Mistrzostwa Polski Kuców, Puchar Polski Kuców i Małych Koni

Jaszkowo, 14-16 września 2007 r.
Wydruk: 17-09-2007 09:45:34
- A-1
Data: 14-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - A-1 - I półfinał gr. A1 - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PYSIA (74)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)046,84
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
2ALF (89)MichałKORYZNA (Mł.1996)049,49
   kuc / POL / stallion / - / nn / nn
   - / P.P.U.,,Wykopy-Serwis" Sp. z o.o.
   [A-1] LKJ Abaria Iwno
3KSIĄŻE (58)ZofiaORKISZ (Mł.1997)052,28
   kuc / POL / gelding / 1996 / Lowel / Kometa\Dukat II
   - / Anna Parzydło
   [A-1] Stow. Kult. Fiz. KJ ,,IKAR" Łomianki
4GRAWITACJA (27)OctawiaHALAS (Mł.1996)053,39
   KF / POL / mare / 1993 / King Kong / Gracja\Kasjusz
   - / Izabela Halas
   [A-1] KJ Hubertus Lusowo
5BRUNTE (99)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)053,46
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ CH Jaszkowo
6ARIS (73)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)054,46
   - / - / gelding / 1995
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
7IKONA (86)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)054,51
   kuc / POL / mare / 2000 / nn / nn
   - / Firma ,, Salix" w Kociałkowej Górce
   [A-1] LKJ Abaria Iwno
8FRETKA (15)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)055,18
   kuc / POL / mare / 2001 / Walor / Frytka\Amaretto
   
   [A-1] KJ Liljówka Stęszewko
9LAGUNA (87)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)055,38
   kuc / POL / mare / - / nn / nn
   - / Firma ,,Salix" Kociałkowa Górka
   [A-1] LKJ Abaria Iwno
10KARINO (44)JoannaTRAGARZ (Mł.1996)056,05
   kuc / POL / gelding / 1998 / nn / nn
   - / Joanna Tragarz
   [A-1] KS Garo Zaborów
11MELODY (72)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)056,78
   Kuc / SWE / mare / 1994 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
12FILIP (71)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)058,57
   kuc / SWE / gelging / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
13JARY (40)JaninaSTRZAŁKOWSKA (Mł.1998)059,41
   - / POL / stallion / 1999 / Jason / Mulaj
   - / Piotr Strzałkowski
   [A-1] KJ Strzała Krubiczew
14TAGE (66)MonikaLUBERDA (Mł.1996)067,92
   - / SWE / gelding / 1994 / NN / NN
   - / U. Koziarowska
   [A-1] WLKS Krakus Kraków
15KARINO (9)JuliaMOCZAK (Mł.1997)459,02
   Kuc / POL / gelding / 2000 / nn / nn
   - / Sławomir Bubas
   [A-1] ŁKJ Łódź
16FIGARO (14)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)862,18
   kuc / POL / stallion / 1999 / Sekret / Firma\Apacz
   - / Hanna Jachimowicz
   [A-1] KJ Liljówka Stęszewko
 ROBINSON (65)MonikaGRUNDKOWSKA (Mł.1998)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   
   [A-1] WLKS Krakus Kraków

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Mistrzostwa Polski Kuców, Puchar Polski Kuców i Małych Koni

Jaszkowo, 14-16 września 2007 r.
Wydruk: 17-09-2007 09:45:36
- A-2
Data: 14-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - A-2 - I półfinał gr. A2 - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1RIKI TIKI (37)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)047,91
   - / POL / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
2MICKEY MOUSE (97)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)049,03
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
3HARFIARZ (41)JaninaSTRZAŁKOWSKA (Mł.1998)049,82
   Kuc Feliński / POL / stallion / 1993 / Grafos RKM / Harfa RKM\Epos
   - / Piotr Strzałkowski
   [A-2] KJ Strzała Krubiczew
4BŁYSKAWICA (92)KatarzynaPIASECKA (Mł.1996)051,31
   DRP / GER / M / 1996 / Marco Polo / NN
   
   [A-2] SKJ Trawers Warszawa
5SIGURD (12)NathalieKRAMER (Mł.1996)051,89
   - / DEN / gelding / 1997
   - / Bożena Kramer
   [A-2] KJ Aromer Józefin
6WEZYR (11)KingaDASZCZYK (Mł.1996)052,52
   kuc feliński / POL / gelding / 2001 / El'Amore / Warta
   - / Magdalena Daszczyk
   [A-2] ŁKJ Łódź
7WHITE MOOR CLAUDIUS (45)JoannaTRAGARZ (Mł.1996)053,24
   WALSH. Pony / GER / gelding / 1995 / Claus / Ashlay\Tetworth Crimson
   - / Krzysztof Pacholski
   [A-2] KS Garo Zaborów
8FATIMA (91)KatarzynaPIASECKA (Mł.1996)053,30
   kuc / - / mare / 1994 / Nandy Man / Fantazja\ Feuda
   
   [A-2] SKJ Trawers Warszawa
9FUNNY GIRL (25)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)053,97
   Kuc / POL / mare / 2001 / Turkus / Fatima\Nandy Man
   - / Piotr Kaliciński
   [A-2] CWKS Legia Warszawa
10DARLING (16)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)054,60
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Kinga Parecka
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
11KWESTOR - GB (26)FranceskaSANTONI (Mł.1996)055,77
   KF / POL / gelding / 1997 / Gracjan / Kwestia\Eos
   - / Francesca Santoni
   [A-2] KJ Hubertus Lusowo
12VEXI (10)JuliaMOCZAK (Mł.1997)056,31
   DRP / GER / mare / 2002 / Beneton / Vidi
   - / Sylwia Moczak
   [A-2] ŁKJ Łódź
13GUFI (29)JagodaSTOLARCZYK (Mł.1996)059,51
   kuc / POL / gelding / 1999 / Rumianek / Grawitacja\King Kong
   - / Katarzyna Stolarczyk
   [A-2] KJ Amigo Będzin
14MONTE CARLO (13)NathalieKRAMER (Mł.1996)453,47
   DRP / GER / gelding / 1999 / Magnum / Eveline
   - / Bożena Kramer
   [A-2] KJ Aromer Józefin
15MAGIC I (101)JanKIJOWSKI (Mł.1996)459,59
   kuc / POL / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] Niezrzeszony

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
75
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70
Startowało koni
15
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Mistrzostwa Polski Kuców, Puchar Polski Kuców i Małych Koni

Jaszkowo, 14-16 września 2007 r.
Wydruk: 17-09-2007 09:45:38
- B
Data: 14-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - B - I półfinał gr. B - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BELINI (78)InkaBORZYMOWSKA (JM.1993)054,50
   kuc / SWE / gelding / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [B] KJ Bachmat Wrocław
2SHARIF (18)StanisławCZARTORYSKI (Mł.1995)054,92
   kuc / POL / stallion / 1996 / Angelo / Szampanka/Farah-Kajus
   - / Michał Czartoryski
   [B] CWKS Legia Warszawa
3MAŁY (33)ŁukaszPRZYBYLSKI (JM.1993)056,15
   Kuc feliński / POL / gelding / 2001 / Grosz / Mozajka\Wampir
   - / Marian Przybylski
   [B] Stow. Jeździeckie Baborówko
4BARKAROLA (76)IgaTOKARSKA (JM.1994)057,12
   DRP / POL / mare / 1997 / Nandy Man / Balerina
   - / Oskar Szrajer
   [B] KJ Bachmat Wrocław
5DELAMA (19)StefanCZARTORYSKI (JM.1994)058,27
   kuc / POL / mare / 1998 / Lubczyk / Delta\ Jampol
   - / Michał Czartoryski
   [B] CWKS Legia Warszawa
6KALISTO (68)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)058,38
   Kuc Walijski / GER / gelding / 1992 / Farah-Kajus / Diana
   - / Agnieszka Kerth-Piętka
   [B] WLKS Krakus Kraków
7MON AMIE (98)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)058,58
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [B] KJ CH Jaszkowo
8BILLY (100)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)059,00
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [B] KJ CH Jaszkowo
9KLEJNOT GB (102)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)062,51
   kuc feliński / POL / gelding / 1995 / Amoretto / Klisza\Eos
   - / Bartosz Piętka
   [B] WLKS Krakus Kraków
10MINOEK (67)PaulaPŁANETA (Mł.1995)456,63
   kuc walijski / POL / mare / 1994 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [B] WLKS Krakus Kraków
11GARBONOS (96)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)457,91
   - / SWE / gelding / 1994 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [B] KJ CH Jaszkowo
12GAWRA GB (90)ZofiaDAŁKOWSKA (Mł.1995)459,58
   KF / POL / mare / 1995 / Gracjan / Galia\Kogut
   - / Wojciech Jachymek
   [B] SKJ Trawers Warszawa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
12
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Mistrzostwa Polski Kuców, Puchar Polski Kuców i Małych Koni

Jaszkowo, 14-16 września 2007 r.
Wydruk: 17-09-2007 09:45:42
- C
Data: 14-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - C - I półfinał gr. C - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ANTY ANDY (1)AgnieszkaWARGALLA (Mł.1995)050,73
   kuc / POL / gelding / 1993 / NN / NN
   - / Jan Kalinowski
   [C] KJ Kuźnia Nowowiejska
2KIRSTEN (50)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)051,09
   Kuc Wal. / NED / mare / 1992 / Vita Nova's Hanassie / Jannie
   - / Urszula Zbigniew Bedlińscy
   [C] KJ CH Jaszkowo
3HERMES (60)MonikaKOWAL (JM.1992)051,95
   Kuc Fel. / POL / gelding / 1995 / Gracjan / Heroina\Graf
   - / Jacek Koziarowski
   [C] WLKS Krakus Kraków
4BIMBO (21)ZofiaFERTACZ (JM.1993)051,98
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [C] CWKS Legia Warszawa
5MARINELLO (57)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)052,15
   - / GER / stallion / 2000
   - / Krzysztof Szumiński
   [C] KJ Szumawa Bobrowiec
6NIRVANA EVITA (35)WeronikaWILSKA (JM.1994)054,03
   kuc / POL / mare / 1995 / Netron / Mistral
   - / Weronika Wilska
   [C] SKJ Sopot
7SPINWAY MEMENTO (93)JanPIASECKI (JM.1993)054,07
   Connemara / GBR / stallion / 1998 / Spinway Keepsake / Atlantic Stoom
   
   [C] SKJ Trawers Warszawa
8KHAMARO I (56)MalwinaURBAŃSKA (JM.1993)054,45
   DRP / GER / stallion / 1998 / Khamaro X / Sandra\ Predkor
   - / Włodzimierz Urbański
   [C] SKJ Trawers Warszawa
9LA BOURGET (79)InkaBORZYMOWSKA (JM.1993)054,71
   - / GER / mare / 1992 / NN / NN
   - / Piotr Szubert
   [C] KJ Bachmat Wrocław
10FOXY (69)AnastazjaKAWIORSKA (JM.1992)055,67
   kuc / POL / stallion / 1999 / NN / NN
   - / Jacek Koziarowski
   [C] WLKS Krakus Kraków
11GRANIT (75)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)056,12
   kuc / POL / gelding / - / Folkert / Gerrie Welsh
   - / Bogumiła Krajewska
   [C] JKS Fer Więckowice
12MAGIC (95)AnnaPRZONDO (JM.1993)056,55
   New Forest / NED / mare / 1994 / Kantje's Ronaldo / Femke's Cassandra
   - / Antoni Chłapowski
   [C] KJ CH Jaszkowo
13TIP TOP (17)BarbaraPOLAŃCZYK (JM.1993)057,94
   DRP / POL / stallion / 1999 / Entlik / Toppolina\ Nando
   - / Bogusława Polańczyk
   [C] KJ Aromer Józefin
14ALIBABA (30)JerzyBYSZEWSKI (JM.1992)059,61
   kuc westf. / GER / stallion / 1989 / Sylvester / Winzerin\Widukind
   - / Stefan Kierznowski
   [C] KJ Kietlów
15PALMIRA (61)MariaSUWALSKA (JM.1994)454,63
   kuc / POL / mare / 1996 / Borysław / Plama\Puszczyk
   - / Maciej Parzydło
   [C] WLKS Krakus Kraków
16BRZÓZKA GB (47)PaulinaKIESZ (JM.1993)455,43
   kuc feliński / POL / mare / 1999 / Klejnot GB / -
   - / Piotr Jachymek
   [C] WKJ Lublin
17KLIWIA (38)KatarzynaORDYS (JM.1993)458,73
   - / POL / mare / 2002 / Falk / Kirsten\Vita Nova's Hanassie
   - / U.Z. Bedlińscy
   [C] KJ Amigo Będzin
18GRATIS (32)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)561,66
   kuc / POL / gelding / 2002 / Walor / Grawa\Split
   Andrzej Kuświk / Bogna Sołtysiak
   [C] Stow. Jeździeckie Baborówko
19DOMINGO (84)MałgorzataKOWALA (JM.1993)562,47
   kuc / GER / stallion / 2000 / Top Dark Dream / Donna Bella\Calenberg
   - / Teodor Gronet
   [C] ZKS Drzonków
20POKUSA (46)PaulinaKIESZ (JM.1993)667,58
   kuc / POL / mare / 2000 / Filip / Piosenka
   - / Beata Grabowska
   [C] WKJ Lublin
21LIPTON (104)AgataSTRYJKOWSKA (JM.1994)768,64
   Deutschereid Pony / GER / gelding / 1998 / Lord Junker / Loni\Black Magic Diamant
   - / Zofia Migdalska
   [C] Stow. Kult. Fiz. KJ,,IKAR" Łomianki
22WERSAL (54)ZuzannaGOWIN (Mł.1995)858,04
   - / POL / stallion / 2000 / Pesal / Warta\Epos
   - / Paweł Gowin
   [C] KJ Szumawa Bobrowiec
23DONNATELLA (94)AgnieszkaWARGALLA (Mł.1995)859,48
   DRP / GER / mare / 2001 / Little Dream / Dschjamilla\ Molenhorns Pasja
   
   [C] KJ Kuźnia Nowowiejska
 KIARA GB (39)KatarzynaORDYS (JM.1993)Elim.
   Kuc / POL / mare / 1999 / Klejnot GB / Kariwa\Gracjan
   - / Grzegorz Ordys
   [C] KJ Amigo Będzin
 BILLY 329 (77)IgaTOKARSKA (JM.1994)Elim.
   Welsh / POL / gelding / 1999 / Leuns Veld's Lo / Leuns Veld's Gibby
   - / B.Szuber, J. Tokarski
   [C] KJ Bachmat Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
95
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
60
Startowało koni
25
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Mistrzostwa Polski Kuców, Puchar Polski Kuców i Małych Koni

Jaszkowo, 14-16 września 2007 r.
Wydruk: 17-09-2007 09:45:44
- D
Data: 14-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - D - I półfinał gr. D - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BOLERO (83)PiotrKALISZUK (JM.1992)068,85
   Kuc / POL / stallion / 1998 / Life and Liberty / Balerina\ Faram-Kajus
   - / Tomasz Kowala
   [D] ZKJ Przylep - OSSM Drzonków
2TIFANI (51)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)068,92
   DRP / POL / mare / 1995 / Ardahan / Titania\Navajo
   - / Wojciech Kostrzewa
   [D] KJ CH Jaszkowo
3CARAT (49)WeronikaKRÓL (JM.1992)069,88
   DR / GER / gelding / 1995 / Colano / Hannika\Ragtime
   - / Stefan Król
   [D] KJ Królmet Zawiercie
4MINKE VAN DE IJSSELDIJK (53)MagdalenaSZTURMOWICZ (JM.1992)072,53
   NRP Kuc / NED / mare / 1995 / Zodiak / Minouche\Boyco
   - / Mirosław Szturmowicz
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
5CURLY 15 (34)WeronikaWILSKA (JM.1994)467,46
   - / GER / mare / 1996 / nn / nn
   - / Weronika Wilska
   [D] SKJ Sopot
6BURGHOF'S VOYAGER (36)AgnieszkaSZUBERT (JM.1993)470,03
   - / GER / gelding / 1997 / Voyage / Burghof's Diana\Folklore
   - / Piotr Szubert
   [D] LKJ Abaria Iwno
7DUKO (4)KrzysztofOKŁA (JM.1994)868,77
   DRP / GER / stallion / 1997 / Talizman / Dafra\Dameto
   - / Andrzej Okła
   [D] Kielecki Klub Jeździecki
8BEN 64 (5)AnnaSZRAJER (JM.1991)873,32
   Kuc / GER / gelding / 1991 / NN / NN
   - / Oskar Szrajer
   [D] Kielecki Klub Jeździecki
9TERCJA (81)AgataMIZGIER (JM.1992)1266,05
   Kuc / POL / mare / 1996 / Ardahan oo / Titania
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno
 MARKUS (23)KrzysztofRETKA (JM.1993)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2000 / Arcus / Maggi\ Nando
   - / Bożena Retka
   [D] CWKS Legia Warszawa
 COCO JAMBO (52)MagdalenaSZTURMOWICZ (JM.1992)Elim.
   kuc / NED / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Mirosław Szturmowicz
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
 BOSS (3)KrzysztofOKŁA (JM.1994)Elim.
   Małopolska / POL / stallion / 1994 / Bonaparte / Meta\Marzący
   - / Jan Liberski
   [D] Kielecki Klub Jeździecki
 CINDER BAYNET (82)AgataMIZGIER (JM.1992)Elim.
   DRP / GER / mare / -
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno
 JOBIC DE COATREAL (70)AnastazjaKAWIORSKA (JM.1992)Elim.
   Connemara / - / stallion / 1997 / Dexter Leam Pond I / Daragh De Coatreal
   
   [D] WLKS Krakus Kraków

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
14
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Mistrzostwa Polski Kuców, Puchar Polski Kuców i Małych Koni

Jaszkowo, 14-16 września 2007 r.
Wydruk: 17-09-2007 09:45:46
- E
Data: 14-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - E - I półfinał gr. E - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ULIVE (59)WojciechDAHLKE (JM.1992)063,17
   KWPN / NED / mare / 2001 / Karandasj / Halve\Julio Mariner
   - / Antoni Dahlke
   [E] BKS Kłos Budzyń
2AKCENT (31)AgataSZYMONIAK (JM.1991)066,69
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
   [E] Stow. Jeździeckie Baborówko
3ENSILLA (55)AleksandraDĄBKOWSKA (JM.1992)068,16
   SP / POL / mare / 2000 / Luron / Endora
   - / Tomasz Modrzejewski
   [E] SKJ Trawers Warszawa
4CYRANO (80)MartaSIWCZAK (JM.1992)466,83
   WLKP. / POL / gelding / 1995 / Pergamon / Cyrka\ Dzigiel
   
   [E] PKJ Braci Romanowskich
5DIAMANT (62)AgnieszkaGRUNDKOWSKA (JM.1992)471,18
   Trak. / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
   [E] WLKS Krakus Kraków
6ASTERIA (63)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)575,83
   SP / POL / mare / 1993 / Aloube Z / Oszawa\ Dakota
   - / Hubert Koziarowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
7MALWA (24)AnnaWOŹNIAKOWSKA (JM.1991)679,55
   - / POL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Anna Woźniakowska
   [E] CWKS Legia Warszawa
8EN VIABLE (43)AntoniSTRZAŁKOWSKI (JM.1993)872,40
   HALFBLOOD / POL / stallion / 1993 / Elvis / Estera\Len
   - / Piotr Strzałkowski
   [E] KJ Strzała Krubiczew
9DAWRAZ (22)KrzysztofRETKA (JM.1993)1078,29
   xx / POL / gelding / 1995 / Winds of Light / Daraga\Dakota
   - / Agnieszka Wielgórska
   [E] CWKS Legia Warszawa
10MATADOR (85)MartaDRZYMAŁA1182,73
   OLD. / - / gelding / 2001 / Ruiz Soler / Bellaica\ Matador
   
   [E] ZKS Drzonków
11HAPPY BOY (48)CezaryKALINOWSKI (JM.1993)1271,29
   SP / POL / gelding / 1997 / Kleon / Hrabina I\Fordon
   - / Krzysztof Kalinowski
   [E] KJ Kuźnia Nowowiejska
12GENTIW (64)AleksandraKOZŁOWSKA (JM.1991)1479,27
   SP / POL / gelding / 1994 / Gastin / Dekada\Solenizant
   - / Maciej Kozłowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
13PORTO ALEGRE (6)KrzysztofOKŁA (JM.1994)1497,12
   WLKP. / POL / gelding / 1998 / Petryna / Fontana
   
   [E] Kielecki Klub Jeździecki
 SYGNAŁ (2)KatarzynaBRACIK (J.1989)Elim.
   SP / POL / gelding / 1992 / Salut / -
   - / Katarzyna Bracik
   [E] Kielecki Klub Jeździecki
 LĄDEK (28)KlaudiaSZEWERA (JM.1992)Elim.
   xxoo / POL / gelding / 1996 / Toledo / Laura\Elsing
   - / Paweł Szewera
   [E] KJ Borowa Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
15
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Mistrzostwa Polski Kuców, Puchar Polski Kuców i Małych Koni

Jaszkowo, 14-16 września 2007 r.
Wydruk: 17-09-2007 09:45:49
- A1
Data: 15-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - A1 - II półfinał gr. A1 - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PYSIA (74)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)044,60
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
2BRUNTE (99)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)052,53
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ CH Jaszkowo
3KSIĄŻE (58)ZofiaORKISZ (Mł.1997)052,56
   kuc / POL / gelding / 1996 / Lowel / Kometa\Dukat II
   - / Anna Parzydło
   [A-1] Stow. Kult. Fiz. KJ ,,IKAR" Łomianki
4GRAWITACJA (27)OctawiaHALAS (Mł.1996)052,65
   KF / POL / mare / 1993 / King Kong / Gracja\Kasjusz
   - / Izabela Halas
   [A-1] KJ Hubertus Lusowo
5ALF (89)MichałKORYZNA (Mł.1996)055,35
   kuc / POL / stallion / - / nn / nn
   - / P.P.U.,,Wykopy-Serwis" Sp. z o.o.
   [A-1] LKJ Abaria Iwno
6KARINO (44)JoannaTRAGARZ (Mł.1996)055,79
   kuc / POL / gelding / 1998 / nn / nn
   - / Joanna Tragarz
   [A-1] KS Garo Zaborów
7FRETKA (15)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)055,88
   kuc / POL / mare / 2001 / Walor / Frytka\Amaretto
   
   [A-1] KJ Liljówka Stęszewko
8MELODY (72)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)058,10
   Kuc / SWE / mare / 1994 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
9FIGARO (14)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)059,89
   kuc / POL / stallion / 1999 / Sekret / Firma\Apacz
   - / Hanna Jachimowicz
   [A-1] KJ Liljówka Stęszewko
10ARIS (73)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)060,14
   - / - / gelding / 1995
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
11FILIP (71)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)060,52
   kuc / SWE / gelging / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
12KARINO (9)JuliaMOCZAK (Mł.1997)060,87
   Kuc / POL / gelding / 2000 / nn / nn
   - / Sławomir Bubas
   [A-1] ŁKJ Łódź
13JARY (40)JaninaSTRZAŁKOWSKA (Mł.1998)061,63
   - / POL / stallion / 1999 / Jason / Mulaj
   - / Piotr Strzałkowski
   [A-1] KJ Strzała Krubiczew
14TAGE (66)MonikaLUBERDA (Mł.1996)067,15
   - / SWE / gelding / 1994 / NN / NN
   - / U. Koziarowska
   [A-1] WLKS Krakus Kraków
15ROBINSON (65)MonikaGRUNDKOWSKA (Mł.1998)068,77
   kuc / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   
   [A-1] WLKS Krakus Kraków
16IKONA (86)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)460,82
   kuc / POL / mare / 2000 / nn / nn
   - / Firma ,, Salix" w Kociałkowej Górce
   [A-1] LKJ Abaria Iwno
 LAGUNA (87)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / mare / - / nn / nn
   - / Firma ,,Salix" Kociałkowa Górka
   [A-1] LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Mistrzostwa Polski Kuców, Puchar Polski Kuców i Małych Koni

Jaszkowo, 14-16 września 2007 r.
Wydruk: 17-09-2007 09:45:51
- A2
Data: 15-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - A2 - II półfinał gr. A2 - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BŁYSKAWICA (92)KatarzynaPIASECKA (Mł.1996)053,85
   DRP / GER / M / 1996 / Marco Polo / NN
   
   [A-2] SKJ Trawers Warszawa
2HARFIARZ (41)JaninaSTRZAŁKOWSKA (Mł.1998)055,46
   Kuc Feliński / POL / stallion / 1993 / Grafos RKM / Harfa RKM\Epos
   - / Piotr Strzałkowski
   [A-2] KJ Strzała Krubiczew
3SIGURD (12)NathalieKRAMER (Mł.1996)055,74
   - / DEN / gelding / 1997
   - / Bożena Kramer
   [A-2] KJ Aromer Józefin
4FUNNY GIRL (25)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)057,31
   Kuc / POL / mare / 2001 / Turkus / Fatima\Nandy Man
   - / Piotr Kaliciński
   [A-2] CWKS Legia Warszawa
5FATIMA (91)KatarzynaPIASECKA (Mł.1996)058,50
   kuc / - / mare / 1994 / Nandy Man / Fantazja\ Feuda
   
   [A-2] SKJ Trawers Warszawa
6WHITE MOOR CLAUDIUS (45)JoannaTRAGARZ (Mł.1996)059,06
   WALSH. Pony / GER / gelding / 1995 / Claus / Ashlay\Tetworth Crimson
   - / Krzysztof Pacholski
   [A-2] KS Garo Zaborów
7MONTE CARLO (13)NathalieKRAMER (Mł.1996)059,32
   DRP / GER / gelding / 1999 / Magnum / Eveline
   - / Bożena Kramer
   [A-2] KJ Aromer Józefin
8GUFI (29)JagodaSTOLARCZYK (Mł.1996)063,06
   kuc / POL / gelding / 1999 / Rumianek / Grawitacja\King Kong
   - / Katarzyna Stolarczyk
   [A-2] KJ Amigo Będzin
9KWESTOR - GB (26)FranceskaSANTONI (Mł.1996)068,02
   KF / POL / gelding / 1997 / Gracjan / Kwestia\Eos
   - / Francesca Santoni
   [A-2] KJ Hubertus Lusowo
10RIKI TIKI (37)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)455,06
   - / POL / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
11MICKEY MOUSE (97)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)456,72
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
12DARLING (16)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)470,78
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Kinga Parecka
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
13MAGIC I (101)JanKIJOWSKI (Mł.1996)863,38
   kuc / POL / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] Niezrzeszony
14VEXI (10)JuliaMOCZAK (Mł.1997)864,81
   DRP / GER / mare / 2002 / Beneton / Vidi
   - / Sylwia Moczak
   [A-2] ŁKJ Łódź
 WEZYR (11)KingaDASZCZYK (Mł.1996)Elim.
   kuc feliński / POL / gelding / 2001 / El'Amore / Warta
   - / Magdalena Daszczyk
   [A-2] ŁKJ Łódź

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
75
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
15
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Mistrzostwa Polski Kuców, Puchar Polski Kuców i Małych Koni

Jaszkowo, 14-16 września 2007 r.
Wydruk: 17-09-2007 09:45:53
- B
Data: 15-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - B - II półfinał gr. B - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GARBONOS (96)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)044,53
   - / SWE / gelding / 1994 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [B] KJ CH Jaszkowo
2DELAMA (19)StefanCZARTORYSKI (JM.1994)053,72
   kuc / POL / mare / 1998 / Lubczyk / Delta\ Jampol
   - / Michał Czartoryski
   [B] CWKS Legia Warszawa
3BILLY (100)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)054,20
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [B] KJ CH Jaszkowo
4BELINI (78)InkaBORZYMOWSKA (JM.1993)055,35
   kuc / SWE / gelding / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [B] KJ Bachmat Wrocław
5MINOEK (67)PaulaPŁANETA (Mł.1995)056,43
   kuc walijski / POL / mare / 1994 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [B] WLKS Krakus Kraków
6MAŁY (33)ŁukaszPRZYBYLSKI (JM.1993)059,24
   Kuc feliński / POL / gelding / 2001 / Grosz / Mozajka\Wampir
   - / Marian Przybylski
   [B] Stow. Jeździeckie Baborówko
7KLEJNOT GB (102)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)059,62
   kuc feliński / POL / gelding / 1995 / Amoretto / Klisza\Eos
   - / Bartosz Piętka
   [B] WLKS Krakus Kraków
8KALISTO (68)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)059,74
   Kuc Walijski / GER / gelding / 1992 / Farah-Kajus / Diana
   - / Agnieszka Kerth-Piętka
   [B] WLKS Krakus Kraków
9GAWRA GB (90)ZofiaDAŁKOWSKA (Mł.1995)062,70
   KF / POL / mare / 1995 / Gracjan / Galia\Kogut
   - / Wojciech Jachymek
   [B] SKJ Trawers Warszawa
10BARKAROLA (76)IgaTOKARSKA (JM.1994)453,61
   DRP / POL / mare / 1997 / Nandy Man / Balerina
   - / Oskar Szrajer
   [B] KJ Bachmat Wrocław
11SHARIF (18)StanisławCZARTORYSKI (Mł.1995)461,93
   kuc / POL / stallion / 1996 / Angelo / Szampanka/Farah-Kajus
   - / Michał Czartoryski
   [B] CWKS Legia Warszawa
12MON AMIE (98)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)855,64
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [B] KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
12
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Mistrzostwa Polski Kuców, Puchar Polski Kuców i Małych Koni

Jaszkowo, 14-16 września 2007 r.
Wydruk: 17-09-2007 09:45:56
- C
Data: 15-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - C - II półfinał gr. C - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ANTY ANDY (1)AgnieszkaWARGALLA (Mł.1995)054,71
   kuc / POL / gelding / 1993 / NN / NN
   - / Jan Kalinowski
   [C] KJ Kuźnia Nowowiejska
2KIRSTEN (50)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)054,92
   Kuc Wal. / NED / mare / 1992 / Vita Nova's Hanassie / Jannie
   - / Urszula Zbigniew Bedlińscy
   [C] KJ CH Jaszkowo
3GRATIS (32)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)055,28
   kuc / POL / gelding / 2002 / Walor / Grawa\Split
   Andrzej Kuświk / Bogna Sołtysiak
   [C] Stow. Jeździeckie Baborówko
4LA BOURGET (79)InkaBORZYMOWSKA (JM.1993)057,21
   - / GER / mare / 1992 / NN / NN
   - / Piotr Szubert
   [C] KJ Bachmat Wrocław
5PALMIRA (61)MariaSUWALSKA (JM.1994)058,58
   kuc / POL / mare / 1996 / Borysław / Plama\Puszczyk
   - / Maciej Parzydło
   [C] WLKS Krakus Kraków
6BIMBO (21)ZofiaFERTACZ (JM.1993)058,87
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [C] CWKS Legia Warszawa
7MARINELLO (57)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)059,38
   - / GER / stallion / 2000
   - / Krzysztof Szumiński
   [C] KJ Szumawa Bobrowiec
8NIRVANA EVITA (35)WeronikaWILSKA (JM.1994)059,78
   kuc / POL / mare / 1995 / Netron / Mistral
   - / Weronika Wilska
   [C] SKJ Sopot
9FOXY (69)AnastazjaKAWIORSKA (JM.1992)059,91
   kuc / POL / stallion / 1999 / NN / NN
   - / Jacek Koziarowski
   [C] WLKS Krakus Kraków
10BRZÓZKA GB (47)PaulinaKIESZ (JM.1993)059,96
   kuc feliński / POL / mare / 1999 / Klejnot GB / -
   - / Piotr Jachymek
   [C] WKJ Lublin
11HERMES (60)MonikaKOWAL (JM.1992)458,69
   Kuc Fel. / POL / gelding / 1995 / Gracjan / Heroina\Graf
   - / Jacek Koziarowski
   [C] WLKS Krakus Kraków
12SPINWAY MEMENTO (93)JanPIASECKI (JM.1993)459,95
   Connemara / GBR / stallion / 1998 / Spinway Keepsake / Atlantic Stoom
   
   [C] SKJ Trawers Warszawa
13DOMINGO (84)MałgorzataKOWALA (JM.1993)460,35
   kuc / GER / stallion / 2000 / Top Dark Dream / Donna Bella\Calenberg
   - / Teodor Gronet
   [C] ZKS Drzonków
14ALIBABA (30)JerzyBYSZEWSKI (JM.1992)462,04
   kuc westf. / GER / stallion / 1989 / Sylvester / Winzerin\Widukind
   - / Stefan Kierznowski
   [C] KJ Kietlów
15WERSAL (54)ZuzannaGOWIN (Mł.1995)465,13
   - / POL / stallion / 2000 / Pesal / Warta\Epos
   - / Paweł Gowin
   [C] KJ Szumawa Bobrowiec
16POKUSA (46)PaulinaKIESZ (JM.1993)568,26
   kuc / POL / mare / 2000 / Filip / Piosenka
   - / Beata Grabowska
   [C] WKJ Lublin
17KHAMARO I (56)MalwinaURBAŃSKA (JM.1993)854,83
   DRP / GER / stallion / 1998 / Khamaro X / Sandra\ Predkor
   - / Włodzimierz Urbański
   [C] SKJ Trawers Warszawa
18TIP TOP (17)BarbaraPOLAŃCZYK (JM.1993)857,58
   DRP / POL / stallion / 1999 / Entlik / Toppolina\ Nando
   - / Bogusława Polańczyk
   [C] KJ Aromer Józefin
19KLIWIA (38)KatarzynaORDYS (JM.1993)860,57
   - / POL / mare / 2002 / Falk / Kirsten\Vita Nova's Hanassie
   - / U.Z. Bedlińscy
   [C] KJ Amigo Będzin
20DONNATELLA (94)AgnieszkaWARGALLA (Mł.1995)966,93
   DRP / GER / mare / 2001 / Little Dream / Dschjamilla\ Molenhorns Pasja
   
   [C] KJ Kuźnia Nowowiejska
21GRANIT (75)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)1175,04
   kuc / POL / gelding / - / Folkert / Gerrie Welsh
   - / Bogumiła Krajewska
   [C] JKS Fer Więckowice
 MAGIC (95)AnnaPRZONDO (JM.1993)Elim.
   New Forest / NED / mare / 1994 / Kantje's Ronaldo / Femke's Cassandra
   - / Antoni Chłapowski
   [C] KJ CH Jaszkowo
 LIPTON (104)AgataSTRYJKOWSKA (JM.1994)Elim.
   Deutschereid Pony / GER / gelding / 1998 / Lord Junker / Loni\Black Magic Diamant
   - / Zofia Migdalska
   [C] Stow. Kult. Fiz. KJ,,IKAR" Łomianki
 KIARA GB (39)KatarzynaORDYS (JM.1993)Rez.
   Kuc / POL / mare / 1999 / Klejnot GB / Kariwa\Gracjan
   - / Grzegorz Ordys
   [C] KJ Amigo Będzin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
95
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
66
Startowało koni
24
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Mistrzostwa Polski Kuców, Puchar Polski Kuców i Małych Koni

Jaszkowo, 14-16 września 2007 r.
Wydruk: 17-09-2007 09:45:58
- D
Data: 15-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - D - II półfinał gr. D - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TIFANI (51)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)060,05
   DRP / POL / mare / 1995 / Ardahan / Titania\Navajo
   - / Wojciech Kostrzewa
   [D] KJ CH Jaszkowo
2TERCJA (81)AgataMIZGIER (JM.1992)065,32
   Kuc / POL / mare / 1996 / Ardahan oo / Titania
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno
3MINKE VAN DE IJSSELDIJK (53)MagdalenaSZTURMOWICZ (JM.1992)065,81
   NRP Kuc / NED / mare / 1995 / Zodiak / Minouche\Boyco
   - / Mirosław Szturmowicz
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
4BOSS (3)KrzysztofOKŁA (JM.1994)066,10
   Małopolska / POL / stallion / 1994 / Bonaparte / Meta\Marzący
   - / Jan Liberski
   [D] Kielecki Klub Jeździecki
5CURLY 15 (34)WeronikaWILSKA (JM.1994)066,98
   - / GER / mare / 1996 / nn / nn
   - / Weronika Wilska
   [D] SKJ Sopot
6CARAT (49)WeronikaKRÓL (JM.1992)069,20
   DR / GER / gelding / 1995 / Colano / Hannika\Ragtime
   - / Stefan Król
   [D] KJ Królmet Zawiercie
7BOLERO (83)PiotrKALISZUK (JM.1992)575,53
   Kuc / POL / stallion / 1998 / Life and Liberty / Balerina\ Faram-Kajus
   - / Tomasz Kowala
   [D] ZKJ Przylep - OSSM Drzonków
8JOBIC DE COATREAL (70)AnastazjaKAWIORSKA (JM.1992)868,19
   Connemara / - / stallion / 1997 / Dexter Leam Pond I / Daragh De Coatreal
   
   [D] WLKS Krakus Kraków
9BURGHOF'S VOYAGER (36)AgnieszkaSZUBERT (JM.1993)1266,24
   - / GER / gelding / 1997 / Voyage / Burghof's Diana\Folklore
   - / Piotr Szubert
   [D] LKJ Abaria Iwno
10BEN 64 (5)AnnaSZRAJER (JM.1991)1374,31
   Kuc / GER / gelding / 1991 / NN / NN
   - / Oskar Szrajer
   [D] Kielecki Klub Jeździecki
 MARKUS (23)KrzysztofRETKA (JM.1993)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2000 / Arcus / Maggi\ Nando
   - / Bożena Retka
   [D] CWKS Legia Warszawa
 COCO JAMBO (52)MagdalenaSZTURMOWICZ (JM.1992)Elim.
   kuc / NED / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Mirosław Szturmowicz
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
 CINDER BAYNET (82)AgataMIZGIER (JM.1992)Elim.
   DRP / GER / mare / -
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
15
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
13
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Mistrzostwa Polski Kuców, Puchar Polski Kuców i Małych Koni

Jaszkowo, 14-16 września 2007 r.
Wydruk: 17-09-2007 09:46:01
- E
Data: 15-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - E - II półfinał gr. E - zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DAWRAZ (22)KrzysztofRETKA (JM.1993)063,64
   xx / POL / gelding / 1995 / Winds of Light / Daraga\Dakota
   - / Agnieszka Wielgórska
   [E] CWKS Legia Warszawa
2DIAMANT (62)AgnieszkaGRUNDKOWSKA (JM.1992)064,81
   Trak. / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
   [E] WLKS Krakus Kraków
3ULIVE (59)WojciechDAHLKE (JM.1992)065,70
   KWPN / NED / mare / 2001 / Karandasj / Halve\Julio Mariner
   - / Antoni Dahlke
   [E] BKS Kłos Budzyń
4HAPPY BOY (48)CezaryKALINOWSKI (JM.1993)066,98
   SP / POL / gelding / 1997 / Kleon / Hrabina I\Fordon
   - / Krzysztof Kalinowski
   [E] KJ Kuźnia Nowowiejska
5PORTO ALEGRE (6)KrzysztofOKŁA (JM.1994)070,94
   WLKP. / POL / gelding / 1998 / Petryna / Fontana
   
   [E] Kielecki Klub Jeździecki
6MATADOR (85)MartaDRZYMAŁA465,15
   OLD. / - / gelding / 2001 / Ruiz Soler / Bellaica\ Matador
   
   [E] ZKS Drzonków
7ENSILLA (55)AleksandraDĄBKOWSKA (JM.1992)468,03
   SP / POL / mare / 2000 / Luron / Endora
   - / Tomasz Modrzejewski
   [E] SKJ Trawers Warszawa
8AKCENT (31)AgataSZYMONIAK (JM.1991)469,85
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
   [E] Stow. Jeździeckie Baborówko
9ASTERIA (63)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)572,05
   SP / POL / mare / 1993 / Aloube Z / Oszawa\ Dakota
   - / Hubert Koziarowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
10CYRANO (80)MartaSIWCZAK (JM.1992)862,99
   WLKP. / POL / gelding / 1995 / Pergamon / Cyrka\ Dzigiel
   
   [E] PKJ Braci Romanowskich
11EN VIABLE (43)AntoniSTRZAŁKOWSKI (JM.1993)885,13
   HALFBLOOD / POL / stallion / 1993 / Elvis / Estera\Len
   - / Piotr Strzałkowski
   [E] KJ Strzała Krubiczew
12MALWA (24)AnnaWOŹNIAKOWSKA (JM.1991)1262,52
   - / POL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Anna Woźniakowska
   [E] CWKS Legia Warszawa
13GENTIW (64)AleksandraKOZŁOWSKA (JM.1991)1268,30
   SP / POL / gelding / 1994 / Gastin / Dekada\Solenizant
   - / Maciej Kozłowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
14SYGNAŁ (2)KatarzynaBRACIK (J.1989)1388,59
   SP / POL / gelding / 1992 / Salut / -
   - / Katarzyna Bracik
   [E] Kielecki Klub Jeździecki
15LĄDEK (28)KlaudiaSZEWERA (JM.1992)1477,14
   xxoo / POL / gelding / 1996 / Toledo / Laura\Elsing
   - / Paweł Szewera
   [E] KJ Borowa Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
15
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
15
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl