Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:12:46
1 - L
Data: 19-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CASANDRA (91)KrzysztofTARASEK043,81021,48
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
2LILLY (107)JoannaCHRUŚCIEWICZ043,38022,16
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
3KOLIBER (278)AntoniCHŁAPOWSKI040,47022,91
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4--5BEK (105)MałgorzataCIEPIELA041,30023,69
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Beryl / Kalina
   - / Joanna Chruściewicz
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
4--5DEL COR (106)AnnaKUŚ042,00023,69
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
6MARS (63)AleksandraMAZIARZ041,37024,00
   
   
    KJ Stajnia Krzyżanowice
7KARLSSON (90)KrzysztofTARASEK043,28024,11
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
8JEGIER (31)AngelikaZMYSŁOWSKA042,16024,57
   
   
    KJ Lotus Poznań
9LUNA (58)TomaszPYREK044,38025,24
   
   
    JKS Hanna
10ZIEZO BALIA (89)KrzysztofTARASEK036,69025,65
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
11BRYLANT (242)AgataCHMIELEWSKA042,65026,06
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
12ARKO S (167)WojciechSZESZYCKI042,22026,11
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
13KEN (99)JacekKUŚNIERCZAK043,37026,33
   SP / POL / gelding / 2003 / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Abakus Kaczyna
14LENONKA (28)JakubPODGÓRNY044,19028,81
   
   
    SKJ Maneż Żelichów
15WALOR (85)DariaKLIMECKA (J.1991)037,64421,66
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
16JEGOR (228)RomanBARTKOWIAK042,06425,38
   Małopolska / POL / stallion / 2003 / Dżamir / Jena\ Bolivar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
17LARGO (26)TatianaELZANOWSKA (J.1991)438,06
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
18PASSINI (87)HubertPOLOWCZYK438,43
   
   
    KJ HBC Lasocice
19FULL PLEASURE (50)KatarzynaBAWŁOWICZ441,40
   
   
    ZKS Drzonków
20THE BLUE FRONTIER (27)TatianaELZANOWSKA (J.1991)441,59
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
21ETER (15)LeszekWARZECHA441,93
   
   
    Niezrzeszony
22ZICO DE JEU (41)NataliaKOWALSKA (JM.1992)442,72
   
   
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
23DAKOTA 195 (40)NataliaKOWALSKA (JM.1992)443,41
   kuc / GER / gelding / 1999 / Dagon / Nadja
   - / Włodzimierz Kowalski
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
24BANDERAS (30)JakubPODGÓRNY444,09
   
   
    SKJ Maneż Żelichów
25ZALAMERO (262)KrystianOGRABEK445,22
   
   
    BKS Kłos Budzyń
26IRQUIN (103)JoannaCHRUŚCIEWICZ662,07
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
27WIARA (86)HubertPOLOWCZYK839,35
   
   
    KJ HBC Lasocice
28ATILAN (60)TomaszPYREK843,25
   
   
    JKS Hanna
29HIGHYELLYA (29)JakubPODGÓRNY846,00
   
   
    SKJ Maneż Żelichów
30FIR ELMAU (263)KrystianOGRABEK869,56
   
   
    BKS Kłos Budzyń
31RODRIGO (62)EwelinaTURCZYN956,67
   
   
    JKS Hanna
32CARLOS (102)MaciejGUŻKOWSKI1244,44
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
33MARILANDO LERO P (61)JoannaPOCIECHA1244,96
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
34ZIPPO LA VIE (51)KatarzynaBAWŁOWICZ1357,50
   
   
    ZKS Drzonków
35LENOX (72)MariaCHOJNACKA1654,13
   
   
    Niezrzeszona
 LEGRAND F (152)MałgorzataSZKUDLAREKElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 ZAMALIA (5)HubertLUDWICZAKElim.
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
 HUTOR (124)MonikaTURZYMA-PATOCKA (J.1991)Elim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 SOKORYA (8)MagdalenaLESIEWICZElim.
   
   
    GLKS Sokół Damasławek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
300/180
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/34
Startowało koni
39
Ukończyło koni
35
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:12:59
2 - P
Data: 19-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MARCO (240)TomaszMIELCAREK041,03300 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2CORRERO (36)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)041,50200 PLN
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Claudio / Finja XIII\Contender
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
3CZUMAK (16)ŁukaszWOŹNIAK043,37100 PLN
   SP / POL / stallion / 1997 / Bujak / Czunia\Ajax
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
4STOBRAWA (100)JacekKUŚNIERCZAK044,93
   SP / POL / mare / 2000 / Le Voltaire / Solina
   SK Moszna / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Abakus Kaczyna
5MODELKA (239)TomaszMIELCAREK045,32
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6ALCATRAZ (33)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)045,92
   
   
    KJ Cavallo Bonin
7DUX (229)RomanBARTKOWIAK046,27
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
8ORIENT (17)KrzysztofSCHROETER046,60
    / Biskwit / Ortala
   
    MLKS Morena Sieraków
9DONNA ROBINIA (231)RomanBARTKOWIAK047,09
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
10CERKIEW (230)RomanBARTKOWIAK047,66
   SP / POL / mare / 2000 / Empiryk / Cykada\ Komandor
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
11LIDER (279)AntoniCHŁAPOWSKI048,03
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
12GAUDI M (118)MarikaKWAŚNIEWSKA049,34
   
   
    KJ Zagorów
13LILLY (107)JoannaCHRUŚCIEWICZ051,85
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
14TANIEC (117)MarikaKWAŚNIEWSKA052,23
   
   
    KJ Zagorów
15WILOT (265)KrystianOGRABEK053,35
   
   
    BKS Kłos Budzyń
16HAPPY BOY (101)JacekKUŚNIERCZAK053,67
   Saks. / GER / gelding / 2001 / Kordatus / Gybsi\Graninie
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Abakus Kaczyna
17JEGIER (31)AngelikaZMYSŁOWSKA053,72
   
   
    KJ Lotus Poznań
18CARTER (168)WojciechSZESZYCKI055,14
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
19ARKO S (167)WojciechSZESZYCKI055,37
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
20SOMBRERO (264)KrystianOGRABEK055,63
   
   
    BKS Kłos Budzyń
21HAKER (119)LeszekWARZECHA056,00
   
   
    Niezrzeszony
22MARS (120)LeszekWARZECHA056,29
   
   
    Niezrzeszony
23LARGO (221)ŁukaszTROSZCZYŃSKI056,96
   
   
    KJ CH Jaszkowo
24ILMER (4)MałgorzataMUCHA057,74
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
25FINLANDIA (7)HubertLUDWICZAK058,82
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
26CORRANDA (57)TomaszPYREK059,40
   
   
    JKS Hanna
27BANDERAS (30)JakubPODGÓRNY060,96
   
   
    SKJ Maneż Żelichów
28HIGHYELLYA (29)JakubPODGÓRNY061,19
   
   
    SKJ Maneż Żelichów
29KEN (99)JacekKUŚNIERCZAK061,57
   SP / POL / gelding / 2003 / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Abakus Kaczyna
30CASANDRA (91)KrzysztofTARASEK446,22
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
31PASSINI (87)HubertPOLOWCZYK448,29
   
   
    KJ HBC Lasocice
32LARGO (26)TatianaELZANOWSKA (J.1991)450,19
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
33LORETTO (277)AntoniCHŁAPOWSKI451,03
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
34ROADRUNNER 4 (39)NataliaKOWALSKA (JM.1992)451,60
   Wurtenberg / GER / gelding / 1993 / Raphael Son / Cordia
   - / Jarosław Poręba
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
35RAMBO (237)TomaszMIELCAREK452,21
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / Lascado / Rogala\ Rokos
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
36VIA M (6)HubertLUDWICZAK453,12
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
37LUNA (58)TomaszPYREK457,05
   
   
    JKS Hanna
38SILVER-PRINCE (136)MichałPUĆ457,22
   
   
    KJ Selena Sośnica
39DEL COR (106)AnnaKUŚ459,21
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
40MONSOON (59)TomaszPYREK460,50
   
   
    JKS Hanna
41DUSZA ALBA (84)DariaKLIMECKA (J.1991)568,27
   SP / POL / mare / 1994 / Dawidoff / Albania II\ Nemrod
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Agro-Handel Śrem
42HAGRAM-S (135)MichałPUĆ847,38
   
   
    KJ Selena Sośnica
43BEK (105)MałgorzataCIEPIELA849,09
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Beryl / Kalina
   - / Joanna Chruściewicz
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
44LENONKA (28)JakubPODGÓRNY863,17
   
   
    SKJ Maneż Żelichów
45LOVE PARADE (64)TomaszPYREK984,21
   
   
    JKS Hanna
46MAXIMA (238)TomaszMIELCAREK1252,48
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
47ZICO DE JEU (41)NataliaKOWALSKA (JM.1992)1655,39
   
   
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
 FIR ELMAU (263)KrystianOGRABEKElim.
   
   
    BKS Kłos Budzyń
 LEONARDO DA VINCI (38)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)Rez.
   HOLSZT. / GER / stallion / 1997 / Lascadell / Navarra\Thuwin
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65
Startowało koni
49
Ukończyło koni
47
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:13:10
3 - N
Data: 19-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KUŹNIK (123)ŁukaszBRZÓSKA047,32400 PLN
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
2ALLEGRO (37)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)048,30300 PLN
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Acobat I / Georgia V\Cantus
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
3CZUMAK (16)ŁukaszWOŹNIAK049,01150 PLN
   SP / POL / stallion / 1997 / Bujak / Czunia\Ajax
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
4DUX (229)RomanBARTKOWIAK051,56100 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5CARPIANO (92)KrzysztofTARASEK051,9250 PLN
   Holst. / - / - / 2002 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
6LUKSOR (223)ŁukaszTROSZCZYŃSKI055,88
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7CARBONIA (224)ŁukaszTROSZCZYŃSKI057,43
   
   
    KJ CH Jaszkowo
8SOMBRERO (264)KrystianOGRABEK058,22
   
   
    BKS Kłos Budzyń
9CHEYENNE 378 (169)WojciechSZESZYCKI058,57
   Holszt. / GER / mare / 1997 / Capitol / -
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
10GUADIANA (104)MaciejGUŻKOWSKI059,08
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
11HAPPY BOY (101)JacekKUŚNIERCZAK059,21
   Saks. / GER / gelding / 2001 / Kordatus / Gybsi\Graninie
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Abakus Kaczyna
12CARTER (168)WojciechSZESZYCKI060,03
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
13HAKER (119)LeszekWARZECHA062,72
   
   
    Niezrzeszony
14OCEANE DU LIBAIRE (122)ŁukaszBRZÓSKA065,94
   S.F. / FRA / mare / 2002 / Diaman De Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    KS SJ Sokół Pniewy
15ORIENT (17)KrzysztofSCHROETER457,59
    / Biskwit / Ortala
   
    MLKS Morena Sieraków
16MAILUNDS QUINTANA - STAR (281)AntoniCHŁAPOWSKI459,11
   
   
    KJ CH Jaszkowo
17VIA M (6)HubertLUDWICZAK460,20
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
18SILVER-PRINCE (136)MichałPUĆ462,16
   
   
    KJ Selena Sośnica
19WILOT (265)KrystianOGRABEK463,02
   
   
    BKS Kłos Budzyń
20FINLANDIA (7)HubertLUDWICZAK464,92
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
21CORRANDA (57)TomaszPYREK466,81
   
   
    JKS Hanna
22LOVE PARADE (64)KatarzynaKRAWCZYK569,23
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
23GAUDI M (118)MarikaKWAŚNIEWSKA570,71
   
   
    KJ Zagorów
24COTTON CLUB (35)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)845,94
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
25PALMERA (88)HubertPOLOWCZYK848,34
    / Landos I / Psota/ Jesion
   
    KJ HBC Lasocice
26HAGRAM-S (135)MichałPUĆ856,74
   
   
    KJ Selena Sośnica
27CERKIEW (230)RomanBARTKOWIAK860,07
   SP / POL / mare / 2000 / Empiryk / Cykada\ Komandor
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
28MARS (120)LeszekWARZECHA1073,07
   
   
    Niezrzeszony
29ILMER (4)MałgorzataMUCHA1250,16
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
30STOBRAWA (100)JacekKUŚNIERCZAK1252,63
   SP / POL / mare / 2000 / Le Voltaire / Solina
   SK Moszna / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Abakus Kaczyna
31JAKUCJA (241)TomaszMIELCAREK1253,72
   SP / POL / mare / 2001 / Maramano / Jamajka\ Mordechai
   Jan Gołąbek / Ryszard Zaręba
    KJ CH Jaszkowo
32MONSOON (59)TomaszPYREK1262,42
   
   
    JKS Hanna
33DONNA ROBINIA (231)RomanBARTKOWIAK1656,79
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 ROADRUNNER 4 (39)NataliaKOWALSKA (JM.1992)Elim.
   Wurtenberg / GER / gelding / 1993 / Raphael Son / Cordia
   - / Jarosław Poręba
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
 TANIEC (117)MarikaKWAŚNIEWSKAElim.
   
   
    KJ Zagorów
 NEKTAR (282)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 LEONARDO DA VINCI (38)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)Elim.
   HOLSZT. / GER / stallion / 1997 / Lascadell / Navarra\Thuwin
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
 CARRY SON (34)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)Elim.
   Holst. / GER / stallion / 1999 / Carry / Karola\ Calato
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
38
Ukończyło koni
33
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:13:15
4 - C
Data: 19-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - C -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KUŹNIK (123)ŁukaszBRZÓSKA055,50600 PLN
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
2CHEYENNE 378 (169)WojciechSZESZYCKI456,57400 PLN
   Holszt. / GER / mare / 1997 / Capitol / -
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
3CARPIANO (92)KrzysztofTARASEK457,37300 PLN
   Holst. / - / - / 2002 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
4ALLEGRO (37)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)851,80200 PLN
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Acobat I / Georgia V\Cantus
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
5ALCATRAZ (33)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)860,06100 PLN
   
   
    KJ Cavallo Bonin
6CORTAZAR (280)AntoniCHŁAPOWSKI864,35
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
7CARAVELLA (276)AntoniCHŁAPOWSKI865,69
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
8CARRY SON (34)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)867,31
   Holst. / GER / stallion / 1999 / Carry / Karola\ Calato
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
9COTTON CLUB (35)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)1252,04
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
10CORRERO (36)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)1253,75
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Claudio / Finja XIII\Contender
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
11GUADIANA (104)MaciejGUŻKOWSKI1258,49
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
12ANGIE (226)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1259,53
   
   
    KJ CH Jaszkowo
13CARUSO (93)KrzysztofTARASEK1653,70
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
14PALMERA (88)HubertPOLOWCZYK1657,50
    / Landos I / Psota/ Jesion
   
    KJ HBC Lasocice
15MARATON (225)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1662,97
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 OCEANE DU LIBAIRE (122)ŁukaszBRZÓSKAElim.
   S.F. / FRA / mare / 2002 / Diaman De Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    KS SJ Sokół Pniewy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:13:21
T1 - 50
Data: 20-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr T1 - 50 -zwykły "Towarzyski" - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No T1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LAGUNA (217)OliwiaŁĘC (Mł.1999)042,77
   kuc / POL / mare / - / nn / nn
   - / Firma ,,Salix" Kociałkowa Górka
    Niezrzeszona
2WIELKI ORION (214)PatrycjaSOKÓŁ046,25
   
   
    LKJ Abaria Iwno
3NANTINE (275)MagdalenaTYRAKOWSKA046,75
   Reitpony / GER / mare / 1994 / Doktus / Hauptstutbuch
   
    KJ CH Jaszkowo
4MAGIC I (286)AnnaKAŁUŻNA046,86
   kuc / POL / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5MI MI (294)WiktoriaBEMBENIK (Mł.1997)047,27
   kuc / POL / mare / 2001 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6EMMA (250)HannaWYDORSKA047,88
   
   
    KJ CH Jaszkowo
7WIELKI ORION (214)PatrycjaSOKÓŁ048,22
   
   
    LKJ Abaria Iwno
8CELINA (254)MagdalenaCHEŁMINIAK048,51
   kuc / SWE / mare / 1992 / nn / nn
   
    KJ CH Jaszkowo
9IGOR (216)ViktoriaDRĄŻKIEWICZ048,78
   
   
    Niezrzeszona
10ZEUS (249)OlimpiaBEMBENIK (Mł.1998)049,76
   
   
    KJ CH Jaszkowo
11YEKUS (215)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (Mł.1998)050,67
   Welsh A / GER / - / 1998 / Yedam's Claus / Nora
   
    KJ Mustang Rogalinek
12MELODY (255)WiktoriaKUPCZAK050,88
   Kuc / SWE / mare / 1994 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
13BRUNTE (251)AleksandraFITZERMAN054,20
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
14BAJKA (188)JuliaELZANOWSKA054,57
   kuc / POL / mare / 1997 / Janek / Bera
   - / Julia Jakubowska
    Niezrzeszona
15BAJKA (188)JuliaELZANOWSKA059,61
   kuc / POL / mare / 1997 / Janek / Bera
   - / Julia Jakubowska
    Niezrzeszona
16LAGUNA (217)OliwiaŁĘC (Mł.1999)456,34
   kuc / POL / mare / - / nn / nn
   - / Firma ,,Salix" Kociałkowa Górka
    Niezrzeszona
17BRUNTE (251)AleksandraFITZERMAN669,27
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
18GOLIAT (248)AntoninaPONIŃSKA858,87
   
   
    KJ CH Jaszkowo
19FILIP (256)HannaOSIEKA17114,09
   kuc / SWE / gelging / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 BENJAMIN (253)PiotrCHEŁMINIAKElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 BENJAMIN (253)PiotrCHEŁMINIAKElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 DAGAB (252)DominikSZLAGOWSKIElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 FILIP (256)HannaOSIEKAElim.
   kuc / SWE / gelging / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 GOLIAT (248)AntoninaPONIŃSKAElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
64
Startowało koni
24
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:13:26
T2 - 60
Data: 20-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr T2 - 60 -zwykły "Towarzyski" - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No T2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SNOWFLAKE (302)ZuzannaIMAS039,81
   - / IRL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2BAZYLIA (292)JessicaKASZTELAN (JM.1993)042,05
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Biwak / Bylina\ Latopis
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3IGOR (216)ViktoriaDRĄŻKIEWICZ044,44
   
   
    Niezrzeszona
4CELINA (254)MagdalenaCHEŁMINIAK044,85
   kuc / SWE / mare / 1992 / nn / nn
   
    KJ CH Jaszkowo
5MELODY (255)WiktoriaKUPCZAK045,66
   Kuc / SWE / mare / 1994 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6MAGIC I (286)AnnaKAŁUŻNA046,27
   kuc / POL / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7SZAMAN (209)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)047,22
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
8REWAST (197)OliwiaSYDOW (Mł.1997)047,64
   kuc / POL / gelding / 2004 / Astan / Rewia
   - / Robert Sydow
    LKJ Abaria Iwno
9MI MI (294)WiktoriaBEMBENIK (Mł.1997)049,42
   kuc / POL / mare / 2001 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
10DOLAR (246)JuliaSTRYCZYŃSKA058,66
   - / SWE / gelding / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
11PYSIA (295)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)438,65
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
12YEKUS (215)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (Mł.1998)444,37
   Welsh A / GER / - / 1998 / Yedam's Claus / Nora
   
    KJ Mustang Rogalinek
13REDFORD (245)MagdalenaKOCISZEWSKA446,30
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
14NANTINE (275)MagdalenaTYRAKOWSKA455,02
   Reitpony / GER / mare / 1994 / Doktus / Hauptstutbuch
   
    KJ CH Jaszkowo
15EMMA (250)HannaWYDORSKA457,42
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 DAGAB (252)DominikSZLAGOWSKIElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 ZEUS (249)OlimpiaBEMBENIK (Mł.1998)Elim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
64
Startowało koni
17
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:13:31
5 - 70
Data: 20-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - 70 -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1REDFORD (245)MagdalenaKOCISZEWSKA038,81
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2PYSIA (295)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)039,25
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3SNOWFLAKE (302)ZuzannaIMAS041,03
   - / IRL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4DAMBO (203)AnnaZGORZELSKA045,03
   
   
    WTK Hermanów
5TWISTER EWITA (287)OlimpiaBEMBENIK (Mł.1998)046,45
   
   
    KJ CH Jaszkowo
6BILLY (288)WiktoriaBEMBENIK (Mł.1997)046,58
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7MON CHERIE PP (201)JanSZYMCZAK (JM.1994)046,97
   kuc / POL / mare / 2003 / Prinz / Willoway Miss Minx
   - / Dariusz Szymczak
    WTK Hermanów
8MINOEK (192)OctawiaHALAS (Mł.1996)052,12
   kuc walijski / POL / mare / 1994 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
    KJ Hubertus Lusowo
9PALLY (296)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)052,65
   
   
    KJ CH Jaszkowo
10BASTA (208)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)054,26
   kuc / POL / mare / 2003 / Astan / Biest
   - / Julia Kuźniak
    KJ Mustang Rogalinek
11LUCKY (189)AleksandraMUDRY057,03
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
12BAZYLIA (292)JessicaKASZTELAN (JM.1993)443,60
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Biwak / Bylina\ Latopis
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
13WOLLING'S LION KING (207)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)446,05
   kuc walijski / NED / stallion / 2004 / Sthehorst Celebration / Penoock Peregrine
   - / Julia Kuźniak
    KJ Mustang Rogalinek
14SZAMAN (209)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)446,18
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
15REWAST (197)OliwiaSYDOW (Mł.1997)849,47
   kuc / POL / gelding / 2004 / Astan / Rewia
   - / Robert Sydow
    LKJ Abaria Iwno
 DOLAR (246)JuliaSTRYCZYŃSKAElim.
   - / SWE / gelding / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
64
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:13:36
6 - 80
Data: 20-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - 80 -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KWESTOR - GB (190)FranceskaSANTONI (Mł.1996)038,25
   KF / POL / gelding / 1997 / Gracjan / Kwestia\Eos
   - / Francesca Santoni
    KJ Hubertus Lusowo
2PEGAZ (196)AleksandraKALETA042,00
   
   
    KJ Picador Wrocław
3GARBONOS (290)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)042,16
   - / SWE / gelding / 1994 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4TWISTER EWITA (287)OlimpiaBEMBENIK (Mł.1998)042,22
   
   
    KJ CH Jaszkowo
5DAMBO (203)AnnaZGORZELSKA043,02
   
   
    WTK Hermanów
6PRIMA (200)BartoszGAUZA (Mł.1996)043,22
   kuc / POL / mare / 2004 / Yekus / Perła\ Magot
   - / Mariusz Gauza
    WTK Hermanów
7MON CHERIE PP (201)JanSZYMCZAK (JM.1994)044,72
   kuc / POL / mare / 2003 / Prinz / Willoway Miss Minx
   - / Dariusz Szymczak
    WTK Hermanów
8MINOEK (192)OctawiaHALAS (Mł.1996)045,03
   kuc walijski / POL / mare / 1994 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
    KJ Hubertus Lusowo
9CZACZA (211)PaulinaŁUKIEWSKA045,28
   
   
    Niezrzeszona
10JENISEJ (202)JanSZYMCZAK (JM.1994)045,38
   
   
    WTK Hermanów
11GASTON (210)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)046,90
   kuc / POL / gelding / 2003 / Alibaba / Gaspa\ Split
   - / Damian Wawrzyniak
    KJ Mustang Rogalinek
12HUK (247)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)048,02
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
13BASTA (208)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)048,98
   kuc / POL / mare / 2003 / Astan / Biest
   - / Julia Kuźniak
    KJ Mustang Rogalinek
14PIOSENKA (289)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)049,40
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
15LUCKY (189)AleksandraMUDRY051,54
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
16DURELLO TOP (194)MałgorzataKOWALA (JM.1993)061,26
   Deutsches Reitpony / GER / - / 2002 / Durello / Nancy
   - / Dominik Gronet
    ZKS Drzonków
17BILLY (288)WiktoriaBEMBENIK (Mł.1997)449,13
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
18WOLLING'S LION KING (207)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)451,51
   kuc walijski / NED / stallion / 2004 / Sthehorst Celebration / Penoock Peregrine
   - / Julia Kuźniak
    KJ Mustang Rogalinek
 PALLY (296)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)Elim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 DANI (303)AgnieszkaSZYMAŃSKA (JM.1995)Elim.
   kuc / POL / mare / 1994 / Night-Fire / Dalli\ Don Carlos
   - / Robert Szymański
    WTK Hermanów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
64
Startowało koni
20
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:13:40
7 - 90
Data: 20-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - 90 -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FRESCO A (66)ŁukaszPRZYBYLSKI (JM.1993)040,35
   
   
    Stow. Jeździeckie Baborówko OSSM Drzonków
2KWESTOR - GB (190)FranceskaSANTONI (Mł.1996)040,82
   KF / POL / gelding / 1997 / Gracjan / Kwestia\Eos
   - / Francesca Santoni
    KJ Hubertus Lusowo
3JENISEJ (202)JanSZYMCZAK (JM.1994)045,44
   
   
    WTK Hermanów
4MISS BARNEBY (139)DagmaraDOLIŃSKA (JM.1993)048,60
   DRP / GER / mare / 1996 / Brillant / Mona
   - / Dagmara Dolińska
    KJ Hubertus Lusowo
5PIOSENKA (289)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)049,81
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
6HUK (247)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)050,63
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7BOLERO (191)FranceskaSANTONI (Mł.1996)051,38
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
8BAJKA (47)SylwiaHEINTZE443,05
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
9DAKOTA 195 (40)NataliaKOWALSKA (JM.1992)443,07
   kuc / GER / gelding / 1999 / Dagon / Nadja
   - / Włodzimierz Kowalski
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
10PEGAZ (196)AleksandraKALETA445,53
   
   
    KJ Picador Wrocław
11GASTON (210)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)447,96
   kuc / POL / gelding / 2003 / Alibaba / Gaspa\ Split
   - / Damian Wawrzyniak
    KJ Mustang Rogalinek
12PRIMA (200)BartoszGAUZA (Mł.1996)450,58
   kuc / POL / mare / 2004 / Yekus / Perła\ Magot
   - / Mariusz Gauza
    WTK Hermanów
13DURELLO TOP (194)MałgorzataKOWALA (JM.1993)459,94
   Deutsches Reitpony / GER / - / 2002 / Durello / Nancy
   - / Dominik Gronet
    ZKS Drzonków
 CZACZA (211)PaulinaŁUKIEWSKAElim.
   
   
    Niezrzeszona
 DANI (303)AgnieszkaSZYMAŃSKA (JM.1995)Elim.
   kuc / POL / mare / 1994 / Night-Fire / Dalli\ Don Carlos
   - / Robert Szymański
    WTK Hermanów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
64
Startowało koni
15
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:13:51
8 - LL
Data: 20-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - LL -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--17WALTER (274)RobertNAWROCKI038,05
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Cisoń / Walia\Kosmos
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--17KASSTELLA (134)RyszardKOWALSKI (JM.1995)039,43
   SP / POL / mare / 2001 / Lotos / Kopenhaga\ Sofix
   - / Ryszard Kowalski
    JUKS Mieczewo Borkowice
1--17DUNAJ (108)MagdalenaWITKOWSKA040,12
   
   
    KJ Korona Wałcz
1--17ESCUDO (127)AgataGÓRECKA041,04
   
   
    KJ Dominanta Kicin
1--17RAPTOR KG (81)MaciejCHARLIŃSKI041,19
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--17FUNNY (158)DanielWIELICZKO041,30
   
   
    LUKS Nysa Gubin
1--17MON AMIE (291)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)041,39
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--17RAPTOR KG (81)MaciejCHARLIŃSKI041,79
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--17CZARTER (21)EwaNIESTRAWSKA042,67
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
1--17KORA (159)DanielWIELICZKO042,91
   
   
    LUKS Nysa Gubin
1--17KABARET (243)MagdalenaCHŁAPOWSKA043,44
   - / POL / gelding / 1998 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--17FUNNY (158)DanielWIELICZKO043,66
   
   
    LUKS Nysa Gubin
1--17CZAPLA (130)PrzemysławJĘDRASZAK043,81
   
   
    WTK Hermanów
1--17PAMIR (153)KatarzynaKOMORSKA043,93
   
   
    Racocki KJ Racot
1--17MISS CARNUTE F (266)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)044,11
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
1--17ISTAR (83)RobertSYDOW044,66
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--17KABARET (243)MagdalenaCHŁAPOWSKA050,56
   - / POL / gelding / 1998 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
18--27MON AMIE (291)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)439,23
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
18--27HARTON (18)TomaszLEMBICZ439,66
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
18--27OLBRYCHT (154)KatarzynaWOŹNIAK440,33
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
18--27CORDELLO TM (232)RomanBARTKOWIAK442,39
   
   
    KJ CH Jaszkowo
18--27DABLER (113)MariuszMACHNIK445,93
   
   
    JKS Hanna
18--27ESCUDO (127)AgataGÓRECKA446,02
   
   
    KJ Dominanta Kicin
18--27CORONADO (69)MałgorzataBRODZIAK447,42
   
   
    KJ Picador Wrocław
18--27CZARTER (21)EwaNIESTRAWSKA452,58
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
18--27ZAMALIA (5)HubertLUDWICZAK457,60
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
18--27DUNAJ (108)MagdalenaWITKOWSKA458,62
   
   
    KJ Korona Wałcz
28--29WALTER (274)RobertNAWROCKI561,92
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Cisoń / Walia\Kosmos
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
28--29HARTON (18)TomaszLEMBICZ562,55
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
30--35ESCUDO (127)AgataGÓRECKA840,39
   
   
    KJ Dominanta Kicin
30--35SOKORYA (8)MagdalenaLESIEWICZ843,09
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
30--35OLBRYCHT (154)KatarzynaWOŹNIAK845,30
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
30--35MISS CARNUTE F (266)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)845,66
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
30--35PAMIR (153)KatarzynaKOMORSKA848,18
   
   
    Racocki KJ Racot
30--35ARMANI (14)MichałNOWACKI (J.1991)858,44
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz. Lwówek
36--37VANDERIM (22)EwaNIESTRAWSKA1239,84
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
36--37VANDERIM (22)EwaNIESTRAWSKA1242,62
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
 HUTOR (124)MonikaTURZYMA-PATOCKA (J.1991)Elim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 AISZA (128)MariaGOSSElim.
   GER / GER / mare / 1995 / Regen / Ria\Rialto I
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    KJ Dominanta Kicin
 AISZA (128)MariaGOSSElim.
   GER / GER / mare / 1995 / Regen / Ria\Rialto I
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    KJ Dominanta Kicin
 CORONADO (69)MałgorzataBRODZIAKElim.
   
   
    KJ Picador Wrocław
 ARMANI (14)MichałNOWACKI (J.1991)Elim.
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz. Lwówek
 HUTOR (124)MonikaTURZYMA-PATOCKA (J.1991)Elim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
60
Startowało koni
43
Ukończyło koni
37
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:14:08
9 - L
Data: 20-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - L -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--17ZULINE (173)KrzysztofMIKOŁAJCZAK041,03
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--17ZULINE (173)KrzysztofMIKOŁAJCZAK041,47
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--17GRACJA (82)MaciejCHARLIŃSKI041,71
   - / POL / mare / -
   - / Marek Charliński
    LKS Cwał Poznań
1--17MISS BARNEBY (139)DagmaraDOLIŃSKA (JM.1993)042,31
   DRP / GER / mare / 1996 / Brillant / Mona
   - / Dagmara Dolińska
    KJ Hubertus Lusowo
1--17TANGO (161)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)043,91
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Ewa Stachowiak
    LKJ Abaria Iwno
1--17FALKON (147)JudytaKOCZOROWSKA044,30
   SP / POL / - / 2001 / Demut / Fryga
   - / Judyta Koczorowska
    Niezrzeszona
1--17MARS (63)AleksandraMAZIARZ045,05
   
   
    KJ Stajnia Krzyżanowice
1--17THE BLUE FRONTIER (27)TatianaELZANOWSKA (J.1991)046,20
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
1--17RAISA (285)AnnaPRZONDO (JM.1993)046,29
   - / ENG / mare / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--17NAGAR (157)WłodzimierzBORTLISZ047,53
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
1--17ZIEZO BALIA (89)KrzysztofTARASEK050,07
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
1--17SZALUR (176)JoannaKRZYŻOSTANIAK050,21
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--17GROMER (181)SylwesterJANUSZEWSKI050,22
   
   
    BKJ Bogusławice
1--17KARLSSON (90)KrzysztofTARASEK051,75
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
1--17ODYSZA (143)JakubKRZYŻOSIAK054,01
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
1--17SHREK (261)KarolinaKOZŁOWSKA054,11
   
   
    KJ Atrium Swarzędz
1--17WUDU (165)EmiliaPTAK054,89
   Wlkp. / POL / stallion / 2001 / Ignac / Wenus\Orange Bay
   - / Jarosław Baran
    WKS Śląsk Wrocław
18--38RONALD R (73)RoxannaBOERSMA (JM.1994)442,69
   New Forest / - / gelding / 2002 / Carlo / Gerda\ Elegant
   
    KJ HBC Lasocice
18--38ARTEDEUSZ (132)BartoszGAUZA (Mł.1996)443,37
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Dłużnik / Artedora\Posejdon
   - / Jan Ciesielski
    WTK Hermanów
18--38RAFA (12)KarolinaWALIGÓRA444,23
   
   
    LKS Cwał Poznań
18--38JANOSIK (126)AgataKUŚWIK444,28
   - / - / gelding / 2000 / Toledo / Jana
   - / Katarzyna Florczyk
    KJ Wolica Kalisz
18--38ZICO DE JEU (41)KarolinaFRANAS444,33
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
18--38WALOR (85)DariaKLIMECKA (J.1991)444,54
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
18--38GLORIA (140)TomaszJASIŃSKI445,85
   
   
    KJ Zagozd
18--38KASSTELLA (134)RyszardKOWALSKI (JM.1995)445,95
   SP / POL / mare / 2001 / Lotos / Kopenhaga\ Sofix
   - / Ryszard Kowalski
    JUKS Mieczewo Borkowice
18--38HAZARD (44)MagdalenaWOSIEK446,45
   
   
    Racocki KJ Racot
18--38BOB EWITA (131)BartoszGAUZA (Mł.1996)446,51
   kuc / POL / gelding / 2003 / Top Ewita / Buba Ewita
   - / Monika Gauza
    WTK Hermanów
18--38DAMA (46)AleksandraMALICKA446,55
   
   
    JKS Dako-Galant Skibno
18--38IRMA (235)TomaszMIELCAREK446,70
   SP / POL / mare / 2004 / Evento / Iga\ Arszenik
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
18--38AMON (156)PaulinaSZCZESZEK (JM.1992)447,02
   - / - / gelding / 2002 / nn / nn
   
    KS SJ Sokół Pniewy
18--38KORA (159)DanielWIELICZKO447,75
   
   
    LUKS Nysa Gubin
18--38ISTAR (83)RobertSYDOW447,81
   
   
    LKJ Abaria Iwno
18--38IRQUIN (103)JoannaCHRUŚCIEWICZ448,81
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
18--38QUINARUS (299)LeszekWARZECHA451,13
   
   
    Niezrzeszony
18--38ODYSZA (143)JakubKRZYŻOSIAK453,57
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
18--38WUDU (165)EmiliaPTAK454,53
   Wlkp. / POL / stallion / 2001 / Ignac / Wenus\Orange Bay
   - / Jarosław Baran
    WKS Śląsk Wrocław
18--38SHREK (261)KarolinaKOZŁOWSKA456,07
   
   
    KJ Atrium Swarzędz
18--38CARMEL (138)ZuzannaARSKA (JM.1995)460,93
   Wlkp. / POL / gelding / 2001 / Bonsun / Cyranka\ Cervantes
   Adam Gawron / Anna Czarnecka
    Stow. Jeździeckie Baborówko
39--46SZALUR (176)JoannaKRZYŻOSTANIAK845,85
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
39--46ATILAN (60)TomaszPYREK849,80
   
   
    JKS Hanna
39--46DORIAN (111)RomanMEGER850,55
   
   
    KJ Stefanek Wabcz
39--46DABLER (113)MariuszMACHNIK851,35
   
   
    JKS Hanna
39--46NEDEWED-W (180)SylwesterJANUSZEWSKI853,13
   
   
    BKJ Bogusławice
39--46FULL PLEASURE (50)KatarzynaBAWŁOWICZ853,95
   
   
    ZKS Drzonków
39--46ATILAN (60)TomaszPYREK854,22
   
   
    JKS Hanna
39--46CZAPLA (130)PrzemysławJĘDRASZAK856,33
   
   
    WTK Hermanów
47--48MARILANDO LERO P (61)JoannaPOCIECHA1065,77
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
47--48FLEBEJRA (284)AnnaPRZONDO (JM.1993)1068,96
   Traken. / BIAŁORUŚ / mare / 2000 / Plastik / Fieja/Efir
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
49CARJONKER (314)MarcinBĘTKOWSKI1170,46
   
   
    JKS Fer-Więckowice
50--53PAMIR (153)KatarzynaKOMORSKA1243,89
   
   
    Racocki KJ Racot
50--53ZIPPO LA VIE (51)KatarzynaBAWŁOWICZ1245,44
   
   
    ZKS Drzonków
50--53WIARA (86)HubertPOLOWCZYK1247,14
   
   
    KJ HBC Lasocice
50--53JATA (110)RomanMEGER1249,60
   
   
    KJ Stefanek Wabcz
54--55WIARA (86)HubertPOLOWCZYK1648,07
   
   
    KJ HBC Lasocice
54--55DABLER (113)MariuszMACHNIK1652,91
   
   
    JKS Hanna
56--57BRANDA (234)RomanBARTKOWIAK2047,36
   
   
    KJ CH Jaszkowo
56--57MISS CARNUTE F (266)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)2076,91
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
58G-LANDINI (304)MarcinBĘTKOWSKI2164,05
   
   
    JKS Fer-Więckowice
59SOKÓŁ (45)AleksandraMALICKA2445,34
   
   
    JKS Dako-Galant Skibno
 FABIENNE (258)MonikaHOJNA (J.1990)Elim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 SOKÓŁ (45)AleksandraMALICKAElim.
   
   
    JKS Dako-Galant Skibno
 ZAMALIA (5)HubertLUDWICZAKElim.
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
 LENOX (72)MariaCHOJNACKAElim.
   
   
    Niezrzeszona

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61
Startowało koni
63
Ukończyło koni
59
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:14:39
10 - L
Data: 20-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ROKATOR (177)JoannaKRZYŻOSTANIAK043,00019,77
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2DOCENT (307)AndrzejKUŚWIK042,03021,18
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Markiez V / Delicja
   
    KJ Wolica Kalisz
3ELINA (141)TomaszJASIŃSKI043,81021,69
   
   
    KJ Zagozd
4DEL COR (106)AnnaKUŚ038,53021,94
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
5FLEBEJRA (284)AnnaPRZONDO (JM.1993)041,47022,69
   Traken. / BIAŁORUŚ / mare / 2000 / Plastik / Fieja/Efir
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
6KOLIBER (278)AntoniCHŁAPOWSKI040,50022,73
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7MALAGA (115)BartoszKRÓLIK (JM.1994)040,62022,95
   
   
    Niezrzeszony
8RAISA (285)AnnaPRZONDO (JM.1993)043,91023,02
   - / ENG / mare / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9JANOSIK (126)AgataKUŚWIK043,37023,05
   - / - / gelding / 2000 / Toledo / Jana
   - / Katarzyna Florczyk
    KJ Wolica Kalisz
10JEGOR (228)RomanBARTKOWIAK044,35023,72
   Małopolska / POL / stallion / 2003 / Dżamir / Jena\ Bolivar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
11ACHILLES (70)ZofiaKOSZEWICZ038,03023,98
   
   
    KJ Picador Wrocław
12NESTOR (9)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)041,97024,21
   
   
    LKS Cwał Poznań
13GROMER (181)SylwesterJANUSZEWSKI048,00024,36
   
   
    BKJ Bogusławice
14ARTEDEUSZ (132)BartoszGAUZA (Mł.1996)041,69024,42
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Dłużnik / Artedora\Posejdon
   - / Jan Ciesielski
    WTK Hermanów
15JUTERAL (170)MaciejMAĆKOWIAK044,35025,11
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
16SAMENCO (71)MalwinaSŁOWIKOWSKA048,91025,47
   
   
    KJ Picador Wrocław
17BAJKA (47)SylwiaHEINTZE042,21025,51
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
18IRQUIN (103)JoannaCHRUŚCIEWICZ046,22025,64
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
19KARLSSON (90)KrzysztofTARASEK045,63025,88
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
20FEMME FATALE (269)AnnaPIWOŃSKA049,90026,57
   
   
    KJ Profil Piła
21BRITNEY (297)JanKUREK041,06027,40
   
   
    JUKS Abakus Kaczyna
22BOLERO (191)FranceskaSANTONI (Mł.1996)042,56027,51
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
23TORNADO (163)AgnieszkaKRZYSTYNIAK045,25028,40
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
24TANGO (161)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)041,22028,58
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Ewa Stachowiak
    LKJ Abaria Iwno
25KORA (146)DanielKURPIŃSKI045,78028,74
   
   
    JKS Polonez Iwno
26ZIEZO BALIA (89)KrzysztofTARASEK044,75028,82
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
27TAMIZA (133)SoniaLANGNER043,03028,84
   
   
    WTK Hermanów
28LEANDRO F (267)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)042,90029,12
   - / POL / gelding / 2001 / Leonardo / Dziewiątka xxx
   - / Piotr Cyprian
    JUKS Mieczewo Borkowice
29ZENDER (74)BogumiłaSĄSIADEK046,03030,57
   
   
    KJ HBC Lasocice
30RONALD R (73)RoxannaBOERSMA (JM.1994)040,34419,25
   New Forest / - / gelding / 2002 / Carlo / Gerda\ Elegant
   
    KJ HBC Lasocice
31TONGO (257)MieszkoDĄBROWSKI041,25420,25
   
   
    KJ Agro Food Grabówiec
32HS GRAFIT I (283)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)037,66420,88
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
33ZIPPO (75)ŁukaszWASILEWSKI042,31421,49
   
   
    KJ HBC Lasocice
34RUBIN (20)MariaLANGNER039,56422,05
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
35ETER (15)LeszekWARZECHA043,94423,94
   
   
    Niezrzeszony
36QUINARUS (299)LeszekWARZECHA047,09433,55
   
   
    Niezrzeszony
37KEN (99)JacekKUŚNIERCZAK044,81534,58
   SP / POL / gelding / 2003 / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Abakus Kaczyna
38CELIBAT (270)NinaKOZAR043,84638,59
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
39DAKOTA 195 (40)NataliaKOWALSKA (JM.1992)431,07
   kuc / GER / gelding / 1999 / Dagon / Nadja
   - / Włodzimierz Kowalski
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
40SOKORYA (8)MagdalenaLESIEWICZ433,38
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
41ATOS (155)DamianWAWRZYNIAK437,78
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
42GRACJA (82)MaciejCHARLIŃSKI438,69
   - / POL / mare / -
   - / Marek Charliński
    LKS Cwał Poznań
43HESTER (1)PrzemysławSICZYŃSKI439,37
    / Seul / Heinolia\ Nirkan
   
    KJ Salar Gierłachowo
44RAFA (12)KarolinaWALIGÓRA439,38
   
   
    LKS Cwał Poznań
45LOBO (67)MałgorzataHARĘZGA440,69
   
   
    Zielonogórski KJ Przylep
46RUANDA (301)JustynaMACIEJEWSKA440,90
   
   
    KKJ Sawanna Konin
47BERYL (10)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)440,94
   SP / POL / gelding / 2000 / Leandro / Bretania
   - / Robert Kuzianik
    LKS Cwał Poznań
48G-LANDINI (304)PatrycjaPRZYBYLAK441,03
   
   
    KJ Lotus Poznań
49BOB EWITA (131)BartoszGAUZA (Mł.1996)442,09
   kuc / POL / gelding / 2003 / Top Ewita / Buba Ewita
   - / Monika Gauza
    WTK Hermanów
50MARS (63)AleksandraMAZIARZ442,59
   
   
    KJ Stajnia Krzyżanowice
51--52ZIPPO LA VIE (51)KatarzynaBAWŁOWICZ442,94
   
   
    ZKS Drzonków
51--52GLORIA (140)TomaszJASIŃSKI442,94
   
   
    KJ Zagozd
53FULL PLEASURE (50)KatarzynaBAWŁOWICZ444,05
   
   
    ZKS Drzonków
54SAMARA M (171)KrzysztofMIKOŁAJCZAK444,31
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
55WINDSOR (24)WojciechWOJCIANIEC445,22
   SP / POL / gelding / 2003 / Ralmond / Wafama\ Fanimo
   - / Beata Kaczmarek
    KJ Cavallo Bonin
56CARLOS (102)MaciejGUŻKOWSKI445,34
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
57NAGAR (157)WłodzimierzBORTLISZ446,19
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
58RODRIGO (62)EwelinaTURCZYN446,66
   
   
    JKS Hanna
59DAMA (46)AleksandraMALICKA447,97
   
   
    JKS Dako-Galant Skibno
60RAUHBAUTZ 9 (244)MagdalenaCHŁAPOWSKA557,22
   - / WESTF. / gelding / 1987 / Raphael / Dedelia\Fruhlingsball
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
61KLIMEK (114)BartoszKRÓLIK (JM.1994)559,53
   
   
    Niezrzeszony
62LARGO (26)TatianaELZANOWSKA (J.1991)840,31
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
63AMON (156)HubertPOLOWCZYK840,43
   - / - / gelding / 2002 / nn / nn
   
    KJ HBC Lasocice
64PASSINI (87)HubertPOLOWCZYK840,88
   
   
    KJ HBC Lasocice
65ZICO DE JEU (41)KarolinaFRANAS841,06
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
66LENOX (72)MariaCHOJNACKA842,22
   
   
    Niezrzeszona
67BRYLANT (242)AgataCHMIELEWSKA842,44
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
68FALKON (147)JudytaKOCZOROWSKA842,53
   SP / POL / - / 2001 / Demut / Fryga
   - / Judyta Koczorowska
    Niezrzeszona
69SIR SHEDOU K (298)JanKUREK844,31
   
   
    JUKS Abakus Kaczyna
70VALENTICA (77)ŁukaszWASILEWSKI849,03
   
   
    KJ HBC Lasocice
71DORIAN (111)RomanMEGER849,57
   
   
    KJ Stefanek Wabcz
72FABIENNE (258)MonikaHOJNA (J.1990)853,59
   
   
    KJ CH Jaszkowo
73BENY (80)RoxannaBOERSMA (JM.1994)957,84
   SP / POL / gelding / 2000 / Elvis / Brenda
   - / Bogumiła Sąsiadek
    KJ HBC Lasocice
74CARMEL (138)ZuzannaARSKA (JM.1995)1241,65
   Wlkp. / POL / gelding / 2001 / Bonsun / Cyranka\ Cervantes
   Adam Gawron / Anna Czarnecka
    Stow. Jeździeckie Baborówko
75MARILANDO LERO P (61)JoannaPOCIECHA1245,47
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
76WALOR (85)DariaKLIMECKA (J.1991)1253,38
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
77LENONKA (28)JakubPODGÓRNY1644,09
   
   
    SKJ Maneż Żelichów
78JATA (110)RomanMEGER1656,00
   
   
    KJ Stefanek Wabcz
79HAZARD (44)MagdalenaWOSIEK1860,91
   
   
    Racocki KJ Racot
80CARJONKER (314)MarcinBĘTKOWSKI1966,91
   
   
    JKS Fer-Więckowice
81NEDEWED-W (180)SylwesterJANUSZEWSKI2050,44
   
   
    BKJ Bogusławice
 ZAZOU HBC (76)BogumiłaSĄSIADEKElim.
   
   
    KJ HBC Lasocice
 MILTON K (116)BartoszKRÓLIK (JM.1994)Elim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Niezrzeszony
 CALANDO CON AMORE (308)MarcinBĘTKOWSKIElim.
   - / POL / stallion / 2001
   
    JKS Fer-Więckowice
 CZARLI (166)EmiliaPTAKElim.
   
   
    WKS Śląsk Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
300/180
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/34
Startowało koni
85
Ukończyło koni
81
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:15:14
11 - P
Data: 20-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - P -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1MARCO (240)TomaszMIELCAREK048,34020,48400 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2ORIENT (17)KrzysztofSCHROETER055,93021,55300 PLN
    / Biskwit / Ortala
   
    MLKS Morena Sieraków
3GARDENIA (187)ŁukaszSMOCZYK047,59021,83200 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1993 / Mangan / Gruzja\Hataman
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
4ENZO III (32)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)048,47021,89100 PLN
   - / - / gelding / 1997
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
5LILLY (107)JoannaCHRUŚCIEWICZ055,66022,5250 PLN
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
6ALCATRAZ (33)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)056,77022,82
   
   
    KJ Cavallo Bonin
7TARENT (94)JarosławPORĘBA053,12024,69
   
   
    OSK Sobin
8ROADRUNNER 4 (39)NataliaKOWALSKA (JM.1992)050,93025,92
   Wurtenberg / GER / gelding / 1993 / Raphael Son / Cordia
   - / Jarosław Poręba
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
9UDOLA B (11)MarcinBĘTKOWSKI055,31027,08
   
   
    JKS Fer-Więckowice
10LUNA (58)TomaszPYREK055,44027,79
   
   
    JKS Hanna
11HAKER (119)LeszekWARZECHA056,77027,82
   
   
    Niezrzeszony
12CZUMAK (16)ŁukaszWOŹNIAK055,88420,01
   SP / POL / stallion / 1997 / Bujak / Czunia\Ajax
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
13MALAGA (115)BartoszKRÓLIK (JM.1994)047,63422,45
   
   
    Niezrzeszony
14CZARLI (166)EmiliaPTAK056,77424,66
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
15KSERKSES (98)JacekMURACZEWSKI055,66425,55
   
   
    LKS Cwał Poznań
16AHLERT (162)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)049,09426,56
   OLD. / GER / gelding / 2000 / Accorado / Rheingold
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
17VIA M (6)HubertLUDWICZAK050,62427,99
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
18ROKATOR (177)JoannaKRZYŻOSTANIAK057,09428,00
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
19CORRERO (36)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)049,23429,21
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Claudio / Finja XIII\Contender
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
20MONSOON (59)TomaszPYREK055,78429,69
   
   
    JKS Hanna
21WAVANTOS (78)ŁukaszWASILEWSKI055,91430,02
   
   
    KJ HBC Lasocice
22HS GRAFIT I (283)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)048,53824,22
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
23MAXIMA (238)TomaszMIELCAREK056,66826,77
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
24KORA (146)DanielKURPIŃSKI056,00827,12
   
   
    JKS Polonez Iwno
25WINDSOR (24)WojciechWOJCIANIEC055,53827,88
   SP / POL / gelding / 2003 / Ralmond / Wafama\ Fanimo
   - / Beata Kaczmarek
    KJ Cavallo Bonin
26GAUDI M (118)MarikaKWAŚNIEWSKA446,03
   
   
    KJ Zagorów
27PASSINI (87)HubertPOLOWCZYK446,48
   
   
    KJ HBC Lasocice
28RUBIN (20)MariaLANGNER447,18
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
29ILMER (4)MałgorzataMUCHA448,31
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
30CYCERON (42)AgataKUŹNIAK449,00
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
31TANIEC (117)MarikaKWAŚNIEWSKA450,00
   
   
    KJ Zagorów
32BEK (105)MałgorzataCIEPIELA450,16
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Beryl / Kalina
   - / Joanna Chruściewicz
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
33DUSZA ALBA (84)DariaKLIMECKA (J.1991)450,22
   SP / POL / mare / 1994 / Dawidoff / Albania II\ Nemrod
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Agro-Handel Śrem
34LORETTO (277)AntoniCHŁAPOWSKI450,28
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
35CASANDRA (91)KrzysztofTARASEK450,84
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
36RUANDA (301)JustynaMACIEJEWSKA452,25
   
   
    KKJ Sawanna Konin
37ZIPPO (75)ŁukaszWASILEWSKI452,47
   
   
    KJ HBC Lasocice
38MARS (120)LeszekWARZECHA452,72
   
   
    Niezrzeszony
39--40BRITNEY (297)JanKUREK453,10
   
   
    JUKS Abakus Kaczyna
39--40LEANDRO F (267)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)453,10
   - / POL / gelding / 2001 / Leonardo / Dziewiątka xxx
   - / Piotr Cyprian
    JUKS Mieczewo Borkowice
41RUBIKA (149)AdamWESOŁY453,28
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
42CARTER (168)WojciechSZESZYCKI453,69
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
43CAPROS (300)LeszekWARZECHA453,93
   HOLSZT. / GER / stallion / 2002
   - / E. Dulewicz
    Niezrzeszony
44DONNA ROBINIA (231)RomanBARTKOWIAK453,99
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
45LARGO (221)ŁukaszTROSZCZYŃSKI454,07
   
   
    KJ CH Jaszkowo
46TONGO (257)MieszkoDĄBROWSKI454,09
   
   
    KJ Agro Food Grabówiec
47HISZPAN (25)WojciechWOJCIANIEC454,65
   - / POL / gelding / 2001
   - / Lesław Sarachman
    KJ Cavallo Bonin
48HIGHYELLYA (29)JakubPODGÓRNY455,07
   
   
    SKJ Maneż Żelichów
49VALENTICA (77)ŁukaszWASILEWSKI456,00
   
   
    KJ HBC Lasocice
50LEONARDO DA VINCI (38)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)456,07
   HOLSZT. / GER / stallion / 1997 / Lascadell / Navarra\Thuwin
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
51ELINA (141)TomaszJASIŃSKI457,09
   
   
    KJ Zagozd
52LENONKA (28)JakubPODGÓRNY457,21
   
   
    SKJ Maneż Żelichów
53ZENDER (74)ŁukaszWASILEWSKI457,69
   
   
    KJ HBC Lasocice
54BANDERAS (30)JakubPODGÓRNY459,12
   
   
    SKJ Maneż Żelichów
55ARENA (172)KrzysztofMIKOŁAJCZAK459,82
   SP / POL / mare / 2003 / Castiglione L / Akcja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
56MILTON K (116)BartoszKRÓLIK (JM.1994)561,63
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Niezrzeszony
57ZAZOU HBC (76)ŁukaszWASILEWSKI561,66
   
   
    KJ HBC Lasocice
58NESTOR (9)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)666,62
   
   
    LKS Cwał Poznań
59HESTER (1)PrzemysławSICZYŃSKI847,97
    / Seul / Heinolia\ Nirkan
   
    KJ Salar Gierłachowo
60BARON (2)MagdaSZYMANIAK849,53
   
   
    KJ Salar Gierłachowo
61LOBO (67)MałgorzataHARĘZGA849,57
   
   
    Zielonogórski KJ Przylep
62ATOS (155)DamianWAWRZYNIAK851,16
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
63CHRYSOPRAS (109)AgnieszkaKUSMAN851,35
   
   
    KJ Korona Wałcz
64ARKO S (167)WojciechSZESZYCKI852,28
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
65--66FRESCO A (66)ŁukaszPRZYBYLSKI (JM.1993)852,88
   
   
    Stow. Jeździeckie Baborówko OSSM Drzonków
65--66KEN (99)JacekKUŚNIERCZAK852,88
   SP / POL / gelding / 2003 / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Abakus Kaczyna
67CERKIEW (230)RomanBARTKOWIAK853,50
   SP / POL / mare / 2000 / Empiryk / Cykada\ Komandor
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
68CALANDO CON AMORE (308)MarcinBĘTKOWSKI853,69
   - / POL / stallion / 2001
   
    JKS Fer-Więckowice
69SIR SHEDOU K (298)JanKUREK854,06
   
   
    JUKS Abakus Kaczyna
70CARLOS (102)MaciejGUŻKOWSKI854,44
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
71ETER (15)LeszekWARZECHA855,25
   
   
    Niezrzeszony
72LARGO (26)TatianaELZANOWSKA (J.1991)855,35
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
73DOCENT (307)AndrzejKUŚWIK855,53
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Markiez V / Delicja
   
    KJ Wolica Kalisz
74GROG (186)ŁukaszSMOCZYK859,09
   SP / POL / stallion / 2001 / Courage / Georgia\ Caletto's Son
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
75FEMME FATALE (269)AnnaPIWOŃSKA859,15
   
   
    KJ Profil Piła
76CORRANDA (57)TomaszPYREK859,22
   
   
    JKS Hanna
77LIDER (279)AntoniCHŁAPOWSKI960,06
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
78BERYL (10)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)960,84
   SP / POL / gelding / 2000 / Leandro / Bretania
   - / Robert Kuzianik
    LKS Cwał Poznań
79LOVE PARADE (64)KatarzynaKRAWCZYK963,53
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
80BENY (80)RoxannaBOERSMA (JM.1994)1080,06
   SP / POL / gelding / 2000 / Elvis / Brenda
   - / Bogumiła Sąsiadek
    KJ HBC Lasocice
81IDOL STAR (65)KrzysztofJAWID1250,03
   
   
    ZKS Drzonków
82MODELKA (239)TomaszMIELCAREK1251,00
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
83THE BLUE FRONTIER (27)TatianaELZANOWSKA (J.1991)1253,35
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
84TORNADO (163)AgnieszkaKRZYSTYNIAK1257,45
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
85GOBELIN (23)SylwiaSZUTKIEWICZ1274,14
   Małop. / - / gelding / 1994 / Bonaparte / Gorycja
   - / Sylwia Szutkiewicz
    KJ Jeziorki-Osieczna
86JUTERAL (170)MaciejMAĆKOWIAK1466,45
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
87JEGIER (31)AngelikaZMYSŁOWSKA1467,04
   
   
    KJ Lotus Poznań
88MALKONTENT (148)AdamWESOŁY1763,03
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
89CELIBAT (270)NinaKOZAR1968,78
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
90RAMBO (237)TomaszMIELCAREK2047,72
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / Lascado / Rogala\ Rokos
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 ACHILLES (70)ZofiaKOSZEWICZElim.
   
   
    KJ Picador Wrocław
 SAMARA M (171)KrzysztofMIKOŁAJCZAKElim.
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 RODRIGO (62)EwelinaTURCZYNElim.
   
   
    JKS Hanna
 DEL COR (106)AnnaKUŚElim.
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
 SAMENCO (71)MalwinaSŁOWIKOWSKAElim.
   
   
    KJ Picador Wrocław
 FINLANDIA (7)HubertLUDWICZAKelm.
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
 KLIMEK (114)BartoszKRÓLIK (JM.1994)Rez.
   
   
    Niezrzeszony

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/115
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
320/180
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/34
Startowało koni
97
Ukończyło koni
90
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:15:33
12 - N
Data: 20-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ENZO III (32)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)049,24600 PLN
   - / - / gelding / 1997
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
2COTTON CLUB (35)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)049,34400 PLN
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
3RAMIREZ K (179)MateuszWOJCIECHOWSKI050,65300 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
4HBC LAKE BID (79)ŁukaszWASILEWSKI051,40200 PLN
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Cascavelle\ Ahorn Z
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
5KUŹNIK (123)ŁukaszBRZÓSKA051,92100 PLN
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
6WAVANTOS (78)ŁukaszWASILEWSKI056,53
   
   
    KJ HBC Lasocice
7VLORET B (174)KrzysztofMIKOŁAJCZAK057,29
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8CHEYENNE 378 (169)WojciechSZESZYCKI059,47
   Holszt. / GER / mare / 1997 / Capitol / -
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
9MARS (120)LeszekWARZECHA059,62
   
   
    Niezrzeszony
10CARBONIA (224)ŁukaszTROSZCZYŃSKI060,23
   
   
    KJ CH Jaszkowo
11CARTER (168)WojciechSZESZYCKI061,70
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
12ILMER (4)MałgorzataMUCHA061,92
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
13PALMERA (88)HubertPOLOWCZYK062,88
    / Landos I / Psota/ Jesion
   
    KJ HBC Lasocice
14UDOLA B (11)MarcinBĘTKOWSKI063,34
   
   
    JKS Fer-Więckowice
15VIA M (6)HubertLUDWICZAK065,35
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
16JEGIER (31)AngelikaZMYSŁOWSKA067,67
   
   
    KJ Lotus Poznań
17DONNA ROBINIA (231)RomanBARTKOWIAK067,72
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
18WELTINO (95)JarosławPORĘBA068,57
   OLD. / GER / gelding / 1998 / Wie Weltmeyer / Cantelli\ Caprimond
   - / Jarosław Poręba
    OSK Sobin
19CASANDRA (91)KrzysztofTARASEK070,75
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
20ORIENT (17)KrzysztofSCHROETER455,74
    / Biskwit / Ortala
   
    MLKS Morena Sieraków
21CAPROS (300)LeszekWARZECHA460,20
   HOLSZT. / GER / stallion / 2002
   - / E. Dulewicz
    Niezrzeszony
22ALLEGRO (37)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)460,22
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Acobat I / Georgia V\Cantus
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
23CZUMAK (16)ŁukaszWOŹNIAK461,21
   SP / POL / stallion / 1997 / Bujak / Czunia\Ajax
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
24LUKSOR (223)ŁukaszTROSZCZYŃSKI462,47
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
25HAKER (119)LeszekWARZECHA464,95
   
   
    Niezrzeszony
26ARENA (172)KrzysztofMIKOŁAJCZAK466,20
   SP / POL / mare / 2003 / Castiglione L / Akcja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
27TARENT (94)JarosławPORĘBA466,85
   
   
    OSK Sobin
28CORRANDA (57)TomaszPYREK467,36
   
   
    JKS Hanna
29LOVE PARADE (64)KatarzynaKRAWCZYK468,50
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
30LUNA (58)TomaszPYREK470,64
   
   
    JKS Hanna
31HISZPAN (25)WojciechWOJCIANIEC572,56
   - / POL / gelding / 2001
   - / Lesław Sarachman
    KJ Cavallo Bonin
32TANIEC (117)MarikaKWAŚNIEWSKA574,77
   
   
    KJ Zagorów
33LEONARDO DA VINCI (38)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)852,37
   HOLSZT. / GER / stallion / 1997 / Lascadell / Navarra\Thuwin
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
34DUX (229)RomanBARTKOWIAK857,94
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
35GARDENIA (187)ŁukaszSMOCZYK858,78
   Wlkp. / POL / mare / 1993 / Mangan / Gruzja\Hataman
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
36HAGRAM-S (135)MichałPUĆ860,40
   
   
    KJ Selena Sośnica
37BARON (2)MagdaSZYMANIAK861,45
   
   
    KJ Salar Gierłachowo
38ARKO S (167)WojciechSZESZYCKI861,81
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
39KSERKSES (98)JacekMURACZEWSKI862,43
   
   
    LKS Cwał Poznań
40CZECZOTKA (13)MichałNOWACKI (J.1991)862,52
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz. Lwówek
41WINNER (175)KrzysztofMIKOŁAJCZAK865,06
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
42GROG (186)ŁukaszSMOCZYK868,21
   SP / POL / stallion / 2001 / Courage / Georgia\ Caletto's Son
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
43LILLY (107)JoannaCHRUŚCIEWICZ1075,61
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
44BANDERAS (30)JakubPODGÓRNY1078,44
   
   
    SKJ Maneż Żelichów
45GAUDI M (118)MarikaKWAŚNIEWSKA1259,13
   
   
    KJ Zagorów
46CYCERON (42)AgataKUŹNIAK1259,59
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
47CERKIEW (230)RomanBARTKOWIAK1266,72
   SP / POL / mare / 2000 / Empiryk / Cykada\ Komandor
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
48ABIGAIL 63 (160)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)1269,44
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
49SILVER-PRINCE (136)MichałPUĆ1270,10
   
   
    KJ Selena Sośnica
50CARRY SON (34)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)1283,95
   Holst. / GER / stallion / 1999 / Carry / Karola\ Calato
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
51HAPPY BOY (101)JacekKUŚNIERCZAK1388,44
   Saks. / GER / gelding / 2001 / Kordatus / Gybsi\Graninie
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Abakus Kaczyna
52BEK (105)MałgorzataCIEPIELA1477,37
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Beryl / Kalina
   - / Joanna Chruściewicz
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
53CHRYSOPRAS (109)AgnieszkaKUSMAN1661,24
   
   
    KJ Korona Wałcz
54HIGHYELLYA (29)JakubPODGÓRNY1979,02
   
   
    SKJ Maneż Żelichów
55IDOL STAR (65)KrzysztofJAWID2061,37
   
   
    ZKS Drzonków
56STOBRAWA (100)JacekKUŚNIERCZAK2463,07
   SP / POL / mare / 2000 / Le Voltaire / Solina
   SK Moszna / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Abakus Kaczyna
57MONSOON (59)TomaszPYREK2588,58
   
   
    JKS Hanna
 ROADRUNNER 4 (39)NataliaKOWALSKA (JM.1992)Elim.
   Wurtenberg / GER / gelding / 1993 / Raphael Son / Cordia
   - / Jarosław Poręba
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
 OCEANE DU LIBAIRE (122)ŁukaszBRZÓSKAElim.
   S.F. / FRA / mare / 2002 / Diaman De Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    KS SJ Sokół Pniewy
 NEKTAR (282)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 AHLERT (162)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)Elim.
   OLD. / GER / gelding / 2000 / Accorado / Rheingold
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
 FINLANDIA (7)HubertLUDWICZAKElim.
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
 GOBELIN (23)SylwiaSZUTKIEWICZElim.
   Małop. / - / gelding / 1994 / Bonaparte / Gorycja
   - / Sylwia Szutkiewicz
    KJ Jeziorki-Osieczna
 WILIA (142)JakubKRZYŻOSIAKElim.
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Oder / Weronika\Conor Pass
   - / Zenon Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
64
Ukończyło koni
57
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:15:41
13 - C
Data: 20-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - C -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WILIA (142)JakubKRZYŻOSIAK054,441000 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Oder / Weronika\Conor Pass
   - / Zenon Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
2ABIGAIL 63 (160)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)055,92800 PLN
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
3CARUSO (93)KrzysztofTARASEK056,55500 PLN
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
4CHEYENNE 378 (169)WojciechSZESZYCKI058,42300 PLN
   Holszt. / GER / mare / 1997 / Capitol / -
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
5CARRY SON (34)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)061,49200 PLN
   Holst. / GER / stallion / 1999 / Carry / Karola\ Calato
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
6GUADIANA (104)MaciejGUŻKOWSKI067,60
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
7COTTON CLUB (35)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)454,96
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
8ALLEGRO (37)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)456,43
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Acobat I / Georgia V\Cantus
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
9CARPIANO (92)KrzysztofTARASEK459,45
   Holst. / - / - / 2002 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
10WINNER (175)KrzysztofMIKOŁAJCZAK461,05
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
11CZECZOTKA (13)MichałNOWACKI (J.1991)462,77
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz. Lwówek
12OCEANE DU LIBAIRE (122)ŁukaszBRZÓSKA467,38
   S.F. / FRA / mare / 2002 / Diaman De Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    KS SJ Sokół Pniewy
13WELTINO (95)JarosławPORĘBA468,63
   OLD. / GER / gelding / 1998 / Wie Weltmeyer / Cantelli\ Caprimond
   - / Jarosław Poręba
    OSK Sobin
14CORTAZAR (280)AntoniCHŁAPOWSKI469,86
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
15RAMIREZ K (179)MateuszWOJCIECHOWSKI860,81
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
16HAPPY BOY (101)JacekKUŚNIERCZAK861,47
   Saks. / GER / gelding / 2001 / Kordatus / Gybsi\Graninie
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Abakus Kaczyna
17HBC LAKE BID (79)ŁukaszWASILEWSKI862,81
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Cascavelle\ Ahorn Z
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
18CARAVELLA (276)AntoniCHŁAPOWSKI865,85
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
19KUŹNIK (123)ŁukaszBRZÓSKA1266,01
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
20VLORET B (174)KrzysztofMIKOŁAJCZAK1663,26
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
21ALCATRAZ (33)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)1665,59
   
   
    KJ Cavallo Bonin
22STOBRAWA (100)JacekKUŚNIERCZAK2468,16
   SP / POL / mare / 2000 / Le Voltaire / Solina
   SK Moszna / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Abakus Kaczyna
 MARATON (225)ŁukaszTROSZCZYŃSKIElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 CORRERO (36)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)Elim.
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Claudio / Finja XIII\Contender
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
24
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:15:46
T3 - 50
Data: 21-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr T3 - 50 -zwykły "Towarzyski" - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No T3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LAGUNA (217)OliwiaŁĘC (Mł.1999)039,45
   kuc / POL / mare / - / nn / nn
   - / Firma ,,Salix" Kociałkowa Górka
    Niezrzeszona
2CELINA (254)MagdalenaCHEŁMINIAK039,49
   kuc / SWE / mare / 1992 / nn / nn
   
    KJ CH Jaszkowo
3LAGUNA (217)OliwiaŁĘC (Mł.1999)040,67
   kuc / POL / mare / - / nn / nn
   - / Firma ,,Salix" Kociałkowa Górka
    Niezrzeszona
4WIELKI ORION (214)PatrycjaSOKÓŁ040,80
   
   
    LKJ Abaria Iwno
5YEKUS (215)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (Mł.1998)041,85
   Welsh A / GER / - / 1998 / Yedam's Claus / Nora
   
    KJ Mustang Rogalinek
6NANTINE (275)MagdalenaTYRAKOWSKA042,52
   Reitpony / GER / mare / 1994 / Doktus / Hauptstutbuch
   
    KJ CH Jaszkowo
7EMMA (250)HannaWYDORSKA043,30
   
   
    KJ CH Jaszkowo
8BAJKA (188)JuliaELZANOWSKA045,18
   kuc / POL / mare / 1997 / Janek / Bera
   - / Julia Jakubowska
    Niezrzeszona
9GOLIAT (248)AntoninaPONIŃSKA045,59
   
   
    KJ CH Jaszkowo
10MAGIC I (286)AnnaKAŁUŻNA046,57
   kuc / POL / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
11MELODY (255)WiktoriaKUPCZAK050,26
   Kuc / SWE / mare / 1994 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
12DOLAR (246)JuliaSTRYCZYŃSKA054,98
   - / SWE / gelding / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
13BAJKA (188)JuliaELZANOWSKA058,55
   kuc / POL / mare / 1997 / Janek / Bera
   - / Julia Jakubowska
    Niezrzeszona
14GOLIAT (248)AntoninaPONIŃSKA468,13
   
   
    KJ CH Jaszkowo
15DAGAB (252)DominikSZLAGOWSKI572,53
   
   
    KJ CH Jaszkowo
16BRUNTE (251)AleksandraFITZERMAN677,05
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 FILIP (256)HannaOSIEKAElim.
   kuc / SWE / gelging / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 FILIP (256)HannaOSIEKAElim.
   kuc / SWE / gelging / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 BENJAMIN (253)PiotrCHEŁMINIAKElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 BENJAMIN (253)PiotrCHEŁMINIAKElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70
Startowało koni
20
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:15:52
T4 - 60
Data: 21-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr T4 - 60 -zwykły "Towarzyski" - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No T4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PYSIA (295)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)033,67
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2WIELKI ORION (214)PatrycjaSOKÓŁ036,12
   
   
    LKJ Abaria Iwno
3SNOWFLAKE (302)ZuzannaIMAS038,21
   - / IRL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4YEKUS (215)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (Mł.1998)038,43
   Welsh A / GER / - / 1998 / Yedam's Claus / Nora
   
    KJ Mustang Rogalinek
5MIŚNIA (271)AnnaBASZYŃSKA038,86
   
   
    UKJ Dżamajka Borek Wlkp.
6NANTINE (275)MagdalenaTYRAKOWSKA038,88
   Reitpony / GER / mare / 1994 / Doktus / Hauptstutbuch
   
    KJ CH Jaszkowo
7MARKUS (212)KarolinaSIEJAK039,23
   
   
    Niezrzeszona
8BAZYLIA (292)JessicaKASZTELAN (JM.1993)039,83
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Biwak / Bylina\ Latopis
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9EMMA (250)HannaWYDORSKA040,89
   
   
    KJ CH Jaszkowo
10SPENSER (199)ZuzannaBURKERT (Mł.1996)040,96
   
   
    LKJ Abaria Iwno
11MELODY (255)WiktoriaKUPCZAK043,60
   Kuc / SWE / mare / 1994 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
12REWAST (197)OliwiaSYDOW (Mł.1997)048,06
   kuc / POL / gelding / 2004 / Astan / Rewia
   - / Robert Sydow
    LKJ Abaria Iwno
13BRUNTE (251)AleksandraFITZERMAN051,66
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
14MAGIC I (286)AnnaKAŁUŻNA445,26
   kuc / POL / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
15DOLAR (246)JuliaSTRYCZYŃSKA458,05
   - / SWE / gelding / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 IGOR (216)ViktoriaDRĄŻKIEWICZElim.
   
   
    Niezrzeszona
 CELINA (254)MagdalenaCHEŁMINIAKElim.
   kuc / SWE / mare / 1992 / nn / nn
   
    KJ CH Jaszkowo
 MI MI (294)WiktoriaBEMBENIK (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / mare / 2001 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 DAGAB (252)DominikSZLAGOWSKIElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70
Startowało koni
19
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:15:56
14 - 70
Data: 21-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - 70 -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SPENSER (199)ZuzannaBURKERT (Mł.1996)037,05
   
   
    LKJ Abaria Iwno
2JAMES (198)ZuzannaBURKERT (Mł.1996)038,33
   kuc / GER / gelding / - / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
    LKJ Abaria Iwno
3PYSIA (295)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)038,37
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4BAZYLIA (292)JessicaKASZTELAN (JM.1993)038,43
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Biwak / Bylina\ Latopis
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5MINOEK (192)OctawiaHALAS (Mł.1996)039,06
   kuc walijski / POL / mare / 1994 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
    KJ Hubertus Lusowo
6MON CHERIE PP (201)JanSZYMCZAK (JM.1994)039,34
   kuc / POL / mare / 2003 / Prinz / Willoway Miss Minx
   - / Dariusz Szymczak
    WTK Hermanów
7SNOWFLAKE (302)ZuzannaIMAS041,29
   - / IRL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
8MI MI (294)WiktoriaBEMBENIK (Mł.1997)042,41
   kuc / POL / mare / 2001 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9MARKUS (212)KarolinaSIEJAK044,67
   
   
    Niezrzeszona
10REWAST (197)OliwiaSYDOW (Mł.1997)049,29
   kuc / POL / gelding / 2004 / Astan / Rewia
   - / Robert Sydow
    LKJ Abaria Iwno
11WOLLING'S LION KING (207)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)052,26
   kuc walijski / NED / stallion / 2004 / Sthehorst Celebration / Penoock Peregrine
   - / Julia Kuźniak
    KJ Mustang Rogalinek
12MIŚNIA (271)AnnaBASZYŃSKA437,73
   
   
    UKJ Dżamajka Borek Wlkp.
13REDFORD (245)MagdalenaKOCISZEWSKA442,62
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
14LUCKY (189)AleksandraMUDRY461,40
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
 PALLY (296)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)Elim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 IGOR (216)ViktoriaDRĄŻKIEWICZElim.
   
   
    Niezrzeszona

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70
Startowało koni
16
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:16:02
15 - 80
Data: 21-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - 80 -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 15)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FRESCO A (66)ŁukaszPRZYBYLSKI (JM.1993)035,00
   
   
    Stow. Jeździeckie Baborówko OSSM Drzonków
2KWESTOR - GB (190)FranceskaSANTONI (Mł.1996)035,66
   KF / POL / gelding / 1997 / Gracjan / Kwestia\Eos
   - / Francesca Santoni
    KJ Hubertus Lusowo
3MINOEK (192)OctawiaHALAS (Mł.1996)036,32
   kuc walijski / POL / mare / 1994 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
    KJ Hubertus Lusowo
4GARBONOS (290)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)037,74
   - / SWE / gelding / 1994 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5BILLY (288)WiktoriaBEMBENIK (Mł.1997)038,31
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6MON AMIE (291)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)039,42
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
7JENISEJ (202)JanSZYMCZAK (JM.1994)040,04
   
   
    WTK Hermanów
8MARKIZ (213)KarolinaSIEJAK040,13
   
   
    Niezrzeszona
9MON CHERIE PP (201)JanSZYMCZAK (JM.1994)041,19
   kuc / POL / mare / 2003 / Prinz / Willoway Miss Minx
   - / Dariusz Szymczak
    WTK Hermanów
10PIOSENKA (289)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)049,49
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
11WOLLING'S LION KING (207)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)056,50
   kuc walijski / NED / stallion / 2004 / Sthehorst Celebration / Penoock Peregrine
   - / Julia Kuźniak
    KJ Mustang Rogalinek
12DURELLO TOP (194)MałgorzataKOWALA (JM.1993)061,36
   Deutsches Reitpony / GER / - / 2002 / Durello / Nancy
   - / Dominik Gronet
    ZKS Drzonków
13JAMES (198)ZuzannaBURKERT (Mł.1996)439,69
   kuc / GER / gelding / - / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
    LKJ Abaria Iwno
14MAKS (97)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)446,69
   kuc / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
    LKJ Abaria Iwno
15REDFORD (245)MagdalenaKOCISZEWSKA452,09
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
16TWISTER EWITA (287)OlimpiaBEMBENIK (Mł.1998)845,47
   
   
    KJ CH Jaszkowo
17LUCKY (189)AleksandraMUDRY861,72
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
 BASTA (208)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / mare / 2003 / Astan / Biest
   - / Julia Kuźniak
    KJ Mustang Rogalinek
 PALLY (296)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)Elim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 GEJSZA (272)AnnaBASZYŃSKAElim.
   
   
    UKJ Dżamajka Borek Wlkp.

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70
Startowało koni
20
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:16:06
16 - 90
Data: 21-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - 90 -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 16)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FRESCO A (66)ŁukaszPRZYBYLSKI (JM.1993)034,72
   
   
    Stow. Jeździeckie Baborówko OSSM Drzonków
2MAKS (97)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)037,34
   kuc / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
    LKJ Abaria Iwno
3JENISEJ (202)JanSZYMCZAK (JM.1994)038,59
   
   
    WTK Hermanów
4BAJKA (47)SylwiaHEINTZE040,62
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
5PIOSENKA (289)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)048,11
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
6BASTA (208)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)050,01
   kuc / POL / mare / 2003 / Astan / Biest
   - / Julia Kuźniak
    KJ Mustang Rogalinek
7BOLERO (191)FranceskaSANTONI (Mł.1996)050,03
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
8RONALD R (73)RoxannaBOERSMA (JM.1994)437,38
   New Forest / - / gelding / 2002 / Carlo / Gerda\ Elegant
   
    KJ HBC Lasocice
9GARBONOS (290)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)439,00
   - / SWE / gelding / 1994 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
10TWISTER EWITA (287)OlimpiaBEMBENIK (Mł.1998)444,10
   
   
    KJ CH Jaszkowo
11MARKIZ (213)KarolinaSIEJAK444,71
   
   
    Niezrzeszona
12GEJSZA (272)AnnaBASZYŃSKA454,50
   
   
    UKJ Dżamajka Borek Wlkp.
13MON AMIE (291)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)455,80
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
14KWESTOR - GB (190)FranceskaSANTONI (Mł.1996)780,12
   KF / POL / gelding / 1997 / Gracjan / Kwestia\Eos
   - / Francesca Santoni
    KJ Hubertus Lusowo
15DURELLO TOP (194)MałgorzataKOWALA (JM.1993)865,47
   Deutsches Reitpony / GER / - / 2002 / Durello / Nancy
   - / Dominik Gronet
    ZKS Drzonków
 PEGAZ (196)AleksandraKALETAElim.
   
   
    KJ Picador Wrocław
 BILLY (288)WiktoriaBEMBENIK (Mł.1997)Elim.
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70
Startowało koni
17
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 19-21 grudnia 2008 r.
Wydruk: 22-12-2008 12:16:16
17 - LL
Data: 21-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - LL -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 17)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--17DUNAJ (108)MagdalenaWITKOWSKA038,39
   
   
    KJ Korona Wałcz
1--17PAMIR (153)KatarzynaKOMORSKA038,76
   
   
    Racocki KJ Racot
1--17RAPTOR KG (81)MaciejCHARLIŃSKI039,79
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--17RESZKA (96)MartaSTOŁOWSKA040,14
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--17HARTON (18)TomaszLEMBICZ040,67
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
1--17WALTER (274)RobertNAWROCKI040,70
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Cisoń / Walia\Kosmos
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--17ESCUDO (127)AgataGÓRECKA041,88
   
   
    KJ Dominanta Kicin
1--17GOLFANT (310)KarolinaKOŃCZEWSKA041,88
   
   
    Niezrzeszona
1--17HUK (247)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)042,03
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--17KABARET (243)MagdalenaCHŁAPOWSKA042,12
   - / POL / gelding / 1998 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--17MISS CARNUTE F (266)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)044,04
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
1--17ISTAR (83)RobertSYDOW044,30
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--17LEON (312)MonikaWOLSZTYŃSKA044,72
   
   
    KJ Salar Gierłachowo
1--17ARMANI (14)MichałNOWACKI (J.1991)045,22
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz. Lwówek
1--17ZAMALIA (5)HubertLUDWICZAK045,36
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
1--17ARMANI (14)MichałNOWACKI (J.1991)045,93
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz. Lwówek
1--17ZAMALIA (5)HubertLUDWICZAK048,06
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
18--27PAMIR (153)KatarzynaKOMORSKA440,25
   
   
    Racocki KJ Racot
18--27RESZKA (96)MartaSTOŁOWSKA441,19
   
   
    LKJ Abaria Iwno
18--27HUTOR (124)MonikaTURZYMA-PATOCKA (J.1991)441,91
   
   
    KJ CH Jaszkowo
18--27RAPTOR KG (81)MaciejCHARLIŃS