Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 21-23 września 2007
Wydruk: 23-09-2007 16:54:44
1* - LL
Data: 21-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1* - LL -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 1*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--10CONTENDRO SON (201)PawełCHUDZIAK048,62
   - / GER / - / 2002
   
    KS Idmar Krajkowo
1--10HABER (172)RomanBARTKOWIAK053,66
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--10CHELLANO'S (177)ŁukaszWASILEWSKI053,91
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--10ALGEBRA M (30)IrenaHASIK054,14
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Alcantara
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--10J-LONDON (63)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)054,82
   
   
    JKS Fer Więckowice
1--10POLONEZ (155)HubertKIERZNOWSKI055,53
   - / POL / stallion / 2003 / Nameless / Polana
   - / SK Kietlów
    KJ Kietlów
1--10MARS (84)MarikaKWAŚNIEWSKA055,81
   
   
    KJ Zagorów
1--10RODAN (58)JoannaKOMORNICZAK056,58
   - / POL / gelding / 2001
   
    KJ Dominanta Kicin
1--10CHELLANO'S (177)ŁukaszWASILEWSKI057,55
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--10RODAN (58)JoannaKOMORNICZAK058,01
   - / POL / gelding / 2001
   
    KJ Dominanta Kicin
11WUDU (205)EmiliaPTAK455,15
   Wlkp. / POL / stallion / 2001 / Ignac / Wenus\Orange Bay
   - / Jarosław Baran
    WKS Śląsk Wrocław
12WAVANTOS (176)ŁukaszWASILEWSKI977,97
   
   
    KJ HBC Lasocice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
325
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
60
Startowało koni
12
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 21-23 września 2007
Wydruk: 23-09-2007 16:54:53
2* - L
Data: 21-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2* - L -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 2*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--31QUEST (117)NataliaOGRODNIK051,87
   OLDEN. / GER / stallion / 2001 / Quando-Qoanto / Leona\Leopard
   
    LKS Cwał Poznań
1--31LUGANA H (110)MaksymilianWECHTA (JM.1993)052,17
   HOLSZTYN / GER / mare / 1994 / Loutano / Candie\Rainando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
1--31CZTAN (45)JacekBUCKI053,86
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--31GAUDI M (83)MarikaKWAŚNIEWSKA054,10
   
   
    KJ Zagorów
1--31FAROUK Z (77)JowitaDZIEDZIC (J.1990)054,41
   - / BEL / gelding / 2002 / French Buffet / Raduga
   - / Jowita Dziedzic
    GLKS Sokół Damasławek
1--31ARENA (35)JoannaKRZYŻOSTANIAK054,45
   SP / POL / mare / 2003 / Castiglione L / Akcja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--31HIPIS (230)BarbaraRENNERT055,70
   
   
    KJ Atrium Swarzędz
1--31LENOX (159)AnnaKIERZNOWSKA056,07
   - / GER / gelding / 1999 / Levantos / Liandra
   - / Anna Kierznowska
    KJ Kietlów
1--31SZREK (62)KarolinaKOZŁOWSKA057,13
   
   
    KJ Atrium Swarzędz
1--31ROKATOR (51)KatarzynaBĄK (J.1989)057,17
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--31ALGERIA D (78)NataliaGASZYŃSKA-BĄK (JM.1993)057,45
   Kuc / POL / mare / 2002 / Nurjev / Astra\Dethmer
   - / N. Gaszyńska-Bąk
    GLKS Sokół Damasławek
1--31ALGEBRA M (30)IrenaHASIK059,00
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Alcantara
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--31CAREN (98)MichałKAŹMIERCZAK059,16
   HOLSZT. / GER / mare / 2002 / Carpaccio / Corona
   - / Alina Ryszar Walas
    KJ Leśna Wola Głogów
1--31CZARLI (206)EmiliaPTAK059,24
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
1--31SAMARA N (38)DawidRAKOCZY059,28
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--31VLORET B (36)JoannaKRZYŻOSTANIAK059,35
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--31HURON (94)Grzegorz A.KUBIAK059,36
   SP / POL / mare / 2003 / Luron / Henrietta
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
1--31MALAJKA (213)NataliaWŁODARCZAK059,50
   Wlkp. / - / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--31SZREK (62)KarolinaKOZŁOWSKA059,60
   
   
    KJ Atrium Swarzędz
1--31DARIWA (199)MarcinMATELSKI059,79
   SP / POL / mare / 2002 / Etos / Donja I\Gloster
   - / Ferdynand Szczepaniak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--31WAREG (31)IrenaHASIK059,99
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--31J-LONDON (63)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)060,47
   
   
    JKS Fer Więckowice
1--31GALANT (156)HubertKIERZNOWSKI060,98
   - / POL / stallion / 2000 / Elvis / Gawona
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
1--31ARKO S (124)WojciechSZESZYCKI061,03
   
   
    LZS Lech Gniezno
1--31PREMIERE (198)MarcinMATELSKI061,21
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--31WAAT QUICK (121)WeronikaSOŁTYSIAK062,33
   
   
    JKS Przybyszewo
1--31CARLOS Z (178)HubertPOLOWCZYK (J.1989)062,59
   
   
    KJ Cavallo Bonin
1--31ORUNIA (11)MateuszKRZYŻOSIAK062,90
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
1--31NERON (105)ŁukaszSZUSTOROWSKI062,98
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
1--31WAAT QUICK (121)WeronikaSOŁTYSIAK063,40
   
   
    JKS Przybyszewo
1--31FAWORYT (212)NataliaWŁODARCZAK064,54
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
32--46GAUDI M (83)MarikaKWAŚNIEWSKA454,48
   
   
    KJ Zagorów
32--46HOJRAK (174)KatarzynaWOŹNIAK455,16
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
32--46CARLOS Z (178)HubertPOLOWCZYK (J.1989)455,70
   
   
    KJ Cavallo Bonin
32--46ALOSCHA (32)IrenaHASIK456,73
   SP / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
32--46KAMPANIA (115)MiriamKUNCEWICZ457,55
   
   
    LKS Cwał Poznań
32--46MARS (84)MarikaKWAŚNIEWSKA457,81
   
   
    KJ Zagorów
32--46KLEINE FEE (183)HubertPOLOWCZYK (J.1989)457,96
   
   
    KJ Cavallo Bonin
32--46KROPKA (211)RomanBARTKOWIAK458,66
   
   
    KJ CH Jaszkowo
32--46WOLSBROEK (179)HubertPOLOWCZYK (J.1989)459,37
   
   
    KJ Cavallo Bonin
32--46ARKO S (124)WojciechSZESZYCKI459,50
   
   
    LZS Lech Gniezno
32--46HABER (172)RomanBARTKOWIAK459,51
   
   
    KJ CH Jaszkowo
32--46KLEINE FEE (183)HubertPOLOWCZYK (J.1989)459,74
   
   
    KJ Cavallo Bonin
32--46POLONEZ (155)HubertKIERZNOWSKI460,16
   - / POL / stallion / 2003 / Nameless / Polana
   - / SK Kietlów
    KJ Kietlów
32--46HURON (94)Grzegorz A.KUBIAK461,64
   SP / POL / mare / 2003 / Luron / Henrietta
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
32--46KROPKA (211)RomanBARTKOWIAK465,35
   
   
    KJ CH Jaszkowo
47--48LEGO (97)MichałKAŹMIERCZAK567,31
   SP / POL / stallion / 2000 / Elvis / Luna\Lombard
   - / Alina Ryszard Walas
    KJ Leśna Wola Głogów
47--48SENGAJ (160)AnnaKIERZNOWSKA569,03
   - / POL / gelding / 2001 / Niels / Sekwencja
   - / Anna Kierznowska
    KJ Kietlów
49--50CARPACIO (182)HubertPOLOWCZYK (J.1989)671,85
   
   
    KJ Cavallo Bonin
49--50WACANTOS (175)ŁukaszWASILEWSKI673,74
   
   
    KJ HBC Lasocice
51VEROLIEN (180)HubertPOLOWCZYK (J.1989)775,21
   
   
    KJ Cavallo Bonin
52--53MAURETANIA (210)RomanBARTKOWIAK854,91
   
   
    KJ CH Jaszkowo
52--53MAURETANIA (210)RomanBARTKOWIAK865,39
   
   
    KJ CH Jaszkowo
54BARON (181)HubertPOLOWCZYK (J.1989)966,72
   
   
    KJ Cavallo Bonin
55--56CONTENDRO SON (201)PawełCHUDZIAK1251,68
   - / GER / - / 2002
   
    KS Idmar Krajkowo
55--56BERDYSZ (114)MiriamKUNCEWICZ1280,12
   
   
    LKS Cwał Poznań
57WOLSBROEK (179)HubertPOLOWCZYK (J.1989)1577,25
   
   
    KJ Cavallo Bonin
58HIPIS (230)BarbaraRENNERT1655,31
   
   
    KJ Atrium Swarzędz
59WAVANTOS (176)ŁukaszWASILEWSKI22114,81
   
   
    KJ HBC Lasocice
 QUEST (117)NataliaOGRODNIKElim.
   OLDEN. / GER / stallion / 2001 / Quando-Qoanto / Leona\Leopard
   
    LKS Cwał Poznań
 RUBIN (139)JoannaKRZYŻOSTANIAKElim.
   - / - / gelding / 1993 / Rancouver / Elana\ Przedświt
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 WUDU (205)EmiliaPTAKElim.
   Wlkp. / POL / stallion / 2001 / Ignac / Wenus\Orange Bay
   - / Jarosław Baran
    WKS Śląsk Wrocław
 KAPER (143)BeataSTRZAŁKOWSKAElim.
   - / POL / stallion / 2000 / Landos II / Klaudia\Mangan
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
66
Startowało koni
63
Ukończyło koni
59
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 21-23 września 2007
Wydruk: 23-09-2007 16:54:59
3 A* - P
Data: 21-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 A* - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 3 A*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ALOSCHA (32)IrenaHASIK045,33250 PLN
   SP / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2FAWORYT (212)NataliaWŁODARCZAK046,77150 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
3DARIWA (199)MarcinMATELSKI047,20100 PLN
   SP / POL / mare / 2002 / Etos / Donja I\Gloster
   - / Ferdynand Szczepaniak
    KJ Agro-Handel Śrem
4LENOX (159)AnnaKIERZNOWSKA047,54
   - / GER / gelding / 1999 / Levantos / Liandra
   - / Anna Kierznowska
    KJ Kietlów
5CZARLI (206)EmiliaPTAK047,60
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
6ALGERIA D (78)NataliaGASZYŃSKA-BĄK (JM.1993)048,27
   Kuc / POL / mare / 2002 / Nurjev / Astra\Dethmer
   - / N. Gaszyńska-Bąk
    GLKS Sokół Damasławek
7GALANT (156)HubertKIERZNOWSKI049,39
   - / POL / stallion / 2000 / Elvis / Gawona
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
8RUBIN (139)JoannaKRZYŻOSTANIAK049,58
   - / - / gelding / 1993 / Rancouver / Elana\ Przedświt
   
    KJ Agro-Handel Śrem
9ARENA (35)JoannaKRZYŻOSTANIAK050,04
   SP / POL / mare / 2003 / Castiglione L / Akcja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
10BARON (181)HubertPOLOWCZYK (J.1989)050,06
   
   
    KJ Cavallo Bonin
11VLORET B (36)JoannaKRZYŻOSTANIAK054,03
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
12CAREN (98)MichałKAŹMIERCZAK055,55
   HOLSZT. / GER / mare / 2002 / Carpaccio / Corona
   - / Alina Ryszar Walas
    KJ Leśna Wola Głogów
13NERON (105)ŁukaszSZUSTOROWSKI055,83
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
14WACANTOS (175)ŁukaszWASILEWSKI443,77
   
   
    KJ HBC Lasocice
15LUGANA H (110)MaksymilianWECHTA (JM.1993)447,43
   HOLSZTYN / GER / mare / 1994 / Loutano / Candie\Rainando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
16MALAJKA (213)NataliaWŁODARCZAK453,56
   Wlkp. / - / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17ORUNIA (11)MateuszKRZYŻOSIAK457,89
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
18HOJRAK (174)KatarzynaWOŹNIAK459,53
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
19LEGO (97)MichałKAŹMIERCZAK462,45
   SP / POL / stallion / 2000 / Elvis / Luna\Lombard
   - / Alina Ryszard Walas
    KJ Leśna Wola Głogów
20SENGAJ (160)AnnaKIERZNOWSKA566,99
   - / POL / gelding / 2001 / Niels / Sekwencja
   - / Anna Kierznowska
    KJ Kietlów
21FAROUK Z (77)JowitaDZIEDZIC (J.1990)672,01
   - / BEL / gelding / 2002 / French Buffet / Raduga
   - / Jowita Dziedzic
    GLKS Sokół Damasławek
22KAPER (143)BeataSTRZAŁKOWSKA672,37
   - / POL / stallion / 2000 / Landos II / Klaudia\Mangan
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
23WAREG (31)IrenaHASIK845,75
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
24KOPCIUSZEK (186)RafałBARAN850,04
   
   
    OSK Sobin
25DOCENT (203)AndrzejKUŚWIK851,88
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Markiez V / Delicja
   
    KJ Wolica Kalisz
26KAMPANIA (115)MiriamKUNCEWICZ853,33
   
   
    LKS Cwał Poznań
27VEROLIEN (180)HubertPOLOWCZYK (J.1989)858,90
   
   
    KJ Cavallo Bonin
28ROKATOR (51)KatarzynaBĄK (J.1989)860,53
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
29CARPACIO (182)HubertPOLOWCZYK (J.1989)1249,58
   
   
    KJ Cavallo Bonin
30PREMIERE (198)MarcinMATELSKI1252,21
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 BERDYSZ (114)MiriamKUNCEWICZElim.
   
   
    LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
31
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 21-23 września 2007
Wydruk: 23-09-2007 16:55:09
3* - P
Data: 21-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3* - P -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 3*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1TOSCANIA (47)JacekBUCKI048,56025,77250 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2FAPSORT (137)DawidWOJCIECHOWSKI046,25025,97150 PLN
   SP / POL / stallion / 1998 / Polonus / Fahima\Hipokras
   - / SO Sieraków
    KJ Agro-Handel Śrem
3BOLIWIA (108)OliwiaWIERZBOWSKA048,75028,30100 PLN
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
4DAKAR Z (92)Grzegorz A.KUBIAK048,85028,38
   
   
    KJ Uniglob Gozdów
5WINNER (40)DawidRAKOCZY050,44028,45
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6EXSPOSITA (107)OliwiaWIERZBOWSKA045,28029,74
   - / - / mare / 1998
   
    KJ Wechta Rosnówko
7TMN CORIANA (85)JarosławSKRZYCZYŃSKI049,09030,56
   
   
    KJ Absolut
8RADON (75)ZofiaPOŁCZYŃSKA049,55031,54
   SP / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   - / Dawid Rakoczy
    GLKS Sokół Damasławek
9KANTARA (231)ŁukaszTROSZCZYŃSKI046,40031,84
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
10LUDO (59)SławomirKLÓSKA048,44032,43
   - / POL / gelding / 2001
   
    KJ Lotus Poznań
11CZUNITA K (209)BorysKRAMER (J.1989)049,50032,43
   
   
    BKS Kłos Budzyń
12CARAT (162)MarekODZIMEK049,62034,81
   - / POL / stallion / 2001 / Adrian / Corsa\Componist
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
13ARIADOS (207)HubertLUDWICZAK052,59035,94
   HOL / GER / wałach / 1999 / Ariadus / Kathlen B\Galant Vert
   - / Andrzej Kramer
    Niezrzeszony
14RAVEN (60)SławomirKLÓSKA050,09036,41
   
   
    KJ Lotus Poznań
15IZAURUS (204)HenrykŚWIĘCICKI052,33036,48
   
   
    Stow. Jeździeckie Baborówko
16LAKITA 0005 (1)PaulinaKOZA048,00041,95
   HANN / GER / mare / 1999 / Laptop / Welfra
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
17STANFILD (2)PaulinaKOZA045,19042,06
   HANN / GER / gelding / 2001
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
18VENUS (79)NataliaRÓŻAK049,54430,53
   SP / POL / mare / 2001 / Carnut / Viktoria
   - / S. Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
19PANKRACY (18)MarekZIOMEK047,78432,56
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Pithagoras / Happy Lady
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
20GAYALL (46)JacekBUCKI047,75433,66
   SP / POL / stallion / 2001 / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
21CAMILLO SON (109)OliwiaWIERZBOWSKA050,81434,12
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
22CARMEN (70)JakubOLESIEJUK052,87435,34
   - / GER / mare / 2002 / Contendro / Emotion
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
23UMARINA (73)KrzysztofPOŁCZYŃSKI047,23435,54
   KWPN / NED / mare / 2001 / Indoctro / Marina
   - / Marek Odzimek
    GLKS Sokół Damasławek
24KONI (65)AgnieszkaNOWAK047,56438,00
   
   
    JKS Przybyszewo
25ONLY YOU (76)KrzysztofPOŁCZYŃSKI053,89442,71
   SP / POL / stallion / 2002 / Igman / Octet\Careful
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
26ROTMISTRZ (138)MonikaLEBIODA049,281158,34
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Rycerz / Rata\Orkisz
   - / Monika Lebioda
    KJ Jeziorki-Osieczna
27CHADALLY (93)Grzegorz A.KUBIAK447,09
   SP / POL / mare / 2001 / Coronel / -
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
28LASCARETTO (164)JakubWINTER447,97
   
   
    LZS Lech Gniezno
29WALANTAINES (136)MateuszWOJCIECHOWSKI449,16
   SP / POL / stallion / 2002 / Wanta / Lambada
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
30RETTA (61)SławomirKLÓSKA449,23
   
   
    KJ Lotus Poznań
31LEONARDO (165)JakubWINTER449,28
   HOLST / - / gelding / 1997 / Levantos I / Minjella\Aztec Prince
   - / Jakub Winter
    LZS Lech Gniezno
32DONNA ROBINIA (221)ŁukaszTROSZCZYŃSKI449,87
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
33CYRON (169)KlaudynaBŁASZAK449,97
   
   
    LKS Cwał Poznań
34NIL (195)NawojkaKIECOŃ450,32
   
   
    LUKS Nysa Gubin
35LAMBADA (20)MarekZIOMEK451,21
   Oldenburg / GER / mare / 1997 / Landkaiser / Papaya\Pablo
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
36SMIRANA (118)WeronikaSOŁTYSIAK451,53
   KWPN / NED / mare / 1999 / Creol / Esmiran
   - / Weronika Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
37LOSTERICO (163)MarekODZIMEK451,65
   DR / GER / - / 2000 / Lucky Luke / Isabell\Ico
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
38CONOWARLIENKO (167)LeszekWARZECHA453,21
   
   
    LZS Lech Gniezno
39BACA (208)BorysKRAMER (J.1989)454,56
   
   
    BKS Kłos Budzyń
40ALCATRAZ (145)MartynaKOŁODZIEJCZAK666,06
   
   
    KJ Cavallo Bonin
41KARTEL (37)JoannaKRZYŻOSTANIAK853,21
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
42RAKSA (170)DanielWIELICZKO959,21
   SP / POL / mare / 1994 / Hiacynt / Radula
   - / Daniel Wieliczko
    LUKS Nysa Gubin
43CZTAN (45)JacekBUCKI1584,00
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
44CERKIEW (220)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1646,97
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 ARGUS (161)MarekODZIMEKElim.
   OLDEN. / GER / gelding / 1997 / Argentinus / Wentina\Gervantus I
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
 DONIA LAGOMERA (189)TadeuszPEŁESZUKElim.
   SP / POL / mare / 1998 / Elvis / Łaba/Akwen
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno
 LARRON (142)AmeliaBACHANEKElim.
   
   
    KJ Cavallo Bonin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
340/270
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
59/47
Startowało koni
47
Ukończyło koni
44
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 21-23 września 2007
Wydruk: 23-09-2007 16:55:25
4* - N
Data: 21-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4* - N -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 4*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1URLICH (158)HubertKIERZNOWSKI048,22025,67400 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Calvados / Patricia\Kroongraaf
   - / M. Naryniecka-Reszuta
    KJ Kietlów
2NIL (195)NawojkaKIECOŃ043,94026,47300 PLN
   
   
    LUKS Nysa Gubin
3CZUNITA K (209)BorysKRAMER (J.1989)051,19027,03150 PLN
   
   
    BKS Kłos Budzyń
4WINNER (40)DawidRAKOCZY049,57028,45100 PLN
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5CARAVELLA (226)AntoniCHŁAPOWSKI049,03028,4650 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
6BOLIWIA (108)OliwiaWIERZBOWSKA051,03029,65
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
7URBANE (192)MściwojKIECOŃ047,60029,92
   KWPN / NED / mare / 2001 / Landeur / Demesis
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
8TURBUD IWA (228)TomaszKLEIN052,22029,94
   - / POL / mare / 2001 / Nurjev / Iluzja
   - / Zbigniew Łoś
    KJ Turbud Brzeg
9RANDIOSO (157)HubertKIERZNOWSKI049,21029,98
   SP / POL / gelding / 1999 / Grandioso / Rugwida
   - / Maciej Gałkiewicz
    KJ Kietlów
10CYRON (169)KlaudynaBŁASZAK047,16031,60
   
   
    LKS Cwał Poznań
11LEVIS F (111)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)046,84032,75
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
12CARTER (125)LeszekWARZECHA053,34034,26
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
13URGENT (90)JarosławSKRZYCZYŃSKI047,88034,49
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Ojasper / Zytani\Wahtamin
   - / Jacek Tarczyński
    KJ Absolut
14CORTAZAR (225)AntoniCHŁAPOWSKI053,94035,67
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
15TMN CORIANA (85)JarosławSKRZYCZYŃSKI049,21035,77
   
   
    KJ Absolut
16ENGEL (89)JarosławSKRZYCZYŃSKI053,66036,25
   SP / POL / stallion / 1999 / Le Volteire / Enigma\Genius
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
17LAKITA 0005 (1)PaulinaKOZA053,10040,43
   HANN / GER / mare / 1999 / Laptop / Welfra
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
18ASTERIX (87)JarosławSKRZYCZYŃSKI046,54425,25
   SP / POL / gelding / 2001 / Elvis / Ajanta\Aloube Z
   - / P.P.H.Szumlakowski Sp. z o.o.
    KJ Absolut
19CANTERO (56)SławomirKLÓSKA049,81428,39
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    KJ Lotus Poznań
20EXSPOSITA (107)OliwiaWIERZBOWSKA045,97428,97
   - / - / mare / 1998
   
    KJ Wechta Rosnówko
21BAJERA (224)AntoniCHŁAPOWSKI045,63430,33
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
22ARIADOS (207)HubertLUDWICZAK054,53434,52
   HOL / GER / wałach / 1999 / Ariadus / Kathlen B\Galant Vert
   - / Andrzej Kramer
    Niezrzeszony
23WALANTAINES (136)MateuszWOJCIECHOWSKI047,19437,51
   SP / POL / stallion / 2002 / Wanta / Lambada
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
24CONOWARLIENKO (167)LeszekWARZECHA054,38438,85
   
   
    LZS Lech Gniezno
25LASCARETTO (164)JakubWINTER049,25445,06
   
   
    LZS Lech Gniezno
26NURJEV (104)ŁukaszSZUSTOROWSKI058,89547,50
   SP-KWPN / NED / stallion / 1995 / Guidam / Inpuls\Pilot
   
    KJ Wechta Rosnówko
27DAKAR Z (92)Grzegorz A.KUBIAK050,42829,70
   
   
    KJ Uniglob Gozdów
28LUDO (59)SławomirKLÓSKA052,53832,69
   - / POL / gelding / 2001
   
    KJ Lotus Poznań
29ELEKTOR (28)LesławGERLACZYŃSKI045,19843,12
   - / POL / gelding / 1993 / Eurial / Ariadna\Aspirant
   - / Krystyna Gerlaczyńska
    KJ Hubertus Biały Bór
30UMARINA (73)KrzysztofPOŁCZYŃSKI047,421052,99
   KWPN / NED / mare / 2001 / Indoctro / Marina
   - / Marek Odzimek
    GLKS Sokół Damasławek
31SMIRANA (118)WeronikaSOŁTYSIAK051,34Elim.
   KWPN / NED / mare / 1999 / Creol / Esmiran
   - / Weronika Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
32LAO (123)WojciechSZESZYCKI055,78Rez.
   Oldenburg / GER / stallion / 2000 / Landsieger / Romantika\Romancier
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
33CAMILLO SON (109)OliwiaWIERZBOWSKA444,43
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
34LAMBADA (20)MarekZIOMEK444,93
   Oldenburg / GER / mare / 1997 / Landkaiser / Papaya\Pablo
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
35DEL COR (134)JoannaCHRUŚCIEWICZ446,31
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
36FAPSORT (137)DawidWOJCIECHOWSKI446,81
   SP / POL / stallion / 1998 / Polonus / Fahima\Hipokras
   - / SO Sieraków
    KJ Agro-Handel Śrem
37CORTINA (166)NataliaCZERNIK446,97
   SP / POL / mare / 2000 / Lambado / Celina\Cekin
   - / Amelia Czernik
    JKS Tornado Szczecin
38KAROLINKA CZE-KO-ROL (48)JacekBUCKI447,02
   WLKP / POL / mare / 1998 / Baryton / Kryniczanka\Dalton
   - / jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
39SILVIO (55)SławomirKLÓSKA448,16
   
   
    KJ Lotus Poznań
40GRAEFIN (72)KrzysztofPOŁCZYŃSKI449,22
   HAN / GER / mare / 1999 / Graf Top / H. Palienessa
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
41GAYALL (46)JacekBUCKI449,25
   SP / POL / stallion / 2001 / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
42STANFILD (2)PaulinaKOZA449,26
   HANN / GER / gelding / 2001
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
43KANTARA (231)ŁukaszTROSZCZYŃSKI449,60
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
44TOSCANIA (47)JacekBUCKI449,85
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
45CARAT (162)MarekODZIMEK449,97
   - / POL / stallion / 2001 / Adrian / Corsa\Componist
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
46GIOCONDA (74)ZofiaPOŁCZYŃSKA451,21
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
47KARTEL (37)JoannaKRZYŻOSTANIAK451,22
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
48QUINTUS (67)JakubOLESIEJUK451,88
   - / GER / gelding / 2001 / Quinar / My Lady III
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
49CLAUDIUS (190)MściwojKIECOŃ452,97
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
50QUATRO (57)JakubOLESIEJUK453,15
   HOL. / GER / gelding / 2001 / Quinar / Larissa\Concerto II
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
51--52DOCENT (203)AndrzejKUŚWIK453,23
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Markiez V / Delicja
   
    KJ Wolica Kalisz
51--52BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (81)ŁukaszWASILEWSKI453,23
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
53CORRERO (140)AmeliaBACHANEK456,71
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Claudio / Finja XIII\Contender
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
54DONIA LAGOMERA (189)TadeuszPEŁESZUK458,04
   SP / POL / mare / 1998 / Elvis / Łaba/Akwen
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno
55ALCATRAZ (145)MartynaKOŁODZIEJCZAK562,11
   
   
    KJ Cavallo Bonin
56LORENSO (112)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)848,22
   SP / POL / stallion / 1997 / Louis / Dziewiątka xx\Rumb
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
57RADON (75)ZofiaPOŁCZYŃSKA848,79
   SP / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   - / Dawid Rakoczy
    GLKS Sokół Damasławek
58IZAURUS (204)HenrykŚWIĘCICKI850,28
   
   
    Stow. Jeździeckie Baborówko
59PANKRACY (18)MarekZIOMEK851,21
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Pithagoras / Happy Lady
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
60HARTELLA (27)OlgaMOŻEJKO851,52
   Wlkp. / POL / mare / 1998 / Calettos SON / Harda
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
61KATALONIA (122)WojciechSZESZYCKI871,91
   SP / POL / mare / 1998 / Rytm / Kronika\ Hacel
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
62ARGUS (161)MarekODZIMEK978,28
   OLDEN. / GER / gelding / 1997 / Argentinus / Wentina\Gervantus I
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
63LEONARDO (165)JakubWINTER1251,16
   HOLST / - / gelding / 1997 / Levantos I / Minjella\Aztec Prince
   - / Jakub Winter
    LZS Lech Gniezno
64LOSTERICO (163)MarekODZIMEK1466,57
   DR / GER / - / 2000 / Lucky Luke / Isabell\Ico
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
65VENUS (79)NataliaRÓŻAK1645,25
   SP / POL / mare / 2001 / Carnut / Viktoria
   - / S. Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
66DONNA ROBINIA (221)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1647,19
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
67RAKSA (170)DanielWIELICZKO2177,84
   SP / POL / mare / 1994 / Hiacynt / Radula
   - / Daniel Wieliczko
    LUKS Nysa Gubin
 ARISTO (135)MateuszWOJCIECHOWSKIElim.
   SP / POL / gelding / 1997 / Caletto's Son / Artystka\Tamaryn
   - / Sabrina Szablewska
    KJ Agro-Handel Śrem
 ROTMISTRZ (138)MonikaLEBIODAElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Rycerz / Rata\Orkisz
   - / Monika Lebioda
    KJ Jeziorki-Osieczna
 KONI (65)AgnieszkaNOWAKElim.
   
   
    JKS Przybyszewo
 CANTANIS (141)AmeliaBACHANEKElim.
   HOLSZT / GER / stallion / 1995 / Cantus / Aline\Latino
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
 LARRON (142)AmeliaBACHANEKElim.
   
   
    KJ Cavallo Bonin
 TATERNIK (202)AndrzejKUŚWIKElim.
   SP / POL / stallion / 1999 / Orkisz / Tamatawa\Alger
   - / Andrzej Kuświk
    KJ Wolica Kalisz
 KALWADOS (22)PaulinaBAROSZElim.
   SP / POL / gelding / 1998 / Żyrant / Knieja
   - / Stanisław Barosz
    LKJ Ochaby

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
340/270
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
59/47
Startowało koni
74
Ukończyło koni
67
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 21-23 września 2007
Wydruk: 23-09-2007 16:55:39
5 - C
Data: 21-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - C -dwufazowy - Mała Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1RUSAŁKA (44)DawidRAKOCZY042,92028,14700 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / Oder / Rajgra\Rheingold
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2AMANT (17)TomaszKUMOREK041,05028,36500 PLN
   XO / POL / gelding / 1995 / Fan Bej / Amba\Rosan
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
3ASTERIX (87)JarosławSKRZYCZYŃSKI043,47028,62300 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Elvis / Ajanta\Aloube Z
   - / P.P.H.Szumlakowski Sp. z o.o.
    KJ Absolut
4DOMINIKA (50)JacekBUCKI043,57030,38200 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Le Voltaire / Delfina\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5SPECIAL FLY (14)MarcinBĘTKOWSKI040,86030,87100 PLN
   - / IRL / gelding / -
   
    JKS Fer-Więckowice
6QUATRO (68)SławomirKLÓSKA044,51031,2520 PLN
   Olden. / - / stallion / 1998 / Quatro B / Kordoba\Lorbas
   - / Chemik Lak Jerzy Krieger
    KJ Lotus Poznań
7URBANE (192)MściwojKIECOŃ042,08031,6020 PLN
   KWPN / NED / mare / 2001 / Landeur / Demesis
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
8SAVAGE (3)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)042,44031,7920 PLN
   SP / POL / stallion / 1992 / Adam / Szaruga\Wisus
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
9WELUR (194)MściwojKIECOŃ042,91031,8120 PLN
   SP / POL / gelding / 1999 / Luron / Wela\Despota
   - / Kamil Bęski
    KJ Agro-Handel Śrem
10MILTON K (128)AgataSZYMONIAK (JM.1991)039,88032,1920 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko
11CAPRI (119)WeronikaSOŁTYSIAK042,25032,5920 PLN
   HOLST. / GER / mare / 1997 / Contender / Badendorferin\Constanti
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
12CORTINA (166)NataliaCZERNIK037,57033,0220 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Lambado / Celina\Cekin
   - / Amelia Czernik
    JKS Tornado Szczecin
13EREMITA (4)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)043,69035,3020 PLN
   xo / POL / stallion / 1998 / Veritas / Emigracja\Hipokryta
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
14LACRIMA (6)MagdalenaKOWALSKA042,97036,1320 PLN
   Pół. Aust. / POL / mare / 1995 / Lombard / Lukrecja\Akcept
   - / Ireneusz Kowalski
    KJ Trachy Gliwice
15ENGEL (89)JarosławSKRZYCZYŃSKI047,33038,0920 PLN
   SP / POL / stallion / 1999 / Le Volteire / Enigma\Genius
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
16CARLOS (82)IreneuszKONDRATOWICZ042,09039,1720 PLN
   Hanover / GER / gelding / 1998 / Calido / Ramina\Ramino
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
17AKCENT (129)AgataSZYMONIAK (JM.1991)040,74431,24
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko
18CANTERO (56)SławomirKLÓSKA042,97431,80
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    KJ Lotus Poznań
19GRAF PILOX (191)MściwojKIECOŃ042,84433,47
   HANN / GER / stallion / 2001 / Wogenbrecher / Gremlin
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
20BOLERO DE RAVEL (193)MściwojKIECOŃ043,95433,70
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    KJ Agro-Handel Śrem
21MADABA (216)JanKUREK (J.1989)040,57434,04
   Młp. / POL / mare / 1997 / Dżamir / Malta\Manhpttan
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
22LAO (123)WojciechSZESZYCKI043,97435,24
   Oldenburg / GER / stallion / 2000 / Landsieger / Romantika\Romancier
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
23VW RANDON (5)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)044,91436,04
   Holszt. / NED / gelding / 1993 / Sacramentoson / Randi
   - / Leszek Wielgórski
    KJ Trachy Gliwice
24LEONARDO (113)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)040,83436,06
   SP / GER / stallion / 1996 / Loxgraf / Donka\Alcatraz
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
25CASCORD (126)LeszekWARZECHA043,50437,09
   Holszt. / GER / gelding / 1997 / Cassini L / Laune
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
26GUFFI (88)JarosławSKRZYCZYŃSKI046,47437,76
   Pół Aust. / AUT / stallion / 1996 / Grandeur / Weltreise
   Rudiger Wassibauer / Krzysztof Jonik
    KJ Absolut
27UNISCO (19)MarekZIOMEK040,65649,18
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
28OSIEK (9)JakubKRZYŻOSIAK042,231232,31
   SP / POL / gelding / 1998 / Canadian Winter / Ossa\Przedświt XIII
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
29KATALONIA (122)WojciechSZESZYCKI040,381447,78
   SP / POL / mare / 1998 / Rytm / Kronika\ Hacel
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
30GASBI 144 (229)TomaszKLEIN045,65Rez.
   
   
    KJ Turbud Brzeg
31ARISTO (135)MateuszWOJCIECHOWSKI439,97
   SP / POL / gelding / 1997 / Caletto's Son / Artystka\Tamaryn
   - / Sabrina Szablewska
    KJ Agro-Handel Śrem
32GIOCONDA (74)ZofiaPOŁCZYŃSKA440,14
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
33BAJERA (224)AntoniCHŁAPOWSKI440,27
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
34ELEKTOR (28)LesławGERLACZYŃSKI440,65
   - / POL / gelding / 1993 / Eurial / Ariadna\Aspirant
   - / Krystyna Gerlaczyńska
    KJ Hubertus Biały Bór
35KAROLINKA CZE-KO-ROL (48)JacekBUCKI441,25
   WLKP / POL / mare / 1998 / Baryton / Kryniczanka\Dalton
   - / jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
36URLICH (158)HubertKIERZNOWSKI441,55
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Calvados / Patricia\Kroongraaf
   - / M. Naryniecka-Reszuta
    KJ Kietlów
37OKARYN (26)OlgaMOŻEJKO441,62
   SP / POL / gelding / 1996 / Czad / Okaryn
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
38BAJOU DU ROUET (99)KrzysztofLUDWICZAK442,03
   HOLSZT. / GER / stallion / 2001 / Baloubet du Rouet / F-Viva\Calando I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
39SILVIO (55)SławomirKLÓSKA442,17
   
   
    KJ Lotus Poznań
40CALANDA (106)OliwiaWIERZBOWSKA442,34
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
41YOUNG LADY (103)ŁukaszSZUSTOROWSKI442,47
   Hol. / GER / mare / 2000 / Cambridge / G-Christine\Carolus I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
42GRAEFIN (72)KrzysztofPOŁCZYŃSKI442,74
   HAN / GER / mare / 1999 / Graf Top / H. Palienessa
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
43CARLOS (23)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA442,77
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Celina\Cekin
   - / Mieczysław Śwętochowski
    KJ Picador Wrocław
44IKARUS (41)DawidRAKOCZY443,34
   SP / POL / gelding / 2000 / Empiryk / Inwencja\Fred
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
45CORRERO (140)BeataSTRZAŁKOWSKA443,58
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Claudio / Finja XIII\Contender
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
46CARTER (125)LeszekWARZECHA444,27
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
47SOKRATES (120)TomaszKLEIN444,98
   KWPN / NED / stallion / 1999 / Corrado / Notre Dame\Argentinus
   Greve / WSMiZ w Lesznie
    KJ Turbud Brzeg
48URGENT (90)JarosławSKRZYCZYŃSKI445,37
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Ojasper / Zytani\Wahtamin
   - / Jacek Tarczyński
    KJ Absolut
49CORTAZAR (225)AntoniCHŁAPOWSKI446,02
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
50CLAUDIUS (190)MściwojKIECOŃ558,06
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
51WILIA (8)JakubKRZYŻOSIAK561,00
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Oder / Weronika\Conor Pass
   - / Zenon Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
52LEVIS F (111)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)839,97
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
53CALAMBRIA (217)JanKUREK (J.1989)844,23
   SP / POL / mare / 1998 / Ober / Kriszuna\Kokoschka
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
54TURBUD IWA (228)TomaszKLEIN846,38
   - / POL / mare / 2001 / Nurjev / Iluzja
   - / Zbigniew Łoś
    KJ Turbud Brzeg
55TORADO (100)KrzysztofLUDWICZAK856,91
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
56WELTINO (24)RafałBARAN958,15
   OLD. / GER / gelding / 1998 / Wie Weltmeyer / Cantelli
   - / Jarosław Poręba
    OSK Sobin
57LORENSO (112)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)1256,69
   SP / POL / stallion / 1997 / Louis / Dziewiątka xx\Rumb
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
 RANDIOSO (157)HubertKIERZNOWSKIElim.
   SP / POL / gelding / 1999 / Grandioso / Rugwida
   - / Maciej Gałkiewicz
    KJ Kietlów
 DEL COR (134)JoannaCHRUŚCIEWICZElim.
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
 BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (81)ŁukaszWASILEWSKIElim.
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
 TATERNIK (202)AndrzejKUŚWIKElim.
   SP / POL / stallion / 1999 / Orkisz / Tamatawa\Alger
   - / Andrzej Kuświk
    KJ Wolica Kalisz
 LATERAN-IKAR (21)PaulinaBAROSZRez.
   Trak. / - / stallion / 1993 / Lombard / Ilatta
   - / Stanisław Barosz
    LKJ Ochaby

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/135
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
330/250
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
57/43
Startowało koni
62
Ukończyło koni
57
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 21-23 września 2007
Wydruk: 23-09-2007 16:55:46
6 - CC1
Data: 21-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - CC1 -zwykły z rozgrywką - Duża Runda - Tabela A; Art. 238.2.2
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1GODEWIND (86)JarosławSKRZYCZYŃSKI061,38034,701000 PLN
   WEST / GER / gelding / 1998 / Gralshuter / Gitte
   - / Krzysztof Dyrek
    KJ Absolut
2SIR ROBIN (16)TomaszKUMOREK065,80036,37800 PLN
   SP / POL / stallion / 1997 / Robin Zet 2 / Sankcja\Jantar
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
3KONKRET 2 (102)KrzysztofLUDWICZAK062,90036,56500 PLN
   BRANDENBURG / GER / stallion / 1997 / Kolibri / Ulme\ Ussuri XX
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
4CAPRI (119)WeronikaSOŁTYSIAK065,26040,11300 PLN
   HOLST. / GER / mare / 1997 / Contender / Badendorferin\Constanti
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
5ROLANDO (96)MichałKAŹMIERCZAK066,26042,59200 PLN
   KWPN / NED / gelding / 1998 / Furore / Katja
   - / Alina Ryszard Walas
    KJ Leśna Wola Głogów
6SAVAGE (3)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)062,96043,2570 PLN
   SP / POL / stallion / 1992 / Adam / Szaruga\Wisus
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
7ROADRUNNER 4 (25)JarosławPORĘBA064,52046,5070 PLN
   Wurtenberg / GER / gelding / 1993 / Raphael Son / Cordia
   - / Jarosław Poręba
    OSK Sobin
8MYLADY (101)KrzysztofLUDWICZAK062,58435,5370 PLN
   HOLSZTYN / GER / mare / 1997 / Chambertin / E-Christine\Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
9LEO (7)JakubKRZYŻOSIAK071,36445,61
   SP/Holst. / GER / stallion / 1998 / Lennon / Zakonda\Lacapo
   - / W. John, S. Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
10ILDAGO (95)MichałKAŹMIERCZAK067,40752,69
   SP / POL / stallion / 1998 / Qumball / Ilona\Windwurf
   - / SK Leśna Wola
    KJ Leśna Wola Głogów
11HBC LAKE BID (80)ŁukaszWASILEWSKI061,80835,74
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Kaja i\Cascavelle
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
12JURAND (71)KrzysztofPOŁCZYŃSKI060,70844,05
   WLKP / POL / gelding / 1995 / Jankes / Iwa\Ink
   - / Krzysztof Połczyński
    GLKS Sokół Damasławek
13VW RANDON (5)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)462,49
   Holszt. / NED / gelding / 1993 / Sacramentoson / Randi
   - / Leszek Wielgórski
    KJ Trachy Gliwice
14GASBI 144 (229)TomaszKLEIN463,23
   
   
    KJ Turbud Brzeg
15QUATRO (68)SławomirKLÓSKA463,59
   Olden. / - / stallion / 1998 / Quatro B / Kordoba\Lorbas
   - / Chemik Lak Jerzy Krieger
    KJ Lotus Poznań
16BOLERO DE RAVEL (193)MściwojKIECOŃ466,31
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    KJ Agro-Handel Śrem
17CARAVELLA (226)AntoniCHŁAPOWSKI859,82
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
18EREMITA (4)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)862,25
   xo / POL / stallion / 1998 / Veritas / Emigracja\Hipokryta
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
19CARLOS (23)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA862,72
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Celina\Cekin
   - / Mieczysław Śwętochowski
    KJ Picador Wrocław
20AKCENT (129)AgataSZYMONIAK (JM.1991)862,76
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko
21LACRIMA (6)MagdalenaKOWALSKA863,49
   Pół. Aust. / POL / mare / 1995 / Lombard / Lukrecja\Akcept
   - / Ireneusz Kowalski
    KJ Trachy Gliwice
22SEWILLA (42)DawidRAKOCZY863,66
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Segowia\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
23ARAVEL II (91)Grzegorz A.KUBIAK863,79
   SP / POL / stallion / 2000 / Luron / Atletyka
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
24KOHORTA (29)MagdalenaGRAJEWSKA1261,09
   XX / POL / mare / 1995 / Five Star Camp / Kosmonautka\Dniepr
   - / Dariusz Grajewski
    LKJ Platan Wrocław
25SPECIAL FLY (14)MarcinBĘTKOWSKI1261,50
   - / IRL / gelding / -
   
    JKS Fer-Więckowice
26CHEYENN 378 (127)LeszekWARZECHA1261,58
   Holszt. / GER / mare / 1997 / Capitol / -
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
27KADRYL (10)MateuszKRZYŻOSIAK1580,07
   Wlkp. / POL / gelding / 1990 / Kondor / Kasandra\Akropol
   - / SJ WKS Śląsk
    WKS Śląsk Wrocław
28SILISTRJA (49)JacekBUCKI1659,89
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Silesia\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
29COTTON CLUB (144)BeataSTRZAŁKOWSKA1664,47
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
 WELUR (194)MściwojKIECOŃElim.
   SP / POL / gelding / 1999 / Luron / Wela\Despota
   - / Kamil Bęski
    KJ Agro-Handel Śrem
 LATERAN-IKAR (21)PaulinaBAROSZRez.
   Trak. / - / stallion / 1993 / Lombard / Ilatta
   - / Stanisław Barosz
    LKJ Ochaby

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/7
Liczba skoków (Jumps)
13/8
Dystans (m)
420/290
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
72/50
Startowało koni
31
Ukończyło koni
29
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 21-23 września 2007
Wydruk: 23-09-2007 16:55:50
7* - LL
Data: 22-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7* - LL -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 7*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--19HUK (235)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)039,02
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--19HS GRAFIT I (242)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)040,59
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
1--19MICKEY MOUSE (243)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)041,66
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--19KARAT (244)JessicaKASZTELAN (JM.1993)041,79
   Kuc / POL / gelding / 1995 / Witeź / Kinga I/Huk
   
    KJ CH Jaszkowo
1--19PIOSENKA (236)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)042,77
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--19BILLY (240)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)044,00
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--19MAGIC (237)AnnaPRZONDO (JM.1993)044,07
   New Forest / NED / mare / 1994 / Kantje's Ronaldo / Femke's Cassandra
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--19CONTENDRO SON (201)PawełCHUDZIAK044,75
   - / GER / - / 2002
   
    KS Idmar Krajkowo
1--19MON AMIE (241)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)045,59
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--19HABER (172)RomanBARTKOWIAK045,77
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--19DARTAN (116)GrzegorzJAROSZEWSKI045,89
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--19JEREMI (12)IzabelaMATYSIAK (JM.1991)047,08
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
1--19CHELLANO'S (177)ŁukaszWASILEWSKI048,15
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--19WAVANTOS (176)ŁukaszWASILEWSKI048,91
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--19IBIZA (53)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)049,00
   - / - / mare / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--19IBIZA (53)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)050,49
   - / - / mare / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--19PARNAS (233)BorysKRAMER (J.1989)050,98
   
   
    BKS Kłos Budzyń
1--19CHELLANO'S (177)ŁukaszWASILEWSKI052,26
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--19PARNAS (233)BorysKRAMER (J.1989)053,93
   
   
    BKS Kłos Budzyń
20--22LION (245)TomaszGORZANIAK (JM.1992)440,47
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Hebron / Lambada
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
20--22CZARNY KOŃ (247)AureliaGANNAR444,41
   
   
    Niezrzeszona
20--22RAISA (238)AnnaPRZONDO (JM.1993)446,28
   - / ENG / mare / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
23--24KARAT (244)JessicaKASZTELAN (JM.1993)561,65
   Kuc / POL / gelding / 1995 / Witeź / Kinga I/Huk
   
    KJ CH Jaszkowo
23--24BRODZIC (13)RafałCHORODEŃSKI563,40
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
 MICKEY MOUSE (243)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)Elim.
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 CZARNY KOŃ (247)AureliaGANNARElim.
   
   
    Niezrzeszona
 DALLAS (239)AnnaPRZONDO (JM.1993)Elim.
   - / POL / gelding / 1999 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
60
Startowało koni
27
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 21-23 września 2007
Wydruk: 23-09-2007 16:56:00
8* - L
Data: 22-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8* - L -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 8*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--45CZARLI (206)EmiliaPTAK046,11
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
1--45RONALD (184)RoxannaBOERSMA (JM.1994)047,26
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--45HUK (235)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)047,57
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--45HOJRAK (174)KatarzynaWOŹNIAK048,42
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--45FAROUK Z (77)JowitaDZIEDZIC (J.1990)048,64
   - / BEL / gelding / 2002 / French Buffet / Raduga
   - / Jowita Dziedzic
    GLKS Sokół Damasławek
1--45LUGANA H (110)MaksymilianWECHTA (JM.1993)049,44
   HOLSZTYN / GER / mare / 1994 / Loutano / Candie\Rainando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
1--45QUEST (117)NataliaOGRODNIK049,75
   OLDEN. / GER / stallion / 2001 / Quando-Qoanto / Leona\Leopard
   
    LKS Cwał Poznań
1--45PIOSENKA (236)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)050,05
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--45WUDU (205)EmiliaPTAK050,09
   Wlkp. / POL / stallion / 2001 / Ignac / Wenus\Orange Bay
   - / Jarosław Baran
    WKS Śląsk Wrocław
1--45RODAN (58)JoannaKOMORNICZAK050,27
   - / POL / gelding / 2001
   
    KJ Dominanta Kicin
1--45KWANGO (215)AgataNIETOPIEL050,34
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Baldram / Kwatera\Kondor
   - / Agata Nietopiel
    SKJ Tradycja Stebnica
1--45ROSALIE (185)RoxannaBOERSMA (JM.1994)050,40
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--45KLEINE FEE (183)HubertPOLOWCZYK (J.1989)050,63
   
   
    KJ Cavallo Bonin
1--45RAISA (238)AnnaPRZONDO (JM.1993)050,96
   - / ENG / mare / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--45HUBAL (214)SylwesterKOSIŃSKI051,08
   
   
    SKJ Tradycja Stebnica
1--45ALOSCHA (32)IrenaHASIK051,08
   SP / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--45ARTEDEUSZ (52)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)051,66
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Dłużnik / Artedora\Posejdon
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
1--45JEREMI (12)IzabelaMATYSIAK (JM.1991)051,99
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
1--45GAUDI M (83)MarikaKWAŚNIEWSKA052,06
   
   
    KJ Zagorów
1--45VLORET B (36)JoannaKRZYŻOSTANIAK052,25
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--45DOCENT (203)AndrzejKUŚWIK052,42
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Markiez V / Delicja
   
    KJ Wolica Kalisz
1--45KROPKA (211)RomanBARTKOWIAK053,15
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--45MAURETANIA (210)RomanBARTKOWIAK053,32
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--45WAVANTOS (176)ŁukaszWASILEWSKI053,60
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--45CONTENDRO SON (201)PawełCHUDZIAK054,31
   - / GER / - / 2002
   
    KS Idmar Krajkowo
1--45CRUKS DAIR (252)RobertRATAJCZAK054,76
   Belgisches WB / BEL / gelding / 1994 / Calvados / Jennya\Fend L'Air
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--45BARON (181)HubertPOLOWCZYK (J.1989)055,00
   
   
    KJ Cavallo Bonin
1--45KROPKA (211)RomanBARTKOWIAK055,29
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--45WAAT QUICK (121)WeronikaSOŁTYSIAK055,60
   
   
    JKS Przybyszewo
1--45BRODZIC (13)RafałCHORODEŃSKI056,00
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
1--45ARKO S (124)WojciechSZESZYCKI056,62
   
   
    LZS Lech Gniezno
1--45RUBIN (139)JoannaKRZYŻOSTANIAK056,64
   - / - / gelding / 1993 / Rancouver / Elana\ Przedświt
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--45SZREK (62)KarolinaKOZŁOWSKA056,66
   
   
    KJ Atrium Swarzędz
1--45VEROLIEN (180)HubertPOLOWCZYK (J.1989)057,35
   
   
    KJ Cavallo Bonin
1--45ALPINA (246)DanielWIELICZKO057,64
   
   
    LUKS Nysa Gubin
1--45WACANTOS (175)ŁukaszWASILEWSKI057,86
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--45HURON (94)Grzegorz A.KUBIAK057,97
   SP / POL / mare / 2003 / Luron / Henrietta
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
1--45CARLOS Z (178)HubertPOLOWCZYK (J.1989)058,31
   
   
    KJ Cavallo Bonin
1--45QUALITY BOY (104)MateuszKRZYŻOSIAK058,34
   Hol. / GER / gelding / 2001 / Quidam de Revel / Arouneen
   - / Damian Wechta
    WKS Śląsk Wrocław
1--45CAREN (98)MichałKAŹMIERCZAK058,37
   HOLSZT. / GER / mare / 2002 / Carpaccio / Corona
   - / Alina Ryszar Walas
    KJ Leśna Wola Głogów
1--45WOLSBROEK (179)HubertPOLOWCZYK (J.1989)058,43
   
   
    KJ Cavallo Bonin
1--45WAAT QUICK (121)WeronikaSOŁTYSIAK058,87
   
   
    JKS Przybyszewo
1--45ORUNIA (11)MateuszKRZYŻOSIAK059,47
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
1--45KSERKSES (171)JacekMURACZEWSKI059,57
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--45LEGO (97)MichałKAŹMIERCZAK064,32
   SP / POL / stallion / 2000 / Elvis / Luna\Lombard
   - / Alina Ryszard Walas
    KJ Leśna Wola Głogów
46--56RONALD (184)RoxannaBOERSMA (JM.1994)445,32
   
   
    KJ HBC Lasocice
46--56RODAN (58)JoannaKOMORNICZAK450,79
   - / POL / gelding / 2001
   
    KJ Dominanta Kicin
46--56ARENA (35)JoannaKRZYŻOSTANIAK451,08
   SP / POL / mare / 2003 / Castiglione L / Akcja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
46--56WUDU (205)EmiliaPTAK452,35
   Wlkp. / POL / stallion / 2001 / Ignac / Wenus\Orange Bay
   - / Jarosław Baran
    WKS Śląsk Wrocław
46--56CARPACIO (182)HubertPOLOWCZYK (J.1989)453,03
   
   
    KJ Cavallo Bonin
46--56SZREK (62)KarolinaKOZŁOWSKA453,90
   
   
    KJ Atrium Swarzędz
46--56WOLSBROEK (179)HubertPOLOWCZYK (J.1989)456,47
   
   
    KJ Cavallo Bonin
46--56POLONEZ (155)HubertKIERZNOWSKI457,54
   - / POL / stallion / 2003 / Nameless / Polana
   - / SK Kietlów
    KJ Kietlów
46--56CARLOS Z (178)HubertPOLOWCZYK (J.1989)459,73
   
   
    KJ Cavallo Bonin
46--56ROKATOR (51)KatarzynaBĄK (J.1989)459,98
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
46--56LENOX (159)AnnaKIERZNOWSKA461,80
   - / GER / gelding / 1999 / Levantos / Liandra
   - / Anna Kierznowska
    KJ Kietlów
57--62ROSALIE (185)RoxannaBOERSMA (JM.1994)845,56
   
   
    KJ HBC Lasocice
57--62LION (245)TomaszGORZANIAK (JM.1992)847,93
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Hebron / Lambada
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
57--62CARPACIO (182)HubertPOLOWCZYK (J.1989)850,02
   
   
    KJ Cavallo Bonin
57--62HS GRAFIT I (242)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)852,33
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
57--62HABER (172)RomanBARTKOWIAK853,09
   
   
    KJ CH Jaszkowo
57--62POLONEZ (155)HubertKIERZNOWSKI860,58
   - / POL / stallion / 2003 / Nameless / Polana
   - / SK Kietlów
    KJ Kietlów
63MAURETANIA (210)RomanBARTKOWIAK1254,85
   
   
    KJ CH Jaszkowo
64KAMPANIA (115)MiriamKUNCEWICZ1870,17
   
   
    LKS Cwał Poznań
 TATERNIK (202)AndrzejKUŚWIKElim.
   SP / POL / stallion / 1999 / Orkisz / Tamatawa\Alger
   - / Andrzej Kuświk
    KJ Wolica Kalisz
 WAREG (31)IrenaHASIKElim.
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 SENGAJ (160)AnnaKIERZNOWSKAElim.
   - / POL / gelding / 2001 / Niels / Sekwencja
   - / Anna Kierznowska
    KJ Kietlów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
66
Startowało koni
67
Ukończyło koni
64
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 21-23 września 2007
Wydruk: 23-09-2007 16:56:05
9 A* - P
Data: 22-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 A* - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 9 A*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BARON (181)HubertPOLOWCZYK (J.1989)047,58300 PLN
   
   
    KJ Cavallo Bonin
2KWANGO (215)AgataNIETOPIEL050,51200 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Baldram / Kwatera\Kondor
   - / Agata Nietopiel
    SKJ Tradycja Stebnica
3KLEINE FEE (183)HubertPOLOWCZYK (J.1989)051,34100 PLN
   
   
    KJ Cavallo Bonin
4LENOX (159)AnnaKIERZNOWSKA051,49
   - / GER / gelding / 1999 / Levantos / Liandra
   - / Anna Kierznowska
    KJ Kietlów
5ARENA (35)JoannaKRZYŻOSTANIAK051,94
   SP / POL / mare / 2003 / Castiglione L / Akcja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6WACANTOS (175)ŁukaszWASILEWSKI051,98
   
   
    KJ HBC Lasocice
7VLORET B (36)JoannaKRZYŻOSTANIAK052,71
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8FAROUK Z (77)JowitaDZIEDZIC (J.1990)053,15
   - / BEL / gelding / 2002 / French Buffet / Raduga
   - / Jowita Dziedzic
    GLKS Sokół Damasławek
9CANTANIS (141)AmeliaBACHANEK058,95
   HOLSZT / GER / stallion / 1995 / Cantus / Aline\Latino
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
10CAREN (98)MichałKAŹMIERCZAK059,74
   HOLSZT. / GER / mare / 2002 / Carpaccio / Corona
   - / Alina Ryszar Walas
    KJ Leśna Wola Głogów
11CERKIEW (220)ŁukaszTROSZCZYŃSKI060,53
   
   
    KJ CH Jaszkowo
12QUALITY BOY (104)MateuszKRZYŻOSIAK060,55
   Hol. / GER / gelding / 2001 / Quidam de Revel / Arouneen
   - / Damian Wechta
    WKS Śląsk Wrocław
13FAPSORT (137)DawidWOJCIECHOWSKI440,10
   SP / POL / stallion / 1998 / Polonus / Fahima\Hipokras
   - / SO Sieraków
    KJ Agro-Handel Śrem
14CZARLI (206)EmiliaPTAK447,36
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
15HOJRAK (174)KatarzynaWOŹNIAK449,02
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
16LUGANA H (110)MaksymilianWECHTA (JM.1993)450,06
   HOLSZTYN / GER / mare / 1994 / Loutano / Candie\Rainando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
17ALOSCHA (32)IrenaHASIK451,54
   SP / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
18ARTEDEUSZ (52)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)452,90
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Dłużnik / Artedora\Posejdon
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
19CRUKS DAIR (252)RobertRATAJCZAK452,95
   Belgisches WB / BEL / gelding / 1994 / Calvados / Jennya\Fend L'Air
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
20SENGAJ (160)AnnaKIERZNOWSKA453,55
   - / POL / gelding / 2001 / Niels / Sekwencja
   - / Anna Kierznowska
    KJ Kietlów
21QUEST (117)NataliaOGRODNIK459,80
   OLDEN. / GER / stallion / 2001 / Quando-Qoanto / Leona\Leopard
   
    LKS Cwał Poznań
22ORUNIA (11)MateuszKRZYŻOSIAK459,81
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
23RUBIN (139)JoannaKRZYŻOSTANIAK460,63
   - / - / gelding / 1993 / Rancouver / Elana\ Przedświt
   
    KJ Agro-Handel Śrem
24DARIWA (199)MarcinMATELSKI460,82
   SP / POL / mare / 2002 / Etos / Donja I\Gloster
   - / Ferdynand Szczepaniak
    KJ Agro-Handel Śrem
25LEGO (97)MichałKAŹMIERCZAK464,82
   SP / POL / stallion / 2000 / Elvis / Luna\Lombard
   - / Alina Ryszard Walas
    KJ Leśna Wola Głogów
26HUBAL (214)SylwesterKOSIŃSKI849,53
   
   
    SKJ Tradycja Stebnica
27WAREG (31)IrenaHASIK852,30
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
28KSERKSES (171)JacekMURACZEWSKI855,15
   
   
    LKS Cwał Poznań
29PREMIERE (198)MarcinMATELSKI855,41
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
30VEROLIEN (180)HubertPOLOWCZYK (J.1989)861,21
   
   
    KJ Cavallo Bonin
31KAPER (143)BeataSTRZAŁKOWSKA967,89
   - / POL / stallion / 2000 / Landos II / Klaudia\Mangan
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
32GAUDI M (83)MarikaKWAŚNIEWSKA1255,68
   
   
    KJ Zagorów
33KAMPANIA (115)MiriamKUNCEWICZ1258,39
   
   
    LKS Cwał Poznań
34ROKATOR (51)KatarzynaBĄK (J.1989)1264,91
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
35ALPINA (246)DanielWIELICZKO1368,17
   
   
    LUKS Nysa Gubin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
66
Startowało koni
35
Ukończyło koni
35
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 21-23 września 2007
Wydruk: 23-09-2007 16:56:11
9* - P
Data: 22-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9* - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 9*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GAYALL (46)JacekBUCKI048,96300 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2TOSCANIA (47)JacekBUCKI049,31200 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3PANKRACY (18)MarekZIOMEK055,37100 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Pithagoras / Happy Lady
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
4CZUNITA K (209)BorysKRAMER (J.1989)055,84
   
   
    BKS Kłos Budzyń
5MALAJKA (213)NataliaWŁODARCZAK056,00
   Wlkp. / - / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6ALGERIA D (78)NataliaGASZYŃSKA-BĄK (JM.1993)056,16
   Kuc / POL / mare / 2002 / Nurjev / Astra\Dethmer
   - / N. Gaszyńska-Bąk
    GLKS Sokół Damasławek
7CYRON (169)KlaudynaBŁASZAK056,61
   
   
    LKS Cwał Poznań
8HIPIS (230)SławomirKLÓSKA057,41
   
   
    KJ Lotus Poznań
9ARGUS (161)MarekODZIMEK059,12
   OLDEN. / GER / gelding / 1997 / Argentinus / Wentina\Gervantus I
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
10FAWORYT (212)NataliaWŁODARCZAK061,08
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
11RAVEN (60)SławomirKLÓSKA061,55
   
   
    KJ Lotus Poznań
12KONI (65)AgnieszkaNOWAK061,80
   
   
    JKS Przybyszewo
13LAKITA 0005 (1)PaulinaKOZA062,33
   HANN / GER / mare / 1999 / Laptop / Welfra
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
14RETTA (61)SławomirKLÓSKA062,71
   
   
    KJ Lotus Poznań
15CHADALLY (93)Grzegorz A.KUBIAK064,47
   SP / POL / mare / 2001 / Coronel / -
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
16KARTEL (37)JoannaKRZYŻOSTANIAK064,94
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17STANFILD (2)PaulinaKOZA064,99
   HANN / GER / gelding / 2001
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
18BERDYSZ (114)MiriamKUNCEWICZ066,51
   
   
    LKS Cwał Poznań
19ONLY YOU (76)KrzysztofPOŁCZYŃSKI168,67
   SP / POL / stallion / 2002 / Igman / Octet\Careful
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
20LUDO (59)SławomirKLÓSKA453,75
   - / POL / gelding / 2001
   
    KJ Lotus Poznań
21VENUS (79)NataliaRÓŻAK456,17
   SP / POL / mare / 2001 / Carnut / Viktoria
   - / S. Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
22LOSTERICO (163)MarekODZIMEK459,44
   DR / GER / - / 2000 / Lucky Luke / Isabell\Ico
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
23LEONARDO (165)JakubWINTER460,07
   HOLST / - / gelding / 1997 / Levantos I / Minjella\Aztec Prince
   - / Jakub Winter
    LZS Lech Gniezno
24DONIA LAGOMERA (189)TadeuszPEŁESZUK460,67
   SP / POL / mare / 1998 / Elvis / Łaba/Akwen
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno
25WALANTAINES (136)MateuszWOJCIECHOWSKI461,08
   SP / POL / stallion / 2002 / Wanta / Lambada
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
26ARIADOS (207)HubertLUDWICZAK461,63
   HOL / GER / wałach / 1999 / Ariadus / Kathlen B\Galant Vert
   - / Andrzej Kramer
    Niezrzeszony
27ROTMISTRZ (138)MonikaLEBIODA466,46
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Rycerz / Rata\Orkisz
   - / Monika Lebioda
    KJ Jeziorki-Osieczna
28ALCATRAZ (145)MartynaKOŁODZIEJCZAK466,54
   
   
    KJ Cavallo Bonin
29RAKSA (170)DanielWIELICZKO568,66
   SP / POL / mare / 1994 / Hiacynt / Radula
   - / Daniel Wieliczko
    LUKS Nysa Gubin
30NERON (105)ŁukaszSZUSTOROWSKI569,10
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
31BACA (208)BorysKRAMER (J.1989)672,77
   
   
    BKS Kłos Budzyń
32GALANT (156)HubertKIERZNOWSKI673,09
   - / POL / stallion / 2000 / Elvis / Gawona
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
33CARAT (162)MarekODZIMEK673,89
   - / POL / stallion / 2001 / Adrian / Corsa\Componist
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
34WIANKA (234)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)859,45
   
   
    JKS Fer Więckowice
35CARMEN (70)JakubOLESIEJUK970,18
   - / GER / mare / 2002 / Contendro / Emotion
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
36LASCARETTO (164)JakubWINTER1367,81
   
   
    LZS Lech Gniezno
37CZTAN (45)JacekBUCKI1888,93
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 LARRON (142)AmeliaBACHANEKElim.
   
   
    KJ Cavallo Bonin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
38
Ukończyło koni
37
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 21-23 września 2007
Wydruk: 23-09-2007 16:56:21
10* - N
Data: 22-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10* - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 10*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ASTERIX (87)JarosławSKRZYCZYŃSKI046,08400 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Elvis / Ajanta\Aloube Z
   - / P.P.H.Szumlakowski Sp. z o.o.
    KJ Absolut
2CYRON (169)KlaudynaBŁASZAK047,76300 PLN
   
   
    LKS Cwał Poznań
3WINNER (40)DawidRAKOCZY048,67150 PLN
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
4TOSCANIA (47)JacekBUCKI048,81100 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5EXSPOSITA (107)OliwiaWIERZBOWSKA048,9850 PLN
   - / - / mare / 1998
   
    KJ Wechta Rosnówko
6BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (81)ŁukaszWASILEWSKI049,08
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
7WILIA (8)JakubKRZYŻOSIAK049,20
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Oder / Weronika\Conor Pass
   - / Zenon Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
8DAKAR Z (92)Grzegorz A.KUBIAK049,69
   
   
    KJ Uniglob Gozdów
9CZUNITA K (209)BorysKRAMER (J.1989)050,56
   
   
    BKS Kłos Budzyń
10CLAUDIUS (190)MściwojKIECOŃ052,21
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
11BOLIWIA (108)OliwiaWIERZBOWSKA053,55
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
12TURBUD IWA (228)TomaszKLEIN053,62
   - / POL / mare / 2001 / Nurjev / Iluzja
   - / Zbigniew Łoś
    KJ Turbud Brzeg
13ENGEL (89)JarosławSKRZYCZYŃSKI054,38
   SP / POL / stallion / 1999 / Le Volteire / Enigma\Genius
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
14RAKSA (170)DanielWIELICZKO054,52
   SP / POL / mare / 1994 / Hiacynt / Radula
   - / Daniel Wieliczko
    LUKS Nysa Gubin
15DEL COR (134)JoannaCHRUŚCIEWICZ057,08
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
16CARAT (162)MarekODZIMEK058,49
   - / POL / stallion / 2001 / Adrian / Corsa\Componist
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
17WIANKA (234)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)058,88
   
   
    JKS Fer Więckowice
18RUBIKON K (232)BorysKRAMER (J.1989)059,07
   
   
    BKS Kłos Budzyń
19FAWORYT (212)NataliaWŁODARCZAK060,54
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
20LEONARDO (165)JakubWINTER061,45
   HOLST / - / gelding / 1997 / Levantos I / Minjella\Aztec Prince
   - / Jakub Winter
    LZS Lech Gniezno
21RADON (75)ZofiaPOŁCZYŃSKA061,68
   SP / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   - / Dawid Rakoczy
    GLKS Sokół Damasławek
22KONI (65)AgnieszkaNOWAK061,72
   
   
    JKS Przybyszewo
23GALANT (156)HubertKIERZNOWSKI061,97
   - / POL / stallion / 2000 / Elvis / Gawona
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
24KANTARA (231)ŁukaszTROSZCZYŃSKI062,40
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
25WALANTAINES (136)MateuszWOJCIECHOWSKI062,95
   SP / POL / stallion / 2002 / Wanta / Lambada
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
26RANDIOSO (157)HubertKIERZNOWSKI063,05
   SP / POL / gelding / 1999 / Grandioso / Rugwida
   - / Maciej Gałkiewicz
    KJ Kietlów
27HIGGINS (197)JacekTARKA063,50
   HANN / GER / stallion / 2000 / Heraldik / Felicitas\ For Pleasure
   - / Heinrich Burmester
    KJ Vertus Łódź
28LOSTERICO (163)MarekODZIMEK063,71
   DR / GER / - / 2000 / Lucky Luke / Isabell\Ico
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
29URGENT (90)JarosławSKRZYCZYŃSKI063,99
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Ojasper / Zytani\Wahtamin
   - / Jacek Tarczyński
    KJ Absolut
30UMARINA (73)KrzysztofPOŁCZYŃSKI064,01
   KWPN / NED / mare / 2001 / Indoctro / Marina
   - / Marek Odzimek
    GLKS Sokół Damasławek
31MADISON (248)WojciechDAHLKE (JM.1992)065,06
   KWPN / NED / stallion / 1994
   
    BKS Kłos Budzyń
32STANFILD (2)PaulinaKOZA065,27
   HANN / GER / gelding / 2001
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
33ARIADOS (207)HubertLUDWICZAK065,50
   HOL / GER / wałach / 1999 / Ariadus / Kathlen B\Galant Vert
   - / Andrzej Kramer
    Niezrzeszony
34SMIRANA (118)WeronikaSOŁTYSIAK066,27
   KWPN / NED / mare / 1999 / Creol / Esmiran
   - / Weronika Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
35TMN CORIANA (85)JarosławSKRZYCZYŃSKI168,76
   
   
    KJ Absolut
36VANDAMME (250)KrystianOGRABEK169,03
   
   
    BKS Kłos Budzyń
37CONOWARLIENKO (167)LeszekWARZECHA271,29
   
   
    LZS Lech Gniezno
38CZTAN (45)JacekBUCKI271,45
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
39URLICH (158)HubertKIERZNOWSKI445,08
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Calvados / Patricia\Kroongraaf
   - / M. Naryniecka-Reszuta
    KJ Kietlów
40NIL (195)NawojkaKIECOŃ449,12
   
   
    LUKS Nysa Gubin
41PANKRACY (18)MarekZIOMEK459,10
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Pithagoras / Happy Lady
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
42DONIA LAGOMERA (189)TadeuszPEŁESZUK459,47
   SP / POL / mare / 1998 / Elvis / Łaba/Akwen
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno
43CAMILLO SON (109)OliwiaWIERZBOWSKA461,19
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
44ARGUS (161)MarekODZIMEK461,27
   OLDEN. / GER / gelding / 1997 / Argentinus / Wentina\Gervantus I
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
45GIORGIO (54)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)462,80
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
46QUATRO (57)JakubOLESIEJUK463,33
   HOL. / GER / gelding / 2001 / Quinar / Larissa\Concerto II
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
47CORRERO (140)AmeliaBACHANEK463,34
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Claudio / Finja XIII\Contender
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
48KOPCIUSZEK (186)RafałBARAN464,52
   
   
    OSK Sobin
49MALAJKA (213)NataliaWŁODARCZAK465,56
   Wlkp. / - / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
50QUINTUS (67)JakubOLESIEJUK567,77
   - / GER / gelding / 2001 / Quinar / My Lady III
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
51LASCARETTO (164)JakubWINTER775,83
   
   
    LZS Lech Gniezno
52ALCATRAZ (145)MartynaKOŁODZIEJCZAK778,80
   
   
    KJ Cavallo Bonin
53LAMBADA (20)MarekZIOMEK852,20
   Oldenburg / GER / mare / 1997 / Landkaiser / Papaya\Pablo
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
54ELEKTOR (28)LesławGERLACZYŃSKI855,41
   - / POL / gelding / 1993 / Eurial / Ariadna\Aspirant
   - / Krystyna Gerlaczyńska
    KJ Hubertus Biały Bór
55LUDO (59)SławomirKLÓSKA856,35
   - / POL / gelding / 2001
   
    KJ Lotus Poznań
56BAJERA (224)ŁukaszTROSZCZYŃSKI857,14
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
57ALGERIA D (78)NataliaGASZYŃSKA-BĄK (JM.1993)859,19
   Kuc / POL / mare / 2002 / Nurjev / Astra\Dethmer
   - / N. Gaszyńska-Bąk
    GLKS Sokół Damasławek
58KARTEL (37)JoannaKRZYŻOSTANIAK970,99
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
59LARCARA (249)WojciechDAHLKE (JM.1992)1071,39
   
   
    BKS Kłos Budzyń
60VENUS (79)NataliaRÓŻAK1257,86
   SP / POL / mare / 2001 / Carnut / Viktoria
   - / S. Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
61GAYALL (46)JacekBUCKI1259,27
   SP / POL / stallion / 2001 / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
62DOCENT (203)AndrzejKUŚWIK1259,70
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Markiez V / Delicja
   
    KJ Wolica Kalisz
63DONNA ROBINIA (221)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1262,93
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
64KALWADOS (22)PaulinaBAROSZ1472,49
   SP / POL / gelding / 1998 / Żyrant / Knieja
   - / Stanisław Barosz
    LKJ Ochaby
 TATERNIK (202)AndrzejKUŚWIKElim.
   SP / POL / stallion / 1999 / Orkisz / Tamatawa\Alger
   - / Andrzej Kuświk
    KJ Wolica Kalisz
 BERDYSZ (114)MiriamKUNCEWICZElim.
   
   
    LKS Cwał Poznań
 CANTANIS (141)AmeliaBACHANEKElim.
   HOLSZT / GER / stallion / 1995 / Cantus / Aline\Latino
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
 MATRIX (251)KrystianOGRABEKElim.
   SP / - / stallion / 2001 / Nurjev / Miss
   
    BKS Kłos Budzyń
 LAKITA 0005 (1)PaulinaKOZAElim.
   HANN / GER / mare / 1999 / Laptop / Welfra
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
 LARRON (142)AmeliaBACHANEKRez.
   
   
    KJ Cavallo Bonin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
70
Ukończyło koni
64
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 21-23 września 2007
Wydruk: 23-09-2007 16:56:30
11 - C
Data: 22-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - C -zwykły - Mała Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1UTOPIA (66)JacekZAGOR054,42800 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Phin Phin / Gallisto\Burggraaf
   - / Largo S.A.
    Largo S.A.
2BAJOU DU ROUET (99)KrzysztofLUDWICZAK057,43600 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 2001 / Baloubet du Rouet / F-Viva\Calando I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
3AMANT (17)TomaszKUMOREK058,63400 PLN
   XO / POL / gelding / 1995 / Fan Bej / Amba\Rosan
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
4TORADO (100)KrzysztofLUDWICZAK059,66300 PLN
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
5SILISTRJA (49)JacekBUCKI061,63200 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Silesia\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6COTTON CLUB (144)BeataSTRZAŁKOWSKA063,3125 PLN
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
7CHESTELLO (196)JacekTARKA064,4225 PLN
   HANN / GER / gelding / 1992 / Charmant / Milanka\ Floron
   - / Christiane Simon
    KJ Vertus Łódź
8KAROLINKA CZE-KO-ROL (48)JacekBUCKI065,5825 PLN
   WLKP / POL / mare / 1998 / Baryton / Kryniczanka\Dalton
   - / jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
9VW RANDON (5)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)065,9425 PLN
   Holszt. / NED / gelding / 1993 / Sacramentoson / Randi
   - / Leszek Wielgórski
    KJ Trachy Gliwice
10LACRIMA (6)MagdalenaKOWALSKA066,0725 PLN
   Pół. Aust. / POL / mare / 1995 / Lombard / Lukrecja\Akcept
   - / Ireneusz Kowalski
    KJ Trachy Gliwice
11LAO (123)WojciechSZESZYCKI067,2025 PLN
   Oldenburg / GER / stallion / 2000 / Landsieger / Romantika\Romancier
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
12WELUR (194)MściwojKIECOŃ067,2525 PLN
   SP / POL / gelding / 1999 / Luron / Wela\Despota
   - / Kamil Bęski
    KJ Agro-Handel Śrem
13WELTINO (24)RafałBARAN169,0225 PLN
   OLD. / GER / gelding / 1998 / Wie Weltmeyer / Cantelli
   - / Jarosław Poręba
    OSK Sobin
14LATERAN-IKAR (21)PaulinaBAROSZ171,9625 PLN
   Trak. / - / stallion / 1993 / Lombard / Ilatta
   - / Stanisław Barosz
    LKJ Ochaby
15SEWILLA (42)DawidRAKOCZY455,2125 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Segowia\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
16CALANDA (106)OliwiaWIERZBOWSKA458,95
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
17GRAF PILOX (191)MściwojKIECOŃ460,82
   HANN / GER / stallion / 2001 / Wogenbrecher / Gremlin
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
18NIL (195)NawojkaKIECOŃ463,22
   
   
    LUKS Nysa Gubin
19QUATRO (68)SławomirKLÓSKA463,38
   Olden. / - / stallion / 1998 / Quatro B / Kordoba\Lorbas
   - / Chemik Lak Jerzy Krieger
    KJ Lotus Poznań
20MADABA (216)JanKUREK (J.1989)464,36
   Młp. / POL / mare / 1997 / Dżamir / Malta\Manhpttan
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
21TURBUD IWA (228)TomaszKLEIN465,63
   - / POL / mare / 2001 / Nurjev / Iluzja
   - / Zbigniew Łoś
    KJ Turbud Brzeg
22CARTER (125)LeszekWARZECHA465,84
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
23ELEKTOR (28)LesławGERLACZYŃSKI465,86
   - / POL / gelding / 1993 / Eurial / Ariadna\Aspirant
   - / Krystyna Gerlaczyńska
    KJ Hubertus Biały Bór
24CALAMBRIA (217)JanKUREK (J.1989)466,34
   SP / POL / mare / 1998 / Ober / Kriszuna\Kokoschka
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
25RANDIOSO (157)HubertKIERZNOWSKI466,72
   SP / POL / gelding / 1999 / Grandioso / Rugwida
   - / Maciej Gałkiewicz
    KJ Kietlów
26YOUNG LADY (103)ŁukaszSZUSTOROWSKI467,27
   Hol. / GER / mare / 2000 / Cambridge / G-Christine\Carolus I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
27ENGEL (89)JarosławSKRZYCZYŃSKI570,65
   SP / POL / stallion / 1999 / Le Volteire / Enigma\Genius
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
28LARCARA (249)WojciechDAHLKE (JM.1992)778,32
   
   
    BKS Kłos Budzyń
29IKARUS (41)DawidRAKOCZY780,55
   SP / POL / gelding / 2000 / Empiryk / Inwencja\Fred
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
30ARISTO (135)MateuszWOJCIECHOWSKI859,80
   SP / POL / gelding / 1997 / Caletto's Son / Artystka\Tamaryn
   - / Sabrina Szablewska
    KJ Agro-Handel Śrem
31URLICH (158)HubertKIERZNOWSKI861,87
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Calvados / Patricia\Kroongraaf
   - / M. Naryniecka-Reszuta
    KJ Kietlów
32KATALONIA (122)WojciechSZESZYCKI862,75
   SP / POL / mare / 1998 / Rytm / Kronika\ Hacel
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
33LEONARDO (113)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)866,32
   SP / GER / stallion / 1996 / Loxgraf / Donka\Alcatraz
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
34MADISON (248)WojciechDAHLKE (JM.1992)867,08
   KWPN / NED / stallion / 1994
   
    BKS Kłos Budzyń
35GIOCONDA (74)ZofiaPOŁCZYŃSKA867,58
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
36URGENT (90)JarosławSKRZYCZYŃSKI971,80
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Ojasper / Zytani\Wahtamin
   - / Jacek Tarczyński
    KJ Absolut
37SOKRATES (120)TomaszKLEIN985,64
   KWPN / NED / stallion / 1999 / Corrado / Notre Dame\Argentinus
   Greve / WSMiZ w Lesznie
    KJ Turbud Brzeg
38DEL COR (134)JoannaCHRUŚCIEWICZ1178,37
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
39OSIEK (9)JakubKRZYŻOSIAK1263,46
   SP / POL / gelding / 1998 / Canadian Winter / Ossa\Przedświt XIII
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
40SILVIO (55)SławomirKLÓSKA1264,09
   
   
    KJ Lotus Poznań
41MILTON K (128)AgataSZYMONIAK (JM.1991)1268,65
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko
42OKARYN (26)OlgaMOŻEJKO1372,38
   SP / POL / gelding / 1996 / Czad / Okaryn
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
43BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (81)ŁukaszWASILEWSKI1491,67
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
44UNISCO (19)MarekZIOMEK1580,80
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
45WINNER (40)DawidRAKOCZY1664,86
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
46EREMITA (4)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)1682,99
   xo / POL / stallion / 1998 / Veritas / Emigracja\Hipokryta
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
47ASTERIX (87)JarosławSKRZYCZYŃSKI1771,24
   SP / POL / gelding / 2001 / Elvis / Ajanta\Aloube Z
   - / P.P.H.Szumlakowski Sp. z o.o.
    KJ Absolut
48HIGGINS (197)JacekTARKA1788,25
   HANN / GER / stallion / 2000 / Heraldik / Felicitas\ For Pleasure
   - / Heinrich Burmester
    KJ Vertus Łódź
49URBANE (192)MściwojKIECOŃ1889,14
   KWPN / NED / mare / 2001 / Landeur / Demesis
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
50MATRIX (251)KrystianOGRABEK1978,78
   SP / - / stallion / 2001 / Nurjev / Miss
   
    BKS Kłos Budzyń
51SMIRANA (118)WeronikaSOŁTYSIAK30106,39
   KWPN / NED / mare / 1999 / Creol / Esmiran
   - / Weronika Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
 GRAEFIN (72)KrzysztofPOŁCZYŃSKIElim.
   HAN / GER / mare / 1999 / Graf Top / H. Palienessa
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
 LORENSO (112)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)Elim.
   SP / POL / stallion / 1997 / Louis / Dziewiątka xx\Rumb
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
 GIORGIO (54)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)Elim.
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
 CLAUDIUS (190)MściwojKIECOŃElim.
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 LEVIS F (111)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)Elim.
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
 CORTAZAR (225)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 AKCENT (129)AgataSZYMONIAK (JM.1991)Rez.
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
3
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
58
Ukończyło koni
51
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 21-23 września 2007
Wydruk: 23-09-2007 16:56:38
12 - CC1
Data: 22-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - CC1 -dwufazowy - Duża Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1SAVAGE (3)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)048,16026,561200 PLN
   SP / POL / stallion / 1992 / Adam / Szaruga\Wisus
   - / Agnieszka Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
2GODEWIND (86)JarosławSKRZYCZYŃSKI050,38028,68900 PLN
   WEST / GER / gelding / 1998 / Gralshuter / Gitte
   - / Krzysztof Dyrek
    KJ Absolut
3BOLERO DE RAVEL (193)MściwojKIECOŃ052,25030,02600 PLN
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    KJ Agro-Handel Śrem
4CHEYENN 378 (127)LeszekWARZECHA049,75433,41350 PLN
   Holszt. / GER / mare / 1997 / Capitol / -
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
5EREMITA (4)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)047,22831,90250 PLN
   xo / POL / stallion / 1998 / Veritas / Emigracja\Hipokryta
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Trachy Gliwice
6TYRONE (69)JacekZAGOR048,851229,4550 PLN
   - / GER / - / 2000 / Navarone / Gwenn
   - / Largo S.A.
    Largo S.A.
7VW RANDON (5)PaulinaWIELGÓRSKA (J.1990)048,87Elim.50 PLN
   Holszt. / NED / gelding / 1993 / Sacramentoson / Randi
   - / Leszek Wielgórski
    KJ Trachy Gliwice
8CHESTELLO (196)JacekTARKA446,7550 PLN
   HANN / GER / gelding / 1992 / Charmant / Milanka\ Floron
   - / Christiane Simon
    KJ Vertus Łódź
9SILISTRJA (49)JacekBUCKI448,4750 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Silesia\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
10SPECIAL FLY (14)MarcinBĘTKOWSKI449,13
   - / IRL / gelding / -
   
    JKS Fer-Więckowice
11MARINO (43)DawidRAKOCZY449,75
   KWPN / NED / stallion / 1994 / Zeoliet / Eugata
   - / SOSP Starogard Gd.
    KJ Agro-Handel Śrem
12ROADRUNNER 4 (25)JarosławPORĘBA450,50
   Wurtenberg / GER / gelding / 1993 / Raphael Son / Cordia
   - / Jarosław Poręba
    OSK Sobin
13ROLANDO (96)MichałKAŹMIERCZAK451,78
   KWPN / NED / gelding / 1998 / Furore / Katja
   - / Alina Ryszard Walas
    KJ Leśna Wola Głogów
14ILDAGO (95)MichałKAŹMIERCZAK452,75
   SP / POL / stallion / 1998 / Qumball / Ilona\Windwurf
   - / SK Leśna Wola
    KJ Leśna Wola Głogów
15CARLOS (82)IreneuszKONDRATOWICZ453,72
   Hanover / GER / gelding / 1998 / Calido / Ramina\Ramino
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
16ARAVEL II (91)Grzegorz A.KUBIAK454,07
   SP / POL / stallion / 2000 / Luron / Atletyka
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
17CARAVELLA (226)AntoniCHŁAPOWSKI561,75
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
18DOMINIKA (50)JacekBUCKI845,22
   SP / POL / mare / 1999 / Le Voltaire / Delfina\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
19CARLOS (23)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA848,34
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Celina\Cekin
   - / Mieczysław Śwętochowski
    KJ Picador Wrocław
20AKCENT (129)AgataSZYMONIAK (JM.1991)849,22
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko
21RUSAŁKA (44)DawidRAKOCZY850,94
   SP / POL / mare / 1998 / Oder / Rajgra\Rheingold
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
22KADRYL (10)MateuszKRZYŻOSIAK851,19
   Wlkp. / POL / gelding / 1990 / Kondor / Kasandra\Akropol
   - / SJ WKS Śląsk
    WKS Śląsk Wrocław
23CAPRI (119)WeronikaSOŁTYSIAK854,93
   HOLST. / GER / mare / 1997 / Contender / Badendorferin\Constanti
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
24WELUR (194)MściwojKIECOŃ857,97
   SP / POL / gelding / 1999 / Luron / Wela\Despota
   - / Kamil Bęski
    KJ Agro-Handel Śrem
25MILTON K (128)AgataSZYMONIAK (JM.1991)1248,44
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Stow. Jeździeckie Baborówko
26COTTON CLUB (144)BeataSTRZAŁKOWSKA1249,78
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
27LACRIMA (6)MagdalenaKOWALSKA1250,16
   Pół. Aust. / POL / mare / 1995 / Lombard / Lukrecja\Akcept
   - / Ireneusz Kowalski
    KJ Trachy Gliwice
28GUFFI (88)JarosławSKRZYCZYŃSKI1252,50
   Pół Aust. / AUT / stallion / 1996 / Grandeur / Weltreise
   Rudiger Wassibauer / Krzysztof Jonik
    KJ Absolut
29SOKRATES (120)TomaszKLEIN1253,34
   KWPN / NED / stallion / 1999 / Corrado / Notre Dame\Argentinus
   Greve / WSMiZ w Lesznie
    KJ Turbud Brzeg
30HBC LAKE BID (80)ŁukaszWASILEWSKI1644,10
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Kaja i\Cascavelle
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
31LATERAN-IKAR (21)PaulinaBAROSZ1652,18
   Trak. / - / stallion / 1993 / Lombard / Ilatta
   - / Stanisław Barosz
    LKJ Ochaby
32CORRERO (140)BeataSTRZAŁKOWSKA1760,25
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Claudio / Finja XIII\Contender
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
 KOHORTA (29)MagdalenaGRAJEWSKAElim.
   XX / POL / mare / 1995 / Five Star Camp / Kosmonautka\Dniepr
   - / Dariusz Grajewski
    LKJ Platan Wrocław
 SIR ROBIN (16)TomaszKUMOREKRez.
   SP / POL / stallion / 1997 / Robin Zet 2 / Sankcja\Jantar
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
350/270
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
60/47
Startowało koni
34
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 21-23 września 2007
Wydruk: 23-09-2007 16:56:42
13* - LL
Data: 23-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13* - LL -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 13*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--24MICKEY MOUSE (243)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)040,08
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--24RONALD (184)RoxannaBOERSMA (JM.1994)040,12
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--24ROSALIE (185)RoxannaBOERSMA (JM.1994)040,86
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--24DALLAS (239)AnnaPRZONDO (JM.1993)041,68
   - / POL / gelding / 1999 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--24BILLY (240)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)042,02
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--24DALLAS (239)AnnaPRZONDO (JM.1993)042,38
   - / POL / gelding / 1999 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--24KARAT (244)JessicaKASZTELAN (JM.1993)042,60
   Kuc / POL / gelding / 1995 / Witeź / Kinga I/Huk
   
    KJ CH Jaszkowo
1--24MICKEY MOUSE (243)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)042,81
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--24LION (245)TomaszGORZANIAK (JM.1992)043,29
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Hebron / Lambada
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--24CONTENDRO SON (201)PawełCHUDZIAK043,53
   - / GER / - / 2002
   
    KS Idmar Krajkowo
1--24DARTAN (116)GrzegorzJAROSZEWSKI043,61
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--24BILLY (240)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)044,24
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--24KARAT (244)JessicaKASZTELAN (JM.1993)044,34
   Kuc / POL / gelding / 1995 / Witeź / Kinga I/Huk
   
    KJ CH Jaszkowo
1--24MEFISTO (258)NataliaWŁODARCZAK045,55
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--24MON AMIE (241)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)045,79
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--24IBIZA (53)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)045,90
   - / - / mare / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--24IBIZA (53)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)046,72
   - / - / mare / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--24MON AMIE (241)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)047,53
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--24JEREMI (12)IzabelaMATYSIAK (JM.1991)047,80
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
1--24MAGIC (237)AnnaPRZONDO (JM.1993)048,57
   New Forest / NED / mare / 1994 / Kantje's Ronaldo / Femke's Cassandra
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--24MAGIC (237)AnnaPRZONDO (JM.1993)048,77
   New Forest / NED / mare / 1994 / Kantje's Ronaldo / Femke's Cassandra
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--24J-LONDON (63)AgnieszkaNOWAK049,53
   
   
    JKS Przybyszewo
1--24BRODZIC (13)RafałCHORODEŃSKI049,69
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
1--24CHELLANO'S (177)ŁukaszWASILEWSKI056,90
   
   
    KJ HBC Lasocice
25--27BOSTON (257)PrzemysławSICZYŃSKI447,73
   
   
    KJ Artemor Czempiń
25--27J-LONDON (63)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)451,73
   
   
    JKS Fer Więckowice
25--27CHELLANO'S (177)ŁukaszWASILEWSKI454,96
   
   
    KJ HBC Lasocice
28PARNAS (233)DariaKLIMECKA (JM.1991)1272,54
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
60
Startowało koni
28
Ukończyło koni
28
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 21-23 września 2007
Wydruk: 23-09-2007 16:56:48
14* - L
Data: 23-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14* - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 14*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1HS GRAFIT I (242)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)041,14021,28rzeczowa PLN
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
2RAISA (238)AnnaPRZONDO (JM.1993)043,78024,25rzeczowa PLN
   - / ENG / mare / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3CONTENDRO SON (201)PawełCHUDZIAK041,26024,84rzeczowa PLN
   - / GER / - / 2002
   
    KS Idmar Krajkowo
4HURON (94)Grzegorz A.KUBIAK042,92026,81
   SP / POL / mare / 2003 / Luron / Henrietta
   - / Piotr Wiese
    KJ Uniglob Gozdów
5LION (245)TomaszGORZANIAK (JM.1992)042,89027,32
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Hebron / Lambada
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
6JEREMI (12)IzabelaMATYSIAK (JM.1991)047,28027,50
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
7POLONEZ (155)HubertKIERZNOWSKI047,87033,15
   - / POL / stallion / 2003 / Nameless / Polana
   - / SK Kietlów
    KJ Kietlów
8RONALD (184)RoxannaBOERSMA (JM.1994)041,05424,44
   
   
    KJ HBC Lasocice
9CARPACIO (182)HubertPOLOWCZYK (J.1989)440,04
   
   
    KJ Cavallo Bonin
10RUBINKA (188)JarosławKAWALER442,31
   
   
    KJ Europejczyk Rogoźno
11MARS (84)MarikaKWAŚNIEWSKA446,94
   
   
    KJ Zagorów
12RODAN (58)JoannaKOMORNICZAK447,09
   - / POL / gelding / 2001
   
    KJ Dominanta Kicin
13ARKO S (124)WojciechSZESZYCKI447,73
   
   
    LZS Lech Gniezno
14WIKTORIA (256)AnnaSZOPA447,88
   
   
    JKS Fer Więckowice
15BOSTON (257)PrzemysławSICZYŃSKI448,24
   
   
    KJ Artemor Czempiń
16CARLOS Z (178)HubertPOLOWCZYK (J.1989)451,78
   
   
    KJ Cavallo Bonin
17WAAT QUICK (121)WeronikaSOŁTYSIAK452,57
   
   
    JKS Przybyszewo
18DARTAN (116)GrzegorzJAROSZEWSKI843,36
   
   
    KJ CH Jaszkowo
19WUDU (205)EmiliaPTAK844,19
   Wlkp. / POL / stallion / 2001 / Ignac / Wenus\Orange Bay
   - / Jarosław Baran
    WKS Śląsk Wrocław
20MEFISTO (258)NataliaWŁODARCZAK846,12
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
21BRODZIC (13)RafałCHORODEŃSKI856,14
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
22WAVANTOS (176)ŁukaszWASILEWSKI872,32
   
   
    KJ HBC Lasocice
 ROSALIE (185)RoxannaBOERSMA (JM.1994)Elim.
   
   
    KJ HBC Lasocice
 WOLSBROEK (179)HubertPOLOWCZYK (J.1989)Elim.
   
   
    KJ Cavallo Bonin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
24
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 21-23 września 2007
Wydruk: 23-09-2007 16:56:50
15* - P
Data: 23-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15* - P -zwykły - konkurs pocieszenia - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 15*)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LUGANA H (110)MaksymilianWECHTA (JM.1993)045,28rzeczowa PLN
   HOLSZTYN / GER / mare / 1994 / Loutano / Candie\Rainando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
2ARTEDEUSZ (52)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)052,20rzeczowa PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Dłużnik / Artedora\Posejdon
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
3GAUDI M (83)MarikaKWAŚNIEWSKA052,44rzeczowa PLN
   
   
    KJ Zagorów
4CAREN (98)MichałKAŹMIERCZAK054,54
   HOLSZT. / GER / mare / 2002 / Carpaccio / Corona
   - / Alina Ryszar Walas
    KJ Leśna Wola Głogów
5ORUNIA (11)MateuszKRZYŻOSIAK056,25
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
6CZTAN (45)JacekBUCKI448,63
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
7LEGO (97)MichałKAŹMIERCZAK457,16
   SP / POL / stallion / 2000 / Elvis / Luna\Lombard
   - / Alina Ryszard Walas
    KJ Leśna Wola Głogów
8BACA (208)BorysKRAMER (J.1989)457,75
   
   
    BKS Kłos Budzyń
9SENGAJ (160)AnnaKIERZNOWSKA458,16
   - / POL / gelding / 2001 / Niels / Sekwencja
   - / Anna Kierznowska
    KJ Kietlów
10CZARLI (206)EmiliaPTAK458,61
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
11WAREG (31)IrenaHASIK846,17
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
12KAPER (143)BeataSTRZAŁKOWSKA846,79
   - / POL / stallion / 2000 / Landos II / Klaudia\Mangan
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
13LENOX (159)AnnaKIERZNOWSKA847,85
   - / GER / gelding / 1999 / Levantos / Liandra
   - / Anna Kierznowska
    KJ Kietlów
14ROKATOR (51)KatarzynaBĄK (J.1989)851,20
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15KAMPANIA (115)MiriamKUNCEWICZ853,29
   
   
    LKS Cwał Poznań
16PREMIERE (198)MarcinMATELSKI1248,79
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
17KSERKSES (171)JacekMURACZEWSKI1251,61
   
   
    LKS Cwał Poznań
 QUEST (117)NataliaOGRODNIKElim.
   OLDEN. / GER / stallion / 2001 / Quando-Qoanto / Leona\Leopard
   
    LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
66
Startowało koni
18
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Smudziński
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie i Regionalne * w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 21-23 września 2007
Wydruk: 23-09-2007 16:56:54
16* - P
Data: 23-09-2007
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl