Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 13-14 września 2008 r.
Wydruk: 15-09-2008 08:38:41
1 - L
Data: 13-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1RULON (12)RafałPLUSKOTA044,53023,38
   SP / POL / stallion / 1997 / Orkisz / Rumia
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
2PASSINI (44)HubertPOLOWCZYK044,21023,40
   
   
    KJ HBC Lasocice
3ZANTOS HBC (31)ŁukaszWASILEWSKI049,05023,62
   
   
    KJ HBC Lasocice
4GIORGIA (45)HubertPOLOWCZYK052,90024,33
   
   
    KJ HBC Lasocice
5WAVANTOS (32)ŁukaszWASILEWSKI055,61024,85
   
   
    KJ HBC Lasocice
6NEKTAR (61)AntoniCHŁAPOWSKI048,99025,43
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7ALABAMA (42)MieczysławPLUTA046,80025,50
   
   
    KJ Rolbud Baranówek
8WOLSBROEK (29)ŁukaszWASILEWSKI059,28026,38
   
   
    KJ HBC Lasocice
9CAMILLO SON (51)KarolGODLEWSKI055,14026,86
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Profil Piła
10CARMEN (9)JakubSZECHOWICZ055,36027,13
   
   
    Zielonogórski KS
11KOLIBER (62)AntoniCHŁAPOWSKI048,15028,50
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
12ARKO S (18)WojciechSZESZYCKI053,27028,53
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
13WALOR (46)DariaKLIMECKA (J.1991)054,99028,94
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
14ARKA (76)RomanBARTKOWIAK054,38029,98
   Małopolska / POL / mare / 2002 / Agat / Abrazja\ Agar
   
    KJ CH Jaszkowo
15BERYL (2)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)054,14030,01
   SP / POL / gelding / 2000 / Leandro / Bretania
   - / Robert Kuzianik
    LKS Cwał Poznań
16ALHERT (28)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)055,17030,35
   
   
    LKJ Abaria Iwno
17SCARLET (53)SławomirKLÓSKA050,67030,94
   
   
    KJ Lotus Poznań
18TAMIRO 7 (22)AnnaTOMCZYK061,12033,38
   OLD. / GER / gelding / 1992 / Top Of Class / Weigsel
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
19LARGO (64)ŁukaszTROSZCZYŃSKI056,34037,79
   
   
    KJ CH Jaszkowo
20COLEANDER (5)PaulaPODEJMA063,09038,89
   Old. / GER / gelding / 1994 / Contango / Gonda\Gervantus
   
    KJ Hubal Łobez
21SAMARA M (38)KrzysztofMIKOŁAJCZAK054,78428,90
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
22LIWIA (39)MateuszWOJCIECHOWSKI054,84430,87
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
23ORYS (70)TomaszMIELCAREK053,14431,03
   
   
    KJ CH Jaszkowo
24CONTENDRO'S LIVE (20)KlaudiaSZEWERA (JM.1992)062,67442,32
   HANN / GER / gelding / 2002 / Contendro / Dynamo Queen
   - / Klaudia Szewera
    KJ Borowa Wrocław
25LORETTO (60)AntoniCHŁAPOWSKI051,19445,63
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
26VIPER (16)DanielMIECHOWICZ056,66831,07
   SP / POL / gelding / 2002 / Curage / Vandalin\ Landiego
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
27SHREK (57)KarolinaKOZŁOWSKA056,23Elim.
   
   
    KJ Atrium Swarzędz
28RODAN (48)SławomirKLÓSKA448,99
   SP / POL / gelding / 2001 / Niels / Roma\ Rodomo
   
    KJ Lotus Poznań
29CHRYSOPRAS (23)AgnieszkaKUSMAN451,05
   
   
    KJ Korona Wałcz
30DAKARA (13)MichałODWAŻNY452,61
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Dawid / Oktawia
   - / Michał Odważny
    JUKS Mieczewo Borkowice
31LOTOS (63)AntoniCHŁAPOWSKI453,64
   Holst. / GER / stallion / 1997 / Levantos II / Romina\ Romino
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
32FINLANDIA (82)HubertLUDWICZAK454,77
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
33HUK (58)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)454,87
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
34JEGOR (71)TomaszMIELCAREK455,11
   Małopolska / POL / stallion / 2003 / Dżamir / Jena\ Bolivar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
35DRAGON (19)KarolinaWALIGÓRA455,27
   
   
    LKS Cwał Poznań
36LENOX (47)MariaCHOJNACKA456,05
   - / GER / gelding / 1999 / Levantos / Liandra
   - / Anna Kierznowska
    KJ Zagórów
37BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (30)ŁukaszWASILEWSKI459,41
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
38IRMA (69)TomaszMIELCAREK459,46
   SP / POL / mare / 2004 / Evento / Iga\ Arszenik
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
39BRANDA (75)RomanBARTKOWIAK459,64
   
   
    KJ CH Jaszkowo
40NERON (52)KarolGODLEWSKI460,39
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Profil Piła
41ROMANTICA (6)PaulaPODEJMA1663,55
   SP / POL / mare / 2004 / Izyr / Ranna Zorza
   - / Jolanta Podejma
    KJ Hubal Łobez
42LANDINI (55)MarcinBĘTKOWSKI1665,05
   
   
    JKS Fer-Więckowice
 CALVAROX (81)AndrzejJASZCZAKElim.
   - / SWE / gelding / 1996 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 ZAMALIA (10)HubertLUDWICZAKElim.
   
   
    GLKS Sokół Damasławek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
380/280
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
71/52
Startowało koni
44
Ukończyło koni
42
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 13-14 września 2008 r.
Wydruk: 15-09-2008 08:38:50
2 - P
Data: 13-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NEKTAR (61)AntoniCHŁAPOWSKI046,13200 PLN
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2LOTOS (63)AntoniCHŁAPOWSKI049,55150 PLN
   Holst. / GER / stallion / 1997 / Levantos II / Romina\ Romino
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3DOK (15)RafałCHOYNOWSKI050,25100 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 2001 / Lwowiec / Dolabella
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
4MODELKA (68)ŁukaszTROSZCZYŃSKI051,86
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5LUKSOR (67)ŁukaszTROSZCZYŃSKI052,70
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6MAXIMA (66)ŁukaszTROSZCZYŃSKI055,84
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7SAMARA M (38)KrzysztofMIKOŁAJCZAK060,72
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8WAVANTOS (32)ŁukaszWASILEWSKI061,03
   
   
    KJ HBC Lasocice
9LIBERADO (1)NataliaDRAŃCZAREK (J.1991)061,59
   HOLST. / GER / stallion / 2001 / Lancer II / Mara VI/Acord
   - / Jerzy Michalski
    JKS Przybyszewo
10BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (30)ŁukaszWASILEWSKI067,43
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
11LĄDEK (21)KlaudiaSZEWERA (JM.1992)444,98
   xxoo / POL / gelding / 1996 / Toledo / Laura\Elsing
   - / Paweł Szewera
    KJ Borowa Wrocław
12RULON (12)RafałPLUSKOTA446,06
   SP / POL / stallion / 1997 / Orkisz / Rumia
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
13MARCO (74)TomaszMIELCAREK446,45
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
14KANTARA (80)ŁukaszTROSZCZYŃSKI450,63
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
15HUK (58)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)457,97
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
16ALHERT (28)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)458,94
   
   
    LKJ Abaria Iwno
17DUX (78)RomanBARTKOWIAK461,22
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
18CONTENDRO'S LIVE (20)KlaudiaSZEWERA (JM.1992)465,09
   HANN / GER / gelding / 2002 / Contendro / Dynamo Queen
   - / Klaudia Szewera
    KJ Borowa Wrocław
19RAMBO (73)TomaszMIELCAREK466,98
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / Lascado / Rogala\ Rokos
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
20KOLIBER (62)AntoniCHŁAPOWSKI467,36
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
21BAJERA (79)RomanBARTKOWIAK468,29
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
22WOLSBROEK (29)ŁukaszWASILEWSKI571,56
   
   
    KJ HBC Lasocice
23COLEANDER (5)PaulaPODEJMA779,15
   Old. / GER / gelding / 1994 / Contango / Gonda\Gervantus
   
    KJ Hubal Łobez
24VIVARO (14)RafałCHOYNOWSKI848,58
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Lester / Zermie
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
25LORETTO (60)AntoniCHŁAPOWSKI853,27
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
26VIPER (16)DanielMIECHOWICZ856,06
   SP / POL / gelding / 2002 / Curage / Vandalin\ Landiego
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
27KSERKSES (7)JacekMURACZEWSKI856,85
   
   
    LKS Cwał Poznań
28CAMILLO SON (51)KarolGODLEWSKI858,75
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Profil Piła
29SCARLET (53)SławomirKLÓSKA859,58
   
   
    KJ Lotus Poznań
30CARBONIA (65)ŁukaszTROSZCZYŃSKI859,64
   
   
    KJ CH Jaszkowo
31PASSINI (44)HubertPOLOWCZYK860,90
   
   
    KJ HBC Lasocice
32NERON (52)KarolGODLEWSKI861,16
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Profil Piła
33ZANTOS HBC (31)ŁukaszWASILEWSKI863,06
   
   
    KJ HBC Lasocice
34ALABAMA (42)MieczysławPLUTA867,19
   
   
    KJ Rolbud Baranówek
35RODAN (48)SławomirKLÓSKA1177,72
   SP / POL / gelding / 2001 / Niels / Roma\ Rodomo
   
    KJ Lotus Poznań
36GIORGIA (45)HubertPOLOWCZYK1177,79
   
   
    KJ HBC Lasocice
37ARKO S (18)WojciechSZESZYCKI1258,75
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
38CERKIEW (77)RomanBARTKOWIAK1654,11
   SP / POL / mare / 2000 / Empiryk / Cykada\ Komandor
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
39JAŁOWCÓWKA (72)TomaszMIELCAREK1682,87
   SP / POL / mare / 2003 / Meksyk P / Jarka\ Jasyr
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 DAKARA (13)MichałODWAŻNYElim.
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Dawid / Oktawia
   - / Michał Odważny
    JUKS Mieczewo Borkowice
 BERYL (2)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)Elim.
   SP / POL / gelding / 2000 / Leandro / Bretania
   - / Robert Kuzianik
    LKS Cwał Poznań
 TAMIRO 7 (22)AnnaTOMCZYKElim.
   OLD. / GER / gelding / 1992 / Top Of Class / Weigsel
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
 CHRYSOPRAS (23)AgnieszkaKUSMANElim.
   
   
    KJ Korona Wałcz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
43
Ukończyło koni
39
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 13-14 września 2008 r.
Wydruk: 15-09-2008 08:39:01
3 - L
Data: 14-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1WOLSBROEK (29)ŁukaszWASILEWSKI051,41024,01
   
   
    KJ HBC Lasocice
2ZAZOU HBC (33)ŁukaszWASILEWSKI053,14024,91
   
   
    KJ HBC Lasocice
3KOLIBER (62)AntoniCHŁAPOWSKI048,65025,58
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4BERYL (2)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)049,48026,19
   SP / POL / gelding / 2000 / Leandro / Bretania
   - / Robert Kuzianik
    LKS Cwał Poznań
5HUK (58)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)051,99026,35
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6CAMILLO SON (51)KarolGODLEWSKI051,96028,26
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Profil Piła
7ZAVON (35)ŁukaszWASILEWSKI054,30030,83
   
   
    KJ HBC Lasocice
8LUGANA H (105)MaksymilianWECHTA (JM.1993)048,37034,52
   HOLSZTYN / GER / mare / 1994 / Loutano / Candie\Rainando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
9ORYS (70)TomaszMIELCAREK049,39836,16
   
   
    KJ CH Jaszkowo
10ZAMALIA (10)HubertLUDWICZAK445,14
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
11JEGOR (71)TomaszMIELCAREK447,70
   Małopolska / POL / stallion / 2003 / Dżamir / Jena\ Bolivar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
12ALHERT (28)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)448,13
   
   
    LKJ Abaria Iwno
13VALENTEIN (1)HubertPOLOWCZYK448,33
   
   
    KJ HBC Lasocice
14ARKA (76)RomanBARTKOWIAK448,96
   Małopolska / POL / mare / 2002 / Agat / Abrazja\ Agar
   
    KJ CH Jaszkowo
15LORETTO (60)AntoniCHŁAPOWSKI449,45
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
16--17IRMA (69)TomaszMIELCAREK450,36
   SP / POL / mare / 2004 / Evento / Iga\ Arszenik
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
16--17COLEANDER (5)PaulaPODEJMA450,36
   Old. / GER / gelding / 1994 / Contango / Gonda\Gervantus
   
    KJ Hubal Łobez
18HAZARD (56)MagdalenaWOSIEK450,62
   
   
    Racocki KJ Racot
19FINLANDIA (82)HubertLUDWICZAK451,09
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
20LION (107)FilipPOLOWCZYK (J.1990)451,44
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
21QUINARUS (112)LeszekWARZECHA452,01
   
   
    Niezrzeszony
22SCARLET (53)SławomirKLÓSKA455,13
   
   
    KJ Lotus Poznań
23ZIPPO (34)ŁukaszWASILEWSKI455,33
   
   
    KJ HBC Lasocice
24DAKARA (13)MichałODWAŻNY456,13
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Dawid / Oktawia
   - / Michał Odważny
    JUKS Mieczewo Borkowice
25ALDAMOS (115)KatarzynaPALUSZKIEWICZ463,14
   SP / POL / gelding / 2000 / Calletto' Son / -
   
    KJ Zagórów
26CARMEN (9)JakubSZECHOWICZ847,61
   
   
    Zielonogórski KS
27HIPIS (117)BarbaraRENNERT847,75
   
   
    LKS Cwał Poznań
28LOTOS (63)AntoniCHŁAPOWSKI849,99
   Holst. / GER / stallion / 1997 / Levantos II / Romina\ Romino
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
29TAMIRO 7 (22)AnnaTOMCZYK868,78
   OLD. / GER / gelding / 1992 / Top Of Class / Weigsel
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
30LANDINI (55)MarcinBĘTKOWSKI1254,00
   
   
    JKS Fer-Więckowice
31BRANDA (75)RomanBARTKOWIAK1254,08
   
   
    KJ CH Jaszkowo
32CHRYSOPRAS (23)AgnieszkaKUSMAN1257,33
   
   
    KJ Korona Wałcz
33CANDY MAN (26)KatarzynaMASEŁKOWSKA-PODREZ1264,24
   Trak. / POL / gelding / 2000 / Ignac / Czarelia\Akcept
   - / Katarzyna Masełkowska
    KJ Atrium Swarzędz
34SALADYN (113)SławomirKLÓSKA1476,44
   
   
    KJ Lotus Poznań
35SHREK (57)KarolinaKOZŁOWSKA1580,33
   
   
    KJ Atrium Swarzędz
36ROMANTICA (6)PaulaPODEJMA1651,25
   SP / POL / mare / 2004 / Izyr / Ranna Zorza
   - / Jolanta Podejma
    KJ Hubal Łobez
37LARGO (64)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1655,99
   
   
    KJ CH Jaszkowo
38VALENTICA (36)BogumiłaSĄSIADEK2063,55
   
   
    KJ HBC Lasocice
 RODAN (48)JoannaKOMORNICZAKElim.
   SP / POL / gelding / 2001 / Niels / Roma\ Rodomo
   
    KJ Dominanta Kicin
 HS GRAFIT I (116)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)Elim.
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
 DRAGON (19)KarolinaWALIGÓRAElim.
   
   
    LKS Cwał Poznań
 ALABAMA (42)MieczysławPLUTAElim.
   
   
    KJ Rolbud Baranówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
370/280
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
69/52
Startowało koni
42
Ukończyło koni
38
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 13-14 września 2008 r.
Wydruk: 15-09-2008 08:39:12
4 - P
Data: 14-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SAMBRA (97)MartynaPTAK (JM.1993)045,49200 PLN
   SP / POL / mare / 1995 / Leandro / Solina\ Lombard
   
    KKJ Sawanna Konin
2LĄDEK (21)KlaudiaSZEWERA (JM.1992)049,49150 PLN
   xxoo / POL / gelding / 1996 / Toledo / Laura\Elsing
   - / Paweł Szewera
    KJ Borowa Wrocław
3MARCO (74)TomaszMIELCAREK049,66100 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4LUGANA H (105)MaksymilianWECHTA (JM.1993)057,12
   HOLSZTYN / GER / mare / 1994 / Loutano / Candie\Rainando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
5ORIENT (99)KrzysztofSCHROETER057,17
    / Biskwit / Ortala
   
    MLKS Morena Sieraków
6--7VIPER (16)DanielMIECHOWICZ059,25
   SP / POL / gelding / 2002 / Curage / Vandalin\ Landiego
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
6--7CAMILLO SON (51)KarolGODLEWSKI059,25
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Profil Piła
8KSERKSES (7)JacekMURACZEWSKI059,91
   
   
    LKS Cwał Poznań
9RAMIREZ K (40)MateuszWOJCIECHOWSKI060,55
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
10COLEANDER (5)PaulaPODEJMA060,92
   Old. / GER / gelding / 1994 / Contango / Gonda\Gervantus
   
    KJ Hubal Łobez
11CAPROS (111)LeszekWARZECHA061,69
   
   
    Niezrzeszony
12RAMZES (91)DanielKURPIŃSKI062,22
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / Biskwit / Rajala\ Orkisz
   - / Waldemar Chudzik
    KJ Polonez Iwno
13DUSZA ALBA (89)DariaKLIMECKA (J.1991)064,56
   SP / POL / mare / 1994 / Dawidoff / Albania II\ Nemrod
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Agro-Handel Śrem
14MODELKA (68)ŁukaszTROSZCZYŃSKI065,37
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
15RAVEN (49)SławomirKLÓSKA065,80
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Placido / Reonetty\ Belmondo
   
    KJ Lotus Poznań
16ALHERT (28)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)066,20
   
   
    LKJ Abaria Iwno
17LORETTO (60)AntoniCHŁAPOWSKI067,39
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
18PRINCESS (50)SławomirKLÓSKA169,21
   - / POL / mare / 2001
   
    KJ Lotus Poznań
19CANDY MAN (26)KatarzynaMASEŁKOWSKA-PODREZ171,60
   Trak. / POL / gelding / 2000 / Ignac / Czarelia\Akcept
   - / Katarzyna Masełkowska
    KJ Atrium Swarzędz
20VALENTICA (36)ŁukaszWASILEWSKI276,41
   
   
    KJ HBC Lasocice
21PALMERA (96)HubertPOLOWCZYK448,17
    / Landos I / Psota/ Jesion
   
    KJ HBC Lasocice
22DUX (78)RomanBARTKOWIAK450,10
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
23LEXUS (102)AgnieszkaSZUBERT (JM.1993)450,82
   Westf. / GER / stallion / 2001 / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   
    LKJ Abaria Iwno
24WAVANTOS (32)ŁukaszWASILEWSKI452,99
   
   
    KJ HBC Lasocice
25TAMIRO 7 (22)AnnaTOMCZYK453,63
   OLD. / GER / gelding / 1992 / Top Of Class / Weigsel
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
26LOTOS (63)AntoniCHŁAPOWSKI454,46
   Holst. / GER / stallion / 1997 / Levantos II / Romina\ Romino
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
27BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (30)ŁukaszWASILEWSKI458,10
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
28NERON (52)KarolGODLEWSKI462,68
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Profil Piła
29LIBERADO (1)NataliaDRAŃCZAREK (J.1991)465,26
   HOLST. / GER / stallion / 2001 / Lancer II / Mara VI/Acord
   - / Jerzy Michalski
    JKS Przybyszewo
30GRENADA (94)DanielMIECHOWICZ466,92
   SP / POL / mare / 2002 / Alasca / Gomina\Cantus
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
31MAXIMA (66)ŁukaszTROSZCZYŃSKI467,00
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
32SAMARA M (38)KrzysztofMIKOŁAJCZAK468,95
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
33CONTENDRO'S LIVE (20)KlaudiaSZEWERA (JM.1992)777,72
   HANN / GER / gelding / 2002 / Contendro / Dynamo Queen
   - / Klaudia Szewera
    KJ Borowa Wrocław
34ARISTO (41)DawidWOJCIECHOWSKI847,17
   SP / POL / gelding / 1997 / Caletto's Son / Artystka\Tamaryn
   - / Sabrina Szablewska
    KJ Agro-Handel Śrem
35CERKIEW (77)RomanBARTKOWIAK852,14
   SP / POL / mare / 2000 / Empiryk / Cykada\ Komandor
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
36KONI (101)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)852,66
   Wlkp. / POL / mare / 1994 / Baby Bid / Kabała
   - / Agnieszka Nowak
    JKS Fer Więckowice
37KOLIBER (62)AntoniCHŁAPOWSKI856,51
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
38RULON (12)RafałPLUSKOTA857,91
   SP / POL / stallion / 1997 / Orkisz / Rumia
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
39CAROLUS I (98)MichałRYNOWIECKI862,67
   OLD. / GER / stallion / 1995 / Carolus / Fee\ Zeus
   
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.
40NEO (54)SławomirKLÓSKA863,26
   
   
    KJ Lotus Poznań
41ARKO S (18)WojciechSZESZYCKI863,36
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
42WOLSBROEK (29)ŁukaszWASILEWSKI867,48
   
   
    KJ HBC Lasocice
43FINLANDIA (82)HubertLUDWICZAK884,88
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
44KAMPO (27)MartaBARZYK1075,08
   
   
    KJ Europejczyk
45BERYL (2)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)1180,33
   SP / POL / gelding / 2000 / Leandro / Bretania
   - / Robert Kuzianik
    LKS Cwał Poznań
46CHRYSOPRAS (23)AgnieszkaKUSMAN1264,85
   
   
    KJ Korona Wałcz
47CARBONIA (65)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1267,60
   
   
    KJ CH Jaszkowo
48DON ROBIN F (87)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)1267,99
   SP / POL / stallion / 2002 / Robin II Z / Dziewiątka\ Rumb
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
49GOLDIKA (90)SławomirKLÓSKA1372,28
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Korpas
    KJ Lotus Poznań
50VALENTEIN (1)HubertPOLOWCZYK1476,94
   
   
    KJ HBC Lasocice
51SALADYN (113)SławomirKLÓSKA1875,50
   
   
    KJ Lotus Poznań
52RAMBO (73)TomaszMIELCAREK1979,05
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / Lascado / Rogala\ Rokos
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
53JAŁOWCÓWKA (72)TomaszMIELCAREK3193,23
   SP / POL / mare / 2003 / Meksyk P / Jarka\ Jasyr
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 HUK (58)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)Elim.
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 ALABAMA (42)MieczysławPLUTAElim.
   
   
    KJ Rolbud Baranówek
 BAJERA (79)RomanBARTKOWIAKElim.
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 DAKARA (13)MichałODWAŻNYElim.
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Dawid / Oktawia
   - / Michał Odważny
    JUKS Mieczewo Borkowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
57
Ukończyło koni
53
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 13-14 września 2008 r.
Wydruk: 15-09-2008 08:39:21
5 - N
Data: 14-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MILTON K (114)AgataSZYMONIAK (J.1991)048,89300 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
2LEXUS (102)AgnieszkaSZUBERT (JM.1993)052,95200 PLN
   Westf. / GER / stallion / 2001 / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   
    LKJ Abaria Iwno
3KONI (101)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)053,27100 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1994 / Baby Bid / Kabała
   - / Agnieszka Nowak
    JKS Fer Więckowice
4LIDER (84)AntoniCHŁAPOWSKI054,04
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5VIVARO (14)RafałCHOYNOWSKI055,22
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Lester / Zermie
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
6ORIENT (99)KrzysztofSCHROETER057,26
    / Biskwit / Ortala
   
    MLKS Morena Sieraków
7CORTON (86)WojciechDAHLKE (JM.1992)060,12
   - / - / gelding / 2000 / Cortez / Magika
   
    BKS Kłos Budzyń
8CAPROS (111)LeszekWARZECHA063,23
   
   
    Niezrzeszony
9RAMIREZ K (40)MateuszWOJCIECHOWSKI065,94
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
10SYLVIO (83)MarcinBĘTKOWSKI067,48
   SP / POL / gelding / 2000 / Louis / Sza\Pergamon
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
11CONTENDRO'S LIVE (20)KlaudiaSZEWERA (JM.1992)170,45
   HANN / GER / gelding / 2002 / Contendro / Dynamo Queen
   - / Klaudia Szewera
    KJ Borowa Wrocław
12GRENADA (94)DanielMIECHOWICZ170,77
   SP / POL / mare / 2002 / Alasca / Gomina\Cantus
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
13PALMERA (96)HubertPOLOWCZYK453,96
    / Landos I / Psota/ Jesion
   
    KJ HBC Lasocice
14LĄDEK (21)KlaudiaSZEWERA (JM.1992)457,19
   xxoo / POL / gelding / 1996 / Toledo / Laura\Elsing
   - / Paweł Szewera
    KJ Borowa Wrocław
15JAKUCJA (109)TomaszMIELCAREK457,63
   SP / POL / mare / 2001 / Maramano / Jamajka\ Mordechai
   Jan Gołąbek / Ryszard Zaręba
    KJ CH Jaszkowo
16DOK (15)RafałCHOYNOWSKI459,19
   Wlkp. / POL / gelding / 2001 / Lwowiec / Dolabella
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
17KATALONIA (100)WojciechSZESZYCKI463,80
   SP / POL / mare / 1998 / Rytm / Kronika\ Hacel
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
18LUKSOR (67)ŁukaszTROSZCZYŃSKI464,39
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
19PRINCESS (50)SławomirKLÓSKA466,85
   - / POL / mare / 2001
   
    KJ Lotus Poznań
20NEO (54)SławomirKLÓSKA467,05
   
   
    KJ Lotus Poznań
21DUSZA ALBA (89)DariaKLIMECKA (J.1991)674,23
   SP / POL / mare / 1994 / Dawidoff / Albania II\ Nemrod
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Agro-Handel Śrem
22ARISTO (41)DawidWOJCIECHOWSKI847,83
   SP / POL / gelding / 1997 / Caletto's Son / Artystka\Tamaryn
   - / Sabrina Szablewska
    KJ Agro-Handel Śrem
23NEKTAR (61)AntoniCHŁAPOWSKI851,64
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
24SAMBRA (97)MartynaPTAK (JM.1993)852,13
   SP / POL / mare / 1995 / Leandro / Solina\ Lombard
   
    KKJ Sawanna Konin
25KANTARA (80)ŁukaszTROSZCZYŃSKI856,32
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
26RULON (12)RafałPLUSKOTA858,17
   SP / POL / stallion / 1997 / Orkisz / Rumia
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
27BUTAN (88)SławomirKACZMAREK861,02
   SP / POL / gelding / 1996 / Louis / Burgundia\Dakota
   - / Paweł Wytyk
    KJ Jeziorki-Osieczna
28--29LEPTON (108)TomaszMIELCAREK862,36
   Wlkp. / POL / gelding / 2001
   
    KJ CH Jaszkowo
28--29KUŹNIK (118)ŁukaszBRZÓSKA862,36
   Małopolska / POL / gelding / 2001 / First des Termes / Kuźnica\ Judex
   - / Ewa Stachowiak-Szajdak
    KS SJ Sokół Pniewy
30DUX (78)RomanBARTKOWIAK865,36
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
31ARKO S (18)WojciechSZESZYCKI866,70
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
32WINNER (95)KrzysztofMIKOŁAJCZAK867,42
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
33LIBERADO (1)NataliaDRAŃCZAREK (J.1991)969,31
   HOLST. / GER / stallion / 2001 / Lancer II / Mara VI/Acord
   - / Jerzy Michalski
    JKS Przybyszewo
34SAMARA M (38)KrzysztofMIKOŁAJCZAK970,11
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
35GRAMIRO (85)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)971,83
   OLD. / GER / gelding / 1998 / Granulit / Rikkira
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
36BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (30)ŁukaszWASILEWSKI1178,56
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
37DONNA ROBINIA (104)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1261,81
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
38CERKIEW (77)RomanBARTKOWIAK1265,71
   SP / POL / mare / 2000 / Empiryk / Cykada\ Komandor
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
39NERON (52)KarolGODLEWSKI1371,03
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Profil Piła
40CAROLUS I (98)MichałRYNOWIECKI1371,13
   OLD. / GER / stallion / 1995 / Carolus / Fee\ Zeus
   
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.
41RODOLFO (15)RafałCHOYNOWSKI1659,52
   HANN / GER / gelding / 2002 / Gold Camilla / Raphael
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
42VIPER (16)DanielMIECHOWICZ1664,86
   SP / POL / gelding / 2002 / Curage / Vandalin\ Landiego
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
43KSERKSES (7)JacekMURACZEWSKI1668,18
   
   
    LKS Cwał Poznań
44HESTER (103)MagdaSZYMANIAK2569,12
    / Seul / Heinolia\ Nirkan
   
    KJ Salar
 KAMPO (27)MartaBARZYKElim.
   
   
    KJ Europejczyk
 NASTURCJA (110)TomaszMIELCAREKElim.
   SP / POL / mare / 1997 / Carrera D'Adriers / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 MALAJKA (106)NataliaWŁODARCZAKElim.
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
47
Ukończyło koni
44
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl