Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:19:31
1 - 50 cm
Data: 07-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - 50 cm -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BRUNTE (131)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)1,554,70
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ CH Jaszkowo
2--5LAGUNA (95)OliwiaŁĘC (Mł.1999)3,546,66
   kuc / POL / mare / - / nn / nn
   - / Firma ,,Salix" Kociałkowa Górka
   [A-1] Niezrzeszona
2--5GOTE (117)AnnaBAŁAJ (Mł.1999)3,549,43
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ Bachmat Wrocław
2--5WINDHOEK'S GEANNE (106)DominikaKOLIŃSKA (Mł.1999)3,550,55
   Kuc Wal. / NED / mare / 1995 / F.Gerrit / W.Leonnie
   - / Marek Mazurek
   [A-1] GLKS Sokół Damasławek
2--5LAGUNA (95)OliwiaŁĘC (Mł.1999)3,550,92
   kuc / POL / mare / - / nn / nn
   - / Firma ,,Salix" Kociałkowa Górka
   [A-1] Niezrzeszona
 YEKUS (93)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (Mł.1998)BO
   Welsh A / GER / - / 1998 / Yedam's Claus / Nora
   
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
 ZOSIA (94)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (Mł.1998)BO
   
   
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
310
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
62
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:19:37
2 - 60 cm
Data: 07-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - 60 cm -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--2CARLO (45)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)2,545,54
   kuc / POL / stallion / 2002 / Dante / Coco
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
1--2APPOLLO (5)JuliaMOCZAK (Mł.1997)2,549,62
   kuc walijski / NED / stallion / 1997 / Colne Heartsease / Wijsterąs Sasja
   - / Sławomir Bubas
   [A-1] ŁKJ Łódź
3GOTE (117)AnnaBAŁAJ (Mł.1999)3,047,54
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ Bachmat Wrocław
4--11DOMINGO (41)WiktoriaKNAP (Mł.1999)3,542,01
   kuc / GER / stallion / 2000 / Top Dark Dream / Donna Bella\Calenberg
   - / Agnieszka Knap
   [A-2] ZKS Drzonków
4--11JAMES (34)ZuzannaBURKERT (Mł.1996)3,542,61
   kuc / GER / gelding / - / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [C] LKJ Abaria Iwno
4--11DOMINGO (41)WiktoriaKNAP (Mł.1999)3,545,63
   kuc / GER / stallion / 2000 / Top Dark Dream / Donna Bella\Calenberg
   - / Agnieszka Knap
   [A-2] ZKS Drzonków
4--11WINDHOEK'S GEANNE (106)DominikaKOLIŃSKA (Mł.1999)3,547,28
   Kuc Wal. / NED / mare / 1995 / F.Gerrit / W.Leonnie
   - / Marek Mazurek
   [A-1] GLKS Sokół Damasławek
4--11SPENCER (57)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)3,548,32
   
   
   [] LKJ Abaria Iwno
4--11BRUNTE (131)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)3,551,52
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ CH Jaszkowo
4--11MI MI (123)WiktoriaBEMBENIK (Mł.1997)3,555,53
   kuc / POL / mare / 2001 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
4--11KSIĄŻE (70)AnastazjaBRONIATOWSKA (Mł.1999)3,555,57
   kuc / POL / gelding / 1996 / Lowel / Kometa\Dukat II
   
   [A-1] Polski Polo Klub
 SPENCER (57)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)BO
   
   
   [] LKJ Abaria Iwno
 GUZIK (9)PiotrROŚCISZEWSKI (Mł.1997)BO
   Kuc Szetlandzki / POL / gelding / 2000 / Lotos / Luba
   - / Jakub Rościszewski
   [A-1] Niezrzeszony
 GUZIK (9)PiotrROŚCISZEWSKI (Mł.1997)BO
   Kuc Szetlandzki / POL / gelding / 2000 / Lotos / Luba
   - / Jakub Rościszewski
   [A-1] Niezrzeszony
 CYPRYS (8)SzymonWEJER (Mł.1999)BO
   - / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Sebastian Wejer
   [A-2] Niezrzeszony
 REWAST (91)OliwiaSYDOW (Mł.1997)BO
   kuc / POL / gelding / 2004 / Astan / Rewia
   - / Robert Sydow
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
 KSIĄŻE (70)AnastazjaBRONIATOWSKA (Mł.1999)BO
   kuc / POL / gelding / 1996 / Lowel / Kometa\Dukat II
   
   [A-1] Polski Polo Klub
 DAGLEZJA (69)MartaGRUDZIEŃ (JM.1995)BO
   
   
   [] Warszawski KJ
 BAZYLIA (139)JessicaKASZTELAN (JM.1993)BO
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Biwak / Bylina\ Latopis
   - / Antoni Chłapowski
   [] KJ CH Jaszkowo
 SARA (92)WeronikaJACAK (Mł.1997)BO
   kuc / POL / mare / 1995 / nn / nn
   - / Weronika Jacak
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
 JAMES (34)ZuzannaBURKERT (Mł.1996)BO
   kuc / GER / gelding / - / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [C] LKJ Abaria Iwno
 DAGLEZJA (69)MartaGRUDZIEŃ (JM.1995)BO
   
   
   [] Warszawski KJ
 YEKUS (93)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (Mł.1998)BO
   Welsh A / GER / - / 1998 / Yedam's Claus / Nora
   
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
 EUFRAT (74)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)BO
   kuc / POL / gelding / 2004 / Jambo / Euforia
   - / Grzegorz Jachimowicz
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
 TOP EVITA (76)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)BO
   kuc / GER / stallion / 1999 / Nasty Boy / Graefin-W\ Ghandy
   - / Ryszard Wójcik
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
 MICKEY MOUSE (133)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)BO
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
 ZOSIA (94)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (Mł.1998)Elim.
   
   
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
310
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
62
Startowało koni
27
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:19:45
3 - 70 cm
Data: 07-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - 70 cm -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--2FABRYKA MARZEŃ (56)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)2,047,78
   kuc / POL / mare / 2002 / Walor / Firma
   - / Krystyna Kuświk
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
1--2FABRYKA MARZEŃ (56)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)2,049,06
   kuc / POL / mare / 2002 / Walor / Firma
   - / Krystyna Kuświk
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
3--7MILFORD DUSZKA (55)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)2,544,50
   Connemara / - / mare / 1998 / Ashfield / Milford Jenny
   - / Barbara Niemczewska
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
3--7MUPPET 5 (2)AdamGRZEGORZEWSKI (Mł.1998)2,545,34
   Niem. kuc wierzch. / GER / gelding / 1997 / Buenteeichen / Bonny
   - / Stefania Koprowska
   [A-2] SKH Kasztanka
3--7EUFRAT (74)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)2,546,81
   kuc / POL / gelding / 2004 / Jambo / Euforia
   - / Grzegorz Jachimowicz
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
3--7APPOLLO (5)JuliaMOCZAK (Mł.1997)2,550,45
   kuc walijski / NED / stallion / 1997 / Colne Heartsease / Wijsterąs Sasja
   - / Sławomir Bubas
   [A-1] ŁKJ Łódź
3--7MINOEK (127)OctawiaHALAS (Mł.1996)2,551,16
   kuc walijski / POL / mare / 1994 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [B] KJ Hubertus Lusowo
8--10AZTEK (12)AnnaBORTNIK (Mł.1997)3,044,51
   kuc walijski / SLO / gelding / 1996 / Shalom / Vena\ Branco
   - / Dorota Inkelman
   [A-2] SKJ Trawers Warszawa
8--10ROLEX (17)AgnieszkaCECUGA (Mł.1997)3,045,92
   kuc / - / gelding / - / nn / nn
   - / Henryk Polednia
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
8--10DARLING (75)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)3,048,57
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
11--21ILCO F (90)RyszardKOWALSKI (JM.1995)3,546,52
   kuc / POL / stallion / 2002 / Ilco / Ewiwa
   - / Ryszard Kowalski
   [B] JUKS Mieczewo Borkowice
11--21ILCO F (90)RyszardKOWALSKI (JM.1995)3,546,58
   kuc / POL / stallion / 2002 / Ilco / Ewiwa
   - / Ryszard Kowalski
   [B] JUKS Mieczewo Borkowice
11--21TOYOTA (35)MarcinPAKULSKI (JM.1994)3,546,63
   kuc / POL / stallion / 2002 / Bolero / Torina\ Nando
   - / Beata Pakulska
   [D] ZKS Drzonków
11--21FUNNY GIRL (18)NataliaCAVOUR (Mł.1997)3,546,84
   Kuc / POL / mare / 2001 / Turkus / Fatima\Nandy Man
   - / Piotr Kaliciński
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
11--21BAZYLIA (139)JessicaKASZTELAN (JM.1993)3,546,91
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Biwak / Bylina\ Latopis
   - / Antoni Chłapowski
   [] KJ CH Jaszkowo
11--21ARKAS "KA" (54)KarolinaMAJEWSKA (JM.1995)3,548,77
   
   
   [] SKJ Trawers Warszawa
11--21MUPPET 5 (2)AdamGRZEGORZEWSKI (Mł.1998)3,549,22
   Niem. kuc wierzch. / GER / gelding / 1997 / Buenteeichen / Bonny
   - / Stefania Koprowska
   [A-2] SKH Kasztanka
11--21DARLING (75)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)3,550,05
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
11--21MI MI (123)WiktoriaBEMBENIK (Mł.1997)3,551,22
   kuc / POL / mare / 2001 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
11--21TOP EVITA (76)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)3,552,12
   kuc / GER / stallion / 1999 / Nasty Boy / Graefin-W\ Ghandy
   - / Ryszard Wójcik
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
11--21SARA (92)WeronikaJACAK (Mł.1997)3,559,05
   kuc / POL / mare / 1995 / nn / nn
   - / Weronika Jacak
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
 REWAST (91)OliwiaSYDOW (Mł.1997)BO
   kuc / POL / gelding / 2004 / Astan / Rewia
   - / Robert Sydow
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
 BOOGIE STREET BY (100)KatarzynaPIASECKA (Mł.1996)BO
   
   
   [] SKJ Trawers Warszawa
 ARKAS "KA" (54)KarolinaMAJEWSKA (JM.1995)BO
   
   
   [] SKJ Trawers Warszawa
 PODBIAŁ (104)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)BO
   Hucuł / POL / gelding / 2003 / Flet / Pociecha\ Jasmon
   - / Mariola Konieczna
   [A-2] LKS Cwał Poznań
 CYPRYS (8)SzymonWEJER (Mł.1999)BO
   - / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Sebastian Wejer
   [A-2] Niezrzeszony
 GAWRA GB (71)JuliaOSTROWSKA (Mł.1998)BO
   KF / POL / mare / 1995 / Gracjan / Galia\Kogut
   - / Wojciech Jachymek
   [A-2] Polski Polo Klub
 SULIMA (109)NataliaCAVOUR (Mł.1997)BO
   kuc / POL / mare / 1997 / Suseł / Płocha\Margiel
   - / Tadeusz Ziajkowski
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 FASOLKA (11)WeronikaLIPIEC (JM.1995)BO
   - / POL / mare / 2002
   - / Andrzej Kuświk
   [B] KJ Wolica Kalisz
 WHITE MOOR CLAUDIUS (73)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)BO
   WALSH. Pony / GER / gelding / 1995 / Claus / Ashlay\Tetworth Crimson
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
 CARLO (45)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)BO
   kuc / POL / stallion / 2002 / Dante / Coco
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
 EROJKA (40)AnitaCIERPISZ (JM.1994)BO
   
   
   [] ZKS Drzonków
 BASTA (80)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)BO
   kuc / POL / mare / 2003 / Astan / Biest
   - / Julia Kuźniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
 MICKEY MOUSE (133)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)BO
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
 TWISTER EWITA (124)OlimpiaBEMBENIK (Mł.1998)BO
   
   
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
 SZARON (20)AnnaPOLEDNIA (Mł.1997)BO
   kuc / POL / gelding / 2003 / Angelo / Szampanka
   - / Olaf Klein
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 HARFIARZ (113)JaninaSTRZAŁKOWSKA (Mł.1998)BO
   Kuc Feliński / POL / stallion / 1993 / Grafos RKM / Harfa RKM\Epos
   - / Piotr Strzałkowski
   [A-2] KJ Strzała Krubiczew
 WOLLING'S LION KING (81)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)BO
   kuc walijski / NED / stallion / 2004 / Sthehorst Celebration / Penoock Peregrine
   - / Julia Kuźniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
 BASTA (80)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)BO
   kuc / POL / mare / 2003 / Astan / Biest
   - / Julia Kuźniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
 GASTON (46)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)BO
   kuc / POL / gelding / 2003 / Alibaba / Gaspa\ Split
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
 TWISTER EWITA (124)OlimpiaBEMBENIK (Mł.1998)BO
   
   
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
 WOLLING'S LION KING (81)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)BO
   kuc walijski / NED / stallion / 2004 / Sthehorst Celebration / Penoock Peregrine
   - / Julia Kuźniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
 BOOGIE STREET BY (100)KatarzynaPIASECKA (Mł.1996)Elim.
   
   
   [] SKJ Trawers Warszawa
 SZARON (20)AnnaPOLEDNIA (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2003 / Angelo / Szampanka
   - / Olaf Klein
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 AZTEK (12)AnnaBORTNIK (Mł.1997)Elim.
   kuc walijski / SLO / gelding / 1996 / Shalom / Vena\ Branco
   - / Dorota Inkelman
   [A-2] SKJ Trawers Warszawa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
310
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
62
Startowało koni
45
Ukończyło koni
42
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:19:53
4 - 80 cm
Data: 07-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - 80 cm -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KHAMARO I (15)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)2,062,93
   DRP / GER / stallion / 1998 / Khamaro X / Sandra\ Predkor
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
2--5MINOEK (127)OctawiaHALAS (Mł.1996)2,560,19
   kuc walijski / POL / mare / 1994 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [B] KJ Hubertus Lusowo
2--5MON AMIE (135)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)2,560,61
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [B] KJ CH Jaszkowo
2--5BILLY (134)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)2,560,92
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [B] KJ CH Jaszkowo
2--5KWESTOR - GB (125)FranceskaSANTONI (Mł.1996)2,563,84
   KF / POL / gelding / 1997 / Gracjan / Kwestia\Eos
   - / Francesca Santoni
   [C] KJ Hubertus Lusowo
6--13MILFORD DUSZKA (55)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)3,053,28
   Connemara / - / mare / 1998 / Ashfield / Milford Jenny
   - / Barbara Niemczewska
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
6--13LA BOURGET (121)InkaBORZYMOWSKA (JM.1993)3,055,38
   - / GER / mare / 1992 / NN / NN
   - / Piotr Szubert
   [C] KJ Bachmat Wrocław
6--13PRIMA (84)BartoszGAUZA (Mł.1996)3,058,77
   kuc / POL / mare / 2004 / Yekus / Perła\ Magot
   - / Mariusz Gauza
   [C] WTK Hermanów
6--13MON AMIE (135)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)3,058,77
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [B] KJ CH Jaszkowo
6--13GARBONOS (141)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)3,059,15
   - / SWE / gelding / 1994 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [B] KJ CH Jaszkowo
6--13HARFIARZ (113)JaninaSTRZAŁKOWSKA (Mł.1998)3,059,44
   Kuc Feliński / POL / stallion / 1993 / Grafos RKM / Harfa RKM\Epos
   - / Piotr Strzałkowski
   [A-2] KJ Strzała Krubiczew
6--13VEXI (4)JuliaMOCZAK (Mł.1997)3,059,88
   DRP / GER / mare / 2002 / Beneton / Vidi
   - / Sylwia Moczak
   [A-2] ŁKJ Łódź
6--13ELF (31)AleksandraGRZYBKOWSKA (JM.1995)3,062,15
   - / POL / stallion / 2002 / Camus / Emanacja\ Grog
   - / Monika Grzybkowska
   [C] OKJ Oxer Wtórek
14--20FUNNY GIRL (18)NataliaCAVOUR (Mł.1997)3,554,14
   Kuc / POL / mare / 2001 / Turkus / Fatima\Nandy Man
   - / Piotr Kaliciński
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
14--20ROLEX (17)AgnieszkaCECUGA (Mł.1997)3,556,01
   kuc / - / gelding / - / nn / nn
   - / Henryk Polednia
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
14--20BARKAROLA (118)IgaTOKARSKA (JM.1994)3,557,87
   DRP / POL / mare / 1997 / Nandy Man / Balerina
   - / Oskar Szrajer
   [B] KJ Bachmat Wrocław
14--20HERMES (21)MonikaGRUNDKOWSKA (Mł.1998)3,559,53
   Kuc Fel. / POL / gelding / 1995 / Gracjan / Heroina\Graf
   - / Jacek Koziarowski
   [A-2] WLKS Krakus Kraków
14--20PRIMA (84)BartoszGAUZA (Mł.1996)3,562,59
   kuc / POL / mare / 2004 / Yekus / Perła\ Magot
   - / Mariusz Gauza
   [C] WTK Hermanów
14--20BELINI (22)MonikaLUBERDA (Mł.1996)3,564,33
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   
   [B] WLKS Krakus Kraków
14--20BELINI (22)MonikaLUBERDA (Mł.1996)3,564,91
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   
   [B] WLKS Krakus Kraków
 HERMES (21)MonikaGRUNDKOWSKA (Mł.1998)BO
   Kuc Fel. / POL / gelding / 1995 / Gracjan / Heroina\Graf
   - / Jacek Koziarowski
   [A-2] WLKS Krakus Kraków
 FASOLKA (11)WeronikaLIPIEC (JM.1995)BO
   - / POL / mare / 2002
   - / Andrzej Kuświk
   [B] KJ Wolica Kalisz
 BARKAROLA (118)IgaTOKARSKA (JM.1994)BO
   DRP / POL / mare / 1997 / Nandy Man / Balerina
   - / Oskar Szrajer
   [B] KJ Bachmat Wrocław
 EROJKA (40)AnitaCIERPISZ (JM.1994)BO
   
   
   [] ZKS Drzonków
 CALIPSO (63)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)BO
   kuc / POL / stallion / 2002 / Candy Man / Zanadiqua
   - / Piotr Kaliciński
   [B] Warszawski KJ
 BLACK STAR (83)AleksandraCHĘCIŃSKA (JM.1994)BO
   
   
   [D] KJ Mustang Rogalinek
 TOYOTA (35)MarcinPAKULSKI (JM.1994)BO
   kuc / POL / stallion / 2002 / Bolero / Torina\ Nando
   - / Beata Pakulska
   [D] ZKS Drzonków
 GAWRA GB (71)JuliaOSTROWSKA (Mł.1998)BO
   KF / POL / mare / 1995 / Gracjan / Galia\Kogut
   - / Wojciech Jachymek
   [A-2] Polski Polo Klub
 KHAMARO I (15)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)BO
   DRP / GER / stallion / 1998 / Khamaro X / Sandra\ Predkor
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 CALIPSO (63)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)BO
   kuc / POL / stallion / 2002 / Candy Man / Zanadiqua
   - / Piotr Kaliciński
   [B] Warszawski KJ
 VEXI (4)JuliaMOCZAK (Mł.1997)BO
   DRP / GER / mare / 2002 / Beneton / Vidi
   - / Sylwia Moczak
   [A-2] ŁKJ Łódź
 FRESCO A (38)ŁukaszPRZYBYLSKI (JM.1993)BO
   
   
   [C] Stow. Jeździeckie Baborówko OSSM Drzonków
 DURELLO TOP (36)MałgorzataKOWALA (JM.1993)BO
   Deutsches Reitpony / GER / - / 2002 / Durello / Nancy
   - / Dominik Gronet
   [D] ZKS Drzonków
 MON CHERIE PP (87)JanSZYMCZAK (JM.1994)BO
   kuc / POL / mare / 2003 / Prinz / Willoway Miss Minx
   - / Dariusz Szymczak
   [C] WTK Hermanów
 WHITE MOOR CLAUDIUS (73)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)BO
   WALSH. Pony / GER / gelding / 1995 / Claus / Ashlay\Tetworth Crimson
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
 GASTON (46)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)BO
   kuc / POL / gelding / 2003 / Alibaba / Gaspa\ Split
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
 SULIMA (109)NataliaCAVOUR (Mł.1997)BO
   kuc / POL / mare / 1997 / Suseł / Płocha\Margiel
   - / Tadeusz Ziajkowski
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 VERY TOP (37)MałgorzataKOWALA (JM.1993)BO
   Deutsches Reidpony / GER / - / 2002 / Going Top / Very Good\ Dornick B
   - / Dominik Gronet
   [D] ZKS Drzonków
 NICKY (16)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)BO
   kuc / NED / mare / 1999 / nn / nn
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 NICKY (16)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)BO
   kuc / NED / mare / 1999 / nn / nn
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 LION (129)MałgorzataBAJDA (JM.1993)BO
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Hebron / Lambada
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [D] KJ CH Jaszkowo
 DANI (86)AgnieszkaSZYMAŃSKA (JM.1995)Elim.
   kuc / POL / mare / 1994 / Night-Fire / Dalli\ Don Carlos
   - / Robert Szymański
   [D] WTK Hermanów
 LA BOURGET (121)InkaBORZYMOWSKA (JM.1993)Elim.
   - / GER / mare / 1992 / NN / NN
   - / Piotr Szubert
   [C] KJ Bachmat Wrocław
 NIWEK (107)SzymonTĘCZA (JM.1995)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2002 / Alibaba / Niwka
   - / Stanisław Jóźwiakowski
   [C] GLKS Sokół Damasławek
 BENSON (128)MałgorzataBAJDA (JM.1993)Elim.
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65
Startowało koni
45
Ukończyło koni
41
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:20:03
5 - 90 cm
Data: 07-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - 90 cm -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FOXY (23)PaulaPŁANETA (JM.1995)2,063,10
   kuc / POL / stallion / 1999 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [C] WLKS Krakus Kraków
2--3SPINWAY MEMENTO (99)KatarzynaPIASECKA (Mł.1996)2,559,52
   Connemara / GBR / stallion / 1998 / Spinway Keepsake / Majestic Geen
   
   [C] SKJ Trawers Warszawa
2--3BŁYSKAWICA (103)JagodaSMOLEŃSKA (J.1990)2,564,19
   DRP / GER / mare / 1996 / Marco Polo / Deint Desiree
   - / Barbara Niemczewska
   [E] SKJ Trawers Warszawa
4--10KLASA GB (88)JanSZYMCZAK (JM.1994)3,053,56
   KF / POL / mare / 1999 / Witalis oo / Klisza
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] WTK Hermanów
4--10BIMBO (98)Anna-MariaCZEKAJ (Mł.1996)3,054,21
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   - / W. Fertacz
   [C] Polski Polo Klub
4--10SPINWAY MEMENTO (99)KatarzynaPIASECKA (Mł.1996)3,057,35
   Connemara / GBR / stallion / 1998 / Spinway Keepsake / Majestic Geen
   
   [C] SKJ Trawers Warszawa
4--10BLACK STAR (83)AleksandraCHĘCIŃSKA (JM.1994)3,057,48
   
   
   [D] KJ Mustang Rogalinek
4--10CONI (64)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)3,059,99
   kuc / POL / mare / 2000 / Contus / Nane\ Nawarro
   - / Piotr Kaliciński
   [D] Warszawski KJ
4--10BŁYSKAWICA (103)JagodaSMOLEŃSKA (J.1990)3,064,68
   DRP / GER / mare / 1996 / Marco Polo / Deint Desiree
   - / Barbara Niemczewska
   [E] SKJ Trawers Warszawa
4--10PAŹ (77)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)3,066,43
   kuc walijski / POL / stallion / 2001 / Jantar / Pestka\Elpar
   - / Paweł Podedworny
   [C] ŁKJ Łódź
11--15KLASA GB (88)JanSZYMCZAK (JM.1994)3,552,93
   KF / POL / mare / 1999 / Witalis oo / Klisza
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] WTK Hermanów
11--15MANCHESTER 0012 (44)AgataSTRYJKOWSKA (JM.1994)3,557,54
   DRP / GER / gelding / 2001 / Monarch / Brica Hansegard\Silver Socks
   - / Agata Stryjkowska
   [D] KJ Aromer Józefin
11--15LIPTON (43)AgataSTRYJKOWSKA (JM.1994)3,558,43
   Deutschereid Pony / GER / gelding / 1998 / Lord Junker / Loni\Black Magic Diamant
   - / Agata Stryjkowska
   [C] KJ Aromer Józefin
11--15GRATIS (3)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)3,563,96
   kuc / POL / gelding / 2002 / Walor / Grawa\Split
   Andrzej Kuświk / Bogna Sołtysiak
   [C] Stow. Jeździeckie Baborówko
11--15KIRSTEN (24)MajaŻYTKOWICZ (Mł.1996)3,564,11
   Kuc Wal. / NED / mare / 1992 / Vita Nova's Hanassie / Jannie
   - / Urszula Zbigniew Bedlińscy
   [C] WLKS Krakus Kraków
 BOB EWITA (85)BartoszGAUZA (Mł.1996)BO
   kuc / POL / gelding / 2003 / Top Ewita / Buba Ewita
   - / Monika Gauza
   [D] WTK Hermanów
 GRATIS (3)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)BO
   kuc / POL / gelding / 2002 / Walor / Grawa\Split
   Andrzej Kuświk / Bogna Sołtysiak
   [C] Stow. Jeździeckie Baborówko
 NIWEK (107)SzymonTĘCZA (JM.1995)BO
   kuc / POL / gelding / 2002 / Alibaba / Niwka
   - / Stanisław Jóźwiakowski
   [C] GLKS Sokół Damasławek
 LION (129)MałgorzataBAJDA (JM.1993)BO
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Hebron / Lambada
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [D] KJ CH Jaszkowo
 BOB EWITA (85)BartoszGAUZA (Mł.1996)BO
   kuc / POL / gelding / 2003 / Top Ewita / Buba Ewita
   - / Monika Gauza
   [D] WTK Hermanów
 LIPTON (43)AgataSTRYJKOWSKA (JM.1994)BO
   Deutschereid Pony / GER / gelding / 1998 / Lord Junker / Loni\Black Magic Diamant
   - / Agata Stryjkowska
   [C] KJ Aromer Józefin
 FRESCO A (38)ŁukaszPRZYBYLSKI (JM.1993)BO
   
   
   [C] Stow. Jeździeckie Baborówko OSSM Drzonków
 GRANIT (79)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)BO
   kuc / POL / gelding / 2001 / Folkert / Gerrie Welsh
   - / Bogumiła Krajewska
   [C] JKS Fer Więckowice
 FAMA (97)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)BO
   kuc / POL / mare / 2003 / Frotka / Bonaparte
   - / Krzysztof Szumiński
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
 MON CHERIE PP (87)JanSZYMCZAK (JM.1994)BO
   kuc / POL / mare / 2003 / Prinz / Willoway Miss Minx
   - / Dariusz Szymczak
   [C] WTK Hermanów
 MAKS (32)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)BO
   kuc / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
 FAMA (97)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)BO
   kuc / POL / mare / 2003 / Frotka / Bonaparte
   - / Krzysztof Szumiński
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
 MAKS (32)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)BO
   kuc / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
 FOXY (23)PaulaPŁANETA (JM.1995)BO
   kuc / POL / stallion / 1999 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [C] WLKS Krakus Kraków
 KWESTOR - GB (125)FranceskaSANTONI (Mł.1996)BO
   KF / POL / gelding / 1997 / Gracjan / Kwestia\Eos
   - / Francesca Santoni
   [C] KJ Hubertus Lusowo
 BIMBO (98)Anna-MariaCZEKAJ (Mł.1996)BO
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   - / W. Fertacz
   [C] Polski Polo Klub
 KASSTELLA (89)RyszardKOWALSKI (JM.1995)BO
   HOL. / - / mare / 1995
   
   [E] JUKS Mieczewo Borkowice
 PAŹ (77)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)BO
   kuc walijski / POL / stallion / 2001 / Jantar / Pestka\Elpar
   - / Paweł Podedworny
   [C] ŁKJ Łódź
 VERY TOP (37)MałgorzataKOWALA (JM.1993)BO
   Deutsches Reidpony / GER / - / 2002 / Going Top / Very Good\ Dornick B
   - / Dominik Gronet
   [D] ZKS Drzonków
 ELF (31)AleksandraGRZYBKOWSKA (JM.1995)BO
   - / POL / stallion / 2002 / Camus / Emanacja\ Grog
   - / Monika Grzybkowska
   [C] OKJ Oxer Wtórek
 KROS GB (72)AleksanderKADŁUBOWSKI (JM.1995)BO
   kuc feliński / POL / stallion / 1999 / Gracjan / Kalinka
   
   [C] KJ Strzała Krubiczew
 KROS GB (72)AleksanderKADŁUBOWSKI (JM.1995)BO
   kuc feliński / POL / stallion / 1999 / Gracjan / Kalinka
   
   [C] KJ Strzała Krubiczew
 MISS BARNEBY (42)DagmaraDOLIŃSKA (JM.1993)BO
   DRP / GER / mare / 1996 / Brillant / Mona
   - / Dagmara Dolińska
   [D] KJ Hubertus Lusowo
 MISS BARNEBY (42)DagmaraDOLIŃSKA (JM.1993)BO
   DRP / GER / mare / 1996 / Brillant / Mona
   - / Dagmara Dolińska
   [D] KJ Hubertus Lusowo
 PIOSENKA (138)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)BO
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [D] KJ CH Jaszkowo
 NESTOR (49)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)BO
   
   
   [] LKS Cwał Poznań
 AMON (78)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)BO
   kuc / POL / gelding / 2002 / Nominał / Aura\Dyktat
   - / Paweł Podedworny
   [B] ŁKJ Łódź
 DURELLO TOP (36)MałgorzataKOWALA (JM.1993)BO
   Deutsches Reitpony / GER / - / 2002 / Durello / Nancy
   - / Dominik Gronet
   [D] ZKS Drzonków
 BOLERO (126)FranceskaSANTONI (Mł.1996)BO
   
   
   [D] KJ Hubertus Lusowo
 GRANIT (79)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2001 / Folkert / Gerrie Welsh
   - / Bogumiła Krajewska
   [C] JKS Fer Więckowice
 JURASEK (13)AnnaMARCINIAK (JM.1993)Elim.
   Welsh Pony / CZE / gelding / 2003 / - / Ruzenka
   - / Józef Marciniak
   [C] LKJ Ostroga Opole
 DANI (86)AgnieszkaSZYMAŃSKA (JM.1995)Elim.
   kuc / POL / mare / 1994 / Night-Fire / Dalli\ Don Carlos
   - / Robert Szymański
   [D] WTK Hermanów
 JURASEK (13)AnnaMARCINIAK (JM.1993)Elim.
   Welsh Pony / CZE / gelding / 2003 / - / Ruzenka
   - / Józef Marciniak
   [C] LKJ Ostroga Opole

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65
Startowało koni
48
Ukończyło koni
44
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:20:14
6 - 100 cm
Data: 07-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - 100 cm -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--3GENTIW (28)AleksandraKOZŁOWSKA (J.1991)2,053,77
   SP / POL / gelding / 1994 / Gastin / Dekada\Solenizant
   - / Maciej Kozłowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
1--3CINDER BAYNET (60)AgataMIZGIER (JM.1992)2,055,10
   DRP / GER / mare / 1996 / Casper / Nimbra's Baynet
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno
1--3TERCJA (58)AgataMIZGIER (JM.1992)2,056,53
   Kuc / POL / mare / 1996 / Ardahan oo / Titania
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno
4--6TERCJA (58)AgataMIZGIER (JM.1992)2,558,19
   Kuc / POL / mare / 1996 / Ardahan oo / Titania
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno
4--6ORLIK (67)JuliaNALEPA (JM.1995)2,559,19
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Otake / Oruia
   - / Tomasz Kiedrowski
   [E] Warszawski KJ
4--6DAWRAZ (26)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)2,559,40
   xx / POL / gelding / 1995 / Winds of Light / Daraga\Dakota
   - / Agnieszka Wielgórska
   [E] WLKS Krakus Kraków
7--13MAGNES (33)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)3,052,69
   Hucuł / POL / gelding / 1999 / Włóczykij / Magda\Suseł
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
7--13ALGERIA D (108)NataliaGASZYŃSKA-BĄK (JM.1993)3,053,79
   Kuc / POL / mare / 2002 / Nurjev / Astra\Dethmer
   - / N. Gaszyńska-Bąk
   [E] GLKS Sokół Damasławek
7--13FEIVEL 143 (61)AleksandraWIŚNIEWSKA (JM.1993)3,055,11
   Westf. / GER / gelding / 2001 / Fleurop / Schalimar
   - / Małgorzata Wiśniewska
   [E] KJ Aromer Józefin
7--13FAMA (122)KarolinaSMAKOSZ (JM.1993)3,058,17
   kuc / POL / mare / 1998 / Figiel / NN
   - / Agata Kruszyniewicz
   [D] KJ Bachmat Wrocław
7--13ANNILAUN SWEET JESSE (102)JanPIASECKI (JM.1993)3,058,19
   
   
   [D] SKJ Trawers Warszawa
7--13JUMONA (27)MonikaKOWAL (JM.1992)3,060,75
   SP / POL / mare / 1998 / Montevideo / Jutrznia\ Rencouver
   
   [E] WLKS Krakus Kraków
7--13ETNA (62)MartaEMIRSAJŁOW (JM.1993)3,061,48
   kuc / POL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Dorota Emirsajłow
   [D] JKS Tornado Szczecin
14--20ALEKS (140)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)3,551,34
   kuc / POL / stallion / 1997 / Blibro / Arka
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
14--20DOSTATNIA (119)IgaTOKARSKA (JM.1994)3,554,91
   kuc / POL / mare / 2000 / Flop / Deirdre\ Vilnius
   - / Piotr Tokarski
   [D] KJ Bachmat Wrocław
14--20ARYS (101)JanPIASECKI (JM.1993)3,558,42
   
   
   [] SKJ Trawers Warszawa
14--20KIRSTEN (24)MajaŻYTKOWICZ (Mł.1996)3,558,94
   Kuc Wal. / NED / mare / 1992 / Vita Nova's Hanassie / Jannie
   - / Urszula Zbigniew Bedlińscy
   [C] WLKS Krakus Kraków
14--20MARCUS (68)KrzysztofRETKA (JM.1993)3,559,98
   kuc / POL / gelding / 2000 / Arcus / Maggi\ Nando
   - / Bożena Retka
   [D] Warszawski KJ
14--20ARTEDEUSZ (105)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)3,560,36
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Dłużnik / Artedora\Posejdon
   - / Jan Ciesielski
   [E] KJ Agro-Handel Śrem
14--20PORTO ALEGRE (14)AnnaMARCINIAK (JM.1993)3,561,05
   WLKP. / POL / gelding / 1998 / Petryna / Fontana
   - / Krzysztof Okła
   [E] LKJ Ostroga Opole
 LADY BROWN (10)MajaJANISZUK (JM.1993)BO
   - / POL / mare / 1996 / NN / NN
   - / Andrzej Kuświk
   [E] KJ Wolica Kalisz
 MARINELLO (96)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)BO
   DRP / GER / stallion / 2001 / Magic Main / Sanny
   - / Krzysztof Szumiński
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
 FEIVEL 143 (61)AleksandraWIŚNIEWSKA (JM.1993)BO
   Westf. / GER / gelding / 2001 / Fleurop / Schalimar
   - / Małgorzata Wiśniewska
   [E] KJ Aromer Józefin
 MARINELLO (96)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)BO
   DRP / GER / stallion / 2001 / Magic Main / Sanny
   - / Krzysztof Szumiński
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
 ORLIK (67)JuliaNALEPA (JM.1995)BO
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Otake / Oruia
   - / Tomasz Kiedrowski
   [E] Warszawski KJ
 LADY BROWN (10)MajaJANISZUK (JM.1993)BO
   - / POL / mare / 1996 / NN / NN
   - / Andrzej Kuświk
   [E] KJ Wolica Kalisz
 PORTO ALEGRE (14)AnnaMARCINIAK (JM.1993)BO
   WLKP. / POL / gelding / 1998 / Petryna / Fontana
   - / Krzysztof Okła
   [E] LKJ Ostroga Opole
 CONI (64)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)BO
   kuc / POL / mare / 2000 / Contus / Nane\ Nawarro
   - / Piotr Kaliciński
   [D] Warszawski KJ
 NESTOR (49)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)BO
   
   
   [] LKS Cwał Poznań
 ROSALIE (116)RoxannaBOERSMA (JM.1994)BO
   NRPS / - / mare / 2001 / Sergi Van Vreeburch / Mayflower\ Krimh
   
   [D] KJ HBC Lasocice
 ROSALIE (116)RoxannaBOERSMA (JM.1994)BO
   NRPS / - / mare / 2001 / Sergi Van Vreeburch / Mayflower\ Krimh
   
   [D] KJ HBC Lasocice
 BOLERO (126)FranceskaSANTONI (Mł.1996)BO
   
   
   [D] KJ Hubertus Lusowo
 MANCHESTER 0012 (44)AgataSTRYJKOWSKA (JM.1994)BO
   DRP / GER / gelding / 2001 / Monarch / Brica Hansegard\Silver Socks
   - / Agata Stryjkowska
   [D] KJ Aromer Józefin
 LOUGHNATOUSA LOUISE (53)ZuzannaGOWIN (JM.1995)BO
   Irish Horse / IRL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Paweł Gowin
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
 MARIHUANA (19)JuliaCICHECKA (JM.1995)BO
   kuc / POL / mare / 2000 / Waron / Mara
   - / Anna Zalewska
   [D] LKJ Ostroga Opole
 GENTIW (28)AleksandraKOZŁOWSKA (J.1991)BO
   SP / POL / gelding / 1994 / Gastin / Dekada\Solenizant
   - / Maciej Kozłowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
 LOUGHNATOUSA LOUISE (53)ZuzannaGOWIN (JM.1995)BO
   Irish Horse / IRL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Paweł Gowin
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
 HS GRAFIT I (136)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)BO
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
   [D] KJ CH Jaszkowo
 ARYS (101)JanPIASECKI (JM.1993)BO
   
   
   [] SKJ Trawers Warszawa
 FOREST - R (6)KatarzynaORDYS (JM.1993)BO
   SP / POL / gelding / 1998 / Bosingfeld / Fatyga\Fałat
   - / Jarosław Tłuszcz
   [E] Śląska Akademia Jeździecka
 PIERWIOSNEK (25)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)BO
   
   
   [D] WLKS Krakus Kraków
 LOGOS (65)ZofiaFERTACZ (JM.1993)BO
   SP / POL / gelding / 2002 / Saganek / Lepta\ Lafet
   - / Z. W. Fertacz
   [E] WKJ Warszawa
 PIERWIOSNEK (25)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)BO
   
   
   [D] WLKS Krakus Kraków
 MALWA (66)AnnaWOŹNIAKOWSKA (J.1991)BO
   - / POL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Anna Woźniakowska
   [E] Warszawski KJ
 ALEKS (140)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)BO
   kuc / POL / stallion / 1997 / Blibro / Arka
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
 RONALD R (115)RoxannaBOERSMA (JM.1994)BO
   New Forest / - / gelding / 2002 / Carlo / Gerda\ Elegant
   
   [D] KJ HBC Lasocice
 LOGOS (65)ZofiaFERTACZ (JM.1993)BO
   SP / POL / gelding / 2002 / Saganek / Lepta\ Lafet
   - / Z. W. Fertacz
   [E] WKJ Warszawa
 MALWA (66)AnnaWOŹNIAKOWSKA (J.1991)BO
   - / POL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Anna Woźniakowska
   [E] Warszawski KJ
 HUK (137)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)Elim.
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
 KASSTELLA (89)RyszardKOWALSKI (JM.1995)Elim.
   HOL. / - / mare / 1995
   
   [E] JUKS Mieczewo Borkowice
 AMON (78)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2002 / Nominał / Aura\Dyktat
   - / Paweł Podedworny
   [B] ŁKJ Łódź
 HUK (137)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)Elim.
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
 HEKTOR (120)IgaTOKARSKA (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2000 / nn / nn
   - / Bogdan Bujak
   [D] KJ Bachmat Wrocław
 MARIHUANA (19)JuliaCICHECKA (JM.1995)Elim.
   kuc / POL / mare / 2000 / Waron / Mara
   - / Anna Zalewska
   [D] LKJ Ostroga Opole
 CINDER BAYNET (60)AgataMIZGIER (JM.1992)Elim.
   DRP / GER / mare / 1996 / Casper / Nimbra's Baynet
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno
 HEKTOR (120)IgaTOKARSKA (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2000 / nn / nn
   - / Bogdan Bujak
   [D] KJ Bachmat Wrocław
 MACLEOD (112)AleksandraWIĘCKOWSKA (JM.1994)Elim.
   DRP / GER / stallion / 2000 / Mentos / Castella
   
   [D] Niezrzeszona
 PIOSENKA (138)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)Elim.
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [D] KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61
Startowało koni
58
Ukończyło koni
48
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:20:17
7 - 110 cm
Data: 07-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - 110 cm -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--3FOREST - R (6)KatarzynaORDYS (JM.1993)2,055,28
   SP / POL / gelding / 1998 / Bosingfeld / Fatyga\Fałat
   - / Jarosław Tłuszcz
   [E] Śląska Akademia Jeździecka
1--3NIKIFOR-K (29)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)2,057,04
   - / POL / gelding / 2001 / Nico K / Kinga K\King of Carelshof
   - / Małgorzata Krzeczowska
   [D] WLKS Krakus Kraków
1--3DAWRAZ (26)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)2,059,20
   xx / POL / gelding / 1995 / Winds of Light / Daraga\Dakota
   - / Agnieszka Wielgórska
   [E] WLKS Krakus Kraków
4ALGERIA D (108)NataliaGASZYŃSKA-BĄK (JM.1993)2,559,76
   Kuc / POL / mare / 2002 / Nurjev / Astra\Dethmer
   - / N. Gaszyńska-Bąk
   [E] GLKS Sokół Damasławek
5--6MACLEOD (112)AleksandraWIĘCKOWSKA (JM.1994)3,054,65
   DRP / GER / stallion / 2000 / Mentos / Castella
   
   [D] Niezrzeszona
5--6ETNA (62)MartaEMIRSAJŁOW (JM.1993)3,057,29
   kuc / POL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Dorota Emirsajłow
   [D] JKS Tornado Szczecin
7--9JUMONA (27)MonikaKOWAL (JM.1992)3,553,90
   SP / POL / mare / 1998 / Montevideo / Jutrznia\ Rencouver
   
   [E] WLKS Krakus Kraków
7--9DOSTATNIA (119)IgaTOKARSKA (JM.1994)3,555,86
   kuc / POL / mare / 2000 / Flop / Deirdre\ Vilnius
   - / Piotr Tokarski
   [D] KJ Bachmat Wrocław
7--9ANNILAUN SWEET JESSE (102)JanPIASECKI (JM.1993)3,559,86
   
   
   [D] SKJ Trawers Warszawa
 RONALD R (115)RoxannaBOERSMA (JM.1994)Elim.
   New Forest / - / gelding / 2002 / Carlo / Gerda\ Elegant
   
   [D] KJ HBC Lasocice
 FAMA (122)KarolinaSMAKOSZ (JM.1993)Elim.
   kuc / POL / mare / 1998 / Figiel / NN
   - / Agata Kruszyniewicz
   [D] KJ Bachmat Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61
Startowało koni
11
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:20:18
8 - 120 cm
Data: 07-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - 120 cm -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NIKIFOR-K (29)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)3,556,24
   - / POL / gelding / 2001 / Nico K / Kinga K\King of Carelshof
   - / Małgorzata Krzeczowska
   [D] WLKS Krakus Kraków
 MARCUS (68)KrzysztofRETKA (JM.1993)BO
   kuc / POL / gelding / 2000 / Arcus / Maggi\ Nando
   - / Bożena Retka
   [D] Warszawski KJ
 ASTERIA (30)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)BO
   SP / POL / mare / 1993 / Aloube Z / Oszawa\ Dakota
   - / Hubert Koziarowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
 ASTERIA (30)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)BO
   SP / POL / mare / 1993 / Aloube Z / Oszawa\ Dakota
   - / Hubert Koziarowski
   [E] WLKS Krakus Kraków

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:20:19
9 - 50 cm
Data: 08-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - 50 cm -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--5BRUNTE (131)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)055,02
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ CH Jaszkowo
1--5LAGUNA (95)OliwiaŁĘC (Mł.1999)056,54
   kuc / POL / mare / - / nn / nn
   - / Firma ,,Salix" Kociałkowa Górka
   [A-1] Niezrzeszona
1--5KSIĄŻE (70)AnastazjaBRONIATOWSKA (Mł.1999)057,19
   kuc / POL / gelding / 1996 / Lowel / Kometa\Dukat II
   
   [A-1] Polski Polo Klub
1--5GOTE (117)AnnaBAŁAJ (Mł.1999)058,71
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ Bachmat Wrocław
1--5LAGUNA (95)OliwiaŁĘC (Mł.1999)060,37
   kuc / POL / mare / - / nn / nn
   - / Firma ,,Salix" Kociałkowa Górka
   [A-1] Niezrzeszona
 YEKUS (93)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (Mł.1998)Elim.
   Welsh A / GER / - / 1998 / Yedam's Claus / Nora
   
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
68
Startowało koni
6
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:20:23
10 - 60 cm
Data: 08-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - 60 cm -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--18PYSIA (132)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)044,98
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ CH Jaszkowo
1--18GUZIK (9)PiotrROŚCISZEWSKI (Mł.1997)045,87
   Kuc Szetlandzki / POL / gelding / 2000 / Lotos / Luba
   - / Jakub Rościszewski
   [A-1] Niezrzeszony
1--18SARA (92)WeronikaJACAK (Mł.1997)049,47
   kuc / POL / mare / 1995 / nn / nn
   - / Weronika Jacak
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
1--18DOMINGO (41)WiktoriaKNAP (Mł.1999)049,65
   kuc / GER / stallion / 2000 / Top Dark Dream / Donna Bella\Calenberg
   - / Agnieszka Knap
   [A-2] ZKS Drzonków
1--18FREJKA (82)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)049,75
   kuc feliński / POL / mare / 2002 / Walor / Frytka
   - / Julia Jakubowska
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
1--18DOMINGO (41)WiktoriaKNAP (Mł.1999)050,90
   kuc / GER / stallion / 2000 / Top Dark Dream / Donna Bella\Calenberg
   - / Agnieszka Knap
   [A-2] ZKS Drzonków
1--18BAZYLIA (139)JessicaKASZTELAN (JM.1993)052,89
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Biwak / Bylina\ Latopis
   - / Antoni Chłapowski
   [] KJ CH Jaszkowo
1--18PODBIAŁ (104)NicoleSZYMCZAK (Mł.1997)053,28
   Hucuł / POL / gelding / 2003 / Flet / Pociecha\ Jasmon
   - / Mariola Konieczna
   [A-2] LKS Cwał Poznań
1--18FREJKA (82)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)053,75
   kuc feliński / POL / mare / 2002 / Walor / Frytka
   - / Julia Jakubowska
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
1--18GOTE (117)AnnaBAŁAJ (Mł.1999)054,01
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ Bachmat Wrocław
1--18DAGLEZJA (69)MartaGRUDZIEŃ (JM.1995)055,34
   
   
   [] Warszawski KJ
1--18APPOLLO (5)JuliaMOCZAK (Mł.1997)055,39
   kuc walijski / NED / stallion / 1997 / Colne Heartsease / Wijsterąs Sasja
   - / Sławomir Bubas
   [A-1] ŁKJ Łódź
1--18SPENCER (57)ZuzannaBURKERT (Mł.1996)055,62
   
   
   [] LKJ Abaria Iwno
1--18MI MI (123)WiktoriaBEMBENIK (Mł.1997)055,99
   kuc / POL / mare / 2001 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
1--18KSIĄŻE (70)AnastazjaBRONIATOWSKA (Mł.1999)056,22
   kuc / POL / gelding / 1996 / Lowel / Kometa\Dukat II
   
   [A-1] Polski Polo Klub
1--18YEKUS (93)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (Mł.1998)056,41
   Welsh A / GER / - / 1998 / Yedam's Claus / Nora
   
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
1--18WINDHOEK'S GEANNE (106)DominikaKOLIŃSKA (Mł.1999)057,88
   Kuc Wal. / NED / mare / 1995 / F.Gerrit / W.Leonnie
   - / Marek Mazurek
   [A-1] GLKS Sokół Damasławek
1--18WINDHOEK'S GEANNE (106)DominikaKOLIŃSKA (Mł.1999)059,08
   Kuc Wal. / NED / mare / 1995 / F.Gerrit / W.Leonnie
   - / Marek Mazurek
   [A-1] GLKS Sokół Damasławek
19--20SPENCER (57)ZuzannaBURKERT (Mł.1996)454,99
   
   
   [] LKJ Abaria Iwno
19--20CYPRYS (8)SzymonWEJER (Mł.1999)461,57
   - / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Sebastian Wejer
   [A-2] Niezrzeszony
21REWAST (91)OliwiaSYDOW (Mł.1997)569,82
   kuc / POL / gelding / 2004 / Astan / Rewia
   - / Robert Sydow
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
22GUZIK (9)PiotrROŚCISZEWSKI (Mł.1997)847,19
   Kuc Szetlandzki / POL / gelding / 2000 / Lotos / Luba
   - / Jakub Rościszewski
   [A-1] Niezrzeszony

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
68
Startowało koni
22
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:20:29
11 - 70 cm
Data: 08-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - 70 cm -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--22JAMES (34)ZuzannaBURKERT (Mł.1996)047,41
   kuc / GER / gelding / - / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [C] LKJ Abaria Iwno
1--22SULIMA (109)NataliaCAVOUR (Mł.1997)047,41
   kuc / POL / mare / 1997 / Suseł / Płocha\Margiel
   - / Tadeusz Ziajkowski
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
1--22JAMES (34)ZuzannaBURKERT (Mł.1996)049,83
   kuc / GER / gelding / - / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [C] LKJ Abaria Iwno
1--22TWISTER EWITA (124)OlimpiaBEMBENIK (Mł.1998)050,60
   
   
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
1--22MUPPET 5 (2)AdamGRZEGORZEWSKI (Mł.1998)050,97
   Niem. kuc wierzch. / GER / gelding / 1997 / Buenteeichen / Bonny
   - / Stefania Koprowska
   [A-2] SKH Kasztanka
1--22CARLO (45)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)051,07
   kuc / POL / stallion / 2002 / Dante / Coco
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
1--22FASOLKA (11)WeronikaLIPIEC (JM.1995)051,18
   - / POL / mare / 2002
   - / Andrzej Kuświk
   [B] KJ Wolica Kalisz
1--22BAZYLIA (139)JessicaKASZTELAN (JM.1993)051,23
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Biwak / Bylina\ Latopis
   - / Antoni Chłapowski
   [] KJ CH Jaszkowo
1--22FABRYKA MARZEŃ (56)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)051,30
   kuc / POL / mare / 2002 / Walor / Firma
   - / Krystyna Kuświk
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
1--22MICKEY MOUSE (133)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)051,59
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
1--22ILCO F (90)RyszardKOWALSKI (JM.1995)051,69
   kuc / POL / stallion / 2002 / Ilco / Ewiwa
   - / Ryszard Kowalski
   [B] JUKS Mieczewo Borkowice
1--22ROLEX (17)AgnieszkaCECUGA (Mł.1997)052,30
   kuc / - / gelding / - / nn / nn
   - / Henryk Polednia
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
1--22DARLING (75)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)053,29
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
1--22GAWRA GB (71)JuliaOSTROWSKA (Mł.1998)053,96
   KF / POL / mare / 1995 / Gracjan / Galia\Kogut
   - / Wojciech Jachymek
   [A-2] Polski Polo Klub
1--22TOYOTA (35)MarcinPAKULSKI (JM.1994)055,50
   kuc / POL / stallion / 2002 / Bolero / Torina\ Nando
   - / Beata Pakulska
   [D] ZKS Drzonków
1--22PODBIAŁ (104)NicoleSZYMCZAK (Mł.1997)056,11
   Hucuł / POL / gelding / 2003 / Flet / Pociecha\ Jasmon
   - / Mariola Konieczna
   [A-2] LKS Cwał Poznań
1--22WHITE MOOR CLAUDIUS (73)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)056,25
   WALSH. Pony / GER / gelding / 1995 / Claus / Ashlay\Tetworth Crimson
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
1--22ARKAS "KA" (54)KarolinaMAJEWSKA (JM.1995)056,40
   
   
   [] SKJ Trawers Warszawa
1--22CYPRYS (8)SzymonWEJER (Mł.1999)057,63
   - / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Sebastian Wejer
   [A-2] Niezrzeszony
1--22MI MI (123)WiktoriaBEMBENIK (Mł.1997)057,86
   kuc / POL / mare / 2001 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
1--22SZARON (20)AnnaPOLEDNIA (Mł.1997)060,11
   kuc / POL / gelding / 2003 / Angelo / Szampanka
   - / Olaf Klein
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
1--22SARA (92)WeronikaJACAK (Mł.1997)062,80
   kuc / POL / mare / 1995 / nn / nn
   - / Weronika Jacak
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
23BOOGIE STREET BY (100)KatarzynaPIASECKA (Mł.1996)377,56
   
   
   [] SKJ Trawers Warszawa
24--29EUFRAT (74)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)453,18
   kuc / POL / gelding / 2004 / Jambo / Euforia
   - / Grzegorz Jachimowicz
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
24--29BASTA (80)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)453,63
   kuc / POL / mare / 2003 / Astan / Biest
   - / Julia Kuźniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
24--29AZTEK (12)AnnaBORTNIK (Mł.1997)455,94
   kuc walijski / SLO / gelding / 1996 / Shalom / Vena\ Branco
   - / Dorota Inkelman
   [A-2] SKJ Trawers Warszawa
24--29DAGLEZJA (69)MartaGRUDZIEŃ (JM.1995)456,72
   
   
   [] Warszawski KJ
24--29WOLLING'S LION KING (81)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)465,75
   kuc walijski / NED / stallion / 2004 / Sthehorst Celebration / Penoock Peregrine
   - / Julia Kuźniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
24--29REWAST (91)OliwiaSYDOW (Mł.1997)466,39
   kuc / POL / gelding / 2004 / Astan / Rewia
   - / Robert Sydow
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
30APPOLLO (5)JuliaMOCZAK (Mł.1997)859,18
   kuc walijski / NED / stallion / 1997 / Colne Heartsease / Wijsterąs Sasja
   - / Sławomir Bubas
   [A-1] ŁKJ Łódź
31BOOGIE STREET BY (100)KatarzynaPIASECKA (Mł.1996)1260,28
   
   
   [] SKJ Trawers Warszawa
 AZTEK (12)AnnaBORTNIK (Mł.1997)Elim.
   kuc walijski / SLO / gelding / 1996 / Shalom / Vena\ Branco
   - / Dorota Inkelman
   [A-2] SKJ Trawers Warszawa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
68
Startowało koni
32
Ukończyło koni
31
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:21:05
12 - 80 cm
Data: 08-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - 80 cm -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ELF (31)AleksandraGRZYBKOWSKA (JM.1995)046,83027,68
   - / POL / stallion / 2002 / Camus / Emanacja\ Grog
   - / Monika Grzybkowska
   [C] OKJ Oxer Wtórek
2FUNNY GIRL (18)NataliaCAVOUR (Mł.1997)040,95027,69
   Kuc / POL / mare / 2001 / Turkus / Fatima\Nandy Man
   - / Piotr Kaliciński
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
3DARLING (75)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)045,50027,81
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
4MICKEY MOUSE (133)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)041,51028,19
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
5KWESTOR - GB (125)FranceskaSANTONI (Mł.1996)047,85028,26
   KF / POL / gelding / 1997 / Gracjan / Kwestia\Eos
   - / Francesca Santoni
   [C] KJ Hubertus Lusowo
6GRATIS (3)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)049,50028,38
   kuc / POL / gelding / 2002 / Walor / Grawa\Split
   Andrzej Kuświk / Bogna Sołtysiak
   [C] Stow. Jeździeckie Baborówko
7PAŹ (77)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)049,32028,75
   kuc walijski / POL / stallion / 2001 / Jantar / Pestka\Elpar
   - / Paweł Podedworny
   [C] ŁKJ Łódź
8DANI (86)AgnieszkaSZYMAŃSKA (JM.1995)046,58028,91
   kuc / POL / mare / 1994 / Night-Fire / Dalli\ Don Carlos
   - / Robert Szymański
   [D] WTK Hermanów
9CALIPSO (63)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)046,74028,97
   kuc / POL / stallion / 2002 / Candy Man / Zanadiqua
   - / Piotr Kaliciński
   [B] Warszawski KJ
10TOP EVITA (76)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)048,27029,20
   kuc / GER / stallion / 1999 / Nasty Boy / Graefin-W\ Ghandy
   - / Ryszard Wójcik
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
11SULIMA (109)NataliaCAVOUR (Mł.1997)042,50029,77
   kuc / POL / mare / 1997 / Suseł / Płocha\Margiel
   - / Tadeusz Ziajkowski
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
12BILLY (134)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)049,52029,80
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [B] KJ CH Jaszkowo
13LA BOURGET (121)InkaBORZYMOWSKA (JM.1993)045,81030,13
   - / GER / mare / 1992 / NN / NN
   - / Piotr Szubert
   [C] KJ Bachmat Wrocław
14BARKAROLA (118)IgaTOKARSKA (JM.1994)045,05030,68
   DRP / POL / mare / 1997 / Nandy Man / Balerina
   - / Oskar Szrajer
   [B] KJ Bachmat Wrocław
15WOLLING'S LION KING (81)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)047,89030,84
   kuc walijski / NED / stallion / 2004 / Sthehorst Celebration / Penoock Peregrine
   - / Julia Kuźniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
16HERMES (21)MonikaGRUNDKOWSKA (Mł.1998)049,54031,34
   Kuc Fel. / POL / gelding / 1995 / Gracjan / Heroina\Graf
   - / Jacek Koziarowski
   [A-2] WLKS Krakus Kraków
17MISS BARNEBY (42)DagmaraDOLIŃSKA (JM.1993)053,54031,34
   DRP / GER / mare / 1996 / Brillant / Mona
   - / Dagmara Dolińska
   [D] KJ Hubertus Lusowo
18PIOSENKA (138)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)045,90031,83
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [D] KJ CH Jaszkowo
19FABRYKA MARZEŃ (56)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)043,14031,92
   kuc / POL / mare / 2002 / Walor / Firma
   - / Krystyna Kuświk
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
20MINOEK (127)OctawiaHALAS (Mł.1996)046,52032,11
   kuc walijski / POL / mare / 1994 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [B] KJ Hubertus Lusowo
21EROJKA (40)AnitaCIERPISZ (JM.1994)048,36032,96
   
   
   [] ZKS Drzonków
22CARLO (45)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)047,22033,66
   kuc / POL / stallion / 2002 / Dante / Coco
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
23MILFORD DUSZKA (55)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)043,30035,19
   Connemara / - / mare / 1998 / Ashfield / Milford Jenny
   - / Barbara Niemczewska
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
24GASTON (46)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)045,41036,14
   kuc / POL / gelding / 2003 / Alibaba / Gaspa\ Split
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
25HARFIARZ (113)JaninaSTRZAŁKOWSKA (Mł.1998)045,12434,95
   Kuc Feliński / POL / stallion / 1993 / Grafos RKM / Harfa RKM\Epos
   - / Piotr Strzałkowski
   [A-2] KJ Strzała Krubiczew
26ARKAS "KA" (54)KarolinaMAJEWSKA (JM.1995)050,56435,58
   
   
   [] SKJ Trawers Warszawa
27EUFRAT (74)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)047,91436,94
   kuc / POL / gelding / 2004 / Jambo / Euforia
   - / Grzegorz Jachimowicz
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
28DURELLO TOP (36)MałgorzataKOWALA (JM.1993)054,81544,48
   Deutsches Reitpony / GER / - / 2002 / Durello / Nancy
   - / Dominik Gronet
   [D] ZKS Drzonków
29BELINI (22)MonikaLUBERDA (Mł.1996)050,20830,76
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   
   [B] WLKS Krakus Kraków
30NICKY (16)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)046,28854,02
   kuc / NED / mare / 1999 / nn / nn
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
31GAWRA GB (71)JuliaOSTROWSKA (Mł.1998)045,97Elim.
   KF / POL / mare / 1995 / Gracjan / Galia\Kogut
   - / Wojciech Jachymek
   [A-2] Polski Polo Klub
32ROLEX (17)AgnieszkaCECUGA (Mł.1997)442,00
   kuc / - / gelding / - / nn / nn
   - / Henryk Polednia
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
33FASOLKA (11)WeronikaLIPIEC (JM.1995)443,97
   - / POL / mare / 2002
   - / Andrzej Kuświk
   [B] KJ Wolica Kalisz
34LION (129)MałgorzataBAJDA (JM.1993)444,16
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Hebron / Lambada
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [D] KJ CH Jaszkowo
35MON CHERIE PP (87)JanSZYMCZAK (JM.1994)445,05
   kuc / POL / mare / 2003 / Prinz / Willoway Miss Minx
   - / Dariusz Szymczak
   [C] WTK Hermanów
36BLACK STAR (83)AleksandraCHĘCIŃSKA (JM.1994)445,61
   
   
   [D] KJ Mustang Rogalinek
37PRIMA (84)BartoszGAUZA (Mł.1996)448,89
   kuc / POL / mare / 2004 / Yekus / Perła\ Magot
   - / Mariusz Gauza
   [C] WTK Hermanów
38TOYOTA (35)MarcinPAKULSKI (JM.1994)449,80
   kuc / POL / stallion / 2002 / Bolero / Torina\ Nando
   - / Beata Pakulska
   [D] ZKS Drzonków
39VERY TOP (37)MałgorzataKOWALA (JM.1993)451,42
   Deutsches Reidpony / GER / - / 2002 / Going Top / Very Good\ Dornick B
   - / Dominik Gronet
   [D] ZKS Drzonków
40MUPPET 5 (2)AdamGRZEGORZEWSKI (Mł.1998)455,57
   Niem. kuc wierzch. / GER / gelding / 1997 / Buenteeichen / Bonny
   - / Stefania Koprowska
   [A-2] SKH Kasztanka
41VEXI (4)JuliaMOCZAK (Mł.1997)663,47
   DRP / GER / mare / 2002 / Beneton / Vidi
   - / Sylwia Moczak
   [A-2] ŁKJ Łódź
42ILCO F (90)RyszardKOWALSKI (JM.1995)958,78
   kuc / POL / stallion / 2002 / Ilco / Ewiwa
   - / Ryszard Kowalski
   [B] JUKS Mieczewo Borkowice
43TWISTER EWITA (124)OlimpiaBEMBENIK (Mł.1998)1774,47
   
   
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
 BENSON (128)MałgorzataBAJDA (JM.1993)Elim.
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
 WHITE MOOR CLAUDIUS (73)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)Elim.
   WALSH. Pony / GER / gelding / 1995 / Claus / Ashlay\Tetworth Crimson
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
 SZARON (20)AnnaPOLEDNIA (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2003 / Angelo / Szampanka
   - / Olaf Klein
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 JURASEK (13)AnnaMARCINIAK (JM.1993)Elim.
   Welsh Pony / CZE / gelding / 2003 / - / Ruzenka
   - / Józef Marciniak
   [C] LKJ Ostroga Opole
 KHAMARO I (15)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)Elim.
   DRP / GER / stallion / 1998 / Khamaro X / Sandra\ Predkor
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
300/220
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/41
Startowało koni
48
Ukończyło koni
43
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:21:20
13 - 90 cm
Data: 08-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - 90 cm -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1SPINWAY MEMENTO (99)KatarzynaPIASECKA (Mł.1996)045,22026,83
   Connemara / GBR / stallion / 1998 / Spinway Keepsake / Majestic Geen
   
   [C] SKJ Trawers Warszawa
2BIMBO (98)Anna-MariaCZEKAJ (Mł.1996)046,55027,01
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   - / W. Fertacz
   [C] Polski Polo Klub
3ELF (31)AleksandraGRZYBKOWSKA (JM.1995)051,46027,23
   - / POL / stallion / 2002 / Camus / Emanacja\ Grog
   - / Monika Grzybkowska
   [C] OKJ Oxer Wtórek
4FOXY (23)PaulaPŁANETA (JM.1995)052,74028,07
   kuc / POL / stallion / 1999 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [C] WLKS Krakus Kraków
5KROS GB (72)AleksanderKADŁUBOWSKI (JM.1995)046,54028,08
   kuc feliński / POL / stallion / 1999 / Gracjan / Kalinka
   
   [C] KJ Strzała Krubiczew
6PAŹ (77)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)050,48029,35
   kuc walijski / POL / stallion / 2001 / Jantar / Pestka\Elpar
   - / Paweł Podedworny
   [C] ŁKJ Łódź
7GRATIS (3)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)050,29029,50
   kuc / POL / gelding / 2002 / Walor / Grawa\Split
   Andrzej Kuświk / Bogna Sołtysiak
   [C] Stow. Jeździeckie Baborówko
8BŁYSKAWICA (103)JagodaSMOLEŃSKA (J.1990)049,07029,86
   DRP / GER / mare / 1996 / Marco Polo / Deint Desiree
   - / Barbara Niemczewska
   [E] SKJ Trawers Warszawa
9LA BOURGET (121)InkaBORZYMOWSKA (JM.1993)051,07030,22
   - / GER / mare / 1992 / NN / NN
   - / Piotr Szubert
   [C] KJ Bachmat Wrocław
10HERMES (21)MonikaGRUNDKOWSKA (Mł.1998)049,42030,37
   Kuc Fel. / POL / gelding / 1995 / Gracjan / Heroina\Graf
   - / Jacek Koziarowski
   [A-2] WLKS Krakus Kraków
11MANCHESTER 0012 (44)AgataSTRYJKOWSKA (JM.1994)049,99030,40
   DRP / GER / gelding / 2001 / Monarch / Brica Hansegard\Silver Socks
   - / Agata Stryjkowska
   [D] KJ Aromer Józefin
12MINOEK (127)OctawiaHALAS (Mł.1996)047,05031,24
   kuc walijski / POL / mare / 1994 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [B] KJ Hubertus Lusowo
13KWESTOR - GB (125)FranceskaSANTONI (Mł.1996)047,97031,26
   KF / POL / gelding / 1997 / Gracjan / Kwestia\Eos
   - / Francesca Santoni
   [C] KJ Hubertus Lusowo
14DANI (86)AgnieszkaSZYMAŃSKA (JM.1995)044,96031,30
   kuc / POL / mare / 1994 / Night-Fire / Dalli\ Don Carlos
   - / Robert Szymański
   [D] WTK Hermanów
15PIOSENKA (138)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)050,37031,43
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [D] KJ CH Jaszkowo
16AMON (78)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)053,05035,75
   kuc / POL / gelding / 2002 / Nominał / Aura\Dyktat
   - / Paweł Podedworny
   [B] ŁKJ Łódź
17VERY TOP (37)MałgorzataKOWALA (JM.1993)052,92144,93
   Deutsches Reidpony / GER / - / 2002 / Going Top / Very Good\ Dornick B
   - / Dominik Gronet
   [D] ZKS Drzonków
18FRESCO A (38)ŁukaszPRZYBYLSKI (JM.1993)049,95425,41
   
   
   [C] Stow. Jeździeckie Baborówko OSSM Drzonków
19LIPTON (43)AgataSTRYJKOWSKA (JM.1994)045,00432,41
   Deutschereid Pony / GER / gelding / 1998 / Lord Junker / Loni\Black Magic Diamant
   - / Agata Stryjkowska
   [C] KJ Aromer Józefin
20NICKY (16)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)050,74433,88
   kuc / NED / mare / 1999 / nn / nn
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
21PRIMA (84)BartoszGAUZA (Mł.1996)045,84439,49
   kuc / POL / mare / 2004 / Yekus / Perła\ Magot
   - / Mariusz Gauza
   [C] WTK Hermanów
22GARBONOS (141)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)048,12542,79
   - / SWE / gelding / 1994 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [B] KJ CH Jaszkowo
23KIRSTEN (24)MajaŻYTKOWICZ (Mł.1996)050,50854,17
   Kuc Wal. / NED / mare / 1992 / Vita Nova's Hanassie / Jannie
   - / Urszula Zbigniew Bedlińscy
   [C] WLKS Krakus Kraków
24MON CHERIE PP (87)JanSZYMCZAK (JM.1994)046,39Elim.
   kuc / POL / mare / 2003 / Prinz / Willoway Miss Minx
   - / Dariusz Szymczak
   [C] WTK Hermanów
25GRANIT (79)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)049,39Elim.
   kuc / POL / gelding / 2001 / Folkert / Gerrie Welsh
   - / Bogumiła Krajewska
   [C] JKS Fer Więckowice
26MILFORD DUSZKA (55)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)443,44
   Connemara / - / mare / 1998 / Ashfield / Milford Jenny
   - / Barbara Niemczewska
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
27BARKAROLA (118)IgaTOKARSKA (JM.1994)444,22
   DRP / POL / mare / 1997 / Nandy Man / Balerina
   - / Oskar Szrajer
   [B] KJ Bachmat Wrocław
28KASSTELLA (89)RyszardKOWALSKI (JM.1995)444,25
   HOL. / - / mare / 1995
   
   [E] JUKS Mieczewo Borkowice
29BLACK STAR (83)AleksandraCHĘCIŃSKA (JM.1994)446,66
   
   
   [D] KJ Mustang Rogalinek
30VEXI (4)JuliaMOCZAK (Mł.1997)447,00
   DRP / GER / mare / 2002 / Beneton / Vidi
   - / Sylwia Moczak
   [A-2] ŁKJ Łódź
31LION (129)MałgorzataBAJDA (JM.1993)447,15
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Hebron / Lambada
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [D] KJ CH Jaszkowo
32BOB EWITA (85)BartoszGAUZA (Mł.1996)448,13
   kuc / POL / gelding / 2003 / Top Ewita / Buba Ewita
   - / Monika Gauza
   [D] WTK Hermanów
33EROJKA (40)AnitaCIERPISZ (JM.1994)448,46
   
   
   [] ZKS Drzonków
34KLASA GB (88)JanSZYMCZAK (JM.1994)448,86
   KF / POL / mare / 1999 / Witalis oo / Klisza
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] WTK Hermanów
35TOP EVITA (76)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)451,46
   kuc / GER / stallion / 1999 / Nasty Boy / Graefin-W\ Ghandy
   - / Ryszard Wójcik
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
36BELINI (22)MonikaLUBERDA (Mł.1996)455,91
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   
   [B] WLKS Krakus Kraków
37DURELLO TOP (36)MałgorzataKOWALA (JM.1993)556,23
   Deutsches Reitpony / GER / - / 2002 / Durello / Nancy
   - / Dominik Gronet
   [D] ZKS Drzonków
38MARINELLO (96)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)557,51
   DRP / GER / stallion / 2001 / Magic Main / Sanny
   - / Krzysztof Szumiński
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
39MON AMIE (135)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)559,37
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [B] KJ CH Jaszkowo
40HUK (137)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)765,98
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
41JURASEK (13)AnnaMARCINIAK (JM.1993)852,73
   Welsh Pony / CZE / gelding / 2003 / - / Ruzenka
   - / Józef Marciniak
   [C] LKJ Ostroga Opole
42MAKS (32)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)853,38
   kuc / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
43FAMA (97)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)972,93
   kuc / POL / mare / 2003 / Frotka / Bonaparte
   - / Krzysztof Szumiński
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
44ROSALIE (116)RoxannaBOERSMA (JM.1994)1061,90
   NRPS / - / mare / 2001 / Sergi Van Vreeburch / Mayflower\ Krimh
   
   [D] KJ HBC Lasocice
45GASTON (46)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)1245,42
   kuc / POL / gelding / 2003 / Alibaba / Gaspa\ Split
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
46MISS BARNEBY (42)DagmaraDOLIŃSKA (JM.1993)1269,34
   DRP / GER / mare / 1996 / Brillant / Mona
   - / Dagmara Dolińska
   [D] KJ Hubertus Lusowo
 HEKTOR (120)IgaTOKARSKA (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2000 / nn / nn
   - / Bogdan Bujak
   [D] KJ Bachmat Wrocław
 BOLERO (126)FranceskaSANTONI (Mł.1996)Elim.
   
   
   [D] KJ Hubertus Lusowo
 KHAMARO I (15)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)Elim.
   DRP / GER / stallion / 1998 / Khamaro X / Sandra\ Predkor
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 NIWEK (107)SzymonTĘCZA (JM.1995)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2002 / Alibaba / Niwka
   - / Stanisław Jóźwiakowski
   [C] GLKS Sokół Damasławek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
300/220
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/41
Startowało koni
50
Ukończyło koni
46
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:21:31
14 - 100 cm
Data: 08-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - 100 cm -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1BIMBO (98)Anna-MariaCZEKAJ (Mł.1996)046,07027,50
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   - / W. Fertacz
   [C] Polski Polo Klub
2CONI (64)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)047,41029,16
   kuc / POL / mare / 2000 / Contus / Nane\ Nawarro
   - / Piotr Kaliciński
   [D] Warszawski KJ
3MAGNES (33)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)044,00029,77
   Hucuł / POL / gelding / 1999 / Włóczykij / Magda\Suseł
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
4SPINWAY MEMENTO (99)JagodaSMOLEŃSKA (J.1990)050,33029,80
   Connemara / GBR / stallion / 1998 / Spinway Keepsake / Majestic Geen
   
   [C] SKJ Trawers Warszawa
5KROS GB (72)AleksanderKADŁUBOWSKI (JM.1995)047,81029,90
   kuc feliński / POL / stallion / 1999 / Gracjan / Kalinka
   
   [C] KJ Strzała Krubiczew
6RONALD R (115)RoxannaBOERSMA (JM.1994)050,94030,29
   New Forest / - / gelding / 2002 / Carlo / Gerda\ Elegant
   
   [D] KJ HBC Lasocice
7FOXY (23)PaulaPŁANETA (JM.1995)049,80030,87
   kuc / POL / stallion / 1999 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [C] WLKS Krakus Kraków
8MACLEOD (112)AleksandraWIĘCKOWSKA (JM.1994)045,58032,04
   DRP / GER / stallion / 2000 / Mentos / Castella
   
   [D] Niezrzeszona
9KIRSTEN (24)MajaŻYTKOWICZ (Mł.1996)051,87032,80
   Kuc Wal. / NED / mare / 1992 / Vita Nova's Hanassie / Jannie
   - / Urszula Zbigniew Bedlińscy
   [C] WLKS Krakus Kraków
10MANCHESTER 0012 (44)AgataSTRYJKOWSKA (JM.1994)044,79033,30
   DRP / GER / gelding / 2001 / Monarch / Brica Hansegard\Silver Socks
   - / Agata Stryjkowska
   [D] KJ Aromer Józefin
11BŁYSKAWICA (103)JagodaSMOLEŃSKA (J.1990)051,97036,12
   DRP / GER / mare / 1996 / Marco Polo / Deint Desiree
   - / Barbara Niemczewska
   [E] SKJ Trawers Warszawa
12NESTOR (49)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)050,24036,62
   
   
   [] LKS Cwał Poznań
13FAMA (122)KarolinaSMAKOSZ (JM.1993)050,14036,94
   kuc / POL / mare / 1998 / Figiel / NN
   - / Agata Kruszyniewicz
   [D] KJ Bachmat Wrocław
14KASSTELLA (89)RyszardKOWALSKI (JM.1995)042,76037,18
   HOL. / - / mare / 1995
   
   [E] JUKS Mieczewo Borkowice
15DOSTATNIA (119)IgaTOKARSKA (JM.1994)050,54039,86
   kuc / POL / mare / 2000 / Flop / Deirdre\ Vilnius
   - / Piotr Tokarski
   [D] KJ Bachmat Wrocław
16BOLERO (126)FranceskaSANTONI (Mł.1996)051,03143,64
   
   
   [D] KJ Hubertus Lusowo
17FAMA (97)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)053,76958,21
   kuc / POL / mare / 2003 / Frotka / Bonaparte
   - / Krzysztof Szumiński
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
18KLASA GB (88)JanSZYMCZAK (JM.1994)043,90Elim.
   KF / POL / mare / 1999 / Witalis oo / Klisza
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] WTK Hermanów
19FEIVEL 143 (61)AleksandraWIŚNIEWSKA (JM.1993)046,31Elim.
   Westf. / GER / gelding / 2001 / Fleurop / Schalimar
   - / Małgorzata Wiśniewska
   [E] KJ Aromer Józefin
20FOREST - R (6)KatarzynaORDYS (JM.1993)444,32
   SP / POL / gelding / 1998 / Bosingfeld / Fatyga\Fałat
   - / Jarosław Tłuszcz
   [E] Śląska Akademia Jeździecka
21MAKS (32)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)446,53
   kuc / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
22BOB EWITA (85)BartoszGAUZA (Mł.1996)450,46
   kuc / POL / gelding / 2003 / Top Ewita / Buba Ewita
   - / Monika Gauza
   [D] WTK Hermanów
23LOUGHNATOUSA LOUISE (53)ZuzannaGOWIN (JM.1995)452,13
   Irish Horse / IRL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Paweł Gowin
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
24ARYS (101)JanPIASECKI (JM.1993)663,05
   
   
   [] SKJ Trawers Warszawa
25FRESCO A (38)ŁukaszPRZYBYLSKI (JM.1993)663,39
   
   
   [C] Stow. Jeździeckie Baborówko OSSM Drzonków
26ROSALIE (116)RoxannaBOERSMA (JM.1994)663,55
   NRPS / - / mare / 2001 / Sergi Van Vreeburch / Mayflower\ Krimh
   
   [D] KJ HBC Lasocice
27AMON (78)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)766,55
   kuc / POL / gelding / 2002 / Nominał / Aura\Dyktat
   - / Paweł Podedworny
   [B] ŁKJ Łódź
28ANNILAUN SWEET JESSE (102)KatarzynaPIASECKA (Mł.1996)854,52
   
   
   [D] SKJ Trawers Warszawa
29PIERWIOSNEK (25)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)869,53
   
   
   [D] WLKS Krakus Kraków
30GRANIT (79)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)1062,05
   kuc / POL / gelding / 2001 / Folkert / Gerrie Welsh
   - / Bogumiła Krajewska
   [C] JKS Fer Więckowice
31MARIHUANA (19)JuliaCICHECKA (JM.1995)1649,19
   kuc / POL / mare / 2000 / Waron / Mara
   - / Anna Zalewska
   [D] LKJ Ostroga Opole
 LADY BROWN (10)MajaJANISZUK (JM.1993)Elim.
   - / POL / mare / 1996 / NN / NN
   - / Andrzej Kuświk
   [E] KJ Wolica Kalisz
 ALEKS (140)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / stallion / 1997 / Blibro / Arka
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
 HUK (137)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)Elim.
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
 CINDER BAYNET (60)AgataMIZGIER (JM.1992)Elim.
   DRP / GER / mare / 1996 / Casper / Nimbra's Baynet
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno
 NIWEK (107)SzymonTĘCZA (JM.1995)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2002 / Alibaba / Niwka
   - / Stanisław Jóźwiakowski
   [C] GLKS Sokół Damasławek
 HS GRAFIT I (136)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)Elim.
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
   [D] KJ CH Jaszkowo
 MARINELLO (96)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)Elim.
   DRP / GER / stallion / 2001 / Magic Main / Sanny
   - / Krzysztof Szumiński
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
300/220
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/41
Startowało koni
38
Ukończyło koni
31
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:21:40
15 - 110 cm
Data: 08-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - 110 cm -zwykły z rozgrywką - Tabela A; Art. 238.2.2
(Competition No 15)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1MALWA (66)AnnaWOŹNIAKOWSKA (J.1991)057,80032,43
   - / POL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Anna Woźniakowska
   [E] Warszawski KJ
2MAGNES (33)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)054,06033,47
   Hucuł / POL / gelding / 1999 / Włóczykij / Magda\Suseł
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
3PORTO ALEGRE (14)AnnaMARCINIAK (JM.1993)064,72033,78
   WLKP. / POL / gelding / 1998 / Petryna / Fontana
   - / Krzysztof Okła
   [E] LKJ Ostroga Opole
4TERCJA (58)AgataMIZGIER (JM.1992)057,61033,97
   Kuc / POL / mare / 1996 / Ardahan oo / Titania
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno
5DAWRAZ (26)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)059,66035,00
   xx / POL / gelding / 1995 / Winds of Light / Daraga\Dakota
   - / Agnieszka Wielgórska
   [E] WLKS Krakus Kraków
6MACLEOD (112)AleksandraWIĘCKOWSKA (JM.1994)058,04035,06
   DRP / GER / stallion / 2000 / Mentos / Castella
   
   [D] Niezrzeszona
7JUMONA (27)MonikaKOWAL (JM.1992)060,96035,80
   SP / POL / mare / 1998 / Montevideo / Jutrznia\ Rencouver
   
   [E] WLKS Krakus Kraków
8FEIVEL 143 (61)AleksandraWIŚNIEWSKA (JM.1993)057,53036,36
   Westf. / GER / gelding / 2001 / Fleurop / Schalimar
   - / Małgorzata Wiśniewska
   [E] KJ Aromer Józefin
9LOGOS (65)ZofiaFERTACZ (JM.1993)060,01036,98
   SP / POL / gelding / 2002 / Saganek / Lepta\ Lafet
   - / Z. W. Fertacz
   [E] WKJ Warszawa
10TOP KISS ME (51)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)060,28037,83
   Hollands Welsh Pony / - / mare / 1994
   - / Wojciech Kostrzewa
   [D] KJ CH Jaszkowo
11DOSTATNIA (119)IgaTOKARSKA (JM.1994)057,21443,90
   kuc / POL / mare / 2000 / Flop / Deirdre\ Vilnius
   - / Piotr Tokarski
   [D] KJ Bachmat Wrocław
12LOUGHNATOUSA LOUISE (53)ZuzannaGOWIN (JM.1995)064,61949,06
   Irish Horse / IRL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Paweł Gowin
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
13FOREST - R (6)KatarzynaORDYS (JM.1993)455,17
   SP / POL / gelding / 1998 / Bosingfeld / Fatyga\Fałat
   - / Jarosław Tłuszcz
   [E] Śląska Akademia Jeździecka
14ALGERIA D (108)NataliaGASZYŃSKA-BĄK (JM.1993)457,36
   Kuc / POL / mare / 2002 / Nurjev / Astra\Dethmer
   - / N. Gaszyńska-Bąk
   [E] GLKS Sokół Damasławek
15RONALD R (115)RoxannaBOERSMA (JM.1994)458,01
   New Forest / - / gelding / 2002 / Carlo / Gerda\ Elegant
   
   [D] KJ HBC Lasocice
16NIKIFOR-K (29)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)459,93
   - / POL / gelding / 2001 / Nico K / Kinga K\King of Carelshof
   - / Małgorzata Krzeczowska
   [D] WLKS Krakus Kraków
17FAMA (122)KarolinaSMAKOSZ (JM.1993)465,22
   kuc / POL / mare / 1998 / Figiel / NN
   - / Agata Kruszyniewicz
   [D] KJ Bachmat Wrocław
18ARTEDEUSZ (105)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)467,05
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Dłużnik / Artedora\Posejdon
   - / Jan Ciesielski
   [E] KJ Agro-Handel Śrem
19CONI (64)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)674,45
   kuc / POL / mare / 2000 / Contus / Nane\ Nawarro
   - / Piotr Kaliciński
   [D] Warszawski KJ
20GENTIW (28)AleksandraKOZŁOWSKA (J.1991)862,65
   SP / POL / gelding / 1994 / Gastin / Dekada\Solenizant
   - / Maciej Kozłowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
21ETNA (62)MartaEMIRSAJŁOW (JM.1993)1385,56
   kuc / POL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Dorota Emirsajłow
   [D] JKS Tornado Szczecin
22NESTOR (49)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)1661,09
   
   
   [] LKS Cwał Poznań
23MARIHUANA (19)JuliaCICHECKA (JM.1995)3076,44
   kuc / POL / mare / 2000 / Waron / Mara
   - / Anna Zalewska
   [D] LKJ Ostroga Opole
 ORLIK (67)JuliaNALEPA (JM.1995)Elim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Otake / Oruia
   - / Tomasz Kiedrowski
   [E] Warszawski KJ
 PIERWIOSNEK (25)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)Elim.
   
   
   [D] WLKS Krakus Kraków
 ARYS (101)JanPIASECKI (JM.1993)Elim.
   
   
   [] SKJ Trawers Warszawa
 LADY BROWN (10)MajaJANISZUK (JM.1993)Elim.
   - / POL / mare / 1996 / NN / NN
   - / Andrzej Kuświk
   [E] KJ Wolica Kalisz
 HS GRAFIT I (136)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)Elim.
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
   [D] KJ CH Jaszkowo
 ALEKS (140)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / stallion / 1997 / Blibro / Arka
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
 SIMONE (52)ZuzannaGOWIN (JM.1995)Elim.
   kuc / NED / mare / 2001 / Eagle / Jacquelien\ Aron
   - / Paweł Gowin
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/6
Liczba skoków (Jumps)
13/7
Dystans (m)
370/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
69/45
Startowało koni
30
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:21:43
16 - 120 cm
Data: 08-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - 120 cm -zwykły z rozgrywką - Tabela A; Art. 238.2.2
(Competition No 16)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1DAWRAZ (26)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)058,49037,22
   xx / POL / gelding / 1995 / Winds of Light / Daraga\Dakota
   - / Agnieszka Wielgórska
   [E] WLKS Krakus Kraków
2ASTERIA (30)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)062,54038,47
   SP / POL / mare / 1993 / Aloube Z / Oszawa\ Dakota
   - / Hubert Koziarowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
3JUMONA (27)MonikaKOWAL (JM.1992)057,74038,75
   SP / POL / mare / 1998 / Montevideo / Jutrznia\ Rencouver
   
   [E] WLKS Krakus Kraków
4NIKIFOR-K (29)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)064,82Rez.
   - / POL / gelding / 2001 / Nico K / Kinga K\King of Carelshof
   - / Małgorzata Krzeczowska
   [D] WLKS Krakus Kraków
5PORTO ALEGRE (14)AnnaMARCINIAK (JM.1993)461,22
   WLKP. / POL / gelding / 1998 / Petryna / Fontana
   - / Krzysztof Okła
   [E] LKJ Ostroga Opole
6ORLIK (67)JuliaNALEPA (JM.1995)462,96
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Otake / Oruia
   - / Tomasz Kiedrowski
   [E] Warszawski KJ
 GENTIW (28)AleksandraKOZŁOWSKA (J.1991)Elim.
   SP / POL / gelding / 1994 / Gastin / Dekada\Solenizant
   - / Maciej Kozłowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
 MARCUS (68)KrzysztofRETKA (JM.1993)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2000 / Arcus / Maggi\ Nando
   - / Bożena Retka
   [D] Warszawski KJ
 ANNILAUN SWEET JESSE (102)JanPIASECKI (JM.1993)Elim.
   
   
   [D] SKJ Trawers Warszawa
 TERCJA (58)AgataMIZGIER (JM.1992)Rez.
   Kuc / POL / mare / 1996 / Ardahan oo / Titania
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/6
Liczba skoków (Jumps)
13/7
Dystans (m)
370/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
69/45
Startowało koni
10
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:21:44
17 - 130 cm
Data: 08-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - 130 cm -zwykły z rozgrywką - Tabela A; Art. 238.2.2
(Competition No 17)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1CLOGHERBOY MIRAH (50)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)881,91
   - / IRL / gelding / 1995 / Westside Mirah / Secret Pal
   - / Wojciech Kostrzewa
   [D] KJ CH Jaszkowo
2MARCUS (68)KrzysztofRETKA (JM.1993)2186,05
   kuc / POL / gelding / 2000 / Arcus / Maggi\ Nando
   - / Bożena Retka
   [D] Warszawski KJ
 ASTERIA (30)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)Rez.
   SP / POL / mare / 1993 / Aloube Z / Oszawa\ Dakota
   - / Hubert Koziarowski
   [E] WLKS Krakus Kraków

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/6
Liczba skoków (Jumps)
13/7
Dystans (m)
370/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
69/45
Startowało koni
3
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:21:44
18 - 50 cm
Data: 09-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 18 - 50 cm -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 18)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LAGUNA (95)OliwiaŁĘC (Mł.1999)459,20
   kuc / POL / mare / - / nn / nn
   - / Firma ,,Salix" Kociałkowa Górka
   [A-1] Niezrzeszona

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
60
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:21:45
19 - 60 cm
Data: 09-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 19 - 60 cm -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 19)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--3DOMINGO (41)WiktoriaKNAP (Mł.1999)044,65
   kuc / GER / stallion / 2000 / Top Dark Dream / Donna Bella\Calenberg
   - / Agnieszka Knap
   [A-2] ZKS Drzonków
1--3PODBIAŁ (104)NicoleSZYMCZAK (Mł.1997)051,04
   Hucuł / POL / gelding / 2003 / Flet / Pociecha\ Jasmon
   - / Mariola Konieczna
   [A-2] LKS Cwał Poznań
1--3GOTE (117)AnnaBAŁAJ (Mł.1999)056,90
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ Bachmat Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
60
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:21:47
20 - 70 cm
Data: 09-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 20 - 70 cm -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 20)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--4TWISTER EWITA (124)OlimpiaBEMBENIK (Mł.1998)043,85
   
   
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
1--4BAZYLIA (139)JessicaKASZTELAN (JM.1993)048,37
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Biwak / Bylina\ Latopis
   - / Antoni Chłapowski
   [] KJ CH Jaszkowo
1--4BENSON (128)MałgorzataBAJDA (JM.1993)049,39
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
1--4CYPRYS (8)SzymonWEJER (Mł.1999)050,45
   - / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Sebastian Wejer
   [A-2] Niezrzeszony
5--7BOOGIE STREET BY (100)KatarzynaPIASECKA (Mł.1996)449,03
   
   
   [] SKJ Trawers Warszawa
5--7DAGLEZJA (69)MartaGRUDZIEŃ (JM.1995)455,87
   
   
   [] Warszawski KJ
5--7WOLLING'S LION KING (81)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)458,19
   kuc walijski / NED / stallion / 2004 / Sthehorst Celebration / Penoock Peregrine
   - / Julia Kuźniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
 SPENCER (57)ZuzannaBURKERT (Mł.1996)Elim.
   
   
   [] LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
60
Startowało koni
8
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:21:48
21 - 80 cm
Data: 09-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 21 - 80 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 21)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TOYOTA (35)MarcinPAKULSKI (JM.1994)048,37
   kuc / POL / stallion / 2002 / Bolero / Torina\ Nando
   - / Beata Pakulska
   [D] ZKS Drzonków
2JAMES (34)ZuzannaBURKERT (Mł.1996)052,08
   kuc / GER / gelding / - / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [C] LKJ Abaria Iwno
3LION (129)MałgorzataBAJDA (JM.1993)055,28
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Hebron / Lambada
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [D] KJ CH Jaszkowo
4ARKAS "KA" (54)KarolinaMAJEWSKA (JM.1995)055,73
   
   
   [] SKJ Trawers Warszawa
5PIOSENKA (138)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)157,77
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [D] KJ CH Jaszkowo
6ILCO F (90)RyszardKOWALSKI (JM.1995)449,48
   kuc / POL / stallion / 2002 / Ilco / Ewiwa
   - / Ryszard Kowalski
   [B] JUKS Mieczewo Borkowice
7PRIMA (84)BartoszGAUZA (Mł.1996)450,42
   kuc / POL / mare / 2004 / Yekus / Perła\ Magot
   - / Mariusz Gauza
   [C] WTK Hermanów
8EUFRAT (74)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)1165,10
   kuc / POL / gelding / 2004 / Jambo / Euforia
   - / Grzegorz Jachimowicz
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
56
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:21:51
22 - 90 cm
Data: 09-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 22 - 90 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 22)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MAKS (32)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)045,07
   kuc / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
2JURASEK (13)AnnaMARCINIAK (JM.1993)048,12
   Welsh Pony / CZE / gelding / 2003 / - / Ruzenka
   - / Józef Marciniak
   [C] LKJ Ostroga Opole
3VERY TOP (37)MałgorzataKOWALA (JM.1993)049,40
   Deutsches Reidpony / GER / - / 2002 / Going Top / Very Good\ Dornick B
   - / Dominik Gronet
   [D] ZKS Drzonków
4EROJKA (40)AnitaCIERPISZ (JM.1994)049,45
   
   
   [] ZKS Drzonków
5MISS BARNEBY (42)DagmaraDOLIŃSKA (JM.1993)050,00
   DRP / GER / mare / 1996 / Brillant / Mona
   - / Dagmara Dolińska
   [D] KJ Hubertus Lusowo
6MILFORD DUSZKA (55)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)054,19
   Connemara / - / mare / 1998 / Ashfield / Milford Jenny
   - / Barbara Niemczewska
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
7DURELLO TOP (36)MałgorzataKOWALA (JM.1993)156,70
   Deutsches Reitpony / GER / - / 2002 / Durello / Nancy
   - / Dominik Gronet
   [D] ZKS Drzonków
8MON CHERIE PP (87)JanSZYMCZAK (JM.1994)448,59
   kuc / POL / mare / 2003 / Prinz / Willoway Miss Minx
   - / Dariusz Szymczak
   [C] WTK Hermanów
9BOB EWITA (85)BartoszGAUZA (Mł.1996)454,64
   kuc / POL / gelding / 2003 / Top Ewita / Buba Ewita
   - / Monika Gauza
   [D] WTK Hermanów
10DANI (86)AgnieszkaSZYMAŃSKA (JM.1995)662,12
   kuc / POL / mare / 1994 / Night-Fire / Dalli\ Don Carlos
   - / Robert Szymański
   [D] WTK Hermanów
11NIWEK (107)NataliaGASZYŃSKA-BĄK (JM.1993)766,37
   kuc / POL / gelding / 2002 / Alibaba / Niwka
   - / Stanisław Jóźwiakowski
   [C] GLKS Sokół Damasławek
12BLACK STAR (83)AleksandraCHĘCIŃSKA (JM.1994)855,32
   
   
   [D] KJ Mustang Rogalinek
 HUK (137)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)Elim.
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo
 ALEKS (140)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / stallion / 1997 / Blibro / Arka
   - / Antoni Chłapowski
   [D] KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
56
Startowało koni
14
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:21:54
23 - 100 cm
Data: 09-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 23 - 100 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 23)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FRESCO A (38)ŁukaszPRZYBYLSKI (JM.1993)046,77
   
   
   [C] Stow. Jeździeckie Baborówko OSSM Drzonków
2KLASA GB (88)JanSZYMCZAK (JM.1994)051,42
   KF / POL / mare / 1999 / Witalis oo / Klisza
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] WTK Hermanów
3AMON (78)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)053,58
   kuc / POL / gelding / 2002 / Nominał / Aura\Dyktat
   - / Paweł Podedworny
   [B] ŁKJ Łódź
4MARINELLO (96)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)055,86
   DRP / GER / stallion / 2001 / Magic Main / Sanny
   - / Krzysztof Szumiński
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
5BŁYSKAWICA (103)JagodaSMOLEŃSKA (J.1990)444,58
   DRP / GER / mare / 1996 / Marco Polo / Deint Desiree
   - / Barbara Niemczewska
   [E] SKJ Trawers Warszawa
6ANNILAUN SWEET JESSE (102)JanPIASECKI (JM.1993)447,82
   
   
   [D] SKJ Trawers Warszawa
7BOLERO (126)FranceskaSANTONI (Mł.1996)449,64
   
   
   [D] KJ Hubertus Lusowo
8PIERWIOSNEK (25)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)556,09
   
   
   [D] WLKS Krakus Kraków
9MARIHUANA (19)JuliaCICHECKA (JM.1995)765,69
   kuc / POL / mare / 2000 / Waron / Mara
   - / Anna Zalewska
   [D] LKJ Ostroga Opole
10ROSALIE (116)RoxannaBOERSMA (JM.1994)848,84
   NRPS / - / mare / 2001 / Sergi Van Vreeburch / Mayflower\ Krimh
   
   [D] KJ HBC Lasocice
11KASSTELLA (89)RyszardKOWALSKI (JM.1995)851,58
   HOL. / - / mare / 1995
   
   [E] JUKS Mieczewo Borkowice
12MANCHESTER 0012 (44)AgataSTRYJKOWSKA (JM.1994)958,26
   DRP / GER / gelding / 2001 / Monarch / Brica Hansegard\Silver Socks
   - / Agata Stryjkowska
   [D] KJ Aromer Józefin
13FAMA (97)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)1076,19
   kuc / POL / mare / 2003 / Frotka / Bonaparte
   - / Krzysztof Szumiński
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
14LADY BROWN (10)MajaJANISZUK (JM.1993)1269,34
   - / POL / mare / 1996 / NN / NN
   - / Andrzej Kuświk
   [E] KJ Wolica Kalisz
15ARYS (101)JanPIASECKI (JM.1993)1359,54
   
   
   [] SKJ Trawers Warszawa
16HS GRAFIT I (136)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)1669,65
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
   [D] KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
56
Startowało koni
16
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:21:55
24 - 110 cm
Data: 09-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 24 - 110 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 24)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CONI (64)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)454,68
   kuc / POL / mare / 2000 / Contus / Nane\ Nawarro
   - / Piotr Kaliciński
   [D] Warszawski KJ
2MACLEOD (112)AleksandraWIĘCKOWSKA (JM.1994)557,27
   DRP / GER / stallion / 2000 / Mentos / Castella
   
   [D] Niezrzeszona
3NESTOR (49)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)957,79
   
   
   [] LKS Cwał Poznań
 RONALD R (115)RoxannaBOERSMA (JM.1994)Elim.
   New Forest / - / gelding / 2002 / Carlo / Gerda\ Elegant
   
   [D] KJ HBC Lasocice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
56
Startowało koni
4
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:21:57
25 - A-1
Data: 09-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 25 - A-1 Finał Grupy A1 – dokładności z rozgrywką 65/ 65 cm – Art. 238.1.2
(Competition No 25)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1FREJKA (82)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)054,72027,02
   kuc feliński / POL / mare / 2002 / Walor / Frytka
   - / Julia Jakubowska
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
2PYSIA (132)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)047,41027,06
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ CH Jaszkowo
3APPOLLO (5)JuliaMOCZAK (Mł.1997)058,81441,27
   kuc walijski / NED / stallion / 1997 / Colne Heartsease / Wijsterąs Sasja
   - / Sławomir Bubas
   [A-1] ŁKJ Łódź
4KSIĄŻE (70)AnastazjaBRONIATOWSKA (Mł.1999)459,34
   kuc / POL / gelding / 1996 / Lowel / Kometa\Dukat II
   
   [A-1] Polski Polo Klub
5GUZIK (9)PiotrROŚCISZEWSKI (Mł.1997)866,30
   Kuc Szetlandzki / POL / gelding / 2000 / Lotos / Luba
   - / Jakub Rościszewski
   [A-1] Niezrzeszony
6WINDHOEK'S GEANNE (106)DominikaKOLIŃSKA (Mł.1999)1074,26
   Kuc Wal. / NED / mare / 1995 / F.Gerrit / W.Leonnie
   - / Marek Mazurek
   [A-1] GLKS Sokół Damasławek
 YEKUS (93)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (Mł.1998)Elim.
   Welsh A / GER / - / 1998 / Yedam's Claus / Nora
   
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
 BRUNTE (131)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)Elim.
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
65/65
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/6
Liczba skoków (Jumps)
12/7
Dystans (m)
340/220
Tempo (m/min)
300/300
Norma czasu (Time allowed)
68/44
Startowało koni
8
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:22:00
26 - B
Data: 09-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 26 - B Finał Grupy B – dokładności z rozgrywką 85/ 85 cm – Art. 238.1.2
(Competition No 26)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1CALIPSO (63)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)060,68029,38bon300 PLN PLN
   kuc / POL / stallion / 2002 / Candy Man / Zanadiqua
   - / Piotr Kaliciński
   [B] Warszawski KJ
2MON AMIE (135)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)058,76029,81bon200 PLN PLN
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [B] KJ CH Jaszkowo
3MINOEK (127)OctawiaHALAS (Mł.1996)058,55030,23bon150 PLN PLN
   kuc walijski / POL / mare / 1994 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [B] KJ Hubertus Lusowo
4KALISTO (142)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)062,73031,22bon100 PLN PLN
   Kuc Walijski / GER / gelding / 1992 / Farah-Kajus / Diana
   - / Agnieszka Kerth-Piętka
   [B] WLKS Krakus Kraków
5BILLY (134)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)062,96031,47bon 50 PLN PLN
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [B] KJ CH Jaszkowo
6--8BARKAROLA (118)IgaTOKARSKA (JM.1994)453,30
   DRP / POL / mare / 1997 / Nandy Man / Balerina
   - / Oskar Szrajer
   [B] KJ Bachmat Wrocław
6--8FASOLKA (11)WeronikaLIPIEC (JM.1995)455,37
   - / POL / mare / 2002
   - / Andrzej Kuświk
   [B] KJ Wolica Kalisz
6--8GARBONOS (141)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)458,26
   - / SWE / gelding / 1994 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [B] KJ CH Jaszkowo
 BELINI (22)MonikaLUBERDA (Mł.1996)Elim.
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   
   [B] WLKS Krakus Kraków

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
85/85
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/6
Liczba skoków (Jumps)
12/7
Dystans (m)
340/220
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
63/41
Startowało koni
9
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:22:07
27 - A-2
Data: 09-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 27 - A-2 Finał Grupy A-2 – dokładności z rozgrywką 80/ 80 cm – Art. 238.1.2
(Competition No 27)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1HERMES (21)MonikaGRUNDKOWSKA (Mł.1998)054,62029,89bon 250 PLN
   Kuc Fel. / POL / gelding / 1995 / Gracjan / Heroina\Graf
   - / Jacek Koziarowski
   [A-2] WLKS Krakus Kraków
2DARLING (75)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)051,26030,29bon 200 PLN
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
3FUNNY GIRL (18)NataliaCAVOUR (Mł.1997)053,77031,59bon 150 PLN
   Kuc / POL / mare / 2001 / Turkus / Fatima\Nandy Man
   - / Piotr Kaliciński
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
4TOP EVITA (76)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)056,66033,48bon 100 PLN
   kuc / GER / stallion / 1999 / Nasty Boy / Graefin-W\ Ghandy
   - / Ryszard Wójcik
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
5GAWRA GB (71)JuliaOSTROWSKA (Mł.1998)055,63034,95bon 50 PLN
   KF / POL / mare / 1995 / Gracjan / Galia\Kogut
   - / Wojciech Jachymek
   [A-2] Polski Polo Klub
6MUPPET 5 (2)AdamGRZEGORZEWSKI (Mł.1998)055,05035,85
   Niem. kuc wierzch. / GER / gelding / 1997 / Buenteeichen / Bonny
   - / Stefania Koprowska
   [A-2] SKH Kasztanka
7SULIMA (109)NataliaCAVOUR (Mł.1997)048,90432,40
   kuc / POL / mare / 1997 / Suseł / Płocha\Margiel
   - / Tadeusz Ziajkowski
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
8HARFIARZ (113)JaninaSTRZAŁKOWSKA (Mł.1998)056,39432,93
   Kuc Feliński / POL / stallion / 1993 / Grafos RKM / Harfa RKM\Epos
   - / Piotr Strzałkowski
   [A-2] KJ Strzała Krubiczew
9MICKEY MOUSE (133)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)051,88433,43
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
10WHITE MOOR CLAUDIUS (73)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)053,68Elim.
   WALSH. Pony / GER / gelding / 1995 / Claus / Ashlay\Tetworth Crimson
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
11--13GASTON (46)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)452,78
   kuc / POL / gelding / 2003 / Alibaba / Gaspa\ Split
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
11--13ROLEX (17)AgnieszkaCECUGA (Mł.1997)454,37
   kuc / - / gelding / - / nn / nn
   - / Henryk Polednia
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
11--13CARLO (45)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)454,81
   kuc / POL / stallion / 2002 / Dante / Coco
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
14--15VEXI (4)JuliaMOCZAK (Mł.1997)853,65
   DRP / GER / mare / 2002 / Beneton / Vidi
   - / Sylwia Moczak
   [A-2] ŁKJ Łódź
14--15MI MI (123)WiktoriaBEMBENIK (Mł.1997)874,37
   kuc / POL / mare / 2001 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
16KHAMARO I (15)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)1273,76
   DRP / GER / stallion / 1998 / Khamaro X / Sandra\ Predkor
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 SZARON (20)AnnaPOLEDNIA (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2003 / Angelo / Szampanka
   - / Olaf Klein
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 REWAST (91)OliwiaSYDOW (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2004 / Astan / Rewia
   - / Robert Sydow
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
 FABRYKA MARZEŃ (56)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / mare / 2002 / Walor / Firma
   - / Krystyna Kuświk
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
 AZTEK (12)AnnaBORTNIK (Mł.1997)Elim.
   kuc walijski / SLO / gelding / 1996 / Shalom / Vena\ Branco
   - / Dorota Inkelman
   [A-2] SKJ Trawers Warszawa
 SARA (92)WeronikaJACAK (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / mare / 1995 / nn / nn
   - / Weronika Jacak
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
 BASTA (80)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / mare / 2003 / Astan / Biest
   - / Julia Kuźniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
 NICKY (16)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)Elim.
   kuc / NED / mare / 1999 / nn / nn
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80/80
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/6
Liczba skoków (Jumps)
13/7
Dystans (m)
320/250
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/47
Startowało koni
23
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:22:10
28 - C
Data: 09-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 28 - C Finał Grupy C – dokładności z rozgrywką 95/ 95 cm – Art. 238.1.2
(Competition No 28)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1FOXY (23)PaulaPŁANETA (JM.1995)054,38031,30bon 350 PLN
   kuc / POL / stallion / 1999 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [C] WLKS Krakus Kraków
2SPINWAY MEMENTO (99)KatarzynaPIASECKA (Mł.1996)052,15031,74bon 300 PLN
   Connemara / GBR / stallion / 1998 / Spinway Keepsake / Majestic Geen
   
   [C] SKJ Trawers Warszawa
3KIRSTEN (24)MajaŻYTKOWICZ (Mł.1996)057,15037,97bon 250 PLN
   Kuc Wal. / NED / mare / 1992 / Vita Nova's Hanassie / Jannie
   - / Urszula Zbigniew Bedlińscy
   [C] WLKS Krakus Kraków
4LIPTON (43)AgataSTRYJKOWSKA (JM.1994)054,15042,82bon 200 PLN
   Deutschereid Pony / GER / gelding / 1998 / Lord Junker / Loni\Black Magic Diamant
   - / Agata Stryjkowska
   [C] KJ Aromer Józefin
5BIMBO (98)Anna-MariaCZEKAJ (Mł.1996)051,53429,39bon 100 PLN
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   - / W. Fertacz
   [C] Polski Polo Klub
6ELF (31)AleksandraGRZYBKOWSKA (JM.1995)054,44430,70
   - / POL / stallion / 2002 / Camus / Emanacja\ Grog
   - / Monika Grzybkowska
   [C] OKJ Oxer Wtórek
7KWESTOR - GB (125)FranceskaSANTONI (Mł.1996)051,22432,61
   KF / POL / gelding / 1997 / Gracjan / Kwestia\Eos
   - / Francesca Santoni
   [C] KJ Hubertus Lusowo
8GRATIS (3)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)056,30434,24
   kuc / POL / gelding / 2002 / Walor / Grawa\Split
   Andrzej Kuświk / Bogna Sołtysiak
   [C] Stow. Jeździeckie Baborówko
9KROS GB (72)AleksanderKADŁUBOWSKI (JM.1995)456,02
   kuc feliński / POL / stallion / 1999 / Gracjan / Kalinka
   
   [C] KJ Strzała Krubiczew
10--11LA BOURGET (121)InkaBORZYMOWSKA (JM.1993)664,37
   - / GER / mare / 1992 / NN / NN
   - / Piotr Szubert
   [C] KJ Bachmat Wrocław
10--11PAŹ (77)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)667,37
   kuc walijski / POL / stallion / 2001 / Jantar / Pestka\Elpar
   - / Paweł Podedworny
   [C] ŁKJ Łódź
 GRANIT (79)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2001 / Folkert / Gerrie Welsh
   - / Bogumiła Krajewska
   [C] JKS Fer Więckowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
95/95
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/6
Liczba skoków (Jumps)
13/7
Dystans (m)
320/250
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/47
Startowało koni
12
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:22:14
29 - E
Data: 09-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 29 - E Finał Grupy E – dokładności z rozgrywką 115/115 cm – Art. 238.1.2
(Competition No 29)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1ASTERIA (30)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)059,73032,44bon 400 PLN
   SP / POL / mare / 1993 / Aloube Z / Oszawa\ Dakota
   - / Hubert Koziarowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
2DAWRAZ (26)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)057,10432,95bon 350 PLN
   xx / POL / gelding / 1995 / Winds of Light / Daraga\Dakota
   - / Agnieszka Wielgórska
   [E] WLKS Krakus Kraków
3LOGOS (65)ZofiaFERTACZ (JM.1993)059,22438,51bon 300 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Saganek / Lepta\ Lafet
   - / Z. W. Fertacz
   [E] WKJ Warszawa
4--8GENTIW (28)AleksandraKOZŁOWSKA (J.1991)457,88bon 60 PLN
   SP / POL / gelding / 1994 / Gastin / Dekada\Solenizant
   - / Maciej Kozłowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
4--8ARTEDEUSZ (105)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)458,47bon 60 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Dłużnik / Artedora\Posejdon
   - / Jan Ciesielski
   [E] KJ Agro-Handel Śrem
4--8ALGERIA D (108)NataliaGASZYŃSKA-BĄK (JM.1993)458,70bon 60 PLN
   Kuc / POL / mare / 2002 / Nurjev / Astra\Dethmer
   - / N. Gaszyńska-Bąk
   [E] GLKS Sokół Damasławek
4--8JUMONA (27)MonikaKOWAL (JM.1992)462,99bon 60 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / Montevideo / Jutrznia\ Rencouver
   
   [E] WLKS Krakus Kraków
4--8FEIVEL 143 (61)AleksandraWIŚNIEWSKA (JM.1993)468,07bon 60 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2001 / Fleurop / Schalimar
   - / Małgorzata Wiśniewska
   [E] KJ Aromer Józefin
9--11MALWA (66)AnnaWOŹNIAKOWSKA (J.1991)853,97
   - / POL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Anna Woźniakowska
   [E] Warszawski KJ
9--11PORTO ALEGRE (14)AnnaMARCINIAK (JM.1993)858,30
   WLKP. / POL / gelding / 1998 / Petryna / Fontana
   - / Krzysztof Okła
   [E] LKJ Ostroga Opole
9--11ORLIK (67)JuliaNALEPA (JM.1995)861,11
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Otake / Oruia
   - / Tomasz Kiedrowski
   [E] Warszawski KJ
12FOREST - R (6)KatarzynaORDYS (JM.1993)1254,00
   SP / POL / gelding / 1998 / Bosingfeld / Fatyga\Fałat
   - / Jarosław Tłuszcz
   [E] Śląska Akademia Jeździecka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115/115
Liczba przeszkód (Obstacles)
12/6
Liczba skoków (Jumps)
14/7
Dystans (m)
380/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
71/43
Startowało koni
12
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie Oficjalne w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 07-09.11.2008 r.
Wydruk: 10-11-2008 08:22:17
30 - D
Data: 09-11-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 30 - D -Grand Prix - Konkurs Poznański - dwunawrotowy 115/120 cm - Tabela A; Art. 261.5.3
(Competition No 30)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I NawrótII NawrótSumaNagroda
Prize
Pkt.CzasPkt.Czas
1TERCJA (58)AgataMIZGIER (JM.1992)053,60036,200700 PLN
   Kuc / POL / mare / 1996 / Ardahan oo / Titania
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno
2NIKIFOR-K (29)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)059,40037,930600 PLN
   - / POL / gelding / 2001 / Nico K / Kinga K\King of Carelshof
   - / Małgorzata Krzeczowska
   [D] WLKS Krakus Kraków
3CLOGHERBOY MIRAH (50)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)058,64435,974400 PLN
   - / IRL / gelding / 1995 / Westside Mirah / Secret Pal
   - / Wojciech Kostrzewa
   [D] KJ CH Jaszkowo
4MARCUS (68)KrzysztofRETKA (JM.1993)461,44036,834300 PLN
   kuc / POL / gelding / 2000 / Arcus / Maggi\ Nando
   - / Bożena Retka
   [D] Warszawski KJ
5LOUGHNATOUSA LOUISE (53)ZuzannaGOWIN (JM.1995)460,82041,934200 PLN
   Irish Horse / IRL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Paweł Gowin
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
6DOSTATNIA (119)IgaTOKARSKA (JM.1994)467,27439,858
   kuc / POL / mare / 2000 / Flop / Deirdre\ Vilnius
   - / Piotr Tokarski
   [D] KJ Bachmat Wrocław
7ETNA (62)MartaEMIRSAJŁOW (JM.1993)462,26844,5512
   kuc / POL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Dorota Emirsajłow
   [D] JKS Tornado Szczecin
8MAGNES (33)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)853,131747,0125
   Hucuł / POL / gelding / 1999 / Włóczykij / Magda\Suseł
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
9FAMA (122)KarolinaSMAKOSZ (JM.1993)573,76Elim.Elim.
   kuc / POL / mare / 1998 / Figiel / NN
   - / Agata Kruszyniewicz
   [D] KJ Bachmat Wrocław
 TOP KISS ME (51)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)Elim.
   Hollands Welsh Pony / - / mare / 1994
   - / Wojciech Kostrzewa
   [D] KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
12/8
Liczba skoków (Jumps)
15/10
Dystans (m)
380/250
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
71/47
Startowało koni
10
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W.Smudziński, M.Głuchowska, A.Balukiewicz, I.Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl