Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody - I El. HPP 2007/2008

Jaszkowo, 26-28 października 2007 r.
Wydruk: 28-10-2007 18:46:52
1 A - P
Data: 26-10-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 A - P -z oceną stylu - Runda Młodych Koni (5 lat)
(Competition No 1 A)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--2VASCOVEL (117)KamilaKUŚMIERKOWSKA8,164,96
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
1--2TMN CORIANA (263)JarosławSKRZYCZYŃSKI8,167,45
   
   
    KJ Absolut
3--4RAMSTAIN (33)ŁukaszMATLA8,065,65
   SP / - / stallion / 2002
   - / Zbigniew Kostrzewski
    KJK Bolix Żywiec
3--4VLACIDO (87)PiotrMORSZTYN8,070,08
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Placido / Kaganita\ Faram
   
    WKS Śląsk Wrocław
5--7BOLIWIA (186)OliwiaWIERZBOWSKA7,959,22
   SP / POL / mare / 2002 / Elvis / Brenda\ Farn
   
    KJ Wechta Rosnówko
5--7CAMILLO SON (185)OliwiaWIERZBOWSKA7,962,25
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
5--7PABLO (58)AleksandraSŁUSZNIAK7,969,03
   Old. / GER / stallion / 2002 / Pik Labionica / Ondra
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
8CARLA (59)AleksandraSŁUSZNIAK7,864,93
   SP / POL / mare / 2002 / Elvis / Candy
   - / Klaudia Siarkiewicz
    KJ Vertus Łódź
9--12LIMOGE 3 (208)AlicjaGRYGIER (J.1989)7,761,63
   HANN / GER / mare / 2002 / Lux / Golden Girl
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
9--12PANKRACY (83)MarekZIOMEK7,763,87
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Pithagoras / Happy Lady
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
9--12ZANDORELLA KZ (71)MarcinPAKUŁA7,764,88
   - / NED / mare / 2002 / Zandor Z / Cinderella
   - / Klaver Caiss
    LKJ Chersoń Bielin
9--12FLAMENCO (143)SławomirUCHWAT7,772,62
   HANN / GER / gelding / 2002 / Fly High / -
   - / Roman Roszkiewicz
    JKS Pogórze
13--17RAVEN (225)SławomirKLÓSKA7,661,48
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Placido / Reonetty\ Belmondo
   
    KJ Lotus Poznań
13--17MARCEPAN (162)KrzysztofMAZUR7,664,84
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Correro / Muza
   - / Z. Urban
    CWKS Legia Warszawa
13--17WALANTAINES (214)MateuszWOJCIECHOWSKI7,666,75
   SP / POL / stallion / 2002 / Wanta / Lambada
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
13--17OMAR PLUS-S (217)AleksandraLUSINA7,666,87
   SP / POL / gelding / 2002 / Elvis / Olibobik
   
    KJ Agro-Handel Śrem
13--17ROVETTO (196)JacekBOBIK7,671,43
   OLD / GER / stallion / 2002 / Radiator / Semiramis
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
18--23DAKAR Z (72)Grzegorz A.KUBIAK7,566,90
   SP / BEL / stallion / 2002 / Dutch Capitol / Callie Z
   - / Roman Barlik, Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
18--23IZAURUS (30)HenrykŚWIĘCICKI7,567,69
   SP / POL / stallion / 2002 / Contender Son / Izuna\ Huncwot
   - / Henryk Święcicki
    Stow. Jeździeckie Baborówko
18--23SUMAK (144)SławomirUCHWAT7,567,83
   - / POL / gelding / 2001 / Carbid / Suprise
   - / Roman Roszkiewicz
    JKS Pogórze
18--23VINCENT Y (198)MaciejGAŁKIEWICZ7,568,91
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Cavalier / Nobella
   - / Maciej Gałkiewicz
    BKJ Bogusławice
18--23ANDRUS (61)StanisławMARCHWICKI7,569,33
   SP / POL / gelding / 2002 / Elvis / Alcara
   - / Klaudia Siarkiewicz
    KJ Vertus Łódź
18--23VAN HALEN (95)PiotrMORSZTYN7,573,70
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Hors La Loi I / Horetta\ Cavalier
   
    WKS Śląsk Wrocław
24--26SIBILLA (77)MichałWOŹNIAK (J.1989)7,462,39
   SP / POL / mare / 2002 / Trawant / Sibjka
   - / A.Woźniak
    BKJ Bogusławice
24--26COMET (172)ZbigniewSZREJDER7,464,41
   Hol. / DEN / gelding / 2002 / Coronado II / Caletta
   - / Zbigniew Szrejder
    LJKS Piaf Osielsko
24--26TANGO (156)ŁukaszIDKOWIAK7,464,87
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
27RYTMIKA (237)MichałWOŹNIAK (J.1989)7,357,58
   SP / POL / mare / 2002 / Rytm / Rosa Gala
   - / A. Woźniak
    BKJ Bogusławice
28ROBBY (205)NataliaKAMIŃSKA7,268,08
   HANN / GER / stallion / 2002 / Romantiko / Sandra
   - / Natalia Kamińska
    KJ Vena Sport
29BRETANIA (122)MarzenaCHOCIEJ6,957,48
   SP / POL / mare / 2002 / Harwest / Brentura
   - / Jacek Kuzyniu
    JKS Tornado Szczecin
30QUERIDO (275)EwaMAZUROWSKA6,868,06
   Hol. / GER / gelding / 2002 / Quantum / Fee XIII\ Caletto I
   - / Jarosław Kołakowski
    KJ Kuźnia Nowowiejska
31LENA (41)JanCHRZANOWSKI6,768,32
   - / - / mare / 2002
   
    Niezrzeszony
32--33RODOLFO (259)OlgaMOŻEJKO6,662,07
   HANN / GER / gelding / 2002 / Gold Camilla / Raphael
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
32--33LACORDAIRE 3 (88)AgnieszkaPERSKA6,667,84
   - / GER / gelding / 2002 / Landor S / Gina Corina
   - / Jacek Kosow
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
34--35VIVALDI (135)AnnaDZIEWOLSKA (JM.1991)5,961,94
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Orane / Notredame
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
34--35CARMEN (138)JakubOLESIEJUK5,966,42
   - / GER / mare / 2002 / Contendro / Emotion
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
 DOCENT (271)AndrzejKUŚWIKBO93,25
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Markiez V / Delicja
   
    KJ Wolica Kalisz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
36
Ukończyło koni
36
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody - I El. HPP 2007/2008

Jaszkowo, 26-28 października 2007 r.
Wydruk: 28-10-2007 18:46:57
1 B - N
Data: 26-10-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 B - N -z oceną stylu - Runda Młodych Koni (6 lat)
(Competition No 1 B)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--2UNISCO (84)MarekZIOMEK8,060,97
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
1--2ŻYWAGO (57)JuliaKRUSZYNIEWICZ (JM.1992)8,065,19
   SP / POL / stallion / 2001 / Nurjev / Żytanes\Orange Bay
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS Tornado Szczecin
3--4URGENT (267)JarosławSKRZYCZYŃSKI7,966,70
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Ojasper / Zytani\Wahtamin
   - / Jacek Tarczyński
    KJ Absolut
3--4ALBERT K (207)AlicjaGRYGIER (J.1989)7,968,69
   HANN / GER / gelding / 2001 / Acord II / Weltgirl
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
5--8ABIGAILE (136)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)7,860,42
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
5--8UMARINA (23)KrzysztofPOŁCZYŃSKI7,863,68
   KWPN / NED / mare / 2001 / Indoctro / Marina
   - / Marek Odzimek
    GLKS Sokół Damasławek
5--8A-CARIERA (166)MichałSIEDLACZEK7,866,44
   Hol. / POL / mare / 2001 / Cascavelle / Arkadia\ Arcus
   - / Agnieszka Bohan
    KS OSK Siedlaczek Rybnik
5--8SCAMPOLO 28 (169)AnnaSZARY7,868,22
   Czeska Gorąc. / SK / mare / 2001 / Scampolo / Lord Inci\Tatus 6
   - / Mirosław Szary
    KJK ,,Szary" Michałowice
9--11ILUZJON (129)EwaMAZUROWSKA7,763,63
   Czeska Gorącokrwista / CZE / stallion / 2001 / Dantes / Idyla
   - / Jacek Wargalla
    KJ Kuźnia Nowowiejska
9--11DON GRANDI P (128)SławomirKACZMAREK7,765,95
   SP / POL / stallion / 2001 / Grandioso / Dunka
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
9--11CHATEAU (36)ŁucjaMAJKA7,766,69
   SP / POL / stallion / 2001 / Cavallo / Choreografia\Ferro
   - / Łucja Majka
    KJ Szumawa Bobrowiec
12URIAS (255)GrzegorzKUBIAK7,673,39
   KWPN / NED / gwlding / 2001 / Indoctro / Ebilithya\ Ramiro Z
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
13--14WELT ROCK II (16)DawidKUBIAK7,562,80
   
   
    Niezrzeszony
13--14ESCALONA (60)WłodzimierzZAJCEW7,565,69
   HANN / GER / mare / 2001 / Escudo / Cherrybomb
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
15--16LUDO (223)SławomirKLÓSKA7,459,81
   - / POL / gelding / 2001
   
    KJ Lotus Poznań
15--16UITMUNTEND K (69)MarcinPAKUŁA7,469,47
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Cruising / Nathalie
   - / Klaver Caiss
    LKJ Chersoń Bielin
17HISZPAN (152)MałgorzataWARDZAŁA (J.1989)7,366,50
   - / POL / gelding / 2001
   - / Lesław Sarachman
    LKJ Klikowa
18--20RADON (26)ZofiaPOŁCZYŃSKA7,157,48
   SP / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   - / Dawid Rakoczy
    GLKS Sokół Damasławek
18--20NEMO (43)KatarzynaJACKIEWICZ7,162,92
   SP / POL / gelding / 2001 / Nurjev / Bamba\Dłużnik
   - / K.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
18--20DRAGON (159)MarikaANTOLAK7,169,77
   SP / POL / gelding / 2001 / Elvis / Dygresja
   - / Marika Antolak
    CWKS Legia Warszawa
21--22FIGARO (165)MichałSIEDLACZEK7,069,97
   HANN / GER / gelding / 2001 / Ferragamo / Desiree
   - / Roman Roszkiewicz
    KS OSK Siedlaczek Rybnik
21--22CARDINO KAMA (118)KamilaKUŚMIERKOWSKA7,070,94
   Holszt. / - / gelding / 2002 / Cardino / Kima\ Contender
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
23--24GAYALL (209)JacekBUCKI6,865,74
   SP / POL / stallion / 2001 / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
23--24STANFILD (55)ŁukaszKOZA6,870,04
   HANN / GER / gelding / 2001
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
25CABRILLO (119)MarcinBURAKOWSKI6,570,42
   Hol. / GER / stallion / 2001 / Corrado I / Marina I
   - / Marcin Burakowski
    Niezrzeszony
26CARAT (24)MarekODZIMEK6,460,94
   - / POL / stallion / 2001 / Adrian / Corsa\Componist
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
27--28FOREST GUMP (112)AnnaSZLEZINGER (JM.1991)6,264,88
   SP / POL / stallion / 2001 / Faust Z / Diatermia\Wagram
   - / A.Lemański, M.Budziarska
    CWKS Legia Warszawa
27--28RUPIA R (32)ŁukaszMATLA6,268,27
   SP / POL / mare / 2001 / City Boy R / Romana
   - / Romuald Hałabuda
    KJK Bolix Żywiec
29LARRON (4)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)6,168,04
   Hol. / - / stallion / 2001 / Lancer II / My Lady VI\ Linaro
   
    KJ Cavallo Bonin
30ORAN S (9)BeataŻUKOWSKA (J.1990)5,459,29
   Westf. / POL / stallion / 2001 / Power Prince / Old Ladk
   - / Beata Żukowska
    KJ Aromer Józefin
31MARIOT (219)DanielZIELIŃSKI4,590,17
   - / POL / stallion / 2001 / Top Gun / Markiza
   - / SO Łąck
    GLKS Osielsko
 FALKON (113)DanielKURPIŃSKIElim.
   SP / POL / - / 2001 / Demut / Fryga
   - / Judyta Kaczorowska
    JKS Polonez Iwno
 KAPER (1)AmeliaBACHANEKRez.
   - / POL / stallion / 2000 / Landos II / Klaudia\Mangan
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
33
Ukończyło koni
31
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody - I El. HPP 2007/2008

Jaszkowo, 26-28 października 2007 r.
Wydruk: 28-10-2007 18:47:28
2 - C
Data: 26-10-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - C -dwufazowy - Mała Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1BAJOU DU ROUET (190)KrzysztofLUDWICZAK043,79025,72700 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 2001 / Baloubet du Rouet / F-Viva\Calando I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
2SPOT (145)SławomirUCHWAT043,19026,19700 PLN
   HANN / GER / gelding / 1999 / Sao Paulo / Genda
   - / Roman Roszkiewicz
    JKS Pogórze
3URBANE (283)MściwojKIECOŃ044,58026,65500 PLN
   KWPN / NED / mare / 2001 / Landeur / Demesis
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
4YOUNG LADY (260)KrzysztofLUDWICZAK045,00026,79500 PLN
   Hol. / GER / mare / 2000 / Cambridge / G-Christine\Carolus I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
5LACOSTE DE LACOURE (94)ŁukaszBRZÓSKA044,10026,99300 PLN
   SP / FRA / stallion / 1999 / Apache Du Plant / Gironde De La Cour
   - / Brzóska Łukasz
    KS SJ Sokół Pniewy
6LIBAN (49)GrzegorzKUBIAK047,59027,09300 PLN
   HALFBREED / POL / stallion / 1996 / Cabrol / Lorderia\Dendryt
   - / Zdzisław Mikuła
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
7SIR ROBIN (90)TomaszKUMOREK048,53027,14200 PLN
   SP / POL / stallion / 1997 / Robin Zet 2 / Sankcja\Jantar
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
8ARAVEL II (73)Grzegorz A.KUBIAK045,85027,34200 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Luron / Atletyka
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
9EREMITA (52)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)044,50027,61100 PLN
   xo / POL / stallion / 1998 / Veritas / Emigracja\Hipokryta
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
10RABIATOS Z (20)MarlenaKRAŚNIK045,09028,12100 PLN
   SP / POL / stallion / 1995 / Rabiat Z / Okowita\Fragonit
   - / Marek Romanowski
    PKJ Bracia Romanowscy
11ROCKY (34)JanMLECZKO044,19028,7520 PLN
   KWPN / NED / gelding / 1998 / Cavalier / Dinke\Wagner
   - / Arkadiusz Mleczko
    LKJ Ochaby
12ENGEL (264)JarosławSKRZYCZYŃSKI046,81028,8620 PLN
   SP / POL / stallion / 1999 / Le Volteire / Enigma\Genius
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
13GLUOSNIS (18)MarlenaKRAŚNIK044,00029,1420 PLN
   xx / LTU / stallion / 1996 / Gerodot / Glorija
   - / M.Romanowski
    PKJ Bracia Romanowscy
14ANGELO L (247)TomaszKLEIN049,16029,1620 PLN
   OLD. / GER / stallion / 2000 / Acord II / Larissa\Landadel
   - / Marek Odzimek
    KJ Turbud Brzeg
15TAURUS (147)SławomirUCHWAT045,03030,6820 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 1997 / Carbano / Tenne\Friderius
   - / Magdalena Włosińska
    JKS Pogórze
16POTOMAK (110)PawełKALICIŃSKI050,00030,8420 PLN
   OLD / GER / gelding / 1996 / Grundsteins Erbe / Parcia\Venator
   - / Piotr Kaliciński
    CWKS Legia Warszawa
17CARLOS (148)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA045,07030,9720 PLN
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Celina\Cekin
   - / Mieczysław Śwętochowski
    KJ Picador Wrocław
18PIRAT (137)AngelikaOJCZENASZ043,31031,5920 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Pira\Pirus
   - / Angelika Ojczenasz
    KS Unia Solec Kujawski
19ROSA ERNA (78)MichałWOŹNIAK (J.1989)041,25031,6020 PLN
   SP / POL / mare / 1993 / Elvis / Rosa Aga
   - / A. Woźniak
    BKJ Bogusławice
20TURBUD IWA (246)TomaszKLEIN048,82032,3720 PLN
   - / POL / mare / 2001 / Nurjev / Iluzja
   - / Zbigniew Łoś
    KJ Turbud Brzeg
21OGAR W (167)AdamSIEDLACZEK046,38032,7620 PLN
   - / POL / stallion / 2000 / Oder / Coralie
   
    KS OSK Siedlaczek Rybnik
22CORTAZAR (242)AntoniCHŁAPOWSKI046,44033,1320 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
23KILER (100)PiotrFRAGSTEIN045,97034,2820 PLN
   SP / POL / gelding / 1998 / West / Karta\Dem
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
24GRAF MAJUS POLONUS (47)MiłoszADACH044,64034,3720 PLN
   HANN / GER / stallion / 1999 / Graf Granus / Santa Fee\Sandro
   - / Dariusz Okoński
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
25GLIGENIA I (132)JoannaTŁUSZCZ (J.1989)044,06035,1020 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Graf Quidam / Glazura\Lando
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
26KOMFORTAS (38)ŁucjaMAJKA043,85036,0420 PLN
   - / LIT / stallion / 1997 / Fordas / Kornella
   - / Mirosław Szturmowicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
27SALVADOR (7)DinaZAWADZKA041,44036,8520 PLN
   KWPN / NED / gelding / 1999 / Calvados / Ilisa\Jasper
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
28ULLA V.D. HEYDEHOEK (279)BeataSZUBER043,81037,2620 PLN
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
29EFEZ (66)MarcinPAKUŁA044,72037,5320 PLN
   SP / POL / stallion / 1997 / Czuwaj / Eneida\Famino
   - / SK Bielin
    LKJ Chersoń Bielin
30ROLAND (153)MarcinIDKOWIAK045,10040,5720 PLN
   KWPN / NED / gelding / 1998 / Landwind II / Larissa
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
31ARISTO (213)MateuszWOJCIECHOWSKI042,97424,6120 PLN
   SP / POL / gelding / 1997 / Caletto's Son / Artystka\Tamaryn
   - / Sabrina Szablewska
    KJ Agro-Handel Śrem
32VIP (276)JacekMIERZWIŃSKI045,06426,1920 PLN
   SP / POL / stallion / 1998 / Le Voltaire / Verica
   - / Zbigniew Fiałkowski
    KS ,,Pegaz" Chwałowice
33CALANDA (188)OliwiaWIERZBOWSKA043,19426,5420 PLN
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
34LANDO (35)JanMLECZKO041,75427,02
   AUSTR / AUT / stallion / 1995 / Laurenz / Aroma\Aloube Z
   - / Jan Mleczko
    LKJ Ochaby
35QUINTUS (140)JacekZAGOR046,71428,07
   - / GER / gelding / 2001 / Quinar / My Lady III
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
36TORADO 2 (189)KrzysztofLUDWICZAK043,75428,26
   KWPN / NED / stallion / 2000 / It S Morano / Lalinda\ Nimmerdor
   
    KJ Wechta Rosnówko
37TUTTI FRUTTI (121)MarzenaCHOCIEJ040,91428,30
   - / POL / gelding / 2000 / Walor / Titania\Navajo
   - / M. Głodowski
    JKS Tornado Szczecin
38CALIPH L (8)DinaZAWADZKA041,03429,76
   SP / POL / gelding / 2000 / Corleone / Lascala\ Land Prinz
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
39KANION (111)PawełKALICIŃSKI045,00430,77
   HANN / GER / gelding / 1996 / Cordoba / Weingold\ Winstock
   - / Piotr Kaliciński
    CWKS Legia Warszawa
40VIA-RAML (31)ŁukaszMATLA046,68431,73
   SP / GER / mare / 1994 / Ramiro / Violetta
   - / Romuald Hałabuda
    KJK Bolix Żywiec
41IBIX (115)KamilaKUŚMIERKOWSKA044,13432,68
   SP / POL / gelding / 1999 / Winner / Iberia\Ilion
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
42OAZA (158)MarikaANTOLAK041,43432,84
   SP / POL / mare / 1994 / Genius / -
   - / Marika Antolak
    CWKS Legia Warszawa
43LATINO (157)MarikaANTOLAK042,96434,17
   HOLSZTYN / GER / gelding / 1993 / Lacros / Rica\Romantiker
   - / Marika Antolak
    CWKS Legia Warszawa
44FANTAZJA (160)KrzysztofMAZUR045,56434,18
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Fala
   - / K.Mazur, O.Jechna
    CWKS Legia Warszawa
45NEMKE (70)MarcinPAKUŁA041,59434,33
   KWPN / NED / mare / 1995 / Impuls / Zaronie
   - / Klaver Caiss
    LKJ Chersoń Bielin
46CHATEAU (36)ŁucjaMAJKA042,74435,81
   SP / POL / stallion / 2001 / Cavallo / Choreografia\Ferro
   - / Łucja Majka
    KJ Szumawa Bobrowiec
47QUATRO (222)SławomirKLÓSKA045,10438,97
   Olden. / - / stallion / 1998 / Quatro B / Kordoba\Lorbas
   - / Chemik Lak Jerzy Krieger
    KJ Lotus Poznań
48CANDILLO'S BOY (206)AlicjaGRYGIER (J.1989)044,60440,44
   HOLST / GER / gelding / 2000 / Candillo / Partie\Lido
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
49KATALONIA (174)WojciechSZESZYCKI043,87440,50
   SP / POL / mare / 1998 / Rytm / Kronika\ Hacel
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
50QUATRO (141)JacekZAGOR048,84440,90
   HOL. / GER / gelding / 2001 / Quinar / Larissa\Concerto II
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
51DARIO (139)JacekZAGOR049,40442,54
   KWPN / NED / stallion / 2001 / Darco / Janneke
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
52EURAS (104)NataliaKOZIAROWSKA (JM.1992)044,96445,91
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Efigenija\ Elever
   
    WLKS Krakus Kraków
53NOTARIS (204)AndrzejWANGERT045,37446,48
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Quirinus / Nelba
   - / Natalia Kamińska
    KJ Strzała Krubiczew
54GROSSETO (161)KrzysztofMAZUR045,41550,43
   SP / POL / gelding / 1996 / Tenor Dela Cour / Glanula\ Lukan
   - / SK Ochaby Sp. z o.o.
    CWKS Legia Warszawa
55WELUR (286)MściwojKIECOŃ046,78756,91
   SP / POL / gelding / 1999 / Luron / Wela\Despota
   - / Kamil Bęski
    KJ Agro-Handel Śrem
56KAROLINKA CZE-KO-ROL (210)JacekBUCKI043,19826,74
   WLKP / POL / mare / 1998 / Baryton / Kryniczanka\Dalton
   - / jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
57PARDOES G (109)PawełKALICIŃSKI047,47832,74
   KWPN / NED / gelding / 1997 / In Doctro / Dynamite
   - / Piotr Kaliciński
    CWKS Legia Warszawa
58PAMELA (133)JoannaTŁUSZCZ (J.1989)043,25838,87
   SP / POL / mare / 2000 / Luron / Panama
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
59LANDAL (154)MarcinIDKOWIAK047,86841,35
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Eleganza
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
60HEKTOR (278)JacekTOKARSKI042,411053,04
   SP / POL / gelding / 1997 / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
61LANDOR (220)DanielZIELIŃSKI046,071053,54
   SP / GER / stallion / 2000 / Lacatraz / Phantagiro
   - / Dorota Zielińska
    GLKS Osielsko
62SALLUST-S (277)JacekMIERZWIŃSKI048,061068,59
   SP / POL / stallion / 2000 / Power Prince / Silver Lady
   - / Mirosław Stanisz
    KS ,,Pegaz" Chwałowice
63FEMINA K (106)MartaPACHOLSKA (JM.1991)043,281232,53
   - / POL / mare / 1993 / Fanimo / Dziewucha\Long Meadows
   - / B. Kadłuczka
    WLKS Krakus Kraków
64URGENT (267)JarosławSKRZYCZYŃSKI046,212251,38
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Ojasper / Zytani\Wahtamin
   - / Jacek Tarczyński
    KJ Absolut
65GRANIT (200)JoannaMAZUREK (JM.1992)041,06Elim.
   XO / POL / gelding / 1996 / Grey / Gratka\Bao d'Ovill
   - / Joanna Mazurek
    KKJK Kraków
66JURAND (21)KrzysztofPOŁCZYŃSKI043,35Rez.
   WLKP / POL / gelding / 1995 / Jankes / Iwa\Ink
   - / Krzysztof Połczyński
    GLKS Sokół Damasławek
67ROMUALDO (226)SławomirHARTMAN043,88Rez.
   KWPN / NED / stallion / 1998 / Kojak / Lottie\Goodwill
   - / Dominika Reńska
    KJ Lotar Biskupiec
68ALBERT K (207)AlicjaGRYGIER (J.1989)047,41Rez.
   HANN / GER / gelding / 2001 / Acord II / Weltgirl
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
69LAMBADA (85)MarekZIOMEK438,76
   Oldenburg / GER / mare / 1997 / Landkaiser / Papaya\Pablo
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
70ZOLTAR (81)IzabelaZMYSŁOWSKA440,54
   SP / POL / gelding / 1999 / Marino / Zaduma\Zelant
   - / Mariusz Grzybowski
    JKS Tornado Szczecin
71DUNAJ (280)BeataSZUBER440,87
   SP / POL / gelding / 1994 / Desant / Dana\Kerman
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
72GRAND (116)KamilaKUŚMIERKOWSKA442,69
   HANN. / GER / stallion / 1994 / Grannus / Line\Lanthan
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
73CZUMAK (74)ŁukaszWOŹNIAK443,41
   SP / POL / stallion / 1997 / Bujak / Czunia\Ajax
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
74BUTAN (127)SławomirKACZMAREK443,75
   SP / POL / gelding / 1996 / Louis / Burgundia\Dakota
   - / Stanisław Grygiel
    KJ Jeziorki-Osieczna
75PARLANDO (256)MagdalenaKARPOWICZ443,78
   WESTF / GER / stallion / 1998 / Popcorn / Waldfee\ Windesi
   - / Marek Janicki
    JKS U Robsonów
76SMIRANA (65)WeronikaSOŁTYSIAK443,87
   KWPN / NED / mare / 1999 / Creol / Esmiran
   - / Weronika Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
77ZARIA (134)WeronikaTYNDEL443,94
   SP / POL / mare / 1999 / Elvis / Zadina
   - / Mirosław Tyndel
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
78--79U CAN'T LOSE (195)JacekBOBIK444,31
   KWPN / NED / stallion / 2001 / Nathing To Lose / Enjolie
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
78--79EXPOSITA (187)OliwiaWIERZBOWSKA444,31
   Hol. / - / mare / 1998 / Exkurs / Ida II\ Caletto I
   
    KJ Wechta Rosnówko
80NADONNA (80)IzabelaZMYSŁOWSKA444,37
   SP / POL / mare / 1999 / Logan / Nadona\Bolivar
   - / Stanisław Kowalczyk
    JKS Tornado Szczecin
81CARTER (176)LeszekWARZECHA444,44
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
82TURBUD DE QUALITETE (170)AnnaSZARY444,59
   SP / POL / mare / 1996 / Quirinus-Turbud / Dahna\Kerman
   - / Paulina Jach
    KJK ,,Szary" Michałowice
83GRAEFIN (22)KrzysztofPOŁCZYŃSKI444,63
   HAN / GER / mare / 1999 / Graf Top / H. Palienessa
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
84SOKRATES (64)WeronikaSOŁTYSIAK444,65
   KWPN / NED / stallion / 1999 / Corrado / Notre Dame\Argentinus
   Greve / WSMiZ w Lesznie
    JKS Przybyszewo
85WAT-NU (82)MirellaRUCZKA444,75
   - / GER / gelding / 1996 / Welthit / Gloriane
   - / Bernard Ruczka
    KJ Turbud Brzeg
86AMANT (91)TomaszKUMOREK445,32
   XO / POL / gelding / 1995 / Fan Bej / Amba\Rosan
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
87MINKE VAN DE IJSSELDIJK (39)MagdalenaSZTURMOWICZ (JM.1992)445,53
   NRP Kuc / NED / mare / 1995 / Zodiak / Minouche\Boyco
   - / Mirosław Szturmowicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
88SAVAGE (51)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)445,56
   SP / POL / stallion / 1992 / Adam / Szaruga\Wisus
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
89VW RANDON (50)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)445,91
   Holszt. / NED / gelding / 1993 / Sacramentoson / Randi
   - / Leszek Wielgórski
    KJ Trachy Gliwice
90PACYFIK 3 (228)JarosławROSOCHA445,97
   Westf. / - / gelding / 1995 / Pit I / Piri\ Pakt
   
    WKS Śląsk Wrocław
91SPECJALISTA (285)MściwojKIECOŃ446,34
   SP / POL / stallion / 2000 / Wektor / Sanina\San Vincente
   - / Izabela Kenkel
    KJ Agro-Handel Śrem
92CYTACJA (216)AleksandraLUSINA446,60
   Wlkp. / POL / mare / 1996 / Makart / Cyklada\Gordon I
   - / Dominika Bach
    KJ Agro-Handel Śrem
93CLINTON (173)ZbigniewSZREJDER446,97
   HANN / GER / gelding / 1999 / Compliment / Wadoin
   - / Szrejder Andrzej
    LJKS Piaf Osielsko
94JUNIKS BEAUTY (284)MściwojKIECOŃ447,12
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
95CHOPIN 73 (13)IgaWRÓBLEWSKA448,24
   HESS / GER / gelding / 1995 / Chairman / Wende\Wendel
   - / Beata Wróblewska
    JKS Lotna Warszawa
96TAUNUS (194)JacekBOBIK448,38
   SP / POL / stallion / 2001 / Lavendel / Tarcza\Czad
   - / Zdzisław Mikuła
    KJ Hippica Polonia
97BOLERO DE RAVEL (282)MściwojKIECOŃ449,97
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    KJ Agro-Handel Śrem
98KOSOW AMANDA H (86)AgnieszkaPERSKA450,22
   OLD. / GER / mare / 1999 / A Jungle Prince / Waldfee\Le Bon
   - / J.Kosow
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
99SINA (48)GrzegorzKUBIAK557,03
   SP / IRL / mare / 1999 / Amiro / Lady Hilda
   - / K.Tryliński
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
100WMK-G-ALEXA (79)MichałWOŹNIAK (J.1989)840,19
   - / AUS / mare / 1995 / nn / nn
   - / A. Woźniak
    BKJ Bogusławice
101DOMINGO TENOR (44)KatarzynaWYGAS841,44
   SP / POL / stallion / 1995 / Tenor De La Cour / Dąbrowa
   SK Ochaby / Krzysztof Rdest
    Niezrzeszona
102FUZJA (114)DanielKURPIŃSKI841,53
   SP / POL / mare / 1999 / Contas / Fryga\Saphir
   - / SK Iwno
    JKS Polonez Iwno
103SILVIO (75)HubertLUDWICZAK842,50
   
   
    KJ Lotus Poznań
104BAJERA (241)AntoniCHŁAPOWSKI842,81
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
105NEVILLE (268)JarosławSKRZYCZYŃSKI843,25
   SP / POL / gelding / 1998 / Dansing / Newis\Elvis
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
106NASTURCJA (257)MarekWACŁAWIK (J.1989)843,62
   SP / POL / mare / 1997 / Qumball / Niezapominajka\Davidoff
   - / Leszek Sasinowski
    KJ Hippica Polonia
107HUANITA (203)MateuszRUPRECHT (J.1989)844,28
   SP / POL / mare / 1999 / Alberto Z / Habenda
   - / Władysław Ruprecht
    ŁKJ Łódź
108GUBIN (6)MirosławUBERNA844,78
   xo / POL / gelding / 1991 / Łowicz / Gumka\Szafir
   - / Mirosław Adam Uberna
    ZKS Drzonków
109DALIA (99)PiotrFRAGSTEIN844,97
   SP / POL / mare / 2000 / Bolero de Ravel / Dawinia\Conor Pass
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
110OLLINO (248)WitoldBIENIEK845,93
   KWPN / NED / gelding / 1996 / Karandasj / Hullino\Urtois Calipso
   - / Andrzej Lemański
    KJ Jantar Stryków
111DOMINIKA (211)JacekBUCKI846,44
   SP / POL / mare / 1999 / Le Voltaire / Delfina\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
112ARES (120)MarcinBURAKOWSKI847,00
   Hol. / GER / gelding / 2000 / Aloube Z / Waldfeba
   - / Nicole Retzlaff
    Niezrzeszony
113LAKITA 0005 (54)ŁukaszKOZA848,16
   HANN / GER / mare / 1999 / Laptop / Welfra
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
114LAO (175)WojciechSZESZYCKI849,03
   Oldenburg / GER / stallion / 2000 / Landsieger / Romantika\Romancier
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
115GUFFI (266)JarosławSKRZYCZYŃSKI956,66
   Pół Aust. / AUT / stallion / 1996 / Grandeur / Weltreise
   Rudiger Wassibauer / Krzysztof Jonik
    KJ Absolut
116GIOCONDA (25)ZofiaPOŁCZYŃSKA1240,31
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
117DONNA ROBINIA (240)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1245,28
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
118COTTON CLUB (5)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)1245,84
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
119QUEEN (42)KatarzynaJACKIEWICZ1272,00
   SP / POL / mare / 2000 / Quirinus / Cybrola
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
120TATERNIK (270)AndrzejKUŚWIK1463,53
   SP / POL / stallion / 1999 / Orkisz / Tamatawa\Alger
   - / Andrzej Kuświk
    KJ Wolica Kalisz
121CANTERO (76)HubertLUDWICZAK1643,81
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    KJ Lotus Poznań
122MANSARDA (11)KarolinaPIECHNA1645,41
   SP / POL / mare / 2000 / Myrwill / Magnezja
   
    KJ Aromer Józefin
123LIDAM DU VERY (163)KrzysztofMAZUR1651,12
   - / GER / stallion / 1999 / Quidam / Roxane
   - / Z. Urban
    CWKS Legia Warszawa
124DONNA DOMINGA K (254)GabrielGŁUSEK1653,84
   Saks. / GER / mare / 1998 / Kolibri / Dominga
   - / Gabriel Glusek
    Niezrzeszony
125FOREST GUMP (112)AnnaSZLEZINGER (JM.1991)2045,75
   SP / POL / stallion / 2001 / Faust Z / Diatermia\Wagram
   - / A.Lemański, M.Budziarska
    CWKS Legia Warszawa
 MISTER DU LIBAIRE (92)ŁukaszBRZÓSKAElim.
   SP / FRA / stallion / 2000 / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
 HARMONIA (281)BeataSZUBERElim.
   SP / POL / mare / 1997 / Qumball / Huanita\Horyn
   - / Piotr Jacek Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
 CYRKON (197)AnnaTRZECIAKElim.
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Cyranka\Cavalliero
   - / Anna Trzeciak
    LKS Dragon Nowielice
 CARTHAMO (238)KrzysztofMAZURRez.
   Hol. / POL / gelding / 1995 / Carthago / Tinka\ Cor De La Bryere
   
    CWKS Legia Warszawa
 DUMOL (96)PiotrMORSZTYNRez.
   HANN / GER / gelding / 1999 / Derwisch / Suleika\Suedvind
   - / Krzysztof Dyrek
    WKS Śląsk Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/135
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
300/250
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/47
Startowało koni
130
Ukończyło koni
125
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody - I El. HPP 2007/2008

Jaszkowo, 26-28 października 2007 r.
Wydruk: 28-10-2007 18:47:35
3 - C
Data: 26-10-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - C -zwykły - Runda Juniorska - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EREMITA (52)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)052,74900 PLN
   xo / POL / stallion / 1998 / Veritas / Emigracja\Hipokryta
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
2CANDILLO'S BOY (206)AlicjaGRYGIER (J.1989)054,47600 PLN
   HOLST / GER / gelding / 2000 / Candillo / Partie\Lido
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
3WIGONIA (103)NataliaKOZIAROWSKA (JM.1992)056,37400 PLN
   WLKP / POL / mare / 1994 / Makari / Wiolencja\Ignam
   - / Jacek Koziarowski
    WLKS Krakus Kraków
4FEMINA K (106)MartaPACHOLSKA (JM.1991)056,84300 PLN
   - / POL / mare / 1993 / Fanimo / Dziewucha\Long Meadows
   - / B. Kadłuczka
    WLKS Krakus Kraków
5CHIARINA (105)MartaPACHOLSKA (JM.1991)058,91100 PLN
   Hol. / - / mare / 2000 / Candillo / Kirana II\ Contender
   
    WLKS Krakus Kraków
6VW RANDON (50)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)058,9540 PLN
   Holszt. / NED / gelding / 1993 / Sacramentoson / Randi
   - / Leszek Wielgórski
    KJ Trachy Gliwice
7DOLORES (171)KonradKARGOL (JM.1992)059,5740 PLN
   - / POL / mare / 2000 / Elvis / Dolomira
   - / Zbigniew Maznierowski
    KJK ,,Szary" Michałowice
8MILTON K (231)AgataSZYMONIAK (JM.1991)060,5040 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko
9LEVIS F (233)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)062,8440 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
10EURAS (104)NataliaKOZIAROWSKA (JM.1992)064,3740 PLN
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Efigenija\ Elever
   
    WLKS Krakus Kraków
11COBRA (179)PatrycjaGOŃCZEWSKA064,44
   SP / POL / mare / 1998 / Elf / Cerla
   - / Juliusz Holowaty
    LKS Rywal Grudziądz
12AKCENT (232)AgataSZYMONIAK (JM.1991)452,60
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko
13PRESCILLA (108)NinaWANDEL (J.1990)456,47
   KWPN / NED / mare / 1997 / Voltaire / Janita
   
    KJ Aromer Józefin
14GRANIT (200)JoannaMAZUREK (JM.1992)456,57
   XO / POL / gelding / 1996 / Grey / Gratka\Bao d'Ovill
   - / Joanna Mazurek
    KKJK Kraków
15MADISON (261)WojciechDAHLKE (JM.1992)459,41
   KWPN / NED / stallion / 1994
   
    BKS Kłos Budzyń
16OKARYN (258)OlgaMOŻEJKO460,03
   SP / POL / gelding / 1996 / Czad / Okaryn
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
17WMK-G-ALEXA (79)MichałWOŹNIAK (J.1989)460,47
   - / AUS / mare / 1995 / nn / nn
   - / A. Woźniak
    BKJ Bogusławice
18HUANITA (203)MateuszRUPRECHT (J.1989)461,07
   SP / POL / mare / 1999 / Alberto Z / Habenda
   - / Władysław Ruprecht
    ŁKJ Łódź
19GROM (123)MaksymilianMORAWSKI (JM.1991)463,32
   SP / POL / gelding / 2000 / Lais / Globulina
   - / Agnieszka Morawska
    Largo S.A.
20BURGUNDIA (124)MaksymilianMORAWSKI (JM.1991)464,73
   SP / POL / mare / 2000 / Burgund / Tarnina\ Leuchtpfeil
   - / H. Morawski
    Largo S.A.
21OLIVIA 108 (230)MonaKLARKOWSKA (J.1990)465,04
   Hol. / GER / mare / 1999 / Chambertin / Bolivia I\ Landgraf I
   - / Jerzy Zadorożny
    SKJ Sopot
22ŻYWAGO (57)JuliaKRUSZYNIEWICZ (JM.1992)780,40
   SP / POL / stallion / 2001 / Nurjev / Żytanes\Orange Bay
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS Tornado Szczecin
23TURBUD OQUIDAMA (150)MałgorzataWARDZAŁA (J.1989)860,50
   SP / POL / mare / 1996 / Quirinus Turbud / Ocena\Akcept
   - / Lesław Sarachman
    LKJ Klikowa
24TRIPLA (202)MateuszRUPRECHT (J.1989)864,46
   Holszt. / POL / mare / 1996 / Cabrol / Triada\Davidoff
   - / Władysław Ruprecht
    ŁKJ Łódź
25CENTURIA (178)TomaszMIŚKIEWICZ865,68
   Sp / POL / mare / 1999 / Mazzel / Celtika
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
26LEONARDO (235)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)865,76
   SP / GER / stallion / 1996 / Loxgraf / Donka\Alcatraz
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
27OLIMP W (221)WiktoriaPOPŁAWSKA971,18
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / Oder / Paloma Picasso\ Palmer
   
    JKS Hanna
28NIL (287)NawojkaKIECOŃ1258,29
   SP / POL / gelding / 1996 / Kabuł / Niagara\Aragonit
   - / Jadwiga Borowiec
    LUKS Nysa Gubin
29LANDMINA (288)PaulinaMALINOWSKA (J.1990)1263,33
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
30GIORGIO (218)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)1266,86
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
31HALAMA (181)JoannaPAWLAK (JM.1991)1371,29
   SP / POL / mare / 1997 / Tytoń / Hala\Miejdanli
   - / Mirosław Staniesz
    AKU Thomson Wrocław
32SAVAGE (51)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)1875,22
   SP / POL / stallion / 1992 / Adam / Szaruga\Wisus
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
33DIAMANT (102)AgnieszkaGRUNDKOWSKA (JM.1992)2070,07
   Trak. / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
    WLKS Krakus Kraków
 LUCKY DANE (168)AleksandraSZARY (J.1990)Elim.
   DWP / - / gelding / 1994 / Lucky Light / Remona\ Rastell
   
    KJK ,,Szary" Michałowice
 CORRERO (2)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)Elim.
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Claudio / Finja XIII\Contender
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
 LEONARDO DA VINCI (3)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)Elim.
   HOLSZT. / GER / stallion / 1997 / Lascadell / Navarra\Thuwin
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
 LATERAN-IKAR (201)PaulinaBAROSZ (J.1989)Elim.
   Trak. / - / stallion / 1993 / Lombard / Ilatta
   - / Stanisław Barosz
    LKJ Ochaby
 GRANDI (15)PaulinaMALINOWSKA (J.1990)Elim.
   Old. / GER / stallion / 2000 / Granulit / Lady\ Lortzing
   
    KJ Szumawa Bobrowiec

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
38
Ukończyło koni
33
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody - I El. HPP 2007/2008

Jaszkowo, 26-28 października 2007 r.
Wydruk: 28-10-2007 18:47:45
4 - CC1
Data: 26-10-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - CC1 -zwykły - Duża Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GODEWIND (265)JarosławSKRZYCZYŃSKI051,561400 PLN
   WESTF. / GER / gelding / 1998 / Gralshutter / Gitte
   - / K.Dyrek
    KJ Absolut
2POLYDOR (142)JacekZAGOR054,071100 PLN
   Westf. / GER / stallion / 1998 / Polydor / Pamina\Pilot
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
3MYLADY (192)KrzysztofLUDWICZAK055,06800 PLN
   HOLSZTYN / GER / mare / 1997 / Chambertin / E-Christine\Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
4AKCENT (232)AgataSZYMONIAK (JM.1991)058,92500 PLN
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko
5CORDE STAR (19)MarlenaKRAŚNIK060,65300 PLN
   HOLST / GER / stallion / 1996 / Cor de la Bryerre / Rusalka\Ronald
   - / Marek Romanowski
    PKJ Bracia Romanowscy
6ORINOKO W (146)SławomirUCHWAT061,2645 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Leandro sp / Ossa M\ Przedświt XIII M
   - / Stanisław Weresiński
    JKS Pogórze
7ROMUALDO (226)SławomirHARTMAN061,8945 PLN
   KWPN / NED / stallion / 1998 / Kojak / Lottie\Goodwill
   - / Dominika Reńska
    KJ Lotar Biskupiec
8GUFFI (266)JarosławSKRZYCZYŃSKI061,9045 PLN
   Pół Aust. / AUT / stallion / 1996 / Grandeur / Weltreise
   Rudiger Wassibauer / Krzysztof Jonik
    KJ Absolut
9HEKTOR (278)JacekTOKARSKI063,2045 PLN
   SP / POL / gelding / 1997 / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
10TAURUS (147)SławomirUCHWAT064,2045 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 1997 / Carbano / Tenne\Friderius
   - / Magdalena Włosińska
    JKS Pogórze
11SINA (48)GrzegorzKUBIAK454,8145 PLN
   SP / IRL / mare / 1999 / Amiro / Lady Hilda
   - / K.Tryliński
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
12RUBIKON (97)PiotrMORSZTYN456,4645 PLN
   SP / POL / stallion / 1997 / Czuwaj / Rosa Flora\Fanimo
   - / SO SP Książ
    WKS Śląsk Wrocław
13DOMINIKA (211)JacekBUCKI456,5745 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Le Voltaire / Delfina\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
14OTELLO (93)ŁukaszBRZÓSKA460,6245 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Winner / Osnowa\Hajfong
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
15AMANT (91)TomaszKUMOREK460,6845 PLN
   XO / POL / gelding / 1995 / Fan Bej / Amba\Rosan
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
16POTOMAK (110)PawełKALICIŃSKI461,1145 PLN
   OLD / GER / gelding / 1996 / Grundsteins Erbe / Parcia\Venator
   - / Piotr Kaliciński
    CWKS Legia Warszawa
17ESCUDERO L (251)AndrzejLEMAŃSKI461,4545 PLN
   HANN / GER / stallion / 1997 / Escudo I / Cherrybomb\Calypso I
   
    KJ Jantar Stryków
18KONKRET 2 (191)KrzysztofLUDWICZAK461,66
   BRANDENBURG / GER / stallion / 1997 / Kolibri / Ulme\ Ussuri XX
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
19VIA-RAML (31)ŁukaszMATLA462,20
   SP / GER / mare / 1994 / Ramiro / Violetta
   - / Romuald Hałabuda
    KJK Bolix Żywiec
20SANDRO SILVER (63)WeronikaSOŁTYSIAK462,25
   HAN / GER / gelding / 1994 / Sandro / Weronika\Werther
   - / WSMIZ Leszno
    JKS Przybyszewo
21WANTUS-V (45)KatarzynaWYGAS462,98
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Caesar vd Helle / Thesaura vh
   - / Katarzyna Wygas
    Niezrzeszona
22LANDO (35)JanMLECZKO463,39
   AUSTR / AUT / stallion / 1995 / Laurenz / Aroma\Aloube Z
   - / Jan Mleczko
    LKJ Ochaby
23SUNDANCE 38 (40)JanCHRZANOWSKI463,88
   Thuringer Raitpferd / GER / mare / 1998 / Quality Boy / Sympathie\Don Carlos
   - / K.Dyrek
    Niezrzeszony
24PARDOES G (109)PawełKALICIŃSKI464,56
   KWPN / NED / gelding / 1997 / In Doctro / Dynamite
   - / Piotr Kaliciński
    CWKS Legia Warszawa
25GLUOSNIS (18)MarlenaKRAŚNIK464,58
   xx / LTU / stallion / 1996 / Gerodot / Glorija
   - / M.Romanowski
    PKJ Bracia Romanowscy
26CARLOS (229)IreneuszKONDRATOWICZ465,87
   Hanover / GER / gelding / 1998 / Calido / Ramina\Ramino
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
27LEUKOS (215)AleksandraLUSINA467,01
   Westf. / GER / stallion / 2000 / Lancer III / Falkenhos Linaris
   - / Lusina Aleksandra
    KJ Agro-Handel Śrem
28CARLOS (148)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA467,56
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Celina\Cekin
   - / Mieczysław Śwętochowski
    KJ Picador Wrocław
29COTTON CLUB (5)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)468,04
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
30LACRIMA (56)MagdalenaKOWALSKA470,93
   Pół. Aust. / POL / mare / 1995 / Lombard / Lukrecja\Akcept
   - / Ireneusz Kowalski
    KJ Trachy Gliwice
31BOLERO DE RAVEL (282)MściwojKIECOŃ577,53
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    KJ Agro-Handel Śrem
32RABIATOS Z (20)MarlenaKRAŚNIK861,15
   SP / POL / stallion / 1995 / Rabiat Z / Okowita\Fragonit
   - / Marek Romanowski
    PKJ Bracia Romanowscy
33JURAND (21)KrzysztofPOŁCZYŃSKI862,32
   WLKP / POL / gelding / 1995 / Jankes / Iwa\Ink
   - / Krzysztof Połczyński
    GLKS Sokół Damasławek
34KILER (100)PiotrFRAGSTEIN864,00
   SP / POL / gelding / 1998 / West / Karta\Dem
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
35LAO (175)WojciechSZESZYCKI864,41
   Oldenburg / GER / stallion / 2000 / Landsieger / Romantika\Romancier
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
36QUATRO (222)SławomirKLÓSKA864,47
   Olden. / - / stallion / 1998 / Quatro B / Kordoba\Lorbas
   - / Chemik Lak Jerzy Krieger
    KJ Lotus Poznań
37SALLUST-S (277)JacekMIERZWIŃSKI865,55
   SP / POL / stallion / 2000 / Power Prince / Silver Lady
   - / Mirosław Stanisz
    KS ,,Pegaz" Chwałowice
38TRIPLA (202)MateuszRUPRECHT (J.1989)866,24
   Holszt. / POL / mare / 1996 / Cabrol / Triada\Davidoff
   - / Władysław Ruprecht
    ŁKJ Łódź
39LIDAM DU VERY (163)KrzysztofMAZUR868,75
   - / GER / stallion / 1999 / Quidam / Roxane
   - / Z. Urban
    CWKS Legia Warszawa
40ULLA V.D. HEYDEHOEK (279)BeataSZUBER869,13
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
41FANTAZJA (160)KrzysztofMAZUR1081,31
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Fala
   - / K.Mazur, O.Jechna
    CWKS Legia Warszawa
42LOXLEY (193)JacekBOBIK1261,99
   HANN / GER / gelding / 1998 / Laptop / Inhaculata/Il de Bovebon
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
43SILISTRJA (212)JacekBUCKI1262,03
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Silesia\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
44HBC LAKE BID (252)ŁukaszWASILEWSKI1262,31
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Kaja i\Cascavelle
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
45WARO-HEROS (155)ŁukaszIDKOWIAK1263,74
   SP / POL / gelding / 1990 / Bandos / Herwia\Wenet
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
46VIP (276)JacekMIERZWIŃSKI1264,22
   SP / POL / stallion / 1998 / Le Voltaire / Verica
   - / Zbigniew Fiałkowski
    KS ,,Pegaz" Chwałowice
47SIR ROBIN (90)TomaszKUMOREK1265,23
   SP / POL / stallion / 1997 / Robin Zet 2 / Sankcja\Jantar
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
48LATERAN-IKAR (201)PaulinaBAROSZ (J.1989)1269,13
   Trak. / - / stallion / 1993 / Lombard / Ilatta
   - / Stanisław Barosz
    LKJ Ochaby
49TANGO (37)ŁucjaMAJKA1377,40
   SP / SWE / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Daniel Dombrowicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
50CAPRI (62)WeronikaSOŁTYSIAK1479,72
   HOLST. / GER / mare / 1997 / Contender / Badendorferin\Constanti
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
51NOTARIS (204)AndrzejWANGERT1583,05
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Quirinus / Nelba
   - / Natalia Kamińska
    KJ Strzała Krubiczew
52ARISTO (213)MateuszWOJCIECHOWSKI1662,34
   SP / POL / gelding / 1997 / Caletto's Son / Artystka\Tamaryn
   - / Sabrina Szablewska
    KJ Agro-Handel Śrem
53GANDIA (53)ŁukaszKOZA1669,45
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Gardena\Genius
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
54CHOPIN 73 (13)IgaWRÓBLEWSKA2575,70
   HESS / GER / gelding / 1995 / Chairman / Wende\Wendel
   - / Beata Wróblewska
    JKS Lotna Warszawa
 LANVESTER L (46)MiłoszADACHElim.
   - / - / stallion / 1997
   - / Miłosz Adach
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
 NADONNA (80)IzabelaZMYSŁOWSKAElim.
   SP / POL / mare / 1999 / Logan / Nadona\Bolivar
   - / Stanisław Kowalczyk
    JKS Tornado Szczecin
 ARGUS (318)TomaszKLEINElim.
   OLDEN. / GER / gelding / 1997 / Argentinus / Wentina\Gervantus I
   - / Marek Odzimek
    KJ Turbud Brzeg
 LIBAN (49)GrzegorzKUBIAKElim.
   HALFBREED / POL / stallion / 1996 / Cabrol / Lorderia\Dendryt
   - / Zdzisław Mikuła
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
 CHAWWEY (177)LeszekWARZECHAElim.
   Hol. / GER / mare / 1997 / Capitol / -
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
 TURBUD OQUIDAMA (150)MałgorzataWARDZAŁA (J.1989)Elim.
   SP / POL / mare / 1996 / Quirinus Turbud / Ocena\Akcept
   - / Lesław Sarachman
    LKJ Klikowa
 PIRAT (137)AngelikaOJCZENASZElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Pira\Pirus
   - / Angelika Ojczenasz
    KS Unia Solec Kujawski
 CARAVELLA (243)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 KOMFORTAS (38)ŁucjaMAJKAElim.
   - / LIT / stallion / 1997 / Fordas / Kornella
   - / Mirosław Szturmowicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
 ODMĘT (98)MonikaPRZYSADAElim.
   Wlkp. / POL / stallion / 1996 / Oder / Cyria\Cekin
   - / Wacław Przysada
    WKS Śląsk Wrocław
 PACYFIK 3 (228)JarosławROSOCHAElim.
   Westf. / - / gelding / 1995 / Pit I / Piri\ Pakt
   
    WKS Śląsk Wrocław
 MILTON K (231)AgataSZYMONIAK (JM.1991)Rez.
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
66
Ukończyło koni
54
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody - I El. HPP 2007/2008

Jaszkowo, 26-28 października 2007 r.
Wydruk: 28-10-2007 18:47:52
5 A - P
Data: 27-10-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 A - P -z oceną stylu - Runda Młodych Koni (5 lat)
(Competition No 5 A)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1VASCOVEL (117)KamilaKUŚMIERKOWSKA8,161,55
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
2--6VAN HALEN (95)PiotrMORSZTYN8,063,49
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Hors La Loi I / Horetta\ Cavalier
   
    WKS Śląsk Wrocław
2--6PABLO (58)AleksandraSŁUSZNIAK8,063,81
   Old. / GER / stallion / 2002 / Pik Labionica / Ondra
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
2--6VLACIDO (87)PiotrMORSZTYN8,065,43
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Placido / Kaganita\ Faram
   
    WKS Śląsk Wrocław
2--6OMAR PLUS-S (217)AleksandraLUSINA8,066,02
   SP / POL / gelding / 2002 / Elvis / Olibobik
   
    KJ Agro-Handel Śrem
2--6ROVETTO (196)JacekBOBIK8,066,38
   OLD / GER / stallion / 2002 / Radiator / Semiramis
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
7--9BOLIWIA (186)OliwiaWIERZBOWSKA7,856,57
   SP / POL / mare / 2002 / Elvis / Brenda\ Farn
   
    KJ Wechta Rosnówko
7--9ANDRUS (61)StanisławMARCHWICKI7,860,30
   SP / POL / gelding / 2002 / Elvis / Alcara
   - / Klaudia Siarkiewicz
    KJ Vertus Łódź
7--9FLAMENCO (143)SławomirUCHWAT7,865,89
   HANN / GER / gelding / 2002 / Fly High / -
   - / Roman Roszkiewicz
    JKS Pogórze
10--12PANKRACY (83)MarekZIOMEK7,758,69
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Pithagoras / Happy Lady
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
10--12CARDINO KAMA (118)KamilaKUŚMIERKOWSKA7,764,65
   Holszt. / - / gelding / 2002 / Cardino / Kima\ Contender
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
10--12DAKAR Z (72)Grzegorz A.KUBIAK7,766,28
   SP / BEL / stallion / 2002 / Dutch Capitol / Callie Z
   - / Roman Barlik, Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
13VIVALDI (135)AnnaDZIEWOLSKA (JM.1991)7,657,98
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Orane / Notredame
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
14--17BRETANIA (122)MarzenaCHOCIEJ7,555,58
   SP / POL / mare / 2002 / Harwest / Brentura
   - / Jacek Kuzyniu
    JKS Tornado Szczecin
14--17IZAURUS (30)HenrykŚWIĘCICKI7,558,99
   SP / POL / stallion / 2002 / Contender Son / Izuna\ Huncwot
   - / Henryk Święcicki
    Stow. Jeździeckie Baborówko
14--17MARCEPAN (162)KrzysztofMAZUR7,561,02
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Correro / Muza
   - / Z. Urban
    CWKS Legia Warszawa
14--17TMN CORIANA (263)JarosławSKRZYCZYŃSKI7,561,42
   
   
    KJ Absolut
18LENA (41)JanCHRZANOWSKI7,461,36
   - / - / mare / 2002
   
    Niezrzeszony
19CARMEN (138)JakubOLESIEJUK7,364,02
   - / GER / mare / 2002 / Contendro / Emotion
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
20--21RAVEN (225)SławomirKLÓSKA7,259,46
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Placido / Reonetty\ Belmondo
   
    KJ Lotus Poznań
20--21ROBBY (205)NataliaKAMIŃSKA7,263,41
   HANN / GER / stallion / 2002 / Romantiko / Sandra
   - / Natalia Kamińska
    KJ Vena Sport
22--23RAMSTAIN (33)ŁukaszMATLA7,160,06
   SP / - / stallion / 2002
   - / Zbigniew Kostrzewski
    KJK Bolix Żywiec
22--23CAMILLO SON (185)OliwiaWIERZBOWSKA7,161,03
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
24--25LIMOGE 3 (208)AlicjaGRYGIER (J.1989)7,059,02
   HANN / GER / mare / 2002 / Lux / Golden Girl
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
24--25VINCENT Y (198)MaciejGAŁKIEWICZ7,063,69
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Cavalier / Nobella
   - / Maciej Gałkiewicz
    BKJ Bogusławice
26--28COMET (172)ZbigniewSZREJDER6,958,27
   Hol. / DEN / gelding / 2002 / Coronado II / Caletta
   - / Zbigniew Szrejder
    LJKS Piaf Osielsko
26--28GROM (113)JarosławROSOCHA6,959,09
   HANN / - / - / 2002 / Graf Top / Lolita\ Lanio
   
    WKS Śląsk Wrocław
26--28CARLA (59)AleksandraSŁUSZNIAK6,961,24
   SP / POL / mare / 2002 / Elvis / Candy
   - / Klaudia Siarkiewicz
    KJ Vertus Łódź
29--30RYTMIKA (237)MichałWOŹNIAK (J.1989)6,852,51
   SP / POL / mare / 2002 / Rytm / Rosa Gala
   - / A. Woźniak
    BKJ Bogusławice
29--30RODOLFO (259)OlgaMOŻEJKO6,857,23
   HANN / GER / gelding / 2002 / Gold Camilla / Raphael
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
31--33SIBILLA (77)MichałWOŹNIAK (J.1989)6,254,92
   SP / POL / mare / 2002 / Trawant / Sibjka
   - / A.Woźniak
    BKJ Bogusławice
31--33TANGO (156)ŁukaszIDKOWIAK6,260,67
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
31--33WALANTAINES (214)MateuszWOJCIECHOWSKI6,261,88
   SP / POL / stallion / 2002 / Wanta / Lambada
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
34LACORDAIRE 3 (88)AgnieszkaPERSKA6,162,12
   - / GER / gelding / 2002 / Landor S / Gina Corina
   - / Jacek Kosow
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
35ZANDORELLA KZ (71)MarcinPAKUŁA4,574,13
   - / NED / mare / 2002 / Zandor Z / Cinderella
   - / Klaver Caiss
    LKJ Chersoń Bielin
36QUERIDO (275)EwaMAZUROWSKA3,774,62
   Hol. / GER / gelding / 2002 / Quantum / Fee XIII\ Caletto I
   - / Jarosław Kołakowski
    KJ Kuźnia Nowowiejska
37DOCENT (271)AndrzejKUŚWIK3,089,35
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Markiez V / Delicja
   
    KJ Wolica Kalisz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
37
Ukończyło koni
37
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody - I El. HPP 2007/2008

Jaszkowo, 26-28 października 2007 r.
Wydruk: 28-10-2007 18:47:57
5 B - N
Data: 27-10-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 B - N -z oceną stylu - Runda Młodych Koni (6 lat)
(Competition No 5 B)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1UNISCO (84)MarekZIOMEK8,256,10
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
2--3RUPIA R (32)ŁukaszMATLA7,961,03
   SP / POL / mare / 2001 / City Boy R / Romana
   - / Romuald Hałabuda
    KJK Bolix Żywiec
2--3FIGARO (165)MichałSIEDLACZEK7,962,40
   HANN / GER / gelding / 2001 / Ferragamo / Desiree
   - / Roman Roszkiewicz
    KS OSK Siedlaczek Rybnik
4--8NEMO (43)KatarzynaJACKIEWICZ7,857,14
   SP / POL / gelding / 2001 / Nurjev / Bamba\Dłużnik
   - / K.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
4--8UMARINA (23)KrzysztofPOŁCZYŃSKI7,858,38
   KWPN / NED / mare / 2001 / Indoctro / Marina
   - / Marek Odzimek
    GLKS Sokół Damasławek
4--8A-CARIERA (166)MichałSIEDLACZEK7,858,50
   Hol. / POL / mare / 2001 / Cascavelle / Arkadia\ Arcus
   - / Agnieszka Bohan
    KS OSK Siedlaczek Rybnik
4--8CHATEAU (36)ŁucjaMAJKA7,860,31
   SP / POL / stallion / 2001 / Cavallo / Choreografia\Ferro
   - / Łucja Majka
    KJ Szumawa Bobrowiec
4--8URGENT (267)JarosławSKRZYCZYŃSKI7,864,61
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Ojasper / Zytani\Wahtamin
   - / Jacek Tarczyński
    KJ Absolut
9--11ILUZJON (129)EwaMAZUROWSKA7,755,65
   Czeska Gorącokrwista / CZE / stallion / 2001 / Dantes / Idyla
   - / Jacek Wargalla
    KJ Kuźnia Nowowiejska
9--11URIAS (255)DawidKUBIAK7,760,52
   KWPN / NED / gwlding / 2001 / Indoctro / Ebilithya\ Ramiro Z
   
    Niezrzeszony
9--11CABRILLO (119)MarcinBURAKOWSKI7,764,39
   Hol. / GER / stallion / 2001 / Corrado I / Marina I
   - / Marcin Burakowski
    Niezrzeszony
12--16RADON (26)ZofiaPOŁCZYŃSKA7,557,57
   SP / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   - / Dawid Rakoczy
    GLKS Sokół Damasławek
12--16ESCALONA (60)WłodzimierzZAJCEW7,558,27
   HANN / GER / mare / 2001 / Escudo / Cherrybomb
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
12--16FOREST GUMP (112)AnnaSZLEZINGER (JM.1991)7,559,70
   SP / POL / stallion / 2001 / Faust Z / Diatermia\Wagram
   - / A.Lemański, M.Budziarska
    CWKS Legia Warszawa
12--16MARIOT (219)DanielZIELIŃSKI7,560,71
   - / POL / stallion / 2001 / Top Gun / Markiza
   - / SO Łąck
    GLKS Osielsko
12--16UITMUNTEND K (69)MarcinPAKUŁA7,562,01
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Cruising / Nathalie
   - / Klaver Caiss
    LKJ Chersoń Bielin
17--18ABIGAILE (136)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)7,055,91
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
17--18GAYALL (209)JacekBUCKI7,059,34
   SP / POL / stallion / 2001 / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
19--20LUDO (223)SławomirKLÓSKA6,959,18
   - / POL / gelding / 2001
   
    KJ Lotus Poznań
19--20STANFILD (55)ŁukaszKOZA6,965,28
   HANN / GER / gelding / 2001
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
21DRAGON (159)MarikaANTOLAK6,662,50
   SP / POL / gelding / 2001 / Elvis / Dygresja
   - / Marika Antolak
    CWKS Legia Warszawa
22CARAT (24)MarekODZIMEK6,568,20
   - / POL / stallion / 2001 / Adrian / Corsa\Componist
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
23DON GRANDI P (128)SławomirKACZMAREK6,360,53
   SP / POL / stallion / 2001 / Grandioso / Dunka
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
24--25WELT ROCK II (16)DawidKUBIAK6,260,64
   
   
    Niezrzeszony
24--25SCAMPOLO 28 (169)AnnaSZARY6,262,35
   Czeska Gorąc. / SK / mare / 2001 / Scampolo / Lord Inci\Tatus 6
   - / Mirosław Szary
    KJK ,,Szary" Michałowice
26ORAN S (9)BeataŻUKOWSKA (J.1990)5,555,72
   Westf. / POL / stallion / 2001 / Power Prince / Old Ladk
   - / Beata Żukowska
    KJ Aromer Józefin
27HISZPAN (152)MałgorzataWARDZAŁA (J.1989)5,176,15
   - / POL / gelding / 2001
   - / Lesław Sarachman
    LKJ Klikowa
28LARRON (4)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)5,074,77
   Hol. / - / stallion / 2001 / Lancer II / My Lady VI\ Linaro
   
    KJ Cavallo Bonin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
28
Ukończyło koni
28
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody - I El. HPP 2007/2008

Jaszkowo, 26-28 października 2007 r.
Wydruk: 28-10-2007 18:48:12
6 - C
Data: 27-10-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - C -zwykły - Mała Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1YOUNG LADY (260)KrzysztofLUDWICZAK047,28700 PLN
   Hol. / GER / mare / 2000 / Cambridge / G-Christine\Carolus I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
2IBIX (115)KamilaKUŚMIERKOWSKA047,51700 PLN
   SP / POL / gelding / 1999 / Winner / Iberia\Ilion
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
3NEVILLE (268)JarosławSKRZYCZYŃSKI047,62500 PLN
   SP / POL / gelding / 1998 / Dansing / Newis\Elvis
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
4BAJOU DU ROUET (190)KrzysztofLUDWICZAK048,12500 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 2001 / Baloubet du Rouet / F-Viva\Calando I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
5CZUMAK (74)ŁukaszWOŹNIAK049,23300 PLN
   SP / POL / stallion / 1997 / Bujak / Czunia\Ajax
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
6FUZJA (114)DanielKURPIŃSKI049,29300 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Contas / Fryga\Saphir
   - / SK Iwno
    JKS Polonez Iwno
7SPECJALISTA (285)MściwojKIECOŃ051,19200 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Wektor / Sanina\San Vincente
   - / Izabela Kenkel
    KJ Agro-Handel Śrem
8TORADO 2 (189)KrzysztofLUDWICZAK051,93200 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2000 / It S Morano / Lalinda\ Nimmerdor
   
    KJ Wechta Rosnówko
9OAZA (158)MarikaANTOLAK054,32100 PLN
   SP / POL / mare / 1994 / Genius / -
   - / Marika Antolak
    CWKS Legia Warszawa
10SALVADOR (7)DinaZAWADZKA054,36100 PLN
   KWPN / NED / gelding / 1999 / Calvados / Ilisa\Jasper
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
11TANGO (37)ŁucjaMAJKA055,3920 PLN
   SP / SWE / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Daniel Dombrowicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
12CAPRI (62)WeronikaSOŁTYSIAK055,5520 PLN
   HOLST. / GER / mare / 1997 / Contender / Badendorferin\Constanti
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
13ULLA V.D. HEYDEHOEK (279)BeataSZUBER056,3620 PLN
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
14PAMELA (133)JoannaTŁUSZCZ (J.1989)056,5920 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Luron / Panama
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
15CORTAZAR (242)AntoniCHŁAPOWSKI056,7120 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
16NEMKE (70)MarcinPAKUŁA056,8720 PLN
   KWPN / NED / mare / 1995 / Impuls / Zaronie
   - / Klaver Caiss
    LKJ Chersoń Bielin
17GRAEFIN (22)KrzysztofPOŁCZYŃSKI057,4120 PLN
   HAN / GER / mare / 1999 / Graf Top / H. Palienessa
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
18PARLANDO (256)MagdalenaKARPOWICZ059,4820 PLN
   WESTF / GER / stallion / 1998 / Popcorn / Waldfee\ Windesi
   - / Marek Janicki
    JKS U Robsonów
19GLIGENIA I (132)JoannaTŁUSZCZ (J.1989)059,5420 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Graf Quidam / Glazura\Lando
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
20KOMFORTAS (38)ŁucjaMAJKA059,6320 PLN
   - / LIT / stallion / 1997 / Fordas / Kornella
   - / Mirosław Szturmowicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
21GUFFI (266)JarosławSKRZYCZYŃSKI060,2420 PLN
   Pół Aust. / AUT / stallion / 1996 / Grandeur / Weltreise
   Rudiger Wassibauer / Krzysztof Jonik
    KJ Absolut
22WAT-NU (82)MirellaRUCZKA060,4320 PLN
   - / GER / gelding / 1996 / Welthit / Gloriane
   - / Bernard Ruczka
    KJ Turbud Brzeg
23OGAR W (167)AdamSIEDLACZEK060,7620 PLN
   - / POL / stallion / 2000 / Oder / Coralie
   
    KS OSK Siedlaczek Rybnik
24TURBUD DE QUALITETE (170)AnnaSZARY061,06
   SP / POL / mare / 1996 / Quirinus-Turbud / Dahna\Kerman
   - / Paulina Jach
    KJK ,,Szary" Michałowice
25ROLAND (153)MarcinIDKOWIAK061,63
   KWPN / NED / gelding / 1998 / Landwind II / Larissa
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
26VW RANDON (50)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)061,79
   Holszt. / NED / gelding / 1993 / Sacramentoson / Randi
   - / Leszek Wielgórski
    KJ Trachy Gliwice
27EREMITA (52)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)062,31
   xo / POL / stallion / 1998 / Veritas / Emigracja\Hipokryta
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
28LANDAL (154)MarcinIDKOWIAK066,16
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Eleganza
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
29CARAVELLA (243)AntoniCHŁAPOWSKI445,79
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
30CALANDA (188)OliwiaWIERZBOWSKA446,93
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
31U CAN'T LOSE (195)JacekBOBIK450,42
   KWPN / NED / stallion / 2001 / Nathing To Lose / Enjolie
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
32ENGEL (264)JarosławSKRZYCZYŃSKI452,15
   SP / POL / stallion / 1999 / Le Volteire / Enigma\Genius
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
33DUNAJ (280)BeataSZUBER453,43
   SP / POL / gelding / 1994 / Desant / Dana\Kerman
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
34ANGELO L (247)TomaszKLEIN453,71
   OLD. / GER / stallion / 2000 / Acord II / Larissa\Landadel
   - / Marek Odzimek
    KJ Turbud Brzeg
35QUEEN (42)KatarzynaJACKIEWICZ455,42
   SP / POL / mare / 2000 / Quirinus / Cybrola
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
36TURBUD OQUIDAMA (150)MałgorzataWARDZAŁA (J.1989)457,22
   SP / POL / mare / 1996 / Quirinus Turbud / Ocena\Akcept
   - / Lesław Sarachman
    LKJ Klikowa
37MISTER DU LIBAIRE (92)ŁukaszBRZÓSKA457,43
   SP / FRA / stallion / 2000 / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
38AMANT (91)TomaszKUMOREK459,23
   XO / POL / gelding / 1995 / Fan Bej / Amba\Rosan
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
39GIOCONDA (25)ZofiaPOŁCZYŃSKA459,47
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
40DONNA DOMINGA K (254)GabrielGŁUSEK459,55
   Saks. / GER / mare / 1998 / Kolibri / Dominga
   - / Gabriel Glusek
    Niezrzeszony
41OLLINO (248)WitoldBIENIEK459,73
   KWPN / NED / gelding / 1996 / Karandasj / Hullino\Urtois Calipso
   - / Andrzej Lemański
    KJ Jantar Stryków
42SAVAGE (51)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)459,79
   SP / POL / stallion / 1992 / Adam / Szaruga\Wisus
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
43KOSOW AMANDA H (86)AgnieszkaPERSKA460,76
   OLD. / GER / mare / 1999 / A Jungle Prince / Waldfee\Le Bon
   - / J.Kosow
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
44MARIOT (219)DanielZIELIŃSKI461,07
   - / POL / stallion / 2001 / Top Gun / Markiza
   - / SO Łąck
    GLKS Osielsko
45CANTERO (76)HubertLUDWICZAK461,50
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    KJ Lotus Poznań
46MINKE VAN DE IJSSELDIJK (39)MagdalenaSZTURMOWICZ (JM.1992)461,66
   NRP Kuc / NED / mare / 1995 / Zodiak / Minouche\Boyco
   - / Mirosław Szturmowicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
47--48SILVIO (75)HubertLUDWICZAK462,49
   
   
    KJ Lotus Poznań
47--48CLINTON (173)ZbigniewSZREJDER462,49
   HANN / GER / gelding / 1999 / Compliment / Wadoin
   - / Szrejder Andrzej
    LJKS Piaf Osielsko
49LEUKOS (215)AleksandraLUSINA463,68
   Westf. / GER / stallion / 2000 / Lancer III / Falkenhos Linaris
   - / Lusina Aleksandra
    KJ Agro-Handel Śrem
50LAO (175)WojciechSZESZYCKI465,08
   Oldenburg / GER / stallion / 2000 / Landsieger / Romantika\Romancier
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
51SALLUST-S (277)JacekMIERZWIŃSKI465,43
   SP / POL / stallion / 2000 / Power Prince / Silver Lady
   - / Mirosław Stanisz
    KS ,,Pegaz" Chwałowice
52DALIA (99)PiotrFRAGSTEIN465,92
   SP / POL / mare / 2000 / Bolero de Ravel / Dawinia\Conor Pass
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
53LANDOR (220)DanielZIELIŃSKI466,87
   SP / GER / stallion / 2000 / Lacatraz / Phantagiro
   - / Dorota Zielińska
    GLKS Osielsko
54TURBUD IWA (246)TomaszKLEIN467,68
   - / POL / mare / 2001 / Nurjev / Iluzja
   - / Zbigniew Łoś
    KJ Turbud Brzeg
55QUINTUS (140)JacekZAGOR468,37
   - / GER / gelding / 2001 / Quinar / My Lady III
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
56LAKITA 0005 (54)ŁukaszKOZA569,01
   HANN / GER / mare / 1999 / Laptop / Welfra
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
57DARIO (139)JacekZAGOR572,49
   KWPN / NED / stallion / 2001 / Darco / Janneke
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
58SMIRANA (65)WeronikaSOŁTYSIAK673,24
   KWPN / NED / mare / 1999 / Creol / Esmiran
   - / Weronika Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
59PIRAT (137)AngelikaOJCZENASZ673,63
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Pira\Pirus
   - / Angelika Ojczenasz
    KS Unia Solec Kujawski
60HALAMA (181)JoannaPAWLAK (JM.1991)675,08
   SP / POL / mare / 1997 / Tytoń / Hala\Miejdanli
   - / Mirosław Staniesz
    AKU Thomson Wrocław
61DOMINGO TENOR (44)KatarzynaWYGAS850,01
   SP / POL / stallion / 1995 / Tenor De La Cour / Dąbrowa
   SK Ochaby / Krzysztof Rdest
    Niezrzeszona
62URGENT (267)JarosławSKRZYCZYŃSKI851,37
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Ojasper / Zytani\Wahtamin
   - / Jacek Tarczyński
    KJ Absolut
63GRAND (116)KamilaKUŚMIERKOWSKA852,99
   HANN. / GER / stallion / 1994 / Grannus / Line\Lanthan
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
64LAMBADA (85)MarekZIOMEK855,96
   Oldenburg / GER / mare / 1997 / Landkaiser / Papaya\Pablo
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
65GAYALL (209)JacekBUCKI856,16
   SP / POL / stallion / 2001 / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
66BUTAN (127)SławomirKACZMAREK857,98
   SP / POL / gelding / 1996 / Louis / Burgundia\Dakota
   - / Stanisław Grygiel
    KJ Jeziorki-Osieczna
67EXPOSITA (187)OliwiaWIERZBOWSKA859,25
   Hol. / - / mare / 1998 / Exkurs / Ida II\ Caletto I
   
    KJ Wechta Rosnówko
68QUATRO (141)JacekZAGOR860,00
   HOL. / GER / gelding / 2001 / Quinar / Larissa\Concerto II
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
69ZARIA (134)WeronikaTYNDEL860,14
   SP / POL / mare / 1999 / Elvis / Zadina
   - / Mirosław Tyndel
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
70GRANDI (15)PaulinaMALINOWSKA (J.1990)862,21
   Old. / GER / stallion / 2000 / Granulit / Lady\ Lortzing
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
71GUBIN (6)MirosławUBERNA863,58
   xo / POL / gelding / 1991 / Łowicz / Gumka\Szafir
   - / Mirosław Adam Uberna
    ZKS Drzonków
72LACOSTE DE LACOURE (94)ŁukaszBRZÓSKA969,94
   SP / FRA / stallion / 1999 / Apache Du Plant / Gironde De La Cour
   - / Brzóska Łukasz
    KS SJ Sokół Pniewy
73JUNIKS BEAUTY (284)MściwojKIECOŃ1260,99
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
74CHOPIN 73 (13)IgaWRÓBLEWSKA1264,98
   HESS / GER / gelding / 1995 / Chairman / Wende\Wendel
   - / Beata Wróblewska
    JKS Lotna Warszawa
75CYRKON (197)AnnaTRZECIAK1371,55
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Cyranka\Cavalliero
   - / Anna Trzeciak
    LKS Dragon Nowielice
76ROSA ERNA (78)MichałWOŹNIAK (J.1989)1474,02
   SP / POL / mare / 1993 / Elvis / Rosa Aga
   - / A. Woźniak
    BKJ Bogusławice
77URBANE (283)MściwojKIECOŃ1646,53
   KWPN / NED / mare / 2001 / Landeur / Demesis
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
78KAROLINKA CZE-KO-ROL (210)JacekBUCKI1658,06
   WLKP / POL / mare / 1998 / Baryton / Kryniczanka\Dalton
   - / jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
79DONNA ROBINIA (240)ŁukaszTROSZCZYŃSKI2462,83
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 CARTER (176)LeszekWARZECHAElim.
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
 NASTURCJA (257)MarekWACŁAWIK (J.1989)Elim.
   SP / POL / mare / 1997 / Qumball / Niezapominajka\Davidoff
   - / Leszek Sasinowski
    KJ Hippica Polonia
 PACYFIK 3 (228)JarosławROSOCHAElim.
   Westf. / - / gelding / 1995 / Pit I / Piri\ Pakt
   
    WKS Śląsk Wrocław
 SPOT (145)SławomirUCHWATElim.
   HANN / GER / gelding / 1999 / Sao Paulo / Genda
   - / Roman Roszkiewicz
    JKS Pogórze
 ARES (120)MarcinBURAKOWSKIElim.
   Hol. / GER / gelding / 2000 / Aloube Z / Waldfeba
   - / Nicole Retzlaff
    Niezrzeszony
 SOKRATES (64)WeronikaSOŁTYSIAKElim.
   KWPN / NED / stallion / 1999 / Corrado / Notre Dame\Argentinus
   Greve / WSMiZ w Lesznie
    JKS Przybyszewo
 WELUR (286)MściwojKIECOŃElim.
   SP / POL / gelding / 1999 / Luron / Wela\Despota
   - / Kamil Bęski
    KJ Agro-Handel Śrem
 TAUNUS (194)JacekBOBIKElim.
   SP / POL / stallion / 2001 / Lavendel / Tarcza\Czad
   - / Zdzisław Mikuła
    KJ Hippica Polonia
 TATERNIK (270)AndrzejKUŚWIKElim.
   SP / POL / stallion / 1999 / Orkisz / Tamatawa\Alger
   - / Andrzej Kuświk
    KJ Wolica Kalisz
 BAJERA (241)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 TUTTI FRUTTI (121)MarzenaCHOCIEJElim.
   - / POL / gelding / 2000 / Walor / Titania\Navajo
   - / M. Głodowski
    JKS Tornado Szczecin
 ZOLTAR (81)IzabelaZMYSŁOWSKAElim.
   SP / POL / gelding / 1999 / Marino / Zaduma\Zelant
   - / Mariusz Grzybowski
    JKS Tornado Szczecin
 BALAS (199)MonikaROMANOWSKARez.
   Hol. / LT / gelding / 2000 / Laval II / Balistyka
   - / Marek Romanowski
    PKJ Bracia Romanowscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
92
Ukończyło koni
79
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody - I El. HPP 2007/2008

Jaszkowo, 26-28 października 2007 r.
Wydruk: 28-10-2007 18:48:21
7 - C
Data: 27-10-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - C -dwufazowy - Runda Juniorska - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1AKCENT (232)AgataSZYMONIAK (JM.1991)042,84018,36900 PLN
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko
2LEVIS F (233)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)045,63019,65600 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
3COTTON CLUB (5)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)048,82019,68400 PLN
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
4EREMITA (52)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)044,03021,61300 PLN
   xo / POL / stallion / 1998 / Veritas / Emigracja\Hipokryta
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
5DIAMANT (102)AgnieszkaGRUNDKOWSKA (JM.1992)045,22420,57100 PLN
   Trak. / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
    WLKS Krakus Kraków
6LEONARDO DA VINCI (3)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)043,31420,9550 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 1997 / Lascadell / Navarra\Thuwin
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
7FEMINA K (106)MartaPACHOLSKA (JM.1991)044,65421,5450 PLN
   - / POL / mare / 1993 / Fanimo / Dziewucha\Long Meadows
   - / B. Kadłuczka
    WLKS Krakus Kraków
8EURAS (104)NataliaKOZIAROWSKA (JM.1992)045,88424,3050 PLN
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Efigenija\ Elever
   
    WLKS Krakus Kraków
9VW RANDON (50)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)046,41821,8550 PLN
   Holszt. / NED / gelding / 1993 / Sacramentoson / Randi
   - / Leszek Wielgórski
    KJ Trachy Gliwice
10SAVAGE (51)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)044,91Rez.
   SP / POL / stallion / 1992 / Adam / Szaruga\Wisus
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
11MANSARDA (11)KarolinaPIECHNA439,19
   SP / POL / mare / 2000 / Myrwill / Magnezja
   
    KJ Aromer Józefin
12GRANIT (200)JoannaMAZUREK (JM.1992)440,82
   XO / POL / gelding / 1996 / Grey / Gratka\Bao d'Ovill
   - / Joanna Mazurek
    KKJK Kraków
13HALAMA (181)JoannaPAWLAK (JM.1991)441,22
   SP / POL / mare / 1997 / Tytoń / Hala\Miejdanli
   - / Mirosław Staniesz
    AKU Thomson Wrocław
14PRESCILLA (108)NinaWANDEL (J.1990)441,63
   KWPN / NED / mare / 1997 / Voltaire / Janita
   
    KJ Aromer Józefin
15WMK-G-ALEXA (79)MichałWOŹNIAK (J.1989)443,12
   - / AUS / mare / 1995 / nn / nn
   - / A. Woźniak
    BKJ Bogusławice
16CANDILLO'S BOY (206)AlicjaGRYGIER (J.1989)444,37
   HOLST / GER / gelding / 2000 / Candillo / Partie\Lido
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
17MILTON K (231)AgataSZYMONIAK (JM.1991)444,87
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko
18HUANITA (203)MateuszRUPRECHT (J.1989)445,84
   SP / POL / mare / 1999 / Alberto Z / Habenda
   - / Władysław Ruprecht
    ŁKJ Łódź
19LEONARDO (235)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)446,62
   SP / GER / stallion / 1996 / Loxgraf / Donka\Alcatraz
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
20DOLORES (171)KonradKARGOL (JM.1992)447,22
   - / POL / mare / 2000 / Elvis / Dolomira
   - / Zbigniew Maznierowski
    KJK ,,Szary" Michałowice
21ŻYWAGO (57)JuliaKRUSZYNIEWICZ (JM.1992)448,31
   SP / POL / stallion / 2001 / Nurjev / Żytanes\Orange Bay
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS Tornado Szczecin
22LATERAN-IKAR (201)PaulinaBAROSZ (J.1989)448,56
   Trak. / - / stallion / 1993 / Lombard / Ilatta
   - / Stanisław Barosz
    LKJ Ochaby
23ALBERT K (207)AlicjaGRYGIER (J.1989)450,16
   HANN / GER / gelding / 2001 / Acord II / Weltgirl
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
24GROM (123)MaksymilianMORAWSKI (JM.1991)843,47
   SP / POL / gelding / 2000 / Lais / Globulina
   - / Agnieszka Morawska
    Largo S.A.
25OLIMP W (221)WiktoriaPOPŁAWSKA843,84
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / Oder / Paloma Picasso\ Palmer
   
    JKS Hanna
26OKARYN (258)OlgaMOŻEJKO844,28
   SP / POL / gelding / 1996 / Czad / Okaryn
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
27CAPRICE (149)JuliaBIEGANOWSKA (J.1989)844,72
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Coronado / Zurla\Fasolt
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
28OLIVIA 108 (230)MonaKLARKOWSKA (J.1990)845,34
   Hol. / GER / mare / 1999 / Chambertin / Bolivia I\ Landgraf I
   - / Jerzy Zadorożny
    SKJ Sopot
29LUCKY DANE (168)AleksandraSZARY (J.1990)849,16
   DWP / - / gelding / 1994 / Lucky Light / Remona\ Rastell
   
    KJK ,,Szary" Michałowice
30BURGUNDIA (124)MaksymilianMORAWSKI (JM.1991)853,66
   SP / POL / mare / 2000 / Burgund / Tarnina\ Leuchtpfeil
   - / H. Morawski
    Largo S.A.
31CENTURIA (178)TomaszMIŚKIEWICZ1060,06
   Sp / POL / mare / 1999 / Mazzel / Celtika
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
32NIL (287)NawojkaKIECOŃ1244,69
   SP / POL / gelding / 1996 / Kabuł / Niagara\Aragonit
   - / Jadwiga Borowiec
    LUKS Nysa Gubin
33CORRERO (2)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)1245,53
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Claudio / Finja XIII\Contender
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
34COBRA (179)PatrycjaGOŃCZEWSKA1268,26
   SP / POL / mare / 1998 / Elf / Cerla
   - / Juliusz Holowaty
    LKS Rywal Grudziądz
35GIORGIO (218)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)1358,15
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
36GRANDI (15)PaulinaMALINOWSKA (J.1990)1461,09
   Old. / GER / stallion / 2000 / Granulit / Lady\ Lortzing
   
    KJ Szumawa Bobrowiec

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
300/220
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/41
Startowało koni
36
Ukończyło koni
36
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody - I El. HPP 2007/2008

Jaszkowo, 26-28 października 2007 r.
Wydruk: 28-10-2007 18:48:36
8 - CC1
Data: 27-10-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - CC1 -dwufazowy - Duża Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1KONKRET 2 (191)KrzysztofLUDWICZAK041,41028,451400 PLN
   BRANDENBURG / GER / stallion / 1997 / Kolibri / Ulme\ Ussuri XX
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
2OTELLO (93)ŁukaszBRZÓSKA042,72029,331100 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Winner / Osnowa\Hajfong
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
3LOXLEY (193)JacekBOBIK039,71029,74800 PLN
   HANN / GER / gelding / 1998 / Laptop / Inhaculata/Il de Bovebon
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
4SIR ROBIN (90)TomaszKUMOREK045,82030,71500 PLN
   SP / POL / stallion / 1997 / Robin Zet 2 / Sankcja\Jantar
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
5CORDE STAR (19)MarlenaKRAŚNIK042,06034,15300 PLN
   HOLST / GER / stallion / 1996 / Cor de la Bryerre / Rusalka\Ronald
   - / Marek Romanowski
    PKJ Bracia Romanowscy
6KILER (100)PiotrFRAGSTEIN044,28035,8745 PLN
   SP / POL / gelding / 1998 / West / Karta\Dem
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
7CARLOS (229)IreneuszKONDRATOWICZ044,97039,7445 PLN
   Hanover / GER / gelding / 1998 / Calido / Ramina\Ramino
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
8SPOT (145)SławomirUCHWAT043,88429,7245 PLN
   HANN / GER / gelding / 1999 / Sao Paulo / Genda
   - / Roman Roszkiewicz
    JKS Pogórze
9ORINOKO W (146)SławomirUCHWAT046,07431,4545 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Leandro sp / Ossa M\ Przedświt XIII M
   - / Stanisław Weresiński
    JKS Pogórze
10WIGONIA (103)NataliaKOZIAROWSKA (JM.1992)040,56434,9445 PLN
   WLKP / POL / mare / 1994 / Makari / Wiolencja\Ignam
   - / Jacek Koziarowski
    WLKS Krakus Kraków
11CHIARINA (105)MartaPACHOLSKA (JM.1991)043,40436,4345 PLN
   Hol. / - / mare / 2000 / Candillo / Kirana II\ Contender
   
    WLKS Krakus Kraków
12LEUKOS (215)AleksandraLUSINA045,72437,3945 PLN
   Westf. / GER / stallion / 2000 / Lancer III / Falkenhos Linaris
   - / Lusina Aleksandra
    KJ Agro-Handel Śrem
13ROCKY (34)JanMLECZKO043,15833,9645 PLN
   KWPN / NED / gelding / 1998 / Cavalier / Dinke\Wagner
   - / Arkadiusz Mleczko
    LKJ Ochaby
14KOMFORTAS (38)ŁucjaMAJKA040,44Rez.45 PLN
   - / LIT / stallion / 1997 / Fordas / Kornella
   - / Mirosław Szturmowicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
15GODEWIND (265)JarosławSKRZYCZYŃSKI040,53Rez.45 PLN
   WESTF. / GER / gelding / 1998 / Gralshutter / Gitte
   - / K.Dyrek
    KJ Absolut
16FANTAZJA (160)KrzysztofMAZUR043,69Rez.45 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Fala
   - / K.Mazur, O.Jechna
    CWKS Legia Warszawa
17GANDIA (53)ŁukaszKOZA045,72Rez.45 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Gardena\Genius
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
18OGAR W (167)AdamSIEDLACZEK046,09Rez.45 PLN
   - / POL / stallion / 2000 / Oder / Coralie
   
    KS OSK Siedlaczek Rybnik
19JURAND (21)KrzysztofPOŁCZYŃSKI438,93
   WLKP / POL / gelding / 1995 / Jankes / Iwa\Ink
   - / Krzysztof Połczyński
    GLKS Sokół Damasławek
20NADONNA (80)IzabelaZMYSŁOWSKA438,98
   SP / POL / mare / 1999 / Logan / Nadona\Bolivar
   - / Stanisław Kowalczyk
    JKS Tornado Szczecin
21AKCENT (232)AgataSZYMONIAK (JM.1991)439,72
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko
22ESCUDERO L (251)AndrzejLEMAŃSKI439,97
   HANN / GER / stallion / 1997 / Escudo I / Cherrybomb\Calypso I
   
    KJ Jantar Stryków
23WANTUS-V (45)KatarzynaWYGAS440,07
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Caesar vd Helle / Thesaura vh
   - / Katarzyna Wygas
    Niezrzeszona
24WARO-HEROS (155)ŁukaszIDKOWIAK440,19
   SP / POL / gelding / 1990 / Bandos / Herwia\Wenet
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
25HEKTOR (278)JacekTOKARSKI441,07
   SP / POL / gelding / 1997 / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
26CHAWWEY (177)LeszekWARZECHA441,25
   Hol. / GER / mare / 1997 / Capitol / -
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
27ARISTO (213)MateuszWOJCIECHOWSKI441,60
   SP / POL / gelding / 1997 / Caletto's Son / Artystka\Tamaryn
   - / Sabrina Szablewska
    KJ Agro-Handel Śrem
28LANDMINA (288)DawidKUBIAK441,75
   
   
    Niezrzeszony
29RABIATOS Z (20)MarlenaKRAŚNIK441,87
   SP / POL / stallion / 1995 / Rabiat Z / Okowita\Fragonit
   - / Marek Romanowski
    PKJ Bracia Romanowscy
30SILISTRJA (212)JacekBUCKI442,34
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Silesia\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
31CYTACJA (216)AleksandraLUSINA443,18
   Wlkp. / POL / mare / 1996 / Makart / Cyklada\Gordon I
   - / Dominika Bach
    KJ Agro-Handel Śrem
32CAPRI (62)WeronikaSOŁTYSIAK443,97
   HOLST. / GER / mare / 1997 / Contender / Badendorferin\Constanti
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
33DUMOL (96)PiotrMORSZTYN444,03
   HANN / GER / gelding / 1999 / Derwisch / Suleika\Suedvind
   - / Krzysztof Dyrek
    WKS Śląsk Wrocław
34VIA-RAML (31)ŁukaszMATLA444,12
   SP / GER / mare / 1994 / Ramiro / Violetta
   - / Romuald Hałabuda
    KJK Bolix Żywiec
35SUNDANCE 38 (40)JanCHRZANOWSKI444,16
   Thuringer Raitpferd / GER / mare / 1998 / Quality Boy / Sympathie\Don Carlos
   - / K.Dyrek
    Niezrzeszony
36LAO (175)WojciechSZESZYCKI444,50
   Oldenburg / GER / stallion / 2000 / Landsieger / Romantika\Romancier
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
37BOLERO DE RAVEL (282)MściwojKIECOŃ444,96
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    KJ Agro-Handel Śrem
38CARTER (176)LeszekWARZECHA444,97
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
39PARDOES G (109)PawełKALICIŃSKI445,03
   KWPN / NED / gelding / 1997 / In Doctro / Dynamite
   - / Piotr Kaliciński
    CWKS Legia Warszawa
40POTOMAK (110)PawełKALICIŃSKI445,55
   OLD / GER / gelding / 1996 / Grundsteins Erbe / Parcia\Venator
   - / Piotr Kaliciński
    CWKS Legia Warszawa
41TRIPLA (202)MateuszRUPRECHT (J.1989)447,13
   Holszt. / POL / mare / 1996 / Cabrol / Triada\Davidoff
   - / Władysław Ruprecht
    ŁKJ Łódź
42ARGUS (318)TomaszKLEIN662,97
   OLDEN. / GER / gelding / 1997 / Argentinus / Wentina\Gervantus I
   - / Marek Odzimek
    KJ Turbud Brzeg
43VIP (276)JacekMIERZWIŃSKI840,57
   SP / POL / stallion / 1998 / Le Voltaire / Verica
   - / Zbigniew Fiałkowski
    KS ,,Pegaz" Chwałowice
44QUEEN (42)KatarzynaJACKIEWICZ840,87
   SP / POL / mare / 2000 / Quirinus / Cybrola
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
45LATINO (157)MarikaANTOLAK841,00
   HOLSZTYN / GER / gelding / 1993 / Lacros / Rica\Romantiker
   - / Marika Antolak
    CWKS Legia Warszawa
46FEMINA K (106)MartaPACHOLSKA (JM.1991)841,28
   - / POL / mare / 1993 / Fanimo / Dziewucha\Long Meadows
   - / B. Kadłuczka
    WLKS Krakus Kraków
47LANDO (35)JanMLECZKO842,85
   AUSTR / AUT / stallion / 1995 / Laurenz / Aroma\Aloube Z
   - / Jan Mleczko
    LKJ Ochaby
48LACRIMA (56)MagdalenaKOWALSKA843,82
   Pół. Aust. / POL / mare / 1995 / Lombard / Lukrecja\Akcept
   - / Ireneusz Kowalski
    KJ Trachy Gliwice
49KANION (111)PawełKALICIŃSKI846,03
   HANN / GER / gelding / 1996 / Cordoba / Weingold\ Winstock
   - / Piotr Kaliciński
    CWKS Legia Warszawa
50ARAVEL II (73)Grzegorz A.KUBIAK846,28
   SP / POL / stallion / 2000 / Luron / Atletyka
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
51ODMĘT (98)MonikaPRZYSADA846,34
   Wlkp. / POL / stallion / 1996 / Oder / Cyria\Cekin
   - / Wacław Przysada
    WKS Śląsk Wrocław
52QUATRO (222)SławomirKLÓSKA850,04
   Olden. / - / stallion / 1998 / Quatro B / Kordoba\Lorbas
   - / Chemik Lak Jerzy Krieger
    KJ Lotus Poznań
53NEMKE (70)MarcinPAKUŁA854,28
   KWPN / NED / mare / 1995 / Impuls / Zaronie
   - / Klaver Caiss
    LKJ Chersoń Bielin
54KATALONIA (174)WojciechSZESZYCKI1060,94
   SP / POL / mare / 1998 / Rytm / Kronika\ Hacel
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
55CHOPIN 73 (13)IgaWRÓBLEWSKA1243,06
   HESS / GER / gelding / 1995 / Chairman / Wende\Wendel
   - / Beata Wróblewska
    JKS Lotna Warszawa
56LIDAM DU VERY (163)KrzysztofMAZUR1244,37
   - / GER / stallion / 1999 / Quidam / Roxane
   - / Z. Urban
    CWKS Legia Warszawa
57HBC LAKE BID (252)ŁukaszWASILEWSKI1246,44
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Kaja i\Cascavelle
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
58AMANT (91)TomaszKUMOREK1250,94
   XO / POL / gelding / 1995 / Fan Bej / Amba\Rosan
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
59TAURUS (147)SławomirUCHWAT1356,33
   HOLSZT. / GER / stallion / 1997 / Carbano / Tenne\Friderius
   - / Magdalena Włosińska
    JKS Pogórze
60EFEZ (66)MarcinPAKUŁA1641,19
   SP / POL / stallion / 1997 / Czuwaj / Eneida\Famino
   - / SK Bielin
    LKJ Chersoń Bielin
61COTTON CLUB (5)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)1648,94
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
62CARAVELLA (243)AntoniCHŁAPOWSKI1756,81
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
63SPECJALISTA (285)MściwojKIECOŃ2450,88
   SP / POL / stallion / 2000 / Wektor / Sanina\San Vincente
   - / Izabela Kenkel
    KJ Agro-Handel Śrem
 CARLOS (148)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKAElim.
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Celina\Cekin
   - / Mieczysław Śwętochowski
    KJ Picador Wrocław
 LATERAN-IKAR (201)PaulinaBAROSZ (J.1989)Elim.
   Trak. / - / stallion / 1993 / Lombard / Ilatta
   - / Stanisław Barosz
    LKJ Ochaby
 LANVESTER L (46)MiłoszADACHElim.
   - / - / stallion / 1997
   - / Miłosz Adach
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
 ULLA V.D. HEYDEHOEK (279)BeataSZUBERElim.
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
 NOTARIS (204)AndrzejWANGERTElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Quirinus / Nelba
   - / Natalia Kamińska
    KJ Strzała Krubiczew
 CALIPH L (8)DinaZAWADZKARez.
   SP / POL / gelding / 2000 / Corleone / Lascala\ Land Prinz
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
300/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/45
Startowało koni
69
Ukończyło koni
63
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody - I El. HPP 2007/2008

Jaszkowo, 26-28 października 2007 r.
Wydruk: 28-10-2007 18:48:41
9 - C
Data: 28-10-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - C -o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - Tabela A; Art. 269.5
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GRANDI (15)PaulinaMALINOWSKA (J.1990)4439,04500 PLN
   Old. / GER / stallion / 2000 / Granulit / Lady\ Lortzing
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
2HBC LAKE BID (252)ŁukaszWASILEWSKI4129,04350 PLN
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Kaja i\Cascavelle
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
3DOMINGO TENOR (44)KatarzynaWYGAS4130,32200 PLN
   SP / POL / stallion / 1995 / Tenor De La Cour / Dąbrowa
   SK Ochaby / Krzysztof Rdest
    Niezrzeszona
4LUCKY DANE (168)AleksandraSZARY (J.1990)3341,70150 PLN
   DWP / - / gelding / 1994 / Lucky Light / Remona\ Rastell
   
    KJK ,,Szary" Michałowice
5CARTHAMO (238)KrzysztofMAZUR3244,34100 PLN
   Hol. / POL / gelding / 1995 / Carthago / Tinka\ Cor De La Bryere
   
    CWKS Legia Warszawa
6NIL (287)NawojkaKIECOŃ3130,3535 PLN
   SP / POL / gelding / 1996 / Kabuł / Niagara\Aragonit
   - / Jadwiga Borowiec
    LUKS Nysa Gubin
7FUZJA (114)DanielKURPIŃSKI3133,2135 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Contas / Fryga\Saphir
   - / SK Iwno
    JKS Polonez Iwno
8GUBIN (6)MirosławUBERNA2832,6635 PLN
   xo / POL / gelding / 1991 / Łowicz / Gumka\Szafir
   - / Mirosław Adam Uberna
    ZKS Drzonków
9GIORGIO (218)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)2836,94
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
10LASCAMONDO L (12)KarolinaPIECHNA2745,23
   Hol. / POL / stallion / 1997 / Lascadel / Finjaz
   
    KJ Aromer Józefin
11NASTURCJA (257)MarekWACŁAWIK (J.1989)2639,27
   SP / POL / mare / 1997 / Qumball / Niezapominajka\Davidoff
   - / Leszek Sasinowski
    KJ Hippica Polonia
12JUNIKS BEAUTY (284)MściwojKIECOŃ2533,12
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
13CARAT (24)MarekODZIMEK2450,15
   - / POL / stallion / 2001 / Adrian / Corsa\Componist
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
14CAPRICE (149)JuliaBIEGANOWSKA (J.1989)937,15
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Coronado / Zurla\Fasolt
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
15LIDAM DU VERY (163)KrzysztofMAZUR941,70
   - / GER / stallion / 1999 / Quidam / Roxane
   - / Z. Urban
    CWKS Legia Warszawa
16WELT ROCK II (16)PaulinaMALINOWSKA (J.1990)839,32
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
17WELUR (286)MściwojKIECOŃ841,39
   SP / POL / gelding / 1999 / Luron / Wela\Despota
   - / Kamil Bęski
    KJ Agro-Handel Śrem
18CENTURIA (178)TomaszMIŚKIEWICZ757,68
   Sp / POL / mare / 1999 / Mazzel / Celtika
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
19GAYALL (209)JacekBUCKI639,73
   SP / POL / stallion / 2001 / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 LANVESTER L (46)MiłoszADACHElim.
   - / - / stallion / 1997
   - / Miłosz Adach
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
 OLIMP W (221)WiktoriaPOPŁAWSKAElim.
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / Oder / Paloma Picasso\ Palmer
   
    JKS Hanna
 ORAN S (9)BeataŻUKOWSKA (J.1990)Elim.
   Westf. / POL / stallion / 2001 / Power Prince / Old Ladk
   - / Beata Żukowska
    KJ Aromer Józefin
 MANSARDA (11)KarolinaPIECHNAElim.
   SP / POL / mare / 2000 / Myrwill / Magnezja
   
    KJ Aromer Józefin
 ACCOLANDA (308)ZdzisławURBANElim.
   HANN. / GER / mare / 1995 / Acord II / Grandezza
   - / Zdzisław Urban
    CWKS Legia Warszawa
 TATERNIK (270)AndrzejKUŚWIKElim.
   SP / POL / stallion / 1999 / Orkisz / Tamatawa\Alger
   - / Andrzej Kuświk
    KJ Wolica Kalisz
 KLARA (304)MaksymilianMORAWSKI (JM.1991)Elim.
   Wlkp. / POL / mare / 1994 / Hejnał / Kalina
   - / Maksymilian Morawski
    Largo S.A.
 CYRKON (197)AnnaTRZECIAKElim.
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Cyranka\Cavalliero
   - / Anna Trzeciak
    LKS Dragon Nowielice
 ARGUS (318)MarekODZIMEKElim.
   OLDEN. / GER / gelding / 1997 / Argentinus / Wentina\Gervantus I
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
 LARRON (4)BeataSTRZAŁKOWSKA (J.1990)Elim.
   Hol. / - / stallion / 2001 / Lancer II / My Lady VI\ Linaro
   
    KJ Cavallo Bonin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
56
Startowało koni
29
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody - I El. HPP 2007/2008

Jaszkowo, 26-28 października 2007 r.
Wydruk: 28-10-2007 18:48:50
10 - P
Data: 28-10-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - P -dwufazowy - Finał Rundy Młodych Koni (5 lat) 115/120 cm - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1FLAMENCO (143)SławomirUCHWAT047,38027,65800 PLN
   HANN / GER / gelding / 2002 / Fly High / -
   - / Roman Roszkiewicz
    JKS Pogórze
2BOLIWIA (186)OliwiaWIERZBOWSKA041,19027,74600 PLN
   SP / POL / mare / 2002 / Elvis / Brenda\ Farn
   
    KJ Wechta Rosnówko
3CARLA (59)AleksandraSŁUSZNIAK042,28029,65400 PLN
   SP / POL / mare / 2002 / Elvis / Candy
   - / Klaudia Siarkiewicz
    KJ Vertus Łódź
4LIMOGE 3 (208)AlicjaGRYGIER (J.1989)043,66029,73250 PLN
   HANN / GER / mare / 2002 / Lux / Golden Girl
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
5PANKRACY (83)MarekZIOMEK042,82031,44150 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Pithagoras / Happy Lady
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
6ROVETTO (196)JacekBOBIK047,09031,9825 PLN
   OLD / GER / stallion / 2002 / Radiator / Semiramis
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
7LENA (41)JanCHRZANOWSKI042,85032,5625 PLN
   - / - / mare / 2002
   
    Niezrzeszony
8OMAR PLUS-S (217)AleksandraLUSINA047,91032,6125 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Elvis / Olibobik
   
    KJ Agro-Handel Śrem
9ANDRUS (61)StanisławMARCHWICKI042,84032,7725 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Elvis / Alcara
   - / Klaudia Siarkiewicz
    KJ Vertus Łódź
10RAMSTAIN (33)ŁukaszMATLA045,28033,34
   SP / - / stallion / 2002
   - / Zbigniew Kostrzewski
    KJK Bolix Żywiec
11MARCEPAN (162)KrzysztofMAZUR044,00034,08
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Correro / Muza
   - / Z. Urban
    CWKS Legia Warszawa
12QUERIDO (275)EwaMAZUROWSKA045,84034,36
   Hol. / GER / gelding / 2002 / Quantum / Fee XIII\ Caletto I
   - / Jarosław Kołakowski
    KJ Kuźnia Nowowiejska
13VAN HALEN (95)PiotrMORSZTYN044,53040,35
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Hors La Loi I / Horetta\ Cavalier
   
    WKS Śląsk Wrocław
14PABLO (58)AleksandraSŁUSZNIAK042,22431,28
   Old. / GER / stallion / 2002 / Pik Labionica / Ondra
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
15VASCOVEL (117)KamilaKUŚMIERKOWSKA040,57434,34
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
16SUMAK (144)SławomirUCHWAT044,31827,36
   - / POL / gelding / 2001 / Carbid / Suprise
   - / Roman Roszkiewicz
    JKS Pogórze
17TMN CORIANA (263)JarosławSKRZYCZYŃSKI046,66831,12
   
   
    KJ Absolut
18ROBBY (205)NataliaKAMIŃSKA045,66836,56
   HANN / GER / stallion / 2002 / Romantiko / Sandra
   - / Natalia Kamińska
    KJ Vena Sport
19ZANDORELLA KZ (71)MarcinPAKUŁA045,81838,05
   - / NED / mare / 2002 / Zandor Z / Cinderella
   - / Klaver Caiss
    LKJ Chersoń Bielin
20DAKAR Z (72)Grzegorz A.KUBIAK043,97Elim.
   SP / BEL / stallion / 2002 / Dutch Capitol / Callie Z
   - / Roman Barlik, Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
21RYTMIKA (237)MichałWOŹNIAK (J.1989)438,41
   SP / POL / mare / 2002 / Rytm / Rosa Gala
   - / A. Woźniak
    BKJ Bogusławice
22BRETANIA (122)MarzenaCHOCIEJ439,62
   SP / POL / mare / 2002 / Harwest / Brentura
   - / Jacek Kuzyniu
    JKS Tornado Szczecin
23SIBILLA (77)MichałWOŹNIAK (J.1989)441,47
   SP / POL / mare / 2002 / Trawant / Sibjka
   - / A.Woźniak
    BKJ Bogusławice
24RAVEN (225)SławomirKLÓSKA442,34
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Placido / Reonetty\ Belmondo
   
    KJ Lotus Poznań
25COMET (172)ZbigniewSZREJDER442,66
   Hol. / DEN / gelding / 2002 / Coronado II / Caletta
   - / Zbigniew Szrejder
    LJKS Piaf Osielsko
26DOCENT (271)AndrzejKUŚWIK446,00
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Markiez V / Delicja
   
    KJ Wolica Kalisz
27CAMILLO SON (185)OliwiaWIERZBOWSKA446,41
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
28CARMEN (138)JakubOLESIEJUK447,15
   - / GER / mare / 2002 / Contendro / Emotion
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
29VIVALDI (135)AnnaDZIEWOLSKA (JM.1991)841,15
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Orane / Notredame
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
30LACORDAIRE 3 (88)AgnieszkaPERSKA846,53
   - / GER / gelding / 2002 / Landor S / Gina Corina
   - / Jacek Kosow
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
31VINCENT Y (198)MaciejGAŁKIEWICZ1161,09
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Cavalier / Nobella
   - / Maciej Gałkiewicz
    BKJ Bogusławice
32CARDINO KAMA (118)KamilaKUŚMIERKOWSKA1162,09
   Holszt. / - / gelding / 2002 / Cardino / Kima\ Contender
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
33WALANTAINES (214)MateuszWOJCIECHOWSKI1354,66
   SP / POL / stallion / 2002 / Wanta / Lambada
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
34IZAURUS (30)HenrykŚWIĘCICKI1643,47
   SP / POL / stallion / 2002 / Contender Son / Izuna\ Huncwot
   - / Henryk Święcicki
    Stow. Jeździeckie Baborówko
 VLACIDO (87)PiotrMORSZTYNElim.
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Placido / Kaganita\ Faram
   
    WKS Śląsk Wrocław
 TANGO (156)ŁukaszIDKOWIAKElim.
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
280/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
52/45
Startowało koni
36
Ukończyło koni
34
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody - I El. HPP 2007/2008

Jaszkowo, 26-28 października 2007 r.
Wydruk: 28-10-2007 18:48:55
11 - N
Data: 28-10-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - N -dwufazowy - Finał Rundy Młodych Koni (6 lat) 125/130 cm - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1A-CARIERA (166)MichałSIEDLACZEK043,13026,74800 PLN
   Hol. / POL / mare / 2001 / Cascavelle / Arkadia\ Arcus
   - / Agnieszka Bohan
    KS OSK Siedlaczek Rybnik
2NEMO (43)KatarzynaJACKIEWICZ040,79027,19600 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Nurjev / Bamba\Dłużnik
   - / K.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
3CABRILLO (119)MarcinBURAKOWSKI045,50031,62400 PLN
   Hol. / GER / stallion / 2001 / Corrado I / Marina I
   - / Marcin Burakowski
    Niezrzeszony
4ILUZJON (129)EwaMAZUROWSKA040,66031,86250 PLN
   Czeska Gorącokrwista / CZE / stallion / 2001 / Dantes / Idyla
   - / Jacek Wargalla
    KJ Kuźnia Nowowiejska
5UMARINA (23)KrzysztofPOŁCZYŃSKI040,44031,87150 PLN
   KWPN / NED / mare / 2001 / Indoctro / Marina
   - / Marek Odzimek
    GLKS Sokół Damasławek
6ALBERT K (207)AlicjaGRYGIER (J.1989)044,66032,28100 PLN
   HANN / GER / gelding / 2001 / Acord II / Weltgirl
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
7CHATEAU (36)ŁucjaMAJKA042,18033,64
   SP / POL / stallion / 2001 / Cavallo / Choreografia\Ferro
   - / Łucja Majka
    KJ Szumawa Bobrowiec
8ESCALONA (60)WłodzimierzZAJCEW043,59429,98
   HANN / GER / mare / 2001 / Escudo / Cherrybomb
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
9FIGARO (165)MichałSIEDLACZEK045,40433,95
   HANN / GER / gelding / 2001 / Ferragamo / Desiree
   - / Roman Roszkiewicz
    KS OSK Siedlaczek Rybnik
10URIAS (255)DawidKUBIAK043,41830,07
   KWPN / NED / gwlding / 2001 / Indoctro / Ebilithya\ Ramiro Z
   
    Niezrzeszony
11UNISCO (84)MarekZIOMEK441,84
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
12UITMUNTEND K (69)MarcinPAKUŁA445,09
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Cruising / Nathalie
   - / Klaver Caiss
    LKJ Chersoń Bielin
13URGENT (267)JarosławSKRZYCZYŃSKI445,50
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Ojasper / Zytani\Wahtamin
   - / Jacek Tarczyński
    KJ Absolut
14RADON (26)ZofiaPOŁCZYŃSKA840,71
   SP / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   - / Dawid Rakoczy
    GLKS Sokół Damasławek
15SCAMPOLO 28 (169)AnnaSZARY842,22
   Czeska Gorąc. / SK / mare / 2001 / Scampolo / Lord Inci\Tatus 6
   - / Mirosław Szary
    KJK ,,Szary" Michałowice
16FOREST GUMP (112)AnnaSZLEZINGER (JM.1991)843,25
   SP / POL / stallion / 2001 / Faust Z / Diatermia\Wagram
   - / A.Lemański, M.Budziarska
    CWKS Legia Warszawa
17DON GRANDI P (128)SławomirKACZMAREK843,63
   SP / POL / stallion / 2001 / Grandioso / Dunka
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
18ABIGAILE (136)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)1241,93
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
19RUPIA R (32)ŁukaszMATLA1645,66
   SP / POL / mare / 2001 / City Boy R / Romana
   - / Romuald Hałabuda
    KJK Bolix Żywiec

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125/130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
280/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
52/45
Startowało koni
19
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody - I El. HPP 2007/2008

Jaszkowo, 26-28 października 2007 r.
Wydruk: 28-10-2007 18:49:12
12 - C
Data: 28-10-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - C -dwufazowy - Finał Małej Rundy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1SPOT (145)SławomirUCHWAT045,22023,471200 PLN
   HANN / GER / gelding / 1999 / Sao Paulo / Genda
   - / Roman Roszkiewicz
    JKS Pogórze
2QUINTUS (140)JacekZAGOR047,78023,731000 PLN
   - / GER / gelding / 2001 / Quinar / My Lady III
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
3LACOSTE DE LACOURE (94)ŁukaszBRZÓSKA044,72025,64800 PLN
   SP / FRA / stallion / 1999 / Apache Du Plant / Gironde De La Cour
   - / Brzóska Łukasz
    KS SJ Sokół Pniewy
4KAROLINKA CZE-KO-ROL (210)JacekBUCKI043,72025,82500 PLN
   WLKP / POL / mare / 1998 / Baryton / Kryniczanka\Dalton
   - / jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5QUATRO (141)JacekZAGOR049,25025,87300 PLN
   HOL. / GER / gelding / 2001 / Quinar / Larissa\Concerto II
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
6ENGEL (264)JarosławSKRZYCZYŃSKI047,43026,4940 PLN
   SP / POL / stallion / 1999 / Le Volteire / Enigma\Genius
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
7SAVAGE (51)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)043,34026,9840 PLN
   SP / POL / stallion / 1992 / Adam / Szaruga\Wisus
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
8TAUNUS (194)JacekBOBIK046,59028,3640 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Lavendel / Tarcza\Czad
   - / Zdzisław Mikuła
    KJ Hippica Polonia
9SMIRANA (65)WeronikaSOŁTYSIAK042,25028,5540 PLN
   KWPN / NED / mare / 1999 / Creol / Esmiran
   - / Weronika Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
10LANDOR (220)DanielZIELIŃSKI046,43028,7640 PLN
   SP / GER / stallion / 2000 / Lacatraz / Phantagiro
   - / Dorota Zielińska
    GLKS Osielsko
11TURBUD DE QUALITETE (170)AnnaSZARY043,44029,2240 PLN
   SP / POL / mare / 1996 / Quirinus-Turbud / Dahna\Kerman
   - / Paulina Jach
    KJK ,,Szary" Michałowice
12NEMKE (70)MarcinPAKUŁA042,94029,7840 PLN
   KWPN / NED / mare / 1995 / Impuls / Zaronie
   - / Klaver Caiss
    LKJ Chersoń Bielin
13NADONNA (80)IzabelaZMYSŁOWSKA040,72030,6840 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Logan / Nadona\Bolivar
   - / Stanisław Kowalczyk
    JKS Tornado Szczecin
14LAO (175)WojciechSZESZYCKI046,66031,0140 PLN
   Oldenburg / GER / stallion / 2000 / Landsieger / Romantika\Romancier
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
15CARTER (176)LeszekWARZECHA044,50031,2940 PLN
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
16TURBUD OQUIDAMA (150)MałgorzataWARDZAŁA (J.1989)042,57031,4440 PLN
   SP / POL / mare / 1996 / Quirinus Turbud / Ocena\Akcept
   - / Lesław Sarachman
    LKJ Klikowa
17AMANT (91)TomaszKUMOREK044,94422,4940 PLN
   XO / POL / gelding / 1995 / Fan Bej / Amba\Rosan
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
18CARAVELLA (243)AntoniCHŁAPOWSKI042,47424,6240 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
19IBIX (115)KamilaKUŚMIERKOWSKA042,12424,8140 PLN
   SP / POL / gelding / 1999 / Winner / Iberia\Ilion
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
20RABIATOS Z (20)MarlenaKRAŚNIK042,25425,57
   SP / POL / stallion / 1995 / Rabiat Z / Okowita\Fragonit
   - / Marek Romanowski
    PKJ Bracia Romanowscy
21TUTTI FRUTTI (121)MarzenaCHOCIEJ040,97426,45
   - / POL / gelding / 2000 / Walor / Titania\Navajo
   - / M. Głodowski
    JKS Tornado Szczecin
22CZUMAK (74)ŁukaszWOŹNIAK042,26426,87
   SP / POL / stallion / 1997 / Bujak / Czunia\Ajax
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
23TORADO 2 (189)KrzysztofLUDWICZAK045,22426,95
   KWPN / NED / stallion / 2000 / It S Morano / Lalinda\ Nimmerdor
   
    KJ Wechta Rosnówko
24URBANE (283)MściwojKIECOŃ042,03427,67
   KWPN / NED / mare / 2001 / Landeur / Demesis
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
25ULLA V.D. HEYDEHOEK (279)BeataSZUBER044,00428,66
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
26PAMELA (133)JoannaTŁUSZCZ (J.1989)040,94430,09
   SP / POL / mare / 2000 / Luron / Panama
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
27YOUNG LADY (260)KrzysztofLUDWICZAK043,53430,70
   Hol. / GER / mare / 2000 / Cambridge / G-Christine\Carolus I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
28TURBUD IWA (246)TomaszKLEIN049,50432,14
   - / POL / mare / 2001 / Nurjev / Iluzja
   - / Zbigniew Łoś
    KJ Turbud Brzeg
29TAURUS (147)SławomirUCHWAT047,50433,23
   HOLSZT. / GER / stallion / 1997 / Carbano / Tenne\Friderius
   - / Magdalena Włosińska
    JKS Pogórze
30DALIA (99)PiotrFRAGSTEIN046,50434,71
   SP / POL / mare / 2000 / Bolero de Ravel / Dawinia\Conor Pass
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
31CLINTON (173)ZbigniewSZREJDER044,94434,91
   HANN / GER / gelding / 1999 / Compliment / Wadoin
   - / Szrejder Andrzej
    LJKS Piaf Osielsko
32ZARIA (134)WeronikaTYNDEL044,47435,54
   SP / POL / mare / 1999 / Elvis / Zadina
   - / Mirosław Tyndel
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
33DARIO (139)JacekZAGOR047,57436,17
   KWPN / NED / stallion / 2001 / Darco / Janneke
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
34GRAF MAJUS POLONUS (47)MiłoszADACH047,00438,38
   HANN / GER / stallion / 1999 / Graf Granus / Santa Fee\Sandro
   - / Dariusz Okoński
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
35CALANDA (188)OliwiaWIERZBOWSKA043,71826,78
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
36SILVIO (75)HubertLUDWICZAK044,38831,76
   
   
    KJ Lotus Poznań
37OLLINO (248)WitoldBIENIEK043,53832,92
   KWPN / NED / gelding / 1996 / Karandasj / Hullino\Urtois Calipso
   - / Andrzej Lemański
    KJ Jantar Stryków
38TANGO (37)ŁucjaMAJKA045,44833,68
   SP / SWE / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Daniel Dombrowicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
39GROSSETO (161)KrzysztofMAZUR048,87834,83
   SP / POL / gelding / 1996 / Tenor Dela Cour / Glanula\ Lukan
   - / SK Ochaby Sp. z o.o.
    CWKS Legia Warszawa
40EXPOSITA (187)OliwiaWIERZBOWSKA044,21843,70
   Hol. / - / mare / 1998 / Exkurs / Ida II\ Caletto I
   
    KJ Wechta Rosnówko
41SALVADOR (7)DinaZAWADZKA439,59
   KWPN / NED / gelding / 1999 / Calvados / Ilisa\Jasper
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
42LAMBADA (85)MarekZIOMEK441,06
   Oldenburg / GER / mare / 1997 / Landkaiser / Papaya\Pablo
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
43CALIPH L (8)DinaZAWADZKA441,84
   SP / POL / gelding / 2000 / Corleone / Lascala\ Land Prinz
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
44GIOCONDA (25)ZofiaPOŁCZYŃSKA442,25
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
45GLIGENIA I (132)JoannaTŁUSZCZ (J.1989)442,38
   SP / POL / mare / 2000 / Graf Quidam / Glazura\Lando
   - / Jarosław Tłuszcz
    KJK ,,Pod Żubrem" Niepołomice
46LATINO (157)MarikaANTOLAK442,63
   HOLSZTYN / GER / gelding / 1993 / Lacros / Rica\Romantiker
   - / Marika Antolak
    CWKS Legia Warszawa
47GRAEFIN (22)KrzysztofPOŁCZYŃSKI443,03
   HAN / GER / mare / 1999 / Graf Top / H. Palienessa
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
48CHOPIN 73 (13)IgaWRÓBLEWSKA443,09
   HESS / GER / gelding / 1995 / Chairman / Wende\Wendel
   - / Beata Wróblewska
    JKS Lotna Warszawa
49PIRAT (137)AngelikaOJCZENASZ443,93
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Pira\Pirus
   - / Angelika Ojczenasz
    KS Unia Solec Kujawski
50LANDAL (154)MarcinIDKOWIAK444,03
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Eleganza
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
51ROLAND (153)MarcinIDKOWIAK444,09
   KWPN / NED / gelding / 1998 / Landwind II / Larissa
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
52MARIOT (219)DanielZIELIŃSKI444,53
   - / POL / stallion / 2001 / Top Gun / Markiza
   - / SO Łąck
    GLKS Osielsko
53KOSOW AMANDA H (86)AgnieszkaPERSKA444,88
   OLD. / GER / mare / 1999 / A Jungle Prince / Waldfee\Le Bon
   - / J.Kosow
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
54SPECJALISTA (285)MściwojKIECOŃ445,10
   SP / POL / stallion / 2000 / Wektor / Sanina\San Vincente
   - / Izabela Kenkel
    KJ Agro-Handel Śrem
55CANTERO (76)HubertLUDWICZAK445,69
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    KJ Lotus Poznań
56WAT-NU (82)MirellaRUCZKA446,44
   - / GER / gelding / 1996 / Welthit / Gloriane
   - / Bernard Ruczka
    KJ Turbud Brzeg
57OGAR W (167)AdamSIEDLACZEK447,33
   - / POL / stallion / 2000 / Oder / Coralie
   
    KS OSK Siedlaczek Rybnik
58U CAN'T LOSE (195)JacekBOBIK448,56
   KWPN / NED / stallion / 2001 / Nathing To Lose / Enjolie
   - / Sasinowski, Bobik
    KJ Hippica Polonia
59LEUKOS (215)AleksandraLUSINA448,94
   Westf. / GER / stallion / 2000 / Lancer III / Falkenhos Linaris
   - / Lusina Aleksandra
    KJ Agro-Handel Śrem
60ANGELO L (247)TomaszKLEIN449,03
   OLD. / GER / stallion / 2000 / Acord II / Larissa\Landadel
   - / Marek Odzimek
    KJ Turbud Brzeg
61NOTARIS (204)AndrzejWANGERT449,38
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Quirinus / Nelba
   - / Natalia Kamińska
    KJ Strzała Krubiczew
62ARAVEL II (73)Grzegorz A.KUBIAK451,09
   SP / POL / stallion / 2000 / Luron / Atletyka
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
63KATALONIA (174)WojciechSZESZYCKI