Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2008/2009, Zawody Regionalne "

Jaszkowo, 17-19 października 2008 r.
Wydruk: 19-10-2008 18:38:54
R1" - N
Data: 17-10-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R1" - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No R1")

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LACOME (4)GrzegorzKUBIAK045,10350 PLN
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
2LEPTON (262)TomaszMIELCAREK046,34200 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 2001
   
    KJ CH Jaszkowo
3PALMERA (244)HubertPOLOWCZYK047,67100 PLN
    / Landos I / Psota/ Jesion
   
    KJ HBC Lasocice
4GODER (186)AgnieszkaKUSMAN047,94
   WLKP / POL / stallion / 1997 / Oder / Gietka
   - / Jerzy Ejma
    KJ Korona Wałcz
5IMAGINE (185)MariuszKLENIUK048,25
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
6COLMAN H (196)PiotrFRAGSTEIN048,82
   Holsteiner Warmblut / GER / gelding / 2001 / Colman / Urija\Casanova
   - / Mariusz Hadrysiak
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
7ENZO III (150)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)053,49
   - / - / gelding / 1997
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
8EQUUS ALOUETTE (111)AnnaŻABICKA (J.1991)053,62
   HOLST. / GER / mare / 1998 / Ariadus / Prinzessin\Landmeister
   - / Michał Żabicki
    KJ Stara Piła Tychy
9VITT BARRAGE (25)BartoszGOSZCZYŃSKI053,67
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Tangelo Van De Zuuthoeve / Rhana Barrage
   - / Bartosz Goszczyński
    KJ Mustang Rogalinek
10ILIVIA (75)ZofiaMIGDALSKA (JM.1994)054,12
   KWPN / NED / mare / 1990 / Naturel / Dolivia\Jasper
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    Warszawski KJ
11JOSZKO (2)GrzegorzKUBIAK054,15
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
12KANION (69)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)054,71
   HANN / GER / gelding / 1996 / Cordoba / Weingold\ Winstock
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
13VLORET B (99)KrzysztofMIKOŁAJCZAK056,21
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
14MISTER DU LIBAIRE (130)ŁukaszBRZÓSKA058,02
   SP / FRA / stallion / 2000 / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
15DUSZA ALBA (243)DariaKLIMECKA (J.1991)058,23
   SP / POL / mare / 1994 / Dawidoff / Albania II\ Nemrod
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Agro-Handel Śrem
16RADON (82)ZofiaPOŁCZYŃSKA058,27
   SP / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   - / Dawid Rakoczy
    GLKS Sokół Damasławek
17DON ROBERTO (74)KrzysztofRETKA (JM.1993)058,28
   SP / POL / stallion / 1998 / Robin II / Druza\Rahman
   - / Bożena Retka
    Warszawski KJ
18LANDLOVER (53)StanisławPRZEDPEŁSKI058,29
   DWB / DEN / stallion / 1999 / Solos Landinus / Sunset
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
19CENTURIA (112)TomaszMIŚKIEWICZ (JM.1992)058,77
   SP / POL / mare / 1999 / Mazzel / Celtika
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
20LUKSOR (254)ŁukaszTROSZCZYŃSKI058,91
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
21GIOCONDA (81)ZofiaPOŁCZYŃSKA058,97
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
22GOLDIK GIRL (195)KarolinaFRAGSTEIN058,98
   OLD. / GER / - / 2003 / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Jan van Hamond
    JKS Cavallo Bonin
23URIAS (178)GabrielGŁUSEK059,01
   KWPN / NED / gwlding / 2001 / Indoctro / Ebilithya\ Ramiro Z
   
    Niezrzeszony
24VEJOTTIE (224)MarekMARKIEWICZ060,44
   KWPN / NED / - / 2002 / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    KJ Koncepta Szczecin
25FAWORYT (265)NataliaWŁODARCZAK060,50
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
26OLIMP W (233)WiktoriaPOPŁAWSKA (J.1991)061,08
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / Oder / Paloma Picasso\ Palmer
   
    JKS Hanna
27KOMFORTAS (147)MagdalenaSZTURMOWICZ (JM.1992)061,73
   Trak. / LIT / stallion / 1997 / Fordas / Korhelija
   - / Mirosław Szturmowicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
28LIVING LEGEND (246)HubertPOLOWCZYK062,30
   
   
    KJ HBC Lasocice
29LITTLE KEMM (220)LeszekGRAMZA062,47
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
30GRAMIRO (101)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)062,87
   OLD. / GER / gelding / 1998 / Granulit / Rikkira
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
31BOSCH II (35)JoannaTŁUSZCZ063,69
   Młp. / POL / gelding / 2001 / Sir Laryks / Bonitacja
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
32LIMOGE 3 (87)AlicjaGRYGIER063,71
   HANN / GER / mare / 2002 / Lux / Golden Girl\ Graf Grannus
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
33D-CALIPSA (47)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA063,82
   SP / POL / mare / 2002 / Correro / Dolina\ Caletto's Son
   - / Mieczysław Świętochowski
    KJ Absolut Wilczyce
34AVATAR (222)MściwojKIECOŃ063,83
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
35ALHAMBRA (272)DawidKUBIAK063,88
   
   
    Niezrzeszony
36SINEY (232)PiotrMORSZTYN064,07
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
37HETMAN (141)MonikaJACKIEWICZ (JM.1992)064,14
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Homoreska\Cezar
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
38ELITA (146)AleksandraKOZANECKA (J.1991)064,72
   - / LT / mare / 2001 / Espor / Luna
   - / Cezary Kozanecki
    KJ Szumawa Bobrowiec
39UVENTI H (32)MonikaDULCZEWSKA165,08
   
   
    KJ Zbrosławice
40VLACIDO (212)PiotrMORSZTYN165,64
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
41BARRAS (217)PiotrMORSZTYN166,11
   Old. / GER / gelding / 2002 / Baloubet du Rouet / Ristorante\ Grannus
   - / K.Dyrek, P.Morsztyn
    WKS Śląsk Wrocław
42MAXIMUS (207)DawidKUBIAK166,64
   
   
    Niezrzeszony
43QULANDER Z (26)BartoszGOSZCZYŃSKI167,40
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
44WINDSOR (15)TomaszKUMOREK167,87
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Melchior / Nelle Van Het
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
45TATJANA (8)NinaWANDEL (J.1990)373,97
   KWPN / NED / mare / 2000 / Voltaire / New Milion
   - / Nina Wandel
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
46JAKUCJA (263)TomaszMIELCAREK450,12
   SP / POL / mare / 2001 / Maramano / Jamajka\ Mordechai
   Jan Gołąbek / Ryszard Zaręba
    KJ CH Jaszkowo
47ALLEGRO (172)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)450,33
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Acobat I / Georgia V\Cantus
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
48MARCUS (72)KrzysztofRETKA (JM.1993)451,89
   kuc / POL / gelding / 2000 / Arcus / Maggi\ Nando
   - / Bożena Retka
    Warszawski KJ
49DUX (257)RomanBARTKOWIAK454,59
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
50GRAF MAJUS POLONUS (116)DawidCZARNECKI456,76
   HANN / GER / stallion / 1999 / Graf Granus / Santa Fee\Sandro
   - / Dariusz Okoński
    KJ Stado Starogard Gd.
51LARRON (171)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)456,90
   Hol. / - / stallion / 2001 / Lancer II / My Lady VI\ Linaro
   
    KJ Cavallo Bonin
52DARIWA (204)MarcinMATELSKI458,35
   SP / POL / mare / 2002 / Etos / Donja I\Gloster
   - / Ferdynand Szczepaniak
    KJ Agro-Handel Śrem
53LAZUR (61)MarcinPAKUŁA458,92
   SP / POL / stallion / 2003 / Eliot / Luda\ Parnik
   - / SK Bielin
    LKJ Chersoń Bielin
54GRAND CANYON (113)TomaszMIŚKIEWICZ (JM.1992)459,32
   SP / POL / gelding / 2001 / Jegier / Gandawa
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
55U CAN'T LOSE (115)MarekWACŁAWIK459,56
   KWPN / NED / stallion / 2001 / Nathing To Lose / Enjolie\ Zeus
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
56ESPIRANTO (110)AnnaŻABICKA (J.1991)459,68
   HANN / GER / gelding / 1998 / Espri / Walli
   - / Michał Żabicki
    KJ Stara Piła Tychy
57CARTIER II (33)KatarzynaPOETSCHKE459,90
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
58VICTOR (226)AndrzejLEMAŃSKI460,02
   - / NED / stallion / 2002 / Cordino / Vilena
   - / Marcelina Budziarska
    KJ Jantar Stryków
59COME WITH ME (109)BarbaraLATOMSKA461,08
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
60CAMILLO SON (190)KarolGODLEWSKI461,46
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
61CASIUS PG (270)StanisławPRZEDPEŁSKI461,59
   
   
    KS Garo Zaborów
62MALAJKA (264)NataliaWŁODARCZAK461,60
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
63HABIBI KIN (266)ŁukaszIDKOWIAK461,72
   SP / POL / gelding / 1999 / Rytm / Haga
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
64GIORGIO (102)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)461,89
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
65KORYS LAKMUS (30)MonikaDULCZEWSKA463,27
   SP / POL / stallion / 1998 / Laufer / Akacja\Akrobat
   - / Wojciech Dulczewski
    KJ Zbrosławice
66VERSACE (106)MściwojKIECOŃ463,28
   KWPN / NED / mare / 2002 / Orame / Nightingale\ Indorado
   
    KJ Agro-Handel Śrem
67ONLY YOU (79)KrzysztofPOŁCZYŃSKI464,09
   SP / POL / stallion / 2002 / Igman / Octet\Careful
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
68NEMO (142)KasiaJACKIEWICZ464,95
   SP / POL / gelding / 2001 / Nurjev / Bamba\Dłużnik
   - / K.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
69SENGAJ (21)DinaZAWADZKA565,34
   SP / POL / gelding / 2000 / Niels / Sekwencja\ Lap Bej
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
70DRAGON (201)MarikaANTOLAK567,17
   SP / POL / gelding / 2001 / Elvis / Dygresja
   - / Marika Antolak
    Niezrzeszona
71PHENIX (93)JacekZAGOR774,95
   - / GER / gelding / 2003 / Pilgrim / Holsatia
   - / Largo S.A.
    Largo S.A.
72CERKIEW (258)RomanBARTKOWIAK854,25
   SP / POL / mare / 2000 / Empiryk / Cykada\ Komandor
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
73PRERIA (123)HubertKIERZNOWSKI860,79
   - / POL / mare / 2002 / Namelles / Polana
   - / Stefan Kierznowski
    KJ Kietlów
74HAMADA (45)MateuszKRZYŻOSIAK861,93
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
75DONNA ROBINIA (255)ŁukaszTROSZCZYŃSKI862,63
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
76TAMIRO 7 (29)AnnaTOMCZYK863,44
   OLD. / GER / gelding / 1992 / Top Of Class / Weigsel
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
77KAROLINA (124)HubertKIERZNOWSKI863,89
   - / NED / mare / 2002 / Kolibris AS / Gianna
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
78BACHUS (221)TomaszGAŁCZYŃSKI967,73
   SP / POL / stallion / 2000 / Louis / Brema\Tabun
   - / Jacek Tatrzyński
    OSK Michalscy Trzebnica
79LIDER (252)AntoniCHŁAPOWSKI968,87
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
80DARK CARETINO (88)AlicjaGRYGIER1072,09
   Westf. / GER / stallion / 2003 / Caretino / Dark Monn\ Danenkonig
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
81NYDEL DES ROSES (161)MartaPACHOLSKA (J.1991)1259,34
   
   
    WLKS Krakus Kraków
82DIRTY DANCING (60)NataliaCZERNIK1259,77
   Westf. / GER / mare / 2003 / Parlando I / Dina
   
    JKS Tornado Szczecin
83MAGNUM (68)BłażejGILLA1260,50
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
84DIEGO (177)GabrielGŁUSEK1260,80
   
   
    Niezrzeszony
85LAPIS (67)BłażejGILLA1263,69
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
86BAJERA (259)RomanBARTKOWIAK1365,14
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
87SARATOW (117)DawidCZARNECKI1365,36
   SP / POL / stallion / 2000 / Le Voltaire / Sangara
   - / SO Sieraków
    KJ Stado Starogard Gd.
88VAN HALEN (213)PiotrMORSZTYN1485,19
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Hors La Loi II / Horetta\ Cavalier
   - / Monika Przysada
    WKS Śląsk Wrocław
89OCEANE DU LIBAIRE (132)ŁukaszBRZÓSKA1488,48
   S.F. / FRA / mare / 2002 / Diaman De Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    KS SJ Sokół Pniewy
90NEKTAR (253)AntoniCHŁAPOWSKI1652,26
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
91MARCO (261)TomaszMIELCAREK1654,42
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
92NERON (189)KarolGODLEWSKI1662,54
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Wechta Rosnówko
93KWAZAR (183)MariuszKLENIUK1663,37
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
94EMMILY (80)KrzysztofPOŁCZYŃSKI2080,66
   Old. / GER / mare / 2002 / Landsieger I / Engadin\Contender
   - / Marek Odzimek
    GLKS Sokół Damasławek
 ABSATZ (267)HubertPOLOWCZYKElim.
   
   
    KJ HBC Lasocice
 NASTURCJA (260)TomaszMIELCAREKElim.
   SP / POL / mare / 1997 / Carrera D'Adriers / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 LANSJER L (225)MarcelinaBUDZIARSKAElim.
   
   
    KJ Jantar Stryków
 LANDAL (138)JarosławSKRZYCZYŃSKIElim.
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Eleganza
   - / Edmund Idkowiak
    KJ Absolut
 CAMPUS 4 (242)DariaKLIMECKA (J.1991)Elim.
   Hol. / - / gelding / 1991 / Caretino / Banita\Corleone
   - / Andrzej Kramer
    KJ Agro-Handel Śrem
 CHILI PEPER (66)MarcinPAKUŁAElim.
   Czeska / CZE / gelding / 2003 / Cassilius / Furioso II
   - / Anna Strzelczyk
    LKJ Chersoń Bielin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65
Startowało koni
100
Ukończyło koni
94
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2008/2009, Zawody Regionalne "

Jaszkowo, 17-19 października 2008 r.
Wydruk: 19-10-2008 18:39:26
1 - C
Data: 17-10-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - C -dwufazowy - Mała Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1VIKTOR (105)MściwojKIECOŃ045,22029,93700 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
2UVENTI H (32)MonikaDULCZEWSKA045,63030,81700 PLN
   
   
    KJ Zbrosławice
3PARLANDO (3)GrzegorzKUBIAK046,94030,94500 PLN
   WESTF / GER / stallion / 1998 / Popcorn / Waldfee\ Windesi
   - / Marek Janicki
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
4ESCALONA (38)EwaMAZUROWSKA037,50030,99500 PLN
   HANN / GER / mare / 2001 / Escudo I / Cherrybomb\ Calypso II
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
5LEVANTINO L (54)ŁukaszJOŃCZYK047,78031,84300 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Levantos / Halali\Granus
   - / Leszek Adamowicz
    KS Garo Zaborów
6CASPAR 55 (245)HubertPOLOWCZYK043,90032,03300 PLN
   HANN / GER / gelding / 1995 / Cashman / -\ Don Carlos
   
    KJ HBC Lasocice
7LANDLOVER (53)StanisławPRZEDPEŁSKI045,94033,36200 PLN
   DWB / DEN / stallion / 1999 / Solos Landinus / Sunset
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
8SAPHIR 344 (164)AgataKOZIORZĘBSKA043,22034,09200 PLN
   HANN / GER / gelding / 2002 / Stakkato / Gilly\ Graf Grannus
   - / Krzysztof Koziorzębski
    KJ Aromer
9BOLIWIA (170)KrzysztofLUDWICZAK045,56035,44100 PLN
   SP / POL / mare / 2002 / Elvis / Brenda\ Farn
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
10SAVAGE (18)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)047,57036,16100 PLN
   SP / POL / stallion / 1992 / Adam / Szaruga\Wisus
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
11BIAŁY BÓR (197)PaulinaMALINOWSKA (J.1990)045,82036,1920 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Top Gun / Baskonia\ Judex
   - / Robert Wiszowaty
    KJ Szumawa Bobrowiec
12RENAISCITA (148)MagdalenaSZTURMOWICZ (JM.1992)045,50036,2120 PLN
   - / GER / mare / 2001 / Quinar / Magic Lady
   - / Mirosław Szturmowicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
13HURYSA (143)KasiaJACKIEWICZ048,78036,6220 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Enpiryk / Halma\Leuchtpfeil
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
14DRAGON (201)MarikaANTOLAK046,65037,0420 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Elvis / Dygresja
   - / Marika Antolak
    Niezrzeszona
15CHATEAU (144)ŁucjaMAJKA048,72038,0920 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Cavallo / Choreografia\Ferro
   - / Łucja Majka
    KJ Kuźnia Nowowiejska
16LAKITA 0005 (20)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)051,07039,0620 PLN
   HANN / GER / mare / 1999 / Laptop / Welfra
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
17PRESCILLA (9)NinaWANDEL (J.1990)048,88041,5220 PLN
   KWPN / NED / mare / 1997 / Voltaire / Janita
   - / Nina Wandel
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
18MISTER DU LIBAIRE (130)ŁukaszBRZÓSKA045,53432,1520 PLN
   SP / FRA / stallion / 2000 / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
19LIBAN (194)JacekBOBIK042,07432,2220 PLN
   HALFBREED / POL / stallion / 1996 / Cabrol / Lorderia\Dendryt
   - / Zdzisław Mikuła
    KJ Hippica Polonia
20BOLERO DE RAVEL (103)MściwojKIECOŃ047,57432,6220 PLN
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    KJ Agro-Handel Śrem
21CORTINA (59)NataliaCZERNIK046,72434,0920 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Lambado / Celina\Cekin
   - / Amelia Czernik
    JKS Tornado Szczecin
22LANDORA (159)MartaPACHOLSKA (J.1991)044,40435,2120 PLN
   HANN / GER / mare / -
   
    WLKS Krakus Kraków
23POTOMAK (70)PawełKALICIŃSKI047,22436,7020 PLN
   OLD / GER / gelding / 1996 / Grundsteins Erbe / Parcia\Venator
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
24BACHUS (221)TomaszGAŁCZYŃSKI046,21437,1120 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Louis / Brema\Tabun
   - / Jacek Tatrzyński
    OSK Michalscy Trzebnica
25SYLVIO (231)MarcinBĘTKOWSKI050,87440,1920 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Louis / Sza\Pergamon
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
26CANTERO (230)MarcinBĘTKOWSKI048,28441,0520 PLN
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
27DIAMANT (162)AgnieszkaGRUNDKOWSKA (JM.1992)044,00548,0020 PLN
   SP / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
    WLKS Krakus Kraków
28PABLO (37)EwaMAZUROWSKA045,57834,4020 PLN
   Old. / GER / stallion / 2002 / Pik Labionica / Ondra\ Cor De Brillant
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
29CORIANO 24 (156)JarosławKOZIAROWSKI (J.1991)047,44835,1320 PLN
   Hol. / GER / gelding / 1998 / Corofino / Adelige\ Fier De Lui Z
   - / Barbara Kadłuczka
    WLKS Krakus Kraków
30CALL BOY (151)WeronikaRUBASZKIEWICZ044,43837,41
   HANN / GER / gelding / 1999 / Cashman / Gloria
   - / H. Rubaszkiewicz
    SKJ Trawers Nadarzyn
31ORINOKO W (12)WeronikaTYNDEL046,03838,01
   SP / POL / gelding / 2000 / Leandro / Ossa M\ Przedświt XIII M
   - / Mirosław Tyndel
    Stadnina Niepołomice Sp. z o.o.
32UTOPIA (90)JacekZAGOR047,44860,56
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Phin Phin / Gallisto\Burggraaf
   - / Largo S.A.
    Largo S.A.
33LEVIS F (228)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)043,34Elim.
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
34GATSBY 144 (44)MateuszKRZYŻOSIAK044,60Rez.
   HANN / GER / gelding / 1997 / Graf Grannus / Grandola
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
35JURAND (78)KrzysztofPOŁCZYŃSKI045,63Rez.
   WLKP / POL / gelding / 1995 / Jankes / Iwa\Ink
   - / Krzysztof Połczyński
    GLKS Sokół Damasławek
36KONKRET 2 (169)KrzysztofLUDWICZAK046,31Rez.
   BRANDENBURG / GER / stallion / 1997 / Kolibri / Ulme\ Ussuri XX
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
37CANDILLO'S BOY (85)AlicjaGRYGIER047,87Rez.
   HOLST / GER / gelding / 2000 / Candillo / Partie\Lido
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
38VERSACE (106)MściwojKIECOŃ048,28Rez.
   KWPN / NED / mare / 2002 / Orame / Nightingale\ Indorado
   
    KJ Agro-Handel Śrem
39DORA (40)MartynaKOŁODZIEJCZAK442,16
   SP / POL / mare / 1998 / Dawid / Iga
   - / Renata Wójcik
    KJ Cavallo Bonin
40GIOCONDA (81)ZofiaPOŁCZYŃSKA442,19
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
41RADON (82)ZofiaPOŁCZYŃSKA442,68
   SP / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   - / Dawid Rakoczy
    GLKS Sokół Damasławek
42ZARIA (11)WeronikaTYNDEL444,35
   SP / POL / mare / 1999 / Elvis / Zadina
   - / Mirosław Tyndel
    Stadnina Niepołomice Sp. z o.o.
43DOWN BOY (133)JoannaPAWLAK (J.1991)444,38
   SP / POL / gelding / 2001 / Power Prince / Dawn Hill\ Mooving Dream
   - / Elżbieta Czajkowska-Pawlak
    AKU Thomson Wrocław
44KORYS LAKMUS (30)MonikaDULCZEWSKA444,41
   SP / POL / stallion / 1998 / Laufer / Akacja\Akrobat
   - / Wojciech Dulczewski
    KJ Zbrosławice
45URIAS (178)GabrielGŁUSEK444,50
   KWPN / NED / gwlding / 2001 / Indoctro / Ebilithya\ Ramiro Z
   
    Niezrzeszony
46TANGO (145)ŁucjaMAJKA445,16
   SP / SWE / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Daniel Dombrowicz
    KJ Kuźnia Nowowiejska
47ERYDAN (125)HubertKIERZNOWSKI445,50
   - / POL / gelding / 1998 / Elvis / Dolomira\Czubaruk
   - / Zbigniew Muźnierowski
    KJ Kietlów
48KOMFORTAS (147)MagdalenaSZTURMOWICZ (JM.1992)445,87
   Trak. / LIT / stallion / 1997 / Fordas / Korhelija
   - / Mirosław Szturmowicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
49GRAF PILOX (104)MściwojKIECOŃ446,00
   HANN / GER / stallion / 2001 / Wogenbrecher / Gremlin
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
50DUMOL (215)PiotrMORSZTYN446,31
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
51EURIPIDES (250)ŁukaszIDKOWIAK446,59
   
   
    KS Idmar Krajkowo
52GROM (249)ŁukaszIDKOWIAK446,97
   SP / POL / gelding / 2001 / Arizona / Gemara
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
53FABIA (84)SławomirSZLACHTA447,18
   SP / POL / mare / 2002 / Renommee / -
   - / Dubiel Witold
    JKS Wito Rzeszów
54SILISTRJA (94)JacekBUCKI447,38
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Silesia\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
55--56GRASSANT (139)JarosławSKRZYCZYŃSKI447,63
   
   
    KJ Absolut
55--56SIR ROBIN (14)TomaszKUMOREK447,63
   SP / POL / stallion / 1997 / Robin Zet 2 / Sankcja\Jantar
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
57ROVETTO (193)JacekBOBIK447,66
   OLD. / GER / stallion / 2002 / Radiator / Semiramis\Aldatus
   - / L.Sasinowski, J. Bobik
    KJ Hippica Polonia
58CARLOS (46)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA447,72
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Celina\Cekin
   - / Mieczysław Śwętochowski
    KJ Absolut Wilczyce
59VICTOR (226)AndrzejLEMAŃSKI447,75
   - / NED / stallion / 2002 / Cordino / Vilena
   - / Marcelina Budziarska
    KJ Jantar Stryków
60JOSZKO (2)GrzegorzKUBIAK448,31
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
61LITTLE KEMM (220)LeszekGRAMZA448,60
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
62OCEANE DU LIBAIRE (132)ŁukaszBRZÓSKA448,88
   S.F. / FRA / mare / 2002 / Diaman De Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    KS SJ Sokół Pniewy
63LA CLASSIKA (214)PiotrMORSZTYN448,97
   Old. / GER / mare / 2002 / Radiator / Lydelia\ Pilox
   - / Marek Szatkowski
    WKS Śląsk Wrocław
64--65CASIUS PG (270)StanisławPRZEDPEŁSKI449,25
   
   
    KS Garo Zaborów
64--65CARPINA (127)AdamNICPOŃ449,25
   HOLST / GER / mare / 1996 / Carpaccio / Constanta\Lantan
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
66ALBERT K (86)AlicjaGRYGIER449,65
   HANN / GER / gelding / 2001 / Acord II / Weltgirl\ Waltenbummler
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
67QUINCY (273)DawidKUBIAK449,87
   
   
    Niezrzeszony
68NEVILLE (140)JarosławSKRZYCZYŃSKI450,47
   SP / POL / gelding / 1998 / Dansing / Newis\Elvis
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
69TATJANA (8)NinaWANDEL (J.1990)454,69
   KWPN / NED / mare / 2000 / Voltaire / New Milion
   - / Nina Wandel
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
70WINDSOR (15)TomaszKUMOREK556,25
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Melchior / Nelle Van Het
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
71CAPRICE (223)JuliaBIEGANOWSKA841,91
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Coronado / Zurla\Fasolt
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
72LUCJANO (39)EwaMAZUROWSKA843,37
   SP / POL / stallion / 2000 / Elvis / Lukrecja\ Akcept
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
73VLORET B (99)KrzysztofMIKOŁAJCZAK844,07
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
74COLMAN H (196)PiotrFRAGSTEIN844,72
   Holsteiner Warmblut / GER / gelding / 2001 / Colman / Urija\Casanova
   - / Mariusz Hadrysiak
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
75NOMAD (73)KrzysztofRETKA (JM.1993)845,00
   Wlkp. / POL / gelding / 1993 / Makart / Nemezja\Pistolet
   - / Bożena Retka
    Warszawski KJ
76MALAJKA (264)NataliaWŁODARCZAK845,82
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
77EURAS (158)NataliaKOZIAROWSKA (JM.1992)845,83
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Efigenija\ Elever
   - / Jacek Koziarowska
    WLKS Krakus Kraków
78U CAN'T LOSE (115)MarekWACŁAWIK846,19
   KWPN / NED / stallion / 2001 / Nathing To Lose / Enjolie\ Zeus
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
79BALLADA (126)HubertKIERZNOWSKI846,50
   
   
    KJ Kietlów
80LENA (137)JarosławSKRZYCZYŃSKI846,91
   
   
    KJ Absolut
81MOUNTAIN (1)GrzegorzKUBIAK846,93
   Czes. gorąc. / CZE / gelding / 1999 / Landprinz / Nela\ Cattaro
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
82BOSCH II (35)JoannaTŁUSZCZ847,06
   Młp. / POL / gelding / 2001 / Sir Laryks / Bonitacja
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
83KARTEL (100)KrzysztofMIKOŁAJCZAK847,37
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia\ Mangan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
84LIMOGE 3 (87)AlicjaGRYGIER847,59
   HANN / GER / mare / 2002 / Lux / Golden Girl\ Graf Grannus
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
85WINNER (98)KrzysztofMIKOŁAJCZAK847,66
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
86KORYS LADYLIKE (31)MonikaDULCZEWSKA848,31
   SP / POL / stallion / 1997 / Laufer / Korys Dumna\Alegro
   - / Wojciech Dulczewski
    KJ Zbrosławice
87FAWORYT (265)NataliaWŁODARCZAK851,75
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
88SALVADOR (22)DinaZAWADZKA1061,91
   KWPN / NED / gelding / 1999 / Calvados / Ilisa\Jasper
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
89ZANDORELLA KZ (65)MarcinPAKUŁA1063,44
   - / NED / mare / 2002 / Zandor Z / Cinderella\ Cantus
   - / Klaver Caiss
    LKJ Chersoń Bielin
90NEKTAR (253)AntoniCHŁAPOWSKI1242,88
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
91LIDER (252)AntoniCHŁAPOWSKI1243,60
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
92IMAGINE (185)MariuszKLENIUK1244,94
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
93PARDOES G (71)PawełKALICIŃSKI1246,00
   KWPN / NED / gelding / 1997 / In Doctro / Dynamite
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
94NIL (107)NawojkaKIECOŃ (JM.1992)1246,69
   SP / POL / gelding / 1996 / Kabuł / Niagara\Aragonit
   - / Jadwiga Borowiec
    LUKS Nysa Gubin
95LION-B (163)EmiliaBOŻAŃSKA1247,97
   BWP / BEL / gelding / 1993 / Emilion STB RP / Terific\Apalanin
   - / Transtur Sp. z o.o. Kraków
    WLKS Krakus Kraków
96SARATOW (117)DawidCZARNECKI1248,41
   SP / POL / stallion / 2000 / Le Voltaire / Sangara
   - / SO Sieraków
    KJ Stado Starogard Gd.
97NYDEL DES ROSES (161)MartaPACHOLSKA (J.1991)1255,66
   
   
    WLKS Krakus Kraków
98KANION (69)PawełKALICIŃSKI1644,62
   HANN / GER / gelding / 1996 / Cordoba / Weingold\ Winstock
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
99GRAF MAJUS POLONUS (116)DawidCZARNECKI1646,53
   HANN / GER / stallion / 1999 / Graf Granus / Santa Fee\Sandro
   - / Dariusz Okoński
    KJ Stado Starogard Gd.
100PAMELA (36)JoannaTŁUSZCZ1646,91
   SP / POL / mare / 2000 / Luron / Panama
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
101UITMUNTEND K (63)MarcinPAKUŁA1647,79
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Cruising / Nathalie\ Contender
   - / Jakub Pękacz
    LKJ Chersoń Bielin
102GIORGIO (102)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)1648,09
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
103ENZO III (150)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)1652,65
   - / - / gelding / 1997
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
104ALCATRAZ (173)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)1668,88
   
   
    KJ Cavallo Bonin
105LASSINI (128)AdamNICPOŃ1756,50
   Old. / GER / gelding / 2001 / Lady's King / Silvios Linda
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
106NASTURCJA (114)MarekWACŁAWIK1759,35
   SP / POL / mare / 1997 / Qumball / Niezapominajka\Davidoff
   - / Leszek Sasinowski
    KJ Hippica Polonia
107OAZA (200)MarikaANTOLAK1863,97
   SP / POL / mare / 1994 / Genius / Oktawa\ Dryl
   - / Marika Antolak
    Niezrzeszona
108NEMO (142)KasiaJACKIEWICZ1966,18
   SP / POL / gelding / 2001 / Nurjev / Bamba\Dłużnik
   - / K.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
109GRAMIRO (101)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)2048,56
   OLD. / GER / gelding / 1998 / Granulit / Rikkira
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
 GREAFIN (152)HubertLUDWICZAKElim.
   HAN / GER / mare / 1999 / Graf Top / H. Palienessa
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
 MARATON (256)ŁukaszTROSZCZYŃSKIElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 ADMIRAŁ (83)SławomirSZLACHTAElim.
   SP / POL / stallion / 2001 / Ambaras / Ajaka
   - / Dubiel Witold
    JKS Wito Rzeszów
 SENGAJ (21)DinaZAWADZKAElim.
   SP / POL / gelding / 2000 / Niels / Sekwencja\ Lap Bej
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
 CARAVELLA (251)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 LACOME (4)GrzegorzKUBIAKElim.
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
 MARINO (97)JacekBUCKIRez.
   KWPN / NED / stallion / 1994 / Zeoliet / Eugata\Jasper
   - / SO Starogard Gdański
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/153
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
300/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/45
Startowało koni
116
Ukończyło koni
109
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2008/2009, Zawody Regionalne "

Jaszkowo, 17-19 października 2008 r.
Wydruk: 19-10-2008 18:39:35
2 - C
Data: 17-10-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - C -zwykły - Runda Juniorska - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1COBRA (5)PatrycjaGOŃCZEWSKA (J.1991)056,75900 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / Elf / Cerla
   - / Patrycja Gończewska
    LKS Rywal Grudziądz
2ZASŁUGA (153)AleksandraRYT (J.1991)059,93600 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / Elvis / Zarina
   - / Alojzy Ryt
    LKJ Ochaby
3--4LEVIS F (228)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)060,96350 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
3--4SANTOS (155)JarosławKOZIAROWSKI (J.1991)060,96350 PLN
   
   
    WLKS Krakus Kraków
5VW RANDON (17)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)062,87100 PLN
   Holszt. / NED / gelding / 1993 / Sacramentoson / Randi
   - / Leszek Wielgórski
    KJ Trachy Gliwice
6ESCUDERO L (76)AnnaSZLEZINGER (J.1991)065,4235 PLN
   HANN / GER / stallion / 1997 / Escudo I / Cherrybomb\Calypso I
   
    Warszawski KJ
7ŻYWAGO (41)JuliaKRUSZYNIEWICZ (JM.1992)065,9035 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Nurjev / Żytanes\Orange Bay
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS ,,ELCON" Szczecin
8CENTURIA (112)TomaszMIŚKIEWICZ (JM.1992)067,9135 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Mazzel / Celtika
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
9DOWN BOY (133)JoannaPAWLAK (J.1991)457,4235 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Power Prince / Dawn Hill\ Mooving Dream
   - / Elżbieta Czajkowska-Pawlak
    AKU Thomson Wrocław
10LANDORA (159)MartaPACHOLSKA (J.1991)458,9835 PLN
   HANN / GER / mare / -
   
    WLKS Krakus Kraków
11COTTON CLUB (174)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)460,0435 PLN
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
12BIAŁY BÓR (197)PaulinaMALINOWSKA (J.1990)460,09
   SP / POL / stallion / 2000 / Top Gun / Baskonia\ Judex
   - / Robert Wiszowaty
    KJ Szumawa Bobrowiec
13EURAS (158)NataliaKOZIAROWSKA (JM.1992)463,01
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Efigenija\ Elever
   - / Jacek Koziarowska
    WLKS Krakus Kraków
14JUKA (42)JuliaKRUSZYNIEWICZ (JM.1992)463,78
   Traken / POL / mare / 2002 / Winword / Justa
   - / Wanda Damięcka
    JKS ,,ELCON" Szczecin
15REGIEL (34)KamilGRZELCZYK (J.1991)464,27
   XO / POL / stallion / 1998 / Arcus / Rea
   - / SO Bogusławice
    BKJ Bogusławice
16PRESCILLA (9)NinaWANDEL (J.1990)466,05
   KWPN / NED / mare / 1997 / Voltaire / Janita
   - / Nina Wandel
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
17CHIARINA (160)MartaPACHOLSKA (J.1991)467,48
   Hol. / GER / mare / 2000 / Candillo / Kirana II\ Contender
   - / Krzysztof Pacholski
    WLKS Krakus Kraków
18GRAND CANYON (113)TomaszMIŚKIEWICZ (JM.1992)469,18
   SP / POL / gelding / 2001 / Jegier / Gandawa
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
19DON ROBERTO (74)KrzysztofRETKA (JM.1993)469,30
   SP / POL / stallion / 1998 / Robin II / Druza\Rahman
   - / Bożena Retka
    Warszawski KJ
20LAKITA 0005 (20)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)473,80
   HANN / GER / mare / 1999 / Laptop / Welfra
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
21FOREST GUMP (77)AnnaSZLEZINGER (J.1991)576,45
   SP / POL / stallion / 2001 / Faust Z / Diatermia\Wagram
   - / A.Lemański, M.Budziarska
    Warszawski KJ
22AKCENT (49)AgataSZYMONIAK (J.1991)857,04
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
23MARGO S (149)AmandaPIETRZAK (J.1991)857,14
   SP / POL / mare / 1998 / Oder / Melisa
   - / Sławomir Pietrzak
    SJ Bierzewice
24DIAMANT (162)AgnieszkaGRUNDKOWSKA (JM.1992)857,53
   SP / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
    WLKS Krakus Kraków
25DORA (40)MartynaKOŁODZIEJCZAK860,36
   SP / POL / mare / 1998 / Dawid / Iga
   - / Renata Wójcik
    KJ Cavallo Bonin
26ELITA (146)AleksandraKOZANECKA (J.1991)863,16
   - / LT / mare / 2001 / Espor / Luna
   - / Cezary Kozanecki
    KJ Szumawa Bobrowiec
27VANDAMME (166)WojciechDAHLKE (JM.1992)863,73
   KWPN / - / stallion / 2001
   
    BKS Kłos Budzyń
28NOMAD (73)KrzysztofRETKA (JM.1993)873,11
   Wlkp. / POL / gelding / 1993 / Makart / Nemezja\Pistolet
   - / Bożena Retka
    Warszawski KJ
29EQUUS ALOUETTE (111)AnnaŻABICKA (J.1991)975,64
   HOLST. / GER / mare / 1998 / Ariadus / Prinzessin\Landmeister
   - / Michał Żabicki
    KJ Stara Piła Tychy
30ORDAN (198)PaulinaMALINOWSKA (J.1990)976,88
   SP / POL / stallion / 1999 / Lombardo / Orchidea\Ajax
   - / Aleksandra i Zbigniew Płatos
    KJ Szumawa Bobrowiec
31NIL (107)NawojkaKIECOŃ (JM.1992)1256,61
   SP / POL / gelding / 1996 / Kabuł / Niagara\Aragonit
   - / Jadwiga Borowiec
    LUKS Nysa Gubin
32RENAISCITA (148)MagdalenaSZTURMOWICZ (JM.1992)1260,29
   - / GER / mare / 2001 / Quinar / Magic Lady
   - / Mirosław Szturmowicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
33CORIANO 24 (156)JarosławKOZIAROWSKI (J.1991)1266,33
   Hol. / GER / gelding / 1998 / Corofino / Adelige\ Fier De Lui Z
   - / Barbara Kadłuczka
    WLKS Krakus Kraków
34SZALEJ (154)AleksandraRYT (J.1991)1392,01
   SP / POL / gelding / 1997 / Louis / Salamanka\Szaniec
   - / Alojzy Ryt
    LKJ Ochaby
35ESPIRANTO (110)AnnaŻABICKA (J.1991)1664,98
   HANN / GER / gelding / 1998 / Espri / Walli
   - / Michał Żabicki
    KJ Stara Piła Tychy
36ILIVIA (75)ZofiaMIGDALSKA (JM.1994)1671,71
   KWPN / NED / mare / 1990 / Naturel / Dolivia\Jasper
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    Warszawski KJ
37OLIMP W (233)WiktoriaPOPŁAWSKA (J.1991)1880,44
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / Oder / Paloma Picasso\ Palmer
   
    JKS Hanna
38CORTON (165)WojciechDAHLKE (JM.1992)1984,83
   - / - / gelding / 2000 / Cortez / Magika
   
    BKS Kłos Budzyń
 MILTON K (48)AgataSZYMONIAK (J.1991)Elim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
 ALLEGRO (172)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)Elim.
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Acobat I / Georgia V\Cantus
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
 HETMAN (141)MonikaJACKIEWICZ (JM.1992)Rez.
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Homoreska\Cezar
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
 LARRON (171)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)Rez.
   Hol. / - / stallion / 2001 / Lancer II / My Lady VI\ Linaro
   
    KJ Cavallo Bonin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
42
Ukończyło koni
38
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2008/2009, Zawody Regionalne "

Jaszkowo, 17-19 października 2008 r.
Wydruk: 19-10-2008 18:39:46
3 - CC
Data: 17-10-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - CC -zwykły - Duża Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KONKRET 2 (169)KrzysztofLUDWICZAK053,761500 PLN
   BRANDENBURG / GER / stallion / 1997 / Kolibri / Ulme\ Ussuri XX
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
2SIR ROBIN (14)TomaszKUMOREK056,241100 PLN
   SP / POL / stallion / 1997 / Robin Zet 2 / Sankcja\Jantar
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
3SATURDAY (55)ŁukaszJOŃCZYK059,29800 PLN
   KWPN / NED / mare / 1999 / Animo / -
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
4QUATRO (91)JacekZAGOR062,67500 PLN
   HOL. / GER / gelding / 2001 / Quinar / Larissa\Concerto II
   - / Largo S.A
    Largo S.A.
5MARINO (97)JacekBUCKI066,90300 PLN
   KWPN / NED / stallion / 1994 / Zeoliet / Eugata\Jasper
   - / SO Starogard Gdański
    KJ Agro-Handel Śrem
6ALBERT K (86)AlicjaGRYGIER072,1545 PLN
   HANN / GER / gelding / 2001 / Acord II / Weltgirl\ Waltenbummler
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
7TYRONE (89)JacekZAGOR073,1845 PLN
   - / NED / gelding / 2000 / Navarone / Gwenn
   - / Largo S.A.
    Largo S.A.
8LATINO (199)MarikaANTOLAK074,8745 PLN
   HOLSZTYN / GER / gelding / 1993 / Lacros / Rica\Romantiker
   - / Marika Antolak
    Niezrzeszona
9ZARIA (11)WeronikaTYNDEL461,6045 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Elvis / Zadina
   - / Mirosław Tyndel
    Stadnina Niepołomice Sp. z o.o.
10HURYSA (143)KasiaJACKIEWICZ461,9645 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Enpiryk / Halma\Leuchtpfeil
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
11ODMĘT (211)MonikaPRZYSADA462,9845 PLN
   Wlkp. / POL / stallion / 1996 / Oder / Cyria\Cekin
   - / Wacław Przysada
    WKS Śląsk Wrocław
12GRAF PILOX (104)MściwojKIECOŃ465,0945 PLN
   HANN / GER / stallion / 2001 / Wogenbrecher / Gremlin
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
13GAMBO (219)LeszekGRAMZA466,4745 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / Oder / Gabi\Granit
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
14DOMINIKA (96)JacekBUCKI466,5345 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Le Voltaire / Delfina\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15ULLA V.D. HEYDEHOEK (240)BeataSZUBER467,0045 PLN
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
16ORINOKO W (12)WeronikaTYNDEL467,57
   SP / POL / gelding / 2000 / Leandro / Ossa M\ Przedświt XIII M
   - / Mirosław Tyndel
    Stadnina Niepołomice Sp. z o.o.
17ILIAN (6)JoannaROSICKA (J.1990)468,49
   SP / POL / gelding / 2000 / Turbud Quirinus / Iliada\Czad
   - / Joanna Rosicka
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
18CLAUDIUS VARUS (62)MarcinPAKUŁA468,74
   HOLSZT. / GER / gelding / 2001 / Contender / \ Lord Calando
   - / SK Bielin
    LKJ Chersoń Bielin
19SALVO GOOSBY (218)LeszekGRAMZA469,61
   KWPN / NED / stallion / 1999 / Indorado / K-Elipse\Calvados
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
20TAUNUS (192)JacekBOBIK469,66
   SP / POL / stallion / 2001 / Lavendel / Tarcza\Czad
   - / Zdzisław Mikuła
    KJ Hippica Polonia
21SEDONIA (23)BartoszGOSZCZYŃSKI470,21
   KWPN / NED / - / 1999 / Darco / Dekade II\Schampus
   - / Bartosz Goszczyński
    KJ Mustang Rogalinek
22KORYS LADYLIKE (31)MonikaDULCZEWSKA471,08
   SP / POL / stallion / 1997 / Laufer / Korys Dumna\Alegro
   - / Wojciech Dulczewski
    KJ Zbrosławice
23JOKER (216)PiotrMORSZTYN472,65
   SP / POL / stallion / 1993 / Elvis / Jedlina\ Jehol
   - / SJ WKS Śląsk Wrocław
    WKS Śląsk Wrocław
24EREMITA (16)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)473,48
   xo / POL / stallion / 1998 / Veritas / Emigracja\Hipokryta
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
25TORADO 2 (168)KrzysztofLUDWICZAK473,94
   KWPN / NED / stallion / 2000 / It S Morano / Lalinda\ Nimmerdor
   
    KJ Wechta Rosnówko
26CARLOS (46)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA475,21
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Celina\Cekin
   - / Mieczysław Śwętochowski
    KJ Absolut Wilczyce
27MYLADY (167)KrzysztofLUDWICZAK475,35
   HOLSZTYN / GER / mare / 1997 / Chambertin / E-Christine\Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
28PAMELA (36)JoannaTŁUSZCZ864,68
   SP / POL / mare / 2000 / Luron / Panama
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
29TURBUD TEMPO (51)StanisławPRZEDPEŁSKI867,73
   BWP / BEL / stallion / 1996 / Palestro / Corina
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
30JASPIS (7)JoannaROSICKA (J.1990)867,84
   SP / POL / stallion / 1997 / Winner / Jasełka\Dipol
   - / Lucyna Chrzanowska
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
31HBC LAKE BID (208)ŁukaszWASILEWSKI869,48
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Cascavelle\ Ahorn Z
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
32POTOMAK (70)PawełKALICIŃSKI870,78
   OLD / GER / gelding / 1996 / Grundsteins Erbe / Parcia\Venator
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
33CANDILLO'S BOY (85)AlicjaGRYGIER870,91
   HOLST / GER / gelding / 2000 / Candillo / Partie\Lido
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
34LOXLEY (191)JacekBOBIK871,23
   HANN / GER / gelding / 1998 / Laptop / Inhaculata/Il de Bovebon
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
35PACO (237)JanKUREK872,46
   SP / - / stallion / 1999 / Widar / Panama
   
    JUKS Abakus Kaczyna
36LEO (43)JakubKRZYŻOSIAK874,91
   SP/Holst. / GER / stallion / 1998 / Lennon / Zakonda\Lacapo
   - / W. John, S. Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
37CORTINA (59)NataliaCZERNIK875,14
   SP / POL / mare / 2000 / Lambado / Celina\Cekin
   - / Amelia Czernik
    JKS Tornado Szczecin
38LIMBO 0130 (271)DawidKUBIAK876,72
   HOLSZT / GER / gelding / 1999 / Limbus / Kaskaja\ Lasino
   - / Sylwia Szczesna
    Niezrzeszony
39VW RANDON (17)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)876,99
   Holszt. / NED / gelding / 1993 / Sacramentoson / Randi
   - / Leszek Wielgórski
    KJ Trachy Gliwice
40RIVERA L (227)AndrzejLEMAŃSKI978,49
   OLD. / RFN / stallion / 2000 / Raphael / Zypirana\Zeus
   - / KJ Alexander
    KJ Jantar Stryków
41CARTIER II (33)KatarzynaPOETSCHKE978,85
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
42ADMIRAŁ (83)SławomirSZLACHTA997,91
   SP / POL / stallion / 2001 / Ambaras / Ajaka
   - / Dubiel Witold
    JKS Wito Rzeszów
43BOLERO DE RAVEL (103)MściwojKIECOŃ1263,21
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    KJ Agro-Handel Śrem
44COTTON CLUB (174)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)1267,29
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
45ORDAN (198)PaulinaMALINOWSKA (J.1990)1273,40
   SP / POL / stallion / 1999 / Lombardo / Orchidea\Ajax
   - / Aleksandra i Zbigniew Płatos
    KJ Szumawa Bobrowiec
46CHIARINA (160)MartaPACHOLSKA (J.1991)1274,67
   Hol. / GER / mare / 2000 / Candillo / Kirana II\ Contender
   - / Krzysztof Pacholski
    WLKS Krakus Kraków
47LASSINI (128)AdamNICPOŃ1277,71
   Old. / GER / gelding / 2001 / Lady's King / Silvios Linda
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
48OTELLO (131)ŁukaszBRZÓSKA1380,18
   SP / POL / stallion / 2000 / Winner / Osnowa\Hajfong
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
49CARPINA (127)AdamNICPOŃ1483,04
   HOLST / GER / mare / 1996 / Carpaccio / Constanta\Lantan
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
50GRASSANT (139)JarosławSKRZYCZYŃSKI2068,39
   
   
    KJ Absolut
51CORTON (165)WojciechDAHLKE (JM.1992)2282,11
   - / - / gelding / 2000 / Cortez / Magika
   
    BKS Kłos Budzyń
52LANDAL (138)JarosławSKRZYCZYŃSKI2386,90
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Eleganza
   - / Edmund Idkowiak
    KJ Absolut
53OAZA (200)MarikaANTOLAK2877,12
   SP / POL / mare / 1994 / Genius / Oktawa\ Dryl
   - / Marika Antolak
    Niezrzeszona
 LEVINSTON (269)GrzegorzKUBIAKElim.
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
 CARAVELLA (251)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 PARDOES G (71)PawełKALICIŃSKIElim.
   KWPN / NED / gelding / 1997 / In Doctro / Dynamite
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
 ALCATRAZ (173)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)Elim.
   
   
    KJ Cavallo Bonin
 MADABA (236)JanKUREKElim.
   Młp. / POL / mare / 1997 / Dżamir / Malta\Manhpttan
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
 MOUNTAIN (1)GrzegorzKUBIAKRez.
   Czes. gorąc. / CZE / gelding / 1999 / Landprinz / Nela\ Cattaro
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
 LION-B (163)EmiliaBOŻAŃSKARez.
   BWP / BEL / gelding / 1993 / Emilion STB RP / Terific\Apalanin
   - / Transtur Sp. z o.o. Kraków
    WLKS Krakus Kraków

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
60
Ukończyło koni
53
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2008/2009, Zawody Regionalne "

Jaszkowo, 17-19 października 2008 r.
Wydruk: 19-10-2008 18:39:52
BCC1" - L1
Data: 17-10-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr BCC1" - L1 -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No BCC1")

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--6FAIR PLAY (182)JacekWARGALLA056,25
   HANN / GER / gelding / 1999 / Falkenstern II / Wespe
   - / Jacek Wargalla
    KJ Kuźnia Nowowiejska
1--6ALIEN (205)PawełCHUDZIAK056,65
   
   
    KS Idmar Krajkowo
1--6CANDY MAN (202)KatarzynaMASEŁKOWSKA-PODREZ060,26
   Trak. / POL / gelding / 2000 / Ignac / Czarelia\Akcept
   - / Katarzyna Masełkowska
    KJ Atrium Swarzędz
1--6EQUUS SHONY (268)PawełPIĄTKOWSKI062,32
   - / SVK / mare / 1993 / Chavtajm Trak / Flying Star I\ Flying Star
   - / Paweł Piątkowski
    KJ Equus Węgrzce
1--6SALLIM (120)KatarzynaKUCHEJDA064,64
   SLOV TEP / SVK / gelding / 2001 / Texas / Indira
   - / Paweł Piątkowski
    KJ Equus Węgrzce
1--6LANSJER L (225)MarcelinaBUDZIARSKA069,94
   
   
    KJ Jantar Stryków
7--11CORNELIUSS (13)AndrzejKITA456,94
   HANN. / POL / gelding / 2000 / Carbio / Grisa Beue
   - / Andrzej Kita
    Stadnina Niepołomice Sp. z o.o.
7--11CONTENDRO SON (206)PawełCHUDZIAK460,25
   - / GER / - / 2002
   
    KS Idmar Krajkowo
7--11MAXIMUS (207)TheaDOUGAN460,58
   
   
    KJ Piaseczno SJ Poster
7--11MAGNUM (68)BłażejGILLA463,32
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
7--11HESTER (247)PrzemysławSICZYŃSKI463,70
    / Seul / Heinolia\ Nirkan
   
    KJ Salar Gierłachowo
12--15KALIMNOS (184)ZenonNAROJEK860,46
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
12--15HESTER (247)PrzemysławSICZYŃSKI862,85
    / Seul / Heinolia\ Nirkan
   
    KJ Salar Gierłachowo
12--15KWAZAR (183)JacekWARGALLA865,46
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
12--15CANDY MAN (202)KatarzynaMASEŁKOWSKA-PODREZ865,81
   Trak. / POL / gelding / 2000 / Ignac / Czarelia\Akcept
   - / Katarzyna Masełkowska
    KJ Atrium Swarzędz
16LAPIS (67)BłażejGILLA1179,27
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
17CORNELIUSS (13)AndrzejKITA1257,92
   HANN. / POL / gelding / 2000 / Carbio / Grisa Beue
   - / Andrzej Kita
    Stadnina Niepołomice Sp. z o.o.
18BENY (209)BogumiłaSĄSIADEK1474,33
   SP / POL / gelding / 2000 / Elvis / Brenda
   - / Bogumiła Sąsiadek
    KJ HBC Lasocice
19TAMIRO 7 (29)AnnaTOMCZYK1581,71
   OLD. / GER / gelding / 1992 / Top Of Class / Weigsel
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
20DOMINIKA (118)PawełPIĄTKOWSKI1659,93
   SLOV TEP / SVK / mare / 1997 / Rosenthal / Doris\ Alarm VI-31
   - / Paweł Piątkowski
    KJ Equus Węgrzce
21BENY (209)BogumiłaSĄSIADEK1979,21
   SP / POL / gelding / 2000 / Elvis / Brenda
   - / Bogumiła Sąsiadek
    KJ HBC Lasocice
22KASTOR (108)KonradSTEFAŃSKI2882,29
   SP / POL / gelding / 2001 / Peres / Kora
   - / Konrad Stefański
    KJ Olmet Ostrów Wlkp.
 BOR (129)JacekFLISIAKBO
   - / - / gelding / 1999 / Harwest / Birka
   
    JKS Tornado Szczecin
 KALIMNOS (184)ZenonNAROJEKElim.
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
 GARD (50)MarekWOJNOWSKIElim.
   SP / POL / gelding / 1998 / Le Voltaire / Galeria\ Fanimo
   - / Marek Wojnowski
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
 BOR (129)JacekFLISIAKElim.
   - / - / gelding / 1999 / Harwest / Birka
   
    JKS Tornado Szczecin
 CHIVAS (179)AndrzejBALICKIElim.
   HOLSZT. / GER / gelding / 2002 / Cashand Carry / Helia III\ Calato
   
    KS Piaseczno SJ Poster
 ALIEN (205)PawełCHUDZIAKElim.
   
   
    KS Idmar Krajkowo
 CHIVAS (179)AndrzejBALICKIElim.
   HOLSZT. / GER / gelding / 2002 / Cashand Carry / Helia III\ Calato
   
    KS Piaseczno SJ Poster
 GARD (50)MarekWOJNOWSKIElim.
   SP / POL / gelding / 1998 / Le Voltaire / Galeria\ Fanimo
   - / Marek Wojnowski
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70
Startowało koni
30
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2008/2009, Zawody Regionalne "

Jaszkowo, 17-19 października 2008 r.
Wydruk: 19-10-2008 18:40:04
R2" - N
Data: 18-10-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R2" - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No R2")

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1IMAGINE (185)MariuszKLENIUK050,59350 PLN
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
2MARCUS (72)KrzysztofRETKA (JM.1993)051,31200 PLN
   kuc / POL / gelding / 2000 / Arcus / Maggi\ Nando
   - / Bożena Retka
    Warszawski KJ
3NEMO (142)KasiaJACKIEWICZ053,75100 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Nurjev / Bamba\Dłużnik
   - / K.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
4DARIWA (204)MarcinMATELSKI054,41
   SP / POL / mare / 2002 / Etos / Donja I\Gloster
   - / Ferdynand Szczepaniak
    KJ Agro-Handel Śrem
5VEJOTTIE (224)MarekMARKIEWICZ055,47
   KWPN / NED / - / 2002 / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    KJ Koncepta Szczecin
6VLACIDO (212)PiotrMORSZTYN056,66
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
7LIDER (252)AntoniCHŁAPOWSKI056,81
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
8MAXIMUS (207)DawidKUBIAK059,34
   
   
    Niezrzeszony
9CAMILLO SON (190)KarolGODLEWSKI060,73
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
10D-CALIPSA (47)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA063,62
   SP / POL / mare / 2002 / Correro / Dolina\ Caletto's Son
   - / Mieczysław Świętochowski
    KJ Absolut Wilczyce
11DUSZA ALBA (243)DariaKLIMECKA (J.1991)064,14
   SP / POL / mare / 1994 / Dawidoff / Albania II\ Nemrod
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Agro-Handel Śrem
12SINEY (232)PiotrMORSZTYN065,00
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
13AVATAR (222)MściwojKIECOŃ065,91
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
14DIRTY DANCING (60)NataliaCZERNIK067,91
   Westf. / GER / mare / 2003 / Parlando I / Dina
   
    JKS Tornado Szczecin
15LANSJER L (225)MarcelinaBUDZIARSKA069,25
   
   
    KJ Jantar Stryków
16MAGNUM (68)BłażejGILLA070,06
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
17ONLY YOU (79)KrzysztofPOŁCZYŃSKI070,22
   SP / POL / stallion / 2002 / Igman / Octet\Careful
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
18NERON (189)KarolGODLEWSKI171,25
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Wechta Rosnówko
19BARRAS (217)PiotrMORSZTYN172,38
   Old. / GER / gelding / 2002 / Baloubet du Rouet / Ristorante\ Grannus
   - / K.Dyrek, P.Morsztyn
    WKS Śląsk Wrocław
20LACOME (4)GrzegorzKUBIAK454,12
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
21ALLEGRO (172)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)454,62
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Acobat I / Georgia V\Cantus
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
22LARRON (171)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)455,83
   Hol. / - / stallion / 2001 / Lancer II / My Lady VI\ Linaro
   
    KJ Cavallo Bonin
23DONNA ROBINIA (255)ŁukaszTROSZCZYŃSKI456,45
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
24LAZUR (61)MarcinPAKUŁA456,83
   SP / POL / stallion / 2003 / Eliot / Luda\ Parnik
   - / SK Bielin
    LKJ Chersoń Bielin
25ALHAMBRA (272)DawidKUBIAK458,24
   
   
    Niezrzeszony
26LUGANA H (187)MaksymilianWECHTA (JM.1993)458,65
   HOLSZTYN / GER / mare / 1994 / Loutano / Candie\Rainando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
27CALANDA (188)MaksymilianWECHTA (JM.1993)459,86
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
28GREAFIN (152)HubertLUDWICZAK460,60
   HAN / GER / mare / 1999 / Graf Top / H. Palienessa
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
29PERSEFONA (57)JacekKUŚNIERCZAK461,07
   Sp / POL / mare / 1998 / Winner / Persja
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
30VICTOR (226)AndrzejLEMAŃSKI461,28
   - / NED / stallion / 2002 / Cordino / Vilena
   - / Marcelina Budziarska
    KJ Jantar Stryków
31ESPIRANTO (110)AnnaŻABICKA (J.1991)463,24
   HANN / GER / gelding / 1998 / Espri / Walli
   - / Michał Żabicki
    KJ Stara Piła Tychy
32VAN HALEN (213)PiotrMORSZTYN467,96
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Hors La Loi II / Horetta\ Cavalier
   - / Monika Przysada
    WKS Śląsk Wrocław
33DIEGO (177)GabrielGŁUSEK468,36
   
   
    Niezrzeszony
34MARATON (256)ŁukaszTROSZCZYŃSKI470,57
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
35TATJANA (8)NinaWANDEL (J.1990)486,13
   KWPN / NED / mare / 2000 / Voltaire / New Milion
   - / Nina Wandel
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
36PHENIX (93)JacekZAGOR572,41
   - / GER / gelding / 2003 / Pilgrim / Holsatia
   - / Largo S.A.
    Largo S.A.
37HABIBI KIN (266)ŁukaszIDKOWIAK572,76
   SP / POL / gelding / 1999 / Rytm / Haga
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
38DARK CARETINO (88)AlicjaGRYGIER675,39
   Westf. / GER / stallion / 2003 / Caretino / Dark Monn\ Danenkonig
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
39KANION (69)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)851,53
   HANN / GER / gelding / 1996 / Cordoba / Weingold\ Winstock
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
40NASTURCJA (260)TomaszMIELCAREK853,95
   SP / POL / mare / 1997 / Carrera D'Adriers / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
41DUX (257)RomanBARTKOWIAK857,13
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
42GODER (186)AgnieszkaKUSMAN857,73
   WLKP / POL / stallion / 1997 / Oder / Gietka
   - / Jerzy Ejma
    KJ Korona Wałcz
43GAROS (275)LeszekGRAMZA863,29
   SP / POL / gelding / 1999 / Campos / Gatve
   - / Bogusław Marciniak
    OSK Michalscy Trzebnica
44LUKSOR (254)ŁukaszTROSZCZYŃSKI864,83
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
45KAROLINA (124)HubertKIERZNOWSKI870,44
   - / NED / mare / 2002 / Kolibris AS / Gianna
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
46EQUUS ALOUETTE (111)AnnaŻABICKA (J.1991)1076,14
   HOLST. / GER / mare / 1998 / Ariadus / Prinzessin\Landmeister
   - / Michał Żabicki
    KJ Stara Piła Tychy
47JAKUCJA (263)TomaszMIELCAREK1248,86
   SP / POL / mare / 2001 / Maramano / Jamajka\ Mordechai
   Jan Gołąbek / Ryszard Zaręba
    KJ CH Jaszkowo
48PRERIA (123)HubertKIERZNOWSKI1266,62
   - / POL / mare / 2002 / Namelles / Polana
   - / Stefan Kierznowski
    KJ Kietlów
49EMMILY (80)KrzysztofPOŁCZYŃSKI1267,97
   Old. / GER / mare / 2002 / Landsieger I / Engadin\Contender
   - / Marek Odzimek
    GLKS Sokół Damasławek
50LAPIS (67)BłażejGILLA1477,99
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
51SENGAJ (21)DinaZAWADZKA1491,02
   SP / POL / gelding / 2000 / Niels / Sekwencja\ Lap Bej
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
52CHIVAS (179)GrzegorzKUBIAK1595,51
   HOLSZT. / GER / gelding / 2002 / Cashand Carry / Helia III\ Calato
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
53NEKTAR (253)AntoniCHŁAPOWSKI1656,99
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
54KWAZAR (183)MariuszKLENIUK1669,73
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
55GOLDIK GIRL (195)KarolinaFRAGSTEIN1683,20
   OLD. / GER / - / 2003 / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Jan van Hamond
    JKS Cavallo Bonin
56SARATOW (117)DawidCZARNECKI1686,54
   SP / POL / stallion / 2000 / Le Voltaire / Sangara
   - / SO Sieraków
    KJ Stado Starogard Gd.
57CERKIEW (258)RomanBARTKOWIAK2058,39
   SP / POL / mare / 2000 / Empiryk / Cykada\ Komandor
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
58COME WITH ME (109)BarbaraLATOMSKA2085,06
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
59LIMIT 57 (122)JuliaPIĄTKOWSKA2395,62
   Westf. / GER / gelding / 2003 / Lisabon / Picola\ Phantom
   - / Paweł Piątkowski
    KJ Equus Węgrzce
60HAMADA (45)MateuszKRZYŻOSIAK2590,08
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
61BAJERA (259)RomanBARTKOWIAK2858,56
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 CHILI PEPER (66)AnnaSTRZELCZYK (J.1990)Elim.
   Czeska / CZE / gelding / 2003 / Cassilius / Furioso II
   - / Anna Strzelczyk
    JKS Santok
 MARCO (261)TomaszMIELCAREKElim.
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
63
Ukończyło koni
61
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2008/2009, Zawody Regionalne "

Jaszkowo, 17-19 października 2008 r.
Wydruk: 19-10-2008 18:40:19
4 - C
Data: 18-10-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - C -zwykły - Mała Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LIBAN (194)JacekBOBIK052,21700 PLN
   HALFBREED / POL / stallion / 1996 / Cabrol / Lorderia\Dendryt
   - / Zdzisław Mikuła
    KJ Hippica Polonia
2LENA (137)JarosławSKRZYCZYŃSKI054,08700 PLN
   
   
    KJ Absolut
3FABIA (84)SławomirSZLACHTA056,98500 PLN
   SP / POL / mare / 2002 / Renommee / -
   - / Dubiel Witold
    JKS Wito Rzeszów
4RADON (82)ZofiaPOŁCZYŃSKA057,16500 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   - / Dawid Rakoczy
    GLKS Sokół Damasławek
5LUCJANO (39)EwaMAZUROWSKA060,67300 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Elvis / Lukrecja\ Akcept
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
6WINNER (98)KrzysztofMIKOŁAJCZAK062,81300 PLN
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
7QULANDER Z (26)BartoszGOSZCZYŃSKI063,67200 PLN
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
8LANDLOVER (53)StanisławPRZEDPEŁSKI063,90200 PLN
   DWB / DEN / stallion / 1999 / Solos Landinus / Sunset
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
9LACOME (4)GrzegorzKUBIAK065,54100 PLN
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
10VICTOR (226)AndrzejLEMAŃSKI065,57100 PLN
   - / NED / stallion / 2002 / Cordino / Vilena
   - / Marcelina Budziarska
    KJ Jantar Stryków
11PARDOES G (71)PawełKALICIŃSKI065,7820 PLN
   KWPN / NED / gelding / 1997 / In Doctro / Dynamite
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
12ROVETTO (193)JacekBOBIK066,0820 PLN
   OLD. / GER / stallion / 2002 / Radiator / Semiramis\Aldatus
   - / L.Sasinowski, J. Bobik
    KJ Hippica Polonia
13QUINCY (273)DawidKUBIAK067,0820 PLN
   
   
    Niezrzeszony
14PABLO (37)EwaMAZUROWSKA068,1320 PLN
   Old. / GER / stallion / 2002 / Pik Labionica / Ondra\ Cor De Brillant
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
15BOSCH II (35)JoannaTŁUSZCZ069,0820 PLN
   Młp. / POL / gelding / 2001 / Sir Laryks / Bonitacja
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
16LIVING LEGEND (246)HubertPOLOWCZYK069,3020 PLN
   
   
    KJ HBC Lasocice
17COLMAN H (196)PiotrFRAGSTEIN069,8220 PLN
   Holsteiner Warmblut / GER / gelding / 2001 / Colman / Urija\Casanova
   - / Mariusz Hadrysiak
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
18BACHUS (221)TomaszGAŁCZYŃSKI070,0620 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Louis / Brema\Tabun
   - / Jacek Tatrzyński
    OSK Michalscy Trzebnica
19CANDILLO'S BOY (85)AlicjaGRYGIER070,2220 PLN
   HOLST / GER / gelding / 2000 / Candillo / Partie\Lido
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
20MALAJKA (264)NataliaWŁODARCZAK071,0720 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
21LIMOGE 3 (87)AlicjaGRYGIER072,6120 PLN
   HANN / GER / mare / 2002 / Lux / Golden Girl\ Graf Grannus
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
22DRAGON (201)MarikaANTOLAK073,50
   SP / POL / gelding / 2001 / Elvis / Dygresja
   - / Marika Antolak
    Niezrzeszona
23FAWORYT (265)NataliaWŁODARCZAK175,70
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
24TATJANA (8)NinaWANDEL (J.1990)176,34
   KWPN / NED / mare / 2000 / Voltaire / New Milion
   - / Nina Wandel
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
25NOMAD (73)KrzysztofRETKA (JM.1993)279,14
   Wlkp. / POL / gelding / 1993 / Makart / Nemezja\Pistolet
   - / Bożena Retka
    Warszawski KJ
26KORYS LAKMUS (30)MonikaDULCZEWSKA456,65
   SP / POL / stallion / 1998 / Laufer / Akacja\Akrobat
   - / Wojciech Dulczewski
    KJ Zbrosławice
27NIL (107)NawojkaKIECOŃ (JM.1992)456,99
   SP / POL / gelding / 1996 / Kabuł / Niagara\Aragonit
   - / Jadwiga Borowiec
    LUKS Nysa Gubin
28NEMO (142)KasiaJACKIEWICZ457,32
   SP / POL / gelding / 2001 / Nurjev / Bamba\Dłużnik
   - / K.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
29IMAGINE (185)MariuszKLENIUK457,50
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
30ESCALONA (38)EwaMAZUROWSKA458,50
   HANN / GER / mare / 2001 / Escudo I / Cherrybomb\ Calypso II
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
31VIKTOR (105)MściwojKIECOŃ459,38
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
32LEVANTINO L (54)ŁukaszJOŃCZYK459,53
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Levantos / Halali\Granus
   - / Leszek Adamowicz
    KS Garo Zaborów
33ERYDAN (125)HubertKIERZNOWSKI462,17
   - / POL / gelding / 1998 / Elvis / Dolomira\Czubaruk
   - / Zbigniew Muźnierowski
    KJ Kietlów
34CAPRICE (223)JuliaBIEGANOWSKA462,76
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Coronado / Zurla\Fasolt
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
35MOUNTAIN (1)GrzegorzKUBIAK463,09
   Czes. gorąc. / CZE / gelding / 1999 / Landprinz / Nela\ Cattaro
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
36MISTER DU LIBAIRE (130)ŁukaszBRZÓSKA463,95
   SP / FRA / stallion / 2000 / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
37PARLANDO (3)GrzegorzKUBIAK464,96
   WESTF / GER / stallion / 1998 / Popcorn / Waldfee\ Windesi
   - / Marek Janicki
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
38SAVAGE (18)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)465,23
   SP / POL / stallion / 1992 / Adam / Szaruga\Wisus
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
39CHATEAU (144)ŁucjaMAJKA466,48
   SP / POL / stallion / 2001 / Cavallo / Choreografia\Ferro
   - / Łucja Majka
    KJ Kuźnia Nowowiejska
40GATSBY 144 (44)MateuszKRZYŻOSIAK466,60
   HANN / GER / gelding / 1997 / Graf Grannus / Grandola
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
41GREAFIN (152)HubertLUDWICZAK467,68
   HAN / GER / mare / 1999 / Graf Top / H. Palienessa
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
42ZANDORELLA KZ (65)MarcinPAKUŁA468,53
   - / NED / mare / 2002 / Zandor Z / Cinderella\ Cantus
   - / Klaver Caiss
    LKJ Chersoń Bielin
43CARAVELLA (251)AntoniCHŁAPOWSKI469,39
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
44SALVADOR (22)DinaZAWADZKA469,97
   KWPN / NED / gelding / 1999 / Calvados / Ilisa\Jasper
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
45URIAS (178)GabrielGŁUSEK470,06
   KWPN / NED / gwlding / 2001 / Indoctro / Ebilithya\ Ramiro Z
   
    Niezrzeszony
46GRAF MAJUS POLONUS (116)DawidCZARNECKI470,38
   HANN / GER / stallion / 1999 / Graf Granus / Santa Fee\Sandro
   - / Dariusz Okoński
    KJ Stado Starogard Gd.
47VERSACE (106)MściwojKIECOŃ471,78
   KWPN / NED / mare / 2002 / Orame / Nightingale\ Indorado
   
    KJ Agro-Handel Śrem
48VLORET B (99)KrzysztofMIKOŁAJCZAK472,41
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
49LASSINI (128)AdamNICPOŃ472,74
   Old. / GER / gelding / 2001 / Lady's King / Silvios Linda
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
50CASIUS PG (270)StanisławPRZEDPEŁSKI473,35
   
   
    KS Garo Zaborów
51ALBERT K (86)AlicjaGRYGIER473,65
   HANN / GER / gelding / 2001 / Acord II / Weltgirl\ Waltenbummler
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
52JOSZKO (2)GrzegorzKUBIAK473,72
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
53UITMUNTEND K (63)MarcinPAKUŁA574,40
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Cruising / Nathalie\ Contender
   - / Jakub Pękacz
    LKJ Chersoń Bielin
54LITTLE KEMM (220)LeszekGRAMZA575,10
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
55LION-B (163)EmiliaBOŻAŃSKA575,87
   BWP / BEL / gelding / 1993 / Emilion STB RP / Terific\Apalanin
   - / Transtur Sp. z o.o. Kraków
    WLKS Krakus Kraków
56GROM (249)ŁukaszIDKOWIAK678,96
   SP / POL / gelding / 2001 / Arizona / Gemara
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
57NEVILLE (140)JarosławSKRZYCZYŃSKI855,17
   SP / POL / gelding / 1998 / Dansing / Newis\Elvis
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
58WINDSOR (15)TomaszKUMOREK858,43
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Melchior / Nelle Van Het
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
59GIOCONDA (81)ZofiaPOŁCZYŃSKA858,84
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
60LIDER (252)AntoniCHŁAPOWSKI861,12
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
61BOLIWIA (170)KrzysztofLUDWICZAK861,73
   SP / POL / mare / 2002 / Elvis / Brenda\ Farn
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
62HBC LAKE BID (208)ŁukaszWASILEWSKI863,86
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Cascavelle\ Ahorn Z
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
63SAPHIR 344 (164)AgataKOZIORZĘBSKA865,96
   HANN / GER / gelding / 2002 / Stakkato / Gilly\ Graf Grannus
   - / Krzysztof Koziorzębski
    KJ Aromer
64U CAN'T LOSE (115)MarekWACŁAWIK867,54
   KWPN / NED / stallion / 2001 / Nathing To Lose / Enjolie\ Zeus
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
65COBRA (5)PatrycjaGOŃCZEWSKA (J.1991)868,08
   SP / POL / mare / 1998 / Elf / Cerla
   - / Patrycja Gończewska
    LKS Rywal Grudziądz
66CALL BOY (151)WeronikaRUBASZKIEWICZ871,23
   HANN / GER / gelding / 1999 / Cashman / Gloria
   - / H. Rubaszkiewicz
    SKJ Trawers Nadarzyn
67QUATRO (91)JacekZAGOR975,43
   HOL. / GER / gelding / 2001 / Quinar / Larissa\Concerto II
   - / Largo S.A
    Largo S.A.
68KANION (69)PawełKALICIŃSKI976,99
   HANN / GER / gelding / 1996 / Cordoba / Weingold\ Winstock
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
69KARTEL (100)KrzysztofMIKOŁAJCZAK1079,99
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia\ Mangan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
70ENZO III (150)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)1183,45
   - / - / gelding / 1997
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
71ILIVIA (75)ZofiaMIGDALSKA (JM.1994)1267,44
   KWPN / NED / mare / 1990 / Naturel / Dolivia\Jasper
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    Warszawski KJ
72SARATOW (117)DawidCZARNECKI1271,18
   SP / POL / stallion / 2000 / Le Voltaire / Sangara
   - / SO Sieraków
    KJ Stado Starogard Gd.
73LA CLASSIKA (214)PiotrMORSZTYN1375,46
   Old. / GER / mare / 2002 / Radiator / Lydelia\ Pilox
   - / Marek Szatkowski
    WKS Śląsk Wrocław
74MADABA (236)JanKUREK15101,73
   Młp. / POL / mare / 1997 / Dżamir / Malta\Manhpttan
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
75OAZA (200)MarikaANTOLAK1669,92
   SP / POL / mare / 1994 / Genius / Oktawa\ Dryl
   - / Marika Antolak
    Niezrzeszona
76BALLADA (126)HubertKIERZNOWSKI1672,37
   
   
    KJ Kietlów
77NEKTAR (253)AntoniCHŁAPOWSKI1672,73
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
78GIORGIO (102)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)1774,50
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
79GRAMIRO (101)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)1776,64
   OLD. / GER / gelding / 1998 / Granulit / Rikkira
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
80NASTURCJA (114)MarekWACŁAWIK1777,50
   SP / POL / mare / 1997 / Qumball / Niezapominajka\Davidoff
   - / Leszek Sasinowski
    KJ Hippica Polonia
81DARIWA (204)MarcinMATELSKI2073,91
   SP / POL / mare / 2002 / Etos / Donja I\Gloster
   - / Ferdynand Szczepaniak
    KJ Agro-Handel Śrem
 STOBRAWA (56)JacekKUŚNIERCZAKElim.
   SP / POL / mare / 2000 / Le Voltaire / Solina
   SK Moszna / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
 NYDEL DES ROSES (161)MartaPACHOLSKA (J.1991)Elim.
   
   
    WLKS Krakus Kraków
 OCEANE DU LIBAIRE (132)ŁukaszBRZÓSKARez.
   S.F. / FRA / mare / 2002 / Diaman De Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    KS SJ Sokół Pniewy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
84
Ukończyło koni
81
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2008/2009, Zawody Regionalne "

Jaszkowo, 17-19 października 2008 r.
Wydruk: 19-10-2008 18:40:31
5 - C1
Data: 18-10-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - C1 -dwufazowy - Runda Juniorska - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1REGIEL (34)KamilGRZELCZYK (J.1991)045,97031,93900 PLN
   XO / POL / stallion / 1998 / Arcus / Rea
   - / SO Bogusławice
    BKJ Bogusławice
2SANTOS (155)JarosławKOZIAROWSKI (J.1991)044,07032,15600 PLN
   
   
    WLKS Krakus Kraków
3CORIANO 24 (156)JarosławKOZIAROWSKI (J.1991)048,43032,20400 PLN
   Hol. / GER / gelding / 1998 / Corofino / Adelige\ Fier De Lui Z
   - / Barbara Kadłuczka
    WLKS Krakus Kraków
4LEVIS F (228)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)044,66033,24300 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
5VW RANDON (17)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)049,25033,30100 PLN
   Holszt. / NED / gelding / 1993 / Sacramentoson / Randi
   - / Leszek Wielgórski
    KJ Trachy Gliwice
6VANDAMME (166)WojciechDAHLKE (JM.1992)048,90034,0340 PLN
   KWPN / - / stallion / 2001
   
    BKS Kłos Budzyń
7SZALEJ (154)AleksandraRYT (J.1991)047,72034,4340 PLN
   SP / POL / gelding / 1997 / Louis / Salamanka\Szaniec
   - / Alojzy Ryt
    LKJ Ochaby
8DOWN BOY (133)JoannaPAWLAK (J.1991)045,13035,0040 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Power Prince / Dawn Hill\ Mooving Dream
   - / Elżbieta Czajkowska-Pawlak
    AKU Thomson Wrocław
9DON ROBERTO (74)KrzysztofRETKA (JM.1993)048,41437,8540 PLN
   SP / POL / stallion / 1998 / Robin II / Druza\Rahman
   - / Bożena Retka
    Warszawski KJ
10BIAŁY BÓR (197)PaulinaMALINOWSKA (J.1990)048,06438,3440 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Top Gun / Baskonia\ Judex
   - / Robert Wiszowaty
    KJ Szumawa Bobrowiec
11ELITA (146)AleksandraKOZANECKA (J.1991)045,50438,48
   - / LT / mare / 2001 / Espor / Luna
   - / Cezary Kozanecki
    KJ Szumawa Bobrowiec
12EURAS (158)NataliaKOZIAROWSKA (JM.1992)045,65649,48
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Efigenija\ Elever
   - / Jacek Koziarowska
    WLKS Krakus Kraków
13ORDAN (198)PaulinaMALINOWSKA (J.1990)050,56834,71
   SP / POL / stallion / 1999 / Lombardo / Orchidea\Ajax
   - / Aleksandra i Zbigniew Płatos
    KJ Szumawa Bobrowiec
14ŻYWAGO (41)JuliaKRUSZYNIEWICZ (JM.1992)048,06835,18
   SP / POL / stallion / 2001 / Nurjev / Żytanes\Orange Bay
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS ,,ELCON" Szczecin
15ESPIRANTO (110)AnnaŻABICKA (J.1991)443,66
   HANN / GER / gelding / 1998 / Espri / Walli
   - / Michał Żabicki
    KJ Stara Piła Tychy
16ESCUDERO L (76)AnnaSZLEZINGER (J.1991)444,53
   HANN / GER / stallion / 1997 / Escudo I / Cherrybomb\Calypso I
   
    Warszawski KJ
17OLIMP W (233)WiktoriaPOPŁAWSKA (J.1991)445,00
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / Oder / Paloma Picasso\ Palmer
   
    JKS Hanna
18LANDORA (159)MartaPACHOLSKA (J.1991)445,03
   HANN / GER / mare / -
   
    WLKS Krakus Kraków
19CENTURIA (112)TomaszMIŚKIEWICZ (JM.1992)446,53
   SP / POL / mare / 1999 / Mazzel / Celtika
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
20GRAND CANYON (113)TomaszMIŚKIEWICZ (JM.1992)446,84
   SP / POL / gelding / 2001 / Jegier / Gandawa
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
21AKCENT (49)AgataSZYMONIAK (J.1991)447,47
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
22DIAMANT (162)AgnieszkaGRUNDKOWSKA (JM.1992)447,81
   SP / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
    WLKS Krakus Kraków
23DUMOL (215)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)448,91
   
   
    KJ Trachy Gliwice
24CORTON (165)WojciechDAHLKE (JM.1992)450,22
   - / - / gelding / 2000 / Cortez / Magika
   
    BKS Kłos Budzyń
25NOMAD (73)KrzysztofRETKA (JM.1993)450,44
   Wlkp. / POL / gelding / 1993 / Makart / Nemezja\Pistolet
   - / Bożena Retka
    Warszawski KJ
26LAKITA 0005 (20)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)451,82
   HANN / GER / mare / 1999 / Laptop / Welfra
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
27HETMAN (141)MonikaJACKIEWICZ (JM.1992)661,00
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Homoreska\Cezar
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
28DORA (40)MartynaKOŁODZIEJCZAK841,19
   SP / POL / mare / 1998 / Dawid / Iga
   - / Renata Wójcik
    KJ Cavallo Bonin
29MARGO S (149)AmandaPIETRZAK (J.1991)854,03
   SP / POL / mare / 1998 / Oder / Melisa
   - / Sławomir Pietrzak
    SJ Bierzewice
30FOREST GUMP (77)AnnaSZLEZINGER (J.1991)854,50
   SP / POL / stallion / 2001 / Faust Z / Diatermia\Wagram
   - / A.Lemański, M.Budziarska
    Warszawski KJ
31MILTON K (48)AgataSZYMONIAK (J.1991)1062,90
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
32ALLEGRO (172)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)1243,28
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Acobat I / Georgia V\Cantus
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
33RENAISCITA (148)MagdalenaSZTURMOWICZ (JM.1992)1461,90
   - / GER / mare / 2001 / Quinar / Magic Lady
   - / Mirosław Szturmowicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
34LARRON (171)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)1566,78
   Hol. / - / stallion / 2001 / Lancer II / My Lady VI\ Linaro
   
    KJ Cavallo Bonin
35ALCATRAZ (173)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)1645,47
   
   
    KJ Cavallo Bonin
36JUKA (42)JuliaKRUSZYNIEWICZ (JM.1992)1759,04
   Traken / POL / mare / 2002 / Winword / Justa
   - / Wanda Damięcka
    JKS ,,ELCON" Szczecin
37KOMFORTAS (147)MagdalenaSZTURMOWICZ (JM.1992)1861,62
   Trak. / LIT / stallion / 1997 / Fordas / Korhelija
   - / Mirosław Szturmowicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
38NIL (107)NawojkaKIECOŃ (JM.1992)2055,62
   SP / POL / gelding / 1996 / Kabuł / Niagara\Aragonit
   - / Jadwiga Borowiec
    LUKS Nysa Gubin
 EQUUS ALOUETTE (111)AnnaŻABICKA (J.1991)Elim.
   HOLST. / GER / mare / 1998 / Ariadus / Prinzessin\Landmeister
   - / Michał Żabicki
    KJ Stara Piła Tychy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
300/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/45
Startowało koni
39
Ukończyło koni
38
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2008/2009, Zawody Regionalne "

Jaszkowo, 17-19 października 2008 r.
Wydruk: 19-10-2008 18:40:49
6 - CC1
Data: 18-10-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - CC1 -dwufazowy - Duża Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1COTTON CLUB (174)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)043,09036,641600 PLN
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
2ILIAN (6)JoannaROSICKA (J.1990)043,19038,941200 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Turbud Quirinus / Iliada\Czad
   - / Joanna Rosicka
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
3CARTAGO (24)BartoszGOSZCZYŃSKI044,31040,26900 PLN
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
4POTOMAK (70)PawełKALICIŃSKI046,72040,57600 PLN
   OLD / GER / gelding / 1996 / Grundsteins Erbe / Parcia\Venator
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
5UVENTI H (32)MonikaDULCZEWSKA045,15042,12300 PLN
   
   
    KJ Zbrosławice
6LIMBO 0130 (271)DawidKUBIAK045,18043,7350 PLN
   HOLSZT / GER / gelding / 1999 / Limbus / Kaskaja\ Lasino
   - / Sylwia Szczesna
    Niezrzeszony
7CORTINA (59)NataliaCZERNIK044,62433,3950 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Lambado / Celina\Cekin
   - / Amelia Czernik
    JKS Tornado Szczecin
8LANDAL (138)JarosławSKRZYCZYŃSKI049,88437,1950 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Eleganza
   - / Edmund Idkowiak
    KJ Absolut
9EREMITA (16)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)044,60439,0050 PLN
   xo / POL / stallion / 1998 / Veritas / Emigracja\Hipokryta
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
10SATURDAY (55)ŁukaszJOŃCZYK047,57439,7650 PLN
   KWPN / NED / mare / 1999 / Animo / -
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
11DUMOL (215)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)044,97441,7750 PLN
   
   
    KJ Trachy Gliwice
12LATINO (199)MarikaANTOLAK045,84446,2850 PLN
   HOLSZTYN / GER / gelding / 1993 / Lacros / Rica\Romantiker
   - / Marika Antolak
    Niezrzeszona
13SZALEJ (154)AleksandraRYT (J.1991)045,65842,6750 PLN
   SP / POL / gelding / 1997 / Louis / Salamanka\Szaniec
   - / Alojzy Ryt
    LKJ Ochaby
14CARLOS (46)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA044,44843,7950 PLN
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Celina\Cekin
   - / Mieczysław Śwętochowski
    KJ Absolut Wilczyce
15UTOPIA (90)JacekZAGOR045,821158,5650 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Phin Phin / Gallisto\Burggraaf
   - / Largo S.A.
    Largo S.A.
16SILISTRJA (94)JacekBUCKI045,161244,3950 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Silesia\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17ADMIRAŁ (83)SławomirSZLACHTA045,751559,9850 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Ambaras / Ajaka
   - / Dubiel Witold
    JKS Wito Rzeszów
18LEVINSTON (269)GrzegorzKUBIAK043,93Elim.
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
19KONKRET 2 (169)KrzysztofLUDWICZAK043,75Rez.
   BRANDENBURG / GER / stallion / 1997 / Kolibri / Ulme\ Ussuri XX
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
20CARTIER II (33)KatarzynaPOETSCHKE046,04Rez.
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
21CANDILLO'S BOY (85)AlicjaGRYGIER046,25Rez.
   HOLST / GER / gelding / 2000 / Candillo / Partie\Lido
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
22ALBERT K (86)AlicjaGRYGIER049,34Rez.
   HANN / GER / gelding / 2001 / Acord II / Weltgirl\ Waltenbummler
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
23CASPAR 55 (245)HubertPOLOWCZYK442,59
   HANN / GER / gelding / 1995 / Cashman / -\ Don Carlos
   
    KJ HBC Lasocice
24HURYSA (143)KasiaJACKIEWICZ443,53
   SP / POL / mare / 1999 / Enpiryk / Halma\Leuchtpfeil
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
25JURAND (78)KrzysztofPOŁCZYŃSKI443,56
   WLKP / POL / gelding / 1995 / Jankes / Iwa\Ink
   - / Krzysztof Połczyński
    GLKS Sokół Damasławek
26--27TAUNUS (192)JacekBOBIK444,28
   SP / POL / stallion / 2001 / Lavendel / Tarcza\Czad
   - / Zdzisław Mikuła
    KJ Hippica Polonia
26--27PARLANDO (3)GrzegorzKUBIAK444,28
   WESTF / GER / stallion / 1998 / Popcorn / Waldfee\ Windesi
   - / Marek Janicki
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
28GRAF PILOX (104)MściwojKIECOŃ444,47
   HANN / GER / stallion / 2001 / Wogenbrecher / Gremlin
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
29BOLERO DE RAVEL (103)MściwojKIECOŃ444,66
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    KJ Agro-Handel Śrem
30ODMĘT (211)MonikaPRZYSADA445,16
   Wlkp. / POL / stallion / 1996 / Oder / Cyria\Cekin
   - / Wacław Przysada
    WKS Śląsk Wrocław
31PACO (237)JanKUREK445,37
   SP / - / stallion / 1999 / Widar / Panama
   
    JUKS Abakus Kaczyna
32CHIARINA (160)MartaPACHOLSKA (J.1991)445,53
   Hol. / GER / mare / 2000 / Candillo / Kirana II\ Contender
   - / Krzysztof Pacholski
    WLKS Krakus Kraków
33TANGO (145)ŁucjaMAJKA446,38
   SP / SWE / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Daniel Dombrowicz
    KJ Kuźnia Nowowiejska
34RIVERA L (227)AndrzejLEMAŃSKI446,75
   OLD. / RFN / stallion / 2000 / Raphael / Zypirana\Zeus
   - / KJ Alexander
    KJ Jantar Stryków
35GRASSANT (139)JarosławSKRZYCZYŃSKI446,84
   
   
    KJ Absolut
36SALVO GOOSBY (218)LeszekGRAMZA447,84
   KWPN / NED / stallion / 1999 / Indorado / K-Elipse\Calvados
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
37LEO (43)JakubKRZYŻOSIAK450,72
   SP/Holst. / GER / stallion / 1998 / Lennon / Zakonda\Lacapo
   - / W. John, S. Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
38LION-B (163)EmiliaBOŻAŃSKA451,55
   BWP / BEL / gelding / 1993 / Emilion STB RP / Terific\Apalanin
   - / Transtur Sp. z o.o. Kraków
    WLKS Krakus Kraków
39ALCATRAZ (173)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)452,75
   
   
    KJ Cavallo Bonin
40CLAUDIUS VARUS (62)MarcinPAKUŁA452,87
   HOLSZT. / GER / gelding / 2001 / Contender / \ Lord Calando
   - / SK Bielin
    LKJ Chersoń Bielin
41PAMELA (36)JoannaTŁUSZCZ844,50
   SP / POL / mare / 2000 / Luron / Panama
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
42JASPIS (7)JoannaROSICKA (J.1990)845,84
   SP / POL / stallion / 1997 / Winner / Jasełka\Dipol
   - / Lucyna Chrzanowska
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
43ORINOKO W (12)WeronikaTYNDEL847,09
   SP / POL / gelding / 2000 / Leandro / Ossa M\ Przedświt XIII M
   - / Mirosław Tyndel
    Stadnina Niepołomice Sp. z o.o.
44PRESCILLA (9)NinaWANDEL (J.1990)847,84
   KWPN / NED / mare / 1997 / Voltaire / Janita
   - / Nina Wandel
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
45JOSZKO (2)GrzegorzKUBIAK849,43
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
46PARDOES G (71)PawełKALICIŃSKI850,66
   KWPN / NED / gelding / 1997 / In Doctro / Dynamite
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
47LASSINI (128)AdamNICPOŃ853,19
   Old. / GER / gelding / 2001 / Lady's King / Silvios Linda
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
48ZARIA (11)WeronikaTYNDEL1242,96
   SP / POL / mare / 1999 / Elvis / Zadina
   - / Mirosław Tyndel
    Stadnina Niepołomice Sp. z o.o.
49TURBUD TEMPO (51)StanisławPRZEDPEŁSKI1243,75
   BWP / BEL / stallion / 1996 / Palestro / Corina
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
50ORDAN (198)PaulinaMALINOWSKA (J.1990)1246,00
   SP / POL / stallion / 1999 / Lombardo / Orchidea\Ajax
   - / Aleksandra i Zbigniew Płatos
    KJ Szumawa Bobrowiec
51CORTON (165)WojciechDAHLKE (JM.1992)1246,15
   - / - / gelding / 2000 / Cortez / Magika
   
    BKS Kłos Budzyń
52MOUNTAIN (1)GrzegorzKUBIAK1246,50
   Czes. gorąc. / CZE / gelding / 1999 / Landprinz / Nela\ Cattaro
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
53MARINO (97)JacekBUCKI1247,16
   KWPN / NED / stallion / 1994 / Zeoliet / Eugata\Jasper
   - / SO Starogard Gdański
    KJ Agro-Handel Śrem
54BIAŁY BÓR (197)PaulinaMALINOWSKA (J.1990)1359,72
   SP / POL / stallion / 2000 / Top Gun / Baskonia\ Judex
   - / Robert Wiszowaty
    KJ Szumawa Bobrowiec
55LOXLEY (191)JacekBOBIK1359,97
   HANN / GER / gelding / 1998 / Laptop / Inhaculata/Il de Bovebon
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
56KORYS LADYLIKE (31)MonikaDULCZEWSKA1566,62
   SP / POL / stallion / 1997 / Laufer / Korys Dumna\Alegro
   - / Wojciech Dulczewski
    KJ Zbrosławice
57CALL BOY (151)WeronikaRUBASZKIEWICZ1642,66
   HANN / GER / gelding / 1999 / Cashman / Gloria
   - / H. Rubaszkiewicz
    SKJ Trawers Nadarzyn
58HBC LAKE BID (208)ŁukaszWASILEWSKI1648,66
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Cascavelle\ Ahorn Z
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
 CARPINA (127)AdamNICPOŃElim.
   HOLST / GER / mare / 1996 / Carpaccio / Constanta\Lantan
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
 ZASŁUGA (153)AleksandraRYT (J.1991)Elim.
   SP / POL / mare / 2001 / Elvis / Zarina
   - / Alojzy Ryt
    LKJ Ochaby
 MADABA (236)JanKUREKElim.
   Młp. / POL / mare / 1997 / Dżamir / Malta\Manhpttan
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
 SIR ROBIN (14)TomaszKUMOREKElim.
   SP / POL / stallion / 1997 / Robin Zet 2 / Sankcja\Jantar
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
 QUINCY (273)DawidKUBIAKElim.
   
   
    Niezrzeszony
 OTELLO (131)ŁukaszBRZÓSKARez.
   SP / POL / stallion / 2000 / Winner / Osnowa\Hajfong
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
 NASTURCJA (114)MarekWACŁAWIKRez.
   SP / POL / mare / 1997 / Qumball / Niezapominajka\Davidoff
   - / Leszek Sasinowski
    KJ Hippica Polonia
 WINDSOR (15)TomaszKUMOREKRez.
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Melchior / Nelle Van Het
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
145
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/6
Liczba skoków (Jumps)
9/7
Dystans (m)
300/260
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/48
Startowało koni
66
Ukończyło koni
58
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2008/2009, Zawody Regionalne "

Jaszkowo, 17-19 października 2008 r.
Wydruk: 19-10-2008 18:40:56
BCC2" - L1
Data: 18-10-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr BCC2" - L1 -zwykły z rozgrywką - BCC HPP - Tabela A; Art. 238.2.2
(Competition No BCC2")

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1FAIR PLAY (182)JacekWARGALLA065,62026,02
   HANN / GER / gelding / 1999 / Falkenstern II / Wespe
   - / Jacek Wargalla
    KJ Kuźnia Nowowiejska
2STOBRAWA (56)JacekKUŚNIERCZAK067,48026,70
   SP / POL / mare / 2000 / Le Voltaire / Solina
   SK Moszna / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
3EQUUS SHONY (268)PawełPIĄTKOWSKI067,30029,32
   - / SVK / mare / 1993 / Chavtajm Trak / Flying Star I\ Flying Star
   - / Paweł Piątkowski
    KJ Equus Węgrzce
4LANSJER L (225)MarcelinaBUDZIARSKA070,28029,47
   
   
    KJ Jantar Stryków
5LAPIS (67)BłażejGILLA070,83030,76
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
6ALIEN (205)PawełCHUDZIAK063,10434,31
   
   
    KS Idmar Krajkowo
7MAXIMUS (207)TheaDOUGAN065,90830,97
   
   
    KJ Piaseczno SJ Poster
8PERSEFONA (57)JacekKUŚNIERCZAK466,20
   Sp / POL / mare / 1998 / Winner / Persja
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
9CORNELIUSS (13)AndrzejKITA467,01
   HANN. / POL / gelding / 2000 / Carbio / Grisa Beue
   - / Andrzej Kita
    Stadnina Niepołomice Sp. z o.o.
10DOMINIKA (118)PawełPIĄTKOWSKI467,45
   SLOV TEP / SVK / mare / 1997 / Rosenthal / Doris\ Alarm VI-31
   - / Paweł Piątkowski
    KJ Equus Węgrzce
11KWAZAR (183)JacekWARGALLA468,44
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
12MAGNUM (68)BłażejGILLA472,57
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
13TAMIRO 7 (29)AnnaTOMCZYK582,73
   OLD. / GER / gelding / 1992 / Top Of Class / Weigsel
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
14PAROLE D' ITALIC (203)AdamWYPIJEWSKI858,61
   
   
    GLKS Osielsko
15KASTOR (108)KonradSTEFAŃSKI858,87
   SP / POL / gelding / 2001 / Peres / Kora
   - / Konrad Stefański
    KJ Olmet Ostrów Wlkp.
16CONTENDRO SON (206)PawełCHUDZIAK862,61
   - / GER / - / 2002
   
    KS Idmar Krajkowo
17CANDY MAN (202)KatarzynaMASEŁKOWSKA-PODREZ866,10
   Trak. / POL / gelding / 2000 / Ignac / Czarelia\Akcept
   - / Katarzyna Masełkowska
    KJ Atrium Swarzędz
18CALAMBRIA (276)FranciszekKUREK1268,69
   SP / POL / mare / 1998 / Ober / Kriszuna\Kokoschka
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
19KALIMNOS (184)ZenonNAROJEK2476,51
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
 CHIVAS (179)AndrzejBALICKIElim.
   HOLSZT. / GER / gelding / 2002 / Cashand Carry / Helia III\ Calato
   
    KS Piaseczno SJ Poster
 BENY (209)BogumiłaSĄSIADEKElim.
   SP / POL / gelding / 2000 / Elvis / Brenda
   - / Bogumiła Sąsiadek
    KJ HBC Lasocice
 GARD (50)MarekWOJNOWSKIElim.
   SP / POL / gelding / 1998 / Le Voltaire / Galeria\ Fanimo
   - / Marek Wojnowski
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
 BOR (129)JacekFLISIAKElim.
   - / - / gelding / 1999 / Harwest / Birka
   
    JKS Tornado Szczecin
 DIEGO (177)AndrzejBALICKIRez.
   
   
    KS Piaseczno SJ Poster

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/6
Liczba skoków (Jumps)
11/7
Dystans (m)
400/270
Tempo (m/min)
300/300
Norma czasu (Time allowed)
80/54
Startowało koni
24
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2008/2009, Zawody Regionalne "

Jaszkowo, 17-19 października 2008 r.
Wydruk: 19-10-2008 18:40:59
BCC3" - L1
Data: 19-10-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr BCC3" - L1 -BCC - L1 - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - Tabela A; Art. 269.5
(Competition No BCC3")

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CALAMBRIA (276)FranciszekKUREK4448,46
   SP / POL / mare / 1998 / Ober / Kriszuna\Kokoschka
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
2CONTENDRO SON (206)PawełCHUDZIAK4452,82
   - / GER / - / 2002
   
    KS Idmar Krajkowo
3KEN (58)JacekKUŚNIERCZAK4453,84
   SP / POL / gelding / 2003 / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
4DOMINIKA (118)PawełPIĄTKOWSKI4455,05
   SLOV TEP / SVK / mare / 1997 / Rosenthal / Doris\ Alarm VI-31
   - / Paweł Piątkowski
    KJ Equus Węgrzce
5KASTOR (108)KonradSTEFAŃSKI4041,73
   SP / POL / gelding / 2001 / Peres / Kora
   - / Konrad Stefański
    KJ Olmet Ostrów Wlkp.
6ALIEN (205)PawełCHUDZIAK3951,72
   
   
    KS Idmar Krajkowo
7DIEGO (177)AndrzejBALICKI3463,20
   
   
    KS Piaseczno SJ Poster
 GARD (50)MarekWOJNOWSKIElim.
   SP / POL / gelding / 1998 / Le Voltaire / Galeria\ Fanimo
   - / Marek Wojnowski
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
 BOR (129)JacekFLISIAKElim.
   - / - / gelding / 1999 / Harwest / Birka
   
    JKS Tornado Szczecin
 CANDY MAN (202)KatarzynaMASEŁKOWSKA-PODREZElim.
   Trak. / POL / gelding / 2000 / Ignac / Czarelia\Akcept
   - / Katarzyna Masełkowska
    KJ Atrium Swarzędz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
60
Startowało koni
10
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2008/2009, Zawody Regionalne "

Jaszkowo, 17-19 października 2008 r.
Wydruk: 19-10-2008 18:41:07
R3" - N
Data: 19-10-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R3" - N - N - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - Tabela A; Art. 269.5
(Competition No R3")

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KANION (69)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)4439,54350 PLN
   HANN / GER / gelding / 1996 / Cordoba / Weingold\ Winstock
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
2--3MARCUS (72)KrzysztofRETKA (JM.1993)4441,88150 PLN
   kuc / POL / gelding / 2000 / Arcus / Maggi\ Nando
   - / Bożena Retka
    Warszawski KJ
2--3CERKIEW (258)RomanBARTKOWIAK4441,88150 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Empiryk / Cykada\ Komandor
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
4LEPTON (262)TomaszMIELCAREK4441,90
   Wlkp. / POL / gelding / 2001
   
    KJ CH Jaszkowo
5NASTURCJA (260)TomaszMIELCAREK4443,73
   SP / POL / mare / 1997 / Carrera D'Adriers / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
6GODER (186)AgnieszkaKUSMAN4444,27
   WLKP / POL / stallion / 1997 / Oder / Gietka
   - / Jerzy Ejma
    KJ Korona Wałcz
7PALMERA (244)HubertPOLOWCZYK4444,83
    / Landos I / Psota/ Jesion
   
    KJ HBC Lasocice
8EQUUS ALOUETTE (111)AnnaŻABICKA (J.1991)4445,55
   HOLST. / GER / mare / 1998 / Ariadus / Prinzessin\Landmeister
   - / Michał Żabicki
    KJ Stara Piła Tychy
9CAMILLO SON (190)KarolGODLEWSKI4445,72
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
10VEJOTTIE (224)MarekMARKIEWICZ4445,82
   KWPN / NED / - / 2002 / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    KJ Koncepta Szczecin
11SINEY (232)PiotrMORSZTYN4446,25
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
12D-CALIPSA (47)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA4448,01
   SP / POL / mare / 2002 / Correro / Dolina\ Caletto's Son
   - / Mieczysław Świętochowski
    KJ Absolut Wilczyce
13ONLY YOU (79)KrzysztofPOŁCZYŃSKI4449,68
   SP / POL / stallion / 2002 / Igman / Octet\Careful
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
14AVATAR (222)MściwojKIECOŃ4450,36
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
15GOLDIK GIRL (195)KarolinaFRAGSTEIN4451,60
   OLD. / GER / - / 2003 / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Jan van Hamond
    JKS Cavallo Bonin
16DARK CARETINO (88)AlicjaGRYGIER4452,58
   Westf. / GER / stallion / 2003 / Caretino / Dark Monn\ Danenkonig
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
17OCEANE DU LIBAIRE (132)ŁukaszBRZÓSKA4452,73
   S.F. / FRA / mare / 2002 / Diaman De Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    KS SJ Sokół Pniewy
18KEN (58)JacekKUŚNIERCZAK4454,38
   SP / POL / gelding / 2003 / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
19HAMADA (45)MateuszKRZYŻOSIAK4454,97
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
20PHENIX (93)JacekZAGOR4359,55
   - / GER / gelding / 2003 / Pilgrim / Holsatia
   - / Largo S.A.
    Largo S.A.
21CALANDA (188)MaksymilianWECHTA (JM.1993)4248,50
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
22MARCO (261)TomaszMIELCAREK4250,95
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
23JAKUCJA (263)TomaszMIELCAREK4252,15
   SP / POL / mare / 2001 / Maramano / Jamajka\ Mordechai
   Jan Gołąbek / Ryszard Zaręba
    KJ CH Jaszkowo
24MAGNUM (68)BłażejGILLA4254,29
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
25ALHAMBRA (272)DawidKUBIAK4147,55
   
   
    Niezrzeszony
26DONNA ROBINIA (255)ŁukaszTROSZCZYŃSKI4147,70
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
27VAN HALEN (213)PiotrMORSZTYN4052,92
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Hors La Loi II / Horetta\ Cavalier
   - / Monika Przysada
    WKS Śląsk Wrocław
28--29LAPIS (67)BłażejGILLA3945,72
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
28--29DUSZA ALBA (243)DariaKLIMECKA (J.1991)3945,72
   SP / POL / mare / 1994 / Dawidoff / Albania II\ Nemrod
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Agro-Handel Śrem
30TAMIRO 7 (29)AnnaTOMCZYK3951,48
   OLD. / GER / gelding / 1992 / Top Of Class / Weigsel
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
31LUGANA H (187)MaksymilianWECHTA (JM.1993)3843,00
   HOLSZTYN / GER / mare / 1994 / Loutano / Candie\Rainando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
32LUKSOR (254)ŁukaszTROSZCZYŃSKI3848,23
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
33LANSJER L (225)MarcelinaBUDZIARSKA3751,63
   
   
    KJ Jantar Stryków
34DIEGO (177)GabrielGŁUSEK3765,91
   
   
    Niezrzeszony
35NERON (189)KarolGODLEWSKI3654,92
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Wechta Rosnówko
36VLACIDO (212)PiotrMORSZTYN3552,43
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
37ESPIRANTO (110)AnnaŻABICKA (J.1991)3447,23
   HANN / GER / gelding / 1998 / Espri / Walli
   - / Michał Żabicki
    KJ Stara Piła Tychy
38LIMIT 57 (122)JuliaPIĄTKOWSKA3466,56
   Westf. / GER / gelding / 2003 / Lisabon / Picola\ Phantom
   - / Paweł Piątkowski
    KJ Equus Węgrzce
39BARRAS (217)PiotrMORSZTYN3354,08
   Old. / GER / gelding / 2002 / Baloubet du Rouet / Ristorante\ Grannus
   - / K.Dyrek, P.Morsztyn
    WKS Śląsk Wrocław
40EQUUS SHONY (268)PawełPIĄTKOWSKI3358,27
   - / SVK / mare / 1993 / Chavtajm Trak / Flying Star I\ Flying Star
   - / Paweł Piątkowski
    KJ Equus Węgrzce
41STOBRAWA (56)JacekKUŚNIERCZAK3144,06
   SP / POL / mare / 2000 / Le Voltaire / Solina
   SK Moszna / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
42COME WITH ME (109)BarbaraLATOMSKA2952,76
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
43EMMILY (80)KrzysztofPOŁCZYŃSKI2458,56
   Old. / GER / mare / 2002 / Landsieger I / Engadin\Contender
   - / Marek Odzimek
    GLKS Sokół Damasławek
44MAXIMUS (207)TheaDOUGAN2463,71
   
   
    KJ Piaseczno SJ Poster
45NYDEL DES ROSES (161)MartaPACHOLSKA (J.1991)2259,62
   
   
    WLKS Krakus Kraków
46BENY (209)ŁukaszWASILEWSKI1241,17
   SP / POL / gelding / 2000 / Elvis / Brenda
   - / Bogumiła Sąsiadek
    KJ HBC Lasocice
47DIRTY DANCING (60)NataliaCZERNIK757,10
   Westf. / GER / mare / 2003 / Parlando I / Dina
   
    JKS Tornado Szczecin
48CHIVAS (179)GrzegorzKUBIAK469,20
   HOLSZT. / GER / gelding / 2002 / Cashand Carry / Helia III\ Calato
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
49DUX (257)RomanBARTKOWIAK143,30
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 NEKTAR (253)AntoniCHŁAPOWSKI-438,19
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
56
Startowało koni
50
Ukończyło koni
49
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2008/2009, Zawody Regionalne "

Jaszkowo, 17-19 października 2008 r.
Wydruk: 19-10-2008 18:41:15
7 - C
Data: 19-10-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - C -o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - Tabela A; Art. 269.5
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LENA (137)JarosławSKRZYCZYŃSKI4439,00600 PLN
   
   
    KJ Absolut
2LOXLEY (191)JacekBOBIK4439,66400 PLN
   HANN / GER / gelding / 1998 / Laptop / Inhaculata/Il de Bovebon
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
3NEMO (142)KasiaJACKIEWICZ4443,05200 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Nurjev / Bamba\Dłużnik
   - / K.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
4MISTER DU LIBAIRE (130)ŁukaszBRZÓSKA4443,83150 PLN
   SP / FRA / stallion / 2000 / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
5OTELLO (131)ŁukaszBRZÓSKA4444,27100 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Winner / Osnowa\Hajfong
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
6ILIVIA (75)ZofiaMIGDALSKA (JM.1994)4445,4315 PLN
   KWPN / NED / mare / 1990 / Naturel / Dolivia\Jasper
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    Warszawski KJ
7PABLO (37)EwaMAZUROWSKA4445,6715 PLN
   Old. / GER / stallion / 2002 / Pik Labionica / Ondra\ Cor De Brillant
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
8FOREST GUMP (77)AnnaSZLEZINGER (J.1991)4445,9815 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Faust Z / Diatermia\Wagram
   - / A.Lemański, M.Budziarska
    Warszawski KJ
9HETMAN (141)MonikaJACKIEWICZ (JM.1992)4453,8115 PLN
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Homoreska\Cezar
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
10QUATRO (91)JacekZAGOR4455,8515 PLN
   HOL. / GER / gelding / 2001 / Quinar / Larissa\Concerto II
   - / Largo S.A
    Largo S.A.
11MARGO S (149)AmandaPIETRZAK (J.1991)4245,43
   SP / POL / mare / 1998 / Oder / Melisa
   - / Sławomir Pietrzak
    SJ Bierzewice
12SENGAJ (21)DinaZAWADZKA4252,31
   SP / POL / gelding / 2000 / Niels / Sekwencja\ Lap Bej
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
13ROVETTO (193)JacekBOBIK4050,38
   OLD. / GER / stallion / 2002 / Radiator / Semiramis\Aldatus
   - / L.Sasinowski, J. Bobik
    KJ Hippica Polonia
14KARTEL (100)KrzysztofMIKOŁAJCZAK4055,66
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia\ Mangan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15MILTON K (48)AgataSZYMONIAK (J.1991)3946,28
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
16MARATON (256)ŁukaszTROSZCZYŃSKI3951,05
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
17VICTOR (226)AndrzejLEMAŃSKI3953,40
   - / NED / stallion / 2002 / Cordino / Vilena
   - / Marcelina Budziarska
    KJ Jantar Stryków
18DORA (40)MartynaKOŁODZIEJCZAK3843,60
   SP / POL / mare / 1998 / Dawid / Iga
   - / Renata Wójcik
    KJ Cavallo Bonin
19LARRON (171)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)3747,00
   Hol. / - / stallion / 2001 / Lancer II / My Lady VI\ Linaro
   
    KJ Cavallo Bonin
20U CAN'T LOSE (115)MarekWACŁAWIK3647,87
   KWPN / NED / stallion / 2001 / Nathing To Lose / Enjolie\ Zeus
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
21GIORGIO (102)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)3055,18
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
22HABIBI KIN (266)ŁukaszIDKOWIAK3080,07
   SP / POL / gelding / 1999 / Rytm / Haga
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
23GRAMIRO (101)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)2757,06
   OLD. / GER / gelding / 1998 / Granulit / Rikkira
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
24DARIWA (204)MarcinMATELSKI2550,70
   SP / POL / mare / 2002 / Etos / Donja I\Gloster
   - / Ferdynand Szczepaniak
    KJ Agro-Handel Śrem
25LACOME (4)GrzegorzKUBIAK2551,89
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
26LIDER (252)AntoniCHŁAPOWSKI2456,85
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
27MADABA (236)JanKUREK2381,61
   Młp. / POL / mare / 1997 / Dżamir / Malta\Manhpttan
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
28LA CLASSIKA (214)PiotrMORSZTYN1243,40
   Old. / GER / mare / 2002 / Radiator / Lydelia\ Pilox
   - / Marek Szatkowski
    WKS Śląsk Wrocław
29LIMOGE 3 (87)AlicjaGRYGIER1245,00
   HANN / GER / mare / 2002 / Lux / Golden Girl\ Graf Grannus
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
30WINDSOR (15)TomaszKUMOREK1251,08
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Melchior / Nelle Van Het
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
31IMAGINE (185)MariuszKLENIUK1044,93
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
32ALLEGRO (172)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)1046,43
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Acobat I / Georgia V\Cantus
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
33STOBRAWA (56)JacekKUŚNIERCZAK1052,77
   SP / POL / mare / 2000 / Le Voltaire / Solina
   SK Moszna / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
34LION-B (163)EmiliaBOŻAŃSKA948,70
   BWP / BEL / gelding / 1993 / Emilion STB RP / Terific\Apalanin
   - / Transtur Sp. z o.o. Kraków
    WLKS Krakus Kraków
35NASTURCJA (114)MarekWACŁAWIK858,93
   SP / POL / mare / 1997 / Qumball / Niezapominajka\Davidoff
   - / Leszek Sasinowski
    KJ Hippica Polonia
36BOSCH II (35)JoannaTŁUSZCZ861,73
   Młp. / POL / gelding / 2001 / Sir Laryks / Bonitacja
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
37NEVILLE (140)JarosławSKRZYCZYŃSKI543,04
   SP / POL / gelding / 1998 / Dansing / Newis\Elvis
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
 SARATOW (117)DawidCZARNECKIElim.
   SP / POL / stallion / 2000 / Le Voltaire / Sangara
   - / SO Sieraków
    KJ Stado Starogard Gd.
 ENZO III (150)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)Elim.
   - / - / gelding / 1997
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
56
Startowało koni
39
Ukończyło koni
37
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2008/2009, Zawody Regionalne "

Jaszkowo, 17-19 października 2008 r.
Wydruk: 19-10-2008 18:41:23
8 A - C1
Data: 19-10-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 A - C1 -zwykły z rozgrywką - Finał Rundy Juniorskiej - Tabela A; Art. 238.2.2
(Competition No 8 A)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1VW RANDON (17)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)063,18031,801600 PLN
   Holszt. / NED / gelding / 1993 / Sacramentoson / Randi
   - / Leszek Wielgórski
    KJ Trachy Gliwice
2SANTOS (155)JarosławKOZIAROWSKI (J.1991)060,95033,901200 PLN
   
   
    WLKS Krakus Kraków
3EURAS (158)NataliaKOZIAROWSKA (JM.1992)058,19034,14900 PLN
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Efigenija\ Elever
   - / Jacek Koziarowska
    WLKS Krakus Kraków
4BIAŁY BÓR (197)PaulinaMALINOWSKA (J.1990)062,97836,25600 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Top Gun / Baskonia\ Judex
   - / Robert Wiszowaty
    KJ Szumawa Bobrowiec
5PRESCILLA (9)NinaWANDEL (J.1990)064,681150,32300 PLN
   KWPN / NED / mare / 1997 / Voltaire / Janita
   - / Nina Wandel
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
6DIAMANT (162)AgnieszkaGRUNDKOWSKA (JM.1992)059,701639,93200 PLN
   SP / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
    WLKS Krakus Kraków
7SZALEJ (154)AleksandraRYT (J.1991)456,59200 PLN
   SP / POL / gelding / 1997 / Louis / Salamanka\Szaniec
   - / Alojzy Ryt
    LKJ Ochaby
8ELITA (146)AleksandraKOZANECKA (J.1991)459,86
   - / LT / mare / 2001 / Espor / Luna
   - / Cezary Kozanecki
    KJ Szumawa Bobrowiec
9DON ROBERTO (74)Krzysztof