Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:22:40
1* - 70 cm
Data: 11-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1* - 70 cm -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 1*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--2NIWEK (32)SzymonTĘCZA (JM.1995)054,36
   kuc / POL / gelding / 2002 / Alibaba / Niwka
   - / Stanisław Jóźwiakowski
   [] GLKS Sokół Damasławek
1--2WÓJCIA (47)AnnaSZOPA060,25
   
   
   [] JKS Fer Więckowice
3TOYOTA (109)MarcinPAKULSKI (JM.1994)457,31
   
   
   [] ZKS Drzonków
4NIWEK (32)SzymonTĘCZA (JM.1995)854,85
   kuc / POL / gelding / 2002 / Alibaba / Niwka
   - / Stanisław Jóźwiakowski
   [] GLKS Sokół Damasławek
5WÓJCIA (47)MajaKANIEWSKA977,31
   
   
   [] JKS Fer-Więckowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:22:41
2* - 80 cm
Data: 11-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2* - 80 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 2*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BLACK STAR (128)AleksandraCHĘCIŃSKA (JM.1994)049,12
   
   
   [] KJ Mustang Rogalinek
2REDFORD (126)MonikaHOJNA (J.1990)049,85
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
3TOYOTA (109)MarcinPAKULSKI (JM.1994)051,88
   
   
   [] ZKS Drzonków
4MAKS (5)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)447,33
   kuc / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
5GRANIT (46)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)779,57
   kuc / POL / gelding / - / Folkert / Gerrie Welsh
   - / Bogumiła Krajewska
   [C] JKS Fer Więckowice
 WAŁCZ (69)AgnieszkaWARGALLA (JM.1995)Elim.
   - / - / gelding / -
   
   [] KJ Kuźnia Nowowiejska

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
6
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:22:44
3* - 90 cm
Data: 11-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3* - 90 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 3*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HS GRAFIT I (123)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)046,41
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
   [D] KJ CH Jaszkowo
2POEZJA (34)NataliaKOWALSKA (JM.1992)046,63
   kuc / POL / mare / 1997 / Floret / Plama\Puszczyk
   - / Włodzimierz Kowalski
   [D] MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
3TENOR (106)MałgorzataKOWALA (JM.1993)048,99
   
   
   [] ZKS Drzonków
4NANGANO (77)MariaSUWALSKA (JM.1994)052,56
   DRP / GER / gelding / 1996 / Navajo / Bellamy
   
   [D] WLKS Krakus Kraków
5CONI (37)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)059,79
   kuc / POL / mare / 2000 / Contus / Nane\ Nawarro
   - / Piotr Kaliciński
   [D] WKJ Warszawa
6LOGOS (43)ZofiaFERTACZ (JM.1993)065,42
   - / - / gelding / 2002 / Saganek / Lepta
   
   [] WKJ Warszawa
7FRESCO (107)MałgorzataKOWALA (JM.1993)446,94
   
   
   [] ZKS Drzonków
8MAKS (5)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)447,25
   kuc / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
9BLACK STAR (128)AleksandraCHĘCIŃSKA (JM.1994)447,64
   
   
   [] KJ Mustang Rogalinek
10GRANIT (46)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)454,14
   kuc / POL / gelding / - / Folkert / Gerrie Welsh
   - / Bogumiła Krajewska
   [C] JKS Fer Więckowice
11AMON (63)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)456,29
   kuc / POL / gelding / 2002 / Nominał / Aura\Dyktat
   - / Paweł Podedworny
   [B] ŁKJ Łódź
12PEGAS (102)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)463,95
   
   
   [] Stow. Jeździeckie Baborówko
13NICEA (108)AnitaCIERPISZ (JM.1994)465,95
   kuc / POL / mare / 1996 / Ford / Nistra\ Saturn
   - / WOSIR Drzonków
   [D] ZKS Drzonków
14MARIHUANA (21)JuliaCICHECKA (JM.1995)848,31
   kuc / POL / mare / 2000 / Waron / Mara
   - / Anna Zalewska
   [D] LKJ Ostroga Opole
15WAŁCZ (69)AgnieszkaWARGALLA (JM.1995)849,34
   - / - / gelding / -
   
   [] KJ Kuźnia Nowowiejska
 REDFORD (126)MonikaHOJNA (J.1990)Elim.
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:22:46
4* - 100 cm
Data: 11-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4* - 100 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 4*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HS GRAFIT I (123)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)044,34
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
   [D] KJ CH Jaszkowo
2POEZJA (34)NataliaKOWALSKA (JM.1992)044,52
   kuc / POL / mare / 1997 / Floret / Plama\Puszczyk
   - / Włodzimierz Kowalski
   [D] MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
3FRESCO (107)MałgorzataKOWALA (JM.1993)048,55
   
   
   [] ZKS Drzonków
4AMON (63)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)052,97
   kuc / POL / gelding / 2002 / Nominał / Aura\Dyktat
   - / Paweł Podedworny
   [B] ŁKJ Łódź
5CONI (37)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)057,69
   kuc / POL / mare / 2000 / Contus / Nane\ Nawarro
   - / Piotr Kaliciński
   [D] WKJ Warszawa
6LOGOS (43)ZofiaFERTACZ (JM.1993)060,39
   - / - / gelding / 2002 / Saganek / Lepta
   
   [] WKJ Warszawa
7PEGAS (102)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)443,73
   
   
   [] Stow. Jeździeckie Baborówko
8NICEA (108)AnitaCIERPISZ (JM.1994)448,40
   kuc / POL / mare / 1996 / Ford / Nistra\ Saturn
   - / WOSIR Drzonków
   [D] ZKS Drzonków
9TENOR (106)MałgorzataKOWALA (JM.1993)450,23
   
   
   [] ZKS Drzonków
10MARIHUANA (21)JuliaCICHECKA (JM.1995)850,48
   kuc / POL / mare / 2000 / Waron / Mara
   - / Anna Zalewska
   [D] LKJ Ostroga Opole
 NANGANO (77)MariaSUWALSKA (JM.1994)Elim.
   DRP / GER / gelding / 1996 / Navajo / Bellamy
   
   [D] WLKS Krakus Kraków

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
11
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:22:48
- A-1
Data: 11-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - A-1 - I półfinał gr. A1 - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FERRARI (51)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)042,50
   kuc / NED / gelding / 2003 / nn / nn
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
2BRUNTE (119)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)046,78
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ CH Jaszkowo
3FRETKA (72)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)049,06
   kuc / POL / mare / 2001 / Walor / Frytka\Amaretto
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-1] KJ Liljówka Stęszewko
4IKONA (99)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)050,06
   kuc / POL / mare / 2000 / nn / nn
   - / Firma ,, Salix" w Kociałkowej Górce
   [A-1] LKJ Abaria Iwno
5BAJKA (53)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)051,26
   kuc / POL / mare / 1997 / Janek / Bera
   - / Julia Jakubowska
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
6FIGARO (70)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)052,71
   kuc / POL / stallion / 1999 / Sekret / Firma\Apacz
   - / Hanna Jachimowicz
   [A-1] KJ Liljówka Stęszewko
7FREJKA (54)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)053,48
   kuc feliński / POL / mare / 2002 / Walor / Frytka
   - / Julia Jakubowska
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
8APPOLLO (15)JuliaMOCZAK (Mł.1997)053,76
   kuc walijski / NED / stallion / 1997 / Colne Heartsease / Wijsterąs Sasja
   - / Sławomir Bubas
   [A-1] ŁKJ Łódź
9JARY (88)JaninaSTRZAŁKOWSKA (Mł.1998)055,95
   kuc walijski / POL / stallion / 1999 / H-S Jason / Mulaj
   - / Piotr Strzałkowski
   [A-1] KJ Strzała Krubiczew
10TAGE (86)MonikaGRUNDKOWSKA (Mł.1998)057,35
   kuc / SWE / gelding / 1994 / NN / NN
   - / U. Koziarowska
   [A-1] WLKS Krakus Kraków
 TANGGARDS FREJA (55)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)Elim.
   kuc walijski / DEN / mare / 1998 / Springbourne Herian / Gribsuars Salut
   - / Norbert Kuźniak
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70
Startowało koni
11
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:22:49
- B
Data: 11-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - B - I półfinał gr. B - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BARKAROLA (111)IgaTOKARSKA (JM.1994)048,23
   DRP / POL / mare / 1997 / Nandy Man / Balerina
   - / Oskar Szrajer
   [B] KJ Bachmat Wrocław
2BILLY (121)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)050,99
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [B] KJ CH Jaszkowo
3MON AMIE (122)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)051,08
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [B] KJ CH Jaszkowo
4HISZPAN (97)MichałKORYZNA (Mł.1996)051,76
   kuc walijski / POL / gelding / 1997 / Tongelre's Hucleberry / Molly
   - / Witold Koryzna
   [B] LKJ Abaria Iwno
5KALISTO (78)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)052,50
   Kuc Walijski / GER / gelding / 1992 / Farah-Kajus / Diana
   - / Agnieszka Kerth-Piętka
   [B] WLKS Krakus Kraków
6GUFI (19)JagodaSTOLARCZYK (Mł.1996)058,03
   kuc / POL / gelding / 1999 / Rumianek / Grawitacja\King Kong
   - / Katarzyna Stolarczyk
   [B] KJ Amigo Będzin
7CALIPSO (38)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)059,77
   kuc / POL / stallion / - / Candy Man / -
   - / Piotr Kaliciński
   [B] WKJ Warszawa
8HESTIA (22)JuliaCICHECKA (JM.1995)449,11
   Kuc Feliński / POL / mare / 1996 / Harfiarz / Hera\ Gramofon
   - / Katarzyna Ozimek
   [B] LKJ Ostroga Opole
9BELINI (85)MonikaLUBERDA (Mł.1996)450,24
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   
   [B] WLKS Krakus Kraków

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:22:52
- A-2
Data: 11-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - A-2 - I półfinał gr. A-2 - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HARFIARZ (89)JaninaSTRZAŁKOWSKA (Mł.1998)050,47
   Kuc Feliński / POL / stallion / 1993 / Grafos RKM / Harfa RKM\Epos
   - / Piotr Strzałkowski
   [A-2] KJ Strzała Krubiczew
2RIKI TIKI (24)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)053,80
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
3CARLO (52)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)056,28
   kuc / POL / stallion / 2002 / Dante / Coco
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
4MUPPET 5 (71)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)058,57
   Niem. kuc wierzch. / GER / gelding / 1997 / Buenteeichen / Bonny
   - / Stefania Koprowska
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
5MICKEY MOUSE (120)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)455,04
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
6VEXI (16)JuliaMOCZAK (Mł.1997)455,76
   DRP / GER / mare / 2002 / Beneton / Vidi
   - / Sylwia Moczak
   [A-2] ŁKJ Łódź
7ROLEX (26)AnnaPOLEDNIA (Mł.1997)456,31
   kuc / - / gelding / - / nn / nn
   - / Henryk Polednia
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
8HERMES (83)MonikaGRUNDKOWSKA (Mł.1998)457,45
   Kuc Fel. / POL / gelding / 1995 / Gracjan / Heroina\Graf
   - / Jacek Koziarowski
   [A-2] WLKS Krakus Kraków
9DARLING (73)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)459,72
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
10FABRYKA MARZEŃ (100)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)469,03
   kuc / POL / mare / 2002 / Walor / Firma
   - / Krystyna Kuświk
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
 KLUMPAITE (18)TomaszKUCZKA (Mł.1997)Elim.
   konik żmudzki / LT / mare / 1990 / Aruodas / Klumpe
   - / Tomasz Kuczka
   [A-2] ŁKJ Łódź
 KHAMARO I (23)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)Elim.
   DRP / GER / stallion / 1998 / Khamaro X / Sandra\ Predkor
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 WHITE MOOR CLAUDIUS (74)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)Elim.
   WALSH. Pony / GER / gelding / 1995 / Claus / Ashlay\Tetworth Crimson
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
75
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70
Startowało koni
13
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:22:56
- C
Data: 11-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - C - I półfinał gr. C - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BŁYSKAWICA (29)KatarzynaORDYS (JM.1993)049,97
   DRP / GER / mare / 1996 / Marco Polo / Deint Desiree
   - / Barbara Niemczewska
   [C] Śląska Akademia Jeździecka
2PALMIRA (7)AleksandraGRZYBKOWSKA (JM.1995)050,78
   kuc / POL / mare / 1996 / Borysław / Plama\Puszczyk
   - / Maciej Parzydło
   [C] OKJ Oxer Wtórek
3DOMINGO (105)MałgorzataKOWALA (JM.1993)052,47
   kuc / GER / stallion / 2000 / Top Dark Dream / Donna Bella\Calenberg
   - / Teodor Gronet
   [C] ZKS Drzonków
4GRATIS (101)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)054,19
   kuc / POL / gelding / 2002 / Walor / Grawa\Split
   Andrzej Kuświk / Bogna Sołtysiak
   [C] Stow. Jeździeckie Baborówko
5SPINWAY MEMENTO (66)KatarzynaPIASECKA (Mł.1996)054,34
   Connemara / GBR / stallion / 1998 / Spinway Keepsake / Majestic Geen
   
   [C] SKJ Trawers Warszawa
6SULIMA (10)MagdalenaZIAJKOWSKA (JM.1993)054,52
   kuc / POL / mare / 1997 / Suseł / Płocha\Margiel
   - / Tadeusz Ziajkowski
   [C] KJ ,,Vena Sport" Legionowo
7KWESTOR - GB (11)FranceskaSANTONI (Mł.1996)054,65
   KF / POL / gelding / 1997 / Gracjan / Kwestia\Eos
   - / Francesca Santoni
   [C] KJ Hubertus Lusowo
8ANTY ANDY (68)AgnieszkaWARGALLA (JM.1995)054,91
   kuc / POL / gelding / 1993 / NN / NN
   - / Jan Kalinowski
   [C] KJ Kuźnia Nowowiejska
9FOXY (76)PaulaPŁANETA (JM.1995)055,34
   kuc / POL / stallion / 1999 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [C] WLKS Krakus Kraków
10KIRSTEN (79)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)055,96
   Kuc Wal. / NED / mare / 1992 / Vita Nova's Hanassie / Jannie
   - / Urszula Zbigniew Bedlińscy
   [C] WLKS Krakus Kraków
11FATIMA (65)KatarzynaPIASECKA (Mł.1996)056,34
   kuc / - / mare / 1994 / Nandy Man / Fantazja\ Feuda
   
   [C] SKJ Trawers Warszawa
12KLIWIA (27)KatarzynaORDYS (JM.1993)057,39
   - / POL / mare / 2002 / Falk / Kirsten\Vita Nova's Hanassie
   - / U.Z. Bedlińscy
   [C] Śląska Akademia Jeździecka
13NIRVANA EVITA (115)WeronikaWILSKA (JM.1994)058,31
   kuc / POL / mare / 1995 / Netron / Mistral
   - / Weronika Wilska
   [C] SKJ Sopot
14DAKOTA 195 (35)NataliaKOWALSKA (JM.1992)058,48
   kuc / GER / gelding / 1999 / Dagon / Nadja
   - / Włodzimierz Kowalski
   [C] MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
15LIPTON (48)AgataSTRYJKOWSKA (JM.1994)059,55
   Deutschereid Pony / GER / gelding / 1998 / Lord Junker / Loni\Black Magic Diamant
   - / Agata Stryjkowska
   [C] KJ Aromer Józefin
16FUNNY GIRL (36)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)059,94
   Kuc / POL / mare / 2001 / Turkus / Fatima\Nandy Man
   - / Piotr Kaliciński
   [C] WKJ Warszawa
17BIMBO (42)ZofiaFERTACZ (JM.1993)453,33
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [C] WKJ Warszawa
18ELF (8)AleksandraGRZYBKOWSKA (JM.1995)454,52
   - / POL / stallion / 2002 / Camus / Emanacja\ Grog
   - / Monika Grzybkowska
   [C] OKJ Oxer Wtórek
19WEZYR (17)KingaDASZCZYK (Mł.1996)457,20
   kuc feliński / POL / gelding / 2001 / El'Amore / Warta
   - / Magdalena Daszczyk
   [C] ŁKJ Łódź
20PAŹ (62)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)461,32
   kuc walijski / POL / stallion / 2001 / Jantar / Pestka\Elpar
   - / Paweł Podedworny
   [C] ŁKJ Łódź
21POKUSA (59)PaulinaKIESZ (JM.1993)854,30
   kuc / POL / mare / 2000 / Filip / Piosenka
   - / Beata Grabowska
   [C] WKJ Lublin
22KARINO GB (75)KarolSTASIUK (JM.1994)857,06
   - / POL / stallion / 1996 / Figaro / Klisza
   
   [C] WKJ Lublin
23ALIBABA (57)JerzyBYSZEWSKI (JM.1992)966,04
   kuc westf. / GER / stallion / 1989 / Sylvester / Winzerin\Widukind
   - / Stefan Kierznowski
   [C] KJ Kietlów
 GRYCIN (33)KatarzynaSASINOWSKA (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Leszek Sasinowski
   [C] KJ Hippica Polonia
 NICKY (25)AnnaMARCINIAK (JM.1993)Elim.
   kuc / NED / mare / 1999 / nn / nn
   - / Józef Marciniak
   [C] LKJ Ostroga Opole

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65
Startowało koni
25
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:23:01
- D
Data: 11-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - D - I półfinał gr. D - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BOLERO (104)PiotrKALISZUK (JM.1992)050,25
   Kuc / POL / stallion / 1998 / Life and Liberty / Balerina\ Faram-Kajus
   - / Tomasz Kowala
   [D] ZKJ Przylep - OSSM Drzonków
2TIFANI (1)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)050,99
   DRP / POL / mare / 1995 / Ardahan / Titania\Navajo
   - / Wojciech Kostrzewa
   [D] KJ CH Jaszkowo
3SEAN (4)ZuzannaGOWIN (JM.1995)051,98
   - / NED / mare / 2000 / nn / nn
   - / Paweł Gowin
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
4ENSILLA (64)MalwinaURBAŃSKA (JM.1993)052,33
   SP / POL / mare / 2000 / Luron / Endora
   - / Tomasz Modrzejewski
   [D] SKJ Trawers Warszawa
5SIMONE (3)ZuzannaGOWIN (JM.1995)052,47
   kuc / NED / mare / 2001 / Eagle / Jacquelien\ Aron
   - / Paweł Gowin
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
6MARINELLO (110)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)052,98
   DRP / GER / stallion / 2001 / Magic Main / Sanny
   - / Krzysztof Szumiński
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
7NIKIFOR-K (81)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)053,93
   - / POL / gelding / 2001 / Nico K / Kinga K\King of Carelshof
   - / Małgorzata Krzeczowska
   [D] WLKS Krakus Kraków
8STEERWOLDE'S BORIS (12)AleksandraDĄBROWA (JM.1992)053,96
   NWPS / NED / gelding / 1999 / Coelenhage's Let's be the Best / Florahof's Diana
   - / Omega Direct Sp. z o.o.
   [D] KS Garo Zaborów
9BURGHOF'S VOYAGER (98)AgnieszkaSZUBERT (JM.1993)054,46
   - / GER / gelding / 1997 / Voyage / Burghof's Diana\Folklore
   - / Piotr Szubert
   [D] LKJ Abaria Iwno
10CLOGHERBOY MIRAH (2)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)054,78
   - / IRL / gelding / 1995 / Westside Mirah / Secret Pal
   - / Wojciech Kostrzewa
   [D] KJ CH Jaszkowo
11MANCHESTER (49)AnnaWIĘCEK (JM.1992)055,65
   DRP / GER / gelding / 2001 / Monarch / Brica Hansegard\Silver Socks
   - / Bożena Więcek
   [D] KJ Aromer Józefin
12CURLY 15 (114)WeronikaWILSKA (JM.1994)056,31
   - / GER / mare / 1996 / nn / nn
   - / Weronika Wilska
   [D] SKJ Sopot
13MILFORD DUSZKA (41)KrzysztofRETKA (JM.1993)057,15
   Connemara / - / mare / 1998 / Ashfield / Milford Jenny
   - / Barbara Niemczewska
   [D] WKJ Warszawa
14BOSS (30)KrzysztofOKŁA (JM.1994)057,19
   Małopolska / POL / stallion / 1994 / Bonaparte / Meta\Marzący
   - / Jan Liberski
   [D] Kielecki Klub Jeździecki
15MARCUS (39)KrzysztofRETKA (JM.1993)059,12
   kuc / POL / gelding / 2000 / Arcus / Maggi\ Nando
   - / Bożena Retka
   [D] WKJ Warszawa
16CINDER BAYNET (94)AgataMIZGIER (JM.1992)451,60
   DRP / GER / mare / 1996 / Casper / Nimbra's Baynet
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno
17MAGNES (6)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)458,62
   Hucuł / POL / gelding / 1999 / Włóczykij / Magda\Suseł
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
18TERCJA (95)AgataMIZGIER (JM.1992)461,10
   Kuc / POL / mare / 1996 / Ardahan oo / Titania
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno
19MACLEOD (56)AleksandraWIĘCKOWSKA (JM.1994)670,24
   DRP / GER / stallion / 2000 / Mentos / Castella
   
   [D] Niezrzeszona
20NIWKA (20)PaulinaSIWIK (JM.1993)854,81
   kuc / POL / mare / 1998 / Split / Nina
   - / Leon Gawroński
   [D] JKSR Michelin Włocławek
21MACAO (67)MalwinaURBAŃSKA (JM.1993)966,91
   DR / GER / gelding / 1995 / Marco Polo / Contessa\Calypso
   - / Krzysztof Pacholski
   [D] SKJ Trawers Warszawa
22DOSTATNIA (118)IgaTOKARSKA (JM.1994)1172,64
   kuc / POL / mare / 2000 / Flop / Deirdre\ Vilnius
   - / Piotr Tokarski
   [D] KJ Bachmat Wrocław
23BEN 64 (13)AleksandraDĄBROWA (JM.1992)1250,68
   Kuc / GER / gelding / 1991 / NN / NN
   - / Oskar Szrajer
   [D] KS Garo Zaborów
24ETNA (92)MartaEMIRSAJŁOW (JM.1993)1252,84
   kuc / POL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Dorota Emirsajłow
   [D] JKS Tornado Szczecin
 HUK (124)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)Elim.
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
 PIOSENKA (125)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)Elim.
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [D] KJ CH Jaszkowo
 HEKTOR (117)IgaTOKARSKA (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2000 / nn / nn
   - / Bogdan Bujak
   [D] KJ Bachmat Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
64
Startowało koni
27
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:23:04
- E
Data: 11-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - E - I półfinał gr. E - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MAGI K (93)JacekMIZGIER (JM.1993)050,05
   - / POL / gelding / 2002 / Kastet / Marina
   - / Grzegorz Komin
   [E] LKJ Abaria Iwno
2DIAMANT (87)AgnieszkaGRUNDKOWSKA (JM.1992)051,21
   SP / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
   [E] WLKS Krakus Kraków
3ASTERIA (80)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)052,45
   SP / POL / mare / 1993 / Aloube Z / Oszawa\ Dakota
   - / Hubert Koziarowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
4ALGERIA D (9)NataliaGASZYŃSKA-BĄK (JM.1993)052,55
   Kuc / POL / mare / 2002 / Nurjev / Astra\Dethmer
   - / N. Gaszyńska-Bąk
   [E] GLKS Sokół Damasławek
5EN VIABLE (91)AntoniSTRZAŁKOWSKI (JM.1993)053,13
   SP / POL / stallion / 1993 / Elvis / Estera\Len
   - / Piotr Strzałkowski
   [E] KJ Strzała Krubiczew
6DAWRAZ (40)KrzysztofRETKA (JM.1993)055,14
   xx / POL / gelding / 1995 / Winds of Light / Daraga\Dakota
   - / Agnieszka Wielgórska
   [E] WKJ Warszawa
7HAPPY BOY (61)CezaryKALINOWSKI (JM.1993)056,08
   SP / POL / gelding / 1997 / Kleon / Hrabina I\Fordon
   - / Krzysztof Kalinowski
   [E] KJ Kuźnia Nowowiejska
8FAMA (113)KarolinaSMAKOSZ (JM.1993)056,81
   kuc / POL / mare / 1998 / Figiel / NN
   - / Agata Kruszyniewicz
   [E] KJ Bachmat Wrocław
9PORTO ALEGRE (31)KrzysztofOKŁA (JM.1994)060,89
   WLKP. / POL / gelding / 1998 / Petryna / Fontana
   
   [E] Kielecki Klub Jeździecki
10GENTIW (84)AleksandraKOZŁOWSKA (J.1991)453,85
   SP / POL / gelding / 1994 / Gastin / Dekada\Solenizant
   - / Maciej Kozłowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
11FANTASTIC (90)AntoniSTRZAŁKOWSKI (JM.1993)455,33
   Branden. / GER / gelding / 2000 / Flores / Diana\Damour
   - / Jan Waga
   [E] KJ Strzała Krubiczew
12JUMONA (82)MonikaKOWAL (JM.1992)567,52
   SP / POL / mare / 1998 / Montevideo / Jutrznia\ Rencouver
   
   [E] WLKS Krakus Kraków
13DELICJA (28)MagdalenaZIAJKOWSKA (JM.1993)857,45
   kuc / POL / mare / 1995 / nn / nn
   - / Anetta Orlicka
   [E] KJ ,,Vena Sport" Legionowo
 GNIADOSZ (50)AnnaWIĘCEK (JM.1992)Elim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Anons / Gonta\Gont
   - / Bożena Więcek
   [E] KJ Aromer Józefin
 WIPNEUS (112)IgaTOKARSKA (JM.1994)Elim.
   kuc walijski / GER / gelding / 2002 / Leuns Veld's Lo / Leuns's Gibby
   
   [D] KJ Bachmat Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
64
Startowało koni
15
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:23:05
5* - 70 cm
Data: 12-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5* - 70 cm -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 5*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZUBEK (129)JessicaKASZTELAN (JM.1993)046,98
   - / GER / gelding / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [C] KJ CH Jaszkowo
2--6TOYOTA (109)MarcinPAKULSKI (JM.1994)448,81
   
   
   [] ZKS Drzonków
2--6PODBIAŁ (116)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)453,78
   
   
   [] LKS Cwał Poznań
2--6PODBIAŁ (116)NicoleSZYMCZAK459,29
   
   
   [] LKS Cwał Poznań
2--6MYLORD (130)JulitaDUSZA460,23
   
   
   [] KJ Kietlów
2--6NIWEK (32)SzymonTĘCZA (JM.1995)468,29
   kuc / POL / gelding / 2002 / Alibaba / Niwka
   - / Stanisław Jóźwiakowski
   [] GLKS Sokół Damasławek
 CZUBEK (129)JessicaKASZTELAN (JM.1993)Elim.
   - / GER / gelding / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [C] KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
7
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:23:06
6* - 80 cm
Data: 12-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6* - 80 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 6*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1REDFORD (126)MonikaHOJNA (J.1990)044,10
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
2MAKS (5)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)044,36
   kuc / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
3TOYOTA (109)MarcinPAKULSKI (JM.1994)048,89
   
   
   [] ZKS Drzonków
4NIWEK (32)SzymonTĘCZA (JM.1995)050,89
   kuc / POL / gelding / 2002 / Alibaba / Niwka
   - / Stanisław Jóźwiakowski
   [] GLKS Sokół Damasławek
5MYLORD (130)JulitaDUSZA451,30
   
   
   [] KJ Kietlów
6WAŁCZ (69)AgnieszkaWARGALLA (JM.1995)464,59
   - / - / gelding / -
   
   [] KJ Kuźnia Nowowiejska

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:23:09
7* - 90 cm
Data: 12-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7* - 90 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 7*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MAKS (5)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)041,12
   kuc / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
2HS GRAFIT I (123)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)042,80
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
   [D] KJ CH Jaszkowo
3GNIADOSZ (50)AnnaWIĘCEK (JM.1992)042,92
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Anons / Gonta\Gont
   - / Bożena Więcek
   [E] KJ Aromer Józefin
4POEZJA (34)NataliaKOWALSKA (JM.1992)043,08
   kuc / POL / mare / 1997 / Floret / Plama\Puszczyk
   - / Włodzimierz Kowalski
   [D] MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
5NICEA (108)AnitaCIERPISZ (JM.1994)043,77
   kuc / POL / mare / 1996 / Ford / Nistra\ Saturn
   - / WOSIR Drzonków
   [D] ZKS Drzonków
6FRESCO (107)MałgorzataKOWALA (JM.1993)048,44
   
   
   [] ZKS Drzonków
7PEGAS (102)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)048,86
   
   
   [] Stow. Jeździeckie Baborówko
8CONI (37)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)052,35
   kuc / POL / mare / 2000 / Contus / Nane\ Nawarro
   - / Piotr Kaliciński
   [D] WKJ Warszawa
9AMON (63)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)443,74
   kuc / POL / gelding / 2002 / Nominał / Aura\Dyktat
   - / Paweł Podedworny
   [B] ŁKJ Łódź
10TENOR (106)MałgorzataKOWALA (JM.1993)446,61
   
   
   [] ZKS Drzonków
11MARIHUANA (21)JuliaCICHECKA (JM.1995)448,52
   kuc / POL / mare / 2000 / Waron / Mara
   - / Anna Zalewska
   [D] LKJ Ostroga Opole
12NANGANO (77)MariaSUWALSKA (JM.1994)846,77
   DRP / GER / gelding / 1996 / Navajo / Bellamy
   
   [D] WLKS Krakus Kraków
13HUK (124)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)1251,54
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
14BLACK STAR (128)AleksandraCHĘCIŃSKA (JM.1994)1253,30
   
   
   [] KJ Mustang Rogalinek
15LOGOS (43)ZofiaFERTACZ (JM.1993)1383,62
   - / - / gelding / 2002 / Saganek / Lepta
   
   [] WKJ Warszawa
 REDFORD (126)MonikaHOJNA (J.1990)Elim.
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
 WIPNEUS (112)IgaTOKARSKA (JM.1994)Elim.
   kuc walijski / GER / gelding / 2002 / Leuns Veld's Lo / Leuns's Gibby
   
   [D] KJ Bachmat Wrocław
 PIOSENKA (125)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)Elim.
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [D] KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
18
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:23:12
8* - 100 cm
Data: 12-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8* - 100 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 8*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PEGAS (102)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)040,70
   
   
   [] Stow. Jeździeckie Baborówko
2NICEA (108)AnitaCIERPISZ (JM.1994)044,26
   kuc / POL / mare / 1996 / Ford / Nistra\ Saturn
   - / WOSIR Drzonków
   [D] ZKS Drzonków
3HS GRAFIT I (123)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)044,43
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
   [D] KJ CH Jaszkowo
4GNIADOSZ (50)AnnaWIĘCEK (JM.1992)045,10
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Anons / Gonta\Gont
   - / Bożena Więcek
   [E] KJ Aromer Józefin
5BERYL (127)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)049,90
   Kuc / POL / gelding / 1996 / Batar xo / Balerina-kuc\Farah-Kajus
   - / Jerzy Kniat
   [D] LKS Cwał Poznań
6TENOR (106)MałgorzataKOWALA (JM.1993)050,18
   
   
   [] ZKS Drzonków
7LOGOS (43)ZofiaFERTACZ (JM.1993)058,19
   - / - / gelding / 2002 / Saganek / Lepta
   
   [] WKJ Warszawa
8POEZJA (34)NataliaKOWALSKA (JM.1992)437,62
   kuc / POL / mare / 1997 / Floret / Plama\Puszczyk
   - / Włodzimierz Kowalski
   [D] MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
9AMON (63)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)446,77
   kuc / POL / gelding / 2002 / Nominał / Aura\Dyktat
   - / Paweł Podedworny
   [B] ŁKJ Łódź
10MARIHUANA (21)JuliaCICHECKA (JM.1995)448,83
   kuc / POL / mare / 2000 / Waron / Mara
   - / Anna Zalewska
   [D] LKJ Ostroga Opole
11FRESCO (107)MałgorzataKOWALA (JM.1993)449,49
   
   
   [] ZKS Drzonków
12CONI (37)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)453,28
   kuc / POL / mare / 2000 / Contus / Nane\ Nawarro
   - / Piotr Kaliciński
   [D] WKJ Warszawa
13BLACK STAR (128)AleksandraCHĘCIŃSKA (JM.1994)463,41
   
   
   [] KJ Mustang Rogalinek
14HUK (124)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)567,34
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
15NANGANO (77)MariaSUWALSKA (JM.1994)849,57
   DRP / GER / gelding / 1996 / Navajo / Bellamy
   
   [D] WLKS Krakus Kraków
 WIPNEUS (112)IgaTOKARSKA (JM.1994)Elim.
   kuc walijski / GER / gelding / 2002 / Leuns Veld's Lo / Leuns's Gibby
   
   [D] KJ Bachmat Wrocław
 PIOSENKA (125)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)Elim.
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [D] KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
17
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:23:14
- A-1
Data: 12-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - A-1 - II półfinał gr. A1 - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FERRARI (51)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)042,05
   kuc / NED / gelding / 2003 / nn / nn
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
2BRUNTE (119)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)045,57
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ CH Jaszkowo
3IKONA (99)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)046,45
   kuc / POL / mare / 2000 / nn / nn
   - / Firma ,, Salix" w Kociałkowej Górce
   [A-1] LKJ Abaria Iwno
4BAJKA (53)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)046,83
   kuc / POL / mare / 1997 / Janek / Bera
   - / Julia Jakubowska
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
5FRETKA (72)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)048,62
   kuc / POL / mare / 2001 / Walor / Frytka\Amaretto
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-1] KJ Liljówka Stęszewko
6JARY (88)JaninaSTRZAŁKOWSKA (Mł.1998)049,97
   kuc walijski / POL / stallion / 1999 / H-S Jason / Mulaj
   - / Piotr Strzałkowski
   [A-1] KJ Strzała Krubiczew
7TAGE (86)MonikaGRUNDKOWSKA (Mł.1998)050,79
   kuc / SWE / gelding / 1994 / NN / NN
   - / U. Koziarowska
   [A-1] WLKS Krakus Kraków
8FREJKA (54)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)052,38
   kuc feliński / POL / mare / 2002 / Walor / Frytka
   - / Julia Jakubowska
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
9APPOLLO (15)JuliaMOCZAK (Mł.1997)055,33
   kuc walijski / NED / stallion / 1997 / Colne Heartsease / Wijsterąs Sasja
   - / Sławomir Bubas
   [A-1] ŁKJ Łódź
10FIGARO (70)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)449,26
   kuc / POL / stallion / 1999 / Sekret / Firma\Apacz
   - / Hanna Jachimowicz
   [A-1] KJ Liljówka Stęszewko
11TANGGARDS FREJA (55)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)463,08
   kuc walijski / DEN / mare / 1998 / Springbourne Herian / Gribsuars Salut
   - / Norbert Kuźniak
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
66
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:23:16
- B
Data: 12-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - B - II półfinał gr. B - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BARKAROLA (111)IgaTOKARSKA (JM.1994)048,46
   DRP / POL / mare / 1997 / Nandy Man / Balerina
   - / Oskar Szrajer
   [B] KJ Bachmat Wrocław
2MON AMIE (122)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)049,39
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [B] KJ CH Jaszkowo
3BILLY (121)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)051,21
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [B] KJ CH Jaszkowo
4GUFI (19)JagodaSTOLARCZYK (Mł.1996)052,56
   kuc / POL / gelding / 1999 / Rumianek / Grawitacja\King Kong
   - / Katarzyna Stolarczyk
   [B] KJ Amigo Będzin
5KALISTO (78)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)054,54
   Kuc Walijski / GER / gelding / 1992 / Farah-Kajus / Diana
   - / Agnieszka Kerth-Piętka
   [B] WLKS Krakus Kraków
6CALIPSO (38)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)055,37
   kuc / POL / stallion / - / Candy Man / -
   - / Piotr Kaliciński
   [B] WKJ Warszawa
7HESTIA (22)JuliaCICHECKA (JM.1995)446,45
   Kuc Feliński / POL / mare / 1996 / Harfiarz / Hera\ Gramofon
   - / Katarzyna Ozimek
   [B] LKJ Ostroga Opole
8BELINI (85)MonikaLUBERDA (Mł.1996)449,66
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   
   [B] WLKS Krakus Kraków
9HISZPAN (97)MichałKORYZNA (Mł.1996)853,01
   kuc walijski / POL / gelding / 1997 / Tongelre's Hucleberry / Molly
   - / Witold Koryzna
   [B] LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:23:18
- A-2
Data: 12-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - A-2 - II półfinał gr. A-2 - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FABRYKA MARZEŃ (100)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)049,31
   kuc / POL / mare / 2002 / Walor / Firma
   - / Krystyna Kuświk
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
2HARFIARZ (89)JaninaSTRZAŁKOWSKA (Mł.1998)051,41
   Kuc Feliński / POL / stallion / 1993 / Grafos RKM / Harfa RKM\Epos
   - / Piotr Strzałkowski
   [A-2] KJ Strzała Krubiczew
3MICKEY MOUSE (120)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)051,71
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
4CARLO (52)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)053,17
   kuc / POL / stallion / 2002 / Dante / Coco
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
5VEXI (16)JuliaMOCZAK (Mł.1997)053,92
   DRP / GER / mare / 2002 / Beneton / Vidi
   - / Sylwia Moczak
   [A-2] ŁKJ Łódź
6KLUMPAITE (18)TomaszKUCZKA (Mł.1997)054,03
   konik żmudzki / LT / mare / 1990 / Aruodas / Klumpe
   - / Tomasz Kuczka
   [A-2] ŁKJ Łódź
7MUPPET 5 (71)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)054,19
   Niem. kuc wierzch. / GER / gelding / 1997 / Buenteeichen / Bonny
   - / Stefania Koprowska
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
8KHAMARO I (23)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)056,71
   DRP / GER / stallion / 1998 / Khamaro X / Sandra\ Predkor
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
9RIKI TIKI (24)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)450,28
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
10ROLEX (26)AnnaPOLEDNIA (Mł.1997)455,22
   kuc / - / gelding / - / nn / nn
   - / Henryk Polednia
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
11HERMES (83)MonikaGRUNDKOWSKA (Mł.1998)457,03
   Kuc Fel. / POL / gelding / 1995 / Gracjan / Heroina\Graf
   - / Jacek Koziarowski
   [A-2] WLKS Krakus Kraków
 DARLING (73)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
 WHITE MOOR CLAUDIUS (74)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)Elim.
   WALSH. Pony / GER / gelding / 1995 / Claus / Ashlay\Tetworth Crimson
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
75
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
13
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:23:23
- C
Data: 12-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - C - II półfinał gr. C - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PALMIRA (7)AleksandraGRZYBKOWSKA (JM.1995)050,50
   kuc / POL / mare / 1996 / Borysław / Plama\Puszczyk
   - / Maciej Parzydło
   [C] OKJ Oxer Wtórek
2BIMBO (42)ZofiaFERTACZ (JM.1993)051,23
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [C] WKJ Warszawa
3ANTY ANDY (68)AgnieszkaWARGALLA (JM.1995)052,67
   kuc / POL / gelding / 1993 / NN / NN
   - / Jan Kalinowski
   [C] KJ Kuźnia Nowowiejska
4PAŹ (62)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)052,90
   kuc walijski / POL / stallion / 2001 / Jantar / Pestka\Elpar
   - / Paweł Podedworny
   [C] ŁKJ Łódź
5WEZYR (17)KingaDASZCZYK (Mł.1996)053,57
   kuc feliński / POL / gelding / 2001 / El'Amore / Warta
   - / Magdalena Daszczyk
   [C] ŁKJ Łódź
6GRATIS (101)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)053,60
   kuc / POL / gelding / 2002 / Walor / Grawa\Split
   Andrzej Kuświk / Bogna Sołtysiak
   [C] Stow. Jeździeckie Baborówko
7DOMINGO (105)MałgorzataKOWALA (JM.1993)053,79
   kuc / GER / stallion / 2000 / Top Dark Dream / Donna Bella\Calenberg
   - / Teodor Gronet
   [C] ZKS Drzonków
8GRYCIN (33)KatarzynaSASINOWSKA (JM.1994)054,41
   kuc / POL / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Leszek Sasinowski
   [C] KJ Hippica Polonia
9KIRSTEN (79)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)055,03
   Kuc Wal. / NED / mare / 1992 / Vita Nova's Hanassie / Jannie
   - / Urszula Zbigniew Bedlińscy
   [C] WLKS Krakus Kraków
10SULIMA (10)MagdalenaZIAJKOWSKA (JM.1993)055,25
   kuc / POL / mare / 1997 / Suseł / Płocha\Margiel
   - / Tadeusz Ziajkowski
   [C] KJ ,,Vena Sport" Legionowo
11ALIBABA (57)JerzyBYSZEWSKI (JM.1992)055,46
   kuc westf. / GER / stallion / 1989 / Sylvester / Winzerin\Widukind
   - / Stefan Kierznowski
   [C] KJ Kietlów
12FOXY (76)PaulaPŁANETA (JM.1995)056,23
   kuc / POL / stallion / 1999 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [C] WLKS Krakus Kraków
13FUNNY GIRL (36)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)454,09
   Kuc / POL / mare / 2001 / Turkus / Fatima\Nandy Man
   - / Piotr Kaliciński
   [C] WKJ Warszawa
14DAKOTA 195 (35)NataliaKOWALSKA (JM.1992)454,47
   kuc / GER / gelding / 1999 / Dagon / Nadja
   - / Włodzimierz Kowalski
   [C] MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
15FATIMA (65)KatarzynaPIASECKA (Mł.1996)455,26
   kuc / - / mare / 1994 / Nandy Man / Fantazja\ Feuda
   
   [C] SKJ Trawers Warszawa
16NIRVANA EVITA (115)WeronikaWILSKA (JM.1994)455,45
   kuc / POL / mare / 1995 / Netron / Mistral
   - / Weronika Wilska
   [C] SKJ Sopot
17SPINWAY MEMENTO (66)KatarzynaPIASECKA (Mł.1996)455,93
   Connemara / GBR / stallion / 1998 / Spinway Keepsake / Majestic Geen
   
   [C] SKJ Trawers Warszawa
18KARINO GB (75)KarolSTASIUK (JM.1994)456,71
   - / POL / stallion / 1996 / Figaro / Klisza
   
   [C] WKJ Lublin
19NICKY (25)AnnaMARCINIAK (JM.1993)675,59
   kuc / NED / mare / 1999 / nn / nn
   - / Józef Marciniak
   [C] LKJ Ostroga Opole
20BŁYSKAWICA (29)KatarzynaORDYS (JM.1993)850,21
   DRP / GER / mare / 1996 / Marco Polo / Deint Desiree
   - / Barbara Niemczewska
   [C] Śląska Akademia Jeździecka
21ELF (8)AleksandraGRZYBKOWSKA (JM.1995)852,08
   - / POL / stallion / 2002 / Camus / Emanacja\ Grog
   - / Monika Grzybkowska
   [C] OKJ Oxer Wtórek
22POKUSA (59)PaulinaKIESZ (JM.1993)852,57
   kuc / POL / mare / 2000 / Filip / Piosenka
   - / Beata Grabowska
   [C] WKJ Lublin
23KLIWIA (27)KatarzynaORDYS (JM.1993)852,80
   - / POL / mare / 2002 / Falk / Kirsten\Vita Nova's Hanassie
   - / U.Z. Bedlińscy
   [C] Śląska Akademia Jeździecka
 KWESTOR - GB (11)FranceskaSANTONI (Mł.1996)Elim.
   KF / POL / gelding / 1997 / Gracjan / Kwestia\Eos
   - / Francesca Santoni
   [C] KJ Hubertus Lusowo
 LIPTON (48)AgataSTRYJKOWSKA (JM.1994)Elim.
   Deutschereid Pony / GER / gelding / 1998 / Lord Junker / Loni\Black Magic Diamant
   - / Agata Stryjkowska
   [C] KJ Aromer Józefin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
25
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:23:27
- D
Data: 12-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - D - II półfinał gr. D - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SEAN (4)ZuzannaGOWIN (JM.1995)051,64
   - / NED / mare / 2000 / nn / nn
   - / Paweł Gowin
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
2ENSILLA (64)MalwinaURBAŃSKA (JM.1993)051,69
   SP / POL / mare / 2000 / Luron / Endora
   - / Tomasz Modrzejewski
   [D] SKJ Trawers Warszawa
3CLOGHERBOY MIRAH (2)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)051,91
   - / IRL / gelding / 1995 / Westside Mirah / Secret Pal
   - / Wojciech Kostrzewa
   [D] KJ CH Jaszkowo
4BOLERO (104)PiotrKALISZUK (JM.1992)052,74
   Kuc / POL / stallion / 1998 / Life and Liberty / Balerina\ Faram-Kajus
   - / Tomasz Kowala
   [D] ZKJ Przylep - OSSM Drzonków
5MANCHESTER (49)AnnaWIĘCEK (JM.1992)052,99
   DRP / GER / gelding / 2001 / Monarch / Brica Hansegard\Silver Socks
   - / Bożena Więcek
   [D] KJ Aromer Józefin
6BEN 64 (13)AleksandraDĄBROWA (JM.1992)054,58
   Kuc / GER / gelding / 1991 / NN / NN
   - / Oskar Szrajer
   [D] KS Garo Zaborów
7MACLEOD (56)AleksandraWIĘCKOWSKA (JM.1994)055,38
   DRP / GER / stallion / 2000 / Mentos / Castella
   
   [D] Niezrzeszona
8CURLY 15 (114)WeronikaWILSKA (JM.1994)057,72
   - / GER / mare / 1996 / nn / nn
   - / Weronika Wilska
   [D] SKJ Sopot
9BOSS (30)KrzysztofOKŁA (JM.1994)057,81
   Małopolska / POL / stallion / 1994 / Bonaparte / Meta\Marzący
   - / Jan Liberski
   [D] Kielecki Klub Jeździecki
10ETNA (92)MartaEMIRSAJŁOW (JM.1993)452,08
   kuc / POL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Dorota Emirsajłow
   [D] JKS Tornado Szczecin
11NIWKA (20)PaulinaSIWIK (JM.1993)454,26
   kuc / POL / mare / 1998 / Split / Nina
   - / Leon Gawroński
   [D] JKSR Michelin Włocławek
12BURGHOF'S VOYAGER (98)AgnieszkaSZUBERT (JM.1993)455,35
   - / GER / gelding / 1997 / Voyage / Burghof's Diana\Folklore
   - / Piotr Szubert
   [D] LKJ Abaria Iwno
13MARCUS (39)KrzysztofRETKA (JM.1993)456,14
   kuc / POL / gelding / 2000 / Arcus / Maggi\ Nando
   - / Bożena Retka
   [D] WKJ Warszawa
14NIKIFOR-K (81)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)854,13
   - / POL / gelding / 2001 / Nico K / Kinga K\King of Carelshof
   - / Małgorzata Krzeczowska
   [D] WLKS Krakus Kraków
15CINDER BAYNET (94)AgataMIZGIER (JM.1992)858,76
   DRP / GER / mare / 1996 / Casper / Nimbra's Baynet
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno
16SIMONE (3)ZuzannaGOWIN (JM.1995)1171,84
   kuc / NED / mare / 2001 / Eagle / Jacquelien\ Aron
   - / Paweł Gowin
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
17TIFANI (1)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)1249,13
   DRP / POL / mare / 1995 / Ardahan / Titania\Navajo
   - / Wojciech Kostrzewa
   [D] KJ CH Jaszkowo
18MACAO (67)MalwinaURBAŃSKA (JM.1993)1363,31
   DR / GER / gelding / 1995 / Marco Polo / Contessa\Calypso
   - / Krzysztof Pacholski
   [D] SKJ Trawers Warszawa
 TERCJA (95)AgataMIZGIER (JM.1992)Elim.
   Kuc / POL / mare / 1996 / Ardahan oo / Titania
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno
 MARINELLO (110)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)Elim.
   DRP / GER / stallion / 2001 / Magic Main / Sanny
   - / Krzysztof Szumiński
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
 MAGNES (6)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)Elim.
   Hucuł / POL / gelding / 1999 / Włóczykij / Magda\Suseł
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
 MILFORD DUSZKA (41)KrzysztofRETKA (JM.1993)Elim.
   Connemara / - / mare / 1998 / Ashfield / Milford Jenny
   - / Barbara Niemczewska
   [D] WKJ Warszawa
 HEKTOR (117)IgaTOKARSKA (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2000 / nn / nn
   - / Bogdan Bujak
   [D] KJ Bachmat Wrocław
 DOSTATNIA (118)IgaTOKARSKA (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / mare / 2000 / Flop / Deirdre\ Vilnius
   - / Piotr Tokarski
   [D] KJ Bachmat Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
60
Startowało koni
24
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:23:30
- E
Data: 12-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - E - II półfinał gr. E - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MAGI K (93)JacekMIZGIER (JM.1993)047,57
   - / POL / gelding / 2002 / Kastet / Marina
   - / Grzegorz Komin
   [E] LKJ Abaria Iwno
2EN VIABLE (91)AntoniSTRZAŁKOWSKI (JM.1993)051,19
   SP / POL / stallion / 1993 / Elvis / Estera\Len
   - / Piotr Strzałkowski
   [E] KJ Strzała Krubiczew
3ALGERIA D (9)NataliaGASZYŃSKA-BĄK (JM.1993)052,33
   Kuc / POL / mare / 2002 / Nurjev / Astra\Dethmer
   - / N. Gaszyńska-Bąk
   [E] GLKS Sokół Damasławek
4HAPPY BOY (61)CezaryKALINOWSKI (JM.1993)053,25
   SP / POL / gelding / 1997 / Kleon / Hrabina I\Fordon
   - / Krzysztof Kalinowski
   [E] KJ Kuźnia Nowowiejska
5DAWRAZ (40)KrzysztofRETKA (JM.1993)053,30
   xx / POL / gelding / 1995 / Winds of Light / Daraga\Dakota
   - / Agnieszka Wielgórska
   [E] WKJ Warszawa
6DIAMANT (87)AgnieszkaGRUNDKOWSKA (JM.1992)054,06
   SP / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
   [E] WLKS Krakus Kraków
7ASTERIA (80)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)054,92
   SP / POL / mare / 1993 / Aloube Z / Oszawa\ Dakota
   - / Hubert Koziarowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
8PORTO ALEGRE (31)KrzysztofOKŁA (JM.1994)057,35
   WLKP. / POL / gelding / 1998 / Petryna / Fontana
   
   [E] Kielecki Klub Jeździecki
9FANTASTIC (90)AntoniSTRZAŁKOWSKI (JM.1993)452,22
   Branden. / GER / gelding / 2000 / Flores / Diana\Damour
   - / Jan Waga
   [E] KJ Strzała Krubiczew
10FAMA (113)KarolinaSMAKOSZ (JM.1993)452,59
   kuc / POL / mare / 1998 / Figiel / NN
   - / Agata Kruszyniewicz
   [E] KJ Bachmat Wrocław
11JUMONA (82)MonikaKOWAL (JM.1992)453,72
   SP / POL / mare / 1998 / Montevideo / Jutrznia\ Rencouver
   
   [E] WLKS Krakus Kraków
12GENTIW (84)AleksandraKOZŁOWSKA (J.1991)855,72
   SP / POL / gelding / 1994 / Gastin / Dekada\Solenizant
   - / Maciej Kozłowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
13DELICJA (28)MagdalenaZIAJKOWSKA (JM.1993)2073,52
   kuc / POL / mare / 1995 / nn / nn
   - / Anetta Orlicka
   [E] KJ ,,Vena Sport" Legionowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
60
Startowało koni
13
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:23:41
9* - 70 cm
Data: 14-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9* - 70 cm -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 9*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--5RIKI TIKI (24)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)045,00
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
1--5CZUBEK (129)JessicaKASZTELAN (JM.1993)047,33
   - / GER / gelding / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [C] KJ CH Jaszkowo
1--5NICKY (25)AnnaMARCINIAK (JM.1993)048,52
   kuc / NED / mare / 1999 / nn / nn
   - / Józef Marciniak
   [C] LKJ Ostroga Opole
1--5CZUBEK (129)JessicaKASZTELAN (JM.1993)049,35
   - / GER / gelding / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [C] KJ CH Jaszkowo
1--5WÓJCIA (47)AnnaSZOPA058,65
   
   
   [] JKS Fer Więckowice
6--9TOYOTA (109)MarcinPAKULSKI (JM.1994)441,69
   
   
   [] ZKS Drzonków
6--9NIWEK (32)SzymonTĘCZA (JM.1995)454,30
   kuc / POL / gelding / 2002 / Alibaba / Niwka
   - / Stanisław Jóźwiakowski
   [] GLKS Sokół Damasławek
6--9POEZJA (132)KarolinaŚWIĄTEK (JM.1995)467,06
   
   
   [] LKS Cwał Poznań
6--9WÓJCIA (47)MajaKANIEWSKA4
   
   
   [] JKS Fer-Więckowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
68
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:23:43
10* - 80 cm
Data: 14-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10* - 80 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 10*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NICKY (25)AnnaMARCINIAK (JM.1993)043,82
   kuc / NED / mare / 1999 / nn / nn
   - / Józef Marciniak
   [C] LKJ Ostroga Opole
2REDFORD (126)MonikaHOJNA (J.1990)050,33
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
3TOYOTA (109)MarcinPAKULSKI (JM.1994)449,66
   
   
   [] ZKS Drzonków
4NIWEK (32)SzymonTĘCZA (JM.1995)1251,60
   kuc / POL / gelding / 2002 / Alibaba / Niwka
   - / Stanisław Jóźwiakowski
   [] GLKS Sokół Damasławek
5CYTRA (131)MaciejCHARLIŃSKI1646,63
   
   
   [] LKS Cwał Poznań
6RIKI TIKI (24)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)1655,78
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 POEZJA (132)KarolinaŚWIĄTEK (JM.1995)Elim.
   
   
   [] LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
63
Startowało koni
7
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:23:45
11* - 90 cm
Data: 14-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11* - 90 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 11*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1POEZJA (34)NataliaKOWALSKA (JM.1992)041,67
   kuc / POL / mare / 1997 / Floret / Plama\Puszczyk
   - / Włodzimierz Kowalski
   [D] MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
2FRESCO (107)MałgorzataKOWALA (JM.1993)042,72
   
   
   [] ZKS Drzonków
3MAKS (5)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)043,48
   kuc / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
4HUK (124)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)045,20
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
5CINDER BAYNET (94)AgataMIZGIER (JM.1992)048,20
   DRP / GER / mare / 1996 / Casper / Nimbra's Baynet
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno
6REDFORD (126)MonikaHOJNA (J.1990)049,06
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
7TENOR (106)MałgorzataKOWALA (JM.1993)049,53
   
   
   [] ZKS Drzonków
8HS GRAFIT I (123)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)049,98
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
   [D] KJ CH Jaszkowo
9GRANIT (46)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)443,05
   kuc / POL / gelding / - / Folkert / Gerrie Welsh
   - / Bogumiła Krajewska
   [C] JKS Fer Więckowice
10MARIHUANA (21)JuliaCICHECKA (JM.1995)445,88
   kuc / POL / mare / 2000 / Waron / Mara
   - / Anna Zalewska
   [D] LKJ Ostroga Opole
11AMON (63)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)451,19
   kuc / POL / gelding / 2002 / Nominał / Aura\Dyktat
   - / Paweł Podedworny
   [B] ŁKJ Łódź
12PIOSENKA (125)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)456,58
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [D] KJ CH Jaszkowo
13CYTRA (131)MaciejCHARLIŃSKI2163,24
   
   
   [] LKS Cwał Poznań
 NICEA (108)AnitaCIERPISZ (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / mare / 1996 / Ford / Nistra\ Saturn
   - / WOSIR Drzonków
   [D] ZKS Drzonków

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
63
Startowało koni
14
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowy Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Halowe Zawody Regionalne KiMK* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 kwietnia 2008 r.
Wydruk: 13-04-2008 18:23:48
12* - 100 cm
Data: 14-04-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12* - 100 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 12*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1POEZJA (34)NataliaKOWALSKA (JM.1992)043,24
   kuc / POL / mare / 1997 / Floret / Plama\Puszczyk
   - / Włodzimierz Kowalski
   [D] MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
2FRESCO (107)MałgorzataKOWALA (JM.1993)045,46
   
   
   [] ZKS Drzonków
3PEGAS (102)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)045,56
   
   
   [] Stow. Jeździeckie Baborówko
4PIOSENKA (125)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)045,69
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [D] KJ CH Jaszkowo
5CINDER BAYNET (94)AgataMIZGIER (JM.1992)046,18
   DRP / GER / mare / 1996 / Casper / Nimbra's Baynet
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno
6HUK (124)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)046,83
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
7AMON (63)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)052,15
   kuc / POL / gelding / 2002 / Nominał / Aura\Dyktat
   - / Paweł Podedworny
   [B] ŁKJ Łódź
8GRANIT (46)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)441,99
   kuc / POL / gelding / - / Folkert / Gerrie Welsh
   - / Bogumiła Krajewska
   [C] JKS Fer Więckowice
9MAKS (5)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)444,40
   kuc / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
10HS GRAFIT I (123)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)448,86
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
   [D] KJ CH Jaszkowo
11NICEA (108)AnitaCIERPISZ (JM.1994)964,55
   kuc / POL / mare / 1996 / Ford / Nistra\ Saturn
   - / WOSIR Drzonków
   [D] ZKS Drzonków
12TENOR (106)MałgorzataKOWALA (JM.1993)1257,35
   
   
   [] ZKS Drzonków
13MARIHUANA (21)JuliaCICHECKA (JM.1995)2049,15
   kuc / POL / mare / 2000 / Waron / Mara
   - / Anna Zalewska
   [D] LKJ Ostroga Opole

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
63
Startowało koni
13
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl