Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach przez przeszkody
Jaszkowo, 14-15.05.2016

WYNIKI KO哸OWE

T2 - 60 - zwyk造 "Towarzyski" Tabela A, Art. 238.2.1 (14-05-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1MimmiRadajewski KacperCH Jaszkowo058,72
2BlackiChybka WiktoriaCH Jaszkowo1684,19


T3 - 70 - zwyk造 "Towarzyski" Tabela A, Art. 238.2.1 (14-05-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1MimmiRadajewski KacperCH Jaszkowo058,05
2ExcaliburJa這szy雟ka KarolinaStajnia Sportowa Zamys這wo058,09
 CelebraTauchert OliwiaSJ Babor闚koElim.


T4 - 80 - zwyk造 "Towarzyski" Tabela A, Art. 238.2.1 (14-05-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1DiamentWachowiak PaulinaCH Jaszkowo053,92
2NemoStr騜y雟ki Jakub (JM.2003)KJ CH Jaszkowo458,12
3ExcaliburJa這szy雟ka KarolinaStajnia Sportowa Zamys這wo458,14
4CelebraTauchert OliwiaSJ Babor闚ko458,99


T5 - 90 - zwyk造 "Towarzyski" Tabela A, Art. 238.2.1 (14-05-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1DaszaMajewska AntoninaKJ CH Jaszkowo052,04
2DiamentWachowiak PaulinaCH Jaszkowo452,18
3NemoStr騜y雟ki Jakub (JM.2003)KJ CH Jaszkowo458,82


T6 - LL - Dok豉dnoci bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (14-05-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1SolaliUeberhan PatrycjaWTK Herman闚058,87
1Lapaccio - StarMajewska AntoninaKJ CH Jaszkowo056,46
1Lotos-StarSzymankiewicz AdamKJ CH Jaszkowo068,17
4DrobinkaPrasek MagdalenaBez Przynale積oci Klubowej462,63
4Cassini ZarWosiek MagdalenaBez Przynale積oci Klubowej459,16
4DrobinkaPrasek MagdalenaBez Przynale積oci Klubowej461,32
4Cassini ZarWosiek MagdalenaBez Przynale積oci Klubowej464,00
8ARAWojtkowiak AdrianStowarzyszenie Jedzieckie Babor闚ko573,02
9CarpaccioMa熥owiak Marcin (J.1999)CH Jaszkowo859,63
10CarpaccioMa熥owiak Marcin (J.1999)CH Jaszkowo974,69
11FrugoTomaszyk SylwiaKJ Jeziorki-Osieczna1078,36
12FigaroTomaszyk SylwiaKJ Jeziorki-Osieczna1582,85
 FrugoTomaszyk SylwiaKJ Jeziorki-OsiecznaElim.


T7 - L - Dok豉dnoci bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (14-05-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1DonauCh豉powski AntoniKJ CH Jaszkowo061,78
2LagunaMichalska AdriannaKJ Micha堯wka459,57
3OlivierMajewska AntoninaKJ CH Jaszkowo671,94
4Zoya Lady JTamborski SzymonBez Przynale積oci Klubowej857,35
4Carlass ISzel鉚 EsteraBez Przynale積oci Klubowej866,35
4Zoya Lady JTamborski SzymonBez Przynale積oci Klubowej857,28
4Carlass ISzel鉚 EsteraBez Przynale積oci Klubowej865,05
4FigaroTomaszyk SylwiaKJ Jeziorki-Osieczna858,95
9LagunaMichalska AdriannaKJ Micha堯wka970,58
10ViktorCh豉powski AntoniKJ CH Jaszkowo1297,97
10ARAWojtkowiak AdrianStowarzyszenie Jedzieckie Babor闚ko1265,81
12OlivierMajewska AntoninaKJ CH Jaszkowo2186,10


1 - L - -dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (14-05-2016)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1RainbollCh豉powski AntoniKJ CH Jaszkowo044,22033,52
2Dansa VittoriaRolewska KlaudiaKJ Go喚bin Stary044,55033,52
3Cast La VieMuller TaniaStowarzyszenie Grupy Nickel043,96033,76
4Layro STWRatajczak RobertKJS Fer Wi璚kowice044,11034,72
5StanislawStr騜y雟ka Natalia (J.2000)KJ CH Jaszkowo045,71034,78
6Caranos EyeChoynowski RafaKJ Go喚bin Stary047,94035,13
7CasaroKaniewska Maja (JM.2001)KJ Go喚bin Stary044,25036,35
8Ares 0119Pytel CelinaCH Jaszkowo044,58036,84
9DicaprioCh豉powski AntoniKJ CH Jaszkowo047,60945,41
10Tittanas PliusMa熥owiak Marcin (J.1999)CH Jaszkowo445,52
11Semino 5Skrzypczak JoannaKJ CH Jaszkowo445,56
12GORDONBodetko Kamila (J.2000)KJ Micha堯wka456,93
13SolaliUeberhan PatrycjaWTK Herman闚843,73
14HesterStr騜y雟ka Natalia (J.2000)KJ CH Jaszkowo845,42
15Sequi StarMajewska AntoninaKJ CH Jaszkowo846,45
16VasscoKozerska MichalinaKJ Go喚bin Stary857,23
17TrawiataKonieczna EdytaBez Przynale積oci Klubowej1776,98
 Cast La VieMuller TaniaStowarzyszenie Grupy Nickela444,08
 PliszkaChoma KatarzynaKJ Konik Polskia960,80
 PliszkaChoma KatarzynaKJ Konik PolskiElim.


2 - P - -dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (14-05-2016)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1LolaCh豉powski AntoniKJ CH Jaszkowo043,58031,55150 PLN
2Clarabele ColePrasek MagdalenaBez Przynale積oci Klubowej048,85034,41100 PLN
3Dansa VittoriaRolewska KlaudiaKJ Go喚bin Stary043,13432,8050 PLN
4Diarco BlueKl鏀ka S豉womirStowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel046,96439,65
5CasaroKaniewska Maja (JM.2001)KJ Go喚bin Stary043,76440,04
6VasscoKozerska MichalinaKJ Go喚bin Stary442,00
7Layro STWRatajczak RobertKJS Fer Wi璚kowice444,48
8Ares 0119Pytel CelinaCH Jaszkowo445,03
9TrawiataKonieczna EdytaBez Przynale積oci Klubowej449,45
10AmiekeCh豉powski AntoniKJ CH Jaszkowo561,22
11HesterStr騜y雟ka Natalia (J.2000)KJ CH Jaszkowo853,80
12CYTRAMeyer ZuzannaSKJ Gron闚ka859,61
13RANDEVUMeyer ZuzannaSKJ Gron闚ka2592,03
 GORDONBodetko Kamila (J.2000)KJ Micha堯wkaElim.
 Caranos EyeChoynowski RafaKJ Go喚bin StaryElim.


3 - N - -zwyk造 - Tabela A, Art.238.2.1 (14-05-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1AnnchenWitkowska KatarzynaKJ Go喚bin Stary062,17200 PLN
2CYTRAMeyer ZuzannaSKJ Gron闚ka062,86150 PLN
3BengrafRogowski WaldemarKlub Jedziecki HEAA463,96100 PLN
4RANDEVUMeyer ZuzannaSKJ Gron闚ka571,52
5Diarco BlueKl鏀ka S豉womirStowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel866,91
6Conayero NFRogowski WaldemarKlub Jedziecki HEAA1785,14
 PacinoSosnowska AgnieszkabpkRez.


4 - C - -zwyk造 - Tabela A, Art.238.2.1 (14-05-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CadakkaKl鏀ka S豉womirStowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel059,13250 PLN
2AnnchenWitkowska KatarzynaKJ Go喚bin Stary060,15200 PLN
3BengrafRogowski WaldemarKlub Jedziecki HEAA866,95150 PLN


T8 - 50 - zwyk造 "Towarzyski" Tabela A, Art. 238.2.1 (15-05-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1BlackiChybka WiktoriaCH Jaszkowo472,42


T9 - 60 - zwyk造 "Towarzyski" Tabela A, Art. 238.2.1 (15-05-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1BlackiChybka WiktoriaCH Jaszkowo471,06


T10 - 70 - zwyk造 "Towarzyski" Tabela A, Art. 238.2.1 (15-05-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1GranikJarczy雟ka EwaKJ Stajnia Rusinowo069,74
2Rossums TravelWysoczy雟ki FilipKJ Mocha堯ka678,24
3BenitoSydow PaulinaLKJ Abaria Iwno679,47
 EROZJASydow Natalia (M.2005)SKJ GRON紟KAa064,02
 EROZJASydow Natalia (M.2005)SKJ GRON紟KAElim.


T11 - 80 - zwyk造 "Towarzyski" Tabela A, Art. 238.2.1 (15-05-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1DiamentWachowiak PaulinaCH Jaszkowo050,88
2GranikJarczy雟ka EwaKJ Stajnia Rusinowo057,52
3NemoStr騜y雟ki Jakub (JM.2003)KJ CH Jaszkowo062,45
4Rossums TravelWysoczy雟ki FilipKJ Mocha堯ka064,87
5ChylenaGardas Dominika (JM.2001)JKS FER Wi璚kowice991,49
6BenitoSydow PaulinaLKJ Abaria Iwno1375,96
 GalicjaAugustyniak ZuzannaElim.


T12 - 90 - zwyk造 "Towarzyski" Tabela A, Art. 238.2.1 (15-05-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1Gross Montano StarBugajska Angelika (JM.2001)KJ CH Jaszkowo050,91
2DiamentWachowiak PaulinaCH Jaszkowo054,13
3DaszaMajewska AntoninaKJ CH Jaszkowo054,45
4ChylenaGardas Dominika (JM.2001)JKS FER Wi璚kowice068,78
5NemoStr騜y雟ki Jakub (JM.2003)KJ CH Jaszkowo463,04
6GalicjaAugustyniak Zuzanna865,53
7Don PedroPoni雟ka AntoninaBez Przynale積oci Klubowej976,44
 Don PedroPoni雟ka AntoninaBez Przynale積oci Kluboweja060,90


T13 - LL - Dok豉dnoci bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (15-05-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1Lapaccio - StarMajewska AntoninaKJ CH Jaszkowo059,37
1Gross Montano StarBugajska Angelika (JM.2001)KJ CH Jaszkowo060,83
1Lotos-StarSzymankiewicz AdamKJ CH Jaszkowo072,12
4DjoserMa熥owiak Marcin (J.1999)CH Jaszkowo175,46
5CyceronRoamer AntoninaLKJ Cwa Pozna460,09
5CarpaccioMa熥owiak Marcin (J.1999)CH Jaszkowo470,89


T14 - L - Dok豉dnoci bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (15-05-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CyceronRoamer AntoninaLKJ Cwa Pozna062,26
1Gran ChacoPieczka ZuzannaKJ Stajnia Rusinowo063,86
3OlivierMajewska AntoninaKJ CH Jaszkowo460,73
3Zoya Lady JTamborski SzymonBez Przynale積oci Klubowej466,02
5Zoya Lady JTamborski SzymonBez Przynale積oci Klubowej1265,99
6Carlass ISzel鉚 EsteraBez Przynale積oci Klubowej1375,90
7Carlass ISzel鉚 EsteraBez Przynale積oci Klubowej1999,65


5 - L - -zwyk造 - Tabela A, Art.238.2.1 (15-05-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1ConfettiKl鏀ka S豉womirStowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel274,99
2CarlosRogacki JakubBez Przynale積oci Klubowej862,89
3BelgiaBanach Nataliabpk863,30
4JARBASImi趾owska Dagmarabpk866,92
5Sequi StarMajewska AntoninaKJ CH Jaszkowo971,00
6Tittanas PliusMa熥owiak Marcin (J.1999)CH Jaszkowo988,71
 CarlosRogacki JakubBez Przynale積oci Kluboweja063,85
 ConfettiKl鏀ka S豉womirStowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickela068,82
 WILIANAWrzosek Matylda Olga (JM.2003)LKS Cwaa1578,99
 WILIANAWrzosek Matylda Olga (JM.2003)LKS CwaElim.


6 - P - -zwyk造 - Tabela A, Art.238.2.1 (15-05-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1BroniszStarkowski KrystianLKS Pakos豉w062,69150 PLN
2Zando MMoksiewicz ArturLKS Nysa Gubin063,36100 PLN
3BelgiaBanach Nataliabpk065,2750 PLN
4AloubettaKaczmarek NataliaKJ CH Jaszkowo460,23
5HesterStr騜y雟ka Natalia (J.2000)KJ CH Jaszkowo466,53
6StanislawStr騜y雟ka Natalia (J.2000)KJ CH Jaszkowo468,93
7RANDEVUMeyer ZuzannaSKJ Gron闚ka674,14
8Semino 5Skrzypczak JoannaKJ CH Jaszkowo675,05
9Diarco BlueKl鏀ka S豉womirStowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel676,95
10PacinoSosnowska Agnieszkabpk778,42
11CYBORGBogucka-Sydow AgnieszkaSKJ Gron闚ka969,81
12CYTRAMeyer ZuzannaSKJ Gron闚ka971,75
13JARBASImi趾owska Dagmarabpk29104,21


7 - N - -zwyk造 - Tabela A, Art.238.2.1 (15-05-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1RANDEVUMeyer ZuzannaSKJ Gron闚ka063,85200 PLN
2BroniszStarkowski KrystianLKS Pakos豉w064,10150 PLN
3Diarco BlueKl鏀ka S豉womirStowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel066,13100 PLN
4PacinoSosnowska Agnieszkabpk171,72
5CYTRAMeyer ZuzannaSKJ Gron闚ka465,23
6CYBORGBogucka-Sydow AgnieszkaSKJ Gron闚ka569,25
7Zando MMoksiewicz ArturLKS Nysa Gubin863,65



HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs逝gi Zawod闚 Konnych - www.ZawodyKonne.com