Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:33:46
1 - 50 cm
Data: 15-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - 50 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1YEKUS (244)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (Mł.1998)067,90
   Welsh A / GER / - / 1998 / Yedam's Claus / Nora
   
    KJ Mustang Rogalinek
2FLOWER (183)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)071,90
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
3SZAMAN (176)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)487,27
   
   
    KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
90
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Krzysztof Kierzek

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:33:48
2 - 60 cm
Data: 15-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - 60 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FERRARI (177)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)043,85
   kuc / NED / gelding / 2003 / nn / nn
   - / Damian Wawrzyniak
    KJ Mustang Rogalinek
2PYSIA (235)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)051,99
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3YEKUS (244)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (Mł.1998)465,99
   Welsh A / GER / - / 1998 / Yedam's Claus / Nora
   
    KJ Mustang Rogalinek
4ATLANTIC MAGIC (174)JulitaDUSZA466,53
   Kuc Connemara / IRL / stallion / 2004 / Royal Atlantic Star / Atlantic Queen of Peace
   - / Patrycja Dziewolska
    KJ Kietlów
5BAZYLIA (234)JessicaKASZTELAN (JM.1993)468,63
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Biwak / Bylina\ Latopis
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6SZAMAN (176)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)472,07
   
   
    KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
90
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Krzysztof Kierzek

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:33:49
3 - 70 cm
Data: 15-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - 70 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PYSIA (235)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)047,27
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2DAMBO (181)AnnaZGORZELSKA051,04
   
   
    WTK Hermanów
3FRANKENHOEH'S MYLORD (173)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)056,29
   Welsh Pony / NED / stallion / 2004 / Den Bramel's Baye / Ayubowan's Imke
   - / Agnieszka Adamczak
    LKJ Abaria Iwno
4ATLANTIC MAGIC (174)JulitaDUSZA059,21
   Kuc Connemara / IRL / stallion / 2004 / Royal Atlantic Star / Atlantic Queen of Peace
   - / Patrycja Dziewolska
    KJ Kietlów
5BILLY (233)WiktoriaBEMBENIK (Mł.1997)066,11
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6BAZYLIA (234)JessicaKASZTELAN (JM.1993)456,10
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Biwak / Bylina\ Latopis
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7TWISTER EWITA (232)OlimpiaBEMBENIK (Mł.1998)464,42
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 APLA (175)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)Elim.
   
   
    KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
90
Startowało koni
8
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Krzysztof Kierzek

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:33:51
4 - 80 cm
Data: 15-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - 80 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ERNESTO (172)WiktoriaOPAS050,39
   
   
    JKS ,,ELCON" Szczecin
2AMON (178)PaulinaSZCZESZEK (JM.1992)051,35
   - / - / gelding / 2002 / nn / nn
   
    KS SJ Sokół Pniewy
3MON AMIE (238)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)051,67
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
4DAMBO (181)AnnaZGORZELSKA054,18
   
   
    WTK Hermanów
5BAJKA (18)SylwiaHENITZE054,73
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
6MICKEY MOUSE (236)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)055,11
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7BILLY (233)WiktoriaBEMBENIK (Mł.1997)059,14
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
8FRANKENHOEH'S MYLORD (173)JulitaDUSZA460,97
   Welsh Pony / NED / stallion / 2004 / Den Bramel's Baye / Ayubowan's Imke
   - / Agnieszka Adamczak
    KJ Kietlów
9TWISTER EWITA (232)OlimpiaBEMBENIK (Mł.1998)1255,86
   
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Krzysztof Kierzek

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:33:52
5 - 90 cm
Data: 15-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - 90 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MON AMIE (238)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)059,28
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
2BAJKA (18)SylwiaHENITZE453,19
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
3AMON (178)PaulinaSZCZESZEK (JM.1992)459,40
   - / - / gelding / 2002 / nn / nn
   
    KS SJ Sokół Pniewy
4MICKEY MOUSE (236)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)459,75
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5ERNESTO (172)WiktoriaOPAS849,10
   
   
    JKS ,,ELCON" Szczecin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Krzysztof Kierzek

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:34:02
6 - LL
Data: 15-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - LL -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--14GRAS F (96)MartynaBRYLL (JM.1994)053,31
   - / POL / gelding / 2004 / Casaretto L / Gracja
   - / Krzysztof Bryll
    JUKS Mieczewo Borkowice
1--14HAKIM (93)PaulinaŁUKIEWSKA054,32
   
   
    Niezrzeszona
1--14ZAMALIA (34)HubertLUDWICZAK054,85
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
1--14GROMER (195)DariaADAMCZAK055,25
   
   
    KS Idmar Krajkowo
1--14CORDELLO TM (214)RomanBARTKOWIAK055,80
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--14GROMER (195)DariaADAMCZAK056,26
   
   
    KS Idmar Krajkowo
1--14TAMIZA (127)SoniaLANGNER056,37
   
   
    WTK Hermanów
1--14ZAMALIA (34)HubertLUDWICZAK057,15
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
1--14PERFEKT (137)KatarzynaKASPRZAK058,32
   
   
    KJ Absolut
1--14GOLFANT (90)KarolinaKOŃCZEWSKA058,53
   
   
    Niezrzeszona
1--14OBELIX (251)NataliaPERZYNA060,06
   
   
    JUKS Stoki
1--14PERFEKT (137)KatarzynaKASPRZAK062,10
   
   
    KJ Absolut
1--14TIRAMISU (59)NataliaKOWALSKA (JM.1992)064,05
   
   
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
1--14MARILANDO LERO P (2)TomaszPYREK064,13
   
   
    JKS Hanna
15--23RAPTOR KG (250)AgnieszkaBOGUCKA456,97
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
15--23TRADYCJA (145)PrzemysławSICZYŃSKI457,07
   
   
    Racocki KJ Racot
15--23KALIOPE (105)MarekLISZKOWSKI457,89
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
15--23TRADYCJA (145)PrzemysławSICZYŃSKI458,45
   
   
    Racocki KJ Racot
15--23RAFA (257)MarcinBĘTKOWSKI459,78
   
   
    JKS Fer-Więckowice
15--23CZIKO (17)AgataNIETOPIEL460,06
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
15--23TISOT (128)BartoszGAUZA (Mł.1996)460,27
   
   
    WTK Hermanów
15--23CANTIANO (252)ŁukaszPIKSA461,95
   
   
    LKS Cwał Poznań
15--23MARILANDO LERO P (2)TomaszPYREK464,20
   
   
    JKS Hanna
24ETNA (111)DanielMIECHOWICZ567,40
   SP / POL / mare / 2002 / Courage / Enigma\ Corofino
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
25--30RAFA (257)KarolinaWALIGÓRA853,59
   
   
    LKS Cwał Poznań
25--30HAKIM (93)PaulinaŁUKIEWSKA854,53
   
   
    Niezrzeszona
25--30TISOT (128)BartoszGAUZA (Mł.1996)855,37
   
   
    WTK Hermanów
25--30HOLIDAY (102)EwelinaDULEWICZ858,41
   
   
    KKJ Sawanna Konin
25--30CAREN (258)MarcinBĘTKOWSKI862,93
   
   
    JKS Fer-Więckowice
25--30HOLIDAY (102)EwelinaDULEWICZ880,81
   
   
    KKJ Sawanna Konin
31--32SEJSZA (163)JudytaKOCZOROWSKA1254,10
   
   
    JKS Polonez Iwno
31--32WIARA (190)HubertPOLOWCZYK1279,18
   
   
    KJ HBC Lasocice
33ETNA (111)DanielMIECHOWICZ1366,32
   SP / POL / mare / 2002 / Courage / Enigma\ Corofino
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
34--35MARILANDO LERO P (2)TomaszPYREK1576,41
   
   
    JKS Hanna
34--35CAREN (258)MarcinBĘTKOWSKI1591,41
   
   
    JKS Fer-Więckowice
36--40ALZACJA (67)JakubSZACHOWICZ1652,52
   
   
    ZKJ Drzonków
36--40WIARA (190)HubertPOLOWCZYK1657,84
   
   
    KJ HBC Lasocice
36--40ALLADYN (129)HannaROSZKIEWICZ (J.1991)1659,21
   DRP / GER / gelding / 2004 / Alibaba / Nicoletta\ Notre Beau
   - / Johannes zur Lage
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
36--40ALLADYN (129)HannaROSZKIEWICZ (J.1991)1663,40
   DRP / GER / gelding / 2004 / Alibaba / Nicoletta\ Notre Beau
   - / Johannes zur Lage
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
36--40MUSKAR (198)MonikaLEBIODA1677,39
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
41ALZACJA (67)JakubSZACHOWICZ2077,07
   
   
    ZKJ Drzonków
 KARES (149)MagdalenaWOSIEKElim.
   
   
    Racocki KJ Racot
 BOR (74)JacekFLISIAKElim.
   
   
    JKS Tornado Szczecin
 LUCKY (125)AleksandraMUDRYElim.
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
 SEJSZA (163)JudytaKOCZOROWSKAElim.
   
   
    JKS Polonez Iwno
 LUCKY (125)AleksandraMUDRYElim.
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
 KARES (149)MagdalenaWOSIEKElim.
   
   
    Racocki KJ Racot
 LUCKY (125)MarcinBĘTKOWSKIElim.
   
   
    JKS Fer-Więckowice
 KLAMET (61)MagdalenaWITKOWSKAElim.
   
   
    KJ Korona Wałcz
 RAPTOR KG (250)AgnieszkaBOGUCKAElim.
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
 BOR (74)JacekFLISIAKElim.
   
   
    JKS Tornado Szczecin
 KLAMET (61)MagdalenaWITKOWSKAElim.
   
   
    KJ Korona Wałcz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65
Startowało koni
52
Ukończyło koni
41
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Krzysztof Kierzek

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:34:14
7 - L
Data: 15-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - L -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--26GRAS F (96)MartynaBRYLL (JM.1994)052,50
   - / POL / gelding / 2004 / Casaretto L / Gracja
   - / Krzysztof Bryll
    JUKS Mieczewo Borkowice
1--26GRACJA (249)MaciejCHARLIŃSKI054,46
   - / POL / mare / -
   - / Marek Charliński
    LKS Cwał Poznań
1--26BRODZIC (45)RafałCHORODEŃSKI055,01
   - / POL / gelding / 2001 / Czynel / Bursa\ Arion
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
1--26BRODZIC (45)RafałCHORODEŃSKI056,24
   - / POL / gelding / 2001 / Czynel / Bursa\ Arion
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
1--26ARAMIS (78)PawełCHUDZIAK056,90
   SP / POL / stallion / 1997
   
    KS Idmar Krajkowo
1--26CZIKO (17)AgataNIETOPIEL056,95
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
1--26ATLANTICA (218)TomaszMIELCAREK057,02
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--26HAZARD (150)MagdalenaWOSIEK057,96
   
   
    Racocki KJ Racot
1--26ZAMALIA (34)HubertLUDWICZAK058,45
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
1--26NEGRO (131)AgataSZYMONIAK (J.1991)058,86
   HANN / GER / gelding / 2004 / Now or Never / Grace\ Graf Grannus
   - / Marta Roszkiewicz
    LKS Sokół SJ Kunowo
1--26IRMA (217)TomaszMIELCAREK059,02
   SP / POL / mare / 2004 / Evento / Iga\ Arszenik
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--26OVAGGIO (114)EdmundKATNER059,85
   SP / POL / stallion / 2000 / Coton Club / Opozycja\ Hacal
   - / Edmund Katner
    KJ Taxus Reptowo
1--26URIEL (64)KatarzynaPOETSCHKE059,91
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W
   
    KJ Korona Wałcz
1--26ARIUS (26)LukasSOYKA059,98
   
   
    Czechy
1--26JATA (43)RomanMEGER060,00
   
   
    KJ Stefanek Wabcz
1--26HAZARD (150)MagdalenaWOSIEK060,71
   
   
    Racocki KJ Racot
1--26AKCES (20)MiriamKUNCEWICZ060,71
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--26JOLLY (40)SławomirKLÓSKA060,88
   
   
    KJ Lotus Poznań
1--26OBELIX (251)NataliaPERZYNA061,08
   
   
    JUKS Stoki
1--26ABSATZ (255)HubertPOLOWCZYK061,15
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--26MARS (7)AleksandraMAZIARZ061,24
   
   
    KJ Stajnia Krzyżanowice
1--26SZALUR (118)JoannaKRZYŻOSTANIAK061,53
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--26PAT (BE) (253)ŁukaszPIKSA062,41
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--26QUINARUS (98)LeszekWARZECHA062,62
   
   
    Niezrzeszony
1--26MUSKAR (198)MonikaLEBIODA062,89
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
1--26OLIMP KG (108)RobertSYDOW064,17
   SP / POl / gelding / 2003 / Lumpi / Oklahoma
   - / Grzegorz Komin
    LKJ Abaria Iwno
27--30MARIOTTA (39)SławomirKLÓSKA166,71
   
   
    KJ Lotus Poznań
27--30PERFEKT (137)KatarzynaKASPRZAK166,94
   
   
    KJ Absolut
27--30KORA (161)DanielKURPIŃSKI167,25
   
   
    JKS Polonez Iwno
27--30CITTENZER (13)JanKORCZYŃSKI168,25
   BAW / GER / stallion / 2004 / Con Capitol / Vanessa
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
31REKTOR (139)JarosławROSOCHA374,97
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
32--43FENICJA (259)MaciejDRABARZ (JM.1995)452,30
   
   
    LKJ Abaria Iwno
32--43CARMEN (66)JakubSZACHOWICZ456,66
   
   
    ZKJ Drzonków
32--43FIGARO (151)MarzenaCHOCIEJ457,60
   
   
    JKS Tornado Szczecin
32--43RUBINKA (189)JarosławKAWALER458,51
   
   
    KJ Europejczyk Rogoźno
32--43MAURETANIA (92)DamianWAWRZYNIAK458,66
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
32--43LENOX (126)MariaCHOJNACKA458,85
   
   
    Niezrzeszona
32--43TIRAMISU (59)NataliaKOWALSKA (JM.1992)459,34
   
   
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
32--43GOLFANT (90)KarolinaKOŃCZEWSKA459,82
   
   
    Niezrzeszona
32--43JOLLY (40)SławomirKLÓSKA459,95
   
   
    KJ Lotus Poznań
32--43MARS (7)AleksandraMAZIARZ461,38
   
   
    KJ Stajnia Krzyżanowice
32--43CYGANKA (72)KatarzynaDAWIDOWSKA-ZAWARTOWSKA461,69
   
   
    KS Idmar Krajkowo
32--43MARIOTTA (39)SławomirKLÓSKA464,27
   
   
    KJ Lotus Poznań
44--45PARZIVAL (188)SoniaBARAŃSKA565,73
   
   
    KJ ,,Europejczyk" Rogoźno
44--45CITTENZER (13)JanKORCZYŃSKI567,56
   BAW / GER / stallion / 2004 / Con Capitol / Vanessa
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
46ABSATZ (255)HubertPOLOWCZYK775,96
   
   
    KJ HBC Lasocice
47--49NOBELSTAR (48)JagienkaŁUKOMSKA856,52
   
   
    KJ Rancho Poznań
47--49BRYLANT (231)AgataCHMIELEWSKA857,26
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
47--49SZALUR (118)JoannaKRZYŻOSTANIAK859,78
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
50TAMIZA (127)SoniaLANGNER968,48
   
   
    WTK Hermanów
51--53BOR (74)JacekFLISIAK1252,01
   
   
    JKS Tornado Szczecin
51--53CONTENDER K (46)LeszekPAWLAK1256,73
   
   
    JKS Elcon Szczecin
51--53PARZIVAL (188)SoniaBARAŃSKA1263,61
   
   
    KJ ,,Europejczyk" Rogoźno
54--55CARMEL (134)ZuzannaARSKA (JM.1995)1657,07
   Wlkp. / POL / gelding / 2001 / Bonsun / Cyranka\ Cervantes
   Adam Gawron / Anna Czarnecka
    Stow. Jeździeckie Baborówko
54--55OVAGGIO (114)EdmundKATNER1660,99
   SP / POL / stallion / 2000 / Coton Club / Opozycja\ Hacal
   - / Edmund Katner
    KJ Taxus Reptowo
56ETNA (111)DanielMIECHOWICZ1765,26
   SP / POL / mare / 2002 / Courage / Enigma\ Corofino
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
57KALIOPE (105)MarekLISZKOWSKI2165,33
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
58CARMEL (134)ZuzannaARSKA (JM.1995)2454,52
   Wlkp. / POL / gelding / 2001 / Bonsun / Cyranka\ Cervantes
   Adam Gawron / Anna Czarnecka
    Stow. Jeździeckie Baborówko
 ALIEN (79)PawełCHUDZIAKElim.
   
   
    KS Idmar Krajkowo
 GARD (135)MarekWOJNOWSKIElim.
   SP / POL / gelding / 1998 / Le Voltaire / Galeria\ Fanimo
   - / Marek Wojnowski
    Stow. Jeździeckie Baborówko
 PAMIR (146)PrzemysławSICZYŃSKIElim.
   
   
    Racocki KJ Racot
 TANGO (87)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)Elim.
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Ewa Stachowiak
    LKJ Abaria Iwno
 REKTOR (139)AleksandraCHACHULSKAElim.
   
   
    LKJ Platan Wrocław
 REKTOR (139)AleksandraCHACHULSKAElim.
   
   
    LKJ Platan Wrocław
 PAMIR (146)PrzemysławSICZYŃSKIElim.
   
   
    Racocki KJ Racot
 GARD (135)MarekWOJNOWSKIElim.
   SP / POL / gelding / 1998 / Le Voltaire / Galeria\ Fanimo
   - / Marek Wojnowski
    Stow. Jeździeckie Baborówko
 SILVERADO P (199)SamantaMALĄGElim.
   
   
    KJ Bonanza Jędrzychowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65
Startowało koni
67
Ukończyło koni
58
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Krzysztof Kierzek

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:34:34
8 - L
Data: 15-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CONTENDRO SON (75)MarcinMATELSKI047,68021,17
   - / GER / - / 2002
   
    KJ Agro-Handel Śrem
2KAMPANIA (77)MarcinMATELSKI044,22021,58
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
3ROKATOR (120)JoannaKRZYŻOSTANIAK044,97022,06
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
4HAPPY BOY (84)JacekKUŚNIERCZAK045,28023,27
   Saks. / GER / gelding / 2001 / Kordatus / Gybsi\Graninie
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
5CYGANKA (72)KatarzynaDAWIDOWSKA-ZAWARTOWSKA043,40024,10
   
   
    KS Idmar Krajkowo
6HS GRAFIT I (240)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)039,06024,33
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
7ATOS (91)DamianWAWRZYNIAK043,10024,81
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
8GRACJA (249)MaciejCHARLIŃSKI047,28025,43
   - / POL / mare / -
   - / Marek Charliński
    LKS Cwał Poznań
9COATING T (29)LukasSOYKA046,46026,54
   - / - / gelding / 2000 / Corofino / Penny Lane\ Pilot
   
    Czechy
10DEL COR (138)AnnaKUŚ045,72027,12
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
11AHLERT (88)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)043,47027,26
   OLD. / GER / gelding / 2000 / Accorado / Rheingold
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
12URIEL (64)KatarzynaPOETSCHKE045,75027,34
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W
   
    KJ Korona Wałcz
13OSSOLIN (99)IgaOHNZORGE043,25027,45
   
   
    KKJ Sawanna Konin
14BERDYSZ (19)MiriamKUNCEWICZ045,66027,70
   
   
    LKS Cwał Poznań
15LENOX (126)MariaCHOJNACKA040,91027,83
   
   
    Niezrzeszona
16CHARMING GRAF (164)AngelikaOJCZENASZ038,63027,86
   
   
    KS Unia Solec Kujawski
17CONTENDER K (46)LeszekPAWLAK048,63030,02
   
   
    JKS Elcon Szczecin
18HIPNOZA (9)MartynaKOŁODZIEJCZAK046,75030,38
   
   
    KJ Cavallo Bonin
19ILMER (16)MałgorzataMUCHA045,75030,49
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
20IBIZA (115)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)047,75030,94
   - / - / mare / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
21MONSOON (4)TomaszPYREK047,94031,19
   SP / POL / stallion / 2000 / Nobody / Messa\ Elvis
   
    JKS Hanna
22MAKSYM (144)DariaKOBIERNIK046,63031,35
   
   
    Kopras Sp. z o.o.
23LARGO (209)ŁukaszTROSZCZYŃSKI046,78031,35
   
   
    KJ CH Jaszkowo
24APRIORI STAR (143)DariaKOBIERNIK046,17033,28
   
   
    Kopras Sp. z o.o.
25ARKO S (80)WojciechSZESZYCKI046,71033,29
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
26PASSINI (191)HubertPOLOWCZYK039,50423,08
   
   
    KJ HBC Lasocice
27JĘDRUSIA (106)MarcinWESOŁY037,13423,43
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
28ATLETICO (113)DanielMIECHOWICZ046,06429,09
   SP / POL / gelding / 2003 / Turbud Quirinus / Admira\ Cabrol
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
29FLAGA (220)TomaszMIELCAREK048,47432,63
   
   
    KJ CH Jaszkowo
30NESTOR (38)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)043,721247,90
   
   
    LKS Cwał Poznań
31TANGO (87)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)043,931542,39
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Ewa Stachowiak
    LKJ Abaria Iwno
32KEN (83)JacekKUŚNIERCZAK153,12
   SP / POL / gelding / 2003 / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
33NEO (42)EsteraSZELĄG441,69
   
   
    Kopras Sp. z o.o.
34HOJRAK (89)KatarzynaWOŹNIAK442,56
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
35NEGRO (131)AgataSZYMONIAK (J.1991)443,60
   HANN / GER / gelding / 2004 / Now or Never / Grace\ Graf Grannus
   - / Marta Roszkiewicz
    LKS Sokół SJ Kunowo
36ALPINA (248)DanielWIELICZKO443,69
   
   
    LUKS Nysa Gubin
37ALIEN (79)PawełCHUDZIAK443,84
   
   
    KS Idmar Krajkowo
38CARMEN (66)JakubSZACHOWICZ444,41
   
   
    ZKJ Drzonków
39WILIA (100)AgnieszkaGÓRNICKA444,53
   
   
    KKJ Sawanna Konin
40MASKADO (119)JoannaKRZYŻOSTANIAK446,62
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
41FIGARO (151)MarzenaCHOCIEJ446,66
   
   
    JKS Tornado Szczecin
42OLIMP KG (108)RobertSYDOW446,93
   SP / POl / gelding / 2003 / Lumpi / Oklahoma
   - / Grzegorz Komin
    LKJ Abaria Iwno
43HILTON B (184)ŁukaszBRZÓSKA447,19
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
44GRACJA (97)MartynaBRYLL (JM.1994)449,20
   - / POL / mare / 1999 / Grando / Dziewiątka
   - / Krzysztof Bryll
    JUKS Mieczewo Borkowice
45RODRIGO (3)TomaszPYREK449,47
   
   
    JKS Hanna
46AKCES (20)MiriamKUNCEWICZ449,59
   
   
    LKS Cwał Poznań
47KORA (161)DanielKURPIŃSKI552,81
   
   
    JKS Polonez Iwno
48LORETTO (228)AntoniCHŁAPOWSKI841,72
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
49NOBELSTAR (48)JagienkaŁUKOMSKA841,82
   
   
    KJ Rancho Poznań
50CYCERON (8)AgataKUŹNIAK844,59
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
51ARAMIS (78)PawełCHUDZIAK845,13
   SP / POL / stallion / 1997
   
    KS Idmar Krajkowo
52ARIUS (26)LukasSOYKA846,06
   
   
    Czechy
53BRYLANT (231)AgataCHMIELEWSKA846,10
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
54ORYS (219)TomaszMIELCAREK846,28
   
   
    KJ CH Jaszkowo
55JATA (43)RomanMEGER846,78
   
   
    KJ Stefanek Wabcz
56RUBINKA (189)JarosławKAWALER863,03
   
   
    KJ Europejczyk Rogoźno
57QUINARUS (98)LeszekWARZECHA967,06
   
   
    Niezrzeszony
58NIGERIA (62)AgnieszkaKUSMAN1056,28
   SP / POL / mare / 2000 / Gajdar / Nida
   
    KJ Korona Wałcz
59JANTAR (256)JarosławROSOCHA1056,41
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
60BRANDA (215)RomanBARTKOWIAK1263,18
   
   
    KJ CH Jaszkowo
61AMANTEMIO (49)MonikaKOCIĘCKA1575,12
   
   
    KJ Rancho Poznań
62MAURETANIA (92)DamianWAWRZYNIAK1641,35
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
63AGA (245)RenataWÓJCIK1798,50
   - / - / mare / - / Elvis / Albertina\ Aloube Z
   
    GLKS Osielsko
64JEGOR (216)RomanBARTKOWIAK2062,50
   Małopolska / POL / stallion / 2003 / Dżamir / Jena\ Bolivar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
65SILVERADO P (199)MagdalenaKASZTELAN2462,84
   
   
    KJ Bonanza Jędrzychowice
 CALANDO CON AMORE (56)AleksandraNOVAKElim.
   - / POL / stallion / 2001
   
    GLKS Sokół Damasławek
 CALAMBRIA (202)JanKUREKElim.
   SP / POL / mare / 1998 / Ober / Kriszuna\Kokoschka
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
 MONTANA (47)AgnieszkaMACIOŁEKElim.
   
   
    JKS Elcon Szczecin
 WEDNESDAY (50)MonikaKOCIĘCKAElim.
   SP / POL / mare / 2001 / Rytm / Wafama\Fanimo
   - / Jarosław Kocięcki
    KJ Rancho Poznań
 ALEKS (239)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / stallion / 1997 / Blibro / Arka
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 DORIAN (44)RomanMEGERElim.
   
   
    KJ Stefanek Wabcz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
270/180
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
50/34
Startowało koni
71
Ukończyło koni
65
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Krzysztof Kierzek

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:35:01
9 - P
Data: 15-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - P -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1FUZJA (162)DanielKURPIŃSKI040,64021,59200 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Contas / Fryga\Saphir
   - / SK Iwno
    JKS Polonez Iwno
2MARTEL (25)KrzysztofSCHROETER045,25022,47150 PLN
   - / POL / stallion / 1995 / Retusz / Mera
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
3HAPPY BOY (84)JacekKUŚNIERCZAK049,75022,85100 PLN
   Saks. / GER / gelding / 2001 / Kordatus / Gybsi\Graninie
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
4RAMIREZ K (121)MateuszWOJCIECHOWSKI045,36022,88
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
5CZUMAK (24)ŁukaszWOŹNIAK046,30023,21
   SP / POL / stallion / 1997 / Bujak / Czunia\Ajax
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
6MARCO (222)TomaszMIELCAREK043,68023,46
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7SAMBRA (104)MartynaPTAK (JM.1993)044,24024,72
   SP / POL / mare / 1995 / Leandro / Solina\ Lombard
   
    KKJ Sawanna Konin
8IZAURUS (60)HenrykŚWIĘCICKI047,30026,24
   SP / POL / stallion / 2002 / Contender Son / Izuna\ Huncwot
   - / Henryk Święcicki
    Stow. Jeździeckie Baborówko
9CARBONIA (210)ŁukaszTROSZCZYŃSKI045,80027,31
   
   
    KJ CH Jaszkowo
10HAKER (53)LeszekWARZECHA047,50027,76
   
   
    Niezrzeszony
11RUSAŁKA (157)MściwojKIECOŃ046,84027,82
   SP / POL / mare / 1998 / Oder / Rajgra\Rheingold
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
12ATOS (91)DamianWAWRZYNIAK051,70028,40
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
13VEJOTTIE (22)JuliaBIEGANOWSKA042,56028,62
   KWPN / NED / - / 2002 / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
14FAROUK Z (21)JuliaBIEGANOWSKA045,21028,66
   - / BEL / gelding / 2002 / French Buffet / Raduga
   - / Jowita Dziedzic
    JKS Tornado Szczecin
15CAMILLO SON (95)KarolGODLEWSKI048,05028,80
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
16CHARMING GRAF (164)AngelikaOJCZENASZ044,84028,96
   
   
    KS Unia Solec Kujawski
17ABIGAIL 63 (86)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)043,33028,99
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
18RAMZES (160)DanielKURPIŃSKI046,02029,17
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / Biskwit / Rajala\ Orkisz
   - / Waldemar Chudzik
    JKS Polonez Iwno
19MODELKA (208)ŁukaszTROSZCZYŃSKI045,05029,29
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
20OMEGA (246)RenataWÓJCIK050,45029,45
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Orawa\ Jarabub
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
21HOJRAK (89)KatarzynaWOŹNIAK043,52029,51
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22MASKADO (119)JoannaKRZYŻOSTANIAK044,99029,62
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
23BACARDI (103)EwelinaDULEWICZ044,78030,31
   SP / POL / - / 2001 / Largo / Bajka\ Borodino
   
    KKJ Sawanna Konin
24NERON (94)KarolGODLEWSKI045,99030,58
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Wechta Rosnówko
25JANTAR (256)JarosławROSOCHA049,55030,79
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
26LARGO (209)ŁukaszTROSZCZYŃSKI046,74031,39
   
   
    KJ CH Jaszkowo
27GOLDIK GIRL (12)KarolinaFRAGSTEIN044,55031,43
   OLD. / GER / - / 2003 / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Jan van Hamond
    JKS Cavallo Bonin
28LAS VEGAS (112)DanielMIECHOWICZ046,52031,68
   HOLSZT. / GER / stallion / 2002 / Limbus / F-Charline\ Calando I
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
29RODRIGO (3)TomaszPYREK050,27032,09
   
   
    JKS Hanna
30ARKO S (80)WojciechSZESZYCKI049,52032,27
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
31GOLDIKA (41)SławomirKLÓSKA049,77033,96
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    KJ Lotus Poznań
32LAHRITZ (141)JarosławROSOCHA047,41425,36
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
33PIRAT (165)AngelikaOJCZENASZ048,42426,24
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Pira\Pirus
   - / Angelika Ojczenasz
    KS Unia Solec Kujawski
34GODEWIND (28)LukasSOYKA045,30426,70
   WESTF. / GER / gelding / 1998 / Gralshutter / Gitte
   - / K.Dyrek
    Czechy
35CALAMBRIA (202)JanKUREK044,14428,34
   SP / POL / mare / 1998 / Ober / Kriszuna\Kokoschka
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
36VIA M (36)HubertLUDWICZAK041,93430,02
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
37ILMER (16)MałgorzataMUCHA045,63430,23
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
38WEDNESDAY (50)MonikaKOCIĘCKA047,09430,91
   SP / POL / mare / 2001 / Rytm / Wafama\Fanimo
   - / Jarosław Kocięcki
    KJ Rancho Poznań
39IBIZA (115)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)047,11432,23
   - / - / mare / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
40CHEYENNE 378 (81)WojciechSZESZYCKI047,77639,70
   Holszt. / GER / mare / 1997 / Capitol / -
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
41JĘDRUSIA (106)MarcinWESOŁY039,66820,42
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
42GRAND RESORT (132)AgataSZYMONIAK (J.1991)041,77827,77
   SP / POL / gelding / 2001 / Contender Son / Grana
   - / Piotr Zakrzewski
    LKS Sokół SJ Kunowo
43COATING T (29)LukasSOYKA048,44829,33
   - / - / gelding / 2000 / Corofino / Penny Lane\ Pilot
   
    Czechy
44BERDYSZ (19)MiriamKUNCEWICZ049,161249,26
   
   
    LKS Cwał Poznań
45NIGERIA (62)AgnieszkaKUSMAN044,73Elim.
   SP / POL / mare / 2000 / Gajdar / Nida
   
    KJ Korona Wałcz
46CARTER (82)WojciechSZESZYCKI154,39
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
47RAVEN (254)SławomirKLÓSKA154,46
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Placido / Reonetty\ Belmondo
   
    KJ Lotus Poznań
48TANIEC (54)MarikaKWAŚNIEWSKA440,31
   
   
    KJ Zagorów
49LORETTO (228)AntoniCHŁAPOWSKI440,55
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
50NASTURCJA (223)TomaszMIELCAREK442,96
   SP / POL / mare / 1997 / Carrera D'Adriers / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
51OSKAR KG (122)MateuszWOJCIECHOWSKI443,31
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
52KSERKSES (70)JacekMURACZEWSKI443,99
   
   
    LKS Cwał Poznań
53GRACJA (97)MartynaBRYLL (JM.1994)444,14
   - / POL / mare / 1999 / Grando / Dziewiątka
   - / Krzysztof Bryll
    JUKS Mieczewo Borkowice
54ROKATOR (120)JoannaKRZYŻOSTANIAK444,16
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
55OSSOLIN (99)IgaOHNZORGE444,68
   
   
    KKJ Sawanna Konin
56CYCERON (8)AgataKUŹNIAK444,99
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
57DEL COR (138)AnnaKUŚ445,39
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
58WIARUS ROBIN (52)LeszekWARZECHA445,62
   
   
    Niezrzeszony
59FLY HAWAI (130)HannaROSZKIEWICZ (J.1991)447,13
   HANN / GER / mare / 2002 / Fly High / Amara\ Airport
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
60MAKSYM (144)DariaKOBIERNIK447,22
   
   
    Kopras Sp. z o.o.
61UDOLA B (30)MarcinBĘTKOWSKI447,28
   
   
    JKS Fer-Więckowice
62CZECZOTKA (51)MichałNOWACKI (J.1991)447,84
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz. Lwówek
63APRIORI STAR (143)DariaKOBIERNIK449,17
   
   
    Kopras Sp. z o.o.
64MONSOON (4)TomaszPYREK449,49
   SP / POL / stallion / 2000 / Nobody / Messa\ Elvis
   
    JKS Hanna
65GRAMIRO (116)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)449,58
   OLD. / GER / gelding / 1998 / Granulit / Rikkira
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
66HS GRAFIT I (240)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)451,77
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
67GRANIT (247)RenataWÓJCIK451,80
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
68CAPROS (101)EwelinaDULEWICZ451,93
   HOLSZT. / GER / stallion / 2002
   - / E. Dulewicz
    KKJ Sawanna Konin
69DARIWA (76)MarcinMATELSKI451,96
   SP / POL / mare / 2002 / Etos / Donja I\Gloster
   - / Ferdynand Szczepaniak
    KJ Agro-Handel Śrem
70--71CONTENDRO SON (75)MarcinMATELSKI552,30
   - / GER / - / 2002
   
    KJ Agro-Handel Śrem
70--71LACOSTE DE LACOURE (185)ŁukaszBRZÓSKA552,30
   SF / FRA / stallion / 1999 / Apache Du Plant / Gironde De La Cour
   - / Brzóska Łukasz
    KS SJ Sokół Pniewy
72DON ROBIN F (169)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)657,93
   SP / POL / stallion / 2002 / Robin II Z / Dziewiątka\ Rumb
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
73FINLANDIA (35)HubertLUDWICZAK760,68
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
74HILTON B (184)ŁukaszBRZÓSKA762,68
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
75SAJDAK (159)MaciejPIASECKI763,59
   - / POL / - / 2001
   - / SK Iwno
    JKS Polonez Iwno
76GAUDI M (55)MarikaKWAŚNIEWSKA841,13
   
   
    KJ Zagorów
77VENUS (37)NataliaRÓŻAK841,45
   SP / POL / mare / 2001 / Carnut / Viktoria
   - / S. Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
78WILIA (100)AgnieszkaGÓRNICKA843,84
   
   
    KKJ Sawanna Konin
79ATLETICO (113)DanielMIECHOWICZ844,84
   SP / POL / gelding / 2003 / Turbud Quirinus / Admira\ Cabrol
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
80NEO (42)EsteraSZELĄG845,17
   
   
    Kopras Sp. z o.o.
81HIPNOZA (9)MartynaKOŁODZIEJCZAK847,08
   
   
    KJ Cavallo Bonin
82KAMPANIA (77)MarcinMATELSKI848,23
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
83RAMBO (221)TomaszMIELCAREK848,52
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / Lascado / Rogala\ Rokos
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
84PAT (BE) (253)ŁukaszPIKSA850,55
   
   
    LKS Cwał Poznań
85CASHBOY (27)LukasSOYKA851,21
   
   
    Czechy
86NESTOR (38)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)970,30
   
   
    LKS Cwał Poznań
87ALPINA (248)DanielWIELICZKO1160,52
   
   
    LUKS Nysa Gubin
88MONTANA (47)AgnieszkaMACIOŁEK1245,73
   
   
    JKS Elcon Szczecin
89KEN (83)JacekKUŚNIERCZAK1266,42
   SP / POL / gelding / 2003 / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
90PASSINI (191)HubertPOLOWCZYK1459,55
   
   
    KJ HBC Lasocice
91FENICJA (259)MaciejDRABARZ (JM.1995)1640,87
   
   
    LKJ Abaria Iwno
92DORIAN (44)RomanMEGER1651,80
   
   
    KJ Stefanek Wabcz
 CALANDO CON AMORE (56)AleksandraNOVAKElim.
   - / POL / stallion / 2001
   
    GLKS Sokół Damasławek
 AHLERT (88)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)Elim.
   OLD. / GER / gelding / 2000 / Accorado / Rheingold
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
 ESKOBRA (200)MagdalenaKASZTELANElim.
   
   
    KJ Bonanza Jędrzychowice
 AMANTEMIO (49)MonikaKOCIĘCKAElim.
   
   
    KJ Rancho Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
280/180
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
52/34
Startowało koni
96
Ukończyło koni
92
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Krzysztof Kierzek

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:35:17
10 - N
Data: 15-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FUZJA (162)DanielKURPIŃSKI049,75300 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Contas / Fryga\Saphir
   - / SK Iwno
    JKS Polonez Iwno
2KUŹNIK (186)ŁukaszBRZÓSKA049,82200 PLN
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
3PALMERA (192)HubertPOLOWCZYK052,14100 PLN
    / Landos I / Psota/ Jesion
   
    KJ HBC Lasocice
4AKCENT (133)AgataSZYMONIAK (J.1991)052,26
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
5CON JUAN (155)MściwojKIECOŃ052,48
   HANN / GER / gelding / 2001 / Contender / Donna Julia\ Don Juan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
6PACO (203)JanKUREK052,97
   SP / - / stallion / 1999 / Widar / Panama
   
    JUKS Abakus Kaczyna
7CAPROS (101)LeszekWARZECHA055,06
   HOLSZT. / GER / stallion / 2002
   - / E. Dulewicz
    Niezrzeszony
8DUX (211)RomanBARTKOWIAK055,43
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9OMEGA (246)RenataWÓJCIK056,31
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Orawa\ Jarabub
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
10VEJOTTIE (22)JuliaBIEGANOWSKA056,52
   KWPN / NED / - / 2002 / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
11CAMILLO SON (95)KarolGODLEWSKI056,78
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
12DOK (167)OlgaMOŻEJKO057,57
   Wlkp. / POL / gelding / 2001 / Lwowiec / Dolabella
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
13TUTTI FRUTTI (152)MarzenaCHOCIEJ057,89
   - / POL / gelding / 2000 / Walor / Titania\Navajo
   - / M. Głodowski
    JKS Tornado Szczecin
14CASCH (15)MarekZIOMEK058,22
   SP / POL / gelding / 2002 / Nurjev / Casablanca
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
15ABIGAIL 63 (86)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)058,41
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
16LEVIS F (170)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)058,56
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
17GRAND RESORT (132)AgataSZYMONIAK (J.1991)058,82
   SP / POL / gelding / 2001 / Contender Son / Grana
   - / Piotr Zakrzewski
    LKS Sokół SJ Kunowo
18NERON (94)KarolGODLEWSKI059,16
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Wechta Rosnówko
19CASHBOY (27)LukasSOYKA059,39
   
   
    Czechy
20OCEANE DU LIBAIRE (187)ŁukaszBRZÓSKA060,75
   S.F. / FRA / mare / 2002 / Diaman De Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    KS SJ Sokół Pniewy
21NIL (154)MściwojKIECOŃ061,44
   SP / POL / gelding / 1996 / Kabuł / Niagara\Aragonit
   - / Jadwiga Borowiec
    KJ Agro-Handel Śrem
22HAKER (53)LeszekWARZECHA061,54
   
   
    Niezrzeszony
23CHEYENNE 378 (81)WojciechSZESZYCKI064,28
   Holszt. / GER / mare / 1997 / Capitol / -
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
24GRANIT (247)RenataWÓJCIK065,22
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
25GIORGIO (117)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)065,44
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
26LAS VEGAS (112)DanielMIECHOWICZ170,81
   HOLSZT. / GER / stallion / 2002 / Limbus / F-Charline\ Calando I
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
27CARAVELLA (226)AntoniCHŁAPOWSKI452,19
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
28GODEWIND (28)LukasSOYKA453,94
   WESTF. / GER / gelding / 1998 / Gralshutter / Gitte
   - / K.Dyrek
    Czechy
29CANTERO (32)MarcinBĘTKOWSKI454,08
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
30MARTEL (25)KrzysztofSCHROETER454,84
   - / POL / stallion / 1995 / Retusz / Mera
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
31FAROUK Z (21)JuliaBIEGANOWSKA457,20
   - / BEL / gelding / 2002 / French Buffet / Raduga
   - / Jowita Dziedzic
    JKS Tornado Szczecin
32LUKSOR (207)ŁukaszTROSZCZYŃSKI457,46
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
33SAMBRA (104)MartynaPTAK (JM.1993)457,56
   SP / POL / mare / 1995 / Leandro / Solina\ Lombard
   
    KKJ Sawanna Konin
34LIDER (227)AntoniCHŁAPOWSKI457,62
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
35GODER (63)AgnieszkaKUSMAN458,01
   WLKP / POL / stallion / 1997 / Oder / Gietka
   - / Jerzy Ejma
    KJ Korona Wałcz
36RUSAŁKA (157)MściwojKIECOŃ458,54
   SP / POL / mare / 1998 / Oder / Rajgra\Rheingold
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
37BACARDI (103)EwelinaDULEWICZ458,88
   SP / POL / - / 2001 / Largo / Bajka\ Borodino
   
    KKJ Sawanna Konin
38DONNA ROBINIA (206)ŁukaszTROSZCZYŃSKI459,15
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
39--40MALAJKA (197)NataliaWŁODARCZAK459,30
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
39--40BOLERO DE RAVEL (73)IzabelaZMYSŁOWSKA459,30
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    JKS Tornado Szczecin
41RAVEN (254)SławomirKLÓSKA459,77
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Placido / Reonetty\ Belmondo
   
    KJ Lotus Poznań
42IZAURUS (60)HenrykŚWIĘCICKI460,34
   SP / POL / stallion / 2002 / Contender Son / Izuna\ Huncwot
   - / Henryk Święcicki
    Stow. Jeździeckie Baborówko
43FINLANDIA (35)HubertLUDWICZAK460,55
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
44OSKAR KG (122)MateuszWOJCIECHOWSKI460,93
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
45VIA M (36)HubertLUDWICZAK462,66
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
46GOLDIK GIRL (12)KarolinaFRAGSTEIN463,59
   OLD. / GER / - / 2003 / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Jan van Hamond
    JKS Cavallo Bonin
47SAJDAK (159)MaciejPIASECKI570,79
   - / POL / - / 2001
   - / SK Iwno
    JKS Polonez Iwno
48SYLVIO (31)MarcinBĘTKOWSKI570,84
   SP / POL / gelding / 2000 / Louis / Sza\Pergamon
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
49CARTER (82)WojciechSZESZYCKI570,99
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
50AVATAR (158)MściwojKIECOŃ672,46
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
51CORTAZAR (230)AntoniCHŁAPOWSKI777,73
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
52GAUDI M (55)MarikaKWAŚNIEWSKA854,11
   
   
    KJ Zagorów
53VENUS (37)NataliaRÓŻAK855,62
   SP / POL / mare / 2001 / Carnut / Viktoria
   - / S. Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
54PIRAT (165)AngelikaOJCZENASZ858,64
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Pira\Pirus
   - / Angelika Ojczenasz
    KS Unia Solec Kujawski
55CZECZOTKA (51)MichałNOWACKI (J.1991)859,78
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz. Lwówek
56CARBONIA (210)ŁukaszTROSZCZYŃSKI859,90
   
   
    KJ CH Jaszkowo
57FAWORYT (196)NataliaWŁODARCZAK861,95
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
58DARIWA (76)MarcinMATELSKI862,35
   SP / POL / mare / 2002 / Etos / Donja I\Gloster
   - / Ferdynand Szczepaniak
    KJ Agro-Handel Śrem
59ESKOBRA (200)MagdalenaKASZTELAN864,56
   
   
    KJ Bonanza Jędrzychowice
60GOLDIKA (41)SławomirKLÓSKA865,68
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    KJ Lotus Poznań
61FLY HAWAI (130)HannaROSZKIEWICZ (J.1991)968,66
   HANN / GER / mare / 2002 / Fly High / Amara\ Airport
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
62SPECJALISTA (156)MściwojKIECOŃ983,82
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
63NEKTAR (229)AntoniCHŁAPOWSKI1253,87
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
64MARCO (222)TomaszMIELCAREK1256,85
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
65TOP FARMS OKARYN (168)OlgaMOŻEJKO1257,73
   SP / POL / gelding / 1996 / Czad / Okaryna
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
66CZUMAK (24)ŁukaszWOŹNIAK1258,31
   SP / POL / stallion / 1997 / Bujak / Czunia\Ajax
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
67KSERKSES (70)JacekMURACZEWSKI1258,78
   
   
    LKS Cwał Poznań
68PANKRACY (14)MarekZIOMEK1368,39
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Pithagoras / Happy Lady
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
69DAGESTAN (123)DawidWOJCIECHOWSKI1383,36
   - / POL / stallion / 2000 / Mywill / Daglezja\ Wieland
   - / Dawid Wojciechowski
    KJ Agro-Handel Śrem
70MADABA (204)JanKUREK1384,30
   Młp. / POL / mare / 1997 / Dżamir / Malta\Manhpttan
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
71RAMIREZ K (121)MateuszWOJCIECHOWSKI1471,44
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
72LAHRITZ (141)JarosławROSOCHA1473,56
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
73DORA (10)MartynaKOŁODZIEJCZAK1575,26
   SP / POL / mare / 1998 / Dawid / Iga
   - / Renata Wójcik
    KJ Cavallo Bonin
74CERKIEW (212)RomanBARTKOWIAK1654,98
   SP / POL / mare / 2000 / Empiryk / Cykada\ Komandor
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
75TANIEC (54)MarikaKWAŚNIEWSKA1666,24
   
   
    KJ Zagorów
76NASTURCJA (223)TomaszMIELCAREK2054,94
   SP / POL / mare / 1997 / Carrera D'Adriers / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
77WIARUS ROBIN (52)LeszekWARZECHA2377,72
   
   
    Niezrzeszony
78BAJERA (213)RomanBARTKOWIAK2460,04
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 UDOLA B (30)MarcinBĘTKOWSKIElim.
   
   
    JKS Fer-Więckowice
 DUSZA ALBA (194)DariaKLIMECKA (J.1991)Elim.
   SP / POL / mare / 1994 / Dawidoff / Albania II\ Nemrod
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Agro-Handel Śrem
 DON ROBIN F (169)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)Rez.
   SP / POL / stallion / 2002 / Robin II Z / Dziewiątka\ Rumb
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
81
Ukończyło koni
78
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Krzysztof Kierzek

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:35:23
11 - C
Data: 15-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - C -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NIL (154)MściwojKIECOŃ048,61400 PLN
   SP / POL / gelding / 1996 / Kabuł / Niagara\Aragonit
   - / Jadwiga Borowiec
    KJ Agro-Handel Śrem
2CON JUAN (155)MściwojKIECOŃ053,78250 PLN
   HANN / GER / gelding / 2001 / Contender / Donna Julia\ Don Juan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
3LIVING LEGEND (193)HubertPOLOWCZYK054,06150 PLN
   
   
    KJ HBC Lasocice
4PALMERA (192)HubertPOLOWCZYK055,70
    / Landos I / Psota/ Jesion
   
    KJ HBC Lasocice
5AVATAR (158)MściwojKIECOŃ061,66
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
6CARTIER II (65)KatarzynaPOETSCHKE063,38
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
7MALAJKA (197)NataliaWŁODARCZAK065,25
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8SYLVIO (31)MarcinBĘTKOWSKI066,79
   SP / POL / gelding / 2000 / Louis / Sza\Pergamon
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
9LEVIS F (170)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)455,57
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
10DORA (10)MartynaKOŁODZIEJCZAK456,76
   SP / POL / mare / 1998 / Dawid / Iga
   - / Renata Wójcik
    KJ Cavallo Bonin
11GIORGIO (117)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)458,53
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
12MADABA (204)JanKUREK463,11
   Młp. / POL / mare / 1997 / Dżamir / Malta\Manhpttan
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
13CASCH (15)MarekZIOMEK856,19
   SP / POL / gelding / 2002 / Nurjev / Casablanca
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
14AKCENT (133)AgataSZYMONIAK (J.1991)858,63
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
15PANKRACY (14)MarekZIOMEK859,74
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Pithagoras / Happy Lady
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
16DAGESTAN (123)DawidWOJCIECHOWSKI862,66
   - / POL / stallion / 2000 / Mywill / Daglezja\ Wieland
   - / Dawid Wojciechowski
    KJ Agro-Handel Śrem
17MARATON (205)ŁukaszTROSZCZYŃSKI969,93
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
18BOLERO DE RAVEL (73)IzabelaZMYSŁOWSKA1073,08
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    JKS Tornado Szczecin
19FAWORYT (196)NataliaWŁODARCZAK1074,83
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20CARAVELLA (226)AntoniCHŁAPOWSKI1253,33
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
21SPECJALISTA (156)MściwojKIECOŃ1263,05
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22JAKUCJA (225)TomaszMIELCAREK1473,35
   SP / POL / mare / 2001 / Maramano / Jamajka\ Mordechai
   Jan Gołąbek / Ryszard Zaręba
    KJ CH Jaszkowo
23TUTTI FRUTTI (152)MarzenaCHOCIEJ1575,11
   - / POL / gelding / 2000 / Walor / Titania\Navajo
   - / M. Głodowski
    JKS Tornado Szczecin
24NEKTAR (229)AntoniCHŁAPOWSKI1655,62
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
25PACO (203)JanKUREK1665,49
   SP / - / stallion / 1999 / Widar / Panama
   
    JUKS Abakus Kaczyna
26LEPTON (224)TomaszMIELCAREK2060,98
   Wlkp. / POL / gelding / 2001
   
    KJ CH Jaszkowo
27OCEANE DU LIBAIRE (187)ŁukaszBRZÓSKA2080,42
   S.F. / FRA / mare / 2002 / Diaman De Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    KS SJ Sokół Pniewy
 LIDER (227)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 CANTERO (32)MarcinBĘTKOWSKIRez.
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
 KUŹNIK (186)ŁukaszBRZÓSKARez.
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
30
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Krzysztof Kierzek

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:35:24
12 - 50 cm
Data: 16-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - 50 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MARKUS (180)KarolinaSIEJAK048,62
   
   
    Niezrzeszona
2MAGIC (260)OlimpiaBEMBENIK (Mł.1998)051,02
   New Forest / NED / mare / 1994 / Kantje's Ronaldo / Femke's Cassandra
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3MI MI (261)WiktoriaBEMBENIK (Mł.1997)052,66
   kuc / POL / mare / 2001 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4MAGIC I (270)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (Mł.1998)055,25
   kuc / POL / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Krzysztof Kierzek

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:35:26
13 - 60 cm
Data: 16-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - 60 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PYSIA (235)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)039,26
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2FERRARI (177)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)040,22
   kuc / NED / gelding / 2003 / nn / nn
   - / Damian Wawrzyniak
    KJ Mustang Rogalinek
3MARKUS (180)KarolinaSIEJAK044,72
   
   
    Niezrzeszona
4YEKUS (244)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (Mł.1998)050,21
   Welsh A / GER / - / 1998 / Yedam's Claus / Nora
   
    KJ Mustang Rogalinek
5BAZYLIA (234)JessicaKASZTELAN (JM.1993)050,67
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Biwak / Bylina\ Latopis
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6MI MI (261)WiktoriaBEMBENIK (Mł.1997)054,78
   kuc / POL / mare / 2001 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7MAGIC I (270)OlimpiaBEMBENIK (Mł.1998)447,03
   kuc / POL / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
8SZAMAN (176)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)571,46
   
   
    KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Krzysztof Kierzek

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:35:28
14 - 70 cm
Data: 16-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - 70 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PYSIA (235)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)039,72
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2TWISTER EWITA (232)OlimpiaBEMBENIK (Mł.1998)047,79
   
   
    KJ CH Jaszkowo
3BAZYLIA (234)JessicaKASZTELAN (JM.1993)049,24
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Biwak / Bylina\ Latopis
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4FRANKENHOEH'S MYLORD (173)JulitaDUSZA049,58
   Welsh Pony / NED / stallion / 2004 / Den Bramel's Baye / Ayubowan's Imke
   - / Agnieszka Adamczak
    KJ Kietlów
5APLA (175)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)051,22
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
6BILLY (233)WiktoriaBEMBENIK (Mł.1997)052,59
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7ATLANTIC MAGIC (174)JulitaDUSZA054,79
   Kuc Connemara / IRL / stallion / 2004 / Royal Atlantic Star / Atlantic Queen of Peace
   - / Patrycja Dziewolska
    KJ Kietlów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Krzysztof Kierzek

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:35:30
15 - 80 cm
Data: 16-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - 80 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 15)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ERNESTO (172)WiktoriaOPAS043,23
   
   
    JKS ,,ELCON" Szczecin
2MICKEY MOUSE (236)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)043,56
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3MON AMIE (238)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)044,91
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
4MARKIZ (179)KarolinaSIEJAK048,06
   
   
    Niezrzeszona
5FRANKENHOEH'S MYLORD (173)JulitaDUSZA049,54
   Welsh Pony / NED / stallion / 2004 / Den Bramel's Baye / Ayubowan's Imke
   - / Agnieszka Adamczak
    KJ Kietlów
6SPEED LIMIT (171)PaulinaORCZYŃSKA050,37
   - / POL / gelding / 2000 / NN / NN
   - / Elżbieta Kamińska
    KJ Dominanta Kicin
7EUFRAT (182)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)050,56
   kuc / POL / gelding / 2004 / Jambo / Euforia
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko
8BILLY (233)WiktoriaBEMBENIK (Mł.1997)052,15
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9JENISEJ (267)JanSZYMCZAK (JM.1994)055,28
   
   
    WTK Hermanów
10TWISTER EWITA (232)OlimpiaBEMBENIK (Mł.1998)443,38
   
   
    KJ CH Jaszkowo
11ALEKS (239)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)449,06
   kuc / POL / stallion / 1997 / Blibro / Arka
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
12APLA (175)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)449,99
   
   
    KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65
Startowało koni
12
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Krzysztof Kierzek

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:35:32
16 - 90 cm
Data: 16-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - 90 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 16)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ERNESTO (172)WiktoriaOPAS041,23
   
   
    JKS ,,ELCON" Szczecin
2MICKEY MOUSE (236)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)043,55
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3BAJKA (18)SylwiaHENITZE044,51
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
4EUFRAT (182)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)045,36
   kuc / POL / gelding / 2004 / Jambo / Euforia
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko
5ALEKS (239)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)045,51
   kuc / POL / stallion / 1997 / Blibro / Arka
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6MON AMIE (238)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)047,73
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
7SPEED LIMIT (171)PaulinaORCZYŃSKA049,30
   - / POL / gelding / 2000 / NN / NN
   - / Elżbieta Kamińska
    KJ Dominanta Kicin
8MARKIZ (179)KarolinaSIEJAK451,54
   
   
    Niezrzeszona
9JENISEJ (267)JanSZYMCZAK (JM.1994)455,85
   
   
    WTK Hermanów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Krzysztof Kierzek

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:35:38
17 - LL
Data: 16-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - LL -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 17)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--12KLAMET (61)MagdalenaWITKOWSKA038,70
   
   
    KJ Korona Wałcz
1--12GRAS F (96)MartynaBRYLL (JM.1994)041,94
   - / POL / gelding / 2004 / Casaretto L / Gracja
   - / Krzysztof Bryll
    JUKS Mieczewo Borkowice
1--12RAPTOR KG (250)RobertSYDOW042,64
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--12CORDELLO TM (214)RomanBARTKOWIAK043,18
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--12HOLIDAY (102)EwelinaDULEWICZ043,74
   
   
    KKJ Sawanna Konin
1--12FINEZJA (142)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)044,40
   Wlkp. / POL / mare / 1995 / Farnik / Batra\Taran
   
    KJ Liljówka Stęszewko
1--12AISZA (33)MariaGOSS045,54
   
   
    KJ Dominanta Kicin
1--12CAREN (258)MarcinBĘTKOWSKI047,81
   
   
    JKS Fer-Więckowice
1--12QUINARUS (98)MartynaPTAK (JM.1993)048,38
   
   
    KKJ Sawanna Konin
1--12KIZI (263)SandraNOWAK049,16
   
   
    Niezrzeszona
1--12SILVERADO P (199)MagdalenaKASZTELAN049,29
   
   
    KJ Bonanza Jędrzychowice
1--12CAREN (258)MarcinBĘTKOWSKI049,69
   
   
    JKS Fer-Więckowice
13--24POTOK (153)NataliaPOKORA441,79
   - / POL / - / 2003 / Dżentelnen / Parta
   Maria Kałużna / Natalia Pokora
    GLKS Osielsko
13--24GROMER (195)DariaADAMCZAK442,80
   
   
    KS Idmar Krajkowo
13--24BOR (74)JacekFLISIAK444,46
   
   
    JKS Tornado Szczecin
13--24WIARA (190)HubertPOLOWCZYK444,58
   
   
    KJ HBC Lasocice
13--24HAKIM (93)PaulinaŁUKIEWSKA445,36
   
   
    Niezrzeszona
13--24HOLIDAY (102)EwelinaDULEWICZ445,58
   
   
    KKJ Sawanna Konin
13--24SILVERADO P (199)MagdalenaKASZTELAN445,58
   
   
    KJ Bonanza Jędrzychowice
13--24MANTI (265)MichałPRZYBYLSKI447,18
   
   
    Niezrzeszony
13--24MANTI (265)MichałPRZYBYLSKI447,91
   
   
    Niezrzeszony
13--24AISZA (33)MariaGOSS448,37
   
   
    KJ Dominanta Kicin
13--24QUINARUS (98)MartynaPTAK (JM.1993)450,40
   
   
    KKJ Sawanna Konin
13--24POTOK (153)NataliaPOKORA452,15
   - / POL / - / 2003 / Dżentelnen / Parta
   Maria Kałużna / Natalia Pokora
    GLKS Osielsko
25--27WIARA (190)HubertPOLOWCZYK839,93
   
   
    KJ HBC Lasocice
25--27ALZACJA (67)JakubSZACHOWICZ841,64
   
   
    ZKJ Drzonków
25--27ALZACJA (67)JakubSZACHOWICZ842,34
   
   
    ZKJ Drzonków
28--30AMON (178)PaulinaSZCZESZEK (JM.1992)956,04
   - / - / gelding / 2002 / nn / nn
   
    KS SJ Sokół Pniewy
28--30RAPTOR KG (250)RobertSYDOW956,57
   
   
    LKJ Abaria Iwno
28--30HAKIM (93)PaulinaŁUKIEWSKA957,75
   
   
    Niezrzeszona
31KARES (149)MagdalenaWOSIEK1167,21
   
   
    Racocki KJ Racot
 KLAMET (61)MagdalenaWITKOWSKAElim.
   
   
    KJ Korona Wałcz
 KARES (149)MagdalenaWOSIEKElim.
   
   
    Racocki KJ Racot
 AISZA (33)MariaGOSSElim.
   
   
    KJ Dominanta Kicin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
56
Startowało koni
34
Ukończyło koni
31
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Krzysztof Kierzek

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:35:50
18 - L
Data: 16-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 18 - L -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 18)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--24AMON (178)PaulinaSZCZESZEK (JM.1992)052,43
   - / - / gelding / 2002 / nn / nn
   
    KS SJ Sokół Pniewy
1--24GAROS (124)BartoszMARCINIAK054,39
   SP / POL / gelding / 1999 / Campos / Gatve
   - / Bogusław Marciniak
    KJ Atrium Swarzędz
1--24CYGANKA (72)KatarzynaDAWIDOWSKA-ZAWARTOWSKA054,66
   
   
    KS Idmar Krajkowo
1--24GAROS (124)BartoszMARCINIAK055,14
   SP / POL / gelding / 1999 / Campos / Gatve
   - / Bogusław Marciniak
    KJ Atrium Swarzędz
1--24FINEZJA (142)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)055,18
   Wlkp. / POL / mare / 1995 / Farnik / Batra\Taran
   
    KJ Liljówka Stęszewko
1--24NOBELSTAR (48)JagienkaŁUKOMSKA055,84
   
   
    KJ Rancho Poznań
1--24MARS (7)AleksandraMAZIARZ055,95
   
   
    KJ Stajnia Krzyżanowice
1--24CARMEN (66)JakubSZACHOWICZ055,99
   
   
    ZKJ Drzonków
1--24GRACJA (249)MaciejCHARLIŃSKI056,60
   - / POL / mare / -
   - / Marek Charliński
    LKS Cwał Poznań
1--24MARS (7)AleksandraMAZIARZ056,75
   
   
    KJ Stajnia Krzyżanowice
1--24CALANDO CON AMORE (56)HubertLUDWICZAK057,03
   - / POL / stallion / 2001
   
    GLKS Sokół Damasławek
1--24JOLLY (40)EsteraSZELĄG057,55
   
   
    Kopras Sp. z o.o.
1--24CZIKO (17)AgataNIETOPIEL057,64
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
1--24FIGARO (151)MarzenaCHOCIEJ057,88
   
   
    JKS Tornado Szczecin
1--24TIRAMISU (59)NataliaKOWALSKA (JM.1992)058,13
   
   
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
1--24GUCCI (201)BartoszCZAPRAŃSKI058,89
   OLD / GER / gelding / 2004 / Quidam de Henry / Heiderose\ Lordanos
   - / Adam Kolanowski
    MLKS Morena Sieraków
1--24AKCES (20)MiriamKUNCEWICZ059,01
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--24SZALUR (118)JoannaKRZYŻOSTANIAK059,97
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--24SZALUR (118)JoannaKRZYŻOSTANIAK060,87
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--24ARIUS (26)LukasSOYKA060,87
   
   
    Czechy
1--24URIEL (64)KatarzynaPOETSCHKE061,34
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W
   
    KJ Korona Wałcz
1--24TANGO (87)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)062,77
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Ewa Stachowiak
    LKJ Abaria Iwno
1--24CANTIANO (252)ŁukaszPIKSA064,34
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--24PAT (BE) (253)ŁukaszPIKSA064,74
   
   
    LKS Cwał Poznań
25--44GROMER (195)DariaADAMCZAK454,53
   
   
    KS Idmar Krajkowo
25--44KIZI (263)SandraNOWAK454,66
   
   
    Niezrzeszona
25--44THE LITTLE PINK (266)MichałPRZYBYLSKI454,97
   XX / FRANCJA / - / 1995
   
    Niezrzeszony
25--44POTOK (153)NataliaPOKORA456,02
   - / POL / - / 2003 / Dżentelnen / Parta
   Maria Kałużna / Natalia Pokora
    GLKS Osielsko
25--44ARAMIS (78)PawełCHUDZIAK457,81
   SP / POL / stallion / 1997
   
    KS Idmar Krajkowo
25--44GOLFANT (90)KarolinaKOŃCZEWSKA457,96
   
   
    Niezrzeszona
25--44JOLLY (40)EsteraSZELĄG458,77
   
   
    Kopras Sp. z o.o.
25--44TANGO (87)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)458,91
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Ewa Stachowiak
    LKJ Abaria Iwno
25--44GOLFANT (90)KarolinaKOŃCZEWSKA459,16
   
   
    Niezrzeszona
25--44HAZARD (150)MagdalenaWOSIEK459,31
   
   
    Racocki KJ Racot
25--44MONTANA (47)AgnieszkaMACIOŁEK459,39
   
   
    JKS Elcon Szczecin
25--44BRODZIC (45)RafałCHORODEŃSKI459,47
   - / POL / gelding / 2001 / Czynel / Bursa\ Arion
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
25--44CITTENZER (13)JanKORCZYŃSKI459,65
   BAW / GER / stallion / 2004 / Con Capitol / Vanessa
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
25--44OVAGGIO (114)EdmundKATNER461,97
   SP / POL / stallion / 2000 / Coton Club / Opozycja\ Hacal
   - / Edmund Katner
    KJ Taxus Reptowo
25--44MARILANDO LERO P (2)TomaszPYREK462,87
   
   
    JKS Hanna
25--44ETNA (111)DanielMIECHOWICZ463,86
   SP / POL / mare / 2002 / Courage / Enigma\ Corofino
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
25--44ETNA (111)DanielMIECHOWICZ464,12
   SP / POL / mare / 2002 / Courage / Enigma\ Corofino
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
25--44ZAMALIA (34)HubertLUDWICZAK465,40
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
25--44ALIEN (79)PawełCHUDZIAK466,22
   
   
    KS Idmar Krajkowo
25--44CANTIANO (252)ŁukaszPIKSA466,63
   
   
    LKS Cwał Poznań
45--47OVAGGIO (114)EdmundKATNER567,53
   SP / POL / stallion / 2000 / Coton Club / Opozycja\ Hacal
   - / Edmund Katner
    KJ Taxus Reptowo
45--47MARILANDO LERO P (2)TomaszPYREK569,06
   
   
    JKS Hanna
45--47CALANDO CON AMORE (56)HubertLUDWICZAK570,85
   - / POL / stallion / 2001
   
    GLKS Sokół Damasławek
48OBELIX (251)NataliaPERZYNA673,40
   
   
    JUKS Stoki
49WALOR (262)DariaKLIMECKA (J.1991)776,69
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
50--56BRYLANT (231)AgataCHMIELEWSKA854,34
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
50--56GRAS F (96)MartynaBRYLL (JM.1994)854,60
   - / POL / gelding / 2004 / Casaretto L / Gracja
   - / Krzysztof Bryll
    JUKS Mieczewo Borkowice
50--56BOR (74)JacekFLISIAK855,94
   
   
    JKS Tornado Szczecin
50--56ESPRIS (71)MariuszLANGNER857,14
   HANN / GER / mare / 2000 / De Niro / Eclipse
   - / Witold Szulc
    WTK Hermanów
50--56JATA (43)RomanMEGER861,54
   
   
    KJ Stefanek Wabcz
50--56MARILANDO LERO P (2)TomaszPYREK862,90
   
   
    JKS Hanna
50--56OLIMP KG (108)RobertSYDOW864,73
   SP / POl / gelding / 2003 / Lumpi / Oklahoma
   - / Grzegorz Komin
    LKJ Abaria Iwno
57THE LITTLE PINK (266)MichałPRZYBYLSKI984,49
   XX / FRANCJA / - / 1995
   
    Niezrzeszony
58--59BRYLANT (231)AgataCHMIELEWSKA1256,31
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
58--59BOR (74)JacekFLISIAK1268,11
   
   
    JKS Tornado Szczecin
 ZAMALIA (34)HubertLUDWICZAKElim.
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
 CALANDO CON AMORE (56)AleksandraNOVAKElim.
   - / POL / stallion / 2001
   
    GLKS Sokół Damasławek
 VIKART (264)AngelikaOJCZENASZElim.
   
   
    KS Unia Solec Kujawski

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
62
Ukończyło koni
59
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Krzysztof Kierzek

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:36:05
19 - L
Data: 16-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 19 - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 19)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ROKATOR (120)JoannaKRZYŻOSTANIAK056,59018,87
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2AHLERT (88)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)051,97020,26
   OLD. / GER / gelding / 2000 / Accorado / Rheingold
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
3DEL COR (138)AnnaKUŚ051,78022,17
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
4WALOR (262)DariaKLIMECKA (J.1991)058,53023,29
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
5ARKO S (80)WojciechSZESZYCKI058,50023,68
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
6BERDYSZ (19)MiriamKUNCEWICZ054,09024,06
   
   
    LKS Cwał Poznań
7GRACJA (249)MaciejCHARLIŃSKI055,12025,63
   - / POL / mare / -
   - / Marek Charliński
    LKS Cwał Poznań
8MASKADO (119)JoannaKRZYŻOSTANIAK057,12026,88
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
9ILMER (16)MałgorzataMUCHA056,44027,01
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
10OSSOLIN (99)IgaOHNZORGE055,69027,66
   
   
    KKJ Sawanna Konin
11MAKSYM (144)DariaKOBIERNIK058,25028,18
   
   
    Kopras Sp. z o.o.
12CITTENZER (13)JanKORCZYŃSKI058,35028,97
   BAW / GER / stallion / 2004 / Con Capitol / Vanessa
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
13CONTENDER K (46)LeszekPAWLAK055,97029,09
   
   
    JKS Elcon Szczecin
14OBELIX (251)NataliaPERZYNA060,09029,27
   
   
    JUKS Stoki
15HAZARD (150)MagdalenaWOSIEK055,69029,51
   
   
    Racocki KJ Racot
16KAMPANIA (77)MarcinMATELSKI059,16420,04
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
17GRACJA (97)MartynaBRYLL (JM.1994)049,50420,98
   - / POL / mare / 1999 / Grando / Dziewiątka
   - / Krzysztof Bryll
    JUKS Mieczewo Borkowice
18CONTENDRO SON (75)MarcinMATELSKI060,38423,52
   - / GER / - / 2002
   
    KJ Agro-Handel Śrem
19HILTON B (184)ŁukaszBRZÓSKA055,21423,94
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
20GUCCI (201)BartoszCZAPRAŃSKI055,90428,50
   OLD / GER / gelding / 2004 / Quidam de Henry / Heiderose\ Lordanos
   - / Adam Kolanowski
    MLKS Morena Sieraków
21NIGERIA (62)AgnieszkaKUSMAN047,22821,17
   SP / POL / mare / 2000 / Gajdar / Nida
   
    KJ Korona Wałcz
22HESTER (147)PrzemysławSICZYŃSKI053,50825,91
    / Seul / Heinolia\ Nirkan
   
    Racocki KJ Racot
23AMANTEMIO (49)MonikaKOCIĘCKA056,94Elim.
   
   
    KJ Rancho Poznań
24CZIKO (17)AgataNIETOPIEL054,97Rez.
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
25JEGOR (216)RomanBARTKOWIAK162,19
   Małopolska / POL / stallion / 2003 / Dżamir / Jena\ Bolivar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
26URIEL (64)KatarzynaPOETSCHKE163,37
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W
   
    KJ Korona Wałcz
27PASSINI (191)HubertPOLOWCZYK448,72
   
   
    KJ HBC Lasocice
28HS GRAFIT I (240)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)448,75
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
29WILIA (100)AgnieszkaGÓRNICKA450,78
   
   
    KKJ Sawanna Konin
30BAJKA (18)SylwiaHENITZE451,60
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
31ALIEN (79)PawełCHUDZIAK451,93
   
   
    KS Idmar Krajkowo
32CARMEN (66)JakubSZACHOWICZ453,75
   
   
    ZKJ Drzonków
33ESPRIS (71)MariuszLANGNER454,71
   HANN / GER / mare / 2000 / De Niro / Eclipse
   - / Witold Szulc
    WTK Hermanów
34TIRAMISU (59)NataliaKOWALSKA (JM.1992)454,81
   
   
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
35ORYS (219)TomaszMIELCAREK455,87
   
   
    KJ CH Jaszkowo
36AKCES (20)MiriamKUNCEWICZ455,94
   
   
    LKS Cwał Poznań
37RODRIGO (3)EwelinaTURCZYN456,16
   
   
    JKS Hanna
38AGA (245)RenataWÓJCIK459,72
   - / - / mare / - / Elvis / Albertina\ Aloube Z
   
    GLKS Osielsko
39CYGANKA (72)KatarzynaDAWIDOWSKA-ZAWARTOWSKA460,03
   
   
    KS Idmar Krajkowo
40VIKART (264)AngelikaOJCZENASZ460,38
   
   
    KS Unia Solec Kujawski
41DORIAN (44)RomanMEGER564,79
   
   
    KJ Stefanek Wabcz
42JATA (43)RomanMEGER858,25
   
   
    KJ Stefanek Wabcz
43ATLETICO (113)DanielMIECHOWICZ862,97
   SP / POL / gelding / 2003 / Turbud Quirinus / Admira\ Cabrol
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
44OLIMP KG (108)RobertSYDOW961,31
   SP / POl / gelding / 2003 / Lumpi / Oklahoma
   - / Grzegorz Komin
    LKJ Abaria Iwno
45NOBELSTAR (48)JagienkaŁUKOMSKA963,04
   
   
    KJ Rancho Poznań
46BRODZIC (45)RafałCHORODEŃSKI977,94
   - / POL / gelding / 2001 / Czynel / Bursa\ Arion
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
47ARIUS (26)LukasSOYKA979,65
   
   
    Czechy
48PAT (BE) (253)ŁukaszPIKSA1362,90
   
   
    LKS Cwał Poznań
49MONSOON (4)TomaszPYREK1585,06
   SP / POL / stallion / 2000 / Nobody / Messa\ Elvis
   
    JKS Hanna
50BRANDA (215)RomanBARTKOWIAK1654,57
   
   
    KJ CH Jaszkowo
51NESTOR (38)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)1777,62
   
   
    LKS Cwał Poznań
 ARAMIS (78)PawełCHUDZIAKElim.
   SP / POL / stallion / 1997
   
    KS Idmar Krajkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
330/220
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
61/41
Startowało koni
52
Ukończyło koni
51
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Krzysztof Kierzek

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:36:17
20 - P
Data: 16-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 20 - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 20)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZUMAK (24)ŁukaszWOŹNIAK045,30200 PLN
   SP / POL / stallion / 1997 / Bujak / Czunia\Ajax
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
2--3VENUS (37)NataliaRÓŻAK047,86125 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / Carnut / Viktoria
   - / S. Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
2--3CYCERON (8)AgataKUŹNIAK047,86125 PLN
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
4MARTEL (25)KrzysztofSCHROETER049,11
   - / POL / stallion / 1995 / Retusz / Mera
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
5ROKATOR (120)JoannaKRZYŻOSTANIAK049,77
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6GAUDI M (55)MarikaKWAŚNIEWSKA050,60
   
   
    KJ Zagorów
7VEJOTTIE (22)JuliaBIEGANOWSKA050,66
   KWPN / NED / - / 2002 / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
8BACARDI (103)EwelinaDULEWICZ051,30
   SP / POL / - / 2001 / Largo / Bajka\ Borodino
   
    KKJ Sawanna Konin
9FAROUK Z (21)JuliaBIEGANOWSKA051,65
   - / BEL / gelding / 2002 / French Buffet / Raduga
   - / Jowita Dziedzic
    JKS Tornado Szczecin
10ABIGAIL 63 (86)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)052,21
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
11KSERKSES (70)JacekMURACZEWSKI053,25
   
   
    LKS Cwał Poznań
12AHLERT (88)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)053,85
   OLD. / GER / gelding / 2000 / Accorado / Rheingold
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
13LORETTO (228)AntoniCHŁAPOWSKI054,42
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
14DUSZA ALBA (194)DariaKLIMECKA (J.1991)055,15
   SP / POL / mare / 1994 / Dawidoff / Albania II\ Nemrod
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Agro-Handel Śrem
15CAPROS (101)EwelinaDULEWICZ056,82
   HOLSZT. / GER / stallion / 2002
   - / E. Dulewicz
    KKJ Sawanna Konin
16VIA M (36)HubertLUDWICZAK058,50
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
17GRANIT (247)RenataWÓJCIK059,03
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
18BARON (148)MagdaSZYMANIAK059,16
   
   
    KJ Salar
19MAKSYM (144)DariaKOBIERNIK062,79
   
   
    Kopras Sp. z o.o.
20APRIORI STAR (143)DariaKOBIERNIK063,88
   
   
    Kopras Sp. z o.o.
21LAS VEGAS (112)DanielMIECHOWICZ066,25
   HOLSZT. / GER / stallion / 2002 / Limbus / F-Charline\ Calando I
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
22UDOLA B (30)MarcinBĘTKOWSKI067,06
   
   
    JKS Fer-Więckowice
23CONTENDRO SON (75)MarcinMATELSKI067,42
   - / GER / - / 2002
   
    KJ Agro-Handel Śrem
24GOLDIK GIRL (12)KarolinaFRAGSTEIN068,31
   OLD. / GER / - / 2003 / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Jan van Hamond
    JKS Cavallo Bonin
25CARTER (82)WojciechSZESZYCKI068,66
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
26RAMIREZ K (121)MateuszWOJCIECHOWSKI443,71
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
27NASTURCJA (223)TomaszMIELCAREK449,79
   SP / POL / mare / 1997 / Carrera D'Adriers / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
28HUBAL (58)SylwesterKOSIŃSKI450,20
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
29CASHBOY (27)LukasSOYKA452,43
   
   
    Czechy
30TANIEC (54)MarikaKWAŚNIEWSKA452,73
   
   
    KJ Zagorów
31SAMBRA (104)MartynaPTAK (JM.1993)453,14
   SP / POL / mare / 1995 / Leandro / Solina\ Lombard
   
    KKJ Sawanna Konin
32GRACJA (97)MartynaBRYLL (JM.1994)455,58
   - / POL / mare / 1999 / Grando / Dziewiątka
   - / Krzysztof Bryll
    JUKS Mieczewo Borkowice
33FINLANDIA (35)HubertLUDWICZAK456,65
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
34HIPNOZA (9)MartynaKOŁODZIEJCZAK456,67
   
   
    KJ Cavallo Bonin
35DEL COR (138)AnnaKUŚ457,78
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
36IZAURUS (60)HenrykŚWIĘCICKI458,41
   SP / POL / stallion / 2002 / Contender Son / Izuna\ Huncwot
   - / Henryk Święcicki
    Stow. Jeździeckie Baborówko
37HILTON B (184)ŁukaszBRZÓSKA461,36
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
38LARGO (209)ŁukaszTROSZCZYŃSKI462,65
   
   
    KJ CH Jaszkowo
39ESKOBRA (200)MagdalenaKASZTELAN463,19
   
   
    KJ Bonanza Jędrzychowice
40CHARMING GRAF (164)AngelikaOJCZENASZ463,45
   
   
    KS Unia Solec Kujawski
41ILMER (16)MałgorzataMUCHA466,45
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
42ATLETICO (113)DanielMIECHOWICZ467,12
   SP / POL / gelding / 2003 / Turbud Quirinus / Admira\ Cabrol
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
43AGA (245)RenataWÓJCIK569,28
   - / - / mare / - / Elvis / Albertina\ Aloube Z
   
    GLKS Osielsko
44KEN (83)JacekKUŚNIERCZAK569,96
   SP / POL / gelding / 2003 / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
45KAMPANIA (77)MarcinMATELSKI570,05
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
46COATING T (29)LukasSOYKA572,35
   - / - / gelding / 2000 / Corofino / Penny Lane\ Pilot
   
    Czechy
47WEDNESDAY (50)MonikaKOCIĘCKA779,96
   SP / POL / mare / 2001 / Rytm / Wafama\Fanimo
   - / Jarosław Kocięcki
    KJ Rancho Poznań
48MODELKA (208)ŁukaszTROSZCZYŃSKI857,73
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
49OSSOLIN (99)IgaOHNZORGE862,16
   
   
    KKJ Sawanna Konin
50CONTENDER K (46)LeszekPAWLAK862,67
   
   
    JKS Elcon Szczecin
51MONTANA (47)AgnieszkaMACIOŁEK864,52
   
   
    JKS Elcon Szczecin
52DORIAN (44)RomanMEGER867,29
   
   
    KJ Stefanek Wabcz
53MARCO (222)TomaszMIELCAREK969,19
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
54HS GRAFIT I (240)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)972,18
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
55MONSOON (4)TomaszPYREK972,70
   SP / POL / stallion / 2000 / Nobody / Messa\ Elvis
   
    JKS Hanna
56RODRIGO (3)EwelinaTURCZYN1178,06
   
   
    JKS Hanna
57PASSINI (191)HubertPOLOWCZYK1247,19
   
   
    KJ HBC Lasocice
58WILIA (100)AgnieszkaGÓRNICKA1254,08
   
   
    KKJ Sawanna Konin
59AMANTEMIO (49)MonikaKOCIĘCKA1266,00
   
   
    KJ Rancho Poznań
60RAMBO (221)TomaszMIELCAREK1268,72
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / Lascado / Rogala\ Rokos
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
61NEO (42)EsteraSZELĄG1282,37
   
   
    Kopras Sp. z o.o.
62FIGARO (151)MarzenaCHOCIEJ1370,15
   
   
    JKS Tornado Szczecin
63HESTER (147)PrzemysławSICZYŃSKI1489,14
    / Seul / Heinolia\ Nirkan
   
    Racocki KJ Racot
64ARKO S (80)WojciechSZESZYCKI1492,27
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
65MASKADO (119)JoannaKRZYŻOSTANIAK1578,00
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 CZECZOTKA (51)MichałNOWACKI (J.1991)Elim.
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz. Lwówek
 NESTOR (38)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)Elim.
   
   
    LKS Cwał Poznań
 NIGERIA (62)AgnieszkaKUSMANElim.
   SP / POL / mare / 2000 / Gajdar / Nida
   
    KJ Korona Wałcz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
68
Ukończyło koni
65
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Krzysztof Kierzek

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 15-16 listopada 2008 r
Wydruk: 17-11-2008 08:36:28
21 - N
Data: 16-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 21 - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 21)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZUMAK (24)ŁukaszWOŹNIAK054,28300 PLN
   SP / POL / stallion / 1997 / Bujak / Czunia\Ajax
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
2MARTEL (25)KrzysztofSCHROETER055,64200 PLN
   - / POL / stallion / 1995 / Retusz / Mera
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
3DORA (10)MartynaKOŁODZIEJCZAK058,31100 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / Dawid / Iga
   - / Renata Wójcik
    KJ Cavallo Bonin
4FAROUK Z (21)JuliaBIEGANOWSKA060,80
   - / BEL / gelding / 2002 / French Buffet / Raduga
   - / Jowita Dziedzic
    JKS Tornado Szczecin
5VEJOTTIE (22)JuliaBIEGANOWSKA060,91
   KWPN / NED / - / 2002 / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
6ABIGAIL 63 (86)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)063,05
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
7GRANIT (247)RenataWÓJCIK064,26
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
8LUKSOR (207)ŁukaszTROSZCZYŃSKI066,05
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9DUSZA ALBA (194)DariaKLIMECKA (J.1991)067,15
   SP / POL / mare / 1994 / Dawidoff / Albania II\ Nemrod
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Agro-Handel Śrem
10CARBONIA (210)ŁukaszTROSZCZYŃSKI067,32
   
   
    KJ CH Jaszkowo
11CASHBOY (27)LukasSOYKA067,52
   
   
    Czechy
12CZECZOTKA (51)MichałNOWACKI (J.1991)071,61
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz. Lwówek
13CHEYENNE 378 (81)WojciechSZESZYCKI172,05
   Holszt. / GER / mare / 1997 / Capitol / -
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
14OCEANE DU LIBAIRE (187)ŁukaszBRZÓSKA172,51
   S.F. / FRA / mare / 2002 / Diaman De Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    KS SJ Sokół Pniewy
15LACOSTE DE LACOURE (185)ŁukaszBRZÓSKA174,04
   SF / FRA / stallion / 1999 / Apache Du Plant / Gironde De La Cour
   - / Brzóska Łukasz
    KS SJ Sokół Pniewy
16GOLDIK GIRL (12)KarolinaFRAGSTEIN174,27
   OLD. / GER / - / 2003 / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Jan van Hamond
    JKS Cavallo Bonin
17CARTER (82)WojciechSZESZYCKI277,37
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
18LAS VEGAS (112)DanielMIECHOWICZ279,18
   HOLSZT. / GER / stallion / 2002 / Limbus / F-Charline\ Calando I
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
19CARAVELLA (226)AntoniCHŁAPOWSKI452,67
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
20PALMERA (192)HubertPOLOWCZYK453,16
    / Landos I / Psota/ Jesion
   
    KJ HBC Lasocice
21RAMIREZ K (121)MateuszWOJCIECHOWSKI454,96
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22KUŹNIK (186)ŁukaszBRZÓSKA455,14
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
23DUX (211)RomanBARTKOWIAK456,58
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
24GODER (63)AgnieszkaKUSMAN457,34
   WLKP / POL / stallion / 1997 / Oder / Gietka
   - / Jerzy Ejma
    KJ Korona Wałcz
25BACARDI (103)EwelinaDULEWICZ463,01
   SP / POL / - / 2001 / Largo / Bajka\ Borodino
   
    KKJ Sawanna Konin
26FINLANDIA (35)HubertLUDWICZAK464,33
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
27DONNA ROBINIA (206)ŁukaszTROSZCZYŃSKI464,41
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
28CYCERON (8)AgataKUŹNIAK466,05
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
29PIRAT (165)AngelikaOJCZENASZ466,18
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Pira\Pirus
   - / Angelika Ojczenasz
    KS Unia Solec Kujawski
30TUTTI FRUTTI (152)MarzenaCHOCIEJ466,22
   - / POL / gelding / 2000 / Walor / Titania\Navajo
   - / M. Głodowski
    JKS Tornado Szczecin
31IZAURUS (60)HenrykŚWIĘCICKI467,77
   SP / POL / stallion / 2002 / Contender Son / Izuna\ Huncwot
   - / Henryk Święcicki
    Stow. Jeździeckie Baborówko
32OMEGA (246)RenataWÓJCIK469,66
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Orawa\ Jarabub
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
33BOLERO DE RAVEL (73)IzabelaZMYSŁOWSKA572,01
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    JKS Tornado Szczecin
34DARIWA (76)MarcinMATELSKI574,88
   SP / POL / mare / 2002 / Etos / Donja I\Gloster
   - / Ferdynand Szczepaniak
    KJ Agro-Handel Śrem
35CAPROS (101)EwelinaDULEWICZ782,47
   HOLSZT. / GER / stallion / 2002
   - / E. Dulewicz
    KKJ Sawanna Konin
36SAMBRA (104)MartynaPTAK (JM.1993)855,98
   SP / POL / mare / 1995 / Leandro / Solina\ Lombard
   
    KKJ Sawanna Konin
37CHARMING GRAF (164)AngelikaOJCZENASZ862,49