Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 07-08.06.2008 r.
Wydruk: 09-06-2008 08:27:54
2 - 60 cm
Data: 07-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - 60 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PYSIA (121)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)053,85
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 07-08.06.2008 r.
Wydruk: 09-06-2008 08:27:57
3 - 70 cm
Data: 07-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - 70 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1JAMES (104)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)046,33
   kuc / GER / gelding / - / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
    LKJ Abaria Iwno
2MICKEY MOUSE (122)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)048,35
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3MINOEK (108)OctawiaHALAS (Mł.1996)048,71
   kuc walijski / POL / mare / 1994 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
    KJ Hubertus Lusowo
4REDFORD (120)MonikaHOJNA (J.1990)048,72
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5CZUBEK (125)JessicaKASZTELAN (JM.1993)051,68
   - / GER / gelding / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6WHITE MOOR CLAUDIUS (114)DominikaSEGES051,84
   WALSH. Pony / GER / gelding / 1995 / Claus / Ashlay\Tetworth Crimson
   - / Krzysztof Brzychcy
    KJ Liljówka Stęszewko
7CARLO (110)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)057,97
   kuc / POL / stallion / 2002 / Dante / Coco
   - / Damian Wawrzyniak
    KJ Mustang Rogalinek
8PYSIA (121)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)450,94
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9BENSON (118)MałgorzataBAJDA (JM.1993)470,22
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
10DARLING (115)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)475,40
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Krzysztof Brzychcy
    KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 07-08.06.2008 r.
Wydruk: 09-06-2008 08:27:59
4 - 80 cm
Data: 07-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - 80 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1JAMES (104)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)045,01
   kuc / GER / gelding / - / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
    LKJ Abaria Iwno
2EUFRAT (116)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)047,57
   kuc / POL / gelding / 2004 / Jambo / Euforia
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko
3REDFORD (120)MonikaHOJNA (J.1990)049,39
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4MAKS (105)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)050,86
   kuc / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
    LKJ Abaria Iwno
5BILLY (123)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)052,53
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6MATRIX PIERWSZY KG (103)MichałKORYZNA (Mł.1996)063,57
   kuc / POL / stallion / 2003 / Lumpi / -
   - / Grzegorz Komin
    LKJ Abaria Iwno
7MICKEY MOUSE (122)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)448,78
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
8CARLO (110)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)456,82
   kuc / POL / stallion / 2002 / Dante / Coco
   - / Damian Wawrzyniak
    KJ Mustang Rogalinek
9DARLING (115)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)678,35
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Krzysztof Brzychcy
    KJ Liljówka Stęszewko
 MINOEK (108)OctawiaHALAS (Mł.1996)Elim.
   kuc walijski / POL / mare / 1994 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
    KJ Hubertus Lusowo
 BENSON (118)MałgorzataBAJDA (JM.1993)Elim.
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 KLIWIA (107)FranceskaSANTONI (Mł.1996)Elim.
   - / POL / mare / 2002 / Falk / Kirsten\Vita Nova's Hanassie
   - / U.Z. Bedlińscy
    KJ Hubertus Lusowo
 WHITE MOOR CLAUDIUS (114)DominikaSEGESElim.
   WALSH. Pony / GER / gelding / 1995 / Claus / Ashlay\Tetworth Crimson
   - / Krzysztof Brzychcy
    KJ Liljówka Stęszewko
 GASTON (109)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)Elim.
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
 CZUBEK (125)JessicaKASZTELAN (JM.1993)Elim.
   - / GER / gelding / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
15
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 07-08.06.2008 r.
Wydruk: 09-06-2008 08:28:01
5 - 90 cm
Data: 07-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - 90 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MAKS (105)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)052,13
   kuc / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
    LKJ Abaria Iwno
2KLASA GB (112)JanSZYMCZAK (JM.1994)059,60
   KF / POL / mare / 1999 / Witalis oo / Klisza
   - / Katarzyna Mizgier
    WTK Hermanów
3BILLY (123)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)062,79
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4MAGNES (42)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)451,62
   Hucuł / POL / gelding / 1999 / Włóczykij / Magda\Suseł
   - / Katarzyna Stołowska
    LKJ Abaria Iwno
5MATRIX PIERWSZY KG (103)MichałKORYZNA (Mł.1996)465,27
   kuc / POL / stallion / 2003 / Lumpi / -
   - / Grzegorz Komin
    LKJ Abaria Iwno
6EUFRAT (116)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)854,62
   kuc / POL / gelding / 2004 / Jambo / Euforia
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko
 KLIWIA (107)FranceskaSANTONI (Mł.1996)Elim.
   - / POL / mare / 2002 / Falk / Kirsten\Vita Nova's Hanassie
   - / U.Z. Bedlińscy
    KJ Hubertus Lusowo
 GASTON (109)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)Elim.
   
   
    KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
8
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 07-08.06.2008 r.
Wydruk: 09-06-2008 08:28:07
6 - LL
Data: 07-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - LL -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--22GESTERN (2)JudytaZIÓŁKOWSKA052,60
   
   
    BKJ Bogusławice
1--22SAPER (119)MałgorzataBAJDA (JM.1993)056,11
   Wlkp. / POL / gelding / 1992 / Saphir / Saperka
   
    KJ CH Jaszkowo
1--22GOLFANT (70)KatarzynaWOŹNIAK057,16
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--22MONCHERI (111)JanSZYMCZAK (JM.1994)057,56
   
   
    WTK Hermanów
1--22DALLAS (131)AndrzejJASZCZAK058,31
   - / POL / gelding / 1999 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--22FINEZJA (95)AdrianWINCENTY059,06
   
   
    KJ Liljówka
1--22WALOR (25)DariaKLIMECKA (J.1991)059,18
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--22NESTOR (28)AgnieszkaKUSMAN059,66
   
   
    KJ Korona Wałcz
1--22WALOR (25)DariaKLIMECKA (J.1991)060,94
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--22GOLFANT (70)KatarzynaWOŹNIAK061,55
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--22KOSTEK (12)AnnaNOWICKA061,89
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Rokset / Kaja
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
1--22HABER (68)KarolinaKOŃCZEWSKA062,30
   
   
    Niezrzeszona
1--22NAGAR (36)WłodzimierzBORTLISZ062,75
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
1--22KOSTEK (12)AnnaNOWICKA062,98
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Rokset / Kaja
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
1--22TAMIZA (94)SoniaLANGNER063,04
   
   
    WTK Hermanów
1--22HABER (68)KarolinaKOŃCZEWSKA064,56
   
   
    Niezrzeszona
1--22KOSTEK (12)AnnaNOWICKA064,92
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Rokset / Kaja
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
1--22ORYS (150)TomaszMIELCAREK066,31
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--22CASCO FORTUNA (101)SławomirKLÓSKA066,85
   
   
    KJ Lotus Poznań
1--22BRANDA (133)RomanBARTKOWIAK068,17
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--22IRQUIN (40)JoannaCHRUŚCIEWICZ069,98
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1--22IRMA (149)TomaszMIELCAREK071,78
   SP / POL / mare / 2004 / Evento / Iga\ Arszenik
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
23--26MONCHERI (111)JanSZYMCZAK (JM.1994)458,19
   
   
    WTK Hermanów
23--26NALVADOR (26)DariaKLIMECKA (J.1991)462,27
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
23--26NALVADOR (26)DariaKLIMECKA (J.1991)463,64
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
23--26SZALUR (72)JoannaKRZYŻOSTANIAK468,27
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
27ZULINE (75)KrzysztofMIKOŁAJCZAK679,97
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
28--32PIK SANTANA (19)AnnaZEMER857,84
   SP / POL / mare / 2000 / Pik Senior / Sandroness
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
28--32ZULINE (75)KrzysztofMIKOŁAJCZAK859,31
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
28--32CASCO FORTUNA (101)SławomirKLÓSKA862,19
   
   
    KJ Lotus Poznań
28--32GEORGIA (23)AdamWYPIJEWSKI862,69
   
   
    GLKS Osielsko
28--32GEORGIA (23)AdamWYPIJEWSKI863,23
   
   
    GLKS Osielsko
33HAKIM (113)AgnieszkaSZYMAŃSKA (JM.1995)1263,02
   
   
    WTK Hermanów
34PIK SANTANA (19)AnnaZEMER1774,90
   SP / POL / mare / 2000 / Pik Senior / Sandroness
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
 OFI (27)ArletaZIMIŃSKAElim.
   
   
    WTK Hermanów
 OFI (27)ArletaZIMIŃSKAElim.
   
   
    WTK Hermanów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
36
Ukończyło koni
34
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 07-08.06.2008 r.
Wydruk: 09-06-2008 08:28:12
7 - L
Data: 07-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - L -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--5DELCORE (41)AnnaKUŚ058,32
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1--5MASKADO (73)JoannaKRZYŻOSTANIAK063,05
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--5WALTER (98)DominikAST064,31
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
1--5MALINKA (49)OlgaPIĄTEK066,42
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
1--5IRQUIN (40)JoannaCHRUŚCIEWICZ070,94
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
6--13CHRYSOPRAS (29)AgnieszkaKUSMAN458,79
   
   
    KJ Korona Wałcz
6--13NAGAR (36)WłodzimierzBORTLISZ459,91
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
6--13BORTA (8)KatarzynaKOMORSKA461,27
   - / - / mare / - / Sterowiec / Boliwia\ Tamaryn
   
    Racocki KJ Racot
6--13MAURETANIA (71)DamianWAWRZYNIAK461,33
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
6--13TAMIZA (94)SoniaLANGNER461,40
   
   
    WTK Hermanów
6--13ETER (4)ZuzannaTECŁAW468,02
   
   
    KJ CH Jaszkowo
6--13ZEDDAM (79)JacekBUCKI468,18
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
6--13BARBADOS (92)HubertPOLOWCZYK470,43
   
   
    KJ HBC Lasocice
14--15URIEL (30)KatarzynaPOETSCHKE574,26
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W
   
    KJ Korona Wałcz
14--15NIUTON (46)AgnieszkaBAKALARCZYK575,57
   
   
    ZKS Drzonków
16NESTOR (28)AgnieszkaKUSMAN862,03
   
   
    KJ Korona Wałcz
17BARBADOS (92)HubertPOLOWCZYK975,24
   
   
    KJ HBC Lasocice
18CYCERON (3)AgataKUŹNIAK1185,57
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
19--21BRYLANT (48)AgataCHMIELEWSKA1259,39
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
19--21ALHAMBRA (158)NataliaMICHALAK1260,24
   SP / POL / mare / 2000 / Huncwot / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
19--21ZEDDAM (79)JacekBUCKI1270,92
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22--23PIK SANTANA (19)AnnaZEMER1661,13
   SP / POL / mare / 2000 / Pik Senior / Sandroness
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
22--23SZALUR (72)JoannaKRZYŻOSTANIAK1663,52
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 FINEZJA (95)AdrianWINCENTYElim.
   
   
    KJ Liljówka
 BLACK STAR (161)AleksandraCHĘCIŃSKA (JM.1994)Elim.
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
 BLACK STAR (161)AleksandraCHĘCIŃSKA (JM.1994)Elim.
   
   
    KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
26
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 07-08.06.2008 r.
Wydruk: 09-06-2008 08:28:24
8 - L
Data: 07-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ROKATOR (74)JoannaKRZYŻOSTANIAK061,91026,31
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2LEPTON (151)TomaszMIELCAREK059,88028,69
   Wlkp. / POL / gelding / 2001
   
    KJ CH Jaszkowo
3HARTELLA (13)MariaNOWICKA057,84028,79
   Wlkp. / POL / mare / 1998 / Calettos SON / Harda
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
4SAMARA M (76)KrzysztofMIKOŁAJCZAK059,72029,49
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5CONTENDOR (44)DariaKOBIERNIK064,94032,11
    / Contendro / Classic Girl
   - / Maciuszonek
    ZKS Drzonków
6SALDO (47)AgnieszkaBAKALARCZYK058,22032,81
   
   
    ZKS Drzonków
7ARTEDEUSZ (84)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)058,60033,99
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Dłużnik / Artedora\Posejdon
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
8MALINKA (49)OlgaPIĄTEK059,75035,05
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
9IBIZA (83)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)058,60035,78
   - / - / mare / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
10GRAMIRO (85)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)058,38036,04
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
11REMBRAND (140)ŁukaszTROSZCZYŃSKI064,88038,37
   Mecklenburger / GER / gelding / 2000 / Romulus / Cindy II\ Carprilli
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
12NIGERIA (31)KatarzynaPOETSCHKE054,75427,02
   SP / POL / mare / 2000 / Gajdar / Nida
   
    KJ Korona Wałcz
13VALENTICA (60)HubertPOLOWCZYK061,53427,84
   
   
    KJ HBC Lasocice
14KOLIBER (128)AntoniCHŁAPOWSKI057,13430,00
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
15GARDENIA (9)KatarzynaKOMORSKA056,18433,93
   Wlkp. / POL / mare / 1993 / Mangan / Gruzja\Hataman
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
16LORETTO (129)AntoniCHŁAPOWSKI060,00434,41
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
17MASKADO (73)JoannaKRZYŻOSTANIAK062,12434,51
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
18MAURETANIA (71)DamianWAWRZYNIAK059,38828,08
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
19ARKA (138)RomanBARTKOWIAK060,60830,88
   Małopolska / POL / mare / 2002 / Agat / Abrazja\ Agar
   
    KJ CH Jaszkowo
20JAŁOWCÓWKA (153)TomaszMIELCAREK061,09834,20
   SP / POL / mare / 2003 / Meksyk P / Jarka\ Jasyr
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
21THE BLUE FRONTIER (99)TatianaELZANOWSKA (J.1991)055,161231,79
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
22LILLY (39)JoannaCHRUŚCIEWICZ165,09
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
23WALTER (98)DominikAST456,72
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
24SAPER (119)MałgorzataBAJDA (JM.1993)457,16
   Wlkp. / POL / gelding / 1992 / Saphir / Saperka
   
    KJ CH Jaszkowo
25HS GRAFIT I (130)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)457,22
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
26HOJRAK (69)KatarzynaWOŹNIAK457,63
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
27APRIORI STAR (43)DariaKOBIERNIK458,34
   
   
    ZKS Drzonków
28BRYLANT (48)AgataCHMIELEWSKA461,16
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
29ETER (4)ZuzannaTECŁAW568,59
   
   
    KJ CH Jaszkowo
30NIUTON (46)AgnieszkaBAKALARCZYK568,93
   
   
    ZKS Drzonków
31GESTERN (2)JudytaZIÓŁKOWSKA853,34
   
   
    BKJ Bogusławice
32DELCORE (41)AnnaKUŚ864,16
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
33CALVAROX (166)AndrzejJASZCZAK864,63
   - / SWE / gelding / 1996 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
34WOLSBROEK (58)ŁukaszWASILEWSKI877,93
   
   
    KJ HBC Lasocice
35BORTA (8)KatarzynaKOMORSKA879,13
   - / - / mare / - / Sterowiec / Boliwia\ Tamaryn
   
    Racocki KJ Racot
36PALMERA (93)HubertPOLOWCZYK880,41
   
   
    KJ HBC Lasocice
37CAR (45)DariaKOBIERNIK880,50
   
   
    ZKS Drzonków
38RAMBO (152)TomaszMIELCAREK966,94
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / Lascado / Rogala\ Rokos
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
39NEXI (37)WłodzimierzBORTLISZ1176,44
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
40CHELLANO'S (61)HubertPOLOWCZYK1191,54
   
   
    KJ HBC Lasocice
41ALHAMBRA (158)NataliaMICHALAK1659,28
   SP / POL / mare / 2000 / Huncwot / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
42CHRYSOPRAS (29)AgnieszkaKUSMAN1677,53
   
   
    KJ Korona Wałcz
 URIEL (30)KatarzynaPOETSCHKEElim.
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W
   
    KJ Korona Wałcz
 HANDICAP (24)AdamWYPIJEWSKIElim.
   
   
    GLKS Osielsko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
350/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
65/43
Startowało koni
44
Ukończyło koni
42
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 07-08.06.2008 r.
Wydruk: 09-06-2008 08:28:37
9 - P
Data: 07-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - P -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1MARS (56)LeszekWARZECHA054,06026,70200 PLN
   
   
    Niezrzeszony
2HAKER (55)LeszekWARZECHA054,82028,35150 PLN
   
   
    Niezrzeszony
3MARCO (154)TomaszMIELCAREK056,50028,88100 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4HARTELLA (13)MariaNOWICKA056,72029,82
   Wlkp. / POL / mare / 1998 / Calettos SON / Harda
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
5MARATON (143)ŁukaszTROSZCZYŃSKI058,09031,63
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
6KOLIBER (128)AntoniCHŁAPOWSKI055,31031,70
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7WAVANTOS (59)ŁukaszWASILEWSKI052,38427,00
   
   
    KJ HBC Lasocice
8CZTAN (80)JacekBUCKI056,40428,00
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
9NIGERIA (31)KatarzynaPOETSCHKE055,19428,33
   SP / POL / mare / 2000 / Gajdar / Nida
   
    KJ Korona Wałcz
10WIANKA (21)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)056,06432,95
   
   
    JKS Fer Więckowice
11VITT BARRAGE (167)BartoszGOSZCZYŃSKI160,13
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Tangelo Van De Zuuthoeve / Rhana Barrage
   - / Bartosz Goszczyński
    KJ Mustang Rogalinek
12SAMARA M (76)KrzysztofMIKOŁAJCZAK160,15
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
13ORTON (81)JacekBUCKI160,78
   SP / POL / stallion / 2000 / Nurjev / Ottawa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
14GRAMIRO (85)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)161,10
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
15MODELKA (141)ŁukaszTROSZCZYŃSKI161,25
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
16CAR (45)DariaKOBIERNIK162,91
   
   
    ZKS Drzonków
17VIVARO (18)RafałCHOYNOWSKI163,81
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Lester / Zermie
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
18JEGOR (155)TomaszMIELCAREK163,97
   Małopolska / POL / stallion / 2003 / Dżamir / Jena\ Bolivar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
19VLORET B (77)KrzysztofMIKOŁAJCZAK453,78
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20ROKATOR (74)JoannaKRZYŻOSTANIAK455,35
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
21WOLSBROEK (58)ŁukaszWASILEWSKI455,90
   
   
    KJ HBC Lasocice
22LORETTO (129)AntoniCHŁAPOWSKI456,28
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
23LOTOS (127)AntoniCHŁAPOWSKI456,37
   Holst. / GER / stallion / 1997 / Levantos II / Romina\ Romino
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
24JAKUCJA (157)TomaszMIELCAREK456,70
   SP / POL / mare / 2001 / Maramano / Jamajka\ Mordechai
   Jan Gołąbek / Ryszard Zaręba
    KJ CH Jaszkowo
25NASTURCJA (156)TomaszMIELCAREK457,00
   SP / POL / mare / 1997 / Carrera D'Adriers / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
26LORI (38)WłodzimierzBORTLISZ458,18
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
27DUX (134)RomanBARTKOWIAK560,22
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
28NYGUS (20)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)560,50
   
   
    JKS Fer Więckowice
29BAJERA (136)RomanBARTKOWIAK560,54
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
30VALOUR (168)BartoszGOSZCZYŃSKI562,28
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
31GROG (10)ŁukaszSMOCZYK563,41
   SP / POL / stallion / 2001 / Courage / Georgia\ Caletto's Son
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
32CONTENDOR (44)DariaKOBIERNIK563,50
    / Contendro / Classic Girl
   - / Maciuszonek
    ZKS Drzonków
33MARKIZA (135)RomanBARTKOWIAK563,91
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / Cassino / Mila\ Mandaryn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
34VALENTICA (60)HubertPOLOWCZYK564,00
   
   
    KJ HBC Lasocice
35STROFA (78)KrzysztofMIKOŁAJCZAK768,47
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Sagara\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
36ARTEDEUSZ (84)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)855,95
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Dłużnik / Artedora\Posejdon
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
37CYCERON (3)AgataKUŹNIAK858,66
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
38MAXIMA (142)ŁukaszTROSZCZYŃSKI961,47
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
39HS GRAFIT I (130)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)979,03
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
40IBIZA (83)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)1066,53
   - / - / mare / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
41NEXI (37)WłodzimierzBORTLISZ1067,93
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
42HOJRAK (69)KatarzynaWOŹNIAK1255,53
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
43THE BLUE FRONTIER (99)TatianaELZANOWSKA (J.1991)1258,37
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
44ALPINA (100)DanielWIELICZKO1290,87
   
   
    LUKS Nysa Gubin
45PALMERA (93)HubertPOLOWCZYK1568,19
   
   
    KJ HBC Lasocice
46LILLY (39)JoannaCHRUŚCIEWICZ1776,69
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
 CHELLANO'S (61)HubertPOLOWCZYKElim.
   
   
    KJ HBC Lasocice
 SALDO (47)AgnieszkaBAKALARCZYKElim.
   
   
    ZKS Drzonków
 DAR (163)RobertRATAJCZAKElim.
   Wlkp. / POL / stallion / 2002 / Mig / Dukla\ Dywan
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
350/230
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
60/40
Startowało koni
49
Ukończyło koni
46
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 07-08.06.2008 r.
Wydruk: 09-06-2008 08:28:44
10 - N
Data: 07-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CARAVELLA (126)AntoniCHŁAPOWSKI062,65300 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
2STROFA (78)KrzysztofMIKOŁAJCZAK062,67200 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Sagara\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3ORTON (81)JacekBUCKI064,18100 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Nurjev / Ottawa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
4HAKER (55)LeszekWARZECHA068,39
   
   
    Niezrzeszony
5LEVIS F (86)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)069,84
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
6GARDENIA (9)ŁukaszSMOCZYK070,65
   Wlkp. / POL / mare / 1993 / Mangan / Gruzja\Hataman
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
7MARS (56)LeszekWARZECHA071,30
   
   
    Niezrzeszony
8CANTERO (6)MarcinBĘTKOWSKI078,02
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
9VIVARO (18)RafałCHOYNOWSKI078,04
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Lester / Zermie
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
10VITT BARRAGE (167)BartoszGOSZCZYŃSKI080,34
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Tangelo Van De Zuuthoeve / Rhana Barrage
   - / Bartosz Goszczyński
    KJ Mustang Rogalinek
11LAPIKO (162)MonikaDULCZEWSKA082,28
   
   
    KJ Zbrosławice
12BAJERA (136)RomanBARTKOWIAK463,68
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
13WAVANTOS (59)ŁukaszWASILEWSKI469,73
   
   
    KJ HBC Lasocice
14LEONARDO (87)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)474,36
   SP / GER / stallion / 1996 / Loxgraf / Donka\Alcatraz
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
15CERKIEW (145)ŁukaszTROSZCZYŃSKI476,40
   SP / POL / mare / 2000 / Empiryk / Cykada\ Komandor
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
16WIANKA (21)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)476,92
   
   
    JKS Fer Więckowice
17VLORET B (77)KrzysztofMIKOŁAJCZAK478,94
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
18LUKSOR (144)ŁukaszTROSZCZYŃSKI479,18
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
19CZTAN (80)JacekBUCKI479,86
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20GROG (10)ŁukaszSMOCZYK479,90
   SP / POL / stallion / 2001 / Courage / Georgia\ Caletto's Son
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
21TIGRA (11)ŁukaszSMOCZYK480,34
   SP / POL / mare / 1998 / Caletto's Son / Toga\Lansjer
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
22TOSCANIA (82)JacekBUCKI483,48
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
23BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (57)ŁukaszWASILEWSKI499,08
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
24JAKUCJA (157)TomaszMIELCAREK584,03
   SP / POL / mare / 2001 / Maramano / Jamajka\ Mordechai
   Jan Gołąbek / Ryszard Zaręba
    KJ CH Jaszkowo
25VALOUR (168)BartoszGOSZCZYŃSKI883,46
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
26SYLVIO (7)MarcinBĘTKOWSKI899,32
   SP / POL / gelding / 2000 / Louis / Sza\Pergamon
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
27LOTOS (127)AntoniCHŁAPOWSKI1272,18
   Holst. / GER / stallion / 1997 / Levantos II / Romina\ Romino
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
28LORI (38)WłodzimierzBORTLISZ1274,48
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
29TOP FARMS OKARYN (15)OlgaMOŻEJKO18104,82
   SP / POL / gelding / 1996 / Czad / Okaryna
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
 ALPINA (100)DanielWIELICZKOElim.
   
   
    LUKS Nysa Gubin
 NYGUS (20)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)Elim.
   
   
    JKS Fer Więckowice
 RELAX (17)MartaJÓZEFOWSKAElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Palaser / Ramona
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
 CRUKS DAIR (137)RomanBARTKOWIAKRez.
   Belgisches WB / BEL / gelding / 1994 / Calvados / Jennya\Fend L'Air
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
490
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
84
Startowało koni
33
Ukończyło koni
29
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 07-08.06.2008 r.
Wydruk: 09-06-2008 08:28:47
11 - C
Data: 07-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - C -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LEONARDO (87)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)073,71400 PLN
   SP / GER / stallion / 1996 / Loxgraf / Donka\Alcatraz
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
2CARAVELLA (126)AntoniCHŁAPOWSKI470,49250 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
3CANTERO (6)MarcinBĘTKOWSKI471,63150 PLN
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
4TOSCANIA (82)JacekBUCKI473,71
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5TOP FARMS OKARYN (15)OlgaMOŻEJKO478,94
   SP / POL / gelding / 1996 / Czad / Okaryna
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
6VAN DAMM (165)WojciechDAHLKE (JM.1992)480,26
   KWPN / - / stallion / 2001
   
    BKS Kłos Budzyń
7LAPIKO (162)MonikaDULCZEWSKA481,37
   
   
    KJ Zbrosławice
8MADISON (164)WojciechDAHLKE (JM.1992)688,81
   KWPN / NED / stallion / 1994
   
    BKS Kłos Budzyń
9DONNA ROBINIA (147)ŁukaszTROSZCZYŃSKI874,66
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
10BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (57)ŁukaszWASILEWSKI1091,06
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
11LEVIS F (86)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)1272,88
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
12SYLVIO (7)MarcinBĘTKOWSKI1298,66
   SP / POL / gelding / 2000 / Louis / Sza\Pergamon
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
13DOK (14)OlgaMOŻEJKO1386,26
   Wlkp. / POL / gelding / 2001 / Lwowiec / Dolabella
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
14KANTARA (146)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1592,55
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
15TIGRA (11)ŁukaszSMOCZYK1995,29
   SP / POL / mare / 1998 / Caletto's Son / Toga\Lansjer
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
490
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
84
Startowało koni
15
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 07-08.06.2008 r.
Wydruk: 09-06-2008 08:28:48
13 - 60 cm
Data: 08-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - 60 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PYSIA (121)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)049,40
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2WÓJCIA (102)MajaKANIEWSKA081,90
   
   
    JKS Fer-Więckowice
3CZUBEK (125)JessicaKASZTELAN (JM.1993)467,50
   - / GER / gelding / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 YEKUS (117)KorneliaDRĄŻKIEWICZElim.
   
   
    KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
84
Startowało koni
4
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 07-08.06.2008 r.
Wydruk: 09-06-2008 08:28:49
14 - 70 cm
Data: 08-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - 70 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PYSIA (121)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)052,65
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2CZUBEK (125)JessicaKASZTELAN (JM.1993)053,26
   - / GER / gelding / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3BENSON (118)MałgorzataBAJDA (JM.1993)062,33
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4WÓJCIA (102)MajaKANIEWSKA474,56
   
   
    JKS Fer-Więckowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
84
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 07-08.06.2008 r.
Wydruk: 09-06-2008 08:28:50
15 - 80 cm
Data: 08-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - 80 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 15)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MON AMIE (124)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)052,09
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
2BILLY (123)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)052,42
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3REDFORD (120)MonikaHOJNA (J.1990)056,22
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4MICKEY MOUSE (122)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)057,77
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5BENSON (118)MałgorzataBAJDA (JM.1993)465,74
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 07-08.06.2008 r.
Wydruk: 09-06-2008 08:28:51
16 - 90 cm
Data: 08-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - 90 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 16)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BILLY (123)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)055,92
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2MON AMIE (124)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)454,00
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
3MICKEY MOUSE (122)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)456,75
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4REDFORD (120)MonikaHOJNA (J.1990)474,60
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 07-08.06.2008 r.
Wydruk: 09-06-2008 08:28:56
17 - LL
Data: 08-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - LL -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 17)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--16GESTERN (2)JudytaZIÓŁKOWSKA059,82
   
   
    BKJ Bogusławice
1--16SAPER (119)MałgorzataBAJDA (JM.1993)063,97
   Wlkp. / POL / gelding / 1992 / Saphir / Saperka
   
    KJ CH Jaszkowo
1--16CZARLI (159)PrzemysławOLEJNIK064,57
   
   
    KS Idmar Krajkowo
1--16NALVADOR (26)DariaKLIMECKA (J.1991)066,52
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--16DALLAS (131)AndrzejJASZCZAK066,57
   - / POL / gelding / 1999 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--16GRAMON (160)PrzemysławOLEJNIK066,60
   
   
    KS Idmar Krajkowo
1--16DELCORE (41)AnnaKUŚ066,87
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1--16NAGAR (36)WłodzimierzBORTLISZ067,62
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
1--16SZALUR (72)JoannaKRZYŻOSTANIAK070,17
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--16ALHAMBRA (158)NataliaMICHALAK071,97
   SP / POL / mare / 2000 / Huncwot / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--16ORYS (150)TomaszMIELCAREK072,00
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--16WALOR (25)DariaKLIMECKA (J.1991)073,86
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--16IRMA (149)TomaszMIELCAREK075,69
   SP / POL / mare / 2004 / Evento / Iga\ Arszenik
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--16CZARTER (51)EwaNIESTRAWSKA076,08
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
1--16BRANDA (133)RomanBARTKOWIAK077,57
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--16CZARTER (51)EwaNIESTRAWSKA077,80
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
17--23ZAZOU HBC (67)HubertPOLOWCZYK460,64
   
   
    KJ HBC Lasocice
17--23TRADYCJA (90)HubertPOLOWCZYK461,66
   
   
    KJ HBC Lasocice
17--23ZAVON (65)HubertPOLOWCZYK461,74
   
   
    KJ HBC Lasocice
17--23TRADYCJA (90)HubertPOLOWCZYK465,98
   
   
    KJ HBC Lasocice
17--23ZAVON (65)HubertPOLOWCZYK467,90
   
   
    KJ HBC Lasocice
17--23ZULINE (75)KrzysztofMIKOŁAJCZAK469,04
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
17--23WALOR (25)DariaKLIMECKA (J.1991)469,13
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
24ZAZOU HBC (67)HubertPOLOWCZYK682,33
   
   
    KJ HBC Lasocice
25--26ZULINE (75)KrzysztofMIKOŁAJCZAK891,17
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
25--26GEORGIA (23)AdamWYPIJEWSKI891,96
   
   
    GLKS Osielsko
27ZERO UNO (64)BogumiłaSĄSIADEK981,37
   
   
    KJ HBC Lasocice
28--30PAMIR (89)HubertPOLOWCZYK1262,86
   
   
    KJ HBC Lasocice
28--30ZERO UNO (64)BogumiłaSĄSIADEK1264,62
   
   
    KJ HBC Lasocice
28--30PAMIR (89)HubertPOLOWCZYK1291,21
   
   
    KJ HBC Lasocice
 IMBIR (50)EwaNIESTRAWSKAElim.
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
 IMBIR (50)EwaNIESTRAWSKAElim.
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
 NESTOR (28)AgnieszkaKUSMANElim.
   
   
    KJ Korona Wałcz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
33
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 07-08.06.2008 r.
Wydruk: 09-06-2008 08:29:04
18 - L
Data: 08-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 18 - L -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 18)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--16BRODZIC (1)RafałCHORODEŃSKI061,89
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
1--16NIUTON (46)AgnieszkaBAKALARCZYK064,69
   
   
    ZKS Drzonków
1--16GRAMON (160)PrzemysławOLEJNIK065,03
   
   
    KS Idmar Krajkowo
1--16DELCORE (41)AnnaKUŚ065,07
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1--16ZANTOS HBC (62)ŁukaszWASILEWSKI065,45
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--16J-LONDON (22)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)065,99
   
   
    JKS Fer Więckowice
1--16HANDICAP (24)AdamWYPIJEWSKI066,50
   
   
    GLKS Osielsko
1--16CZARLI (159)PrzemysławOLEJNIK066,99
   
   
    KS Idmar Krajkowo
1--16ZENDER (63)BogumiłaSĄSIADEK067,92
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--16WALTER (98)DominikAST068,54
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
1--16URIEL (30)KatarzynaPOETSCHKE069,64
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W
   
    KJ Korona Wałcz
1--16APRIORI STAR (43)DariaKOBIERNIK071,39
   
   
    ZKS Drzonków
1--16RUBIN (172)MariaLANGNER071,55
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
1--16CHILI CHOCOLATE (169)MonikaDULCZEWSKA071,73
   
   
    KJ Zbrosławice
1--16BARBADOS (92)HubertPOLOWCZYK074,85
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--16ZELENA (170)MonikaDULCZEWSKA076,31
   
   
    KJ Zbrosławice
17--28NESTOR (28)AgnieszkaKUSMAN461,27
   
   
    KJ Korona Wałcz
17--28BRODZIC (1)RafałCHORODEŃSKI461,43
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
17--28ZIPPO (66)HubertPOLOWCZYK465,14
   
   
    KJ HBC Lasocice
17--28ZANTOS HBC (62)ŁukaszWASILEWSKI467,38
   
   
    KJ HBC Lasocice
17--28NALVADOR (26)HubertPOLOWCZYK469,19
   
   
    KJ HBC Lasocice
17--28SZALUR (72)JoannaKRZYŻOSTANIAK470,64
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
17--28CHILI CHOCOLATE (169)MonikaDULCZEWSKA471,22
   
   
    KJ Zbrosławice
17--28WIVIEN P (52)EwaNIESTRAWSKA472,80
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
17--28CHRYSOPRAS (29)AgnieszkaKUSMAN475,83
   
   
    KJ Korona Wałcz
17--28BARBADOS (92)HubertPOLOWCZYK476,08
   
   
    KJ HBC Lasocice
17--28VALOUR (168)HubertARTYMOWICZ476,57
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
17--28ZELENA (170)MonikaDULCZEWSKA476,91
   
   
    KJ Zbrosławice
29--30ZEDDAM (79)JacekBUCKI579,50
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
29--30VALOUR (168)HubertARTYMOWICZ579,92
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
31--34ZIPPO (66)HubertPOLOWCZYK862,89
   
   
    KJ HBC Lasocice
31--34NAGAR (36)WłodzimierzBORTLISZ869,11
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
31--34RUBIN (172)MariaLANGNER872,79
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
31--34ZEDDAM (79)JacekBUCKI875,54
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
35MASKADO (73)JoannaKRZYŻOSTANIAK1098,82
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
36WIVIEN P (52)EwaNIESTRAWSKA1274,13
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
37ZENDER (63)BogumiłaSĄSIADEK1779,67
   
   
    KJ HBC Lasocice
 GEORGIA (23)AdamWYPIJEWSKIElim.
   
   
    GLKS Osielsko
 URIEL (30)KatarzynaPOETSCHKEElim.
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W
   
    KJ Korona Wałcz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
39
Ukończyło koni
37
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 07-08.06.2008 r.
Wydruk: 09-06-2008 08:29:11
19 - L
Data: 08-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 19 - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 19)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ROKATOR (74)JoannaKRZYŻOSTANIAK060,88029,92
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2PALMERA (93)HubertPOLOWCZYK058,29030,01
   
   
    KJ HBC Lasocice
3KOLIBER (128)AntoniCHŁAPOWSKI052,72030,44
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4LILLY (39)JoannaCHRUŚCIEWICZ065,40032,55
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
5LORETTO (129)AntoniCHŁAPOWSKI061,97034,57
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6NEXI (37)WłodzimierzBORTLISZ059,75035,44
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
7IRQUIN (40)JoannaCHRUŚCIEWICZ063,34039,88
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
8REMBRAND (140)ŁukaszTROSZCZYŃSKI063,28040,07
   Mecklenburger / GER / gelding / 2000 / Romulus / Cindy II\ Carprilli
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9CALVAROX (166)AndrzejJASZCZAK058,94427,84
   - / SWE / gelding / 1996 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
10DAR (163)RobertRATAJCZAK055,41430,97
   Wlkp. / POL / stallion / 2002 / Mig / Dukla\ Dywan
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
11ARKA (138)RomanBARTKOWIAK061,38433,68
   Małopolska / POL / mare / 2002 / Agat / Abrazja\ Agar
   
    KJ CH Jaszkowo
12HANDICAP (24)AdamWYPIJEWSKI064,18834,01
   
   
    GLKS Osielsko
13GESTERN (2)JudytaZIÓŁKOWSKA059,37836,19
   
   
    BKJ Bogusławice
14HS GRAFIT I (130)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)455,66
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
15APRIORI STAR (43)DariaKOBIERNIK459,41
   
   
    ZKS Drzonków
16DELCORE (41)AnnaKUŚ460,15
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
17CYCERON (3)AgataKUŹNIAK462,88
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
18JAŁOWCÓWKA (153)TomaszMIELCAREK464,90
   SP / POL / mare / 2003 / Meksyk P / Jarka\ Jasyr
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
19NIUTON (46)AgnieszkaBAKALARCZYK464,94
   
   
    ZKS Drzonków
20MASKADO (73)JoannaKRZYŻOSTANIAK465,25
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
21RAMBO (152)TomaszMIELCAREK468,75
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / Lascado / Rogala\ Rokos
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
22SAPER (119)MałgorzataBAJDA (JM.1993)474,90
   Wlkp. / POL / gelding / 1992 / Saphir / Saperka
   
    KJ CH Jaszkowo
23GRAMIRO (85)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)582,90
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
24ALHAMBRA (158)NataliaMICHALAK857,25
   SP / POL / mare / 2000 / Huncwot / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
25J-LONDON (22)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)863,65
   
   
    JKS Fer Więckowice
26WALTER (98)DominikAST865,63
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
27CHRYSOPRAS (29)AgnieszkaKUSMAN872,06
   
   
    KJ Korona Wałcz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
440/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
82/45
Startowało koni
27
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 07-08.06.2008 r.
Wydruk: 09-06-2008 08:29:17
20 - P
Data: 08-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 20 - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 20)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1STROFA (78)KrzysztofMIKOŁAJCZAK061,21200 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Sagara\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2VLORET B (77)KrzysztofMIKOŁAJCZAK062,82150 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3CZTAN (80)JacekBUCKI064,15100 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
4HARTELLA (13)MariaNOWICKA065,90
   Wlkp. / POL / mare / 1998 / Calettos SON / Harda
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
5MODELKA (141)ŁukaszTROSZCZYŃSKI066,05
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6MAXIMA (142)ŁukaszTROSZCZYŃSKI067,44
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7CONTENDOR (44)DariaKOBIERNIK079,31
    / Contendro / Classic Girl
   - / Maciuszonek
    ZKS Drzonków
8SALDO (47)AgnieszkaBAKALARCZYK079,91
   
   
    ZKS Drzonków
9SAMARA M (76)KrzysztofMIKOŁAJCZAK080,15
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
10GRAMIRO (85)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)082,91
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
11LASER (33)DominikKRAWCZYK187,44
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
12NASTURCJA (156)TomaszMIELCAREK459,36
   SP / POL / mare / 1997 / Carrera D'Adriers / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
13DUX (134)RomanBARTKOWIAK459,68
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
14BAJERA (136)RomanBARTKOWIAK460,19
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
15ROKATOR (74)JoannaKRZYŻOSTANIAK461,90
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
16HESTER (88)MagdaSZYMANIAK464,24
   
   
    KJ Salar
17PALMERA (93)HubertPOLOWCZYK466,11
   
   
    KJ HBC Lasocice
18HS GRAFIT I (130)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)469,40
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
19MARATON (143)ŁukaszTROSZCZYŃSKI483,83
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
20MARCO (154)TomaszMIELCAREK690,82
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
21LOTOS (127)AntoniCHŁAPOWSKI861,31
   Holst. / GER / stallion / 1997 / Levantos II / Romina\ Romino
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
22NIGERIA (31)KatarzynaPOETSCHKE865,98
   SP / POL / mare / 2000 / Gajdar / Nida
   
    KJ Korona Wałcz
23MARKIZA (135)RomanBARTKOWIAK877,84
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / Cassino / Mila\ Mandaryn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
24JEGOR (155)TomaszMIELCAREK878,76
   Małopolska / POL / stallion / 2003 / Dżamir / Jena\ Bolivar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
25NEXI (37)WłodzimierzBORTLISZ879,43
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
26LORI (38)WłodzimierzBORTLISZ880,00
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
27CAR (45)DariaKOBIERNIK898,20
   
   
    ZKS Drzonków
28LILLY (39)JoannaCHRUŚCIEWICZ1281,13
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
29CYCERON (3)AgataKUŹNIAK1281,64
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
490
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
84
Startowało koni
29
Ukończyło koni
29
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 07-08.06.2008 r.
Wydruk: 09-06-2008 08:29:20
21 - N
Data: 08-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 21 - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 21)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CARAVELLA (126)AntoniCHŁAPOWSKI056,39300 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
2ALAMOS (91)HubertPOLOWCZYK060,79200 PLN
   Wlkp. / POL / stallion / 1991 / Colorado / Askania\Flirt
   - / SO Łąck
    KJ HBC Lasocice
3CAR (45)DariaKOBIERNIK083,43100 PLN
   
   
    ZKS Drzonków
4CONTENDOR (44)DariaKOBIERNIK186,48
    / Contendro / Classic Girl
   - / Maciuszonek
    ZKS Drzonków
5NIGERIA (31)KatarzynaPOETSCHKE462,70
   SP / POL / mare / 2000 / Gajdar / Nida
   
    KJ Korona Wałcz
6CZTAN (80)JacekBUCKI462,88
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
7ORTON (81)JacekBUCKI471,70
   SP / POL / stallion / 2000 / Nurjev / Ottawa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8JAKUCJA (157)TomaszMIELCAREK477,22
   SP / POL / mare / 2001 / Maramano / Jamajka\ Mordechai
   Jan Gołąbek / Ryszard Zaręba
    KJ CH Jaszkowo
9TOSCANIA (82)JacekBUCKI479,37
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
10DUSZA ALBA (53)EwaNIESTRAWSKA866,18
   SP / POL / mare / 1994 / Dawidoff / Albania
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki-Osieczna
11CERKIEW (145)ŁukaszTROSZCZYŃSKI866,98
   SP / POL / mare / 2000 / Empiryk / Cykada\ Komandor
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
12LORI (38)WłodzimierzBORTLISZ873,00
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
13LUKSOR (144)ŁukaszTROSZCZYŃSKI878,50
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
14HESTER (88)MagdaSZYMANIAK1281,90
   
   
    KJ Salar
15ZAIR (34)DominikKRAWCZYK1284,06
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
 STROFA (78)KrzysztofMIKOŁAJCZAKElim.
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Sagara\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 GOBELIN (54)SylwiaSZUTKIEWICZElim.
   Małop. / - / gelding / 1994 / Bonaparte / Gorycja
   - / Sylwia Szutkiewicz
    KJ Jeziorki-Osieczna
 VIVARO (18)RafałCHOYNOWSKIElim.
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Lester / Zermie
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
 BAJERA (136)RomanBARTKOWIAKElim.
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
500
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
86
Startowało koni
19
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 07-08.06.2008 r.
Wydruk: 09-06-2008 08:29:22
22 - C
Data: 08-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 22 - C -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 22)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CANTERO (6)MarcinBĘTKOWSKI476,43400 PLN
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
2TOP FARMS OKARYN (15)OlgaMOŻEJKO477,35250 PLN
   SP / POL / gelding / 1996 / Czad / Okaryna
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
3SYLVIO (7)MarcinBĘTKOWSKI484,47150 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Louis / Sza\Pergamon
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
4CARAVELLA (126)AntoniCHŁAPOWSKI856,31
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
5TOSCANIA (82)JacekBUCKI866,82
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6ORTON (81)JacekBUCKI871,89
   SP / POL / stallion / 2000 / Nurjev / Ottawa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
7DOK (14)OlgaMOŻEJKO885,58
   Wlkp. / POL / gelding / 2001 / Lwowiec / Dolabella
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
8ZAIR (34)DominikKRAWCZYK987,01
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
9DONNA ROBINIA (147)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1273,87
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
10KANTARA (146)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1666,10
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
500
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
86
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl