Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:08:03
1 - 50 cm
Data: 08-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - 50 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BRUNTE (153)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)041,63
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2IKONA (140)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)044,05
   kuc / POL / mare / 2000 / nn / nn
   - / Firma ,, Salix" w Kociałkowej Górce
    LKJ Abaria Iwno
3FREJKA (146)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)046,08
   kuc / POL / mare / -
   - / Julia Jakubowska
    KJ Mustang Rogalinek
4HEKTOR (148)KorneliaDRĄŻKIEWICZ054,22
   kuc / - / - / -
   
    KJ Mustang Rogalinek
 BAJKA (147)KorneliaDRĄŻKIEWICZElim.
   kuc / POL / mare / 1997
   - / Julia Jakubowska
    KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
60
Startowało koni
5
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:08:05
2 - 60 cm
Data: 08-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - 60 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BRUNTE (153)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)043,97
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2IKONA (140)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)044,34
   kuc / POL / mare / 2000 / nn / nn
   - / Firma ,, Salix" w Kociałkowej Górce
    LKJ Abaria Iwno
3FREJKA (146)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)044,42
   kuc / POL / mare / -
   - / Julia Jakubowska
    KJ Mustang Rogalinek
4DAMBO (151)JanSZYMCZAK044,74
   
   
    WTK Hermanów
5FABRYKA MARZEŃ (141)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)045,78
   kuc / POL / mare / -
   - / Krystyna Kuświk
    LKJ Abaria Iwno
6FIGARO (138)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)455,11
   kuc / POL / stallion / 1999 / Sekret / Firma\Apacz
   - / Hanna Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko
 PRIMA (149)BartoszGAUZAElim.
   
   
    WTK Hermanów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
60
Startowało koni
7
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:08:07
3 - 70 cm
Data: 08-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - 70 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DAMBO (151)JanSZYMCZAK042,41
   
   
    WTK Hermanów
2MICKEY MOUSE (154)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)045,65
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3WHITE MOOR CLAUDIUS (137)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)045,69
   WALSH. Pony / GER / gelding / 1995 / Claus / Ashlay\Tetworth Crimson
   - / Krzysztof Pacholski
    KJ Liljówka Stęszewko
4DARLING (136)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)050,99
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Kinga Parecka
    KJ Liljówka Stęszewko
5CARLO (145)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)052,08
   - / - / gelding / 1994
   
    KJ Mustang Rogalinek
6FIGARO (138)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)054,04
   kuc / POL / stallion / 1999 / Sekret / Firma\Apacz
   - / Hanna Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko
7MUPPET 5 (139)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)055,28
   Niem. kuc wierzch. / GER / gelding / 1997 / Buenteeichen / Bonny
   - / Stefania Koprowska
    KJ Liljówka Stęszewko
8FABRYKA MARZEŃ (141)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)1066,56
   kuc / POL / mare / -
   - / Krystyna Kuświk
    LKJ Abaria Iwno
 PRIMA (149)BartoszGAUZAElim.
   
   
    WTK Hermanów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
310
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
62
Startowało koni
9
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:08:09
4 - 80 cm
Data: 08-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - 80 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MON AMIE (155)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)041,38
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
2BILLY (156)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)042,92
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3REDFORD (158)MonikaHOJNA (J.1990)043,30
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4PUCKA (150)BartoszGAUZA043,98
   
   
    WTK Hermanów
5DARLING (136)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)045,97
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Kinga Parecka
    KJ Liljówka Stęszewko
6MICKEY MOUSE (154)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)046,46
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7MUPPET 5 (139)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)048,15
   Niem. kuc wierzch. / GER / gelding / 1997 / Buenteeichen / Bonny
   - / Stefania Koprowska
    KJ Liljówka Stęszewko
 MON CHERIF (152)JanSZYMCZAKElim.
   
   
    WTK Hermanów
 CARLO (145)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)Elim.
   - / - / gelding / 1994
   
    KJ Mustang Rogalinek
 WHITE MOOR CLAUDIUS (137)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)Elim.
   WALSH. Pony / GER / gelding / 1995 / Claus / Ashlay\Tetworth Crimson
   - / Krzysztof Pacholski
    KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
310
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
58
Startowało koni
10
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:08:11
5 - 90 cm
Data: 08-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - 90 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BILLY (156)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)043,59
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2REDFORD (158)MonikaHOJNA (J.1990)044,98
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3MON CHERIF (152)JanSZYMCZAK454,55
   
   
    WTK Hermanów
4MON AMIE (155)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)847,75
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 PUCKA (150)BartoszGAUZAElim.
   
   
    WTK Hermanów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
310
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
58
Startowało koni
5
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:08:18
6 - LL
Data: 08-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - LL -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--21CHRYSOPRAS (77)AgnieszkaKUSMAN042,92
   
   
    KJ Korona Wałcz
1--21SAPER (185)MałgorzataBAJDA (JM.1993)043,19
   Wlkp. / POL / gelding / 1992 / Saphir / Saperka
   
    KJ CH Jaszkowo
1--21DAR (183)RobertRATAJCZAK043,44
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--21IBIZA (18)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)043,52
   - / - / mare / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--21CROS (53)PawełSTASIAK043,98
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--21HABER (128)JarosławKOŃCZEWSKI043,99
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--21MASCADO (15)JoannaKRZYŻOSTANIAK044,96
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--21LOLITA (54)PawełSTASIAK045,02
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--21MAURETANIA (133)DamianWAWRZYNIAK045,18
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
1--21BARON (49)BożenaJANUSZEWSKA045,21
   
   
    JKS Koszalin
1--21BARAKUDA (71)AgnieszkaBOGUCKA045,35
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
1--21CANDY MAN (57)KatarzynaMASEŁKOWSKA-PODREZ045,55
   Trak. / POL / gelding / 2000 / Ignac / Czarelia\Akcept
   - / Katarzyna Masełkowska
    KJ Atrium Swarzędz
1--21SAPER (185)MałgorzataBAJDA (JM.1993)046,40
   Wlkp. / POL / gelding / 1992 / Saphir / Saperka
   
    KJ CH Jaszkowo
1--21ALEX WIELKI (42)ZuzannaTECŁAW047,56
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--21DEMON Z (28)BożenaZIOMEK047,60
   SP / POL / gelding / 2002 / Dutch Capitol / -
   - / Roman Barlik
    KJ Profil Piła
1--21SZALUR (16)JoannaKRZYŻOSTANIAK047,68
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--21CITTENZER (25)MarekZIOMEK048,28
   BAW / GER / stallion / 2004 / Con Capitol / Vanessa
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
1--21ALEX WIELKI (42)ZuzannaTECŁAW049,35
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--21URIEL (79)KatarzynaPOETSCHKE051,68
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W
   
    KJ Korona Wałcz
1--21ETER (43)ZuzannaTECŁAW052,25
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--21DALANDA Z (29)BożenaZIOMEK054,72
   SP / POL / mare / 2003
   - / Roman Barlik
    KJ Profil Piła
22--27CANDY MAN (57)KatarzynaMASEŁKOWSKA-PODREZ443,56
   Trak. / POL / gelding / 2000 / Ignac / Czarelia\Akcept
   - / Katarzyna Masełkowska
    KJ Atrium Swarzędz
22--27DAR (183)RobertRATAJCZAK444,37
   
   
    KJ CH Jaszkowo
22--27GOLFANT (129)KatarzynaWOŹNIAK446,34
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22--27MANTUA (9)KrzysztofMIKOŁAJCZAK449,09
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22--27ETER (43)ZuzannaTECŁAW449,45
   
   
    KJ CH Jaszkowo
22--27URIEL (79)KatarzynaPOETSCHKE451,16
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W
   
    KJ Korona Wałcz
28NESTOR (78)AlicjaPIETKIEWICZ764,33
   
   
    KJ Korona Wałcz
29--30CROS (53)PawełSTASIAK840,64
   
   
    KJ CH Jaszkowo
29--30GOLFANT (129)KatarzynaWOŹNIAK851,31
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
31MANTUA (9)KrzysztofMIKOŁAJCZAK1373,44
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
32SZALUR (16)JoannaKRZYŻOSTANIAK1646,07
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 NESTOR (78)AlicjaPIETKIEWICZElim.
   
   
    KJ Korona Wałcz
 DALANDA Z (29)BożenaZIOMEKElim.
   SP / POL / mare / 2003
   - / Roman Barlik
    KJ Profil Piła
 HABER (128)JarosławKOŃCZEWSKIElim.
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 CASE Z (180)BożenaZIOMEKElim.
   
   
    KJ Profil Piła
 CASE Z (180)BożenaZIOMEKElim.
   
   
    KJ Profil Piła

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
56
Startowało koni
37
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:08:29
7 - L
Data: 08-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - L -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--21HUK (164)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)040,00
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--21IBIZA (18)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)042,50
   - / - / mare / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--21FALKON (38)JudytaKOCZOROWSKA042,76
   SP / POL / - / 2001 / Demut / Fryga
   - / Judyta Koczorowska
    JKS Polonez Iwno
1--21ARENA (14)JoannaKRZYŻOSTANIAK043,18
   SP / POL / mare / 2003 / Castiglione L / Akcja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--21ATOS (132)DamianWAWRZYNIAK043,55
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
1--21CONTENDRO SON (89)PawełCHUDZIAK044,01
   - / GER / - / 2002
   
    KS Idmar Krajkowo
1--21AMON (11)PaulinaSZCZESZEK (JM.1992)044,86
   - / - / gelding / 2002 / nn / nn
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--21AMON (11)PaulinaSZCZESZEK (JM.1992)044,89
   - / - / gelding / 2002 / nn / nn
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--21JEGOR (173)TomaszMIELCAREK045,53
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--21SUNDAY (115)MartynaPTAK (JM.1993)046,31
   
   
    KKJ Sawanna Konin
1--21ARKO S (45)WojciechSZESZYCKI046,42
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
1--21DEMON Z (28)BożenaZIOMEK047,80
   SP / POL / gelding / 2002 / Dutch Capitol / -
   - / Roman Barlik
    KJ Profil Piła
1--21SAMARA M (10)KrzysztofMIKOŁAJCZAK047,89
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--21CYGANKA (109)KatarzynaDAWIDOWSKA047,96
   
   
    KS Idmar Krajkowo
1--21MAXIMA (168)ŁukaszTROSZCZYŃSKI048,02
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--21MODELKA (167)ŁukaszTROSZCZYŃSKI048,16
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--21MODELKA (167)ŁukaszTROSZCZYŃSKI048,47
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--21PIOŁUN (103)HubertKIERZNOWSKI049,58
   
   
    KJ Kietlów
1--21MAXIMA (168)ŁukaszTROSZCZYŃSKI049,93
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--21BOLIWIA (52)MirelaDOŁOMISIEWICZ051,08
   SP / POL / mare / 1999 / Montevideo / Bigamia\Edredon
   - / Mirela Dołomisiewicz
    LJKS Piaf Żołędowo
1--21DALANDA Z (29)BożenaZIOMEK051,38
   SP / POL / mare / 2003
   - / Roman Barlik
    KJ Profil Piła
22--35FLEBEJRA (165)MałgorzataSZKUDLAREK439,85
   Traken. / BIAŁORUŚ / mare / 2000 / Plastik / Fieja/Efir
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
22--35OLIMPIA (187)AgnieszkaSOSNOWSKA (JM.1993)441,99
   SP / POL / mare / 1997 / Gordon I / Operetka
   - / Melania Sosnowska
    KKJ Sawanna Konin
22--35HS GRAFIT I (162)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)442,89
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
22--35RUBIN (75)MariaLANGNER443,93
   Wlkp. / - / gelding / 1997 / Selim / Rugia
   
    KJ Jeziorki Osieczna
22--35LOLITA (54)PawełSTASIAK444,87
   
   
    KJ CH Jaszkowo
22--35VIWIEN P (76)EwaNIESTRAWSKA445,09
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
22--35DEMON Z (28)BożenaZIOMEK446,03
   SP / POL / gelding / 2002 / Dutch Capitol / -
   - / Roman Barlik
    KJ Profil Piła
22--35BARAKUDA (71)AgnieszkaBOGUCKA446,30
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
22--35POLONEZ (100)ŁukaszCZĘŚCIK446,95
   - / POL / stallion / 2003 / Nameless / Polana
   - / SK Kietlów
    KJ Kietlów
22--35BARON (49)BożenaJANUSZEWSKA447,05
   
   
    JKS Koszalin
22--35SAMENCO (188)MalwinaSŁOWIKOWSKA447,80
   
   
    KJ Picador Wrocław
22--35LOLITA (54)PawełSTASIAK449,19
   
   
    KJ CH Jaszkowo
22--35SAMARA M (10)KrzysztofMIKOŁAJCZAK449,90
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
22--35ACHILLES (31)ZofiaKOSZEWICZ454,53
   
   
    KJ Picador Wrocław
36--46JEGOR (173)TomaszMIELCAREK845,51
   
   
    KJ CH Jaszkowo
36--46MAURETANIA (133)DamianWAWRZYNIAK845,81
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
36--46POLONEZ (100)ŁukaszCZĘŚCIK846,14
   - / POL / stallion / 2003 / Nameless / Polana
   - / SK Kietlów
    KJ Kietlów
36--46SAMENCO (188)MalwinaSŁOWIKOWSKA846,84
   
   
    KJ Picador Wrocław
36--46ARKO S (45)WojciechSZESZYCKI847,20
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
36--46WULA (44)WojciechSZESZYCKI847,37
   - / - / mare / 2003 / Hemingway / -
   
    LZS Lech Gniezno
36--46WULA (44)WojciechSZESZYCKI847,66
   - / - / mare / 2003 / Hemingway / -
   
    LZS Lech Gniezno
36--46PRIMERA (186)MatyldaKREMPA848,74
   
   
    KS Idmar Krajkowo
36--46PIOŁUN (103)HubertKIERZNOWSKI849,25
   
   
    KJ Kietlów
36--46CITTENZER (25)MarekZIOMEK850,67
   BAW / GER / stallion / 2004 / Con Capitol / Vanessa
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
36--46ONTARIO (33)JacekGURBIEL868,04
   - / - / gelding / 1995
   
    KJ Picador Wrocław
47NEGRO (107)JoannaBURZYŃSKA975,31
   
   
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
48--49MASCADO (15)JoannaKRZYŻOSTANIAK1244,97
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
48--49CHRYSOPRAS (77)AgnieszkaKUSMAN1246,66
   
   
    KJ Korona Wałcz
50ANTONIO (59)MałgorzataCISZEK-LEWICKA2262,37
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
 PIOSENKA (163)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)Elim.
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
56
Startowało koni
51
Ukończyło koni
50
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:08:43
8 - L
Data: 08-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ROKATOR (12)KatarzynaBĄK044,91021,20
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2PRIMERA (186)MatyldaKREMPA047,71021,40
   
   
    KS Idmar Krajkowo
3LAMUR (93)MirosławGRADECKI045,87021,85
   SP / POL / gelding / 1994 / Filon / Larisa\Salomon
   - / Paweł Kasprzak
    KJ Zagórów
4GAUDI M (94)MarikaKWAŚNIEWSKA040,59022,47
   
   
    KJ Zagorów
5SZAJTAN (50)EwelinaKOSTRZEWSKA (J.1990)042,97022,63
   SP / POL / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Lech Kostrzewski
    JKS Koszalin
6OLIMPIA (187)AgnieszkaSOSNOWSKA (JM.1993)049,28023,05
   SP / POL / mare / 1997 / Gordon I / Operetka
   - / Melania Sosnowska
    KKJ Sawanna Konin
7KONGO (106)HannaROSZKIEWICZ050,21023,31
   xx / POL / gelding / 1998 / Special Power / Konwencja
   - / R. Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
8BOLIWIA (52)MirelaDOŁOMISIEWICZ049,65024,15
   SP / POL / mare / 1999 / Montevideo / Bigamia\Edredon
   - / Mirela Dołomisiewicz
    LJKS Piaf Żołędowo
9ARENA (14)JoannaKRZYŻOSTANIAK047,35024,54
   SP / POL / mare / 2003 / Castiglione L / Akcja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
10VLORET B (5)KrzysztofMIKOŁAJCZAK047,54024,65
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
11NEGRO (107)JoannaBURZYŃSKA049,62025,46
   
   
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
12ISMENA (102)HubertKIERZNOWSKI049,85025,56
   
   
    KJ Kietlów
13BELMONDO (70)JanKAŁABUN047,47025,57
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Kałabun
    LJKS Piaf Żołędowo
14NIGERIA (80)KatarzynaPOETSCHKE050,69025,67
   SP / POL / mare / 2000 / Gajdar / Nida
   
    KJ Korona Wałcz
CALANDO CON AMORE (130)AleksandraNOVAK047,82027,88
   - / POL / stallion / 2001
   
    GLKS Sokół Damasławek
15NERON (90)OliwiaWIERZBOWSKA053,50027,98
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
16MISSISIPI (88)PawełCHUDZIAK042,83420,91
   HAN / POL / mare / 1992 / Dakar- HAN / Miśnia- xx\Long Meadows
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
17HUK (164)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)040,44421,46
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
18HOJRAK (127)KatarzynaWOŹNIAK045,01422,33
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
19HS GRAFIT I (162)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)042,50422,34
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
20SAMBRA (116)MartynaPTAK (JM.1993)043,22424,81
   
   
    KKJ Sawanna Konin
21CONOWALIENKO (46)WojciechSZESZYCKI155,22
   - / - / gelding / 2002
   
    LZS Lech Gniezno
22FLEBEJRA (165)MałgorzataSZKUDLAREK440,07
   Traken. / BIAŁORUŚ / mare / 2000 / Plastik / Fieja/Efir
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
23RUBIN (75)MariaLANGNER441,47
   Wlkp. / - / gelding / 1997 / Selim / Rugia
   
    KJ Jeziorki Osieczna
24CONTENDRO SON (89)PawełCHUDZIAK443,21
   - / GER / - / 2002
   
    KS Idmar Krajkowo
25FALKON (38)JudytaKOCZOROWSKA445,50
   SP / POL / - / 2001 / Demut / Fryga
   - / Judyta Koczorowska
    JKS Polonez Iwno
26ONTARIO (33)JacekGURBIEL447,02
   - / - / gelding / 1995
   
    KJ Picador Wrocław
27BELTONA (51)EmiliaKOSTRZEWSKA448,25
   
   
    JKS Koszalin
28RAMBO (174)TomaszMIELCAREK449,27
   
   
    KJ CH Jaszkowo
29CETUS (120)KatarzynaWITKOWSKA449,46
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
30DARIWA (87)MarcinMATELSKI449,78
   SP / POL / mare / 2002 / Etos / Donja I\Gloster
   - / Ferdynand Szczepaniak
    KJ Agro-Handel Śrem
31LENONKA (61)MarekLEWICKI449,87
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
32CYGANKA (109)KatarzynaDAWIDOWSKA555,31
   
   
    KS Idmar Krajkowo
33ALOSCHA (13)JoannaKRZYŻOSTANIAK765,63
   SP / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
34SAMENCO (188)MalwinaSŁOWIKOWSKA842,18
   
   
    KJ Picador Wrocław
35SAJDAK (37)MaciejPIASECKI846,88
   - / POL / - / 2001
   - / SK Iwno
    JKS Polonez Iwno
36VIWIEN P (76)EwaNIESTRAWSKA848,81
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
37BAKALIA (60)MałgorzataCISZEK-LEWICKA849,72
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
38ORION (175)TomaszMIELCAREK1060,02
   
   
    KJ CH Jaszkowo
39DAMOKLES (58)HubertKIESIŃSKI1076,31
   WLKP / POL / gelding / 1994 / Kaliniec / Dada\Pistolet
   - / Anna Kiesińska
    KJ Skok Agrofood
40BEK (119)MałgorzataCIEPIELA1458,72
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Beryl / Kalina
   - / Joanna Chruściewicz
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
41ARKA (176)TomaszMIELCAREK1649,31
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 ATOS (132)DamianWAWRZYNIAKElim.
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
 PIOSENKA (163)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)Elim.
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 BONEVILL (55)PawełSTASIAKElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 ANTONIO (59)MałgorzataCISZEK-LEWICKAElim.
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
290/170
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
54/32
Startowało koni
46
Ukończyło koni
42
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:09:02
9 - P
Data: 08-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - P -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1WAREG (7)KrzysztofMIKOŁAJCZAK042,44026,34200 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2SZAJTAN (50)EwelinaKOSTRZEWSKA (J.1990)043,35026,62150 PLN
   SP / POL / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Lech Kostrzewski
    JKS Koszalin
3TASSJA 5 (118)JoannaCHRUŚCIEWICZ043,16028,28100 PLN
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
4TERCJA (114)AgataMIZGIER (JM.1992)045,90028,95
   Kuc / POL / mare / 1996 / Ardahan oo / Titania
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
5PANKRACY (26)MarekZIOMEK043,09029,00
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Pithagoras / Happy Lady
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
6RUBIN (62)MarekLEWICKI043,29029,05
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
7CZTAN (1)JacekBUCKI042,41029,29
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8QUIDAMUS (63)MarekLEWICKI044,75029,30
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
9STROFA (6)KrzysztofMIKOŁAJCZAK042,69029,33
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Sagara\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
10DONIA LAGOMERA (182)TadeuszPEŁESZUK039,90029,43
   SP / POL / mare / 1998 / Elvis / Łaba/Akwen
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno
11VLORET B (5)KrzysztofMIKOŁAJCZAK042,34030,77
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
12FILER (125)HenrykŚWIĘCICKI043,31031,47
   SP / POL / - / 2002 / Contender Son / Fila\ Golem
   - / Henryk Święcicki
    Stow. Jeździeckie Baborówko
13LAO (48)WojciechSZESZYCKI044,47031,55
   Oldenburg / GER / stallion / 2000 / Landsieger / Romantika\Romancier
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
14CASCH (27)MarekZIOMEK040,91031,81
   SP / POL / gelding / 2002 / Nurjev / Casablanca
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
15KATALONIA (47)WojciechSZESZYCKI041,09031,93
   SP / POL / mare / 1998 / Rytm / Kronika\ Hacel
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
16IKARUS (8)KrzysztofMIKOŁAJCZAK045,22034,00
   SP / POL / gelding / 2000 / Empiryk / Inwencja\Fred
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17ALLEGRO (95)MarikaKWAŚNIEWSKA043,72034,09
   SP / POL / gelding / 1993
   
    KJ Zagorów
18BY THE WAY (68)ZuzannaŁUKASIAK048,12035,19
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Bafuria
   - / Zuzanna Łukasiak
    SKJ Dworek Zielenin
19NERON (90)OliwiaWIERZBOWSKA042,35036,68
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
20TOSCANIA (4)JacekBUCKI044,19424,21
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
21LAMUR (93)MirosławGRADECKI037,09425,33
   SP / POL / gelding / 1994 / Filon / Larisa\Salomon
   - / Paweł Kasprzak
    KJ Zagórów
22JAKUCJA (177)TomaszMIELCAREK041,00426,46
   Wlkp. / POL / mare / -
   - / Ryszard Zaręba
    KJ CH Jaszkowo
23KUŹNIK (23)MałgorzataMUCHA043,25428,88
   
   
    KJ Lotus Poznań
24SAMBRA (116)MartynaPTAK (JM.1993)039,25428,92
   
   
    KKJ Sawanna Konin
25PRIMUS MAJUS POLONUS (69)ZuzannaŁUKASIAK042,16429,53
   SP / POL / gelding / 2000 / Romantiker / Picara
   - / Wiesława Liedtke
    SKJ Dworek Zielenin
26BEK (119)MałgorzataCIEPIELA042,40430,82
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Beryl / Kalina
   - / Joanna Chruściewicz
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
27ILMER (22)MałgorzataMUCHA043,84431,90
   SP / POL / stallion / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
28CERKIEW (170)ŁukaszTROSZCZYŃSKI046,41433,21
   
   
    KJ CH Jaszkowo
29AKCENT (105)AgataSZYMONIAK (J.1991)044,78646,47
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
30KONGO (106)HannaROSZKIEWICZ043,90Elim.
   xx / POL / gelding / 1998 / Special Power / Konwencja
   - / R. Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
31ROKATOR (12)KatarzynaBĄK438,25
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
32GAUDI M (94)MarikaKWAŚNIEWSKA440,31
   
   
    KJ Zagorów
33PIRAT (179)AngelikaOJCZENASZ441,75
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Pira\Pirus
   - / Angelika Ojczenasz
    KS Unia Solec Kujawski
34SPECJALISTA (117)JoannaCHRUŚCIEWICZ443,00
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
35ALOSCHA (13)JoannaKRZYŻOSTANIAK443,28
   SP / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
36ORTON (2)JacekBUCKI444,19
   SP / POL / stallion / 2000 / Nurjev / Ottawa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
37NIGERIA (80)KatarzynaPOETSCHKE444,44
   SP / POL / mare / 2000 / Gajdar / Nida
   
    KJ Korona Wałcz
38LUKSOR (169)ŁukaszTROSZCZYŃSKI444,56
   
   
    KJ CH Jaszkowo
39ALIEN (86)MarcinMATELSKI444,59
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
40CETUS (120)KatarzynaWITKOWSKA444,63
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
41BELTONA (51)EmiliaKOSTRZEWSKA445,44
   
   
    JKS Koszalin
42BELMONDO (70)JanKAŁABUN445,75
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Kałabun
    LJKS Piaf Żołędowo
43SUNDAY (115)MartynaPTAK (JM.1993)448,03
   
   
    KKJ Sawanna Konin
44HAKER (96)LeszekWARZECHA450,06
   
   
    Niezrzeszony
45DAGESTAN (21)DawidWOJCIECHOWSKI450,72
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
46CONOWALIENKO (46)WojciechSZESZYCKI656,53
   - / - / gelding / 2002
   
    LZS Lech Gniezno
47GAROS (124)ŁukaszMARCINIAK (J.1990)659,50
   SP / POL / gelding / 1999 / Campos / Gatve
   - / Bogusław Marciniak
    KJ Atrium Swarzędz
48MISSISIPI (88)PawełCHUDZIAK842,72
   HAN / POL / mare / 1992 / Dakar- HAN / Miśnia- xx\Long Meadows
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
49MAGI K (113)JacekMIZGIER (JM.1993)955,53
   - / POL / gelding / 2002 / Kastet / Marina
   - / Grzegorz Komin
    LKJ Abaria Iwno
50ISMENA (102)HubertKIERZNOWSKI1246,34
   
   
    KJ Kietlów
51BAKALIA (60)MałgorzataCISZEK-LEWICKA1248,44
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
52DAMOKLES (58)HubertKIESIŃSKI1370,94
   WLKP / POL / gelding / 1994 / Kaliniec / Dada\Pistolet
   - / Anna Kiesińska
    KJ Skok Agrofood
53LENONKA (61)MarekLEWICKI1563,32
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
54ARKA (176)TomaszMIELCAREK1637,29
   
   
    KJ CH Jaszkowo
55SAJDAK (37)MaciejPIASECKI1644,40
   - / POL / - / 2001
   - / SK Iwno
    JKS Polonez Iwno
56DARIWA (87)MarcinMATELSKI1647,57
   SP / POL / mare / 2002 / Etos / Donja I\Gloster
   - / Ferdynand Szczepaniak
    KJ Agro-Handel Śrem
 IZAURUS (126)HenrykŚWIĘCICKIElim.
   SP / POL / stallion / 2002 / Contender Son / Izuna\ Huncwot
   - / Henryk Święcicki
    Stow. Jeździeckie Baborówko
 KSERKSES (131)JacekMURACZEWSKIElim.
   
   
    LKS Cwał Poznań
 BONEVILL (55)PawełSTASIAKElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
280/210
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
52/39
Startowało koni
59
Ukończyło koni
56
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:09:11
10 - N
Data: 08-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WAREG (7)KrzysztofMIKOŁAJCZAK062,44300 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2QUIDAMUS (63)MarekLEWICKI062,98200 PLN
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
3KANTARA (172)ŁukaszTROSZCZYŃSKI063,95100 PLN
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
4LAO (48)WojciechSZESZYCKI065,14
   Oldenburg / GER / stallion / 2000 / Landsieger / Romantika\Romancier
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
5ZETA (36)MałgorzataBRODZIAK065,21
   SP / POL / mare / 2000 / Elwis / Zarina
   - / Maria Czuchryta
    KJ Picador Wrocław
6CAMILLO SON (91)OliwiaWIERZBOWSKA068,18
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
7KUŹNIK (23)MałgorzataMUCHA071,04
   
   
    KJ Lotus Poznań
8KATALONIA (47)WojciechSZESZYCKI072,08
   SP / POL / mare / 1998 / Rytm / Kronika\ Hacel
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
9BOLIWIA (92)OliwiaWIERZBOWSKA072,40
   SP / POL / mare / 2002 / Elvis / Brenda\ Farn
   
    KJ Wechta Rosnówko
10CANTERO (111)HubertLUDWICZAK073,99
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    KJ Lotus Poznań
11DONNA ROBINIA (171)ŁukaszTROSZCZYŃSKI075,04
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
12CZTAN (1)JacekBUCKI077,98
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
13MARINO (3)JacekBUCKI181,71
   KWPN / NED / stallion / 1994 / Zeoliet / Eugata\Jasper
   - / SO Starogard Gdański
    KJ Agro-Handel Śrem
14TASSJA 5 (118)JoannaCHRUŚCIEWICZ464,21
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
15ORTON (2)JacekBUCKI469,74
   SP / POL / stallion / 2000 / Nurjev / Ottawa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
16BY THE WAY (68)ZuzannaŁUKASIAK472,01
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Bafuria
   - / Zuzanna Łukasiak
    SKJ Dworek Zielenin
17STROFA (6)KrzysztofMIKOŁAJCZAK473,52
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Sagara\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
18IKARUS (8)KrzysztofMIKOŁAJCZAK473,75
   SP / POL / gelding / 2000 / Empiryk / Inwencja\Fred
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
19CASCH (27)MarekZIOMEK476,64
   SP / POL / gelding / 2002 / Nurjev / Casablanca
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
20GIORGIO (17)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)477,72
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
21SYLVIO (110)HubertLUDWICZAK861,83
   SP / POL / gelding / 2000 / Louis / Sza\Pergamon
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    KJ Lotus Poznań
22TOSCANIA (4)JacekBUCKI866,06
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
23SPECJALISTA (117)JoannaCHRUŚCIEWICZ868,68
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
24FILER (125)HenrykŚWIĘCICKI869,18
   SP / POL / - / 2002 / Contender Son / Fila\ Golem
   - / Henryk Święcicki
    Stow. Jeździeckie Baborówko
25ARISTO (19)MateuszWOJCIECHOWSKI869,40
   SP / POL / gelding / 1997 / Caletto's Son / Artystka\Tamaryn
   - / Sabrina Szablewska
    KJ Agro-Handel Śrem
26PIRAT (179)AngelikaOJCZENASZ870,64
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Pira\Pirus
   - / Angelika Ojczenasz
    KS Unia Solec Kujawski
27DONIA LAGOMERA (182)TadeuszPEŁESZUK874,04
   SP / POL / mare / 1998 / Elvis / Łaba/Akwen
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno
28PANKRACY (26)MarekZIOMEK877,42
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Pithagoras / Happy Lady
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
29IZAURUS (126)HenrykŚWIĘCICKI1271,53
   SP / POL / stallion / 2002 / Contender Son / Izuna\ Huncwot
   - / Henryk Święcicki
    Stow. Jeździeckie Baborówko
30DAGESTAN (21)DawidWOJCIECHOWSKI1291,23
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
31WALANTAINES (20)MateuszWOJCIECHOWSKI1381,26
   SP / POL / stallion / 2002 / Wanta / Lambada
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
32HAKER (96)LeszekWARZECHA1394,66
   
   
    Niezrzeszony
33CAMPUS 4 (74)DariaKLIMECKA (J.1991)1396,25
   Hol. / - / gelding / 1991 / Caretino / Banita\Corleone
   - / Andrzej Kramer
    KJ Agro-Handel Śrem
34RUBIN (62)MarekLEWICKI1664,97
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
35ALIEN (86)MarcinMATELSKI1674,41
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 PRIMUS MAJUS POLONUS (69)ZuzannaŁUKASIAKElim.
   SP / POL / gelding / 2000 / Romantiker / Picara
   - / Wiesława Liedtke
    SKJ Dworek Zielenin
 GAROS (124)ŁukaszMARCINIAK (J.1990)Elim.
   SP / POL / gelding / 1999 / Campos / Gatve
   - / Bogusław Marciniak
    KJ Atrium Swarzędz
 ILMER (22)MałgorzataMUCHAElim.
   SP / POL / stallion / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
 RAPIDO BOY (24)MałgorzataMUCHAElim.
   SP / POL / stallion / 2002 / Consor / Rami-Loxley
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
 KSERKSES (131)JacekMURACZEWSKIElim.
   
   
    LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
40
Ukończyło koni
35
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:09:13
11 - C
Data: 08-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - C -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SYLVIO (110)HubertLUDWICZAK066,25400 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Louis / Sza\Pergamon
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    KJ Lotus Poznań
2ARISTO (19)MateuszWOJCIECHOWSKI463,92250 PLN
   SP / POL / gelding / 1997 / Caletto's Son / Artystka\Tamaryn
   - / Sabrina Szablewska
    KJ Agro-Handel Śrem
3ZETA (36)MałgorzataBRODZIAK467,72150 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Elwis / Zarina
   - / Maria Czuchryta
    KJ Picador Wrocław
4CANTERO (111)HubertLUDWICZAK471,77
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    KJ Lotus Poznań
5DONNA ROBINIA (171)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1780,25
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
6WALANTAINES (20)MateuszWOJCIECHOWSKI2072,62
   SP / POL / stallion / 2002 / Wanta / Lambada
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
 GIORGIO (17)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)Elim.
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
7
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:09:14
12 - 50 cm
Data: 09-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - 50 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BRUNTE (153)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)048,47
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2BAJKA (147)KorneliaDRĄŻKIEWICZ062,75
   kuc / POL / mare / 1997
   - / Julia Jakubowska
    KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
68
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:09:15
13 - 60 cm
Data: 09-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - 60 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BRUNTE (153)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)047,82
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2FABRYKA MARZEŃ (141)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)050,41
   kuc / POL / mare / -
   - / Krystyna Kuświk
    LKJ Abaria Iwno
3PRIMA (149)BartoszGAUZA052,67
   
   
    WTK Hermanów
4MYLORD (144)JulitaDUSZA055,09
   
   
    KJ Kietlów
5BAJKA (147)KorneliaDRĄŻKIEWICZ061,74
   kuc / POL / mare / 1997
   - / Julia Jakubowska
    KJ Mustang Rogalinek
6DAMBO (151)JanSZYMCZAK450,49
   
   
    WTK Hermanów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
68
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:09:17
14 - 70 cm
Data: 09-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - 70 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MICKEY MOUSE (154)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)045,51
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2DAMBO (151)JanSZYMCZAK045,87
   
   
    WTK Hermanów
3FABRYKA MARZEŃ (141)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)050,83
   kuc / POL / mare / -
   - / Krystyna Kuświk
    LKJ Abaria Iwno
4PRIMA (149)BartoszGAUZA444,25
   
   
    WTK Hermanów
5WHITE MOOR CLAUDIUS (137)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)463,05
   WALSH. Pony / GER / gelding / 1995 / Claus / Ashlay\Tetworth Crimson
   - / Krzysztof Pacholski
    KJ Liljówka Stęszewko
6MUPPET 5 (139)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)464,17
   Niem. kuc wierzch. / GER / gelding / 1997 / Buenteeichen / Bonny
   - / Stefania Koprowska
    KJ Liljówka Stęszewko
 KOS (135)KarolinaPINKOWSKAElim.
   
   
    KJ Kietlów
 CARLO (145)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)Elim.
   - / - / gelding / 1994
   
    KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
8
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:09:19
15 - 80 cm
Data: 09-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - 80 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 15)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PUCKA (150)BartoszGAUZA043,81
   
   
    WTK Hermanów
2MON AMIE (155)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)046,92
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
3BILLY (156)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)047,02
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4MUPPET 5 (139)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)048,29
   Niem. kuc wierzch. / GER / gelding / 1997 / Buenteeichen / Bonny
   - / Stefania Koprowska
    KJ Liljówka Stęszewko
5CARLO (145)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)053,35
   - / - / gelding / 1994
   
    KJ Mustang Rogalinek
6REDFORD (158)MonikaHOJNA (J.1990)446,38
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7MON CHERIF (152)JanSZYMCZAK452,34
   
   
    WTK Hermanów
8MICKEY MOUSE (154)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)847,63
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9WHITE MOOR CLAUDIUS (137)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)861,01
   WALSH. Pony / GER / gelding / 1995 / Claus / Ashlay\Tetworth Crimson
   - / Krzysztof Pacholski
    KJ Liljówka Stęszewko
 KOS (135)KarolinaPINKOWSKAElim.
   
   
    KJ Kietlów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
10
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:09:20
16 - 90 cm
Data: 09-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - 90 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 16)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PUCKA (150)BartoszGAUZA047,04
   
   
    WTK Hermanów
2REDFORD (158)MonikaHOJNA (J.1990)049,20
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3MON CHERIF (152)JanSZYMCZAK051,92
   
   
    WTK Hermanów
4BILLY (156)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)453,34
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5MON AMIE (155)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)454,00
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:09:26
17 - LL
Data: 09-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - LL -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 17)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--10SAPER (185)MałgorzataBAJDA (JM.1993)050,77
   Wlkp. / POL / gelding / 1992 / Saphir / Saperka
   
    KJ CH Jaszkowo
1--10SAPER (185)MałgorzataBAJDA (JM.1993)052,63
   Wlkp. / POL / gelding / 1992 / Saphir / Saperka
   
    KJ CH Jaszkowo
1--10DAR (183)RobertRATAJCZAK055,92
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--10CANDY MAN (57)KatarzynaMASEŁKOWSKA-PODREZ056,27
   Trak. / POL / gelding / 2000 / Ignac / Czarelia\Akcept
   - / Katarzyna Masełkowska
    KJ Atrium Swarzędz
1--10CROS (53)PawełSTASIAK056,34
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--10CANDY MAN (57)KatarzynaMASEŁKOWSKA-PODREZ057,86
   Trak. / POL / gelding / 2000 / Ignac / Czarelia\Akcept
   - / Katarzyna Masełkowska
    KJ Atrium Swarzędz
1--10MASCADO (15)JoannaKRZYŻOSTANIAK058,83
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--10SZALUR (16)JoannaKRZYŻOSTANIAK061,38
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--10BARAKUDA (71)AgnieszkaBOGUCKA061,48
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
1--10SPEED LIMIT (82)PaulinaORCZYŃSKA061,70
   - / POL / gelding / 2000 / NN / NN
   - / Elżbieta Kamińska
    KJ Dominanta Kicin
11--12BARON (49)BożenaJANUSZEWSKA164,81
   
   
    JKS Koszalin
11--12URIEL (79)KatarzynaPOETSCHKE165,98
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W
   
    KJ Korona Wałcz
13SPEED LIMIT (82)PaulinaORCZYŃSKA267,48
   - / POL / gelding / 2000 / NN / NN
   - / Elżbieta Kamińska
    KJ Dominanta Kicin
14--16DAR (183)RobertRATAJCZAK456,64
   
   
    KJ CH Jaszkowo
14--16GOLFANT (129)KatarzynaWOŹNIAK458,29
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
14--16CROS (53)PawełSTASIAK458,61
   
   
    KJ CH Jaszkowo
17GOLFANT (129)KatarzynaWOŹNIAK773,55
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
18--19CASE Z (180)MarekZIOMEK859,52
   
   
    KJ Profil Piła
18--19SZALUR (16)JoannaKRZYŻOSTANIAK862,24
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
20CASE Z (180)MarekZIOMEK1069,41
   
   
    KJ Profil Piła
21MANTUA (9)KrzysztofMIKOŁAJCZAK1259,17
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22HABER (128)JarosławKOŃCZEWSKI1590,60
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
23MANTUA (9)KrzysztofMIKOŁAJCZAK1987,74
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 NESTOR (78)AlicjaPIETKIEWICZElim.
   
   
    KJ Korona Wałcz
 NESTOR (78)AlicjaPIETKIEWICZElim.
   
   
    KJ Korona Wałcz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
63
Startowało koni
25
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:09:36
18 - L
Data: 09-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 18 - L -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 18)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--16HUK (164)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)047,96
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--16FLEBEJRA (165)MałgorzataSZKUDLAREK051,22
   Traken. / BIAŁORUŚ / mare / 2000 / Plastik / Fieja/Efir
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--16ATOS (132)DamianWAWRZYNIAK053,24
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
1--16HS GRAFIT I (162)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)054,35
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
1--16GALANT (81)MichałODWAŻNY056,50
   - / POL / stallion / 2000 / nn / nn
   - / Michał Odważny
    JUKS Mieczewo Borkowice
1--16AMON (11)PaulinaSZCZESZEK (JM.1992)058,83
   - / - / gelding / 2002 / nn / nn
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--16MASCADO (15)JoannaKRZYŻOSTANIAK059,16
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--16DASTIFF (32)SławomirSTANISŁAWSKI060,07
   
   
    KJ Picador Wrocław
1--16LOLITA (54)PawełSTASIAK060,36
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--16ACHILLES (31)ZofiaKOSZEWICZ060,43
   
   
    KJ Picador Wrocław
1--16SAMARA M (10)KrzysztofMIKOŁAJCZAK061,30
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--16SAMBRA (116)MartynaPTAK (JM.1993)061,45
   
   
    KKJ Sawanna Konin
1--16CZARDASZ (101)ŁukaszCZĘŚCIK061,72
   
   
    KJ Kietlów
1--16MAXIMA (168)ŁukaszTROSZCZYŃSKI062,50
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--16SAMARA M (10)KrzysztofMIKOŁAJCZAK062,58
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--16CITTENZER (25)MarekZIOMEK062,68
   BAW / GER / stallion / 2004 / Con Capitol / Vanessa
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
17--19BOLIWIA (52)MirelaDOŁOMISIEWICZ164,81
   SP / POL / mare / 1999 / Montevideo / Bigamia\Edredon
   - / Mirela Dołomisiewicz
    LJKS Piaf Żołędowo
17--19MODELKA (167)ŁukaszTROSZCZYŃSKI164,98
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
17--19CHILI CHOCOLATE (122)MonikaDULCZEWSKA165,17
   
   
    KJ Zbrosławice
20--21CYGANKA (109)KatarzynaDAWIDOWSKA269,56
   
   
    KS Idmar Krajkowo
20--21MAXIMA (168)ŁukaszTROSZCZYŃSKI270,17
   
   
    KJ CH Jaszkowo
22--30IBIZA (18)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)455,48
   - / - / mare / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22--30MAURETANIA (133)DamianWAWRZYNIAK456,04
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
22--30LOLITA (54)PawełSTASIAK457,47
   
   
    KJ CH Jaszkowo
22--30LANDINI (112)HubertLUDWICZAK458,18
   
   
    KJ Lotus Poznań
22--30WULA (44)WojciechSZESZYCKI458,97
   - / - / mare / 2003 / Hemingway / -
   
    LZS Lech Gniezno
22--30PIOSENKA (163)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)460,00
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
22--30BARAKUDA (71)AgnieszkaBOGUCKA460,75
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
22--30ONTARIO (33)JacekGURBIEL460,96
   - / - / gelding / 1995
   
    KJ Picador Wrocław
22--30CHRYSOPRAS (77)AgnieszkaKUSMAN462,01
   
   
    KJ Korona Wałcz
31--33BARON (49)BożenaJANUSZEWSKA563,57
   
   
    JKS Koszalin
31--33MODELKA (167)ŁukaszTROSZCZYŃSKI564,54
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
31--33URIEL (79)KatarzynaPOETSCHKE565,03
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W
   
    KJ Korona Wałcz
34--35JEGOR (173)TomaszMIELCAREK669,12
   
   
    KJ CH Jaszkowo
34--35CHILI CHOCOLATE (122)MonikaDULCZEWSKA669,98
   
   
    KJ Zbrosławice
36--38OLIMPIA (187)AgnieszkaSOSNOWSKA (JM.1993)854,38
   SP / POL / mare / 1997 / Gordon I / Operetka
   - / Melania Sosnowska
    KKJ Sawanna Konin
36--38CZARDASZ (101)ŁukaszCZĘŚCIK860,10
   
   
    KJ Kietlów
36--38ANTONIO (59)MałgorzataCISZEK-LEWICKA862,02
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
39JEGOR (173)TomaszMIELCAREK965,21
   
   
    KJ CH Jaszkowo
40LANDINI (112)HubertLUDWICZAK1069,34
   
   
    KJ Lotus Poznań
41ARKA (176)TomaszMIELCAREK1171,53
   
   
    KJ CH Jaszkowo
42--43CITTENZER (25)MarekZIOMEK1278,90
   BAW / GER / stallion / 2004 / Con Capitol / Vanessa
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
42--43LOLITA (54)PawełSTASIAK1294,22
   
   
    KJ CH Jaszkowo
44DEMON Z (28)BożenaZIOMEK1483,60
   SP / POL / gelding / 2002 / Dutch Capitol / -
   - / Roman Barlik
    KJ Profil Piła
45WULA (44)WojciechSZESZYCKI2078,26
   - / - / mare / 2003 / Hemingway / -
   
    LZS Lech Gniezno
 DALANDA Z (29)BożenaZIOMEKElim.
   SP / POL / mare / 2003
   - / Roman Barlik
    KJ Profil Piła
 HABER (128)JarosławKOŃCZEWSKIElim.
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
63
Startowało koni
47
Ukończyło koni
45
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:09:52
19 - L
Data: 09-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 19 - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 19)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1FLEBEJRA (165)MałgorzataSZKUDLAREK040,81019,28
   Traken. / BIAŁORUŚ / mare / 2000 / Plastik / Fieja/Efir
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
2CONTENDRO SON (89)MarcinMATELSKI055,87019,61
   - / GER / - / 2002
   
    KJ Agro-Handel Śrem
3DARIWA (87)MarcinMATELSKI049,72019,82
   SP / POL / mare / 2002 / Etos / Donja I\Gloster
   - / Ferdynand Szczepaniak
    KJ Agro-Handel Śrem
4HS GRAFIT I (162)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)045,43020,40
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
5LAMUR (93)MirosławGRADECKI043,50020,93
   SP / POL / gelding / 1994 / Filon / Larisa\Salomon
   - / Paweł Kasprzak
    KJ Zagórów
6GAUDI M (94)MarikaKWAŚNIEWSKA047,43021,78
   
   
    KJ Zagorów
7KRETES (83)JanŻMÓJDZIN043,19022,00
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Lepton / Kreza\ Gordon I
   - / Katarzyna Gieracka
    KJ Dominanta Kicin
8FALKON (38)JudytaKOCZOROWSKA045,78022,72
   SP / POL / - / 2001 / Demut / Fryga
   - / Judyta Koczorowska
    JKS Polonez Iwno
9ISMENA (102)HubertKIERZNOWSKI057,78023,04
   
   
    KJ Kietlów
10ALOSCHA (13)JoannaKRZYŻOSTANIAK051,31023,16
   SP / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
11ARENA (14)JoannaKRZYŻOSTANIAK052,78023,43
   SP / POL / mare / 2003 / Castiglione L / Akcja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
12BELMONDO (70)JanKAŁABUN050,69023,93
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Kałabun
    LJKS Piaf Żołędowo
13BOLIWIA (52)MirelaDOŁOMISIEWICZ052,78025,12
   SP / POL / mare / 1999 / Montevideo / Bigamia\Edredon
   - / Mirela Dołomisiewicz
    LJKS Piaf Żołędowo
14ALPACINO (85)DominikaLIPSKA050,58025,39
   - / - / stallion / 1999 / Alger / Zambia
   - / Monika Warych
    KJ Dominanta Kicin
15OLIMPIA (187)AgnieszkaSOSNOWSKA (JM.1993)044,84025,63
   SP / POL / mare / 1997 / Gordon I / Operetka
   - / Melania Sosnowska
    KKJ Sawanna Konin
16BELTONA (51)EmiliaKOSTRZEWSKA051,66026,60
   
   
    JKS Koszalin
17CYGANKA (109)KatarzynaDAWIDOWSKA051,50028,27
   
   
    KS Idmar Krajkowo
18NERON (90)OliwiaWIERZBOWSKA053,43028,30
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
19ARKO S (45)WojciechSZESZYCKI050,16028,34
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
20DASTIFF (32)SławomirSTANISŁAWSKI050,72029,80
   
   
    KJ Picador Wrocław
21RAPIDO BOY (24)MałgorzataMUCHA048,31030,38
   SP / POL / stallion / 2002 / Consor / Rami-Loxley
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
22ACHILLES (31)ZofiaKOSZEWICZ052,53031,03
   
   
    KJ Picador Wrocław
23CALANDO CON AMORE (130)AleksandraNOVAK054,69032,59
   - / POL / stallion / 2001
   
    GLKS Sokół Damasławek
24HUK (164)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)049,50420,25
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
25SUNDAY (115)MartynaPTAK (JM.1993)056,22432,61
   
   
    KKJ Sawanna Konin
26ONTARIO (33)JacekGURBIEL051,16536,03
   - / - / gelding / 1995
   
    KJ Picador Wrocław
27PIOSENKA (163)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)043,88939,74
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
28BALANCE DE RUET (104)HubertKIERZNOWSKI264,47
   
   
    KJ Kietlów
29DEMON Z (28)BożenaZIOMEK267,44
   SP / POL / gelding / 2002 / Dutch Capitol / -
   - / Roman Barlik
    KJ Profil Piła
30ROKATOR (12)KatarzynaBĄK441,13
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
31ONYX (84)JoannaMARCINKOWSKA446,91
   
   
    KJ Dominanta Kicin
32SAJDAK (37)MaciejPIASECKI447,43
   - / POL / - / 2001
   - / SK Iwno
    JKS Polonez Iwno
33AMON (11)PaulinaSZCZESZEK (JM.1992)448,63
   - / - / gelding / 2002 / nn / nn
   
    KJ Agro-Handel Śrem
34CHRYSOPRAS (77)AgnieszkaKUSMAN450,07
   
   
    KJ Korona Wałcz
35HOJRAK (127)KatarzynaWOŹNIAK450,35
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
36CETUS (120)KatarzynaWITKOWSKA452,31
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
37ORION (175)TomaszMIELCAREK454,29
   
   
    KJ CH Jaszkowo
38ARKA (176)TomaszMIELCAREK456,47
   
   
    KJ CH Jaszkowo
39KSERKSES (131)JacekMURACZEWSKI457,28
   
   
    LKS Cwał Poznań
40PRIMERA (186)MatyldaKREMPA849,60
   
   
    KS Idmar Krajkowo
41IBIZA (18)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)853,94
   - / - / mare / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
42BAKALIA (60)MałgorzataCISZEK-LEWICKA854,78
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
43DALANDA Z (29)BożenaZIOMEK874,88
   SP / POL / mare / 2003
   - / Roman Barlik
    KJ Profil Piła
44DAMOKLES (58)HubertKIESIŃSKI976,78
   WLKP / POL / gelding / 1994 / Kaliniec / Dada\Pistolet
   - / Anna Kiesińska
    KJ Skok Agrofood
45GALANT (81)MichałODWAŻNY1064,16
   - / POL / stallion / 2000 / nn / nn
   - / Michał Odważny
    JUKS Mieczewo Borkowice
46MAURETANIA (133)DamianWAWRZYNIAK1066,16
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
47ATOS (132)DamianWAWRZYNIAK1251,03
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
48ANTONIO (59)MałgorzataCISZEK-LEWICKA1253,93
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
49LENONKA (61)MarekLEWICKI1777,35
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
 BONEVILL (55)PawełSTASIAKElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
320/190
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/36
Startowało koni
50
Ukończyło koni
49
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:10:03
20 - P
Data: 09-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 20 - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 20)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WAREG (7)KrzysztofMIKOŁAJCZAK043,37200 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2STROFA (6)KrzysztofMIKOŁAJCZAK044,27150 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Sagara\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3CZTAN (1)JacekBUCKI044,39100 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
4TERCJA (114)AgataMIZGIER (JM.1992)044,96
   Kuc / POL / mare / 1996 / Ardahan oo / Titania
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
5SAJDAK (37)MaciejPIASECKI046,27
   - / POL / - / 2001
   - / SK Iwno
    JKS Polonez Iwno
6DAGESTAN (21)DawidWOJCIECHOWSKI047,53
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
7PRIMUS MAJUS POLONUS (69)ZuzannaŁUKASIAK047,67
   SP / POL / gelding / 2000 / Romantiker / Picara
   - / Wiesława Liedtke
    SKJ Dworek Zielenin
8ROKATOR (12)KatarzynaBĄK047,96
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
9GALLA (56)PawełSTASIAK048,01
   SP / POL / mare / 2001 / Lotos / Geometria
   - / Paweł Stasiak
    KJ CH Jaszkowo
10KRETES (83)JanŻMÓJDZIN048,24
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Lepton / Kreza\ Gordon I
   - / Katarzyna Gieracka
    KJ Dominanta Kicin
11SZAJTAN (50)EwelinaKOSTRZEWSKA (J.1990)048,41
   SP / POL / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Lech Kostrzewski
    JKS Koszalin
12ALLEGRO (95)MarikaKWAŚNIEWSKA049,02
   SP / POL / gelding / 1993
   
    KJ Zagorów
13GAUDI M (94)MarikaKWAŚNIEWSKA049,63
   
   
    KJ Zagorów
14IKARUS (8)KrzysztofMIKOŁAJCZAK049,70
   SP / POL / gelding / 2000 / Empiryk / Inwencja\Fred
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15BEK (119)MałgorzataCIEPIELA050,43
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Beryl / Kalina
   - / Joanna Chruściewicz
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
16DONIA LAGOMERA (182)TadeuszPEŁESZUK051,27
   SP / POL / mare / 1998 / Elvis / Łaba/Akwen
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno
17ORTON (2)JacekBUCKI054,29
   SP / POL / stallion / 2000 / Nurjev / Ottawa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
18SAMBRA (116)MartynaPTAK (JM.1993)054,65
   
   
    KKJ Sawanna Konin
19KUŹNIK (23)MałgorzataMUCHA054,73
   
   
    KJ Lotus Poznań
20HAKER (96)LeszekWARZECHA057,99
   
   
    Niezrzeszony
21VLORET B (5)KrzysztofMIKOŁAJCZAK059,73
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
22NERON (90)OliwiaWIERZBOWSKA063,35
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
23ISMENA (102)HubertKIERZNOWSKI165,80
   
   
    KJ Kietlów
24LAMUR (93)MirosławGRADECKI441,54
   SP / POL / gelding / 1994 / Filon / Larisa\Salomon
   - / Paweł Kasprzak
    KJ Zagórów
25JAKUCJA (177)TomaszMIELCAREK445,77
   Wlkp. / POL / mare / -
   - / Ryszard Zaręba
    KJ CH Jaszkowo
26ALIEN (86)MarcinMATELSKI449,22
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
27RUBIN (62)MarekLEWICKI453,57
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
28ILMER (22)MałgorzataMUCHA454,19
   SP / POL / stallion / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
29CETUS (120)KatarzynaWITKOWSKA456,43
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
30ARKO S (45)WojciechSZESZYCKI457,56
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
31ARENA (14)JoannaKRZYŻOSTANIAK460,49
   SP / POL / mare / 2003 / Castiglione L / Akcja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
32CONOWALIENKO (46)WojciechSZESZYCKI461,66
   - / - / gelding / 2002
   
    LZS Lech Gniezno
33BELMONDO (70)JanKAŁABUN461,94
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Kałabun
    LJKS Piaf Żołędowo
34SUNDAY (115)MartynaPTAK (JM.1993)461,96
   
   
    KKJ Sawanna Konin
35BELTONA (51)EmiliaKOSTRZEWSKA462,95
   
   
    JKS Koszalin
36NIGERIA (80)KatarzynaPOETSCHKE463,61
   SP / POL / mare / 2000 / Gajdar / Nida
   
    KJ Korona Wałcz
37CERKIEW (170)ŁukaszTROSZCZYŃSKI671,47
   
   
    KJ CH Jaszkowo
38QUIDAMUS (63)MarekLEWICKI773,23
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
39CONTENDRO SON (89)MarcinMATELSKI845,83
   - / GER / - / 2002
   
    KJ Agro-Handel Śrem
40LUKSOR (169)ŁukaszTROSZCZYŃSKI848,64
   
   
    KJ CH Jaszkowo
41HOJRAK (127)KatarzynaWOŹNIAK853,01
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
42DARIWA (87)MarcinMATELSKI863,11
   SP / POL / mare / 2002 / Etos / Donja I\Gloster
   - / Ferdynand Szczepaniak
    KJ Agro-Handel Śrem
43WALANTAINES (20)MateuszWOJCIECHOWSKI965,58
   SP / POL / stallion / 2002 / Wanta / Lambada
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
44ALOSCHA (13)JoannaKRZYŻOSTANIAK1069,46
   SP / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
45ONYX (84)JoannaMARCINKOWSKA1251,25
   
   
    KJ Dominanta Kicin
46RAMBO (174)TomaszMIELCAREK1260,94
   
   
    KJ CH Jaszkowo
47FALKON (38)JudytaKOCZOROWSKA1472,21
   SP / POL / - / 2001 / Demut / Fryga
   - / Judyta Koczorowska
    JKS Polonez Iwno
48ALPACINO (85)DominikaLIPSKA1652,40
   - / - / stallion / 1999 / Alger / Zambia
   - / Monika Warych
    KJ Dominanta Kicin
49KSERKSES (131)JacekMURACZEWSKI1678,34
   
   
    LKS Cwał Poznań
50BAKALIA (60)MałgorzataCISZEK-LEWICKA1975,37
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
51LENONKA (61)MarekLEWICKI2776,48
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
 DAMOKLES (58)HubertKIESIŃSKIElim.
   WLKP / POL / gelding / 1994 / Kaliniec / Dada\Pistolet
   - / Anna Kiesińska
    KJ Skok Agrofood
 PRIMERA (186)MatyldaKREMPAElim.
   
   
    KS Idmar Krajkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65
Startowało koni
53
Ukończyło koni
51
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:10:12
21 - N
Data: 09-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 21 - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 21)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TOSCANIA (4)JacekBUCKI047,01300 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2ARISTO (19)MateuszWOJCIECHOWSKI050,61200 PLN
   SP / POL / gelding / 1997 / Caletto's Son / Artystka\Tamaryn
   - / Sabrina Szablewska
    KJ Agro-Handel Śrem
3KANTARA (172)ŁukaszTROSZCZYŃSKI051,74100 PLN
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
4STROFA (6)KrzysztofMIKOŁAJCZAK052,27
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Sagara\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5RUBIN (62)MarekLEWICKI053,36
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
6ORTON (2)JacekBUCKI053,45
   SP / POL / stallion / 2000 / Nurjev / Ottawa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
7BOLIWIA (92)OliwiaWIERZBOWSKA055,99
   SP / POL / mare / 2002 / Elvis / Brenda\ Farn
   
    KJ Wechta Rosnówko
8CAMILLO SON (91)OliwiaWIERZBOWSKA056,59
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
9DONNA ROBINIA (171)ŁukaszTROSZCZYŃSKI056,77
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
10PANKRACY (26)MarekZIOMEK058,27
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Pithagoras / Happy Lady
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
11CAMPUS 4 (74)DariaKLIMECKA (J.1991)064,64
   Hol. / - / gelding / 1991 / Caretino / Banita\Corleone
   - / Andrzej Kramer
    KJ Agro-Handel Śrem
12MARINO (3)JacekBUCKI064,89
   KWPN / NED / stallion / 1994 / Zeoliet / Eugata\Jasper
   - / SO Starogard Gdański
    KJ Agro-Handel Śrem
13ZETA (36)MałgorzataBRODZIAK065,09
   SP / POL / mare / 2000 / Elwis / Zarina
   - / Maria Czuchryta
    KJ Picador Wrocław
14GIORGIO (17)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)066,68
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
15HAKER (96)LeszekWARZECHA071,52
   
   
    Niezrzeszony
16QUIDAMUS (63)MarekLEWICKI453,89
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
17CZTAN (1)JacekBUCKI455,20
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
18IKARUS (8)KrzysztofMIKOŁAJCZAK457,01
   SP / POL / gelding / 2000 / Empiryk / Inwencja\Fred
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
19TASSJA 5 (118)JoannaCHRUŚCIEWICZ459,83
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
20--21VLORET B (5)KrzysztofMIKOŁAJCZAK460,26
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20--21WAREG (7)KrzysztofMIKOŁAJCZAK460,26
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
22KATALONIA (47)WojciechSZESZYCKI461,52
   SP / POL / mare / 1998 / Rytm / Kronika\ Hacel
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
23BEK (119)MałgorzataCIEPIELA461,60
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Beryl / Kalina
   - / Joanna Chruściewicz
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
24PRIMUS MAJUS POLONUS (69)ZuzannaŁUKASIAK461,79
   SP / POL / gelding / 2000 / Romantiker / Picara
   - / Wiesława Liedtke
    SKJ Dworek Zielenin
25DAGESTAN (21)DawidWOJCIECHOWSKI464,33
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
26CONOWALIENKO (46)WojciechSZESZYCKI467,49
   - / - / gelding / 2002
   
    LZS Lech Gniezno
27LAO (48)WojciechSZESZYCKI469,07
   Oldenburg / GER / stallion / 2000 / Landsieger / Romantika\Romancier
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
28BY THE WAY (68)ZuzannaŁUKASIAK469,26
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Bafuria
   - / Zuzanna Łukasiak
    SKJ Dworek Zielenin
29ALLEGRO (95)MarikaKWAŚNIEWSKA857,99
   SP / POL / gelding / 1993
   
    KJ Zagorów
30SPECJALISTA (117)JoannaCHRUŚCIEWICZ859,76
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
31KUŹNIK (23)MałgorzataMUCHA861,37
   
   
    KJ Lotus Poznań
32DONIA LAGOMERA (182)TadeuszPEŁESZUK866,41
   SP / POL / mare / 1998 / Elvis / Łaba/Akwen
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno
33ILMER (22)MałgorzataMUCHA975,32
   SP / POL / stallion / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
34TERCJA (114)AgataMIZGIER (JM.1992)976,03
   Kuc / POL / mare / 1996 / Ardahan oo / Titania
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
35CASCH (27)MarekZIOMEK1262,98
   SP / POL / gelding / 2002 / Nurjev / Casablanca
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
36ALIEN (86)MarcinMATELSKI1665,46
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 NIGERIA (80)KatarzynaPOETSCHKEElim.
   SP / POL / mare / 2000 / Gajdar / Nida
   
    KJ Korona Wałcz
 SZAJTAN (50)EwelinaKOSTRZEWSKA (J.1990)Elim.
   SP / POL / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Lech Kostrzewski
    JKS Koszalin
 PIRAT (179)AngelikaOJCZENASZElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Pira\Pirus
   - / Angelika Ojczenasz
    KS Unia Solec Kujawski

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
39
Ukończyło koni
36
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 08-09 marca 2008 r.
Wydruk: 10-03-2008 09:10:15
22 - C
Data: 09-03-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 22 - C -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 22)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TOSCANIA (4)JacekBUCKI050,64400 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2KANTARA (172)ŁukaszTROSZCZYŃSKI056,38250 PLN
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
3ZETA (36)MałgorzataBRODZIAK057,87150 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Elwis / Zarina
   - / Maria Czuchryta
    KJ Picador Wrocław
4KATALONIA (47)WojciechSZESZYCKI064,63
   SP / POL / mare / 1998 / Rytm / Kronika\ Hacel
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
5BY THE WAY (68)ZuzannaŁUKASIAK066,51
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Bafuria
   - / Zuzanna Łukasiak
    SKJ Dworek Zielenin
6PIRAT (179)AngelikaOJCZENASZ458,31
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Pira\Pirus
   - / Angelika Ojczenasz
    KS Unia Solec Kujawski
7ARISTO (19)MateuszWOJCIECHOWSKI460,87
   SP / POL / gelding / 1997 / Caletto's Son / Artystka\Tamaryn
   - / Sabrina Szablewska
    KJ Agro-Handel Śrem
8GIORGIO (17)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)469,59
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
9TASSJA 5 (118)JoannaCHRUŚCIEWICZ858,43
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
10DONNA ROBINIA (171)ŁukaszTROSZCZYŃSKI864,92
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
11LAO (48)WojciechSZESZYCKI868,52
   Oldenburg / GER / stallion / 2000 / Landsieger / Romantika\Romancier
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
12SPECJALISTA (117)JoannaCHRUŚCIEWICZ974,83
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
12
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl