Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:26:56 AM
1 - L
Data: 14-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - L Dokładności bez rozgrywki "Towarzyski" Tabele A; Art. 238.1.1
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--37ASCONIA (247)WiktorSZAŁA (JM.1997)044,45
   M / POL / mare / 1998 / 11162 / c.kaszt. / Empik / Ascona\ Larysz
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--37DIMO (55)MartaZIELIŃSKA044,75
   młp. / POL / gelding / 2003 / - / gn. / Domestos / Era
   - / Krzysztof Zajdel
    KJ Zagórów
1--37LOFIR (69)EdytaTUWALSKA (J.1995)046,65
   Wlkp. / POL / stallion / 2003 / 10281 / gn. / Niels / Liwa\ Lwowiec
   - / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
1--37ASCONIA (247)WiktorSZAŁA (JM.1997)046,86
   M / POL / mare / 1998 / 11162 / c.kaszt. / Empik / Ascona\ Larysz
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--37ALEXIS N (56)MartaZIELIŃSKA046,87
   
   
    KJ Zagórów
1--37RAMZES (2)KarolinaWALIGÓRA047,74
   SP / POL / gelding / 2006 / - / siwa / Spartakus / Rapsodia
   - / Małgorzata Waligóra
    LKS Cwał Poznań
1--37SANTANA GOLD (9)MonikaGRUNDKOWSKA (JM.1998)048,21
   Old. / GER / mare / 2006 / 418181156306 / gn. / Stakkato Gold / Hataria\ Turbud Quirinus
   
    WLKS Krakus Kraków
1--37CHAGAL (67)FranciszekKOWALCZYK (JM.2000)048,42
   kuc / POL / gelding / 2005 / 11697 / gn. / Very Top / Chanel\ Cyma
   - / Agnieszka Kowalczyk
    KJ Chrobry
1--37GAMBO (201)WeronikaKORZENIOWSKA (JM.2000)048,52
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / 06260 / sk.gn. / Oder / Gabi\Granit
   - / Mateusz Michalski
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
1--37MONSOON (202)NataliaPODGÓRNA048,87
   
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
1--37RAMZES (2)KarolinaWALIGÓRA049,04
   SP / POL / gelding / 2006 / - / siwa / Spartakus / Rapsodia
   - / Małgorzata Waligóra
    LKS Cwał Poznań
1--37BARTINO (110)DajanaPAWLICKA (JM.1998)049,39
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08318 / gn. / Ultimo / N.Jtriomf\ Julius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--37WESNA (109)DajanaPAWLICKA (JM.1998)049,73
   Sp / - / mare / 2004 / - / Siwa / Adiutant sp/Rotmistrz sp / Wanta sp/Windwurf han.
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--37ARISTO (18)MajaPIEKARCZYK (J.1996)050,09
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--37CASAT (44)MichałRYNOWIECKI050,19
   
   
    KJ ,,Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp.
1--37ORCHIDEA (65)MartaWOLIŃSKA (JM.1998)050,61
   Wlkp. / POL / mare / 2005 / 11445 / gn. / Regiel / Okapi\ Kerman
   - / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
1--37GAMBO (201)WeronikaKORZENIOWSKA (JM.2000)050,63
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / 06260 / sk.gn. / Oder / Gabi\Granit
   - / Mateusz Michalski
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
1--37DUGANNO (97)BoguszDĄBROWSKI051,42
   
   
    LKJ Mieczownica
1--37ADAMPOL (171)JuliaPRZEŹDZIĘG051,50
   SP / POL / gelding / 2002 / 10736 / gn. / Biskwit / Adara\ Piramidon
   - / Agnieszka Przeździęg
   
1--37CASAT (44)MichałRYNOWIECKI051,61
   
   
    KJ ,,Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp.
1--37NEXI (75)ArkadiuszFIMMEL052,74
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--37CORNFLAKE (17)AleksandraMUDRY (J.1996)052,80
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
1--37OSADKOWSKI ASHVILLE (205)AgnieszkaOLSZEWSKA053,31
   KWPN / NED / gelding / 2005 / - / - / Lando / Taylor O\ Lux
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
1--37CARTIER II (11)AleksandraKAMIŃSKA054,01
   HANN / GER / stallion / 1996 / - / - / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
1--37DUGANNO (97)BoguszDĄBROWSKI054,39
   
   
    LKJ Mieczownica
1--37EDYTOR (134)MaciejPIASECKI054,51
   xx / POL / gelding / 2006 / - / - / Belenus / Eldona
   SK Iwno / SK Iwno Sp. z o.o.
    LKJ Abaria Iwno
1--37VEGAS (198)AgnieszkaOLSZEWSKA055,05
   sp / - / klacz / - / - / siwa / Cantanis / -
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
1--37RIVA (98)BoguszDĄBROWSKI055,14
   
   
    LKJ Mieczownica
1--37CARTIER II (11)AleksandraKAMIŃSKA055,25
   HANN / GER / stallion / 1996 / - / - / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
1--37CONTI F (73)ArkadiuszFIMMEL055,98
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--37PARCO L (157)MarcinBĘTKOWSKI056,81
   westf. / GER / gelding / 2007 / - / gn. / Potential / Angie\ Arpeggio
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--37DJOSER (226)ŁukaszTROSZCZYŃSKI057,35
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--37CADEU (225)ŁukaszTROSZCZYŃSKI057,66
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--37MISTY (220)MarcinGROBELNY058,41
   
   
    WTK Hermanów
1--37CONCA (66)MartaWOLIŃSKA (JM.1998)059,12
   Holszt. / GER / mare / 2004 / 421000065404 / gn. / Con Air / Esmeralda II\ Lord Calando
   - / Donata Wolińska
    KJ Chrobry
1--37CATRIC (103)ŁukaszBRZÓSKA059,58
   - / GER / stallion / 2007 / - / siwa / Clearway / Orchestra I
   - / Janusz Paprocki
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
1--37LIBERO (192)AdamKOLANOWSKI063,99
   
   
    KJ Cwał Poznań
38--44BODER (147)EwelinaGOMUŁKIEWICZ (JM.1999)447,12
   - / POL / stallion / 1998 / - / gn. / Oder / Begonia
   - / Marian Gomułkiewicz
    KJ Picador Wrocław
38--44DONAU (235)AntoniCHŁAPOWSKI451,81
   
   
    KJ CH Jaszkowo
38--44WUDU (203)PaulinaWESKA453,28
   Wlkp. / POL / stallion / 2001 / - / - / Ignac / Wenus\Orange Bay
   - / Jarosław Baran
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
38--44CARAMOUNT (86)JacekKUŚNIERCZAK454,17
   Holszt. / GER / gelding / 2007 / - / gn. / Canto / Serengeti
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
38--44VEGAS (198)AgnieszkaOLSZEWSKA454,37
   sp / - / klacz / - / - / siwa / Cantanis / -
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
38--44MISTY (220)MarcinGROBELNY455,25
   
   
    WTK Hermanów
38--44WUDU (203)PaulinaWESKA456,98
   Wlkp. / POL / stallion / 2001 / - / - / Ignac / Wenus\Orange Bay
   - / Jarosław Baran
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
45LIBERO (192)AdamKOLANOWSKI571,58
   
   
    KJ Cwał Poznań
46--47RIVA (98)BoguszDĄBROWSKI854,17
   
   
    LKJ Mieczownica
46--47DI CAPRIO (234)AntoniCHŁAPOWSKI855,35
   
   
    KJ CH Jaszkowo
48NEXI (75)ArkadiuszFIMMEL971,90
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
48
Ukończyło koni
48
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:26:58 AM
2 - P
Data: 14-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - P Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PUSZTA (172)JuliaPRZEŹDZIĘG043,38150 PLN
   
   
   
2ARMANI (140)ŁukaszWOŹNIAK043,90100 PLN
   
   
    KJ Morena Sieraków Gałowo
3BOSS (148)EwelinaGOMUŁKIEWICZ (JM.1999)044,0550 PLN
   
   
    KJ Picador Wrocław
4JOGI GOZDAWA (52)ZbigniewSZREJDER045,43
   SP / Polska / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / Qmbal / Yamayka
   
    JKS Rywal im. Centrum Wyszkolenia Kawalerii
5LITANOS-STAR (228)ŁukaszTROSZCZYŃSKI046,45
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316724304 / gn. / Litas-Star / Andoga MDM\ Athletico
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6ABERANT (149)ŁukaszKRAJEWSKI048,03
   KWPN / NED / gelding / 2005 / 05.01967 / siwa / Celano / Simone\ Abantos
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
7HARRY ANGEL (58)MarikaKWAŚNIEWSKA048,39
   
   
    KJ Zagórów
8CASHMIR (118)KrzysztofMIKOŁAJCZAK049,78
   SP / POL / stallion / 2006 / - / - / Rotmistrz / Casablanka\ Corallo
   - / Grzegorz Spytek
    KJ Agro-Handel Śrem
9CORNFLAKE (17)AleksandraMUDRY (J.1996)051,08
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
10ARENAL L (153)LeszekGRAMZA052,16
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411555606 / siwa / Cayetano L / Cowsense\ Coronino
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
11CITO B.B (102)ŁukaszBRZÓSKA052,74
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 528003000702371 / gn. / Verdi / Faresca\ Triton
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
12BARTINO (110)DajanaPAWLICKA (JM.1998)055,17
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08318 / gn. / Ultimo / N.Jtriomf\ Julius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
13HARISTELLO (1)AgnieszkaSOSNOWSKA055,80
   SP / POL / gelding / 2004 / - / siwa / Avero / Hinka
   - / Agnieszka Sosnowska
    KKJ Sawanna Konin
14DE LA RUE J (76)ArkadiuszFIMMEL056,53
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
15CHAGAL (67)FranciszekKOWALCZYK (JM.2000)056,67
   kuc / POL / gelding / 2005 / 11697 / gn. / Very Top / Chanel\ Cyma
   - / Agnieszka Kowalczyk
    KJ Chrobry
16CONDOLISSA (237)AntoniCHŁAPOWSKI056,82
   - / - / mare / 2006 / - / - / Contendro-Star / Gagra\ Sir Salut
   
    KJ CH Jaszkowo
17CAYETAN (227)ŁukaszTROSZCZYŃSKI056,89
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411245006 / gn. / Cayetano L / Wonderful One\ Weinberg
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
18QUIDAMS STARLIGHT (200)AgnieszkaOLSZEWSKA057,37
   HOL / GER / M / - / - / Gniada / Quidam's Rubin / -
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
19DIAMENT (31)AdaRÓJ058,97
   
   
    JKS Robir Chwalęcice
20PARCO L (157)MarcinBĘTKOWSKI059,76
   westf. / GER / gelding / 2007 / - / gn. / Potential / Angie\ Arpeggio
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
21LEXUS (230)ŁukaszTROSZCZYŃSKI060,12
   Westf. / GER / gelding / 2001 / 09152 / gn. / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    KJ CH Jaszkowo
22CATRIC (103)ŁukaszBRZÓSKA060,19
   - / GER / stallion / 2007 / - / siwa / Clearway / Orchestra I
   - / Janusz Paprocki
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
23SPARTAN L (150)ŁukaszKRAJEWSKI060,22
   Westf. / GER / gelding / 2007 / DE441411462407 / siwa / Stakkato Gold / Romira\ Grossadmiral
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
24WESNA (109)DajanaPAWLICKA (JM.1998)060,46
   Sp / - / mare / 2004 / - / Siwa / Adiutant sp/Rotmistrz sp / Wanta sp/Windwurf han.
   
    KJ Agro-Handel Śrem
25COLINA L (155)LeszekGRAMZA060,61
   westf. / GER / mare / 2007 / DE441411333607 / gn. / Quinta Real / C'est La Vie\ Collin L
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
26SANTANA GOLD (9)MonikaGRUNDKOWSKA (JM.1998)060,83
   Old. / GER / mare / 2006 / 418181156306 / gn. / Stakkato Gold / Hataria\ Turbud Quirinus
   
    WLKS Krakus Kraków
27URIEL (15)KatarzynaLASKOWSKA061,92
   HOLST. / GER / mare / 2004 / 421000104104 / gn. / Catoki / Lena W\ Coriano
   
    KJ Korona Wałcz
28IBIZA (146)MałgorzataCIESIELSKA062,50
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / 10457 / siwa / Correro / Izana\ Alkierz
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
29CARAMOUNT (86)JacekKUŚNIERCZAK063,36
   Holszt. / GER / gelding / 2007 / - / gn. / Canto / Serengeti
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
30LANCOME (13)KatarzynaLASKOWSKA063,93
   SP / POL / stallion / 2006 / 10887 / gn. / Cajero / Losita 2\ Landwind II B
   
    KJ Korona Wałcz
31HARLEKIN (199)AgnieszkaOLSZEWSKA067,03
   SP / POL / gelding / 2006 / 11626 / c.gn. / Etos / Heroina\ Kartacz
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
32BODER (147)EwelinaGOMUŁKIEWICZ (JM.1999)067,42
   - / POL / stallion / 1998 / - / gn. / Oder / Begonia
   - / Marian Gomułkiewicz
    KJ Picador Wrocław
33VERSACE L (285)MarcinBĘTKOWSKI445,16
   SP / POL / gelding / 2007 / 11584 / gn. / Cajero / Versace H\ Orame
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
34CZEDAN (29)DanielKURPIŃSKI447,91
   Wlkp. / POL / stallion / 2007 / 11643 / siwa / Landor / Czuwajka\ Court
   - / N. Kosiński
    JKS " Dako- Galant " Skibno
35ORCHIDEA (65)MartaWOLIŃSKA (JM.1998)447,93
   Wlkp. / POL / mare / 2005 / 11445 / gn. / Regiel / Okapi\ Kerman
   - / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
36ADAMPOL (171)JuliaPRZEŹDZIĘG449,68
   SP / POL / gelding / 2002 / 10736 / gn. / Biskwit / Adara\ Piramidon
   - / Agnieszka Przeździęg
   
37DANCING QUEEN (84)AgataMOŚCICKA450,37
   SP / POL / mare / 2004 / 10692 / br. kaszt. / Sir Neel / Delta\ Special Power
   - / Agata Mościcka
    LKS Cwał Poznań
38BEAGLE (107)MartinROZYNEK450,75
   
   
    KJ Profil Piła
39ALEXIS N (56)MartaZIELIŃSKA451,14
   
   
    KJ Zagórów
40CORTAS L (154)LeszekGRAMZA453,91
   Westf. / GER / gelding / 2007 / DE441410260507 / gn. / Cornado / Pina\ Polydor
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
41EL TUITO (85)WojciechMOŚCICKI (JM.1998)455,57
   
   
    LKS Cwał Poznań
42MONSOON (202)NataliaPODGÓRNA456,25
   
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
43ZIMOWA DAMA (77)ArkadiuszFIMMEL456,40
   SP / POL / mare / 2007 / POL009670180107 / siwa / Calico / Zicora\ Cala Millor
   - / Adam Jarmuszczak
    KJ Agro-Handel Śrem
44SARMATA (141)PatrycjaCZAPLEWSKA457,64
   SP / POL / stllion / 2005 / 10476 / gn. / Turbud Quirinus / Selena\ Cabrol
   
    KJ Morena Sieraków Gałowo
45LEGOLAS (119)KrzysztofMIKOŁAJCZAK461,79
   - / - / - / 2007 / - / - / Rekrut / Landfee 1\ Landcolt B
   - / Franciszek Spytek
    KJ Agro-Handel Śrem
46CHARDONNAY L (96)BoguszDĄBROWSKI462,52
   OLD / GER / stallion / 1999 / 07329 / c.gn. / Contender / Grandess
   - / KJ Alexander Elizówka
    LKJ Mieczownica
47LANTANA (14)KatarzynaLASKOWSKA463,92
   SP / POL / mare / 2005 / 10798 / c.gn. / Come On / Losita 2\ Landwind II B
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
48CONCA (66)MartaWOLIŃSKA (JM.1998)463,93
   Holszt. / GER / mare / 2004 / 421000065404 / gn. / Con Air / Esmeralda II\ Lord Calando
   - / Donata Wolińska
    KJ Chrobry
49ASTORIA - R (51)ZbigniewSZREJDER469,26
   Wlkp / Polska / klacz / 2004 / - / Kara / - / Astra
   
    JKS Rywal im. Centrum Wyszkolenia Kawalerii
50LANDOR (135)MaciejPIASECKI780,68
   SP / GER / stallion / 2000 / - / - / Lacatraz / Phantagiro
   - / Dorota Zielińska
    LKJ Abaria Iwno
51LOLA S (236)AntoniCHŁAPOWSKI851,91
   
   
    KJ CH Jaszkowo
52MR. GILLI T (163)AleksandraJĘDROWIAK (JM.1998)856,01
   DRP / GER / gelding / 2006 / DE 443430208906 / kaszt. / Mentos Charmeur / Minichip\ Charming
   - / Iwona Jędrowiak
    ZKS Drzonków
53HANDIKAP (16)JoannaJANOWSKA856,08
   SP / POL / gelding / 2004 / - / - / Sir Neel / Himera
   Dawid Rakoczy / -
    KJ Korona Wałcz
54EDYTOR (134)MaciejPIASECKI859,02
   xx / POL / gelding / 2006 / - / - / Belenus / Eldona
   SK Iwno / SK Iwno Sp. z o.o.
    LKJ Abaria Iwno
55OSADKOWSKI ASHVILLE (205)AgnieszkaOLSZEWSKA883,53
   KWPN / NED / gelding / 2005 / - / - / Lando / Taylor O\ Lux
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
56PADYSZACH (70)EdytaTUWALSKA (J.1995)1078,76
   Wlkp. / POL / stallion / 2002 / 10218 / gn. / Niels / Prima\ Paradoks
   - / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
57ARISTO (18)MajaPIEKARCZYK (J.1996)1264,46
   
   
    LKS Cwał Poznań
58LUTHIEN (100)ŁukaszBRZÓSKA1876,15
   - / - / - / 2005 / - / - / Aloube Junior / Landfee 1\ Landcolt B
   - / Grzegorz Spytek
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
 DIMO (55)MartaZIELIŃSKAElim.
   młp. / POL / gelding / 2003 / - / gn. / Domestos / Era
   - / Krzysztof Zajdel
    KJ Zagórów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
59
Ukończyło koni
58
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:00 AM
3 - N
Data: 14-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - N Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ARMANI (140)ŁukaszWOŹNIAK049,05200 PLN
   
   
    KJ Morena Sieraków Gałowo
2GAYALL (151)ŁukaszKRAJEWSKI049,31150 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / 07734 / kaszt. / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3HARRY ANGEL (58)MarikaKWAŚNIEWSKA050,47100 PLN
   
   
    KJ Zagórów
4LITANOS-STAR (228)ŁukaszTROSZCZYŃSKI050,87
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316724304 / gn. / Litas-Star / Andoga MDM\ Athletico
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5LUTHIEN (100)ŁukaszBRZÓSKA054,47
   - / - / - / 2005 / - / - / Aloube Junior / Landfee 1\ Landcolt B
   - / Grzegorz Spytek
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
6BALDESSARINI (159)MarcinBĘTKOWSKI055,08
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 06.06405 / gn. / Contendro II / Jamira B\ Damiro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
7VERSACE L (285)MarcinBĘTKOWSKI055,95
   SP / POL / gelding / 2007 / 11584 / gn. / Cajero / Versace H\ Orame
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8ARENAL L (153)LeszekGRAMZA056,55
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411555606 / siwa / Cayetano L / Cowsense\ Coronino
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
9PIA SANPIA (152)ŁukaszKRAJEWSKI056,59
   SP / POL / mare / 2005 / 10903 / gn. / Santos / Pia Lotta 6\ Paramour
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
10CORDELLO TM (238)AntoniCHŁAPOWSKI056,90
   SP / POL / gelding / 2004 / 10513 / siwa / Cassino / Haftka\ Clettos Son
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
11LEGIUS (231)ŁukaszTROSZCZYŃSKI057,08
   HANN / GER / stallion / 2004 / DE431316723304 / kaszt. / Litas-Star / Female\ Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
12EL TUITO (85)WojciechMOŚCICKI (JM.1998)057,15
   
   
    LKS Cwał Poznań
13SAURON (6)JuliaJAKUBOWSKA (JM.1998)057,53
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / siwa / Maram / Szapa
   - / Julia Jakubowska
    Bez Przynależności Klubowej W I E
14LEXUS (230)ŁukaszTROSZCZYŃSKI057,57
   Westf. / GER / gelding / 2001 / 09152 / gn. / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    KJ CH Jaszkowo
15ORIENT (59)MarikaKWAŚNIEWSKA058,07
   SP / POL / stallion / 2003 / - / - / Biskwit / Ortala
   
    KJ Zagórów
16DIAMENT (31)AdaRÓJ058,29
   
   
    JKS Robir Chwalęcice
17SPARTAN L (150)ŁukaszKRAJEWSKI058,68
   Westf. / GER / gelding / 2007 / DE441411462407 / siwa / Stakkato Gold / Romira\ Grossadmiral
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
18ZIMOWA DAMA (77)ArkadiuszFIMMEL059,17
   SP / POL / mare / 2007 / POL009670180107 / siwa / Calico / Zicora\ Cala Millor
   - / Adam Jarmuszczak
    KJ Agro-Handel Śrem
19SAURON (101)ŁukaszBRZÓSKA059,74
   
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
20QUIDAMS STARLIGHT (200)AgnieszkaOLSZEWSKA060,37
   HOL / GER / M / - / - / Gniada / Quidam's Rubin / -
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
21URIEL (15)KatarzynaLASKOWSKA060,67
   HOLST. / GER / mare / 2004 / 421000104104 / gn. / Catoki / Lena W\ Coriano
   
    KJ Korona Wałcz
22LANCOME (13)KatarzynaLASKOWSKA060,97
   SP / POL / stallion / 2006 / 10887 / gn. / Cajero / Losita 2\ Landwind II B
   
    KJ Korona Wałcz
23CHACCO - RED (229)ŁukaszTROSZCZYŃSKI062,77
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE 441411243806 / kaszt. / Chacco-Blue / Granita\ Grannus
   - / Antoni CHłapowski
    KJ CH Jaszkowo
24LANTANA (14)KatarzynaLASKOWSKA063,93
   SP / POL / mare / 2005 / 10798 / c.gn. / Come On / Losita 2\ Landwind II B
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
25KEN (87)JacekKUŚNIERCZAK072,58
   SP / POL / gelding / 2003 / 09687 / gn. / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
26JOGI GOZDAWA (52)ZbigniewSZREJDER449,70
   SP / Polska / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / Qmbal / Yamayka
   
    JKS Rywal im. Centrum Wyszkolenia Kawalerii
27GROM (111)ŁukaszPIKSA450,02
   
   
    LKS Cwał Poznań
28HANDIKAP (16)JoannaJANOWSKA450,38
   SP / POL / gelding / 2004 / - / - / Sir Neel / Himera
   Dawid Rakoczy / -
    KJ Korona Wałcz
30LOFIR (69)EdytaTUWALSKA (J.1995)453,39
   Wlkp. / POL / stallion / 2003 / 10281 / gn. / Niels / Liwa\ Lwowiec
   - / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
31ABERANT (149)ŁukaszKRAJEWSKI455,51
   KWPN / NED / gelding / 2005 / 05.01967 / siwa / Celano / Simone\ Abantos
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
32CORTAS L (154)LeszekGRAMZA459,28
   Westf. / GER / gelding / 2007 / DE441410260507 / gn. / Cornado / Pina\ Polydor
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
33LEGOLAS (119)KrzysztofMIKOŁAJCZAK459,73
   - / - / - / 2007 / - / - / Rekrut / Landfee 1\ Landcolt B
   - / Franciszek Spytek
    KJ Agro-Handel Śrem
34CASHMIR (118)KrzysztofMIKOŁAJCZAK459,79
   SP / POL / stallion / 2006 / - / - / Rotmistrz / Casablanka\ Corallo
   - / Grzegorz Spytek
    KJ Agro-Handel Śrem
35CYANDRA (112)ŁukaszPIKSA460,15
   
   
    LKS Cwał Poznań
36IBIZA (146)MałgorzataCIESIELSKA461,09
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / 10457 / siwa / Correro / Izana\ Alkierz
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
37COLINA L (155)LeszekGRAMZA463,94
   westf. / GER / mare / 2007 / DE441411333607 / gn. / Quinta Real / C'est La Vie\ Collin L
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
38CITO B.B (102)ŁukaszBRZÓSKA464,39
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 528003000702371 / gn. / Verdi / Faresca\ Triton
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
39CHARDONNAY L (96)BoguszDĄBROWSKI470,89
   OLD / GER / stallion / 1999 / 07329 / c.gn. / Contender / Grandess
   - / KJ Alexander Elizówka
    LKJ Mieczownica
40PADYSZACH (70)EdytaTUWALSKA (J.1995)676,04
   Wlkp. / POL / stallion / 2002 / 10218 / gn. / Niels / Prima\ Paradoks
   - / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
41WHOOPI (46)MichałRYNOWIECKI852,36
   
   
    KJ ,,Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp.
42HARISTELLO (1)AgnieszkaSOSNOWSKA856,17
   SP / POL / gelding / 2004 / - / siwa / Avero / Hinka
   - / Agnieszka Sosnowska
    KKJ Sawanna Konin
43CZEDAN (29)DanielKURPIŃSKI857,19
   Wlkp. / POL / stallion / 2007 / 11643 / siwa / Landor / Czuwajka\ Court
   - / N. Kosiński
    JKS " Dako- Galant " Skibno
44BEAGLE (107)MartinROZYNEK858,40
   
   
    KJ Profil Piła
45ASTORIA - R (51)ZbigniewSZREJDER859,76
   Wlkp / Polska / klacz / 2004 / - / Kara / - / Astra
   
    JKS Rywal im. Centrum Wyszkolenia Kawalerii
46HARLEKIN (199)AgnieszkaOLSZEWSKA1269,39
   SP / POL / gelding / 2006 / 11626 / c.gn. / Etos / Heroina\ Kartacz
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
47DANCING QUEEN (84)AgataMOŚCICKA1269,73
   SP / POL / mare / 2004 / 10692 / br. kaszt. / Sir Neel / Delta\ Special Power
   - / Agata Mościcka
    LKS Cwał Poznań
48CARY (30)DanielKURPIŃSKI1270,74
   Wlkp. / POL / stallion / 2006 / 10912 / gn. / Landor / Czuwajka\ Court
   - / N. Kosiński
    JKS " Dako- Galant " Skibno
 LANDOR (135)MaciejPIASECKIElim.
   SP / GER / stallion / 2000 / - / - / Lacatraz / Phantagiro
   - / Dorota Zielińska
    LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
48
Ukończyło koni
47
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:02 AM
4 - C
Data: 14-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - C Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1OTELLO (104)ŁukaszBRZÓSKA052,35500 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / - / - / Winner / Osnowa\Hajfong
   - / Łukasz Brzóska
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
2GROM (111)ŁukaszPIKSA052,55300 PLN
   
   
    LKS Cwał Poznań
3LEGIUS (231)ŁukaszTROSZCZYŃSKI053,38200 PLN
   HANN / GER / stallion / 2004 / DE431316723304 / kaszt. / Litas-Star / Female\ Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4STAKUDO MIRALEX (270)ŁukaszBRZÓSKA053,58100 PLN
   HANN / GER / stallion / 2005 / 431318801805 / gn. / Satisfaction I / Elvita\ Escudo
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
5KING CORNET L (156)LeszekGRAMZA055,9150 PLN
   Westf. / GER / stallion / 2006 / 441411904306 / siwa / Cornet Obolensky / Sabrina\ Sandro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
6KEN (87)JacekKUŚNIERCZAK058,42
   SP / POL / gelding / 2003 / 09687 / gn. / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
7LARIUS-STAR (232)ŁukaszTROSZCZYŃSKI058,72
   Duńska gorąca krew / DEN / stallion / 2003 / 11275 / gn. / Solos Landtinus / Wiosa\ Wolkenstein II
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
8CAPRIOLAND (108)BarbaraKOLLAR061,58
   Saks. / GER / stallion / 2000 / 07596 / gn. / Caprisio / Landrose\ Landstreicher
   - / Jolanta Kollar
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
9RAINBOLL (233)ŁukaszTROSZCZYŃSKI062,97
   HOLSZT / GER / gelding / 2003 / DE421000164403 / gn. / Ramiros Sohn II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
10WHOOPI (46)MichałRYNOWIECKI453,42
   
   
    KJ ,,Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp.
11GAYALL (151)ŁukaszKRAJEWSKI454,68
   SP / POL / stallion / 2001 / 07734 / kaszt. / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
13BALDESSARINI (159)MarcinBĘTKOWSKI456,67
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 06.06405 / gn. / Contendro II / Jamira B\ Damiro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
14VIP (88)JacekKUŚNIERCZAK459,61
   SP / POL / stallion / 1998 / 07231 / c.gn. / Le Voltaire / Verica\ Folio
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
15CYANDRA (112)ŁukaszPIKSA460,30
   
   
    LKS Cwał Poznań
16UDOLA B (160)MarcinBĘTKOWSKI573,80
   KWPN / NED / mare / 2001 / 01.04801 / gn. / Emilion / Odola\ Indoctro
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17ORIENT (59)MarikaKWAŚNIEWSKA574,10
   SP / POL / stallion / 2003 / - / - / Biskwit / Ortala
   
    KJ Zagórów
18MISTER DU LIBAIRE (106)ŁukaszBRZÓSKA852,58
   SF / FRA / stallion / 2000 / 07246 / gn. / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
19PIA SANPIA (152)ŁukaszKRAJEWSKI2061,22
   SP / POL / mare / 2005 / 10903 / gn. / Santos / Pia Lotta 6\ Paramour
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 CARY (30)DanielKURPIŃSKIRez.
   Wlkp. / POL / stallion / 2006 / 10912 / gn. / Landor / Czuwajka\ Court
   - / N. Kosiński
    JKS " Dako- Galant " Skibno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
19
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:03 AM
T1 - 50
Data: 15-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr T1 - 50 zwykły "Towarzyski" Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No T1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NANTINE (249)JakubSTRÓŻYŃSKI046,18
   Reitpony / GER / mare / 1994 / 05858 / sk.gn. / Doktus / Nora\ Negro
   
    KJ CH Jaszkowo
2FILIP (257)OliwiaWERWIŃSKA048,76
   kuc / SWE / gelging / 1995 / - / - / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3COSMA (258)MartynaNENEMAN050,19
   
   
    KJ CH Jaszkowo
4FILIP (257)OliwiaWERWIŃSKA051,71
   kuc / SWE / gelging / 1995 / - / - / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5KACPER (23)MartynaDOBROWOLSKA053,27
   
   
    KJ Amico Mołdawin
6FERRARI (139)WiktoriaOLSZAK (JM.1999)057,93
   
   
    ULKS Victoria Bucz
7GRAFIKA (137)WiktoriaHOFFMANN063,24
   - / - / klacz / - / - / -
   
    Bez przynależności klubowej
8GRAWITACJA (181)GabrielaKOZŁOWSKA063,71
   KF / POL / mare / 1993 / - / - / King Kong / Gracja\Kasjusz
   - / Izabela Halas
    KJ Liljówka
9NANI (245)MichalinaSAPAŁA065,41
   
   
   
10MUFASA (243)WeronikaJAKIEWICZ277,36
   
   
   
11KIDNEY (24)MagdalenaWOJCIECHOWSKA464,12
   
   
    KJ Amico Mołdawin
12GRAWITACJA (181)GabrielaKOZŁOWSKA677,01
   KF / POL / mare / 1993 / - / - / King Kong / Gracja\Kasjusz
   - / Izabela Halas
    KJ Liljówka
13FERRARI (139)MariannaŁABIŃSKA884,64
   
   
    ULKS Victoria Bucz
14GRAFIKA (137)WiktoriaHOFFMANN1194,60
   - / - / klacz / - / - / -
   
    Bez przynależności klubowej
15NANI (245)MichalinaSAPAŁA1283,20
   
   
   
 MUFASA (243)WeronikaJAKIEWICZElim.
   
   
   

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:04 AM
T2 - 60
Data: 15-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr T2 - 60 zwykły "Towarzyski" Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No T2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PYSIA (261)AnnaPSTROKOŃSKA038,24
   kuc / POL / mare / 1997 / - / - / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    CH Jaszkowo
2IKONA (182)AngelikaBUGAJSKA040,51
   kuc / POL / mare / 2000 / - / c.gn. / nn / nn
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko
3REDFORD (264)MarcinMAĆKOWIAK043,96
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / - / - / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    CH Jaszkowo
4NANTINE (249)JakubSTRÓŻYŃSKI044,25
   Reitpony / GER / mare / 1994 / 05858 / sk.gn. / Doktus / Nora\ Negro
   
    KJ CH Jaszkowo
5KIDNEY (24)MagdalenaWOJCIECHOWSKA044,39
   
   
    KJ Amico Mołdawin
6KACPER (23)MartynaDOBROWOLSKA045,16
   
   
    KJ Amico Mołdawin
7ATENA (263)KatarzynaDUR048,18
   
   
    CH Jaszkowo
8ATENA (263)KatarzynaDUR051,10
   
   
    CH Jaszkowo
9QUIZIU (273)AleksandraKOSMALA052,14
   
   
    CH Jaszkowo
10COSMA (258)MartynaNENEMAN054,40
   
   
    KJ CH Jaszkowo
11APIS (262)KatarzynaPRZEZAK055,66
   
   
    CH Jaszkowo
12ALF (271)AmeliaMOŚCICKA055,71
   kuc / POL / stallion / - / - / - / nn / nn
   - / P.P.U.,,Wykopy-Serwis" Sp. z o.o.
    KJ Cwał Poznań
13REDFORD (264)MarcinMAĆKOWIAK441,65
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / - / - / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    CH Jaszkowo
14IKONA (182)AngelikaBUGAJSKA442,36
   kuc / POL / mare / 2000 / - / c.gn. / nn / nn
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko
15ALF (271)AmeliaMOŚCICKA450,93
   kuc / POL / stallion / - / - / - / nn / nn
   - / P.P.U.,,Wykopy-Serwis" Sp. z o.o.
    KJ Cwał Poznań
16FELEK (26)NataliaKOMOSA451,86
   
   
    KJ Amico Mołdawin
17FELEK (26)WiktoriaDZIUBA454,15
   
   
    KJ Amico Mołdawin
18LODY-STAR (274)MałgorzataBAJDA571,42
   
   
    KJ CH Jaszkowo
19QUIZIU (273)AleksandraKOSMALA1371,42
   
   
    CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
19
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:05 AM
T3 - 70
Data: 15-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr T3 - 70 zwykły "Towarzyski" Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No T3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PYSIA (261)AnnaPSTROKOŃSKA037,61
   kuc / POL / mare / 1997 / - / - / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    CH Jaszkowo
2KIMBERLEY (244)DominikaGARDAS041,45
   
   
   
3SZAMAN (8)MariaSTANISŁAWIAK (Mł.2001)041,64
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
4FELEK (26)WiktoriaDZIUBA044,72
   
   
    KJ Amico Mołdawin
5POKER (89)Julia AnnaKUŚNIERCZAK (Mł.2001)046,14
   kuc walijski / POL / stallion / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Gemstone Philadelphia
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
6BRAZYLIA (252)ZuzannaMEYER046,27
   kuc / POL / mare / 2005 / 11686 / siwa / Bard / Baja\ Alibaba
   
    Bez przynależności klubowej
7KIMBERLEY (244)DominikaGARDAS046,60
   
   
   
8PRERIA (239)TomaszCICHOCKI050,75
   - / POL / mare / 2002 / - / - / Namelles / Polana
   - / Stefan Kierznowski
    Bez Przynależności Klubowej
9EVENT (241)MartynaCZYŻ052,49
   wlkp / - / wałach / - / - / gn / Caretino K / -
   
    KJ Osadowski Jakubowice
10LODY-STAR (274)MałgorzataBAJDA053,14
   
   
    KJ CH Jaszkowo
11ROBROY (71)FranciszekKOWALCZYK (JM.2000)055,86
   kuc / Polska / og / 2005 / - / kara
   
    KJ Chrobry
12EVENT (241)MartynaCZYŻ057,09
   wlkp / - / wałach / - / - / gn / Caretino K / -
   
    KJ Osadowski Jakubowice
13ROBROY (71)FranciszekKOWALCZYK (JM.2000)064,73
   kuc / Polska / og / 2005 / - / kara
   
    KJ Chrobry
14BILLY (266)AleksandraBOLKO442,64
   kuc / SWE / stallion / 1995 / 04709 / siwa / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
15TORRERO (68)FranciszekKOWALCZYK (JM.2000)454,41
   kuc / Polska / og / 2008 / - / kaszt / Bolero / Totu
   
    KJ Chrobry
16PRERIA (239)TomaszCICHOCKI570,71
   - / POL / mare / 2002 / - / - / Namelles / Polana
   - / Stefan Kierznowski
    Bez Przynależności Klubowej
17TORRERO (68)FranciszekKOWALCZYK (JM.2000)676,58
   kuc / Polska / og / 2008 / - / kaszt / Bolero / Totu
   
    KJ Chrobry
18DALLAS (259)MartynaNENEMAN858,16
   - / POL / gelding / 1999 / - / - / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 APIS (262)KatarzynaPRZEZAKElim.
   
   
    CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
19
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:06 AM
T4 - 80
Data: 15-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr T4 - 80 zwykły "Towarzyski" Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No T4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BILLY (266)AleksandraBOLKO039,41
   kuc / SWE / stallion / 1995 / 04709 / siwa / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2SZAMAN (8)MariaSTANISŁAWIAK (Mł.2001)039,87
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
3POKER (89)Julia AnnaKUŚNIERCZAK (Mł.2001)040,47
   kuc walijski / POL / stallion / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Gemstone Philadelphia
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
4MON AMIE (265)AleksandraBOLKO040,65
   kuc / POL / mare / 1997 / 07968 / siwa / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
5BRAZYLIA (252)ZuzannaMEYER042,56
   kuc / POL / mare / 2005 / 11686 / siwa / Bard / Baja\ Alibaba
   
    Bez przynależności klubowej
6EROZJA (90)BarbaraGRONOWSKA043,25
   
   
    Bez przynależności klubowej
8BATER DAY (246)KamilaBODETKO (JM.2000)049,23
   kuc / - / mare / 2007 / 616013680046507 / kaszt. / Dirello Top / Buterfly\ Domingo
   
    KJ Hubertus Lusowo
9PRERIA (239)TomaszCICHOCKI049,48
   - / POL / mare / 2002 / - / - / Namelles / Polana
   - / Stefan Kierznowski
    Bez Przynależności Klubowej
10NOEMI EVITA (72)AleksandraWISZOWATY054,14
   kuc / Polska / kl / 1998 / - / kaszt. / Rocky / Nirwana
   
    KJ Chrobry Warszawa
7BATER DAY (246)KamilaBODETKO (JM.2000)0
   kuc / - / mare / 2007 / 616013680046507 / kaszt. / Dirello Top / Buterfly\ Domingo
   
    KJ Hubertus Lusowo
11DASZA (242)HannaOSIEKA (JM.1998)839,94
   kf / POL / mare / 1999 / 08260 / buł. / Krokiet / Derba\ Kogut
   - / Hanna Osieka
    KJ CH Jaszkowo
12DALLAS (259)MartynaNENEMAN1257,67
   - / POL / gelding / 1999 / - / - / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 GARBONOS (250)NataliaSTRÓŻYŃSKA (JM.2000)Elim.
   kuc / SWE / gelding / 1994 / 04712 / kaszt. / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
13
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:07 AM
T5 - 90
Data: 15-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr T5 - 90 zwykły "Towarzyski" Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No T5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GARBONOS (250)NataliaSTRÓŻYŃSKA (JM.2000)038,59
   kuc / SWE / gelding / 1994 / 04712 / kaszt. / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2KLASA GB (183)GniewkoJACHIMOWICZ (Mł.2002)041,47
   KF / POL / mare / 1999 / - / - / Witalis oo / Klisza
   - / Katarzyna Mizgier
    KJ Liljówka Stęszewko
3EROZJA (90)BarbaraGRONOWSKA041,80
   
   
    Bez przynależności klubowej
4NANDO SUPER (138)ZuzannaCICHOLEWSKA044,07
   
   
    SJ Baskil Bydgoszcz
5DASZA (242)HannaOSIEKA (JM.1998)045,32
   kf / POL / mare / 1999 / 08260 / buł. / Krokiet / Derba\ Kogut
   - / Hanna Osieka
    KJ CH Jaszkowo
6CZCIONKA (240)WeronikaKORZENIOWSKA (JM.2000)053,05
   SP / POL / mare / - / - / - / Carewicz / Czumka
   - / Anna Kuś
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
7MON AMIE (265)AleksandraBOLKO440,60
   kuc / POL / mare / 1997 / 07968 / siwa / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
8CZCIONKA (240)WeronikaKORZENIOWSKA (JM.2000)882,27
   SP / POL / mare / - / - / - / Carewicz / Czumka
   - / Anna Kuś
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
 NOEMI EVITA (72)AleksandraWISZOWATYElim.
   kuc / Polska / kl / 1998 / - / kaszt. / Rocky / Nirwana
   
    KJ Chrobry Warszawa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
9
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:07 AM
T6 - LL
Data: 15-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr T6 - LL Dokładności bez rozgrywki "Towarzyski" Tabele A; Art. 238.1.1
(Competition No T6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--13LOTUS-STAR (275)MałgorzataBAJDA035,70
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--13BIRMA (116)AleksandraKOSTRZEWA (JM.1998)037,97
   - / Polska / klacz / - / - / -
   
    KJ Wolica Kalisz
1--13NOBELSTAR (167)KlaudiaROLEWSKA (JM.1997)038,59
   DRP / GER / gelding / 2000 / - / -
   - / Jerzy Łukomski
    KJ Rancho Poznań
1--13PRELIANTHEUM (284)DorotaWALKOWSKA039,66
   KWPN / NED / mare / 1997 / - / kaszt. / Highline / Helianthemum
   - / Dorota Walkowska
   
1--13DINAR (283)WojciechLUDWICZAK039,98
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--13DINAR (283)WojciechLUDWICZAK041,22
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--13BIRMA (116)AleksandraKOSTRZEWA (JM.1998)042,85
   - / Polska / klacz / - / - / -
   
    KJ Wolica Kalisz
1--13KOLIBER (267)AleksandraRĘKOSIEWICZ042,92
   SP / POL / gelding / 2003 / 09943 / kaszt. / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    CH Jaszkowo
1--13TRISTAN (251)NataliaSTRÓŻYŃSKA (JM.2000)043,01
   wlkp / Polska / wałach / - / - / gniada / Bujak / -
   - / Stóżyński Jan
    KJ CH Jaszkowo
1--13CYCERON (27)PaulinaZALESKA (JM.1997)044,17
   SP / POL / gelding / 2001 / 10543 / gn. / Ludger / Cyna\ Ceres
   - / Paulina Zaleska
    Bez przynależności klubowej KPO
1--13VIKTOR (278)AntoniCHŁAPOWSKI045,41
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--13GRACJA (10)WojciechLUDWICZAK047,72
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--13SOPHIA (194)ŁukaszPIKSA047,91
   
   
    LKS Cwał Poznań
14--15HOPI L (176)IzabellaGUZIŃSKA (J.1995)442,47
   Wlkp. / POL / mare / 2005 / 10938 / gn. / Drako / Higa\ Arkan
   - / Izabella Guzińska
    KJ Liljówka Stęszewko
14--15PRELIANTHEUM (284)DorotaWALKOWSKA446,97
   KWPN / NED / mare / 1997 / - / kaszt. / Highline / Helianthemum
   - / Dorota Walkowska
   
16LANDCASTER (28)PaulinaZALESKA (JM.1997)561,33
   
   
    Bez przynależności klubowej KPO
17ETER (268)JuliaPYTEL838,13
   Wlkp. / POL / gelding / 1992 / - / - / Epizod / Bałamutka
   - / Edmund Idkowiak
    CH Jaszkowo
 GRACJA (10)WojciechLUDWICZAKElim.
   
   
    LKS Cwał Poznań
 JANTAR (165)AdriannaWIŚNIEWSKAElim.
   
   
    JUKS Mieczewo Bokowice
 JANTAR (165)AdriannaWIŚNIEWSKAElim.
   
   
    JUKS Mieczewo Bokowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
60
Startowało koni
20
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:08 AM
5 - L
Data: 15-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - L Dokładności bez rozgrywki Tabele A; Art. 238.1.1
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--13GRAND RESORT (168)KlaudiaROLEWSKA (JM.1997)038,53
   SP / POL / gelding / 2001 / - / - / Contender Son / Grana\ Grisbi
   - / Piotr Zakrzewski
    KJ Rancho Poznań
1--13TRISTAN (251)NataliaSTRÓŻYŃSKA (JM.2000)039,30
   wlkp / Polska / wałach / - / - / gniada / Bujak / -
   - / Stóżyński Jan
    KJ CH Jaszkowo
1--13NANDO SUPER (138)ZuzannaCICHOLEWSKA039,45
   
   
    SJ Baskil Bydgoszcz
1--13ASCONIA (247)WiktorSZAŁA (JM.1997)039,66
   M / POL / mare / 1998 / 11162 / c.kaszt. / Empik / Ascona\ Larysz
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--13HOPI L (176)IzabellaGUZIŃSKA (J.1995)039,96
   Wlkp. / POL / mare / 2005 / 10938 / gn. / Drako / Higa\ Arkan
   - / Izabella Guzińska
    KJ Liljówka Stęszewko
1--13TAVIANO (126)WiktoriaSTANISŁAWSKA (JM.1998)040,07
   SP / POL / gelding / 2004 / - / - / Avero / Tanita\ Calettos Son
   - / SK Iwno
    LKS Cwał Poznań
1--13NANDO SUPER (138)ZuzannaCICHOLEWSKA040,36
   
   
    SJ Baskil Bydgoszcz
1--13KOLIBER (267)AleksandraRĘKOSIEWICZ041,23
   SP / POL / gelding / 2003 / 09943 / kaszt. / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    CH Jaszkowo
1--13LANDCASTER (28)PaulinaZALESKA (JM.1997)042,50
   
   
    Bez przynależności klubowej KPO
1--13MISTY (220)JanSZYMCZAK (J.1994)043,78
   
   
    WTK Hermanów
1--13CARTIER II (11)AleksandraKAMIŃSKA044,05
   HANN / GER / stallion / 1996 / - / - / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
1--13CYCERON (27)PaulinaZALESKA (JM.1997)046,27
   SP / POL / gelding / 2001 / 10543 / gn. / Ludger / Cyna\ Ceres
   - / Paulina Zaleska
    Bez przynależności klubowej KPO
1--13CZADIS TM (214)MagdalenaMURAWSKA048,86
   SP / POL / stallion / 2003 / - / - / Czad / Haftka
   - / KJ Gołębin Stary
    Bez przynależności klubowej WIE
14--23LOTUS-STAR (275)MałgorzataBAJDA435,37
   
   
    KJ CH Jaszkowo
14--23SPINWAY MEMENTO (248)JuliaELZANOWSKA (JM.1999)440,84
   Connemara / GBR / stallion / 1998 / 06882 / siwa / Spinway Keepsake / Majestic Queen\ Atlantic Storm
   - / Tomasz Elzanowski
    Bez przynależności klubowej WIE
14--23MARLON (166)AdriannaWIŚNIEWSKA443,54
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / - / - / Empik / -
   - / Zenon Makowski
    JUKS Mieczewo Bokowice
14--23BIJZONDER S (174)BartoszGAUZA (J.1995)444,64
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 52800300027376 / gn.. / Abke / Utoloma S\ Libero H
   
    WTK Hermanów
14--23VIKTOR (278)AntoniCHŁAPOWSKI445,33
   
   
    KJ CH Jaszkowo
14--23DI CAPRIO (234)AntoniCHŁAPOWSKI446,96
   
   
    KJ CH Jaszkowo
14--23DIMO (55)MartaZIELIŃSKA448,60
   młp. / POL / gelding / 2003 / - / gn. / Domestos / Era
   - / Krzysztof Zajdel
    KJ Zagórów
14--23OSADKOWSKI ESTER (204)AlicjaSTRECZEŃ450,49
   
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
14--23GIORGIO (7)MariaSTANISŁAWIAK (Mł.2001)455,17
   SP / POL / stallion / 1998 / 008462 / kara / Oder / Galaktika\Grim
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
14--23SOPHIA (194)ŁukaszPIKSA459,06
   
   
    LKS Cwał Poznań
24DUGANNO (97)BoguszDĄBROWSKI560,62
   
   
    LKJ Mieczownica
25VEGAS (198)AgnieszkaOLSZEWSKA771,04
   sp / - / klacz / - / - / siwa / Cantanis / -
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
26--30HOPI L (176)IzabellaGUZIŃSKA (J.1995)837,98
   Wlkp. / POL / mare / 2005 / 10938 / gn. / Drako / Higa\ Arkan
   - / Izabella Guzińska
    KJ Liljówka Stęszewko
26--30HOSTEL (21)PaulinaGRYCIAK841,24
   
   
    KJ Hubal Łobez
26--30ETER (268)JuliaPYTEL841,85
   Wlkp. / POL / gelding / 1992 / - / - / Epizod / Bałamutka
   - / Edmund Idkowiak
    CH Jaszkowo
26--30RIVA (98)BoguszDĄBROWSKI847,01
   
   
    LKJ Mieczownica
26--30OSADKOWSKI ESTER (204)AlicjaSTRECZEŃ852,81
   
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
31HOSTEL (21)PaulinaGRYCIAK1242,75
   
   
    KJ Hubal Łobez
32VEGAS (198)AgnieszkaOLSZEWSKA1376,48
   sp / - / klacz / - / - / siwa / Cantanis / -
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
33--34NOBELSTAR (167)KlaudiaROLEWSKA (JM.1997)1658,71
   DRP / GER / gelding / 2000 / - / -
   - / Jerzy Łukomski
    KJ Rancho Poznań
33--34GRACJA (10)AlicjaMAŚLANA1673,93
   
   
    KJ Rancho Poznań
 QUEST (177)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)Elim.
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko
 ARIST 0006 (113)AnnaPEMPERAElim.
   
   
    KJ Pony Poznań
 QUEST (177)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)Elim.
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
60
Startowało koni
37
Ukończyło koni
34
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:10 AM
6 - L
Data: 15-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - L Dwufazowy Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1AVERO BOY M (215)MirosławGRADECKI041,41021,09
   
   
    KJ Zagórów
2BODER (147)EwelinaGOMUŁKIEWICZ (JM.1999)041,02022,29
   - / POL / stallion / 1998 / - / gn. / Oder / Begonia
   - / Marian Gomułkiewicz
    KJ Picador Wrocław
3MARCO (255)JoannaSKRZYPCZAK (JM.1997)035,38022,62
   
   
    KJ CH Jaszkowo
4ALEXIS N (56)MartaZIELIŃSKA046,48022,90
   
   
    KJ Zagórów
5GIORGIO (7)MariaSTANISŁAWIAK (Mł.2001)037,73023,41
   SP / POL / stallion / 1998 / 008462 / kara / Oder / Galaktika\Grim
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
6LOFIR (69)EdytaTUWALSKA (J.1995)039,33023,83
   Wlkp. / POL / stallion / 2003 / 10281 / gn. / Niels / Liwa\ Lwowiec
   - / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
7TITTANAS PLIUS (254)JoannaSKRZYPCZAK (JM.1997)040,04025,16
   HANN / - / - / 2005 / - / - / Techas / Bachrama\ Charitonas
   
    KJ CH Jaszkowo
8MISTY (220)JanSZYMCZAK (J.1994)045,60025,64
   
   
    WTK Hermanów
9GRAND RESORT (168)KlaudiaROLEWSKA (JM.1997)038,54026,18
   SP / POL / gelding / 2001 / - / - / Contender Son / Grana\ Grisbi
   - / Piotr Zakrzewski
    KJ Rancho Poznań
10DUGANNO (97)BoguszDĄBROWSKI046,15026,27
   
   
    LKJ Mieczownica
11STRUNA (92)OliwiaSYDOW (JM.1997)040,61026,76
   
   
    LKJ Abaria Iwno
12SAND (189)WiktoriaKNAP (JM.1999)040,83029,13
   - / POL / gelding / 2006 / - / siwa / Cantanis / -
   - / Sławomir Polikowski
    ZKS Drzonków
13CARTIER II (11)AleksandraKAMIŃSKA043,40031,43
   HANN / GER / stallion / 1996 / - / - / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
14CYCERON (27)PaulinaZALESKA (JM.1997)045,29031,94
   SP / POL / gelding / 2001 / 10543 / gn. / Ludger / Cyna\ Ceres
   - / Paulina Zaleska
    Bez przynależności klubowej KPO
15DIGISPORT CONTE GROSSO (217)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK048,08033,71
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
16DJOSER (226)ŁukaszTROSZCZYŃSKI047,56137,00
   
   
    KJ CH Jaszkowo
17GAMBO (201)WeronikaKORZENIOWSKA (JM.2000)040,80137,87
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / 06260 / sk.gn. / Oder / Gabi\Granit
   - / Mateusz Michalski
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
18SPINWAY MEMENTO (248)JuliaELZANOWSKA (JM.1999)040,84419,16
   Connemara / GBR / stallion / 1998 / 06882 / siwa / Spinway Keepsake / Majestic Queen\ Atlantic Storm
   - / Tomasz Elzanowski
    Bez przynależności klubowej WIE
19BILA (114)SzymonSTASIAK (JM.1998)041,87419,97
   SP / POL / mare / 2006 / - / kara / Corrado Son / Balsa
   - / Hubert Urbański
    KJ Wolica Kalisz
20WESNA (109)DajanaPAWLICKA (JM.1998)044,59420,34
   Sp / - / mare / 2004 / - / Siwa / Adiutant sp/Rotmistrz sp / Wanta sp/Windwurf han.
   
    KJ Agro-Handel Śrem
21FALSTAF L (79)MieszkoDĄBROWSKI042,68420,87
   
   
    KJ BM Kobylin
22CONCA (66)MartaWOLIŃSKA (JM.1998)046,74421,41
   Holszt. / GER / mare / 2004 / 421000065404 / gn. / Con Air / Esmeralda II\ Lord Calando
   - / Donata Wolińska
    KJ Chrobry
23NEXI (75)ArkadiuszFIMMEL043,45421,42
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
24ASCONIA (247)WiktorSZAŁA (JM.1997)039,81424,50
   M / POL / mare / 1998 / 11162 / c.kaszt. / Empik / Ascona\ Larysz
   
    KJ Agro-Handel Śrem
25NOEMI L (78)MieszkoDĄBROWSKI044,41425,15
   
   
    KJ BM Kobylin
26RIVA (98)BoguszDĄBROWSKI046,50426,04
   
   
    LKJ Mieczownica
27CZADIS TM (214)MagdalenaMURAWSKA047,93427,87
   SP / POL / stallion / 2003 / - / - / Czad / Haftka
   - / KJ Gołębin Stary
    Bez przynależności klubowej WIE
28GROSS MONTANO STAR (269)MartaŚMIAŁEK040,38429,60
   
   
    KJ CH Jaszkowo
29TUSSI (32)OktawiaWOŹNIAK045,79537,49
   Młp. / POL / mare / 2006 / - / kaszt. / Emetyt / Tulka
   - / SK Mieczownica
    LKJ przy SK Mieczownica
30OSADKOWSKI ASHVILLE (205)AgnieszkaOLSZEWSKA045,00554,66
   KWPN / NED / gelding / 2005 / - / - / Lando / Taylor O\ Lux
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
31WUDU (203)PaulinaWESKA048,55746,27
   Wlkp. / POL / stallion / 2001 / - / - / Ignac / Wenus\Orange Bay
   - / Jarosław Baran
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
32MARLON (166)AdriannaWIŚNIEWSKA038,26828,90
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / - / - / Empik / -
   - / Zenon Makowski
    JUKS Mieczewo Bokowice
33LANDCASTER (28)PaulinaZALESKA (JM.1997)047,00
   
   
    Bez przynależności klubowej KPO
34CALA MILLOR (144)KatarzynaJANKOWSKA366,90
   
   
    JKS Equus Szczecin
35WARTA (38)KlaudiaGÓRCZYŃSKA438,62
   
   
    KJ "Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp
36RAMZES (2)KarolinaWALIGÓRA440,63
   SP / POL / gelding / 2006 / - / siwa / Spartakus / Rapsodia
   - / Małgorzata Waligóra
    LKS Cwał Poznań
37CORNFLAKE (17)AleksandraMUDRY (J.1996)440,68
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
38DIMO (55)MartaZIELIŃSKA440,93
   młp. / POL / gelding / 2003 / - / gn. / Domestos / Era
   - / Krzysztof Zajdel
    KJ Zagórów
39DONAU (235)AntoniCHŁAPOWSKI442,68
   
   
    KJ CH Jaszkowo
40CHILVARY (142)BarbaraJANKOWSKA444,32
   
   
    JKS Equus Szczecin
41CADEU (225)ŁukaszTROSZCZYŃSKI444,45
   
   
    KJ CH Jaszkowo
42BIJZONDER S (174)BartoszGAUZA (J.1995)446,69
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 52800300027376 / gn.. / Abke / Utoloma S\ Libero H
   
    WTK Hermanów
43GRACJA (10)AlicjaMAŚLANA447,44
   
   
    KJ Rancho Poznań
44ARISTO (18)MajaPIEKARCZYK (J.1996)450,26
   
   
    LKS Cwał Poznań
45BUTTERFLY (19)DagmaraLISIEWICZ455,69
   
   
    KJ Hubal Łobez
46CASAT (44)MichałRYNOWIECKI764,28
   
   
    KJ ,,Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp.
47TAVIANO (126)WiktoriaSTANISŁAWSKA (JM.1998)853,99
   SP / POL / gelding / 2004 / - / - / Avero / Tanita\ Calettos Son
   - / SK Iwno
    LKS Cwał Poznań
48HILDEN (218)KatarzynaWITCZAK1243,59
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
49DE LA RUE J (76)ArkadiuszFIMMEL1358,53
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
50GODER (253)AleksLIBERA1876,53
   WLKP / POL / stallion / 1997 / - / - / Oder / Gietka
   - / Jerzy Ejma
    LKS Cwał Poznań
 HILDEN (218)KatarzynaWITCZAKa1645,34
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
 SARMATA (141)PatrycjaCZAPLEWSKARez.
   SP / POL / stllion / 2005 / 10476 / gn. / Turbud Quirinus / Selena\ Cabrol
   
    KJ Morena Sieraków Gałowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100/100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
300/190
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/36
Startowało koni
52
Ukończyło koni
50
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:12 AM
7 - P
Data: 15-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - P Dwufazowy Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CAYETAN (227)ŁukaszTROSZCZYŃSKI039,98019,87300 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411245006 / gn. / Cayetano L / Wonderful One\ Weinberg
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2AVERO BOY M (215)MirosławGRADECKI039,40020,65200 PLN
   
   
    KJ Zagórów
3ABERANT (149)ŁukaszKRAJEWSKI038,84020,92100 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2005 / 05.01967 / siwa / Celano / Simone\ Abantos
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
4SPARTAN L (150)ŁukaszKRAJEWSKI040,70020,93
   Westf. / GER / gelding / 2007 / DE441411462407 / siwa / Stakkato Gold / Romira\ Grossadmiral
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5ARENAL L (153)LeszekGRAMZA043,16021,32
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411555606 / siwa / Cayetano L / Cowsense\ Coronino
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6BILA (114)SzymonSTASIAK (JM.1998)040,16021,39
   SP / POL / mare / 2006 / - / kara / Corrado Son / Balsa
   - / Hubert Urbański
    KJ Wolica Kalisz
7SANTANA GOLD (9)MonikaGRUNDKOWSKA (JM.1998)040,06021,56
   Old. / GER / mare / 2006 / 418181156306 / gn. / Stakkato Gold / Hataria\ Turbud Quirinus
   
    WLKS Krakus Kraków
8VERSACE L (285)MarcinBĘTKOWSKI040,18021,68
   SP / POL / gelding / 2007 / 11584 / gn. / Cajero / Versace H\ Orame
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
9BODER (147)EwelinaGOMUŁKIEWICZ (JM.1999)037,68022,14
   - / POL / stallion / 1998 / - / gn. / Oder / Begonia
   - / Marian Gomułkiewicz
    KJ Picador Wrocław
10CZARNULA (22)PaulinaGRYCIAK039,92022,36
   
   
    KJ Hubal Łobez
11LEGOLAS (119)WaldemarROGOWSKI041,25022,50
   - / - / - / 2007 / - / - / Rekrut / Landfee 1\ Landcolt B
   - / Franciszek Spytek
    Klub Jeździecki HEAA
12MUSTANG (83)DariaKLIMECKA040,48022,54
   SP / POL / gelding / 2006 / 11562 / sk.gn. / Jogurt / Morena\ Dżajpur
   
    KJ Agro-Handel Śrem
13SYNAMI (37)AleksandraWALKOWSKA (JM.1997)042,78022,57
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / - / gn. / Ignam / Syga
   - / Dorota Walkowska
    Bez przynależności klubowej WIE
14GROSS MONTANO STAR (269)MartaŚMIAŁEK039,23023,48
   
   
    KJ CH Jaszkowo
15LUTHIEN (100)ŁukaszBRZÓSKA045,31023,78
   - / - / - / 2005 / - / - / Aloube Junior / Landfee 1\ Landcolt B
   - / Grzegorz Spytek
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
16LOLA S (236)AntoniCHŁAPOWSKI041,85024,11
   
   
    KJ CH Jaszkowo
17HANDIKAP (16)JoannaJANOWSKA035,66024,18
   SP / POL / gelding / 2004 / - / - / Sir Neel / Himera
   Dawid Rakoczy / -
    KJ Korona Wałcz
18CORNFLAKE (17)AleksandraMUDRY (J.1996)039,22024,66
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
19OLIMP KG (93)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW039,68024,99
   SP / POL / gelding / 2003 / 10273 / siwa / Lumpi / Oklahoma\ Wieland
   - / Grzegorz Komin
    KJ Hubertus Lusowo
20BASTYLIA (63)MarekSTRZYŻ041,97025,31
   SP / POL / mare / 2000 / 11431 / c.gn. / Carolus I / Brenna\ Elektor
   
    JKS Moskit Kalisz
21ISTAR (94)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW038,32025,46
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 10705 / kaszt. / Bayard D Elle / Izoklina\ Mazzel
   
    KJ Hubertus Lusowo
22MR. GILLI T (163)AleksandraJĘDROWIAK (JM.1998)027,65025,67
   DRP / GER / gelding / 2006 / DE 443430208906 / kaszt. / Mentos Charmeur / Minichip\ Charming
   - / Iwona Jędrowiak
    ZKS Drzonków
23LAPIS (33)MichalinaZWOLIŃSKA043,82025,94
   Saks. / GER / stallion / 2000 / - / gn. / Lagaro / Ramira
   - / Bartosz Zwoliński
    LKJ przy SK Mieczownica
24CONCA (66)MartaWOLIŃSKA (JM.1998)047,19026,47
   Holszt. / GER / mare / 2004 / 421000065404 / gn. / Con Air / Esmeralda II\ Lord Calando
   - / Donata Wolińska
    KJ Chrobry
25IBIZA (146)MałgorzataCIESIELSKA040,01026,93
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / 10457 / siwa / Correro / Izana\ Alkierz
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
26NUMEROS GIRL (224)MagdalenaMAJCHRZAK (JM.1997)037,39026,94
   KWPN / NED / mare / 2002 / 02.07501 / gn. / Numero Uno / Junmorka\ Ladalco
   - / Magdalena Majchrzak
    LKJ Abaria Iwno
27ROTEX (115)SzymonSTASIAK (JM.1998)040,78027,38
   
   
    KJ Wolica Kalisz
28LANCOME (13)KatarzynaLASKOWSKA042,55027,89
   SP / POL / stallion / 2006 / 10887 / gn. / Cajero / Losita 2\ Landwind II B
   
    KJ Korona Wałcz
29CONDOLISSA (237)AntoniCHŁAPOWSKI041,93028,26
   - / - / mare / 2006 / - / - / Contendro-Star / Gagra\ Sir Salut
   
    KJ CH Jaszkowo
30LANTANA (14)KatarzynaLASKOWSKA040,76028,70
   SP / POL / mare / 2005 / 10798 / c.gn. / Come On / Losita 2\ Landwind II B
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
31URIEL (15)KatarzynaLASKOWSKA041,23029,37
   HOLST. / GER / mare / 2004 / 421000104104 / gn. / Catoki / Lena W\ Coriano
   
    KJ Korona Wałcz
32BARTINO (110)DajanaPAWLICKA (JM.1998)040,31030,87
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08318 / gn. / Ultimo / N.Jtriomf\ Julius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
33TUSSI (32)OktawiaWOŹNIAK042,70031,75
   Młp. / POL / mare / 2006 / - / kaszt. / Emetyt / Tulka
   - / SK Mieczownica
    LKJ przy SK Mieczownica
34COLINA L (155)LeszekGRAMZA042,22032,81
   westf. / GER / mare / 2007 / DE441411333607 / gn. / Quinta Real / C'est La Vie\ Collin L
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
35GAMBO (201)WeronikaKORZENIOWSKA (JM.2000)039,18033,43
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / 06260 / sk.gn. / Oder / Gabi\Granit
   - / Mateusz Michalski
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
36ALWEER UNO K (162)WaldemarROGOWSKI047,59033,52
   KWPN / NED / gelding / 2005 / 528003 05.12087 / c.gn. / Numero Uno / Pacotille\ Lux
   
    Klub Jeździecki HEAA
37DIGISPORT CONTE GROSSO (217)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK047,25034,48
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
38CATRIC (103)ŁukaszBRZÓSKA047,55035,36
   - / GER / stallion / 2007 / - / siwa / Clearway / Orchestra I
   - / Janusz Paprocki
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
39PLEASE FITTA (216)FrancescaSANTONI (J.1996)041,75035,47
   xxoo / POL / gelding / 2003 / 03128313J / siwa / Quercus Du Maury / Ambre De Fitta\ Vulcain
   
    KJ Hubertus Lusowo
40LITTLE QUEEN (188)BartoszKRÓLIK (J.1994)045,63137,68
   HANN / GER / mare / 2005 / 431310039405 / gn. / Landjonker / Chandra\ Chasseur
   
    Bez przynależności klubowej WIE
41HUBER DREAM L (178)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)438,67420,24
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 10939 / gn. / Drako / Higa\ Arkan
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko
42ARMANI (140)ŁukaszWOŹNIAK039,54420,99
   
   
    KJ Morena Sieraków Gałowo
43MASTRICHT (117)AlicjaKOSTRZEWA (JM.1998)037,71421,90
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / - / gn. / Istor / Modena
   - / Mirosław Stasiak
    KJ Wolica Kalisz
44ZIMOWA DAMA (77)ArkadiuszFIMMEL041,52422,93
   SP / POL / mare / 2007 / POL009670180107 / siwa / Calico / Zicora\ Cala Millor
   - / Adam Jarmuszczak
    KJ Agro-Handel Śrem
45ASTORIA - R (51)ZbigniewSZREJDER043,25423,63
   Wlkp / Polska / klacz / 2004 / - / Kara / - / Astra
   
    JKS Rywal im. Centrum Wyszkolenia Kawalerii
46EL TUITO (85)WojciechMOŚCICKI (JM.1998)040,72424,24
   
   
    LKS Cwał Poznań
47PARCO L (157)MarcinBĘTKOWSKI043,16426,52
   westf. / GER / gelding / 2007 / - / gn. / Potential / Angie\ Arpeggio
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
48CZEDAN (29)DanielKURPIŃSKI040,70426,54
   Wlkp. / POL / stallion / 2007 / 11643 / siwa / Landor / Czuwajka\ Court
   - / N. Kosiński
    JKS " Dako- Galant " Skibno
49CANASTER (223)PawełCHUDZIAK037,64426,82
   HANN / GER / gelding / 2006 / DE 481810267106 / gn. / Quintto de B / Walaen
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
50NOEMI L (78)MieszkoDĄBROWSKI042,73426,97
   
   
    KJ BM Kobylin
51ALEXIS N (56)MartaZIELIŃSKA039,76427,57
   
   
    KJ Zagórów
52CASHMIR (118)KrzysztofMIKOŁAJCZAK044,24432,05
   SP / POL / stallion / 2006 / - / - / Rotmistrz / Casablanka\ Corallo
   - / Grzegorz Spytek
    KJ Agro-Handel Śrem
53QUIDAMS STARLIGHT (200)AgnieszkaOLSZEWSKA042,78746,21
   HOL / GER / M / - / - / Gniada / Quidam's Rubin / -
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
54GENERAŁ GRANDE (206)PaulinaGRZYB (J.1996)042,33822,82
   
   
    LKS Cwał Poznań
55DIAMENT (31)AdaRÓJ040,02rez
   
   
    JKS Robir Chwalęcice
56LAVALLO-STAR (276)PaulinaZIELIŃSKA (J.1994)041,02
   HANN / GER / - / 2005 / - / - / Litas-Star / Grandacha MDM\ Graf Grannus
   
    KJ CH Jaszkowo
57WARTA (38)KlaudiaGÓRCZYŃSKA437,37
   
   
    KJ "Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp
58ARISTO (18)MajaPIEKARCZYK (J.1996)438,16
   
   
    LKS Cwał Poznań
59STRUNA (92)OliwiaSYDOW (JM.1997)438,87
   
   
    LKJ Abaria Iwno
60EPOHA-G (279)KonradSTĘŻYCKI (J.1994)439,10
   
   
    KJ CH Jaszkowo
61CORTAS L (154)LeszekGRAMZA439,39
   Westf. / GER / gelding / 2007 / DE441410260507 / gn. / Cornado / Pina\ Polydor
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
62ROSA PORANNA (173)MałgorzataKOWALA439,71
   
   
    ZKS Drzonków OSSM Drzonków
63HARISTELLO (1)AgnieszkaSOSNOWSKA439,75
   SP / POL / gelding / 2004 / - / siwa / Avero / Hinka
   - / Agnieszka Sosnowska
    KKJ Sawanna Konin
64NEXI (75)ArkadiuszFIMMEL439,82
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
65SAND (189)WiktoriaKNAP (JM.1999)440,40
   - / POL / gelding / 2006 / - / siwa / Cantanis / -
   - / Sławomir Polikowski
    ZKS Drzonków
66LUKSOR (280)KonradSTĘŻYCKI (J.1994)440,57
   SP / POL / gelding / 2002 / 10141 / gn. / Court / Lenora\ Idrys
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
67CANTON (222)PawełCHUDZIAK441,21
   Holszt. / GER / gelding / 2006 / DE 421000178206 / siwa / Canto / Sina V
   - / Paweł CHudziak
    KS Idmar Krajkowo
68SAKE (95)MaciejCHARLIŃSKI (J.1994)441,47
   
   
    LKJ Abaria Iwno
69LITANOS-STAR (228)ŁukaszTROSZCZYŃSKI442,05
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316724304 / gn. / Litas-Star / Andoga MDM\ Athletico
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
70CARY (30)DanielKURPIŃSKI442,79
   Wlkp. / POL / stallion / 2006 / 10912 / gn. / Landor / Czuwajka\ Court
   - / N. Kosiński
    JKS " Dako- Galant " Skibno
71OSADKOWSKI ASHVILLE (205)AgnieszkaOLSZEWSKA443,46
   KWPN / NED / gelding / 2005 / - / - / Lando / Taylor O\ Lux
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
72HARLEKIN (199)AgnieszkaOLSZEWSKA447,88
   SP / POL / gelding / 2006 / 11626 / c.gn. / Etos / Heroina\ Kartacz
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
73ORCHIDEA (65)MartaWOLIŃSKA (JM.1998)449,72
   Wlkp. / POL / mare / 2005 / 11445 / gn. / Regiel / Okapi\ Kerman
   - / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
74RAMZES (2)KarolinaWALIGÓRA451,33
   SP / POL / gelding / 2006 / - / siwa / Spartakus / Rapsodia
   - / Małgorzata Waligóra
    LKS Cwał Poznań
75TALIN (47)MagdalenaWYGRAŁA456,55
   
   
    KJ ,,Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp.
76FALSTAF L (79)MieszkoDĄBROWSKI659,53
   
   
    KJ BM Kobylin
77GEORGIA (82)DariaKLIMECKA662,31
   Deutsches Sportpferd / GER / mare / 2003 / - / - / Glenn Mentino / Cascade\Cascavelle
   - / Roman Klimecki
    KJ Agro-Handel Śrem
78ORSK (190)WiktoriaKNAP (JM.1999)762,06
   WLKP / POL / gelding / 1996 / 04595 / gn. / Bujak / Orchidea\ Ajax
   Heslegard Stutten Dania / Wiesław Maciuszonek
    ZKS Drzonków
79CHILVARY (142)BarbaraJANKOWSKA763,53
   
   
    JKS Equus Szczecin
80WESNA (109)DajanaPAWLICKA (JM.1998)842,02
   Sp / - / mare / 2004 / - / Siwa / Adiutant sp/Rotmistrz sp / Wanta sp/Windwurf han.
   
    KJ Agro-Handel Śrem
81LEGOLAS (119)KrzysztofMIKOŁAJCZAK843,71
   - / - / - / 2007 / - / - / Rekrut / Landfee 1\ Landcolt B
   - / Franciszek Spytek
    KJ Agro-Handel Śrem
82CHERROKEE (64)MarekSTRZYŻ847,79
   
   
    JKS Moskit Kalisz
83CALA MILLOR (144)KatarzynaJANKOWSKA864,07
   
   
    JKS Equus Szczecin
84DE LA RUE J (76)ArkadiuszFIMMEL865,26
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
85CASAT (44)MichałRYNOWIECKI1243,75
   
   
    KJ ,,Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp.
86CARAMOUNT (86)JacekKUŚNIERCZAK1561,32
   Holszt. / GER / gelding / 2007 / - / gn. / Canto / Serengeti
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
87BIANCO (41)KatarzynaKAŹMIERCZAK1666,09
   
   
    KJ ,,Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp.
88PADYSZACH (70)EdytaTUWALSKA (J.1995)1768,48
   Wlkp. / POL / stallion / 2002 / 10218 / gn. / Niels / Prima\ Paradoks
   - / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
89MONSOON (202)NataliaPODGÓRNA2480,86
   
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
 DANCING QUEEN (84)AgataMOŚCICKAElim.
   SP / POL / mare / 2004 / 10692 / br. kaszt. / Sir Neel / Delta\ Special Power
   - / Agata Mościcka
    LKS Cwał Poznań
 WUDU (203)PaulinaWESKAElim.
   Wlkp. / POL / stallion / 2001 / - / - / Ignac / Wenus\Orange Bay
   - / Jarosław Baran
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
 GODER (253)AleksLIBERAElim.
   WLKP / POL / stallion / 1997 / - / - / Oder / Gietka
   - / Jerzy Ejma
    LKS Cwał Poznań
 BUTTERFLY (19)DagmaraLISIEWICZElim.
   
   
    KJ Hubal Łobez
 CHAGAL (67)FranciszekKOWALCZYK (JM.2000)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2005 / 11697 / gn. / Very Top / Chanel\ Cyma
   - / Agnieszka Kowalczyk
    KJ Chrobry
 MALAGA (187)BartoszKRÓLIK (J.1994)Elim.
   SP / POL / mare / 2003 / 10469 / siwa / Czumak / Madera\Empik
   - / Bartosz Królik
    Bez przynależności klubowej WIE

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
280/200
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
52/37
Startowało koni
95
Ukończyło koni
89
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:15 AM
8 - N
Data: 15-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - N Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LEXUS (230)ŁukaszTROSZCZYŃSKI050,97400 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2001 / 09152 / gn. / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    KJ CH Jaszkowo
2FELINI (179)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)051,67300 PLN
   SP / POL / stallion / 2002 / 009600027002 / siwa / Luron / Fanta\ Czandor
   - / SO Sieraków Wlkp. Sp. z o.o.
    KJ Liljówka Stęszewko
3GAYALL (151)ŁukaszKRAJEWSKI052,97200 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / 07734 / kaszt. / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
4VERSACE L (285)MarcinBĘTKOWSKI053,49
   SP / POL / gelding / 2007 / 11584 / gn. / Cajero / Versace H\ Orame
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5EFRON (80)MieszkoDĄBROWSKI053,86
   
   
    KJ BM Kobylin
6PIA SANPIA (152)ŁukaszKRAJEWSKI054,12
   SP / POL / mare / 2005 / 10903 / gn. / Santos / Pia Lotta 6\ Paramour
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
7GEORGIA (82)DariaKLIMECKA054,13
   Deutsches Sportpferd / GER / mare / 2003 / - / - / Glenn Mentino / Cascade\Cascavelle
   - / Roman Klimecki
    KJ Agro-Handel Śrem
9ABIGAIL 63 (125)ZofiaDZIEWOLSKA056,17
   OLD. / GER / mare / 2001 / 433330399801 / gn. / Air Jordan / Eginde\ Zeus
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
10KEN (87)JacekKUŚNIERCZAK058,02
   SP / POL / gelding / 2003 / 09687 / gn. / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
11ALADIN (145)KatarzynaJANKOWSKA060,81
   KWPN / NED / stallion / 2005 / - / - / Indoctro / Evita II\ Caretino
   - / Barbara Jankowska
    JKS Equus Szczecin
12SAKE (95)MaciejCHARLIŃSKI (J.1994)060,96
   
   
    LKJ Abaria Iwno
13SAURON (6)JuliaJAKUBOWSKA (JM.1998)061,28
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / siwa / Maram / Szapa
   - / Julia Jakubowska
    Bez Przynależności Klubowej W I E
14SYNAMI (37)AleksandraWALKOWSKA (JM.1997)061,89
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / - / gn. / Ignam / Syga
   - / Dorota Walkowska
    Bez przynależności klubowej WIE
15SANTANA GOLD (9)MonikaGRUNDKOWSKA (JM.1998)062,17
   Old. / GER / mare / 2006 / 418181156306 / gn. / Stakkato Gold / Hataria\ Turbud Quirinus
   
    WLKS Krakus Kraków
16SAURON (101)ŁukaszBRZÓSKA062,24
   
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
17URIEL (15)KatarzynaLASKOWSKA062,47
   HOLST. / GER / mare / 2004 / 421000104104 / gn. / Catoki / Lena W\ Coriano
   
    KJ Korona Wałcz
18WERS (53)GabrielaBIEDKA062,95
   SP / POL / gelding / 2005 / 10623 / gn. / Szron / Wenera\ Arcus
   SK Ochaby / Paweł Biedka
    Bez przynależności klubowej WIE
19CONDOLISSA (237)AntoniCHŁAPOWSKI062,99
   - / - / mare / 2006 / - / - / Contendro-Star / Gagra\ Sir Salut
   
    KJ CH Jaszkowo
20LANCOME (13)KatarzynaLASKOWSKA063,01
   SP / POL / stallion / 2006 / 10887 / gn. / Cajero / Losita 2\ Landwind II B
   
    KJ Korona Wałcz
21LANTANA (14)KatarzynaLASKOWSKA063,49
   SP / POL / mare / 2005 / 10798 / c.gn. / Come On / Losita 2\ Landwind II B
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
22LEGOLAS (119)KrzysztofMIKOŁAJCZAK065,32
   - / - / - / 2007 / - / - / Rekrut / Landfee 1\ Landcolt B
   - / Franciszek Spytek
    KJ Agro-Handel Śrem
23BEATRICCI-G (281)KonradSTĘŻYCKI (J.1994)065,85
   - / - / mare / 2005 / - / - / Bedford / Gipola\ Guido
   
    KJ CH Jaszkowo
24DIAMENT (31)AdaRÓJ067,17
   
   
    JKS Robir Chwalęcice
25CHACCO - RED (229)ŁukaszTROSZCZYŃSKI068,95
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE 441411243806 / kaszt. / Chacco-Blue / Granita\ Grannus
   - / Antoni CHłapowski
    KJ CH Jaszkowo
26ALWEER UNO K (162)WaldemarROGOWSKI174,71
   KWPN / NED / gelding / 2005 / 528003 05.12087 / c.gn. / Numero Uno / Pacotille\ Lux
   
    Klub Jeździecki HEAA
27OLLINO (81)MieszkoDĄBROWSKI450,89
   KWPN / NED / gelding / 1996 / - / - / Karandasj / Hullino\Urtois Calipso
   - / BM Kobylin
    KJ BM Kobylin
28HUBER DREAM L (178)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)452,03
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 10939 / gn. / Drako / Higa\ Arkan
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko
29MISTER DU LIBAIRE (106)ŁukaszBRZÓSKA452,45
   SF / FRA / stallion / 2000 / 07246 / gn. / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
30LAPIS (33)MichalinaZWOLIŃSKA453,62
   Saks. / GER / stallion / 2000 / - / gn. / Lagaro / Ramira
   - / Bartosz Zwoliński
    LKJ przy SK Mieczownica
31BALDESSARINI (159)MarcinBĘTKOWSKI453,99
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 06.06405 / gn. / Contendro II / Jamira B\ Damiro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
32CANASTER (223)PawełCHUDZIAK454,41
   HANN / GER / gelding / 2006 / DE 481810267106 / gn. / Quintto de B / Walaen
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
33DALIA (143)BarbaraJANKOWSKA454,89
   
   
    JKS Equus Szczecin
34SHOGUN (136)TatianaELZANOWSKA456,44
   SP / POL / gelding / 2003 / - / - / Wandervogel II / Samara
   - / Anna Sokolnicka-Elzanowska
    Bez przynależności klubowej
35HUBERTUS (282)SzymonSTASIAK (JM.1998)456,82
   SP / POL / gelding / 1999 / 07991 / gn. / Louis / Hyrda\ Arak
   - / Ewa Janiak
    KJ Wolica Kalisz
36ORCHIDEA (65)MartaWOLIŃSKA (JM.1998)457,01
   Wlkp. / POL / mare / 2005 / 11445 / gn. / Regiel / Okapi\ Kerman
   - / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
37GENERAŁ GRANDE (206)PaulinaGRZYB (J.1996)457,29
   
   
    LKS Cwał Poznań
38ISTAR (94)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW457,38
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 10705 / kaszt. / Bayard D Elle / Izoklina\ Mazzel
   
    KJ Hubertus Lusowo
39CRISTALL (124)ZofiaDZIEWOLSKA457,48
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / 421000114706 / c.gn. / Cristo / Olana B\ Lantaan
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
40MUSTANG (83)DariaKLIMECKA457,95
   SP / POL / gelding / 2006 / 11562 / sk.gn. / Jogurt / Morena\ Dżajpur
   
    KJ Agro-Handel Śrem
41ABERANT (149)ŁukaszKRAJEWSKI458,20
   KWPN / NED / gelding / 2005 / 05.01967 / siwa / Celano / Simone\ Abantos
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
42LUTHIEN (100)ŁukaszBRZÓSKA458,33
   - / - / - / 2005 / - / - / Aloube Junior / Landfee 1\ Landcolt B
   - / Grzegorz Spytek
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
43BIANCO (41)KatarzynaKAŹMIERCZAK459,60
   
   
    KJ ,,Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp.
44CASSANDRA (36)JudytaKOCZOROWSKA459,82
   Saksońska / - / mare / 2001 / - / - / Wanderfurst / Cleopatra\ Caro
   
    LKJ przy SK Mieczownica
45LITANOS-STAR (228)ŁukaszTROSZCZYŃSKI460,54
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316724304 / gn. / Litas-Star / Andoga MDM\ Athletico
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
46COLINA L (155)LeszekGRAMZA461,59
   westf. / GER / mare / 2007 / DE441411333607 / gn. / Quinta Real / C'est La Vie\ Collin L
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
47ROTEX (115)SzymonSTASIAK (JM.1998)462,49
   
   
    KJ Wolica Kalisz
48ROSA PORANNA (173)MałgorzataKOWALA462,65
   
   
    ZKS Drzonków OSSM Drzonków
49LOFIR (69)EdytaTUWALSKA (J.1995)463,73
   Wlkp. / POL / stallion / 2003 / 10281 / gn. / Niels / Liwa\ Lwowiec
   - / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
50ORIENT (59)MarikaKWAŚNIEWSKA463,85
   SP / POL / stallion / 2003 / - / - / Biskwit / Ortala
   
    KJ Zagórów
51--52MARATON (277)PaulinaZIELIŃSKA (J.1994)464,29
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / - / - / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
51--52BEAGLE (107)MartinROZYNEK464,29
   
   
    KJ Profil Piła
53PARCO L (157)MarcinBĘTKOWSKI466,14
   westf. / GER / gelding / 2007 / - / gn. / Potential / Angie\ Arpeggio
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
54QUIDAMS STARLIGHT (200)AgnieszkaOLSZEWSKA466,51
   HOL / GER / M / - / - / Gniada / Quidam's Rubin / -
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
55MALAGA (187)BartoszKRÓLIK (J.1994)469,11
   SP / POL / mare / 2003 / 10469 / siwa / Czumak / Madera\Empik
   - / Bartosz Królik
    Bez przynależności klubowej WIE
56CATRIC (103)ŁukaszBRZÓSKA469,97
   - / GER / stallion / 2007 / - / siwa / Clearway / Orchestra I
   - / Janusz Paprocki
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
57CITO B.B (102)ŁukaszBRZÓSKA571,74
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 528003000702371 / gn. / Verdi / Faresca\ Triton
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
58PLEASE FITTA (216)FrancescaSANTONI (J.1996)574,22
   xxoo / POL / gelding / 2003 / 03128313J / siwa / Quercus Du Maury / Ambre De Fitta\ Vulcain
   
    KJ Hubertus Lusowo
59LITTLE QUEEN (188)BartoszKRÓLIK (J.1994)779,20
   HANN / GER / mare / 2005 / 431310039405 / gn. / Landjonker / Chandra\ Chasseur
   
    Bez przynależności klubowej WIE
60BARTINO (110)DajanaPAWLICKA (JM.1998)857,05
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08318 / gn. / Ultimo / N.Jtriomf\ Julius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
61MASTRICHT (117)AlicjaKOSTRZEWA (JM.1998)857,11
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / - / gn. / Istor / Modena
   - / Mirosław Stasiak
    KJ Wolica Kalisz
62VIP (88)JacekKUŚNIERCZAK858,84
   SP / POL / stallion / 1998 / 07231 / c.gn. / Le Voltaire / Verica\ Folio
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
63ZIMOWA DAMA (77)ArkadiuszFIMMEL859,01
   SP / POL / mare / 2007 / POL009670180107 / siwa / Calico / Zicora\ Cala Millor
   - / Adam Jarmuszczak
    KJ Agro-Handel Śrem
64SPARTAN L (150)ŁukaszKRAJEWSKI859,40
   Westf. / GER / gelding / 2007 / DE441411462407 / siwa / Stakkato Gold / Romira\ Grossadmiral
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
65ASTORIA - R (51)ZbigniewSZREJDER860,99
   Wlkp / Polska / klacz / 2004 / - / Kara / - / Astra
   
    JKS Rywal im. Centrum Wyszkolenia Kawalerii
66EL TUITO (85)WojciechMOŚCICKI (JM.1998)862,05
   
   
    LKS Cwał Poznań
67HARRY ANGEL (58)MarikaKWAŚNIEWSKA863,17
   
   
    KJ Zagórów
68CASHMIR (118)KrzysztofMIKOŁAJCZAK863,74
   SP / POL / stallion / 2006 / - / - / Rotmistrz / Casablanka\ Corallo
   - / Grzegorz Spytek
    KJ Agro-Handel Śrem
69JOGI GOZDAWA (52)ZbigniewSZREJDER870,23
   SP / Polska / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / Qmbal / Yamayka
   
    JKS Rywal im. Centrum Wyszkolenia Kawalerii
70CANTON (222)PawełCHUDZIAK870,98
   Holszt. / GER / gelding / 2006 / DE 421000178206 / siwa / Canto / Sina V
   - / Paweł CHudziak
    KS Idmar Krajkowo
71HARLEKIN (199)AgnieszkaOLSZEWSKA1181,43
   SP / POL / gelding / 2006 / 11626 / c.gn. / Etos / Heroina\ Kartacz
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
72ARMANI (140)ŁukaszWOŹNIAK1257,30
   
   
    KJ Morena Sieraków Gałowo
73ARENAL L (153)LeszekGRAMZA1258,83
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411555606 / siwa / Cayetano L / Cowsense\ Coronino
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
74CORTAS L (154)LeszekGRAMZA1259,37
   Westf. / GER / gelding / 2007 / DE441410260507 / gn. / Cornado / Pina\ Polydor
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
75OLIMP KG (93)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW1263,81
   SP / POL / gelding / 2003 / 10273 / siwa / Lumpi / Oklahoma\ Wieland
   - / Grzegorz Komin
    KJ Hubertus Lusowo
76IBIZA (146)MałgorzataCIESIELSKA1266,66
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / 10457 / siwa / Correro / Izana\ Alkierz
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
77LEGOLAS (119)WaldemarROGOWSKI1268,17
   - / - / - / 2007 / - / - / Rekrut / Landfee 1\ Landcolt B
   - / Franciszek Spytek
    Klub Jeździecki HEAA
78HANDIKAP (16)JoannaJANOWSKA1582,13
   SP / POL / gelding / 2004 / - / - / Sir Neel / Himera
   Dawid Rakoczy / -
    KJ Korona Wałcz
79HARISTELLO (1)AgnieszkaSOSNOWSKA1659,62
   SP / POL / gelding / 2004 / - / siwa / Avero / Hinka
   - / Agnieszka Sosnowska
    KKJ Sawanna Konin
80CARY (30)DanielKURPIŃSKI1878,27
   Wlkp. / POL / stallion / 2006 / 10912 / gn. / Landor / Czuwajka\ Court
   - / N. Kosiński
    JKS " Dako- Galant " Skibno
81CARAMOUNT (86)JacekKUŚNIERCZAK23113,10
   Holszt. / GER / gelding / 2007 / - / gn. / Canto / Serengeti
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
 BOSS (148)EwelinaGOMUŁKIEWICZ (JM.1999)Elim.
   
   
    KJ Picador Wrocław
 PADYSZACH (70)EdytaTUWALSKA (J.1995)Elim.
   Wlkp. / POL / stallion / 2002 / 10218 / gn. / Niels / Prima\ Paradoks
   - / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
 DANCING QUEEN (84)AgataMOŚCICKAElim.
   SP / POL / mare / 2004 / 10692 / br. kaszt. / Sir Neel / Delta\ Special Power
   - / Agata Mościcka
    LKS Cwał Poznań
 BASTYLIA (63)MarekSTRZYŻElim.
   SP / POL / mare / 2000 / 11431 / c.gn. / Carolus I / Brenna\ Elektor
   
    JKS Moskit Kalisz
 NUMEROS GIRL (224)MagdalenaMAJCHRZAK (JM.1997)Elim.
   KWPN / NED / mare / 2002 / 02.07501 / gn. / Numero Uno / Junmorka\ Ladalco
   - / Magdalena Majchrzak
    LKJ Abaria Iwno
 TALIN (47)MagdalenaWYGRAŁAElim.
   
   
    KJ ,,Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp.
 MONSOON (202)NataliaPODGÓRNAElim.
   
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
 CZARNULA (22)PaulinaGRYCIAKRez.
   
   
    KJ Hubal Łobez
 CORDELLO TM (238)AntoniCHŁAPOWSKIRez.
   SP / POL / gelding / 2004 / 10513 / siwa / Cassino / Haftka\ Clettos Son
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
89
Ukończyło koni
80
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:18 AM
9 - C
Data: 15-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - C Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1OTELLO (104)ŁukaszBRZÓSKA055,27500 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / - / - / Winner / Osnowa\Hajfong
   - / Łukasz Brzóska
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
2FELINI (179)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)055,88400 PLN
   SP / POL / stallion / 2002 / 009600027002 / siwa / Luron / Fanta\ Czandor
   - / SO Sieraków Wlkp. Sp. z o.o.
    KJ Liljówka Stęszewko
3STAKUDO MIRALEX (270)ŁukaszBRZÓSKA057,43300 PLN
   HANN / GER / stallion / 2005 / 431318801805 / gn. / Satisfaction I / Elvita\ Escudo
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
5PIA SANPIA (152)ŁukaszKRAJEWSKI059,38200 PLN
   SP / POL / mare / 2005 / 10903 / gn. / Santos / Pia Lotta 6\ Paramour
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6CARMEN (132)TomaszOLSZEWSKI (J.1995)059,52100 PLN
   
   
    GLKS Osielsko
7KING CORNET L (156)LeszekGRAMZA061,10
   Westf. / GER / stallion / 2006 / 441411904306 / siwa / Cornet Obolensky / Sabrina\ Sandro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
8SHOGUN (136)TatianaELZANOWSKA065,02
   SP / POL / gelding / 2003 / - / - / Wandervogel II / Samara
   - / Anna Sokolnicka-Elzanowska
    Bez przynależności klubowej
9LARIUS-STAR (232)ŁukaszTROSZCZYŃSKI065,50
   Duńska gorąca krew / DEN / stallion / 2003 / 11275 / gn. / Solos Landtinus / Wiosa\ Wolkenstein II
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
10HUBERTUS (282)SzymonSTASIAK (JM.1998)458,03
   SP / POL / gelding / 1999 / 07991 / gn. / Louis / Hyrda\ Arak
   - / Ewa Janiak
    KJ Wolica Kalisz
11EFRON (80)MieszkoDĄBROWSKI458,46
   
   
    KJ BM Kobylin
12BEAGLE (107)MartinROZYNEK459,04
   
   
    KJ Profil Piła
13GAYALL (151)ŁukaszKRAJEWSKI462,63
   SP / POL / stallion / 2001 / 07734 / kaszt. / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
14LEXUS (230)ŁukaszTROSZCZYŃSKI463,64
   Westf. / GER / gelding / 2001 / 09152 / gn. / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    KJ CH Jaszkowo
15SAURON (101)ŁukaszBRZÓSKA466,65
   
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
16BALDESSARINI (159)MarcinBĘTKOWSKI857,49
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 06.06405 / gn. / Contendro II / Jamira B\ Damiro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
17DALIA (143)BarbaraJANKOWSKA857,89
   
   
    JKS Equus Szczecin
18LEGIUS (231)ŁukaszTROSZCZYŃSKI859,31
   HANN / GER / stallion / 2004 / DE431316723304 / kaszt. / Litas-Star / Female\ Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
19WERS (53)GabrielaBIEDKA865,93
   SP / POL / gelding / 2005 / 10623 / gn. / Szron / Wenera\ Arcus
   SK Ochaby / Paweł Biedka
    Bez przynależności klubowej WIE
20GROM (111)ŁukaszPIKSA866,27
   
   
    LKS Cwał Poznań
21CITO B.B (102)ŁukaszBRZÓSKA870,77
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 528003000702371 / gn. / Verdi / Faresca\ Triton
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
22ORIENT (59)MarikaKWAŚNIEWSKA973,10
   SP / POL / stallion / 2003 / - / - / Biskwit / Ortala
   
    KJ Zagórów
23UDOLA B (160)MarcinBĘTKOWSKI1078,01
   KWPN / NED / mare / 2001 / 01.04801 / gn. / Emilion / Odola\ Indoctro
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
24JOGI GOZDAWA (52)ZbigniewSZREJDER1267,10
   SP / Polska / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / Qmbal / Yamayka
   
    JKS Rywal im. Centrum Wyszkolenia Kawalerii
25KEN (87)JacekKUŚNIERCZAK1267,11
   SP / POL / gelding / 2003 / 09687 / gn. / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
26ABIGAIL 63 (125)ZofiaDZIEWOLSKA1374,41
   OLD. / GER / mare / 2001 / 433330399801 / gn. / Air Jordan / Eginde\ Zeus
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
27CASSANDRA (36)JudytaKOCZOROWSKA1662,62
   Saksońska / - / mare / 2001 / - / - / Wanderfurst / Cleopatra\ Caro
   
    LKJ przy SK Mieczownica
28ALADIN (145)KatarzynaJANKOWSKA1877,49
   KWPN / NED / stallion / 2005 / - / - / Indoctro / Evita II\ Caretino
   - / Barbara Jankowska
    JKS Equus Szczecin
 HARRY ANGEL (58)MarikaKWAŚNIEWSKAElim.
   
   
    KJ Zagórów
 CRISTALL (124)ZofiaDZIEWOLSKAElim.
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / 421000114706 / c.gn. / Cristo / Olana B\ Lantaan
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
 CHARDONNAY L (96)BoguszDĄBROWSKIElim.
   OLD / GER / stallion / 1999 / 07329 / c.gn. / Contender / Grandess
   - / KJ Alexander Elizówka
    LKJ Mieczownica
 WHOOPI (46)MichałRYNOWIECKIRez.
   
   
    KJ ,,Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp.
 OLLINO (81)MieszkoDĄBROWSKIRez.
   KWPN / NED / gelding / 1996 / - / - / Karandasj / Hullino\Urtois Calipso
   - / BM Kobylin
    KJ BM Kobylin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
32
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:19 AM
T7 - 50
Data: 16-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr T7 - 50 zwykły "Towarzyski" Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No T7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NANTINE (249)JakubSTRÓŻYŃSKI033,00
   Reitpony / GER / mare / 1994 / 05858 / sk.gn. / Doktus / Nora\ Negro
   
    KJ CH Jaszkowo
2GRAWITACJA (181)GabrielaKOZŁOWSKA041,89
   KF / POL / mare / 1993 / - / - / King Kong / Gracja\Kasjusz
   - / Izabela Halas
    KJ Liljówka
3QUIZIU (273)AleksandraKOSMALA044,44
   
   
    CH Jaszkowo
4GRAWITACJA (181)GabrielaKOZŁOWSKA047,81
   KF / POL / mare / 1993 / - / - / King Kong / Gracja\Kasjusz
   - / Izabela Halas
    KJ Liljówka
5FERRARI (139)MariannaŁABIŃSKA262,74
   
   
    ULKS Victoria Bucz
6FILIP (257)OliwiaWERWIŃSKA439,37
   kuc / SWE / gelging / 1995 / - / - / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7FERRARI (139)WiktoriaOLSZAK (JM.1999)454,56
   
   
    ULKS Victoria Bucz
 QUIZIU (273)AleksandraKOSMALAElim.
   
   
    CH Jaszkowo
 NANI (245)MichalinaSAPAŁARez.
   
   
   

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
9
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:20 AM
T8 - 60
Data: 16-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr T8 - 60 zwykły "Towarzyski" Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No T8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NANTINE (249)JakubSTRÓŻYŃSKI032,07
   Reitpony / GER / mare / 1994 / 05858 / sk.gn. / Doktus / Nora\ Negro
   
    KJ CH Jaszkowo
2MI - MI (260)AnnaPSTROKOŃSKA033,52
   
   
    CH Jaszkowo
3PYSIA (261)AnnaPSTROKOŃSKA033,65
   kuc / POL / mare / 1997 / - / - / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    CH Jaszkowo
4IKONA (182)AngelikaBUGAJSKA034,89
   kuc / POL / mare / 2000 / - / c.gn. / nn / nn
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko
5REDFORD (264)MarcinMAĆKOWIAK035,85
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / - / - / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    CH Jaszkowo
6IKONA (182)AngelikaBUGAJSKA036,45
   kuc / POL / mare / 2000 / - / c.gn. / nn / nn
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko
7FILIP (257)OliwiaWERWIŃSKA037,12
   kuc / SWE / gelging / 1995 / - / - / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
8ALF (271)AmeliaMOŚCICKA037,60
   kuc / POL / stallion / - / - / - / nn / nn
   - / P.P.U.,,Wykopy-Serwis" Sp. z o.o.
    KJ Cwał Poznań
9ATENA (263)KatarzynaDUR039,35
   
   
    CH Jaszkowo
10ALF (271)AmeliaMOŚCICKA039,68
   kuc / POL / stallion / - / - / - / nn / nn
   - / P.P.U.,,Wykopy-Serwis" Sp. z o.o.
    KJ Cwał Poznań
11APIS (262)KatarzynaPRZEZAK044,40
   
   
    CH Jaszkowo
12LODY-STAR (274)MałgorzataBAJDA046,05
   
   
    KJ CH Jaszkowo
13FERRARI (139)WiktoriaOLSZAK (JM.1999)050,54
   
   
    ULKS Victoria Bucz
14ATENA (263)KatarzynaDUR442,58
   
   
    CH Jaszkowo
15KACPER (23)MartynaDOBROWOLSKA444,46
   
   
    KJ Amico Mołdawin
 KIDNEY (24)MagdalenaWOJCIECHOWSKAElim.
   
   
    KJ Amico Mołdawin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:21 AM
T9 - 70
Data: 16-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr T9 - 70 zwykły "Towarzyski" Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No T9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1POKER (89)Julia AnnaKUŚNIERCZAK (Mł.2001)032,49
   kuc walijski / POL / stallion / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Gemstone Philadelphia
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
2PYSIA (261)AnnaPSTROKOŃSKA032,53
   kuc / POL / mare / 1997 / - / - / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    CH Jaszkowo
3DALLAS (259)MartynaNENEMAN033,54
   - / POL / gelding / 1999 / - / - / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4BARKAROLA (184)MariaBAEHR033,66
   DRP / POL / mare / 1997 / 05755 / gn. / Nandy Man / Balerina\ Farah-Kajus
   - / Oskar Szrajer
    KJ Liljówka
5REDFORD (264)MarcinMAĆKOWIAK033,71
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / - / - / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    CH Jaszkowo
6KIMBERLEY (244)DominikaGARDAS033,85
   
   
   
7NANTINE (249)NataliaSTRÓŻYŃSKA (JM.2000)035,63
   Reitpony / GER / mare / 1994 / 05858 / sk.gn. / Doktus / Nora\ Negro
   
    KJ CH Jaszkowo
8FELEK (26)WiktoriaDZIUBA037,16
   
   
    KJ Amico Mołdawin
9KIDNEY (24)MagdalenaWOJCIECHOWSKA038,82
   
   
    KJ Amico Mołdawin
10LODY-STAR (274)MałgorzataBAJDA041,55
   
   
    KJ CH Jaszkowo
11KACPER (23)MartynaDOBROWOLSKA041,79
   
   
    KJ Amico Mołdawin
12APIS (262)KatarzynaPRZEZAK046,43
   
   
    CH Jaszkowo
13TORRERO (68)FranciszekKOWALCZYK (JM.2000)050,62
   kuc / Polska / og / 2008 / - / kaszt / Bolero / Totu
   
    KJ Chrobry
14MI - MI (260)AnnaPSTROKOŃSKA441,70
   
   
    CH Jaszkowo
15TORRERO (68)FranciszekKOWALCZYK (JM.2000)451,79
   kuc / Polska / og / 2008 / - / kaszt / Bolero / Totu
   
    KJ Chrobry
16ROBROY (71)FranciszekKOWALCZYK (JM.2000)958,53
   kuc / Polska / og / 2005 / - / kara
   
    KJ Chrobry
17ROBROY (71)FranciszekKOWALCZYK (JM.2000)1981,64
   kuc / Polska / og / 2005 / - / kara
   
    KJ Chrobry

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
17
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:22 AM
T10 - 80
Data: 16-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr T10 - 80 zwykły "Towarzyski" Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No T10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GARBONOS (250)NataliaSTRÓŻYŃSKA (JM.2000)030,91
   kuc / SWE / gelding / 1994 / 04712 / kaszt. / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2KIDNEY (24)NataliaKOMOSA031,46
   
   
    KJ Amico Mołdawin
3BARKAROLA (184)MariaBAEHR032,37
   DRP / POL / mare / 1997 / 05755 / gn. / Nandy Man / Balerina\ Farah-Kajus
   - / Oskar Szrajer
    KJ Liljówka
4KLASA GB (183)GniewkoJACHIMOWICZ (Mł.2002)032,47
   KF / POL / mare / 1999 / - / - / Witalis oo / Klisza
   - / Katarzyna Mizgier
    KJ Liljówka Stęszewko
5APLA (210)WeronikaSIEJAK (JM.2000)032,92
   kuc / POL / mare / 2004 / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
6BILLY (266)AleksandraBOLKO033,26
   kuc / SWE / stallion / 1995 / 04709 / siwa / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7BILLY (266)AleksandraBOLKO033,64
   kuc / SWE / stallion / 1995 / 04709 / siwa / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
8DASZA (242)HannaOSIEKA (JM.1998)034,34
   kf / POL / mare / 1999 / 08260 / buł. / Krokiet / Derba\ Kogut
   - / Hanna Osieka
    KJ CH Jaszkowo
9SZAMAN (8)MariaSTANISŁAWIAK (Mł.2001)034,40
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
10KIMBERLEY (244)DominikaGARDAS037,08
   
   
   
11POKER (89)Julia AnnaKUŚNIERCZAK (Mł.2001)039,12
   kuc walijski / POL / stallion / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Gemstone Philadelphia
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
12NOEMI EVITA (72)AleksandraWISZOWATY047,41
   kuc / Polska / kl / 1998 / - / kaszt. / Rocky / Nirwana
   
    KJ Chrobry Warszawa
13MON AMIE (265)AleksandraBOLKO433,36
   kuc / POL / mare / 1997 / 07968 / siwa / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
14FELEK (26)WiktoriaDZIUBA450,61
   
   
    KJ Amico Mołdawin
15DALLAS (259)MartynaNENEMAN834,89
   - / POL / gelding / 1999 / - / - / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
16BATER DAY (246)KamilaBODETKO (JM.2000)1981,13
   kuc / - / mare / 2007 / 616013680046507 / kaszt. / Dirello Top / Buterfly\ Domingo
   
    KJ Hubertus Lusowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
16
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:23 AM
T11 - 90
Data: 16-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr T11 - 90 zwykły "Towarzyski" Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No T11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GARBONOS (250)NataliaSTRÓŻYŃSKA (JM.2000)031,66
   kuc / SWE / gelding / 1994 / 04712 / kaszt. / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2APLA (210)WeronikaSIEJAK (JM.2000)031,98
   kuc / POL / mare / 2004 / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
3KLASA GB (183)GniewkoJACHIMOWICZ (Mł.2002)032,11
   KF / POL / mare / 1999 / - / - / Witalis oo / Klisza
   - / Katarzyna Mizgier
    KJ Liljówka Stęszewko
4MON AMIE (265)AleksandraBOLKO034,16
   kuc / POL / mare / 1997 / 07968 / siwa / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
5NANDO SUPER (138)ZuzannaCICHOLEWSKA036,02
   
   
    SJ Baskil Bydgoszcz
6DASZA (242)HannaOSIEKA (JM.1998)040,39
   kf / POL / mare / 1999 / 08260 / buł. / Krokiet / Derba\ Kogut
   - / Hanna Osieka
    KJ CH Jaszkowo
7CZCIONKA (240)WeronikaKORZENIOWSKA (JM.2000)045,06
   SP / POL / mare / - / - / - / Carewicz / Czumka
   - / Anna Kuś
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
8CZCIONKA (240)WeronikaKORZENIOWSKA (JM.2000)047,89
   SP / POL / mare / - / - / - / Carewicz / Czumka
   - / Anna Kuś
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
9SZAMAN (8)MariaSTANISŁAWIAK (Mł.2001)436,18
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
10EVENT (241)MartynaCZYŻ450,68
   wlkp / - / wałach / - / - / gn / Caretino K / -
   
    KJ Osadowski Jakubowice
 BATER DAY (246)KamilaBODETKO (JM.2000)Elim.
   kuc / - / mare / 2007 / 616013680046507 / kaszt. / Dirello Top / Buterfly\ Domingo
   
    KJ Hubertus Lusowo
 EVENT (241)MartynaCZYŻElim.
   wlkp / - / wałach / - / - / gn / Caretino K / -
   
    KJ Osadowski Jakubowice
 NOEMI EVITA (72)AleksandraWISZOWATYElim.
   kuc / Polska / kl / 1998 / - / kaszt. / Rocky / Nirwana
   
    KJ Chrobry Warszawa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
13
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:23 AM
T12 - LL
Data: 16-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr T12 - LL Dokładności bez rozgrywki "Towarzyski" Tabele A; Art. 238.1.1
(Competition No T12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--7QUEST (177)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)046,27
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko
1--7ARIST 0006 (113)AnnaPEMPERA050,18
   
   
    KJ Pony Poznań
1--7LORETTO (289)JacekSZKLANNY053,56
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / - / - / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--7PRELIANTHEUM (284)DorotaWALKOWSKA057,60
   KWPN / NED / mare / 1997 / - / kaszt. / Highline / Helianthemum
   - / Dorota Walkowska
   
1--7CYCERON (27)PaulinaZALESKA (JM.1997)058,12
   SP / POL / gelding / 2001 / 10543 / gn. / Ludger / Cyna\ Ceres
   - / Paulina Zaleska
    Bez przynależności klubowej KPO
1--7KOLIBER (267)AleksandraRĘKOSIEWICZ058,17
   SP / POL / gelding / 2003 / 09943 / kaszt. / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    CH Jaszkowo
1--7LANDCASTER (28)PaulinaZALESKA (JM.1997)062,44
   
   
    Bez przynależności klubowej KPO
8--13LORETTO (289)JacekSZKLANNY448,50
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / - / - / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
8--13ARIST 0006 (113)AnnaPEMPERA449,53
   
   
    KJ Pony Poznań
8--13ETER (268)JuliaPYTEL454,86
   Wlkp. / POL / gelding / 1992 / - / - / Epizod / Bałamutka
   - / Edmund Idkowiak
    CH Jaszkowo
8--13KARTAGINA (286)AdriannaWIŚNIEWSKA458,29
   - / - / mare / 2001 / - / -
   
    JUKS Mieczewo Bokowice
8--13NOBELSTAR (167)KlaudiaROLEWSKA (JM.1997)459,99
   DRP / GER / gelding / 2000 / - / -
   - / Jerzy Łukomski
    KJ Rancho Poznań
8--13BIRMA (116)AleksandraKOSTRZEWA (JM.1998)462,24
   - / Polska / klacz / - / - / -
   
    KJ Wolica Kalisz
14--16KARTAGINA (286)AdriannaWIŚNIEWSKA669,47
   - / - / mare / 2001 / - / -
   
    JUKS Mieczewo Bokowice
14--16PRERIA (239)TomaszCICHOCKI670,00
   - / POL / mare / 2002 / - / - / Namelles / Polana
   - / Stefan Kierznowski
    Bez Przynależności Klubowej
14--16MARLON (288)PrzemysławROGOWSKI672,38
   
   
    JUKS Mieczewo
17PRERIA (239)TomaszCICHOCKI862,41
   - / POL / mare / 2002 / - / - / Namelles / Polana
   - / Stefan Kierznowski
    Bez Przynależności Klubowej
18BOLERO (272)JędrzejSKORACKI1382,17
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 BOLERO (272)JędrzejSKORACKIElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65
Startowało koni
19
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:24 AM
10 - L
Data: 16-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - L Dokładności bez rozgrywki Tabele A; Art. 238.1.1
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--13QUEST (177)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)046,60
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko
1--13QUEST (177)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)047,31
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko
1--13DAMOKLES (180)ZofiaBAEHR047,72
   WLKP / POL / gelding / 1994 / - / - / Kaliniec / Dada\Pistolet
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka
1--13DAMOKLES (180)ZofiaBAEHR048,92
   WLKP / POL / gelding / 1994 / - / - / Kaliniec / Dada\Pistolet
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka
1--13DIMO (55)MartaZIELIŃSKA051,21
   młp. / POL / gelding / 2003 / - / gn. / Domestos / Era
   - / Krzysztof Zajdel
    KJ Zagórów
1--13HOPI L (176)IzabellaGUZIŃSKA (J.1995)052,21
   Wlkp. / POL / mare / 2005 / 10938 / gn. / Drako / Higa\ Arkan
   - / Izabella Guzińska
    KJ Liljówka Stęszewko
1--13ASCONIA (247)WiktorSZAŁA (JM.1997)052,48
   M / POL / mare / 1998 / 11162 / c.kaszt. / Empik / Ascona\ Larysz
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--13CARTIER II (11)AleksandraKAMIŃSKA055,40
   HANN / GER / stallion / 1996 / - / - / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
1--13CALA MILLOR (144)KatarzynaJANKOWSKA057,83
   
   
    JKS Equus Szczecin
1--13RIVA (98)BoguszDĄBROWSKI058,25
   
   
    LKJ Mieczownica
1--13DUGANNO (97)BoguszDĄBROWSKI059,90
   
   
    LKJ Mieczownica
1--13HOSTEL (21)PaulinaGRYCIAK060,57
   
   
    KJ Hubal Łobez
1--13LANZIO-STAR (290)PaulinaZIELIŃSKA (J.1994)062,03
   HANN / GER / stallion / 2005 / DE431316701805 / gn. / Litas-Star / Feline/Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
14--17LOTUS-STAR (275)MałgorzataBAJDA448,56
   
   
    KJ CH Jaszkowo
14--17VEGAS (198)AgnieszkaOLSZEWSKA460,57
   sp / - / klacz / - / - / siwa / Cantanis / -
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
14--17NOBELSTAR (167)KlaudiaROLEWSKA (JM.1997)461,96
   DRP / GER / gelding / 2000 / - / -
   - / Jerzy Łukomski
    KJ Rancho Poznań
14--17HOSTEL (21)PaulinaGRYCIAK463,38
   
   
    KJ Hubal Łobez
18--21BIRMA (116)AleksandraKOSTRZEWA (JM.1998)849,80
   - / Polska / klacz / - / - / -
   
    KJ Wolica Kalisz
18--21HOPI L (176)IzabellaGUZIŃSKA (J.1995)853,22
   Wlkp. / POL / mare / 2005 / 10938 / gn. / Drako / Higa\ Arkan
   - / Izabella Guzińska
    KJ Liljówka Stęszewko
18--21MARLON (166)AdriannaWIŚNIEWSKA860,30
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / - / - / Empik / -
   - / Zenon Makowski
    JUKS Mieczewo Bokowice
18--21LANDCASTER (28)PaulinaZALESKA (JM.1997)861,21
   
   
    Bez przynależności klubowej KPO
22--23HILDEN (218)KatarzynaWITCZAK1264,77
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
22--23NERON (169)WeronikaJACAK (JM.1997)1278,65
   - / POL / stallion / 2003 / - / - / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    LKJ Abaria Iwno
24NERON (169)WeronikaJACAK (JM.1997)1366,92
   - / POL / stallion / 2003 / - / - / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    LKJ Abaria Iwno
25VEGAS (198)AgnieszkaOLSZEWSKA14102,26
   sp / - / klacz / - / - / siwa / Cantanis / -
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
26ETER (268)JuliaPYTEL1657,81
   Wlkp. / POL / gelding / 1992 / - / - / Epizod / Bałamutka
   - / Edmund Idkowiak
    CH Jaszkowo
27KOLIBER (267)AleksandraRĘKOSIEWICZ21100,70
   SP / POL / gelding / 2003 / 09943 / kaszt. / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    CH Jaszkowo
28DINAR (283)WojciechLUDWICZAK2391,47
   
   
    LKS Cwał Poznań
 CYCERON (27)PaulinaZALESKA (JM.1997)Elim.
   SP / POL / gelding / 2001 / 10543 / gn. / Ludger / Cyna\ Ceres
   - / Paulina Zaleska
    Bez przynależności klubowej KPO
 CARTIER II (11)AleksandraKAMIŃSKAElim.
   HANN / GER / stallion / 1996 / - / - / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65
Startowało koni
30
Ukończyło koni
28
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Gwiazdkowe Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 14-16.12.2012
Wydruk: 17-12-2012 7:27:26 AM
11 - L
Data: 16-12-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - L Zwykły Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WARTA (38)KlaudiaGÓRCZYŃSKA041,09
   
   
    KJ "Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp
2MARCO (255)JoannaSKRZYPCZAK (JM.1997)041,14
   
   
    KJ CH Jaszkowo
3FALSTAF L (79)MieszkoDĄBROWSKI044,61
   
   
    KJ BM Kobylin
4ALEXIS N (56)MartaZIELIŃSKA045,70
   
   
    KJ Zagórów
5GRAND RESORT (168)KlaudiaROLEWSKA (JM.1997)045,94
   SP / POL / gelding / 2001 / - / - / Contender Son / Grana\ Grisbi
   - / Piotr Zakrzewski
    KJ Rancho Poznań
6BUTTERFLY (19)DagmaraLISIEWICZ049,43
   
   
    KJ Hubal Łobez
7STRUNA (92)OliwiaSYDOW (JM.1997)049,91
   
   
    LKJ Abaria Iwno
8LOFIR (69)EdytaTUWALSKA (J.1995)050,01
   Wlkp. / POL / stallion / 2003 / 10281 / gn. / Niels / Liwa\ Lwowiec
   - / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
9CHAGAL (67)FranciszekKOWALCZYK (JM.2000)051,11
   kuc / POL / gelding / 2005 / 11697 / gn. / Very Top / Chanel\ Cyma
   - / Agnieszka Kowalczyk
    KJ Chrobry
10NEXI (75)ArkadiuszFIMMEL051,26
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
11NANDO SUPER (138)ZuzannaCICHOLEWSKA051,70
   
   
    SJ Baskil Bydgoszcz
12PAT (BE) (193)Katarzyna