CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:14:59 AM
R1 - LL
Data: 11-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R1 - LL -dokładności bez rozgrywki "Towarzyski" - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--6HOLLY SONG (13)KatarzynaPETERSON044,34
   SP / POL / mare / 2004 / - / c.gn. / Song / Hipoteka
   - / Katarzyna Peterson
    Bez przynależności klubowej
1--6JAŚMIN (178)DariaSZMARO052,48
   
   
    UKJ Karmen Niekłonice
1--6WARIA (176)KlaudiaRAUSIŃSKA (JM.1997)053,56
   
   
    JKS Hanna
1--6WIK DAY (14)MajaGROMBALA-FALKIEWICZ054,22
   SP / POL / gelding / 2006 / - / c.gn. / Day Dream II 'S' / Wiktoria
   - / Maja Grombala-Falkiewicz
    Pomorska Liga Jeździecka
1--6WENTURA (199)WiktoriaKOZUB054,28
   
   
    LZJ Drama Zbrosławice
1--6CONCORDE (212)AntoniCHŁAPOWSKI055,28
   
   
    KJ CH Jaszkowo
7--9FAROUGE (234)PaulinaWIELGÓRSKA453,57
   
   
    KJ Vena Rogoźnik
7--9GROSS MONTANO STAR (222)MartaŚMIAŁEK457,29
   
   
    KJ CH Jaszkowo
7--9GROSS MONTANO STAR (222)MartaŚMIAŁEK458,13
   
   
    KJ CH Jaszkowo
10--11CONCORDE (212)AntoniCHŁAPOWSKI854,89
   
   
    KJ CH Jaszkowo
10--11WENTURA (199)WiktoriaKOZUB857,46
   
   
    LZJ Drama Zbrosławice
12FAROUGE (234)PaulinaWIELGÓRSKA1283,98
   
   
    KJ Vena Rogoźnik
 WARIA (176)KlaudiaRAUSIŃSKA (JM.1997)Elim.
   
   
    JKS Hanna
 HOLLY SONG (13)KatarzynaPETERSONElim.
   SP / POL / mare / 2004 / - / c.gn. / Song / Hipoteka
   - / Katarzyna Peterson
    Bez przynależności klubowej

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
14
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:15:00 AM
R2 - L
Data: 11-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R2 - L -dokładności bez rozgrywki - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--6GIORGIO (169)MałgorzataCIESIELSKA049,42
   SP / POL / stallion / 1998 / 008462 / kara / Oder / Galaktika\Grim
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
1--6CYKLAMEN (39)PiotrFRAGSTEIN-NIEMSDORFF050,81
   SP / POL / gelding / 2004 / - / siwa / Carrson / Cymes
   - / SK Bielin
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
1--6NOSTRADAMUS (15)FilipFALKIEWICZ051,06
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
1--6VULKAN L (177)MarcinBĘTKOWSKI052,73
   Westf. / GER / stallion / 2006 / 441410566506 / gn. / Vulkano / Philomena\ Pilot
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--6WALEZO-STAR (223)MartaŚMIAŁEK054,47
   HANN / GER / stallion / 2004 / - / - / Weltano / Gwendeline\ Golfclub
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--6CORTAZAR (224)MartaŚMIAŁEK058,94
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / 08010 / siwa / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
7AROMIR (41)KarolinaFRAGSTEIN-NIEMSDORFF374,08
   SP / POL / stallion / 2006 / 10997 / sk.gn. / Palegro / Arnika\ Carbano
   - / Karolina Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
8--10JAŚMIN (178)DariaSZMARO448,62
   
   
    UKJ Karmen Niekłonice
8--10PIPILOTTA (78)WojciechŁAMASZ453,58
   Westf. / GER / mare / 2002 / - / gn. / Pep / Baronesse
   - / Wojciech Łamasz
    Bez przynależności klubowej DOS
8--10ZAMIRA (128)RyszardKOWALSKI (J.1995)462,88
   KWPN / NED / mare / 2004 / 04.08418 / kaszt. / Papillon L.M. / Utah\ Hilton
   
    WTK Hermanów
11--13WARIA (176)KlaudiaRAUSIŃSKA (JM.1997)852,11
   
   
    JKS Hanna
11--13WIK DAY (14)MajaGROMBALA-FALKIEWICZ852,50
   SP / POL / gelding / 2006 / - / c.gn. / Day Dream II 'S' / Wiktoria
   - / Maja Grombala-Falkiewicz
    Pomorska Liga Jeździecka
11--13PIPILOTTA (78)WojciechŁAMASZ853,76
   Westf. / GER / mare / 2002 / - / gn. / Pep / Baronesse
   - / Wojciech Łamasz
    Bez przynależności klubowej DOS
14OBORA'S LIMERO (42)KarolinaFRAGSTEIN-NIEMSDORFF1263,45
   Old. / CZE / gelding / 2006 / - / gn. / Griseldi L / Dorina
   - / Karolina Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
15OBORA'S LIMERO (42)KarolinaFRAGSTEIN-NIEMSDORFF1367,48
   Old. / CZE / gelding / 2006 / - / gn. / Griseldi L / Dorina
   - / Karolina Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
 HOLLY SONG (13)KatarzynaPETERSONElim.
   SP / POL / mare / 2004 / - / c.gn. / Song / Hipoteka
   - / Katarzyna Peterson
    Bez przynależności klubowej
 WENTURA (199)WiktoriaKOZUBElim.
   
   
    LZJ Drama Zbrosławice
 JAŚMIN (178)DariaSZMAROElim.
   
   
    UKJ Karmen Niekłonice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
64
Startowało koni
18
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:15:01 AM
R3 - P
Data: 11-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R3 - P -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No R3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1FIGARO (156)AnnaMARCINIAK045,39028,34300 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2001 / 08487 / kara / Ferragamo / Desiree\ Der Clou
   - / Józef Marciniak
    LKJ Ostroga Opole
2VULKAN L (177)MarcinBĘTKOWSKI047,42034,07200 PLN
   Westf. / GER / stallion / 2006 / 441410566506 / gn. / Vulkano / Philomena\ Pilot
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3CAYETAN (205)ŁukaszTROSZCZYŃSKI045,95034,33100 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411245006 / gn. / Cayetano L / Wonderful One\ Weinberg
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4CYKLAMEN (39)PiotrFRAGSTEIN-NIEMSDORFF051,36034,49
   SP / POL / gelding / 2004 / - / siwa / Carrson / Cymes
   - / SK Bielin
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
5SARMATA (3)AnnaBEYGER044,92034,55
   SP / POL / stallion / 2004 / 616009520108004 / kaszt. / Sapiecha / Samantha\ Court
   - / Marzena Beyger
    Bez przynależności klubowej KPO
6PREZYDENT II W (108)AgataGURZYŃSKA (JM.1998)040,05034,80
   SP / POL / gelding / 2004 / 10180 / c.gn. / Desant / Prunelka\ Premix
   
    Bez przynależności klubowej KPO
7COPACABANA K (157)AnnaMARCINIAK048,66035,51
   SP / POL / mare / 2006 / 11467 / gn. / Contendens / Centina\ Centesimo
   - / Józef Marciniak
    LKJ Ostroga Opole
8CLINTON (56)EwaMAZUROWSKA053,77036,91
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 528003000703528 / gn. / Cantos / Ilydi\ Voltaire
   - / D.Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
9SPARTAN L (151)ŁukaszKRAJEWSKI044,56038,00
   Westf. / GER / gelding / 2007 / DE441411462407 / siwa / Stakkato Gold / Romira\ Grossadmiral
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
10CHUCK-CHIN L.E. (149)ŁukaszKRAJEWSKI044,66038,13
   KWPN / NED / gelding / 2007 / 528003000704635 / gn. / Chiquitin la Silla / Pia Sophie\ Silbersee
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
11STUNTMAN 10 (57)EwaMAZUROWSKA050,88038,78
   HANN / GER / gelding / 2005 / DE431313302805 / sk.gn. / Silvio I / Silver Dream\ Singular
   - / D.Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
12VERSACE L (144)MarcinBĘTKOWSKI048,54040,44
   SP / POL / gelding / 2007 / 11584 / gn. / Cajero / Versace H\ Orame
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
13SEMINO 5 (209)ŁukaszTROSZCZYŃSKI048,27043,07
   Old. / GER / gelding / 2006 / DE 418180128406 / sk.gn. / Stalypso / Celline\ Couleur - Rubin
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
14CHACCO - RED (210)ŁukaszTROSZCZYŃSKI051,78043,61
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE 441411243806 / kaszt. / Chacco-Blue / Granita\ Grannus
   - / Antoni CHłapowski
    KJ CH Jaszkowo
15BARTINO (145)MarcinBĘTKOWSKI047,05145,37
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08318 / gn. / Ultimo / N.Jtriomf\ Julius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
16GIORGIO (169)MałgorzataCIESIELSKA044,32434,12
   SP / POL / stallion / 1998 / 008462 / kara / Oder / Galaktika\Grim
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
17BIJZONDER S (126)BartoszGAUZA (J.1995)046,35435,89
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 52800300027376 / gn.. / Abke / Utoloma S\ Libero H
   
    WTK Hermanów
18CORNE (87)MagdalenaPODSIADŁY050,70545,52
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 10683 / kaszt. / Sydney / Odetta
   - / Maria Zaporowska
    OSK Michalscy Trzebnica
19OPAL BIS (64)KatarzynaJACKIEWICZ048,80545,96
   SP / POL / gelding / 2005 / 10883 / gn. / Corrado Son / Opala\ Trawant
   - / Roman Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
20ULTIMO (226)JakubKRZYŻOSIAK049,11649,83
   SP / POL / stallion / 2005 / 10919 / gn. / Pro Savage / Ulana\ Ile De Bourbon
   
    Bez przynależności klubowej DOS
21WILIA (231)AgnieszkaGABORSKA (JM.1997)045,79830,41
   p.trk/w.pr / POL / mare / 1997 / 07222 / kara w siw. / Oder / Weronka\Conor Pass
   
    Bez przynależności klubowej DOS
22EUFORIA (51)PaulinaKOPACZ (JM.1998)443,48
   SP / POL / mare / 1997 / 05646 / gn. / Eskudo / Embari\ Czubaryk
   - / Rinaldo Kiecoń
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR
23CORDELLO TM (211)AntoniCHŁAPOWSKI444,41
   SP / POL / gelding / 2004 / 10513 / siwa / Cassino / Haftka\ Clettos Son
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
24ELODIA (8)NinaNIEPOMNIASZCZIJ445,78
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / 09489 / karosr. / Czad / Elana\ Epizod
   - / Jerzy Niepomniaszczij
    KJ Zbrosławice
25SZANEL II L (150)ŁukaszKRAJEWSKI447,27
   Wlkp. / POL / mare / 2007 / 11583 / siwa / Bajou Du Rouet / Szanel\ Luron
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
26OGAR (1)GrzegorzPSIUK447,81
   SP / POL / gelding / 2005 / 11599 / gn. / Lider / Ostroga\ Arion
   - / Zuzanna Zawadowicz
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
27NOSTRADAMUS (15)FilipFALKIEWICZ448,82
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
28VAGANT (158)MichałSIEDLACZEK449,81
   KWPN / NED / gelding / 2002 / 02.11971 / gn. / Cantos / Pavanta\ Iroko
   - / Józef Marciniak
    SKF KJK Gzel Rybnik
29CARTANA D HOTOT (28)PaulinaWIELGÓRSKA451,12
   KWPN / NED / mare / 2007 / 528003000709281 / siwa / Cartano / Hautesse D Hotot\ Narcos II
   
    KJ Vena Rogoźnik
30HARLEKIN (16)AgnieszkaOLSZEWSKA451,27
   SP / POL / gelding / 2006 / 11626 / c.gn. / Etos / Heroina\ Kartacz
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
31MANILLA (170)HubertPIETROWSKI452,19
   Wlkp. / POL / mare / 2005 / 11298 / c.gn. / Cotton Club / Malina\ Mangan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
32CORLAND'S BLUE (89)MichałSIEDLACZEK452,35
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 528003000700412 / gn. / Corland / Rurgane\ Mr. Blue
   - / Karina Korbel/ Olimpia Tomaszczyk
    SKF KJK Gzel Rybnik
33ZAMIRA (128)RyszardKOWALSKI (J.1995)560,92
   KWPN / NED / mare / 2004 / 04.08418 / kaszt. / Papillon L.M. / Utah\ Hilton
   
    WTK Hermanów
34REMZI (189)JiriHRUSKA665,44
   
   
    CZE
35CHELLAND (85)SławomirHARTMAN851,60
   OLD. / GER / stallion / 2007 / 433330973707 / gn. / Colander / Landgirl\ Landjunge
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
36ISABELL (65)KatarzynaJACKIEWICZ960,49
   Westf. / GER / mare / 2007 / DE441411377707 / gn. / It's Me du Mesnil / Galina\ Lavandel
   - / Roman Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
37ZANDO M (88)MagdalenaPODSIADŁY1064,96
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 528003 04.01481 / gn. / Placido / Nalette\ Goodwilll
   
    OSK Michalscy Trzebnica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
340/260
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
59/45
Startowało koni
37
Ukończyło koni
37
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:15:03 AM
1A - P1
Data: 11-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1A - P1 - z oceną stylu - Runda Młodych Koni (5 l.)
(Competition No 1A)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1CHRAM (98)MściwojKIECOŃ08,28,272,62
   SP / POL / stallion / 2007 / POL009610172307 / siwa / Bajou Du Rouet / Chmura\ Landos
   
    KJ Agro-Handel Śrem
2VERSACE L (144)MarcinBĘTKOWSKI08,18,169,07
   SP / POL / gelding / 2007 / 11584 / gn. / Cajero / Versace H\ Orame
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3CORLAND'S BLUE (89)MichałSIEDLACZEK0,28,28,079,11
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 528003000700412 / gn. / Corland / Rurgane\ Mr. Blue
   - / Karina Korbel/ Olimpia Tomaszczyk
    SKF KJK Gzel Rybnik
4--5SPARTAN L (151)ŁukaszKRAJEWSKI07,97,966,55
   Westf. / GER / gelding / 2007 / DE441411462407 / siwa / Stakkato Gold / Romira\ Grossadmiral
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
4--5CON CONTADOR (2)GrzegorzPSIUK07,97,975,61
   KWPN / NED / stallion / 2007 / - / gn. / Con Air / -
   - / Henryk Eron
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
6MONSUN (164)MarcinMATELSKI07,87,871,11
   SP / POL / stallion / 2007 / 009640105607 / gn. / Contact Me / Marinera\ Quamiro
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
7--8ISABELL (65)KatarzynaJACKIEWICZ0,58,17,670,00
   Westf. / GER / mare / 2007 / DE441411377707 / gn. / It's Me du Mesnil / Galina\ Lavandel
   - / Roman Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
7--8CLINTON (56)EwaMAZUROWSKA0,58,17,670,75
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 528003000703528 / gn. / Cantos / Ilydi\ Voltaire
   - / D.Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
9MICHAEL ANGELO F (79)ArkadiuszFIMMEL0,57,97,473,91
   SP / POL / stallion / 2007 / 11309 / gn. / Bajou Du Rouet / Miss Carnute F\ Carnute
   
    KJ Agro-Handel Śrem
10--12NICOLA (227)JakubKRZYŻOSIAK0,57,67,142,61
   - / - / mare / 2007 / - / -
   
    Bez przynależności klubowej DOS
10--12ZIMOWA DAMA (80)ArkadiuszFIMMEL0,57,67,169,04
   - / - / mare / - / - / -
   - / Adam Jarmuszczak
    KJ Agro-Handel Śrem
10--12CHUCK-CHIN L.E. (149)ŁukaszKRAJEWSKI0,57,67,169,66
   KWPN / NED / gelding / 2007 / 528003000704635 / gn. / Chiquitin la Silla / Pia Sophie\ Silbersee
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
13HEROS (9)MichałGOSPODARCZYK0,57,57,065,40
   SP / POL / stallion / 2007 / 11572 / gn. / Bajou Du Rouet / Hipnoza\ Cantanis
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    KJ Lotus Poznań
14CARTANA D HOTOT (28)PaulinaWIELGÓRSKA0,67,67,078,75
   KWPN / NED / mare / 2007 / 528003000709281 / siwa / Cartano / Hautesse D Hotot\ Narcos II
   
    KJ Vena Rogoźnik
15WENUS W (91)JacekMIERZWIŃSKI0,57,46,969,65
   SP / POL / mare / 2007 / - / gn. / Brelok / Wolta
   - / Marek Rosiak
    KS ,,Pegaz" Chwałowice
16--17AKTIW (18)AgnieszkaOLSZEWSKA1,07,86,869,33
   Wlkp. / POL / gelding / 2007 / 11624 / gn. / Lider / Austria\ Aster
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
16--17CASSTESS HBC (99)MściwojKIECOŃ1,07,86,872,28
   Holszt. / GER / stallion / 2007 / DE421000273507 / siwa / Cassiano / Tessa IX\ Con Air
   
    KJ Agro-Handel Śrem
18CUMANO II (142)LeszekGRAMZA0,57,26,772,99
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 528003000702856 / gn. / Ustinov / Wisse\ Indoctro
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
19SZANEL II L (150)ŁukaszKRAJEWSKI1,07,36,369,35
   Wlkp. / POL / mare / 2007 / 11583 / siwa / Bajou Du Rouet / Szanel\ Luron
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20CORNE (87)MagdalenaPODSIADŁY1,47,56,181,10
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 10683 / kaszt. / Sydney / Odetta
   - / Maria Zaporowska
    OSK Michalscy Trzebnica
21CZUNIA R (172)WojciechLUDWICZAK1,06,95,968,47
   SP / POL / mare / 2007 / 11293 / siwa / Vandamme / Czunia
   
    LKS Cwał Poznań
22PERŁA "R" (113)AdriannaKRZANOWSKA1,77,55,884,14
   SP / POL / mare / 2007 / 616009540007807 / gn. / Fair Play Coudreau / Persefona R\ Landino
   
    KJK Romico Żywiec
23PRINZ CORDIUS M (124)JacekZAGOR1,06,55,569,93
   Baw. / GER / stallion / 2007 / DE481810091707 / sk.gn. / Cordius M / Waldfee M\ Pilot
   - / Rafał Jerzy
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
24FIRST FIGHTER (135)AndrzejLEMAŃSKI2,17,15,088,48
   HOLSZT. / GER / stallion / 2007 / DE421000318207 / gn. / For Pleasure / Nightingale I\ Linaro
   - / Ryszard Kosicki
    JKS Jantar Stryków
 WINNIE THE POOH "R" (114)AdriannaKRZANOWSKAElim..
   SP / POL / gelding / 2007 / 11741 / siwa / Fair Play Coudreau / White Lady\Limelight
   
    KJK Romico Żywiec

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
25
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:15:04 AM
1B - N1
Data: 11-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1B - N1 - z oceną stylu - Runda Młodych Koni (6 l.)
(Competition No 1B)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1LANCOME (34)KatarzynaLASKOWSKA08,68,674,19
   SP / POL / stallion / 2006 / 10887 / gn. / Cajero / Losita 2\ Landwind II B
   
    KJ Korona Wałcz
2HARLEKIN (16)AgnieszkaOLSZEWSKA08,28,277,22
   SP / POL / gelding / 2006 / 11626 / c.gn. / Etos / Heroina\ Kartacz
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
3BALDESSARINI (146)MarcinBĘTKOWSKI08,08,072,15
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 06.06405 / gn. / Contendro II / Jamira B\ Damiro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
4--6COLINA (179)MarekWACŁAWIK07,97,969,55
   Holszt. / GER / mare / 2006 / 421000226706 / siwa / Clearway / Estha\ Cordelabryere
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
4--6FOR LANCER III (26)PaulinaWIELGÓRSKA07,97,972,26
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411302306 / gn. / For Pleasure / Lipniki\ Lancer III
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
4--6QUEEN (19)AgnieszkaOLSZEWSKA07,97,972,26
   Holszt. / GER / mare / 2006 / 421000140206 / gn. / Quidam de Revel / Jasmin VI\ Acord II
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
7--8CORNVILLE (4)AgnieszkaNURKOWSKA07,87,868,79
   HOLSZT. / GER / stallion / 2006 / 421000402006 / gn. / Contender / S-Landdiva\ Landjunge
   - / Tomasz Mikołajczyk
    Kielecki KJ
7--8BARTINO (145)MarcinBĘTKOWSKI07,87,869,10
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08318 / gn. / Ultimo / N.Jtriomf\ Julius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
9WODKA-POLKA (5)MagdaKAMIŃSKA07,67,668,32
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / DE421000087006 / gn. / Candillo / Perhaps\ Coriander
   - / Józef Kamiński
    KJ Zbrosławice
10--11QUINTUS 93 (180)MarekWACŁAWIK0,57,97,470,81
   Holszt. / GER / stallion / 2006 / DE421000114906 / siwa / Quinar / Grande Nation\ Capitol I
   - / Wechta S.A.
    KJ Wechta Rosnówko
10--11NORDWIND (165)MarcinMATELSKI0,57,97,475,24
   Holszt. / GER / stallion / 2006 / 421000039506 / siwa / Cassini II / Naomagic\ Acord II
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
12PASS AWAY (25)PaulinaWIELGÓRSKA0,67,87,278,19
   OLD. / GER / mare / 2006 / 418180186606 / siwa / Larino / Lutine Rouge\ Papillon Rouge
   - / Paulina Wiegórska
    KJ Vena Rogoźnik
13BADORETTE (143)LeszekGRAMZA0,57,67,165,08
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.02999 / gn. / Numero Uno / Voila B\ Nolisco
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
14KING CORNET L (141)LeszekGRAMZA1,07,66,670,63
   Westf. / GER / stallion / 2006 / 441411904306 / siwa / Cornet Obolensky / Sabrina\ Sandro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
15KUKLIK (162)OlgaGRABOWSKA1,07,26,273,16
   Wlkp. / POL / gelding / 2006 / 11304 / c.gn. / Ałtaj / Kukułka\ Agar
   - / Stefan Jerzak
    KJ ,,Dworek"

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
15
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:15:05 AM
2 - N
Data: 11-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - N -zwykły - Runda Otwarta - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GAWROSZ (7)MagdaKAMIŃSKA054,36500 PLN
   SP / POL / gelding / 2003 / 10041 / gn. / Szron / Granula\ Lukan
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
2ZENDER (29)AlicjaBAŃCZEROWSKA (JM.1997)055,64350 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.08450 / c.kaszt. / Calvados / Lorien\ Goodwill
   
    KJ Lotus Poznań
3KUKLIK (162)OlgaGRABOWSKA058,97250 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 2006 / 11304 / c.gn. / Ałtaj / Kukułka\ Agar
   - / Stefan Jerzak
    KJ ,,Dworek"
4BE FAMOUS (84)SławomirHARTMAN060,80100 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 528003 06.05752 / c.gn. / Ukato / Rachel\ Indoctro
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
5ZALOUBET K (38)PiotrFRAGSTEIN-NIEMSDORFF061,32100 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.13213 / siwa / Taloubet / Janneke\ Burggraaf
   - / SK Bielin
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
6CORDELLO TM (211)AntoniCHŁAPOWSKI062,3150 PLN
   SP / POL / gelding / 2004 / 10513 / siwa / Cassino / Haftka\ Clettos Son
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7BRONCO VAN DE VELDMOLEN (45)MaciejCHARLIŃSKI (J.1994)065,6750 PLN
   BWP / BEL / gelding / 2001 / W-201389-BWP / gn. / Kashmir van Schuttershof / Scarlet V\ D Zuuthoeve
   - / Marek Charliński
    LKJ Abaria Iwno
8GRAF PILOX (100)KamilaBADOWSKA (JM.1997)065,7950 PLN
   HANN / GER / stallion / 2001 / 008516 / gn. / Wogenbrecher / Gremlin\ Gloster
   - / Jarosław Sekuła
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR Gubin
9NEO (115)EsteraSZELĄG066,7215 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / 07441 / gn. / Luron / Naira\ Revlon Boy
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
10--11CORIANOS ASS (183)MarekWACŁAWIK066,9715 PLN
   Holszt. / GER / stallion / 2006 / 421000027006 / c.gn. / Coriano / Domina II\ Landgraf I
   - / Quamiro Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
10--11IBIZA (171)HubertPIETROWSKI066,9715 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / 10457 / siwa / Correro / Izana\ Alkierz
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
12STUNTMAN 10 (57)EwaMAZUROWSKA068,3415 PLN
   HANN / GER / gelding / 2005 / DE431313302805 / sk.gn. / Silvio I / Silver Dream\ Singular
   - / D.Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
13AUGUST (58)DominikKRAWCZYK068,5615 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2005 / 528003 05.03290 / gn. / Lupicor / Paulien\ Karandasj
   
    KJ Kalumet Boszkowo
14DIANA L (132)AlicjaGRYGIER069,2115 PLN
   SP / POL / mare / 2005 / 11593 / j.gn. / Bishof L / Donnerdamme L\ Dobrock
   - / Artur Koperski
    JKS Jantar Stryków
15HEKTOR (109)AnnaKRUPSKA069,4015 PLN
   SP / POL / gelding / 2003 / - / gn. / Alcatraz / Huanita
   - / Anna Krupska
    KJ Neksico Karlino
16KILER (40)PiotrFRAGSTEIN-NIEMSDORFF072,0515 PLN
   SP / POL / gelding / 1998 / 07566 / kaszt. / West / Karta\Dem
   - / Poitr Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
17UNIQUE LADY (12)MarcinTOMPOROWSKI072,4215 PLN
   Holszt. / GER / mare / 2004 / DE421000010404 / gn. / Carpaccio / Nightingale I\ Linaro
   - / Marcin Tomporowski
    Bez Przynależności Klubowej POM
18COPACABANA K (157)AnnaMARCINIAK073,50
   SP / POL / mare / 2006 / 11467 / gn. / Contendens / Centina\ Centesimo
   - / Józef Marciniak
    LKJ Ostroga Opole
19STOLPEGARDENS CASALL - STAR (204)ŁukaszTROSZCZYŃSKI174,09
   Danish Thoroubreed / DEN / stallion / 2004 / 10498 / gn. / Carpaccio / Stolpegardens Lady L
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
20MALAJKA (103)PatrykBADOWSKI (JM.1997)455,82
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / 09796 / siwa / Alger / Messalina\ Magnes
   - / Natalia Włodarczak
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR Gubin
21CARAVELLA (213)AntoniCHŁAPOWSKI456,12
   SP / POL / mare / 1997 / 07969 / gn. / Cabrol / Czaka\ Czad
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
22CONTENANCE A (102)PatrykBADOWSKI (JM.1997)459,02
   HANN / GER / gelding / 2003 / 431314010903 / c.gn. / Contendro / Nancy\ Nebelhorn
   
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR Gubin
23VAGANT (158)MichałSIEDLACZEK460,04
   KWPN / NED / gelding / 2002 / 02.11971 / gn. / Cantos / Pavanta\ Iroko
   - / Józef Marciniak
    SKF KJK Gzel Rybnik
24PREZYDENT II W (108)AgataGURZYŃSKA (JM.1998)460,64
   SP / POL / gelding / 2004 / 10180 / c.gn. / Desant / Prunelka\ Premix
   
    Bez przynależności klubowej KPO
25INTUICJA-KOPACZ (50)PaulinaKOPACZ (JM.1998)460,81
   SP / POL / mare / 2004 / 009680078304 / gn. / Turbud Elwis / Irlandia\ Inkinatus
   - / Piotr Kopacz
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR
26AMZES (134)AndrzejLEMAŃSKI460,98
   KWPN / NED / stallion / 2005 / 05.06069 / gn. / Indoktro / Linea\ Nimmerdor
   - / Andrzej Lemański
    JKS Jantar Stryków
27SENSU STRICTO (49)NataliaŁANGOWSKA462,73
   HANN / GER / gelding / 2005 / 431311301905 / sk.gn. / Stakkato / Charlys Sister\ Calypso II
   - / Hieronim Łangowski
    JKS Tornado Szczecin
28OLIMP KG (47)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW467,18
   SP / POL / gelding / 2003 / 10273 / siwa / Lumpi / Oklahoma\ Wieland
   - / Grzegorz Komin
    KJ Hubertus Lusowo
29CASSILIO (182)MarekWACŁAWIK468,97
   Holszt. / GER / stallion / 2006 / 421000200206 / gn. / Cassini I / M-Heraldik\ Heraldik
   - / Quamiro Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
30FULL PLEASURE (118)KatarzynaBAWŁOWICZ469,30
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316627904 / kaszt. / Full House / Fritzi\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
31OGAR (1)GrzegorzPSIUK469,51
   SP / POL / gelding / 2005 / 11599 / gn. / Lider / Ostroga\ Arion
   - / Zuzanna Zawadowicz
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
32GOOFI R (235)AdriannaKRZANOWSKA469,82
   
   
    KJK Romico Żywiec
33CORRADO BOY (117)EsteraSZELĄG470,49
   OLD / GER / stallion / 2003 / 418181126603 / siwa / Corrado / Hanessa\ Continue
   - / Marek Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
34CZORT R (112)AdriannaKRZANOWSKA471,88
   SP / POL / stallion / 2003 / - / - / Campari M / Centerfold
   - / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
35GIBRALTAR REX- Z- PLUS- S (67)RenataWÓJCIK472,32
   SP / POL / stallion / 2005 / 10567 / gn. / Rex Z / Giornata\ Garantie
   - / Wiesława Szumlkowska
    KJ Młyńska Struga
36DARK DREAM F (81)ArkadiuszFIMMEL472,97
   SP / POL / stallion / 2005 / 10920 / sk.gn. / Quidam F / Dziewiątka\ Rumb
   
    KJ Agro-Handel Śrem
37ULTIMO (226)JakubKRZYŻOSIAK473,42
   SP / POL / stallion / 2005 / 10919 / gn. / Pro Savage / Ulana\ Ile De Bourbon
   
    Bez przynależności klubowej DOS
38CHALTAIRE Z (181)MarekWACŁAWIK574,11
   Z / - / stallion / 2006 / Z-571806 / gn. / Chellano Z / Nymphe B\ Voltaire
   
    KJ Wechta Rosnówko
39KARBON (43)SylwiaBABIŃSKA574,75
   OLD. / GER / stallion / 2002 / - / kara / Landor S / Barina
   - / Bertrand Le Guern
    BLG Consulting
40CALIPSO DU MESNIL (86)JuliaMIESZCZAK (J.1994)575,70
   SP / POL / gelding / 2004 / 10683 / gn. / Galisco Du Mesnil / Caranba\ Carbid
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    Bez przynależności klubowej DOS
41OPAL BIS (64)KatarzynaJACKIEWICZ576,96
   SP / POL / gelding / 2005 / 10883 / gn. / Corrado Son / Opala\ Trawant
   - / Roman Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
42ZANDO M (88)MagdalenaPODSIADŁY782,78
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 528003 04.01481 / gn. / Placido / Nalette\ Goodwilll
   
    OSK Michalscy Trzebnica
43LASER (59)DominikKRAWCZYK857,47
   SP / POL / gelding / 2003 / 10067 / gn. / Lider / Izi
   - / Szymon John
    KJ Kalumet Boszkowo
44FIGARO (156)AnnaMARCINIAK863,58
   Westf. / GER / gelding / 2001 / 08487 / kara / Ferragamo / Desiree\ Der Clou
   - / Józef Marciniak
    LKJ Ostroga Opole
45EUFORIA (51)PaulinaKOPACZ (JM.1998)866,16
   SP / POL / mare / 1997 / 05646 / gn. / Eskudo / Embari\ Czubaryk
   - / Rinaldo Kiecoń
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR
46BIJZONDER S (126)BartoszGAUZA (J.1995)866,62
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 52800300027376 / gn.. / Abke / Utoloma S\ Libero H
   
    WTK Hermanów
47SILVER STAR (101)KamilaBADOWSKA (JM.1997)867,30
   SP / POL / stallion / 2001 / 08440 / siwa / Spartakus / Evita\ Esprit
   
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR Gubin
48VIRCOLAN (76)DianaSOMMEROVA868,44
   
   
    CZE
49ELODIA (8)NinaNIEPOMNIASZCZIJ868,78
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / 09489 / karosr. / Czad / Elana\ Epizod
   - / Jerzy Niepomniaszczij
    KJ Zbrosławice
50CZAPLA (174)SławomirKLÓSKA868,94
   SP / POL / mare / 2005 / 11679 / gn. / Landjonker S / Czanda\ Lavendel
   
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
51ACCORO BOY (119)KatarzynaBAWŁOWICZ869,55
   Mekl. / GER / stallion / 2004 / 427270183204 / c.gn. / Acorado II / Kassandra\ Kolibri
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
52FOR LANCER III (26)PaulinaWIELGÓRSKA871,19
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411302306 / gn. / For Pleasure / Lipniki\ Lancer III
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
53BRISBANE (83)SławomirHARTMAN872,20
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 528003 06.00655 / siwa / Sydney / Sarina\ Kingston
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
54MANILLA (170)HubertPIETROWSKI873,07
   Wlkp. / POL / mare / 2005 / 11298 / c.gn. / Cotton Club / Malina\ Mangan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
55OLIMP W (175)WiktoriaPOPŁAWSKA873,97
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / 07513 / kara / Oder / Paloma Picasso\ Palmer
   - / Wiktoria Popławska
    JKS Hanna
56LARIUS-STAR (208)ŁukaszTROSZCZYŃSKI975,68
   Duńska gorąca krew / DEN / stallion / 2003 / 11275 / gn. / Solos Landtinus / Wiosa\ Wolkenstein II
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
57GOLDIKA (116)EsteraSZELĄG1182,08
   SP / POL / mare / 2001 / 09640 / siwa / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
58SARMATA (3)AnnaBEYGER1264,87
   SP / POL / stallion / 2004 / 616009520108004 / kaszt. / Sapiecha / Samantha\ Court
   - / Marzena Beyger
    Bez przynależności klubowej KPO
59ZUART FORTUNA (105)SławomirKLÓSKA1266,79
   KWPN / NED / stallion / 2004 / 10979 / siwa / Casco / Kwila Fortuna\ Furore
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
60LUCIANO L (138)AnnaSZLEZINGER1267,50
   SP / POL / stallion / 2005 / 10942 / siwa / Bischof L / Ludgarda L\ Lord Lepanto
   - / Henryk Szlezinger
    Warszawski KJ
61KSERKSES (173)JacekMURACZEWSKI1270,73
   SP / POL / gelding / 2000 / 08058 / gn. / Louis / Korelacja\ Tabun
   
    LKS Cwał Poznań
62CHACCO - RED (210)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1273,54
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE 441411243806 / kaszt. / Chacco-Blue / Granita\ Grannus
   - / Antoni CHłapowski
    KJ CH Jaszkowo
63ZIPPO LA VIE (120)KatarzynaBAWŁOWICZ1377,58
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.04801 / gn. / Karandasj / Freixenett\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
64CASE Z (72)TomaszMIŚKIEWICZ19100,06
   Z / - / mare / 2001 / Z-609901 / siwa / Corronell / Doretta Z\ Dutch Capitol
   - / Aleksandra Barlik
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
65WILIA (231)AgnieszkaGABORSKA (JM.1997)20104,39
   p.trk/w.pr / POL / mare / 1997 / 07222 / kara w siw. / Oder / Weronka\Conor Pass
   
    Bez przynależności klubowej DOS
66TAVIANO (30)PaulinaKUCHARSKA2383,74
   SP / POL / gelding / 2004 / - / - / Avero / Tanita\ Calettos Son
   - / SK Iwno
    Bez przynależności klubowej
 CALGARY (104)PatrykBADOWSKI (JM.1997)Elim.
   OLD. / GER / mare / 2001 / 418180101401 / gn. / Calvaro / Agramee\ Gramento
   
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR Gubin
 RADOŚĆ (69)FilipLASKOWSKI (J.1995)Elim.
   SP / POL / mare / 2005 / 11037 / gn. / Batman / Rafia\ Contender Son
   - / Wiesław Laskowski
    LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
68
Ukończyło koni
66
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:15:07 AM
3 - C
Data: 11-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - C -zwykły - Mała Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CALANDA (188)MaksymilianWECHTA050,80700 PLN
   HOLSZT. / GER / mare / 2000 / 07988 / c.gn. / Chambertin / Gaenseblume \Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
2RITUS (187)MaksymilianWECHTA051,37450 PLN
   HANN / GER / gelding / 1997 / 07448 / gn. / Ritual / Granessa\ Grannus
   
    KJ Wechta Rosnówko
3WANTOS (71)TomaszMIŚKIEWICZ051,55300 PLN
   HANN / GER / gelding / 2001 / 08971 / kara / Welt Hit II / Amera\ Argentan
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
4WODKA-POLKA (5)MagdaKAMIŃSKA052,89200 PLN
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / DE421000087006 / gn. / Candillo / Perhaps\ Coriander
   - / Józef Kamiński
    KJ Zbrosławice
5URACA VAN DE HEYDEHOEK (60)TomaszKUCZERAWY053,48100 PLN
   BWP / BEL / mare / 1997 / 07490 / sk.gn. / Esprit de Conqete / Faenza Castellas\ Inchalaa
   - / Bolesław Kuczerawy
    LKJ Platan Wrocław
6CANOSO (167)MarcinMATELSKI054,13100 PLN
   Holszt. / GER / stallion / 2005 / 421000260605 / siwa / Contact Me / Icarlotta\ Caletto I
   - / Andzej Gołaś
    KJ Bonin
7CIVIS (70)TomaszMIŚKIEWICZ054,2150 PLN
   xx / POL / gelding / 2001 / 09107 / gn. / Jape / Cisza\ mehari
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
8VERSACE H (97)MściwojKIECOŃ054,4050 PLN
   KWPN / NED / mare / 2002 / - / - / Orame / Nightingale\ Indorado
   
    KJ Agro-Handel Śrem
9MALAJKA (103)PatrykBADOWSKI (JM.1997)054,5120 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / 09796 / siwa / Alger / Messalina\ Magnes
   - / Natalia Włodarczak
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR Gubin
10BLANCHETTE (106)SławomirKLÓSKA054,8620 PLN
   Old. / GER / mare / 2001 / 433330148401 / kaszt. / Quattro B / Blandora\ Zeus
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
11WALL STREET G (6)MagdaKAMIŃSKA054,9020 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2003 / 03.10653 / gn. / Indoctro / Havanna\ Athlet Z
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
12URIEL (36)KatarzynaLASKOWSKA056,1820 PLN
   HOLST. / GER / mare / 2004 / 421000104104 / gn. / Catoki / Lena W\ Coriano
   
    KJ Korona Wałcz
13ARES (232)GrzegorzPSIUK056,5320 PLN
   Wlkp. / POL / stallion / 2005 / POL007530239205 / gn. / Cantanis / Armila\ Arak
   - / Henryk Eron
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
14SCOPIO (94)MściwojKIECOŃ063,3220 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
15LARIUS-STAR (208)ŁukaszTROSZCZYŃSKI064,3520 PLN
   Duńska gorąca krew / DEN / stallion / 2003 / 11275 / gn. / Solos Landtinus / Wiosa\ Wolkenstein II
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
16OLIMP KG (47)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW064,6420 PLN
   SP / POL / gelding / 2003 / 10273 / siwa / Lumpi / Oklahoma\ Wieland
   - / Grzegorz Komin
    KJ Hubertus Lusowo
17AMORNIEK (184)MarekWACŁAWIK065,2420 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2005 / 05.04836 / c.gn. / Concetto / Theaniek\ Celano
   
    KJ Wechta Rosnówko
18SINEY (155)HubertKIERZNOWSKI065,2720 PLN
   Old. / GER / mare / 2001 / 433330146101 / gn. / Quincy / Santal\ Aldatus
   
    KJ Kietlów
19ZALUTO (153)HubertKIERZNOWSKI065,79
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 528003 04.12955 / kara / Odermus R / Orchidee\ Eusebio
   
    KJ Kietlów
20RAINBOLL (206)ŁukaszTROSZCZYŃSKI070,20
   HOLSZT / GER / gelding / 2003 / DE421000164403 / gn. / Ramiros Sohn II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
21WHEAWEIJ DE LANDETTA (111)WojciechDAHLKE070,84
   KWPN / NED / gelding / 2003 / 03.05950 / gn. / Carnute / Karoline I\ Cor De La Bryere
   - / Antoni Dahlke
    Budzyński KS Kłos SJ
22ABSATZ (233)GrzegorzPSIUK071,78
   SP / POL / stallion / 2003 / 09606 / gn. / Aviano / Barba\ Cynik
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
23ESPRI 2 (74)JiriHRUSKA172,64
   
   
    CZE
24UCAYALI (61)TomaszKUCZERAWY453,18
   SP / POL / mare / 2002 / 09525 / kaszt. / Qumball / Uraca v.d. Heydehoek
   - / Bolesław Kuczerawy
    LKJ Platan Wrocław
25WINEGRA (63)OlgaGRABOWSKA453,88
   SP / POL / mare / 2001 / 09634 / kaszt. / Roland / Wineta\ Skaleń
   - / Beata Grabowska
    KJ ,,Dworek"
26SALLUST-S (90)JacekMIERZWIŃSKI453,96
   SP / POL / stallion / 2000 / 08111 / gn. / Power Prince / Silver Lady\ Rustan
   - / Jacek Mierzwiński
    KS ,,Pegaz" Chwałowice
27CROS (168)MarcinMATELSKI455,57
   Holszt. / GER / stallion / 2004 / 421000016704 / gn. / Chambertin / Zullia\ Cantus
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
28BRONCO VAN DE VELDMOLEN (45)MaciejCHARLIŃSKI (J.1994)456,78
   BWP / BEL / gelding / 2001 / W-201389-BWP / gn. / Kashmir van Schuttershof / Scarlet V\ D Zuuthoeve
   - / Marek Charliński
    LKJ Abaria Iwno
29CONTENANCE A (102)PatrykBADOWSKI (JM.1997)459,42
   HANN / GER / gelding / 2003 / 431314010903 / c.gn. / Contendro / Nancy\ Nebelhorn
   
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR Gubin
30UN DIABLO (48)NataliaŁANGOWSKA460,99
   KWPN / NED / mare / 2001 / 01.08215 / gn. / Andiamo / Jonkvrouw\ Burggraaf
   - / Hieronim Łangowski
    JKS Tornado Szczecin
31CORRADO BOY (117)EsteraSZELĄG463,35
   OLD / GER / stallion / 2003 / 418181126603 / siwa / Corrado / Hanessa\ Continue
   - / Marek Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
32CORNVILLE (4)AgnieszkaNURKOWSKA463,86
   HOLSZT. / GER / stallion / 2006 / 421000402006 / gn. / Contender / S-Landdiva\ Landjunge
   - / Tomasz Mikołajczyk
    Kielecki KJ
33LEGIUS (207)ŁukaszTROSZCZYŃSKI463,97
   HANN / GER / stallion / 2004 / DE431316723304 / kaszt. / Litas-Star / Female\ Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
34DARK DREAM F (81)ArkadiuszFIMMEL465,15
   SP / POL / stallion / 2005 / 10920 / sk.gn. / Quidam F / Dziewiątka\ Rumb
   
    KJ Agro-Handel Śrem
35HEKTOR (109)AnnaKRUPSKA465,48
   SP / POL / gelding / 2003 / - / gn. / Alcatraz / Huanita
   - / Anna Krupska
    KJ Neksico Karlino
36IBIZA (171)HubertPIETROWSKI465,78
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / 10457 / siwa / Correro / Izana\ Alkierz
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
37KARBON (43)SylwiaBABIŃSKA466,30
   OLD. / GER / stallion / 2002 / - / kara / Landor S / Barina
   - / Bertrand Le Guern
    BLG Consulting
38ZALOUBET K (38)PiotrFRAGSTEIN-NIEMSDORFF466,32
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.13213 / siwa / Taloubet / Janneke\ Burggraaf
   - / SK Bielin
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
39TENERIFE'S TABBI (75)JiriHRUSKA466,60
   
   
    CZE
40GRANIT (154)HubertKIERZNOWSKI467,01
   
   
    KJ Kietlów
41LUCIANO L (138)AnnaSZLEZINGER467,26
   SP / POL / stallion / 2005 / 10942 / siwa / Bischof L / Ludgarda L\ Lord Lepanto
   - / Henryk Szlezinger
    Warszawski KJ
42FULL PLEASURE (118)KatarzynaBAWŁOWICZ467,31
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316627904 / kaszt. / Full House / Fritzi\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
43QUATTRO S (22)BartłomiejWŁODARSKI467,59
   SP / POL / stallion / 2004 / - / kaszt. / Romualdo / Quanta\ Quamiro
   - / Stanisław Szurik
    KJ " Młyńska Struga "
44ZULINE (147)MarcinBĘTKOWSKI470,13
   KWPN / NED / mare / 2004 / 04.00272 / gn. / Phin Phin / Juline\ Burggraaf
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
45CALIPSO DU MESNIL (86)JuliaMIESZCZAK (J.1994)676,91
   SP / POL / gelding / 2004 / 10683 / gn. / Galisco Du Mesnil / Caranba\ Carbid
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    Bez przynależności klubowej DOS
46CELANA Z (95)MściwojKIECOŃ677,53
   Z / - / mare / 2005 / Z-684905 / kaszt. / Chellano Z / Lavendel\ Hugo
   
    KJ Agro-Handel Śrem
47LANTANA (35)KatarzynaLASKOWSKA857,21
   SP / POL / mare / 2005 / 10798 / c.gn. / Come On / Losita 2\ Landwind II B
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
48DIANA L (132)AlicjaGRYGIER858,86
   SP / POL / mare / 2005 / 11593 / j.gn. / Bishof L / Donnerdamme L\ Dobrock
   - / Artur Koperski
    JKS Jantar Stryków
49AMZES (134)AndrzejLEMAŃSKI859,54
   KWPN / NED / stallion / 2005 / 05.06069 / gn. / Indoktro / Linea\ Nimmerdor
   - / Andrzej Lemański
    JKS Jantar Stryków
50SENSU STRICTO (49)NataliaŁANGOWSKA863,02
   HANN / GER / gelding / 2005 / 431311301905 / sk.gn. / Stakkato / Charlys Sister\ Calypso II
   - / Hieronim Łangowski
    JKS Tornado Szczecin
51CASE Z (72)TomaszMIŚKIEWICZ863,25
   Z / - / mare / 2001 / Z-609901 / siwa / Corronell / Doretta Z\ Dutch Capitol
   - / Aleksandra Barlik
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
52ESCATO (52)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA866,11
   HANN / GER / stallion / 2004 / 431317013204 / kara / Escudo I / Dakota\ Dorian
   - / A. Michalak
    Fundacja KJ " Zbyszko"
53CAREN (11)MichałGOSPODARCZYK866,33
   SP / POL / mare / 2004 / 10580 / gn. / Landjonker S / Carmen\ Nurjev
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    KJ Lotus Poznań
54QUIDAMS NOBLESSE (123)JacekZAGOR868,35
   Westf. / GER / mare / 2004 / DE441411739404 / kaszt. / Quidams Rubin / Favears Fea V\ Faveur
   - / Feliks Einhaus
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
55OLIMP W (175)WiktoriaPOPŁAWSKA869,41
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / 07513 / kara / Oder / Paloma Picasso\ Palmer
   - / Wiktoria Popławska
    JKS Hanna
56OBSIBO (96)MściwojKIECOŃ870,86
   Westf. / GER / stallion / 2001 / 441411718901 / c.gn. / Obsession / Candy\ Caribo G L
   
    KJ Agro-Handel Śrem
57GIBRALTAR REX- Z- PLUS- S (67)RenataWÓJCIK887,66
   SP / POL / stallion / 2005 / 10567 / gn. / Rex Z / Giornata\ Garantie
   - / Wiesława Szumlkowska
    KJ Młyńska Struga
58UDOLA B (148)MarcinBĘTKOWSKI972,75
   KWPN / NED / mare / 2001 / 01.04801 / gn. / Emilion / Odola\ Indoctro
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
59CZORT R (112)AdriannaKRZANOWSKA1265,68
   SP / POL / stallion / 2003 / - / - / Campari M / Centerfold
   - / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
60ACCORO BOY (119)KatarzynaBAWŁOWICZ1373,54
   Mekl. / GER / stallion / 2004 / 427270183204 / c.gn. / Acorado II / Kassandra\ Kolibri
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
61W NATAL (152)NataliaDRAŃCZAREK1389,60
   KWPN / NED / gelding / 2003 / 528003 03.13438 / kaszt. / Ovidius / Ilka B\ Nimmerdor
   
    JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
62CALGARY (104)PatrykBADOWSKI (JM.1997)1775,43
   OLD. / GER / mare / 2001 / 418180101401 / gn. / Calvaro / Agramee\ Gramento
   
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR Gubin
63ZIPPO LA VIE (120)KatarzynaBAWŁOWICZ1791,95
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.04801 / gn. / Karandasj / Freixenett\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
64GOLDIKA (116)EsteraSZELĄG1879,14
   SP / POL / mare / 2001 / 09640 / siwa / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
65UNIQUE LADY (12)MarcinTOMPOROWSKI2067,39
   Holszt. / GER / mare / 2004 / DE421000010404 / gn. / Carpaccio / Nightingale I\ Linaro
   - / Marcin Tomporowski
    Bez Przynależności Klubowej POM
66RADOŚĆ (69)FilipLASKOWSKI (J.1995)2973,93
   SP / POL / mare / 2005 / 11037 / gn. / Batman / Rafia\ Contender Son
   - / Wiesław Laskowski
    LKJ Abaria Iwno
 NEO (115)EsteraSZELĄGElim.
   SP / POL / stallion / 2000 / 07441 / gn. / Luron / Naira\ Revlon Boy
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
 CALMA (166)MarcinMATELSKIElim.
   HOLSZT. / GER / mare / 2003 / 421000139803 / gn. / Ciacomo / Zullia\ Cantus
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
 CARAVELLA (213)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   SP / POL / mare / 1997 / 07969 / gn. / Cabrol / Czaka\ Czad
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 PABLO (53)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKAElim.
   Old. / GER / stallion / 2002 / 08759 / kara / Pik Labionica / Ondra\ Cor De La Brillant
   - / Dariusz Michalak
    Fundacja KJ " Zbyszko"
 ARISTO Z (73)JiriHRUSKARez.
   
   
    CZE
 CADOR 4 (125)BartoszGAUZA (J.1995)Rez.
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / 421000026103 / gn. / Cassini I / Mira G\ Linaro
   - / Monika Gauza
    WTK Hermanów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
72
Ukończyło koni
66
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:15:09 AM
4 - CC
Data: 11-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - CC -dwufazowy - Duża Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ARISTO Z (73)JiriHRUSKA050,46023,46900 PLN
   
   
    CZE
2VERSACE H (97)MściwojKIECOŃ048,66024,29700 PLN
   KWPN / NED / mare / 2002 / - / - / Orame / Nightingale\ Indorado
   
    KJ Agro-Handel Śrem
3OBSIBO (96)MściwojKIECOŃ050,39025,66500 PLN
   Westf. / GER / stallion / 2001 / 441411718901 / c.gn. / Obsession / Candy\ Caribo G L
   
    KJ Agro-Handel Śrem
4WODAN (82)SławomirHARTMAN049,23025,72400 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2003 / 03.04401 / gn. / Fhin Fhin / Freesia\ Ahorn
   - / Sławomir Hartman
    KJ Lotar Biskupiec
5DILMAR (68)RenataWÓJCIK049,39027,69200 PLN
   SP / POL / stallion / 2003 / 09696 / gn. / Maram / Dilejt\ Sofix
   - / Renata Wójcik
    KJ Młyńska Struga
6ŻYWAGO (131)AlicjaGRYGIER051,69028,36100 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / 08264 / sk.gn. / Lavendel / Żytanes\Orange Bay
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS Jantar Stryków
7ZAVIRA A (121)JacekZAGOR047,29421,9550 PLN
   Hann. / GER / mare / 2003 / 431315422303 / kaszt. / Zacharias / Diamond\ Drosselklang
   - / Edmund Lazarewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
8CANDILLOS BOY (129)AlicjaGRYGIER051,08425,0050 PLN
   HOLSZT / GER / gelding / 2000 / 08041 / gn. / Candillo / Partie\Lido
   - / Marek Grygier
    JKS Jantar Stryków
9WALL STREET G (6)MagdaKAMIŃSKA054,64426,2530 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2003 / 03.10653 / gn. / Indoctro / Havanna\ Athlet Z
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
10TORADO 2 (185)MaksymilianWECHTA049,12427,9330 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2000 / 00.10067 / gn. / It S Morano / Lalinda\ Nimmerdor
   
    KJ Wechta Rosnówko
11PONITA 18 (55)EwaMAZUROWSKA052,44428,0930 PLN
   KWPN / NED / mare / 2001 / 01.06466 / sk.gn. / Emilion / Donate\ Widor
   - / D. Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
12FOREST GUMP (137)AnnaSZLEZINGER052,28944,9730 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / 09080 / kaszt. / Faust Z / Diatermia\Wagram
   - / Henryk Szlezinger
    Warszawski KJ
13DARK CARETINO (130)AlicjaGRYGIER050,651227,17
   Westf. / GER / stallion / 2003 / 441412013603 / gn. / Caretino / Dark Monn\ Daenenkoenig
   - / Alicja Grygier
    JKS Jantar Stryków
14CIVIS (70)TomaszMIŚKIEWICZ047,831238,99
   xx / POL / gelding / 2001 / 09107 / gn. / Jape / Cisza\ mehari
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
15PABLO I (54)EwaMAZUROWSKA448,26
   Old. / GER / gelding / 2004 / 433330321904 / - / Pic Labionics / Ondra\ Cor De Brillant
   - / D. Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
16LONDON 32 (186)MaksymilianWECHTA449,89
   Old. / GER / stallion / 2002 / 418180047502 / gn. / Landstreicher / De Luxe\ Aldato
   
    KJ Wechta Rosnówko
17UN DIABLO (48)NataliaŁANGOWSKA451,06
   KWPN / NED / mare / 2001 / 01.08215 / gn. / Andiamo / Jonkvrouw\ Burggraaf
   - / Hieronim Łangowski
    JKS Tornado Szczecin
18SCOPIO (94)MściwojKIECOŃ451,22
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
19TENERIFE'S TABBI (75)JiriHRUSKA452,06
   
   
    CZE
20SINEY (155)HubertKIERZNOWSKI452,30
   Old. / GER / mare / 2001 / 433330146101 / gn. / Quincy / Santal\ Aldatus
   
    KJ Kietlów
21GRACJA (225)JakubKRZYŻOSIAK452,49
   SP / POL / mare / 2001 / 10855 / gn. / Robin Z / Gosta\ Saturn
   
    Bez przynależności klubowej DOS
22ARES (232)GrzegorzPSIUK452,56
   Wlkp. / POL / stallion / 2005 / POL007530239205 / gn. / Cantanis / Armila\ Arak
   - / Henryk Eron
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
23QULUMBUS (161)KonradPAWŁOWSKI (J.1994)453,49
   Westf. / GER / gelding / 2003 / 441411821703 / sk.gn. / Quinar / Arkana\ Amaretto DI
   - / Arpav sp. z o.o.
    Sopocki KJ
24A QUITE (110)WojciechDAHLKE453,58
   Węg. półkrew / HUN / gelding / 2004 / 10443 / gn. / Quidams Rubin / Libelle\ Landor S
   - / Antoni Dahlke
    Budzyński KS Kłos SJ
25ESPRI 2 (74)JiriHRUSKA453,85
   
   
    CZE
26CANOSO (167)MarcinMATELSKI454,32
   Holszt. / GER / stallion / 2005 / 421000260605 / siwa / Contact Me / Icarlotta\ Caletto I
   - / Andzej Gołaś
    KJ Bonin
27RAINBOLL (206)ŁukaszTROSZCZYŃSKI454,40
   HOLSZT / GER / gelding / 2003 / DE421000164403 / gn. / Ramiros Sohn II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
28W NATAL (152)NataliaDRAŃCZAREK455,64
   KWPN / NED / gelding / 2003 / 528003 03.13438 / kaszt. / Ovidius / Ilka B\ Nimmerdor
   
    JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
29CASIUS PG (140)WojciechDAHLKE457,04
   SP / POL / stallion / 2002 / 08586 / siwa / Calderon / Pousette \ Pucci
   - / Remigiusz Makowski
    Budzyński KS Kłos SJ
30RAVEN (107)SławomirKLÓSKA458,35
   KWPN / NED / gelding / 2002 / 09448 / gn. / Placido / Reonetty\ Belmondo
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
31QUATTRO S (22)BartłomiejWŁODARSKI772,27
   SP / POL / stallion / 2004 / - / kaszt. / Romualdo / Quanta\ Quamiro
   - / Stanisław Szurik
    KJ " Młyńska Struga "
32WINEGRA (63)OlgaGRABOWSKA847,54
   SP / POL / mare / 2001 / 09634 / kaszt. / Roland / Wineta\ Skaleń
   - / Beata Grabowska
    KJ ,,Dworek"
33NEXICA (62)TomaszKUCZERAWY849,74
   SP / POL / mare / 2003 / 616009640003203 / c.gn. / Alcatraz / Neksja\ Turbud Quirinus
   - / Tomasz Kuczerawy
    LKJ Platan Wrocław
34LAZUR (37)PiotrFRAGSTEIN-NIEMSDORFF850,60
   SP / POL / stallion / 2003 / 10142 / gn. / Elliot / Lektura\ Farnik
   - / SK Bielin
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
35WANTOS (71)TomaszMIŚKIEWICZ851,87
   HANN / GER / gelding / 2001 / 08971 / kara / Welt Hit II / Amera\ Argentan
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
36ZALVO (133)AndrzejLEMAŃSKI856,73
   KWPN / NED / stallion / 2004 / 04.11274 / kaszt. / Phin Phin / Sarina\ Calvados
   - / Paweł Piątkowski
    JKS Jantar Stryków
37PI QUATORZE (24)PaulinaWIELGÓRSKA964,61
   S.F. / BEL / stallion / 2003 / 03783625N / gn. / Baloubet Du Rouet / Quadrophenia De L Ea\ Jus D
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
38CELANA Z (95)MściwojKIECOŃ1245,76
   Z / - / mare / 2005 / Z-684905 / kaszt. / Chellano Z / Lavendel\ Hugo
   
    KJ Agro-Handel Śrem
39LEGIUS (207)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1250,85
   HANN / GER / stallion / 2004 / DE431316723304 / kaszt. / Litas-Star / Female\ Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
40GRANIT (154)HubertKIERZNOWSKI1255,18
   
   
    KJ Kietlów
41GRACJA R (160)KonradPAWŁOWSKI (J.1994)1259,70
   SP / POL / mare / 2000 / 09262 / kaszt. / Fair Play Coudream / Go For Money\ Goldstern
   - / Arpav sp. z o.o.
    Sopocki KJ
42ABSATZ (233)GrzegorzPSIUK1367,65
   SP / POL / stallion / 2003 / 09606 / gn. / Aviano / Barba\ Cynik
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
43WHEAWEIJ DE LANDETTA (111)WojciechDAHLKE2390,95
   KWPN / NED / gelding / 2003 / 03.05950 / gn. / Carnute / Karoline I\ Cor De La Bryere
   - / Antoni Dahlke
    Budzyński KS Kłos SJ
 URIEL (36)KatarzynaLASKOWSKAElim.
   HOLST. / GER / mare / 2004 / 421000104104 / gn. / Catoki / Lena W\ Coriano
   
    KJ Korona Wałcz
 PANTENOL (27)PaulinaWIELGÓRSKAElim.
   Czes. Gorąc. / CZE / gelding / 1998 / 10432 / gn. / Landos / Panama\ Pasat
   
    KJ Vena Rogoźnik
 UDOLA B (148)MarcinBĘTKOWSKIRez.
   KWPN / NED / mare / 2001 / 01.04801 / gn. / Emilion / Odola\ Indoctro
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
370/240
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
64/42
Startowało koni
46
Ukończyło koni
43
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:15:11 AM
R4 - LL
Data: 12-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R4 - LL -dokładności bez rozgrywki "Towarzyski" - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--5PIA MARINO L (236)ŁukaszKRAJEWSKI063,70
   SP / POL / gelding / 2008 / - / siwa / Paramour / Pia Lotta 6
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--5PIA MARINO L (236)ŁukaszKRAJEWSKI063,74
   SP / POL / gelding / 2008 / - / siwa / Paramour / Pia Lotta 6
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--5MODELKA (221)JoannaSKRZYPCZAK (JM.1997)064,61
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / 09957 / gn. / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--5MISS MAJORKA (139)MariaPIASECKA065,44
   - / - / mare / 2000 / - / - / Allegro I / Majorka
   
    Bez przynależności klubowej
1--5WARIA (176)KlaudiaRAUSIŃSKA (JM.1997)068,04
   
   
    JKS Hanna
6--8AKCENT (237)KatarzynaJUCHACZ169,26
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / - / - / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    OSK Michalscy Trzebnica
6--8JAŚMIN (178)DariaSZMARO169,63
   
   
    UKJ Karmen Niekłonice
6--8FAROUGE (234)PaulinaWIELGÓRSKA171,40
   
   
    KJ Vena Rogoźnik
9--10WARIA (176)KlaudiaRAUSIŃSKA (JM.1997)462,88
   
   
    JKS Hanna
9--10GROSS MONTANO STAR (222)MartaŚMIAŁEK481,37
   
   
    KJ CH Jaszkowo
11--12AKCENT (237)KatarzynaJUCHACZ569,73
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / - / - / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    OSK Michalscy Trzebnica
11--12FAROUGE (234)PaulinaWIELGÓRSKA572,44
   
   
    KJ Vena Rogoźnik
13--14TAURUS (192)SławomirKLÓSKA673,23
   Wlkp. / POL / stallion / 2007 / - / c.gn. / Domestos / Tradycja
   - / Paulina Jabłońska
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
13--14TAURUS (192)SławomirKLÓSKA674,06
   Wlkp. / POL / stallion / 2007 / - / c.gn. / Domestos / Tradycja
   - / Paulina Jabłońska
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
15GROSS MONTANO STAR (222)MartaŚMIAŁEK884,69
   
   
    KJ CH Jaszkowo
16WIK DAY (14)MajaGROMBALA-FALKIEWICZ970,86
   SP / POL / gelding / 2006 / - / c.gn. / Day Dream II 'S' / Wiktoria
   - / Maja Grombala-Falkiewicz
    Pomorska Liga Jeździecka
17--18CONCORDE (212)AntoniCHŁAPOWSKI1074,03
   
   
    KJ CH Jaszkowo
17--18MISS MAJORKA (139)MariaPIASECKA1089,10
   - / - / mare / 2000 / - / - / Allegro I / Majorka
   
    Bez przynależności klubowej
19FOR PLEASURE-STAR (239)ZuzannaJAROSZYK (JM.1997)15109,21
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 FOR PLEASURE-STAR (239)ZuzannaJAROSZYK (JM.1997)Elim
   
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
20
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:15:12 AM
R5 - L
Data: 12-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R5 - L -dokładności bez rozgrywki - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZAMIRA (128)RyszardKOWALSKI (J.1995)058,39
   KWPN / NED / mare / 2004 / 04.08418 / kaszt. / Papillon L.M. / Utah\ Hilton
   
    WTK Hermanów
2GIORGIO (169)MałgorzataCIESIELSKA167,41
   SP / POL / stallion / 1998 / 008462 / kara / Oder / Galaktika\Grim
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
3VULKAN L (177)MarcinBĘTKOWSKI269,11
   Westf. / GER / stallion / 2006 / 441410566506 / gn. / Vulkano / Philomena\ Pilot
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
4AROMIR (41)KarolinaFRAGSTEIN-NIEMSDORFF375,13
   SP / POL / stallion / 2006 / 10997 / sk.gn. / Palegro / Arnika\ Carbano
   - / Karolina Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
5MARCO (219)JoannaSKRZYPCZAK (JM.1997)458,46
   SP / POL / gelding / 2002 / 09948 / kaszt. / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6--8PIPILOTTA (78)WojciechŁAMASZ671,08
   Westf. / GER / mare / 2002 / - / gn. / Pep / Baronesse
   - / Wojciech Łamasz
    Bez przynależności klubowej DOS
6--8JAŚMIN (178)DariaSZMARO671,28
   
   
    UKJ Karmen Niekłonice
6--8WIK DAY (14)MajaGROMBALA-FALKIEWICZ671,46
   SP / POL / gelding / 2006 / - / c.gn. / Day Dream II 'S' / Wiktoria
   - / Maja Grombala-Falkiewicz
    Pomorska Liga Jeździecka
9--10WIK DAY (14)MajaGROMBALA-FALKIEWICZ773,29
   SP / POL / gelding / 2006 / - / c.gn. / Day Dream II 'S' / Wiktoria
   - / Maja Grombala-Falkiewicz
    Pomorska Liga Jeździecka
9--10OBORA'S LIMERO (42)KarolinaFRAGSTEIN-NIEMSDORFF773,77
   Old. / CZE / gelding / 2006 / - / gn. / Griseldi L / Dorina
   - / Karolina Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
11--13WARIA (176)KlaudiaRAUSIŃSKA (JM.1997)862,72
   
   
    JKS Hanna
11--13OBORA'S LIMERO (42)KarolinaFRAGSTEIN-NIEMSDORFF876,45
   Old. / CZE / gelding / 2006 / - / gn. / Griseldi L / Dorina
   - / Karolina Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
11--13FAWORYT (159)HannaWYDORSKA (JM.1997)877,78
   SP / POL / gelding / 1999 / 09797 / gn. / Rabiat II Z / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak-Kubiak
    Bez przynależności klubowej WIE
14--16PIPILOTTA (78)WojciechŁAMASZ1069,37
   Westf. / GER / mare / 2002 / - / gn. / Pep / Baronesse
   - / Wojciech Łamasz
    Bez przynależności klubowej DOS
14--16TRADYCJA (193)PaulinaJABŁOŃSKA1085,18
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / - / c.gn. / Rotmistrz / Tatra I
   - / Paulina Jabłońska
    LKS Cwał Poznań
14--16NOSTRADAMUS (15)FilipFALKIEWICZ1086,09
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
17KOLIBER (220)JoannaSKRZYPCZAK (JM.1997)1471,88
   SP / POL / gelding / 2003 / 09943 / kaszt. / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
18--19CONCORDE (212)AntoniCHŁAPOWSKI1572,30
   
   
    KJ CH Jaszkowo
18--19AROMIR (41)KarolinaFRAGSTEIN-NIEMSDORFF1591,92
   SP / POL / stallion / 2006 / 10997 / sk.gn. / Palegro / Arnika\ Carbano
   - / Karolina Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
20LIBELLO-STAR (215)PaulinaZIELIŃSKA (J.1994)1679,75
   HANN / GER / stallion / 2004 / DE 431316723804 / kaszt. / Litas-Star / Amazone\ Amerigo Vespucci
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 TRADYCJA (193)PaulinaJABŁOŃSKAElim.
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / - / c.gn. / Rotmistrz / Tatra I
   - / Paulina Jabłońska
    LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
64
Startowało koni
21
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:15:13 AM
R6 - P
Data: 12-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R6 - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No R6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CYKLAMEN (39)PiotrFRAGSTEIN-NIEMSDORFF049,16300 PLN
   SP / POL / gelding / 2004 / - / siwa / Carrson / Cymes
   - / SK Bielin
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
2EUFORIA (51)PaulinaKOPACZ (JM.1998)055,01200 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / 05646 / gn. / Eskudo / Embari\ Czubaryk
   - / Rinaldo Kiecoń
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR
3INTUICJA-KOPACZ (50)PaulinaKOPACZ (JM.1998)055,43100 PLN
   SP / POL / mare / 2004 / 009680078304 / gn. / Turbud Elwis / Irlandia\ Inkinatus
   - / Piotr Kopacz
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR
4CZAPLA (174)SławomirKLÓSKA056,37
   SP / POL / mare / 2005 / 11679 / gn. / Landjonker S / Czanda\ Lavendel
   
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
5VULKAN L (177)MarcinBĘTKOWSKI059,20
   Westf. / GER / stallion / 2006 / 441410566506 / gn. / Vulkano / Philomena\ Pilot
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6ABIGAIL 63 (21)ZofiaDZIEWOLSKA060,08
   OLD. / GER / mare / 2001 / - / gn. / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
7JURAND (127)BartoszGAUZA (J.1995)061,89
   
   
    WTK Hermanów
8BIJZONDER S (126)BartoszGAUZA (J.1995)062,54
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 52800300027376 / gn.. / Abke / Utoloma S\ Libero H
   
    WTK Hermanów
9GIORGIO (169)MałgorzataCIESIELSKA062,66
   SP / POL / stallion / 1998 / 008462 / kara / Oder / Galaktika\Grim
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
10ZAMIRA (128)RyszardKOWALSKI (J.1995)063,22
   KWPN / NED / mare / 2004 / 04.08418 / kaszt. / Papillon L.M. / Utah\ Hilton
   
    WTK Hermanów
11FAWORYT (159)HannaWYDORSKA (JM.1997)063,56
   SP / POL / gelding / 1999 / 09797 / gn. / Rabiat II Z / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak-Kubiak
    Bez przynależności klubowej WIE
12PREZYDENT II W (108)AgataGURZYŃSKA (JM.1998)066,19
   SP / POL / gelding / 2004 / 10180 / c.gn. / Desant / Prunelka\ Premix
   
    Bez przynależności klubowej KPO
13CRISTALL (20)ZofiaDZIEWOLSKA067,37
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / 421000114706 / c.gn. / Cristo / Olana B\ Lantaan
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
14STUNTMAN 10 (57)EwaMAZUROWSKA069,44
   HANN / GER / gelding / 2005 / DE431313302805 / sk.gn. / Silvio I / Silver Dream\ Singular
   - / D.Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
15SEMINO 5 (209)ŁukaszTROSZCZYŃSKI070,78
   Old. / GER / gelding / 2006 / DE 418180128406 / sk.gn. / Stalypso / Celline\ Couleur - Rubin
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
16MANILLA (170)HubertPIETROWSKI070,97
   Wlkp. / POL / mare / 2005 / 11298 / c.gn. / Cotton Club / Malina\ Mangan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
17CORLAND'S BLUE (89)MichałSIEDLACZEK278,45
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 528003000700412 / gn. / Corland / Rurgane\ Mr. Blue
   - / Karina Korbel/ Olimpia Tomaszczyk
    SKF KJK Gzel Rybnik
18KSERKSES (173)JacekMURACZEWSKI459,60
   SP / POL / gelding / 2000 / 08058 / gn. / Louis / Korelacja\ Tabun
   
    LKS Cwał Poznań
19WALEZO-STAR (223)MartaŚMIAŁEK462,94
   HANN / GER / stallion / 2004 / - / - / Weltano / Gwendeline\ Golfclub
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
20CZUNIA R (172)WojciechLUDWICZAK465,41
   SP / POL / mare / 2007 / 11293 / siwa / Vandamme / Czunia
   
    LKS Cwał Poznań
21LATURNUS-STAR (214)PaulinaZIELIŃSKA (J.1994)469,26
   HANN / GER / stallion / 2004 / 431316724004 / kaszt. / Litas-Star / Letta\ Lamento
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
22CHELLAND (85)SławomirHARTMAN470,57
   OLD. / GER / stallion / 2007 / 433330973707 / gn. / Colander / Landgirl\ Landjunge
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
23PLEASE FITTA (163)FranceskaSANTONI (J.1996)471,34
   xxoo / POL / gelding / 2003 / 03128313J / siwa / Quercus Du Maury / Ambre De Fitta\ Vulcain
   
    KJ Hubertus Lusowo
24REMBRAND (240)PaulinaZIELIŃSKA (J.1994)677,66
   Mecklenburger / GER / gelding / 2000 / 427270143900 / gn. / Romulus / Cindy II\ Carprilli
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
25REMZI (189)JiriHRUSKA780,83
   
   
    CZE
26CAYETAN (205)ŁukaszTROSZCZYŃSKI860,74
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411245006 / gn. / Cayetano L / Wonderful One\ Weinberg
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
27NOSTRADAMUS (15)FilipFALKIEWICZ1268,67
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
28WINNIE THE POOH "R" (114)AdriannaKRZANOWSKA12100,08
   SP / POL / gelding / 2007 / 11741 / siwa / Fair Play Coudreau / White Lady\Limelight
   
    KJK Romico Żywiec
29CORTAZAR (224)MartaŚMIAŁEK1583,47
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / 08010 / siwa / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
30LUKSOR (217)KonradSTĘŻYCKI (J.1994)1686,72
   SP / POL / gelding / 2002 / 10141 / gn. / Court / Lenora\ Idrys
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
31SZANEL II L (150)MarcinBĘTKOWSKI1788,58
   Wlkp. / POL / mare / 2007 / 11583 / siwa / Bajou Du Rouet / Szanel\ Luron
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
31
Ukończyło koni
31
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:15:14 AM
5A - P1
Data: 12-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5A - P1 - z oceną stylu - Runda Młodych Koni (5 l.)
(Competition No 5A)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1CLINTON (56)EwaMAZUROWSKA08,58,575,13
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 528003000703528 / gn. / Cantos / Ilydi\ Voltaire
   - / D.Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
2--3CHRAM (98)MściwojKIECOŃ08,28,273,19
   SP / POL / stallion / 2007 / POL009610172307 / siwa / Bajou Du Rouet / Chmura\ Landos
   
    KJ Agro-Handel Śrem
2--3MICHAEL ANGELO F (79)ArkadiuszFIMMEL08,28,275,71
   SP / POL / stallion / 2007 / 11309 / gn. / Bajou Du Rouet / Miss Carnute F\ Carnute
   
    KJ Agro-Handel Śrem
4--5FIRST FIGHTER (135)AndrzejLEMAŃSKI08,18,177,52
   HOLSZT. / GER / stallion / 2007 / DE421000318207 / gn. / For Pleasure / Nightingale I\ Linaro
   - / Ryszard Kosicki
    JKS Jantar Stryków
4--5CON CONTADOR (2)GrzegorzPSIUK08,18,179,08
   KWPN / NED / stallion / 2007 / - / gn. / Con Air / -
   - / Henryk Eron
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
6--7MONSUN (164)MarcinMATELSKI08,08,068,94
   SP / POL / stallion / 2007 / 009640105607 / gn. / Contact Me / Marinera\ Quamiro
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
6--7NICOLA (227)JakubKRZYŻOSIAK08,08,077,35
   - / - / mare / 2007 / - / -
   
    Bez przynależności klubowej DOS
8--11SPARTAN L (151)ŁukaszKRAJEWSKI07,97,973,25
   Westf. / GER / gelding / 2007 / DE441411462407 / siwa / Stakkato Gold / Romira\ Grossadmiral
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8--11ZIMOWA DAMA (80)ArkadiuszFIMMEL07,97,974,88
   - / - / mare / - / - / -
   - / Adam Jarmuszczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8--11ISABELL (65)KatarzynaJACKIEWICZ07,97,975,79
   Westf. / GER / mare / 2007 / DE441411377707 / gn. / It's Me du Mesnil / Galina\ Lavandel
   - / Roman Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
8--11CASSTESS HBC (99)MściwojKIECOŃ07,97,980,64
   Holszt. / GER / stallion / 2007 / DE421000273507 / siwa / Cassiano / Tessa IX\ Con Air
   
    KJ Agro-Handel Śrem
12--13VERSACE L (144)MarcinBĘTKOWSKI0,57,87,378,35
   SP / POL / gelding / 2007 / 11584 / gn. / Cajero / Versace H\ Orame
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
12--13CUMANO II (142)LeszekGRAMZA07,37,380,36
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 528003000702856 / gn. / Ustinov / Wisse\ Indoctro
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
14--15HEROS (9)MichałGOSPODARCZYK0,57,77,274,78
   SP / POL / stallion / 2007 / 11572 / gn. / Bajou Du Rouet / Hipnoza\ Cantanis
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    KJ Lotus Poznań
14--15CARTANA D HOTOT (28)PaulinaWIELGÓRSKA0,57,77,277,92
   KWPN / NED / mare / 2007 / 528003000709281 / siwa / Cartano / Hautesse D Hotot\ Narcos II
   
    KJ Vena Rogoźnik
16CZUNIA R (172)WojciechLUDWICZAK0,57,67,173,41
   SP / POL / mare / 2007 / 11293 / siwa / Vandamme / Czunia
   
    LKS Cwał Poznań
17--18WENUS W (91)JacekMIERZWIŃSKI0,57,56,970,67
   SP / POL / mare / 2007 / - / gn. / Brelok / Wolta
   - / Marek Rosiak
    KS ,,Pegaz" Chwałowice
17--18AKTIW (18)AgnieszkaOLSZEWSKA0,57,46,971,26
   Wlkp. / POL / gelding / 2007 / 11624 / gn. / Lider / Austria\ Aster
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
19CORLAND'S BLUE (89)MichałSIEDLACZEK0,97,66,785,81
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 528003000700412 / gn. / Corland / Rurgane\ Mr. Blue
   - / Karina Korbel/ Olimpia Tomaszczyk
    SKF KJK Gzel Rybnik
20PERŁA "R" (113)AdriannaKRZANOWSKA1,87,46,689,47
   SP / POL / mare / 2007 / 616009540007807 / gn. / Fair Play Coudreau / Persefona R\ Landino
   
    KJK Romico Żywiec
21SZANEL II L (150)MarcinBĘTKOWSKI1,07,46,481,91
   Wlkp. / POL / mare / 2007 / 11583 / siwa / Bajou Du Rouet / Szanel\ Luron
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
22WINNIE THE POOH "R" (114)AdriannaKRZANOWSKA1,97,65,790,13
   SP / POL / gelding / 2007 / 11741 / siwa / Fair Play Coudreau / White Lady\Limelight
   
    KJK Romico Żywiec
23CHUCK-CHIN L.E. (149)ŁukaszKRAJEWSKI2,47,24,895,59
   KWPN / NED / gelding / 2007 / 528003000704635 / gn. / Chiquitin la Silla / Pia Sophie\ Silbersee
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 PRINZ CORDIUS M (124)JacekZAGORElim.
   Baw. / GER / stallion / 2007 / DE481810091707 / sk.gn. / Cordius M / Waldfee M\ Pilot
   - / Rafał Jerzy
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
 CORNE (87)MagdalenaPODSIADŁYRez.
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 10683 / kaszt. / Sydney / Odetta
   - / Maria Zaporowska
    OSK Michalscy Trzebnica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
475
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
82
Startowało koni
25
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:15:15 AM
5B - N1
Data: 12-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5B - N1 - z oceną stylu - Runda Młodych Koni (6 l.)
(Competition No 5B)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1NORDWIND (165)MarcinMATELSKI08,38,376,78
   Holszt. / GER / stallion / 2006 / 421000039506 / siwa / Cassini II / Naomagic\ Acord II
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
2QUINTUS 93 (180)MarekWACŁAWIK08,08,072,86
   Holszt. / GER / stallion / 2006 / DE421000114906 / siwa / Quinar / Grande Nation\ Capitol I
   - / Wechta S.A.
    KJ Wechta Rosnówko
3--4CORNVILLE (4)AgnieszkaNURKOWSKA07,87,873,58
   HOLSZT. / GER / stallion / 2006 / 421000402006 / gn. / Contender / S-Landdiva\ Landjunge
   - / Tomasz Mikołajczyk
    Kielecki KJ
3--4BARTINO (145)MarcinBĘTKOWSKI07,87,876,78
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08318 / gn. / Ultimo / N.Jtriomf\ Julius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5CASSILIO (182)MarekWACŁAWIK0,58,27,772,97
   Holszt. / GER / stallion / 2006 / 421000200206 / gn. / Cassini I / M-Heraldik\ Heraldik
   - / Quamiro Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
6KING CORNET L (141)LeszekGRAMZA0,57,87,376,81
   Westf. / GER / stallion / 2006 / 441411904306 / siwa / Cornet Obolensky / Sabrina\ Sandro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
7HARLEKIN (16)AgnieszkaOLSZEWSKA0,57,77,280,79
   SP / POL / gelding / 2006 / 11626 / c.gn. / Etos / Heroina\ Kartacz
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
8PASS AWAY (25)PaulinaWIELGÓRSKA0,57,67,179,45
   OLD. / GER / mare / 2006 / 418180186606 / siwa / Larino / Lutine Rouge\ Papillon Rouge
   - / Paulina Wiegórska
    KJ Vena Rogoźnik
9KUKLIK (162)OlgaGRABOWSKA0,57,46,978,38
   Wlkp. / POL / gelding / 2006 / 11304 / c.gn. / Ałtaj / Kukułka\ Agar
   - / Stefan Jerzak
    KJ ,,Dworek"
10QUEEN (19)AgnieszkaOLSZEWSKA1,07,76,777,68
   Holszt. / GER / mare / 2006 / 421000140206 / gn. / Quidam de Revel / Jasmin VI\ Acord II
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
11LANCOME (34)KatarzynaLASKOWSKA2,47,95,596,09
   SP / POL / stallion / 2006 / 10887 / gn. / Cajero / Losita 2\ Landwind II B
   
    KJ Korona Wałcz
12BADORETTE (143)LeszekGRAMZA1,96,54,686,95
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.02999 / gn. / Numero Uno / Voila B\ Nolisco
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
13BALDESSARINI (146)MarcinBĘTKOWSKI3,77,63,9109,10
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 06.06405 / gn. / Contendro II / Jamira B\ Damiro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 FOR LANCER III (26)PaulinaWIELGÓRSKAElim.
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411302306 / gn. / For Pleasure / Lipniki\ Lancer III
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
 COPACABANA K (157)AnnaMARCINIAKElim.
   SP / POL / mare / 2006 / 11467 / gn. / Contendens / Centina\ Centesimo
   - / Józef Marciniak
    LKJ Ostroga Opole

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
83
Startowało koni
15
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:15:16 AM
6 - N
Data: 12-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - N -dwufazowy - Runda Otwarta - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1KUKLIK (162)OlgaGRABOWSKA050,82026,46500 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 2006 / 11304 / c.gn. / Ałtaj / Kukułka\ Agar
   - / Stefan Jerzak
    KJ ,,Dworek"
2GAWROSZ (7)MagdaKAMIŃSKA053,56026,96350 PLN
   SP / POL / gelding / 2003 / 10041 / gn. / Szron / Granula\ Lukan
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
3FIGARO (156)AnnaMARCINIAK050,49027,03250 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2001 / 08487 / kara / Ferragamo / Desiree\ Der Clou
   - / Józef Marciniak
    LKJ Ostroga Opole
4BE FAMOUS (84)SławomirHARTMAN049,30027,69100 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 528003 06.05752 / c.gn. / Ukato / Rachel\ Indoctro
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
5VAGANT (158)MichałSIEDLACZEK052,68027,86100 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2002 / 02.11971 / gn. / Cantos / Pavanta\ Iroko
   - / Józef Marciniak
    SKF KJK Gzel Rybnik
6CADOR 4 (125)BartoszGAUZA (J.1995)047,41028,4250 PLN
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / 421000026103 / gn. / Cassini I / Mira G\ Linaro
   - / Monika Gauza
    WTK Hermanów
7DIANA L (132)AlicjaGRYGIER050,49028,4550 PLN
   SP / POL / mare / 2005 / 11593 / j.gn. / Bishof L / Donnerdamme L\ Dobrock
   - / Artur Koperski
    JKS Jantar Stryków
8CZAPLA (174)SławomirKLÓSKA048,43028,7550 PLN
   SP / POL / mare / 2005 / 11679 / gn. / Landjonker S / Czanda\ Lavendel
   
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
9IBIZA (171)HubertPIETROWSKI047,42028,8015 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / 10457 / siwa / Correro / Izana\ Alkierz
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
10COLINA (179)MarekWACŁAWIK046,97028,8915 PLN
   Holszt. / GER / mare / 2006 / 421000226706 / siwa / Clearway / Estha\ Cordelabryere
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
11CORIANOS ASS (183)MarekWACŁAWIK048,88029,1115 PLN
   Holszt. / GER / stallion / 2006 / 421000027006 / c.gn. / Coriano / Domina II\ Landgraf I
   - / Quamiro Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
12VIRCOLAN (76)DianaSOMMEROVA045,67029,9315 PLN
   
   
    CZE
13AMZES (134)AndrzejLEMAŃSKI049,80030,1215 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2005 / 05.06069 / gn. / Indoktro / Linea\ Nimmerdor
   - / Andrzej Lemański
    JKS Jantar Stryków
14WALEZO-STAR (223)MartaŚMIAŁEK048,15031,8515 PLN
   HANN / GER / stallion / 2004 / - / - / Weltano / Gwendeline\ Golfclub
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
15WILIA (231)AgnieszkaGABORSKA (JM.1997)045,80032,0115 PLN
   p.trk/w.pr / POL / mare / 1997 / 07222 / kara w siw. / Oder / Weronka\Conor Pass
   
    Bez przynależności klubowej DOS
16ZALOUBET K (38)PiotrFRAGSTEIN-NIEMSDORFF043,01032,02
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.13213 / siwa / Taloubet / Janneke\ Burggraaf
   - / SK Bielin
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
17STUNTMAN 10 (57)EwaMAZUROWSKA046,80033,66
   HANN / GER / gelding / 2005 / DE431313302805 / sk.gn. / Silvio I / Silver Dream\ Singular
   - / D.Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
18OLIMP W (175)WiktoriaPOPŁAWSKA053,13033,73
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / 07513 / kara / Oder / Paloma Picasso\ Palmer
   - / Wiktoria Popławska
    JKS Hanna
19STOLPEGARDENS CASALL - STAR (204)ŁukaszTROSZCZYŃSKI049,95035,23
   Danish Thoroubreed / DEN / stallion / 2004 / 10498 / gn. / Carpaccio / Stolpegardens Lady L
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
20CHALTAIRE Z (181)MarekWACŁAWIK052,48035,47
   Z / - / stallion / 2006 / Z-571806 / gn. / Chellano Z / Nymphe B\ Voltaire
   
    KJ Wechta Rosnówko
21EUFORIA (51)PaulinaKOPACZ (JM.1998)042,06428,13
   SP / POL / mare / 1997 / 05646 / gn. / Eskudo / Embari\ Czubaryk
   - / Rinaldo Kiecoń
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR
22BRONCO VAN DE VELDMOLEN (45)MaciejCHARLIŃSKI (J.1994)046,02429,01
   BWP / BEL / gelding / 2001 / W-201389-BWP / gn. / Kashmir van Schuttershof / Scarlet V\ D Zuuthoeve
   - / Marek Charliński
    LKJ Abaria Iwno
23PREZYDENT II W (108)AgataGURZYŃSKA (JM.1998)042,56433,66
   SP / POL / gelding / 2004 / 10180 / c.gn. / Desant / Prunelka\ Premix
   
    Bez przynależności klubowej KPO
24OPAL BIS (64)KatarzynaJACKIEWICZ050,39434,77
   SP / POL / gelding / 2005 / 10883 / gn. / Corrado Son / Opala\ Trawant
   - / Roman Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
25CHACCO - RED (210)ŁukaszTROSZCZYŃSKI054,11440,65
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE 441411243806 / kaszt. / Chacco-Blue / Granita\ Grannus
   - / Antoni CHłapowski
    KJ CH Jaszkowo
26PABLO (53)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA046,41447,69
   Old. / GER / stallion / 2002 / 08759 / kara / Pik Labionica / Ondra\ Cor De La Brillant
   - / Dariusz Michalak
    Fundacja KJ " Zbyszko"
27CALMA (166)MarcinMATELSKI044,461055,93
   HOLSZT. / GER / mare / 2003 / 421000139803 / gn. / Ciacomo / Zullia\ Cantus
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
28SILVER STAR (101)KamilaBADOWSKA (JM.1997)048,091660,77
   SP / POL / stallion / 2001 / 08440 / siwa / Spartakus / Evita\ Esprit
   
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR Gubin
29LATURNUS-STAR (214)PaulinaZIELIŃSKA (J.1994)048,13Elim.
   HANN / GER / stallion / 2004 / 431316724004 / kaszt. / Litas-Star / Letta\ Lamento
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
30LUKSOR (217)KonradSTĘŻYCKI (J.1994)049,84Rez.
   SP / POL / gelding / 2002 / 10141 / gn. / Court / Lenora\ Idrys
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
31ABIGAIL 63 (21)ZofiaDZIEWOLSKA441,59
   OLD. / GER / mare / 2001 / - / gn. / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
32CRISTALL (20)ZofiaDZIEWOLSKA442,61
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / 421000114706 / c.gn. / Cristo / Olana B\ Lantaan
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
33OLIMP KG (47)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW446,85
   SP / POL / gelding / 2003 / 10273 / siwa / Lumpi / Oklahoma\ Wieland
   - / Grzegorz Komin
    KJ Hubertus Lusowo
34ELODIA (8)NinaNIEPOMNIASZCZIJ447,04
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / 09489 / karosr. / Czad / Elana\ Epizod
   - / Jerzy Niepomniaszczij
    KJ Zbrosławice
35ACCORO BOY (119)KatarzynaBAWŁOWICZ448,46
   Mekl. / GER / stallion / 2004 / 427270183204 / c.gn. / Acorado II / Kassandra\ Kolibri
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
36AUGUST (58)DominikKRAWCZYK449,20
   KWPN / NED / stallion / 2005 / 528003 05.03290 / gn. / Lupicor / Paulien\ Karandasj
   
    KJ Kalumet Boszkowo
37BIJZONDER S (126)BartoszGAUZA (J.1995)449,35
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 52800300027376 / gn.. / Abke / Utoloma S\ Libero H
   
    WTK Hermanów
38--39BRISBANE (83)SławomirHARTMAN449,88
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 528003 06.00655 / siwa / Sydney / Sarina\ Kingston
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
38--39UNIQUE LADY (12)MarcinTOMPOROWSKI449,88
   Holszt. / GER / mare / 2004 / DE421000010404 / gn. / Carpaccio / Nightingale I\ Linaro
   - / Marcin Tomporowski
    Bez Przynależności Klubowej POM
40ZUART FORTUNA (105)SławomirKLÓSKA450,66
   KWPN / NED / stallion / 2004 / 10979 / siwa / Casco / Kwila Fortuna\ Furore
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
41LUCIANO L (138)AnnaSZLEZINGER451,07
   SP / POL / stallion / 2005 / 10942 / siwa / Bischof L / Ludgarda L\ Lord Lepanto
   - / Henryk Szlezinger
    Warszawski KJ
42ZIPPO LA VIE (120)KatarzynaBAWŁOWICZ453,95
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.04801 / gn. / Karandasj / Freixenett\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
43ARIST 0006 (216)PaulinaZIELIŃSKA (J.1994)454,66
   Sachs. Reitpferd / GER / gelding / 1998 / 870032698 / sk. gn. / Animo / Freya\ Donator
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
44ZENDER (29)AlicjaBAŃCZEROWSKA (JM.1997)561,10
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.08450 / c.kaszt. / Calvados / Lorien\ Goodwill
   
    KJ Lotus Poznań
45PANTENOL (27)PaulinaWIELGÓRSKA768,73
   Czes. Gorąc. / CZE / gelding / 1998 / 10432 / gn. / Landos / Panama\ Pasat
   
    KJ Vena Rogoźnik
46GOOFI R (235)AdriannaKRZANOWSKA770,38
   
   
    KJK Romico Żywiec
47OGAR (1)GrzegorzPSIUK851,48
   SP / POL / gelding / 2005 / 11599 / gn. / Lider / Ostroga\ Arion
   - / Zuzanna Zawadowicz
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
48INTUICJA-KOPACZ (50)PaulinaKOPACZ (JM.1998)859,08
   SP / POL / mare / 2004 / 009680078304 / gn. / Turbud Elwis / Irlandia\ Inkinatus
   - / Piotr Kopacz
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR
49GIBRALTAR REX- Z- PLUS- S (67)RenataWÓJCIK1168,13
   SP / POL / stallion / 2005 / 10567 / gn. / Rex Z / Giornata\ Garantie
   - / Wiesława Szumlkowska
    KJ Młyńska Struga
50FOR LANCER III (26)PaulinaWIELGÓRSKA1170,72
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411302306 / gn. / For Pleasure / Lipniki\ Lancer III
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
51MANILLA (170)HubertPIETROWSKI1250,32
   Wlkp. / POL / mare / 2005 / 11298 / c.gn. / Cotton Club / Malina\ Mangan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
52ULTIMO (226)JakubKRZYŻOSIAK1272,97
   SP / POL / stallion / 2005 / 10919 / gn. / Pro Savage / Ulana\ Ile De Bourbon
   
    Bez przynależności klubowej DOS
53SARMATA (3)AnnaBEYGER1360,75
   SP / POL / stallion / 2004 / 616009520108004 / kaszt. / Sapiecha / Samantha\ Court
   - / Marzena Beyger
    Bez przynależności klubowej KPO
54COPACABANA K (157)AnnaMARCINIAK1377,06
   SP / POL / mare / 2006 / 11467 / gn. / Contendens / Centina\ Centesimo
   - / Józef Marciniak
    LKJ Ostroga Opole
55KSERKSES (173)JacekMURACZEWSKI1760,87
   SP / POL / gelding / 2000 / 08058 / gn. / Louis / Korelacja\ Tabun
   
    LKS Cwał Poznań
56ZANDO M (88)MagdalenaPODSIADŁY2280,65
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 528003 04.01481 / gn. / Placido / Nalette\ Goodwilll
   
    OSK Michalscy Trzebnica
 NEO (115)EsteraSZELĄGElim.
   SP / POL / stallion / 2000 / 07441 / gn. / Luron / Naira\ Revlon Boy
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
 TAVIANO (30)PaulinaKUCHARSKAElim.
   SP / POL / gelding / 2004 / - / - / Avero / Tanita\ Calettos Son
   - / SK Iwno
    Bez przynależności klubowej
 RADOŚĆ (69)FilipLASKOWSKI (J.1995)Elim.
   SP / POL / mare / 2005 / 11037 / gn. / Batman / Rafia\ Contender Son
   - / Wiesław Laskowski
    LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
350/280
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
60/48
Startowało koni
59
Ukończyło koni
56
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:15:18 AM
7 - C
Data: 12-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - C -dwufazowy - Mała Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CROS (168)MarcinMATELSKI054,97024,61900 PLN
   Holszt. / GER / stallion / 2004 / 421000016704 / gn. / Chambertin / Zullia\ Cantus
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
2RITUS (187)MaksymilianWECHTA054,42024,69700 PLN
   HANN / GER / gelding / 1997 / 07448 / gn. / Ritual / Granessa\ Grannus
   
    KJ Wechta Rosnówko
3CALANDA (188)MaksymilianWECHTA054,43027,30500 PLN
   HOLSZT. / GER / mare / 2000 / 07988 / c.gn. / Chambertin / Gaenseblume \Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
4ABSATZ (233)GrzegorzPSIUK054,83027,65400 PLN
   SP / POL / stallion / 2003 / 09606 / gn. / Aviano / Barba\ Cynik
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
5AMORNIEK (184)MarekWACŁAWIK058,32028,71200 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2005 / 05.04836 / c.gn. / Concetto / Theaniek\ Celano
   
    KJ Wechta Rosnówko
6DIANA L (132)AlicjaGRYGIER058,27029,04100 PLN
   SP / POL / mare / 2005 / 11593 / j.gn. / Bishof L / Donnerdamme L\ Dobrock
   - / Artur Koperski
    JKS Jantar Stryków
7BRONCO VAN DE VELDMOLEN (45)MaciejCHARLIŃSKI (J.1994)052,17031,5750 PLN
   BWP / BEL / gelding / 2001 / W-201389-BWP / gn. / Kashmir van Schuttershof / Scarlet V\ D Zuuthoeve
   - / Marek Charliński
    LKJ Abaria Iwno
8LARIUS-STAR (208)ŁukaszTROSZCZYŃSKI057,32032,8650 PLN
   Duńska gorąca krew / DEN / stallion / 2003 / 11275 / gn. / Solos Landtinus / Wiosa\ Wolkenstein II
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9URACA VAN DE HEYDEHOEK (60)TomaszKUCZERAWY053,33033,9730 PLN
   BWP / BEL / mare / 1997 / 07490 / sk.gn. / Esprit de Conqete / Faenza Castellas\ Inchalaa
   - / Bolesław Kuczerawy
    LKJ Platan Wrocław
10FULL PLEASURE (118)KatarzynaBAWŁOWICZ059,46034,9630 PLN
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316627904 / kaszt. / Full House / Fritzi\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
11RAINBOLL (206)ŁukaszTROSZCZYŃSKI060,82035,5230 PLN
   HOLSZT / GER / gelding / 2003 / DE421000164403 / gn. / Ramiros Sohn II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
12ZULINE (147)MarcinBĘTKOWSKI060,02036,1730 PLN
   KWPN / NED / mare / 2004 / 04.00272 / gn. / Phin Phin / Juline\ Burggraaf
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
13CALGARY (104)PatrykBADOWSKI (JM.1997)053,08428,2330 PLN
   OLD. / GER / mare / 2001 / 418180101401 / gn. / Calvaro / Agramee\ Gramento
   
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR Gubin
14LEGIUS (207)ŁukaszTROSZCZYŃSKI056,67431,3130 PLN
   HANN / GER / stallion / 2004 / DE431316723304 / kaszt. / Litas-Star / Female\ Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
15CHOOPERS CREEK (33)AgataMIZGIER055,07431,7330 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2003 / 441411145803 / gn. / Cordobes II / Fantasie\ Fabuloso
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
16VAGANT (158)MichałSIEDLACZEK060,69432,1130 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2002 / 02.11971 / gn. / Cantos / Pavanta\ Iroko
   - / Józef Marciniak
    SKF KJK Gzel Rybnik
17LANTANA (35)KatarzynaLASKOWSKA057,55434,57
   SP / POL / mare / 2005 / 10798 / c.gn. / Come On / Losita 2\ Landwind II B
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
18IBIZA (171)HubertPIETROWSKI055,34435,30
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / 10457 / siwa / Correro / Izana\ Alkierz
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
19LUCIANO L (138)AnnaSZLEZINGER060,72436,05
   SP / POL / stallion / 2005 / 10942 / siwa / Bischof L / Ludgarda L\ Lord Lepanto
   - / Henryk Szlezinger
    Warszawski KJ
20KILER (40)PiotrFRAGSTEIN-NIEMSDORFF056,73833,90
   SP / POL / gelding / 1998 / 07566 / kaszt. / West / Karta\Dem
   - / Poitr Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
21PABLO (53)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA053,70Elim.
   Old. / GER / stallion / 2002 / 08759 / kara / Pik Labionica / Ondra\ Cor De La Brillant
   - / Dariusz Michalak
    Fundacja KJ " Zbyszko"
22GRAF PILOX (100)KamilaBADOWSKA (JM.1997)056,39Rez.
   HANN / GER / stallion / 2001 / 008516 / gn. / Wogenbrecher / Gremlin\ Gloster
   - / Jarosław Sekuła
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR Gubin
23QUATTRO S (22)BartłomiejWŁODARSKI056,98Rez.
   SP / POL / stallion / 2004 / - / kaszt. / Romualdo / Quanta\ Quamiro
   - / Stanisław Szurik
    KJ " Młyńska Struga "
24SCOPIO (94)MściwojKIECOŃ057,69Rez.
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
25GIBRALTAR REX- Z- PLUS- S (67)RenataWÓJCIK059,39Rez.
   SP / POL / stallion / 2005 / 10567 / gn. / Rex Z / Giornata\ Garantie
   - / Wiesława Szumlkowska
    KJ Młyńska Struga
26ZALOUBET K (38)PiotrFRAGSTEIN-NIEMSDORFF451,94
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.13213 / siwa / Taloubet / Janneke\ Burggraaf
   - / SK Bielin
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
27VIRCOLAN (76)DianaSOMMEROVA453,18
   
   
    CZE
28CADOR 4 (125)BartoszGAUZA (J.1995)454,75
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / 421000026103 / gn. / Cassini I / Mira G\ Linaro
   - / Monika Gauza
    WTK Hermanów
29ESCATO (52)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA456,29
   HANN / GER / stallion / 2004 / 431317013204 / kara / Escudo I / Dakota\ Dorian
   - / A. Michalak
    Fundacja KJ " Zbyszko"
30CAREN (11)MichałGOSPODARCZYK456,35
   SP / POL / mare / 2004 / 10580 / gn. / Landjonker S / Carmen\ Nurjev
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    KJ Lotus Poznań
31SENSU STRICTO (49)NataliaŁANGOWSKA458,38
   HANN / GER / gelding / 2005 / 431311301905 / sk.gn. / Stakkato / Charlys Sister\ Calypso II
   - / Hieronim Łangowski
    JKS Tornado Szczecin
32ACCORO BOY (119)KatarzynaBAWŁOWICZ459,69
   Mekl. / GER / stallion / 2004 / 427270183204 / c.gn. / Acorado II / Kassandra\ Kolibri
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
33PI QUATORZE (24)PaulinaWIELGÓRSKA460,59
   S.F. / BEL / stallion / 2003 / 03783625N / gn. / Baloubet Du Rouet / Quadrophenia De L Ea\ Jus D
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
34UNIQUE LADY (12)MarcinTOMPOROWSKI461,48
   Holszt. / GER / mare / 2004 / DE421000010404 / gn. / Carpaccio / Nightingale I\ Linaro
   - / Marcin Tomporowski
    Bez Przynależności Klubowej POM
35CALIPSO DU MESNIL (86)JuliaMIESZCZAK (J.1994)464,48
   SP / POL / gelding / 2004 / 10683 / gn. / Galisco Du Mesnil / Caranba\ Carbid
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    Bez przynależności klubowej DOS
36LALLIJA (32)AgataMIZGIER671,37
   Westf. / GER / mare / 2002 / 441411102802 / gn. / Lacantus / Dessina\ Debutant
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
37ZALUTO (153)HubertKIERZNOWSKI671,77
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 528003 04.12955 / kara / Odermus R / Orchidee\ Eusebio
   
    KJ Kietlów
38GRANIT (154)HubertKIERZNOWSKI774,13
   
   
    KJ Kietlów
39RAVEN (107)SławomirKLÓSKA855,13
   KWPN / NED / gelding / 2002 / 09448 / gn. / Placido / Reonetty\ Belmondo
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
40FIGARO (156)AnnaMARCINIAK858,07
   Westf. / GER / gelding / 2001 / 08487 / kara / Ferragamo / Desiree\ Der Clou
   - / Józef Marciniak
    LKJ Ostroga Opole
41OLIMP W (175)WiktoriaPOPŁAWSKA858,61
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / 07513 / kara / Oder / Paloma Picasso\ Palmer
   - / Wiktoria Popławska
    JKS Hanna
42CARAVELLA (213)AntoniCHŁAPOWSKI859,50
   SP / POL / mare / 1997 / 07969 / gn. / Cabrol / Czaka\ Czad
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
43KARBON (43)SylwiaBABIŃSKA860,48
   OLD. / GER / stallion / 2002 / - / kara / Landor S / Barina
   - / Bertrand Le Guern
    BLG Consulting
44WHEAWEIJ DE LANDETTA (111)WojciechDAHLKE860,86
   KWPN / NED / gelding / 2003 / 03.05950 / gn. / Carnute / Karoline I\ Cor De La Bryere
   - / Antoni Dahlke
    Budzyński KS Kłos SJ
45ZIPPO LA VIE (120)KatarzynaBAWŁOWICZ861,38
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.04801 / gn. / Karandasj / Freixenett\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
46GAWROSZ (7)MagdaKAMIŃSKA861,60
   SP / POL / gelding / 2003 / 10041 / gn. / Szron / Granula\ Lukan
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
47CZORT R (112)AdriannaKRZANOWSKA881,11
   SP / POL / stallion / 2003 / - / - / Campari M / Centerfold
   - / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
48DARK DREAM F (81)ArkadiuszFIMMEL1073,93
   SP / POL / stallion / 2005 / 10920 / sk.gn. / Quidam F / Dziewiątka\ Rumb
   
    KJ Agro-Handel Śrem
49NEO (115)SławomirKLÓSKA1254,65
   SP / POL / stallion / 2000 / 07441 / gn. / Luron / Naira\ Revlon Boy
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
50LASER (59)DominikKRAWCZYK1255,11
   SP / POL / gelding / 2003 / 10067 / gn. / Lider / Izi
   - / Szymon John
    KJ Kalumet Boszkowo
51OPAL BIS (64)KatarzynaJACKIEWICZ1255,93
   SP / POL / gelding / 2005 / 10883 / gn. / Corrado Son / Opala\ Trawant
   - / Roman Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
52AMZES (134)AndrzejLEMAŃSKI1259,29
   KWPN / NED / stallion / 2005 / 05.06069 / gn. / Indoktro / Linea\ Nimmerdor
   - / Andrzej Lemański
    JKS Jantar Stryków
 PANTENOL (27)PaulinaWIELGÓRSKAElim.
   Czes. Gorąc. / CZE / gelding / 1998 / 10432 / gn. / Landos / Panama\ Pasat
   
    KJ Vena Rogoźnik
 BLANCHETTE (106)SławomirKLÓSKAElim.
   Old. / GER / mare / 2001 / 433330148401 / kaszt. / Quattro B / Blandora\ Zeus
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
 SILVER STAR (101)KamilaBADOWSKA (JM.1997)Elim.
   SP / POL / stallion / 2001 / 08440 / siwa / Spartakus / Evita\ Esprit
   
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR Gubin
 CELANA Z (95)MściwojKIECOŃElim.
   Z / - / mare / 2005 / Z-684905 / kaszt. / Chellano Z / Lavendel\ Hugo
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 WODKA-POLKA (5)MagdaKAMIŃSKAElim.
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / DE421000087006 / gn. / Candillo / Perhaps\ Coriander
   - / Józef Kamiński
    KJ Zbrosławice
 GOLDIKA (116)EsteraSZELĄGElim.
   SP / POL / mare / 2001 / 09640 / siwa / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
 HEKTOR (109)AnnaKRUPSKAElim.
   SP / POL / gelding / 2003 / - / gn. / Alcatraz / Huanita
   - / Anna Krupska
    KJ Neksico Karlino
 MALAJKA (103)PatrykBADOWSKI (JM.1997)Elim.
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / 09796 / siwa / Alger / Messalina\ Magnes
   - / Natalia Włodarczak
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR Gubin
 WINEGRA (63)OlgaGRABOWSKAElim.
   SP / POL / mare / 2001 / 09634 / kaszt. / Roland / Wineta\ Skaleń
   - / Beata Grabowska
    KJ ,,Dworek"
 CORRADO BOY (117)EsteraSZELĄGElim.
   OLD / GER / stallion / 2003 / 418181126603 / siwa / Corrado / Hanessa\ Continue
   - / Marek Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
 CASE Z (72)TomaszMIŚKIEWICZElim.
   Z / - / mare / 2001 / Z-609901 / siwa / Corronell / Doretta Z\ Dutch Capitol
   - / Aleksandra Barlik
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
 OLIMP KG (47)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOWRez.
   SP / POL / gelding / 2003 / 10273 / siwa / Lumpi / Oklahoma\ Wieland
   - / Grzegorz Komin
    KJ Hubertus Lusowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
9/4
Liczba skoków (Jumps)
10/5
Dystans (m)
380/270
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
66/47
Startowało koni
64
Ukończyło koni
52
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:15:20 AM
8 - CC
Data: 12-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - CC -zwykły - Duża Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CANDILLOS BOY (129)AlicjaGRYGIER059,751300 PLN
   HOLSZT / GER / gelding / 2000 / 08041 / gn. / Candillo / Partie\Lido
   - / Marek Grygier
    JKS Jantar Stryków
2QUIDAMS NOBLESSE (123)JacekZAGOR062,091000 PLN
   Westf. / GER / mare / 2004 / DE441411739404 / kaszt. / Quidams Rubin / Favears Fea V\ Faveur
   - / Feliks Einhaus
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
3PI QUATORZE (24)PaulinaWIELGÓRSKA062,32600 PLN
   S.F. / BEL / stallion / 2003 / 03783625N / gn. / Baloubet Du Rouet / Quadrophenia De L Ea\ Jus D
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
4PABLO I (54)EwaMAZUROWSKA064,73400 PLN
   Old. / GER / gelding / 2004 / 433330321904 / - / Pic Labionics / Ondra\ Cor De Brillant
   - / D. Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
5ARISTO Z (73)JiriHRUSKA064,77200 PLN
   
   
    CZE
6LALLIJA (32)AgataMIZGIER069,76200 PLN
   Westf. / GER / mare / 2002 / 441411102802 / gn. / Lacantus / Dessina\ Debutant
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
7WODAN (82)SławomirHARTMAN069,96100 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2003 / 03.04401 / gn. / Fhin Fhin / Freesia\ Ahorn
   - / Sławomir Hartman
    KJ Lotar Biskupiec
8GRACJA (225)JakubKRZYŻOSIAK073,07100 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / 10855 / gn. / Robin Z / Gosta\ Saturn
   
    Bez przynależności klubowej DOS
9DARK CARETINO (130)AlicjaGRYGIER074,0940 PLN
   Westf. / GER / stallion / 2003 / 441412013603 / gn. / Caretino / Dark Monn\ Daenenkoenig
   - / Alicja Grygier
    JKS Jantar Stryków
10TENERIFE'S TABBI (75)JiriHRUSKA471,8940 PLN
   
   
    CZE
11QULUMBUS (161)KonradPAWŁOWSKI (J.1994)472,8240 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2003 / 441411821703 / sk.gn. / Quinar / Arkana\ Amaretto DI
   - / Arpav sp. z o.o.
    Sopocki KJ
12PONITA 18 (55)EwaMAZUROWSKA474,8640 PLN
   KWPN / NED / mare / 2001 / 01.06466 / sk.gn. / Emilion / Donate\ Widor
   - / D. Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
13NEXICA (62)TomaszKUCZERAWY477,56
   SP / POL / mare / 2003 / 616009640003203 / c.gn. / Alcatraz / Neksja\ Turbud Quirinus
   - / Tomasz Kuczerawy
    LKJ Platan Wrocław
14GRAF PILOX (100)KamilaBADOWSKA (JM.1997)478,05
   HANN / GER / stallion / 2001 / 008516 / gn. / Wogenbrecher / Gremlin\ Gloster
   - / Jarosław Sekuła
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR Gubin
15GRACJA R (160)KonradPAWŁOWSKI (J.1994)478,27
   SP / POL / mare / 2000 / 09262 / kaszt. / Fair Play Coudream / Go For Money\ Goldstern
   - / Arpav sp. z o.o.
    Sopocki KJ
16ARES (232)GrzegorzPSIUK478,70
   Wlkp. / POL / stallion / 2005 / POL007530239205 / gn. / Cantanis / Armila\ Arak
   - / Henryk Eron
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
17CANOSO (167)MarcinMATELSKI479,02
   Holszt. / GER / stallion / 2005 / 421000260605 / siwa / Contact Me / Icarlotta\ Caletto I
   - / Andzej Gołaś
    KJ Bonin
18CHOOPERS CREEK (33)AgataMIZGIER479,53
   Westf. / GER / gelding / 2003 / 441411145803 / gn. / Cordobes II / Fantasie\ Fabuloso
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
19WHEAWEIJ DE LANDETTA (111)WojciechDAHLKE480,17
   KWPN / NED / gelding / 2003 / 03.05950 / gn. / Carnute / Karoline I\ Cor De La Bryere
   - / Antoni Dahlke
    Budzyński KS Kłos SJ
20ESPRI 2 (74)JiriHRUSKA480,86
   
   
    CZE
21A QUITE (110)WojciechDAHLKE581,17
   Węg. półkrew / HUN / gelding / 2004 / 10443 / gn. / Quidams Rubin / Libelle\ Landor S
   - / Antoni Dahlke
    Budzyński KS Kłos SJ
22ZALUTO (153)HubertKIERZNOWSKI583,46
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 528003 04.12955 / kara / Odermus R / Orchidee\ Eusebio
   
    KJ Kietlów
23SINEY (155)HubertKIERZNOWSKI685,21
   Old. / GER / mare / 2001 / 433330146101 / gn. / Quincy / Santal\ Aldatus
   
    KJ Kietlów
24UN DIABLO (48)NataliaŁANGOWSKA873,53
   KWPN / NED / mare / 2001 / 01.08215 / gn. / Andiamo / Jonkvrouw\ Burggraaf
   - / Hieronim Łangowski
    JKS Tornado Szczecin
25LAZUR (37)PiotrFRAGSTEIN-NIEMSDORFF878,70
   SP / POL / stallion / 2003 / 10142 / gn. / Elliot / Lektura\ Farnik
   - / SK Bielin
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
26FOREST GUMP (137)AnnaSZLEZINGER878,87
   SP / POL / stallion / 2001 / 09080 / kaszt. / Faust Z / Diatermia\Wagram
   - / Henryk Szlezinger
    Warszawski KJ
27SCOPIO (94)MściwojKIECOŃ879,77
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
28SALLUST-S (90)JacekMIERZWIŃSKI880,28
   SP / POL / stallion / 2000 / 08111 / gn. / Power Prince / Silver Lady\ Rustan
   - / Jacek Mierzwiński
    KS ,,Pegaz" Chwałowice
29LONDON 32 (186)MaksymilianWECHTA893,09
   Old. / GER / stallion / 2002 / 418180047502 / gn. / Landstreicher / De Luxe\ Aldato
   
    KJ Wechta Rosnówko
30ZALVO (133)AndrzejLEMAŃSKI981,26
   KWPN / NED / stallion / 2004 / 04.11274 / kaszt. / Phin Phin / Sarina\ Calvados
   - / Paweł Piątkowski
    JKS Jantar Stryków
31W NATAL (152)NataliaDRAŃCZAREK10102,24
   KWPN / NED / gelding / 2003 / 528003 03.13438 / kaszt. / Ovidius / Ilka B\ Nimmerdor
   
    JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
32WANTOS (71)TomaszMIŚKIEWICZ1275,20
   HANN / GER / gelding / 2001 / 08971 / kara / Welt Hit II / Amera\ Argentan
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
33QUATTRO S (22)BartłomiejWŁODARSKI1293,95
   SP / POL / stallion / 2004 / - / kaszt. / Romualdo / Quanta\ Quamiro
   - / Stanisław Szurik
    KJ " Młyńska Struga "
34OBSIBO (96)MściwojKIECOŃ1398,08
   Westf. / GER / stallion / 2001 / 441411718901 / c.gn. / Obsession / Candy\ Caribo G L
   
    KJ Agro-Handel Śrem
35WALL STREET G (6)MagdaKAMIŃSKA1486,62
   KWPN / NED / gelding / 2003 / 03.10653 / gn. / Indoctro / Havanna\ Athlet Z
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
36CIVIS (70)TomaszMIŚKIEWICZ1592,18
   xx / POL / gelding / 2001 / 09107 / gn. / Jape / Cisza\ mehari
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
37CASIUS PG (140)WojciechDAHLKE16112,68
   SP / POL / stallion / 2002 / 08586 / siwa / Calderon / Pousette \ Pucci
   - / Remigiusz Makowski
    Budzyński KS Kłos SJ
38CONTENANCE A (102)PatrykBADOWSKI (JM.1997)2473,05
   HANN / GER / gelding / 2003 / 431314010903 / c.gn. / Contendro / Nancy\ Nebelhorn
   
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR Gubin
 TORADO 2 (185)MaksymilianWECHTAElim.
   KWPN / NED / stallion / 2000 / 00.10067 / gn. / It S Morano / Lalinda\ Nimmerdor
   
    KJ Wechta Rosnówko
 DILMAR (68)RenataWÓJCIKElim.
   SP / POL / stallion / 2003 / 09696 / gn. / Maram / Dilejt\ Sofix
   - / Renata Wójcik
    KJ Młyńska Struga
 UCAYALI (61)TomaszKUCZERAWYElim.
   SP / POL / mare / 2002 / 09525 / kaszt. / Qumball / Uraca v.d. Heydehoek
   - / Bolesław Kuczerawy
    LKJ Platan Wrocław
 CALIPSO DU MESNIL (86)JuliaMIESZCZAK (J.1994)Elim.
   SP / POL / gelding / 2004 / 10683 / gn. / Galisco Du Mesnil / Caranba\ Carbid
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    Bez przynależności klubowej DOS
 WINEGRA (63)OlgaGRABOWSKAElim.
   SP / POL / mare / 2001 / 09634 / kaszt. / Roland / Wineta\ Skaleń
   - / Beata Grabowska
    KJ ,,Dworek"
 MALAJKA (103)PatrykBADOWSKI (JM.1997)Elim.
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / 09796 / siwa / Alger / Messalina\ Magnes
   - / Natalia Włodarczak
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR Gubin
 URIEL (36)KatarzynaLASKOWSKAElim.
   HOLST. / GER / mare / 2004 / 421000104104 / gn. / Catoki / Lena W\ Coriano
   
    KJ Korona Wałcz
 CZORT R (112)AdriannaKRZANOWSKAElim.
   SP / POL / stallion / 2003 / - / - / Campari M / Centerfold
   - / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
 ŻYWAGO (131)AlicjaGRYGIERRez.
   SP / POL / stallion / 2001 / 08264 / sk.gn. / Lavendel / Żytanes\Orange Bay
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS Jantar Stryków
 VERSACE H (97)MściwojKIECOŃRez.
   KWPN / NED / mare / 2002 / - / - / Orame / Nightingale\ Indorado
   
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
81
Startowało koni
48
Ukończyło koni
38
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:15:22 AM
R7 - LL
Data: 13-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R7 - LL -dokładności bez rozgrywki "Towarzyski" - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--10MISS MAJORKA (139)MariaPIASECKA047,96
   - / - / mare / 2000 / - / - / Allegro I / Majorka
   
    Bez przynależności klubowej
1--10WARIA (176)KlaudiaRAUSIŃSKA (JM.1997)050,93
   
   
    JKS Hanna
1--10PIA MARINO L (236)ŁukaszKRAJEWSKI051,07
   SP / POL / gelding / 2008 / - / siwa / Paramour / Pia Lotta 6
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--10PIA MARINO L (236)ŁukaszKRAJEWSKI052,39
   SP / POL / gelding / 2008 / - / siwa / Paramour / Pia Lotta 6
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--10WARIA (176)KlaudiaRAUSIŃSKA (JM.1997)052,49
   
   
    JKS Hanna
1--10MODELKA (221)JoannaSKRZYPCZAK (JM.1997)052,65
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / 09957 / gn. / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--10MISS MAJORKA (139)MariaPIASECKA052,93
   - / - / mare / 2000 / - / - / Allegro I / Majorka
   
    Bez przynależności klubowej
1--10JAŚMIN (178)DariaSZMARO060,01
   
   
    UKJ Karmen Niekłonice
1--10TAURUS (192)SławomirKLÓSKA061,60
   Wlkp. / POL / stallion / 2007 / - / c.gn. / Domestos / Tradycja
   - / Paulina Jabłońska
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
1--10FAROUGE (234)PaulinaWIELGÓRSKA065,34
   
   
    KJ Vena Rogoźnik
11--12FAROUGE (234)PaulinaWIELGÓRSKA465,03
   
   
    KJ Vena Rogoźnik
11--12TAURUS (192)SławomirKLÓSKA465,57
   Wlkp. / POL / stallion / 2007 / - / c.gn. / Domestos / Tradycja
   - / Paulina Jabłońska
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
13HOLLY SONG (13)KatarzynaPETERSON676,38
   SP / POL / mare / 2004 / - / c.gn. / Song / Hipoteka
   - / Katarzyna Peterson
    Bez przynależności klubowej
14GROSS MONTANO STAR (222)MartaŚMIAŁEK883,00
   
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
14
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:15:23 AM
R8 - L
Data: 13-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R8 - L -dokładności bez rozgrywki - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--9ZAMIRA (128)RyszardKOWALSKI (J.1995)054,44
   KWPN / NED / mare / 2004 / 04.08418 / kaszt. / Papillon L.M. / Utah\ Hilton
   
    WTK Hermanów
1--9TRADYCJA (193)PaulinaJABŁOŃSKA054,73
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / - / c.gn. / Rotmistrz / Tatra I
   - / Paulina Jabłońska
    LKS Cwał Poznań
1--9WARIA (176)KlaudiaRAUSIŃSKA (JM.1997)054,95
   
   
    JKS Hanna
1--9NOSTRADAMUS (15)FilipFALKIEWICZ058,77
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
1--9CORTAZAR (224)MartaŚMIAŁEK058,78
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / 08010 / siwa / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--9LIBELLO-STAR (215)PaulinaZIELIŃSKA (J.1994)059,41
   HANN / GER / stallion / 2004 / DE 431316723804 / kaszt. / Litas-Star / Amazone\ Amerigo Vespucci
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--9CORDINO (10)MichałGOSPODARCZYK060,72
   - / POL / stallion / 2008 / - / kaszt. / Cantero / Caren
   - / E.Suszek, D.Cwalina
    KJ Lotus Poznań
1--9VEKTRA (243)MarekKOPRAS063,03
   SP / POL / mare / 1998 / - / - / Markies V / Venesa\ Fanimo
   
    Kopras Sp. z o.o.
1--9CONCORDE (212)AntoniCHŁAPOWSKI063,08
   
   
    KJ CH Jaszkowo
10--15TRADYCJA (193)PaulinaJABŁOŃSKA452,72
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / - / c.gn. / Rotmistrz / Tatra I
   - / Paulina Jabłońska
    LKS Cwał Poznań
10--15OBORA'S LIMERO (42)KarolinaFRAGSTEIN-NIEMSDORFF455,81
   Old. / CZE / gelding / 2006 / - / gn. / Griseldi L / Dorina
   - / Karolina Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
10--15OBORA'S LIMERO (42)KarolinaFRAGSTEIN-NIEMSDORFF456,03
   Old. / CZE / gelding / 2006 / - / gn. / Griseldi L / Dorina
   - / Karolina Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
10--15VEKTRA (243)MarekKOPRAS458,63
   SP / POL / mare / 1998 / - / - / Markies V / Venesa\ Fanimo
   
    Kopras Sp. z o.o.
10--15PIPILOTTA (78)WojciechŁAMASZ462,16
   Westf. / GER / mare / 2002 / - / gn. / Pep / Baronesse
   - / Wojciech Łamasz
    Bez przynależności klubowej DOS
10--15PIPILOTTA (78)WojciechŁAMASZ462,92
   Westf. / GER / mare / 2002 / - / gn. / Pep / Baronesse
   - / Wojciech Łamasz
    Bez przynależności klubowej DOS
16GROSS MONTANO STAR (222)MartaŚMIAŁEK567,87
   
   
    KJ CH Jaszkowo
17WIK DAY (14)MajaGROMBALA-FALKIEWICZ670,02
   SP / POL / gelding / 2006 / - / c.gn. / Day Dream II 'S' / Wiktoria
   - / Maja Grombala-Falkiewicz
    Pomorska Liga Jeździecka
18--20MARCO (219)JoannaSKRZYPCZAK (JM.1997)862,31
   SP / POL / gelding / 2002 / 09948 / kaszt. / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
18--20JAŚMIN (178)DariaSZMARO879,10
   
   
    UKJ Karmen Niekłonice
18--20HOLLY SONG (13)KatarzynaPETERSON879,66
   SP / POL / mare / 2004 / - / c.gn. / Song / Hipoteka
   - / Katarzyna Peterson
    Bez przynależności klubowej
21KOLIBER (220)JoannaSKRZYPCZAK (JM.1997)1068,66
   SP / POL / gelding / 2003 / 09943 / kaszt. / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
22AROMIR (41)KarolinaFRAGSTEIN-NIEMSDORFF1276,38
   SP / POL / stallion / 2006 / 10997 / sk.gn. / Palegro / Arnika\ Carbano
   - / Karolina Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
 HOLLY SONG (13)KatarzynaPETERSONElim.
   SP / POL / mare / 2004 / - / c.gn. / Song / Hipoteka
   - / Katarzyna Peterson
    Bez przynależności klubowej
 TOP FARMS RELAX (201)JoannaBROMEKElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / - / - / Palaser / Romana
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
 TOP FARMS RELAX (201)JoannaBROMEKElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / - / - / Palaser / Romana
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
 NEJVA (200)AnnaPEMPERAElim.
   
   
    KJ Pony
 NEJVA (200)AnnaPEMPERAElim.
   
   
    KJ Pony
 AROMIR (41)KarolinaFRAGSTEIN-NIEMSDORFFRez.
   SP / POL / stallion / 2006 / 10997 / sk.gn. / Palegro / Arnika\ Carbano
   - / Karolina Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
64
Startowało koni
28
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:15:24 AM
R9 - P
Data: 13-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R9 - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No R9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CYKLAMEN (39)PiotrFRAGSTEIN-NIEMSDORFF059,33300 PLN
   SP / POL / gelding / 2004 / - / siwa / Carrson / Cymes
   - / SK Bielin
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
2CAYETAN (205)ŁukaszTROSZCZYŃSKI059,48200 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411245006 / gn. / Cayetano L / Wonderful One\ Weinberg
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3CRISTALL (20)ZofiaDZIEWOLSKA063,14100 PLN
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / 421000114706 / c.gn. / Cristo / Olana B\ Lantaan
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
4ABIGAIL 63 (21)ZofiaDZIEWOLSKA063,85
   OLD. / GER / mare / 2001 / - / gn. / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
5PREZYDENT II W (108)AgataGURZYŃSKA (JM.1998)065,28
   SP / POL / gelding / 2004 / 10180 / c.gn. / Desant / Prunelka\ Premix
   
    Bez przynależności klubowej KPO
6ZAMIRA (128)RyszardKOWALSKI (J.1995)067,34
   KWPN / NED / mare / 2004 / 04.08418 / kaszt. / Papillon L.M. / Utah\ Hilton
   
    WTK Hermanów
7COPACABANA K (157)AnnaMARCINIAK067,84
   SP / POL / mare / 2006 / 11467 / gn. / Contendens / Centina\ Centesimo
   - / Józef Marciniak
    LKJ Ostroga Opole
8REMZI (189)JiriHRUSKA069,32
   
   
    CZE
9PABLO (53)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA070,99
   Old. / GER / stallion / 2002 / 08759 / kara / Pik Labionica / Ondra\ Cor De La Brillant
   - / Dariusz Michalak
    Fundacja KJ " Zbyszko"
10BRISBANE (83)SławomirHARTMAN071,94
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 528003 06.00655 / siwa / Sydney / Sarina\ Kingston
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
11CHALLENGER X (241)ŁukaszPIKSA174,29
   Wurt. / GER / stallion / 1998 / - / - / Carolus / Nanette\ Nebelwerfer
   - / Wojciech Kostrzewa
    LKS Cwał Poznań
12ZAFIRA (242)ArkadiuszFIMMEL174,32
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
13SEMINO 5 (209)ŁukaszTROSZCZYŃSKI176,22
   Old. / GER / gelding / 2006 / DE 418180128406 / sk.gn. / Stalypso / Celline\ Couleur - Rubin
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
14JURAND (127)BartoszGAUZA (J.1995)463,70
   
   
    WTK Hermanów
15CHELLAND (85)SławomirHARTMAN466,16
   OLD. / GER / stallion / 2007 / 433330973707 / gn. / Colander / Landgirl\ Landjunge
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
16NOSTRADAMUS (15)FilipFALKIEWICZ472,10
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
17BADORETTE (143)LeszekGRAMZA577,93
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.02999 / gn. / Numero Uno / Voila B\ Nolisco
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
18CORNE (87)MagdalenaPODSIADŁY678,89
   KWPN / NED / stallion / 2007 / 10683 / kaszt. / Sydney / Odetta
   - / Maria Zaporowska
    OSK Michalscy Trzebnica
19CORTAZAR (224)MartaŚMIAŁEK681,03
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / 08010 / siwa / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
20STUNTMAN 10 (57)EwaMAZUROWSKA782,55
   HANN / GER / gelding / 2005 / DE431313302805 / sk.gn. / Silvio I / Silver Dream\ Singular
   - / D.Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
21SARMATA (3)AnnaBEYGER866,14
   SP / POL / stallion / 2004 / 616009520108004 / kaszt. / Sapiecha / Samantha\ Court
   - / Marzena Beyger
    Bez przynależności klubowej KPO
22REMBRAND (240)PaulinaZIELIŃSKA (J.1994)1183,88
   Mecklenburger / GER / gelding / 2000 / 427270143900 / gn. / Romulus / Cindy II\ Carprilli
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
23LATURNUS-STAR (214)PaulinaZIELIŃSKA (J.1994)1687,19
   HANN / GER / stallion / 2004 / 431316724004 / kaszt. / Litas-Star / Letta\ Lamento
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
24WIK DAY (14)MajaGROMBALA-FALKIEWICZ32102,70
   SP / POL / gelding / 2006 / - / c.gn. / Day Dream II 'S' / Wiktoria
   - / Maja Grombala-Falkiewicz
    Pomorska Liga Jeździecka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
24
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:15:26 AM
9B - C
Data: 13-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9B - C -dwufazowy - Finał Rundy Młodych Koni (6 l.) - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 9B)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1COLINA (179)MarekWACŁAWIK065,03024,151300 PLN
   Holszt. / GER / mare / 2006 / 421000226706 / siwa / Clearway / Estha\ Cordelabryere
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
2CORNVILLE (4)AgnieszkaNURKOWSKA061,04024,461000 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 2006 / 421000402006 / gn. / Contender / S-Landdiva\ Landjunge
   - / Tomasz Mikołajczyk
    Kielecki KJ
3BALDESSARINI (146)MarcinBĘTKOWSKI067,75024,84600 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 06.06405 / gn. / Contendro II / Jamira B\ Damiro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
4BARTINO (145)MarcinBĘTKOWSKI063,49025,46400 PLN
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08318 / gn. / Ultimo / N.Jtriomf\ Julius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5NORDWIND (165)MarcinMATELSKI461,57200 PLN
   Holszt. / GER / stallion / 2006 / 421000039506 / siwa / Cassini II / Naomagic\ Acord II
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
6WODKA-POLKA (5)MagdaKAMIŃSKA461,60200 PLN
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / DE421000087006 / gn. / Candillo / Perhaps\ Coriander
   - / Józef Kamiński
    KJ Zbrosławice
7QUINTUS 93 (180)MarekWACŁAWIK465,08100 PLN
   Holszt. / GER / stallion / 2006 / DE421000114906 / siwa / Quinar / Grande Nation\ Capitol I
   - / Wechta S.A.
    KJ Wechta Rosnówko
8HARLEKIN (16)AgnieszkaOLSZEWSKA569,54100 PLN
   SP / POL / gelding / 2006 / 11626 / c.gn. / Etos / Heroina\ Kartacz
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
9LANCOME (34)KatarzynaLASKOWSKA779,83
   SP / POL / stallion / 2006 / 10887 / gn. / Cajero / Losita 2\ Landwind II B
   
    KJ Korona Wałcz
10QUEEN (19)AgnieszkaOLSZEWSKA861,37
   Holszt. / GER / mare / 2006 / 421000140206 / gn. / Quidam de Revel / Jasmin VI\ Acord II
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
11FOR LANCER III (26)PaulinaWIELGÓRSKA1491,23
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411302306 / gn. / For Pleasure / Lipniki\ Lancer III
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
10/4
Dystans (m)
400/260
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
69/45
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 11-13 maja 2012 r.
Wydruk: 14-05-2012 9:15:27 AM
10 - N1
Data: 13-05-2012
HUBERTUS 2.0.0.6 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - N1 - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - Tabela A; Art. 269.5
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WINEGRA (63)OlgaGRABOWSKA4441,13700 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / 09634 / kaszt. / Roland / Wineta\ Skaleń
   - / Beata Grabowska
    KJ ,,Dworek"
2GAWROSZ (7)MagdaKAMIŃSKA4443,06450 PLN
   SP / POL / gelding / 2003 / 10041 / gn. / Szron / Granula\ Lukan
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
3ABIGAIL 63 (21)ZofiaDZIEWOLSKA4444,40300 PLN
   OLD. / GER / mare / 2001 / - / gn. / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
4NEO (115)SławomirKLÓSKA4444,57200 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / 07441 / gn. / Luron / Naira\ Revlon Boy
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
5LASER (59)DominikKRAWCZYK4445,25100 PLN
   SP / POL / gelding / 2003 / 10067 / gn. / Lider / Izi
   - / Szymon John
    KJ Kalumet Boszkowo
6CELANA Z (95)MściwojKIECOŃ4445,28100 PLN
   Z / - / mare / 2005 / Z-684905 / kaszt. / Chellano Z / Lavendel\ Hugo
   
    KJ Agro-Handel Śrem
7CARAVELLA (213)AntoniCHŁAPOWSKI4445,8650 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / 07969 / gn. / Cabrol / Czaka\ Czad
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
8AMZES (134)AndrzejLEMAŃSKI4448,2850 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2005 / 05.06069 / gn. / Indoktro / Linea\ Nimmerdor
   - / Andrzej Lemański
    JKS Jantar Stryków
9CALGARY (104)PatrykBADOWSKI (JM.1997)4448,8120 PLN
   OLD. / GER / mare / 2001 / 418180101401 / gn. / Calvaro / Agramee\ Gramento
   
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR Gubin
10SILVER STAR (101)KamilaBADOWSKA (JM.1997)4449,9520 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / 08440 / siwa / Spartakus / Evita\ Esprit
   
    LUKS ,,Nysa" przy ZSR Gubin
11OLIMP W (175)WiktoriaPOPŁAWSKA4451,2220 PLN
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / 07513 / kara / Oder / Paloma Picasso\ Palmer
   - / Wiktoria Popławska
    JKS Hanna
12BIJZONDER S (126)BartoszGAUZA (J.1995)4451,2820 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 52800300027376 / gn.. / Abke / Utoloma S\ Libero H
   
    WTK Hermanów
13ZANDO M (88)MagdalenaPODSIADŁY4452,5820 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 528003 04.01481 / gn. / Placido / Nalette\ Goodwilll
   
    OSK Michalscy Trzebnica
14ELODIA (8)NinaNIEPOMNIASZCZIJ4453,64
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / 09489 / karosr. / Czad / Elana\ Epizod
   - / Jerzy Niepomniaszczij
    KJ Zbrosławice
15CHACCO - RED (210)ŁukaszTROSZCZYŃSKI4458,41
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE 441411243806 / kaszt. / Chacco-Blue / Granita\ Grannus
   - / Antoni CHłapowski
    KJ CH Jaszkowo
16PABLO (53)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA4458,81
   Old. / GER / stallion / 2002 / 08759 / kara / Pik Labionica / Ondra\ Cor De La Brillant
   - / Dariusz Michalak
    Fundacja KJ " Zbyszko"
17CRISTALL (20)ZofiaDZIEWOLSKA4248,73
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / 421000114706 / c.gn. / Cristo / Olana B\ Lantaan
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
18CHALTAIRE Z (181)MarekWACŁAWIK4251,04
   Z / - / stallion / 2006 / Z-571806 / gn. / Chellano Z / Nymphe B\ Voltaire
   
    KJ Wechta Rosnówko
19PREZYDENT II W (108)AgataGURZYŃSKA (JM.1998)4046,25
   SP / POL / gelding / 2004 / 10180 / c.gn. / Desant / Prunelka\ Premix
   
    Bez przynależności klubowej KPO
20CASSILIO (182)MarekWACŁAWIK3946,18
   Holszt. / GER / stallion / 2006 / 421000200206 / gn. / Cassini I / M-Heraldik\ Heraldik
   - / Quamiro Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
21LEGIUS (207)ŁukaszTROSZCZYŃSKI