Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody IV El.HPP 2007/2008, Zawody Regionalne *

Jaszkowo, 22-24.02.2008 r.
Wydruk: 24-02-2008 18:29:40
W1* - P
Data: 22-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr W1* - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No W1*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KARTEL (184)KrzysztofMIKOŁAJCZAK041,98250 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2WAREG (185)KrzysztofMIKOŁAJCZAK043,19150 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3CARPIANO (203)KrzysztofTARASEK044,50100 PLN
   Holst. / - / - / 2002 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
4WENUS (25)NataliaRÓŻAK047,28
   SP / POL / mare / 2001 / Carnute / Wiktoria\ Dakar
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
5DZIEWOJA (238)WeronikaTYNDEL047,61
   SP / POL / mare / 1999 / Justin Damiro / Dynastia\ Dover
   - / Mirosław Tyndel
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
6MAGNOLIA (191)JacekBUCKI048,71
   SP / POL / mare / 2000 / Carbano / Mankala\Cyferus
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
7EXPOSITA (41)MaksymilianWECHTA (JM.1993)048,82
   Hol. / - / mare / 1998 / Exkurs / Ida II\ Caletto I
   
    KJ Wechta Rosnówko
8CARAT (216)MarekODZIMEK049,96
   - / POL / stallion / 2001 / Adrian / Corsa\Componist
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
9ARROW (165)IzabelaPRZERADOWSKA050,31
   - / POL / stallion / 2001 / Rubin / Akita\ Harding
   - / Piotr Rębelski
    KJ Piseczno SJ Poster
10BAJADERA (117)TomaszMIŚKIEWICZ (JM.1992)050,36
   SP / POL / mare / 2001 / Sofix / -
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
11KADET (124)KatarzynaWIŚNIEWSKA050,44
   - / POL / gelding / 2000
   - / Katarzyna Wiśniewska
    Niezrzeszona
12BENY (249)BogumiłaSĄSIADEK051,32
   SP / POL / gelding / 2000 / Elvis / Brenda
   - / Bogumiła Sąsiadek
    KJ HBC Lasocice
13CARPINO (202)KrzysztofTARASEK051,92
   Holst. / - / - / 2003 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
14DUSZA ALBA (242)EwaNIESTRAWSKA052,21
   SP / POL / mare / 1994 / Dawidoff / Albania
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki-Osieczna
15CERKIEW (252)ŁukaszTROSZCZYŃSKI052,72
   
   
    KJ CH Jaszkowo
16COLMAN H (237)PiotrFRAGSTEIN053,10
   - / GER / gelding / 2001 / Colman / Urija\Casanova
   - / Mariusz Hadrysiak
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
17HABIBI KIN (262)ŁukaszIDKOWIAK053,41
   SP / POL / gelding / 1999 / Rytm / Haga
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
18VIKTOR (199)MściwojKIECOŃ053,78
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Phin Phin / Oviana\ Karandasj
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
19BROWAR (267)MariuszKLENIUK054,28
   XO / POL / stallion / 1998 / Sebastian / Belisima
   - / SK Walewice
    LKJ Gabon Walewice
20GOBELIN (241)SylwiaSZUTKIEWICZ054,33
   Małop. / - / gelding / 1994 / Bonaparte / Gorycja
   - / Sylwia Szutkiewicz
    KJ Jeziorki-Osieczna
21ORUNIA (8)MateuszKRZYŻOSIAK054,67
   - / POL / mare / 2002 / Czad / Okaryna\ Herbatnik
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
22--23RAGUSA I (248)JakubPODGÓRNY054,68
   
   
    SKJ Maneż Żelichów
22--23LUXOR (253)ŁukaszTROSZCZYŃSKI054,68
   
   
    KJ CH Jaszkowo
24REWIR (240)SławomirKACZMAREK056,12
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
25CUCUMBER 1 (239)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)056,53
   HOLST. / GER / mare / 2001 / Colman / Mareike\ Barnaul
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
26LIMOGE 3 (157)AlicjaGRYGIER057,34
   HANN / GER / mare / 2002 / Lux / Golden Girl
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
27CATRINA (152)PiotrFRAGSTEIN057,55
   HOLSZT. / GER / mare / 2003 / Con Air / Ises\ Alcatraz
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
28CALINE (263)ŁukaszIDKOWIAK057,59
   Holst. / GER / mare / 1999 / Calido I / E-Lady\ Leuthen I
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
29DARK CARETINO (158)AlicjaGRYGIER058,55
   Westf. / GER / stallion / 2003 / Caretino / Dark Monn
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
30ONLY YOU (23)ZofiaPOŁCZYŃSKA058,94
   SP / POL / stallion / 2002 / Igman / Octet\Careful
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
31ANNA SHILA (129)WojciechWOJCIANIEC445,40
   Saksońska / - / mare / 2001 / Piskator / Anna-Sui\ Wackerbarth
   - / Wojciech Wojcianiec
    KJ Cavallo Bonin
32WHIN WHIN WH (114)MaciejGAŁKIEWICZ451,04
   KWPN / NED / stallion / 2003 / Phin Phin / Saniki
   - / Maciej Gałkiewicz
    BKJ Bogusławice
33GRAND DAME (209)PatrycjaGOŃCZEWSKA (J.1991)451,91
   Westf. / GER / mare / 1997
   - / Juliusz Holowaty
    LKS Rywal Grudziądz
34DIEGO (27)GabrielGŁUSEK452,14
   
   
    Niezrzeszony
35EKKOR (80)DorotaWASKIEL452,51
   Trak. / - / stallion / - / Prohvet / Ersti\ Ves
   - / Edmund Lazarewicz
    KJ Dom Koni Lazar
36WALANTAINES (182)MateuszWOJCIECHOWSKI453,20
   SP / POL / stallion / 2002 / Wanta / Lambada
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
37DAKAR (220)KrzysztofOKŁA (JM.1994)453,37
   - / GER / gelding / 2000 / Rosselklang / Fashion
   - / Andrzej Okła
    Kielecki Klub Jeździecki
38LUGANA H (246)MaksymilianWECHTA (JM.1993)453,41
   HOLSZTYN / GER / mare / 1994 / Loutano / Candie\Rainando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
39STROFA (186)KrzysztofMIKOŁAJCZAK453,73
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Sagara\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
40TOSCANIA (200)JacekBUCKI456,17
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
41KADM (160)SoniaGAJ459,25
   xxoo / POL / stallion / 1996 / Wiedeń / Kadma\ Marko
   
    JKS Czanki Międzyrzecze
42BOSCH - Z (70)JoannaTŁUSZCZ460,28
   - / POL / gelding / 2003 / Sir Larius / Bonitacja
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
43CLASINI (153)PiotrFRAGSTEIN772,50
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / Clasido / Monika\ Capello
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
44VINCENT Y (115)MaciejGAŁKIEWICZ774,63
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Cavalier / Nobella
   - / Maciej Gałkiewicz
    BKJ Bogusławice
45FRIEDA (221)KrzysztofOKŁA (JM.1994)849,74
   - / GER / mare / 1996 / Ferragamo / Biggi
   - / Andrzej Okła
    Kielecki Klub Jeździecki
46ARKA (255)TomaszMIELCAREK850,56
   
   
    KJ CH Jaszkowo
47ARRA (81)AgnieszkaOLSZEWSKA851,40
   SP / POL / mare / 1998 / Halerz / Armila\ Arak
   
    SKJ Dworek Zielenin
48AIDA 98 (107)RafałJANUSZ853,25
   - / - / mare / 1995 / Acord / Gloria
   
    KS Garo Zaborów
49CASHRELIEF (223)TheaDOUGAN854,42
   ISH / IRL / - / 1999 / Capital / Rushing Water
   - / Thea Dougan
    KJ Piaseczno SJ Poster
50CONTENDUS (226)TomaszGAŁCZYŃSKI858,60
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
51ESPERANZA DE RABEL (247)JakubPODGÓRNY861,35
   
   
    SKJ Maneż Żelichów
52DONIA LAGOMERA (180)TadeuszPEŁESZUK877,60
   SP / POL / mare / 1998 / Elvis / Łaba/Akwen
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno
53CZTAN (190)JacekBUCKI964,60
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
54WENCCO (111)AndrzejGŁOSKOWSKI1275,75
   SP / POL / stallion / 2002 / Cacao Courcelle / Wenera
   - / SO Bogusławice
    BKJ Bogusławice
 ANGELO L (215)MarekODZIMEKElim.
   OLD. / GER / stallion / 2000 / Acord II / Larissa\Landadel
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
 VEJOTTIE (128)JuliaBIEGANOWSKAElim.
   KWPN / NED / - / 2002 / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
 ARTEDEUSZ (193)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)Elim.
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Dłużnik / Artedora\Posejdon
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
 MY LITTLE PROBLEM (222)TheaDOUGANElim.
   ISH / IRL / - / 2002 / Pussance / New Park Clover
   - / Thea Dougan
    KJ Piaseczno SJ Poster
 CRUKS DAIR (254)TomaszMIELCAREKElim.
   Belgisches WB / BEL / gelding / 1994 / Calvados / Jennya\Fend L'Air
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
63
Startowało koni
59
Ukończyło koni
54
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody IV El.HPP 2007/2008, Zawody Regionalne *

Jaszkowo, 22-24.02.2008 r.
Wydruk: 24-02-2008 18:29:58
R1* - N
Data: 22-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R1* - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No R1*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WAREG (185)KrzysztofMIKOŁAJCZAK039,61350 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2GRAND DAME (209)PatrycjaGOŃCZEWSKA (J.1991)041,73200 PLN
   Westf. / GER / mare / 1997
   - / Juliusz Holowaty
    LKS Rywal Grudziądz
3ALMERA (172)RobertWILCZEWSKI043,04100 PLN
   
   
    JKS Narew Różan
4CARPIANO (203)KrzysztofTARASEK043,61
   Holst. / - / - / 2002 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
5RADON (24)ZofiaPOŁCZYŃSKA044,38
   SP / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   - / Dawid Rakoczy
    GLKS Sokół Damasławek
6VIKTOR (199)MściwojKIECOŃ045,47
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Phin Phin / Oviana\ Karandasj
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
7DUSZA ALBA (242)EwaNIESTRAWSKA048,23
   SP / POL / mare / 1994 / Dawidoff / Albania
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki-Osieczna
8DOLORES (89)KonradKARGOL (JM.1992)048,80
   - / POL / mare / 2000 / Elvis / Dolomira
   - / Elżbieta Ujma
    KJK ,,Szary" Michałowice
9MY LITTLE PROBLEM (222)DawidKUBIAK048,94
   ISH / IRL / - / 2002 / Pussance / New Park Clover
   - / Thea Dougan
    Niezrzeszony
10CARRY SON (3)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)049,39
   Holst. / GER / stallion / 1999 / Carry / Karola\ Calato
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
11CARAT (216)MarekODZIMEK049,86
   - / POL / stallion / 2001 / Adrian / Corsa\Componist
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
12OLIVIA 108 (38)MonaKLARKOWSKA (J.1990)050,20
   Hol. / GER / mare / 1999 / Chambertin / Bolivia I\ Landgraf I
   - / Jerzy Zadorożny
    SKJ Sopot
13VEROLIEN (179)HubertPOLOWCZYK050,29
   KWPN / NED / mare / 2001 / Calvados / Goodwill\ Voltaire
   
    KJ HBC Lasocice
14GIORGIO (192)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)050,46
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
15OLIMP W (206)WiktoriaPOPŁAWSKA (J.1991)050,52
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / Oder / Paloma Picasso\ Palmer
   
    JKS Hanna
16KANTARA (251)ŁukaszTROSZCZYŃSKI050,79
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
17ZENO - S (88)AleksandraSZARY (J.1990)050,95
   Old. / GER / gelding / 1997 / Zeus / Burschikose
   - / KJK Szary Michałowice
    KJK ,,Szary" Michałowice
18--19GIOCONDA (22)ZofiaPOŁCZYŃSKA051,10
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
18--19FAWORYT (98)NataliaWŁODARCZAK051,10
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20PRELIANTHEUM (234)AndrzejBEDLIŃSKI (J.1991)052,09
   KWPN / NED / mare / 1997 / Highline / Heliantemum
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
21URIAS (28)GabrielGŁUSEK052,20
   KWPN / NED / gwlding / 2001 / Indoctro / Ebilithya\ Ramiro Z
   
    Niezrzeszony
22RAGNA T (154)KarolinaFRAGSTEIN053,10
   HOLSZT. / GER / mare / 2001 / Lancer II / Cascodur\ Caletto II
   - / Danuta Czajkowska
    JKS Cavallo Bonin
23CAMILLO SON (43)OliwiaWIERZBOWSKA053,27
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
24HAPPY BOY (32)JacekKUŚNIERCZAK053,57
   Saks. / GER / gelding / 2001 / Kordatus / Gybsi\Graninie
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
25ESCALONA (55)EwaMAZUROWSKA053,68
   HANN / GER / mare / 2001 / Escudo / Cherrybomb
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus
26BROWAR (267)MariuszKLENIUK053,88
   XO / POL / stallion / 1998 / Sebastian / Belisima
   - / SK Walewice
    LKJ Gabon Walewice
27WINNER (183)KrzysztofMIKOŁAJCZAK054,03
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
28STROFA (186)KrzysztofMIKOŁAJCZAK054,05
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Sagara\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
29WALANTAINES (182)MateuszWOJCIECHOWSKI054,41
   SP / POL / stallion / 2002 / Wanta / Lambada
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
30DON GRANDI P (229)SławomirKACZMAREK054,42
   SP / POL / stallion / 2001 / Grandioso / Dunka
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
31CENTURIA (116)TomaszMIŚKIEWICZ (JM.1992)054,43
   Sp / POL / mare / 2000 / Mazzel / Celtika
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
32CYRON (268)KlaudynaBŁASZAK054,94
   SP / POL / gelding / 2000 / Kontrgalop / Cyrlica\Dakar
   - / Ewa Solarska
    LKS Cwał Poznań
33LANDLOVER (59)StanisławPRZEDPEŁSKI055,03
   DWB / DEN / stallion / 1999 / Solos Landinus / Sunset
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
34GRAEFIN (21)KrzysztofPOŁCZYŃSKI055,40
   HAN / GER / mare / 1999 / Graf Top / H. Palienessa
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
35CARTHAMO (149)KrzysztofMAZUR055,58
   Hol. / POL / gelding / 1995 / Carthago / Tinka\ Cor De La Bryere
   - / Adam Sosnowski
    CWKS Legia Warszawa
36PERINO 14 (170)RobertWILCZEWSKI055,65
   - / GER / gelding / 1994 / Pageno / Priska\ Polydor
   - / Jarosław Szczepanek
    JKS Narew Różan
37CHATEAU (44)ŁucjaMAJKA055,75
   SP / POL / stallion / 2001 / Cavallo / Choreografia\Ferro
   - / Łucja Majka
    KJ Kuźnia Nowowiejska
38BOLIWIA (42)OliwiaWIERZBOWSKA056,53
   SP / POL / mare / 2002 / Elvis / Brenda\ Farn
   
    KJ Wechta Rosnówko
39ONLY YOU (23)ZofiaPOŁCZYŃSKA056,64
   SP / POL / stallion / 2002 / Igman / Octet\Careful
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
40LIMOGE 3 (157)AlicjaGRYGIER056,69
   HANN / GER / mare / 2002 / Lux / Golden Girl
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
41HALOGEN (112)AndrzejGŁOSKOWSKI056,94
   xo / POL / stallion / 2000 / Vis Versa / Hałastra
   - / SO Bogusławice
    BKJ Bogusławice
42PABLO (54)EwaMAZUROWSKA057,07
   Old. / GER / stallion / 2002 / Pik Labionica / Ondra
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus
43AMANT (13)TomaszKUMOREK057,62
   XO / POL / gelding / 1995 / Fan Bej / Amba\Rosan
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
44HETMAN (33)MonikaJACKIEWICZ (JM.1992)058,16
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Homoreska\Cezar
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
45CARTIER II (37)PiotrFRAGSTEIN059,04
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
46BOSCH - Z (70)JoannaTŁUSZCZ059,46
   - / POL / gelding / 2003 / Sir Larius / Bonitacja
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
47CHARLIE (19)GrzegorzPSIUK060,07
   SP / POL / gelding / 2001 / Marino / Czelia\Cordial
   - / Jolanta Szydłowska
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
48ALBERT K (96)AlicjaGRYGIER163,05
   HANN / GER / gelding / 2001 / Acord II / Weltgirl
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
49BUTAN (228)SławomirKACZMAREK440,95
   SP / POL / gelding / 1996 / Louis / Burgundia\Dakota
   - / Paweł Wytyk
    KJ Jeziorki-Osieczna
50ANNA SHILA (129)WojciechWOJCIANIEC441,32
   Saksońska / - / mare / 2001 / Piskator / Anna-Sui\ Wackerbarth
   - / Wojciech Wojcianiec
    KJ Cavallo Bonin
51DZIEWOJA (238)WeronikaTYNDEL443,13
   SP / POL / mare / 1999 / Justin Damiro / Dynastia\ Dover
   - / Mirosław Tyndel
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
52KARTEL (184)KrzysztofMIKOŁAJCZAK449,28
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
53DONIA LAGOMERA (180)TadeuszPEŁESZUK449,56
   SP / POL / mare / 1998 / Elvis / Łaba/Akwen
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno
54ARROW (165)IzabelaPRZERADOWSKA449,76
   - / POL / stallion / 2001 / Rubin / Akita\ Harding
   - / Piotr Rębelski
    KJ Piseczno SJ Poster
55ELINIO B (30)KatarzynaKANDER450,43
   - / POL / gelding / 1999 / Elvis / Candy
   - / Katarzyna Kander
    KS Garo Zaborów
56WENUS (25)NataliaRÓŻAK451,60
   SP / POL / mare / 2001 / Carnute / Wiktoria\ Dakar
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
57ARRA (81)AgnieszkaOLSZEWSKA452,40
   SP / POL / mare / 1998 / Halerz / Armila\ Arak
   
    SKJ Dworek Zielenin
58CZTAN (190)JacekBUCKI452,72
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
59TURBUD IMBIR (218)BarbaraMOES (J.1990)452,99
   - / - / stallion / 1998 / Quirinus / -
   - / Maurycy Moes
    JKS Equita Warszawa
60LUCKY DANE (87)AleksandraSZARY (J.1990)453,18
   DWP / - / gelding / 1994 / Lucky Light / Remona\ Rastell
   
    KJK ,,Szary" Michałowice
61SCAMPOLO 28 (85)AnnaSZARY453,50
   Czeska Gorąc. / SK / mare / 2001 / Scampolo / Lord Inci\Tatus 6
   - / Mirosław Szary
    KJK ,,Szary" Michałowice
62ROVETTO (143)JacekBOBIK454,34
   OLD. / GER / stallion / 2002 / Radiator / Semiramis\Aldatus
   - / L.Sasinowski, J. Bobik
    KJ Hippica Polonia
63EKKOR (80)DorotaWASKIEL454,47
   Trak. / - / stallion / - / Prohvet / Ersti\ Ves
   - / Edmund Lazarewicz
    KJ Dom Koni Lazar
64MAGNOLIA (191)JacekBUCKI454,59
   SP / POL / mare / 2000 / Carbano / Mankala\Cyferus
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
65MALAJKA (97)NataliaWŁODARCZAK455,30
   Wlkp. / - / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
66BERYL (217)KarolinaPINDUR-ANTOSZ455,49
   SP / POL / gelding / 2000 / Leandro / Bretania
   - / Robert Kuzianik
    KKJK Kraków
67TINA (53)JanMLECZKO456,61
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Oder / Tahiti\ Tumen
   - / Krzysztof Tyszko
    LKJ Ochaby
68NIL (201)NawojkaKIECOŃ (JM.1992)456,81
   SP / POL / gelding / 1996 / Kabuł / Niagara\Aragonit
   - / Jadwiga Borowiec
    LUKS Nysa Gubin
69ORUNIA (8)MateuszKRZYŻOSIAK457,59
   - / POL / mare / 2002 / Czad / Okaryna\ Herbatnik
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
70GRANDO (92)MichałZIĘBICKI458,63
   SP / CZE / gelding / 2002 / Great Pleasure / La Roschel\ Topas
   - / Michał Ziębicki
    WLKS Krakus Kraków
71ESPERANZA DE RABEL (247)JakubPODGÓRNY459,63
   
   
    SKJ Maneż Żelichów
72KADM (160)SoniaGAJ566,66
   xxoo / POL / stallion / 1996 / Wiedeń / Kadma\ Marko
   
    JKS Czanki Międzyrzecze
73LOU BEGA 0012 (65)ŁukaszKOZA773,39
   Old. / GER / gelding / 1999 / Landor S / Cleo
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
74PERSEFONA (31)JacekKUŚNIERCZAK849,09
   Sp / POL / mare / 1998 / Winner / Persja
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
75ANGELO L (215)MarekODZIMEK853,39
   OLD. / GER / stallion / 2000 / Acord II / Larissa\Landadel
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
76CUCUMBER 1 (239)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)853,99
   HOLST. / GER / mare / 2001 / Colman / Mareike\ Barnaul
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
77ULRICH (243)HubertKIERZNOWSKI854,21
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Calvados / Patricia\Kroongraaf
   - / M. Naryniecka-Reszuta
    KJ Kietlów
78TOSCANIA (200)JacekBUCKI855,52
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
79LEVINGSTON (168)GabrielGŁUSEK858,27
   
   
    Niezrzeszony
80ELIOT (236)ZbigniewBEDLIŃSKI860,05
   - / POL / gelding / 2001 / Rabiat II / Empirja\Genius
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
81RAGUSA I (248)JakubPODGÓRNY860,32
   
   
    SKJ Maneż Żelichów
82GAUS (235)ZbigniewBEDLIŃSKI861,23
   SP / POL / gelding / 2000 / Renome / Gaisma\Galops
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
83DAKAR (220)KrzysztofOKŁA (JM.1994)1258,38
   - / GER / gelding / 2000 / Rosselklang / Fashion
   - / Andrzej Okła
    Kielecki Klub Jeździecki
84CONTENDUS (226)TomaszGAŁCZYŃSKI1258,94
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
85QUINTO DE B (79)DorotaWASKIEL1366,05
   HANN / GER / stallion / - / Quinar / Lavante III\ Alexisz
   - / Edmund Lazarewicz
    KJ Dom Koni Lazar
86CALINE (263)ŁukaszIDKOWIAK1656,93
   Holst. / GER / mare / 1999 / Calido I / E-Lady\ Leuthen I
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
 PRESCILLA (46)NinaWANDELElim.
   KWPN / NED / mare / 1997 / Voltaire / Janita
   
    JKS ,,Wan-Ros"
 VEJOTTIE (128)JuliaBIEGANOWSKAElim.
   KWPN / NED / - / 2002 / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
 ZASŁUGA (91)AleksandraRYT (J.1991)Elim.
   SP / POL / mare / 2001 / Elvis / Zarina
   - / Alojzy Ryt
    LKJ Ochaby
 BAJADERA (117)TomaszMIŚKIEWICZ (JM.1992)Elim.
   SP / POL / mare / 2001 / Sofix / -
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
 GOBELIN (241)SylwiaSZUTKIEWICZElim.
   Małop. / - / gelding / 1994 / Bonaparte / Gorycja
   - / Sylwia Szutkiewicz
    KJ Jeziorki-Osieczna
 HABIBI KIN (262)ŁukaszIDKOWIAKElim.
   SP / POL / gelding / 1999 / Rytm / Haga
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
 LARRON (4)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)Elim.
   Hol. / - / stallion / 2001 / Lancer II / My Lady VI\ Linaro
   
    KJ Cavallo Bonin
 SZALEJ (90)AleksandraRYT (J.1991)Elim.
   SP / POL / gelding / 1997 / Louis / Salamanka\Szaniec
   - / Alojzy Ryt
    LKJ Ochaby

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
63
Startowało koni
94
Ukończyło koni
86
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody IV El.HPP 2007/2008, Zawody Regionalne *

Jaszkowo, 22-24.02.2008 r.
Wydruk: 24-02-2008 18:30:30
1 - C
Data: 22-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - C -dwufazowy - Mała Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1GLIGENIA I (68)JoannaTŁUSZCZ045,72026,04700 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Graf Quidam / Glazura\Lando
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
2CALANDA (40)OliwiaWIERZBOWSKA046,81026,40700 PLN
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
3PAMELA (69)JoannaTŁUSZCZ043,00026,57500 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Luron / Panama
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
4SILISTRJA (188)JacekBUCKI045,68026,60500 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Silesia\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5--6DOMINGO TENOR (83)KatarzynaWYGAS043,22026,89300 PLN
   SP / POL / stallion / 1995 / Tenor De La Cour / Dąbrowa
   SK Ochaby / Krzysztof Rdest
    Niezrzeszona
5--6MISTER DU LIBAIRE (173)ŁukaszBRZÓSKA043,22026,89300 PLN
   SP / FRA / stallion / 2000 / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
7SINA (14)GrzegorzKUBIAK049,09026,91200 PLN
   SP / IRL / mare / 1999 / Amiro / Lady Hilda
   - / K.Tryliński
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
8QUEEN (35)KasiaJACKIEWICZ042,59027,79200 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Quirinus / Cybrola
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
9URBANE (197)MściwojKIECOŃ042,56028,34100 PLN
   KWPN / NED / mare / 2001 / Landeur / Demesis
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
10HURYSA (34)KasiaJACKIEWICZ050,44029,59100 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Enpiryk / Halma\Leuchtpfeil
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
11HALAMA (155)JoannaPAWLAK (J.1991)044,53029,7720 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / Tytoń / Hala\Miejdanli
   - / Mirosław Staniesz
    AKU Thomson Wrocław
12CHARLIE (19)GrzegorzPSIUK049,84030,3620 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Marino / Czelia\Cordial
   - / Jolanta Szydłowska
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
13GAMBO (225)LeszekGRAMZA049,65030,5720 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / Oder / Gabi\Granit
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
14DALIA (151)PiotrFRAGSTEIN049,88030,7620 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Bolero de Ravel / Dawinia\Conor Pass
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
15GOLIAT (159)AleksandraMUSIAŁ049,85030,9520 PLN
   AUS PÓŁ. / AUT / gelding / 1995 / Garantie / Cavallera\Cavalier
   - / Karolina Musiał
    JKS Czanki Międzyrzecze
16LAKITA 0005 (63)ŁukaszKOZA048,06032,2920 PLN
   HANN / GER / mare / 1999 / Laptop / Welfra
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
17ROCKY (52)JanMLECZKO045,56032,5920 PLN
   KWPN / NED / gelding / 1998 / Cavalier / Dinke\Wagner
   - / Arkadiusz Mleczko
    LKJ Ochaby
18CHIARA (60)StanisławPRZEDPEŁSKI044,94032,7520 PLN
   - / GER / mare / 1999 / Calido / -
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
19ULLA V.D. HEYDEHOEK (231)BeataSZUBER045,03038,0820 PLN
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
20AWIATA 10 (16)GrzegorzKUBIAK047,44038,2820 PLN
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
21PERINO 14 (170)RobertWILCZEWSKI044,13040,5320 PLN
   - / GER / gelding / 1994 / Pageno / Priska\ Polydor
   - / Jarosław Szczepanek
    JKS Narew Różan
22NADONNA (139)IzabelaZMYSŁOWSKA043,25040,6320 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Logan / Nadona\Bolivar
   - / Stanisław Kowalczyk
    JKS Tornado Szczecin
23FAWORYT (98)NataliaWŁODARCZAK049,22042,9620 PLN
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
24CANDILLO'S BOY (95)AlicjaGRYGIER051,00043,1320 PLN
   HOLST / GER / gelding / 2000 / Candillo / Partie\Lido
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
25HBC LAKE BID (178)ŁukaszWASILEWSKI047,97426,6620 PLN
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Cascavelle\ Ahorn Z
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
26LANDO (66)ŁukaszKOZA045,00426,6820 PLN
   AUSTR / AUT / stallion / 1995 / Laurenz / Aroma\Aloube Z
   - / Jan Mleczko
    KJ Trachy Gliwice
27CLAUDIUS (198)MściwojKIECOŃ047,78427,8620 PLN
   Holst. / GER / gelding / 2001 / Claudio's Son / Mispe\ Lasino
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
28TROJKA (164)AntoniTOMASZEWSKI046,50428,4720 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / Lavendel / Tripla\ Cabrol
   - / R.J. Dobrowolski
    JKS Equita Warszawa
29POTOMAK (104)PawełKALICIŃSKI050,71428,61
   OLD / GER / gelding / 1996 / Grundsteins Erbe / Parcia\Venator
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
30PARDOES G (106)PawełKALICIŃSKI049,93428,70
   KWPN / NED / gelding / 1997 / In Doctro / Dynamite
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
31LOXLEY (141)JacekBOBIK046,44430,26
   HANN / GER / gelding / 1998 / Laptop / Inhaculata/Il de Bovebon
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
32WANTUS-V (84)KatarzynaWYGAS043,29436,62
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Caesar vd Helle / Thesaura vh
   - / Katarzyna Wygas
    Niezrzeszona
33SALVADOR (99)DinaZAWADZKA044,00438,09
   KWPN / NED / gelding / 1999 / Calvados / Ilisa\Jasper
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
34ARISTO (181)MateuszWOJCIECHOWSKI044,34830,67
   SP / POL / gelding / 1997 / Caletto's Son / Artystka\Tamaryn
   - / Sabrina Szablewska
    KJ Agro-Handel Śrem
35POLA (171)RobertWILCZEWSKI043,91830,96
   SP / POL / mare / 1999 / Maram / Pira\ Pirus
   - / Robert Wilczewski
    JKS Narew Różan
36TINA (53)JanMLECZKO047,69836,76
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Oder / Tahiti\ Tumen
   - / Krzysztof Tyszko
    LKJ Ochaby
37WINNER (183)KrzysztofMIKOŁAJCZAK045,28837,84
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
38EMBARGO (166)AntoniTOMASZEWSKI044,311363,73
   SP / POL / gelding / 1999 / Elvis / Bomba\Sztorm
   - / Antoni Tomaszewski
    JKS Equita Warszawa
39GATSBY 144 (7)MateuszKRZYŻOSIAK042,31Rez.
   HANN / GER / gelding / 1997 / Graf Grannus / Grandola
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
40LANDORA (135)MartaPACHOLSKA (J.1991)045,13Rez.
   HANN / GER / mare / -
   
    WLKS Krakus Kraków
41VIP (76)JacekMIERZWIŃSKI045,18Rez.
   SP / POL / stallion / 1998 / Le Voltaire / Verica
   - / Zbigniew Fiałkowski
    KS ,,Pegaz" Chwałowice
42CORIANO 24 (130)JarosławKOZIAROWSKI (J.1991)045,65Rez.
   Hol. / GER / gelding / 1998 / Corofino / Adelige\ Fier De Lui Z
   - / Barbara Kadłuczka
    WLKS Krakus Kraków
43EURAS (133)NataliaKOZIAROWSKA (JM.1992)046,62Rez.
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Efigenija\ Elever
   - / Jacek Koziarowska
    WLKS Krakus Kraków
44ENDY 6 (118)AgnieszkaNURKOWSKA047,00Rez.
   OLD. / GER / gelding / 1993 / Exlibrys / Hacienda
   - / Zbigniew Nurkowski
    Kielecki KJ
45SALLUST-S (77)JacekMIERZWIŃSKI051,34Rez.
   SP / POL / stallion / 2000 / Power Prince / Silver Lady
   - / Mirosław Stanisz
    KS ,,Pegaz" Chwałowice
46ERNIS (176)KajaDANKOWSKA (J.1990)442,25
   - / LT / - / 2000
   - / Marek Romanowski
    Kielecki Klub Jeździecki
47DIAMANT (136)AgnieszkaGRUNDKOWSKA (JM.1992)442,50
   Trak. / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
    WLKS Krakus Kraków
48GIOCONDA (22)ZofiaPOŁCZYŃSKA442,94
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
49CARUSO (204)KrzysztofTARASEK443,07
   Old. / - / - / 1999 / Coriolan / Bandeska
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
50TURBUD DE QUALITETE (86)AnnaSZARY443,12
   SP / POL / mare / 1996 / Quirinus-Turbud / Dahna\Kerman
   - / Paulina Jach
    KJK ,,Szary" Michałowice
51WILIA (10)JakubKRZYŻOSIAK443,18
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Oder / Weronika\Conor Pass
   - / Zenon Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
52EREMITA (62)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)443,40
   xo / POL / stallion / 1998 / Veritas / Emigracja\Hipokryta
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
53LACOME (123)MichałKUBIAK443,47
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
54FANTAZJA (147)KrzysztofMAZUR444,15
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Fala
   - / K.Mazur, O.Jechna
    CWKS Legia Warszawa
55ORINOKO W (72)WeronikaTYNDEL444,34
   SP / POL / - / 2000 / Leandro / Osa
   - / Mirosław Tyndel
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
56HEKTOR (230)JacekTOKARSKI444,44
   SP / POL / gelding / 1997 / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
57--58CAVALIERS CLOVER (119)MartaPIEKARSKA444,62
   ISH / IRL / gelding / 1996 / Cavalier / Ballyblood Clover
   - / Elżbieta Świerczyńska
    AZS Politechnika Warszawska
57--58ZARIA (71)WeronikaTYNDEL444,62
   SP / POL / mare / 1999 / Elvis / Zadina
   - / Mirosław Tyndel
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
59KAROLINKA CZE-KO-ROL (189)JacekBUCKI444,75
   WLKP / POL / mare / 1998 / Baryton / Kryniczanka\Dalton
   - / jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
60CARLOS (78)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA445,16
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Celina\Cekin
   - / Mieczysław Śwętochowski
    KJ Absolut Wilczyce
61LACOSTE DE LACOURE (174)ŁukaszBRZÓSKA445,44
   SF / FRA / stallion / 1999 / Apache Du Plant / Gironde De La Cour
   - / Brzóska Łukasz
    KS SJ Sokół Pniewy
62SYNERGIA (161)AntoniTOMASZEWSKI445,67
   SP / POL / mare / 1999 / Le Voltaire / Sylwia\Fanimo
   - / SK Moszna
    JKS Equita Warszawa
63LACRIMA (67)MagdalenaKOWALSKA445,69
   Pół. Aust. / POL / mare / 1995 / Lombard / Lukrecja\Akcept
   - / Ireneusz Kowalski
    KJ Trachy Gliwice
64CANTERO (265)HubertLUDWICZAK445,75
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    KJ Lotus Poznań
65TODIENA II (137)Grzegorz A.KUBIAK446,21
   SP / NED / mare / 2000 / Madison / Odiena
   - / Justyna Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
66AMANT (13)TomaszKUMOREK446,50
   XO / POL / gelding / 1995 / Fan Bej / Amba\Rosan
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
67DONNA ROBINIA (250)ŁukaszTROSZCZYŃSKI447,01
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
68OLSZTYN WM (227)MagdalenaPODSIADŁY447,15
   SP / POL / gelding / 1996 / Poncz / Oksana WM\Adrar
   - / Magdalena Podsiadły
    OSK Michalscy Trzebnica
69QUINCY (122)MichałKUBIAK447,54
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
70KOMFORTAS (45)ŁucjaMAJKA447,93
   Trak. / LIT / stallion / 1997 / Fordas / Kornella
   - / Mirosław Szturmowicz
    KJ Kuźnia Nowowiejska
71DOMINIKA (187)JacekBUCKI448,12
   SP / POL / mare / 1999 / Le Voltaire / Delfina\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
72ULRICH (243)HubertKIERZNOWSKI448,47
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Calvados / Patricia\Kroongraaf
   - / M. Naryniecka-Reszuta
    KJ Kietlów
73SIR ROBIN (12)TomaszKUMOREK449,00
   SP / POL / stallion / 1997 / Robin Zet 2 / Sankcja\Jantar
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
74BERYL (217)KarolinaPINDUR-ANTOSZ451,25
   SP / POL / gelding / 2000 / Leandro / Bretania
   - / Robert Kuzianik
    KKJK Kraków
75SCAMPOLO 28 (85)AnnaSZARY453,36
   Czeska Gorąc. / SK / mare / 2001 / Scampolo / Lord Inci\Tatus 6
   - / Mirosław Szary
    KJK ,,Szary" Michałowice
76ALBERT K (96)AlicjaGRYGIER554,15
   HANN / GER / gelding / 2001 / Acord II / Weltgirl
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
77DUNAJ (232)BeataSZUBER840,50
   SP / POL / gelding / 1994 / Desant / Dana\Kerman
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
78CAPRICE (127)JuliaBIEGANOWSKA841,94
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Coronado / Zurla\Fasolt
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
79CALIPH L (100)DinaZAWADZKA843,13
   SP / POL / gelding / 2000 / Corleone / Lascala\ Land Prinz
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
80PORTELLA HOEV'ES POKORELLA (29)KatarzynaKANDER843,53
   KWPN / NED / mare / 1997 / Karandasj / Hocorella
   - / Biuro Tłumaczeń Intertext Sp.z o.o.
    KS Garo Zaborów
81SYLVIO (264)HubertLUDWICZAK843,75
   SP / POL / gelding / 2000 / Louis / Sza\Pergamon
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    KJ Lotus Poznań
82URIAS (28)GabrielGŁUSEK843,97
   KWPN / NED / gwlding / 2001 / Indoctro / Ebilithya\ Ramiro Z
   
    Niezrzeszony
83LEVIS F (103)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)844,31
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
84LAMBADA (196)MściwojKIECOŃ844,65
   Oldenburg / GER / mare / 1997 / Landkaiser / Papaya\Pablo
   - / Jerzy Cerba
    KJ Agro-Handel Śrem
85HBC PLACIDO (177)ŁukaszWASILEWSKI844,97
   KWPN / NED / stallion / 1997 / Animo / -
   
    KJ HBC Lasocice
86DON GRANDI P (229)SławomirKACZMAREK846,09
   SP / POL / stallion / 2001 / Grandioso / Dunka
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
87LOU BEGA 0012 (65)ŁukaszKOZA846,16
   Old. / GER / gelding / 1999 / Landor S / Cleo
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
88GLORY OF ROCK (244)HubertKIERZNOWSKI846,72
   
   
    KJ Kietlów
89TAUNUS (142)JacekBOBIK846,81
   SP / POL / stallion / 2001 / Lavendel / Tarcza\Czad
   - / Zdzisław Mikuła
    KJ Hippica Polonia
90MALAJKA (97)NataliaWŁODARCZAK847,13
   Wlkp. / - / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
91LANDLOVER (59)StanisławPRZEDPEŁSKI847,47
   DWB / DEN / stallion / 1999 / Solos Landinus / Sunset
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
92VEROLIEN (179)HubertPOLOWCZYK847,84
   KWPN / NED / mare / 2001 / Calvados / Goodwill\ Voltaire
   
    KJ HBC Lasocice
93HEARTBREAKER 5 (94)MichałZIĘBICKI851,50
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Heartbreaker / Nafanory\ G.Ramiro Z
   - / Michał Ziębicki
    WLKS Krakus Kraków
94ERYDAN (245)HubertKIERZNOWSKI953,90
   - / POL / gelding / 1998 / Elvis / Dolomira\Czubaruk
   - / Zbigniew Muźnierowski
    KJ Kietlów
95ELINIO B (30)KatarzynaKANDER1241,00
   - / POL / gelding / 1999 / Elvis / Candy
   - / Katarzyna Kander
    KS Garo Zaborów
96GUBIN (26)MirosławUBERNA1242,87
   xo / POL / gelding / 1991 / Łowicz / Gumka\Szafir
   - / Mirosław Adam Uberna
    ZKS Drzonków
97BUTAN (228)SławomirKACZMAREK1243,28
   SP / POL / gelding / 1996 / Louis / Burgundia\Dakota
   - / Paweł Wytyk
    KJ Jeziorki-Osieczna
98BAJERA (256)AntoniCHŁAPOWSKI1243,44
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
99ALMERA (172)RobertWILCZEWSKI1245,47
   
   
    JKS Narew Różan
100CHATEAU (44)ŁucjaMAJKA1245,91
   SP / POL / stallion / 2001 / Cavallo / Choreografia\Ferro
   - / Łucja Majka
    KJ Kuźnia Nowowiejska
101LIDAM DU VERY (148)KrzysztofMAZUR1251,31
   SP / GER / stallion / 1999 / Quidam / Roxane
   - / Z. Urban
    CWKS Legia Warszawa
102CARTIER II (37)PiotrFRAGSTEIN1264,85
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
103KANSAS (39)AleksandraFURGO1644,38
   SP / POL / stallion / 1999 / Louis / Kalifornia\Cyrano
   - / Aleksndra Furgo
    SKJ Sopot
104WARO-HEROS (261)ŁukaszIDKOWIAK1646,81
   SP / POL / gelding / 1990 / Bandos / Herwia\Wenet
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
105SENGAJ (101)DinaZAWADZKA1785,72
   SP / POL / gelding / 2000 / Niels / Sekwencja\ Lap Bej
   
    KJ Aromer Józefin
106RAGNA T (154)KarolinaFRAGSTEIN2763,62
   HOLSZT. / GER / mare / 2001 / Lancer II / Cascodur\ Caletto II
   - / Danuta Czajkowska
    JKS Cavallo Bonin
 GRAEFIN (21)KrzysztofPOŁCZYŃSKIElim.
   HAN / GER / mare / 1999 / Graf Top / H. Palienessa
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
 LEVINGSTON (168)GabrielGŁUSEKElim.
   
   
    Niezrzeszony
 RITA (156)AleksandraDĄBKOWSKA (JM.1992)Elim.
   Wlkp. / POL / mare / 1998 / Dakar / Rewia
   - / Aleksandra Dąbkowska
    Niezrzeszona
 QUINTO DE B (79)DorotaWASKIELRez.
   HANN / GER / stallion / - / Quinar / Lavante III\ Alexisz
   - / Edmund Lazarewicz
    KJ Dom Koni Lazar
 CARTHAMO (149)KrzysztofMAZURRez.
   Hol. / POL / gelding / 1995 / Carthago / Tinka\ Cor De La Bryere
   - / Adam Sosnowski
    CWKS Legia Warszawa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
280/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
52/45
Startowało koni
111
Ukończyło koni
106
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody IV El.HPP 2007/2008, Zawody Regionalne *

Jaszkowo, 22-24.02.2008 r.
Wydruk: 24-02-2008 18:30:40
2 - C
Data: 22-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - C -zwykły - Runda Juniorska - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZASŁUGA (91)AleksandraRYT (J.1991)061,09900 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / Elvis / Zarina
   - / Alojzy Ryt
    LKJ Ochaby
2DOLORES (89)KonradKARGOL (JM.1992)062,71600 PLN
   - / POL / mare / 2000 / Elvis / Dolomira
   - / Elżbieta Ujma
    KJK ,,Szary" Michałowice
3VW RANDON (61)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)062,85400 PLN
   Holszt. / NED / gelding / 1993 / Sacramentoson / Randi
   - / Leszek Wielgórski
    KJ Trachy Gliwice
4IMPULS (131)JarosławKOZIAROWSKI (J.1991)065,10300 PLN
   WLKP / POL / stallion / 1993 / Agat / Iga
   - / Marek Romanowski
    WLKS Krakus Kraków
5NIL (201)NawojkaKIECOŃ (JM.1992)065,99100 PLN
   SP / POL / gelding / 1996 / Kabuł / Niagara\Aragonit
   - / Jadwiga Borowiec
    LUKS Nysa Gubin
6CZARA (140)JanBOBIK (JM.1993)066,7535 PLN
   SP / POL / mare / 1994 / Czad / Czerwica
   - / SK Nowielice
    KJ Dragon Nowielice
7HEROS (205)KajaDANKOWSKA (J.1990)067,2435 PLN
   SP / POL / gelding / 1998 / Cabrol / Heya\Jaguar
   - / Jerzy Dankowski
    Kielecki Klub Jeździecki
8CORIANO 24 (130)JarosławKOZIAROWSKI (J.1991)068,2535 PLN
   Hol. / GER / gelding / 1998 / Corofino / Adelige\ Fier De Lui Z
   - / Barbara Kadłuczka
    WLKS Krakus Kraków
9UILSKUIKEN (207)JacekPOLIKOWSKI (J.1991)069,9335 PLN
   SP / NED / stallion / 2001 / Karandasj / Oase\Burggraaf
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
10CENTURIA (116)TomaszMIŚKIEWICZ (JM.1992)070,3135 PLN
   Sp / POL / mare / 2000 / Mazzel / Celtika
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
11CORTON (211)WojciechDAHLKE (JM.1992)075,3835 PLN
   - / - / gelding / 2000 / Cortez / Magika
   
    BKS Kłos Budzyń
12HETMAN (33)MonikaJACKIEWICZ (JM.1992)282,22
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Homoreska\Cezar
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
13WIGONIA (132)NataliaKOZIAROWSKA (JM.1992)455,38
   WLKP / POL / mare / 1994 / Makari / Wiolencja\Ignam
   - / Jacek Koziarowski
    WLKS Krakus Kraków
14LEONARDO DA VINCI (5)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)457,32
   HOLSZT. / GER / stallion / 1997 / Lascadell / Navarra\Thuwin
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
15EREMITA (62)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)462,69
   xo / POL / stallion / 1998 / Veritas / Emigracja\Hipokryta
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
16GRANIT (167)JoannaMAZUREK (JM.1992)464,50
   XO / POL / gelding / 1996 / Grey / Gratka\Bao d'Ovill
   - / Joanna Mazurek
    KKJK Kraków
17BIAŁY BÓR (121)PaulinaMALINOWSKA (J.1990)467,02
   SP / POL / stallion / 2000 / Top Gun / Baskonia\ Judex
   - / Robert Wiszowaty
    KJ Szumawa Bobrowiec
18ŻYWAGO (82)JuliaKRUSZYNIEWICZ (JM.1992)467,33
   SP / POL / stallion / 2001 / Nurjev / Żytanes\Orange Bay
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS Tornado Szczecin
19SIR ELMAU (210)WojciechDAHLKE (JM.1992)467,80
   - / - / gelding / 1999 / Stauffenberg / Sutveny\ Ramzes
   
    BKS Kłos Budzyń
20LEVIS F (103)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)469,79
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
21CHIARINA (134)MartaPACHOLSKA (J.1991)470,27
   Hol. / GER / mare / 2000 / Candillo / Kirana II\ Contender
   - / Krzysztof Pacholski
    WLKS Krakus Kraków
22COBRA (208)PatrycjaGOŃCZEWSKA (J.1991)470,36
   SP / POL / mare / 1998 / Elf / Cerla
   - / Juliusz Holowaty
    LKS Rywal Grudziądz
23SIMONE (213)WojciechDAHLKE (JM.1992)470,59
   KWPN / NED / mare / 1999 / Corland / Naomi\Ahorn
   - / Antoni Dahlke
    BKS Kłos Budzyń
24CARRY SON (3)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)471,47
   Holst. / GER / stallion / 1999 / Carry / Karola\ Calato
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
25DIAMANT (136)AgnieszkaGRUNDKOWSKA (JM.1992)472,24
   Trak. / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
    WLKS Krakus Kraków
26GIORGIO (192)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)579,85
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
27MILTON K (50)AgataSZYMONIAK (J.1991)862,65
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
28AKCENT (51)AgataSZYMONIAK (J.1991)868,97
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
29OLIMP W (206)WiktoriaPOPŁAWSKA (J.1991)874,54
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / Oder / Paloma Picasso\ Palmer
   
    JKS Hanna
30SZALEJ (90)AleksandraRYT (J.1991)1258,66
   SP / POL / gelding / 1997 / Louis / Salamanka\Szaniec
   - / Alojzy Ryt
    LKJ Ochaby
31LANDORA (135)MartaPACHOLSKA (J.1991)1267,46
   HANN / GER / mare / -
   
    WLKS Krakus Kraków
32CORRERO (2)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)1273,35
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Claudio / Finja XIII\Contender
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
33GRANDIE (120)PaulinaMALINOWSKA (J.1990)1380,09
   SP / POL / stallion / 1996 / Garantie / Ava\Aloube Z
   - / Tadeusz Koza
    KJ Szumawa Bobrowiec
34HALAMA (155)JoannaPAWLAK (J.1991)1389,29
   SP / POL / mare / 1997 / Tytoń / Hala\Miejdanli
   - / Mirosław Staniesz
    AKU Thomson Wrocław
35PRESCILLA (46)NinaWANDEL1499,57
   KWPN / NED / mare / 1997 / Voltaire / Janita
   
    JKS ,,Wan-Ros"
36OLIVIA 108 (38)MonaKLARKOWSKA (J.1990)1670,34
   Hol. / GER / mare / 1999 / Chambertin / Bolivia I\ Landgraf I
   - / Jerzy Zadorożny
    SKJ Sopot
37ERNIS (176)KajaDANKOWSKA (J.1990)1672,34
   - / LT / - / 2000
   - / Marek Romanowski
    Kielecki Klub Jeździecki
38LUCKY DANE (87)AleksandraSZARY (J.1990)1677,79
   DWP / - / gelding / 1994 / Lucky Light / Remona\ Rastell
   
    KJK ,,Szary" Michałowice
39ORKISZ (108)KatarzynaKOWALIK (JM.1992)1795,68
   SP / POL / stallion / 1990 / Dino / Orawa
   - / Alicja Kowalik
    KS Garo Zaborów
40LARRON (4)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)2476,73
   Hol. / - / stallion / 2001 / Lancer II / My Lady VI\ Linaro
   
    KJ Cavallo Bonin
 ZENO - S (88)AleksandraSZARY (J.1990)Elim.
   Old. / GER / gelding / 1997 / Zeus / Burschikose
   - / KJK Szary Michałowice
    KJK ,,Szary" Michałowice
 EURAS (133)NataliaKOZIAROWSKA (JM.1992)Elim.
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Efigenija\ Elever
   - / Jacek Koziarowska
    WLKS Krakus Kraków
 RITA (156)AleksandraDĄBKOWSKA (JM.1992)Elim.
   Wlkp. / POL / mare / 1998 / Dakar / Rewia
   - / Aleksandra Dąbkowska
    Niezrzeszona
 COTTON CLUB (1)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)Rez.
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
44
Ukończyło koni
40
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody IV El.HPP 2007/2008, Zawody Regionalne *

Jaszkowo, 22-24.02.2008 r.
Wydruk: 24-02-2008 18:30:54
3 - CC
Data: 22-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - CC -zwykły - Duża Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1OMEN Z (15)GrzegorzKUBIAK060,941500 PLN
   KWPN / BEL / gelding / 1999 / Omar / Magic Claire
   - / Marzena Domańska
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
2OTELLO (175)ŁukaszBRZÓSKA062,161100 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Winner / Osnowa\Hajfong
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
3EUFORIA (194)MściwojKIECOŃ062,23800 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / Eskudo / Ambari
   - / Rinaldo Kiecoń
    KJ Agro-Handel Śrem
4BOLERO DE RAVEL (195)MściwojKIECOŃ062,79500 PLN
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    KJ Agro-Handel Śrem
5QUEEN (35)KasiaJACKIEWICZ064,41300 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Quirinus / Cybrola
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
6GLIGENIA I (68)JoannaTŁUSZCZ068,4645 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Graf Quidam / Glazura\Lando
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
7CANDILLO'S BOY (95)AlicjaGRYGIER070,0845 PLN
   HOLST / GER / gelding / 2000 / Candillo / Partie\Lido
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
8KILER (150)PiotrFRAGSTEIN071,5045 PLN
   SP / POL / gelding / 1998 / West / Karta\Dem
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
9LOVE PARADE 5 (58)StanisławPRZEDPEŁSKI072,1545 PLN
   Westf. / GER / mare / 1995 / Libero H / Paloma
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
10ENDY 6 (118)AgnieszkaNURKOWSKA074,0445 PLN
   OLD. / GER / gelding / 1993 / Exlibrys / Hacienda
   - / Zbigniew Nurkowski
    Kielecki KJ
11GAMBO (225)LeszekGRAMZA074,9645 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / Oder / Gabi\Granit
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
12DALIA (151)PiotrFRAGSTEIN076,8145 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Bolero de Ravel / Dawinia\Conor Pass
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
13HELLENIKA (162)AntoniTOMASZEWSKI462,3445 PLN
   SP / POL / mare / 1996 / Cabrol / Hellada
   SK Nowielice / Antoni Tomaszewski
    JKS Equita Warszawa
14ROCKY (52)JanMLECZKO466,4145 PLN
   KWPN / NED / gelding / 1998 / Cavalier / Dinke\Wagner
   - / Arkadiusz Mleczko
    LKJ Ochaby
15SOBIESKI AMBROSIO (18)GrzegorzPSIUK467,8545 PLN
   Old. / GER / gelding / 1996 / Acord II / Prinzess
   - / K. Tryliński
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
16HBC LAKE BID (178)ŁukaszWASILEWSKI471,7945 PLN
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Cascavelle\ Ahorn Z
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
17IMEQUYL (110)AndrzejGŁOSKOWSKI472,1945 PLN
   SP / POL / stallion / 1999 / Luron / Iluzja\Len
   - / SO Bogusławice
    BKJ Bogusławice
18LANDMINA (125)DawidKUBIAK472,33
   SW / SWE / mare / 1995 / Landlord / Robbżan\ Robinż
   - / Jarosław Szczepanek
    Niezrzeszony
19HURYSA (34)KasiaJACKIEWICZ476,65
   SP / POL / mare / 1999 / Enpiryk / Halma\Leuchtpfeil
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
20LEO (9)JakubKRZYŻOSIAK477,50
   SP/Holst. / GER / stallion / 1998 / Lennon / Zakonda\Lacapo
   - / W. John, S. Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
21SALLUST-S (77)JacekMIERZWIŃSKI477,68
   SP / POL / stallion / 2000 / Power Prince / Silver Lady
   - / Mirosław Stanisz
    KS ,,Pegaz" Chwałowice
22PARDOES G (106)PawełKALICIŃSKI479,23
   KWPN / NED / gelding / 1997 / In Doctro / Dynamite
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
23WANTUS-V (84)KatarzynaWYGAS583,70
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Caesar vd Helle / Thesaura vh
   - / Katarzyna Wygas
    Niezrzeszona
24CARLON (57)StanisławPRZEDPEŁSKI687,17
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1995 / Carpaccio / Eyleen\Capitol I
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
25TURBUD DE QUALITETE (86)AnnaSZARY864,04
   SP / POL / mare / 1996 / Quirinus-Turbud / Dahna\Kerman
   - / Paulina Jach
    KJK ,,Szary" Michałowice
26LANDO (66)ŁukaszKOZA866,69
   AUSTR / AUT / stallion / 1995 / Laurenz / Aroma\Aloube Z
   - / Jan Mleczko
    KJ Trachy Gliwice
27ULLA V.D. HEYDEHOEK (231)BeataSZUBER867,62
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
28LAKITA 0005 (63)ŁukaszKOZA868,51
   HANN / GER / mare / 1999 / Laptop / Welfra
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
29VIP (76)JacekMIERZWIŃSKI871,78
   SP / POL / stallion / 1998 / Le Voltaire / Verica
   - / Zbigniew Fiałkowski
    KS ,,Pegaz" Chwałowice
30SALVO GOOSBY (224)LeszekGRAMZA871,89
   KWPN / NED / stallion / 1999 / Indorado / K-Elipse\Calvados
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
31GANDIA (64)ŁukaszKOZA872,19
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Gardena\Genius
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
32SIR ROBIN (12)TomaszKUMOREK872,49
   SP / POL / stallion / 1997 / Robin Zet 2 / Sankcja\Jantar
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
33POTOMAK (104)PawełKALICIŃSKI872,61
   OLD / GER / gelding / 1996 / Grundsteins Erbe / Parcia\Venator
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
34FANTAZJA (147)KrzysztofMAZUR873,24
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Fala
   - / K.Mazur, O.Jechna
    CWKS Legia Warszawa
35ZARIA (71)WeronikaTYNDEL874,06
   SP / POL / mare / 1999 / Elvis / Zadina
   - / Mirosław Tyndel
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
36CONQUISTADOR (163)AntoniTOMASZEWSKI874,29
   OLDENB / GER / gelding / 1997
   
    JKS Equita Warszawa
37ARAVEL II (138)Grzegorz A.KUBIAK874,95
   SP / POL / stallion / 2000 / Luron / Atletyka
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
38SPECIAL FLY (269)MarcinBĘTKOWSKI1263,99
   - / IRL / gelding / -
   
    JKS Fer-Więckowice
39CAVALIERS CLOVER (119)MartaPIEKARSKA1264,37
   ISH / IRL / gelding / 1996 / Cavalier / Ballyblood Clover
   - / Elżbieta Świerczyńska
    AZS Politechnika Warszawska
40HEKTOR (230)JacekTOKARSKI1268,83
   SP / POL / gelding / 1997 / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
41CARUSO (204)KrzysztofTARASEK1269,07
   Old. / - / - / 1999 / Coriolan / Bandeska
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
42ORINOKO W (72)WeronikaTYNDEL1269,76
   SP / POL / - / 2000 / Leandro / Osa
   - / Mirosław Tyndel
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
43PAMELA (69)JoannaTŁUSZCZ1271,04
   SP / POL / mare / 2000 / Luron / Panama
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
44KANION (105)PawełKALICIŃSKI1272,30
   HANN / GER / gelding / 1996 / Cordoba / Weingold\ Winstock
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
45ARISTO (181)MateuszWOJCIECHOWSKI1272,46
   SP / POL / gelding / 1997 / Caletto's Son / Artystka\Tamaryn
   - / Sabrina Szablewska
    KJ Agro-Handel Śrem
46CARAVELLA (257)AntoniCHŁAPOWSKI1274,55
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
47LIDAM DU VERY (148)KrzysztofMAZUR1277,61
   SP / GER / stallion / 1999 / Quidam / Roxane
   - / Z. Urban
    CWKS Legia Warszawa
48FRAZES (266)MariuszKLENIUK1279,86
   XO / POL / stallion / 1999 / Sebastian / Fryga\Fryga
   - / SK Walewice
    LKJ Gabon Walewice
49SARAGOSSA (93)MichałZIĘBICKI14101,87
   SP / POL / mare / 1995 / Leandro / Sangara\ Genius
   SK Moszna / Michał Ziębicki
    WLKS Krakus Kraków
50CARLOS (219)IreneuszKONDRATOWICZ1668,29
   Hanover / GER / gelding / 1998 / Calido / Ramina\Ramino
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
51COTTON CLUB (1)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)1668,89
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
52CARLOS (78)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA1670,49
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Celina\Cekin
   - / Mieczysław Śwętochowski
    KJ Absolut Wilczyce
53CONTENDER SON (169)RobertWILCZEWSKI1671,56
   HOLSZT. / GER / stallion / 1996 / Contender / Ulara
   Hormsen Hans / Jarosław Gawryluk
    JKS Narew Różan
54LACRIMA (67)MagdalenaKOWALSKA1675,40
   Pół. Aust. / POL / mare / 1995 / Lombard / Lukrecja\Akcept
   - / Ireneusz Kowalski
    KJ Trachy Gliwice
55CORTAZAR (258)AntoniCHŁAPOWSKI19105,05
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
56SILISTRJA (188)JacekBUCKI2069,96
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Silesia\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
57CORRERO (2)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)2071,52
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Claudio / Finja XIII\Contender
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
58LACOSTE DE LACOURE (174)ŁukaszBRZÓSKA2597,57
   SF / FRA / stallion / 1999 / Apache Du Plant / Gironde De La Cour
   - / Brzóska Łukasz
    KS SJ Sokół Pniewy
59KANSAS (39)AleksandraFURGO2876,10
   SP / POL / stallion / 1999 / Louis / Kalifornia\Cyrano
   - / Aleksndra Furgo
    SKJ Sopot
60WODAN (260)ŁukaszIDKOWIAK2876,71
   SP / POL / gelding / 1995 / Suplement / Waluta
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
 OLSZTYN WM (227)MagdalenaPODSIADŁYElim.
   SP / POL / gelding / 1996 / Poncz / Oksana WM\Adrar
   - / Magdalena Podsiadły
    OSK Michalscy Trzebnica
 GODER (36)KatarzynaPOETSCHKEElim.
   WLKP / POL / stallion / 1997 / Oder / Gietka
   - / Jerzy Ejma
    KJ Korona Wałcz
 KOMFORTAS (45)ŁucjaMAJKAElim.
   Trak. / LIT / stallion / 1997 / Fordas / Kornella
   - / Mirosław Szturmowicz
    KJ Kuźnia Nowowiejska
 CALIPH L (100)DinaZAWADZKAElim.
   SP / POL / gelding / 2000 / Corleone / Lascala\ Land Prinz
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
 SINA (14)GrzegorzKUBIAKRez.
   SP / IRL / mare / 1999 / Amiro / Lady Hilda
   - / K.Tryliński
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
 LEONARDO DA VINCI (5)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)Rez.
   HOLSZT. / GER / stallion / 1997 / Lascadell / Navarra\Thuwin
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
 GOLIAT (159)AleksandraMUSIAŁRez.
   AUS PÓŁ. / AUT / gelding / 1995 / Garantie / Cavallera\Cavalier
   - / Karolina Musiał
    JKS Czanki Międzyrzecze

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
80
Startowało koni
67
Ukończyło koni
60
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody IV El.HPP 2007/2008, Zawody Regionalne *

Jaszkowo, 22-24.02.2008 r.
Wydruk: 24-02-2008 18:31:03
W2* - P
Data: 23-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr W2* - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No W2*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BAJADERA (117)TomaszMIŚKIEWICZ (JM.1992)044,24250 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / Sofix / -
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2EXPOSITA (41)MaksymilianWECHTA (JM.1993)052,64150 PLN
   Hol. / - / mare / 1998 / Exkurs / Ida II\ Caletto I
   
    KJ Wechta Rosnówko
3AIDA 98 (107)RafałJANUSZ059,23100 PLN
   - / - / mare / 1995 / Acord / Gloria
   
    KS Garo Zaborów
4CLASINI (153)PiotrFRAGSTEIN060,72
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / Clasido / Monika\ Capello
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
5WHIN WHIN WH (114)MaciejGAŁKIEWICZ060,90
   KWPN / NED / stallion / 2003 / Phin Phin / Saniki
   - / Maciej Gałkiewicz
    BKJ Bogusławice
6LUXOR (253)ŁukaszTROSZCZYŃSKI061,39
   
   
    KJ CH Jaszkowo
7LIMOGE 3 (157)AlicjaGRYGIER062,82
   HANN / GER / mare / 2002 / Lux / Golden Girl
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
8CONTENDUS (226)TomaszGAŁCZYŃSKI065,65
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
9COLMAN H (237)PiotrFRAGSTEIN066,36
   - / GER / gelding / 2001 / Colman / Urija\Casanova
   - / Mariusz Hadrysiak
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
10KADM (160)SoniaGAJ066,37
   xxoo / POL / stallion / 1996 / Wiedeń / Kadma\ Marko
   
    JKS Czanki Międzyrzecze
11ESPERANZA DE RABEL (247)JakubPODGÓRNY066,65
   
   
    SKJ Maneż Żelichów
12BOSCH - Z (70)JoannaTŁUSZCZ375,78
   - / POL / gelding / 2003 / Sir Larius / Bonitacja
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
13ARRA (81)AgnieszkaOLSZEWSKA448,29
   SP / POL / mare / 1998 / Halerz / Armila\ Arak
   
    SKJ Dworek Zielenin
14WENUS (25)NataliaRÓŻAK450,14
   SP / POL / mare / 2001 / Carnute / Wiktoria\ Dakar
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
15MAGNOLIA (191)JacekBUCKI450,15
   SP / POL / mare / 2000 / Carbano / Mankala\Cyferus
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
16ARROW (165)IzabelaPRZERADOWSKA451,13
   - / POL / stallion / 2001 / Rubin / Akita\ Harding
   - / Piotr Rębelski
    KJ Piseczno SJ Poster
17GRAND DAME (209)PatrycjaGOŃCZEWSKA (J.1991)453,63
   Westf. / GER / mare / 1997
   - / Juliusz Holowaty
    LKS Rywal Grudziądz
18TOSCANIA (200)JacekBUCKI454,86
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
19CERKIEW (252)ŁukaszTROSZCZYŃSKI455,18
   
   
    KJ CH Jaszkowo
20CARPIANO (203)KrzysztofTARASEK455,63
   Holst. / - / - / 2002 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
21DAKAR (220)KrzysztofOKŁA (JM.1994)460,11
   - / GER / gelding / 2000 / Rosselklang / Fashion
   - / Andrzej Okła
    Kielecki Klub Jeździecki
22DARK CARETINO (158)AlicjaGRYGIER462,36
   Westf. / GER / stallion / 2003 / Caretino / Dark Monn
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
23CZTAN (190)JacekBUCKI464,59
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
24DZIEWOJA (238)WeronikaTYNDEL465,47
   SP / POL / mare / 1999 / Justin Damiro / Dynastia\ Dover
   - / Mirosław Tyndel
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
25CATRINA (152)PiotrFRAGSTEIN465,65
   HOLSZT. / GER / mare / 2003 / Con Air / Ises\ Alcatraz
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
26WENCCO (111)AndrzejGŁOSKOWSKI570,25
   SP / POL / stallion / 2002 / Cacao Courcelle / Wenera
   - / SO Bogusławice
    BKJ Bogusławice
27C-KARAT CARTE DOR (233)MirosławUBERNA673,08
   
   
    ZKS Drzonków
28LUGANA H (246)MaksymilianWECHTA (JM.1993)849,60
   HOLSZTYN / GER / mare / 1994 / Loutano / Candie\Rainando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
29CARPINO (202)KrzysztofTARASEK853,52
   Holst. / - / - / 2003 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
30WAREG (185)KrzysztofMIKOŁAJCZAK856,32
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
31VINCENT Y (115)MaciejGAŁKIEWICZ858,18
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Cavalier / Nobella
   - / Maciej Gałkiewicz
    BKJ Bogusławice
32FRIEDA (221)KrzysztofOKŁA (JM.1994)858,70
   - / GER / mare / 1996 / Ferragamo / Biggi
   - / Andrzej Okła
    Kielecki Klub Jeździecki
33RITA (156)AleksandraDĄBKOWSKA (JM.1992)858,82
   Wlkp. / POL / mare / 1998 / Dakar / Rewia
   - / Aleksandra Dąbkowska
    Niezrzeszona
34CUCUMBER 1 (239)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)866,39
   HOLST. / GER / mare / 2001 / Colman / Mareike\ Barnaul
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
35ORUNIA (8)MateuszKRZYŻOSIAK1073,33
   - / POL / mare / 2002 / Czad / Okaryna\ Herbatnik
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
36CASHRELIEF (223)TheaDOUGAN1258,17
   ISH / IRL / - / 1999 / Capital / Rushing Water
   - / Thea Dougan
    KJ Piaseczno SJ Poster
37HABIBI KIN (262)ŁukaszIDKOWIAK1261,79
   SP / POL / gelding / 1999 / Rytm / Haga
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
38DIEGO (27)GabrielGŁUSEK1977,86
   
   
    Niezrzeszony
39RAMBO (270)TomaszMIELCAREK2063,77
   
   
    KJ CH Jaszkowo
40ARKA (255)TomaszMIELCAREK2466,93
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 VEJOTTIE (128)JuliaBIEGANOWSKAElim.
   KWPN / NED / - / 2002 / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
41
Ukończyło koni
40
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody IV El.HPP 2007/2008, Zawody Regionalne *

Jaszkowo, 22-24.02.2008 r.
Wydruk: 24-02-2008 18:31:16
R2* - N
Data: 23-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R2* - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No R2*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ERYDAN (245)HubertKIERZNOWSKI049,09350 PLN
   - / POL / gelding / 1998 / Elvis / Dolomira\Czubaruk
   - / Zbigniew Muźnierowski
    KJ Kietlów
2LACOME (123)MichałKUBIAK051,01200 PLN
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
3HALOGEN (112)AndrzejGŁOSKOWSKI052,42100 PLN
   xo / POL / stallion / 2000 / Vis Versa / Hałastra
   - / SO Bogusławice
    BKJ Bogusławice
4BOLIWIA (42)OliwiaWIERZBOWSKA052,60
   SP / POL / mare / 2002 / Elvis / Brenda\ Farn
   
    KJ Wechta Rosnówko
5CARPIANO (203)KrzysztofTARASEK053,93
   Holst. / - / - / 2002 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
6ROVETTO (143)JacekBOBIK054,49
   OLD. / GER / stallion / 2002 / Radiator / Semiramis\Aldatus
   - / L.Sasinowski, J. Bobik
    KJ Hippica Polonia
7BROWAR (267)MariuszKLENIUK055,23
   XO / POL / stallion / 1998 / Sebastian / Belisima
   - / SK Walewice
    LKJ Gabon Walewice
8PRELIANTHEUM (234)AndrzejBEDLIŃSKI (J.1991)056,58
   KWPN / NED / mare / 1997 / Highline / Heliantemum
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
9GRANDO (92)MichałZIĘBICKI057,03
   SP / CZE / gelding / 2002 / Great Pleasure / La Roschel\ Topas
   - / Michał Ziębicki
    WLKS Krakus Kraków
10EKKOR (80)DorotaWASKIEL057,48
   Trak. / - / stallion / - / Prohvet / Ersti\ Ves
   - / Edmund Lazarewicz
    KJ Dom Koni Lazar
11VIKTOR (199)MściwojKIECOŃ057,96
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Phin Phin / Oviana\ Karandasj
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
12CARAT (216)MarekODZIMEK059,62
   - / POL / stallion / 2001 / Adrian / Corsa\Componist
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
13CARTHAMO (149)KrzysztofMAZUR059,66
   Hol. / POL / gelding / 1995 / Carthago / Tinka\ Cor De La Bryere
   - / Adam Sosnowski
    CWKS Legia Warszawa
14FRIEDA (221)KrzysztofOKŁA (JM.1994)060,05
   - / GER / mare / 1996 / Ferragamo / Biggi
   - / Andrzej Okła
    Kielecki Klub Jeździecki
15PABLO (54)EwaMAZUROWSKA060,37
   Old. / GER / stallion / 2002 / Pik Labionica / Ondra
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus
16RAGUSA I (248)JakubPODGÓRNY062,22
   
   
    SKJ Maneż Żelichów
17CARPINO (202)KrzysztofTARASEK064,44
   Holst. / - / - / 2003 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
18LIMOGE 3 (157)AlicjaGRYGIER068,37
   HANN / GER / mare / 2002 / Lux / Golden Girl
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
19BOSCH - Z (70)JoannaTŁUSZCZ171,15
   - / POL / gelding / 2003 / Sir Larius / Bonitacja
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
20RAGNA T (154)KarolinaFRAGSTEIN171,27
   HOLSZT. / GER / mare / 2001 / Lancer II / Cascodur\ Caletto II
   - / Danuta Czajkowska
    JKS Cavallo Bonin
21PRESCILLA (46)NinaWANDEL174,74
   KWPN / NED / mare / 1997 / Voltaire / Janita
   
    JKS ,,Wan-Ros"
22WAREG (185)KrzysztofMIKOŁAJCZAK447,08
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
23ANNA SHILA (129)WojciechWOJCIANIEC448,51
   Saksońska / - / mare / 2001 / Piskator / Anna-Sui\ Wackerbarth
   - / Wojciech Wojcianiec
    KJ Cavallo Bonin
24QUINTO DE B (79)DorotaWASKIEL450,17
   HANN / GER / stallion / - / Quinar / Lavante III\ Alexisz
   - / Edmund Lazarewicz
    KJ Dom Koni Lazar
25GRAND DAME (209)PatrycjaGOŃCZEWSKA (J.1991)450,79
   Westf. / GER / mare / 1997
   - / Juliusz Holowaty
    LKS Rywal Grudziądz
26QUINCY (122)MichałKUBIAK453,00
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
27TOSCANIA (200)JacekBUCKI453,05
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
28STROFA (186)KrzysztofMIKOŁAJCZAK454,70
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Sagara\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
29SCAMPOLO 28 (85)AnnaSZARY455,76
   Czeska Gorąc. / SK / mare / 2001 / Scampolo / Lord Inci\Tatus 6
   - / Mirosław Szary
    KJK ,,Szary" Michałowice
30RADON (24)ZofiaPOŁCZYŃSKA457,46
   SP / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   - / Dawid Rakoczy
    GLKS Sokół Damasławek
31KARTEL (184)KrzysztofMIKOŁAJCZAK457,78
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
32BERYL (217)KarolinaPINDUR-ANTOSZ458,78
   SP / POL / gelding / 2000 / Leandro / Bretania
   - / Robert Kuzianik
    KKJK Kraków
33RITA (156)AleksandraDĄBKOWSKA (JM.1992)458,90
   Wlkp. / POL / mare / 1998 / Dakar / Rewia
   - / Aleksandra Dąbkowska
    Niezrzeszona
34WALANTAINES (182)MateuszWOJCIECHOWSKI463,24
   SP / POL / stallion / 2002 / Wanta / Lambada
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
35GRAEFIN (21)KrzysztofPOŁCZYŃSKI464,31
   HAN / GER / mare / 1999 / Graf Top / H. Palienessa
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
36ONLY YOU (23)ZofiaPOŁCZYŃSKA467,01
   SP / POL / stallion / 2002 / Igman / Octet\Careful
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
37CATRINA (152)PiotrFRAGSTEIN467,86
   HOLSZT. / GER / mare / 2003 / Con Air / Ises\ Alcatraz
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
38KADM (160)SoniaGAJ468,89
   xxoo / POL / stallion / 1996 / Wiedeń / Kadma\ Marko
   
    JKS Czanki Międzyrzecze
39ALBERT K (96)AlicjaGRYGIER675,21
   HANN / GER / gelding / 2001 / Acord II / Weltgirl
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
40KANTARA (251)ŁukaszTROSZCZYŃSKI854,36
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
41TURBUD IMBIR (218)BarbaraMOES (J.1990)856,49
   - / - / stallion / 1998 / Quirinus / -
   - / Maurycy Moes
    JKS Equita Warszawa
42MAGNOLIA (191)JacekBUCKI857,43
   SP / POL / mare / 2000 / Carbano / Mankala\Cyferus
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
43CZTAN (190)JacekBUCKI858,94
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
44CAMILLO SON (43)OliwiaWIERZBOWSKA859,14
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
45CYRON (268)KlaudynaBŁASZAK862,96
   SP / POL / gelding / 2000 / Kontrgalop / Cyrlica\Dakar
   - / Ewa Solarska
    LKS Cwał Poznań
46ORUNIA (8)MateuszKRZYŻOSIAK863,17
   - / POL / mare / 2002 / Czad / Okaryna\ Herbatnik
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
47ELIOT (236)ZbigniewBEDLIŃSKI863,84
   - / POL / gelding / 2001 / Rabiat II / Empirja\Genius
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
48DAKAR (220)KrzysztofOKŁA (JM.1994)864,27
   - / GER / gelding / 2000 / Rosselklang / Fashion
   - / Andrzej Okła
    Kielecki Klub Jeździecki
49CLASINI (153)PiotrFRAGSTEIN865,19
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / Clasido / Monika\ Capello
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
50GAUS (235)ZbigniewBEDLIŃSKI971,78
   SP / POL / gelding / 2000 / Renome / Gaisma\Galops
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
51ESPERANZA DE RABEL (247)JakubPODGÓRNY972,86
   
   
    SKJ Maneż Żelichów
52ARROW (165)IzabelaPRZERADOWSKA972,97
   - / POL / stallion / 2001 / Rubin / Akita\ Harding
   - / Piotr Rębelski
    KJ Piseczno SJ Poster
53ULRICH (243)HubertKIERZNOWSKI973,05
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Calvados / Patricia\Kroongraaf
   - / M. Naryniecka-Reszuta
    KJ Kietlów
54WENUS (25)NataliaRÓŻAK1252,02
   SP / POL / mare / 2001 / Carnute / Wiktoria\ Dakar
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
55DONIA LAGOMERA (180)TadeuszPEŁESZUK1254,05
   SP / POL / mare / 1998 / Elvis / Łaba/Akwen
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno
56ANGELO L (215)MarekODZIMEK1257,08
   OLD. / GER / stallion / 2000 / Acord II / Larissa\Landadel
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
57ARRA (81)AgnieszkaOLSZEWSKA1260,79
   SP / POL / mare / 1998 / Halerz / Armila\ Arak
   
    SKJ Dworek Zielenin
58CUCUMBER 1 (239)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)1266,96
   HOLST. / GER / mare / 2001 / Colman / Mareike\ Barnaul
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
59MY LITTLE PROBLEM (222)DawidKUBIAK1268,78
   ISH / IRL / - / 2002 / Pussance / New Park Clover
   - / Thea Dougan
    Niezrzeszony
60CONTENDUS (226)TomaszGAŁCZYŃSKI1374,09
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
61LEVINGSTON (168)GabrielGŁUSEK2058,21
   
   
    Niezrzeszony
62HABIBI KIN (262)ŁukaszIDKOWIAK2084,90
   SP / POL / gelding / 1999 / Rytm / Haga
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
 BAJADERA (117)TomaszMIŚKIEWICZ (JM.1992)Elim.
   SP / POL / mare / 2001 / Sofix / -
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
 VEJOTTIE (128)JuliaBIEGANOWSKAElim.
   KWPN / NED / - / 2002 / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
 KADET (124)KatarzynaWIŚNIEWSKAElim.
   - / POL / gelding / 2000
   - / Katarzyna Wiśniewska
    Niezrzeszona
 DZIEWOJA (238)WeronikaTYNDELElim.
   SP / POL / mare / 1999 / Justin Damiro / Dynastia\ Dover
   - / Mirosław Tyndel
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
66
Ukończyło koni
62
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody IV El.HPP 2007/2008, Zawody Regionalne *

Jaszkowo, 22-24.02.2008 r.
Wydruk: 24-02-2008 18:31:32
4 - C
Data: 23-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - C -zwykły - Mała Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PAMELA (69)JoannaTŁUSZCZ047,02700 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Luron / Panama
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
2TROJKA (164)AntoniTOMASZEWSKI048,22500 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / Lavendel / Tripla\ Cabrol
   - / R.J. Dobrowolski
    JKS Equita Warszawa
3URBANE (197)MściwojKIECOŃ048,27300 PLN
   KWPN / NED / mare / 2001 / Landeur / Demesis
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
4EREMITA (62)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)048,47200 PLN
   xo / POL / stallion / 1998 / Veritas / Emigracja\Hipokryta
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
5MISTER DU LIBAIRE (173)ŁukaszBRZÓSKA048,76100 PLN
   SP / FRA / stallion / 2000 / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
6SINA (14)GrzegorzKUBIAK049,1120 PLN
   SP / IRL / mare / 1999 / Amiro / Lady Hilda
   - / K.Tryliński
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
7LAKITA 0005 (63)ŁukaszKOZA049,3020 PLN
   HANN / GER / mare / 1999 / Laptop / Welfra
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
8CALANDA (40)OliwiaWIERZBOWSKA049,3320 PLN
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
9AWIATA 10 (16)GrzegorzKUBIAK050,7520 PLN
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
10FRAZES (266)MariuszKLENIUK051,2720 PLN
   XO / POL / stallion / 1999 / Sebastian / Fryga\Fryga
   - / SK Walewice
    LKJ Gabon Walewice
11ZARIA (71)WeronikaTYNDEL052,2020 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Elvis / Zadina
   - / Mirosław Tyndel
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
12KAROLINKA CZE-KO-ROL (189)JacekBUCKI052,2420 PLN
   WLKP / POL / mare / 1998 / Baryton / Kryniczanka\Dalton
   - / jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
13BROWAR (267)MariuszKLENIUK053,2620 PLN
   XO / POL / stallion / 1998 / Sebastian / Belisima
   - / SK Walewice
    LKJ Gabon Walewice
14CHIARA (60)StanisławPRZEDPEŁSKI053,6920 PLN
   - / GER / mare / 1999 / Calido / -
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
15SYLVIO (264)HubertLUDWICZAK054,2620 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Louis / Sza\Pergamon
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    KJ Lotus Poznań
16CALIPH L (100)DinaZAWADZKA054,4320 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Corleone / Lascala\ Land Prinz
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
17CARUSO (204)KrzysztofTARASEK054,7120 PLN
   Old. / - / - / 1999 / Coriolan / Bandeska
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
18CHARLIE (19)GrzegorzPSIUK054,7520 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Marino / Czelia\Cordial
   - / Jolanta Szydłowska
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
19ERNIS (176)KajaDANKOWSKA (J.1990)059,7020 PLN
   - / LT / - / 2000
   - / Marek Romanowski
    Kielecki Klub Jeździecki
20ORINOKO W (72)WeronikaTYNDEL059,9020 PLN
   SP / POL / - / 2000 / Leandro / Osa
   - / Mirosław Tyndel
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
21GRANDO (92)MichałZIĘBICKI060,07
   SP / CZE / gelding / 2002 / Great Pleasure / La Roschel\ Topas
   - / Michał Ziębicki
    WLKS Krakus Kraków
22OLIMP W (206)WiktoriaPOPŁAWSKA (J.1991)060,43
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / Oder / Paloma Picasso\ Palmer
   
    JKS Hanna
23FAWORYT (98)NataliaWŁODARCZAK060,58
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
24LANDLOVER (59)StanisławPRZEDPEŁSKI061,00
   DWB / DEN / stallion / 1999 / Solos Landinus / Sunset
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
25CANDILLO'S BOY (95)AlicjaGRYGIER061,42
   HOLST / GER / gelding / 2000 / Candillo / Partie\Lido
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
26LANDMINA (125)DawidKUBIAK062,13
   SW / SWE / mare / 1995 / Landlord / Robbżan\ Robinż
   - / Jarosław Szczepanek
    Niezrzeszony
27ALBERT K (96)AlicjaGRYGIER165,58
   HANN / GER / gelding / 2001 / Acord II / Weltgirl
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
28SALLUST-S (77)JacekMIERZWIŃSKI168,61
   SP / POL / stallion / 2000 / Power Prince / Silver Lady
   - / Mirosław Stanisz
    KS ,,Pegaz" Chwałowice
29WILIA (10)JakubKRZYŻOSIAK446,43
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Oder / Weronika\Conor Pass
   - / Zenon Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
30AMANT (13)TomaszKUMOREK448,27
   XO / POL / gelding / 1995 / Fan Bej / Amba\Rosan
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
31NADONNA (139)IzabelaZMYSŁOWSKA451,38
   SP / POL / mare / 1999 / Logan / Nadona\Bolivar
   - / Stanisław Kowalczyk
    JKS Tornado Szczecin
32ERYDAN (245)HubertKIERZNOWSKI452,36
   - / POL / gelding / 1998 / Elvis / Dolomira\Czubaruk
   - / Zbigniew Muźnierowski
    KJ Kietlów
33SYNERGIA (161)AntoniTOMASZEWSKI454,41
   SP / POL / mare / 1999 / Le Voltaire / Sylwia\Fanimo
   - / SK Moszna
    JKS Equita Warszawa
34CLAUDIUS (198)MściwojKIECOŃ454,90
   Holst. / GER / gelding / 2001 / Claudio's Son / Mispe\ Lasino
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
35SENGAJ (101)DinaZAWADZKA455,41
   SP / POL / gelding / 2000 / Niels / Sekwencja\ Lap Bej
   
    KJ Aromer Józefin
36EMBARGO (166)AntoniTOMASZEWSKI456,09
   SP / POL / gelding / 1999 / Elvis / Bomba\Sztorm
   - / Antoni Tomaszewski
    JKS Equita Warszawa
37CANTERO (265)HubertLUDWICZAK456,60
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    KJ Lotus Poznań
38TINA (53)JanMLECZKO457,07
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Oder / Tahiti\ Tumen
   - / Krzysztof Tyszko
    LKJ Ochaby
39KOMFORTAS (45)ŁucjaMAJKA457,15
   Trak. / LIT / stallion / 1997 / Fordas / Kornella
   - / Mirosław Szturmowicz
    KJ Kuźnia Nowowiejska
40WINNER (183)KrzysztofMIKOŁAJCZAK457,27
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
41GUBIN (26)MirosławUBERNA457,50
   xo / POL / gelding / 1991 / Łowicz / Gumka\Szafir
   - / Mirosław Adam Uberna
    ZKS Drzonków
42TAUNUS (142)JacekBOBIK458,41
   SP / POL / stallion / 2001 / Lavendel / Tarcza\Czad
   - / Zdzisław Mikuła
    KJ Hippica Polonia
43MALAJKA (97)NataliaWŁODARCZAK458,81
   Wlkp. / - / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
44POLA (171)RobertWILCZEWSKI459,20
   SP / POL / mare / 1999 / Maram / Pira\ Pirus
   - / Robert Wilczewski
    JKS Narew Różan
45CAPRICE (127)JuliaBIEGANOWSKA460,90
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Coronado / Zurla\Fasolt
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
46HEARTBREAKER 5 (94)MichałZIĘBICKI461,28
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Heartbreaker / Nafanory\ G.Ramiro Z
   - / Michał Ziębicki
    WLKS Krakus Kraków
47OLSZTYN WM (227)MagdalenaPODSIADŁY669,39
   SP / POL / gelding / 1996 / Poncz / Oksana WM\Adrar
   - / Magdalena Podsiadły
    OSK Michalscy Trzebnica
48GRAEFIN (21)KrzysztofPOŁCZYŃSKI856,20
   HAN / GER / mare / 1999 / Graf Top / H. Palienessa
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
49LAMBADA (196)MściwojKIECOŃ856,27
   Oldenburg / GER / mare / 1997 / Landkaiser / Papaya\Pablo
   - / Jerzy Cerba
    KJ Agro-Handel Śrem
50URIAS (28)GabrielGŁUSEK858,14
   KWPN / NED / gwlding / 2001 / Indoctro / Ebilithya\ Ramiro Z
   
    Niezrzeszony
51ULRICH (243)HubertKIERZNOWSKI858,94
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Calvados / Patricia\Kroongraaf
   - / M. Naryniecka-Reszuta
    KJ Kietlów
52DONNA ROBINIA (250)ŁukaszTROSZCZYŃSKI859,58
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
53GLORY OF ROCK (244)HubertKIERZNOWSKI859,81
   
   
    KJ Kietlów
54TODIENA II (137)Grzegorz A.KUBIAK860,26
   SP / NED / mare / 2000 / Madison / Odiena
   - / Justyna Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
55ZENO - S (88)AleksandraSZARY (J.1990)860,44
   Old. / GER / gelding / 1997 / Zeus / Burschikose
   - / KJK Szary Michałowice
    KJK ,,Szary" Michałowice
56LOU BEGA 0012 (65)ŁukaszKOZA860,48
   Old. / GER / gelding / 1999 / Landor S / Cleo
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
57ALMERA (172)RobertWILCZEWSKI860,67
   
   
    JKS Narew Różan
58ESCALONA (55)EwaMAZUROWSKA862,57
   HANN / GER / mare / 2001 / Escudo / Cherrybomb
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus
59CARTIER II (37)PiotrFRAGSTEIN862,90
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
60LUCKY DANE (87)AleksandraSZARY (J.1990)863,14
   DWP / - / gelding / 1994 / Lucky Light / Remona\ Rastell
   
    KJK ,,Szary" Michałowice
61GIOCONDA (22)ZofiaPOŁCZYŃSKA863,97
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
62DUNAJ (232)BeataSZUBER1250,72
   SP / POL / gelding / 1994 / Desant / Dana\Kerman
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
63PORTELLA HOEV'ES POKORELLA (29)KatarzynaKANDER1252,06
   KWPN / NED / mare / 1997 / Karandasj / Hocorella
   - / Biuro Tłumaczeń Intertext Sp.z o.o.
    KS Garo Zaborów
64QUINCY (122)MichałKUBIAK1254,69
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
65KANSAS (39)AleksandraFURGO1255,74
   SP / POL / stallion / 1999 / Louis / Kalifornia\Cyrano
   - / Aleksndra Furgo
    SKJ Sopot
66BUTAN (228)SławomirKACZMAREK1256,82
   SP / POL / gelding / 1996 / Louis / Burgundia\Dakota
   - / Paweł Wytyk
    KJ Jeziorki-Osieczna
67SCAMPOLO 28 (85)AnnaSZARY1258,17
   Czeska Gorąc. / SK / mare / 2001 / Scampolo / Lord Inci\Tatus 6
   - / Mirosław Szary
    KJK ,,Szary" Michałowice
68QUINTO DE B (79)DorotaWASKIEL1258,71
   HANN / GER / stallion / - / Quinar / Lavante III\ Alexisz
   - / Edmund Lazarewicz
    KJ Dom Koni Lazar
69DON GRANDI P (229)SławomirKACZMAREK1261,86
   SP / POL / stallion / 2001 / Grandioso / Dunka
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
70BERYL (217)KarolinaPINDUR-ANTOSZ1262,68
   SP / POL / gelding / 2000 / Leandro / Bretania
   - / Robert Kuzianik
    KKJK Kraków
71RAGNA T (154)KarolinaFRAGSTEIN1384,27
   HOLSZT. / GER / mare / 2001 / Lancer II / Cascodur\ Caletto II
   - / Danuta Czajkowska
    JKS Cavallo Bonin
72VEROLIEN (179)HubertPOLOWCZYK2373,35
   KWPN / NED / mare / 2001 / Calvados / Goodwill\ Voltaire
   
    KJ HBC Lasocice
73BAJERA (256)AntoniCHŁAPOWSKI2856,39
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 WARO-HEROS (261)ŁukaszIDKOWIAKElim.
   SP / POL / gelding / 1990 / Bandos / Herwia\Wenet
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
 SALVADOR (99)DinaZAWADZKAElim.
   KWPN / NED / gelding / 1999 / Calvados / Ilisa\Jasper
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
 CHATEAU (44)ŁucjaMAJKAElim.
   SP / POL / stallion / 2001 / Cavallo / Choreografia\Ferro
   - / Łucja Majka
    KJ Kuźnia Nowowiejska
 ELINIO B (30)KatarzynaKANDERElim.
   - / POL / gelding / 1999 / Elvis / Candy
   - / Katarzyna Kander
    KS Garo Zaborów
 LACOME (123)MichałKUBIAKElim.
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
 WODAN (260)ŁukaszIDKOWIAKRez.
   SP / POL / gelding / 1995 / Suplement / Waluta
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
 DOMINGO TENOR (83)KatarzynaWYGASRez.
   SP / POL / stallion / 1995 / Tenor De La Cour / Dąbrowa
   SK Ochaby / Krzysztof Rdest
    Niezrzeszona

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65
Startowało koni
80
Ukończyło koni
73
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody IV El.HPP 2007/2008, Zawody Regionalne *

Jaszkowo, 22-24.02.2008 r.
Wydruk: 24-02-2008 18:31:44
5 - C1
Data: 23-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - C1 -dwufazowy - Runda Juniorska - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1EREMITA (62)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)047,06024,71900 PLN
   xo / POL / stallion / 1998 / Veritas / Emigracja\Hipokryta
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
2SZALEJ (90)AleksandraRYT (J.1991)049,44026,29600 PLN
   SP / POL / gelding / 1997 / Louis / Salamanka\Szaniec
   - / Alojzy Ryt
    LKJ Ochaby
3MILTON K (50)AgataSZYMONIAK (J.1991)045,50026,49400 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
4CHIARINA (134)MartaPACHOLSKA (J.1991)049,84028,14300 PLN
   Hol. / GER / mare / 2000 / Candillo / Kirana II\ Contender
   - / Krzysztof Pacholski
    WLKS Krakus Kraków
5ŻYWAGO (82)JuliaKRUSZYNIEWICZ (JM.1992)048,12028,34100 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Nurjev / Żytanes\Orange Bay
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS Tornado Szczecin
6NIL (201)NawojkaKIECOŃ (JM.1992)042,19029,0135 PLN
   SP / POL / gelding / 1996 / Kabuł / Niagara\Aragonit
   - / Jadwiga Borowiec
    LUKS Nysa Gubin
7IMPULS (131)JarosławKOZIAROWSKI (J.1991)052,00032,0335 PLN
   WLKP / POL / stallion / 1993 / Agat / Iga
   - / Marek Romanowski
    WLKS Krakus Kraków
8GRANDIE (120)PaulinaMALINOWSKA (J.1990)047,91032,3535 PLN
   SP / POL / stallion / 1996 / Garantie / Ava\Aloube Z
   - / Tadeusz Koza
    KJ Szumawa Bobrowiec
9EURAS (133)NataliaKOZIAROWSKA (JM.1992)049,31032,6035 PLN
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Efigenija\ Elever
   - / Jacek Koziarowska
    WLKS Krakus Kraków
10ERNIS (176)KajaDANKOWSKA (J.1990)045,06032,6335 PLN
   - / LT / - / 2000
   - / Marek Romanowski
    Kielecki Klub Jeździecki
11HETMAN (33)MonikaJACKIEWICZ (JM.1992)054,69035,0735 PLN
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Homoreska\Cezar
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
12UILSKUIKEN (207)JacekPOLIKOWSKI (J.1991)049,85430,45
   SP / NED / stallion / 2001 / Karandasj / Oase\Burggraaf
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
13DIAMANT (136)AgnieszkaGRUNDKOWSKA (JM.1992)045,81430,98
   Trak. / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
    WLKS Krakus Kraków
14AKCENT (51)AgataSZYMONIAK (J.1991)035,38824,29
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
15LEVIS F (103)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)049,59829,35
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
16ZASŁUGA (91)AleksandraRYT (J.1991)048,12Rez.
   SP / POL / mare / 2001 / Elvis / Zarina
   - / Alojzy Ryt
    LKJ Ochaby
17SIR ELMAU (210)WojciechDAHLKE (JM.1992)445,15
   - / - / gelding / 1999 / Stauffenberg / Sutveny\ Ramzes
   
    BKS Kłos Budzyń
18WIGONIA (132)NataliaKOZIAROWSKA (JM.1992)445,69
   WLKP / POL / mare / 1994 / Makari / Wiolencja\Ignam
   - / Jacek Koziarowski
    WLKS Krakus Kraków
19OLIMP W (206)WiktoriaPOPŁAWSKA (J.1991)445,75
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / Oder / Paloma Picasso\ Palmer
   
    JKS Hanna
20SIMONE (213)WojciechDAHLKE (JM.1992)447,53
   KWPN / NED / mare / 1999 / Corland / Naomi\Ahorn
   - / Antoni Dahlke
    BKS Kłos Budzyń
21BIAŁY BÓR (121)PaulinaMALINOWSKA (J.1990)447,66
   SP / POL / stallion / 2000 / Top Gun / Baskonia\ Judex
   - / Robert Wiszowaty
    KJ Szumawa Bobrowiec
22LANDORA (135)MartaPACHOLSKA (J.1991)449,10
   HANN / GER / mare / -
   
    WLKS Krakus Kraków
23CENTURIA (116)TomaszMIŚKIEWICZ (JM.1992)449,25
   Sp / POL / mare / 2000 / Mazzel / Celtika
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
24HEROS (205)KajaDANKOWSKA (J.1990)845,50
   SP / POL / gelding / 1998 / Cabrol / Heya\Jaguar
   - / Jerzy Dankowski
    Kielecki Klub Jeździecki
25DOLORES (89)KonradKARGOL (JM.1992)848,29
   - / POL / mare / 2000 / Elvis / Dolomira
   - / Elżbieta Ujma
    KJK ,,Szary" Michałowice
26OLIVIA 108 (38)MonaKLARKOWSKA (J.1990)848,91
   Hol. / GER / mare / 1999 / Chambertin / Bolivia I\ Landgraf I
   - / Jerzy Zadorożny
    SKJ Sopot
27CORIANO 24 (130)JarosławKOZIAROWSKI (J.1991)849,44
   Hol. / GER / gelding / 1998 / Corofino / Adelige\ Fier De Lui Z
   - / Barbara Kadłuczka
    WLKS Krakus Kraków
28COBRA (208)PatrycjaGOŃCZEWSKA (J.1991)849,69
   SP / POL / mare / 1998 / Elf / Cerla
   - / Juliusz Holowaty
    LKS Rywal Grudziądz
29LUCKY DANE (87)AleksandraSZARY (J.1990)853,54
   DWP / - / gelding / 1994 / Lucky Light / Remona\ Rastell
   
    KJK ,,Szary" Michałowice
30GIORGIO (192)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)858,60
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
31GRANIT (167)JoannaMAZUREK (JM.1992)1244,03
   XO / POL / gelding / 1996 / Grey / Gratka\Bao d'Ovill
   - / Joanna Mazurek
    KKJK Kraków
32CORTON (211)WojciechDAHLKE (JM.1992)1248,75
   - / - / gelding / 2000 / Cortez / Magika
   
    BKS Kłos Budzyń
33CZARA (140)JanBOBIK (JM.1993)1361,81
   SP / POL / mare / 1994 / Czad / Czerwica
   - / SK Nowielice
    KJ Dragon Nowielice
34LARRON (4)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)1647,75
   Hol. / - / stallion / 2001 / Lancer II / My Lady VI\ Linaro
   
    KJ Cavallo Bonin
 PRESCILLA (46)NinaWANDELElim.
   KWPN / NED / mare / 1997 / Voltaire / Janita
   
    JKS ,,Wan-Ros"
 ORKISZ (108)KatarzynaKOWALIK (JM.1992)Elim.
   SP / POL / stallion / 1990 / Dino / Orawa
   - / Alicja Kowalik
    KS Garo Zaborów
 ZENO - S (88)AleksandraSZARY (J.1990)Elim.
   Old. / GER / gelding / 1997 / Zeus / Burschikose
   - / KJK Szary Michałowice
    KJK ,,Szary" Michałowice
 COTTON CLUB (1)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)Elim.
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
 HALAMA (155)JoannaPAWLAK (J.1991)Elim.
   SP / POL / mare / 1997 / Tytoń / Hala\Miejdanli
   - / Mirosław Staniesz
    AKU Thomson Wrocław
 CARRY SON (3)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)Elim.
   Holst. / GER / stallion / 1999 / Carry / Karola\ Calato
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
 VW RANDON (61)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)Rez.
   Holszt. / NED / gelding / 1993 / Sacramentoson / Randi
   - / Leszek Wielgórski
    KJ Trachy Gliwice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
330/220
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
61/41
Startowało koni
41
Ukończyło koni
34
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody IV El.HPP 2007/2008, Zawody Regionalne *

Jaszkowo, 22-24.02.2008 r.
Wydruk: 24-02-2008 18:31:49
R3* - N
Data: 23-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R3* - N -zwykły z rozgrywką - Business Class Cup - Tabela A; Art. 238.2.2
(Competition No R3*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1HAPPY BOY (32)JacekKUŚNIERCZAK048,69029,51
   Saks. / GER / gelding / 2001 / Kordatus / Gybsi\Graninie
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
2URIAS (28)GabrielGŁUSEK047,97431,32
   KWPN / NED / gwlding / 2001 / Indoctro / Ebilithya\ Ramiro Z
   
    Niezrzeszony
3CARAT (216)MarekODZIMEK445,24
   - / POL / stallion / 2001 / Adrian / Corsa\Componist
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
4LEVINGSTON (168)GabrielGŁUSEK445,91
   
   
    Niezrzeszony
5BENY (249)BogumiłaSĄSIADEK447,60
   SP / POL / gelding / 2000 / Elvis / Brenda
   - / Bogumiła Sąsiadek
    KJ HBC Lasocice
6GUBIN (26)MirosławUBERNA447,86
   xo / POL / gelding / 1991 / Łowicz / Gumka\Szafir
   - / Mirosław Adam Uberna
    ZKS Drzonków
7MY LITTLE PROBLEM (222)TheaDOUGAN448,64
   ISH / IRL / - / 2002 / Pussance / New Park Clover
   - / Thea Dougan
    KJ Piaseczno SJ Poster
8ANGELO L (215)MarekODZIMEK848,42
   OLD. / GER / stallion / 2000 / Acord II / Larissa\Landadel
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
9DONIA LAGOMERA (180)TadeuszPEŁESZUK853,98
   SP / POL / mare / 1998 / Elvis / Łaba/Akwen
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno
10CASHRELIEF (223)TheaDOUGAN1070,69
   ISH / IRL / - / 1999 / Capital / Rushing Water
   - / Thea Dougan
    KJ Piaseczno SJ Poster
11AIDA 98 (107)RafałJANUSZ1264,10
   - / - / mare / 1995 / Acord / Gloria
   
    KS Garo Zaborów
12PERSEFONA (31)JacekKUŚNIERCZAK1660,40
   Sp / POL / mare / 1998 / Winner / Persja
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
 C-KARAT CARTE DOR (233)MirosławUBERNAElim.
   
   
    ZKS Drzonków
 KADET (124)KatarzynaWIŚNIEWSKAElim.
   - / POL / gelding / 2000
   - / Katarzyna Wiśniewska
    Niezrzeszona

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
9/6
Liczba skoków (Jumps)
10/7
Dystans (m)
350/260
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
65/48
Startowało koni
14
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody IV El.HPP 2007/2008, Zawody Regionalne *

Jaszkowo, 22-24.02.2008 r.
Wydruk: 24-02-2008 18:32:06
6 - CC1
Data: 23-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - CC1 -dwufazowy - Duża Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1BOLERO DE RAVEL (195)MściwojKIECOŃ045,95026,601600 PLN
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    KJ Agro-Handel Śrem
2SIR ROBIN (12)TomaszKUMOREK045,48027,621200 PLN
   SP / POL / stallion / 1997 / Robin Zet 2 / Sankcja\Jantar
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
3HURYSA (34)KasiaJACKIEWICZ048,25028,09900 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Enpiryk / Halma\Leuchtpfeil
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
4IMEQUYL (110)AndrzejGŁOSKOWSKI044,41029,11600 PLN
   SP / POL / stallion / 1999 / Luron / Iluzja\Len
   - / SO Bogusławice
    BKJ Bogusławice
5POTOMAK (104)PawełKALICIŃSKI047,56029,16300 PLN
   OLD / GER / gelding / 1996 / Grundsteins Erbe / Parcia\Venator
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
6ZARIA (71)WeronikaTYNDEL044,47032,6750 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Elvis / Zadina
   - / Mirosław Tyndel
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
7SALVO GOOSBY (224)LeszekGRAMZA047,13033,0850 PLN
   KWPN / NED / stallion / 1999 / Indorado / K-Elipse\Calvados
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
8SOBIESKI AMBROSIO (18)GrzegorzPSIUK046,06427,5750 PLN
   Old. / GER / gelding / 1996 / Acord II / Prinzess
   - / K. Tryliński
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
9ARAVEL II (138)Grzegorz A.KUBIAK047,72427,6150 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Luron / Atletyka
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
10EUFORIA (194)MściwojKIECOŃ042,09428,2350 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / Eskudo / Ambari
   - / Rinaldo Kiecoń
    KJ Agro-Handel Śrem
11HEKTOR (230)JacekTOKARSKI043,34429,2950 PLN
   SP / POL / gelding / 1997 / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
12AWIATA 10 (16)GrzegorzKUBIAK045,87432,0850 PLN
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
13PAMELA (69)JoannaTŁUSZCZ042,31830,8050 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Luron / Panama
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
14ORINOKO W (72)WeronikaTYNDEL045,10832,9150 PLN
   SP / POL / - / 2000 / Leandro / Osa
   - / Mirosław Tyndel
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
15LOVE PARADE 5 (58)StanisławPRZEDPEŁSKI042,97834,1450 PLN
   Westf. / GER / mare / 1995 / Libero H / Paloma
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
16KANION (105)PawełKALICIŃSKI049,38836,7150 PLN
   HANN / GER / gelding / 1996 / Cordoba / Weingold\ Winstock
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
17GATSBY 144 (7)MateuszKRZYŻOSIAK041,59Elim.
   HANN / GER / gelding / 1997 / Graf Grannus / Grandola
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
18FANTAZJA (147)KrzysztofMAZUR044,19Rez.
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Fala
   - / K.Mazur, O.Jechna
    CWKS Legia Warszawa
19PARDOES G (106)PawełKALICIŃSKI049,69Rez.
   KWPN / NED / gelding / 1997 / In Doctro / Dynamite
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
20CONQUISTADOR (163)AntoniTOMASZEWSKI440,47
   OLDENB / GER / gelding / 1997
   
    JKS Equita Warszawa
21LACOSTE DE LACOURE (174)ŁukaszBRZÓSKA443,15
   SF / FRA / stallion / 1999 / Apache Du Plant / Gironde De La Cour
   - / Brzóska Łukasz
    KS SJ Sokół Pniewy
22PERINO 14 (170)RobertWILCZEWSKI443,59
   - / GER / gelding / 1994 / Pageno / Priska\ Polydor
   - / Jarosław Szczepanek
    JKS Narew Różan
23FRAZES (266)MariuszKLENIUK443,82
   XO / POL / stallion / 1999 / Sebastian / Fryga\Fryga
   - / SK Walewice
    LKJ Gabon Walewice
24LACRIMA (67)MagdalenaKOWALSKA444,56
   Pół. Aust. / POL / mare / 1995 / Lombard / Lukrecja\Akcept
   - / Ireneusz Kowalski
    KJ Trachy Gliwice
25SPECIAL FLY (269)MarcinBĘTKOWSKI444,82
   - / IRL / gelding / -
   
    JKS Fer-Więckowice
26LOXLEY (141)JacekBOBIK444,93
   HANN / GER / gelding / 1998 / Laptop / Inhaculata/Il de Bovebon
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
27ENDY 6 (118)AgnieszkaNURKOWSKA445,06
   OLD. / GER / gelding / 1993 / Exlibrys / Hacienda
   - / Zbigniew Nurkowski
    Kielecki KJ
28HBC LAKE BID (178)ŁukaszWASILEWSKI445,31
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Cascavelle\ Ahorn Z
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
29SARAGOSSA (93)MichałZIĘBICKI445,72
   SP / POL / mare / 1995 / Leandro / Sangara\ Genius
   SK Moszna / Michał Ziębicki
    WLKS Krakus Kraków
30WANTUS-V (84)KatarzynaWYGAS445,78
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Caesar vd Helle / Thesaura vh
   - / Katarzyna Wygas
    Niezrzeszona
31OMEN Z (15)GrzegorzKUBIAK445,96
   KWPN / BEL / gelding / 1999 / Omar / Magic Claire
   - / Marzena Domańska
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
32GAMBO (225)LeszekGRAMZA446,91
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / Oder / Gabi\Granit
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
33CARLON (57)StanisławPRZEDPEŁSKI448,40
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1995 / Carpaccio / Eyleen\Capitol I
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
34QUEEN (35)KasiaJACKIEWICZ657,91
   SP / POL / mare / 2000 / Quirinus / Cybrola
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
35CAVALIERS CLOVER (119)MartaPIEKARSKA841,53
   ISH / IRL / gelding / 1996 / Cavalier / Ballyblood Clover
   - / Elżbieta Świerczyńska
    AZS Politechnika Warszawska
36HELLENIKA (162)AntoniTOMASZEWSKI842,75
   SP / POL / mare / 1996 / Cabrol / Hellada
   SK Nowielice / Antoni Tomaszewski
    JKS Equita Warszawa
37LAMBADA (196)MściwojKIECOŃ843,10
   Oldenburg / GER / mare / 1997 / Landkaiser / Papaya\Pablo
   - / Jerzy Cerba
    KJ Agro-Handel Śrem
38ULLA V.D. HEYDEHOEK (231)BeataSZUBER843,31
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
39TURBUD DE QUALITETE (86)AnnaSZARY843,85
   SP / POL / mare / 1996 / Quirinus-Turbud / Dahna\Kerman
   - / Paulina Jach
    KJK ,,Szary" Michałowice
40GOLIAT (159)AleksandraMUSIAŁ844,40
   AUS PÓŁ. / AUT / gelding / 1995 / Garantie / Cavallera\Cavalier
   - / Karolina Musiał
    JKS Czanki Międzyrzecze
41CORTAZAR (258)AntoniCHŁAPOWSKI866,37
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
42LEO (9)JakubKRZYŻOSIAK1057,87
   SP/Holst. / GER / stallion / 1998 / Lennon / Zakonda\Lacapo
   - / W. John, S. Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
43SILISTRJA (188)JacekBUCKI1242,19
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Silesia\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
44ARISTO (181)MateuszWOJCIECHOWSKI1242,34
   SP / POL / gelding / 1997 / Caletto's Son / Artystka\Tamaryn
   - / Sabrina Szablewska
    KJ Agro-Handel Śrem
45COTTON CLUB (1)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)1242,59
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
46DOMINIKA (187)JacekBUCKI1242,75
   SP / POL / mare / 1999 / Le Voltaire / Delfina\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
47ROCKY (52)JanMLECZKO1244,43
   KWPN / NED / gelding / 1998 / Cavalier / Dinke\Wagner
   - / Arkadiusz Mleczko
    LKJ Ochaby
48CARLOS (219)IreneuszKONDRATOWICZ1244,60
   Hanover / GER / gelding / 1998 / Calido / Ramina\Ramino
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
49CARLOS (78)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA1245,12
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Celina\Cekin
   - / Mieczysław Śwętochowski
    KJ Absolut Wilczyce
50LIDAM DU VERY (148)KrzysztofMAZUR1245,81
   SP / GER / stallion / 1999 / Quidam / Roxane
   - / Z. Urban
    CWKS Legia Warszawa
51LEONARDO DA VINCI (5)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)1247,15
   HOLSZT. / GER / stallion / 1997 / Lascadell / Navarra\Thuwin
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
52GANDIA (64)ŁukaszKOZA1356,00
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Gardena\Genius
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
53KOMFORTAS (45)ŁucjaMAJKA1644,50
   Trak. / LIT / stallion / 1997 / Fordas / Kornella
   - / Mirosław Szturmowicz
    KJ Kuźnia Nowowiejska
54HBC PLACIDO (177)ŁukaszWASILEWSKI1664,53
   KWPN / NED / stallion / 1997 / Animo / -
   
    KJ HBC Lasocice
55LOU BEGA 0012 (65)ŁukaszKOZA1667,78
   Old. / GER / gelding / 1999 / Landor S / Cleo
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
56LANDO (66)ŁukaszKOZA2043,81
   AUSTR / AUT / stallion / 1995 / Laurenz / Aroma\Aloube Z
   - / Jan Mleczko
    KJ Trachy Gliwice
 CONTENDER SON (169)RobertWILCZEWSKIElim.
   HOLSZT. / GER / stallion / 1996 / Contender / Ulara
   Hormsen Hans / Jarosław Gawryluk
    JKS Narew Różan
 OLSZTYN WM (227)MagdalenaPODSIADŁYElim.
   SP / POL / gelding / 1996 / Poncz / Oksana WM\Adrar
   - / Magdalena Podsiadły
    OSK Michalscy Trzebnica
 GODER (36)KatarzynaPOETSCHKEElim.
   WLKP / POL / stallion / 1997 / Oder / Gietka
   - / Jerzy Ejma
    KJ Korona Wałcz
 CORRERO (2)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)Elim.
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Claudio / Finja XIII\Contender
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
 CARAVELLA (257)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 OTELLO (175)ŁukaszBRZÓSKARez.
   SP / POL / stallion / 2000 / Winner / Osnowa\Hajfong
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
145
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
280/220
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
52/41
Startowało koni
62
Ukończyło koni
56
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody IV El.HPP 2007/2008, Zawody Regionalne *

Jaszkowo, 22-24.02.2008 r.
Wydruk: 24-02-2008 18:32:13
W3* - P
Data: 24-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr W3* - P -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No W3*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1EXPOSITA (41)MaksymilianWECHTA (JM.1993)043,32027,06250 PLN
   Hol. / - / mare / 1998 / Exkurs / Ida II\ Caletto I
   
    KJ Wechta Rosnówko
2CZTAN (190)JacekBUCKI049,16027,58150 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3COLMAN H (237)PiotrFRAGSTEIN048,88028,98100 PLN
   - / GER / gelding / 2001 / Colman / Urija\Casanova
   - / Mariusz Hadrysiak
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
4DARK CARETINO (158)AlicjaGRYGIER050,59036,06
   Westf. / GER / stallion / 2003 / Caretino / Dark Monn
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
5LUGANA H (246)MaksymilianWECHTA (JM.1993)045,84428,50
   HOLSZTYN / GER / mare / 1994 / Loutano / Candie\Rainando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
6KADET (124)KatarzynaWIŚNIEWSKA046,50435,49
   - / POL / gelding / 2000
   - / Katarzyna Wiśniewska
    Niezrzeszona
7VEJOTTIE (128)JuliaBIEGANOWSKA043,351061,77
   KWPN / NED / - / 2002 / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
8WHIN WHIN WH (114)MaciejGAŁKIEWICZ445,10
   KWPN / NED / stallion / 2003 / Phin Phin / Saniki
   - / Maciej Gałkiewicz
    BKJ Bogusławice
9LUXOR (253)ŁukaszTROSZCZYŃSKI447,41
   
   
    KJ CH Jaszkowo
10VINCENT Y (115)MaciejGAŁKIEWICZ448,91
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Cavalier / Nobella
   - / Maciej Gałkiewicz
    BKJ Bogusławice
11WAREG (185)KrzysztofMIKOŁAJCZAK450,53
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
12BENY (249)BogumiłaSĄSIADEK662,53
   SP / POL / gelding / 2000 / Elvis / Brenda
   - / Bogumiła Sąsiadek
    KJ HBC Lasocice
13CERKIEW (252)ŁukaszTROSZCZYŃSKI845,56
   
   
    KJ CH Jaszkowo
14CASHRELIEF (223)TheaDOUGAN847,12
   ISH / IRL / - / 1999 / Capital / Rushing Water
   - / Thea Dougan
    KJ Piaseczno SJ Poster
15ARKA (255)TomaszMIELCAREK850,53
   
   
    KJ CH Jaszkowo
16WENCCO (111)AndrzejGŁOSKOWSKI958,47
   SP / POL / stallion / 2002 / Cacao Courcelle / Wenera
   - / SO Bogusławice
    BKJ Bogusławice
17RAMBO (270)TomaszMIELCAREK1647,47
   
   
    KJ CH Jaszkowo
18DIEGO (27)GabrielGŁUSEK1756,07
   
   
    Niezrzeszony
 MY LITTLE PROBLEM (222)TheaDOUGANElim.
   ISH / IRL / - / 2002 / Pussance / New Park Clover
   - / Thea Dougan
    KJ Piaseczno SJ Poster
 C-KARAT CARTE DOR (233)MirosławUBERNAElim.
   
   
    ZKS Drzonków

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
300/210
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/39
Startowało koni
20
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody IV El.HPP 2007/2008, Zawody Regionalne *

Jaszkowo, 22-24.02.2008 r.
Wydruk: 24-02-2008 18:33:35
R4* - N
Data: 24-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R4* - N -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No R4*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1TOSCANIA (200)JacekBUCKI045,72024,80350 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2HALOGEN (112)AndrzejGŁOSKOWSKI048,97025,80200 PLN
   xo / POL / stallion / 2000 / Vis Versa / Hałastra
   - / SO Bogusławice
    BKJ Bogusławice
3PRELIANTHEUM (234)AndrzejBEDLIŃSKI (J.1991)045,44026,45100 PLN
   KWPN / NED / mare / 1997 / Highline / Heliantemum
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
4VIKTOR (199)MściwojKIECOŃ046,91026,58
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Phin Phin / Oviana\ Karandasj
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
5MAGNOLIA (191)JacekBUCKI047,06026,70
   SP / POL / mare / 2000 / Carbano / Mankala\Cyferus
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6KARTEL (184)KrzysztofMIKOŁAJCZAK045,19027,86
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
7DONIA LAGOMERA (180)TadeuszPEŁESZUK043,93028,80
   SP / POL / mare / 1998 / Elvis / Łaba/Akwen
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno
8TURBUD IMBIR (218)BarbaraMOES (J.1990)045,03029,86
   - / - / stallion / 1998 / Quirinus / -
   - / Maurycy Moes
    JKS Equita Warszawa
9ONLY YOU (23)ZofiaPOŁCZYŃSKA045,09030,18
   SP / POL / stallion / 2002 / Igman / Octet\Careful
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
10LIMOGE 3 (157)AlicjaGRYGIER050,88033,11
   HANN / GER / mare / 2002 / Lux / Golden Girl
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
11VEROLIEN (179)HubertPOLOWCZYK050,00426,84
   KWPN / NED / mare / 2001 / Calvados / Goodwill\ Voltaire
   
    KJ HBC Lasocice
12CAMILLO SON (43)OliwiaWIERZBOWSKA049,07429,15
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
13WALANTAINES (182)MateuszWOJCIECHOWSKI046,44429,21
   SP / POL / stallion / 2002 / Wanta / Lambada
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
14BOLIWIA (42)OliwiaWIERZBOWSKA047,81430,80
   SP / POL / mare / 2002 / Elvis / Brenda\ Farn
   
    KJ Wechta Rosnówko
15ARRA (81)AgnieszkaOLSZEWSKA045,35432,15
   SP / POL / mare / 1998 / Halerz / Armila\ Arak
   
    SKJ Dworek Zielenin
16STROFA (186)KrzysztofMIKOŁAJCZAK048,00433,36
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Sagara\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17GAUS (235)ZbigniewBEDLIŃSKI053,22436,04
   SP / POL / gelding / 2000 / Renome / Gaisma\Galops
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
18RAGUSA I (248)JakubPODGÓRNY050,44436,74
   
   
    SKJ Maneż Żelichów
19ORUNIA (8)MateuszKRZYŻOSIAK049,97436,95
   - / POL / mare / 2002 / Czad / Okaryna\ Herbatnik
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
20EKKOR (80)DorotaWASKIEL045,79437,46
   Trak. / - / stallion / - / Prohvet / Ersti\ Ves
   - / Edmund Lazarewicz
    KJ Dom Koni Lazar
21ZENO - S (88)AleksandraSZARY (J.1990)047,40437,49
   Old. / GER / gelding / 1997 / Zeus / Burschikose
   - / KJK Szary Michałowice
    KJK ,,Szary" Michałowice
22DAKAR (220)KrzysztofOKŁA (JM.1994)046,85540,50
   - / GER / gelding / 2000 / Rosselklang / Fashion
   - / Andrzej Okła
    Kielecki Klub Jeździecki
23ROVETTO (143)JacekBOBIK046,90828,96
   OLD. / GER / stallion / 2002 / Radiator / Semiramis\Aldatus
   - / L.Sasinowski, J. Bobik
    KJ Hippica Polonia
24CARPIANO (203)KrzysztofTARASEK047,34Elim.
   Holst. / - / - / 2002 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
25KANTARA (251)ŁukaszTROSZCZYŃSKI442,57
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
26RITA (156)AleksandraDĄBKOWSKA (JM.1992)445,28
   Wlkp. / POL / mare / 1998 / Dakar / Rewia
   - / Aleksandra Dąbkowska
    Niezrzeszona
27CARPINO (202)KrzysztofTARASEK446,31
   Holst. / - / - / 2003 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
28CYRON (268)KlaudynaBŁASZAK446,72
   SP / POL / gelding / 2000 / Kontrgalop / Cyrlica\Dakar
   - / Ewa Solarska
    LKS Cwał Poznań
29KADM (160)SoniaGAJ448,59
   xxoo / POL / stallion / 1996 / Wiedeń / Kadma\ Marko
   
    JKS Czanki Międzyrzecze
30ELIOT (236)ZbigniewBEDLIŃSKI451,94
   - / POL / gelding / 2001 / Rabiat II / Empirja\Genius
   - / Zbigniew Bedliński
    OSK Stow. Sport. Nowy Ciechocinek
31ESPERANZA DE RABEL (247)JakubPODGÓRNY558,87