Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:54:28
1 - 50 cm
Data: 12-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - 50 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BRUNTE (91)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)050,25
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2TANGGARDS FREJA (80)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)861,40
   kuc walijski / DEN / mare / 1998
   - / Norbert Kuźniak
    KJ Mustang Rogalinek
 FREJKA (81)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)Elim.
   kuc / POL / mare / -
   - / Julia Jakubowska
    KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
3
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:54:29
2 - 60 cm
Data: 12-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - 60 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BRUNTE (91)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)048,12
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2FREJKA (81)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)051,21
   kuc / POL / mare / -
   - / Julia Jakubowska
    KJ Mustang Rogalinek
3WHITE MOOR CLAUDIUS (57)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)053,41
   WALSH. Pony / GER / gelding / 1995 / Claus / Ashlay\Tetworth Crimson
   - / Krzysztof Pacholski
    KJ Liljówka Stęszewko
4BAJKA (82)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)446,41
   kuc / POL / mare / 1997
   - / Julia Jakubowska
    KJ Mustang Rogalinek
5CARLO (84)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)450,82
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
6FERRARI (83)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)1243,41
   kuc / NED / gelding / 2003 / nn / nn
   - / Damian Wawrzyniak
    KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:54:32
3 - 70 cm
Data: 12-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - 70 cm -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1PUCKA (62)BartoszGAUZA040,62021,48
   
   
    WTK Hermanów
2MICKEY MOUSE (92)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)039,12021,60
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3DARLING (58)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)038,50023,18
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Kinga Parecka
    KJ Liljówka Stęszewko
4RULETKA (59)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)040,75023,91
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko
5WHITE MOOR CLAUDIUS (57)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)039,28024,00
   WALSH. Pony / GER / gelding / 1995 / Claus / Ashlay\Tetworth Crimson
   - / Krzysztof Pacholski
    KJ Liljówka Stęszewko
6MONCHERI (61)JanSZYMCZAK040,25025,97
   
   
    WTK Hermanów
7TANGGARDS FREJA (80)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)048,09027,54
   kuc walijski / DEN / mare / 1998
   - / Norbert Kuźniak
    KJ Mustang Rogalinek
8EUFRAT (60)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)039,19423,03
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko
9FERRARI (83)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)434,87
   kuc / NED / gelding / 2003 / nn / nn
   - / Damian Wawrzyniak
    KJ Mustang Rogalinek
10BENSON (126)MałgorzataBAJDA (JM.1993)436,47
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
11CARLO (84)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)439,75
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
12BAJKA (82)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)440,59
   kuc / POL / mare / 1997
   - / Julia Jakubowska
    KJ Mustang Rogalinek
13KARAT (98)JessicaKASZTELAN (JM.1993)440,60
   Kuc / POL / gelding / 1995 / Witeź / Kinga I/Huk
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
320/180
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/34
Startowało koni
13
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:54:35
4 - 80 cm
Data: 12-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - 80 cm -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1PUCKA (62)BartoszGAUZA038,88019,97
   
   
    WTK Hermanów
2HUK (96)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)037,22020,14
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3BILLY (93)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)043,15020,79
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4RULETKA (59)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)037,93021,00
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko
5REDFORD (99)MonikaHOJNA (J.1990)037,28021,09
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6MICKEY MOUSE (92)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)038,48022,32
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7MONCHERI (61)JanSZYMCZAK033,44022,66
   
   
    WTK Hermanów
8BENSON (126)MałgorzataBAJDA (JM.1993)043,47535,15
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9KARAT (98)JessicaKASZTELAN (JM.1993)039,12Elim.
   Kuc / POL / gelding / 1995 / Witeź / Kinga I/Huk
   
    KJ CH Jaszkowo
10MON AMIE (94)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)439,02
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
11EUFRAT (60)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)440,28
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko
12DARLING (58)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)664,93
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Kinga Parecka
    KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
320/180
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/34
Startowało koni
12
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:54:37
5 - 90 cm
Data: 12-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - 90 cm -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1REDFORD (99)MonikaHOJNA (J.1990)040,44029,24
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2POEZJA (55)NataliaKOWALSKA (JM.1992)045,72426,95
   - / POL / mare / 1997 / Floret / Plama\Puszczyk
   - / Włodzimierz Kowalski
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
3ROSALIE (79)RoxannaBOERSMA (JM.1994)039,40435,87
   NRPS / - / mare / 2001 / Sergi Van Vreeburch / Mayflower\ Krimh
   
    KJ HBC Lasocice
4BILLY (93)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)046,96436,36
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5MON AMIE (94)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)046,09elim.
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
6HUK (96)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)443,75
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
330/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
61/43
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:54:38
6 - 100 cm
Data: 12-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - 100 cm -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1DAKOTA 195 (56)NataliaKOWALSKA (JM.1992)046,62036,02
   kuc / - / gelding / 1999 / Dagon / Nadja
   - / Włodzimierz Kowalski
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
2ROSALIE (79)RoxannaBOERSMA (JM.1994)041,75830,36
   NRPS / - / mare / 2001 / Sergi Van Vreeburch / Mayflower\ Krimh
   
    KJ HBC Lasocice
3POEZJA (55)NataliaKOWALSKA (JM.1992)449,84
   - / POL / mare / 1997 / Floret / Plama\Puszczyk
   - / Włodzimierz Kowalski
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
330/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
61/43
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:54:38
7 - 110 cm
Data: 12-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - 110 cm -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1DAKOTA 195 (56)NataliaKOWALSKA (JM.1992)1246,78
   kuc / - / gelding / 1999 / Dagon / Nadja
   - / Włodzimierz Kowalski
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
330/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
61/43
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:54:40
8 - LL
Data: 12-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - LL -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--3HABER (90)JarosławKOŃCZEWSKI042,02
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--3NASTURCJA (125)AndrzejJASZCZAK042,97
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--3BARAKUDA (43)AgnieszkaBOGUCKA045,35
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
4--6HABER (90)JarosławKOŃCZEWSKI443,21
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
4--6ETNA (107)TomaszMIELCAREK444,06
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
4--6JAMPER (122)RobertRATAJCZAK446,29
   
   
    KJ CH Jaszkowo
7--9SEZAR (127)MałgorzataBAJDA (JM.1993)838,32
   
   
    KJ CH Jaszkowo
7--9BARAKUDA (43)AgnieszkaBOGUCKA840,70
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
7--9HIPNOZA (100)PawełSTASIAK845,04
   
   
    KJ CH Jaszkowo
10SEZAR (127)MałgorzataBAJDA (JM.1993)1637,43
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 HIPNOZA (100)PawełSTASIAKElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
64
Startowało koni
11
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:54:45
9 - L
Data: 12-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - L -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--6PRINZ (44)AgnieszkaBOGUCKA049,66
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
1--6KOLIBER (119)AntoniCHŁAPOWSKI051,18
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--6QUEST (36)NataliaOGRODNIK053,20
   OLDEN. / GER / stallion / 2001 / Quando-Qoanto / Leona\Leopard
   
    LKS Cwał Poznań
1--6SAMARA M (31)KrzysztofMIKOŁAJCZAK053,57
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--6QUEST (36)NataliaOGRODNIK054,14
   OLDEN. / GER / stallion / 2001 / Quando-Qoanto / Leona\Leopard
   
    LKS Cwał Poznań
1--6FAWORYT (1)MariuszMACHNIK057,05
   
   
    KJ Przymocze
7--14LIZBONA (88)ŻanetaWALORCZYK449,13
   Małopolska / POL / mare / 1994 / Lirnik / Despina
   - / Wioletta Dzikowska
    UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
7--14ARGENTA (37)AleksandraLUSINA450,88
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
7--14SALWADOR (45)MartaBUCHWALD451,06
   SP / POL / gelding / 1998 / Hilton / Sewilla\Dularus
   Henryk Święcicki / Grzegorz Hilt
    KJ CH Jaszkowo
7--14ARGENTA (37)AleksandraLUSINA452,08
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
7--14CARPINO (23)KrzysztofTARASEK455,03
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
7--14CARPINO (23)KrzysztofTARASEK457,38
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
7--14PHANTOM (48)JanCHRZANOWSKI458,73
   
   
    Niezrzeszony
7--14ZALVO (49)BartoszGOSZCZYŃSKI459,40
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
15--20PRINZ (44)AgnieszkaBOGUCKA853,37
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
15--20MAXIMA (112)ŁukaszTROSZCZYŃSKI853,84
   
   
    KJ CH Jaszkowo
15--20FAWORYT (1)MariuszMACHNIK856,78
   
   
    KJ Przymocze
15--20PHANTOM (48)JanCHRZANOWSKI857,41
   
   
    Niezrzeszony
15--20ZALVO (49)BartoszGOSZCZYŃSKI858,53
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
15--20MARKO (120)AntoniCHŁAPOWSKI868,06
   
   
    KJ CH Jaszkowo
21JAŁOWCÓWKA (113)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1652,67
   
   
    KJ CH Jaszkowo
22--23DONNA MEKSYKANA P (14)WojciechWOJCIANIEC2450,17
   
   
    KJ Cavallo Bonin
22--23RAMBO (105)TomaszMIELCAREK2454,90
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
 PIOSENKA (97)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)Elim.
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 HS GRAFIT I (95)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)Elim.
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
 DAR (121)RobertRATAJCZAKElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 WENDELL (75)ŁukaszWASILEWSKIRez.
   
   
    KJ HBC Lasocice
 WENDELL (75)ŁukaszWASILEWSKIRez.
   
   
    KJ HBC Lasocice
 DONNA MEKSYKANA P (14)WojciechWOJCIANIECRez.
   
   
    KJ Cavallo Bonin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
29
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:54:53
10 - L
Data: 12-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1PIOSENKA (97)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)041,88021,30
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
2HETMAN (27)PaulinaPANEK043,68021,41
   
   
    LKS Rywal Grudziądz
3LIZBONA (88)ŻanetaWALORCZYK041,06023,66
   Małopolska / POL / mare / 1994 / Lirnik / Despina
   - / Wioletta Dzikowska
    UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
4VEJOTTIE (12)JuliaBIEGANOWSKA041,65023,66
   
   
    JKS Tornado Szczecin
5HS GRAFIT I (95)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)041,56023,93
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
6CLASINI (17)PiotrFRAGSTEIN048,57023,97
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / Clasido / Monika\ Capello
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
7LENA (46)JanCHRZANOWSKI044,40024,35
   - / - / mare / 2002
   
    Niezrzeszony
8HOJRAK (89)KatarzynaWOŹNIAK043,34024,90
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
9CORRADOLAND (38)AleksandraLUSINA045,32026,71
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
10ARGUS (10)MarekODZIMEK042,50027,34
   OLDEN. / GER / gelding / 1997 / Argentinus / Wentina\Gervantus I
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
11UMARINA (9)MarekODZIMEK043,77027,59
   KWPN / NED / mare / 2001 / Indoctro / Marina
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
12MODELKA (110)ŁukaszTROSZCZYŃSKI042,28028,08
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
13VLORET B (32)KrzysztofMIKOŁAJCZAK045,68028,29
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
14CAMPARI F (16)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)044,88030,10
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
15MILENKA (87)MaciejGŁUSZEK050,06134,74
   Wlkp. / - / mare / 1999 / nn / nn
   - / Anna Trojnara
    UKJ ,,Leśny Dwór'' Pakówka
16FILER (3)HenrykŚWIĘCICKI040,35429,15
   SP / POL / - / 2002 / Contender Son / Fila\ Golem
   - / Henryk Święcicki
    Stow. Jeździeckie Baborówko
17CATRINA (20)KarolinaFRAGSTEIN044,56430,76
   HOLSZT. / GER / mare / 2003 / Con Air / Ises\ Alcatraz
   - / Edward Korzeniowski
    JKS Cavallo Bonin
18MARKIZA (118)AntoniCHŁAPOWSKI042,06743,18
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / Cassino / Mila\ Mandaryn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
19SALWADOR (45)MartaBUCHWALD043,07827,39
   SP / POL / gelding / 1998 / Hilton / Sewilla\Dularus
   Henryk Święcicki / Grzegorz Hilt
    KJ CH Jaszkowo
20GROM (15)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)045,78Elim.
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
21GRAND DAME (25)PatrycjaGOŃCZEWSKA441,41
   WESTF. / POL / mare / 1998 / Gralserbe / Generation\Esclavo
   - / Jarosław Baran
    LKS Rywal Grudziądz
22NASTURCJA (125)AndrzejJASZCZAK444,32
   
   
    KJ CH Jaszkowo
23DONIA LAGOMERA (11)TadeuszPEŁESZUK445,06
   SP / POL / mare / 1998 / Elvis / Łaba/Akwen
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno
24CONTENANCE (68)MściwojKIECOŃ445,78
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
25GANDALF (28)JoannaŻUK446,47
   
   
    KJ Hubertus Biały Bór
26SAMARA M (31)KrzysztofMIKOŁAJCZAK447,40
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
27GRZMOT (26)MonikaLEMKE447,72
   
   
    LKS Rywal Grudziądz
28BENAVIL (2)MariuszMACHNIK449,22
   
   
    KJ Przymocze
29ISKRAMIOT (22)KarolinaFRAGSTEIN843,12
   
   
    JKS Cavallo Bonin
30WAVANTOS (73)ŁukaszWASILEWSKI844,66
   
   
    KJ HBC Lasocice
31LUXOR (111)ŁukaszTROSZCZYŃSKI845,75
   
   
    KJ CH Jaszkowo
32ARKA (103)TomaszMIELCAREK846,03
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
33AWIATOR (39)AleksandraLUSINA1244,16
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
34WOLSBROEK (72)ŁukaszWASILEWSKI1246,81
   
   
    KJ HBC Lasocice
35ORION (106)TomaszMIELCAREK1645,22
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
320/180
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/34
Startowało koni
35
Ukończyło koni
35
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:55:04
11 - P
Data: 12-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - P -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1HETMAN (27)PaulinaPANEK042,59028,04200 PLN
   
   
    LKS Rywal Grudziądz
2VEJOTTIE (12)JuliaBIEGANOWSKA043,32029,72150 PLN
   
   
    JKS Tornado Szczecin
3WIKTOR (63)MściwojKIECOŃ047,00030,25100 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
4CARTOUSCH (47)JanCHRZANOWSKI046,25031,12
   
   
    Niezrzeszony
5CARPIANO (24)KrzysztofTARASEK048,84031,16
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
6VALEUR (51)BartoszGOSZCZYŃSKI050,94031,91
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
7IZAURUS (4)HenrykŚWIĘCICKI045,66032,85
   SP / POL / stallion / 2002 / Contender Son / Izuna\ Huncwot
   - / Henryk Święcicki
    Stow. Jeździeckie Baborówko
8KARTEL (30)KrzysztofMIKOŁAJCZAK046,21033,08
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
9QULANDER Z (50)BartoszGOSZCZYŃSKI050,47034,13
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
10CORRADOLAND (38)AleksandraLUSINA048,31035,91
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
11CATRINA (20)KarolinaFRAGSTEIN048,47146,58
   HOLSZT. / GER / mare / 2003 / Con Air / Ises\ Alcatraz
   - / Edward Korzeniowski
    JKS Cavallo Bonin
12RONALD (76)ŁukaszWASILEWSKI045,85426,13
   
   
    KJ HBC Lasocice
13GALLA (101)PawełSTASIAK043,16430,62
   SP / POL / mare / 2001 / Lotos / Geometria
   - / Paweł Stasiak
    KJ CH Jaszkowo
14FILER (3)HenrykŚWIĘCICKI046,28433,66
   SP / POL / - / 2002 / Contender Son / Fila\ Golem
   - / Henryk Święcicki
    Stow. Jeździeckie Baborówko
15GRZMOT (26)MonikaLEMKE439,81
   
   
    LKS Rywal Grudziądz
16GOLDI (8)AnnaSTRZELCZYK (J.1990)440,44
   SP / POL / mare / 2002 / Winner / Galicia\ Przedświt XIII-4
   
    JKS Santok
17DONIA LAGOMERA (11)TadeuszPEŁESZUK440,94
   SP / POL / mare / 1998 / Elvis / Łaba/Akwen
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno
18VLORET B (32)KrzysztofMIKOŁAJCZAK442,82
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
19ISMENA (7)AnnaSTRZELCZYK (J.1990)443,55
   SP / POL / mare / 1997 / Winner / Inez\ Hajfong
   - / Anna Strzelczyk
    JKS Santok
20WINNER (33)KrzysztofMIKOŁAJCZAK445,09
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
21ESKOBRA (70)MagdalenaKASZTELAN445,38
   
   
    KJ Bonanza Jędrzychowice
22AWIATOR (39)AleksandraLUSINA446,59
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
23LENA (46)JanCHRZANOWSKI447,44
   - / - / mare / 2002
   
    Niezrzeszony
24BARON (41)FilipPOLOWCZYK (J.1990)447,65
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
25CLASINI (17)PiotrFRAGSTEIN448,84
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / Clasido / Monika\ Capello
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
26KORDIAL (71)JoannaŁUCZAJ450,59
   
   
    JKS Jaroszówka
27CONTENANCE (68)MściwojKIECOŃ452,09
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
28DAGESTAN (35)DawidWOJCIECHOWSKI452,81
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
29BENAVIL (2)MariuszMACHNIK456,07
   
   
    KJ Przymocze
30WAVANTOS (73)ŁukaszWASILEWSKI667,33
   
   
    KJ HBC Lasocice
31ALCATRAZ (42)FilipPOLOWCZYK (J.1990)843,38
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
32WOLSBROEK (72)ŁukaszWASILEWSKI845,41
   
   
    KJ HBC Lasocice
33HOJRAK (89)KatarzynaWOŹNIAK846,00
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
34OMAR (40)AleksandraLUSINA847,91
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
35CERKIEW (114)ŁukaszTROSZCZYŃSKI851,78
   
   
    KJ CH Jaszkowo
36GANDALF (28)JoannaŻUK854,87
   
   
    KJ Hubertus Biały Bór
37CRUKS DAIR (102)TomaszMIELCAREK1243,78
   Belgisches WB / BEL / gelding / 1994 / Calvados / Jennya\Fend L'Air
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    JUKS Mieczewo Borkowice
38UMARINA (9)MarekODZIMEK1252,70
   KWPN / NED / mare / 2001 / Indoctro / Marina
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
39ARKA (103)TomaszMIELCAREK1650,82
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
40ARGUS (10)MarekODZIMEK1763,16
   OLDEN. / GER / gelding / 1997 / Argentinus / Wentina\Gervantus I
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
41ISKRAMIOT (22)KarolinaFRAGSTEIN2266,66
   
   
    JKS Cavallo Bonin
 CAMPARI F (16)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)Elim.
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
 LOTOS (117)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 VERTIGO (65)MściwojKIECOŃElim.
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/115
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
330/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
61/43
Startowało koni
44
Ukończyło koni
41
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:55:11
12 - N
Data: 12-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CAPRICE (13)JuliaBIEGANOWSKA051,25300 PLN
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Coronado / Zurla\Fasolt
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
2VITT BARRAGE (52)BartoszGOSZCZYŃSKI052,04200 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Tangelo Van De Zuuthoeve / Rhana Barrage
   - / Bartosz Goszczyński
    KJ Mustang Rogalinek
3GODER (5)KatarzynaPOETSCHKE055,07100 PLN
   WLKP / POL / stallion / 1997 / Oder / Gietka
   - / Jerzy Ejma
    KJ Korona Wałcz
4CARTIER II (6)KatarzynaPOETSCHKE055,54
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
5LAMBADA (66)MściwojKIECOŃ057,29
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
6KORDIAL (71)JoannaŁUCZAJ057,67
   
   
    JKS Jaroszówka
7QULANDER Z (50)BartoszGOSZCZYŃSKI060,50
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
8CARPIANO (24)KrzysztofTARASEK061,93
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
9CARPINA (19)PiotrFRAGSTEIN062,45
   HOLST / GER / mare / 1996 / Carpaccio / Constanta\Lantan
   - / Danuta Glińska-Czajkowska
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
10IDEA (18)PiotrFRAGSTEIN452,05
   SP / POL / mare / 1997 / Winner / Isztar\Hajfong
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
11RUSAŁKA (34)KrzysztofMIKOŁAJCZAK453,13
   SP / POL / mare / 1998 / Oder / Rajgra\Rheingold
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
12KARTEL (30)KrzysztofMIKOŁAJCZAK455,18
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
13CORTAZAR (115)AntoniCHŁAPOWSKI457,30
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
14WINNER (33)KrzysztofMIKOŁAJCZAK459,03
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15KANTARA (109)ŁukaszTROSZCZYŃSKI459,24
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
16GALLA (101)PawełSTASIAK460,42
   SP / POL / mare / 2001 / Lotos / Geometria
   - / Paweł Stasiak
    KJ CH Jaszkowo
17CARTOUSCH (47)JanCHRZANOWSKI461,01
   
   
    Niezrzeszony
18ALCATRAZ (42)FilipPOLOWCZYK (J.1990)461,89
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
19ESKOBRA (70)MagdalenaKASZTELAN463,60
   
   
    KJ Bonanza Jędrzychowice
20RAGNA T (21)KarolinaFRAGSTEIN464,12
   HOLSZT. / GER / mare / 2001 / Lancer II / Cascodur\ Caletto II
   - / Danuta Czajkowska
    JKS Cavallo Bonin
21DAGESTAN (35)DawidWOJCIECHOWSKI465,79
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22NIL (69)NawojkaKIECOŃ854,14
   
   
    LUKS Nysa Gubin
23GRAND DAME (25)PatrycjaGOŃCZEWSKA854,58
   WESTF. / POL / mare / 1998 / Gralserbe / Generation\Esclavo
   - / Jarosław Baran
    LKS Rywal Grudziądz
24IZAURUS (4)HenrykŚWIĘCICKI858,17
   SP / POL / stallion / 2002 / Contender Son / Izuna\ Huncwot
   - / Henryk Święcicki
    Stow. Jeździeckie Baborówko
25OMAR (40)AleksandraLUSINA860,53
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
26BARON (41)FilipPOLOWCZYK (J.1990)861,71
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
27WIKTOR (63)MściwojKIECOŃ864,99
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
28EMILLY (85)MaciejGŁUSZEK972,28
   HANN. / - / mare / 1995 / Espri / Wienerin
   - / Zbigniew Głuszek
    UKJ ,,Leśny Dwór'' Pakówka
29RONALD (76)ŁukaszWASILEWSKI1262,62
   
   
    KJ HBC Lasocice
30BAJERA (116)AntoniCHŁAPOWSKI1266,62
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
31IKAR (86)MaciejGŁUSZEK1270,09
   SP / POL / gelding / 1999 / Genius / Ipomea
   - / Zbigniew Głuszek
    UKJ ,,Leśny Dwór'' Pakówka
32BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (74)ŁukaszWASILEWSKI1580,83
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
33ISMENA (7)AnnaSTRZELCZYK (J.1990)1658,21
   SP / POL / mare / 1997 / Winner / Inez\ Hajfong
   - / Anna Strzelczyk
    JKS Santok
34DONNA ROBINIA (108)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1663,70
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
35GOLDI (8)AnnaSTRZELCZYK (J.1990)2057,33
   SP / POL / mare / 2002 / Winner / Galicia\ Przedświt XIII-4
   
    JKS Santok
 VALEUR (51)BartoszGOSZCZYŃSKIElim.
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
 CRUKS DAIR (102)TomaszMIELCAREKElim.
   Belgisches WB / BEL / gelding / 1994 / Calvados / Jennya\Fend L'Air
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    JUKS Mieczewo Borkowice
 VERTIGO (65)MściwojKIECOŃElim.
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
38
Ukończyło koni
35
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:55:14
13 - C
Data: 12-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - C -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GODER (5)KatarzynaPOETSCHKE051,64400 PLN
   WLKP / POL / stallion / 1997 / Oder / Gietka
   - / Jerzy Ejma
    KJ Korona Wałcz
2EUPFORIA (64)MściwojKIECOŃ052,75200 PLN
   - / - / mare / 1995
   
    KJ Agro-Handel Śrem
3CAPRICE (13)JuliaBIEGANOWSKA055,45100 PLN
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Coronado / Zurla\Fasolt
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
4CARTIER II (6)KatarzynaPOETSCHKE056,75
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
5CORTAZAR (115)AntoniCHŁAPOWSKI059,91
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
6IDEA (18)PiotrFRAGSTEIN452,81
   SP / POL / mare / 1997 / Winner / Isztar\Hajfong
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
7LAMBADA (66)MściwojKIECOŃ455,82
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
8VITT BARRAGE (52)BartoszGOSZCZYŃSKI458,53
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Tangelo Van De Zuuthoeve / Rhana Barrage
   - / Bartosz Goszczyński
    KJ Mustang Rogalinek
9CARPINA (19)PiotrFRAGSTEIN459,75
   HOLST / GER / mare / 1996 / Carpaccio / Constanta\Lantan
   - / Danuta Glińska-Czajkowska
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
10CLAUDIUS (67)MściwojKIECOŃ463,84
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
11KANTARA (109)ŁukaszTROSZCZYŃSKI855,41
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
12NIL (69)NawojkaKIECOŃ1255,69
   
   
    LUKS Nysa Gubin
13RAGNA T (21)KarolinaFRAGSTEIN1264,54
   HOLSZT. / GER / mare / 2001 / Lancer II / Cascodur\ Caletto II
   - / Danuta Czajkowska
    JKS Cavallo Bonin
14DONNA ROBINIA (108)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1661,87
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 BAJERA (116)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (74)ŁukaszWASILEWSKIElim.
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
16
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:55:15
14 - 50 cm
Data: 13-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - 50 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FREJKA (81)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)048,96
   kuc / POL / mare / -
   - / Julia Jakubowska
    KJ Mustang Rogalinek
2TANGGARDS FREJA (80)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)049,32
   kuc walijski / DEN / mare / 1998
   - / Norbert Kuźniak
    KJ Mustang Rogalinek
3BRUNTE (91)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)050,95
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
80
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:55:16
15 - 60 cm
Data: 13-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - 60 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 15)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FERRARI (83)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)040,45
   kuc / NED / gelding / 2003 / nn / nn
   - / Damian Wawrzyniak
    KJ Mustang Rogalinek
2BRUNTE (91)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)044,34
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3BAJKA (82)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)045,69
   kuc / POL / mare / 1997
   - / Julia Jakubowska
    KJ Mustang Rogalinek
4FREJKA (81)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)046,73
   kuc / POL / mare / -
   - / Julia Jakubowska
    KJ Mustang Rogalinek
5FILIP (130)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)055,86
   kuc / SWE / gelging / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ Mustang Rogalinek
6WHITE MOOR CLAUDIUS (57)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)057,15
   WALSH. Pony / GER / gelding / 1995 / Claus / Ashlay\Tetworth Crimson
   - / Krzysztof Pacholski
    KJ Liljówka Stęszewko
7CARLO (84)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)465,41
   
   
    KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
80
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:55:18
16 - 70 cm
Data: 13-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - 70 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 16)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FERRARI (83)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)043,64
   kuc / NED / gelding / 2003 / nn / nn
   - / Damian Wawrzyniak
    KJ Mustang Rogalinek
2BAJKA (82)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)045,54
   kuc / POL / mare / 1997
   - / Julia Jakubowska
    KJ Mustang Rogalinek
3KARAT (98)JessicaKASZTELAN (JM.1993)047,39
   Kuc / POL / gelding / 1995 / Witeź / Kinga I/Huk
   
    KJ CH Jaszkowo
4PUCKA (62)BartoszGAUZA047,46
   
   
    WTK Hermanów
5RULETKA (59)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)050,27
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko
6DAMBO (131)JanSZYMCZAK052,01
   
   
    WTK Hermanów
7WHITE MOOR CLAUDIUS (57)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)052,57
   WALSH. Pony / GER / gelding / 1995 / Claus / Ashlay\Tetworth Crimson
   - / Krzysztof Pacholski
    KJ Liljówka Stęszewko
8DAMBO (131)BartoszGAUZA052,71
   
   
    WTK Hermanów
9DARLING (58)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)053,11
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Kinga Parecka
    KJ Liljówka Stęszewko
10EUFRAT (60)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)053,34
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko
11MONCHERI (61)JanSZYMCZAK054,47
   
   
    WTK Hermanów
12MICKEY MOUSE (92)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)446,14
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
13FILIP (130)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)464,58
   kuc / SWE / gelging / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ Mustang Rogalinek
14TANGGARDS FREJA (80)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)872,54
   kuc walijski / DEN / mare / 1998
   - / Norbert Kuźniak
    KJ Mustang Rogalinek
15CARLO (84)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)1674,41
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
 BENSON (126)MałgorzataBAJDA (JM.1993)Elim.
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
80
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:55:21
17 - 80 cm
Data: 13-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - 80 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 17)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1RULETKA (59)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)045,80
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko
2HUK (96)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)046,09
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3MON AMIE (94)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)046,23
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
4DARLING (58)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)047,69
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Kinga Parecka
    KJ Liljówka Stęszewko
5MICKEY MOUSE (92)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)049,11
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6REDFORD (99)MonikaHOJNA (J.1990)050,09
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7BILLY (93)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)051,67
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
8MONCHERI (61)JanSZYMCZAK054,45
   
   
    WTK Hermanów
9EUFRAT (60)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)453,50
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko
10PUCKA (62)BartoszGAUZA455,69
   
   
    WTK Hermanów
11KARAT (98)JessicaKASZTELAN (JM.1993)854,03
   Kuc / POL / gelding / 1995 / Witeź / Kinga I/Huk
   
    KJ CH Jaszkowo
 BENSON (126)MałgorzataBAJDA (JM.1993)Elim.
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
12
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:55:22
18 - 90 cm
Data: 13-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 18 - 90 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 18)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HUK (96)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)048,18
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2REDFORD (99)MonikaHOJNA (J.1990)051,81
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3ROSALIE (79)RoxannaBOERSMA (JM.1994)051,85
   NRPS / - / mare / 2001 / Sergi Van Vreeburch / Mayflower\ Krimh
   
    KJ HBC Lasocice
4BILLY (93)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)051,97
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5POEZJA (55)NataliaKOWALSKA (JM.1992)13102,42
   - / POL / mare / 1997 / Floret / Plama\Puszczyk
   - / Włodzimierz Kowalski
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
 MON AMIE (94)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994) elim.
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
6
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:55:23
19 - 100 cm
Data: 13-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 19 - 100 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 19)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PIOSENKA (97)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)049,89
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
2ROSALIE (79)RoxannaBOERSMA (JM.1994)050,62
   NRPS / - / mare / 2001 / Sergi Van Vreeburch / Mayflower\ Krimh
   
    KJ HBC Lasocice
3HS GRAFIT I (95)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)053,58
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
4DAKOTA 195 (56)NataliaKOWALSKA (JM.1992)064,96
   kuc / - / gelding / 1999 / Dagon / Nadja
   - / Włodzimierz Kowalski
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
5POEZJA (55)NataliaKOWALSKA (JM.1992)459,88
   - / POL / mare / 1997 / Floret / Plama\Puszczyk
   - / Włodzimierz Kowalski
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:55:23
20 - 110 cm
Data: 13-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 20 - 110 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 20)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DAKOTA 195 (56)NataliaKOWALSKA (JM.1992)464,97
   kuc / - / gelding / 1999 / Dagon / Nadja
   - / Włodzimierz Kowalski
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
 HS GRAFIT I (95)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)Elim.
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
 PIOSENKA (97)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)Elim.
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
3
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:55:25
21 - LL
Data: 13-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 21 - LL -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 21)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--3JAMPER (122)RobertRATAJCZAK043,31
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--3HABER (90)DariaKLIMECKA (J.1991)049,83
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--3WENDELL (75)BogumiłaSĄSIADEK052,06
   
   
    KJ HBC Lasocice
4--6SEZAR (127)MałgorzataBAJDA (JM.1993)441,81
   
   
    KJ CH Jaszkowo
4--6ETNA (107)TomaszMIELCAREK451,00
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
4--6BLACK STAR (77)AndrzejRATAJCZAK455,46
   
   
    KJ CH Jaszkowo
7HIPNOZA (100)PawełSTASIAK775,43
   
   
    KJ CH Jaszkowo
8WENDELL (75)BogumiłaSĄSIADEK849,48
   
   
    KJ HBC Lasocice
9HIPNOZA (100)PawełSTASIAK1252,77
   
   
    KJ CH Jaszkowo
10SEZAR (127)MałgorzataBAJDA (JM.1993)1640,72
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 JAMPER (122)RobertRATAJCZAKElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
64
Startowało koni
11
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:55:29
22 - L
Data: 13-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 22 - L -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 22)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--12BRODZIC (29)RafałCHORODEŃSKI050,29
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
1--12BRODZIC (29)RafałCHORODEŃSKI051,85
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
1--12MARKO (120)AntoniCHŁAPOWSKI052,45
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--12SALWADOR (45)MartaBUCHWALD054,27
   SP / POL / gelding / 1998 / Hilton / Sewilla\Dularus
   Henryk Święcicki / Grzegorz Hilt
    KJ CH Jaszkowo
1--12MAXIMA (112)ŁukaszTROSZCZYŃSKI057,63
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--12BLACK STAR (77)AndrzejRATAJCZAK057,88
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--12SAMARA M (31)KrzysztofMIKOŁAJCZAK058,44
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--12NASTURCJA (125)AndrzejJASZCZAK059,58
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--12CARPINO (23)KrzysztofTARASEK059,66
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
1--12CARPINO (23)KrzysztofTARASEK060,13
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
1--12ARGENTA (37)AleksandraLUSINA060,81
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--12PHANTOM (48)JanCHRZANOWSKI061,99
   
   
    Niezrzeszony
13CONTENANCE (68)MściwojKIECOŃ163,09
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
14--19KOLIBER (119)AntoniCHŁAPOWSKI454,71
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
14--19LOTOS (117)AntoniCHŁAPOWSKI455,67
   
   
    KJ CH Jaszkowo
14--19JAŁOWCÓWKA (113)ŁukaszTROSZCZYŃSKI456,59
   
   
    KJ CH Jaszkowo
14--19HABER (90)DariaKLIMECKA (J.1991)460,36
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
14--19ARGENTA (37)AleksandraLUSINA460,64
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
14--19ZALVO (49)BartoszGOSZCZYŃSKI462,37
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
20ZALVO (49)BartoszGOSZCZYŃSKI566,21
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
21--23DAR (121)RobertRATAJCZAK854,23
   
   
    KJ CH Jaszkowo
21--23MAXIMUS (78)AndrzejRATAJCZAK856,04
   
   
    KJ CH Jaszkowo
21--23DONNA MEKSYKANA P (14)WojciechWOJCIANIEC856,81
   
   
    KJ Cavallo Bonin
24DONNA MEKSYKANA P (14)WojciechWOJCIANIEC1657,33
   
   
    KJ Cavallo Bonin
25RAMBO (105)TomaszMIELCAREK2059,72
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
63
Startowało koni
25
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:55:36
23 - L
Data: 13-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 23 - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 23)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ELKARO (129)SylwesterJANUSZEWSKI054,35024,81
   
   
    BKJ Bogusławice
2GRZMOT (26)MonikaLEMKE049,19024,93
   
   
    LKS Rywal Grudziądz
3ORION (106)TomaszMIELCAREK052,40027,33
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
4AWIATOR (39)AleksandraLUSINA056,78031,97
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
5VLORET B (32)KrzysztofMIKOŁAJCZAK053,28034,87
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6VERTIGO (65)MściwojKIECOŃ054,35035,66
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
7UMARINA (9)MarekODZIMEK047,83425,73
   KWPN / NED / mare / 2001 / Indoctro / Marina
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
8HETMAN (27)PaulinaPANEK053,44426,84
   
   
    LKS Rywal Grudziądz
9MARKIZA (118)AntoniCHŁAPOWSKI048,85434,42
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / Cassino / Mila\ Mandaryn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
10SALWADOR (45)MartaBUCHWALD047,78831,53
   SP / POL / gelding / 1998 / Hilton / Sewilla\Dularus
   Henryk Święcicki / Grzegorz Hilt
    KJ CH Jaszkowo
11WAVANTOS (73)ŁukaszWASILEWSKI052,36851,63
   
   
    KJ HBC Lasocice
12GANDALF (28)JoannaŻUK160,87
   
   
    KJ Hubertus Biały Bór
13MAD-MAX (128)WaldemarGARSTKOWIAK444,44
   
   
    KS Idmar Krajkowo
14LOTOS (117)AntoniCHŁAPOWSKI447,97
   
   
    KJ CH Jaszkowo
15ARGUS (10)MarekODZIMEK449,66
   OLDEN. / GER / gelding / 1997 / Argentinus / Wentina\Gervantus I
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
16ISKRAMIOT (22)KarolinaFRAGSTEIN454,75
   
   
    JKS Cavallo Bonin
17CATRINA (20)KarolinaFRAGSTEIN456,50
   HOLSZT. / GER / mare / 2003 / Con Air / Ises\ Alcatraz
   - / Edward Korzeniowski
    JKS Cavallo Bonin
18SAMARA M (31)KrzysztofMIKOŁAJCZAK456,87
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
19CLASINI (17)PiotrFRAGSTEIN662,10
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / Clasido / Monika\ Capello
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
20ALPINA (132)DanielWIELICZKO665,16
   
   
    LUKS Nysa Gubin
21BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (74)ŁukaszWASILEWSKI850,12
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
22NASTURCJA (125)AndrzejJASZCZAK851,53
   
   
    KJ CH Jaszkowo
23MAXIMUS (78)AndrzejRATAJCZAK855,41
   
   
    KJ CH Jaszkowo
24JEGOR (104)TomaszMIELCAREK855,42
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
25MODELKA (110)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1255,06
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
26ARKA (103)TomaszMIELCAREK1657,68
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
 WOLSBROEK (72)BogumiłaSĄSIADEKelim.
   
   
    KJ HBC Lasocice
 FAWORYT (1)MariuszMACHNIKrez.
   
   
    KJ Przymocze

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
310/210
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
58/39
Startowało koni
28
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:55:44
24 - P
Data: 13-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 24 - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 24)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GRAND DAME (25)PatrycjaGOŃCZEWSKA051,50200 PLN
   WESTF. / POL / mare / 1998 / Gralserbe / Generation\Esclavo
   - / Jarosław Baran
    LKS Rywal Grudziądz
2WINNER (33)KrzysztofMIKOŁAJCZAK053,50150 PLN
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3CLASINI (17)PiotrFRAGSTEIN056,94100 PLN
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / Clasido / Monika\ Capello
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
4CARTOUSCH (47)JanCHRZANOWSKI058,21
   
   
    Niezrzeszony
5BARON (41)FilipPOLOWCZYK (J.1990)058,31
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
6UMARINA (9)MarekODZIMEK059,75
   KWPN / NED / mare / 2001 / Indoctro / Marina
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
7KARTEL (30)KrzysztofMIKOŁAJCZAK060,00
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8LENA (46)JanCHRZANOWSKI062,58
   - / - / mare / 2002
   
    Niezrzeszony
9CARPIANO (24)KrzysztofTARASEK063,53
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
10OMAR (40)AleksandraLUSINA064,69
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
11GALLA (101)PawełSTASIAK065,44
   SP / POL / mare / 2001 / Lotos / Geometria
   - / Paweł Stasiak
    KJ CH Jaszkowo
12CORRADOLAND (38)AleksandraLUSINA065,96
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
13ISMENA (7)AnnaSTRZELCZYK (J.1990)066,76
   SP / POL / mare / 1997 / Winner / Inez\ Hajfong
   - / Anna Strzelczyk
    JKS Santok
14VLORET B (32)KrzysztofMIKOŁAJCZAK067,38
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15DAGESTAN (35)DawidWOJCIECHOWSKI068,16
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
16QULANDER Z (50)BartoszGOSZCZYŃSKI068,32
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
17LUXOR (111)ŁukaszTROSZCZYŃSKI169,06
   
   
    KJ CH Jaszkowo
18WIKTOR (63)MściwojKIECOŃ170,47
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
19VALEUR (51)BartoszGOSZCZYŃSKI170,50
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
20CONTENANCE (68)MściwojKIECOŃ172,42
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
21ESKOBRA (70)MagdalenaKASZTELAN450,87
   
   
    KJ Bonanza Jędrzychowice
22GRZMOT (26)MonikaLEMKE451,47
   
   
    LKS Rywal Grudziądz
23RONALD (76)ŁukaszWASILEWSKI451,75
   
   
    KJ HBC Lasocice
24VEJOTTIE (12)JuliaBIEGANOWSKA456,37
   
   
    JKS Tornado Szczecin
25DONIA LAGOMERA (11)TadeuszPEŁESZUK457,09
   SP / POL / mare / 1998 / Elvis / Łaba/Akwen
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno
26GOLDI (8)AnnaSTRZELCZYK (J.1990)461,16
   SP / POL / mare / 2002 / Winner / Galicia\ Przedświt XIII-4
   
    JKS Santok
27ARGUS (10)MarekODZIMEK461,64
   OLDEN. / GER / gelding / 1997 / Argentinus / Wentina\Gervantus I
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
28ALCATRAZ (42)FilipPOLOWCZYK (J.1990)463,03
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
29WAVANTOS (73)ŁukaszWASILEWSKI465,32
   
   
    KJ HBC Lasocice
30CERKIEW (114)ŁukaszTROSZCZYŃSKI467,16
   
   
    KJ CH Jaszkowo
31ELKARO (129)SylwesterJANUSZEWSKI780,23
   
   
    BKJ Bogusławice
32HETMAN (27)PaulinaPANEK857,67
   
   
    LKS Rywal Grudziądz
33ISKRAMIOT (22)KarolinaFRAGSTEIN860,78
   
   
    JKS Cavallo Bonin
34CATRINA (20)KarolinaFRAGSTEIN865,56
   HOLSZT. / GER / mare / 2003 / Con Air / Ises\ Alcatraz
   - / Edward Korzeniowski
    JKS Cavallo Bonin
35ARKA (103)TomaszMIELCAREK866,39
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
36VERTIGO (65)MściwojKIECOŃ969,91
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
37AWIATOR (39)AleksandraLUSINA969,93
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
38BENAVIL (2)MariuszMACHNIK970,31
   
   
    KJ Przymocze
39FAWORYT (1)MariuszMACHNIK970,49
   
   
    KJ Przymocze
40ALPINA (132)DanielWIELICZKO971,49
   
   
    LUKS Nysa Gubin
41GANDALF (28)JoannaŻUK1091,78
   
   
    KJ Hubertus Biały Bór
42KORDIAL (71)JoannaŁUCZAJ1255,00
   
   
    JKS Jaroszówka
43BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (74)ŁukaszWASILEWSKI1369,2
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
44HOJRAK (89)DawidWOJCIECHOWSKI1370,75
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
45WOLSBROEK (72)ŁukaszWASILEWSKI1667,29
   
   
    KJ HBC Lasocice
46CRUKS DAIR (102)TomaszMIELCAREK2884,55
   Belgisches WB / BEL / gelding / 1994 / Calvados / Jennya\Fend L'Air
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    JUKS Mieczewo Borkowice
47MAD-MAX (128)WaldemarGARSTKOWIAK3076,09
   
   
    KS Idmar Krajkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
47
Ukończyło koni
47
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:55:50
25 - N
Data: 13-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 25 - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 25)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1RUSAŁKA (34)KrzysztofMIKOŁAJCZAK052,22300 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / Oder / Rajgra\Rheingold
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2BAJERA (116)AntoniCHŁAPOWSKI052,56200 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3LAMBADA (66)MściwojKIECOŃ060,50100 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
4CARTOUSCH (47)JanCHRZANOWSKI060,66
   
   
    Niezrzeszony
5CARPIANO (24)KrzysztofTARASEK064,11
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
6CORRADOLAND (38)AleksandraLUSINA064,38
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
7WIKTOR (63)MściwojKIECOŃ064,74
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
8BARON (41)FilipPOLOWCZYK (J.1990)065,33
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
9LENA (46)JanCHRZANOWSKI066,67
   - / - / mare / 2002
   
    Niezrzeszony
10CARPINA (19)PiotrFRAGSTEIN069,41
   HOLST / GER / mare / 1996 / Carpaccio / Constanta\Lantan
   - / Danuta Glińska-Czajkowska
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
11NIL (69)NawojkaKIECOŃ454,21
   
   
    LUKS Nysa Gubin
12IDEA (18)PiotrFRAGSTEIN455,89
   SP / POL / mare / 1997 / Winner / Isztar\Hajfong
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
13GRAND DAME (25)PatrycjaGOŃCZEWSKA456,26
   WESTF. / POL / mare / 1998 / Gralserbe / Generation\Esclavo
   - / Jarosław Baran
    LKS Rywal Grudziądz
14WINNER (33)KrzysztofMIKOŁAJCZAK456,84
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15KANTARA (109)ŁukaszTROSZCZYŃSKI462,21
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
16OMAR (40)AleksandraLUSINA464,51
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
17DONNA ROBINIA (108)ŁukaszTROSZCZYŃSKI469,07
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
18RAGNA T (21)KarolinaFRAGSTEIN473,38
   HOLSZT. / GER / mare / 2001 / Lancer II / Cascodur\ Caletto II
   - / Danuta Czajkowska
    JKS Cavallo Bonin
19ESKOBRA (70)MagdalenaKASZTELAN855,44
   
   
    KJ Bonanza Jędrzychowice
20VITT BARRAGE (52)BartoszGOSZCZYŃSKI867,31
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Tangelo Van De Zuuthoeve / Rhana Barrage
   - / Bartosz Goszczyński
    KJ Mustang Rogalinek
21RONALD (76)ŁukaszWASILEWSKI974,22
   
   
    KJ HBC Lasocice
22GALLA (101)PawełSTASIAK975,81
   SP / POL / mare / 2001 / Lotos / Geometria
   - / Paweł Stasiak
    KJ CH Jaszkowo
23KARTEL (30)KrzysztofMIKOŁAJCZAK1264,32
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
24ISMENA (7)AnnaSTRZELCZYK (J.1990)1266,32
   SP / POL / mare / 1997 / Winner / Inez\ Hajfong
   - / Anna Strzelczyk
    JKS Santok
25VALEUR (51)BartoszGOSZCZYŃSKI1288,21
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
26DONIA LAGOMERA (11)TadeuszPEŁESZUK1881,66
   SP / POL / mare / 1998 / Elvis / Łaba/Akwen
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno
27KORDIAL (71)JoannaŁUCZAJ1982,47
   
   
    JKS Jaroszówka
28HOJRAK (89)DawidWOJCIECHOWSKI2067,37
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
29DAGESTAN (35)DawidWOJCIECHOWSKI2069,25
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
30ALCATRAZ (42)FilipPOLOWCZYK (J.1990)2384,06
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
31GOLDI (8)AnnaSTRZELCZYK (J.1990)2870,50
   SP / POL / mare / 2002 / Winner / Galicia\ Przedświt XIII-4
   
    JKS Santok
 BENAVIL (2)MariuszMACHNIKElim.
   
   
    KJ Przymocze

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
32
Ukończyło koni
31
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 12-13 stycznia 2008 r.
Wydruk: 14-01-2008 08:55:52
26 - C
Data: 13-01-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 26 - C -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 26)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EUPFORIA (64)MściwojKIECOŃ062,75400 PLN
   - / - / mare / 1995
   
    KJ Agro-Handel Śrem
2CARPINA (19)PiotrFRAGSTEIN066,45200 PLN
   HOLST / GER / mare / 1996 / Carpaccio / Constanta\Lantan
   - / Danuta Glińska-Czajkowska
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
3CAPRICE (13)JuliaBIEGANOWSKA458,83100 PLN
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Coronado / Zurla\Fasolt
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
4LAMBADA (66)MściwojKIECOŃ459,04
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
5IDEA (18)PiotrFRAGSTEIN460,99
   SP / POL / mare / 1997 / Winner / Isztar\Hajfong
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
6CLAUDIUS (67)MściwojKIECOŃ462,43
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
7CORTAZAR (115)AntoniCHŁAPOWSKI679,69
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
8RAGNA T (21)KarolinaFRAGSTEIN866,32
   HOLSZT. / GER / mare / 2001 / Lancer II / Cascodur\ Caletto II
   - / Danuta Czajkowska
    JKS Cavallo Bonin
9GODER (5)KatarzynaPOETSCHKE1080,62
   WLKP / POL / stallion / 1997 / Oder / Gietka
   - / Jerzy Ejma
    KJ Korona Wałcz
10NIL (69)NawojkaKIECOŃ1251,58
   
   
    LUKS Nysa Gubin
11DONNA ROBINIA (108)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1269,07
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
12KANTARA (109)ŁukaszTROSZCZYŃSKI2459,56
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 CARTIER II (6)KatarzynaPOETSCHKEElim.
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
13
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl