CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 10-12.05.2013
Wydruk: 13-05-2013 3:57:02 PM
R1 - LL
Data: 10-05-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R1 - LL -dokładności bez rozgrywki "Towarzyski" - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--10FALCON (64)MarcelinaBARAŃSKA058,14
   SP / POL / gelding / 2005 / 10806 / gn. / Concorde / Bella-Canta R\ Darco
   - / Andrzej Kubik
    Agro-Aves Gajewniki
1--10FALCON (64)MarcelinaBARAŃSKA058,44
   SP / POL / gelding / 2005 / 10806 / gn. / Concorde / Bella-Canta R\ Darco
   - / Andrzej Kubik
    Agro-Aves Gajewniki
1--10DAKINI (181)JoannaPOPIOŁKIEWICZ059,80
   
   
    Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
1--10ISZYM (180)JoannaPOPIOŁKIEWICZ062,03
   
   
    Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
1--10ANGKOR L (89)ŁukaszKRAJEWSKI062,49
   - / - / ogier / 2009 / - / kary / Rio Negro / Kariosa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--10POWER PRINZ (110)PawełCHUDZIAK063,12
   SP / POL / wałach / 2009 / - / gniada / Cornet's Prinz / Prowincja
   - / Chudziak Paweł
    KS Idmar Krajkowo
1--10CAYENNE F (154)JoannaZARAŚ063,47
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--10WAGABUNDA PONY SPORT (65)MikołajBARAŃSKI063,56
   KUC / POL / wałach / 2007 / - / siwa / Nico C / Warta
   - / Marcin Barański
    Agro-Aves Gajewniki
1--10C'EST LA VIE (78)ŁucjaMAJKA066,95
   HAN / GER / mare / 1996 / - / - / Cashman / Watzdania
   Britta Schroeder / Siedlaczek Jerzy
    KJ Strzała Krubiczew
1--10CHRISTOBALDI (69)TomaszMIŚKIEWICZ069,05
   hol. / Niemcy / wałach / 2009 / - / - / Cassiano / -
   - / Marcin Burakowski
    Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
11VIKTOR (215)AntoniCHŁAPOWSKI276,67
   
   
    KJ CH Jaszkowo
12BRASILIA (41)EsteraSZELĄG486,64
   Hol / Niemcy / klacz / 2008 / - / siwa / Calato / Kira IX
   - / Kopras sp.z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
13BRASILIA (41)EsteraSZELĄG573,60
   Hol / Niemcy / klacz / 2008 / - / siwa / Calato / Kira IX
   - / Kopras sp.z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
14CAYENNE F (154)JoannaZARAŚ780,26
   
   
    LKJ Abaria Iwno
15--16VERSAILLES (70)TomaszMIŚKIEWICZ1093,48
   - / Francja / wałach / 2009 / - / gniada / Toulon / Liane
   - / Marcin Burakowski
    Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
15--16WAGABUNDA PONY SPORT (65)MikołajBARAŃSKI1094,86
   KUC / POL / wałach / 2007 / - / siwa / Nico C / Warta
   - / Marcin Barański
    Agro-Aves Gajewniki
17POWER PRINZ (110)PawełCHUDZIAK1670,13
   SP / POL / wałach / 2009 / - / gniada / Cornet's Prinz / Prowincja
   - / Chudziak Paweł
    KS Idmar Krajkowo
 ANGKOR L (89)ŁukaszKRAJEWSKIElim.
   - / - / ogier / 2009 / - / kary / Rio Negro / Kariosa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
18
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wtold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 10-12.05.2013
Wydruk: 13-05-2013 3:57:03 PM
R2 - L
Data: 10-05-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R2 - L -dokładności bez rozgrywki - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--28DANCING QUEEN (12)AgataMOŚCICKA051,62
   SP / POL / mare / 2004 / 10692 / br. kaszt. / Sir Neel / Delta\ Special Power
   - / Agata Mościcka
    LKS Cwał Poznań
1--28ITAKA (211)PawełSTASZCZAK059,08
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / - / kaszt. / Bayard D'elle / Insulina
   - / Małgorzata Staszczak
    LKJ Abaria Iwno
1--28TOSCANIA (94)WiktorSZAŁA (J.1997)059,42
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / - / - / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--28ASCONIA (95)WiktorSZAŁA (J.1997)059,97
   M / POL / mare / 1998 / 11162 / c.kaszt. / Empik / Ascona\ Larysz
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--28CYBORG (236)PawełSTASZCZAK060,27
   Wlkp. / POL / gelding / 2005 / - / gn.
   - / Małgorzata Staszczak
    Bez przynależności klubowej
1--28WIBARO (199)KamilGRZELCZYK061,26
   
   
    Bogusławicki KJ
1--28VERONA L (90)ŁukaszKRAJEWSKI062,68
   - / - / klacz / - / - / - / Quintum / Ola Primavera
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--28MARATON (33)AntoninaMISIEWICZ (JM.1999)063,37
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / - / - / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--28EXTRA DOLARS (21)WojciechWOJCIANIEC063,46
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
1--28HARDON (6)MarcinSZABLUK063,64
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / ciemnogniada / Harwest / Donna
   
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
1--28TOSCANIA (94)WiktorSZAŁA (J.1997)066,20
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / - / - / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--28CARAVAGGIO (118)JustynaKUREK066,30
   - / - / ogier / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
1--28JACK SPRARROW (192)HubertPIETROWSKI067,10
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--28CHRISTOBALDI (69)TomaszMIŚKIEWICZ067,21
   hol. / Niemcy / wałach / 2009 / - / - / Cassiano / -
   - / Marcin Burakowski
    Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
1--28JACK SPRARROW (192)HubertPIETROWSKI067,21
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--28PATAGONIA (201)AgnieszkaNOWAK067,30
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--28CARAVAGGIO (118)JustynaKUREK067,64
   - / - / ogier / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
1--28CASSINO ROYAL (53)KatarzynaBAWŁOWICZ067,97
   holsztyńska / Niemcy / ogier / 2008 / - / siwy / Cassini I / It's Exita
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
1--28IRGIZ (4)KrzysztofMAZUR068,37
   SP / Polska / ogier / 2008 / - / gniady / Indoctro / Vw Irosa-Gold
   - / Krzysztof Mazur
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
1--28CLAQIEUR (20)WojciechWOJCIANIEC068,39
   HOL / GER / wałach / 2008 / - / Siwa / Cayado/Clearway / Umara II/Lordano
   - / Pro-fur Farm Equipment
    KJ Koncepta Szczecin
1--28MARIO (191)HubertPIETROWSKI068,93
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--28EXTRA DOLARS (21)WojciechWOJCIANIEC069,34
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
1--28CONCERTO (34)WiktoriaŚNIEGOWSKA069,51
   
   
    Bez przynależności klubowej
1--28CONDOLISSA (216)AntoniCHŁAPOWSKI069,76
   - / - / mare / 2006 / - / - / Contendro-Star / Gagra\ Sir Salut
   
    KJ CH Jaszkowo
1--28TABUN WM (57)AndrzejGŁOSKOWSKI069,81
   - / - / wałach / - / - / -
   - / Patrycja Biernacka
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
1--28C'EST LA VIE (78)ŁucjaMAJKA069,97
   HAN / GER / mare / 1996 / - / - / Cashman / Watzdania
   Britta Schroeder / Siedlaczek Jerzy
    KJ Strzała Krubiczew
1--28VERSAILLES (70)TomaszMIŚKIEWICZ070,56
   - / Francja / wałach / 2009 / - / gniada / Toulon / Liane
   - / Marcin Burakowski
    Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
1--28QUINTMAN (119)MarekWACŁAWIK071,63
   - / - / ogier / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
29--30QUINTMAN (119)MarekWACŁAWIK173,03
   - / - / ogier / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
29--30MARIO (191)HubertPIETROWSKI174,63
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
31CURACAO (74)JacekMURACZEWSKI380,82
   
   
    LKS Cwał Poznań
32--35NEO (108)MarekKOPRAS459,52
   SP / POL / stallion / 2000 / 07441 / gn. / Luron / Naira\ Revlon Boy
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
32--35KURAŻ (163)LudmiłaSIERGIEJ461,98
   SP / Polska / wałach / 2008 / - / gniada / Qulester / Kurtyna
   - / Dariusz Wieczorek
    JKS ,,Salio"
32--35PATAGONIA (201)AgnieszkaNOWAK465,14
   
   
    LKS Cwał Poznań
32--35CALIDOS (164)LudmiłaSIERGIEJ466,40
   HOL / - / ogier / 2008 / - / Siwa / Calido I / Komtess VI / Cantus
   
    JKS ,,Salio"
36TIPICA (91)ŁukaszKRAJEWSKI572,89
   - / - / klacz / 2008 / - / - / Palegro / Tina
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
37--39DAKINI (181)JoannaPOPIOŁKIEWICZ858,35
   
   
    Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
37--39GROSSETO (5)MarcinSZABLUK866,80
   SP / POL / gelding / 1996 / 06185 / gn. / Tenor De La Cour / Glanula\ Lukan
   - / D.Jechna, K.Mazur
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
37--39CONCERTO (34)WiktoriaŚNIEGOWSKA884,12
   
   
    Bez przynależności klubowej
40--41ISZYM (180)JoannaPOPIOŁKIEWICZ1261,27
   
   
    Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
40--41VERONA L (90)ŁukaszKRAJEWSKI1265,01
   - / - / klacz / - / - / - / Quintum / Ola Primavera
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
42OMNIA INCIPIT (193)HubertPIETROWSKI1999,81
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
42
Ukończyło koni
42
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wtold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 10-12.05.2013
Wydruk: 13-05-2013 3:57:04 PM
R3 - P
Data: 10-05-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R3 - P -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No R3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1WIBARO (199)KamilGRZELCZYK051,19020,95300 PLN
   
   
    Bogusławicki KJ
2ARONIA (190)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA051,06021,11200 PLN
   OLD / - / klacz / 2007 / - / - / Argentinus / Fantazja
   - / Stanisław Marchwicki
    Fundacja KJ " Zbyszko"
3CANASTER (109)PawełCHUDZIAK047,58022,47100 PLN
   HANN / GER / gelding / 2006 / DE 481810267106 / gn. / Quintto de B / Walaen
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
4ROSA BELLA (39)DominikaBACH054,12023,35
   SP / Polska / klacz / 2007 / - / gniada / Bajou du Rouet / Rosa Fama
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
5CAROLINA Z (79)ŁucjaMAJKA050,53023,86
   Z / - / mare / 2005 / Z734605 / sk.gn. / Calvino Z / Ivory Coast\ Quick Star
   
    KJ Strzała Krubiczew
6EL TUITO (11)WojciechMOŚCICKI (JM.1998)049,74024,12
   
   
    LKS Cwał Poznań
7VEJOTTIE (35)JuliaBIEGANOWSKA052,74024,29
   KWPN / NED / - / 2002 / - / - / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
8CELTIA II (115)JustynaKUREK056,20024,54
   SP / POL / mare / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / \ Grandeur
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
9GANDALF (23)MonikaJACKIEWICZ057,18026,62
   SP / POL / stallion / 2007 / 11561 / siwa / Caliro / Gracie\ Glockenklang
   - / Roman Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
10DE LA RUE J (103)ArkadiuszFIMMEL057,04027,01
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
11CASPERA (183)SławomirKLÓSKA055,61027,14
   - / Niemcy / klacz / - / - / siwa / Caspar / -
   
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
12CASABLANCA (189)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA057,95027,15
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada
   - / Andrzej Kubik
    Fundacja KJ " Zbyszko"
13DJOSER (222)ŁukaszTROSZCZYŃSKI055,50028,81
   
   
    KJ CH Jaszkowo
14BATON (148)DawidRAKOCZY055,72030,15
   - / POL / wałach / 2008 / - / gniada / Bajou / -
   
    KJ Profil Piła
15SHE'S A LADY (36)MalwinaBIEGANOWSKA055,73030,29
   
   
    Bez przynależności klubowej
16TABUN WM (57)AndrzejGŁOSKOWSKI057,91421,44
   - / - / wałach / - / - / -
   - / Patrycja Biernacka
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
17CORNFLAKE (14)AleksandraMUDRY (J.1996)050,35423,50
   old / - / klacz / 2006 / - / siwa
   
    KJ Hubertus Lusowo
18CON SUERTE (37)HannaCZURA053,77425,37
   
   
    bpk
19OMNIA INCIPIT (193)HubertPIETROWSKI058,36428,56
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
20CANION (232)DominikaBACH057,55428,88
   SP / POL / ogier / 2008 / - / gniady / Baldini II / Chelsea/ Quatro B
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
21NEO (108)MarekKOPRAS048,73430,98
   SP / POL / stallion / 2000 / 07441 / gn. / Luron / Naira\ Revlon Boy
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
22CASSINO ROYAL (53)KatarzynaBAWŁOWICZ058,32433,01
   holsztyńska / Niemcy / ogier / 2008 / - / siwy / Cassini I / It's Exita
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
23ITAKA (211)PawełSTASZCZAK047,931850,04
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / - / kaszt. / Bayard D'elle / Insulina
   - / Małgorzata Staszczak
    LKJ Abaria Iwno
24FLOURIN DU ROUET (228)MarekWACŁAWIK054,54Rez.
   SP / - / klacz / 2007 / 11587 / - / Bajou du Rouet / Florin
   - / Wechta SKA
    KJ Wechta Rosnówko
25LORD OF FAME (161)MateuszTYSZKO056,13Rez.
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
26SARATOW (24)MonikaJACKIEWICZ266,74
   SP / POL / wałach / 2000 / 07635 / kaszt. / Le Voltaire / Sangara\ Genius
   - / R. Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
27BAGIRA (25)MonikaJACKIEWICZ368,52
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Baldini II / Galina / Lavendel
   - / Roman Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
28HANDIKAP (107)JoannaJANOWSKA447,56
   SP / POL / gelding / 2004 / - / - / Sir Neel / Himera
   Dawid Rakoczy / -
    KJ Korona Wałcz
29MARATON (33)AntoninaMISIEWICZ (JM.1999)451,78
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / - / - / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
30EPOHA-G (237)KonradSTĘŻYCKI452,78
   
   
    KJ CH Jaszkowo
31ROMINA L (93)ŁukaszKRAJEWSKI452,80
   - / - / klacz / 2008 / - / - / Potential / Romira
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
32CANTON (111)PawełCHUDZIAK453,21
   Holszt. / GER / gelding / 2006 / DE 421000178206 / siwa / Canto / Sina V
   - / Paweł CHudziak
    KS Idmar Krajkowo
33GROSSETO (5)MarcinSZABLUK454,47
   SP / POL / gelding / 1996 / 06185 / gn. / Tenor De La Cour / Glanula\ Lukan
   - / D.Jechna, K.Mazur
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
34CADEU (220)ŁukaszTROSZCZYŃSKI455,41
   
   
    KJ CH Jaszkowo
35AMARINO L (92)ŁukaszKRAJEWSKI456,87
   sp / - / wałach / 2008 / - / gniada / Marino / Akcja/Arcus
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
36CAYETAN (221)ŁukaszTROSZCZYŃSKI457,20
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411245006 / gn. / Cayetano L / Wonderful One\ Weinberg
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
37CURZIA CSG (80)ŁucjaMAJKA458,10
   - / Holandia / klacz / 2007 / - / siwa / Edison / Cantara
   - / Joanna Kuliszewska
    KJ Strzała Krubiczew
38DOLGANO (26)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA458,65
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / siwa / Bajou du Rouet / D-Calipsa
   - / Mieczysław Świętochowski
    Bez Przynależności Klubowej
39CORDELLO TM (217)AntoniCHŁAPOWSKI458,66
   SP / POL / gelding / 2004 / 10513 / siwa / Cassino / Haftka\ Clettos Son
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
40BAJONA (230)AndrzejKUŚWIK562,91
   
   
    KJ Wolica Kalisz
41DANCING QUEEN (12)AgataMOŚCICKA845,13
   SP / POL / mare / 2004 / 10692 / br. kaszt. / Sir Neel / Delta\ Special Power
   - / Agata Mościcka
    LKS Cwał Poznań
42CYBORG (236)PawełSTASZCZAK847,91
   Wlkp. / POL / gelding / 2005 / - / gn.
   - / Małgorzata Staszczak
    Bez przynależności klubowej
43CURACAO (74)JacekMURACZEWSKI858,04
   
   
    LKS Cwał Poznań
44TIPICA (91)ŁukaszKRAJEWSKI859,79
   - / - / klacz / 2008 / - / - / Palegro / Tina
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
45WOLF (202)ŁukaszBRZÓSKA859,82
   
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
46STAKKATA (234)JustynaKUREK874,34
   SP / - / - / - / - / gniada / Stakkato Gold / Shakira
   
    KJ Wechta Rosnówko
47ASCONIA (95)WiktorSZAŁA (J.1997)1252,37
   M / POL / mare / 1998 / 11162 / c.kaszt. / Empik / Ascona\ Larysz
   
    KJ Agro-Handel Śrem
48HARDON (6)MarcinSZABLUK1252,86
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / ciemnogniada / Harwest / Donna
   
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
 NIOBE (231)AndrzejKUŚWIKRez.
   SP / POL / mare / 1994 / - / - / Avero / Nota
   - / Andrzej Kuświk
    KJ Wolica Kalisz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
350/250
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
60/43
Startowało koni
49
Ukończyło koni
48
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wtold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 10-12.05.2013
Wydruk: 13-05-2013 3:57:06 PM
1A - P1
Data: 10-05-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1A - P1 - z oceną stylu - Runda Młodych Koni (5 l.)
(Competition No 1A)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NEVADOS (126)JacekZAGOR972,42
   SP / POL / ogier / 2008 / - / siwa / Calvados Z / Romualdo
   - / Makrum Jumping Team
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2DUBAI RV (138)ŁukaszBRZÓSKA8,775,81
   KWPN / - / ogier / 2008 / - / kasztan / Carolus I/Capitol / Waberlina R/Lupicor
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
3SAQUYLA (186)JanKUREK8,469,99
   SP / - / klacz / 2008 / 12004 / kasztan / Imequyl sp/Luron KWPN / Saphira han./Stolzenberg han.
   
    Bez Przynależności Klubowej
4KURAŻ (163)LudmiłaSIERGIEJ8,268,39
   SP / Polska / wałach / 2008 / - / gniada / Qulester / Kurtyna
   - / Dariusz Wieczorek
    JKS ,,Salio"
5ROMINA L (93)ŁukaszKRAJEWSKI7,968,53
   - / - / klacz / 2008 / - / - / Potential / Romira
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6QUINCHELLA (116)JustynaKUREK7,370,58
   holsztyńska / - / klacz / 2008 / - / - / Quintero / -
   - / Wechta SKA
    KJ Wechta Rosnówko
7AMARINO L (92)ŁukaszKRAJEWSKI7,269,04
   sp / - / wałach / 2008 / - / gniada / Marino / Akcja/Arcus
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8CORDINO (15)MichałGOSPODARCZYK7,274,41
   - / POL / stallion / 2008 / - / kaszt. / Cantero / Caren
   - / E.Suszek, D.Cwalina
    KJ Lotus Poznań
9CANION (232)DominikaBACH7,274,82
   SP / POL / ogier / 2008 / - / gniady / Baldini II / Chelsea/ Quatro B
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
10IRGIZ (4)KrzysztofMAZUR7,277,06
   SP / Polska / ogier / 2008 / - / gniady / Indoctro / Vw Irosa-Gold
   - / Krzysztof Mazur
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
11CALIDOS (164)LudmiłaSIERGIEJ7,074,20
   HOL / - / ogier / 2008 / - / Siwa / Calido I / Komtess VI / Cantus
   
    JKS ,,Salio"
12LUCINDA (117)JustynaKUREK6,973,26
   HOLSZT. / GER / mare / 2008 / - / - / Limbus / \ Chello I
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
13GANDALF (23)MonikaJACKIEWICZ6,484,31
   SP / POL / stallion / 2007 / 11561 / siwa / Caliro / Gracie\ Glockenklang
   - / Roman Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
14DURAVELLA (185)JanKUREK5,873,67
   SP / - / klacz / 2008 / - / gniada / Aravel II/Luron / Durette Z/Dutch Kapitol
   
    Bez Przynależności Klubowej
15BAGIRA (25)MonikaJACKIEWICZ5,881,78
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Baldini II / Galina / Lavendel
   - / Roman Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
16LIMTENDER (229)MarekWACŁAWIK5,374,25
   HOLSZT. / GER / stallion / 2008 / - / c.gn. / Limbus / Tyrah\ Contender
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
17SAMBA (43)HannaROSZKIEWICZ4,572,91
   HANN / GER / mare / 2008 / - / gn. / Sir Shutterfly / Loree\ Laurion
   - / Marta Roszkiewicz-Heizer
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
18CLAQIEUR (20)WojciechWOJCIANIEC2,991,83
   HOL / GER / wałach / 2008 / - / Siwa / Cayado/Clearway / Umara II/Lordano
   - / Pro-fur Farm Equipment
    KJ Koncepta Szczecin
 CHAFIR (45)HannaROSZKIEWICZB.O119,99
   HANN / GER / stallion / 2008 / - / gn. / Chacco-Blue / Firenze
   - / Marta Roszkiewicz-Heizer
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
19
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wtold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 10-12.05.2013
Wydruk: 13-05-2013 3:57:07 PM
1B - N1
Data: 10-05-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1B - N1 - z oceną stylu - Runda Młodych Koni (6 l.)
(Competition No 1B)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TORPEDO DES FORETS (58)AndrzejGŁOSKOWSKI8,673,80
   SF / FRA / mare / 2007 / - / - / Arthur V / Flower des Forets
   - / Damien Manitta
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
2SURRIMO (158)MichałTYSZKO8,475,77
   HANN / - / ogier / 2007 / - / kasztan / Stakkato han./ Spartan han. / Amici han./ Argentinus han.
   
    Tuszyński KJ Garbówek
3CLASSIC CAN DO B (68)TomaszMIŚKIEWICZ8,275,44
   westfalska / Niemcy / klacz / 2007 / - / siwa / Cristallo / La Luna
   - / Marcin Burakowski
    Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
4ZIMOWA DAMA (102)ArkadiuszFIMMEL8,276,61
   SP / POL / mare / 2007 / POL009670180107 / siwa / Calico / Zicora\ Cala Millor
   - / Adam Jarmuszczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5HYMNE D\.O (59)AndrzejGŁOSKOWSKI8,277,27
   BWP / BEL / mare / 2007 / - / - / Bentley vd Heffinck / Nostalgie des Vaux
   - / Damien Manitta
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
6CECILE (10)GrzegorzPSIUK8,072,70
   holsztyńska / Niemcy / klacz / 2007 / - / siwa / Carlos / Pehula
   - / Leokadia Drozdowska
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
8CATRICK (139)ŁukaszBRZÓSKA7,876,52
   HOL / - / wałach / 2007 / DE421000184407 / siwa / Clearway/ Capitol / Orchestra/ Caretino
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
9HEROS (16)MichałGOSPODARCZYK7,576,32
   SP / POL / wałach / 2007 / 11572 / gn. / Bajou Du Rouet / Hipnoza\ Cantanis
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    KJ Lotus Poznań
10ARONIA (190)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA7,374,98
   OLD / - / klacz / 2007 / - / - / Argentinus / Fantazja
   - / Stanisław Marchwicki
    Fundacja KJ " Zbyszko"
11ROSA BELLA (39)DominikaBACH7,075,79
   SP / Polska / klacz / 2007 / - / gniada / Bajou du Rouet / Rosa Fama
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
12LION (40)DominikaBACH7,077,96
   sp / Polska / wałach / 2007 / - / c.gniada / Empire / -
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
13JENNIFER II (3)KrzysztofMAZUR6,682,33
   SP / Polska / klacz / 2007 / - / skarogniada / Ever For Pleasure / Jarda
   - / Remigiusz Makowski
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
14CHESTERFIELD (129)JacekZAGOR6,177,06
   - / HOL / ogier / 2006 / - / siwy / Cristo / Calando I
   - / Makrum Jumping Team
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
15CON CONTADOR (9)GrzegorzPSIUK5,182,04
   KWPN / NED / stallion / 2007 / - / gn. / Con Air / -
   - / Henryk Eron
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
16DIMEQUYA (71)TomaszMIŚKIEWICZ4,687,53
   SP / - / klacz / 2007 / - / gniada / Imequyl / Dalia Z
   - / Dariusz Miśkiewicz
    Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
17CZUNIA R (96)WojciechLUDWICZAK1,778,53
   SP / POL / mare / 2007 / 11293 / siwa / Vandamme / Czunia\ Ajax
   
    LKS Cwał Poznań
18NITROX (18)WojciechWOJCIANIEC1,095,74
   - / Polska / wałach / 2007 / - / gniada / Lesotho / Nubira
   - / Bono Fur Frm
    KJ Koncepta Szczecin
 QUIDAM'S LADY (19)WojciechWOJCIANIECElim.
   - / Niemcy / klacz / 2007 / - / siwa / Quidam de Ravel / Tifanny XIII/Lancer II
   - / Pro Fur Farm Equipment
    KJ Koncepta Szczecin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
18
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wtold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 10-12.05.2013
Wydruk: 13-05-2013 3:57:08 PM
2 - N
Data: 10-05-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - N -zwykły - Runda Otwarta - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LITANOS-STAR (223)ŁukaszTROSZCZYŃSKI051,22500 PLN
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316724304 / gn. / Litas-Star / Andoga MDM\ Athletico
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2ABIGAIL 63 (137)ZofiaDZIEWOLSKA052,74350 PLN
   OLD. / GER / mare / 2001 / 433330399801 / gn. / Air Jordan / Eginde\ Zeus
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
3UNISCO (152)DawidRAKOCZY053,18250 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2001 / - / - / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
4CORNFLAKE (14)AleksandraMUDRY (J.1996)054,49100 PLN
   old / - / klacz / 2006 / - / siwa
   
    KJ Hubertus Lusowo
5SAURON (86)JuliaJAKUBOWSKA (JM.1998)054,62100 PLN
   Old. / GER / stallion / 2005 / - / - / Stedinger / Windrose\ Levantos
   - / L. Spytek
    Bez Przynależności Klubowej W I E
6BAS (151)DawidRAKOCZY055,0150 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2006 / 528003 06.09487 / gn. / Padinus / Utricia\ Zortin
   
    KJ Profil Piła
7CRISTALL (136)ZofiaDZIEWOLSKA055,6950 PLN
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / 421000114706 / c.gn. / Cristo / Olana B\ Lantaan
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
8BEAGLE W/V (167)MartinROZYNEK055,7850 PLN
   KWPN / - / wałach / 2007 / - / kasztan / Indorado/Corrado / Bellfly/Carvallo
   - / Przemysław Rozynek
    KJ "Miralex Gonitwa" Skórka
9FULL PLEASURE (50)KatarzynaBAWŁOWICZ056,3015 PLN
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316627904 / kaszt. / Full House / Fritzi\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
10KSERKSES (73)JacekMURACZEWSKI056,4615 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / 08058 / gn. / Louis / Korelacja\ Tabun
   
    LKS Cwał Poznań
11CURZIA CSG (80)ŁucjaMAJKA058,0715 PLN
   - / Holandia / klacz / 2007 / - / siwa / Edison / Cantara
   - / Joanna Kuliszewska
    KJ Strzała Krubiczew
12LEGOLAS (173)WaldemarROGOWSKI058,5315 PLN
   - / - / - / 2007 / - / - / Rekrut / Landfee 1\ Landcolt B
   - / Franciszek Spytek
    Klub Jeździecki HEAA
13EL TUITO (11)WojciechMOŚCICKI (JM.1998)060,9315 PLN
   
   
    LKS Cwał Poznań
14VEJOTTIE (35)JuliaBIEGANOWSKA061,0715 PLN
   KWPN / NED / - / 2002 / - / - / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
15ISTAR (97)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW061,3615 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 10705 / kaszt. / Bayard D Elle / Izoklina\ Mazzel
   
    KJ Hubertus Lusowo
16CASPERA (183)SławomirKLÓSKA064,57
   - / Niemcy / klacz / - / - / siwa / Caspar / -
   
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
17SULIVAN (82)MagdalenaSZTURMOWICZ065,81
   
   
    Bez Przynależności Klubowej
18CELTIA II (115)JustynaKUREK066,52
   SP / POL / mare / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / \ Grandeur
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
19ALADIN (48)KatarzynaJANKOWSKA067,94
   KWPN / NED / stallion / 2005 / - / - / Indoctro / Evita II\ Caretino
   - / Barbara Jankowska
    JKS Equus Szczecin
20FOR EVER (85)JagodaBRZYCHCY (J.1997)068,32
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko
21STAKKATA (234)JustynaKUREK068,61
   SP / - / - / - / - / gniada / Stakkato Gold / Shakira
   
    KJ Wechta Rosnówko
22RAINBOLL (235)KonradSTĘŻYCKI068,85
   HOLSZT / GER / gelding / 2003 / DE421000164403 / gn. / Ramiros Sohn II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
23CAPRIS (47)HannaROSZKIEWICZ069,31
   HANN / GER / mare / 2003 / 431319836503 / sk.gn. / Carbid / Surprise\ Sao Paulo
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
24CASH MAN (160)MateuszTYSZKO070,94
   HOL / - / ogier / 2005 / - / siwa / Cassini I hol./ Capitol I hol. / Glocke hol. / Ahorn han.
   
    Tuszyński KJ Garbówek
25ARON (63)MateuszTYSZKO072,93
   SP / POL / stallion / 2009 / 11414 / c.gn. / Imeqyul / Aronia\ Dixieland
   - / Andrzej Głoskowski
    Tuszyński KJ Garbówek
26ZIPPO LA VIE (52)KatarzynaBAWŁOWICZ174,12
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.04801 / gn. / Karandasj / Freixenett\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
27DJOSER (222)ŁukaszTROSZCZYŃSKI175,35
   
   
    KJ CH Jaszkowo
28ISSOS (60)AndrzejGŁOSKOWSKI278,69
   Wlkp. / POL / stallion / 2003 / 10613 / siwa / Cedrus / Idea\ Aspirant
   - / SO Bogusławice
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
29CANASTER (109)PawełCHUDZIAK454,11
   HANN / GER / gelding / 2006 / DE 481810267106 / gn. / Quintto de B / Walaen
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
30HANDIKAP (107)JoannaJANOWSKA456,94
   SP / POL / gelding / 2004 / - / - / Sir Neel / Himera
   Dawid Rakoczy / -
    KJ Korona Wałcz
31RENAISCITA (81)MagdalenaSZTURMOWICZ458,30
   HOLSZT. / GER / mare / 2001 / 421000102601 / gn. / Quinar / Magic Lady\ Cassini I
   - / Mirosław Szturmowicz
    Bez Przynależności Klubowej
32LASER (113)DominikKRAWCZYK464,69
   SP / POL / gelding / 2003 / 10067 / gn. / Lider / Izi
   - / Szymon John
    BPK
33CON SUERTE (37)HannaCZURA467,27
   
   
    bpk
34POLLI LOLI L (171)KrzysztofLUDWICZAK469,19
   SP / - / klacz / 2007 / - / kasztan / Phin Phin/ Chin Chin / Pat/ Italic des Salines
   
    Klub Jeździecki HEAA
35CAROLINA Z (79)ŁucjaMAJKA469,43
   Z / - / mare / 2005 / Z734605 / sk.gn. / Calvino Z / Ivory Coast\ Quick Star
   
    KJ Strzała Krubiczew
36OLIMP KG (98)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW469,83
   SP / POL / gelding / 2003 / 10273 / siwa / Lumpi / Oklahoma\ Wieland
   - / Grzegorz Komin
    KJ Hubertus Lusowo
37ASCO S (49)KatarzynaJANKOWSKA470,71
   KWPN / NED / stallion / 2005 / - / - / Cobra / Koltaire\ Voltaire
   - / Barbara Jankowska
    JKS Equus Szczecin
38CORDE QUATRO (67)TomaszMIŚKIEWICZ471,67
   westfalska / Niemcy / wałach / 2006 / - / kasztan / Corde Star / Wanessa
   - / Marcin Burakowski
    Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
39ERICSSON (62)AndrzejGŁOSKOWSKI471,95
   SP / Polska / wałach / 2006 / - / gniada / Erebus / -
   - / Michalina Szmytka
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
40BARTINO (112)DajanaPAWLICKA (JM.1998)472,96
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08318 / gn. / Ultimo / N.Jtriomf\ Julius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
41ALWER UNO K (172)WaldemarROGOWSKI473,04
   KWPN / - / wałach / 2005 / - / ciemnogniada / Numero Uno/ Libero H / Pacotille/ Lux
   
    Klub Jeździecki HEAA
42ACCORO BOY (51)KatarzynaBAWŁOWICZ574,22
   Mekl. / GER / stallion / 2004 / 427270183204 / c.gn. / Acorado II / Kassandra\ Kolibri
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
43GAWOT (44)HannaROSZKIEWICZ575,60
   HANN / GER / gelding / 2006 / 431318310206 / c.gn. / Graf Grannus / Surprise\ Sao Paulo
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
44ESCATO (135)EwelinaSZCZEPANIK576,16
   HANN / GER / stallion / 2004 / 431317013204 / kara / Escudo I / Dakota\ Dorian
   - / A. Michalak
    KJ Vertus
45SARATOW (24)MonikaJACKIEWICZ679,85
   SP / POL / wałach / 2000 / 07635 / kaszt. / Le Voltaire / Sangara\ Genius
   - / R. Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
46GOLD LADY F (87)MartynaBRYLL681,15
   SP / POL / mare / 2006 / 11417 / gn. / Leonardo / Grand Lady\ Lambada
   
    JUKS Bryllandia Witaszyce
47CON CONTADOR (9)GrzegorzPSIUK782,65
   KWPN / NED / stallion / 2007 / - / gn. / Con Air / -
   - / Henryk Eron
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
48ARTANO (238)DawidRAKOCZY864,13
   - / HOL / wałach / 2005 / - / -
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
49DOLGANO (26)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA867,01
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / siwa / Bajou du Rouet / D-Calipsa
   - / Mieczysław Świętochowski
    Bez Przynależności Klubowej
50CHESTILLO (134)EwelinaSZCZEPANIK886,30
   HANN / GER / stallion / 2004 / 431314208904 / sk.gn. / Chasseur / Granita\ Grand Ferdinand II
   - / A. Michalak
    KJ Vertus
51GOLDIKA (42)EsteraSZELĄG889,62
   SP / POL / mare / 2001 / 09640 / siwa / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
52BATON (148)DawidRAKOCZY974,53
   - / POL / wałach / 2008 / - / gniada / Bajou / -
   
    KJ Profil Piła
53HARRY (32)FranciszekKOWALCZYK (JM.2000)1094,35
   Wlkp. / POL / stallion / 2003 / 09798 / c.gn. / Noel / Hańcza\ Kaszmir
   
    KJ Chrobry Warszawa
54PADYSZACH (31)EdytaTUWALSKA (J.1995)1185,29
   Wlkp. / POL / stallion / 2002 / 10218 / gn. / Niels / Prima\ Paradoks
   - / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
55SHE'S A LADY (36)MalwinaBIEGANOWSKA1267,55
   
   
    Bez przynależności klubowej
56JENNIFER II (3)KrzysztofMAZUR1272,19
   SP / Polska / klacz / 2007 / - / skarogniada / Ever For Pleasure / Jarda
   - / Remigiusz Makowski
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
57HALIFAX VAN DE HEFFNICK (128)JacekZAGOR1375,35
   BWP / BEL / wałach / 2007 / - / siwy / Cabrio van de Heffnick / Clinton
   - / Makrum Jumping Team
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
58CANTON (111)PawełCHUDZIAK1671,57
   Holszt. / GER / gelding / 2006 / DE 421000178206 / siwa / Canto / Sina V
   - / Paweł CHudziak
    KS Idmar Krajkowo
 LORD OF FAME (161)MateuszTYSZKOElim.
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
59
Ukończyło koni
58
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wtold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 10-12.05.2013
Wydruk: 13-05-2013 3:57:10 PM
3 - C
Data: 10-05-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - C -zwykły - Mała Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CASCH (150)DawidRAKOCZY062,35700 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / 09474 / gn. / Nurjev / Casablanca\ Corallo
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
2STAKUDO MIRALEX (141)ŁukaszBRZÓSKA064,06450 PLN
   HANN / GER / stallion / 2005 / 431318801805 / gn. / Satisfaction I / Elvita\ Escudo
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
3REGIEL (198)KamilGRZELCZYK064,30300 PLN
   XO / POL / stallion / 1998 / - / - / Arcus / Rea
   - / SO Bogusławice
    Bogusławicki KJ
4UNISCO (152)DawidRAKOCZY064,54200 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2001 / - / - / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
5CRISMO (123)JacekZAGOR065,00100 PLN
   - / GER / ogier / 2006 / - / gniada / Cristo / ./Calando
   - / Makrum Jumping Team
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
6FOR MAGIC (132)EwaMAZUROWSKA065,11100 PLN
   HANN / GER / stallion / 2004 / 431316670004 / kara / For Pleasure / Agnes\ Akzent I
   - / A. Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
7VOLTACCIA (177)HannaJACHIMOWICZ (J.1997)067,7250 PLN
   HOLSZT. / GER / mare / 2005 / - / - / Limbus / Hummel I\ Caletto I
   
    KJ Liljówka Stęszewko
8COLINA (120)MarekWACŁAWIK068,2550 PLN
   Holszt. / GER / mare / 2006 / 421000226706 / siwa / Clearway / Estha\ Corde la Bryere
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
9LAKIRA (162)MateuszTYSZKO068,6420 PLN
   Niem. wierzch. / GER / mare / 2000 / 410101385400 / gn. / Lord Pezi / Fronde de Valois\ Laeken
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
10ABIGAIL 63 (137)ZofiaDZIEWOLSKA069,9520 PLN
   OLD. / GER / mare / 2001 / 433330399801 / gn. / Air Jordan / Eginde\ Zeus
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
11CASSINI KAMA (77)KamilaKUŚMIERKOWSKA074,2120 PLN
   Holszt. / - / stallion / 2003 / - / - / Cassini I / Kaja IV
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
12AS KIER (153)IreneuszKONDRATOWICZ074,2220 PLN
   OLD. / GER / stallion / 2005 / 433330400705 / kaszt. / Argentinus / Edelweiss\ Plaisir D Amour
   
    LKS Cwał Poznań
13BAS (151)DawidRAKOCZY075,4120 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2006 / 528003 06.09487 / gn. / Padinus / Utricia\ Zortin
   
    KJ Profil Piła
14ARES (8)GrzegorzPSIUK077,3120 PLN
   Wlkp. / POL / stallion / 2005 / POL007530239205 / gn. / Cantanis / Armila\ Arak
   - / Henryk Eron
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
15POLLI LOLI L (171)KrzysztofLUDWICZAK077,7020 PLN
   SP / - / klacz / 2007 / - / kasztan / Phin Phin/ Chin Chin / Pat/ Italic des Salines
   
    Klub Jeździecki HEAA
16CARMEN (7)GrzegorzPSIUK078,2020 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / 10742 / siwa / Elvis / Calanda\ Leandro
   - / Adam Olszewski
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
17BELICETTE K (170)KrzysztofLUDWICZAK078,3920 PLN
   
   
    Klub Jeździecki HEAA
18FULL PLEASURE (50)KatarzynaBAWŁOWICZ182,56
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316627904 / kaszt. / Full House / Fritzi\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
19ZIPPO LA VIE (52)KatarzynaBAWŁOWICZ285,76
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.04801 / gn. / Karandasj / Freixenett\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
20ISSOS (60)AndrzejGŁOSKOWSKI287,43
   Wlkp. / POL / stallion / 2003 / 10613 / siwa / Cedrus / Idea\ Aspirant
   - / SO Bogusławice
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
21CANCAN (46)HannaROSZKIEWICZ389,53
   HANN / GER / wałach / 2005 / DE431310018505 / gn. / Come On / Grace\ Graf Grannus
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
22FAWORYT (61)AndrzejGŁOSKOWSKI390,27
   SP / POL / wałach / 2002 / 09797 / siwa / Lambado / Fantazja\ Fanimo
   - / Andrzej Gołas
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
23ALWER UNO K (172)WaldemarROGOWSKI390,45
   KWPN / - / wałach / 2005 / - / ciemnogniada / Numero Uno/ Libero H / Pacotille/ Lux
   
    Klub Jeździecki HEAA
24ARON (63)MateuszTYSZKO390,51
   SP / POL / stallion / 2009 / 11414 / c.gn. / Imeqyul / Aronia\ Dixieland
   - / Andrzej Głoskowski
    Tuszyński KJ Garbówek
25LEXUS (226)ŁukaszTROSZCZYŃSKI463,91
   Westf. / GER / gelding / 2001 / 09152 / gn. / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    KJ CH Jaszkowo
26BLANCHETTE (184)SławomirKLÓSKA473,23
   Old. / GER / mare / 2001 / 433330148401 / kaszt. / Quattro B / Blandora\ Zeus
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
27RENAISCITA (81)MagdalenaSZTURMOWICZ473,24
   HOLSZT. / GER / mare / 2001 / 421000102601 / gn. / Quinar / Magic Lady\ Cassini I
   - / Mirosław Szturmowicz
    Bez Przynależności Klubowej
28CARETINO KAMA (76)KamilaKUŚMIERKOWSKA475,31
   HOLST. / GER / stallion / 2004 / - / - / Caretino / Hostess I
   - / Jan Kuśmierkowska
    MKS SJ Dąb Dębno
29BARTINO (112)DajanaPAWLICKA (JM.1998)476,39
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08318 / gn. / Ultimo / N.Jtriomf\ Julius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
30STUNTMAN 10 (130)EwaMAZUROWSKA477,34
   HANN / GER / gelding / 2005 / DE431313302805 / sk.gn. / Silvio I / Silver Dream\ Singular
   - / D.Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
31EMILIE K (17)WojciechWOJCIANIEC477,47
   - / Belgia / klacz / 2004 / - / gniada / Kasmir van Shuttershof / Grande Flour
   - / Pro Fur Farm Equipment
    KJ Koncepta Szczecin
32LEGIUS (224)ŁukaszTROSZCZYŃSKI477,59
   HANN / GER / stallion / 2004 / DE431316723304 / kaszt. / Litas-Star / Female\ Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
33MIRANDA (88)MartynaBRYLL478,01
   SP / POL / mare / 2005 / 10905 / kaszt. / Eskudo / Mari Grandia P\ Grando
   - / Krzysztof Bryll
    JUKS Bryllandia Witaszyce
34AVALANCHE (149)DawidRAKOCZY479,63
   KWPN / NED / stallion / 2005 / 05.08023 / siwa / Tjungske / Wegrantana\ Wendekreis
   
    KJ Profil Piła
35GOLDIKA (42)EsteraSZELĄG479,97
   SP / POL / mare / 2001 / 09640 / siwa / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
36ALLILAH (2)KrzysztofMAZUR480,03
   SP / Polska / klacz / 2006 / - / gniada / Ever For Pleasure / Astra
   - / Remigiusz Makowski
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
37CIN CIN (208)ŁukaszPIKSA480,74
   Wlkp. / POL / gelding / 2008 / - / siwa / Chellano's Boy / Czeremcha
   - / Stanisłąw Grygier
    LKS Cwał Poznań
38BINKIE (125)JacekZAGOR494,71
   KWPN / HOL / wałach / 2006 / 528003 06.08669 / kasztan / Larino / ./Horse de La Loi
   - / Makrum Jumping Team
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
39HETMAN (22)MonikaJACKIEWICZ495,14
   SP / POL / wałach / 1999 / 07132 / siwa / Cantanis / Homoreska\Cezar
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
40SZAMBELAN (197)KamilGRZELCZYK581,05
   SP / POL / stallion / 2004 / 10468 / gn. / Balisco II / Szaki\ Kissovo
   - / Sławomir Grzelczyk
    Bogusławicki KJ
41ZUART FORTUNA (182)SławomirKLÓSKA583,56
   KWPN / NED / stallion / 2004 / 10979 / siwa / Casco / Kwila Fortuna\ Furore
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
42CHACCO - RED (225)ŁukaszTROSZCZYŃSKI685,91
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE 441411243806 / kaszt. / Chacco-Blue / Granita\ Grannus
   - / Antoni CHłapowski
    KJ CH Jaszkowo
43VOLUMIA (155)MichałTYSZKO688,96
   NRPS / NED / mare / 2002 / 10367 / gn. / Andiamo / Mary Lou\ Excellent
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
44ADONUS W (83)AleksandraKOZANECKA789,38
   - / Holandia / wałach / 2005 / - / kary / Padinus / -
   - / Cezary Kozanecki
    KJ Szumawa Bobrowiec
45QUILIBET (104)ArkadiuszFIMMEL790,46
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
46ACCORO BOY (51)KatarzynaBAWŁOWICZ792,40
   Mekl. / GER / stallion / 2004 / 427270183204 / c.gn. / Acorado II / Kassandra\ Kolibri
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
47CRISTALL (136)ZofiaDZIEWOLSKA876,77
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / 421000114706 / c.gn. / Cristo / Olana B\ Lantaan
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
48AUGUST (114)DominikKRAWCZYK888,92
   KWPN / NED / stallion / 2005 / 528003 05.03290 / gn. / Lupicor / Paulien\ Karandasj
   
    BPK
49CASH MAN (160)MateuszTYSZKO893,35
   HOL / - / ogier / 2005 / - / siwa / Cassini I hol./ Capitol I hol. / Glocke hol. / Ahorn han.
   
    Tuszyński KJ Garbówek
50LION (40)DominikaBACH998,31
   sp / Polska / wałach / 2007 / - / c.gniada / Empire / -
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
51KORNET (84)KatarzynaROSZKOWSKA999,92
   - / Litwa / wałach / 2002 / - / gniady
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
52RAINBOLL (235)KonradSTĘŻYCKI1085,17
   HOLSZT / GER / gelding / 2003 / DE421000164403 / gn. / Ramiros Sohn II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
53ARTANO (238)DawidRAKOCZY1087,10
   - / HOL / wałach / 2005 / - / -
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
54ZENDER (30)AlicjaBAŃCZEROWSKA (J.1997)1087,79
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.08450 / c.kaszt. / Calvados / Lorien\ Goodwill
   
    KJ Lotus Poznań
55VASCOUEL (75)KamilaKUŚMIERKOWSKA11107,22
   KWPN / NED / stallion / 2002 / - / - / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
56ESCALONA (133)EwaMAZUROWSKA1270,21
   HANN / GER / mare / 2001 / - / - / Escudo I / Cherrybomb\ Calypso II
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
57SAURON (86)JuliaJAKUBOWSKA (JM.1998)1272,36
   Old. / GER / stallion / 2005 / - / - / Stedinger / Windrose\ Levantos
   - / L. Spytek
    Bez Przynależności Klubowej W I E
58SULIVAN (82)MagdalenaSZTURMOWICZ1381,47
   
   
    Bez Przynależności Klubowej
59CASSILIO (233)MarekWACŁAWIK1382,28
   Holszt. / GER / stallion / 2006 / 421000200206 / gn. / Cassini I / M-Heraldik\ Heraldik
   - / Quamiro Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
60GEORGIA (13)DariaKLIMECKA1485,54
   Deutsches Sportpferd / GER / mare / 2003 / - / - / Glenn Mentino / Cascade\Cascavelle
   - / Roman Klimecki
    KJ Agro-Handel Śrem
61DARK DREAM F (101)ArkadiuszFIMMEL20109,80
   SP / POL / stallion / 2005 / 10920 / sk.gn. / Quidam F / Dziewiątka\ Rumb
   
    KJ Agro-Handel Śrem
62SAURON (86)ŁukaszBRZÓSKA28110,98
   Old. / GER / stallion / 2005 / - / - / Stedinger / Windrose\ Levantos
   - / L. Spytek
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
 ASCO S (49)KatarzynaJANKOWSKAElim.
   KWPN / NED / stallion / 2005 / - / - / Cobra / Koltaire\ Voltaire
   - / Barbara Jankowska
    JKS Equus Szczecin
 OLIMP KG (98)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOWElim.
   SP / POL / gelding / 2003 / 10273 / siwa / Lumpi / Oklahoma\ Wieland
   - / Grzegorz Komin
    KJ Hubertus Lusowo
 ALADIN (48)KatarzynaJANKOWSKAElim.
   KWPN / NED / stallion / 2005 / - / - / Indoctro / Evita II\ Caretino
   - / Barbara Jankowska
    JKS Equus Szczecin
 FOR EVER (85)JagodaBRZYCHCY (J.1997)Elim.
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko
 ISTAR (97)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOWElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 10705 / kaszt. / Bayard D Elle / Izoklina\ Mazzel
   
    KJ Hubertus Lusowo
 LEGOLAS (173)WaldemarROGOWSKIRez.
   - / - / - / 2007 / - / - / Rekrut / Landfee 1\ Landcolt B
   - / Franciszek Spytek
    Klub Jeździecki HEAA

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
81
Startowało koni
68
Ukończyło koni
62
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wtold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 10-12.05.2013
Wydruk: 13-05-2013 3:57:13 PM
4 - CC
Data: 10-05-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - CC -dwufazowy - Duża Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ARES (8)GrzegorzPSIUK050,30036,22900 PLN
   Wlkp. / POL / stallion / 2005 / POL007530239205 / gn. / Cantanis / Armila\ Arak
   - / Henryk Eron
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
2CROS (56)AndrzejGŁOSKOWSKI054,01040,39700 PLN
   Holszt. / GER / stallion / 2004 / 421000016704 / gn. / Chambertin / Zullia\ Cantus
   - / Andrzej Gołaś
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
3PABLO (131)EwaMAZUROWSKA049,72040,96500 PLN
   HAN / GER / wałach / 2002 / - / kara / Pic Labionic / Ondra
   - / D. Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
4VOLUMIA (155)MichałTYSZKO053,65042,03400 PLN
   NRPS / NED / mare / 2002 / 10367 / gn. / Andiamo / Mary Lou\ Excellent
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
5EMILIE K (17)WojciechWOJCIANIEC051,73042,09200 PLN
   - / Belgia / klacz / 2004 / - / gniada / Kasmir van Shuttershof / Grande Flour
   - / Pro Fur Farm Equipment
    KJ Koncepta Szczecin
6OCEANE DU LIBAIRE (140)ŁukaszBRZÓSKA053,26045,38100 PLN
   S.F. / FRA / mare / 2002 / 02022608M / kaszt. / Diaman De L Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
7BELICETTE K (170)KrzysztofLUDWICZAK054,83446,2650 PLN
   
   
    Klub Jeździecki HEAA
8KORNET (84)KatarzynaROSZKOWSKA049,13551,8950 PLN
   - / Litwa / wałach / 2002 / - / gniady
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
9STUNTMAN 10 (130)EwaMAZUROWSKA052,03760,61
   HANN / GER / gelding / 2005 / DE431313302805 / sk.gn. / Silvio I / Silver Dream\ Singular
   - / D.Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
10LEGOLAS V (157)MichałTYSZKO050,29840,99
   Old. / GER / gelding / 2001 / 433330705301 / gn. / Lord Pezi / Freya\ Disco-King
   - / Ewelina Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
11LARIUS-STAR (227)ŁukaszTROSZCZYŃSKI049,751661,06
   Duńska gorąca krew / DEN / stallion / 2003 / 11275 / gn. / Solos Landtinus / Wiosa\ Wolkenstein II
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
12STAKUDO MIRALEX (141)ŁukaszBRZÓSKA449,04
   HANN / GER / stallion / 2005 / 431318801805 / gn. / Satisfaction I / Elvita\ Escudo
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
13CARMEN (7)GrzegorzPSIUK449,78
   SP / POL / mare / 2001 / 10742 / siwa / Elvis / Calanda\ Leandro
   - / Adam Olszewski
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
14LALLIJA (27)AgataMIZGIER450,35
   Westf. / GER / mare / 2002 / 441411102802 / gn. / Lacantus / Dessina\ Debutant
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
15VOLTACCIA (177)HannaJACHIMOWICZ (J.1997)450,51
   HOLSZT. / GER / mare / 2005 / - / - / Limbus / Hummel I\ Caletto I
   
    KJ Liljówka Stęszewko
16TASMANIAN DEVIL (124)JacekZAGOR451,93
   KWPN / NED / wałach / 2004 / 102NQ17 / siwa / Sydney / /Faust Z
   - / Makrum Jumping Team
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
17CASSINI KAMA (77)KamilaKUŚMIERKOWSKA452,30
   Holszt. / - / stallion / 2003 / - / - / Cassini I / Kaja IV
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
18CASCH (150)DawidRAKOCZY452,53
   SP / POL / gelding / 2002 / 09474 / gn. / Nurjev / Casablanca\ Corallo
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
19A NEW PRESIDENT (168)KrzysztofLUDWICZAK453,11
   Belgijska / BEL / gelding / 2004 / W-229705-BWP / siwa / President / Wassafras de Rialfo
   - / Andrzej Opłatek
    Klub Jeździecki HEAA
20ROXAVEL (55)AndrzejGŁOSKOWSKI454,17
   SP / POL / stallion / 2003 / 09838 / gn. / Aravel Waro / Roxana Waro\ Robin II Z
   - / SO Bogusławice
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
21AVALANCHE (149)DawidRAKOCZY455,04
   KWPN / NED / stallion / 2005 / 05.08023 / siwa / Tjungske / Wegrantana\ Wendekreis
   
    KJ Profil Piła
22LAKIRA (162)MateuszTYSZKO456,18
   Niem. wierzch. / GER / mare / 2000 / 410101385400 / gn. / Lord Pezi / Fronde de Valois\ Laeken
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
23MARCEPAN (1)KrzysztofMAZUR456,48
   SP / POL / gelding / 2002 / 08695 / c.gn. / Correro / Muza\ Sambór
   - / D.Jechna, K.Mazur
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
24LANDOS (105)ArkadiuszFIMMEL459,73
   HOLSZT. / Niemcy / wałach / 2000 / - / gniady / Lord Pretzi / Uta V\Calipso I
   - / Tadeusz Piksa
    KJ Agro-Handel Śrem
25DARK PEARL (169)KrzysztofLUDWICZAK459,86
   Reń. / GER / mare / 2004 / 443434023504 / c.gn. / Dutch Capitol / Riverdance\ Rupie Star
   - / Andrzej Opłatek
    Klub Jeździecki HEAA
26WANTOS (72)TomaszMIŚKIEWICZ463,26
   HANN / GER / gelding / 2001 / 08971 / kara / Welt Hit II / Amera\ Argentan
   - / Dariusz Miśkiewicz
    Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
27UNITED PAULOWNA (142)ŁukaszBRZÓSKA572,57
   KWPN / - / wałach / 2001 / - / gniada / Quick Star s.f./Galoubet s.f. / Izaloma KWPN/Ahorn KWPN
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
28LADY KRACHER 8 (156)MichałTYSZKO858,42
   HANN / GER / ogier / 2002 / - / gniada / Ladclassic / Beresina
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
29SZAMBELAN (197)KamilGRZELCZYK868,30
   SP / POL / stallion / 2004 / 10468 / gn. / Balisco II / Szaki\ Kissovo
   - / Sławomir Grzelczyk
    Bogusławicki KJ
30ADONUS W (83)AleksandraKOZANECKA972,53
   - / Holandia / wałach / 2005 / - / kary / Padinus / -
   - / Cezary Kozanecki
    KJ Szumawa Bobrowiec
 HETMAN (22)MonikaJACKIEWICZElim.
   SP / POL / wałach / 1999 / 07132 / siwa / Cantanis / Homoreska\Cezar
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
 VASCOUEL (75)KamilaKUŚMIERKOWSKAElim.
   KWPN / NED / stallion / 2002 / - / - / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140/140
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/6
Liczba skoków (Jumps)
9/7
Dystans (m)
400/290
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
69/50
Startowało koni
32
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wtold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 10-12.05.2013
Wydruk: 13-05-2013 3:57:14 PM
R4 - LL
Data: 11-05-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R4 - LL -dokładności bez rozgrywki "Towarzyski" - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--18H-VINNANDER (147)Anna KarolinaKOSOW (JM.1998)051,91
   
   
    MUKJ Kosówka Gołaszyn
1--18BOLERO (218)JędrzejSKORACKI057,01
   NRPS / NED / G / 1993 / - / - / Badminton / Libertyn
   - / Oskar Szrajer
    KJ CH Jaszkowo
1--18CORLANDA (187)MonikaMAJCHRZAK057,27
   
   
    KS Idmar Krajkowo
1--18BILLY (245)AleksandraBOLKO057,81
   kuc / SWE / stallion / 1995 / 04709 / siwa / NN / NN
   - / Paweł Bolko
    KJ CH Jaszkowo
1--18BILLY (245)AleksandraBOLKO058,41
   kuc / SWE / stallion / 1995 / 04709 / siwa / NN / NN
   - / Paweł Bolko
    KJ CH Jaszkowo
1--18FALCON (64)MarcelinaBARAŃSKA060,17
   SP / POL / gelding / 2005 / 10806 / gn. / Concorde / Bella-Canta R\ Darco
   - / Andrzej Kubik
    Agro-Aves Gajewniki
1--18WAGABUNDA PONY SPORT (65)MikołajBARAŃSKI060,68
   KUC / POL / wałach / 2007 / - / siwa / Nico C / Warta
   - / Marcin Barański
    Agro-Aves Gajewniki
1--18MERLIN (219)MarcinMAĆKOWIAK061,82
   
   
    CH Jaszkowo
1--18BRASILIA (41)EsteraSZELĄG062,31
   Hol / Niemcy / klacz / 2008 / - / siwa / Calato / Kira IX
   - / Kopras sp.z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
1--18QUICK STEP S Z (29)AgataMIZGIER062,69
   Zangerscheide / Holandia / wałach / 2007 / - / gniada / Quidam de Revel / -
   - / Agata Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
1--18MON AMIE (244)AleksandraBOLKO063,41
   kuc / POL / mare / 1997 / 07968 / siwa / nn / nn
   - / Paweł Bolko
    KJ CH Jaszkowo
1--18CURZIA CSG (80)ZofiaKULISZEWSKA (JM.1999)063,77
   - / Holandia / klacz / 2007 / - / siwa / Edison / Cantara
   - / Joanna Kuliszewska
    Bez przynależności klubowej MAZ
1--18MON AMIE (244)AleksandraBOLKO064,01
   kuc / POL / mare / 1997 / 07968 / siwa / nn / nn
   - / Paweł Bolko
    KJ CH Jaszkowo
1--18WAGABUNDA PONY SPORT (65)MikołajBARAŃSKI065,57
   KUC / POL / wałach / 2007 / - / siwa / Nico C / Warta
   - / Marcin Barański
    Agro-Aves Gajewniki
1--18CAYENNE F (154)JoannaZARAŚ065,92
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--18BRASILIA (41)EsteraSZELĄG065,95
   Hol / Niemcy / klacz / 2008 / - / siwa / Calato / Kira IX
   - / Kopras sp.z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
1--18DONAU (239)AntoniCHŁAPOWSKI066,69
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--18VIKTOR (215)AntoniCHŁAPOWSKI071,38
   
   
    KJ CH Jaszkowo
19VIKTOR (215)AntoniCHŁAPOWSKI276,77
   
   
    KJ CH Jaszkowo
20--25FALCON (64)MarcelinaBARAŃSKA456,42
   SP / POL / gelding / 2005 / 10806 / gn. / Concorde / Bella-Canta R\ Darco
   - / Andrzej Kubik
    Agro-Aves Gajewniki
20--25BOLERO (218)JędrzejSKORACKI457,14
   NRPS / NED / G / 1993 / - / - / Badminton / Libertyn
   - / Oskar Szrajer
    KJ CH Jaszkowo
20--25ANGKOR L (89)ŁukaszKRAJEWSKI459,88
   - / - / ogier / 2009 / - / kary / Rio Negro / Kariosa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20--25ANGKOR L (89)ŁukaszKRAJEWSKI464,18
   - / - / ogier / 2009 / - / kary / Rio Negro / Kariosa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20--25CAYENNE F (154)JoannaZARAŚ466,51
   
   
    LKJ Abaria Iwno
20--25CORLANDA (187)MonikaMAJCHRZAK470,48
   
   
    KS Idmar Krajkowo
26--28H-VINNANDER (147)Anna KarolinaKOSOW (JM.1998)851,86
   
   
    MUKJ Kosówka Gołaszyn
26--28POWER PRINZ (110)PawełCHUDZIAK863,75
   SP / POL / wałach / 2009 / - / gniada / Cornet's Prinz / Prowincja
   - / Chudziak Paweł
    KS Idmar Krajkowo
26--28MERLIN (219)MarcinMAĆKOWIAK885,32
   
   
    CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90/90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
28
Ukończyło koni
28
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wtold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 10-12.05.2013
Wydruk: 13-05-2013 3:57:15 PM
R5 - L
Data: 11-05-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R5 - L -dokładności bez rozgrywki - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--27ASCONIA (95)WiktorSZAŁA (J.1997)054,99
   M / POL / mare / 1998 / 11162 / c.kaszt. / Empik / Ascona\ Larysz
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--27VERONA L (90)ŁukaszKRAJEWSKI055,79
   - / - / klacz / - / - / - / Quintum / Ola Primavera
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--27WIBARO (199)KamilGRZELCZYK056,32
   
   
    Bogusławicki KJ
1--27DANCING QUEEN (12)AgataMOŚCICKA056,99
   SP / POL / mare / 2004 / 10692 / br. kaszt. / Sir Neel / Delta\ Special Power
   - / Agata Mościcka
    LKS Cwał Poznań
1--27PATAGONIA (201)AgnieszkaNOWAK059,21
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--27HARDON (6)MarcinSZABLUK059,50
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / ciemnogniada / Harwest / Donna
   
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
1--27TRADYCJA (203)PaulinaJABŁOŃSKA059,89
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / - / c.gn. / Rotmistrz / Tatra I
   - / Paulina Jabłońska
    LKS Cwał Poznań
1--27SANDENSER (243)BartoszGOSZCZYŃSKI060,81
   
   
    KJ Sielanka Warka
1--27PATAGONIA (201)AgnieszkaNOWAK060,96
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--27QUICK STEP S Z (29)AgataMIZGIER061,49
   Zangerscheide / Holandia / wałach / 2007 / - / gniada / Quidam de Revel / -
   - / Agata Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
1--27CURZIA CSG (80)ZofiaKULISZEWSKA (JM.1999)061,49
   - / Holandia / klacz / 2007 / - / siwa / Edison / Cantara
   - / Joanna Kuliszewska
    Bez przynależności klubowej MAZ
1--27CURZIA CSG (80)ZofiaKULISZEWSKA (JM.1999)061,65
   - / Holandia / klacz / 2007 / - / siwa / Edison / Cantara
   - / Joanna Kuliszewska
    Bez przynależności klubowej MAZ
1--27PUENTA (174)SzymonBRODZIAK062,93
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / - / gn. / Kwinto / Puma
   - / Piotr Brodziak
    KJ Jeziorki Osieczna
1--27TIPICA (91)ŁukaszKRAJEWSKI063,20
   - / - / klacz / 2008 / - / - / Palegro / Tina
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--27MARIO (191)HubertPIETROWSKI063,28
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--27CARAVAGGIO (118)JustynaKUREK063,39
   - / - / ogier / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
1--27CARAVAGGIO (118)JustynaKUREK063,92
   - / - / ogier / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
1--27CACHAREL (143)EwelinaDERDA063,94
   SP / POL / mare / 2006 / 11633 / siwa / Cajero / Sambra\ Leandro
   
    Koniński KJ Sawanna
1--27CHRISTOBALDI (69)TomaszMIŚKIEWICZ064,07
   hol. / Niemcy / wałach / 2009 / - / - / Cassiano / -
   - / Marcin Burakowski
    Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
1--27CACHAREL (143)EwelinaDERDA064,81
   SP / POL / mare / 2006 / 11633 / siwa / Cajero / Sambra\ Leandro
   
    Koniński KJ Sawanna
1--27DIUK (242)WojciechKUKOWSKI065,18
   
   
    JKS Equus Szczecin
1--27CASSINO ROYAL (53)KatarzynaBAWŁOWICZ065,38
   holsztyńska / Niemcy / ogier / 2008 / - / siwy / Cassini I / It's Exita
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
1--27C'EST LA VIE (78)ŁucjaMAJKA065,75
   HAN / GER / mare / 1996 / - / - / Cashman / Watzdania
   Britta Schroeder / Siedlaczek Jerzy
    KJ Strzała Krubiczew
1--27VERSAILLES (70)TomaszMIŚKIEWICZ065,92
   - / Francja / wałach / 2009 / - / gniada / Toulon / Liane
   - / Marcin Burakowski
    Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
1--27QUINTMAN (119)MarekWACŁAWIK066,52
   - / - / ogier / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
1--27JACK SPRARROW (192)HubertPIETROWSKI066,79
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--27QUINTMAN (119)MarekWACŁAWIK070,42
   - / - / ogier / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
28--38NEO (108)MarekKOPRAS454,16
   SP / POL / stallion / 2000 / 07441 / gn. / Luron / Naira\ Revlon Boy
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
28--38CONCERTO (34)WiktoriaŚNIEGOWSKA457,62
   
   
    Bez przynależności klubowej
28--38ARIST 0006 (200)AnnaPEMPERA458,54
   
   
    KJ Pony Poznań
28--38CONDOLISSA (216)AntoniCHŁAPOWSKI463,05
   - / - / mare / 2006 / - / - / Contendro-Star / Gagra\ Sir Salut
   
    KJ CH Jaszkowo
28--38ARIST 0006 (200)AnnaPEMPERA463,23
   
   
    KJ Pony Poznań
28--38JACK SPRARROW (192)HubertPIETROWSKI464,10
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
28--38EXTRA DOLARS (21)WojciechWOJCIANIEC467,30
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
28--38TRADYCJA (203)PaulinaJABŁOŃSKA467,89
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / - / c.gn. / Rotmistrz / Tatra I
   - / Paulina Jabłońska
    LKS Cwał Poznań
28--38TOSCANIA (94)WiktorSZAŁA (J.1997)469,26
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / - / - / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
28--38VERSAILLES (70)TomaszMIŚKIEWICZ469,40
   - / Francja / wałach / 2009 / - / gniada / Toulon / Liane
   - / Marcin Burakowski
    Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
28--38TOSCANIA (94)WiktorSZAŁA (J.1997)470,15
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / - / - / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
39--41VERONA L (90)ŁukaszKRAJEWSKI860,07
   - / - / klacz / - / - / - / Quintum / Ola Primavera
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
39--41CURACAO (74)JacekMURACZEWSKI862,03
   
   
    LKS Cwał Poznań
39--41MARIO (191)HubertPIETROWSKI884,73
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
42ANABEL (210)OlimpiaBEMBENIK (JM.1998)989,74
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
43--44MARCO (246)JoannaSKRZYPCZAK (J.1997)1183,59
   
   
    KJ CH Jaszkowo
43--44OMNIA INCIPIT (193)HubertPIETROWSKI1196,15
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
44
Ukończyło koni
44
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wtold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 10-12.05.2013
Wydruk: 13-05-2013 3:57:17 PM
R6 - P
Data: 11-05-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R6 - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No R6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ORIENT (212)MartaZIELIŃSKA047,63300 PLN
   SP / POL / stallion / 2003 / - / - / Biskwit / Ortala
   
    KJ Zagórów
2CAYETAN (221)ŁukaszTROSZCZYŃSKI050,20200 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411245006 / gn. / Cayetano L / Wonderful One\ Weinberg
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3CANASTER (109)PawełCHUDZIAK051,52100 PLN
   HANN / GER / gelding / 2006 / DE 481810267106 / gn. / Quintto de B / Walaen
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
4NEO (108)MarekKOPRAS053,28
   SP / POL / stallion / 2000 / 07441 / gn. / Luron / Naira\ Revlon Boy
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
5QUINCHELLA (116)JustynaKUREK055,75
   holsztyńska / - / klacz / 2008 / - / - / Quintero / -
   - / Wechta SKA
    KJ Wechta Rosnówko
6FOR EVER (85)JagodaBRZYCHCY (J.1997)058,31
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko
7LUCINDA (117)JustynaKUREK058,82
   HOLSZT. / GER / mare / 2008 / - / - / Limbus / \ Chello I
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
8GROSSETO (5)MarcinSZABLUK059,86
   SP / POL / gelding / 1996 / 06185 / gn. / Tenor De La Cour / Glanula\ Lukan
   - / D.Jechna, K.Mazur
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
9CAROLINA Z (79)ŁucjaMAJKA060,52
   Z / - / mare / 2005 / Z734605 / sk.gn. / Calvino Z / Ivory Coast\ Quick Star
   
    KJ Strzała Krubiczew
10MARATON (33)AntoninaMISIEWICZ (JM.1999)061,10
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / - / - / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
11CHESTILLO (134)EwelinaSZCZEPANIK062,55
   HANN / GER / stallion / 2004 / 431314208904 / sk.gn. / Chasseur / Granita\ Grand Ferdinand II
   - / A. Michalak
    KJ Vertus
12CORDINO (15)MichałGOSPODARCZYK062,67
   - / POL / stallion / 2008 / - / kaszt. / Cantero / Caren
   - / E.Suszek, D.Cwalina
    KJ Lotus Poznań
13CLAQIEUR (20)WojciechWOJCIANIEC063,43
   HOL / GER / wałach / 2008 / - / Siwa / Cayado/Clearway / Umara II/Lordano
   - / Pro-fur Farm Equipment
    KJ Koncepta Szczecin
14ESCATO (135)EwelinaSZCZEPANIK063,85
   HANN / GER / stallion / 2004 / 431317013204 / kara / Escudo I / Dakota\ Dorian
   - / A. Michalak
    KJ Vertus
15EL TUITO (11)WojciechMOŚCICKI (JM.1998)064,65
   
   
    LKS Cwał Poznań
16ROMINA L (93)ŁukaszKRAJEWSKI065,59
   - / - / klacz / 2008 / - / - / Potential / Romira
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17DOLGANO (26)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA065,82
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / siwa / Bajou du Rouet / D-Calipsa
   - / Mieczysław Świętochowski
    Bez Przynależności Klubowej
18OMNIA INCIPIT (193)HubertPIETROWSKI066,36
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
19CASSINO ROYAL (53)KatarzynaBAWŁOWICZ066,86
   holsztyńska / Niemcy / ogier / 2008 / - / siwy / Cassini I / It's Exita
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
20BIJZONDER S (165)BartoszGAUZA (J.1995)070,30
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 52800300027376 / gn.. / Abke / Utoloma S\ Libero H
   
    WTK Hermanów
21CADAKKA (240)SławomirKLÓSKA070,50
   - / Niemcy / klacz / - / - / gniada / Cardenio / -
   
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
22DIMEQUYA (71)TomaszMIŚKIEWICZ071,43
   SP / - / klacz / 2007 / - / gniada / Imequyl / Dalia Z
   - / Dariusz Miśkiewicz
    Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
23CHAFIR (45)HannaROSZKIEWICZ172,79
   HANN / GER / stallion / 2008 / - / gn. / Chacco-Blue / Firenze
   - / Marta Roszkiewicz-Heizer
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
24ARONIA (190)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA446,66
   OLD / - / klacz / 2007 / - / - / Argentinus / Fantazja
   - / Stanisław Marchwicki
    Fundacja KJ " Zbyszko"
25WIBARO (199)KamilGRZELCZYK447,93
   
   
    Bogusławicki KJ
26DANCING QUEEN (12)AgataMOŚCICKA453,43
   SP / POL / mare / 2004 / 10692 / br. kaszt. / Sir Neel / Delta\ Special Power
   - / Agata Mościcka
    LKS Cwał Poznań
27CORDELLO TM (217)AntoniCHŁAPOWSKI454,41
   SP / POL / gelding / 2004 / 10513 / siwa / Cassino / Haftka\ Clettos Son
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
28PUENTA (174)SzymonBRODZIAK455,01
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / - / gn. / Kwinto / Puma
   - / Piotr Brodziak
    KJ Jeziorki Osieczna
29CZUNIA R (96)WojciechLUDWICZAK457,09
   SP / POL / mare / 2007 / 11293 / siwa / Vandamme / Czunia\ Ajax
   
    LKS Cwał Poznań
30QUIDAM'S LADY (19)WojciechWOJCIANIEC457,41
   - / Niemcy / klacz / 2007 / - / siwa / Quidam de Ravel / Tifanny XIII/Lancer II
   - / Pro Fur Farm Equipment
    KJ Koncepta Szczecin
31EPOHA-G (237)KonradSTĘŻYCKI460,53
   
   
    KJ CH Jaszkowo
32FLOURIN DU ROUET (228)MarekWACŁAWIK463,14
   SP / - / klacz / 2007 / 11587 / - / Bajou du Rouet / Florin
   - / Wechta SKA
    KJ Wechta Rosnówko
33HARDON (6)MarcinSZABLUK464,27
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / ciemnogniada / Harwest / Donna
   
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
34QUANTICO (144)EwelinaDERDA466,95
   HANN / GER / mare / 2005 / DE431310318205 / gn. / Quidams Rubin / Gondola\ Glodfasan
   
    Koniński KJ Sawanna
35ANABEL (210)OlimpiaBEMBENIK (JM.1998)469,39
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
36WOLF (202)ŁukaszBRZÓSKA469,47
   
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
37BAGIRA (25)MonikaJACKIEWICZ469,65
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Baldini II / Galina / Lavendel
   - / Roman Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
38SAMBA (43)HannaROSZKIEWICZ572,44
   HANN / GER / mare / 2008 / - / gn. / Sir Shutterfly / Loree\ Laurion
   - / Marta Roszkiewicz-Heizer
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
39DIUK (242)WojciechKUKOWSKI886,33
   
   
    JKS Equus Szczecin
40TABUN WM (57)AndrzejGŁOSKOWSKI972,92
   - / - / wałach / - / - / -
   - / Patrycja Biernacka
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
41AMARINO L (92)ŁukaszKRAJEWSKI1076,03
   sp / - / wałach / 2008 / - / gniada / Marino / Akcja/Arcus
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
42BATON (148)DawidRAKOCZY1079,22
   - / POL / wałach / 2008 / - / gniada / Bajou / -
   
    KJ Profil Piła
43CANTON (111)PawełCHUDZIAK1180,73
   Holszt. / GER / gelding / 2006 / DE 421000178206 / siwa / Canto / Sina V
   - / Paweł CHudziak
    KS Idmar Krajkowo
44ASCONIA (95)WiktorSZAŁA (J.1997)1260,85
   M / POL / mare / 1998 / 11162 / c.kaszt. / Empik / Ascona\ Larysz
   
    KJ Agro-Handel Śrem
45SANDENSER (243)BartoszGOSZCZYŃSKI1266,38
   
   
    KJ Sielanka Warka
46CURACAO (74)JacekMURACZEWSKI1582,70
   
   
    LKS Cwał Poznań
47TIPICA (91)ŁukaszKRAJEWSKI1686,89
   - / - / klacz / 2008 / - / - / Palegro / Tina
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 LORD OF FAME (161)MateuszTYSZKORez.
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
 CADEU (220)ŁukaszTROSZCZYŃSKIRez.
   
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
49
Ukończyło koni
47
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wtold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 10-12.05.2013
Wydruk: 13-05-2013 3:57:18 PM
5A - P1
Data: 11-05-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5A - P1 - z oceną stylu - Runda Młodych Koni (5 l.)
(Competition No 5A)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NEVADOS (126)JacekZAGOR8,772,23
   SP / POL / ogier / 2008 / - / siwa / Calvados Z / Romualdo
   - / Makrum Jumping Team
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2DUBAI RV (138)ŁukaszBRZÓSKA8,567,77
   KWPN / - / ogier / 2008 / - / kasztan / Carolus I/Capitol / Waberlina R/Lupicor
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
3LUCINDA (117)JustynaKUREK7,970,16
   HOLSZT. / GER / mare / 2008 / - / - / Limbus / \ Chello I
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
4KURAŻ (163)LudmiłaSIERGIEJ7,867,33
   SP / Polska / wałach / 2008 / - / gniada / Qulester / Kurtyna
   - / Dariusz Wieczorek
    JKS ,,Salio"
5GANDALF (23)MonikaJACKIEWICZ7,875,20
   SP / POL / stallion / 2007 / 11561 / siwa / Caliro / Gracie\ Glockenklang
   - / Roman Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
6AMARINO L (92)ŁukaszKRAJEWSKI7,569,61
   sp / - / wałach / 2008 / - / gniada / Marino / Akcja/Arcus
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
7CANION (232)DominikaBACH7,276,30
   SP / POL / ogier / 2008 / - / gniady / Baldini II / Chelsea/ Quatro B
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
8CHAFIR (45)HannaROSZKIEWICZ7,076,67
   HANN / GER / stallion / 2008 / - / gn. / Chacco-Blue / Firenze
   - / Marta Roszkiewicz-Heizer
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
9DURAVELLA (185)JanKUREK6,964,48
   SP / - / klacz / 2008 / - / gniada / Aravel II/Luron / Durette Z/Dutch Kapitol
   
    Bez Przynależności Klubowej
10SAQUYLA (186)JanKUREK6,465,81
   SP / - / klacz / 2008 / 12004 / kasztan / Imequyl sp/Luron KWPN / Saphira han./Stolzenberg han.
   
    Bez Przynależności Klubowej
11CALIDOS (164)LudmiłaSIERGIEJ6,272,16
   HOL / - / ogier / 2008 / - / Siwa / Calido I / Komtess VI / Cantus
   
    JKS ,,Salio"
12SAMBA (43)HannaROSZKIEWICZ5,874,94
   HANN / GER / mare / 2008 / - / gn. / Sir Shutterfly / Loree\ Laurion
   - / Marta Roszkiewicz-Heizer
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
13BAGIRA (25)MonikaJACKIEWICZ5,478,75
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Baldini II / Galina / Lavendel
   - / Roman Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
14ROMINA L (93)ŁukaszKRAJEWSKI3,570,29
   - / - / klacz / 2008 / - / - / Potential / Romira
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 QUINCHELLA (116)JustynaKUREKB.O
   holsztyńska / - / klacz / 2008 / - / - / Quintero / -
   - / Wechta SKA
    KJ Wechta Rosnówko
 IRGIZ (4)KrzysztofMAZURRez.
   SP / Polska / ogier / 2008 / - / gniady / Indoctro / Vw Irosa-Gold
   - / Krzysztof Mazur
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
16
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wtold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 10-12.05.2013
Wydruk: 13-05-2013 3:57:19 PM
5B - N1
Data: 11-05-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5B - N1 - z oceną stylu - Runda Młodych Koni (6 l.)
(Competition No 5B)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SURRIMO (158)MichałTYSZKO8,381,41
   HANN / - / ogier / 2007 / - / kasztan / Stakkato han./ Spartan han. / Amici han./ Argentinus han.
   
    Tuszyński KJ Garbówek
2HYMNE D\.O (59)AndrzejGŁOSKOWSKI8,277,93
   BWP / BEL / mare / 2007 / - / - / Bentley vd Heffinck / Nostalgie des Vaux
   - / Damien Manitta
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
3ZIMOWA DAMA (102)ArkadiuszFIMMEL8,177,68
   SP / POL / mare / 2007 / POL009670180107 / siwa / Calico / Zicora\ Cala Millor
   - / Adam Jarmuszczak
    KJ Agro-Handel Śrem
4JENNIFER II (3)KrzysztofMAZUR7,983,70
   SP / Polska / klacz / 2007 / - / skarogniada / Ever For Pleasure / Jarda
   - / Remigiusz Makowski
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
5CECILE (10)GrzegorzPSIUK7,877,61
   holsztyńska / Niemcy / klacz / 2007 / - / siwa / Carlos / Pehula
   - / Leokadia Drozdowska
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
6CHESTERFIELD (129)JacekZAGOR7,784,64
   - / HOL / ogier / 2006 / - / siwy / Cristo / Calando I
   - / Makrum Jumping Team
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
7TORPEDO DES FORETS (58)AndrzejGŁOSKOWSKI7,475,17
   SF / FRA / mare / 2007 / - / - / Arthur V / Flower des Forets
   - / Damien Manitta
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
8CASABLANCA (189)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA7,380,34
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada
   - / Andrzej Kubik
    Fundacja KJ " Zbyszko"
9CLASSIC CAN DO B (68)TomaszMIŚKIEWICZ7,382,80
   westfalska / Niemcy / klacz / 2007 / - / siwa / Cristallo / La Luna
   - / Marcin Burakowski
    Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
10BATON (148)DawidRAKOCZY7,382,98
   - / POL / wałach / 2008 / - / gniada / Bajou / -
   
    KJ Profil Piła
11LION (40)DominikaBACH7,083,74
   sp / Polska / wałach / 2007 / - / c.gniada / Empire / -
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
12ARONIA (190)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA6,976,44
   OLD / - / klacz / 2007 / - / - / Argentinus / Fantazja
   - / Stanisław Marchwicki
    Fundacja KJ " Zbyszko"
13DIMEQUYA (71)TomaszMIŚKIEWICZ3,5103,35
   SP / - / klacz / 2007 / - / gniada / Imequyl / Dalia Z
   - / Dariusz Miśkiewicz
    Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
14CZUNIA R (96)WojciechLUDWICZAK3,293,68
   SP / POL / mare / 2007 / 11293 / siwa / Vandamme / Czunia\ Ajax
   
    LKS Cwał Poznań
15ROSA BELLA (39)DominikaBACH2,2103,97
   SP / Polska / klacz / 2007 / - / gniada / Bajou du Rouet / Rosa Fama
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
 CATRICK (139)ŁukaszBRZÓSKARez.
   HOL / - / wałach / 2007 / DE421000184407 / siwa / Clearway/ Capitol / Orchestra/ Caretino
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
490
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
84
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wtold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 10-12.05.2013
Wydruk: 13-05-2013 3:57:20 PM
6 - N
Data: 11-05-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - N -dwufazowy - Runda Otwarta - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1SAURON (86)ŁukaszBRZÓSKA055,05022,49500 PLN
   Old. / GER / stallion / 2005 / - / - / Stedinger / Windrose\ Levantos
   - / L. Spytek
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
2LITANOS-STAR (223)ŁukaszTROSZCZYŃSKI052,75023,45350 PLN
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316724304 / gn. / Litas-Star / Andoga MDM\ Athletico
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3HALIFAX VAN DE HEFFNICK (128)JacekZAGOR052,71023,67250 PLN
   BWP / BEL / wałach / 2007 / - / siwy / Cabrio van de Heffnick / Clinton
   - / Makrum Jumping Team
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
4LASER (113)DominikKRAWCZYK050,74023,71100 PLN
   SP / POL / gelding / 2003 / 10067 / gn. / Lider / Izi
   - / Szymon John
    BPK
5ISSOS (60)AndrzejGŁOSKOWSKI053,33023,82100 PLN
   Wlkp. / POL / stallion / 2003 / 10613 / siwa / Cedrus / Idea\ Aspirant
   - / SO Bogusławice
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
6BEAGLE W/V (167)MartinROZYNEK048,63024,7550 PLN
   KWPN / - / wałach / 2007 / - / kasztan / Indorado/Corrado / Bellfly/Carvallo
   - / Przemysław Rozynek
    KJ "Miralex Gonitwa" Skórka
7NITROX (18)WojciechWOJCIANIEC052,69024,9450 PLN
   - / Polska / wałach / 2007 / - / gniada / Lesotho / Nubira
   - / Bono Fur Frm
    KJ Koncepta Szczecin
8ARTANO (238)DawidRAKOCZY050,65025,2650 PLN
   - / HOL / wałach / 2005 / - / -
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
9CORNFLAKE (14)AleksandraMUDRY (J.1996)051,16025,8615 PLN
   old / - / klacz / 2006 / - / siwa
   
    KJ Hubertus Lusowo
10CAROLINA Z (79)ŁucjaMAJKA051,54026,5815 PLN
   Z / - / mare / 2005 / Z734605 / sk.gn. / Calvino Z / Ivory Coast\ Quick Star
   
    KJ Strzała Krubiczew
11ABIGAIL 63 (137)ZofiaDZIEWOLSKA049,27027,4115 PLN
   OLD. / GER / mare / 2001 / 433330399801 / gn. / Air Jordan / Eginde\ Zeus
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
12BIJZONDER S (165)BartoszGAUZA (J.1995)056,65028,4015 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 52800300027376 / gn.. / Abke / Utoloma S\ Libero H
   
    WTK Hermanów
13GOLD CARETINO (178)DanielWIELICZKO050,37028,4515 PLN
   SP / POL / gelding / 2004 / 10861 / gn. / Caretino K / Galacja\ Garantie
   - / Daniel Wieliczko
    Bez przynależności klubowej LUB
14DARK DREAM F (101)ArkadiuszFIMMEL055,66028,59
   SP / POL / stallion / 2005 / 10920 / sk.gn. / Quidam F / Dziewiątka\ Rumb
   
    KJ Agro-Handel Śrem
15CAPRIS (47)HannaROSZKIEWICZ053,17028,68
   HANN / GER / mare / 2003 / 431319836503 / sk.gn. / Carbid / Surprise\ Sao Paulo
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
16LIMTENDER (229)MarekWACŁAWIK057,65028,78
   HOLSZT. / GER / stallion / 2008 / - / c.gn. / Limbus / Tyrah\ Contender
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
17RAINBOLL (235)KonradSTĘŻYCKI053,74029,02
   HOLSZT / GER / gelding / 2003 / DE421000164403 / gn. / Ramiros Sohn II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
18CHESTILLO (134)EwelinaSZCZEPANIK056,64029,34
   HANN / GER / stallion / 2004 / 431314208904 / sk.gn. / Chasseur / Granita\ Grand Ferdinand II
   - / A. Michalak
    KJ Vertus
19VEJOTTIE (35)JuliaBIEGANOWSKA049,59031,10
   KWPN / NED / - / 2002 / - / - / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
20SARATOW (24)MonikaJACKIEWICZ056,61034,72
   SP / POL / wałach / 2000 / 07635 / kaszt. / Le Voltaire / Sangara\ Genius
   - / R. Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
21CANION (232)DominikaBACH059,54034,99
   SP / POL / ogier / 2008 / - / gniady / Baldini II / Chelsea/ Quatro B
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
22FOR EVER (85)JagodaBRZYCHCY (J.1997)049,51425,58
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko
23CANASTER (109)PawełCHUDZIAK046,88428,56
   HANN / GER / gelding / 2006 / DE 481810267106 / gn. / Quintto de B / Walaen
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
24CRISTALL (136)ZofiaDZIEWOLSKA047,99429,49
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / 421000114706 / c.gn. / Cristo / Olana B\ Lantaan
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
25ISTAR (97)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW049,88431,45
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 10705 / kaszt. / Bayard D Elle / Izoklina\ Mazzel
   
    KJ Hubertus Lusowo
26ESCATO (135)EwelinaSZCZEPANIK061,64432,78
   HANN / GER / stallion / 2004 / 431317013204 / kara / Escudo I / Dakota\ Dorian
   - / A. Michalak
    KJ Vertus
27BARTINO (112)DajanaPAWLICKA (JM.1998)054,17438,61
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08318 / gn. / Ultimo / N.Jtriomf\ Julius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
28HEROS (16)MichałGOSPODARCZYK053,36828,05
   SP / POL / wałach / 2007 / 11572 / gn. / Bajou Du Rouet / Hipnoza\ Cantanis
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    KJ Lotus Poznań
29HANDIKAP (107)JoannaJANOWSKA444,54
   SP / POL / gelding / 2004 / - / - / Sir Neel / Himera
   Dawid Rakoczy / -
    KJ Korona Wałcz
30CON SUERTE (37)HannaCZURA448,81
   
   
    bpk
31HARRY (32)FranciszekKOWALCZYK (JM.2000)448,93
   Wlkp. / POL / stallion / 2003 / 09798 / c.gn. / Noel / Hańcza\ Kaszmir
   
    KJ Chrobry Warszawa
32SHE'S A LADY (36)MalwinaBIEGANOWSKA451,81
   
   
    Bez przynależności klubowej
33EL TUITO (11)WojciechMOŚCICKI (JM.1998)451,95
   
   
    LKS Cwał Poznań
34CANTON (111)PawełCHUDZIAK453,21
   Holszt. / GER / gelding / 2006 / DE 421000178206 / siwa / Canto / Sina V
   - / Paweł CHudziak
    KS Idmar Krajkowo
35GAWOT (44)HannaROSZKIEWICZ455,30
   HANN / GER / gelding / 2006 / 431318310206 / c.gn. / Graf Grannus / Surprise\ Sao Paulo
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
36ALWER UNO K (172)WaldemarROGOWSKI456,26
   KWPN / - / wałach / 2005 / - / ciemnogniada / Numero Uno/ Libero H / Pacotille/ Lux
   
    Klub Jeździecki HEAA
37ROSA BELLA (39)DominikaBACH458,22
   SP / Polska / klacz / 2007 / - / gniada / Bajou du Rouet / Rosa Fama
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
38DE LA RUE J (103)ArkadiuszFIMMEL459,15
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
39KORETTO (179)DanielWIELICZKO460,76
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / - / gn. / Cotton Club / Kora\ Czomber
   - / Daniel Wieliczko
    Bez przynależności klubowej LUB
40CHICAGO (145)Anna KarolinaKOSOW (JM.1998)461,26
   OLD / GER / wałach / 2005 / DE610053098 / gniada / Carinjo / Wanderkoenigin
   - / Jacek Kosow
    MUKJ Kosówka Gołaszyn
41GOLD LADY F (87)MartynaBRYLL568,08
   SP / POL / mare / 2006 / 11417 / gn. / Leonardo / Grand Lady\ Lambada
   
    JUKS Bryllandia Witaszyce
42OLIMP KG (98)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW672,67
   SP / POL / gelding / 2003 / 10273 / siwa / Lumpi / Oklahoma\ Wieland
   - / Grzegorz Komin
    KJ Hubertus Lusowo
43CELTIA II (115)JustynaKUREK673,02
   SP / POL / mare / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / \ Grandeur
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
44KSERKSES (73)JacekMURACZEWSKI851,01
   SP / POL / gelding / 2000 / 08058 / gn. / Louis / Korelacja\ Tabun
   
    LKS Cwał Poznań
45CON CONTADOR (9)GrzegorzPSIUK854,40
   KWPN / NED / stallion / 2007 / - / gn. / Con Air / -
   - / Henryk Eron
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
46LEGOLAS (173)WaldemarROGOWSKI866,85
   - / - / - / 2007 / - / - / Rekrut / Landfee 1\ Landcolt B
   - / Franciszek Spytek
    Klub Jeździecki HEAA
47STAKKATA (234)JustynaKUREK1072,65
   SP / - / - / - / - / gniada / Stakkato Gold / Shakira
   
    KJ Wechta Rosnówko
48CADAKKA (240)SławomirKLÓSKA1074,69
   - / Niemcy / klacz / - / - / gniada / Cardenio / -
   
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
49LAND STAR W (146)Anna KarolinaKOSOW (JM.1998)1991,84
   Niem. Wierzch. / GER / ogier / 2005 / - / ciemnogniada / Lamoureux II B / Logoluw B
   - / Herbert Weising
    MUKJ Kosówka Gołaszyn
50DOLGANO (26)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA25117,67
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / siwa / Bajou du Rouet / D-Calipsa
   - / Mieczysław Świętochowski
    Bez Przynależności Klubowej
 PADYSZACH (31)EdytaTUWALSKA (J.1995)Elim.
   Wlkp. / POL / stallion / 2002 / 10218 / gn. / Niels / Prima\ Paradoks
   - / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
 QUANTICO (144)EwelinaDERDARez.
   HANN / GER / mare / 2005 / DE431310318205 / gn. / Quidams Rubin / Gondola\ Glodfasan
   
    Koniński KJ Sawanna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
390/280
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
67/48
Startowało koni
52
Ukończyło koni
50
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wtold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 10-12.05.2013
Wydruk: 13-05-2013 3:57:22 PM
7 - C
Data: 11-05-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - C -dwufazowy - Mała Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CRISMO (123)JacekZAGOR050,68026,37900 PLN
   - / GER / ogier / 2006 / - / gniada / Cristo / ./Calando
   - / Makrum Jumping Team
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2LADY KRACHER 8 (156)MichałTYSZKO053,06026,62700 PLN
   HANN / GER / ogier / 2002 / - / gniada / Ladclassic / Beresina
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
3BINKIE (125)JacekZAGOR051,06027,87500 PLN
   KWPN / HOL / wałach / 2006 / 528003 06.08669 / kasztan / Larino / ./Horse de La Loi
   - / Makrum Jumping Team
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
4ESCALONA (133)EwaMAZUROWSKA044,84028,19400 PLN
   HANN / GER / mare / 2001 / - / - / Escudo I / Cherrybomb\ Calypso II
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
5WERS (247)GabrielaBIEDKA049,16030,84200 PLN
   SP / POL / gelding / 2005 / 10623 / gn. / Szron / Wenera\ Arcus
   SK Ochaby / Paweł Biedka
    Bez przynależności klubowej WIE
6FULL PLEASURE (50)KatarzynaBAWŁOWICZ048,11031,08100 PLN
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316627904 / kaszt. / Full House / Fritzi\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
7BAS (151)DawidRAKOCZY050,81034,7250 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2006 / 528003 06.09487 / gn. / Padinus / Utricia\ Zortin
   
    KJ Profil Piła
8POLLI LOLI L (171)KrzysztofLUDWICZAK048,36036,6850 PLN
   SP / - / klacz / 2007 / - / kasztan / Phin Phin/ Chin Chin / Pat/ Italic des Salines
   
    Klub Jeździecki HEAA
9FAWORYT (61)AndrzejGŁOSKOWSKI053,08039,3330 PLN
   SP / POL / wałach / 2002 / 09797 / siwa / Lambado / Fantazja\ Fanimo
   - / Andrzej Gołas
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
10CHACCO - RED (225)ŁukaszTROSZCZYŃSKI050,98040,8430 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE 441411243806 / kaszt. / Chacco-Blue / Granita\ Grannus
   - / Antoni CHłapowski
    KJ CH Jaszkowo
11ARTANO (238)DawidRAKOCZY050,99436,9330 PLN
   - / HOL / wałach / 2005 / - / -
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
12RAINBOLL (235)KonradSTĘŻYCKI055,88438,7430 PLN
   HOLSZT / GER / gelding / 2003 / DE421000164403 / gn. / Ramiros Sohn II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
13CASSILIO (233)MarekWACŁAWIK050,84446,9930 PLN
   Holszt. / GER / stallion / 2006 / 421000200206 / gn. / Cassini I / M-Heraldik\ Heraldik
   - / Quamiro Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
14PABLO (131)EwaMAZUROWSKA048,94548,6230 PLN
   HAN / GER / wałach / 2002 / - / kara / Pic Labionic / Ondra
   - / D. Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
15STUNTMAN 10 (130)EwaMAZUROWSKA048,25548,6530 PLN
   HANN / GER / gelding / 2005 / DE431313302805 / sk.gn. / Silvio I / Silver Dream\ Singular
   - / D.Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
16WANTOS (72)TomaszMIŚKIEWICZ049,811347,85
   HANN / GER / gelding / 2001 / 08971 / kara / Welt Hit II / Amera\ Argentan
   - / Dariusz Miśkiewicz
    Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
17GEORGIA (13)DariaKLIMECKA046,48Elim.
   Deutsches Sportpferd / GER / mare / 2003 / - / - / Glenn Mentino / Cascade\Cascavelle
   - / Roman Klimecki
    KJ Agro-Handel Śrem
18LEXUS (226)ŁukaszTROSZCZYŃSKI049,72Elim.
   Westf. / GER / gelding / 2001 / 09152 / gn. / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    KJ CH Jaszkowo
19BARTINO (112)DajanaPAWLICKA (JM.1998)050,38
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08318 / gn. / Ultimo / N.Jtriomf\ Julius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20RENAISCITA (81)MagdalenaSZTURMOWICZ164,03
   HOLSZT. / GER / mare / 2001 / 421000102601 / gn. / Quinar / Magic Lady\ Cassini I
   - / Mirosław Szturmowicz
    Bez Przynależności Klubowej
21CRISTALL (136)ZofiaDZIEWOLSKA443,95
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / 421000114706 / c.gn. / Cristo / Olana B\ Lantaan
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
22SAURON (86)JuliaJAKUBOWSKA (JM.1998)445,80
   Old. / GER / stallion / 2005 / - / - / Stedinger / Windrose\ Levantos
   - / L. Spytek
    Bez Przynależności Klubowej W I E
23ISTAR (97)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW445,92
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 10705 / kaszt. / Bayard D Elle / Izoklina\ Mazzel
   
    KJ Hubertus Lusowo
24CHICAGO (145)Anna KarolinaKOSOW (JM.1998)446,54
   OLD / GER / wałach / 2005 / DE610053098 / gniada / Carinjo / Wanderkoenigin
   - / Jacek Kosow
    MUKJ Kosówka Gołaszyn
25CARETINO KAMA (76)KamilaKUŚMIERKOWSKA448,49
   HOLST. / GER / stallion / 2004 / - / - / Caretino / Hostess I
   - / Jan Kuśmierkowska
    MKS SJ Dąb Dębno
26LEGIUS (224)ŁukaszTROSZCZYŃSKI449,24
   HANN / GER / stallion / 2004 / DE431316723304 / kaszt. / Litas-Star / Female\ Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
27SZAMBELAN (197)KamilGRZELCZYK450,59
   SP / POL / stallion / 2004 / 10468 / gn. / Balisco II / Szaki\ Kissovo
   - / Sławomir Grzelczyk
    Bogusławicki KJ
28ZUART FORTUNA (182)SławomirKLÓSKA450,88
   KWPN / NED / stallion / 2004 / 10979 / siwa / Casco / Kwila Fortuna\ Furore
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
29COLINA (120)MarekWACŁAWIK450,96
   Holszt. / GER / mare / 2006 / 421000226706 / siwa / Clearway / Estha\ Corde la Bryere
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
30ACCORO BOY (51)KatarzynaBAWŁOWICZ451,81
   Mekl. / GER / stallion / 2004 / 427270183204 / c.gn. / Acorado II / Kassandra\ Kolibri
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
31ISSOS (60)AndrzejGŁOSKOWSKI451,98
   Wlkp. / POL / stallion / 2003 / 10613 / siwa / Cedrus / Idea\ Aspirant
   - / SO Bogusławice
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
32CASH MAN (160)MateuszTYSZKO452,10
   HOL / - / ogier / 2005 / - / siwa / Cassini I hol./ Capitol I hol. / Glocke hol. / Ahorn han.
   
    Tuszyński KJ Garbówek
33QUILIBET (104)ArkadiuszFIMMEL452,19
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
34ALLILAH (2)KrzysztofMAZUR452,34
   SP / Polska / klacz / 2006 / - / gniada / Ever For Pleasure / Astra
   - / Remigiusz Makowski
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
35ALWER UNO K (172)WaldemarROGOWSKI773,28
   KWPN / - / wałach / 2005 / - / ciemnogniada / Numero Uno/ Libero H / Pacotille/ Lux
   
    Klub Jeździecki HEAA
36BLANCHETTE (184)SławomirKLÓSKA848,52
   Old. / GER / mare / 2001 / 433330148401 / kaszt. / Quattro B / Blandora\ Zeus
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
37SAURON (86)ŁukaszBRZÓSKA850,44
   Old. / GER / stallion / 2005 / - / - / Stedinger / Windrose\ Levantos
   - / L. Spytek
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
38LION (40)DominikaBACH854,02
   sp / Polska / wałach / 2007 / - / c.gniada / Empire / -
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
39FOR MAGIC (132)EwaMAZUROWSKA863,29
   HANN / GER / stallion / 2004 / 431316670004 / kara / For Pleasure / Agnes\ Akzent I
   - / A. Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
40ZIPPO LA VIE (52)KatarzynaBAWŁOWICZ863,65
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.04801 / gn. / Karandasj / Freixenett\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
41GOLD CARETINO (178)DanielWIELICZKO964,36
   SP / POL / gelding / 2004 / 10861 / gn. / Caretino K / Galacja\ Garantie
   - / Daniel Wieliczko
    Bez przynależności klubowej LUB
42ARON (63)MateuszTYSZKO1173,95
   SP / POL / stallion / 2009 / 11414 / c.gn. / Imeqyul / Aronia\ Dixieland
   - / Andrzej Głoskowski
    Tuszyński KJ Garbówek
43CORDE QUATRO (67)TomaszMIŚKIEWICZ1259,20
   westfalska / Niemcy / wałach / 2006 / - / kasztan / Corde Star / Wanessa
   - / Marcin Burakowski
    Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
44AS KIER (153)IreneuszKONDRATOWICZ1259,51
   OLD. / GER / stallion / 2005 / 433330400705 / kaszt. / Argentinus / Edelweiss\ Plaisir D Amour
   
    LKS Cwał Poznań
45ERICSSON (62)AndrzejGŁOSKOWSKI1470,05
   SP / Polska / wałach / 2006 / - / gniada / Erebus / -
   - / Michalina Szmytka
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
46SULIVAN (82)MagdalenaSZTURMOWICZ1649,36
   
   
    Bez Przynależności Klubowej
47AUGUST (114)DominikKRAWCZYK1764,15
   KWPN / NED / stallion / 2005 / 528003 05.03290 / gn. / Lupicor / Paulien\ Karandasj
   
    BPK
48MIRANDA (88)MartynaBRYLL2061,28
   SP / POL / mare / 2005 / 10905 / kaszt. / Eskudo / Mari Grandia P\ Grando
   - / Krzysztof Bryll
    JUKS Bryllandia Witaszyce
 VASCOUEL (75)KamilaKUŚMIERKOWSKAEli.
   KWPN / NED / stallion / 2002 / - / - / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
 KORETTO (179)DanielWIELICZKOElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / - / gn. / Cotton Club / Kora\ Czomber
   - / Daniel Wieliczko
    Bez przynależności klubowej LUB
 ASCO S (49)KatarzynaJANKOWSKAElim.
   KWPN / NED / stallion / 2005 / - / - / Cobra / Koltaire\ Voltaire
   - / Barbara Jankowska
    JKS Equus Szczecin
 ZENDER (30)AlicjaBAŃCZEROWSKA (J.1997)Elim.
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.08450 / c.kaszt. / Calvados / Lorien\ Goodwill
   
    KJ Lotus Poznań
 LAND STAR W (146)Anna KarolinaKOSOW (JM.1998)Elim.
   Niem. Wierzch. / GER / ogier / 2005 / - / ciemnogniada / Lamoureux II B / Logoluw B
   - / Herbert Weising
    MUKJ Kosówka Gołaszyn
 ABIGAIL 63 (137)ZofiaDZIEWOLSKAElim.
   OLD. / GER / mare / 2001 / 433330399801 / gn. / Air Jordan / Eginde\ Zeus
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
 ADONUS W (83)AleksandraKOZANECKAElim.
   - / Holandia / wałach / 2005 / - / kary / Padinus / -
   - / Cezary Kozanecki
    KJ Szumawa Bobrowiec
 ALADIN (48)KatarzynaJANKOWSKAElim.
   KWPN / NED / stallion / 2005 / - / - / Indoctro / Evita II\ Caretino
   - / Barbara Jankowska
    JKS Equus Szczecin
 CANCAN (46)HannaROSZKIEWICZRez.
   HANN / GER / wałach / 2005 / DE431310018505 / gn. / Come On / Grace\ Graf Grannus
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
 STAKUDO MIRALEX (141)ŁukaszBRZÓSKARez.
   HANN / GER / stallion / 2005 / 431318801805 / gn. / Satisfaction I / Elvita\ Escudo
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
 HETMAN (22)MonikaJACKIEWICZRez.
   SP / POL / wałach / 1999 / 07132 / siwa / Cantanis / Homoreska\Cezar
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
10/5
Dystans (m)
370/270
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
64/47
Startowało koni
59
Ukończyło koni
48
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wtold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 10-12.05.2013
Wydruk: 13-05-2013 3:57:24 PM
8 - CC1
Data: 11-05-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - CC1 -zwykły - Duża Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LALLIJA (27)AgataMIZGIER063,941300 PLN
   Westf. / GER / mare / 2002 / 441411102802 / gn. / Lacantus / Dessina\ Debutant
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
2STUNTMAN 10 (130)EwaMAZUROWSKA066,221000 PLN
   HANN / GER / gelding / 2005 / DE431313302805 / sk.gn. / Silvio I / Silver Dream\ Singular
   - / D.Michalak
    KJ Vertus ZPH "Vertus" Dariusz Michalak Łódź
3AVALANCHE (149)DawidRAKOCZY070,50600 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2005 / 05.08023 / siwa / Tjungske / Wegrantana\ Wendekreis
   
    KJ Profil Piła
4KORNET (84)KatarzynaROSZKOWSKA072,90400 PLN
   - / Litwa / wałach / 2002 / - / gniady
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
5OBSESJA (100)JarosławPORĘBA079,67200 PLN
   SP / POL / mare / 2003 / 10291 / gn. / Santos / Opcja\ Cabrol
   - / Jarosław Poręba
    Bez przynależności klubowej DOS
6ARES (8)GrzegorzPSIUK465,89200 PLN
   Wlkp. / POL / stallion / 2005 / POL007530239205 / gn. / Cantanis / Armila\ Arak
   - / Henryk Eron
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
7CIVIS (241)TomaszMIŚKIEWICZ473,09100 PLN
   xx / POL / gelding / 2001 / 09107 / gn. / Jape / Cisza\ mehari
   - / Dariusz Miśkiewicz
    Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
8A NEW PRESIDENT (168)KrzysztofLUDWICZAK473,72100 PLN
   Belgijska / BEL / gelding / 2004 / W-229705-BWP / siwa / President / Wassafras de Rialfo
   - / Andrzej Opłatek
    Klub Jeździecki HEAA
9LAKIRA (162)MateuszTYSZKO475,31
   Niem. wierzch. / GER / mare / 2000 / 410101385400 / gn. / Lord Pezi / Fronde de Valois\ Laeken
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
10MARCEPAN (1)KrzysztofMAZUR481,67
   SP / POL / gelding / 2002 / 08695 / c.gn. / Correro / Muza\ Sambór
   - / D.Jechna, K.Mazur
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
11EMILIE K (17)WojciechWOJCIANIEC872,99
   - / Belgia / klacz / 2004 / - / gniada / Kasmir van Shuttershof / Grande Flour
   - / Pro Fur Farm Equipment
    KJ Koncepta Szczecin
12BELICETTE K (170)KrzysztofLUDWICZAK874,58
   
   
    Klub Jeździecki HEAA
13SZAMBELAN (197)KamilGRZELCZYK876,37
   SP / POL / stallion / 2004 / 10468 / gn. / Balisco II / Szaki\ Kissovo
   - / Sławomir Grzelczyk
    Bogusławicki KJ
14WANTOS (72)TomaszMIŚKIEWICZ878,20
   HANN / GER / gelding / 2001 / 08971 / kara / Welt Hit II / Amera\ Argentan
   - / Dariusz Miśkiewicz
    Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
15CASSINI KAMA (77)KamilaKUŚMIERKOWSKA878,77
   Holszt. / - / stallion / 2003 / - / - / Cassini I / Kaja IV
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
16ANASTASIA (127)JacekZAGOR880,27
   KWPN / HOL / klacz / 2005 / - / gniada / Oklund / ./Baloubet Du Rouet
   - / Makrum Jumping Team
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
17LADY KRACHER 8 (156)MichałTYSZKO880,55
   HANN / GER / ogier / 2002 / - / gniada / Ladclassic / Beresina
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
18HETMAN (22)MonikaJACKIEWICZ10106,67
   SP / POL / wałach / 1999 / 07132 / siwa / Cantanis / Homoreska\Cezar
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
19LEGOLAS V (157)MichałTYSZKO1273,61
   Old. / GER / gelding / 2001 / 433330705301 / gn. / Lord Pezi / Freya\ Disco-King
   - / Ewelina Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
20STAKUDO MIRALEX (141)ŁukaszBRZÓSKA1276,54
   HANN / GER / stallion / 2005 / 431318801805 / gn. / Satisfaction I / Elvita\ Escudo
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
21UNITED PAULOWNA (142)ŁukaszBRZÓSKA1672,72
   KWPN / - / wałach / 2001 / - / gniada / Quick Star s.f./Galoubet s.f. / Izaloma KWPN/Ahorn KWPN
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
 CARMEN (7)GrzegorzPSIUKElim.
   SP / POL / mare / 2001 / 10742 / siwa / Elvis / Calanda\ Leandro
   - / Adam Olszewski
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
 LANDOS (105)ArkadiuszFIMMELRez.
   HOLSZT. / Niemcy / wałach / 2000 / - / gniady / Lord Pretzi / Uta V\Calipso I
   - / Tadeusz Piksa
    KJ Agro-Handel Śrem
 TASMANIAN DEVIL (124)JacekZAGORRez.
   KWPN / NED / wałach / 2004 / 102NQ17 / siwa / Sydney / /Faust Z
   - / Makrum Jumping Team
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
145
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
83
Startowało koni
24
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wtold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 10-12.05.2013
Wydruk: 13-05-2013 3:57:25 PM
R7 - LL
Data: 12-05-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R7 - LL -dokładności bez rozgrywki "Towarzyski" - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--16H-VINNANDER (147)Anna KarolinaKOSOW (JM.1998)055,75
   
   
    MUKJ Kosówka Gołaszyn
1--16ARENA (207)PaulaBARTKOWIAK055,91
   SP / POL / mare / 2003 / - / - / Castiglione L / Akcja
   - / Jan Ludwiczak
    BPK
1--16FALCON (64)MarcelinaBARAŃSKA058,01
   SP / POL / gelding / 2005 / 10806 / gn. / Concorde / Bella-Canta R\ Darco
   - / Andrzej Kubik
    Agro-Aves Gajewniki
1--16FALCON (64)MarcelinaBARAŃSKA059,19
   SP / POL / gelding / 2005 / 10806 / gn. / Concorde / Bella-Canta R\ Darco
   - / Andrzej Kubik
    Agro-Aves Gajewniki
1--16DASZA (254)HannaOSIEKA (JM.1998)059,53
   kf / POL / mare / 1999 / 08260 / buł. / Krokiet / Derba\ Kogut
   - / Hanna Osieka
    KJ CH Jaszkowo
1--16BOLERO (218)JędrzejSKORACKI060,88
   NRPS / NED / G / 1993 / - / - / Badminton / Libertyn
   - / Oskar Szrajer
    KJ CH Jaszkowo
1--16CAYENNE F (154)JoannaZARAŚ061,89
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--16POKEMON (206)NataliaKACZMAREK (J.1996)064,24
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--16CAMIRO (194)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK066,15
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--16ARENA (207)PaulaBARTKOWIAK066,38
   SP / POL / mare / 2003 / - / - / Castiglione L / Akcja
   - / Jan Ludwiczak
    BPK
1--16DONAU (239)AntoniCHŁAPOWSKI068,77
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--16COUNTRY BOY (251)SylwiaHEINTZE070,05
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
1--16GOLDIKA (42)MarekKOPRAS070,87
   SP / POL / mare / 2001 / 09640 / siwa / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
1--16GOLDIKA (42)MarekKOPRAS071,71
   SP / POL / mare / 2001 / 09640 / siwa / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
1--16QUINTOCKI (252)SylwiaHEINTZE071,81
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
1--16BOLERO (218)JędrzejSKORACKI06040
   NRPS / NED / G / 1993 / - / - / Badminton / Libertyn
   - / Oskar Szrajer
    KJ CH Jaszkowo
17--21DASZA (254)HannaOSIEKA (JM.1998)459,81
   kf / POL / mare / 1999 / 08260 / buł. / Krokiet / Derba\ Kogut
   - / Hanna Osieka
    KJ CH Jaszkowo
17--21CAMIRO (194)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK465,61
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
17--21POKEMON (206)NataliaKACZMAREK (J.1996)465,78
   
   
    KJ CH Jaszkowo
17--21WAGABUNDA PONY SPORT (65)MikołajBARAŃSKI466,30
   KUC / POL / wałach / 2007 / - / siwa / Nico C / Warta
   - / Marcin Barański
    Agro-Aves Gajewniki
17--21WAGABUNDA PONY SPORT (65)MikołajBARAŃSKI469,78
   KUC / POL / wałach / 2007 / - / siwa / Nico C / Warta
   - / Marcin Barański
    Agro-Aves Gajewniki
22H-VINNANDER (147)Anna KarolinaKOSOW (JM.1998)857,48
   
   
    MUKJ Kosówka Gołaszyn
 MERLIN (219)MarcinMAĆKOWIAKElim
   
   
    CH Jaszkowo
 MERLIN (219)MarcinMAĆKOWIAKElim
   
   
    CH Jaszkowo
 CAYENNE F (154)JoannaZARAŚElim
   
   
    LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
25
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wtold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 10-12.05.2013
Wydruk: 13-05-2013 3:57:26 PM
R8 - L
Data: 12-05-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R8 - L -dokładności bez rozgrywki - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--29TRADYCJA (203)PaulinaJABŁOŃSKA056,13
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / - / c.gn. / Rotmistrz / Tatra I
   - / Paulina Jabłońska
    LKS Cwał Poznań
1--29TRADYCJA (203)PaulinaJABŁOŃSKA056,70
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / - / c.gn. / Rotmistrz / Tatra I
   - / Paulina Jabłońska
    LKS Cwał Poznań
1--29GIORGIO (205)MariaSTANISŁAWIAK (JM.2001)056,86
   SP / POL / stallion / 1998 / 008462 / kara / Oder / Galaktika\Grim
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
1--29ASCONIA (95)WiktorSZAŁA (J.1997)057,59
   M / POL / mare / 1998 / 11162 / c.kaszt. / Empik / Ascona\ Larysz
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--29QUICK STEP S Z (29)AgataMIZGIER058,56
   Zangerscheide / Holandia / wałach / 2007 / - / gniada / Quidam de Revel / -
   - / Agata Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
1--29DANCING QUEEN (12)AgataMOŚCICKA058,74
   SP / POL / mare / 2004 / 10692 / br. kaszt. / Sir Neel / Delta\ Special Power
   - / Agata Mościcka
    LKS Cwał Poznań
1--29TRUST ME (249)AndżelikaBUCHOLI061,21
   Old. / GER / gelding / 2006 / 418181176906 / gn. / Conterno Grande / Biness Van Overis
   
    BPK
1--29KOSMICZNY PRZYPADEK (99)JarosławPORĘBA061,24
   
   
    Bez przynależności klubowej DOS
1--29VERSAILLES (70)TomaszMIŚKIEWICZ061,54
   - / Francja / wałach / 2009 / - / gniada / Toulon / Liane
   - / Marcin Burakowski
    Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
1--29TRUST ME (249)AndżelikaBUCHOLI063,11
   Old. / GER / gelding / 2006 / 418181176906 / gn. / Conterno Grande / Biness Van Overis
   
    BPK
1--29CONTE GROSSO (195)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK063,47
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--29LAMBADA (250)SylwiaHEINTZE063,51
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
1--29CACHAREL (143)EwelinaDERDA063,77
   SP / POL / mare / 2006 / 11633 / siwa / Cajero / Sambra\ Leandro
   
    Koniński KJ Sawanna
1--29CARAVAGGIO (118)JustynaKUREK063,78
   - / - / ogier / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
1--29POWER PRINZ (110)PawełCHUDZIAK064,09
   SP / POL / wałach / 2009 / - / gniada / Cornet's Prinz / Prowincja
   - / Chudziak Paweł
    KS Idmar Krajkowo
1--29CONCERTO (34)WiktoriaŚNIEGOWSKA064,41
   
   
    Bez przynależności klubowej
1--29LOLA S (248)AntoniCHŁAPOWSKI064,67
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--29C'EST LA VIE (78)ŁucjaMAJKA064,79
   HAN / GER / mare / 1996 / - / - / Cashman / Watzdania
   Britta Schroeder / Siedlaczek Jerzy
    KJ Strzała Krubiczew
1--29CURZIA CSG (80)ZofiaKULISZEWSKA (JM.1999)064,96
   - / Holandia / klacz / 2007 / - / siwa / Edison / Cantara
   - / Joanna Kuliszewska
    Bez przynależności klubowej MAZ
1--29C'EST LA VIE (78)ŁucjaMAJKA064,98
   HAN / GER / mare / 1996 / - / - / Cashman / Watzdania
   Britta Schroeder / Siedlaczek Jerzy
    KJ Strzała Krubiczew
1--29NADRUK (204)MariaSTANISŁAWIAK (JM.2001)065,51
   kuc / POL / stallion / 2000 / 616013660600800 / kaszt. tar. / Nadar / Skania Texas\ Ardahan
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
1--29QUANTICO (144)EwelinaDERDA066,45
   HANN / GER / mare / 2005 / DE431310318205 / gn. / Quidams Rubin / Gondola\ Glodfasan
   
    Koniński KJ Sawanna
1--29LORD OF FAME (161)MateuszTYSZKO066,78
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
1--29MARCO (246)JoannaSKRZYPCZAK (J.1997)067,66
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--29EXTRA DOLARS (21)WojciechWOJCIANIEC068,21
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
1--29CURACAO (74)JacekMURACZEWSKI069,75
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--29LORD OF FAME (161)MateuszTYSZKO071,16
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
1--29QUINTMAN (119)MarekWACŁAWIK072,74
   - / - / ogier / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
1--29VIKTOR (215)AntoniCHŁAPOWSKI073,14
   
   
    KJ CH Jaszkowo
30--36ARIST 0006 (200)AnnaPEMPERA457,50
   
   
    KJ Pony Poznań
30--36CURZIA CSG (80)ZofiaKULISZEWSKA (JM.1999)462,34
   - / Holandia / klacz / 2007 / - / siwa / Edison / Cantara
   - / Joanna Kuliszewska
    Bez przynależności klubowej MAZ
30--36JACK SPRARROW (192)HubertPIETROWSKI464,42
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
30--36NADRUK (204)MariaSTANISŁAWIAK (JM.2001)466,46
   kuc / POL / stallion / 2000 / 616013660600800 / kaszt. tar. / Nadar / Skania Texas\ Ardahan
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
30--36QUINTOCKI (252)SylwiaHEINTZE467,03
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
30--36ANGKOR L (89)ŁukaszKRAJEWSKI468,07
   - / - / ogier / 2009 / - / kary / Rio Negro / Kariosa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
30--36QUINTMAN (119)MarekWACŁAWIK470,31
   - / - / ogier / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
37VERONA L (90)ŁukaszKRAJEWSKI574,34
   - / - / klacz / - / - / - / Quintum / Ola Primavera
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
38MARIO (191)HubertPIETROWSKI782,31
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
39--41ETER (253)JuliaPYTEL863,50
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / - / - / Piko / Erna\ Eter
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    CH Jaszkowo
39--41PATAGONIA (201)AgnieszkaNOWAK864,33
   
   
    LKS Cwał Poznań
39--41PATAGONIA (201)AgnieszkaNOWAK865,41
   
   
    LKS Cwał Poznań
42TOSCANIA (94)WiktorSZAŁA (J.1997)976,91
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / - / - / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
43COUNTRY BOY (251)SylwiaHEINTZE1182,55
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
44CARAVAGGIO (118)JustynaKUREK1267,18
   - / - / ogier / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
45VERSAILLES (70)TomaszMIŚKIEWICZ2297,76
   - / Francja / wałach / 2009 / - / gniada / Toulon / Liane
   - / Marcin Burakowski
    Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
 ARIST 0006 (200)AnnaPEMPERAElim
   
   
    KJ Pony Poznań
 ETER (253)JuliaPYTELElim
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / - / - / Piko / Erna\ Eter
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
47
Ukończyło koni
45
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wtold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 10-12.05.2013
Wydruk: 13-05-2013 3:57:28 PM
R9 - P
Data: 12-05-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R9 - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No R9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1VEJOTTIE (35)JuliaBIEGANOWSKA050,56300 PLN
   KWPN / NED / - / 2002 / - / - / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
2WIBARO (199)KamilGRZELCZYK050,87200 PLN
   
   
    Bogusławicki KJ
3GIORGIO (205)MariaSTANISŁAWIAK (JM.2001)052,93100 PLN
   SP / POL / stallion / 1998 / 008462 / kara / Oder / Galaktika\Grim
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
4QUIDAM'S LADY (19)WojciechWOJCIANIEC054,04
   - / Niemcy / klacz / 2007 / - / siwa / Quidam de Ravel / Tifanny XIII/Lancer II
   - / Pro Fur Farm Equipment
    KJ Koncepta Szczecin
5CORDELLO TM (217)AntoniCHŁAPOWSKI057,62
   SP / POL / gelding / 2004 / 10513 / siwa / Cassino / Haftka\ Clettos Son
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6MARATON (33)AntoninaMISIEWICZ (JM.1999)058,47
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / - / - / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
7KOSMICZNY PRZYPADEK (99)JarosławPORĘBA059,14
   
   
    Bez przynależności klubowej DOS
8QUICK STEP S Z (29)AgataMIZGIER059,31
   Zangerscheide / Holandia / wałach / 2007 / - / gniada / Quidam de Revel / -
   - / Agata Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
9SHE'S A LADY (36)MalwinaBIEGANOWSKA060,39
   
   
    Bez przynależności klubowej
10STAKKATA (234)JustynaKUREK060,79
   SP / - / - / - / - / gniada / Stakkato Gold / Shakira
   
    KJ Wechta Rosnówko
11DANCING QUEEN (12)AgataMOŚCICKA060,84
   SP / POL / mare / 2004 / 10692 / br. kaszt. / Sir Neel / Delta\ Special Power
   - / Agata Mościcka
    LKS Cwał Poznań
12FLOURIN DU ROUET (228)MarekWACŁAWIK062,09
   SP / - / klacz / 2007 / 11587 / - / Bajou du Rouet / Florin
   - / Wechta SKA
    KJ Wechta Rosnówko
13CLAQIEUR (20)WojciechWOJCIANIEC062,85
   HOL / GER / wałach / 2008 / - / Siwa / Cayado/Clearway / Umara II/Lordano
   - / Pro-fur Farm Equipment
    KJ Koncepta Szczecin
14DOLGANO (26)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA065,25
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / siwa / Bajou du Rouet / D-Calipsa
   - / Mieczysław Świętochowski
    Bez Przynależności Klubowej
15CONCERTO (34)WiktoriaŚNIEGOWSKA065,30
   
   
    Bez przynależności klubowej
16WOLF (202)ŁukaszBRZÓSKA066,46
   
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
17CONDOLISSA (216)AntoniCHŁAPOWSKI066,53
   - / - / mare / 2006 / - / - / Contendro-Star / Gagra\ Sir Salut
   
    KJ CH Jaszkowo
18CACHAREL (143)EwelinaDERDA068,78
   SP / POL / mare / 2006 / 11633 / siwa / Cajero / Sambra\ Leandro
   
    Koniński KJ Sawanna
19CELTIA II (115)JustynaKUREK070,18
   SP / POL / mare / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / \ Grandeur
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
20QUANTICO (144)EwelinaDERDA071,29
   HANN / GER / mare / 2005 / DE431310318205 / gn. / Quidams Rubin / Gondola\ Glodfasan
   
    Koniński KJ Sawanna
21ASCONIA (95)WiktorSZAŁA (J.1997)457,78
   M / POL / mare / 1998 / 11162 / c.kaszt. / Empik / Ascona\ Larysz
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22CAYETAN (221)ŁukaszTROSZCZYŃSKI459,28
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411245006 / gn. / Cayetano L / Wonderful One\ Weinberg
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
23CORDINO (15)MichałGOSPODARCZYK460,84
   - / POL / stallion / 2008 / - / kaszt. / Cantero / Caren
   - / E.Suszek, D.Cwalina
    KJ Lotus Poznań
24OMNIA INCIPIT (193)HubertPIETROWSKI464,13
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
25ANABEL (210)OlimpiaBEMBENIK (JM.1998)465,92
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
26GROSSETO (5)MarcinSZABLUK468,20
   SP / POL / gelding / 1996 / 06185 / gn. / Tenor De La Cour / Glanula\ Lukan
   - / D.Jechna, K.Mazur
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
27CONTE GROSSO (195)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK469,53
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
28CASSINO ROYAL (53)KatarzynaBAWŁOWICZ469,90
   holsztyńska / Niemcy / ogier / 2008 / - / siwy / Cassini I / It's Exita
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
29LAMBADA (250)SylwiaHEINTZE470,35
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
30TABUN WM (57)AndrzejGŁOSKOWSKI475,81
   - / - / wałach / - / - / -
   - / Patrycja Biernacka
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
31IRGIZ (4)KrzysztofMAZUR870,43
   SP / Polska / ogier / 2008 / - / gniady / Indoctro / Vw Irosa-Gold
   - / Krzysztof Mazur
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
32TIPICA (91)ŁukaszKRAJEWSKI877,83
   - / - / klacz / 2008 / - / - / Palegro / Tina
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
33NEO (108)MarekKOPRAS1256,41
   SP / POL / stallion / 2000 / 07441 / gn. / Luron / Naira\ Revlon Boy
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
34CURACAO (74)JacekMURACZEWSKI1673,09
   
   
    LKS Cwał Poznań
35HARDON (6)MarcinSZABLUK2180,11
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / ciemnogniada / Harwest / Donna
   
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
36EPOHA-G (237)KonradSTĘŻYCKI2996,70
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 TOSCANIA (94)WiktorSZAŁA (J.1997)Elim.
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / - / - / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
79
Startowało koni
37
Ukończyło koni
36
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wtold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
CSN + Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 10-12.05.2013
Wydruk: 13-05-2013 3:57:30 PM
9A - N
Data: 12-05-2013
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9A - N - z oceną stylu - Finał Rundy Młodych Koni (5 l.)
(Competition No 9A)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DUBAI RV (138)ŁukaszBRZÓSKA9,281,53900 PLN
   KWPN / - / ogier / 2008 / - / kasztan / Carolus I/Capitol / Waberlina R/Lupicor
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
2NEVADOS (126)JacekZAGOR8,985,34700 PLN
   SP / POL / ogier / 2008 / - / siwa / Calvados Z / Romualdo
   - / Makrum Jumping Team
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
3LUCINDA (117)JustynaKUREK7,378,40500 PLN