Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22 kwietnia 2007
Wydruk: 23-04-2007 07:49:21
1* - P
Data: 20-04-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1* - P -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 1*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1PRETTY WOMAN (80)KrzysztofMIKOŁAJCZAK049,44029,91250 PLN
   SP / GER / mare / 1999 / Gracieux / Paola
   - / Jan Szpak
    Niezrzeszony
2ORTON (91)JacekBUCKI055,09029,94150 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Nurjev / Ottawa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3PERSEFONA (28)JacekKUŚNIERCZAK051,19032,28100 PLN
   Sp / POL / mare / 1998 / Winner / Persja
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Abakus Kaczyna
4GRANIT (138)RenataWÓJCIK057,53032,81
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
5ARGUS (75)MarekODZIMEK051,75033,12
   OLDEN. / GER / gelding / 1997 / Argentinus / Wentina\Gervantus I
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
6VASCOVEL (32)MarekMARKIEWICZ054,44034,77
   - / NED / stallion / 2002 / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
7NOMAD (3)KrzysztofRETKA (JM.1993)053,47035,22
   Wlkp. / POL / gelding / 1993 / Makart / Nemezja\Pistolet
   - / Bożena Retka
    CWKS Legia Warszawa
8ALGERIA D (61)NataliaGASZYŃSKA-BĄK (JM.1993)052,82038,13
   Kuc / POL / mare / 2002 / Nurjev / Astra\Dethmer
   - / N. Gaszyńska-Bąk
    GLKS Sokół Damasławek
9AGAWA (113)SławomirHARTMAN051,69038,22
   - / POL / mare / 2001 / Elvis / Arabiata\Aloube Z
   - / Sławomir Hatrman
    KJ Lotar Biskupiec
10POLONEZ (13)SławomirKLÓSKA053,56040,29
   - / POL / gelding / -
   
    KJ Lotus Poznań
11RAGNA T (204)PiotrFRAGSTEIN056,28040,76
   
   
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
12FIRLETKA (210)RobertRATAJCZAK048,16042,35
   SP / POL / mare / 1995 / Czad / Finezja\Polonez
   - / Dorota Krejza
    KJ CH Jaszkowo
13STOBRAWA (29)JacekKUŚNIERCZAK055,40144,26
   SP / POL / mare / 2000 / Le Voltaire / Solina
   SK Moszna / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Abakus Kaczyna
14GIGANT (152)MarcinMATELSKI051,87430,14
   SP / POL / gelding / 2000 / Aspirant / Gosta\Saturn
   - / Edmund Idkowiak
    KJ Agro-Handel Śrem
15FINNIGAN (117)PiotrMASŁOWSKI054,75430,15
   RHLD / GER / gelding / 2001 / Ferragamo / Regina
   - / Jarosław Szczepanek
    JKS Rywal Grudziądz
16GIOCONDA (57)ZofiaPOŁCZYŃSKA046,50433,03
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
17RADON (60)JowitaDZIEDZIC (J.1990)045,72434,82
   SP / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   - / Dawid Rakoczy
    GLKS Sokół Damasławek
18BRETANIA (144)MarzenaCHOCIEJ057,31435,50
   SP / POL / mare / 2002 / Harwest / Bratnia
   - / Jacek Kuzyniu
    JKS Tornado Szczecin
19KANTARA (208)ŁukaszTROSZCZYŃSKI050,26435,55
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   
    KJ CH Jaszkowo
20RODAN (12)SławomirKLÓSKA053,34437,54
   - / POL / gelding / 2001
   
    KJ Lotus Poznań
21PANKRACY (18)MarekZIOMEK053,28438,18
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Pithagoras / Happy Lady
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
22GALON (174)BeataSZUBER051,13441,83
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
23CARTIER II (120)KatarzynaPOETSCHKE053,78751,53
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
24DONNA ROBINIA (209)ŁukaszTROSZCZYŃSKI051,10838,38
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   
    KJ CH Jaszkowo
25MONARCHA (83)IrenaHASIK048,501049,27
   WLKP / POL / gelding / 1999 / Czynel / Monachomachia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
26HABIBI KIN (151)ŁukaszIDKOWIAK049,621064,39
   SP / POL / gelding / 1999 / Rytm / Haga
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
27CANDY MAN (9)SławomirKLÓSKA055,191065,23
   Wlkp. / POL / gelding / 2000 / Ignac / Czarelia\Akcept
   - / Katarzyna Masełkowska
    KJ Lotus Poznań
28CARPINA (137)KarolinaFRAGSTEIN053,901463,70
   HOLST / GER / mare / 1996 / Carpaccio / Constanta\Lantan
   - / Danuta Glińska-Czajkowska
    JKS Cavallo Bonin
29LEVIS F (153)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)050,54Elim.
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
30WAREG (85)DawidRAKOCZY051,10Elim.
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
31SEGURA (70)MartynaKISIELEWSKA (J.1989)050,81Rez.
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Solina\Lombard
   - / Martyna Kisielewska
    LKJ Ostroga Opole
32LORD B (200)MściwojKIECOŃ051,60Rez.
   - / POL / stallion / 2002 / Lambada / Hellada\Samolot
   - / Marek Brzechwa
    KJ Agro-Handel Śrem
33A'VOLTAIRE (54)KrzysztofPOŁCZYŃSKI054,18Rez.
   SP / POL / gelding / 2000 / Voltaire / Aisza\Regen
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
34PIORUN FTC (207)ŁukaszTROSZCZYŃSKI449,47
   SP / POL / stallion / 1997 / Druh / Polanica\Dower
   
    KJ CH Jaszkowo
35NIL (202)NawojkaKIECOŃ451,03
   SP / POL / gelding / 1996 / Kabuł / Niagara\Aragonit
   - / Jadwiga Borowiec
    LUKS Nysa Gubin
36TURBUD VIVA (173)PaulinaBURDYKA451,37
   SP / POL / mare / 1999 / Turbud Tempo / Wiedza\Dido
   - / Paulina Burdyka
    KJ Bachmat Wrocław
37CZCIONKA (135)JoannaCHRUŚCIEWICZ453,60
   - / POL / mare / 1999 / Orkisz / Czumka
   
    JKS Oxer Szczecin
38MISSOURI (162)AndrzejBEDLIŃSKI (JM.1991)454,25
   SP / POL / mare / 1999 / Folio / Magura\Mapnik
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
39FURIOSOS (159)WojciechSZESZYCKI454,56
   SP / POL / stallion / 2002 / Rabiat II Turbud Z / Femina\Folio
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
40ALDAMOS (158)WojciechSZESZYCKI456,38
   SP / POL / gelding / 2000 / Calletto' Son / -
   
    LZS Lech Gniezno
41--42CARDINO KAMA (26)MarekMARKIEWICZ456,59
   Holszt. / - / gelding / 2002 / Cardino / Kima
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
41--42KASHMIR DE REVE (114)SławomirHARTMAN456,59
   OLD. / GER / stallion / 2001 / Kashmir Van Schuttershof / Doxanna\Quick Star
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
43LOSTERICO (76)MarekODZIMEK769,40
   DR / GER / - / 2000 / Lucky Luke / Isabell\Ico
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
44CHWAŁA (199)NataliaDRAŃCZAREK (JM.1991)769,53
   HOLSZT. / POL / mare / 1995 / Cabrol / Chełmża\Omen
   - / Wiesław Buchowiecki
    JKS Przybyszewo
45MARKUS (182)KrzysztofRETKA (JM.1993)772,00
   kuc / POL / gelding / 2000 / Arcus / Maggi\ Nando
   - / Bożena Retka
    CWKS Legia Warszawa
46GAUS (165)ZbigniewBEDLIŃSKI852,13
   SP / POL / gelding / 2000 / Renome / Gaisma\Galops
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
47ELIOT (164)AndrzejBEDLIŃSKI (JM.1991)853,87
   - / POL / gelding / 2001 / Rabiat II / Empirja\Genius
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
48ONLY YOU (58)ZofiaPOŁCZYŃSKA857,12
   SP / POL / stallion / 2002 / Igman / Octet\Careful
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
49URGENT (51)JarosławSKRZYCZYŃSKI875,53
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Ojasper / Zytani\Wahtamin
   - / Jacek Tarczyński
    Niezrzeszony
50FAMA (118)JuliaKRUSZYNIEWICZ (JM.1992)1065,22
   kuc / POL / mare / 1998 / Figiel / NN
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS Tornado Szczecin
51ŻYWAGO (119)JuliaKRUSZYNIEWICZ (JM.1992)1066,63
   SP / POL / stallion / 2001 / Nurjev / Żytanes\Orange Bay
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS Tornado Szczecin
52GALLA (167)PawełSTASIAK1290,78
   SP / POL / mare / 2001 / Lotos / Geometria
   - / Paweł Stasiak
    KJ CH Jaszkowo
53DON ROBIN F (154)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)1480,28
   - / POL / stallion / 2002 / Robin Z / Dziewiątka xx
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
54PUMAR (128)AngelikaOJCZENASZ1571,43
   SP / POL / stallion / 2002 / Maram / Purianka\Polonus
   - / PHU,,Ekoma" SJ J.Walat
    KS Unia Solec Kujawski
55DARIWA (147)MarcinMATELSKI1778,80
   SP / POL / mare / 2002 / Etos / Donja I\Gloster
   - / Ferdynand Szczepaniak
    KJ Agro-Handel Śrem
 LANSELOT (108)MarianGOMUŁKIEWICZElim.
   
   
    KJ Picador Wrocław
 MARIOT (130)DanielZIELIŃSKIElim.
   - / POL / stallion / 2001 / Top Gun / Markiza
   - / SO Łąck
    GLKS Osielsko
 SAPER (216)MagdalenaCHŁAPOWSKAElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1992 / Saphir / Saperka
   
    KJ CH Jaszkowo
 BODER (109)MarianGOMUŁKIEWICZElim.
   
   
    KJ Picador Wrocław
 HS GRAFIT I (215)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
350/250
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
60/43
Startowało koni
60
Ukończyło koni
55
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22 kwietnia 2007
Wydruk: 23-04-2007 07:49:35
2* - N
Data: 20-04-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2* - N -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 2*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1KAROLINKA CZE-KO-ROL (95)JacekBUCKI049,22027,31400 PLN
   WLKP / POL / mare / 1998 / Baryton / Kryniczanka\Dalton
   - / jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2HBC PLACIDO (133)ŁukaszWASILEWSKI053,78028,83300 PLN
   KWPN / NED / - / 1997
   
    KJ HBC Lasocice
3LUBAŃ (24)MarekMARKIEWICZ048,44028,88150 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1991 / Makart / Lutecja\Czarlin
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
4GRAND (25)MarekMARKIEWICZ048,53029,34100 PLN
   HANN. / GER / stallion / 1994 / Grannus / Line\Lanthan
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
5HBC LAKE BID (132)ŁukaszWASILEWSKI055,82029,4650 PLN
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Kaja i\Cascavelle
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
6DILEJT (129)DanielZIELIŃSKI050,13030,71
   SP / POL / mare / 1997 / Sofix / Dafolia
   - / Dorota Zielińska
    GLKS Osielsko
7KWANGO (203)MściwojKIECOŃ050,16031,11
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Baldram / Kwatera\Kondor
   - / Agata Nietopiel
    KJ Agro-Handel Śrem
8ALMETTO P (107)JacekPOLIKOWSKI051,75031,47
   SP / POL / stallion / 1999 / Rabiatos Z / Aspazja\Aloube Z
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
9IBIX (23)KamilaKUŚMIERKOWSKA049,91032,46
   SP / POL / gelding / 1999 / Winner / Iberia\Ilion
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
10ROTMISTRZ (20)MarekZIOMEK055,59033,38
   SP/Hol. / GER / stallion / 2000 / Ramirado / Hiazinthe/Carthago
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
11KULT (43)NataliaSTOPA054,72037,46
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / Life and Liberty / Kutyna
   - / Wiesław Sowa
    KJ Nad Stropną
12GRAF PILOX (59)ZofiaPOŁCZYŃSKA050,01037,66
   HANN / GER / stallion / 2001 / Wogenbrecher / Gremlin
   - / Jarosław Sekuła
    GLKS Sokół Damasławek
13STOBRAWA (29)JacekKUŚNIERCZAK051,41143,12
   SP / POL / mare / 2000 / Le Voltaire / Solina
   SK Moszna / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Abakus Kaczyna
14CAPRICE (27)JuliaBIEGANOWSKA (J.1989)052,03144,25
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Coronado / Zurla\Fasolt
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
15CANTARO (79)KrzysztofMIKOŁAJCZAK049,66428,98
   HOLSZT. / GER / gelding / 1999 / Chambertin / Doretta
   - / Jan Szpak
    Niezrzeszony
16AKCENT (72)AgataSZYMONIAK (JM.1991)051,32430,03
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko
17SENGAJ (111)SławomirHARTMAN050,12430,53
   SP / POL / stallion / 2001 / Niels / Sekwencja
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
18RYCERZ (17)SławomirKACZMAREK051,71431,16
   SP / POL / stallion / 1997 / Lombardo / Rurytania
   - / Stanisław Grygier
    KJ Jeziorki-Osieczna
19MEKSYK (201)MściwojKIECOŃ050,66431,40
   SP / POL / stallion / 1998 / Elmero / Meskalina\Dipol
   - / Urszula Farysej
    KJ Agro-Handel Śrem
20SYLVIO (77)AngelikaZMYSŁOWSKA053,09431,72
   SP / POL / gelding / 2000 / Louis / Sza\Pergamon
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    KJ Lotus Poznań
21NOMAD (3)KrzysztofRETKA (JM.1993)047,06432,94
   Wlkp. / POL / gelding / 1993 / Makart / Nemezja\Pistolet
   - / Bożena Retka
    CWKS Legia Warszawa
22RABIATELLA (145)MarzenaCHOCIEJ052,03433,51
   SP / POL / mare / 1999 / Rabiates Turbud Z / Dioda\Makart
   - / M.Głodowski
    JKS Tornado Szczecin
23DORA (139)RenataWÓJCIK053,48435,12
   SP / POL / mare / 1998 / Dawid / Iga
   - / Piotr Duda
    GLKS Osielsko
24PIORUN FTC (207)ŁukaszTROSZCZYŃSKI050,56435,95
   SP / POL / stallion / 1997 / Druh / Polanica\Dower
   
    KJ CH Jaszkowo
25RADON (60)JowitaDZIEDZIC (J.1990)050,59437,10
   SP / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   - / Dawid Rakoczy
    GLKS Sokół Damasławek
26ABRAXIS-Z PLUS-S (50)JarosławSKRZYCZYŃSKI055,94437,20
   SP / POL / stallion / 2002 / Elvis / Abraxa II-Z
   - / P.P.H. Szumlakowski
    Niezrzeszony
27ILMER (63)MałgorzataMUCHA050,06437,32
   SP / POL / stallion / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
28RAGNA T (204)PiotrFRAGSTEIN058,37440,83
   
   
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
29LANDAL (143)MarcinIDKOWIAK055,56543,90
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Eleganza
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
30CANTERO (78)AngelikaZMYSŁOWSKA059,84544,38
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    KJ Lotus Poznań
31DENTON (22)KamilaKUŚMIERKOWSKA053,72752,17
   SP / POL / gelding / 1997 / Tik Tak / Drumla\Lawin
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
32GUBIN (179)MirosławUBERNA056,37752,18
   xo / POL / gelding / 1991 / Łowicz / Gumka\Szafir
   - / Mirosław Adam Uberna
    ZKS Drzonków
33IKARUS (87)DawidRAKOCZY050,43830,63
   SP / POL / gelding / 2000 / Empiryk / Inwencja\Fred
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
34UNISCO (19)MarekZIOMEK052,75833,69
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
35LARGO (90)DawidRAKOCZY051,09842,66
   - / GER / stallion / 2000 / Lascadyl / Gedy\Corleone
   - / Dawid Rakoczy
    KJ Agro-Handel Śrem
36CARPINA (137)KarolinaFRAGSTEIN058,06944,32
   HOLST / GER / mare / 1996 / Carpaccio / Constanta\Lantan
   - / Danuta Glińska-Czajkowska
    JKS Cavallo Bonin
37CARTIER II (120)KatarzynaPOETSCHKE053,541154,85
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
38BAJERA (214)AntoniCHŁAPOWSKI050,881448,41
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
39CANDY MAN (9)SławomirKLÓSKA053,941760,01
   Wlkp. / POL / gelding / 2000 / Ignac / Czarelia\Akcept
   - / Katarzyna Masełkowska
    KJ Lotus Poznań
40LEVIS F (153)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)048,54Elim.
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
41GODER (121)KatarzynaPOETSCHKE053,47Elim.
   WLKP / POL / stallion / 1997 / Oder / Gietka
   - / Jerzy Ejma
    KJ Korona Wałcz
42WEDNESDAY (81)MonikaKOCIĘCKA (J.1989)054,93Elim.
   SP / POL / mare / 2001 / Rytm / Wafama\Fanimo
   - / Jarosław Kocięcki
    KJ Rancho Poznań
43GIOCONDA (57)ZofiaPOŁCZYŃSKA447,22
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
44PRETTY WOMAN (80)KrzysztofMIKOŁAJCZAK451,59
   SP / GER / mare / 1999 / Gracieux / Paola
   - / Jan Szpak
    Niezrzeszony
45GIGANT (152)MarcinMATELSKI451,78
   SP / POL / gelding / 2000 / Aspirant / Gosta\Saturn
   - / Edmund Idkowiak
    KJ Agro-Handel Śrem
46HABIBI KIN (151)ŁukaszIDKOWIAK452,00
   SP / POL / gelding / 1999 / Rytm / Haga
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
47FAMA (118)JuliaKRUSZYNIEWICZ (JM.1992)452,12
   kuc / POL / mare / 1998 / Figiel / NN
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS Tornado Szczecin
48POLONEZ (13)SławomirKLÓSKA452,59
   - / POL / gelding / -
   
    KJ Lotus Poznań
49MYLORD DE SAUNOIR (125)ŁukaszBRZÓSKA453,28
   SP / FRA / stallion / 2000 / Graphitano / Fidjy de Saunoir\First Frinity
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
50RODAN (12)SławomirKLÓSKA454,94
   - / POL / gelding / 2001
   
    KJ Lotus Poznań
51PIRAT (127)AngelikaOJCZENASZ455,09
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Pira\Pirus
   - / Angelika Ojczenasz
    KS Unia Solec Kujawski
52SPECJALISTA (217)MściwojKIECOŃ456,03
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
53GAUS (165)ZbigniewBEDLIŃSKI457,19
   SP / POL / gelding / 2000 / Renome / Gaisma\Galops
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
54CARDINO KAMA (26)MarekMARKIEWICZ458,15
   Holszt. / - / gelding / 2002 / Cardino / Kima
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
55DIEGO (146)AgnieszkaOLSZEWSKA (J.1989)664,10
   Wlkp. / POL / stallion / 1996 / Makart / Diosa\Kondor
   - / Agnieszka Olszewska
    SKJ Sopot
56GRANDE DAME (115)SławomirHARTMAN665,47
   - / GER / mare / 1999
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
57MARKUS (182)KrzysztofRETKA (JM.1993)771,78
   kuc / POL / gelding / 2000 / Arcus / Maggi\ Nando
   - / Bożena Retka
    CWKS Legia Warszawa
58PERSEFONA (28)JacekKUŚNIERCZAK874,75
   Sp / POL / mare / 1998 / Winner / Persja
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Abakus Kaczyna
59ARGUS (75)MarekODZIMEK875,84
   OLDEN. / GER / gelding / 1997 / Argentinus / Wentina\Gervantus I
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
60CZCIONKA (135)JoannaCHRUŚCIEWICZ1255,63
   - / POL / mare / 1999 / Orkisz / Czumka
   
    JKS Oxer Szczecin
61KANTARA (208)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1377,38
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   
    KJ CH Jaszkowo
62DONNA ROBINIA (209)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1650,28
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   
    KJ CH Jaszkowo
63ELIOT (164)AndrzejBEDLIŃSKI (JM.1991)1654,59
   - / POL / gelding / 2001 / Rabiat II / Empirja\Genius
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
64MISSOURI (162)AndrzejBEDLIŃSKI (JM.1991)2049,06
   SP / POL / mare / 1999 / Folio / Magura\Mapnik
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
 CHWAŁA (199)NataliaDRAŃCZAREK (JM.1991)Elim.
   HOLSZT. / POL / mare / 1995 / Cabrol / Chełmża\Omen
   - / Wiesław Buchowiecki
    JKS Przybyszewo
 LANSELOT (108)MarianGOMUŁKIEWICZElim.
   
   
    KJ Picador Wrocław
 MONARCHA (83)IrenaHASIKElim.
   WLKP / POL / gelding / 1999 / Czynel / Monachomachia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 OLSZTYN WM (42)MagdalenaPODSIADŁYElim.
   SP / POL / gelding / 1996 / Poncz / Oksana WM\Adrar
   - / Magdalena Podsiadły
    OSK Michalscy Trzebnica
 REKRUT (21)MarekZIOMEKElim.
   SP/Hol. / GER / stallion / 2000 / Ramirado / Fantasy/Alcatraz
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
 UNION (36)LeszekGRAMZARez.
   KWPN / NED / stallion / 2001 / Freestyle / -
   - / Artur Chodkowski
    OSK Michalscy Trzebnica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
350/250
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
60/43
Startowało koni
70
Ukończyło koni
64
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22 kwietnia 2007
Wydruk: 23-04-2007 07:49:40
3A - P
Data: 20-04-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3A - P -z oceną stylu - Runda Młodych Koni (5 lat)
(Competition No 3A)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SANDRO JUNIOR (41)TomaszGAŁCZYŃSKI8,373,34
   OLD. / GER / gelding / 2002 / Sandro Star / Baccardi\Tenor
   - / Jacek Tarczyński
    OSK Michalscy Trzebnica
2--4ROVETTO (69)JacekBOBIK8,269,39
   OLD. / GER / stallion / 2002 / Radiator / Semiramis\Aldatus
   - / L.Sasinowski, J. Bobik
    KJ Hippica Polonia
2--4TURBUD CICERO (193)TomaszKLEIN8,271,91
   BWP / BEL / stallion / 2002 / Orlando 96 / Famagusta\Guignolet
   - / Z. Łoś
    KJ Turbud Brzeg
2--4ABRAXIS-Z PLUS-S (50)JarosławSKRZYCZYŃSKI8,272,30
   SP / POL / stallion / 2002 / Elvis / Abraxa II-Z
   - / P.P.H. Szumlakowski
    Niezrzeszony
5VANCOUVER (134)HubertPOLOWCZYK (J.1989)7,869,14
   KWPN / NED / - / 2002 / Placido / Zieni\Radboud
   
    JKS Cavallo Bonin
6VASCOVEL (32)MarekMARKIEWICZ7,776,06
   - / NED / stallion / 2002 / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
7OMAR PLUS-S (185)AleksandraLUSINA7,675,41
   SP / POL / gelding / 2002 / Elvis / Olibobik
   - / P.P.H Szumlakowski
    KJ Agro-Handel Śrem
8ALGERIA D (61)NataliaGASZYŃSKA-BĄK (JM.1993)7,569,33
   Kuc / POL / mare / 2002 / Nurjev / Astra\Dethmer
   - / N. Gaszyńska-Bąk
    GLKS Sokół Damasławek
9BRETANIA (144)MarzenaCHOCIEJ7,470,45
   SP / POL / mare / 2002 / Harwest / Bratnia
   - / Jacek Kuzyniu
    JKS Tornado Szczecin
10--11VISCOUNT (68)JacekBOBIK7,272,41
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Phytagoras / Riggy\Burggraf
   - / L. Sosinowski, J. Bobik
    KJ Hippica Polonia
10--11VULKAAN (142)MarcinIDKOWIAK7,279,61
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Mill Reef VDL / Poklahoma W
   - / Marcin Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
12PANKRACY (18)MarekZIOMEK7,172,31
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Pithagoras / Happy Lady
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
13ONLY YOU (58)ZofiaPOŁCZYŃSKA6,870,83
   SP / POL / stallion / 2002 / Igman / Octet\Careful
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
14--16RAPIDO BOY (62)MałgorzataMUCHA6,265,72
   SP / POL / stallion / 2002 / Consor / Rami-Loxley
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
14--16LORD B (200)MściwojKIECOŃ6,272,84
   - / POL / stallion / 2002 / Lambada / Hellada\Samolot
   - / Marek Brzechwa
    KJ Agro-Handel Śrem
14--16SAHRYN Z (46)PiotrSAWICKI6,281,81
   - / POL / stallion / 2002 / Sandro Z / Cinola\Ofal
   - / Wiesław Stopa
    KJ Nad Stropną
17ORDON (102)MarekLEWICKI6,170,71
   SP / POL / gelding / 2002 / Quirinus / Oriola\Cabrol
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
18KASTYLIA (82)IrenaHASIK6,071,22
   SP / POL / mare / 2002 / Correro / Cubra\Sterowiec
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
19ORANE DU LIBAIRE (124)ŁukaszBRZÓSKA5,876,05
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
20FURIOSOS (159)WojciechSZESZYCKI5,771,54
   SP / POL / stallion / 2002 / Rabiat II Turbud Z / Femina\Folio
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
21GALON (174)BeataSZUBER4,977,14
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
22JUKA (136)JoannaCHRUŚCIEWICZ4,589,22
   - / POL / mare / 2002 / Winword / Justa
   - / Wanda Damięcka
    JKS Oxer Szczecin
23--24KARTEL (84)JoannaKRZYŻOSTANIAK4,385,70
   SP / POL / gelding / 2002 / Klaudia / Correro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
23--24PUMAR (128)AngelikaOJCZENASZ4,386,87
   SP / POL / stallion / 2002 / Maram / Purianka\Polonus
   - / PHU,,Ekoma" SJ J.Walat
    KS Unia Solec Kujawski
25EMMILY (73)MarekODZIMEK3,872,59
   Old. / GER / mare / 2002 / Landsieger I / Engadin\Contender
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
26--27DARIWA (147)MarcinMATELSKI3,776,74
   SP / POL / mare / 2002 / Etos / Donja I\Gloster
   - / Ferdynand Szczepaniak
    KJ Agro-Handel Śrem
26--27COUNTER SON (116)PiotrMASŁOWSKI3,791,65
   HOLSZT / GER / stallion / 2002 / Counter / Havara
   - / Tomasz Mierzejewski
    JKS Rywal Grudziądz
 DON ROBIN F (154)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)Elim.
   - / POL / stallion / 2002 / Robin Z / Dziewiątka xx
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
28
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22 kwietnia 2007
Wydruk: 23-04-2007 07:49:43
3B - N
Data: 20-04-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3B - N -z oceną stylu - Runda Młodych Koni (6 lat)
(Competition No 3B)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TAUNUS (66)JacekBOBIK8,367,88
   SP / POL / stallion / 2001 / Lavendel / Tarcza\Czad
   - / Zdzisław Mikuła
    KJ Hippica Polonia
2--3UPPER LANE (198)NataliaDRAŃCZAREK (JM.1991)7,973,31
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Germus R / Bellaleen\Voltaire
   - / Natalia Drańczarek
    JKS Przybyszewo
2--3CABALLUS Z (45)PiotrSAWICKI7,975,04
   - / NED / stallion / 2001 / Caretano Z / Gil\Grannus
   - / Wiesław Stopa
    KJ Nad Stropną
4--7URBANE (56)KrzysztofPOŁCZYŃSKI7,864,92
   KWPN / NED / mare / 2001 / Landeur / Demesis
   - / Jarosław Sekuła
    GLKS Sokół Damasławek
4--7DON GRANDI P (16)SławomirKACZMAREK7,870,17
   SP / POL / stallion / 2001 / Grandioso / Dunka
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
4--7ORTON (91)JacekBUCKI7,871,47
   SP / POL / stallion / 2000 / Nurjev / Ottawa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
4--7COREL (49)JarosławSKRZYCZYŃSKI7,876,08
   SP / GER / stallion / 2001 / Corgraf / Kasandra\Liberator
   - / J.Tarczyński
    Niezrzeszony
8--9SABAT (93)JacekBUCKI7,774,56
   SP / - / gelding / 2001 / Landos II / Soja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8--9TURBUD IWA (190)TomaszKLEIN7,774,62
   - / POL / mare / 2001 / Nurjev / Iluzja
   - / Zbigniew Łoś
    KJ Turbud Brzeg
10--13GROM (148)ŁukaszIDKOWIAK7,268,01
   SP / POL / gelding / 2001 / Arizona / Gemara
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
10--13GAYALL (92)JacekBUCKI7,269,59
   SP / POL / stallion / 2001 / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
10--13U CAN'T LOSE (67)JacekBOBIK7,271,63
   KWPN / NED / stallion / 2001 / Nathing To Lose / Enjolie
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
10--13SERGIO L (112)SławomirHARTMAN7,276,37
   OLD. / GER / stallion / 2001 / Sergeant Pepper / Graefin Sina\Le Vainqueur
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
14--16UNISCO (19)MarekZIOMEK7,168,25
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
14--16SEGURA (70)MartynaKISIELEWSKA (J.1989)7,169,29
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Solina\Lombard
   - / Martyna Kisielewska
    LKJ Ostroga Opole
14--16WINNER (86)DawidRAKOCZY7,169,52
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17LIBERADO (52)JarosławSKRZYCZYŃSKI7,075,45
   HOLST. / GER / stallion / 2001 / Lancer II / Mara VI/Acord
   - / Jerzy Michalski
    Niezrzeszony
18GRAF PILOX (59)ZofiaPOŁCZYŃSKA6,769,73
   HANN / GER / stallion / 2001 / Wogenbrecher / Gremlin
   - / Jarosław Sekuła
    GLKS Sokół Damasławek
19GRANIT (138)RenataWÓJCIK6,577,02
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
20WAREG (85)DawidRAKOCZY6,370,52
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
21UMARINA (55)KrzysztofPOŁCZYŃSKI6,071,28
   KWPN / NED / mare / 2001 / Indoctro / Marina
   - / Marek Odzimek
    GLKS Sokół Damasławek
22MARIOT (130)DanielZIELIŃSKI5,087,79
   - / POL / stallion / 2001 / Top Gun / Markiza
   - / SO Łąck
    GLKS Osielsko
23BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (131)JarosławSKRZYCZYŃSKI3,795,31
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    Niezrzeszony
24UNION (36)LeszekGRAMZA3,099,58
   KWPN / NED / stallion / 2001 / Freestyle / -
   - / Artur Chodkowski
    OSK Michalscy Trzebnica
 ŻYWAGO (119)JuliaKRUSZYNIEWICZ (JM.1992)Elim.
   SP / POL / stallion / 2001 / Nurjev / Żytanes\Orange Bay
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS Tornado Szczecin
 WEDNESDAY (81)MonikaKOCIĘCKA (J.1989)Elim.
   SP / POL / mare / 2001 / Rytm / Wafama\Fanimo
   - / Jarosław Kocięcki
    KJ Rancho Poznań
 CARAT (74)MarekODZIMEKElim.
   - / POL / stallion / 2001 / Adrian / Corsa\Componist
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
27
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22 kwietnia 2007
Wydruk: 23-04-2007 07:49:59
4 - C
Data: 20-04-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - C -dwufazowy - Mała Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1SANTOS (191)TomaszKLEIN056,18026,50700 PLN
   KWPN/SP / NED / stallion / 1999 / Guidam / Mistery-Lady
   - / WSMiZ w Lesznie
    KJ Turbud Brzeg
2TAUNUS (66)JacekBOBIK054,97027,47500 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Lavendel / Tarcza\Czad
   - / Zdzisław Mikuła
    KJ Hippica Polonia
3AKCENT (72)AgataSZYMONIAK (JM.1991)055,74027,55300 PLN
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko
4AMANT (34)TomaszKUMOREK059,31028,04200 PLN
   XO / POL / gelding / 1995 / Fan Bej / Amba\Rosan
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
5HEKTOR (177)JacekTOKARSKI055,78028,49100 PLN
   SP / POL / gelding / 1997 / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
6JURAND (53)KrzysztofPOŁCZYŃSKI053,72029,2320 PLN
   WLKP / POL / gelding / 1995 / Jankes / Iwa\Ink
   - / Krzysztof Połczyński
    GLKS Sokół Damasławek
7DARTO (101)JacekZAGOR055,88029,3220 PLN
   
   
    Largo S.A.
8BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (131)JarosławSKRZYCZYŃSKI058,54029,5320 PLN
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    Niezrzeszony
9IBIX (23)KamilaKUŚMIERKOWSKA053,66029,6120 PLN
   SP / POL / gelding / 1999 / Winner / Iberia\Ilion
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
10SPECJALISTA (217)MściwojKIECOŃ060,97030,8820 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
11LUCKY LORD LOXGRAF II (35)LeszekGRAMZA057,62031,0520 PLN
   HANN / GER / stallion / 1999 / Landclassic / Bonita\Zeus
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
12GUFFI (176)BeataSZUBER060,19031,1320 PLN
   Pół Aust. / AUT / stallion / 1996 / Grandeur / Weltreise
   Rudiger Wassibauer / Krzysztof Jonik
    KJ Bachmat Wrocław
13ROTMISTRZ (20)MarekZIOMEK053,59034,7920 PLN
   SP/Hol. / GER / stallion / 2000 / Ramirado / Hiazinthe/Carthago
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
14UILSKUIKEN (104)MarekLEWICKI056,69425,3520 PLN
   SP / NED / stallion / 2001 / Karandasj / Oase\Burggraaf
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
15GODEWIND (47)JarosławSKRZYCZYŃSKI059,28426,2520 PLN
   WEST / GER / gelding / 1998 / Gralshuter / Gitte
   - / Krzysztof Dyrek
    Niezrzeszony
16CARUSO (105)MarekLEWICKI055,46426,4320 PLN
   - / GER / gelding / 1999 / Calvador / Esperanca
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
17SYLVIO (77)AngelikaZMYSŁOWSKA058,69430,5520 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Louis / Sza\Pergamon
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    KJ Lotus Poznań
18ALMETTO P (107)JacekPOLIKOWSKI055,81431,0220 PLN
   SP / POL / stallion / 1999 / Rabiatos Z / Aspazja\Aloube Z
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
19CAPRICE (27)JuliaBIEGANOWSKA (J.1989)059,63431,9920 PLN
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Coronado / Zurla\Fasolt
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
20SALVO GOOSBY (38)LeszekGRAMZA060,22433,7820 PLN
   KWPN / NED / stallion / 1999 / Indorado / K-Elipse\Calvados
   - / Jerzy Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
21CARTER (160)WojciechSZESZYCKI057,85830,19
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
22CZARKA (106)MarekLEWICKI055,691049,79
   SP / POL / mare / 2000 / Contender / Czatara\Tajwan
   - / Natalia Urbanowicz
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
23CYRKON (65)JacekBOBIK053,471227,58
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Cyranka\Cavalliero
   - / Anna Trzeciak
    KJ Hippica Polonia
24CORLETTO (99)JacekZAGOR060,09Elim.
   
   
    Largo S.A.
25VOLKSWAGEN GIG (94)JacekBUCKI453,53
   SP / POL / gelding / 1995 / Leandro / Gigi\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
26BUTAN (15)SławomirKACZMAREK455,06
   SP / POL / gelding / 1996 / Louis / Burgundia\Dakota
   - / Stanisław Grygiel
    KJ Jeziorki-Osieczna
27FRANCHESCA (4)IreneuszKONDRATOWICZ455,25
   OLD. / GER / mare / 1996 / Fundament / Boxberg\Mandamus
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
28DILEJT (129)DanielZIELIŃSKI455,47
   SP / POL / mare / 1997 / Sofix / Dafolia
   - / Dorota Zielińska
    GLKS Osielsko
29LOXLEY (64)JacekBOBIK456,19
   HANN / GER / gelding / 1998 / Laptop / Inhaculata/Il de Bovebon
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
30MEKSYK (201)MściwojKIECOŃ456,37
   SP / POL / stallion / 1998 / Elmero / Meskalina\Dipol
   - / Urszula Farysej
    KJ Agro-Handel Śrem
31EREMITA (6)StanisławPRZEDPEŁSKI456,43
   xo / POL / stallion / 1998 / Veritas / Emigracja\Hipokryta
   - / Bożena Retka
    KS Garo Zaborów
32HBC PLACIDO (133)ŁukaszWASILEWSKI456,75
   KWPN / NED / - / 1997
   
    KJ HBC Lasocice
33ULLA V.D. HEYDEHOEK (175)BeataSZUBER457,13
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
34IKARUS (87)DawidRAKOCZY457,28
   SP / POL / gelding / 2000 / Empiryk / Inwencja\Fred
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
35GRAND (25)MarekMARKIEWICZ458,22
   HANN. / GER / stallion / 1994 / Grannus / Line\Lanthan
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
36CARLOS (5)IreneuszKONDRATOWICZ458,34
   Hanover / GER / gelding / 1998 / Calido / Ramina\Ramino
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
37GAMBO (37)LeszekGRAMZA459,29
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / Oder / Gabi\Granit
   - / Jerzy Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
38WARO-HEROS (150)ŁukaszIDKOWIAK460,34
   SP / POL / gelding / 1990 / Bandos / Herwia\Wenet
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
39QUMBALL (178)JacekTOKARSKI460,50
   BWP / GER / stallion / 1993 / Kimball / Aredna\Indiaan
   - / Piotr Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
40QUATTRO L (14)SławomirKLÓSKA460,91
   - / POL / stallion / 1998
   
    KJ Lotus Poznań
41RABIATELLA (145)MarzenaCHOCIEJ461,25
   SP / POL / mare / 1999 / Rabiates Turbud Z / Dioda\Makart
   - / M.Głodowski
    JKS Tornado Szczecin
42HBC LAKE BID (132)ŁukaszWASILEWSKI463,53
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Kaja i\Cascavelle
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
43CANTERO (78)AngelikaZMYSŁOWSKA564,62
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    KJ Lotus Poznań
44LANDAL (143)MarcinIDKOWIAK566,12
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Eleganza
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
45MADISON (170)WojciechDAHLKE (JM.1992)566,63
   KWPN / NED / stallion / 1994
   
    BKS Kłos Budzyń
46DENTON (22)KamilaKUŚMIERKOWSKA856,81
   SP / POL / gelding / 1997 / Tik Tak / Drumla\Lawin
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
47CANTARO (79)KrzysztofMIKOŁAJCZAK857,48
   HOLSZT. / GER / gelding / 1999 / Chambertin / Doretta
   - / Jan Szpak
    Niezrzeszony
48OLSZTYN WM (42)MagdalenaPODSIADŁY860,16
   SP / POL / gelding / 1996 / Poncz / Oksana WM\Adrar
   - / Magdalena Podsiadły
    OSK Michalscy Trzebnica
49LEUKOS (184)AleksandraLUSINA860,53
   Westf. / GER / stallion / 2000 / Lancer III / Falkenhos Linaris
   - / Lusina Aleksandra
    KJ Agro-Handel Śrem
50COREL (49)JarosławSKRZYCZYŃSKI861,50
   SP / GER / stallion / 2001 / Corgraf / Kasandra\Liberator
   - / J.Tarczyński
    Niezrzeszony
51ROLAND (141)MarcinIDKOWIAK964,23
   KWPN / NED / gelding / 1998 / Landwind II / Larissa
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
52QUINTUS (97)JacekZAGOR964,81
   - / GER / gelding / 2001 / Quinar / My Lady III
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
53KALEW (157)WojciechSZESZYCKI967,98
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / Lew / Karlina
   - / Marcin Bajer
    LZS Lech Gniezno
54PIRAT (127)AngelikaOJCZENASZ1069,13
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Pira\Pirus
   - / Angelika Ojczenasz
    KS Unia Solec Kujawski
55KAROLINKA CZE-KO-ROL (95)JacekBUCKI1255,03
   WLKP / POL / mare / 1998 / Baryton / Kryniczanka\Dalton
   - / jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
56MILTON K (71)AgataSZYMONIAK (JM.1991)1255,94
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko
57U CAN'T LOSE (67)JacekBOBIK1259,50
   KWPN / NED / stallion / 2001 / Nathing To Lose / Enjolie
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
58CORVUS Z (44)PiotrSAWICKI1260,16
   - / GER / stallion / 2000 / Caretano Z / Ada\Accord II
   - / Wiesław Sowa
    KJ Nad Stropną
59DORA (139)RenataWÓJCIK1366,58
   SP / POL / mare / 1998 / Dawid / Iga
   - / Piotr Duda
    GLKS Osielsko
60ROMANTICO II (48)JarosławSKRZYCZYŃSKI1659,03
   KWPN / NED / gelding / 1998 / Animo / Ginkie
   - / Klaudia Siarkiewicz
    Niezrzeszony
61WODAN (149)ŁukaszIDKOWIAK1660,78
   SP / POL / gelding / 1995 / Suplement / Waluta
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
62SANDRO SILVER (195)WeronikaSOŁTYSIAK1796,75
   HAN / GER / gelding / 1994 / Sandro / Weronika\Werther
   - / WSMIZ Leszno
    JKS Przybyszewo
63ZETA (110)MałgorzataBRODZIAK1870,16
   SP / POL / mare / 2000 / Elwis / Zarina
   - / Maria Czuchryta
    KJ Picador Wrocław
64GUBIN (179)MirosławUBERNA1886,09
   xo / POL / gelding / 1991 / Łowicz / Gumka\Szafir
   - / Mirosław Adam Uberna
    ZKS Drzonków
65NIL (202)MściwojKIECOŃ1973,47
   SP / POL / gelding / 1996 / Kabuł / Niagara\Aragonit
   - / Jadwiga Borowiec
    KJ Agro-Handel Śrem
66KATALONIA (161)WojciechSZESZYCKI2077,79
   SP / POL / mare / 1998 / Rytm / Kronika\ Hacel
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
67LARGO (90)DawidRAKOCZY2183,25
   - / GER / stallion / 2000 / Lascadyl / Gedy\Corleone
   - / Dawid Rakoczy
    KJ Agro-Handel Śrem
 KWANGO (203)MściwojKIECOŃElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Baldram / Kwatera\Kondor
   - / Agata Nietopiel
    KJ Agro-Handel Śrem
 DIEGO (146)AgnieszkaOLSZEWSKA (J.1989)Elim.
   Wlkp. / POL / stallion / 1996 / Makart / Diosa\Kondor
   - / Agnieszka Olszewska
    SKJ Sopot
 SIMONE (169)WojciechDAHLKE (JM.1992)Elim.
   KWPN / NED / mare / 1999 / Corland / Naomi\Ahorn
   - / Antoni Dahlke
    BKS Kłos Budzyń
 CORTAZAR (213)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 ANGELO L (192)TomaszKLEINElim.
   OLD. / GER / stallion / 2000 / Acord II / Larissa\Landadel
   - / Marek Odzimek
    KJ Turbud Brzeg
 LEONARDO (156)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)Elim.
   SP / GER / stallion / 1996 / Loxgraf / Donka\Alcatraz
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
 BAJERA (214)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 GODER (121)KatarzynaPOETSCHKEElim.
   WLKP / POL / stallion / 1997 / Oder / Gietka
   - / Jerzy Ejma
    KJ Korona Wałcz
 REKRUT (21)MarekZIOMEKElim.
   SP/Hol. / GER / stallion / 2000 / Ramirado / Fantasy/Alcatraz
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
 LORENSO (155)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)Elim.
   SP / POL / stallion / 1997 / Louis / Dziewiątka xx\Rumb
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
 LOSTERICO (76)TomaszKLEINElim.
   DR / GER / - / 2000 / Lucky Luke / Isabell\Ico
   - / Marek Odzimek
    KJ Turbud Brzeg
 LUBAŃ (24)MarekMARKIEWICZRez.
   Wlkp. / POL / gelding / 1991 / Makart / Lutecja\Czarlin
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
 INULINA (40)TomaszGAŁCZYŃSKIRez.
   SP / POL / mare / 1999 / Lombardo / Inula\Bujak
   - / Jacek Tarczyński
    OSK Michalscy Trzebnica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/135
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
10/5
Dystans (m)
370/260
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
64/45
Startowało koni
80
Ukończyło koni
67
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22 kwietnia 2007
Wydruk: 23-04-2007 07:50:03
5 - CC1
Data: 20-04-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - CC1 -zwykły - Duża Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KILIAN 38 (100)JacekZAGOR058,061000 PLN
   KWPN / NED / stallion / 1992 / Boreas / Enossa\Nabuur
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
2GODEWIND (47)JarosławSKRZYCZYŃSKI060,62800 PLN
   WEST / GER / gelding / 1998 / Gralshuter / Gitte
   - / Krzysztof Dyrek
    Niezrzeszony
3OTELLO (126)ŁukaszBRZÓSKA064,31500 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Winner / Osnowa\Hajfong
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
4MARINO (89)DawidRAKOCZY066,03300 PLN
   KWPN / NED / stallion / 1994 / Zeoliet / Eugata\Jasper
   - / SO Starogard Gdański
    KJ Agro-Handel Śrem
5GUFFI (176)BeataSZUBER068,72200 PLN
   Pół Aust. / AUT / stallion / 1996 / Grandeur / Weltreise
   Rudiger Wassibauer / Krzysztof Jonik
    KJ Bachmat Wrocław
6SALVO GOOSBY (38)LeszekGRAMZA380,07100 PLN
   KWPN / NED / stallion / 1999 / Indorado / K-Elipse\Calvados
   - / Jerzy Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
7CARUSO (105)MarekLEWICKI462,35100 PLN
   - / GER / gelding / 1999 / Calvador / Esperanca
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
8RUSAŁKA (88)DawidRAKOCZY463,96
   SP / POL / mare / 1998 / Oder / Rajgra\Rheingold
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
9HEKTOR (177)JacekTOKARSKI469,16
   SP / POL / gelding / 1997 / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
10MAAIK (189)TomaszKLEIN470,01
   KWPN / NED / stallion / 1994 / Equador / Goof\Legaat
   - / Jan Sołtysiak
    KJ Turbud Brzeg
11ULLA V.D. HEYDEHOEK (175)BeataSZUBER471,97
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
12CARLOS (5)IreneuszKONDRATOWICZ572,33
   Hanover / GER / gelding / 1998 / Calido / Ramina\Ramino
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
13CASTELLO (183)AleksandraLUSINA574,12
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Calido / Prinett\Calypso I
   - / Maria Magdalena Gołaś
    KJ Agro-Handel Śrem
14SIR ROBIN (33)TomaszKUMOREK575,75
   SP / POL / stallion / 1997 / Robin Zet 2 / Sankcja\Jantar
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
15Q-TWO (103)MarekLEWICKI781,14
   OLD. / GER / - / 2000 / Quattro B / Weissa\Falkner
   - / Agro-Pol Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
16QUATTRO L (14)SławomirKLÓSKA973,53
   - / POL / stallion / 1998
   
    KJ Lotus Poznań
17AMANT (34)TomaszKUMOREK975,12
   XO / POL / gelding / 1995 / Fan Bej / Amba\Rosan
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
18GAMBO (37)LeszekGRAMZA1180,87
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / Oder / Gabi\Granit
   - / Jerzy Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
19SILISTRJA (96)JacekBUCKI1267,84
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Silesia\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20LOVE PARADE 5 (8)StanisławPRZEDPEŁSKI1581,63
   Westf. / GER / mare / 1995 / Libero H / Paloma
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
21CARAVELLA (212)AntoniCHŁAPOWSKI1667,54
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
22CARAT 43 (194)TomaszKLEIN1983,53
   HESSEN / GER / gelding / 1990 / Capitano / Ramira
   - / ZB Łoś
    KJ Turbud Brzeg
 ROADRUNNER (172)JarosławPORĘBAElim.
   Wurtenberg / GER / gelding / 1993 / Raphael Son / -
   - / Jarosław Poręba
    OSK Sobin
 CAPRI (196)WeronikaSOŁTYSIAKElim.
   HOLST. / GER / mare / 1997 / Contender / Badendorferin\Constanti
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
 LUCKY LORD LOXGRAF II (35)LeszekGRAMZARez.
   HANN / GER / stallion / 1999 / Landclassic / Bonita\Zeus
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
25
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22 kwietnia 2007
Wydruk: 23-04-2007 07:50:10
6* - P
Data: 21-04-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6* - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 6*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PRETTY WOMAN (80)KrzysztofMIKOŁAJCZAK055,96300 PLN
   SP / GER / mare / 1999 / Gracieux / Paola
   - / Jan Szpak
    Niezrzeszony
2DILEJT (129)DanielZIELIŃSKI055,97200 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / Sofix / Dafolia
   - / Dorota Zielińska
    GLKS Osielsko
3NIL (202)NawojkaKIECOŃ058,06100 PLN
   SP / POL / gelding / 1996 / Kabuł / Niagara\Aragonit
   - / Jadwiga Borowiec
    LUKS Nysa Gubin
4NOMAD (3)KrzysztofRETKA (JM.1993)058,37
   Wlkp. / POL / gelding / 1993 / Makart / Nemezja\Pistolet
   - / Bożena Retka
    CWKS Legia Warszawa
5GALLA (167)PawełSTASIAK060,73
   SP / POL / mare / 2001 / Lotos / Geometria
   - / Paweł Stasiak
    KJ CH Jaszkowo
6GRANIT (138)RenataWÓJCIK062,97
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
7DONNA ROBINIA (209)ŁukaszTROSZCZYŃSKI063,32
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   
    KJ CH Jaszkowo
8RAGNA T (204)PiotrFRAGSTEIN068,58
   
   
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
9GODER (121)KatarzynaPOETSCHKE069,61
   WLKP / POL / stallion / 1997 / Oder / Gietka
   - / Jerzy Ejma
    KJ Korona Wałcz
10A'VOLTAIRE (54)KrzysztofPOŁCZYŃSKI069,96
   SP / POL / gelding / 2000 / Voltaire / Aisza\Regen
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
11LUDO (10)SławomirKLÓSKA071,52
   - / POL / gelding / 2001
   
    KJ Lotus Poznań
12CARDINO KAMA (26)MarekMARKIEWICZ072,49
   Holszt. / - / gelding / 2002 / Cardino / Kima
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
13MARKUS (182)KrzysztofRETKA (JM.1993)072,61
   kuc / POL / gelding / 2000 / Arcus / Maggi\ Nando
   - / Bożena Retka
    CWKS Legia Warszawa
14HAPPY BOY (30)JacekKUŚNIERCZAK072,92
   Saks. / GER / gelding / 2001 / Kordatus / Gybsi\Graninie
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Abakus Kaczyna
15HABIBI KIN (151)ŁukaszIDKOWIAK073,87
   SP / POL / gelding / 1999 / Rytm / Haga
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
16ARGUS (75)MarekODZIMEK174,30
   OLDEN. / GER / gelding / 1997 / Argentinus / Wentina\Gervantus I
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
17GALON (174)BeataSZUBER175,50
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
18KASHMIR DE REVE (114)SławomirHARTMAN175,54
   OLD. / GER / stallion / 2001 / Kashmir Van Schuttershof / Doxanna\Quick Star
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
19CARPINA (137)KarolinaFRAGSTEIN280,31
   HOLST / GER / mare / 1996 / Carpaccio / Constanta\Lantan
   - / Danuta Glińska-Czajkowska
    JKS Cavallo Bonin
20URGENT (51)JarosławSKRZYCZYŃSKI382,90
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Ojasper / Zytani\Wahtamin
   - / Jacek Tarczyński
    Niezrzeszony
21KANTARA (208)ŁukaszTROSZCZYŃSKI459,94
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   
    KJ CH Jaszkowo
22FINNIGAN (117)PiotrMASŁOWSKI463,45
   RHLD / GER / gelding / 2001 / Ferragamo / Regina
   - / Jarosław Szczepanek
    JKS Rywal Grudziądz
23FAWORYT (122)NataliaWŁODARCZAK466,97
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
24PIORUN FTC (207)ŁukaszTROSZCZYŃSKI468,12
   SP / POL / stallion / 1997 / Druh / Polanica\Dower
   
    KJ CH Jaszkowo
25ELIOT (164)AndrzejBEDLIŃSKI (JM.1991)469,98
   - / POL / gelding / 2001 / Rabiat II / Empirja\Genius
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
26CARTIER II (120)KatarzynaPOETSCHKE471,93
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
27MONARCHA (83)IrenaHASIK472,10
   WLKP / POL / gelding / 1999 / Czynel / Monachomachia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
28GAUS (165)ZbigniewBEDLIŃSKI575,25
   SP / POL / gelding / 2000 / Renome / Gaisma\Galops
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
29FIRLETKA (210)RobertRATAJCZAK577,67
   SP / POL / mare / 1995 / Czad / Finezja\Polonez
   - / Dorota Krejza
    KJ CH Jaszkowo
30GRANDE DAME (115)SławomirHARTMAN678,89
   - / GER / mare / 1999
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
31LEVIS F (153)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)785,81
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
32RADON (60)JowitaDZIEDZIC (J.1990)860,63
   SP / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   - / Dawid Rakoczy
    GLKS Sokół Damasławek
33FURIOSOS (159)WojciechSZESZYCKI870,65
   SP / POL / stallion / 2002 / Rabiat II Turbud Z / Femina\Folio
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
34LANSELOT (108)MarianGOMUŁKIEWICZ873,64
   
   
    KJ Picador Wrocław
35MISSOURI (162)AndrzejBEDLIŃSKI (JM.1991)974,83
   SP / POL / mare / 1999 / Folio / Magura\Mapnik
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
36FAMA (118)JuliaKRUSZYNIEWICZ (JM.1992)993,37
   kuc / POL / mare / 1998 / Figiel / NN
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS Tornado Szczecin
37ALDAMOS (158)WojciechSZESZYCKI1078,29
   SP / POL / gelding / 2000 / Calletto' Son / -
   
    LZS Lech Gniezno
38JUKA (136)JoannaCHRUŚCIEWICZ1078,99
   - / POL / mare / 2002 / Winword / Justa
   - / Wanda Damięcka
    JKS Oxer Szczecin
39KOPCIUSZEK (171)JarosławPORĘBA1079,60
   
   
    OSK Sobin
40MALAJKA (123)NataliaWŁODARCZAK1081,27
   Wlkp. / - / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
41GIGANT (152)MarcinMATELSKI1257,53
   SP / POL / gelding / 2000 / Aspirant / Gosta\Saturn
   - / Edmund Idkowiak
    KJ Agro-Handel Śrem
42CARAT (74)MarekODZIMEK1391,85
   - / POL / stallion / 2001 / Adrian / Corsa\Componist
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
43PUMAR (128)AngelikaOJCZENASZ13106,09
   SP / POL / stallion / 2002 / Maram / Purianka\Polonus
   - / PHU,,Ekoma" SJ J.Walat
    KS Unia Solec Kujawski
44CZCIONKA (135)JoannaCHRUŚCIEWICZ19100,36
   - / POL / mare / 1999 / Orkisz / Czumka
   
    JKS Oxer Szczecin
 KARTEL (84)JoannaKRZYŻOSTANIAKElim.
   SP / POL / gelding / 2002 / Klaudia / Correro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 TURBUD VIVA (173)PaulinaBURDYKAElim.
   SP / POL / mare / 1999 / Turbud Tempo / Wiedza\Dido
   - / Paulina Burdyka
    KJ Bachmat Wrocław
 MARIOT (130)DanielZIELIŃSKIElim.
   - / POL / stallion / 2001 / Top Gun / Markiza
   - / SO Łąck
    GLKS Osielsko
 BODER (109)MarianGOMUŁKIEWICZElim.
   
   
    KJ Picador Wrocław
 EMMILY (73)MarekODZIMEKElim.
   Old. / GER / mare / 2002 / Landsieger I / Engadin\Contender
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
 DON ROBIN F (154)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)Elim.
   - / POL / stallion / 2002 / Robin Z / Dziewiątka xx
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
 RAUHBAUTZ 9 (220)MagdalenaCHŁAPOWSKAElim.
   - / WESTF. / gelding / 1987 / Raphael / Dedelia\Fruhlingsball
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 SAPER (216)MagdalenaCHŁAPOWSKAElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1992 / Saphir / Saperka
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
52
Ukończyło koni
44
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22 kwietnia 2007
Wydruk: 23-04-2007 07:50:17
7* - N
Data: 21-04-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7* - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 7*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PRETTY WOMAN (80)KrzysztofMIKOŁAJCZAK056,12400 PLN
   SP / GER / mare / 1999 / Gracieux / Paola
   - / Jan Szpak
    Niezrzeszony
2ZETA (110)MałgorzataBRODZIAK057,24300 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Elwis / Zarina
   - / Maria Czuchryta
    KJ Picador Wrocław
3LUBAŃ (24)MarekMARKIEWICZ058,23150 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1991 / Makart / Lutecja\Czarlin
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
4NIL (202)NawojkaKIECOŃ059,07100 PLN
   SP / POL / gelding / 1996 / Kabuł / Niagara\Aragonit
   - / Jadwiga Borowiec
    LUKS Nysa Gubin
5BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (131)ŁukaszWASILEWSKI060,9950 PLN
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
6RABIATELLA (145)MarzenaCHOCIEJ063,51
   SP / POL / mare / 1999 / Rabiates Turbud Z / Dioda\Makart
   - / M.Głodowski
    JKS Tornado Szczecin
7WEDNESDAY (81)MonikaKOCIĘCKA (J.1989)063,69
   SP / POL / mare / 2001 / Rytm / Wafama\Fanimo
   - / Jarosław Kocięcki
    KJ Rancho Poznań
8FINNIGAN (117)PiotrMASŁOWSKI067,15
   RHLD / GER / gelding / 2001 / Ferragamo / Regina
   - / Jarosław Szczepanek
    JKS Rywal Grudziądz
9GODER (121)KatarzynaPOETSCHKE068,21
   WLKP / POL / stallion / 1997 / Oder / Gietka
   - / Jerzy Ejma
    KJ Korona Wałcz
10MILTON K (71)AgataSZYMONIAK (JM.1991)068,88
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko
11STOBRAWA (29)JacekKUŚNIERCZAK072,35
   SP / POL / mare / 2000 / Le Voltaire / Solina
   SK Moszna / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Abakus Kaczyna
12FAWORYT (122)NataliaWŁODARCZAK072,85
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
13NOMAD (3)KrzysztofRETKA (JM.1993)073,01
   Wlkp. / POL / gelding / 1993 / Makart / Nemezja\Pistolet
   - / Bożena Retka
    CWKS Legia Warszawa
14CHWAŁA (199)NataliaDRAŃCZAREK (JM.1991)073,07
   HOLSZT. / POL / mare / 1995 / Cabrol / Chełmża\Omen
   - / Wiesław Buchowiecki
    JKS Przybyszewo
15REKRUT (21)MarekZIOMEK073,63
   SP/Hol. / GER / stallion / 2000 / Ramirado / Fantasy/Alcatraz
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
16LEONARDO (156)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)074,00
   SP / GER / stallion / 1996 / Loxgraf / Donka\Alcatraz
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
17CARTIER II (120)KatarzynaPOETSCHKE174,01
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
18MYLORD DE SAUNOIR (125)ŁukaszBRZÓSKA174,39
   SP / FRA / stallion / 2000 / Graphitano / Fidjy de Saunoir\First Frinity
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
19--20HABIBI KIN (151)ŁukaszIDKOWIAK175,92
   SP / POL / gelding / 1999 / Rytm / Haga
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
19--20LARGO (90)DawidRAKOCZY175,92
   - / GER / stallion / 2000 / Lascadyl / Gedy\Corleone
   - / Dawid Rakoczy
    KJ Agro-Handel Śrem
21HAPPY BOY (30)JacekKUŚNIERCZAK176,45
   Saks. / GER / gelding / 2001 / Kordatus / Gybsi\Graninie
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Abakus Kaczyna
22CARPINA (137)KarolinaFRAGSTEIN280,71
   HOLST / GER / mare / 1996 / Carpaccio / Constanta\Lantan
   - / Danuta Glińska-Czajkowska
    JKS Cavallo Bonin
23RYCERZ (17)SławomirKACZMAREK455,55
   SP / POL / stallion / 1997 / Lombardo / Rurytania
   - / Stanisław Grygier
    KJ Jeziorki-Osieczna
24KWANGO (203)MściwojKIECOŃ457,86
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Baldram / Kwatera\Kondor
   - / Agata Nietopiel
    KJ Agro-Handel Śrem
25BAJERA (214)AntoniCHŁAPOWSKI459,89
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
26CANTARO (79)KrzysztofMIKOŁAJCZAK461,60
   HOLSZT. / GER / gelding / 1999 / Chambertin / Doretta
   - / Jan Szpak
    Niezrzeszony
27SENGAJ (111)SławomirHARTMAN462,16
   SP / POL / stallion / 2001 / Niels / Sekwencja
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
28KULT (43)NataliaSTOPA466,64
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / Life and Liberty / Kutyna
   - / Wiesław Sowa
    KJ Nad Stropną
29DONNA ROBINIA (209)ŁukaszTROSZCZYŃSKI466,68
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   
    KJ CH Jaszkowo
30LUDO (10)SławomirKLÓSKA467,27
   - / POL / gelding / 2001
   
    KJ Lotus Poznań
31SEGURA (70)MartynaKISIELEWSKA (J.1989)468,26
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Solina\Lombard
   - / Martyna Kisielewska
    LKJ Ostroga Opole
32GIOCONDA (57)ZofiaPOŁCZYŃSKA469,50
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
33AGAWA (113)SławomirHARTMAN469,71
   - / POL / mare / 2001 / Elvis / Arabiata\Aloube Z
   - / Sławomir Hatrman
    KJ Lotar Biskupiec
34PIORUN FTC (207)ŁukaszTROSZCZYŃSKI471,53
   SP / POL / stallion / 1997 / Druh / Polanica\Dower
   
    KJ CH Jaszkowo
35GAUS (165)ZbigniewBEDLIŃSKI471,74
   SP / POL / gelding / 2000 / Renome / Gaisma\Galops
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
36LEVIS F (153)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)473,28
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
37MARKUS (182)KrzysztofRETKA (JM.1993)473,74
   kuc / POL / gelding / 2000 / Arcus / Maggi\ Nando
   - / Bożena Retka
    CWKS Legia Warszawa
38MALAJKA (123)NataliaWŁODARCZAK574,64
   Wlkp. / - / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
39GUBIN (179)MirosławUBERNA574,82
   xo / POL / gelding / 1991 / Łowicz / Gumka\Szafir
   - / Mirosław Adam Uberna
    ZKS Drzonków
40LORENSO (155)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)575,58
   SP / POL / stallion / 1997 / Louis / Dziewiątka xx\Rumb
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
41LANDAL (143)MarcinIDKOWIAK678,69
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Eleganza
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
42RAGNA T (204)PiotrFRAGSTEIN680,63
   
   
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
43KANTARA (208)ŁukaszTROSZCZYŃSKI870,54
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   
    KJ CH Jaszkowo
44FAMA (118)JuliaKRUSZYNIEWICZ (JM.1992)977,49
   kuc / POL / mare / 1998 / Figiel / NN
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS Tornado Szczecin
45MONARCHA (83)IrenaHASIK977,86
   WLKP / POL / gelding / 1999 / Czynel / Monachomachia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
46ŻYWAGO (119)JuliaKRUSZYNIEWICZ (JM.1992)1182,47
   SP / POL / stallion / 2001 / Nurjev / Żytanes\Orange Bay
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS Tornado Szczecin
47DIEGO (146)AgnieszkaOLSZEWSKA (J.1989)1184,41
   Wlkp. / POL / stallion / 1996 / Makart / Diosa\Kondor
   - / Agnieszka Olszewska
    SKJ Sopot
48ELIOT (164)AndrzejBEDLIŃSKI (JM.1991)1273,84
   - / POL / gelding / 2001 / Rabiat II / Empirja\Genius
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
49RADON (60)JowitaDZIEDZIC (J.1990)1673,23
   SP / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   - / Dawid Rakoczy
    GLKS Sokół Damasławek
50LANSELOT (108)MarianGOMUŁKIEWICZ1878,67
   
   
    KJ Picador Wrocław
51LOSTERICO (76)TomaszKLEIN21122,18
   DR / GER / - / 2000 / Lucky Luke / Isabell\Ico
   - / Marek Odzimek
    KJ Turbud Brzeg
52GIGANT (152)MarcinMATELSKI2486,15
   SP / POL / gelding / 2000 / Aspirant / Gosta\Saturn
   - / Edmund Idkowiak
    KJ Agro-Handel Śrem
 ARGUS (75)MarekODZIMEKElim.
   OLDEN. / GER / gelding / 1997 / Argentinus / Wentina\Gervantus I
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
 CORTAZAR (213)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 ILMER (63)MałgorzataMUCHAElim.
   SP / POL / stallion / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
 AKCENT (72)AgataSZYMONIAK (JM.1991)Rez.
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
56
Ukończyło koni
52
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22 kwietnia 2007
Wydruk: 23-04-2007 07:50:21
8A - P
Data: 21-04-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8A - P -z oceną stylu - Runda Młodych Koni (5 lat)
(Competition No 8A)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ROVETTO (69)JacekBOBIK8,469,14
   OLD. / GER / stallion / 2002 / Radiator / Semiramis\Aldatus
   - / L.Sasinowski, J. Bobik
    KJ Hippica Polonia
2--3VISCOUNT (68)JacekBOBIK8,367,55
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Phytagoras / Riggy\Burggraf
   - / L. Sosinowski, J. Bobik
    KJ Hippica Polonia
2--3SANDRO JUNIOR (41)TomaszGAŁCZYŃSKI8,369,32
   OLD. / GER / gelding / 2002 / Sandro Star / Baccardi\Tenor
   - / Jacek Tarczyński
    OSK Michalscy Trzebnica
4--5TURBUD CICERO (193)TomaszKLEIN8,268,49
   BWP / BEL / stallion / 2002 / Orlando 96 / Famagusta\Guignolet
   - / Z. Łoś
    KJ Turbud Brzeg
4--5SAHRYN Z (46)PiotrSAWICKI8,269,38
   - / POL / stallion / 2002 / Sandro Z / Cinola\Ofal
   - / Wiesław Stopa
    KJ Nad Stropną
6--8PANKRACY (18)MarekZIOMEK8,066,47
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Pithagoras / Happy Lady
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
6--8VASCOVEL (32)MarekMARKIEWICZ8,068,59
   - / NED / stallion / 2002 / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
6--8ABRAXIS-Z PLUS-S (50)JarosławSKRZYCZYŃSKI8,074,95
   SP / POL / stallion / 2002 / Elvis / Abraxa II-Z
   - / P.P.H. Szumlakowski
    Niezrzeszony
9--11ORANE DU LIBAIRE (124)ŁukaszBRZÓSKA7,865,82
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
9--11OMAR PLUS-S (185)AleksandraLUSINA7,867,38
   SP / POL / gelding / 2002 / Elvis / Olibobik
   - / P.P.H Szumlakowski
    KJ Agro-Handel Śrem
9--11VANCOUVER (134)HubertPOLOWCZYK (J.1989)7,869,30
   KWPN / NED / - / 2002 / Placido / Zieni\Radboud
   
    JKS Cavallo Bonin
12ONLY YOU (58)ZofiaPOŁCZYŃSKA7,769,68
   SP / POL / stallion / 2002 / Igman / Octet\Careful
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
13--14RAPIDO BOY (62)MałgorzataMUCHA7,562,31
   SP / POL / stallion / 2002 / Consor / Rami-Loxley
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
13--14BRETANIA (144)MarzenaCHOCIEJ7,564,47
   SP / POL / mare / 2002 / Harwest / Bratnia
   - / Jacek Kuzyniu
    JKS Tornado Szczecin
15VULKAAN (142)MarcinIDKOWIAK7,475,98
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Mill Reef VDL / Poklahoma W
   - / Marcin Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
16--18ALGERIA D (61)NataliaGASZYŃSKA-BĄK (JM.1993)7,065,06
   Kuc / POL / mare / 2002 / Nurjev / Astra\Dethmer
   - / N. Gaszyńska-Bąk
    GLKS Sokół Damasławek
16--18LORD B (200)MściwojKIECOŃ7,068,26
   - / POL / stallion / 2002 / Lambada / Hellada\Samolot
   - / Marek Brzechwa
    KJ Agro-Handel Śrem
16--18GALON (174)BeataSZUBER7,071,41
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
19EMMILY (73)TomaszKLEIN6,676,72
   Old. / GER / mare / 2002 / Landsieger I / Engadin\Contender
   - / Marek Odzimek
    KJ Turbud Brzeg
20PUMAR (128)AngelikaOJCZENASZ6,171,65
   SP / POL / stallion / 2002 / Maram / Purianka\Polonus
   - / PHU,,Ekoma" SJ J.Walat
    KS Unia Solec Kujawski
21KARTEL (84)JoannaKRZYŻOSTANIAK5,967,93
   SP / POL / gelding / 2002 / Klaudia / Correro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22JUKA (136)JoannaCHRUŚCIEWICZ5,472,21
   - / POL / mare / 2002 / Winword / Justa
   - / Wanda Damięcka
    JKS Oxer Szczecin
23KASTYLIA (82)IrenaHASIK5,180,13
   SP / POL / mare / 2002 / Correro / Cubra\Sterowiec
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
24DON ROBIN F (154)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)4,093,25
   - / POL / stallion / 2002 / Robin Z / Dziewiątka xx
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
25ORDON (102)MarekLEWICKI3,994,60
   SP / POL / gelding / 2002 / Quirinus / Oriola\Cabrol
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
26DARIWA (147)MarcinMATELSKI3,586,42
   SP / POL / mare / 2002 / Etos / Donja I\Gloster
   - / Ferdynand Szczepaniak
    KJ Agro-Handel Śrem
27COUNTER SON (116)PiotrMASŁOWSKI0,1103,21
   HOLSZT / GER / stallion / 2002 / Counter / Havara
   - / Tomasz Mierzejewski
    JKS Rywal Grudziądz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
27
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22 kwietnia 2007
Wydruk: 23-04-2007 07:50:25
8B - N
Data: 21-04-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8B - N -z oceną stylu - Runda Młodych Koni (6 lat)
(Competition No 8B)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LIBERADO (52)JarosławSKRZYCZYŃSKI8,468,91
   HOLST. / GER / stallion / 2001 / Lancer II / Mara VI/Acord
   - / Jerzy Michalski
    Niezrzeszony
2SERGIO L (112)SławomirHARTMAN8,372,28
   OLD. / GER / stallion / 2001 / Sergeant Pepper / Graefin Sina\Le Vainqueur
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
3CABALLUS Z (45)PiotrSAWICKI8,270,25
   - / NED / stallion / 2001 / Caretano Z / Gil\Grannus
   - / Wiesław Stopa
    KJ Nad Stropną
4--5COREL (49)JarosławSKRZYCZYŃSKI8,066,57
   SP / GER / stallion / 2001 / Corgraf / Kasandra\Liberator
   - / J.Tarczyński
    Niezrzeszony
4--5SABAT (93)JacekBUCKI8,067,54
   SP / - / gelding / 2001 / Landos II / Soja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6--8TURBUD IWA (190)TomaszKLEIN7,967,54
   - / POL / mare / 2001 / Nurjev / Iluzja
   - / Zbigniew Łoś
    KJ Turbud Brzeg
6--8WINNER (86)DawidRAKOCZY7,967,72
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6--8WAREG (85)DawidRAKOCZY7,969,39
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
9--13UNISCO (19)MarekZIOMEK7,864,94
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
9--13GRANIT (138)RenataWÓJCIK7,866,00
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
9--13GRAF PILOX (59)ZofiaPOŁCZYŃSKA7,866,05
   HANN / GER / stallion / 2001 / Wogenbrecher / Gremlin
   - / Jarosław Sekuła
    GLKS Sokół Damasławek
9--13DON GRANDI P (16)SławomirKACZMAREK7,866,94
   SP / POL / stallion / 2001 / Grandioso / Dunka
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
9--13ORTON (91)JacekBUCKI7,870,17
   SP / POL / stallion / 2000 / Nurjev / Ottawa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
14UPPER LANE (198)NataliaDRAŃCZAREK (JM.1991)7,774,87
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Germus R / Bellaleen\Voltaire
   - / Natalia Drańczarek
    JKS Przybyszewo
15--18GAYALL (92)JacekBUCKI7,667,74
   SP / POL / stallion / 2001 / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15--18URBANE (56)KrzysztofPOŁCZYŃSKI7,668,33
   KWPN / NED / mare / 2001 / Landeur / Demesis
   - / Jarosław Sekuła
    GLKS Sokół Damasławek
15--18SEGURA (70)MartynaKISIELEWSKA (J.1989)7,670,46
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Solina\Lombard
   - / Martyna Kisielewska
    LKJ Ostroga Opole
15--18UNION (36)LeszekGRAMZA7,673,14
   KWPN / NED / stallion / 2001 / Freestyle / -
   - / Artur Chodkowski
    OSK Michalscy Trzebnica
19GROM (148)ŁukaszIDKOWIAK7,567,64
   SP / POL / gelding / 2001 / Arizona / Gemara
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
20ŻYWAGO (119)MarekLEWICKI7,479,79
   SP / POL / stallion / 2001 / Nurjev / Żytanes\Orange Bay
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
21U CAN'T LOSE (67)JacekBOBIK7,367,37
   KWPN / NED / stallion / 2001 / Nathing To Lose / Enjolie
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
22UMARINA (55)KrzysztofPOŁCZYŃSKI7,070,21
   KWPN / NED / mare / 2001 / Indoctro / Marina
   - / Marek Odzimek
    GLKS Sokół Damasławek
23CARAT (74)TomaszKLEIN4,679,38
   - / POL / stallion / 2001 / Adrian / Corsa\Componist
   - / Marek Odzimek
    KJ Turbud Brzeg
24MARIOT (130)DanielZIELIŃSKI3,492,94
   - / POL / stallion / 2001 / Top Gun / Markiza
   - / SO Łąck
    GLKS Osielsko
 WEDNESDAY (81)MonikaKOCIĘCKA (J.1989)Elim.
   SP / POL / mare / 2001 / Rytm / Wafama\Fanimo
   - / Jarosław Kocięcki
    KJ Rancho Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
25
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22 kwietnia 2007
Wydruk: 23-04-2007 07:50:35
9 - C
Data: 21-04-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - C -zwykły - Mała Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1UILSKUIKEN (104)MarekLEWICKI060,23800 PLN
   SP / NED / stallion / 2001 / Karandasj / Oase\Burggraaf
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
2CYRKON (65)JacekBOBIK060,82600 PLN
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Cyranka\Cavalliero
   - / Anna Trzeciak
    KJ Hippica Polonia
3MEKSYK (201)MściwojKIECOŃ062,27400 PLN
   SP / POL / stallion / 1998 / Elmero / Meskalina\Dipol
   - / Urszula Farysej
    KJ Agro-Handel Śrem
4PACO (206)JanKUREK (J.1989)064,39300 PLN
   SP / - / stallion / 1999 / Widar / Panama
   
    JUKS Abakus Kaczyna
5QUATTRO L (14)SławomirKLÓSKA065,35200 PLN
   - / POL / stallion / 1998
   
    KJ Lotus Poznań
6TAUNUS (66)JacekBOBIK066,6725 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Lavendel / Tarcza\Czad
   - / Zdzisław Mikuła
    KJ Hippica Polonia
7IBIX (23)KamilaKUŚMIERKOWSKA068,7125 PLN
   SP / POL / gelding / 1999 / Winner / Iberia\Ilion
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
8ROADRUNNER (172)JarosławPORĘBA071,1425 PLN
   Wurtenberg / GER / gelding / 1993 / Raphael Son / -
   - / Jarosław Poręba
    OSK Sobin
9CAPRICE (27)JuliaBIEGANOWSKA (J.1989)071,2325 PLN
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Coronado / Zurla\Fasolt
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
10ROTMISTRZ (20)MarekZIOMEK072,7225 PLN
   SP/Hol. / GER / stallion / 2000 / Ramirado / Hiazinthe/Carthago
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
11KWANGO (203)MściwojKIECOŃ073,7325 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Baldram / Kwatera\Kondor
   - / Agata Nietopiel
    KJ Agro-Handel Śrem
12LEUKOS (184)AleksandraLUSINA074,1325 PLN
   Westf. / GER / stallion / 2000 / Lancer III / Falkenhos Linaris
   - / Lusina Aleksandra
    KJ Agro-Handel Śrem
13QUINTUS (97)JacekZAGOR283,5125 PLN
   - / GER / gelding / 2001 / Quinar / My Lady III
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
14AMANT (34)TomaszKUMOREK457,6125 PLN
   XO / POL / gelding / 1995 / Fan Bej / Amba\Rosan
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
15VOLKSWAGEN GIG (94)JacekBUCKI461,4725 PLN
   SP / POL / gelding / 1995 / Leandro / Gigi\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
16COREL (49)JarosławSKRZYCZYŃSKI462,6525 PLN
   SP / GER / stallion / 2001 / Corgraf / Kasandra\Liberator
   - / J.Tarczyński
    Niezrzeszony
17GRAND (25)MarekMARKIEWICZ464,4425 PLN
   HANN. / GER / stallion / 1994 / Grannus / Line\Lanthan
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
18LUCKY LORD LOXGRAF II (35)LeszekGRAMZA465,8925 PLN
   HANN / GER / stallion / 1999 / Landclassic / Bonita\Zeus
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
19CANTARO (79)KrzysztofMIKOŁAJCZAK467,85
   HOLSZT. / GER / gelding / 1999 / Chambertin / Doretta
   - / Jan Szpak
    Niezrzeszony
20FRANCHESCA (4)IreneuszKONDRATOWICZ469,14
   OLD. / GER / mare / 1996 / Fundament / Boxberg\Mandamus
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
21LARGO (90)DawidRAKOCZY469,42
   - / GER / stallion / 2000 / Lascadyl / Gedy\Corleone
   - / Dawid Rakoczy
    KJ Agro-Handel Śrem
22SIMONE (169)WojciechDAHLKE (JM.1992)469,44
   KWPN / NED / mare / 1999 / Corland / Naomi\Ahorn
   - / Antoni Dahlke
    BKS Kłos Budzyń
23SPECJALISTA (217)MściwojKIECOŃ470,04
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
24SYLVIO (77)AngelikaZMYSŁOWSKA470,08
   SP / POL / gelding / 2000 / Louis / Sza\Pergamon
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    KJ Lotus Poznań
25MADISON (170)WojciechDAHLKE (JM.1992)471,09
   KWPN / NED / stallion / 1994
   
    BKS Kłos Budzyń
26ZETA (110)MałgorzataBRODZIAK471,29
   SP / POL / mare / 2000 / Elwis / Zarina
   - / Maria Czuchryta
    KJ Picador Wrocław
27DORA (139)RenataWÓJCIK471,80
   SP / POL / mare / 1998 / Dawid / Iga
   - / Piotr Duda
    GLKS Osielsko
28JURAND (53)KrzysztofPOŁCZYŃSKI473,61
   WLKP / POL / gelding / 1995 / Jankes / Iwa\Ink
   - / Krzysztof Połczyński
    GLKS Sokół Damasławek
29DARTO (101)JacekZAGOR475,91
   
   
    Largo S.A.
30PARDOES G (1)PawełKALICIŃSKI576,13
   KWPN / NED / gelding / 1997 / In Doctro / Dynamite
   - / Piotr Kaliciński
    CWKS Legia Warszawa
31CALAMBRIA (205)JanKUREK (J.1989)577,12
   SP / POL / mare / 1998 / Ober / Kriszuna\Kokoschka
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
32CAPRI (196)WeronikaSOŁTYSIAK579,68
   HOLST. / GER / mare / 1997 / Contender / Badendorferin\Constanti
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
33CORLETTO (99)JacekZAGOR784,31
   
   
    Largo S.A.
34BUTAN (15)SławomirKACZMAREK860,87
   SP / POL / gelding / 1996 / Louis / Burgundia\Dakota
   - / Stanisław Grygiel
    KJ Jeziorki-Osieczna
35AKCENT (72)AgataSZYMONIAK (JM.1991)862,16
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko
36HEKTOR (177)JacekTOKARSKI865,60
   SP / POL / gelding / 1997 / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
37IKARUS (87)DawidRAKOCZY866,57
   SP / POL / gelding / 2000 / Empiryk / Inwencja\Fred
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
38ALMETTO P (107)JacekPOLIKOWSKI867,08
   SP / POL / stallion / 1999 / Rabiatos Z / Aspazja\Aloube Z
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
39DENTON (22)KamilaKUŚMIERKOWSKA869,85
   SP / POL / gelding / 1997 / Tik Tak / Drumla\Lawin
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
40KALEW (157)WojciechSZESZYCKI869,92
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / Lew / Karlina
   - / Marcin Bajer
    LZS Lech Gniezno
41CARTER (160)WojciechSZESZYCKI872,76
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
42ANGELO L (192)TomaszKLEIN874,48
   OLD. / GER / stallion / 2000 / Acord II / Larissa\Landadel
   - / Marek Odzimek
    KJ Turbud Brzeg
43GODEWIND (47)JarosławSKRZYCZYŃSKI1080,17
   WEST / GER / gelding / 1998 / Gralshuter / Gitte
   - / Krzysztof Dyrek
    Niezrzeszony
44GUBIN (179)MirosławUBERNA1083,44
   xo / POL / gelding / 1991 / Łowicz / Gumka\Szafir
   - / Mirosław Adam Uberna
    ZKS Drzonków
45LANDAL (143)MarcinIDKOWIAK1186,43
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Eleganza
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
46LOSTERICO (76)TomaszKLEIN1186,80
   DR / GER / - / 2000 / Lucky Luke / Isabell\Ico
   - / Marek Odzimek
    KJ Turbud Brzeg
47QUMBALL (178)JacekTOKARSKI1187,84
   BWP / GER / stallion / 1993 / Kimball / Aredna\Indiaan
   - / Piotr Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
48Q-TWO (103)MarekLEWICKI11103,65
   OLD. / GER / - / 2000 / Quattro B / Weissa\Falkner
   - / Agro-Pol Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
49KAROLINKA CZE-KO-ROL (95)JacekBUCKI1258,82
   WLKP / POL / mare / 1998 / Baryton / Kryniczanka\Dalton
   - / jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
50ROMANTICO II (48)JarosławSKRZYCZYŃSKI1268,99
   KWPN / NED / gelding / 1998 / Animo / Ginkie
   - / Klaudia Siarkiewicz
    Niezrzeszony
51ULLA V.D. HEYDEHOEK (175)BeataSZUBER1270,86
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
52CORVUS Z (44)PiotrSAWICKI1271,01
   - / GER / stallion / 2000 / Caretano Z / Ada\Accord II
   - / Wiesław Sowa
    KJ Nad Stropną
53KATALONIA (161)WojciechSZESZYCKI1271,20
   SP / POL / mare / 1998 / Rytm / Kronika\ Hacel
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
54WODAN (149)ŁukaszIDKOWIAK1273,08
   SP / POL / gelding / 1995 / Suplement / Waluta
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
55OLSZTYN WM (42)MagdalenaPODSIADŁY1274,65
   SP / POL / gelding / 1996 / Poncz / Oksana WM\Adrar
   - / Magdalena Podsiadły
    OSK Michalscy Trzebnica
56INULINA (40)TomaszGAŁCZYŃSKI1274,97
   SP / POL / mare / 1999 / Lombardo / Inula\Bujak
   - / Jacek Tarczyński
    OSK Michalscy Trzebnica
57CARUSO (105)MarekLEWICKI1275,27
   - / GER / gelding / 1999 / Calvador / Esperanca
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
58CARAT 43 (194)TomaszKLEIN1483,58
   HESSEN / GER / gelding / 1990 / Capitano / Ramira
   - / ZB Łoś
    KJ Turbud Brzeg
59DIEGO (146)AgnieszkaOLSZEWSKA (J.1989)15100,18
   Wlkp. / POL / stallion / 1996 / Makart / Diosa\Kondor
   - / Agnieszka Olszewska
    SKJ Sopot
60CZARKA (106)MarekLEWICKI1662,24
   SP / POL / mare / 2000 / Contender / Czatara\Tajwan
   - / Natalia Urbanowicz
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
61POTOMAK (2)PawełKALICIŃSKI1896,42
   OLD / GER / gelding / 1996 / Grundsteins Erbe / Parcia\Venator
   - / Piotr Kaliciński
    CWKS Legia Warszawa
62MILTON K (71)AgataSZYMONIAK (JM.1991)1985,63
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko
63CANTERO (78)AngelikaZMYSŁOWSKA21109,59
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    KJ Lotus Poznań
64DILEJT (129)DanielZIELIŃSKI2469,25
   SP / POL / mare / 1997 / Sofix / Dafolia
   - / Dorota Zielińska
    GLKS Osielsko
65LOXLEY (64)JacekBOBIK2593,14
   HANN / GER / gelding / 1998 / Laptop / Inhaculata/Il de Bovebon
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
 WARO-HEROS (150)ŁukaszIDKOWIAKElim.
   SP / POL / gelding / 1990 / Bandos / Herwia\Wenet
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
 POLONEZ (13)SławomirKLÓSKAElim.
   - / POL / gelding / -
   
    KJ Lotus Poznań
 ROLAND (141)MarcinIDKOWIAKElim.
   KWPN / NED / gelding / 1998 / Landwind II / Larissa
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
 RABIATELLA (145)MarzenaCHOCIEJElim.
   SP / POL / mare / 1999 / Rabiates Turbud Z / Dioda\Makart
   - / M.Głodowski
    JKS Tornado Szczecin
 PIRAT (127)AngelikaOJCZENASZElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Pira\Pirus
   - / Angelika Ojczenasz
    KS Unia Solec Kujawski
 HBC PLACIDO (133)ŁukaszWASILEWSKIElim.
   KWPN / NED / - / 1997
   
    KJ HBC Lasocice
 BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (131)ŁukaszWASILEWSKIRez.
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
72
Ukończyło koni
65
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22 kwietnia 2007
Wydruk: 23-04-2007 07:50:40
10 - CC1
Data: 21-04-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - CC1 -zwykły z rozgrywką - Duża Runda - Tabela A; Art. 238.2.2
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1GAMBO (37)LeszekGRAMZA068,40032,231200 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / Oder / Gabi\Granit
   - / Jerzy Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
2GUFFI (176)BeataSZUBER071,82036,83900 PLN
   Pół Aust. / AUT / stallion / 1996 / Grandeur / Weltreise
   Rudiger Wassibauer / Krzysztof Jonik
    KJ Bachmat Wrocław
3SIR ROBIN (33)TomaszKUMOREK070,98432,82600 PLN
   SP / POL / stallion / 1997 / Robin Zet 2 / Sankcja\Jantar
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
4CASTELLO (183)AleksandraLUSINA068,66435,08350 PLN
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Calido / Prinett\Calypso I
   - / Maria Magdalena Gołaś
    KJ Agro-Handel Śrem
5PACO (206)JanKUREK (J.1989)464,01250 PLN
   SP / - / stallion / 1999 / Widar / Panama
   
    JUKS Abakus Kaczyna
6SALVO GOOSBY (38)LeszekGRAMZA468,81200 PLN
   KWPN / NED / stallion / 1999 / Indorado / K-Elipse\Calvados
   - / Jerzy Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
7HEKTOR (177)JacekTOKARSKI469,29
   SP / POL / gelding / 1997 / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
8AMANT (34)TomaszKUMOREK470,09
   XO / POL / gelding / 1995 / Fan Bej / Amba\Rosan
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
9OTELLO (126)ŁukaszBRZÓSKA470,33
   SP / POL / stallion / 2000 / Winner / Osnowa\Hajfong
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
10Q-TWO (103)MarekLEWICKI471,40
   OLD. / GER / - / 2000 / Quattro B / Weissa\Falkner
   - / Agro-Pol Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
11CARLOS (5)IreneuszKONDRATOWICZ471,87
   Hanover / GER / gelding / 1998 / Calido / Ramina\Ramino
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
12HBC LAKE BID (132)ŁukaszWASILEWSKI474,24
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Kaja i\Cascavelle
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
13MAAIK (189)TomaszKLEIN474,28
   KWPN / NED / stallion / 1994 / Equador / Goof\Legaat
   - / Jan Sołtysiak
    KJ Turbud Brzeg
14SILISTRJA (96)JacekBUCKI868,39
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Silesia\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15OLSZTYN WM (42)MagdalenaPODSIADŁY872,38
   SP / POL / gelding / 1996 / Poncz / Oksana WM\Adrar
   - / Magdalena Podsiadły
    OSK Michalscy Trzebnica
16LOVE PARADE 5 (8)StanisławPRZEDPEŁSKI872,76
   Westf. / GER / mare / 1995 / Libero H / Paloma
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
17FRANCHESCA (4)IreneuszKONDRATOWICZ1185,69
   OLD. / GER / mare / 1996 / Fundament / Boxberg\Mandamus
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
18SANTOS (191)TomaszKLEIN1289,40
   KWPN/SP / NED / stallion / 1999 / Guidam / Mistery-Lady
   - / WSMiZ w Lesznie
    KJ Turbud Brzeg
19GODEWIND (47)JarosławSKRZYCZYŃSKI1669,41
   WEST / GER / gelding / 1998 / Gralshuter / Gitte
   - / Krzysztof Dyrek
    Niezrzeszony
20ROADRUNNER (172)JarosławPORĘBA1986,07
   Wurtenberg / GER / gelding / 1993 / Raphael Son / -
   - / Jarosław Poręba
    OSK Sobin
21ULLA V.D. HEYDEHOEK (175)BeataSZUBER3081,59
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
 SANDRO SILVER (195)WeronikaSOŁTYSIAKElim.
   HAN / GER / gelding / 1994 / Sandro / Weronika\Werther
   - / WSMIZ Leszno
    JKS Przybyszewo
 CARAVELLA (212)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/6
Liczba skoków (Jumps)
13/7
Dystans (m)
440/270
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
76/47
Startowało koni
23
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22 kwietnia 2007
Wydruk: 23-04-2007 07:50:43
11* - P
Data: 22-04-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11* - P -zwykły - konkurs pocieszenia - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 11*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MARIOT (130)DanielZIELIŃSKI049,80rzeczowa PLN
   - / POL / stallion / 2001 / Top Gun / Markiza
   - / SO Łąck
    GLKS Osielsko
2FURIOSOS (159)WojciechSZESZYCKI052,12rzeczowa PLN
   SP / POL / stallion / 2002 / Rabiat II Turbud Z / Femina\Folio
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
3GAUS (165)ZbigniewBEDLIŃSKI055,23rzeczowa PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Renome / Gaisma\Galops
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
4COUNTER SON (116)PiotrMASŁOWSKI056,25
   HOLSZT / GER / stallion / 2002 / Counter / Havara
   - / Tomasz Mierzejewski
    JKS Rywal Grudziądz
5DON ROBIN F (154)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)454,33
   - / POL / stallion / 2002 / Robin Z / Dziewiątka xx
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
6TURBUD VIVA (173)PaulinaBURDYKA571,34
   SP / POL / mare / 1999 / Turbud Tempo / Wiedza\Dido
   - / Paulina Burdyka
    KJ Bachmat Wrocław
7CORTAZAR (213)AntoniCHŁAPOWSKI674,26
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
8ELIOT (164)AndrzejBEDLIŃSKI (JM.1991)853,25
   - / POL / gelding / 2001 / Rabiat II / Empirja\Genius
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
9GIGANT (152)MarcinMATELSKI853,86
   SP / POL / gelding / 2000 / Aspirant / Gosta\Saturn
   - / Edmund Idkowiak
    KJ Agro-Handel Śrem
10DARIWA (147)MarcinMATELSKI855,68
   SP / POL / mare / 2002 / Etos / Donja I\Gloster
   - / Ferdynand Szczepaniak
    KJ Agro-Handel Śrem
11ALDAMOS (158)WojciechSZESZYCKI856,76
   SP / POL / gelding / 2000 / Calletto' Son / -
   
    LZS Lech Gniezno
12PUMAR (128)AngelikaOJCZENASZ866,46
   SP / POL / stallion / 2002 / Maram / Purianka\Polonus
   - / PHU,,Ekoma" SJ J.Walat
    KS Unia Solec Kujawski
13BODER (109)MarianGOMUŁKIEWICZ866,58
   
   
    KJ Picador Wrocław
14ARGUS (75)MarekODZIMEK868,76
   OLDEN. / GER / gelding / 1997 / Argentinus / Wentina\Gervantus I
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
15CARAT (74)MarekODZIMEK970,54
   - / POL / stallion / 2001 / Adrian / Corsa\Componist
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
16KANTARA (208)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1254,93
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   
    KJ CH Jaszkowo
17MISSOURI (162)AndrzejBEDLIŃSKI (JM.1991)2054,63
   SP / POL / mare / 1999 / Folio / Magura\Mapnik
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
 RAUHBAUTZ 9 (220)MagdalenaCHŁAPOWSKAElim.
   - / WESTF. / gelding / 1987 / Raphael / Dedelia\Fruhlingsball
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 KOPCIUSZEK (171)JarosławPORĘBAElim.
   
   
    OSK Sobin
 SAPER (216)MagdalenaCHŁAPOWSKAElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1992 / Saphir / Saperka
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
20
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22 kwietnia 2007
Wydruk: 23-04-2007 07:50:45
12* - P
Data: 22-04-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12* - P -zwykły - Finał klasy P - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 12*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NIL (202)NawojkaKIECOŃ045,40300 PLN
   SP / POL / gelding / 1996 / Kabuł / Niagara\Aragonit
   - / Jadwiga Borowiec
    LUKS Nysa Gubin
2A'VOLTAIRE (54)KrzysztofPOŁCZYŃSKI046,50200 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Voltaire / Aisza\Regen
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
3KASHMIR DE REVE (114)SławomirHARTMAN049,92100 PLN
   OLD. / GER / stallion / 2001 / Kashmir Van Schuttershof / Doxanna\Quick Star
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
4GALLA (167)PawełSTASIAK050,77
   SP / POL / mare / 2001 / Lotos / Geometria
   - / Paweł Stasiak
    KJ CH Jaszkowo
5HABIBI KIN (151)ŁukaszIDKOWIAK053,40
   SP / POL / gelding / 1999 / Rytm / Haga
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
6GRANDE DAME (115)SławomirHARTMAN054,85
   - / GER / mare / 1999
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
7CANDY MAN (9)SławomirKLÓSKA449,24
   Wlkp. / POL / gelding / 2000 / Ignac / Czarelia\Akcept
   - / Katarzyna Masełkowska
    KJ Lotus Poznań
8DONNA ROBINIA (209)ŁukaszTROSZCZYŃSKI451,22
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   
    KJ CH Jaszkowo
9CARDINO KAMA (26)MarekMARKIEWICZ456,94
   Holszt. / - / gelding / 2002 / Cardino / Kima
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
10MARKUS (182)KrzysztofRETKA (JM.1993)460,63
   kuc / POL / gelding / 2000 / Arcus / Maggi\ Nando
   - / Bożena Retka
    CWKS Legia Warszawa
11MONARCHA (83)IrenaHASIK849,29
   WLKP / POL / gelding / 1999 / Czynel / Monachomachia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
12POLONEZ (13)SławomirKLÓSKA859,95
   - / POL / gelding / -
   
    KJ Lotus Poznań
13URGENT (51)JarosławSKRZYCZYŃSKI860,70
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Ojasper / Zytani\Wahtamin
   - / Jacek Tarczyński
    Niezrzeszony

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
13
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22 kwietnia 2007
Wydruk: 23-04-2007 07:50:48
13* - N
Data: 22-04-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13* - N -dwufazowy - konkurs pocieszenia - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 13*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ANGELO L (192)TomaszKLEIN051,53026,21rzeczowa PLN
   OLD. / GER / stallion / 2000 / Acord II / Larissa\Landadel
   - / Marek Odzimek
    KJ Turbud Brzeg
2MALAJKA (123)NataliaWŁODARCZAK049,12030,52rzeczowa PLN
   Wlkp. / - / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3LEVIS F (153)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)051,31031,99rzeczowa PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
4KATALONIA (161)WojciechSZESZYCKI048,37427,04
   SP / POL / mare / 1998 / Rytm / Kronika\ Hacel
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
5KALEW (157)WojciechSZESZYCKI050,66429,03
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / Lew / Karlina
   - / Marcin Bajer
    LZS Lech Gniezno
6PIRAT (127)AngelikaOJCZENASZ053,19652,66
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Pira\Pirus
   - / Angelika Ojczenasz
    KS Unia Solec Kujawski
7WEDNESDAY (81)MonikaKOCIĘCKA (J.1989)048,221244,32
   SP / POL / mare / 2001 / Rytm / Wafama\Fanimo
   - / Jarosław Kocięcki
    KJ Rancho Poznań
8BAJERA (214)AntoniCHŁAPOWSKI447,41
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9LANSELOT (108)MarianGOMUŁKIEWICZ448,59
   
   
    KJ Picador Wrocław
10JAKUCJA (218)TomaszMIELCAREK449,07
   Wlkp. / POL / mare / -
   - / Ryszard Zaręba
    JUKS Mieczewo Borkowice
11LUDO (10)SławomirKLÓSKA449,13
   - / POL / gelding / 2001
   
    KJ Lotus Poznań
12MYLORD DE SAUNOIR (125)ŁukaszBRZÓSKA449,43
   SP / FRA / stallion / 2000 / Graphitano / Fidjy de Saunoir\First Frinity
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
13LEPTON (219)TomaszMIELCAREK450,28
   Wlkp. / POL / gelding / 2001
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
14SEGURA (70)MartynaKISIELEWSKA (J.1989)452,57
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Solina\Lombard
   - / Martyna Kisielewska
    LKJ Ostroga Opole
15LOSTERICO (76)TomaszKLEIN459,15
   DR / GER / - / 2000 / Lucky Luke / Isabell\Ico
   - / Marek Odzimek
    KJ Turbud Brzeg
16UNION (36)LeszekGRAMZA857,63
   KWPN / NED / stallion / 2001 / Freestyle / -
   - / Artur Chodkowski
    OSK Michalscy Trzebnica
17FAMA (118)JuliaKRUSZYNIEWICZ (JM.1992)977,44
   kuc / POL / mare / 1998 / Figiel / NN
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS Tornado Szczecin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
350/280
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
60/48
Startowało koni
17
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22 kwietnia 2007
Wydruk: 23-04-2007 07:50:53
14* - N
Data: 22-04-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14* - N -dwufazowy - Finał klasy N - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 14*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CHWAŁA (199)NataliaDRAŃCZAREK (JM.1991)046,85026,75400 PLN
   HOLSZT. / POL / mare / 1995 / Cabrol / Chełmża\Omen
   - / Wiesław Buchowiecki
    JKS Przybyszewo
2MILTON K (71)AgataSZYMONIAK (JM.1991)048,96027,22300 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko
3ZETA (110)MałgorzataBRODZIAK049,16027,79150 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Elwis / Zarina
   - / Maria Czuchryta
    KJ Picador Wrocław
4KULT (43)NataliaSTOPA047,93027,94100 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / Life and Liberty / Kutyna
   - / Wiesław Sowa
    KJ Nad Stropną
5GODER (121)KatarzynaPOETSCHKE051,04029,6050 PLN
   WLKP / POL / stallion / 1997 / Oder / Gietka
   - / Jerzy Ejma
    KJ Korona Wałcz
6FINNIGAN (117)PiotrMASŁOWSKI050,69029,97
   RHLD / GER / gelding / 2001 / Ferragamo / Regina
   - / Jarosław Szczepanek
    JKS Rywal Grudziądz
7CARTIER II (120)KatarzynaPOETSCHKE050,31032,29
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
8LUBAŃ (24)MarekMARKIEWICZ047,00424,96
   Wlkp. / POL / gelding / 1991 / Makart / Lutecja\Czarlin
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
9NOMAD (3)KrzysztofRETKA (JM.1993)047,41426,18
   Wlkp. / POL / gelding / 1993 / Makart / Nemezja\Pistolet
   - / Bożena Retka
    CWKS Legia Warszawa
10AGAWA (113)SławomirHARTMAN046,72426,43
   - / POL / mare / 2001 / Elvis / Arabiata\Aloube Z
   - / Sławomir Hatrman
    KJ Lotar Biskupiec
11SENGAJ (111)SławomirHARTMAN049,25427,30
   SP / POL / stallion / 2001 / Niels / Sekwencja
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
12RAGNA T (204)PiotrFRAGSTEIN051,35431,42
   
   
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
13RABIATELLA (145)MarzenaCHOCIEJ046,09Elim.
   SP / POL / mare / 1999 / Rabiates Turbud Z / Dioda\Makart
   - / M.Głodowski
    JKS Tornado Szczecin
14ILMER (63)MałgorzataMUCHA444,28
   SP / POL / stallion / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
15RYCERZ (17)SławomirKACZMAREK451,69
   SP / POL / stallion / 1997 / Lombardo / Rurytania
   - / Stanisław Grygier
    KJ Jeziorki-Osieczna
16CARPINA (137)KarolinaFRAGSTEIN454,21
   HOLST / GER / mare / 1996 / Carpaccio / Constanta\Lantan
   - / Danuta Glińska-Czajkowska
    JKS Cavallo Bonin
17RADON (60)JowitaDZIEDZIC (J.1990)850,37
   SP / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   - / Dawid Rakoczy
    GLKS Sokół Damasławek
18FAWORYT (122)NataliaWŁODARCZAK852,47
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
19PRETTY WOMAN (80)KrzysztofMIKOŁAJCZAK857,81
   SP / GER / mare / 1999 / Gracieux / Paola
   - / Jan Szpak
    Niezrzeszony
20PIORUN FTC (207)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1250,66
   SP / POL / stallion / 1997 / Druh / Polanica\Dower
   
    KJ CH Jaszkowo
21RODAN (12)SławomirKLÓSKA1251,34
   - / POL / gelding / 2001
   
    KJ Lotus Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
350/280
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
60/48
Startowało koni
21
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22 kwietnia 2007
Wydruk: 23-04-2007 07:50:57
15A - N
Data: 22-04-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15A - N -dwufazowy - Finał Rundy Młodych Koni (5 lat) - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 15A)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ABRAXIS-Z PLUS-S (50)JarosławSKRZYCZYŃSKI053,69030,07500 PLN
   SP / POL / stallion / 2002 / Elvis / Abraxa II-Z
   - / P.P.H. Szumlakowski
    Niezrzeszony
2ROVETTO (69)JacekBOBIK053,14031,06350 PLN
   OLD. / GER / stallion / 2002 / Radiator / Semiramis\Aldatus
   - / L.Sasinowski, J. Bobik
    KJ Hippica Polonia
3VASCOVEL (32)MarekMARKIEWICZ054,07031,91200 PLN
   - / NED / stallion / 2002 / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
4ORDON (102)MarekLEWICKI053,65032,64150 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Quirinus / Oriola\Cabrol
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
5VISCOUNT (68)JacekBOBIK053,47033,70100 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Phytagoras / Riggy\Burggraf
   - / L. Sosinowski, J. Bobik
    KJ Hippica Polonia
6ALGERIA D (61)NataliaGASZYŃSKA-BĄK (JM.1993)048,13034,38100 PLN
   Kuc / POL / mare / 2002 / Nurjev / Astra\Dethmer
   - / N. Gaszyńska-Bąk
    GLKS Sokół Damasławek
7GALON (174)BeataSZUBER051,25036,28
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
8BRETANIA (144)MarzenaCHOCIEJ045,90433,18
   SP / POL / mare / 2002 / Harwest / Bratnia
   - / Jacek Kuzyniu
    JKS Tornado Szczecin
9PANKRACY (18)MarekZIOMEK048,06433,38
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Pithagoras / Happy Lady
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
10OMAR PLUS-S (185)AleksandraLUSINA054,97446,42
   SP / POL / gelding / 2002 / Elvis / Olibobik
   - / P.P.H Szumlakowski
    KJ Agro-Handel Śrem
11RAPIDO BOY (62)MałgorzataMUCHA044,47835,09
   SP / POL / stallion / 2002 / Consor / Rami-Loxley
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
12EMMILY (73)TomaszKLEIN052,791455,29
   Old. / GER / mare / 2002 / Landsieger I / Engadin\Contender
   - / Marek Odzimek
    KJ Turbud Brzeg
13JUKA (136)JoannaCHRUŚCIEWICZ445,60
   - / POL / mare / 2002 / Winword / Justa
   - / Wanda Damięcka
    JKS Oxer Szczecin
14VANCOUVER (134)HubertPOLOWCZYK (J.1989)449,82
   KWPN / NED / - / 2002 / Placido / Zieni\Radboud
   
    JKS Cavallo Bonin
15LORD B (200)MściwojKIECOŃ450,59
   - / POL / stallion / 2002 / Lambada / Hellada\Samolot
   - / Marek Brzechwa
    KJ Agro-Handel Śrem
16SAHRYN Z (46)PiotrSAWICKI451,44
   - / POL / stallion / 2002 / Sandro Z / Cinola\Ofal
   - / Wiesław Stopa
    KJ Nad Stropną
17SANDRO JUNIOR (41)TomaszGAŁCZYŃSKI452,75
   OLD. / GER / gelding / 2002 / Sandro Star / Baccardi\Tenor
   - / Jacek Tarczyński
    OSK Michalscy Trzebnica
18TURBUD CICERO (193)TomaszKLEIN666,81
   BWP / BEL / stallion / 2002 / Orlando 96 / Famagusta\Guignolet
   - / Z. Łoś
    KJ Turbud Brzeg
19KARTEL (84)JoannaKRZYŻOSTANIAK850,97
   SP / POL / gelding / 2002 / Klaudia / Correro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
20ORANE DU LIBAIRE (124)ŁukaszBRZÓSKA1362,68
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
 KASTYLIA (82)IrenaHASIKElim.
   SP / POL / mare / 2002 / Correro / Cubra\Sterowiec
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 ONLY YOU (58)ZofiaPOŁCZYŃSKAElim.
   SP / POL / stallion / 2002 / Igman / Octet\Careful
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
360/280
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
62/48
Startowało koni
22
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22 kwietnia 2007
Wydruk: 23-04-2007 07:51:01
15B - C
Data: 22-04-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15B - C -dwufazowy - Finał Rundy Młodych Koni (6 lat) - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 15B)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1URBANE (56)KrzysztofPOŁCZYŃSKI046,68029,91750 PLN
   KWPN / NED / mare / 2001 / Landeur / Demesis
   - / Jarosław Sekuła
    GLKS Sokół Damasławek
2ORTON (91)JacekBUCKI050,81031,33550 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Nurjev / Ottawa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3UNISCO (19)MarekZIOMEK046,44032,48350 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
4DON GRANDI P (16)SławomirKACZMAREK051,22032,49250 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Grandioso / Dunka
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
5GAYALL (92)JacekBUCKI048,69033,81150 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6GRAF PILOX (59)ZofiaPOŁCZYŃSKA047,63034,18150 PLN
   HANN / GER / stallion / 2001 / Wogenbrecher / Gremlin
   - / Jarosław Sekuła
    GLKS Sokół Damasławek
7GRANIT (138)RenataWÓJCIK050,81035,25
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
8UPPER LANE (198)NataliaDRAŃCZAREK (JM.1991)051,69043,84
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Germus R / Bellaleen\Voltaire
   - / Natalia Drańczarek
    JKS Przybyszewo
9WINNER (86)DawidRAKOCZY050,22432,55
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
10GROM (148)ŁukaszIDKOWIAK048,69435,60
   SP / POL / gelding / 2001 / Arizona / Gemara
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
11COREL (49)JarosławSKRZYCZYŃSKI050,561233,03
   SP / GER / stallion / 2001 / Corgraf / Kasandra\Liberator
   - / J.Tarczyński
    Niezrzeszony
12U CAN'T LOSE (67)JacekBOBIK050,531638,65
   KWPN / NED / stallion / 2001 / Nathing To Lose / Enjolie
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
13SABAT (93)JacekBUCKI451,56
   SP / - / gelding / 2001 / Landos II / Soja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
14--15CABALLUS Z (45)PiotrSAWICKI452,66
   - / NED / stallion / 2001 / Caretano Z / Gil\Grannus
   - / Wiesław Stopa
    KJ Nad Stropną
14--15LIBERADO (52)JarosławSKRZYCZYŃSKI452,66
   HOLST. / GER / stallion / 2001 / Lancer II / Mara VI/Acord
   - / Jerzy Michalski
    Niezrzeszony
16TURBUD IWA (190)TomaszKLEIN452,93
   - / POL / mare / 2001 / Nurjev / Iluzja
   - / Zbigniew Łoś
    KJ Turbud Brzeg
17UMARINA (55)KrzysztofPOŁCZYŃSKI850,38
   KWPN / NED / mare / 2001 / Indoctro / Marina
   - / Marek Odzimek
    GLKS Sokół Damasławek
18WAREG (85)DawidRAKOCZY851,15
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
19SERGIO L (112)SławomirHARTMAN1253,53
   OLD. / GER / stallion / 2001 / Sergeant Pepper / Graefin Sina\Le Vainqueur
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
360/280
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
62/48
Startowało koni
19
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22 kwietnia 2007
Wydruk: 23-04-2007 07:51:04
16 - C
Data: 22-04-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - C -o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - Tabela A; Art. 269.5
(Competition No 16)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KAROLINKA CZE-KO-ROL (95)JacekBUCKI4440,83700 PLN
   WLKP / POL / mare / 1998 / Baryton / Kryniczanka\Dalton
   - / jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2CORVUS Z (44)PiotrSAWICKI4442,03500 PLN
   - / GER / stallion / 2000 / Caretano Z / Ada\Accord II
   - / Wiesław Sowa
    KJ Nad Stropną
3ŻYWAGO (119)MarekLEWICKI4448,58300 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Nurjev / Żytanes\Orange Bay
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
4DIEGO (146)AgnieszkaOLSZEWSKA (J.1989)4248,01200 PLN
   Wlkp. / POL / stallion / 1996 / Makart / Diosa\Kondor
   - / Agnieszka Olszewska
    SKJ Sopot
5CARAVELLA (212)AntoniCHŁAPOWSKI4052,97200 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
6GIOCONDA (57)ZofiaPOŁCZYŃSKA3943,93100 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
7LEONARDO (156)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)3966,04
   SP / GER / stallion / 1996 / Loxgraf / Donka\Alcatraz
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
8ROMANTICO II (48)JarosławSKRZYCZYŃSKI3549,58
   KWPN / NED / gelding / 1998 / Animo / Ginkie
   - / Klaudia Siarkiewicz
    Niezrzeszony
9BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (131)ŁukaszWASILEWSKI3353,16
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
10LORENSO (155)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)2663,88
   SP / POL / stallion / 1997 / Louis / Dziewiątka xx\Rumb
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
11KWANGO (203)MściwojKIECOŃ1242,79
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Baldram / Kwatera\Kondor
   - / Agata Nietopiel
    KJ Agro-Handel Śrem
12GUBIN (179)MirosławUBERNA1245,47
   xo / POL / gelding / 1991 / Łowicz / Gumka\Szafir
   - / Mirosław Adam Uberna
    ZKS Drzonków
13INULINA (40)TomaszGAŁCZYŃSKI744,41
   SP / POL / mare / 1999 / Lombardo / Inula\Bujak
   - / Jacek Tarczyński
    OSK Michalscy Trzebnica
14REKRUT (21)MarekZIOMEK747,97
   SP/Hol. / GER / stallion / 2000 / Ramirado / Fantasy/Alcatraz
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
15DORA (139)RenataWÓJCIK145,01
   SP / POL / mare / 1998 / Dawid / Iga
   - / Piotr Duda
    GLKS Osielsko
16WODAN (149)ŁukaszIDKOWIAK154,37
   SP / POL / gelding / 1995 / Suplement / Waluta
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
 DILEJT (129)DanielZIELIŃSKI-165,81
   SP / POL / mare / 1997 / Sofix / Dafolia
   - / Dorota Zielińska
    GLKS Osielsko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
64
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22 kwietnia 2007
Wydruk: 23-04-2007 07:51:11
17 - C
Data: 22-04-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - C -dwufazowy - Finał Małej Rundy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 17)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1JURAND (53)KrzysztofPOŁCZYŃSKI046,81024,831500 PLN
   WLKP / POL / gelding / 1995 / Jankes / Iwa\Ink
   - / Krzysztof Połczyński
    GLKS Sokół Damasławek
2LUCKY LORD LOXGRAF II (35)LeszekGRAMZA047,13025,981100 PLN
   HANN / GER / stallion / 1999 / Landclassic / Bonita\Zeus
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
3IBIX (23)KamilaKUŚMIERKOWSKA042,94027,01900 PLN
   SP / POL / gelding / 1999 / Winner / Iberia\Ilion
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
4AKCENT (72)AgataSZYMONIAK (JM.1991)046,44027,39700 PLN
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko
5GRAND (25)MarekMARKIEWICZ046,84028,96600 PLN
   HANN. / GER / stallion / 1994 / Grannus / Line\Lanthan
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
6LARGO (90)DawidRAKOCZY048,19029,4750 PLN
   - / GER / stallion / 2000 / Lascadyl / Gedy\Corleone
   - / Dawid Rakoczy
    KJ Agro-Handel Śrem
7ROTMISTRZ (20)MarekZIOMEK046,09030,5250 PLN
   SP/Hol. / GER / stallion / 2000 / Ramirado / Hiazinthe/Carthago
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
8AMANT (34)TomaszKUMOREK048,62424,9450 PLN
   XO / POL / gelding / 1995 / Fan Bej / Amba\Rosan
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
9UILSKUIKEN (104)MarekLEWICKI046,91424,9550 PLN
   SP / NED / stallion / 2001 / Karandasj / Oase\Burggraaf
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
10ROADRUNNER (172)JarosławPORĘBA048,19428,24
   Wurtenberg / GER / gelding / 1993 / Raphael Son / -
   - / Jarosław Poręba
    OSK Sobin
11CAPRICE (27)JuliaBIEGANOWSKA (J.1989)047,44433,42
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Coronado / Zurla\Fasolt
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
12CAPRI (196)WeronikaSOŁTYSIAK050,34754,00
   HOLST. / GER / mare / 1997 / Contender / Badendorferin\Constanti
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
13CALAMBRIA (205)JanKUREK (J.1989)047,18827,18
   SP / POL / mare / 1998 / Ober / Kriszuna\Kokoschka
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
14ALMETTO P (107)JacekPOLIKOWSKI046,06828,17
   SP / POL / stallion / 1999 / Rabiatos Z / Aspazja\Aloube Z
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
15EREMITA (6)