Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:35:48
1 - 50 cm
Data: 30-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - 50 cm -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BRUNTE (105)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)3,069,81
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ CH Jaszkowo
 JESSY 208 (11)KarolinaGODOŚ (Mł.1997)BO
   kuc / GER / mare / 1998 / nn / nn
   - / Iwona Kraszewska-Godoś
   [A-1] KJ Jumping Team Brynica
 JESSY 208 (11)KarolinaGODOŚ (Mł.1997)BO
   kuc / GER / mare / 1998 / nn / nn
   - / Iwona Kraszewska-Godoś
   [A-1] KJ Jumping Team Brynica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
90
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:

Marcin Pacyński

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:35:51
2 - 60 cm
Data: 30-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - 60 cm -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1IKONA (45)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)1,569,22
   kuc / POL / mare / 2000 / nn / nn
   - / Firma ,, Salix" w Kociałkowej Górce
   [A-1] LKJ Abaria Iwno
2--3JARY (15)JaninaSTRZAŁKOWSKA (Mł.1998)2,068,29
   kuc walijski / POL / stallion / 1999 / H-S Jason / Mulaj
   - / Piotr Strzałkowski
   [A-1] KJ Strzała Krubiczew
2--3IKONA (45)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)2,069,18
   kuc / POL / mare / 2000 / nn / nn
   - / Firma ,, Salix" w Kociałkowej Górce
   [A-1] LKJ Abaria Iwno
4TANGGARDS FREJA (97)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)2,573,95
   kuc walijski / DEN / mare / 1998 / Springbourne Herian / Gribsuars Salut
   - / Norbert Kuźniak
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
5--9TANGGARDS FREJA (97)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)3,570,86
   kuc walijski / DEN / mare / 1998 / Springbourne Herian / Gribsuars Salut
   - / Norbert Kuźniak
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
5--9APPOLLO (4)JuliaMOCZAK (Mł.1997)3,572,20
   kuc walijski / NED / stallion / 1997 / Colne Heartsease / Wijsterąs Sasja
   - / Sławomir Bubas
   [A-1] ŁKJ Łódź
5--9FREJKA (96)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)3,575,06
   kuc feliński / POL / mare / 2002 / Walor / Frytka
   - / Julia Jakubowska
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
5--9BAJKA (95)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)3,576,17
   kuc / POL / mare / 1997 / Janek / Bera
   - / Julia Jakubowska
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
5--9BRUNTE (105)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)3,578,84
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ CH Jaszkowo
 KSIĄŻE (58)AnastazjaBRONIATOWSKA (Mł.1999)BO
   kuc / POL / gelding / 1996 / Lowel / Kometa\Dukat II
   - / Anna Parzydło
   [A-1] Stow. Kult. Fiz. KJ ,,IKAR" Łomianki
 PYSIA (112)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)BO
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ CH Jaszkowo
 BAJKA (95)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)BO
   kuc / POL / mare / 1997 / Janek / Bera
   - / Julia Jakubowska
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
 PYSIA (112)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)BO
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ CH Jaszkowo
 FRANKENHOEH'S MYLORD (48)OliwiaSYDOW (Mł.1997)BO
   Welsh Pony / NED / - / 2004 / Den Bramel's Baye / Ayubowan's Imke
   - / Agnieszka Adamczak
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
 WOLLING'S LION KING (98)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)BO
   kuc walijski / NED / stallion / 2004 / Sthehorst Celebration / Penoock Peregrine
   - / Julia Kuźniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
 FREJKA (96)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)BO
   kuc feliński / POL / mare / 2002 / Walor / Frytka
   - / Julia Jakubowska
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
 KSIĄŻE (58)AnastazjaBRONIATOWSKA (Mł.1999)Elim.
   kuc / POL / gelding / 1996 / Lowel / Kometa\Dukat II
   - / Anna Parzydło
   [A-1] Stow. Kult. Fiz. KJ ,,IKAR" Łomianki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
90
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:

Marcin Pacyński

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:35:55
3 - 70 cm
Data: 30-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - 70 cm -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HARFIARZ (14)JaninaSTRZAŁKOWSKA (Mł.1998)2,062,22
   Kuc Feliński / POL / stallion / 1993 / Grafos RKM / Harfa RKM\Epos
   - / Piotr Strzałkowski
   [A-2] KJ Strzała Krubiczew
2VEXI (5)JuliaMOCZAK (Mł.1997)3,065,04
   DRP / GER / mare / 2002 / Beneton / Vidi
   - / Sylwia Moczak
   [A-2] ŁKJ Łódź
3DANI (24)AgnieszkaSZYMAŃSKA (JM.1995)3,565,28
   kuc / POL / mare / 1994 / Night-Fire / Dalli\ Don Carlos
   - / Robert Szymański
   [D] WTK Hermanów
 PODBIAŁ (63)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995) BO
   Hucuł / POL / gelding / 2003 / Flet / Pociecha\ Jasmon
   - / Mariola Konieczna
   [C] LKS Cwał Poznań
 FRANKENHOEH'S MYLORD (48)OliwiaSYDOW (Mł.1997)BO
   Welsh Pony / NED / - / 2004 / Den Bramel's Baye / Ayubowan's Imke
   - / Agnieszka Adamczak
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
 WOLLING'S LION KING (98)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)BO
   kuc walijski / NED / stallion / 2004 / Sthehorst Celebration / Penoock Peregrine
   - / Julia Kuźniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
 FABRYKA MARZEŃ (44)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)BO
   kuc / POL / mare / 2002 / Walor / Firma
   - / Krystyna Kuświk
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
 APPOLLO (4)JuliaMOCZAK (Mł.1997)BO
   kuc walijski / NED / stallion / 1997 / Colne Heartsease / Wijsterąs Sasja
   - / Sławomir Bubas
   [A-1] ŁKJ Łódź
 NICKY (34)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)BO
   kuc / NED / mare / 1999 / nn / nn
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 DELAMA (59)ZofiaORKISZ (Mł.1996)BO
   kuc / POL / mare / 1998 / Lubczyk / Delta\ Jampol
   - / Michał Czartoryski
   [B] Stow. Kult. Fiz. KJ ,,IKAR" Łomianki
 LUBAS (37)NataliaCAVOUR (Mł.1997)BO
   kuc / POL / stallion / 2001 / Grawer / Luba\ Lubczyk
   
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 FABRYKA MARZEŃ (44)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)BO
   kuc / POL / mare / 2002 / Walor / Firma
   - / Krystyna Kuświk
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
 DARLING (53)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)BO
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
 JAMBO (60)JuliaOSTROWSKA (Mł.1998)Elim.
   kuc / POL / stallion / 2000 / Wolf's Hamray-R / Jolly\Vilas
   Józef Radomski / Anna Stukiewicz-Ostrowska
   [A-2] Stow. Kult. Fiz. KJ ,,IKAR" Łomianki
 SARA (36)AgnieszkaCECUGA (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / mare / - / nn / nn
   - / Anna Zalewska
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 JAMBO (60)JuliaOSTROWSKA (Mł.1998)Elim.
   kuc / POL / stallion / 2000 / Wolf's Hamray-R / Jolly\Vilas
   Józef Radomski / Anna Stukiewicz-Ostrowska
   [A-2] Stow. Kult. Fiz. KJ ,,IKAR" Łomianki
 DARLING (53)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
 LUBAS (37)NataliaCAVOUR (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / stallion / 2001 / Grawer / Luba\ Lubczyk
   
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 SARA (36)AgnieszkaCECUGA (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / mare / - / nn / nn
   - / Anna Zalewska
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 PRIMA (21)BartoszGAUZA (Mł.1996)Elim.
   kuc / POL / mare / 2004 / Yekus / Perła\ Magot
   - / Mariusz Gauza
   [C] WTK Hermanów
 JARY (15)JaninaSTRZAŁKOWSKA (Mł.1998)Elim.
   kuc walijski / POL / stallion / 1999 / H-S Jason / Mulaj
   - / Piotr Strzałkowski
   [A-1] KJ Strzała Krubiczew
 PODBIAŁ (63)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)Elim.
   Hucuł / POL / gelding / 2003 / Flet / Pociecha\ Jasmon
   - / Mariola Konieczna
   [C] LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
90
Startowało koni
22
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:

Marcin Pacyński

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:36:00
4 - 80 cm
Data: 30-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - 80 cm -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BARKAROLA (100)IgaTOKARSKA (JM.1994)2,561,90
   DRP / POL / mare / 1997 / Nandy Man / Balerina
   - / Oskar Szrajer
   [B] KJ Bachmat Wrocław
2--4HARFIARZ (14)JaninaSTRZAŁKOWSKA (Mł.1998)3,058,64
   Kuc Feliński / POL / stallion / 1993 / Grafos RKM / Harfa RKM\Epos
   - / Piotr Strzałkowski
   [A-2] KJ Strzała Krubiczew
2--4VEXI (5)JuliaMOCZAK (Mł.1997)3,059,22
   DRP / GER / mare / 2002 / Beneton / Vidi
   - / Sylwia Moczak
   [A-2] ŁKJ Łódź
2--4HERMES (70)MonikaGRUNDKOWSKA (Mł.1998)3,072,34
   Kuc Fel. / POL / gelding / 1995 / Gracjan / Heroina\Graf
   - / Jacek Koziarowski
   [A-2] WLKS Krakus Kraków
5--8TOP EVITA (54)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)3,560,19
   kuc / GER / stallion / 1999 / Nasty Boy / Graefin-W\ Ghandy
   - / Ryszard Wójcik
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
5--8TOP EVITA (54)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)3,561,31
   kuc / GER / stallion / 1999 / Nasty Boy / Graefin-W\ Ghandy
   - / Ryszard Wójcik
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
5--8BELINI (72)MonikaLUBERDA (Mł.1996)3,564,49
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   
   [B] WLKS Krakus Kraków
5--8MINOEK (94)OctawiaHALAS (Mł.1996)3,566,35
   kuc walijski / POL / mare / 1994 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [B] KJ Hubertus Lusowo
 KHAMARO I (33)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)BO61,09
   DRP / GER / stallion / 1998 / Khamaro X / Sandra\ Predkor
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 EUFRAT (52)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)BO
   kuc / POL / gelding / 2004 / Jambo / Euforia
   - / Grzegorz Jachimowicz
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
 KLASA GB (23)JanSZYMCZAK (JM.1994)BO
   KF / POL / mare / 1999 / Witalis oo / Klisza
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] WTK Hermanów
 HERMES (70)MonikaGRUNDKOWSKA (Mł.1998)BO
   Kuc Fel. / POL / gelding / 1995 / Gracjan / Heroina\Graf
   - / Jacek Koziarowski
   [A-2] WLKS Krakus Kraków
 EUFRAT (52)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)BO
   kuc / POL / gelding / 2004 / Jambo / Euforia
   - / Grzegorz Jachimowicz
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
 MINOEK (94)OctawiaHALAS (Mł.1996)BO
   kuc walijski / POL / mare / 1994 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [B] KJ Hubertus Lusowo
 BELINI (72)MonikaLUBERDA (Mł.1996)BO
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   
   [B] WLKS Krakus Kraków
 DANI (24)AgnieszkaSZYMAŃSKA (JM.1995)BO
   kuc / POL / mare / 1994 / Night-Fire / Dalli\ Don Carlos
   - / Robert Szymański
   [D] WTK Hermanów
 BARKAROLA (100)IgaTOKARSKA (JM.1994)BO
   DRP / POL / mare / 1997 / Nandy Man / Balerina
   - / Oskar Szrajer
   [B] KJ Bachmat Wrocław
 KLIWIA (93)FranceskaSANTONI (Mł.1996)BO
   - / POL / mare / 2002 / Falk / Kirsten\Vita Nova's Hanassie
   - / U.Z. Bedlińscy
   [C] KJ Hubertus Lusowo
 NICKY (34)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)BO
   kuc / NED / mare / 1999 / nn / nn
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 CALIPSO (27)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)BO
   kuc / POL / stallion / - / Candy Man / -
   - / Piotr Kaliciński
   [B] WKJ Warszawa
 KHAMARO I (33)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)BO
   DRP / GER / stallion / 1998 / Khamaro X / Sandra\ Predkor
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 CALIPSO (27)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)Elim.
   kuc / POL / stallion / - / Candy Man / -
   - / Piotr Kaliciński
   [B] WKJ Warszawa
 MON CHERIE PP (22)JanSZYMCZAK (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / mare / 2003 / Prinz / Willoway Miss Minx
   - / Dariusz Szymczak
   [C] WTK Hermanów
 DELAMA (59)ZofiaORKISZ (Mł.1996)Elim.
   kuc / POL / mare / 1998 / Lubczyk / Delta\ Jampol
   - / Michał Czartoryski
   [B] Stow. Kult. Fiz. KJ ,,IKAR" Łomianki
 PRIMA (21)BartoszGAUZA (Mł.1996)Elim.
   kuc / POL / mare / 2004 / Yekus / Perła\ Magot
   - / Mariusz Gauza
   [C] WTK Hermanów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84
Startowało koni
25
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:

Marcin Pacyński

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:36:06
5 - 90 cm
Data: 30-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - 90 cm -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--3ANTY ANDY (103)AgnieszkaWARGALLA (JM.1995)2,057,71
   kuc / POL / gelding / 1993 / NN / NN
   - / Jan Kalinowski
   [C] KJ Kuźnia Nowowiejska
1--3PAŹ (81)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)2,060,14
   kuc walijski / POL / stallion / 2001 / Jantar / Pestka\Elpar
   - / Paweł Podedworny
   [C] ŁKJ Łódź
1--3FOXY (67)PaulaPŁANETA (JM.1995)2,076,20
   kuc / POL / stallion / 1999 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [C] WLKS Krakus Kraków
4--5GRATIS (56)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)3,062,30
   kuc / POL / gelding / 2002 / Walor / Grawa\Split
   Andrzej Kuświk / Bogna Sołtysiak
   [C] Stow. Jeździeckie Baborówko
4--5PAŹ (81)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)3,067,61
   kuc walijski / POL / stallion / 2001 / Jantar / Pestka\Elpar
   - / Paweł Podedworny
   [C] ŁKJ Łódź
6--11BIMBO (49)Anna-MariaCZEKAJ (Mł.1996)3,554,11
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   - / W. Fertacz
   [C] Polski Polo Klub
6--11JANTAR 007 (3)MariaPALCZEWSKA (JM.1995)3,558,93
   kuc / POL / stallion / 1998 / nn / nn
   - / Zbigniew Kowalik
   [C] KJ Ikar Żurawno
6--11LIPTON (50)AgataSTRYJKOWSKA (JM.1994)3,561,58
   Deutschereid Pony / GER / gelding / 1998 / Lord Junker / Loni\Black Magic Diamant
   - / Agata Stryjkowska
   [C] KJ Aromer Józefin
6--11DAKOTA 195 (89)NataliaKOWALSKA (JM.1992)3,565,62
   kuc / GER / gelding / 1999 / Dagon / Nadja
   - / Włodzimierz Kowalski
   [C] MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
6--11KIRSTEN (74)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)3,569,18
   Kuc Wal. / NED / mare / 1992 / Vita Nova's Hanassie / Jannie
   - / Urszula Zbigniew Bedlińscy
   [C] WLKS Krakus Kraków
6--11MUPPET 5 (51)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)3,572,34
   Niem. kuc wierzch. / GER / gelding / 1997 / Buenteeichen / Bonny
   - / Stefania Koprowska
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
 BOB EWITA (20)BartoszGAUZA (Mł.1996)BO
   kuc / POL / gelding / 2003 / Top Ewita / Buba Ewita
   - / Monika Gauza
   [D] WTK Hermanów
 JANTAR 007 (3)MariaPALCZEWSKA (JM.1995)BO
   kuc / POL / stallion / 1998 / nn / nn
   - / Zbigniew Kowalik
   [C] KJ Ikar Żurawno
 MENTI (39)NathalieKRAMER (Mł.1996)BO
   - / GER / mare / 1998 / Marsvogel / Sonja
   - / Bożena Kramer
   [D] KJ Aromer Józefin
 KLIWIA (93)FranceskaSANTONI (Mł.1996)BO
   - / POL / mare / 2002 / Falk / Kirsten\Vita Nova's Hanassie
   - / U.Z. Bedlińscy
   [C] KJ Hubertus Lusowo
 MAKS (43)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)BO
   kuc / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
 MUPPET 5 (51)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)BO
   Niem. kuc wierzch. / GER / gelding / 1997 / Buenteeichen / Bonny
   - / Stefania Koprowska
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
 MENTI (39)NathalieKRAMER (Mł.1996)BO
   - / GER / mare / 1998 / Marsvogel / Sonja
   - / Bożena Kramer
   [D] KJ Aromer Józefin
 MON CHERIE PP (22)JanSZYMCZAK (JM.1994)BO
   kuc / POL / mare / 2003 / Prinz / Willoway Miss Minx
   - / Dariusz Szymczak
   [C] WTK Hermanów
 GRANIT (40)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)BO
   kuc / POL / gelding / 2001 / Folkert / Gerrie Welsh
   - / Bogumiła Krajewska
   [C] JKS Fer Więckowice
 ANTY ANDY (103)AgnieszkaWARGALLA (JM.1995)BO
   kuc / POL / gelding / 1993 / NN / NN
   - / Jan Kalinowski
   [C] KJ Kuźnia Nowowiejska
 WIPNEUS (99)IgaTOKARSKA (JM.1994)BO
   kuc walijski / GER / gelding / 2002 / Leuns Veld's Lo / Leuns's Gibby
   
   [D] KJ Bachmat Wrocław
 GRANIT (40)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)BO
   kuc / POL / gelding / 2001 / Folkert / Gerrie Welsh
   - / Bogumiła Krajewska
   [C] JKS Fer Więckowice
 POEZJA (88)NataliaKOWALSKA (JM.1992)BO
   kuc / POL / mare / 1997 / Floret / Plama\Puszczyk
   - / Włodzimierz Kowalski
   [D] MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
 JENNY (38)NathalieKRAMER (Mł.1996)BO
   - / GER / mare / - / Orlando / Jasra
   - / Bożena Kramer
   [D] KJ Aromer Józefin
 FUNNY GIRL (25)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)BO
   Kuc / POL / mare / 2001 / Turkus / Fatima\Nandy Man
   - / Piotr Kaliciński
   [C] WKJ Warszawa
 FUNNY GIRL (25)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)BO
   Kuc / POL / mare / 2001 / Turkus / Fatima\Nandy Man
   - / Piotr Kaliciński
   [C] WKJ Warszawa
 KLASA GB (23)JanSZYMCZAK (JM.1994)BO
   KF / POL / mare / 1999 / Witalis oo / Klisza
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] WTK Hermanów
 JENNY (38)NathalieKRAMER (Mł.1996)BO
   - / GER / mare / - / Orlando / Jasra
   - / Bożena Kramer
   [D] KJ Aromer Józefin
 DANTE (29)MartaGRUDZIEŃ (JM.1995)BO
   kuc / POL / gelding / 1998 / Falk / Daria\ Neptun
   - / A. Martyka-Grudzień
   [C] WKJ Warszawa
 DANTE (29)MartaGRUDZIEŃ (JM.1995)Elim.
   kuc / POL / gelding / 1998 / Falk / Daria\ Neptun
   - / A. Martyka-Grudzień
   [C] WKJ Warszawa
 GRATIS (56)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2002 / Walor / Grawa\Split
   Andrzej Kuświk / Bogna Sołtysiak
   [C] Stow. Jeździeckie Baborówko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84
Startowało koni
32
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:

Marcin Pacyński

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:36:14
6 - 100 cm
Data: 30-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - 100 cm -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--2PORTO ALEGRE (32)AnnaMARCINIAK (JM.1993)2,060,72
   WLKP. / POL / gelding / 1998 / Petryna / Fontana
   - / Krzysztof Okła
   [E] LKJ Ostroga Opole
1--2MANCHESTER (79)AnnaWIĘCEK (JM.1992)2,061,21
   DRP / GER / gelding / 2001 / Monarch / Brica Hansegard\Silver Socks
   - / Bożena Więcek
   [D] KJ Aromer Józefin
3--6NIKIFOR-K (66)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)2,556,69
   - / POL / gelding / 2001 / Nico K / Kinga K\King of Carelshof
   - / Małgorzata Krzeczowska
   [D] WLKS Krakus Kraków
3--6SEAN (84)ZuzannaGOWIN (JM.1995)2,558,77
   - / NED / mare / 2000 / nn / nn
   - / Paweł Gowin
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
3--6ETNA (8)MartaEMIRSAJŁOW (JM.1993)2,561,94
   kuc / POL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Dorota Emirsajłow
   [D] JKS Tornado Szczecin
3--6MARINELLO (17)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)2,567,30
   DRP / GER / stallion / 2001 / Magic Main / Sanny
   - / Krzysztof Szumiński
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
7SIMONE (85)ZuzannaGOWIN (JM.1995)3,061,87
   kuc / NED / mare / 2001 / Eagle / Jacquelien\ Aron
   - / Paweł Gowin
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
8--14DAWRAZ (75)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)3,560,07
   xx / POL / gelding / 1995 / Winds of Light / Daraga\Dakota
   - / Agnieszka Wielgórska
   [E] WLKS Krakus Kraków
8--14FEIVEL 143 (64)AleksandraWIŚNIEWSKA (JM.1993)3,560,17
   Westf. / GER / gelding / 2001 / Fleurop / Schalimar
   - / Małgorzata Wiśniewska
   [E] KJ Aromer Józefin
8--14NANGANO (68)MariaSUWALSKA (JM.1994)3,560,54
   DRP / GER / gelding / 1996 / Navajo / Bellamy
   
   [D] WLKS Krakus Kraków
8--14MANDY (57)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)3,562,13
   DRP / GER / mare / 1997 / nn / nn
   - / Zdzisław Milewski
   [D] Stow. Jeździeckie Baborówko
8--14MAGI K (47)JacekMIZGIER (JM.1993)3,564,57
   - / POL / gelding / 2002 / Kastet / Marina
   - / Grzegorz Komin
   [E] LKJ Abaria Iwno
8--14JUMONA (69)MonikaKOWAL (JM.1992)3,565,41
   SP / POL / mare / 1998 / Montevideo / Jutrznia\ Rencouver
   
   [E] WLKS Krakus Kraków
8--14ANTONY HOPKINS (18)MichałPIĄTKOWSKI (JM.1992)3,565,86
   DRP / GER / gelding / 2000 / Apslau / Candy\ Heros
   - / Procima Sp. z o.o.
   [D] SKJ Trawers Warszawa
 MARIHUANA (31)JuliaCICHECKA (JM.1995)BO
   kuc / POL / mare / 2000 / Waron / Mara
   - / Anna Zalewska
   [D] LKJ Ostroga Opole
 BOB EWITA (20)BartoszGAUZA (Mł.1996)BO
   kuc / POL / gelding / 2003 / Top Ewita / Buba Ewita
   - / Monika Gauza
   [D] WTK Hermanów
 FOXY (67)PaulaPŁANETA (JM.1995)BO
   kuc / POL / stallion / 1999 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [C] WLKS Krakus Kraków
 GNIADOSZ (80)AnnaWIĘCEK (JM.1992)BO
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Anons / Gonta\Gont
   - / Bożena Więcek
   [E] KJ Aromer Józefin
 MARIHUANA (31)JuliaCICHECKA (JM.1995)BO
   kuc / POL / mare / 2000 / Waron / Mara
   - / Anna Zalewska
   [D] LKJ Ostroga Opole
 NON CHALANCE (9)KatarzynaORDYS (JM.1993)BO
   DRP / GER / gelding / 1996 / Top November Rain / Myrelle\Marsvogel
   - / Katarzyna Ordys
   [D] Śląska Akademia Jeździecka
 BERYL (62)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)BO
   Kuc / POL / gelding / 1996 / Batar xo / Balerina-kuc\Farah-Kajus
   - / Jerzy Kniat
   [D] LKS Cwał Poznań
 KIRSTEN (74)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)BO
   Kuc Wal. / NED / mare / 1992 / Vita Nova's Hanassie / Jannie
   - / Urszula Zbigniew Bedlińscy
   [C] WLKS Krakus Kraków
 ANTONY HOPKINS (18)MichałPIĄTKOWSKI (JM.1992)BO
   DRP / GER / gelding / 2000 / Apslau / Candy\ Heros
   - / Procima Sp. z o.o.
   [D] SKJ Trawers Warszawa
 POEZJA (88)NataliaKOWALSKA (JM.1992)BO
   kuc / POL / mare / 1997 / Floret / Plama\Puszczyk
   - / Włodzimierz Kowalski
   [D] MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
 FAMA (102)KarolinaSMAKOSZ (JM.1993)BO
   kuc / POL / mare / 1998 / Figiel / NN
   - / Agata Kruszyniewicz
   [E] KJ Bachmat Wrocław
 CONI (26)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)BO
   kuc / POL / mare / 2000 / Contus / Nane\ Nawarro
   - / Piotr Kaliciński
   [D] WKJ Warszawa
 MARINELLO (17)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)BO
   DRP / GER / stallion / 2001 / Magic Main / Sanny
   - / Krzysztof Szumiński
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
 DAKOTA 195 (89)NataliaKOWALSKA (JM.1992)BO
   kuc / GER / gelding / 1999 / Dagon / Nadja
   - / Włodzimierz Kowalski
   [C] MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
 LOGOS (28)ZofiaFERTACZ (JM.1993)BO
   SP / POL / gelding / 2002 / Saganek / Lepta\ Lafet
   - / Z. W. Fertacz
   [E] WKJ Warszawa
 WAŁCZ (104)AgnieszkaWARGALLA (JM.1995)BO
   SP / POL / gelding / 2003 / Czynel / Walkiria\ Donald
   - / Jacek Wargalla
   [E] KJ Kuźnia Nowowiejska
 NEGRA (10)KatarzynaORDYS (JM.1993)BO
   kuc / POL / mare / 1995 / Nord / Zora\ Zapał
   - / Katarzyna Bucholc
   [D] Śląska Akademia Jeździecka
 WAŁCZ (104)AgnieszkaWARGALLA (JM.1995)BO
   SP / POL / gelding / 2003 / Czynel / Walkiria\ Donald
   - / Jacek Wargalla
   [E] KJ Kuźnia Nowowiejska
 HEKTOR (101)IgaTOKARSKA (JM.1994)BO
   kuc / POL / gelding / 2000 / nn / nn
   - / Bogdan Bujak
   [D] KJ Bachmat Wrocław
 MAGNES (42)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)BO
   Hucuł / POL / gelding / 1999 / Włóczykij / Magda\Suseł
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
 LOGOS (28)ZofiaFERTACZ (JM.1993)BO
   SP / POL / gelding / 2002 / Saganek / Lepta\ Lafet
   - / Z. W. Fertacz
   [E] WKJ Warszawa
 MAGNES (42)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)BO
   Hucuł / POL / gelding / 1999 / Włóczykij / Magda\Suseł
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
 SEAN (84)ZuzannaGOWIN (JM.1995)Elim.
   - / NED / mare / 2000 / nn / nn
   - / Paweł Gowin
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
 CINDER BAYNET (46)JacekMIZGIER (JM.1993)Elim.
   DRP / GER / mare / 1996 / Casper / Nimbra's Baynet
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno
 NEGRA (10)KatarzynaORDYS (JM.1993)Elim.
   kuc / POL / mare / 1995 / Nord / Zora\ Zapał
   - / Katarzyna Bucholc
   [D] Śląska Akademia Jeździecka
 MAKS (43)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
 GNIADOSZ (80)AnnaWIĘCEK (JM.1992)Elim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Anons / Gonta\Gont
   - / Bożena Więcek
   [E] KJ Aromer Józefin
 CONI (26)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)Elim.
   kuc / POL / mare / 2000 / Contus / Nane\ Nawarro
   - / Piotr Kaliciński
   [D] WKJ Warszawa
 NON CHALANCE (9)KatarzynaORDYS (JM.1993)Elim.
   DRP / GER / gelding / 1996 / Top November Rain / Myrelle\Marsvogel
   - / Katarzyna Ordys
   [D] Śląska Akademia Jeździecka
 LADY BROWN (19)MajaJANISZUK (JM.1993)Elim.
   - / POL / mare / 1996 / NN / NN
   - / Andrzej Kuświk
   [E] KJ Wolica Kalisz
 LADY BROWN (19)MajaJANISZUK (JM.1993)Elim.
   - / POL / mare / 1996 / NN / NN
   - / Andrzej Kuświk
   [E] KJ Wolica Kalisz
 WIPNEUS (99)IgaTOKARSKA (JM.1994)Elim.
   kuc walijski / GER / gelding / 2002 / Leuns Veld's Lo / Leuns's Gibby
   
   [D] KJ Bachmat Wrocław
 PORTO ALEGRE (32)AnnaMARCINIAK (JM.1993)Elim.
   WLKP. / POL / gelding / 1998 / Petryna / Fontana
   - / Krzysztof Okła
   [E] LKJ Ostroga Opole
 AMON (82)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2002 / Nominał / Aura\Dyktat
   - / Paweł Podedworny
   [B] ŁKJ Łódź
 CINDER BAYNET (46)JacekMIZGIER (JM.1993)Elim.
   DRP / GER / mare / 1996 / Casper / Nimbra's Baynet
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
49
Ukończyło koni
36
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:

Marcin Pacyński

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:36:18
7 - 110 cm
Data: 30-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - 110 cm -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MACAO (86)MalwinaURBAŃSKA (JM.1993)3,561,82
   DR / GER / gelding / 1995 / Marco Polo / Contessa\Calypso
   - / Krzysztof Pacholski
   [D] SKJ Trawers Warszawa
 MAGI K (47)JacekMIZGIER (JM.1993)BO
   - / POL / gelding / 2002 / Kastet / Marina
   - / Grzegorz Komin
   [E] LKJ Abaria Iwno
 ENSILLA (87)MalwinaURBAŃSKA (JM.1993)BO
   SP / POL / mare / 2000 / Luron / Endora
   - / Tomasz Modrzejewski
   [D] SKJ Trawers Warszawa
 DAWRAZ (75)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)BO
   xx / POL / gelding / 1995 / Winds of Light / Daraga\Dakota
   - / Agnieszka Wielgórska
   [E] WLKS Krakus Kraków
 HEKTOR (101)IgaTOKARSKA (JM.1994)BO
   kuc / POL / gelding / 2000 / nn / nn
   - / Bogdan Bujak
   [D] KJ Bachmat Wrocław
 NANGANO (68)MariaSUWALSKA (JM.1994)BO
   DRP / GER / gelding / 1996 / Navajo / Bellamy
   
   [D] WLKS Krakus Kraków
 MANDY (57)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)BO
   DRP / GER / mare / 1997 / nn / nn
   - / Zdzisław Milewski
   [D] Stow. Jeździeckie Baborówko
 FAMA (102)KarolinaSMAKOSZ (JM.1993)BO
   kuc / POL / mare / 1998 / Figiel / NN
   - / Agata Kruszyniewicz
   [E] KJ Bachmat Wrocław
 AMON (82)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)BO
   kuc / POL / gelding / 2002 / Nominał / Aura\Dyktat
   - / Paweł Podedworny
   [B] ŁKJ Łódź
 ENSILLA (87)MalwinaURBAŃSKA (JM.1993)BO
   SP / POL / mare / 2000 / Luron / Endora
   - / Tomasz Modrzejewski
   [D] SKJ Trawers Warszawa
 NIKIFOR-K (66)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)BO
   - / POL / gelding / 2001 / Nico K / Kinga K\King of Carelshof
   - / Małgorzata Krzeczowska
   [D] WLKS Krakus Kraków
 JUMONA (69)MonikaKOWAL (JM.1992)Elim.
   SP / POL / mare / 1998 / Montevideo / Jutrznia\ Rencouver
   
   [E] WLKS Krakus Kraków
 ETNA (8)MartaEMIRSAJŁOW (JM.1993)Elim.
   kuc / POL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Dorota Emirsajłow
   [D] JKS Tornado Szczecin
 BERYL (62)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)Elim.
   Kuc / POL / gelding / 1996 / Batar xo / Balerina-kuc\Farah-Kajus
   - / Jerzy Kniat
   [D] LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
14
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:

Marcin Pacyński

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:36:19
8 - 120 cm
Data: 30-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - 120 cm -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DIAMANT (71)AgnieszkaGRUNDKOWSKA (JM.1992)1,566,01
   SP / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
   [E] WLKS Krakus Kraków
2ASTERIA (65)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)2,061,61
   SP / POL / mare / 1993 / Aloube Z / Oszawa\ Dakota
   - / Hubert Koziarowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
 ASTERIA (65)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)BO
   SP / POL / mare / 1993 / Aloube Z / Oszawa\ Dakota
   - / Hubert Koziarowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
 DIAMANT (71)AgnieszkaGRUNDKOWSKA (JM.1992)BO
   SP / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
   [E] WLKS Krakus Kraków
 MACAO (86)MalwinaURBAŃSKA (JM.1993)BO
   DR / GER / gelding / 1995 / Marco Polo / Contessa\Calypso
   - / Krzysztof Pacholski
   [D] SKJ Trawers Warszawa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:

Marcin Pacyński

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:36:19
9 - 50 cm
Data: 31-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - 50 cm -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--2KSIĄŻE (58)AnastazjaBRONIATOWSKA (Mł.1999)062,78
   kuc / POL / gelding / 1996 / Lowel / Kometa\Dukat II
   - / Anna Parzydło
   [A-1] Stow. Kult. Fiz. KJ ,,IKAR" Łomianki
1--2BRUNTE (105)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)065,05
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
90
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:36:21
10 - 60 cm
Data: 31-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - 60 cm -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--9PYSIA (112)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)056,83
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ CH Jaszkowo
1--9FERRARI (90)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)059,20
   kuc / NED / gelding / 2003 / nn / nn
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
1--9FERRARI (90)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)061,55
   kuc / NED / gelding / 2003 / nn / nn
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
1--9BAJKA (95)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)065,79
   kuc / POL / mare / 1997 / Janek / Bera
   - / Julia Jakubowska
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
1--9LUBAS (37)NataliaCAVOUR (Mł.1997)067,53
   kuc / POL / stallion / 2001 / Grawer / Luba\ Lubczyk
   
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
1--9SARA (36)AgnieszkaCECUGA (Mł.1997)068,43
   kuc / POL / mare / - / nn / nn
   - / Anna Zalewska
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
1--9BAJKA (95)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)070,27
   kuc / POL / mare / 1997 / Janek / Bera
   - / Julia Jakubowska
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
1--9IKONA (45)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)072,25
   kuc / POL / mare / 2000 / nn / nn
   - / Firma ,, Salix" w Kociałkowej Górce
   [A-1] LKJ Abaria Iwno
1--9KSIĄŻE (58)AnastazjaBRONIATOWSKA (Mł.1999)073,12
   kuc / POL / gelding / 1996 / Lowel / Kometa\Dukat II
   - / Anna Parzydło
   [A-1] Stow. Kult. Fiz. KJ ,,IKAR" Łomianki
10PODBIAŁ (63)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)480,36
   Hucuł / POL / gelding / 2003 / Flet / Pociecha\ Jasmon
   - / Mariola Konieczna
   [C] LKS Cwał Poznań
 JESSY 208 (11)KarolinaGODOŚ (Mł.1997)Elim.
   kuc / GER / mare / 1998 / nn / nn
   - / Iwona Kraszewska-Godoś
   [A-1] KJ Jumping Team Brynica
 JESSY 208 (11)KarolinaGODOŚ (Mł.1997)Elim.
   kuc / GER / mare / 1998 / nn / nn
   - / Iwona Kraszewska-Godoś
   [A-1] KJ Jumping Team Brynica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
90
Startowało koni
12
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:36:26
11 - 70 cm
Data: 31-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - 70 cm -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--10DANI (24)AgnieszkaSZYMAŃSKA (JM.1995)057,02
   kuc / POL / mare / 1994 / Night-Fire / Dalli\ Don Carlos
   - / Robert Szymański
   [D] WTK Hermanów
1--10NICKY (34)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)057,45
   kuc / NED / mare / 1999 / nn / nn
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
1--10MICKEY MOUSE (106)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)058,22
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
1--10VEXI (5)JuliaMOCZAK (Mł.1997)059,18
   DRP / GER / mare / 2002 / Beneton / Vidi
   - / Sylwia Moczak
   [A-2] ŁKJ Łódź
1--10TOP EVITA (54)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)060,58
   kuc / GER / stallion / 1999 / Nasty Boy / Graefin-W\ Ghandy
   - / Ryszard Wójcik
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
1--10DELAMA (59)ZofiaORKISZ (Mł.1996)061,66
   kuc / POL / mare / 1998 / Lubczyk / Delta\ Jampol
   - / Michał Czartoryski
   [B] Stow. Kult. Fiz. KJ ,,IKAR" Łomianki
1--10CARLO (91)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)062,19
   kuc / POL / stallion / 2002 / Dante / Coco
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
1--10FABRYKA MARZEŃ (44)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)063,05
   kuc / POL / mare / 2002 / Walor / Firma
   - / Krystyna Kuświk
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
1--10JARY (15)JaninaSTRZAŁKOWSKA (Mł.1998)064,21
   kuc walijski / POL / stallion / 1999 / H-S Jason / Mulaj
   - / Piotr Strzałkowski
   [A-1] KJ Strzała Krubiczew
1--10WOLLING'S LION KING (98)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)074,27
   kuc walijski / NED / stallion / 2004 / Sthehorst Celebration / Penoock Peregrine
   - / Julia Kuźniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
11--17ROLEX (35)AnnaPOLEDNIA (Mł.1997)461,84
   kuc / - / gelding / - / nn / nn
   - / Henryk Polednia
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
11--17CARLO (91)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)463,96
   kuc / POL / stallion / 2002 / Dante / Coco
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
11--17SARA (36)AgnieszkaCECUGA (Mł.1997)471,16
   kuc / POL / mare / - / nn / nn
   - / Anna Zalewska
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
11--17TANGGARDS FREJA (97)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)471,87
   kuc walijski / DEN / mare / 1998 / Springbourne Herian / Gribsuars Salut
   - / Norbert Kuźniak
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
11--17FREJKA (96)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)473,37
   kuc feliński / POL / mare / 2002 / Walor / Frytka
   - / Julia Jakubowska
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
11--17PODBIAŁ (63)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)477,56
   Hucuł / POL / gelding / 2003 / Flet / Pociecha\ Jasmon
   - / Mariola Konieczna
   [C] LKS Cwał Poznań
11--17WOLLING'S LION KING (98)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)486,30
   kuc walijski / NED / stallion / 2004 / Sthehorst Celebration / Penoock Peregrine
   - / Julia Kuźniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
 LUBAS (37)NataliaCAVOUR (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / stallion / 2001 / Grawer / Luba\ Lubczyk
   
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 APPOLLO (4)JuliaMOCZAK (Mł.1997)Elim.
   kuc walijski / NED / stallion / 1997 / Colne Heartsease / Wijsterąs Sasja
   - / Sławomir Bubas
   [A-1] ŁKJ Łódź
 PRIMA (21)BartoszGAUZA (Mł.1996)Elim.
   kuc / POL / mare / 2004 / Yekus / Perła\ Magot
   - / Mariusz Gauza
   [C] WTK Hermanów
 DARLING (53)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
 JAMBO (60)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)Elim.
   kuc / POL / stallion / 2000 / Wolf's Hamray-R / Jolly\Vilas
   Józef Radomski / Anna Stukiewicz-Ostrowska
   [A-2] Stow. Jeździeckie Baborówko
 APPOLLO (4)JuliaMOCZAK (Mł.1997)Elim.
   kuc walijski / NED / stallion / 1997 / Colne Heartsease / Wijsterąs Sasja
   - / Sławomir Bubas
   [A-1] ŁKJ Łódź
 FREJKA (96)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)Elim.
   kuc feliński / POL / mare / 2002 / Walor / Frytka
   - / Julia Jakubowska
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
 DARLING (53)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
 TANGGARDS FREJA (97)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)Elim.
   kuc walijski / DEN / mare / 1998 / Springbourne Herian / Gribsuars Salut
   - / Norbert Kuźniak
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
 SZARON (30)AnnaPOLEDNIA (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2003 / Angelo / Szampanka
   - / Olaf Klein
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
 JAMBO (60)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)Elim.
   kuc / POL / stallion / 2000 / Wolf's Hamray-R / Jolly\Vilas
   Józef Radomski / Anna Stukiewicz-Ostrowska
   [A-2] Stow. Jeździeckie Baborówko
 IKONA (45)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)Rez.
   kuc / POL / mare / 2000 / nn / nn
   - / Firma ,, Salix" w Kociałkowej Górce
   [A-1] LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
90
Startowało koni
29
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:36:33
12 - 80 cm
Data: 31-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - 80 cm -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1NICKY (34)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)049,44022,76
   kuc / NED / mare / 1999 / nn / nn
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
2HARFIARZ (14)JaninaSTRZAŁKOWSKA (Mł.1998)055,62023,05
   Kuc Feliński / POL / stallion / 1993 / Grafos RKM / Harfa RKM\Epos
   - / Piotr Strzałkowski
   [A-2] KJ Strzała Krubiczew
3PAŹ (81)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)058,28023,24
   kuc walijski / POL / stallion / 2001 / Jantar / Pestka\Elpar
   - / Paweł Podedworny
   [C] ŁKJ Łódź
4DANI (24)AgnieszkaSZYMAŃSKA (JM.1995)049,94024,23
   kuc / POL / mare / 1994 / Night-Fire / Dalli\ Don Carlos
   - / Robert Szymański
   [D] WTK Hermanów
5MINOEK (94)OctawiaHALAS (Mł.1996)056,06024,23
   kuc walijski / POL / mare / 1994 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [B] KJ Hubertus Lusowo
6BARKAROLA (100)IgaTOKARSKA (JM.1994)054,82025,15
   DRP / POL / mare / 1997 / Nandy Man / Balerina
   - / Oskar Szrajer
   [B] KJ Bachmat Wrocław
7KHAMARO I (33)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)054,72026,27
   DRP / GER / stallion / 1998 / Khamaro X / Sandra\ Predkor
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
8BILLY (107)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)057,81026,37
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [B] KJ CH Jaszkowo
9MON AMIE (108)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)061,69026,49
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [B] KJ CH Jaszkowo
10HERMES (70)MonikaGRUNDKOWSKA (Mł.1998)061,44027,87
   Kuc Fel. / POL / gelding / 1995 / Gracjan / Heroina\Graf
   - / Jacek Koziarowski
   [A-2] WLKS Krakus Kraków
11DELAMA (59)ZofiaORKISZ (Mł.1996)051,84028,94
   kuc / POL / mare / 1998 / Lubczyk / Delta\ Jampol
   - / Michał Czartoryski
   [B] Stow. Kult. Fiz. KJ ,,IKAR" Łomianki
12BELINI (72)MonikaLUBERDA (Mł.1996)060,91031,09
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   
   [B] WLKS Krakus Kraków
13EUFRAT (52)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)055,00435,02
   kuc / POL / gelding / 2004 / Jambo / Euforia
   - / Grzegorz Jachimowicz
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
14MICKEY MOUSE (106)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)050,56436,78
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
15TOP EVITA (54)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)052,28748,68
   kuc / GER / stallion / 1999 / Nasty Boy / Graefin-W\ Ghandy
   - / Ryszard Wójcik
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
16MUPPET 5 (51)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)063,66826,53
   Niem. kuc wierzch. / GER / gelding / 1997 / Buenteeichen / Bonny
   - / Stefania Koprowska
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
17FABRYKA MARZEŃ (44)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)053,47Rez.
   kuc / POL / mare / 2002 / Walor / Firma
   - / Krystyna Kuświk
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
18ROLEX (35)AnnaPOLEDNIA (Mł.1997)452,47
   kuc / - / gelding / - / nn / nn
   - / Henryk Polednia
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
19MON CHERIE PP (22)JanSZYMCZAK (JM.1994)454,12
   kuc / POL / mare / 2003 / Prinz / Willoway Miss Minx
   - / Dariusz Szymczak
   [C] WTK Hermanów
20WIPNEUS (99)IgaTOKARSKA (JM.1994)463,41
   kuc walijski / GER / gelding / 2002 / Leuns Veld's Lo / Leuns's Gibby
   
   [D] KJ Bachmat Wrocław
21CALIPSO (27)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)672,69
   kuc / POL / stallion / - / Candy Man / -
   - / Piotr Kaliciński
   [B] WKJ Warszawa
22VEXI (5)JuliaMOCZAK (Mł.1997)1255,19
   DRP / GER / mare / 2002 / Beneton / Vidi
   - / Sylwia Moczak
   [A-2] ŁKJ Łódź
 KLIWIA (93)FranceskaSANTONI (Mł.1996)Elim.
   - / POL / mare / 2002 / Falk / Kirsten\Vita Nova's Hanassie
   - / U.Z. Bedlińscy
   [C] KJ Hubertus Lusowo
 DANTE (29)MartaGRUDZIEŃ (JM.1995)Elim.
   kuc / POL / gelding / 1998 / Falk / Daria\ Neptun
   - / A. Martyka-Grudzień
   [C] WKJ Warszawa
 PRIMA (21)BartoszGAUZA (Mł.1996)Elim.
   kuc / POL / mare / 2004 / Yekus / Perła\ Magot
   - / Mariusz Gauza
   [C] WTK Hermanów
 SZARON (30)AnnaPOLEDNIA (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2003 / Angelo / Szampanka
   - / Olaf Klein
   [A-2] LKJ Ostroga Opole

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
350/200
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
65/37
Startowało koni
26
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:36:42
13 - 90 cm
Data: 31-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - 90 cm -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1--2GNIADOSZ (80)AnnaWIĘCEK (JM.1992)053,69022,16
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Anons / Gonta\Gont
   - / Bożena Więcek
   [E] KJ Aromer Józefin
1--2PAŹ (81)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)056,63022,16
   kuc walijski / POL / stallion / 2001 / Jantar / Pestka\Elpar
   - / Paweł Podedworny
   [C] ŁKJ Łódź
3NON CHALANCE (9)KatarzynaORDYS (JM.1993)058,81022,62
   DRP / GER / gelding / 1996 / Top November Rain / Myrelle\Marsvogel
   - / Katarzyna Ordys
   [D] Śląska Akademia Jeździecka
4GRATIS (56)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)054,62023,35
   kuc / POL / gelding / 2002 / Walor / Grawa\Split
   Andrzej Kuświk / Bogna Sołtysiak
   [C] Stow. Jeździeckie Baborówko
5KHAMARO I (33)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)056,50024,00
   DRP / GER / stallion / 1998 / Khamaro X / Sandra\ Predkor
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
6FOXY (67)PaulaPŁANETA (JM.1995)058,09024,65
   kuc / POL / stallion / 1999 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [C] WLKS Krakus Kraków
7JENNY (38)NathalieKRAMER (Mł.1996)061,12024,70
   - / GER / mare / - / Orlando / Jasra
   - / Bożena Kramer
   [D] KJ Aromer Józefin
8KIRSTEN (74)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)061,28027,68
   Kuc Wal. / NED / mare / 1992 / Vita Nova's Hanassie / Jannie
   - / Urszula Zbigniew Bedlińscy
   [C] WLKS Krakus Kraków
9BELINI (72)MonikaLUBERDA (Mł.1996)061,03027,87
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   
   [B] WLKS Krakus Kraków
10HERMES (70)MonikaGRUNDKOWSKA (Mł.1998)061,19029,55
   Kuc Fel. / POL / gelding / 1995 / Gracjan / Heroina\Graf
   - / Jacek Koziarowski
   [A-2] WLKS Krakus Kraków
11FUNNY GIRL (25)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)059,16030,95
   Kuc / POL / mare / 2001 / Turkus / Fatima\Nandy Man
   - / Piotr Kaliciński
   [C] WKJ Warszawa
12KLIWIA (93)FranceskaSANTONI (Mł.1996)057,15033,16
   - / POL / mare / 2002 / Falk / Kirsten\Vita Nova's Hanassie
   - / U.Z. Bedlińscy
   [C] KJ Hubertus Lusowo
13MUPPET 5 (51)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)062,16036,34
   Niem. kuc wierzch. / GER / gelding / 1997 / Buenteeichen / Bonny
   - / Stefania Koprowska
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
14CONI (26)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)059,25644,34
   kuc / POL / mare / 2000 / Contus / Nane\ Nawarro
   - / Piotr Kaliciński
   [D] WKJ Warszawa
15MINOEK (94)OctawiaHALAS (Mł.1996)056,87745,25
   kuc walijski / POL / mare / 1994 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [B] KJ Hubertus Lusowo
16WIPNEUS (99)IgaTOKARSKA (JM.1994)061,25746,81
   kuc walijski / GER / gelding / 2002 / Leuns Veld's Lo / Leuns's Gibby
   
   [D] KJ Bachmat Wrocław
17POEZJA (88)NataliaKOWALSKA (JM.1992)057,601042,37
   kuc / POL / mare / 1997 / Floret / Plama\Puszczyk
   - / Włodzimierz Kowalski
   [D] MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
18MON AMIE (108)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)062,561043,70
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [B] KJ CH Jaszkowo
19CINDER BAYNET (46)JacekMIZGIER (JM.1993)449,90
   DRP / GER / mare / 1996 / Casper / Nimbra's Baynet
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno
20GRANIT (40)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)452,25
   kuc / POL / gelding / 2001 / Folkert / Gerrie Welsh
   - / Bogumiła Krajewska
   [C] JKS Fer Więckowice
21MON CHERIE PP (22)JanSZYMCZAK (JM.1994)456,75
   kuc / POL / mare / 2003 / Prinz / Willoway Miss Minx
   - / Dariusz Szymczak
   [C] WTK Hermanów
22BARKAROLA (100)IgaTOKARSKA (JM.1994)457,28
   DRP / POL / mare / 1997 / Nandy Man / Balerina
   - / Oskar Szrajer
   [B] KJ Bachmat Wrocław
23DANTE (29)MartaGRUDZIEŃ (JM.1995)459,44
   kuc / POL / gelding / 1998 / Falk / Daria\ Neptun
   - / A. Martyka-Grudzień
   [C] WKJ Warszawa
24KLASA GB (23)JanSZYMCZAK (JM.1994)459,87
   KF / POL / mare / 1999 / Witalis oo / Klisza
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] WTK Hermanów
25MAKS (43)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)565,13
   kuc / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
26EUFRAT (52)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)853,03
   kuc / POL / gelding / 2004 / Jambo / Euforia
   - / Grzegorz Jachimowicz
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
27BOB EWITA (20)BartoszGAUZA (Mł.1996)1255,78
   kuc / POL / gelding / 2003 / Top Ewita / Buba Ewita
   - / Monika Gauza
   [D] WTK Hermanów
28BIMBO (49)Anna-MariaCZEKAJ (Mł.1996)1367,87
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   - / W. Fertacz
   [C] Polski Polo Klub
 MENTI (39)NathalieKRAMER (Mł.1996)Elim.
   - / GER / mare / 1998 / Marsvogel / Sonja
   - / Bożena Kramer
   [D] KJ Aromer Józefin
 NEGRA (10)KatarzynaORDYS (JM.1993)Elim.
   kuc / POL / mare / 1995 / Nord / Zora\ Zapał
   - / Katarzyna Bucholc
   [D] Śląska Akademia Jeździecka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
350/200
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
65/37
Startowało koni
30
Ukończyło koni
28
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:36:50
14 - 100 cm
Data: 31-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - 100 cm -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1GRATIS (56)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)056,03028,85
   kuc / POL / gelding / 2002 / Walor / Grawa\Split
   Andrzej Kuświk / Bogna Sołtysiak
   [C] Stow. Jeździeckie Baborówko
2DAKOTA 195 (89)NataliaKOWALSKA (JM.1992)055,19029,92
   kuc / GER / gelding / 1999 / Dagon / Nadja
   - / Włodzimierz Kowalski
   [C] MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
3NANGANO (68)MariaSUWALSKA (JM.1994)056,59030,27
   DRP / GER / gelding / 1996 / Navajo / Bellamy
   
   [D] WLKS Krakus Kraków
4KIRSTEN (74)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)058,50031,25
   Kuc Wal. / NED / mare / 1992 / Vita Nova's Hanassie / Jannie
   - / Urszula Zbigniew Bedlińscy
   [C] WLKS Krakus Kraków
5LOGOS (28)ZofiaFERTACZ (JM.1993)061,41035,43
   SP / POL / gelding / 2002 / Saganek / Lepta\ Lafet
   - / Z. W. Fertacz
   [E] WKJ Warszawa
6GNIADOSZ (80)AnnaWIĘCEK (JM.1992)051,44035,88
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Anons / Gonta\Gont
   - / Bożena Więcek
   [E] KJ Aromer Józefin
7FOXY (67)PaulaPŁANETA (JM.1995)055,66430,63
   kuc / POL / stallion / 1999 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [C] WLKS Krakus Kraków
8JANTAR 007 (3)MariaPALCZEWSKA (JM.1995)055,06438,65
   kuc / POL / stallion / 1998 / nn / nn
   - / Zbigniew Kowalik
   [C] KJ Ikar Żurawno
9GRANIT (40)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)051,88945,04
   kuc / POL / gelding / 2001 / Folkert / Gerrie Welsh
   - / Bogumiła Krajewska
   [C] JKS Fer Więckowice
10NEGRA (10)KatarzynaORDYS (JM.1993)048,60Elim.
   kuc / POL / mare / 1995 / Nord / Zora\ Zapał
   - / Katarzyna Bucholc
   [D] Śląska Akademia Jeździecka
11WAŁCZ (104)AgnieszkaWARGALLA (JM.1995)056,12Elim.
   SP / POL / gelding / 2003 / Czynel / Walkiria\ Donald
   - / Jacek Wargalla
   [E] KJ Kuźnia Nowowiejska
12LIPTON (50)AgataSTRYJKOWSKA (JM.1994)057,59Elim.
   Deutschereid Pony / GER / gelding / 1998 / Lord Junker / Loni\Black Magic Diamant
   - / Agata Stryjkowska
   [C] KJ Aromer Józefin
13KLASA GB (23)JanSZYMCZAK (JM.1994)452,28
   KF / POL / mare / 1999 / Witalis oo / Klisza
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] WTK Hermanów
14MENTI (39)NathalieKRAMER (Mł.1996)454,03
   - / GER / mare / 1998 / Marsvogel / Sonja
   - / Bożena Kramer
   [D] KJ Aromer Józefin
15MARIHUANA (31)JuliaCICHECKA (JM.1995)455,37
   kuc / POL / mare / 2000 / Waron / Mara
   - / Anna Zalewska
   [D] LKJ Ostroga Opole
16CONI (26)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)461,25
   kuc / POL / mare / 2000 / Contus / Nane\ Nawarro
   - / Piotr Kaliciński
   [D] WKJ Warszawa
17NON CHALANCE (9)KatarzynaORDYS (JM.1993)672,25
   DRP / GER / gelding / 1996 / Top November Rain / Myrelle\Marsvogel
   - / Katarzyna Ordys
   [D] Śląska Akademia Jeździecka
18ETNA (8)MartaEMIRSAJŁOW (JM.1993)856,06
   kuc / POL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Dorota Emirsajłow
   [D] JKS Tornado Szczecin
19CINDER BAYNET (46)JacekMIZGIER (JM.1993)856,18
   DRP / GER / mare / 1996 / Casper / Nimbra's Baynet
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno
20BOB EWITA (20)BartoszGAUZA (Mł.1996)859,31
   kuc / POL / gelding / 2003 / Top Ewita / Buba Ewita
   - / Monika Gauza
   [D] WTK Hermanów
21JENNY (38)NathalieKRAMER (Mł.1996)859,35
   - / GER / mare / - / Orlando / Jasra
   - / Bożena Kramer
   [D] KJ Aromer Józefin
22MAKS (43)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)967,72
   kuc / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
23HEKTOR (101)IgaTOKARSKA (JM.1994)984,97
   kuc / POL / gelding / 2000 / nn / nn
   - / Bogdan Bujak
   [D] KJ Bachmat Wrocław
24POEZJA (88)NataliaKOWALSKA (JM.1992)1576,88
   kuc / POL / mare / 1997 / Floret / Plama\Puszczyk
   - / Włodzimierz Kowalski
   [D] MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
 PORTO ALEGRE (32)AnnaMARCINIAK (JM.1993)Elim.
   WLKP. / POL / gelding / 1998 / Petryna / Fontana
   - / Krzysztof Okła
   [E] LKJ Ostroga Opole
 HS GRAFIT I (109)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)Elim.
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
   [D] KJ CH Jaszkowo
 BERYL (62)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)Elim.
   Kuc / POL / gelding / 1996 / Batar xo / Balerina-kuc\Farah-Kajus
   - / Jerzy Kniat
   [D] LKS Cwał Poznań
 LADY BROWN (19)MajaJANISZUK (JM.1993)Elim.
   - / POL / mare / 1996 / NN / NN
   - / Andrzej Kuświk
   [E] KJ Wolica Kalisz
 MAGNES (42)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)Elim.
   Hucuł / POL / gelding / 1999 / Włóczykij / Magda\Suseł
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
 AMON (82)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2002 / Nominał / Aura\Dyktat
   - / Paweł Podedworny
   [B] ŁKJ Łódź

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
350/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
65/45
Startowało koni
30
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:36:57
15 - 110 cm
Data: 31-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - 110 cm -zwykły z rozgrywką - Tabela A; Art. 238.2.2
(Competition No 15)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1ENSILLA (87)MalwinaURBAŃSKA (JM.1993)083,57041,31
   SP / POL / mare / 2000 / Luron / Endora
   - / Tomasz Modrzejewski
   [D] SKJ Trawers Warszawa
2FEIVEL 143 (64)AleksandraWIŚNIEWSKA (JM.1993)074,24043,66
   Westf. / GER / gelding / 2001 / Fleurop / Schalimar
   - / Małgorzata Wiśniewska
   [E] KJ Aromer Józefin
3SIMONE (85)ZuzannaGOWIN (JM.1995)080,40044,85
   kuc / NED / mare / 2001 / Eagle / Jacquelien\ Aron
   - / Paweł Gowin
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
4ASTERIA (65)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)079,68246,51
   SP / POL / mare / 1993 / Aloube Z / Oszawa\ Dakota
   - / Hubert Koziarowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
5LOGOS (28)ZofiaFERTACZ (JM.1993)084,022666,14
   SP / POL / gelding / 2002 / Saganek / Lepta\ Lafet
   - / Z. W. Fertacz
   [E] WKJ Warszawa
6DIAMANT (71)AgnieszkaGRUNDKOWSKA (JM.1992)080,562868,57
   SP / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
   [E] WLKS Krakus Kraków
7MACAO (86)MalwinaURBAŃSKA (JM.1993)078,80Elim.
   DR / GER / gelding / 1995 / Marco Polo / Contessa\Calypso
   - / Krzysztof Pacholski
   [D] SKJ Trawers Warszawa
8MANDY (57)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)475,55
   DRP / GER / mare / 1997 / nn / nn
   - / Zdzisław Milewski
   [D] Stow. Jeździeckie Baborówko
9MAGI K (47)JacekMIZGIER (JM.1993)483,24
   - / POL / gelding / 2002 / Kastet / Marina
   - / Grzegorz Komin
   [E] LKJ Abaria Iwno
10MANCHESTER (79)AnnaWIĘCEK (JM.1992)485,90
   DRP / GER / gelding / 2001 / Monarch / Brica Hansegard\Silver Socks
   - / Bożena Więcek
   [D] KJ Aromer Józefin
11JUMONA (69)MonikaKOWAL (JM.1992)486,27
   SP / POL / mare / 1998 / Montevideo / Jutrznia\ Rencouver
   
   [E] WLKS Krakus Kraków
12DAWRAZ (75)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)873,65
   xx / POL / gelding / 1995 / Winds of Light / Daraga\Dakota
   - / Agnieszka Wielgórska
   [E] WLKS Krakus Kraków
13DAKOTA 195 (89)NataliaKOWALSKA (JM.1992)874,72
   kuc / GER / gelding / 1999 / Dagon / Nadja
   - / Włodzimierz Kowalski
   [C] MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
14NANGANO (68)MariaSUWALSKA (JM.1994)880,98
   DRP / GER / gelding / 1996 / Navajo / Bellamy
   
   [D] WLKS Krakus Kraków
15ANTONY HOPKINS (18)MichałPIĄTKOWSKI (JM.1992)1097,45
   DRP / GER / gelding / 2000 / Apslau / Candy\ Heros
   - / Procima Sp. z o.o.
   [D] SKJ Trawers Warszawa
16MARINELLO (17)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)12108,28
   DRP / GER / stallion / 2001 / Magic Main / Sanny
   - / Krzysztof Szumiński
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
17FAMA (102)KarolinaSMAKOSZ (JM.1993)13110,81
   kuc / POL / mare / 1998 / Figiel / NN
   - / Agata Kruszyniewicz
   [E] KJ Bachmat Wrocław
 PORTO ALEGRE (32)AnnaMARCINIAK (JM.1993)Elim.
   WLKP. / POL / gelding / 1998 / Petryna / Fontana
   - / Krzysztof Okła
   [E] LKJ Ostroga Opole
 AMON (82)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2002 / Nominał / Aura\Dyktat
   - / Paweł Podedworny
   [B] ŁKJ Łódź
 LADY BROWN (19)MajaJANISZUK (JM.1993)Elim.
   - / POL / mare / 1996 / NN / NN
   - / Andrzej Kuświk
   [E] KJ Wolica Kalisz
 BERYL (62)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)Elim.
   Kuc / POL / gelding / 1996 / Batar xo / Balerina-kuc\Farah-Kajus
   - / Jerzy Kniat
   [D] LKS Cwał Poznań
 ETNA (8)MartaEMIRSAJŁOW (JM.1993)Elim.
   kuc / POL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Dorota Emirsajłow
   [D] JKS Tornado Szczecin
 HEKTOR (101)IgaTOKARSKA (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2000 / nn / nn
   - / Bogdan Bujak
   [D] KJ Bachmat Wrocław
 NIKIFOR-K (66)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)Elim.
   - / POL / gelding / 2001 / Nico K / Kinga K\King of Carelshof
   - / Małgorzata Krzeczowska
   [D] WLKS Krakus Kraków
 MARIHUANA (31)JuliaCICHECKA (JM.1995)Elim.
   kuc / POL / mare / 2000 / Waron / Mara
   - / Anna Zalewska
   [D] LKJ Ostroga Opole
 MAGNES (42)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)Elim.
   Hucuł / POL / gelding / 1999 / Włóczykij / Magda\Suseł
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
 SEAN (84)ZuzannaGOWIN (JM.1995)Elim.
   - / NED / mare / 2000 / nn / nn
   - / Paweł Gowin
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/6
Liczba skoków (Jumps)
12/7
Dystans (m)
500/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
93/45
Startowało koni
27
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:37:00
16 - 120 cm
Data: 31-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - 120 cm -zwykły z rozgrywką - Tabela A; Art. 238.2.2
(Competition No 16)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1ASTERIA (65)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)077,32
   SP / POL / mare / 1993 / Aloube Z / Oszawa\ Dakota
   - / Hubert Koziarowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
2SEAN (84)ZuzannaGOWIN (JM.1995)489,34
   - / NED / mare / 2000 / nn / nn
   - / Paweł Gowin
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
3MACAO (86)MalwinaURBAŃSKA (JM.1993)490,45
   DR / GER / gelding / 1995 / Marco Polo / Contessa\Calypso
   - / Krzysztof Pacholski
   [D] SKJ Trawers Warszawa
4DIAMANT (71)AgnieszkaGRUNDKOWSKA (JM.1992)593,09
   SP / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
   [E] WLKS Krakus Kraków
5DAWRAZ (75)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)883,23
   xx / POL / gelding / 1995 / Winds of Light / Daraga\Dakota
   - / Agnieszka Wielgórska
   [E] WLKS Krakus Kraków
6FAMA (102)KarolinaSMAKOSZ (JM.1993)1290,25
   kuc / POL / mare / 1998 / Figiel / NN
   - / Agata Kruszyniewicz
   [E] KJ Bachmat Wrocław
7JUMONA (69)MonikaKOWAL (JM.1992)12107,46
   SP / POL / mare / 1998 / Montevideo / Jutrznia\ Rencouver
   
   [E] WLKS Krakus Kraków
 ANTONY HOPKINS (18)MichałPIĄTKOWSKI (JM.1992)Elim.
   DRP / GER / gelding / 2000 / Apslau / Candy\ Heros
   - / Procima Sp. z o.o.
   [D] SKJ Trawers Warszawa
 NIKIFOR-K (66)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)Elim.
   - / POL / gelding / 2001 / Nico K / Kinga K\King of Carelshof
   - / Małgorzata Krzeczowska
   [D] WLKS Krakus Kraków
 MANDY (57)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)Elim.
   DRP / GER / mare / 1997 / nn / nn
   - / Zdzisław Milewski
   [D] Stow. Jeździeckie Baborówko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/6
Liczba skoków (Jumps)
12/7
Dystans (m)
500/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
93/45
Startowało koni
10
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:37:00
17 - 50 cm
Data: 01-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - 50 cm -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 17)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
 JESSY 208 (11)KarolinaGODOŚ (Mł.1997)Elim.
   kuc / GER / mare / 1998 / nn / nn
   - / Iwona Kraszewska-Godoś
   [A-1] KJ Jumping Team Brynica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
80
Startowało koni
1
Ukończyło koni
0
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:37:01
18 - 60 cm
Data: 01-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 18 - 60 cm -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 18)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LUBAS (37)NataliaCAVOUR (Mł.1997)466,44
   kuc / POL / stallion / 2001 / Grawer / Luba\ Lubczyk
   
   [A-2] LKJ Ostroga Opole

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
80
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:37:02
19 - 70 cm
Data: 01-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 19 - 70 cm -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 19)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--2WOLLING'S LION KING (98)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)069,72
   kuc walijski / NED / stallion / 2004 / Sthehorst Celebration / Penoock Peregrine
   - / Julia Kuźniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek
1--2FRANKENHOEH'S MYLORD (48)OliwiaSYDOW (Mł.1997)076,24
   Welsh Pony / NED / - / 2004 / Den Bramel's Baye / Ayubowan's Imke
   - / Agnieszka Adamczak
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
3--4PODBIAŁ (63)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)463,87
   Hucuł / POL / gelding / 2003 / Flet / Pociecha\ Jasmon
   - / Mariola Konieczna
   [C] LKS Cwał Poznań
3--4PRIMA (21)BartoszGAUZA (Mł.1996)467,86
   kuc / POL / mare / 2004 / Yekus / Perła\ Magot
   - / Mariusz Gauza
   [C] WTK Hermanów
5DARLING (53)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)685,70
   kuc / POL / mare / 1995 / Ardahan / Dora\Chardas
   - / Krzysztof Brzychcy
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
80
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:37:02
20 - 80 cm
Data: 01-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 20 - 80 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 20)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DANI (24)AgnieszkaSZYMAŃSKA (JM.1995)057,68
   kuc / POL / mare / 1994 / Night-Fire / Dalli\ Don Carlos
   - / Robert Szymański
   [D] WTK Hermanów
2MON CHERIE PP (22)JanSZYMCZAK (JM.1994)058,54
   kuc / POL / mare / 2003 / Prinz / Willoway Miss Minx
   - / Dariusz Szymczak
   [C] WTK Hermanów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:37:03
21 - 90 cm
Data: 01-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 21 - 90 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 21)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1AMON (82)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)057,83
   kuc / POL / gelding / 2002 / Nominał / Aura\Dyktat
   - / Paweł Podedworny
   [B] ŁKJ Łódź
2KLASA GB (23)JanSZYMCZAK (JM.1994)061,15
   KF / POL / mare / 1999 / Witalis oo / Klisza
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] WTK Hermanów
3BOB EWITA (20)BartoszGAUZA (Mł.1996)466,63
   kuc / POL / gelding / 2003 / Top Ewita / Buba Ewita
   - / Monika Gauza
   [D] WTK Hermanów
4WIPNEUS (99)IgaTOKARSKA (JM.1994)783,20
   kuc walijski / GER / gelding / 2002 / Leuns Veld's Lo / Leuns's Gibby
   
   [D] KJ Bachmat Wrocław
 LADY BROWN (19)MajaJANISZUK (JM.1993)Elim.
   - / POL / mare / 1996 / NN / NN
   - / Andrzej Kuświk
   [E] KJ Wolica Kalisz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
5
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:37:05
22 - 100 cm
Data: 01-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 22 - 100 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 22)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1POEZJA (88)NataliaKOWALSKA (JM.1992)057,75
   kuc / POL / mare / 1997 / Floret / Plama\Puszczyk
   - / Włodzimierz Kowalski
   [D] MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
2PORTO ALEGRE (32)AnnaMARCINIAK (JM.1993)057,88
   WLKP. / POL / gelding / 1998 / Petryna / Fontana
   - / Krzysztof Okła
   [E] LKJ Ostroga Opole
3CONI (26)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)066,68
   kuc / POL / mare / 2000 / Contus / Nane\ Nawarro
   - / Piotr Kaliciński
   [D] WKJ Warszawa
4LOGOS (28)ZofiaFERTACZ (JM.1993)067,12
   SP / POL / gelding / 2002 / Saganek / Lepta\ Lafet
   - / Z. W. Fertacz
   [E] WKJ Warszawa
5MENTI (39)NathalieKRAMER (Mł.1996)068,29
   - / GER / mare / 1998 / Marsvogel / Sonja
   - / Bożena Kramer
   [D] KJ Aromer Józefin
6NEGRA (10)KatarzynaORDYS (JM.1993)459,13
   kuc / POL / mare / 1995 / Nord / Zora\ Zapał
   - / Katarzyna Bucholc
   [D] Śląska Akademia Jeździecka
7NON CHALANCE (9)KatarzynaORDYS (JM.1993)465,10
   DRP / GER / gelding / 1996 / Top November Rain / Myrelle\Marsvogel
   - / Katarzyna Ordys
   [D] Śląska Akademia Jeździecka
8HS GRAFIT I (109)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)465,20
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
   [D] KJ CH Jaszkowo
9GNIADOSZ (80)AnnaWIĘCEK (JM.1992)465,39
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Anons / Gonta\Gont
   - / Bożena Więcek
   [E] KJ Aromer Józefin
10WAŁCZ (104)AgnieszkaWARGALLA (JM.1995)574,60
   SP / POL / gelding / 2003 / Czynel / Walkiria\ Donald
   - / Jacek Wargalla
   [E] KJ Kuźnia Nowowiejska

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:37:07
23 - 110 cm
Data: 01-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 23 - 110 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 23)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FAMA (102)KarolinaSMAKOSZ (JM.1993)063,86
   kuc / POL / mare / 1998 / Figiel / NN
   - / Agata Kruszyniewicz
   [E] KJ Bachmat Wrocław
2JENNY (38)NathalieKRAMER (Mł.1996)462,75
   - / GER / mare / - / Orlando / Jasra
   - / Bożena Kramer
   [D] KJ Aromer Józefin
3MAKS (43)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)870,34
   kuc / POL / gelding / 2002 / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno
4BERYL (62)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)1080,50
   Kuc / POL / gelding / 1996 / Batar xo / Balerina-kuc\Farah-Kajus
   - / Jerzy Kniat
   [D] LKS Cwał Poznań
5MARIHUANA (31)JuliaCICHECKA (JM.1995)1686,57
   kuc / POL / mare / 2000 / Waron / Mara
   - / Anna Zalewska
   [D] LKJ Ostroga Opole
 HEKTOR (101)IgaTOKARSKA (JM.1994)Elim.
   kuc / POL / gelding / 2000 / nn / nn
   - / Bogdan Bujak
   [D] KJ Bachmat Wrocław
 CINDER BAYNET (46)JacekMIZGIER (JM.1993)Elim.
   DRP / GER / mare / 1996 / Casper / Nimbra's Baynet
   - / Katarzyna Mizgier
   [D] LKJ Abaria Iwno
 MAGNES (42)StanisławSTOŁOWSKI (JM.1994)Elim.
   Hucuł / POL / gelding / 1999 / Włóczykij / Magda\Suseł
   - / Katarzyna Stołowska
   [D] LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
8
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:37:09
24 - A1
Data: 01-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 24 - A1 Finał Grupy A1 – dokładności z rozgrywką 65/ 65 cm – Art. 238.1.2
(Competition No 24)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1FERRARI (90)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)062,69027,06rzeczowa PLN
   kuc / NED / gelding / 2003 / nn / nn
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
2JARY (15)JaninaSTRZAŁKOWSKA (Mł.1998)065,05027,36rzeczowa PLN
   kuc walijski / POL / stallion / 1999 / H-S Jason / Mulaj
   - / Piotr Strzałkowski
   [A-1] KJ Strzała Krubiczew
3FREJKA (96)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)073,81030,77rzeczowa PLN
   kuc feliński / POL / mare / 2002 / Walor / Frytka
   - / Julia Jakubowska
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
4PYSIA (112)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)055,96030,82
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ CH Jaszkowo
5BAJKA (95)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)071,45031,54
   kuc / POL / mare / 1997 / Janek / Bera
   - / Julia Jakubowska
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
6TANGGARDS FREJA (97)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)070,55034,37
   kuc walijski / DEN / mare / 1998 / Springbourne Herian / Gribsuars Salut
   - / Norbert Kuźniak
   [A-1] KJ Mustang Rogalinek
7APPOLLO (4)JuliaMOCZAK (Mł.1997)069,25034,60
   kuc walijski / NED / stallion / 1997 / Colne Heartsease / Wijsterąs Sasja
   - / Sławomir Bubas
   [A-1] ŁKJ Łódź
8BRUNTE (105)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)061,82034,82
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A-1] KJ CH Jaszkowo
9KSIĄŻE (58)AnastazjaBRONIATOWSKA (Mł.1999)068,57043,43
   kuc / POL / gelding / 1996 / Lowel / Kometa\Dukat II
   - / Anna Parzydło
   [A-1] Stow. Kult. Fiz. KJ ,,IKAR" Łomianki
10IKONA (45)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)063,94441,18
   kuc / POL / mare / 2000 / nn / nn
   - / Firma ,, Salix" w Kociałkowej Górce
   [A-1] LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
65/65
Liczba przeszkód (Obstacles)
9/6
Liczba skoków (Jumps)
10/7
Dystans (m)
400/240
Tempo (m/min)
300/300
Norma czasu (Time allowed)
80/48
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:37:11
25 - B
Data: 01-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 25 - B Finał Grupy B – dokładności z rozgrywką 85/ 85 cm – Art. 238.1.2
(Competition No 25)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1BILLY (107)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)071,58035,18bon 300 PLN
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [B] KJ CH Jaszkowo
2MON AMIE (108)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)070,59035,27bon 200 PLN
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
   [B] KJ CH Jaszkowo
3BARKAROLA (100)IgaTOKARSKA (JM.1994)064,62037,12bon 150 PLN
   DRP / POL / mare / 1997 / Nandy Man / Balerina
   - / Oskar Szrajer
   [B] KJ Bachmat Wrocław
4CALIPSO (27)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)064,21039,35bon 100 PLN
   kuc / POL / stallion / - / Candy Man / -
   - / Piotr Kaliciński
   [B] WKJ Warszawa
5MINOEK (94)OctawiaHALAS (Mł.1996)067,42Elim.bon 50 PLN
   kuc walijski / POL / mare / 1994 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [B] KJ Hubertus Lusowo
6--7DELAMA (59)ZofiaORKISZ (Mł.1996)466,45
   kuc / POL / mare / 1998 / Lubczyk / Delta\ Jampol
   - / Michał Czartoryski
   [B] Stow. Kult. Fiz. KJ ,,IKAR" Łomianki
6--7BELINI (72)MonikaLUBERDA (Mł.1996)471,72
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   
   [B] WLKS Krakus Kraków

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
85/85
Liczba przeszkód (Obstacles)
9/6
Liczba skoków (Jumps)
10/7
Dystans (m)
400/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
74/45
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:37:15
26 - A2
Data: 01-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 26 - A2 Finał Grupy A2 – dokładności z rozgrywką 80/80 cm – Art. 238.1.2
(Competition No 26)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1HERMES (70)MonikaGRUNDKOWSKA (Mł.1998)073,36031,85bon 250 PLN
   Kuc Fel. / POL / gelding / 1995 / Gracjan / Heroina\Graf
   - / Jacek Koziarowski
   [A-2] WLKS Krakus Kraków
2KHAMARO I (33)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)061,63033,07bon 200 PLN
   DRP / GER / stallion / 1998 / Khamaro X / Sandra\ Predkor
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
3MUPPET 5 (51)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)066,64033,29bon 150 PLN
   Niem. kuc wierzch. / GER / gelding / 1997 / Buenteeichen / Bonny
   - / Stefania Koprowska
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
4HARFIARZ (14)JaninaSTRZAŁKOWSKA (Mł.1998)057,89033,31bon 100 PLN
   Kuc Feliński / POL / stallion / 1993 / Grafos RKM / Harfa RKM\Epos
   - / Piotr Strzałkowski
   [A-2] KJ Strzała Krubiczew
5TOP EVITA (54)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)072,13034,58bon 50 PLN
   kuc / GER / stallion / 1999 / Nasty Boy / Graefin-W\ Ghandy
   - / Ryszard Wójcik
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
6MICKEY MOUSE (106)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)056,94035,43
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
   [A-2] KJ CH Jaszkowo
7VEXI (5)JuliaMOCZAK (Mł.1997)067,62836,96
   DRP / GER / mare / 2002 / Beneton / Vidi
   - / Sylwia Moczak
   [A-2] ŁKJ Łódź
8NICKY (34)JoannaMARCINIAK (Mł.1997)057,09Elim.
   kuc / NED / mare / 1999 / nn / nn
   - / Józef Marciniak
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
9--12EUFRAT (52)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)461,75
   kuc / POL / gelding / 2004 / Jambo / Euforia
   - / Grzegorz Jachimowicz
   [A-2] KJ Liljówka Stęszewko
9--12ROLEX (35)AnnaPOLEDNIA (Mł.1997)462,33
   kuc / - / gelding / - / nn / nn
   - / Henryk Polednia
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
9--12FABRYKA MARZEŃ (44)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)474,58
   kuc / POL / mare / 2002 / Walor / Firma
   - / Krystyna Kuświk
   [A-2] LKJ Abaria Iwno
9--12SARA (36)AgnieszkaCECUGA (Mł.1997)476,49
   kuc / POL / mare / - / nn / nn
   - / Anna Zalewska
   [A-2] LKJ Ostroga Opole
13CARLO (91)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)2067,17
   kuc / POL / stallion / 2002 / Dante / Coco
   - / Damian Wawrzyniak
   [A-2] KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80/80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9/6
Liczba skoków (Jumps)
11/7
Dystans (m)
400/260
Tempo (m/min)
300/300
Norma czasu (Time allowed)
80/52
Startowało koni
13
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:37:19
27 - C
Data: 01-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 27 - C Finał Grupy C – dokładności z rozgrywką 100/100 cm – Art. 238.1.2
(Competition No 27)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1PAŹ (81)KajetanPODEDWORNY (JM.1994)060,82032,44bon 350 PLN
   kuc walijski / POL / stallion / 2001 / Jantar / Pestka\Elpar
   - / Paweł Podedworny
   [C] ŁKJ Łódź
2BIMBO (49)Anna-MariaCZEKAJ (Mł.1996)057,16435,19bon 300 PLN
   kuc / SWE / gelding / 1995 / nn / nn
   - / W. Fertacz
   [C] Polski Polo Klub
3FOXY (67)PaulaPŁANETA (JM.1995)064,21445,14bon 250 PLN
   kuc / POL / stallion / 1999 / NN / NN
   - / Małgorzata Płaneta
   [C] WLKS Krakus Kraków
4LIPTON (50)AgataSTRYJKOWSKA (JM.1994)068,92445,87bon 200 PLN
   Deutschereid Pony / GER / gelding / 1998 / Lord Junker / Loni\Black Magic Diamant
   - / Agata Stryjkowska
   [C] KJ Aromer Józefin
5--9ANTY ANDY (103)AgnieszkaWARGALLA (JM.1995)462,10bon 100 PLN
   kuc / POL / gelding / 1993 / NN / NN
   - / Jan Kalinowski
   [C] KJ Kuźnia Nowowiejska
5--9DAKOTA 195 (89)NataliaKOWALSKA (JM.1992)464,70bon 100 PLN
   kuc / GER / gelding / 1999 / Dagon / Nadja
   - / Włodzimierz Kowalski
   [C] MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
5--9GRATIS (56)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)465,54bon 100 PLN
   kuc / POL / gelding / 2002 / Walor / Grawa\Split
   Andrzej Kuświk / Bogna Sołtysiak
   [C] Stow. Jeździeckie Baborówko
5--9KIRSTEN (74)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)468,52bon 100 PLN
   Kuc Wal. / NED / mare / 1992 / Vita Nova's Hanassie / Jannie
   - / Urszula Zbigniew Bedlińscy
   [C] WLKS Krakus Kraków
5--9GRANIT (40)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)469,70bon 100 PLN
   kuc / POL / gelding / 2001 / Folkert / Gerrie Welsh
   - / Bogumiła Krajewska
   [C] JKS Fer Więckowice
10JANTAR 007 (3)MariaPALCZEWSKA (JM.1995)1265,69
   kuc / POL / stallion / 1998 / nn / nn
   - / Zbigniew Kowalik
   [C] KJ Ikar Żurawno
 FUNNY GIRL (25)UrszulaKALICIŃSKA (Mł.1996)Elim.
   Kuc / POL / mare / 2001 / Turkus / Fatima\Nandy Man
   - / Piotr Kaliciński
   [C] WKJ Warszawa
 KLIWIA (93)FranceskaSANTONI (Mł.1996)Elim.
   - / POL / mare / 2002 / Falk / Kirsten\Vita Nova's Hanassie
   - / U.Z. Bedlińscy
   [C] KJ Hubertus Lusowo
 DANTE (29)MartaGRUDZIEŃ (JM.1995)Elim.
   kuc / POL / gelding / 1998 / Falk / Daria\ Neptun
   - / A. Martyka-Grudzień
   [C] WKJ Warszawa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100/100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9/6
Liczba skoków (Jumps)
11/7
Dystans (m)
400/260
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
74/48
Startowało koni
13
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:37:20
28 - E
Data: 01-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 28 - E Finał Grupy E – dokładności z rozgrywką 120/120 cm – Art. 238.1.2
(Competition No 28)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1MAGI K (47)JacekMIZGIER (JM.1993)082,63038,22bon 400 PLN
   - / POL / gelding / 2002 / Kastet / Marina
   - / Grzegorz Komin
   [E] LKJ Abaria Iwno
2DAWRAZ (75)DagmaraPIĘTKA (JM.1994)076,96038,47bon 350 PLN
   xx / POL / gelding / 1995 / Winds of Light / Daraga\Dakota
   - / Agnieszka Wielgórska
   [E] WLKS Krakus Kraków
3ASTERIA (65)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)475,26bon 300 PLN
   SP / POL / mare / 1993 / Aloube Z / Oszawa\ Dakota
   - / Hubert Koziarowski
   [E] WLKS Krakus Kraków
4FEIVEL 143 (64)AleksandraWIŚNIEWSKA (JM.1993)1092,33bon 200 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2001 / Fleurop / Schalimar
   - / Małgorzata Wiśniewska
   [E] KJ Aromer Józefin
 DIAMANT (71)AgnieszkaGRUNDKOWSKA (JM.1992)Elim.
   SP / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
   [E] WLKS Krakus Kraków
 JUMONA (69)MonikaKOWAL (JM.1992)Elim.
   SP / POL / mare / 1998 / Montevideo / Jutrznia\ Rencouver
   
   [E] WLKS Krakus Kraków

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
12/6
Liczba skoków (Jumps)
15/7
Dystans (m)
500/250
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
86/43
Startowało koni
6
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na Kucach i Małych Koniach

Jaszkowo, 30.05 - 01.06.2008 r.
Wydruk: 02-06-2008 07:37:24
29 - D
Data: 01-06-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 29 - D -Grand Prix - Konkurs Poznański - dwunawrotowy 120/120 cm - Tabela A; Art. 261.4.3
(Competition No 29)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I NawrótII NawrótSumaNagroda
Prize
Pkt.CzasPkt.Czas
1ENSILLA (87)MalwinaURBAŃSKA (JM.1993)077,53048,380700 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Luron / Endora
   - / Tomasz Modrzejewski
   [D] SKJ Trawers Warszawa
2NIKIFOR-K (66)MałgorzataKRZECZOWSKA (JM.1993)082,61052,250600 PLN
   - / POL / gelding / 2001 / Nico K / Kinga K\King of Carelshof
   - / Małgorzata Krzeczowska
   [D] WLKS Krakus Kraków
3CLOGHERBOY MIRAH (83)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)084,77449,314400 PLN
   - / IRL / gelding / 1995 / Westside Mirah / Secret Pal
   - / Wojciech Kostrzewa
   [D] KJ CH Jaszkowo
4SIMONE (85)ZuzannaGOWIN (JM.1995)588,34051,925300 PLN
   kuc / NED / mare / 2001 / Eagle / Jacquelien\ Aron
   - / Paweł Gowin
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
5MACAO (86)MalwinaURBAŃSKA (JM.1993)475,67455,968200 PLN
   DR / GER / gelding / 1995 / Marco Polo / Contessa\Calypso
   - / Krzysztof Pacholski
   [D] SKJ Trawers Warszawa
6SEAN (84)ZuzannaGOWIN (JM.1995)1093,83050,6310
   - / NED / mare / 2000 / nn / nn
   - / Paweł Gowin
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
7NANGANO (68)MariaSUWALSKA (JM.1994)878,341260,2320
   DRP / GER / gelding / 1996 / Navajo / Bellamy
   
   [D] WLKS Krakus Kraków
8MANCHESTER (79)AnnaWIĘCEK (JM.1992)1092,53Elim.
   DRP / GER / gelding / 2001 / Monarch / Brica Hansegard\Silver Socks
   - / Bożena Więcek
   [D] KJ Aromer Józefin
 MARINELLO (17)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)Elim.
   DRP / GER / stallion / 2001 / Magic Main / Sanny
   - / Krzysztof Szumiński
   [D] KJ Szumawa Bobrowiec
 MANDY (57)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)Elim.
   DRP / GER / mare / 1997 / nn / nn
   - / Zdzisław Milewski
   [D] Stow. Jeździeckie Baborówko
 ETNA (8)MartaEMIRSAJŁOW (JM.1993)Elim.
   kuc / POL / mare / 1996 / nn / nn
   - / Dorota Emirsajłow
   [D] JKS Tornado Szczecin
 ANTONY HOPKINS (18)MichałPIĄTKOWSKI (JM.1992)Elim.
   DRP / GER / gelding / 2000 / Apslau / Candy\ Heros
   - / Procima Sp. z o.o.
   [D] SKJ Trawers Warszawa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
12/8
Liczba skoków (Jumps)
15/10
Dystans (m)
500/360
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
86/62
Startowało koni
12
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Berezowska
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl