CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 08-10 czerwca 2012 r.
Wydruk: 11-06-2012 9:21:33 AM
R1 - LL
Data: 08-06-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R1 - LL -dokładności bez rozgrywki "Towarzyski" - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--8CZCIONKA (44)WeronikaKORZENIOWSKA (JM.2000)054,49
   kuc / POL / mare / 2001 / 08901 / siwa / Esauł / Czarna
   - / Attis P.P. ROL Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
1--8SYRIUSZ (91)ZofiaKULISZEWSKA (JM.1999)057,17
   
   
    Bez przynależności klubowej MAZ
1--8HOLLY SONG (80)KatarzynaPETERSON057,20
   SP / POL / mare / 2004 / - / c.gn. / Song / Hipoteka
   - / Katarzyna Peterson
    Bez przynależności klubowej
1--8CZCIONKA (44)WeronikaKORZENIOWSKA (JM.2000)057,94
   kuc / POL / mare / 2001 / 08901 / siwa / Esauł / Czarna
   - / Attis P.P. ROL Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
1--8CONSULA (188)JustynaKUREK058,71
   SP / POL / mare / 2007 / - / - / Ulco / \ Caretino
   - / Wechta SKA
    KJ Wechta Rosnówko
1--8LIMTENDER (187)MarekWACŁAWIK059,23
   HOLSZT. / GER / stallion / 2007 / - / c.gn. / Limbus / Tyrah\ Contender
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
1--8SYRIUSZ (91)ZofiaKULISZEWSKA (JM.1999)059,75
   
   
    Bez przynależności klubowej MAZ
1--8LIMTENDER (187)MarekWACŁAWIK061,40
   HOLSZT. / GER / stallion / 2007 / - / c.gn. / Limbus / Tyrah\ Contender
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
9--12DJOSER (207)ŁukaszTROSZCZYŃSKI162,15
   
   
    KJ CH Jaszkowo
9--12CHARLENE (99)MarekWACŁAWIK162,82
   HOLSZT. / GER / mare / 2008 / - / siwa / Clamiro / Raja II\ Lancer II
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
9--12LUCINDA (101)JustynaKUREK163,33
   HOLSZT. / GER / mare / 2008 / - / - / Limbus / \ Chello I
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
9--12DONAU (206)AntoniCHŁAPOWSKI165,64
   
   
    KJ CH Jaszkowo
13CONSULA (188)JustynaKUREK269,08
   SP / POL / mare / 2007 / - / - / Ulco / \ Caretino
   - / Wechta SKA
    KJ Wechta Rosnówko
14--15NERON 17 (169)WeronikaJACAK (JM.1997)458,92
   Kuc / GER / gelding / 2004 / 467000058604 / kaszt.sr. / Nepomuk / Antigone\ Golosny
   
    LKJ Abaria Iwno
14--15CHARLENE (99)MarekWACŁAWIK460,25
   HOLSZT. / GER / mare / 2008 / - / siwa / Clamiro / Raja II\ Lancer II
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
16--18DJOSER (207)ŁukaszTROSZCZYŃSKI562,02
   
   
    KJ CH Jaszkowo
16--18CELTIA II (189)JustynaKUREK562,52
   SP / POL / mare / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / \ Grandeur
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
16--18EROZJA (167)BarbaraGRONOWSKA564,45
   
   
    Bez przynależności klubowej
19PORTOS (56)MateuszFURLEPA1260,44
   SP / POL / gelding / 2008 / POL009610219308 / siwa / Guidam / Petra\ Generaal
   - / R. Barlik
    KJ Uniglob Gozdów
20LUCINDA (101)JustynaKUREK1692,68
   HOLSZT. / GER / mare / 2008 / - / - / Limbus / \ Chello I
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
21CELTIA II (189)JustynaKUREK1796,09
   SP / POL / mare / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / \ Grandeur
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
 PORTOS (56)MateuszFURLEPAElim.
   SP / POL / gelding / 2008 / POL009610219308 / siwa / Guidam / Petra\ Generaal
   - / R. Barlik
    KJ Uniglob Gozdów
 NEPUMUK 013 (168)OliwiaSYDOW (JM.1997)Elim.
   Pinto / - / stallion / 1997 / 674003597 / kaszt.sr. / Nerath / Ivetta\ Golosny
   
    LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
62
Startowało koni
23
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Kanclerz
 Gospodarz toru:


Sławomir Uchwat

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 08-10 czerwca 2012 r.
Wydruk: 11-06-2012 9:21:34 AM
R2 - L
Data: 08-06-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R2 - L -dokładności bez rozgrywki - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--7NIL (199)LidiaCIESIEŁKIEWICZ058,61
   
   
    LUKS Nysa Gubin
1--7CYBORG (129)PawełSTASZCZAK064,69
   Wlkp. / POL / gelding / 2005 / - / gn.
   - / Małgorzata Staszczak
    LKJ Abaria Iwno
1--7CARENSO B (147)MartynaBRYLL (J.1994)065,01
    / Lorenso / Campina\ Leonardo da Vinci
   
    JUKS Bryllandia Witaszyce
1--7HOLLY SONG (80)KatarzynaPETERSON065,11
   SP / POL / mare / 2004 / - / c.gn. / Song / Hipoteka
   - / Katarzyna Peterson
    Bez przynależności klubowej
1--7NEO (151)MarekKOPRAS065,13
   SP / POL / stallion / 2000 / 07441 / gn. / Luron / Naira\ Revlon Boy
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
1--7SAKE (130)MaciejCHARLIŃSKI (J.1994)065,82
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--7NEO (151)MarekKOPRAS067,33
   SP / POL / stallion / 2000 / 07441 / gn. / Luron / Naira\ Revlon Boy
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
8--13ARIST 0006 (141)AnnaPEMPERA169,40
   Sachs. Reitpferd / GER / gelding / 1998 / 870032698 / sk. gn. / Animo / Freya\ Donator
   - / Antoni Chłapowski
    KJ Pony
8--13HEAVY METAL (128)JakubDORYNEK169,41
   SP / POL / gelding / 2007 / - / gn. / Baskir / Hana
   - / M. i T. Siergiej
    SKJ Maneż Żelichów
8--13CORONAS M&M (181)BartoszGOSZCZYŃSKI170,40
   
   
    KJ Sielanka Warka
8--13RAVEN (190)SławomirKLÓSKA171,69
   KWPN / NED / gelding / 2002 / 09448 / gn. / Placido / Reonetty\ Belmondo
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
8--13DOMINO (244)ŁukaszBRZÓSKA171,86
   
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
8--13CYPRUS (136)MściwojKIECOŃ172,29
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
14--20LINO (245)JakubPIELECH463,47
   
   
    OSK Sobin
14--20CARENSO B (147)MartynaBRYLL (J.1994)464,11
    / Lorenso / Campina\ Leonardo da Vinci
   
    JUKS Bryllandia Witaszyce
14--20HOLLY SONG (80)KatarzynaPETERSON466,05
   SP / POL / mare / 2004 / - / c.gn. / Song / Hipoteka
   - / Katarzyna Peterson
    Bez przynależności klubowej
14--20CHARLENE (99)MarekWACŁAWIK466,52
   HOLSZT. / GER / mare / 2008 / - / siwa / Clamiro / Raja II\ Lancer II
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
14--20KSERKSES (186)JacekMURACZEWSKI466,76
   SP / POL / gelding / 2000 / 08058 / gn. / Louis / Korelacja\ Tabun
   
    LKS Cwał Poznań
14--20ATLANTA (119)MartaGRUDZIEŃ (J.1995)468,40
   KWPN / NED / gelding / 2005 / - / - / Calvados / Sarina B
   
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
14--20LUCINDA (101)JustynaKUREK484,20
   HOLSZT. / GER / mare / 2008 / - / - / Limbus / \ Chello I
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
21DOMINO (244)ŁukaszBRZÓSKA571,20
   
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
22CORENTIN (57)MateuszFURLEPA673,21
   HOLSZT. / GER / stallion / 2007 / DE421000318107 / gn. / Contendro I / Miss Condina\ Lorentin I
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
23--24RAVEN (190)SławomirKLÓSKA777,04
   KWPN / NED / gelding / 2002 / 09448 / gn. / Placido / Reonetty\ Belmondo
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
23--24CATRIC (173)ŁukaszBRZÓSKA778,05
   - / GER / stallion / 2007 / - / siwa / Clearway / Orchestra I
   - / Janusz Paprocki
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
25--28LINO (245)JakubPIELECH861,15
   
   
    OSK Sobin
25--28DANCING QUEEN (83)AgataMOŚCICKA863,02
   SP / POL / mare / 2004 / 10692 / br. kaszt. / Sir Neel / Delta\ Special Power
   - / Agata Mościcka
    LKS Cwał Poznań
25--28CYBORG (129)PawełSTASZCZAK864,42
   Wlkp. / POL / gelding / 2005 / - / gn.
   - / Małgorzata Staszczak
    LKJ Abaria Iwno
25--28LIMTENDER (187)MarekWACŁAWIK866,84
   HOLSZT. / GER / stallion / 2007 / - / c.gn. / Limbus / Tyrah\ Contender
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
29--32GALADRIELA (243)ŁukaszBRZÓSKA969,04
   
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
29--32CALIPA (224)WiktoriaWITCZAK970,61
   
   
    KJ Kietlów
29--32CYPRUS (136)MściwojKIECOŃ972,74
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
29--32CELTIA II (189)JustynaKUREK972,77
   SP / POL / mare / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / \ Grandeur
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
33ARIST 0006 (141)AnnaPEMPERA1282,09
   Sachs. Reitpferd / GER / gelding / 1998 / 870032698 / sk. gn. / Animo / Freya\ Donator
   - / Antoni Chłapowski
    KJ Pony
34--36MY HONEY F (148)MartynaBRYLL (J.1994)1369,34
   SP / POL / mae / 2006 / 11418 / c.gn. / Lorenso / Miss Carnute\ Carnute
   
    JUKS Bryllandia Witaszyce
34--36EROZJA (167)BarbaraGRONOWSKA1370,88
   
   
    Bez przynależności klubowej
34--36CORENTIN (57)MateuszFURLEPA1370,91
   HOLSZT. / GER / stallion / 2007 / DE421000318107 / gn. / Contendro I / Miss Condina\ Lorentin I
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
37NEPUMUK 013 (168)OliwiaSYDOW (JM.1997)1577,72
   Pinto / - / stallion / 1997 / 674003597 / kaszt.sr. / Nerath / Ivetta\ Golosny
   
    LKJ Abaria Iwno
38CONCORDE (203)AntoniCHŁAPOWSKI1890,91
   Old. / GER / stallion / 2006 / DE421000348406 / c.gn. / Concreto / K-Chantal\ Coriano
   
    KJ CH Jaszkowo
39NERON 17 (169)WeronikaJACAK (JM.1997)2171,96
   Kuc / GER / gelding / 2004 / 467000058604 / kaszt.sr. / Nepomuk / Antigone\ Golosny
   
    LKJ Abaria Iwno
40CONSULA (188)JustynaKUREK22106,15
   SP / POL / mare / 2007 / - / - / Ulco / \ Caretino
   - / Wechta SKA
    KJ Wechta Rosnówko
41JENISEJ (179)AngelikaOJCZENASZ23111,82
   
   
    Bez przynależności klubowej KPO
42PORTOS (56)MateuszFURLEPA2868,50
   SP / POL / gelding / 2008 / POL009610219308 / siwa / Guidam / Petra\ Generaal
   - / R. Barlik
    KJ Uniglob Gozdów
 MARCO (218)JoannaSKRZYPCZAK (JM.1997)Elim.
   SP / POL / gelding / 2002 / 09948 / kaszt. / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 KOLIBER (220)JoannaSKRZYPCZAK (JM.1997)Elim.
   SP / POL / gelding / 2003 / 09943 / kaszt. / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 TONGO (90)MarcinKUCZMARSKIElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / 616007520009703 / c.gn. / Baldram / Tara\ Hardy
   
    KJ Strzała Krubiczew
 GALADRIELA (243)ŁukaszBRZÓSKAElim.
   
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
46
Ukończyło koni
42
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Kanclerz
 Gospodarz toru:


Sławomir Uchwat

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 08-10 czerwca 2012 r.
Wydruk: 11-06-2012 9:21:36 AM
R3 - P
Data: 08-06-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R3 - P -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No R3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1SANCHO (140)MściwojKIECOŃ047,89024,90300 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
2ZUART FORTUNA (191)SławomirKLÓSKA054,73025,72200 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2004 / 10979 / siwa / Casco / Kwila Fortuna\ Furore
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
3CAROLINA Z (87)ŁucjaMAJKA053,28026,52100 PLN
   Z / - / mare / 2005 / Z734605 / sk.gn. / Calvino Z / Ivory Coast\ Quick Star
   
    KJ Strzała Krubiczew
4HANDIKAP (74)JoannaJANOWSKA051,35026,65
   SP / POL / gelding / 2004 / - / - / Sir Neel / Himera
   Dawid Rakoczy / -
    KJ Korona Wałcz
5CRISTALL (22)ZofiaDZIEWOLSKA050,44026,75
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / 421000114706 / c.gn. / Cristo / Olana B\ Lantaan
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
6ISTAR (131)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW053,19028,18
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 10705 / kaszt. / Bayard D Elle / Izoklina\ Mazzel
   
    KJ Hubertus Lusowo
7WELFARE (88)KlaraKOSTRZEWA051,79028,29
   KWPN / NED / gelding / 2003 / 03.03681 / c.gn. / Pacific / Mebhora\ Zortin
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
8GOLD LADY F (65)MartynaBRYLL (J.1994)053,68029,53
   SP / POL / mare / 2006 / 11417 / gn. / Leonardo / Grand Lady\ Lambada
   
    JUKS Bryllandia Witaszyce
9CONCERTO (6)AgnieszkaNURKOWSKA052,88425,71
   
   
    Kielecki KJ
10SEMINO 5 (209)ŁukaszTROSZCZYŃSKI054,78429,36
   Old. / GER / gelding / 2006 / DE 418180128406 / sk.gn. / Stalypso / Celline\ Couleur - Rubin
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
11STUNTMAN 10 (108)EwaMAZUROWSKA051,01644,64
   HANN / GER / gelding / 2005 / DE431313302805 / sk.gn. / Silvio I / Silver Dream\ Singular
   - / D.Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
12HEAVY METAL (128)JakubDORYNEK155,08
   SP / POL / gelding / 2007 / - / gn. / Baskir / Hana
   - / M. i T. Siergiej
    SKJ Maneż Żelichów
13CZAPLA (185)SławomirKLÓSKA155,80
   SP / POL / mare / 2005 / 11679 / gn. / Landjonker S / Czanda\ Lavendel
   
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
14CHACCO - RED (208)ŁukaszTROSZCZYŃSKI156,96
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE 441411243806 / kaszt. / Chacco-Blue / Granita\ Grannus
   - / Antoni CHłapowski
    KJ CH Jaszkowo
15CLINTON (246)ŁukaszWASILEWSKI158,69
   
   
    KJ HBC Lasocice
16HARLEKIN (39)AgnieszkaOLSZEWSKA259,47
   SP / POL / gelding / 2006 / 11626 / c.gn. / Etos / Heroina\ Kartacz
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
17LUKSOR (216)KonradSTĘŻYCKI (J.1994)260,02
   SP / POL / gelding / 2002 / 10141 / gn. / Court / Lenora\ Idrys
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
18LITANOS-STAR (214)ŁukaszTROSZCZYŃSKI451,15
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316724304 / gn. / Litas-Star / Andoga MDM\ Athletico
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
19SAKE (130)MaciejCHARLIŃSKI (J.1994)451,58
   
   
    LKJ Abaria Iwno
20CAYETAN (215)ŁukaszTROSZCZYŃSKI451,92
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411245006 / gn. / Cayetano L / Wonderful One\ Weinberg
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
21DANCING QUEEN (83)AgataMOŚCICKA453,06
   SP / POL / mare / 2004 / 10692 / br. kaszt. / Sir Neel / Delta\ Special Power
   - / Agata Mościcka
    LKS Cwał Poznań
22TONGO (90)MarcinKUCZMARSKI454,52
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / 616007520009703 / c.gn. / Baldram / Tara\ Hardy
   
    KJ Strzała Krubiczew
23SKARBIEC (43)AgnieszkaOLSZEWSKA555,44
   SP / POL / stallion / 2004 / 10023 / kaszt. / Lando / Siejka\ Flirt
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
24CALIPA (224)WiktoriaWITCZAK659,41
   
   
    KJ Kietlów
25CATRIC (173)ŁukaszBRZÓSKA661,93
   - / GER / stallion / 2007 / - / siwa / Clearway / Orchestra I
   - / Janusz Paprocki
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
26CHALLENGER X (200)ŁukaszPIKSA763,50
   Wurt. / GER / stallion / 1998 / - / - / Carolus / Nanette\ Nebelwerfer
   - / Wojciech Kostrzewa
    LKS Cwał Poznań
27ESTERA "W" (35)AngelikaKUCIAS (J.1996)869,98
   SP / POL / mare / 2004 / POL009680082704 / sk.gn. / Harper / Elektra\ Eskudo
   
    KJ Zbrosławice
28CORDELLO TM (204)AntoniCHŁAPOWSKI971,76
   SP / POL / gelding / 2004 / 10513 / siwa / Cassino / Haftka\ Clettos Son
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
29STOLPEGARDENS CASALL - STAR (210)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1075,15
   Danish Thoroubreed / DEN / stallion / 2004 / 10498 / gn. / Carpaccio / Stolpegardens Lady L
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
30NIL (199)LidiaCIESIEŁKIEWICZ1165,05
   
   
    LUKS Nysa Gubin
31MY HONEY F (148)MartynaBRYLL (J.1994)1253,15
   SP / POL / mae / 2006 / 11418 / c.gn. / Lorenso / Miss Carnute\ Carnute
   
    JUKS Bryllandia Witaszyce
32JENISEJ (179)AngelikaOJCZENASZ1286,08
   
   
    Bez przynależności klubowej KPO
33CORENTIN (57)MateuszFURLEPA1668,20
   HOLSZT. / GER / stallion / 2007 / DE421000318107 / gn. / Contendro I / Miss Condina\ Lorentin I
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
34ATLANTA (119)MartaGRUDZIEŃ (J.1995)1774,54
   KWPN / NED / gelding / 2005 / - / - / Calvados / Sarina B
   
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
35KSERKSES (186)JacekMURACZEWSKI1774,75
   SP / POL / gelding / 2000 / 08058 / gn. / Louis / Korelacja\ Tabun
   
    LKS Cwał Poznań
 N - CORONADO (4)MagdaKAMIŃSKAElim.
   SP / POL / gelding / 2004 / 09934 / siwa / Corrado Son / Nike\ Novum
   
    KJ Zbrosławice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
320/220
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
55/38
Startowało koni
36
Ukończyło koni
35
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Kanclerz
 Gospodarz toru:


Sławomir Uchwat

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 08-10 czerwca 2012 r.
Wydruk: 11-06-2012 9:21:37 AM
1A - P1
Data: 08-06-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1A - P1 - z oceną stylu - Runda Młodych Koni (5 l.)
(Competition No 1A)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1SURRIMO (237)MichałTYSZKO08,38,377,76
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
2TROK-K (21)SebastianSNELA08,28,276,64
   SP / POL / stallion / 2007 / 616009610154107 / gn. / Caretino K / Titina\ Biskwit
   - / Marek Kubacki
    KJ Wolica Kalisz
3CAESAR - A (113)MichałLEMAŃSKI08,18,177,50
   KWPN / NED / gelding / 2007 / 528003000701283 / c.gn. / Vermont / Uppersinaa\ Indorado
   - / Michał Lemański
    JKS Jantar Stryków
4HEROS (134)MichałGOSPODARCZYK08,08,074,17
   SP / POL / stallion / 2007 / 11572 / gn. / Bajou Du Rouet / Hipnoza\ Cantanis
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    KJ Lotus Poznań
5--6INFERNO (127)JakubPODGÓRNY07,97,972,32
   Old. / GER / gelding / 2007 / DE418181541707 / kaszt. / Incolor / Politesse D Ete
   - / M. i T. Siergiej
    SKJ Maneż- Żelichów
5--6KEY LEENA (40)AgnieszkaOLSZEWSKA07,97,975,35
   Wlkp. / POL / mare / 2007 / 11625 / kaszt. / Lasko / Kolonia\ Le Bon
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
7CLINTON (246)ŁukaszWASILEWSKI07,87,875,96
   
   
    KJ HBC Lasocice
8--9CLINTON (160)EwaMAZUROWSKA0,57,97,477,14
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 528003000703528 / gn. / Cantos / Ilydi\ Voltaire
   - / D.Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
8--9GRANDO (24)KarolinaKUFLIŃSKA0,47,87,481,16
   SP / POL / gelding / 2007 / 11421 / siwa / Bajou Du Rouet / Georgika\ Kastet
   - / Jolanta Kuflińska
    KJ Lansada
10--11VICE VANDAMME (67)PiotrMATŁAWSKI0,57,87,363,03
   SP / POL / stallion / 2007 / 11733 / c.gn. / Vandamma / Vice Versa M\ Paradys
   - / GR-H Żydowo Sp. z o.o.
    LZS SJ Lech Gniezno
10--11COCU (51)MałgorzataCISZEK-LEWICKA0,57,87,377,02
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 528003000701541 / gn. / Indorado / Victoria\ Concorde
   
    KJ Czahary Pogorzelica
12BAD BOY (161)KamilGRZELCZYK0,57,77,271,67
   SP / POL / stallion / 2007 / 11734 / siwa / Maram / Bornea\ Tioman Island
   - / Grzelczyk Sławomir
    Bogusławicki KJ
13CITO B.B (172)ŁukaszBRZÓSKA0,97,97,081,56
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 528003000702371 / gn. / Verdi / Faresca\ Triton
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
14--15CORONAS M&M (181)BartoszGOSZCZYŃSKI1,07,66,673,58
   
   
    KJ Sielanka Warka
14--15LA VAWETTA (124)JakubPODGÓRNY1,07,66,674,86
   Old. / GER / mare / 2007 / DE418181541007 / gn. / Ludwig Von Bayern / Bavaria\ Castilio
   - / M. i T. Siergiej
    SKJ Maneż- Żelichów
 AKTIW (41)AgnieszkaOLSZEWSKABO122,03
   Wlkp. / POL / gelding / 2007 / 11624 / gn. / Lider / Austria\ Aster
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
 CZEDAN (16)DanielKURPIŃSKIElim.
   Wlkp. / POL / stallion / 2007 / 11643 / siwa / Landor / Czuwajka\ Court
   - / N. Kosiński
    JKS " Dako- Galant " Skibno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Kanclerz
 Gospodarz toru:


Sławomir Uchwat


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 08-10 czerwca 2012 r.
Wydruk: 11-06-2012 9:21:38 AM
1B - N1
Data: 08-06-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1B - N1 - z oceną stylu - Runda Młodych Koni (6 l.)
(Competition No 1B)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1QUINTUS 93 (97)MarekWACŁAWIK08,28,264,17
   Holszt. / GER / stallion / 2006 / DE421000114906 / siwa / Quinar / Grande Nation\ Capitol I
   - / Wechta S.A.
    KJ Wechta Rosnówko
2--3CARY (15)DanielKURPIŃSKI07,87,871,66
   Wlkp. / POL / stallion / 2006 / 10912 / gn. / Landor / Czuwajka\ Court
   - / N. Kosiński
    JKS " Dako- Galant " Skibno
2--3WODKA-POLKA (1)MagdaKAMIŃSKA07,87,877,60
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / DE421000087006 / gn. / Candillo / Perhaps\ Coriander
   - / Józef Kamiński
    KJ Zbrosławice
4CORNVILLE (5)AgnieszkaNURKOWSKA07,67,670,57
   HOLSZT. / GER / stallion / 2006 / 421000402006 / gn. / Contender / S-Landdiva\ Landjunge
   - / Tomasz Mikołajczyk
    Kielecki KJ
5CECOTTO'S AS (139)MściwojKIECOŃ0,58,07,577,78
   Westf. / GER / - / 2006 / - / - / Cecotto / Penelope\ Althoff
   
    KJ Agro-Handel Śrem
6QUEEN (42)AgnieszkaOLSZEWSKA0,57,97,474,39
   Holszt. / GER / mare / 2006 / 421000140206 / gn. / Quidam de Revel / Jasmin VI\ Acord II
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
7CARNUTELABRYERE (49)MałgorzataCISZEK-LEWICKA0,57,87,373,77
   HOLSZT. / GER / gelding / 2006 / 421000125206 / siwa / Cartani / Imme VI\ Cor De La Bryere
   
    KJ Czahary Pogorzelica
8CHALTAIRE Z (98)MarekWACŁAWIK1,07,96,977,30
   Z / - / stallion / 2006 / Z-571806 / gn. / Chellano Z / Nymphe B\ Voltaire
   
    KJ Wechta Rosnówko
9CHACCO FLY (225)HubertKIERZNOWSKI0,97,76,881,67
   - / - / - / 2006 / - / -
   
    KJ Kietlów
10HARLEKIN (39)AgnieszkaOLSZEWSKA4,47,22,8106,56
   SP / POL / gelding / 2006 / 11626 / c.gn. / Etos / Heroina\ Kartacz
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
 BORNFEE (68)NikolMAKULIK (J.1994)BO102,70
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08508 / kaszt. / Valentino DDH / Hornfee\ Zuidhorn
   - / Roman Makulik
    KJ Trachy Gliwice
 NICEA (13)JuliannaGOŁAWSKA (J.1994)Rez.
   SP / POL / mare / 2006 / 11195 / gn. / Cantanis / Neroma\ Cottonclub
   - / Artur Goławski
    WKJ Lublin
 GOLD LADY F (65)MartynaBRYLL (J.1994)Rez.
   SP / POL / mare / 2006 / 11417 / gn. / Leonardo / Grand Lady\ Lambada
   
    JUKS Bryllandia Witaszyce

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
13
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Kanclerz
 Gospodarz toru:


Sławomir Uchwat


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 08-10 czerwca 2012 r.
Wydruk: 11-06-2012 9:21:38 AM
2 - N
Data: 08-06-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - N -zwykły - Runda Otwarta - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HUBER DREAM L (64)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)047,11500 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 10939 / gn. / Drako / Higa\ Arkan
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko
2LEXUS (81)AgnieszkaSZUBERT048,40350 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2001 / 09152 / gn. / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    LKJ Abaria Iwno
3HANDIKAP (74)JoannaJANOWSKA050,46250 PLN
   SP / POL / gelding / 2004 / - / - / Sir Neel / Himera
   Dawid Rakoczy / -
    KJ Korona Wałcz
4QUICK SIGHTED (59)Grzegorz A.KUBIAK050,92100 PLN
   Old. / GER / stallion / 2005 / 433330404105 / kaszt. / Quidams Rubin / Kira Luna\ Le Coeur
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
5LISA BONA L (193)JanSZYMCZAK (J.1994)051,80100 PLN
   Westf. / GER / mare / 2005 / 441410947605 / gn. / Lissabon / Anneliese\ Avocado
   - / Dariusz Szymczak
    WTK Hermanów
6ZENDER (117)AlicjaBAŃCZEROWSKA (JM.1997)052,4350 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.08450 / c.kaszt. / Calvados / Lorien\ Goodwill
   
    KJ Lotus Poznań
7HIMALAJUS (73)AngelikaOJCZENASZ052,6650 PLN
   Trak. / GER / gelding / 2004 / 10931 / kaszt. / Komfortas / Huana\ Verdenas
   - / A. Ojczenasz
    Bez przynależności klubowej KPO
8WELWET (37)MartynaJARCZEWSKA (J.1995)052,7050 PLN
   SP / POL / gelding / 1998 / 06755 / c.gn. / Donald / Wela\ Despota
   - / Ekoprod S. z o.o. Bytom
    KJ Zbrosławice
9ABIGAIL 63 (23)ZofiaDZIEWOLSKA053,1415 PLN
   OLD. / GER / mare / 2001 / 433330399801 / gn. / Air Jordan / Eginde\ Zeus
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
10CELANA Z (138)MściwojKIECOŃ053,5915 PLN
   Z / - / mare / 2005 / Z-684905 / kaszt. / Chellano Z / Lavendel\ Hugo
   
    KJ Agro-Handel Śrem
11GLORIA (72)AngelikaOJCZENASZ054,3915 PLN
   SP / POL / mare / 2003 / 10929 / siwa / Lambado / Good Bye\ Gotthardsen
   
    Bez przynależności klubowej KPO
12TAVIANO (133)PaulinaKUCHARSKA055,8215 PLN
   SP / POL / gelding / 2004 / - / - / Avero / Tanita\ Calettos Son
   - / SK Iwno
    Bez przynależności klubowej
13AS KIER (95)IreneuszKONDRATOWICZ057,7215 PLN
   OLD. / GER / stallion / 2005 / 433330400705 / kaszt. / Argentinus / Edelweiss\ Plaisir D Amour
   
    LKS Cwał Poznań
14--15ESTERA "W" (35)AngelikaKUCIAS (J.1996)058,1315 PLN
   SP / POL / mare / 2004 / POL009680082704 / sk.gn. / Harper / Elektra\ Eskudo
   
    KJ Zbrosławice
14--15FULL PLEASURE (92)KatarzynaBAWŁOWICZ058,1315 PLN
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316627904 / kaszt. / Full House / Fritzi\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
16LUCIANO L (12)AnnaSZLEZINGER058,2015 PLN
   SP / POL / stallion / 2005 / 10942 / siwa / Bischof L / Ludgarda L\ Lord Lepanto
   - / Henryk Szlezinger
    Warszawski KJ
17GOLDIKA (150)EsteraSZELĄG058,47
   SP / POL / mare / 2001 / 09640 / siwa / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
18STUNTMAN 10 (108)EwaMAZUROWSKA059,79
   HANN / GER / gelding / 2005 / DE431313302805 / sk.gn. / Silvio I / Silver Dream\ Singular
   - / D.Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
19LITANOS-STAR (214)ŁukaszTROSZCZYŃSKI060,14
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316724304 / gn. / Litas-Star / Andoga MDM\ Athletico
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
20CAROLINA Z (87)ŁucjaMAJKA060,78
   Z / - / mare / 2005 / Z734605 / sk.gn. / Calvino Z / Ivory Coast\ Quick Star
   
    KJ Strzała Krubiczew
21BORNFEE (68)NikolMAKULIK (J.1994)060,98
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08508 / kaszt. / Valentino DDH / Hornfee\ Zuidhorn
   - / Roman Makulik
    KJ Trachy Gliwice
22SKARBIEC (43)AgnieszkaOLSZEWSKA062,43
   SP / POL / stallion / 2004 / 10023 / kaszt. / Lando / Siejka\ Flirt
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
23VIP (47)JacekKUŚNIERCZAK062,54
   SP / POL / stallion / 1998 / 07231 / c.gn. / Le Voltaire / Verica\ Folio
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
24CORRADO BOY (149)EsteraSZELĄG063,38
   OLD / GER / stallion / 2003 / 418181126603 / siwa / Corrado / Hanessa\ Continue
   - / Marek Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
25CONCERTO (6)AgnieszkaNURKOWSKA063,43
   
   
    Kielecki KJ
26DA VINCI (60)Grzegorz A.KUBIAK063,47
   SP / POL / stallion / 2005 / 10520 / siwa / Corde / Drosella\ Drosselklang II
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
27UNIQUE LADY (79)MarcinTOMPOROWSKI065,27
   Holszt. / GER / mare / 2004 / DE421000010404 / gn. / Carpaccio / Nightingale I\ Linaro
   - / Marcin Tomporowski
    Bez Przynależności Klubowej POM
28CHACCO - RED (208)ŁukaszTROSZCZYŃSKI066,15
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE 441411243806 / kaszt. / Chacco-Blue / Granita\ Grannus
   - / Antoni CHłapowski
    KJ CH Jaszkowo
29SEMINO 5 (209)ŁukaszTROSZCZYŃSKI067,80
   Old. / GER / gelding / 2006 / DE 418180128406 / sk.gn. / Stalypso / Celline\ Couleur - Rubin
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
30VERONA (70)NikolMAKULIK (J.1994)450,59
   KWPN / NED / mare / 2002 / 02.09855 / kaszt. / Tangelo Van De Zuuth / Hemellien S\ Notaris
   - / Jolanta Makulik
    KJ Trachy Gliwice
31SANCHO (140)MściwojKIECOŃ454,65
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
32CRISTALL (22)ZofiaDZIEWOLSKA459,05
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / 421000114706 / c.gn. / Cristo / Olana B\ Lantaan
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
33BARYT (78)TomaszOLSZEWSKI (J.1995)461,15
   M / POL / stallion / 2001 / 08193 / kara / Decoration / Bawena\ Oregon
   - / SK Janów Podlaski
    GLKS Osielsko
34BY THE WAY (38)ZuzannaŁUKASIAK461,37
   SP / POL / stallion / 2001 / 08103 / kaszt. / Maram / Bafiria
   - / Zuzanna Łukasiak
    SKJ Młyńska Struga
35IDOL (28)MagdalenaBENEDYKTOWICZ461,49
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 11428 / kaszt. / Kurant / Indonezja\ Rokos
   - / Bogdan Benedyktowicz
    LKJ Olimp Prudnik
36POTOMAK (30)UrszulaKALICIŃSKA (J.1996)462,30
   OLD / GER / gelding / 1996 / 04547 / kaszt. / Grundsteins Erbe / Parcia\Venator
   - / Piotr Kaliciński
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
37ACCORO BOY (93)KatarzynaBAWŁOWICZ463,62
   Mekl. / GER / stallion / 2004 / 427270183204 / c.gn. / Acorado II / Kassandra\ Kolibri
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
38ROLAND (201)ŁukaszPIKSA465,47
   
   
    LKS Cwał Poznań
39CAYETAN (215)ŁukaszTROSZCZYŃSKI466,02
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411245006 / gn. / Cayetano L / Wonderful One\ Weinberg
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
40ZIPPO LA VIE (94)KatarzynaBAWŁOWICZ468,36
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.04801 / gn. / Karandasj / Freixenett\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
41SECORD (36)MartynaJARCZEWSKA (J.1995)470,84
   SP / POL / gelding / 2005 / 11480 / sk.gn. / Cordial / Segowia\ Genius
   - / Martyna Jarczewska
    KJ Zbrosławice
42MIRANDA (66)MartynaBRYLL (J.1994)850,29
   SP / POL / mare / 2005 / 10905 / kaszt. / Eskudo / Mari Grandia P\ Grando
   - / Krzysztof Bryll
    JUKS Bryllandia Witaszyce
43KORETTO (34)DanielWIELICZKO858,37
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / - / gn. / Cotton Club / Kora\ Czomber
   - / Daniel Wieliczko
    Bez przynależności klubowej LUB
44CADOR 4 (175)BartoszGAUZA (J.1995)860,91
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / 421000026103 / gn. / Cassini I / Mira G\ Linaro
   - / Monika Gauza
    WTK Hermanów
45CORDELLO TM (204)AntoniCHŁAPOWSKI861,28
   SP / POL / gelding / 2004 / 10513 / siwa / Cassino / Haftka\ Clettos Son
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
46GAWROSZ (3)MagdaKAMIŃSKA863,25
   SP / POL / gelding / 2003 / 10041 / gn. / Szron / Granula\ Lukan
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
47ISTAR (131)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW863,37
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 10705 / kaszt. / Bayard D Elle / Izoklina\ Mazzel
   
    KJ Hubertus Lusowo
48CARLOS (58)Grzegorz A.KUBIAK867,37
   SP / POL / stallion / 2005 / 10744 / gn. / Carbid II / Sandroness\ Sandro
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
49DUKA'S LARKIN (123)AnnaCZEKAJ (J.1996)975,93
   
   
    Polski Polo Klub
50KEN (46)JacekKUŚNIERCZAK1198,02
   SP / POL / gelding / 2003 / 09687 / gn. / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
51ZORRA (114)MichałLEMAŃSKI1264,81
   KWPN / NED / mare / 2004 / 528003 04.12927 / gn. / Roven / Pagena\ Pageno
   - / Marta Gawlińska
    JKS Jantar Stryków
52N - CORONADO (4)MagdaKAMIŃSKA1265,95
   SP / POL / gelding / 2004 / 09934 / siwa / Corrado Son / Nike\ Novum
   
    KJ Zbrosławice
53MILADY (164)IzabellaPRZERADOWSKA1582,16
   SP / POL / mare / 2003 / 10123 / gn. / Lawendel / Mila\ Ammersee
   
    KS " Piaseczno "- SJ " Poster"
54FANTASIA VAN DE HOENDERHEIDE (69)NikolMAKULIK (J.1994)1583,10
   BWP / BEL / mare / 2005 / W-242280-BWP / gn. / Orlando / Tella\ Lys De Darmen
   - / Jolanta Makulik
    KJ Trachy Gliwice
55ADRIATYK (25)KarolinaKUFLIŃSKA1671,99
   SP / POL / gelding / 2000 / 008691 / gn. / Le Voltaire / Afryka\ Fanimo
   - / Tadeusz Kufliński
    KJ Lansada
56CASE Z (154)TomaszMIŚKIEWICZ1876,88
   Z / NED / mare / 2001 / Z-609901 / siwa / Corronell / Doretta Z\ Dutch Capitol
   - / Aleksandra Barlik
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
57R'SECRET LOVE PG (89)MarcinKUCZMARSKI1895,22
   SP / POL / gelding / 2003 / 09440 / siwa / Spartakus / Rafa\Nidar
   - / Tomasz Kuczmarski
    KJ Strzała Krubiczew
58SHIVEK (50)MałgorzataCISZEK-LEWICKA1982,89
   SL / - / stallion / 2006 / 131763 / c.gn. / Uriqein / Ronda\ Urbino
   
    KJ Czahary Pogorzelica
59OLIMP KG (132)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW2695,76
   SP / POL / gelding / 2003 / 10273 / siwa / Lumpi / Oklahoma\ Wieland
   - / Grzegorz Komin
    KJ Hubertus Lusowo
60WELFARE (88)KlaraKOSTRZEWA27129,02
   KWPN / NED / gelding / 2003 / 03.03681 / c.gn. / Pacific / Mebhora\ Zortin
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
 REMBRANDT (26)WiktoriaOPAS (J.1996)Elim.
   Old. / GER / gelding / 2005 / 418181110805 / gn. / Palegro / Russula\ Lombardo
   - / Jerzy Opas
    JKS ,,Elcon" Szczecin
 JURAND (174)BartoszGAUZA (J.1995)Rez.
   WLKP / POL / gelding / 1995 / - / - / Jankes / Iwa\Ink
   - / Krzysztof Połczyński
    WTK Hermanów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
62
Ukończyło koni
60
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Kanclerz
 Gospodarz toru:


Sławomir Uchwat

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 08-10 czerwca 2012 r.
Wydruk: 11-06-2012 9:21:41 AM
3 - C
Data: 08-06-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - C -zwykły - Mała Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FOR MAGIC (111)EwaMAZUROWSKA051,28700 PLN
   HANN / GER / stallion / 2004 / 431316670004 / kara / For Pleasure / Agnes\ Akzent I
   - / A. Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
2ARAKORN (158)ŁukaszWASILEWSKI051,44450 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2005 / 528003 05.07784 / gn. / Cantos / Jasmira\ Damiro
   
    KJ HBC Lasocice
3WODKA-POLKA (1)MagdaKAMIŃSKA051,79300 PLN
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / DE421000087006 / gn. / Candillo / Perhaps\ Coriander
   - / Józef Kamiński
    KJ Zbrosławice
4PARDOES G (32)UrszulaKALICIŃSKA (J.1996)052,31200 PLN
   KWPN / NED / gelding / 1997 / 08919 / - / Indoctro / Dynamite\ Nimmerdor
   - / Piotr Kaliciński
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
5ESCATO (156)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA053,15100 PLN
   HANN / GER / stallion / 2004 / 431317013204 / kara / Escudo I / Dakota\ Dorian
   - / A. Michalak
    Fundacja KJ " Zbyszko"
6AMORNIEK (96)MarekWACŁAWIK053,38100 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2005 / 05.04836 / c.gn. / Concetto / Theaniek\ Celano
   
    KJ Wechta Rosnówko
7SCOPIO (137)MściwojKIECOŃ053,6750 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
8MIRANDA (66)MartynaBRYLL (J.1994)054,2650 PLN
   SP / POL / mare / 2005 / 10905 / kaszt. / Eskudo / Mari Grandia P\ Grando
   - / Krzysztof Bryll
    JUKS Bryllandia Witaszyce
9LARIUS-STAR (212)ŁukaszTROSZCZYŃSKI054,2720 PLN
   Duńska gorąca krew / DEN / stallion / 2003 / 11275 / gn. / Solos Landtinus / Wiosa\ Wolkenstein II
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
10CASALLA (180)JanKUREK055,1120 PLN
   Holszt. / GER / mare / 2005 / 421000165105 / gn. / Casall / Ramira B\ Carvallo
   - / Patrycja Dziewolska
    JUKS Abakus Kaczyna
11GLORIA (72)AngelikaOJCZENASZ055,2520 PLN
   SP / POL / mare / 2003 / 10929 / siwa / Lambado / Good Bye\ Gotthardsen
   
    Bez przynależności klubowej KPO
12OBSESJA (142)JarosławPORĘBA055,4120 PLN
   SP / POL / mare / 2003 / 10291 / gn. / Santos / Opcja\ Cabrol
   - / Jarosław Poręba
    Bez przynależności klubowej DOS
13LALLIJA (9)AgataMIZGIER055,5320 PLN
   Westf. / GER / mare / 2002 / 441411102802 / gn. / Lacantus / Dessina\ Debutant
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
14FULL PLEASURE (92)KatarzynaBAWŁOWICZ055,5920 PLN
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316627904 / kaszt. / Full House / Fritzi\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
15ZANZIBAR (184)BartoszGOSZCZYŃSKI055,9020 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.01382 / siwa / Silverstone / -\ Grand Canyon
   
    KJ Sielanka Warka
16R'SECRET LOVE PG (89)MarcinKUCZMARSKI057,1520 PLN
   SP / POL / gelding / 2003 / 09440 / siwa / Spartakus / Rafa\Nidar
   - / Tomasz Kuczmarski
    KJ Strzała Krubiczew
17TROJKA (163)AntoniTOMASZEWSKI057,7820 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / - / - / Lavendel / Tripla\ Cabrol
   - / R.J. Dobrowolski
    JKS Equita Warszawa
18NABUCHO DU SEREIN (45)KatarzynaORDYS057,9620 PLN
   xo / POL / stallion / 2001 / 08210 / siwa / Ryon D Anzex / Gaydge Palmaroux
   - / SO Łąck
    Śląska Akademia Jeździecka
19CORNVILLE (5)AgnieszkaNURKOWSKA058,0720 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 2006 / 421000402006 / gn. / Contender / S-Landdiva\ Landjunge
   - / Tomasz Mikołajczyk
    Kielecki KJ
20PAT (BE) (202)ŁukaszPIKSA058,2220 PLN
   
   
    LKS Cwał Poznań
21QUATTRO S (14)BartłomiejWŁODARSKI058,6720 PLN
   SP / POL / stallion / 2004 / - / kaszt. / Romualdo / Quanta\ Quamiro
   - / Stanisław Szurik
    KJ " Młyńska Struga "
22LADYKRACHER 8 (240)MichałTYSZKO058,87
   HANN / GER / stallion / 2002 / 431316552402 / gn. / Landclassic / Beresina\ Silvester
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
23EXPOSITA (102)MaksymilianWECHTA059,07
   HOLSZT. / GER / mare / 1998 / 08491 / gn. / Exkurs / Ida II\ Caletto I
   - / Wechta S.A.
    KJ Wechta Rosnówko
24QUEEN DE REVEL 2 (125)JakubPODGÓRNY059,10
   SP / POL / mare / 2004 / 11252 / gn. / Quidams Rubin / Highvellya\ Highvalley
   - / M.T. Siergiej
    SKJ Maneż- Żelichów
25DON ROBERTO (121)KrzysztofRETKA059,28
   SP / POL / stallion / 1998 / 06089 / gn. / Robin II / Druza\Rahman
   - / Bożena Retka
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
26WALL STREET G (2)MagdaKAMIŃSKA059,81
   KWPN / NED / gelding / 2003 / 03.10653 / gn. / Indoctro / Havanna\ Athlet Z
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
27ZIPPO LA VIE (94)KatarzynaBAWŁOWICZ060,84
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.04801 / gn. / Karandasj / Freixenett\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
28DA VINCI (60)Grzegorz A.KUBIAK061,72
   SP / POL / stallion / 2005 / 10520 / siwa / Corde / Drosella\ Drosselklang II
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
29CALANDA (106)MaksymilianWECHTA449,79
   HOLSZT. / GER / mare / 2000 / 07988 / c.gn. / Chambertin / Gaenseblume \Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
30VIP (47)JacekKUŚNIERCZAK453,43
   SP / POL / stallion / 1998 / 07231 / c.gn. / Le Voltaire / Verica\ Folio
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
31PABLO (155)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA453,53
   Old. / GER / stallion / 2002 / 08759 / kara / Pik Labionica / Ondra\ Cor De La Brillant
   - / Dariusz Michalak
    Fundacja KJ " Zbyszko"
32VOLUMIA (238)MichałTYSZKO454,02
   NRPS / NED / mare / 2002 / 10367 / gn. / Andiamo / Mary Lou\ Excellent
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
33ABIGAIL 63 (23)ZofiaDZIEWOLSKA454,71
   OLD. / GER / mare / 2001 / 433330399801 / gn. / Air Jordan / Eginde\ Zeus
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
34CAREN (135)MichałGOSPODARCZYK454,79
   SP / POL / mare / 2004 / 10580 / gn. / Landjonker S / Carmen\ Nurjev
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    KJ Lotus Poznań
35NERMA (27)IgaSZPAK455,76
   SP / POL / mare / 2002 / 09017 / kaszt. / Maram / Newis\ Elvis
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
36HIMALAJUS (73)AngelikaOJCZENASZ455,87
   Trak. / GER / gelding / 2004 / 10931 / kaszt. / Komfortas / Huana\ Verdenas
   - / A. Ojczenasz
    Bez przynależności klubowej KPO
37SZAMBELAN (162)KamilGRZELCZYK457,39
   SP / POL / stallion / 2004 / 10468 / gn. / Balisco II / Szaki\ Kissovo
   - / Sławomir Grzelczyk
    Bogusławicki KJ
38CARMEN (77)TomaszOLSZEWSKI (J.1995)457,49
   SP / POL / mare / 2001 / 10742 / siwa / Elvis / Calanda\ Leandro
   - / Adam Olszewski
    GLKS Osielsko
39POTOMAK (30)UrszulaKALICIŃSKA (J.1996)458,62
   OLD / GER / gelding / 1996 / 04547 / kaszt. / Grundsteins Erbe / Parcia\Venator
   - / Piotr Kaliciński
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
40CELANA Z (138)MściwojKIECOŃ458,80
   Z / - / mare / 2005 / Z-684905 / kaszt. / Chellano Z / Lavendel\ Hugo
   
    KJ Agro-Handel Śrem
41ALPENLERCHE (126)JakubPODGÓRNY458,90
   Old. / GER / mare / 2005 / 418180083005 / gn. / Albatros / Amelie\ Landor S
   - / M. i T. Siergiej
    SKJ Maneż- Żelichów
42AMBER 75 (82)AgnieszkaSZUBERT459,16
   BAW / GER / mare / 2002 / 481810321404 / gn. / Lord Laptop / Arielle\ Lord Calando
   - / Piotr Szubert
    LKJ Abaria Iwno
43ABSATZ (7)GrzegorzPSIUK460,18
   SP / POL / stallion / 2003 / 09606 / gn. / Aviano / Barba\ Cynik
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
44LUCIANO L (12)AnnaSZLEZINGER460,46
   SP / POL / stallion / 2005 / 10942 / siwa / Bischof L / Ludgarda L\ Lord Lepanto
   - / Henryk Szlezinger
    Warszawski KJ
45ROLAND (201)ŁukaszPIKSA461,04
   
   
    LKS Cwał Poznań
46SCAYA (120)KrzysztofRETKA462,39
   Wurt. / - / mare / 2002 / 473730267302 / sk.gn. / Sir Oldenburg / Amina\ Ex Libris
   - / Bożena Retka
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
47ARES (8)GrzegorzPSIUK463,37
   Wlkp. / POL / stallion / 2005 / POL007530239205 / gn. / Cantanis / Armila\ Arak
   - / Henryk Eron
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
48JURAND (174)BartoszGAUZA (J.1995)569,13
   WLKP / POL / gelding / 1995 / - / - / Jankes / Iwa\Ink
   - / Krzysztof Połczyński
    WTK Hermanów
49CIVIS (153)TomaszMIŚKIEWICZ851,34
   xx / POL / gelding / 2001 / 09107 / gn. / Jape / Cisza\ mehari
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
50GOLD CARETINO (33)DanielWIELICZKO856,32
   SP / POL / gelding / 2004 / 10861 / gn. / Caretino K / Galacja\ Garantie
   - / Daniel Wieliczko
    Bez przynależności klubowej LUB
51LEGOLAS V (239)MichałTYSZKO856,57
   Old. / GER / gelding / 2001 / 433330705301 / gn. / Lord Pezi / Freya\ Disco-King
   - / Ewelina Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
52MR. T 4 (52)MałgorzataCISZEK-LEWICKA856,58
   KWPN / NED / gelding / 2000 / 00.07739 / siwa / Odermus R / O. Umonia 9\ Major De La Cour
   - / Witold Dzik
    KJ Czahary Pogorzelica
53VERONA (70)NikolMAKULIK (J.1994)856,79
   KWPN / NED / mare / 2002 / 02.09855 / kaszt. / Tangelo Van De Zuuth / Hemellien S\ Notaris
   - / Jolanta Makulik
    KJ Trachy Gliwice
54ACCORO BOY (93)KatarzynaBAWŁOWICZ858,63
   Mekl. / GER / stallion / 2004 / 427270183204 / c.gn. / Acorado II / Kassandra\ Kolibri
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
55CON CALMA (157)ŁukaszWASILEWSKI858,86
   Holszt. / GER / stallion / 2005 / DE421000334405 / siwa / Calato / Noblesse B I\ Levantos I
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
56BY THE WAY (38)ZuzannaŁUKASIAK859,54
   SP / POL / stallion / 2001 / 08103 / kaszt. / Maram / Bafiria
   - / Zuzanna Łukasiak
    SKJ Młyńska Struga
57WAT NU (61)MirellaRUCZKA864,79
   Old. / GER / gelding / 1996 / 05131 / gn. / Welt Hit II / Gloriane\ Figaro
   - / Bernard Ruczka
    KJ Turbud Brzeg
58CARAVELLA (205)AntoniCHŁAPOWSKI972,80
   SP / POL / mare / 1997 / 07969 / gn. / Cabrol / Czaka\ Czad
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
59WELWET (37)MartynaJARCZEWSKA (J.1995)1254,03
   SP / POL / gelding / 1998 / 06755 / c.gn. / Donald / Wela\ Despota
   - / Ekoprod S. z o.o. Bytom
    KJ Zbrosławice
60KORETTO (34)DanielWIELICZKO1256,72
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / - / gn. / Cotton Club / Kora\ Czomber
   - / Daniel Wieliczko
    Bez przynależności klubowej LUB
61GAWROSZ (3)MagdaKAMIŃSKA1257,79
   SP / POL / gelding / 2003 / 10041 / gn. / Szron / Granula\ Lukan
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
62DUKA'S LARKIN (123)AnnaCZEKAJ (J.1996)1257,80
   
   
    Polski Polo Klub
63LEGIUS (213)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1259,27
   HANN / GER / stallion / 2004 / DE431316723304 / kaszt. / Litas-Star / Female\ Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
64RUBY Z (227)HubertKIERZNOWSKI1259,84
   Z / - / mare / 2003 / Z578603 / kaszt. / Rubert R (ex R. Subertha) / Prima Donna\ Bernstein
   
    KJ Kietlów
65CHOOPERS CREEK (10)AgataMIZGIER1259,99
   Westf. / GER / gelding / 2003 / 441411145803 / gn. / Cordobes II / Fantasie\ Fabuloso
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
66UNIQUE LADY (79)MarcinTOMPOROWSKI1261,31
   Holszt. / GER / mare / 2004 / DE421000010404 / gn. / Carpaccio / Nightingale I\ Linaro
   - / Marcin Tomporowski
    Bez Przynależności Klubowej POM
67IDOL (28)MagdalenaBENEDYKTOWICZ1658,76
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 11428 / kaszt. / Kurant / Indonezja\ Rokos
   - / Bogdan Benedyktowicz
    LKJ Olimp Prudnik
68POLA (76)TomaszOLSZEWSKI (J.1995)1659,72
   SP / POL / mare / 1999 / 09322 / gn. / Maram / Pira\ Pirus
   - / Robert Wilczewski
    GLKS Osielsko
69SECORD (36)MartynaJARCZEWSKA (J.1995)1660,36
   SP / POL / gelding / 2005 / 11480 / sk.gn. / Cordial / Segowia\ Genius
   - / Martyna Jarczewska
    KJ Zbrosławice
70AS KIER (95)IreneuszKONDRATOWICZ1682,02
   OLD. / GER / stallion / 2005 / 433330400705 / kaszt. / Argentinus / Edelweiss\ Plaisir D Amour
   
    LKS Cwał Poznań
71FANTASIA VAN DE HOENDERHEIDE (69)NikolMAKULIK (J.1994)1874,59
   BWP / BEL / mare / 2005 / W-242280-BWP / gn. / Orlando / Tella\ Lys De Darmen
   - / Jolanta Makulik
    KJ Trachy Gliwice
72LADY LOU 94 (29)PawełKALICIŃSKI1979,83
   HOLSZT. / GER / mare / 2003 / DE421000152003 / gn. / Lansing / Dakordia\ Ahorn Z
   - / Włodzimierz Urbański
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
73CARLOS (58)Grzegorz A.KUBIAK2170,12
   SP / POL / stallion / 2005 / 10744 / gn. / Carbid II / Sandroness\ Sandro
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
74CAVANASTE (53)JacekZAGOR2276,23
   DW / DEN / mare / 1998 / - / gn. / Cavalet / Easter Girl
   - / Magdalena Kiljańczyk
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
 OLIMP KG (132)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOWElim.
   SP / POL / gelding / 2003 / 10273 / siwa / Lumpi / Oklahoma\ Wieland
   - / Grzegorz Komin
    KJ Hubertus Lusowo
 LEXUS (81)AgnieszkaSZUBERTElim.
   Westf. / GER / gelding / 2001 / 09152 / gn. / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    LKJ Abaria Iwno
 CHIN CHIN 25 (242)MateuszTYSZKOElim.
   KWPN / NED / gelding / 2001 / 01.10498 / kaszt. / Phin Phin / Liomf\ Goodtimes
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
 KEN (46)JacekKUŚNIERCZAKEliminacja
   SP / POL / gelding / 2003 / 09687 / gn. / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
 CASE Z (154)TomaszMIŚKIEWICZEliminacja
   Z / NED / mare / 2001 / Z-609901 / siwa / Corronell / Doretta Z\ Dutch Capitol
   - / Aleksandra Barlik
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
 GOLDIKA (150)EsteraSZELĄGRez.
   SP / POL / mare / 2001 / 09640 / siwa / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
 FELINI (63)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)Rez.
   SP / POL / stallion / 2002 / 009600027002 / siwa / Luron / Fanta\ Czandor
   - / SO Sieraków Wlkp. Sp. z o.o.
    KJ Liljówka Stęszewko
 HUBER DREAM L (64)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)Rez.
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 10939 / gn. / Drako / Higa\ Arkan
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko
 CADOR 4 (175)BartoszGAUZA (J.1995)Rez.
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / 421000026103 / gn. / Cassini I / Mira G\ Linaro
   - / Monika Gauza
    WTK Hermanów
 QUICK SIGHTED (59)Grzegorz A.KUBIAKRez.
   Old. / GER / stallion / 2005 / 433330404105 / kaszt. / Quidams Rubin / Kira Luna\ Le Coeur
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
84
Ukończyło koni
74
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Kanclerz
 Gospodarz toru:


Sławomir Uchwat

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 08-10 czerwca 2012 r.
Wydruk: 11-06-2012 9:21:43 AM
4 - CC
Data: 08-06-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - CC -dwufazowy - Duża Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ARES (8)GrzegorzPSIUK043,08019,96900 PLN
   Wlkp. / POL / stallion / 2005 / POL007530239205 / gn. / Cantanis / Armila\ Arak
   - / Henryk Eron
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
2ESCATO (156)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA044,79020,89700 PLN
   HANN / GER / stallion / 2004 / 431317013204 / kara / Escudo I / Dakota\ Dorian
   - / A. Michalak
    Fundacja KJ " Zbyszko"
3QUIDAMS NOBLESSE (55)JacekZAGOR043,40021,57500 PLN
   Westf. / GER / mare / 2004 / DE441411739404 / kaszt. / Quidams Rubin / Favears Fea V\ Faveur
   - / Feliks Einhaus
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
4CLAUDIUS (198)MściwojKIECOŃ043,79021,92400 PLN
   Holst. / GER / gelding / 2001 / 08518 / sk.gn. / Claudios Son / Mispe\ Lasino
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
5CRANTHAGO (110)EwaMAZUROWSKA043,52023,08200 PLN
   HANN / GER / stallion / 2004 / 431317000604 / kara / Ceanach / Ramona\ Ravallo
   - / A. Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
6ARAKORN (158)ŁukaszWASILEWSKI044,45024,36100 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2005 / 528003 05.07784 / gn. / Cantos / Jasmira\ Damiro
   
    KJ HBC Lasocice
7QUATTRO S (14)BartłomiejWŁODARSKI042,07025,4650 PLN
   SP / POL / stallion / 2004 / - / kaszt. / Romualdo / Quanta\ Quamiro
   - / Stanisław Szurik
    KJ " Młyńska Struga "
8LEGOLAS V (239)MichałTYSZKO041,46420,9050 PLN
   Old. / GER / gelding / 2001 / 433330705301 / gn. / Lord Pezi / Freya\ Disco-King
   - / Ewelina Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
9ZANZIBAR (184)BartoszGOSZCZYŃSKI043,63423,7050 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.01382 / siwa / Silverstone / -\ Grand Canyon
   
    KJ Sielanka Warka
10PABLO I (112)EwaMAZUROWSKA041,38836,9050 PLN
   Old. / GER / gelding / 2004 / 433330321904 / - / Pic Labionics / Ondra\ Cor De Brillant
   - / D. Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
11FOREST GUMP (11)AnnaSZLEZINGER045,681223,56
   SP / POL / stallion / 2001 / 09080 / kaszt. / Faust Z / Diatermia\Wagram
   - / Henryk Szlezinger
    Warszawski KJ
12LAKIRA (241)MateuszTYSZKO042,96Elim.
   Niem. wierzch. / GER / mare / 2000 / 410101385400 / gn. / Lord Pezi / Fronde de Valois\ Laeken
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
13CARMEN (77)TomaszOLSZEWSKI (J.1995)441,80
   SP / POL / mare / 2001 / 10742 / siwa / Elvis / Calanda\ Leandro
   - / Adam Olszewski
    GLKS Osielsko
14MAKADI (31)PawełKALICIŃSKI442,08
   SP / POL / stallion / 2004 / 10747 / gn. / Mywill / Milena\ Jarabub
   - / Piotr Kaliciński
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
15LADYKRACHER 8 (240)MichałTYSZKO443,33
   HANN / GER / stallion / 2002 / 431316552402 / gn. / Landclassic / Beresina\ Silvester
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
16SCOPIO (137)MściwojKIECOŃ443,59
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
17SCAYA (120)KrzysztofRETKA443,69
   Wurt. / - / mare / 2002 / 473730267302 / sk.gn. / Sir Oldenburg / Amina\ Ex Libris
   - / Bożena Retka
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
18WALL STREET G (2)MagdaKAMIŃSKA443,97
   KWPN / NED / gelding / 2003 / 03.10653 / gn. / Indoctro / Havanna\ Athlet Z
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
19CHOOPERS CREEK (10)AgataMIZGIER444,58
   Westf. / GER / gelding / 2003 / 441411145803 / gn. / Cordobes II / Fantasie\ Fabuloso
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
20SZAMBELAN (162)KamilGRZELCZYK445,82
   SP / POL / stallion / 2004 / 10468 / gn. / Balisco II / Szaki\ Kissovo
   - / Sławomir Grzelczyk
    Bogusławicki KJ
21QUEEN DE REVEL 2 (125)JakubPODGÓRNY453,20
   SP / POL / mare / 2004 / 11252 / gn. / Quidams Rubin / Highvellya\ Highvalley
   - / M.T. Siergiej
    SKJ Maneż- Żelichów
22TORADO 2 (105)MaksymilianWECHTA665,51
   KWPN / NED / stallion / 2000 / 00.10067 / gn. / It S Morano / Lalinda\ Nimmerdor
   
    KJ Wechta Rosnówko
23LALLIJA (9)AgataMIZGIER841,16
   Westf. / GER / mare / 2002 / 441411102802 / gn. / Lacantus / Dessina\ Debutant
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
24CIVIS (153)TomaszMIŚKIEWICZ842,03
   xx / POL / gelding / 2001 / 09107 / gn. / Jape / Cisza\ mehari
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
25ALPENLERCHE (126)JakubPODGÓRNY842,39
   Old. / GER / mare / 2005 / 418180083005 / gn. / Albatros / Amelie\ Landor S
   - / M. i T. Siergiej
    SKJ Maneż- Żelichów
26MR. T 4 (52)MałgorzataCISZEK-LEWICKA843,10
   KWPN / NED / gelding / 2000 / 00.07739 / siwa / Odermus R / O. Umonia 9\ Major De La Cour
   - / Witold Dzik
    KJ Czahary Pogorzelica
27SAN SEBASTIAN (183)BartoszGOSZCZYŃSKI845,45
   KWPN / NED / gelding / 1999 / 99.07163 / siwa / Animo / Luckidria\ Calato
   
    KJ Sielanka Warka
28ABSATZ (7)GrzegorzPSIUK845,65
   SP / POL / stallion / 2003 / 09606 / gn. / Aviano / Barba\ Cynik
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
29NABUCHO DU SEREIN (45)KatarzynaORDYS1243,09
   xo / POL / stallion / 2001 / 08210 / siwa / Ryon D Anzex / Gaydge Palmaroux
   - / SO Łąck
    Śląska Akademia Jeździecka
30CON CALMA (157)ŁukaszWASILEWSKI1255,74
   Holszt. / GER / stallion / 2005 / DE421000334405 / siwa / Calato / Noblesse B I\ Levantos I
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
31RUBY Z (227)HubertKIERZNOWSKI1644,40
   Z / - / mare / 2003 / Z578603 / kaszt. / Rubert R (ex R. Subertha) / Prima Donna\ Bernstein
   
    KJ Kietlów
32QUALITY (182)BartoszGOSZCZYŃSKI1763,45
   
   
    KJ Sielanka Warka
33ZOLA (48)MałgorzataCISZEK-LEWICKA1883,98
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.09040 / gn. / Indoctro / Ratina\ Kroongraaf
   
    KJ Czahary Pogorzelica
 WAT NU (61)MirellaRUCZKAElim.
   Old. / GER / gelding / 1996 / 05131 / gn. / Welt Hit II / Gloriane\ Figaro
   - / Bernard Ruczka
    KJ Turbud Brzeg
 SINEY (228)HubertKIERZNOWSKIElim.
   Old. / GER / mare / 2001 / 433330146101 / gn. / Quincy / Santal\ Aldatus
   
    KJ Kietlów
 RITUS (103)MaksymilianWECHTAElim.
   HANN / GER / gelding / 1997 / 07448 / gn. / Ritual / Granessa\ Grannus
   
    KJ Wechta Rosnówko
 W NATAL (165)NataliaDRAŃCZAREKElim.
   KWPN / NED / gelding / 2003 / 528003 03.13438 / kaszt. / Ovidius / Ilka B\ Nimmerdor
   
    JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
350/250
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
60/43
Startowało koni
37
Ukończyło koni
33
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Kanclerz
 Gospodarz toru:


Sławomir Uchwat

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 08-10 czerwca 2012 r.
Wydruk: 11-06-2012 9:21:44 AM
R4 - LL
Data: 09-06-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R4 - LL -dokładności bez rozgrywki "Towarzyski" - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--5NOBELSTAR (223)KlaudiaROLEWSKA (JM.1997)048,01
   DRP / GER / gelding / 2000 / - / -
   - / Jerzy Łukomski
    KJ Rancho Poznań
1--5SYRIUSZ (91)ZofiaKULISZEWSKA (JM.1999)056,23
   
   
    Bez przynależności klubowej MAZ
1--5SYRIUSZ (91)ZofiaKULISZEWSKA (JM.1999)056,42
   
   
    Bez przynależności klubowej MAZ
1--5CZCIONKA (44)WeronikaKORZENIOWSKA (JM.2000)056,72
   kuc / POL / mare / 2001 / 08901 / siwa / Esauł / Czarna
   - / Attis P.P. ROL Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
1--5CZCIONKA (44)WeronikaKORZENIOWSKA (JM.2000)057,64
   kuc / POL / mare / 2001 / 08901 / siwa / Esauł / Czarna
   - / Attis P.P. ROL Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
6GIOVANO - J (247)NataliaJABŁOŃSKA162,14
   BWP / BEL / gelding / 2006 / W-255110-BWP / gn. / Nonstop / Vanolde V/h Schaarbroek
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
7CELTIA II (189)JustynaKUREK561,00
   SP / POL / mare / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / \ Grandeur
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
8PORTOS (56)MateuszFURLEPA857,27
   SP / POL / gelding / 2008 / POL009610219308 / siwa / Guidam / Petra\ Generaal
   - / R. Barlik
    KJ Uniglob Gozdów
9DONAU (206)AntoniCHŁAPOWSKI979,55
   
   
    KJ CH Jaszkowo
10SAMBA (152)HannaROSZKIEWICZ1273,61
   HANN / GER / mare / 2008 / - / gn. / Sir Shutterfly / Loree\ Laurion
   - / Marta Roszkiewicz-Heizer
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
11PORTOS (56)MateuszFURLEPA1395,10
   SP / POL / gelding / 2008 / POL009610219308 / siwa / Guidam / Petra\ Generaal
   - / R. Barlik
    KJ Uniglob Gozdów
12CELTIA II (189)JustynaKUREK17110,91
   SP / POL / mare / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / \ Grandeur
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
 SAMBA (152)HannaROSZKIEWICZElim.
   HANN / GER / mare / 2008 / - / gn. / Sir Shutterfly / Loree\ Laurion
   - / Marta Roszkiewicz-Heizer
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
60
Startowało koni
13
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Kanclerz
 Gospodarz toru:


Sławomir Uchwat

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 08-10 czerwca 2012 r.
Wydruk: 11-06-2012 9:21:45 AM
R5 - L
Data: 09-06-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R5 - L -dokładności bez rozgrywki - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--24CZUNIA R (171)WojciechLUDWICZAK052,70
   SP / POL / mare / 2007 / 11293 / siwa / Vandamme / Czunia\ Ajax
   
    LKS Cwał Poznań
1--24NIL (199)LidiaCIESIEŁKIEWICZ053,53
   
   
    LUKS Nysa Gubin
1--24GIOVANO - J (247)NataliaJABŁOŃSKA053,63
   BWP / BEL / gelding / 2006 / W-255110-BWP / gn. / Nonstop / Vanolde V/h Schaarbroek
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
1--24CYPRUS (136)MściwojKIECOŃ053,87
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--24CYBORG (129)PawełSTASZCZAK054,54
   Wlkp. / POL / gelding / 2005 / - / gn.
   - / Małgorzata Staszczak
    LKJ Abaria Iwno
1--24CYBORG (129)PawełSTASZCZAK054,85
   Wlkp. / POL / gelding / 2005 / - / gn.
   - / Małgorzata Staszczak
    LKJ Abaria Iwno
1--24ARIST 0006 (141)AnnaPEMPERA054,91
   Sachs. Reitpferd / GER / gelding / 1998 / 870032698 / sk. gn. / Animo / Freya\ Donator
   - / Antoni Chłapowski
    KJ Pony
1--24FOR EVER (196)JagodaBRZYCHCY (JM.1997)054,98
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko
1--24CARENSO B (147)MartynaBRYLL (J.1994)055,42
    / Lorenso / Campina\ Leonardo da Vinci
   
    JUKS Bryllandia Witaszyce
1--24LIMTENDER (187)MarekWACŁAWIK056,10
   HOLSZT. / GER / stallion / 2007 / - / c.gn. / Limbus / Tyrah\ Contender
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
1--24GILEA (222)JarosławPORĘBA056,10
   
   
    Bez przynależności klubowej DOS
1--24GIOVANO - J (247)NataliaJABŁOŃSKA056,20
   BWP / BEL / gelding / 2006 / W-255110-BWP / gn. / Nonstop / Vanolde V/h Schaarbroek
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
1--24TONGO (90)MarcinKUCZMARSKI056,36
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / 616007520009703 / c.gn. / Baldram / Tara\ Hardy
   
    KJ Strzała Krubiczew
1--24LINO (245)JakubPIELECH056,81
   
   
    OSK Sobin
1--24DANCING QUEEN (83)AgataMOŚCICKA057,29
   SP / POL / mare / 2004 / 10692 / br. kaszt. / Sir Neel / Delta\ Special Power
   - / Agata Mościcka
    LKS Cwał Poznań
1--24SAKE (130)MaciejCHARLIŃSKI (J.1994)057,34
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--24CONSULA (188)JustynaKUREK057,44
   SP / POL / mare / 2007 / - / - / Ulco / \ Caretino
   - / Wechta SKA
    KJ Wechta Rosnówko
1--24SAMBA (152)HannaROSZKIEWICZ058,22
   HANN / GER / mare / 2008 / - / gn. / Sir Shutterfly / Loree\ Laurion
   - / Marta Roszkiewicz-Heizer
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
1--24NEO (151)MarekKOPRAS058,37
   SP / POL / stallion / 2000 / 07441 / gn. / Luron / Naira\ Revlon Boy
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
1--24CALIPA (224)WiktoriaWITCZAK058,47
   
   
    KJ Kietlów
1--24ZAMIRA (177)RyszardKOWALSKI (J.1995)058,47
   KWPN / NED / mare / 2004 / 04.08418 / kaszt. / Papillon L.M. / Utah\ Hilton
   
    WTK Hermanów
1--24CZEDAN (16)DanielKURPIŃSKI058,94
   Wlkp. / POL / stallion / 2007 / 11643 / siwa / Landor / Czuwajka\ Court
   - / N. Kosiński
    JKS " Dako- Galant " Skibno
1--24QUANTICO (116)EwelinaDULEWICZ059,11
   HANN / GER / mare / 2005 / DE431310318205 / gn. / Quidams Rubin / Gondola\ Glodfasan
   
    Koniński KJ Sawanna
1--24FAWORYT (248)HannaWYDORSKA (JM.1997)059,85
   SP / POL / gelding / 1999 / 09797 / gn. / Rabiat II Z / Fantazja\ Fanimo
   - / Marcin Wydorski
    Bez przynależności klubowej WIE
25--33SAURON (231)JuliaJAKUBOWSKA (JM.1998)160,01
   SP / POL / gelding / 2004 / 10857 / c.gn. / Calderon / Sawanna\ Nidar
   
    Bez Przynależności Klubowej W I E
25--33RAVEN (190)SławomirKLÓSKA160,03
   KWPN / NED / gelding / 2002 / 09448 / gn. / Placido / Reonetty\ Belmondo
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
25--33LUCINDA (101)JustynaKUREK160,18
   HOLSZT. / GER / mare / 2008 / - / - / Limbus / \ Chello I
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
25--33RAVEN (190)SławomirKLÓSKA160,20
   KWPN / NED / gelding / 2002 / 09448 / gn. / Placido / Reonetty\ Belmondo
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
25--33TRADYCJA (233)PaulinaJABŁOŃSKA160,21
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / - / c.gn. / Rotmistrz / Tatra I
   - / Paulina Jabłońska
    LKS Cwał Poznań
25--33JENISEJ (179)AngelikaOJCZENASZ160,97
   
   
    Bez przynależności klubowej KPO
25--33ATLANTA (119)MartaGRUDZIEŃ (J.1995)161,58
   KWPN / NED / gelding / 2005 / - / - / Calvados / Sarina B
   
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
25--33GALADRIELA (243)ŁukaszBRZÓSKA161,73
   
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
25--33CHARLENE (99)MarekWACŁAWIK162,43
   HOLSZT. / GER / mare / 2008 / - / siwa / Clamiro / Raja II\ Lancer II
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
34CORTAZAR (236)MartaŚMIAŁEK265,49
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / 08010 / siwa / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
35--43NOBELSTAR (223)KlaudiaROLEWSKA (JM.1997)447,20
   DRP / GER / gelding / 2000 / - / -
   - / Jerzy Łukomski
    KJ Rancho Poznań
35--43FOR EVER (196)JagodaBRZYCHCY (JM.1997)453,74
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko
35--43CZECZOTKA (170)WojciechLUDWICZAK453,76
   xx / POL / mare / 1998 / - / - / Special Power / Concordia\ Orange Bay
   
    LKS Cwał Poznań
35--43LIMTENDER (187)MarekWACŁAWIK455,02
   HOLSZT. / GER / stallion / 2007 / - / c.gn. / Limbus / Tyrah\ Contender
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
35--43MY HONEY F (148)MartynaBRYLL (J.1994)456,21
   SP / POL / mae / 2006 / 11418 / c.gn. / Lorenso / Miss Carnute\ Carnute
   
    JUKS Bryllandia Witaszyce
35--43CHARLENE (99)MarekWACŁAWIK457,51
   HOLSZT. / GER / mare / 2008 / - / siwa / Clamiro / Raja II\ Lancer II
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
35--43CONSULA (188)JustynaKUREK458,94
   SP / POL / mare / 2007 / - / - / Ulco / \ Caretino
   - / Wechta SKA
    KJ Wechta Rosnówko
35--43MISTY (194)JanSZYMCZAK (J.1994)459,06
   
   
    WTK Hermanów
35--43TRADYCJA (233)PaulinaJABŁOŃSKA459,40
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / - / c.gn. / Rotmistrz / Tatra I
   - / Paulina Jabłońska
    LKS Cwał Poznań
44--46LINO (245)JakubPIELECH560,92
   
   
    OSK Sobin
44--46CORENTIN (57)MateuszFURLEPA562,15
   HOLSZT. / GER / stallion / 2007 / DE421000318107 / gn. / Contendro I / Miss Condina\ Lorentin I
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
44--46CORENTIN (57)MateuszFURLEPA562,97
   HOLSZT. / GER / stallion / 2007 / DE421000318107 / gn. / Contendro I / Miss Condina\ Lorentin I
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
47CAS (159)ŁukaszWASILEWSKI666,93
   KWPN / NED / stallion / 2007 / - / gn. / Cantos / Habrina
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
48DOMINO (244)ŁukaszBRZÓSKA770,86
   
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
49ARIST 0006 (141)AnnaPEMPERA872,05
   Sachs. Reitpferd / GER / gelding / 1998 / 870032698 / sk. gn. / Animo / Freya\ Donator
   - / Antoni Chłapowski
    KJ Pony
50--51CELTIA II (189)JustynaKUREK960,44
   SP / POL / mare / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / \ Grandeur
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
50--51PORTOS (56)MateuszFURLEPA962,05
   SP / POL / gelding / 2008 / POL009610219308 / siwa / Guidam / Petra\ Generaal
   - / R. Barlik
    KJ Uniglob Gozdów
52CYPRUS (136)MściwojKIECOŃ1082,23
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
53CZECZOTKA (170)WojciechLUDWICZAK1250,34
   xx / POL / mare / 1998 / - / - / Special Power / Concordia\ Orange Bay
   
    LKS Cwał Poznań
54MISTY (194)JanSZYMCZAK (J.1994)1360,26
   
   
    WTK Hermanów
55--56LUCINDA (101)JustynaKUREK1496,74
   HOLSZT. / GER / mare / 2008 / - / - / Limbus / \ Chello I
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
55--56CACHAREL (115)EwelinaDULEWICZ1498,82
   SP / POL / mare / 2006 / 11633 / siwa / Cajero / Sambra\ Leandro
   
    Koniński KJ Sawanna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
60
Startowało koni
56
Ukończyło koni
56
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Kanclerz
 Gospodarz toru:


Sławomir Uchwat

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 08-10 czerwca 2012 r.
Wydruk: 11-06-2012 9:21:47 AM
R6 - P
Data: 09-06-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R6 - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No R6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CAS (159)ŁukaszWASILEWSKI046,72300 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2007 / - / gn. / Cantos / Habrina
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
2SANCHO (140)MściwojKIECOŃ046,96200 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
3FAWORYT (248)HannaWYDORSKA (JM.1997)047,48100 PLN
   SP / POL / gelding / 1999 / 09797 / gn. / Rabiat II Z / Fantazja\ Fanimo
   - / Marcin Wydorski
    Bez przynależności klubowej WIE
4WALEZO-STAR (235)MartaŚMIAŁEK048,56
   HANN / GER / stallion / 2004 / - / - / Weltano / Gwendeline\ Golfclub
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5NIL (199)LidiaCIESIEŁKIEWICZ048,79
   
   
    LUKS Nysa Gubin
6CRISTALL (22)ZofiaDZIEWOLSKA050,18
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / 421000114706 / c.gn. / Cristo / Olana B\ Lantaan
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
7JENISEJ (179)AngelikaOJCZENASZ050,54
   
   
    Bez przynależności klubowej KPO
8SEMINO 5 (209)ŁukaszTROSZCZYŃSKI050,62
   Old. / GER / gelding / 2006 / DE 418180128406 / sk.gn. / Stalypso / Celline\ Couleur - Rubin
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9CAYETAN (215)ŁukaszTROSZCZYŃSKI050,75
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411245006 / gn. / Cayetano L / Wonderful One\ Weinberg
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
10OLIMP KG (132)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW051,43
   SP / POL / gelding / 2003 / 10273 / siwa / Lumpi / Oklahoma\ Wieland
   - / Grzegorz Komin
    KJ Hubertus Lusowo
11CONCERTO (6)AgnieszkaNURKOWSKA055,33
   
   
    Kielecki KJ
12HANDIKAP (74)JoannaJANOWSKA055,87
   SP / POL / gelding / 2004 / - / - / Sir Neel / Himera
   Dawid Rakoczy / -
    KJ Korona Wałcz
13SAURON (231)JuliaJAKUBOWSKA (JM.1998)055,95
   SP / POL / gelding / 2004 / 10857 / c.gn. / Calderon / Sawanna\ Nidar
   
    Bez Przynależności Klubowej W I E
14GOLD LADY F (65)MartynaBRYLL (J.1994)056,06
   SP / POL / mare / 2006 / 11417 / gn. / Leonardo / Grand Lady\ Lambada
   
    JUKS Bryllandia Witaszyce
15NICEA (13)JuliannaGOŁAWSKA (J.1994)056,67
   SP / POL / mare / 2006 / 11195 / gn. / Cantanis / Neroma\ Cottonclub
   - / Artur Goławski
    WKJ Lublin
16STUNTMAN 10 (108)EwaMAZUROWSKA057,64
   HANN / GER / gelding / 2005 / DE431313302805 / sk.gn. / Silvio I / Silver Dream\ Singular
   - / D.Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
17ZAMIRA (177)RyszardKOWALSKI (J.1995)057,76
   KWPN / NED / mare / 2004 / 04.08418 / kaszt. / Papillon L.M. / Utah\ Hilton
   
    WTK Hermanów
18HEAVY METAL (128)JakubDORYNEK057,94
   SP / POL / gelding / 2007 / - / gn. / Baskir / Hana
   - / M. i T. Siergiej
    SKJ Maneż Żelichów
19MILADY (164)IzabellaPRZERADOWSKA058,41
   SP / POL / mare / 2003 / 10123 / gn. / Lawendel / Mila\ Ammersee
   
    KS " Piaseczno "- SJ " Poster"
20MY HONEY F (148)MartynaBRYLL (J.1994)058,63
   SP / POL / mae / 2006 / 11418 / c.gn. / Lorenso / Miss Carnute\ Carnute
   
    JUKS Bryllandia Witaszyce
21CALIPA (224)WiktoriaWITCZAK059,55
   
   
    KJ Kietlów
22CAPRIS (221)HannaROSZKIEWICZ160,67
   HANN / GER / mare / 2003 / 431319836503 / sk.gn. / Carbid / Surprise\ Sao Paulo
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
23CACHAREL (115)EwelinaDULEWICZ160,81
   SP / POL / mare / 2006 / 11633 / siwa / Cajero / Sambra\ Leandro
   
    Koniński KJ Sawanna
24LUKSOR (216)KonradSTĘŻYCKI (J.1994)162,65
   SP / POL / gelding / 2002 / 10141 / gn. / Court / Lenora\ Idrys
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
25CHALLENGER X (200)ŁukaszPIKSA162,97
   Wurt. / GER / stallion / 1998 / - / - / Carolus / Nanette\ Nebelwerfer
   - / Wojciech Kostrzewa
    LKS Cwał Poznań
26DOMINO (244)ŁukaszBRZÓSKA163,17
   
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
27ATLANTA (119)MartaGRUDZIEŃ (J.1995)264,34
   KWPN / NED / gelding / 2005 / - / - / Calvados / Sarina B
   
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
28CATRIC (173)ŁukaszBRZÓSKA264,54
   - / GER / stallion / 2007 / - / siwa / Clearway / Orchestra I
   - / Janusz Paprocki
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
29BORNFEE (68)NikolMAKULIK (J.1994)451,90
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08508 / kaszt. / Valentino DDH / Hornfee\ Zuidhorn
   - / Roman Makulik
    KJ Trachy Gliwice
30DANCING QUEEN (83)AgataMOŚCICKA452,52
   SP / POL / mare / 2004 / 10692 / br. kaszt. / Sir Neel / Delta\ Special Power
   - / Agata Mościcka
    LKS Cwał Poznań
31GILEA (222)JarosławPORĘBA452,88
   
   
    Bez przynależności klubowej DOS
32CORDELLO TM (204)AntoniCHŁAPOWSKI454,99
   SP / POL / gelding / 2004 / 10513 / siwa / Cassino / Haftka\ Clettos Son
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
33SAKE (130)MaciejCHARLIŃSKI (J.1994)457,08
   
   
    LKJ Abaria Iwno
34N - CORONADO (4)MagdaKAMIŃSKA457,69
   SP / POL / gelding / 2004 / 09934 / siwa / Corrado Son / Nike\ Novum
   
    KJ Zbrosławice
35TONGO (90)MarcinKUCZMARSKI458,94
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / 616007520009703 / c.gn. / Baldram / Tara\ Hardy
   
    KJ Strzała Krubiczew
36QUANTICO (116)EwelinaDULEWICZ560,13
   HANN / GER / mare / 2005 / DE431310318205 / gn. / Quidams Rubin / Gondola\ Glodfasan
   
    Koniński KJ Sawanna
37CORENTIN (57)MateuszFURLEPA664,55
   HOLSZT. / GER / stallion / 2007 / DE421000318107 / gn. / Contendro I / Miss Condina\ Lorentin I
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
38CORTAZAR (236)MartaŚMIAŁEK962,36
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / 08010 / siwa / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
39NEO (151)MarekKOPRAS962,54
   SP / POL / stallion / 2000 / 07441 / gn. / Luron / Naira\ Revlon Boy
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
40CLINTON (246)BogumiłaSĄSIADEK1064,86
   
   
    KJ HBC Lasocice
41GALADRIELA (243)ŁukaszBRZÓSKA1466,96
   
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
42ZORRA (114)MichałLEMAŃSKI1568,87
   KWPN / NED / mare / 2004 / 528003 04.12927 / gn. / Roven / Pagena\ Pageno
   - / Marta Gawlińska
    JKS Jantar Stryków
 ISTAR (131)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOWElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 10705 / kaszt. / Bayard D Elle / Izoklina\ Mazzel
   
    KJ Hubertus Lusowo
 CARENSO B (147)MartynaBRYLL (J.1994)Rez.
    / Lorenso / Campina\ Leonardo da Vinci
   
    JUKS Bryllandia Witaszyce

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
60
Startowało koni
44
Ukończyło koni
42
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Kanclerz
 Gospodarz toru:


Sławomir Uchwat

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 08-10 czerwca 2012 r.
Wydruk: 11-06-2012 9:21:48 AM
5A - P1
Data: 09-06-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5A - P1 - z oceną stylu - Runda Młodych Koni (5 l.)
(Competition No 5A)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1CITO B.B (172)ŁukaszBRZÓSKA08,48,473,39
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 528003000702371 / gn. / Verdi / Faresca\ Triton
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
2SURRIMO (237)MichałTYSZKO08,38,369,18
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
3INFERNO (127)JakubPODGÓRNY08,28,270,48
   Old. / GER / gelding / 2007 / DE418181541707 / kaszt. / Incolor / Politesse D Ete
   - / M. i T. Siergiej
    SKJ Maneż- Żelichów
4--5CLINTON (160)EwaMAZUROWSKA08,08,071,55
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 528003000703528 / gn. / Cantos / Ilydi\ Voltaire
   - / D.Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
4--5COCU (51)MałgorzataCISZEK-LEWICKA08,08,071,83
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 528003000701541 / gn. / Indorado / Victoria\ Concorde
   
    KJ Czahary Pogorzelica
6--7AKTIW (41)AgnieszkaOLSZEWSKA07,97,967,90
   Wlkp. / POL / gelding / 2007 / 11624 / gn. / Lider / Austria\ Aster
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
6--7CLINTON (246)ŁukaszWASILEWSKI07,97,969,99
   
   
    KJ HBC Lasocice
8HEROS (134)MichałGOSPODARCZYK0,57,97,466,68
   SP / POL / stallion / 2007 / 11572 / gn. / Bajou Du Rouet / Hipnoza\ Cantanis
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    KJ Lotus Poznań
9--10TROK-K (21)SebastianSNELA0,57,87,366,93
   SP / POL / stallion / 2007 / 616009610154107 / gn. / Caretino K / Titina\ Biskwit
   - / Marek Kubacki
    KJ Wolica Kalisz
9--10CAESAR - A (113)MichałLEMAŃSKI0,57,87,375,17
   KWPN / NED / gelding / 2007 / 528003000701283 / c.gn. / Vermont / Uppersinaa\ Indorado
   - / Michał Lemański
    JKS Jantar Stryków
11--12VICE VANDAMME (67)PiotrMATŁAWSKI0,57,77,267,02
   SP / POL / stallion / 2007 / 11733 / c.gn. / Vandamma / Vice Versa M\ Paradys
   - / GR-H Żydowo Sp. z o.o.
    LZS SJ Lech Gniezno
11--12KEY LEENA (40)AgnieszkaOLSZEWSKA0,57,77,273,09
   Wlkp. / POL / mare / 2007 / 11625 / kaszt. / Lasko / Kolonia\ Le Bon
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
13BAD BOY (161)KamilGRZELCZYK0,57,16,665,09
   SP / POL / stallion / 2007 / 11734 / siwa / Maram / Bornea\ Tioman Island
   - / Grzelczyk Sławomir
    Bogusławicki KJ
14GRANDO (24)KarolinaKUFLIŃSKA1,07,26,266,12
   SP / POL / gelding / 2007 / 11421 / siwa / Bajou Du Rouet / Georgika\ Kastet
   - / Jolanta Kuflińska
    KJ Lansada
15CATRIC (173)ŁukaszBRZÓSKA1,06,75,773,21
   - / GER / stallion / 2007 / - / siwa / Clearway / Orchestra I
   - / Janusz Paprocki
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
16CORONAS M&M (181)BartoszGOSZCZYŃSKI3,46,53,194,49
   
   
    KJ Sielanka Warka
 LA VAWETTA (124)JakubPODGÓRNYBO114,90
   Old. / GER / mare / 2007 / DE418181541007 / gn. / Ludwig Von Bayern / Bavaria\ Castilio
   - / M. i T. Siergiej
    SKJ Maneż- Żelichów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
17
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Kanclerz
 Gospodarz toru:


Sławomir Uchwat


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 08-10 czerwca 2012 r.
Wydruk: 11-06-2012 9:21:49 AM
5B - N1
Data: 09-06-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5B - N1 - z oceną stylu - Runda Młodych Koni (6 l.)
(Competition No 5B)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1CECOTTO'S AS (139)MściwojKIECOŃ08,48,467,75
   Westf. / GER / - / 2006 / - / - / Cecotto / Penelope\ Althoff
   
    KJ Agro-Handel Śrem
2CARNUTELABRYERE (49)MałgorzataCISZEK-LEWICKA08,38,373,00
   HOLSZT. / GER / gelding / 2006 / 421000125206 / siwa / Cartani / Imme VI\ Cor De La Bryere
   
    KJ Czahary Pogorzelica
3QUINTUS 93 (97)MarekWACŁAWIK08,28,264,42
   Holszt. / GER / stallion / 2006 / DE421000114906 / siwa / Quinar / Grande Nation\ Capitol I
   - / Wechta S.A.
    KJ Wechta Rosnówko
4--5QUEEN (42)AgnieszkaOLSZEWSKA08,18,168,61
   Holszt. / GER / mare / 2006 / 421000140206 / gn. / Quidam de Revel / Jasmin VI\ Acord II
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
4--5CHACCO FLY (225)HubertKIERZNOWSKI08,18,174,13
   - / - / - / 2006 / - / -
   
    KJ Kietlów
6HARLEKIN (39)AgnieszkaOLSZEWSKA07,97,974,13
   SP / POL / gelding / 2006 / 11626 / c.gn. / Etos / Heroina\ Kartacz
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
7CHALTAIRE Z (98)MarekWACŁAWIK1,27,96,777,40
   Z / - / stallion / 2006 / Z-571806 / gn. / Chellano Z / Nymphe B\ Voltaire
   
    KJ Wechta Rosnówko
 CARY (15)DanielKURPIŃSKIBO130,51
   Wlkp. / POL / stallion / 2006 / 10912 / gn. / Landor / Czuwajka\ Court
   - / N. Kosiński
    JKS " Dako- Galant " Skibno
 NICEA (13)JuliannaGOŁAWSKA (J.1994)Elim.
   SP / POL / mare / 2006 / 11195 / gn. / Cantanis / Neroma\ Cottonclub
   - / Artur Goławski
    WKJ Lublin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
9
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Kanclerz
 Gospodarz toru:


Sławomir Uchwat


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 08-10 czerwca 2012 r.
Wydruk: 11-06-2012 9:21:50 AM
6 - N
Data: 09-06-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - N -dwufazowy - Runda Otwarta - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ZENDER (117)AlicjaBAŃCZEROWSKA (JM.1997)047,15021,59500 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.08450 / c.kaszt. / Calvados / Lorien\ Goodwill
   
    KJ Lotus Poznań
2HANDIKAP (74)JoannaJANOWSKA044,01022,44350 PLN
   SP / POL / gelding / 2004 / - / - / Sir Neel / Himera
   Dawid Rakoczy / -
    KJ Korona Wałcz
3GAWROSZ (3)MagdaKAMIŃSKA053,40022,53250 PLN
   SP / POL / gelding / 2003 / 10041 / gn. / Szron / Granula\ Lukan
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
4FELINI (63)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)050,48023,17100 PLN
   SP / POL / stallion / 2002 / 009600027002 / siwa / Luron / Fanta\ Czandor
   - / SO Sieraków Wlkp. Sp. z o.o.
    KJ Liljówka Stęszewko
5SANCHO (140)MściwojKIECOŃ048,82023,28100 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
6CRISTALL (22)ZofiaDZIEWOLSKA048,07023,5550 PLN
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / 421000114706 / c.gn. / Cristo / Olana B\ Lantaan
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
7BY THE WAY (38)ZuzannaŁUKASIAK054,08023,8650 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / 08103 / kaszt. / Maram / Bafiria
   - / Zuzanna Łukasiak
    SKJ Młyńska Struga
8CAROLINA Z (87)ŁucjaMAJKA050,46023,9550 PLN
   Z / - / mare / 2005 / Z734605 / sk.gn. / Calvino Z / Ivory Coast\ Quick Star
   
    KJ Strzała Krubiczew
9LEXUS (81)AgnieszkaSZUBERT052,95025,6015 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2001 / 09152 / gn. / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    LKJ Abaria Iwno
10AS KIER (95)IreneuszKONDRATOWICZ051,37026,2915 PLN
   OLD. / GER / stallion / 2005 / 433330400705 / kaszt. / Argentinus / Edelweiss\ Plaisir D Amour
   
    LKS Cwał Poznań
11ZUART FORTUNA (191)SławomirKLÓSKA052,37026,5315 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2004 / 10979 / siwa / Casco / Kwila Fortuna\ Furore
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
12CONCERTO (6)AgnieszkaNURKOWSKA052,30026,9315 PLN
   
   
    Kielecki KJ
13N - CORONADO (4)MagdaKAMIŃSKA053,70027,80
   SP / POL / gelding / 2004 / 09934 / siwa / Corrado Son / Nike\ Novum
   
    KJ Zbrosławice
14DA VINCI (60)Grzegorz A.KUBIAK051,37028,76
   SP / POL / stallion / 2005 / 10520 / siwa / Corde / Drosella\ Drosselklang II
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
15ROMEO DES VAUX (230)BorysKRAMER053,10029,67
   SF / FRA / stallion / 2005 / - / - / Qredo de Paulstra / Gloria\ Quidam de Revel
   - / A. Kramer
    BKS Kłos Budzyń
16REMBRANDT (26)WiktoriaOPAS (J.1996)055,35030,63
   Old. / GER / gelding / 2005 / 418181110805 / gn. / Palegro / Russula\ Lombardo
   - / Jerzy Opas
    JKS ,,Elcon" Szczecin
17ZIPPO LA VIE (94)KatarzynaBAWŁOWICZ052,12031,31
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.04801 / gn. / Karandasj / Freixenett\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
18LISA BONA L (193)JanSZYMCZAK (J.1994)045,56422,17
   Westf. / GER / mare / 2005 / 441410947605 / gn. / Lissabon / Anneliese\ Avocado
   - / Dariusz Szymczak
    WTK Hermanów
19HIMALAJUS (73)AngelikaOJCZENASZ045,76422,76
   Trak. / GER / gelding / 2004 / 10931 / kaszt. / Komfortas / Huana\ Verdenas
   - / A. Ojczenasz
    Bez przynależności klubowej KPO
20WELFARE (88)KlaraKOSTRZEWA049,88423,62
   KWPN / NED / gelding / 2003 / 03.03681 / c.gn. / Pacific / Mebhora\ Zortin
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
21CELANA Z (138)MściwojKIECOŃ049,17423,82
   Z / - / mare / 2005 / Z-684905 / kaszt. / Chellano Z / Lavendel\ Hugo
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22CASE Z (154)TomaszMIŚKIEWICZ049,89424,70
   Z / NED / mare / 2001 / Z-609901 / siwa / Corronell / Doretta Z\ Dutch Capitol
   - / Aleksandra Barlik
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
23LITANOS-STAR (214)ŁukaszTROSZCZYŃSKI048,89424,80
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316724304 / gn. / Litas-Star / Andoga MDM\ Athletico
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
24VIP (47)JacekKUŚNIERCZAK049,83425,47
   SP / POL / stallion / 1998 / 07231 / c.gn. / Le Voltaire / Verica\ Folio
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
25STUNTMAN 10 (108)EwaMAZUROWSKA048,21426,84
   HANN / GER / gelding / 2005 / DE431313302805 / sk.gn. / Silvio I / Silver Dream\ Singular
   - / D.Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
26FANTASIA VAN DE HOENDERHEIDE (69)NikolMAKULIK (J.1994)050,08426,85
   BWP / BEL / mare / 2005 / W-242280-BWP / gn. / Orlando / Tella\ Lys De Darmen
   - / Jolanta Makulik
    KJ Trachy Gliwice
27BEATRICCI-G (217)KonradSTĘŻYCKI (J.1994)056,92427,58
   - / - / mare / 2005 / - / - / Bedford / Gipola\ Guido
   
    KJ CH Jaszkowo
28MILADY (164)IzabellaPRZERADOWSKA049,29429,26
   SP / POL / mare / 2003 / 10123 / gn. / Lawendel / Mila\ Ammersee
   
    KS " Piaseczno "- SJ " Poster"
29ESTERA "W" (35)AngelikaKUCIAS (J.1996)047,19640,22
   SP / POL / mare / 2004 / POL009680082704 / sk.gn. / Harper / Elektra\ Eskudo
   
    KJ Zbrosławice
30UNIQUE LADY (79)MarcinTOMPOROWSKI051,47826,81
   Holszt. / GER / mare / 2004 / DE421000010404 / gn. / Carpaccio / Nightingale I\ Linaro
   - / Marcin Tomporowski
    Bez Przynależności Klubowej POM
31TAVIANO (133)PaulinaKUCHARSKA053,731040,16
   SP / POL / gelding / 2004 / - / - / Avero / Tanita\ Calettos Son
   - / SK Iwno
    Bez przynależności klubowej
32KEN (46)JacekKUŚNIERCZAK053,77Rez.
   SP / POL / gelding / 2003 / 09687 / gn. / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
33HUBER DREAM L (64)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)446,23
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 10939 / gn. / Drako / Higa\ Arkan
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko
34BORNFEE (68)NikolMAKULIK (J.1994)448,69
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08508 / kaszt. / Valentino DDH / Hornfee\ Zuidhorn
   - / Roman Makulik
    KJ Trachy Gliwice
35ADRIATYK (25)KarolinaKUFLIŃSKA448,79
   SP / POL / gelding / 2000 / 008691 / gn. / Le Voltaire / Afryka\ Fanimo
   - / Tadeusz Kufliński
    KJ Lansada
36ISTAR (131)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW450,08
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 10705 / kaszt. / Bayard D Elle / Izoklina\ Mazzel
   
    KJ Hubertus Lusowo
37WALEZO-STAR (235)MartaŚMIAŁEK450,51
   HANN / GER / stallion / 2004 / - / - / Weltano / Gwendeline\ Golfclub
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
38SKARBIEC (43)AgnieszkaOLSZEWSKA452,68
   SP / POL / stallion / 2004 / 10023 / kaszt. / Lando / Siejka\ Flirt
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
39SHIVEK (50)MałgorzataCISZEK-LEWICKA452,78
   SL / - / stallion / 2006 / 131763 / c.gn. / Uriqein / Ronda\ Urbino
   
    KJ Czahary Pogorzelica
40DUKA'S LARKIN (123)AnnaCZEKAJ (J.1996)765,72
   
   
    Polski Polo Klub
41OLIMP KG (132)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW850,27
   SP / POL / gelding / 2003 / 10273 / siwa / Lumpi / Oklahoma\ Wieland
   - / Grzegorz Komin
    KJ Hubertus Lusowo
42ZORRA (114)MichałLEMAŃSKI850,62
   KWPN / NED / mare / 2004 / 528003 04.12927 / gn. / Roven / Pagena\ Pageno
   - / Marta Gawlińska
    JKS Jantar Stryków
43CAPRIS (221)HannaROSZKIEWICZ852,22
   HANN / GER / mare / 2003 / 431319836503 / sk.gn. / Carbid / Surprise\ Sao Paulo
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
44CARLOS (58)Grzegorz A.KUBIAK852,61
   SP / POL / stallion / 2005 / 10744 / gn. / Carbid II / Sandroness\ Sandro
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
45R'SECRET LOVE PG (89)MarcinKUCZMARSKI960,62
   SP / POL / gelding / 2003 / 09440 / siwa / Spartakus / Rafa\Nidar
   - / Tomasz Kuczmarski
    KJ Strzała Krubiczew
46BARYT (78)TomaszOLSZEWSKI (J.1995)1582,67
   M / POL / stallion / 2001 / 08193 / kara / Decoration / Bawena\ Oregon
   - / SK Janów Podlaski
    GLKS Osielsko
 GOLD LADY F (65)MartynaBRYLL (J.1994)Elim.
   SP / POL / mare / 2006 / 11417 / gn. / Leonardo / Grand Lady\ Lambada
   
    JUKS Bryllandia Witaszyce

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
330/200
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
57/35
Startowało koni
47
Ukończyło koni
46
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Kanclerz
 Gospodarz toru:


Sławomir Uchwat

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 08-10 czerwca 2012 r.
Wydruk: 11-06-2012 9:21:51 AM
7 - C
Data: 09-06-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - C -dwufazowy - Mała Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1FULL PLEASURE (92)KatarzynaBAWŁOWICZ042,48028,96900 PLN
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316627904 / kaszt. / Full House / Fritzi\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
2CALANDA (106)MaksymilianWECHTA040,66029,25700 PLN
   HOLSZT. / GER / mare / 2000 / 07988 / c.gn. / Chambertin / Gaenseblume \Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
3PABLO (155)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA042,42029,41500 PLN
   Old. / GER / stallion / 2002 / 08759 / kara / Pik Labionica / Ondra\ Cor De La Brillant
   - / Dariusz Michalak
    Fundacja KJ " Zbyszko"
4NERMA (27)IgaSZPAK038,10029,64400 PLN
   SP / POL / mare / 2002 / 09017 / kaszt. / Maram / Newis\ Elvis
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
5AMORNIEK (96)MarekWACŁAWIK041,78029,91200 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2005 / 05.04836 / c.gn. / Concetto / Theaniek\ Celano
   
    KJ Wechta Rosnówko
6ABIGAIL 63 (23)ZofiaDZIEWOLSKA038,06030,39100 PLN
   OLD. / GER / mare / 2001 / 433330399801 / gn. / Air Jordan / Eginde\ Zeus
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
7EXPOSITA (102)MaksymilianWECHTA042,72030,5250 PLN
   HOLSZT. / GER / mare / 1998 / 08491 / gn. / Exkurs / Ida II\ Caletto I
   - / Wechta S.A.
    KJ Wechta Rosnówko
8CON CALMA (157)ŁukaszWASILEWSKI042,26030,7950 PLN
   Holszt. / GER / stallion / 2005 / DE421000334405 / siwa / Calato / Noblesse B I\ Levantos I
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
9ROMEO DES VAUX (230)BorysKRAMER044,91031,6530 PLN
   SF / FRA / stallion / 2005 / - / - / Qredo de Paulstra / Gloria\ Quidam de Revel
   - / A. Kramer
    BKS Kłos Budzyń
10LEGIUS (213)ŁukaszTROSZCZYŃSKI042,32034,0330 PLN
   HANN / GER / stallion / 2004 / DE431316723304 / kaszt. / Litas-Star / Female\ Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
11DA VINCI (60)Grzegorz A.KUBIAK041,61034,1130 PLN
   SP / POL / stallion / 2005 / 10520 / siwa / Corde / Drosella\ Drosselklang II
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
12FOR MAGIC (111)EwaMAZUROWSKA040,16034,2530 PLN
   HANN / GER / stallion / 2004 / 431316670004 / kara / For Pleasure / Agnes\ Akzent I
   - / A. Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
13DON ROBERTO (121)KrzysztofRETKA043,02034,9630 PLN
   SP / POL / stallion / 1998 / 06089 / gn. / Robin II / Druza\Rahman
   - / Bożena Retka
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
14DUKA'S LARKIN (123)AnnaCZEKAJ (J.1996)040,42035,3430 PLN
   
   
    Polski Polo Klub
15BY THE WAY (38)ZuzannaŁUKASIAK043,85036,8230 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / 08103 / kaszt. / Maram / Bafiria
   - / Zuzanna Łukasiak
    SKJ Młyńska Struga
16ACCORO BOY (93)KatarzynaBAWŁOWICZ044,42038,0730 PLN
   Mekl. / GER / stallion / 2004 / 427270183204 / c.gn. / Acorado II / Kassandra\ Kolibri
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
17LADY LOU 94 (29)PawełKALICIŃSKI040,47038,6230 PLN
   HOLSZT. / GER / mare / 2003 / DE421000152003 / gn. / Lansing / Dakordia\ Ahorn Z
   - / Włodzimierz Urbański
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
18W NATAL (165)HubertKIERZNOWSKI043,88039,5830 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2003 / 528003 03.13438 / kaszt. / Ovidius / Ilka B\ Nimmerdor
   
    KJ Kietlów
19CIVIS (153)TomaszMIŚKIEWICZ039,31427,49
   xx / POL / gelding / 2001 / 09107 / gn. / Jape / Cisza\ mehari
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
20PAT (BE) (202)ŁukaszPIKSA044,86433,25
   
   
    LKS Cwał Poznań
21ARAKORN (158)ŁukaszWASILEWSKI045,61433,32
   KWPN / NED / gelding / 2005 / 528003 05.07784 / gn. / Cantos / Jasmira\ Damiro
   
    KJ HBC Lasocice
22WELFARE (88)KlaraKOSTRZEWA038,70434,43
   KWPN / NED / gelding / 2003 / 03.03681 / c.gn. / Pacific / Mebhora\ Zortin
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
23CASE Z (154)TomaszMIŚKIEWICZ041,22435,02
   Z / NED / mare / 2001 / Z-609901 / siwa / Corronell / Doretta Z\ Dutch Capitol
   - / Aleksandra Barlik
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
24ZOLA (48)MałgorzataCISZEK-LEWICKA041,17436,60
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.09040 / gn. / Indoctro / Ratina\ Kroongraaf
   
    KJ Czahary Pogorzelica
25VOLUMIA (238)MichałTYSZKO042,62437,56
   NRPS / NED / mare / 2002 / 10367 / gn. / Andiamo / Mary Lou\ Excellent
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
26LARIUS-STAR (212)ŁukaszTROSZCZYŃSKI044,27437,70
   Duńska gorąca krew / DEN / stallion / 2003 / 11275 / gn. / Solos Landtinus / Wiosa\ Wolkenstein II
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
27CAROLINA Z (87)ŁucjaMAJKA040,03437,74
   Z / - / mare / 2005 / Z734605 / sk.gn. / Calvino Z / Ivory Coast\ Quick Star
   
    KJ Strzała Krubiczew
28QUALITY (182)BartoszGOSZCZYŃSKI042,91438,54
   
   
    KJ Sielanka Warka
29GAWROSZ (3)MagdaKAMIŃSKA041,68438,88
   SP / POL / gelding / 2003 / 10041 / gn. / Szron / Granula\ Lukan
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
30CORNVILLE (5)AgnieszkaNURKOWSKA041,59943,52
   HOLSZT. / GER / stallion / 2006 / 421000402006 / gn. / Contender / S-Landdiva\ Landjunge
   - / Tomasz Mikołajczyk
    Kielecki KJ
31CELANA Z (138)MściwojKIECOŃ042,891048,33
   Z / - / mare / 2005 / Z-684905 / kaszt. / Chellano Z / Lavendel\ Hugo
   
    KJ Agro-Handel Śrem
32PARDOES G (32)UrszulaKALICIŃSKA (J.1996)041,911342,56
   KWPN / NED / gelding / 1997 / 08919 / - / Indoctro / Dynamite\ Nimmerdor
   - / Piotr Kaliciński
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
33POLA (76)TomaszOLSZEWSKI (J.1995)040,561635,39
   SP / POL / mare / 1999 / 09322 / gn. / Maram / Pira\ Pirus
   - / Robert Wilczewski
    GLKS Osielsko
34QUATTRO S (14)BartłomiejWŁODARSKI0Rez.
   SP / POL / stallion / 2004 / - / kaszt. / Romualdo / Quanta\ Quamiro
   - / Stanisław Szurik
    KJ " Młyńska Struga "
35QUICK SIGHTED (59)Grzegorz A.KUBIAK358,44
   Old. / GER / stallion / 2005 / 433330404105 / kaszt. / Quidams Rubin / Kira Luna\ Le Coeur
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
36WELWET (37)MartynaJARCZEWSKA (J.1995)439,95
   SP / POL / gelding / 1998 / 06755 / c.gn. / Donald / Wela\ Despota
   - / Ekoprod S. z o.o. Bytom
    KJ Zbrosławice
37GOLD CARETINO (33)DanielWIELICZKO440,42
   SP / POL / gelding / 2004 / 10861 / gn. / Caretino K / Galacja\ Garantie
   - / Daniel Wieliczko
    Bez przynależności klubowej LUB
38HIMALAJUS (73)AngelikaOJCZENASZ441,17
   Trak. / GER / gelding / 2004 / 10931 / kaszt. / Komfortas / Huana\ Verdenas
   - / A. Ojczenasz
    Bez przynależności klubowej KPO
39RUBY Z (227)HubertKIERZNOWSKI442,03
   Z / - / mare / 2003 / Z578603 / kaszt. / Rubert R (ex R. Subertha) / Prima Donna\ Bernstein
   
    KJ Kietlów
40LUCIANO L (12)AnnaSZLEZINGER442,37
   SP / POL / stallion / 2005 / 10942 / siwa / Bischof L / Ludgarda L\ Lord Lepanto
   - / Henryk Szlezinger
    Warszawski KJ
41GLORIA (72)AngelikaOJCZENASZ442,61
   SP / POL / mare / 2003 / 10929 / siwa / Lambado / Good Bye\ Gotthardsen
   
    Bez przynależności klubowej KPO
42CAREN (135)MichałGOSPODARCZYK442,69
   SP / POL / mare / 2004 / 10580 / gn. / Landjonker S / Carmen\ Nurjev
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    KJ Lotus Poznań
43UNIQUE LADY (79)MarcinTOMPOROWSKI442,85
   Holszt. / GER / mare / 2004 / DE421000010404 / gn. / Carpaccio / Nightingale I\ Linaro
   - / Marcin Tomporowski
    Bez Przynależności Klubowej POM
44IDOL (28)MagdalenaBENEDYKTOWICZ443,02
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 11428 / kaszt. / Kurant / Indonezja\ Rokos
   - / Bogdan Benedyktowicz
    LKJ Olimp Prudnik
45OBSESJA (142)JarosławPORĘBA443,09
   SP / POL / mare / 2003 / 10291 / gn. / Santos / Opcja\ Cabrol
   - / Jarosław Poręba
    Bez przynależności klubowej DOS
46CADOR 4 (175)BartoszGAUZA (J.1995)443,24
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / 421000026103 / gn. / Cassini I / Mira G\ Linaro
   - / Monika Gauza
    WTK Hermanów
47WAT NU (61)MirellaRUCZKA443,34
   Old. / GER / gelding / 1996 / 05131 / gn. / Welt Hit II / Gloriane\ Figaro
   - / Bernard Ruczka
    KJ Turbud Brzeg
48ALPENLERCHE (126)JakubPODGÓRNY443,47
   Old. / GER / mare / 2005 / 418180083005 / gn. / Albatros / Amelie\ Landor S
   - / M. i T. Siergiej
    SKJ Maneż- Żelichów
49CAVANASTE (53)JacekZAGOR443,69
   DW / DEN / mare / 1998 / - / gn. / Cavalet / Easter Girl
   - / Magdalena Kiljańczyk
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
50RAINBOLL (211)ŁukaszTROSZCZYŃSKI445,26
   HOLSZT / GER / gelding / 2003 / DE421000164403 / gn. / Ramiros Sohn II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
51MIRANDA (66)MartynaBRYLL (J.1994)837,57
   SP / POL / mare / 2005 / 10905 / kaszt. / Eskudo / Mari Grandia P\ Grando
   - / Krzysztof Bryll
    JUKS Bryllandia Witaszyce
52HUBER DREAM L (64)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)839,88
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 10939 / gn. / Drako / Higa\ Arkan
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko
53VERONA (70)NikolMAKULIK (J.1994)841,84
   KWPN / NED / mare / 2002 / 02.09855 / kaszt. / Tangelo Van De Zuuth / Hemellien S\ Notaris
   - / Jolanta Makulik
    KJ Trachy Gliwice
54SECORD (36)MartynaJARCZEWSKA (J.1995)842,32
   SP / POL / gelding / 2005 / 11480 / sk.gn. / Cordial / Segowia\ Genius
   - / Martyna Jarczewska
    KJ Zbrosławice
55QUEEN DE REVEL 2 (125)JakubPODGÓRNY843,17
   SP / POL / mare / 2004 / 11252 / gn. / Quidams Rubin / Highvellya\ Highvalley
   - / M.T. Siergiej
    SKJ Maneż- Żelichów
56FELINI (63)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)844,52
   SP / POL / stallion / 2002 / 009600027002 / siwa / Luron / Fanta\ Czandor
   - / SO Sieraków Wlkp. Sp. z o.o.
    KJ Liljówka Stęszewko
57CARLOS (58)Grzegorz A.KUBIAK844,96
   SP / POL / stallion / 2005 / 10744 / gn. / Carbid II / Sandroness\ Sandro
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
58CASALLA (180)JanKUREK865,28
   Holszt. / GER / mare / 2005 / 421000165105 / gn. / Casall / Ramira B\ Carvallo
   - / Patrycja Dziewolska
    JUKS Abakus Kaczyna
59ROLAND (201)ŁukaszPIKSA865,55
   
   
    LKS Cwał Poznań
60KORETTO (34)DanielWIELICZKO1241,38
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / - / gn. / Cotton Club / Kora\ Czomber
   - / Daniel Wieliczko
    Bez przynależności klubowej LUB
61ESTERA "W" (35)AngelikaKUCIAS (J.1996)1243,87
   SP / POL / mare / 2004 / POL009680082704 / sk.gn. / Harper / Elektra\ Eskudo
   
    KJ Zbrosławice
62ZIPPO LA VIE (94)KatarzynaBAWŁOWICZ1246,28
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.04801 / gn. / Karandasj / Freixenett\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
63LEXUS (81)AgnieszkaSZUBERT1470,69
   Westf. / GER / gelding / 2001 / 09152 / gn. / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    LKJ Abaria Iwno
64WODKA-POLKA (1)MagdaKAMIŃSKA1472,64
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / DE421000087006 / gn. / Candillo / Perhaps\ Coriander
   - / Józef Kamiński
    KJ Zbrosławice
65GOLDIKA (150)EsteraSZELĄG1561,40
   SP / POL / mare / 2001 / 09640 / siwa / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
66VIP (47)JacekKUŚNIERCZAK1642,21
   SP / POL / stallion / 1998 / 07231 / c.gn. / Le Voltaire / Verica\ Folio
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
67FANTASIA VAN DE HOENDERHEIDE (69)NikolMAKULIK (J.1994)2254,84
   BWP / BEL / mare / 2005 / W-242280-BWP / gn. / Orlando / Tella\ Lys De Darmen
   - / Jolanta Makulik
    KJ Trachy Gliwice
 CARAVELLA (205)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   SP / POL / mare / 1997 / 07969 / gn. / Cabrol / Czaka\ Czad
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 AMBER 75 (82)AgnieszkaSZUBERTElim.
   BAW / GER / mare / 2002 / 481810321404 / gn. / Lord Laptop / Arielle\ Lord Calando
   - / Piotr Szubert
    LKJ Abaria Iwno
 CORRADO BOY (149)EsteraSZELĄGElim.
   OLD / GER / stallion / 2003 / 418181126603 / siwa / Corrado / Hanessa\ Continue
   - / Marek Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
 KEN (46)JacekKUŚNIERCZAKElim.
   SP / POL / gelding / 2003 / 09687 / gn. / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
 R'SECRET LOVE PG (89)MarcinKUCZMARSKIRez.
   SP / POL / gelding / 2003 / 09440 / siwa / Spartakus / Rafa\Nidar
   - / Tomasz Kuczmarski
    KJ Strzała Krubiczew

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
7/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
290/240
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
50/42
Startowało koni
72
Ukończyło koni
67
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Kanclerz
 Gospodarz toru:


Sławomir Uchwat

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 08-10 czerwca 2012 r.
Wydruk: 11-06-2012 9:21:54 AM
8 - CC
Data: 09-06-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - CC -zwykły - Duża Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TROJKA (163)AntoniTOMASZEWSKI070,461300 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / - / - / Lavendel / Tripla\ Cabrol
   - / R.J. Dobrowolski
    JKS Equita Warszawa
2QUATTRO S (14)BartłomiejWŁODARSKI072,231000 PLN
   SP / POL / stallion / 2004 / - / kaszt. / Romualdo / Quanta\ Quamiro
   - / Stanisław Szurik
    KJ " Młyńska Struga "
3CIVIS (153)TomaszMIŚKIEWICZ458,79600 PLN
   xx / POL / gelding / 2001 / 09107 / gn. / Jape / Cisza\ mehari
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
4PABLO I (112)EwaMAZUROWSKA460,44400 PLN
   Old. / GER / gelding / 2004 / 433330321904 / - / Pic Labionics / Ondra\ Cor De Brillant
   - / D. Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
5ESCATO (156)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA462,06200 PLN
   HANN / GER / stallion / 2004 / 431317013204 / kara / Escudo I / Dakota\ Dorian
   - / A. Michalak
    Fundacja KJ " Zbyszko"
6ARES (8)GrzegorzPSIUK462,09200 PLN
   Wlkp. / POL / stallion / 2005 / POL007530239205 / gn. / Cantanis / Armila\ Arak
   - / Henryk Eron
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
7CRANTHAGO (110)EwaMAZUROWSKA462,79100 PLN
   HANN / GER / stallion / 2004 / 431317000604 / kara / Ceanach / Ramona\ Ravallo
   - / A. Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
8MAKADI (31)PawełKALICIŃSKI463,87100 PLN
   SP / POL / stallion / 2004 / 10747 / gn. / Mywill / Milena\ Jarabub
   - / Piotr Kaliciński
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
9TORADO 2 (105)MaksymilianWECHTA465,3150 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2000 / 00.10067 / gn. / It S Morano / Lalinda\ Nimmerdor
   
    KJ Wechta Rosnówko
10CARMEN (77)TomaszOLSZEWSKI (J.1995)466,4350 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / 10742 / siwa / Elvis / Calanda\ Leandro
   - / Adam Olszewski
    GLKS Osielsko
11LALLIJA (9)AgataMIZGIER466,74
   Westf. / GER / mare / 2002 / 441411102802 / gn. / Lacantus / Dessina\ Debutant
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
12ZANZIBAR (184)BartoszGOSZCZYŃSKI466,76
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.01382 / siwa / Silverstone / -\ Grand Canyon
   
    KJ Sielanka Warka
13RITUS (103)MaksymilianWECHTA466,96
   HANN / GER / gelding / 1997 / 07448 / gn. / Ritual / Granessa\ Grannus
   
    KJ Wechta Rosnówko
14ZOLA (48)MałgorzataCISZEK-LEWICKA467,21
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.09040 / gn. / Indoctro / Ratina\ Kroongraaf
   
    KJ Czahary Pogorzelica
15CLAUDIUS (198)MściwojKIECOŃ467,28
   Holst. / GER / gelding / 2001 / 08518 / sk.gn. / Claudios Son / Mispe\ Lasino
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
16FOREST GUMP (11)AnnaSZLEZINGER467,64
   SP / POL / stallion / 2001 / 09080 / kaszt. / Faust Z / Diatermia\Wagram
   - / Henryk Szlezinger
    Warszawski KJ
17SAN SEBASTIAN (183)BartoszGOSZCZYŃSKI468,01
   KWPN / NED / gelding / 1999 / 99.07163 / siwa / Animo / Luckidria\ Calato
   
    KJ Sielanka Warka
18CHOOPERS CREEK (10)AgataMIZGIER473,14
   Westf. / GER / gelding / 2003 / 441411145803 / gn. / Cordobes II / Fantasie\ Fabuloso
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
19LADYKRACHER 8 (240)MichałTYSZKO475,43
   HANN / GER / stallion / 2002 / 431316552402 / gn. / Landclassic / Beresina\ Silvester
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
20ALPENLERCHE (126)JakubPODGÓRNY867,52
   Old. / GER / mare / 2005 / 418180083005 / gn. / Albatros / Amelie\ Landor S
   - / M. i T. Siergiej
    SKJ Maneż- Żelichów
21SCOPIO (137)MściwojKIECOŃ869,50
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22LAKIRA (241)MateuszTYSZKO870,60
   Niem. wierzch. / GER / mare / 2000 / 410101385400 / gn. / Lord Pezi / Fronde de Valois\ Laeken
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
23QUALITY (182)BartoszGOSZCZYŃSKI871,21
   
   
    KJ Sielanka Warka
24NABUCHO DU SEREIN (45)KatarzynaORDYS871,50
   xo / POL / stallion / 2001 / 08210 / siwa / Ryon D Anzex / Gaydge Palmaroux
   - / SO Łąck
    Śląska Akademia Jeździecka
25SZAMBELAN (162)KamilGRZELCZYK873,17
   SP / POL / stallion / 2004 / 10468 / gn. / Balisco II / Szaki\ Kissovo
   - / Sławomir Grzelczyk
    Bogusławicki KJ
26POTOMAK (30)UrszulaKALICIŃSKA (J.1996)1084,17
   OLD / GER / gelding / 1996 / 04547 / kaszt. / Grundsteins Erbe / Parcia\Venator
   - / Piotr Kaliciński
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
27SCAYA (120)KrzysztofRETKA1271,21
   Wurt. / - / mare / 2002 / 473730267302 / sk.gn. / Sir Oldenburg / Amina\ Ex Libris
   - / Bożena Retka
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
28WALL STREET G (2)MagdaKAMIŃSKA1275,66
   KWPN / NED / gelding / 2003 / 03.10653 / gn. / Indoctro / Havanna\ Athlet Z
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
29QUEEN DE REVEL 2 (125)JakubPODGÓRNY1588,54
   SP / POL / mare / 2004 / 11252 / gn. / Quidams Rubin / Highvellya\ Highvalley
   - / M.T. Siergiej
    SKJ Maneż- Żelichów
30W NATAL (165)HubertKIERZNOWSKI1670,82
   KWPN / NED / gelding / 2003 / 528003 03.13438 / kaszt. / Ovidius / Ilka B\ Nimmerdor
   
    KJ Kietlów
31LEGOLAS V (239)MichałTYSZKO1670,98
   Old. / GER / gelding / 2001 / 433330705301 / gn. / Lord Pezi / Freya\ Disco-King
   - / Ewelina Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
32SINEY (228)HubertKIERZNOWSKI1692,96
   Old. / GER / mare / 2001 / 433330146101 / gn. / Quincy / Santal\ Aldatus
   
    KJ Kietlów
33CON CALMA (157)ŁukaszWASILEWSKI1780,12
   Holszt. / GER / stallion / 2005 / DE421000334405 / siwa / Calato / Noblesse B I\ Levantos I
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
 MR. T 4 (52)MałgorzataCISZEK-LEWICKAElim.
   KWPN / NED / gelding / 2000 / 00.07739 / siwa / Odermus R / O. Umonia 9\ Major De La Cour
   - / Witold Dzik
    KJ Czahary Pogorzelica
 ARAKORN (158)ŁukaszWASILEWSKIRez.
   KWPN / NED / gelding / 2005 / 528003 05.07784 / gn. / Cantos / Jasmira\ Damiro
   
    KJ HBC Lasocice
 ABSATZ (7)GrzegorzPSIUKRez.
   SP / POL / stallion / 2003 / 09606 / gn. / Aviano / Barba\ Cynik
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
 RUBY Z (227)HubertKIERZNOWSKIRez.
   Z / - / mare / 2003 / Z578603 / kaszt. / Rubert R (ex R. Subertha) / Prima Donna\ Bernstein
   
    KJ Kietlów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
37
Ukończyło koni
33
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Kanclerz
 Gospodarz toru:


Sławomir Uchwat

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 08-10 czerwca 2012 r.
Wydruk: 11-06-2012 9:21:55 AM
R7 - LL
Data: 10-06-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R7 - LL -dokładności bez rozgrywki "Towarzyski" - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--5ETER (257)JuliaPYTEL049,10
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / - / - / Piko / Erna\ Eter
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    CH Jaszkowo
1--5SYRIUSZ (91)ZofiaKULISZEWSKA (JM.1999)053,05
   
   
    Bez przynależności klubowej MAZ
1--5BAWARCZYK (249)BartoszHUMPICH053,41
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--5CZCIONKA (44)WeronikaKORZENIOWSKA (JM.2000)054,51
   kuc / POL / mare / 2001 / 08901 / siwa / Esauł / Czarna
   - / Attis P.P. ROL Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
1--5DONAU (206)AntoniCHŁAPOWSKI059,05
   
   
    KJ CH Jaszkowo
6--8HOLLY SONG (80)KatarzynaPETERSON155,67
   SP / POL / mare / 2004 / - / c.gn. / Song / Hipoteka
   - / Katarzyna Peterson
    Bez przynależności klubowej
6--8PORTOS (56)MateuszFURLEPA156,60
   SP / POL / gelding / 2008 / POL009610219308 / siwa / Guidam / Petra\ Generaal
   - / R. Barlik
    KJ Uniglob Gozdów
6--8SYRIUSZ (91)ZofiaKULISZEWSKA (JM.1999)157,41
   
   
    Bez przynależności klubowej MAZ
9--11ETER (257)JuliaPYTEL449,27
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / - / - / Piko / Erna\ Eter
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    CH Jaszkowo
9--11GRAKO (250)BartoszHUMPICH450,47
   
   
    LKS Cwał Poznań
9--11GRAKO (250)BartoszHUMPICH453,05
   
   
    LKS Cwał Poznań
12ROGER (251)PawełSAJDAK556,45
   
   
    LKS Cwał Poznań
13CZCIONKA (44)WeronikaKORZENIOWSKA (JM.2000)867,41
   kuc / POL / mare / 2001 / 08901 / siwa / Esauł / Czarna
   - / Attis P.P. ROL Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
14ROGER (251)PawełSAJDAK1355,05
   
   
    LKS Cwał Poznań
 BON ARCUS (252)NataliaPALACZElim.
   
   
    LKS Cwał Poznań
 BON ARCUS (252)NataliaPALACZElim.
   
   
    LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
55
Startowało koni
16
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Kanclerz
 Gospodarz toru:


Sławomir Uchwat

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 08-10 czerwca 2012 r.
Wydruk: 11-06-2012 9:21:56 AM
R8 - L
Data: 10-06-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R8 - L -dokładności bez rozgrywki - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--15NOBELSTAR (223)KlaudiaROLEWSKA (JM.1997)046,25
   DRP / GER / gelding / 2000 / - / -
   - / Jerzy Łukomski
    KJ Rancho Poznań
1--15NEO (151)MarekKOPRAS049,96
   SP / POL / stallion / 2000 / 07441 / gn. / Luron / Naira\ Revlon Boy
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
1--15DANCING QUEEN (83)AgataMOŚCICKA050,00
   SP / POL / mare / 2004 / 10692 / br. kaszt. / Sir Neel / Delta\ Special Power
   - / Agata Mościcka
    LKS Cwał Poznań
1--15PORTOS (56)MateuszFURLEPA051,05
   SP / POL / gelding / 2008 / POL009610219308 / siwa / Guidam / Petra\ Generaal
   - / R. Barlik
    KJ Uniglob Gozdów
1--15CZEDAN (16)DanielKURPIŃSKI051,80
   Wlkp. / POL / stallion / 2007 / 11643 / siwa / Landor / Czuwajka\ Court
   - / N. Kosiński
    JKS " Dako- Galant " Skibno
1--15QUANTICO (116)EwelinaDULEWICZ052,35
   HANN / GER / mare / 2005 / DE431310318205 / gn. / Quidams Rubin / Gondola\ Glodfasan
   
    Koniński KJ Sawanna
1--15CYBORG (129)PawełSTASZCZAK052,67
   Wlkp. / POL / gelding / 2005 / - / gn.
   - / Małgorzata Staszczak
    LKJ Abaria Iwno
1--15CORENTIN (57)MateuszFURLEPA052,90
   HOLSZT. / GER / stallion / 2007 / DE421000318107 / gn. / Contendro I / Miss Condina\ Lorentin I
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
1--15SAURON (231)JuliaJAKUBOWSKA (JM.1998)053,01
   SP / POL / gelding / 2004 / 10857 / c.gn. / Calderon / Sawanna\ Nidar
   
    Bez Przynależności Klubowej W I E
1--15LINO (245)JakubPIELECH053,18
   
   
    OSK Sobin
1--15CHARLENE (99)MarekWACŁAWIK053,22
   HOLSZT. / GER / mare / 2008 / - / siwa / Clamiro / Raja II\ Lancer II
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
1--15LINO (245)JakubPIELECH053,22
   
   
    OSK Sobin
1--15CORTAZAR (236)MartaŚMIAŁEK054,36
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / 08010 / siwa / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--15ZAMIRA (177)RyszardKOWALSKI (J.1995)054,58
   KWPN / NED / mare / 2004 / 04.08418 / kaszt. / Papillon L.M. / Utah\ Hilton
   
    WTK Hermanów
1--15LUCINDA (101)JustynaKUREK054,61
   HOLSZT. / GER / mare / 2008 / - / - / Limbus / \ Chello I
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
16--23BAWARCZYK (249)BartoszHUMPICH155,26
   
   
    LKS Cwał Poznań
16--23CZUNIA R (171)WojciechLUDWICZAK155,69
   SP / POL / mare / 2007 / 11293 / siwa / Vandamme / Czunia\ Ajax
   
    LKS Cwał Poznań
16--23CELTIA II (189)JustynaKUREK155,75
   SP / POL / mare / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / \ Grandeur
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
16--23CYPRUS (136)MściwojKIECOŃ155,76
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
16--23CALIPA (224)WiktoriaWITCZAK156,90
   
   
    KJ Kietlów
16--23CACHAREL (115)EwelinaDULEWICZ156,95
   SP / POL / mare / 2006 / 11633 / siwa / Cajero / Sambra\ Leandro
   
    Koniński KJ Sawanna
16--23LUCINDA (101)JustynaKUREK157,10
   HOLSZT. / GER / mare / 2008 / - / - / Limbus / \ Chello I
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
16--23RAVEN (190)SławomirKLÓSKA158,40
   KWPN / NED / gelding / 2002 / 09448 / gn. / Placido / Reonetty\ Belmondo
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
24CONCORDE (203)AntoniCHŁAPOWSKI259,09
   Old. / GER / stallion / 2006 / DE421000348406 / c.gn. / Concreto / K-Chantal\ Coriano
   
    KJ CH Jaszkowo
25--29NEO (151)MarekKOPRAS450,16
   SP / POL / stallion / 2000 / 07441 / gn. / Luron / Naira\ Revlon Boy
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
25--29HOLLY SONG (80)KatarzynaPETERSON452,53
   SP / POL / mare / 2004 / - / c.gn. / Song / Hipoteka
   - / Katarzyna Peterson
    Bez przynależności klubowej
25--29LIMTENDER (187)MarekWACŁAWIK454,35
   HOLSZT. / GER / stallion / 2007 / - / c.gn. / Limbus / Tyrah\ Contender
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
25--29NOBELSTAR (223)KlaudiaROLEWSKA (JM.1997)454,38
   DRP / GER / gelding / 2000 / - / -
   - / Jerzy Łukomski
    KJ Rancho Poznań
25--29SAKE (130)MaciejCHARLIŃSKI (J.1994)455,00
   
   
    LKJ Abaria Iwno
30--33LIMTENDER (187)MarekWACŁAWIK555,01
   HOLSZT. / GER / stallion / 2007 / - / c.gn. / Limbus / Tyrah\ Contender
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
30--33CYPRUS (136)MściwojKIECOŃ556,01
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
30--33CELTIA II (189)JustynaKUREK557,72
   SP / POL / mare / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / \ Grandeur
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
30--33BALET (256)NataliaKNYPIŃSKA557,91
   
   
    LKS Cwał Poznań
34--36BALET (256)NataliaKNYPIŃSKA659,47
   
   
    LKS Cwał Poznań
34--36CONSULA (188)JustynaKUREK660,81
   SP / POL / mare / 2007 / - / - / Ulco / \ Caretino
   - / Wechta SKA
    KJ Wechta Rosnówko
34--36CONSULA (188)JustynaKUREK662,30
   SP / POL / mare / 2007 / - / - / Ulco / \ Caretino
   - / Wechta SKA
    KJ Wechta Rosnówko
37--39CYBORG (129)PawełSTASZCZAK851,20
   Wlkp. / POL / gelding / 2005 / - / gn.
   - / Małgorzata Staszczak
    LKJ Abaria Iwno
37--39CZECZOTKA (170)WojciechLUDWICZAK851,82
   xx / POL / mare / 1998 / - / - / Special Power / Concordia\ Orange Bay
   
    LKS Cwał Poznań
37--39CAS (159)ŁukaszWASILEWSKI867,12
   KWPN / NED / stallion / 2007 / - / gn. / Cantos / Habrina
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
40MISTY (194)JanSZYMCZAK (J.1994)1254,47
   
   
    WTK Hermanów
41MISTY (194)JanSZYMCZAK (J.1994)1757,34
   
   
    WTK Hermanów
42HOLLY SONG (80)KatarzynaPETERSON24101,46
   SP / POL / mare / 2004 / - / c.gn. / Song / Hipoteka
   - / Katarzyna Peterson
    Bez przynależności klubowej
43BAKALAR (229)MichałZGRABKA2797,91
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz. Lwówek
 ATLANTA (119)MartaGRUDZIEŃ (J.1995)Elim.
   KWPN / NED / gelding / 2005 / - / - / Calvados / Sarina B
   
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
 GOLD LADY F (65)MartynaBRYLL (J.1994)Elim.
   SP / POL / mare / 2006 / 11417 / gn. / Leonardo / Grand Lady\ Lambada
   
    JUKS Bryllandia Witaszyce
 BON ARCUS (252)NataliaPALACZElim.
   
   
    LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
55
Startowało koni
46
Ukończyło koni
43
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Kanclerz
 Gospodarz toru:


Sławomir Uchwat

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 08-10 czerwca 2012 r.
Wydruk: 11-06-2012 9:21:57 AM
R9 - P
Data: 10-06-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R9 - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No R9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CAYETAN (215)ŁukaszTROSZCZYŃSKI052,90300 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411245006 / gn. / Cayetano L / Wonderful One\ Weinberg
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2SAKE (130)MaciejCHARLIŃSKI (J.1994)054,49200 PLN
   
   
    LKJ Abaria Iwno
3CLINTON (246)BogumiłaSĄSIADEK054,98100 PLN
   
   
    KJ HBC Lasocice
4CORTAZAR (236)MartaŚMIAŁEK057,70
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / 08010 / siwa / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
5SAURON (231)JuliaJAKUBOWSKA (JM.1998)058,11
   SP / POL / gelding / 2004 / 10857 / c.gn. / Calderon / Sawanna\ Nidar
   
    Bez Przynależności Klubowej W I E
6CZUNIA R (171)WojciechLUDWICZAK059,93
   SP / POL / mare / 2007 / 11293 / siwa / Vandamme / Czunia\ Ajax
   
    LKS Cwał Poznań
7ZAMIRA (177)RyszardKOWALSKI (J.1995)061,34
   KWPN / NED / mare / 2004 / 04.08418 / kaszt. / Papillon L.M. / Utah\ Hilton
   
    WTK Hermanów
8CACHAREL (115)EwelinaDULEWICZ164,18
   SP / POL / mare / 2006 / 11633 / siwa / Cajero / Sambra\ Leandro
   
    Koniński KJ Sawanna
9RAVEN (190)SławomirKLÓSKA164,37
   KWPN / NED / gelding / 2002 / 09448 / gn. / Placido / Reonetty\ Belmondo
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
10SEMINO 5 (209)ŁukaszTROSZCZYŃSKI164,94
   Old. / GER / gelding / 2006 / DE 418180128406 / sk.gn. / Stalypso / Celline\ Couleur - Rubin
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
11CZEDAN (16)DanielKURPIŃSKI165,59
   Wlkp. / POL / stallion / 2007 / 11643 / siwa / Landor / Czuwajka\ Court
   - / N. Kosiński
    JKS " Dako- Galant " Skibno
12LUKSOR (216)KonradSTĘŻYCKI (J.1994)165,85
   SP / POL / gelding / 2002 / 10141 / gn. / Court / Lenora\ Idrys
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
13CALIPA (224)WiktoriaWITCZAK166,31
   
   
    KJ Kietlów
14KOSMICZNY PRZYPADEK (253)JarosławPORĘBA268,30
   
   
    Bez przynależności klubowej DOS
15WALEZO-STAR (235)MartaŚMIAŁEK453,52
   HANN / GER / stallion / 2004 / - / - / Weltano / Gwendeline\ Golfclub
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
16STUNTMAN 10 (108)EwaMAZUROWSKA461,08
   HANN / GER / gelding / 2005 / DE431313302805 / sk.gn. / Silvio I / Silver Dream\ Singular
   - / D.Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
17JENISEJ (179)AngelikaOJCZENASZ461,94
   
   
    Bez przynależności klubowej KPO
18DANCING QUEEN (83)AgataMOŚCICKA462,02
   SP / POL / mare / 2004 / 10692 / br. kaszt. / Sir Neel / Delta\ Special Power
   - / Agata Mościcka
    LKS Cwał Poznań
19CORENTIN (57)MateuszFURLEPA462,17
   HOLSZT. / GER / stallion / 2007 / DE421000318107 / gn. / Contendro I / Miss Condina\ Lorentin I
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
20ATLANTA (119)MartaGRUDZIEŃ (J.1995)877,39
   KWPN / NED / gelding / 2005 / - / - / Calvados / Sarina B
   
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
21QUANTICO (116)EwelinaDULEWICZ967,17
   HANN / GER / mare / 2005 / DE431310318205 / gn. / Quidams Rubin / Gondola\ Glodfasan
   
    Koniński KJ Sawanna
22