Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 23-25 kwietnia 2010 r.
Wydruk: 2010-04-25 18:06:47
R1 - L
Data: 2010-04-23
HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R1 - L -dokładności bez rozgrywki - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--28LISA BONA L (131)MarcinBĘTKOWSKI068,61
   Westf. / GER / mare / 2005 / Lissabon / Anneliese\ Avocado
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--28ORLENA-PLUS S (4)JanCHRZANOWSKI068,75
   SP / POL / mare / 2003 / Liberado / Omega
   - / Monika Pokorska
    Bez przynależności klubowej
1--28MARIOTTA (19)EsteraSZELĄG068,77
   SP / POL / mare / 2004 / Aviano / Mara
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
1--28ISTAR (121)RobertSYDOW069,03
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--28CHARLESTON (168)MarekZIOMEK069,85
   HANN / GER / stallion / 2006 / Calido / -
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS Sokół SJ Kunowo
1--28PIA SANPIA (69)KrzysztofMIKOŁAJCZAK070,58
   SP / POL / mare / 2005 / Santos / Pia Lotta 6\ Paramour
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--28HIT SAWANA (43)AgataSZYMONIAK070,71
   SP / POL / mare / 2006 / Superstar / Hajka\ Czeladnik
   - / Marcin Nobik
    LKS Sokół SJ Kunowo
1--28CHARLESTON (168)MarekZIOMEK070,91
   HANN / GER / stallion / 2006 / Calido / -
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS Sokół SJ Kunowo
1--28FOKUS (99)MaciejGUŻKOWSKI071,78
   
   
    KJ ,,Contendros" Barlinek
1--28FOKUS (99)MaciejGUŻKOWSKI071,90
   
   
    KJ ,,Contendros" Barlinek
1--28CAPRIS (42)AgataSZYMONIAK071,91
   HANN / GER / mare / 2003 / Carbid / Surprise\ Sao Paulo
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS Sokół SJ Kunowo
1--28BARA-BARA (44)MonikaNOBIK072,38
   SP / POL / mare / 1999
   - / Marcin Nobik
    KS SJ Sokół Pniewy
1--28LEGIUS (143)ŁukaszTROSZCZYŃSKI072,49
   HANN / GER / - / 2004 / Litas-Star / Female\ Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--28LARIX (169)MarekZIOMEK073,29
   HANN / GER / gelding / 2003 / Le Primeur / -
   - / Marta Roszkiewicz-Heizer
    LKS Sokół SJ Kunowo
1--28HIT SAWANA (43)AgataSZYMONIAK073,54
   SP / POL / mare / 2006 / Superstar / Hajka\ Czeladnik
   - / Marcin Nobik
    LKS Sokół SJ Kunowo
1--28CON JUAN (68)KrzysztofMIKOŁAJCZAK073,70
   HANN / GER / gelding / 2001 / Contender / Donna Julia\ Don Juan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--28CADOR 4 (36)BartoszGAUZA (JM.1996)074,14
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / Cassini I / Mira G\ Linaro
   - / Monika Gauza
    WTK Hermanów
1--28CENTURIA (107)PiotrFRAGSTEIN074,77
   SP / POL / mare / 2005 / Efez / Cenzura\ West
   - / SK Bielin
    UKS Podkowa Moryń
1--28WERS (7)GabrielaBIEDKA (J.1993)075,43
   SP / POL / gelding / 2005 / Szron / Wenera
   SK Ochaby / Paweł Biedka
    KJS ,,Jako" Jarantów
1--28KING CORNET L (63)MarcinBĘTKOWSKI075,43
   Westf. / GER / stallion / 2006 / Cornet Obolensky / Sabrina\ Sandro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--28CHE GUEVARA L (57)JacekBUCKI075,62
   HOLSZT. / GER / stallion / 2005 / Cassini I / Contendra\ Contender
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--28TOLA Z (70)KrzysztofMIKOŁAJCZAK076,01
   SP / POL / mare / 2005 / Cartree Z / Toscania\ Marino
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--28AVOCADO L (62)MarcinBĘTKOWSKI076,60
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--28CONTENDEL L (130)KrzysztofMIKOŁAJCZAK076,61
   HOLSZT. / GER / stallion / 2005 / Contender / Gsassonia\ Silvester
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--28CENTURIA (107)PiotrFRAGSTEIN077,00
   SP / POL / mare / 2005 / Efez / Cenzura\ West
   - / SK Bielin
    UKS Podkowa Moryń
1--28MARI CHETI (144)ŁukaszTROSZCZYŃSKI077,02
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--28UITMUNTEND K (2)AnnaKUŚ078,55
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Cruising / Nathalie\ Contender
   - / Jakub Pękacz
    UKS Podkowa Moryń
1--28DEL COR (1)AnnaKUŚ079,13
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Agnieszka Kuś
    UKS Podkowa Moryń
29--30QUELLER RNF (105)PiotrFRAGSTEIN182,59
   HOLSZT. / GER / stallion / 2003 / Quebec / Legenda VII\ Corrado
   - / SK Bielin
    UKS Podkowa Moryń
29--30AVANTIJ (88)HubertPIETROWSKI183,55
   KWPN / NED / gelding / 2005 / Karandasj / Mystery-Lady\ Voltaire
   
    KJ Agro-Handel Śrem
31MANTUA (65)MarcinBĘTKOWSKI285,85
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
32--44LISA BONA L (131)MarcinBĘTKOWSKI469,83
   Westf. / GER / mare / 2005 / Lissabon / Anneliese\ Avocado
   
    KJ Agro-Handel Śrem
32--44PIA SANPIA (69)KrzysztofMIKOŁAJCZAK470,18
   SP / POL / mare / 2005 / Santos / Pia Lotta 6\ Paramour
   
    KJ Agro-Handel Śrem
32--44GOLDEN STAR (18)SławomirKLÓSKA470,72
   SP / POL / mare / 2005 / Cantanis / Goldika
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
32--44CONVERTINA (124)RobertSYDOW472,32
   
   
    LKJ Abaria Iwno
32--44TOLA Z (70)KrzysztofMIKOŁAJCZAK473,08
   SP / POL / mare / 2005 / Cartree Z / Toscania\ Marino
   
    KJ Agro-Handel Śrem
32--44CAPRIS (42)AgataSZYMONIAK473,30
   HANN / GER / mare / 2003 / Carbid / Surprise\ Sao Paulo
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS Sokół SJ Kunowo
32--44ACCENT Q (89)HubertPIETROWSKI474,43
   KWPN / NED / gelding / 2005 / Quattro / Iretta\ Casimir
   
    KJ Agro-Handel Śrem
32--44CARITAS (139)UladzimirMARSHENIUK475,18
   
   
    KJ Bonin
32--44ULTIMO (96)MateuszKRZYŻOSIAK475,39
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
32--44AVOCADO L (62)MarcinBĘTKOWSKI475,94
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
32--44ABERANT (67)KrzysztofMIKOŁAJCZAK476,29
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
32--44ULTIMO (96)MateuszKRZYŻOSIAK479,53
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
32--44ACCENT Q (89)HubertPIETROWSKI495,82
   KWPN / NED / gelding / 2005 / Quattro / Iretta\ Casimir
   
    KJ Agro-Handel Śrem
45AVANTIJ (88)HubertPIETROWSKI581,85
   KWPN / NED / gelding / 2005 / Karandasj / Mystery-Lady\ Voltaire
   
    KJ Agro-Handel Śrem
46--51GOLDEN STAR (18)SławomirKLÓSKA871,43
   SP / POL / mare / 2005 / Cantanis / Goldika
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
46--51CONVERTINA (124)RobertSYDOW872,03
   
   
    LKJ Abaria Iwno
46--51FLAGA (161)SławowirBOROWSKI872,25
   
   
    KJ CH Jaszkowo
46--51LARIX (169)MarekZIOMEK872,76
   HANN / GER / gelding / 2003 / Le Primeur / -
   - / Marta Roszkiewicz-Heizer
    LKS Sokół SJ Kunowo
46--51COLLIN (66)MarcinBĘTKOWSKI872,92
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
46--51ORLENA-PLUS S (4)JanCHRZANOWSKI874,24
   SP / POL / mare / 2003 / Liberado / Omega
   - / Monika Pokorska
    Bez przynależności klubowej
52KING CORNET L (63)MarcinBĘTKOWSKI980,22
   Westf. / GER / stallion / 2006 / Cornet Obolensky / Sabrina\ Sandro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
53PERSIVAL (122)RobertSYDOW1189,18
   
   
    LKJ Abaria Iwno
54GRANELLA II (64)MarcinBĘTKOWSKI13112,06
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Luron / Grafika\ Alexus II
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
55LEONIDAS (152)RomanBARTKOWIAK33128,78
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Hadrian / Lira\ Wisznu
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 BARA-BARA (44)MonikaNOBIKElim.
   SP / POL / mare / 1999
   - / Marcin Nobik
    KS SJ Sokół Pniewy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
80
Startowało koni
56
Ukończyło koni
55
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W. Smudziński, J. Limanowski, I. Pawlaczyk-Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 23-25 kwietnia 2010 r.
Wydruk: 2010-04-25 18:06:51
R2 - P
Data: 2010-04-23
HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R2 - P -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No R2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ZALOUBET K (106)PiotrFRAGSTEIN061,03024,39300 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Taloubetz / Janneke\ Burgraf
   - / SK Bielin
    UKS Podkowa Moryń
2QUELLER RNF (105)PiotrFRAGSTEIN061,83024,90200 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 2003 / Quebec / Legenda VII\ Corrado
   - / SK Bielin
    UKS Podkowa Moryń
3NEO (16)EsteraSZELĄG055,86024,96100 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Luron / Naira
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
4CADOR 4 (36)BartoszGAUZA (JM.1996)061,90025,06
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / Cassini I / Mira G\ Linaro
   - / Monika Gauza
    WTK Hermanów
5LATURNUS-STAR (154)RomanBARTKOWIAK056,51025,11
   
   
    KJ CH Jaszkowo
6CROSS (140)UladzimirMARSHENIUK057,81025,20
   
   
    KJ Bonin
7CITTENZER (87)DawidRAKOCZY059,96025,26
   BAW / GER / stallion / 2004 / Con Capitol / Vanessa
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
8BRONCO VAN DE VELDMOLEN (120)MaciejCHARLIŃSKI054,67025,33
   
   
    LKJ Abaria Iwno
9LAMPART (6)GabrielaBIEDKA (J.1993)055,57025,86
   xo / POL / stallion / 2002 / Arcus / Lambda\ Campetot
   SK Walewice / Iga Biedka
    KJS ,,Jako" Jarantów
10SALVATOR M (73)TomaszKUMOREK061,02025,86
   SP / POL / gelding / 2004 / Sokrates / Samarkanda P
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
11LITANOS-STAR (153)RomanBARTKOWIAK058,34025,90
   HANN / GER / gelding / 2004 / Litas-Star / Andoga MDM\ Athletico
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
12GOLDIKA (15)EsteraSZELĄG056,71026,66
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
13ABIGEJ (23)MarekLEWICKI062,66027,18
   - / - / - / 2005
   - / Chełstowski
    KJ Czahary Pogorzelica
14PERSIVAL (122)RobertSYDOW058,30027,65
   
   
    LKJ Abaria Iwno
15ANDIAMO (54)AngelikaOJCZENASZ063,37027,94
   
   
    Bez przynależności klubowej
16HAWANA (5)MichałAIBIN063,63028,18
   SP / POL / mare / 2004 / Qumball / Heroina
   - / Michał Albin
    Bez przynależności klubowej
17WERS (7)GabrielaBIEDKA (J.1993)062,66028,20
   SP / POL / gelding / 2005 / Szron / Wenera
   SK Ochaby / Paweł Biedka
    KJS ,,Jako" Jarantów
18LEPANTINO L (82)MartynaPTAK (J.1993)060,37028,29
   HOLST. / RFN / stallion / 1997 / Lord Lepanto / ElniaII\Alcatraz
   - / KJ Alexander
    KKJ Sawanna Konin
19GRANELLA II (64)MarcinBĘTKOWSKI066,16028,70
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Luron / Grafika\ Alexus II
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20CHE GUEVARA L (57)JacekBUCKI064,57029,07
   HOLSZT. / GER / stallion / 2005 / Cassini I / Contendra\ Contender
   
    KJ Agro-Handel Śrem
21GRAMIRO (90)MałgorzataCIESIELSKA057,39029,13
   OLD. / GER / gelding / 1998 / Granulit / Rikkira
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
22CONTENDEL L (130)KrzysztofMIKOŁAJCZAK060,07030,14
   HOLSZT. / GER / stallion / 2005 / Contender / Gsassonia\ Silvester
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
23HIMALAJUS (53)AngelikaOJCZENASZ063,64030,59
   
   
    Bez przynależności klubowej
24UITMUNTEND K (2)AnnaKUŚ060,27030,80
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Cruising / Nathalie\ Contender
   - / Jakub Pękacz
    UKS Podkowa Moryń
25LARGO (145)ŁukaszTROSZCZYŃSKI063,72031,05
   Old. / GER / gelding / 1999 / Levantos I / Farina\ Fernal
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
26GRENADIER (95)MateuszKRZYŻOSIAK061,69031,07
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
27GAYALL (59)JacekBUCKI063,01031,43
   SP / POL / stallion / 2001 / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
28ELTORO (129)WojciechSZESZYCKI063,03032,07
   
   
    LZS Lech Gniezno
29LADY LIBERO 2 (155)RomanBARTKOWIAK066,55033,34
   HANN / GER / - / 2003 / Libero Star / Maitresse\ Matcho AA
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
30CARITAS (139)UladzimirMARSHENIUK059,39136,13
   
   
    KJ Bonin
31GRAND RESORT (41)AgataSZYMONIAK056,10424,60
   SP / POL / gelding / 2001 / Contender Son / Grana\ Grisbi
   - / Piotr Zakrzewski
    LKS Sokół SJ Kunowo
32QUINARUS (83)LeszekWARZECHA057,90426,57
   
   
    Bez przynależności klubowej
33NASTURCJA (159)SławowirBOROWSKI059,96428,64
   SP / POL / mare / 1997 / Carrera D'Adriers / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
34COLLIN (66)MarcinBĘTKOWSKI060,96428,89
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
35GOLDIK GIRL (110)KarolinaFRAGSTEIN066,82429,16
   OLD. / GER / - / 2003 / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Danuta Czajkowska
    UKS Podkowa Moryń
36DEL COR (1)AnnaKUŚ062,20433,15
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Agnieszka Kuś
    UKS Podkowa Moryń
37CON JUAN (68)KrzysztofMIKOŁAJCZAK059,90536,31
   HANN / GER / gelding / 2001 / Contender / Donna Julia\ Don Juan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
38MARIOTTA (19)EsteraSZELĄG455,73
   SP / POL / mare / 2004 / Aviano / Mara
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
39DARK DREAM F (176)ArkadiuszFIMMEL (J.1992)461,44
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
40ILONUS (113)WaldemarROGOWSKI465,79
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
41MANTUA (65)MarcinBĘTKOWSKI569,35
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
42CASSIO (24)MarekLEWICKI855,71
   - / - / - / 2005
   - / Chełstowski
    KJ Czahary Pogorzelica
43DONNA ROBINIA (160)SławowirBOROWSKI881,64
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
44CARITA (123)SoniaBARAŃSKA1074,41
   
   
    KJ ,,Europejczyk" Rogoźno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
390/200
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
67/35
Startowało koni
44
Ukończyło koni
44
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W. Smudziński, J. Limanowski, I. Pawlaczyk-Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 23-25 kwietnia 2010 r.
Wydruk: 2010-04-25 18:06:55
1 - N
Data: 2010-04-23
HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - N -dwufazowy - Runda Otwarta - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1WINDSOR (72)TomaszKUMOREK047,96022,70400 PLN
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Melchiob / Nilli Van Met
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
2PRINCESS (34)SławomirKLÓSKA048,61024,44300 PLN
   OLD / GER / mare / 2001 / Quattro / Glandora
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
3DRACENA (11)PaulinaZIELIŃSKA (J.1992)043,81025,05200 PLN
   SP / POL / mare / 1996 / Orkisz / Drama
   - / Krzysztof Zieliński
    KJ Leśna Podkowa Damaszka
4CORRADO BOY (17)SławomirKLÓSKA049,55026,16100 PLN
   OLD / GER / stallion / 2003 / Corrado I / Hanessa
   - / Marek Kopras
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
5GLORIA (55)AngelikaOJCZENASZ048,25026,44100 PLN
   
   
    Bez przynależności klubowej
6CASH (86)DawidRAKOCZY051,05026,9350 PLN
   HANN / GER / stallion / 1996
   
    KJ Profil Piła
7ARKO S (127)WojciechSZESZYCKI047,94027,0150 PLN
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
8NOUGATINO V.G.Z (3)JanCHRZANOWSKI053,27027,0750 PLN
   - / BEL / gelding / 2004 / Nelson Z / Ulena v.g.\ Heartbreaker
   - / Jan Chrzanowski
    Bez przynależności klubowej
9BACARDI (45)EwelinaDULEWICZ046,49027,3413 PLN
   SP / POL / - / 2001 / Largo / Bajka\ Borodino
   
    KKJ Sawanna Konin
10ARTEDEUSZ (37)BartoszGAUZA (JM.1996)048,37027,6113 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Dłużnik / Artedora\Posejdon
   - / Bartosz Gauza
    WTK Hermanów
11GAYALL (59)JacekBUCKI049,99027,6113 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
12HIMALAJUS (53)AngelikaOJCZENASZ051,06028,0313 PLN
   
   
    Bez przynależności klubowej
13AMBER 75 (31)AgnieszkaSZUBERT (J.1993)048,36028,0613 PLN
   - / GER / mare / 2002 / Laptop / Arielle
   - / Piotr Szubert
    LKJ Abaria Iwno
14CONTENDOR (116)KrzysztofLUDWICZAK052,81029,2113 PLN
    / Contendro / Classic Girl
   - / Maciuszonek
    KJ Wechta Rosnówko
15HILTON B (14)ŁukaszBRZÓSKA051,50029,4813 PLN
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
16DILMAR (27)RenataWÓJCIK051,06030,0313 PLN
   SP / POL / stallion / 2003 / Maram / Dilejt\ Sofix
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
17ELTORO (129)WojciechSZESZYCKI050,11030,4713 PLN
   
   
    LZS Lech Gniezno
18AGA (26)RenataWÓJCIK049,17032,05
   - / - / mare / 2001 / Elvis / Albertina\ Aloube Z
   
    GLKS Osielsko
19RAVEN (35)SławomirKLÓSKA048,20032,07
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Placido / Reonetty\ Belmondo
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
20MODELKA (157)RomanBARTKOWIAK054,96032,53
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
21CHEYENNE 378 (128)WojciechSZESZYCKI047,55133,08
   Holszt. / GER / mare / 1997 / Capitol / -
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
22RAINBOLL (148)ŁukaszTROSZCZYŃSKI050,28133,14
   HOLSZT / GER / - / 2003 / Ramiro'S S.II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
23LASKO (112)MaksymilianWECHTA (J.1993)052,88133,52
   HOLSZT. / GER / stallion / 1999 / Lennon / Badita I\ Capitol I
   
    KJ Wechta Rosnówko
24LEPANTINO L (82)MartynaPTAK (J.1993)047,40133,75
   HOLST. / RFN / stallion / 1997 / Lord Lepanto / ElniaII\Alcatraz
   - / KJ Alexander
    KKJ Sawanna Konin
25DON GRANDI P (137)NataliaDRAŃCZAREK052,72134,55
   SP / POL / stallion / 2001 / Grandioso / Dunka
   
    JKS Przybyszewo
26DUX (158)RomanBARTKOWIAK051,28424,08
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
27SALVATOR M (73)TomaszKUMOREK047,19424,09
   SP / POL / gelding / 2004 / Sokrates / Samarkanda P
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
28CITTENZER (87)DawidRAKOCZY050,12424,98
   BAW / GER / stallion / 2004 / Con Capitol / Vanessa
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
29TAHAMORKA (98)MaciejGUŻKOWSKI047,86426,00
   
   
    KJ ,,Contendros" Barlinek
30FLY HAWAI (40)HannaROSZKIEWICZ048,86428,43
   HANN / GER / mare / 2002 / Fly High / Amara\ Airport
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
31HAKER (39)LeszekWARZECHA049,37428,58
   SP / POL / gelding / 2003 / Landos I / Hinka
   - / Mirosław Gradecki
    Bez przynależności klubowej
32CALMA (141)UladzimirMARSHENIUK050,65428,97
   
   
    KJ Bonin
33GOLDIKA (15)EsteraSZELĄG043,22431,15
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
34GOLDIKA (142)UladzimirMARSHENIUK051,64432,13
   
   
    KJ Bonin
35MARATON (146)ŁukaszTROSZCZYŃSKI049,38432,24
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
36GATSBY 144 (94)JakubKRZYŻOSIAK047,16534,29
   HANN / GER / gelding / 1997 / Graf Grannus / Grandola
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
37GRACJA (93)JakubKRZYŻOSIAK051,86536,16
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
38SEGURA (56)AngelikaOJCZENASZ050,84934,91
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Solina\Lombard
   - / Martyna Kisielewska
    Bez przynależności klubowej
39CALATO KAMA (186)KamilaKUŚMIERKOWSKA050,031053,46
   HOLST. / GER / stallion / 2004 / Calato / Noblesse II
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
40GIORGIO (91)MałgorzataCIESIELSKA050,441160,48
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
41STOKBROENS CAMARO - STAR (147)ŁukaszTROSZCZYŃSKI052,05Rez.
   Danisches WB / DEN / - / 2002 / Bogelys Camaro / Turner\ Weltloewe
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
42KILER (109)KarolinaFRAGSTEIN159,50
   SP / POL / gelding / 1998 / West / Karta\Dem
   - / Poitr Fragstein
    UKS Podkowa Moryń
43ZALOUBET K (106)PiotrFRAGSTEIN445,93
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Taloubetz / Janneke\ Burgraf
   - / SK Bielin
    UKS Podkowa Moryń
44LANDRAT L (10)PaulinaZIELIŃSKA (J.1992)449,47
   HOLST. / GER / stallion / 2001 / Lordanos / Klische\Leonid
   - / Krzysztof Zieliński
    KJ Leśna Podkowa Damaszka
45GOLD CARETINO (8)DanielWIELICZKO450,74
   SP / POL / gelding / 2004 / Caretino K / Galacja\ Garantie
   - / Daniel Wieliczko
    Bez przynależności klubowej
46REMBRAND (151)ŁukaszTROSZCZYŃSKI451,21
   Mecklenburger / GER / gelding / 2000 / Romulus / Cindy II\ Carprilli
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
47QUITANA (97)MaciejGUŻKOWSKI452,15
   
   
    KJ ,,Contendros" Barlinek
48GRAMIRO (90)MałgorzataCIESIELSKA452,38
   OLD. / GER / gelding / 1998 / Granulit / Rikkira
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
49MAXIMA (156)RomanBARTKOWIAK453,20
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
50ILONUS (113)WaldemarROGOWSKI453,33
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
51GOLDIK GIRL (110)KarolinaFRAGSTEIN454,60
   OLD. / GER / - / 2003 / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Danuta Czajkowska
    UKS Podkowa Moryń
52TOSCANIA (58)JacekBUCKI662,54
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
53BRONCO VAN DE VELDMOLEN (120)MaciejCHARLIŃSKI766,30
   
   
    LKJ Abaria Iwno
54GRAND RESORT (41)AgataSZYMONIAK846,91
   SP / POL / gelding / 2001 / Contender Son / Grana\ Grisbi
   - / Piotr Zakrzewski
    LKS Sokół SJ Kunowo
55LAMPART (6)GabrielaBIEDKA (J.1993)848,46
   xo / POL / stallion / 2002 / Arcus / Lambda\ Campetot
   SK Walewice / Iga Biedka
    KJS ,,Jako" Jarantów
56QUINARUS (83)LeszekWARZECHA849,00
   
   
    Bez przynależności klubowej
57SHREK (172)SławomirKLÓSKA856,68
   
   
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
58REWIR J (33)SławomirKACZMAREK869,11
   Wlkp. / POL / - / 2003 / Aviano / Rafula\ Contas
   Stanisław Grygier / Stanisław Grygier
    KJ Jeziorki-Osieczna
59NEO (16)EsteraSZELĄG871,34
   SP / POL / stallion / 2000 / Luron / Naira
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
60HAWANA (5)MichałAIBIN959,35
   SP / POL / mare / 2004 / Qumball / Heroina
   - / Michał Albin
    Bez przynależności klubowej
61OBSESJA (32)SławomirKACZMAREK1249,75
   SP / POL / mare / 2003 / Santos / Opcja\ Cabrol
   Stanisław Grygier / Wytwórnia Lodów WSG Sp. z o.o.
    KJ Jeziorki-Osieczna
62ALMINUS (184)JarosławSKRZYCZYŃSKI1880,34
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
63CAPRIOLAND (38)BarbaraKOLLAR (J.1992)2799,83
   Saks. / GER / stallion / 2000 / Caprisio / Landrose
   - / Jolanta Kollar
    Stowarzyszenie Agro Aves Gajewniki
64LUCKY L (182)JarosławSKRZYCZYŃSKI32101,66
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 SUNDAY (46)EwelinaDULEWICZElim.
   HOL. / GER / - / 2002 / Conteur / Naomi\ Corrado I
   
    KKJ Sawanna Konin
 GRENADIER (95)MateuszKRZYŻOSIAKElim.
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
 CROSS (140)UladzimirMARSHENIUKElim.
   
   
    KJ Bonin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
330/190
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
57/33
Startowało koni
67
Ukończyło koni
64
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W. Smudziński, J. Limanowski, I. Pawlaczyk-Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 23-25 kwietnia 2010 r.
Wydruk: 2010-04-25 18:07:00
2 - C
Data: 2010-04-23
HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - C -zwykły - Mała Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PANKRACY (85)DawidRAKOCZY060,54450 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Pithagoras / Happy Lady
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
2MISTER DU LIBAIRE (12)ŁukaszBRZÓSKA062,53350 PLN
   SF / FRA / stallion / 2000 / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
3OBSESJA (32)SławomirKACZMAREK064,66200 PLN
   SP / POL / mare / 2003 / Santos / Opcja\ Cabrol
   Stanisław Grygier / Wytwórnia Lodów WSG Sp. z o.o.
    KJ Jeziorki-Osieczna
4MAILUNDS QUINTANA - STAR (150)ŁukaszTROSZCZYŃSKI066,91150 PLN
   
   
    KJ CH Jaszkowo
5OMEGA (29)RenataWÓJCIK073,28100 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Orawa\ Jarabub
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
6PIKOTKA (20)MatyldaIGLIKOWSKA075,0250 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / Lavendel / Persona
   - / Alicja Iglikowska
    Pomorska Liga Jeździecka
7CARDINIO KAMA (187)KamilaKUŚMIERKOWSKA078,2950 PLN
   Holszt. / GER / gelding / 2002 / Cardino / Kima\ Contender
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
8GRANIT (28)RenataWÓJCIK078,8950 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
9LENA (183)JarosławSKRZYCZYŃSKI455,1420 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
10CALANDA (117)KrzysztofLUDWICZAK459,9920 PLN
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
11TOSCANIA (58)JacekBUCKI465,0320 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
12CAMILLO SON (115)WaldemarROGOWSKI465,5820 PLN
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
13--14CASSINI KAMA (50)KamilaKUŚMIERKOWSKA472,5620 PLN
   Holszt. / - / stallion / 2003 / Cassini I / Kaja IV
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
13--14ARIST 0006 (149)ŁukaszTROSZCZYŃSKI472,5620 PLN
   Sachs. Reitpferd / GER / - / 1998 / Animo / Freya\ Donator 1382
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
15ALMINUS (184)JarosławSKRZYCZYŃSKI472,86
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
16HAKER (39)LeszekWARZECHA473,38
   SP / POL / gelding / 2003 / Landos I / Hinka
   - / Mirosław Gradecki
    Bez przynależności klubowej
17RAVEN (35)SławomirKLÓSKA474,38
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Placido / Reonetty\ Belmondo
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
18OCEANE DU LIBAIRE (13)ŁukaszBRZÓSKA476,44
   S.F. / FRA / mare / 2002 / Diaman De Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    KS SJ Sokół Pniewy
19QUEEN (185)JarosławSKRZYCZYŃSKI476,64
   SP / POL / mare / 2000 / Quirinus / Cybrola
   - / R.Jackiewicz
    KJ Agro-Handel Śrem
20FLY HAWAI (40)HannaROSZKIEWICZ476,66
   HANN / GER / mare / 2002 / Fly High / Amara\ Airport
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
21CASH (86)DawidRAKOCZY476,80
   HANN / GER / stallion / 1996
   
    KJ Profil Piła
22UPERLEIN (138)NataliaDRAŃCZAREK476,94
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Germus R / Bellaleen\Voltaire
   - / Natalia Drańczarek
    JKS Przybyszewo
23GRACJA (93)JakubKRZYŻOSIAK579,82
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
24DILMAR (27)RenataWÓJCIK582,73
   SP / POL / stallion / 2003 / Maram / Dilejt\ Sofix
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
25VASCOUEL (49)KamilaKUŚMIERKOWSKA683,38
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
26CONTENDOR (116)KrzysztofLUDWICZAK683,40
    / Contendro / Classic Girl
   - / Maciuszonek
    KJ Wechta Rosnówko
27NOUGATINO V.G.Z (3)JanCHRZANOWSKI683,80
   - / BEL / gelding / 2004 / Nelson Z / Ulena v.g.\ Heartbreaker
   - / Jan Chrzanowski
    Bez przynależności klubowej
28KILER (109)KarolinaFRAGSTEIN683,99
   SP / POL / gelding / 1998 / West / Karta\Dem
   - / Poitr Fragstein
    UKS Podkowa Moryń
29DOMINIKA (61)JacekBUCKI867,61
   SP / POL / mare / 1999 / Le Voltaire / Delfina\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
30CORRADO BOY (17)SławomirKLÓSKA869,83
   OLD / GER / stallion / 2003 / Corrado I / Hanessa
   - / Marek Kopras
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
31CALMA (141)UladzimirMARSHENIUK870,43
   
   
    KJ Bonin
32PITAGORA (25)MarekLEWICKI871,81
   - / - / - / 2004
   - / Chełstowski
    KJ Czahary Pogorzelica
33WINDSOR (72)TomaszKUMOREK877,31
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Melchiob / Nilli Van Met
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
34CARLOS (74)IreneuszKONDRATOWICZ1277,02
   Hanover / GER / gelding / 1998 / Calido / Ramina\Ramino
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
35CHEYENNE 378 (128)WojciechSZESZYCKI1291,74
   Holszt. / GER / mare / 1997 / Capitol / -
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
36DYNASTAR (9)DanielWIELICZKO1381,15
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Czyniec / Darima\ Dobosz
   - / Zenon Makowski
    Bez przynależności klubowej
37TAHAMORKA (98)MaciejGUŻKOWSKI1693,51
   
   
    KJ ,,Contendros" Barlinek
38STOKBROENS CAMARO - STAR (147)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1796,51
   Danisches WB / DEN / - / 2002 / Bogelys Camaro / Turner\ Weltloewe
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
39QUITANA (97)MaciejGUŻKOWSKI1990,51
   
   
    KJ ,,Contendros" Barlinek
40CAMPARI F (125)ArkadiuszFIMMEL (J.1992)19106,49
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
41ARKO S (127)WojciechSZESZYCKI2094,44
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
42CLAUDIUS VARUS (108)PiotrFRAGSTEIN2597,76
   HOLSZT. / GER / gelding / 2001 / Contender / \ Lord Calando
   - / SK Bielin
    UKS Podkowa Moryń
 BACARDI (45)EwelinaDULEWICZElim.
   SP / POL / - / 2001 / Largo / Bajka\ Borodino
   
    KKJ Sawanna Konin
 GATSBY 144 (94)JakubKRZYŻOSIAKElim.
   HANN / GER / gelding / 1997 / Graf Grannus / Grandola
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
 GOLDIKA (142)UladzimirMARSHENIUKElim.
   
   
    KJ Bonin
 AGA (26)RenataWÓJCIKElim.
   - / - / mare / 2001 / Elvis / Albertina\ Aloube Z
   
    GLKS Osielsko
 MALAJKA (173)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAKElim.
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 YOUNG LADY (114)WaldemarROGOWSKIElim.
   Hol. / GER / mare / 2000 / Cambridge / G-Christine\Carolus I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
 SEGURA (56)AngelikaOJCZENASZElim.
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Solina\Lombard
   - / Martyna Kisielewska
    Bez przynależności klubowej
 SUNDAY (46)EwelinaDULEWICZElim.
   HOL. / GER / - / 2002 / Conteur / Naomi\ Corrado I
   
    KKJ Sawanna Konin
 MAXIMA (156)RomanBARTKOWIAKRez.
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 GIORGIO (91)MałgorzataCIESIELSKARez.
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
79
Startowało koni
52
Ukończyło koni
42
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W. Smudziński, J. Limanowski, I. Pawlaczyk-Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 23-25 kwietnia 2010 r.
Wydruk: 2010-04-25 18:07:02
3 - C
Data: 2010-04-23
HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - C -dwufazowy - Runda Juniorska - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CAMPARI F (125)ArkadiuszFIMMEL (J.1992)057,62031,98450 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
2AMBER 75 (31)AgnieszkaSZUBERT (J.1993)061,07435,28350 PLN
   - / GER / mare / 2002 / Laptop / Arielle
   - / Piotr Szubert
    LKJ Abaria Iwno
3EXPOSITA (111)MaksymilianWECHTA (J.1993)457,13200 PLN
   HOLSZT. / GER / mare / 1998 / Exkurs / Ida II\ Caletto I
   - / Wechta S.A.
    KJ Wechta Rosnówko
4LASKO (112)MaksymilianWECHTA (J.1993)460,01
   HOLSZT. / GER / stallion / 1999 / Lennon / Badita I\ Capitol I
   
    KJ Wechta Rosnówko
5DRACENA (11)PaulinaZIELIŃSKA (J.1992)865,08
   SP / POL / mare / 1996 / Orkisz / Drama
   - / Krzysztof Zieliński
    KJ Leśna Podkowa Damaszka
6LEXUS (30)AgnieszkaSZUBERT (J.1993)967,47
   Westf. / GER / stallion / 2001 / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    LKJ Abaria Iwno
7ARTEDEUSZ (37)BartoszGAUZA (JM.1996)968,63
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Dłużnik / Artedora\Posejdon
   - / Bartosz Gauza
    WTK Hermanów
8LANDRAT L (10)PaulinaZIELIŃSKA (J.1992)1074,31
   HOLST. / GER / stallion / 2001 / Lordanos / Klische\Leonid
   - / Krzysztof Zieliński
    KJ Leśna Podkowa Damaszka
 CAPRIOLAND (38)BarbaraKOLLAR (J.1992)Elim.
   Saks. / GER / stallion / 2000 / Caprisio / Landrose
   - / Jolanta Kollar
    Stowarzyszenie Agro Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
390/250
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
67/43
Startowało koni
9
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W. Smudziński, J. Limanowski, I. Pawlaczyk-Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 23-25 kwietnia 2010 r.
Wydruk: 2010-04-25 18:07:04
4 - CC
Data: 2010-04-23
HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - CC -dwufazowy - Duża Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1LITTLE MAN 7 (181)JarosławSKRZYCZYŃSKI058,42028,43800 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
2SIR ROBIN (71)TomaszKUMOREK056,63028,53600 PLN
   SP / POL / stallion / 1997 / Robin Zet 2 / Sankcja\Jantar
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
3LEVIS F (126)ArkadiuszFIMMEL (J.1992)055,31029,55400 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
4ARIST 0006 (149)ŁukaszTROSZCZYŃSKI056,91032,22300 PLN
   Sachs. Reitpferd / GER / - / 1998 / Animo / Freya\ Donator 1382
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5CLAUDIUS VARUS (108)PiotrFRAGSTEIN064,67037,81150 PLN
   HOLSZT. / GER / gelding / 2001 / Contender / \ Lord Calando
   - / SK Bielin
    UKS Podkowa Moryń
6ALBIN (21)MarekLEWICKI056,73427,1150 PLN
   - / SWE / - / 1997
   - / M. Lewicki
    KJ Czahary Pogorzelica
7QUEEN (185)JarosławSKRZYCZYŃSKI057,19427,8050 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Quirinus / Cybrola
   - / R.Jackiewicz
    KJ Agro-Handel Śrem
8MISTER DU LIBAIRE (12)ŁukaszBRZÓSKA057,33442,4650 PLN
   SF / FRA / stallion / 2000 / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
9IBIX (48)KamilaKUŚMIERKOWSKA453,58
   SP / POL / gelding / 1999 / Winner / Iberia\Ilion
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
10DOMINIKA (61)JacekBUCKI456,91
   SP / POL / mare / 1999 / Le Voltaire / Delfina\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
11OCEANE DU LIBAIRE (13)ŁukaszBRZÓSKA457,09
   S.F. / FRA / mare / 2002 / Diaman De Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    KS SJ Sokół Pniewy
12MAILUNDS QUINTANA - STAR (150)ŁukaszTROSZCZYŃSKI458,48
   
   
    KJ CH Jaszkowo
13CALANDA (117)KrzysztofLUDWICZAK458,71
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
14KONKRET 2 (119)KrzysztofLUDWICZAK459,68
   BRANDENBURG / GER / stallion / 1997 / Kolibri / Ulme\ Ussuri XX
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
15PANKRACY (85)DawidRAKOCZY460,21
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Pithagoras / Happy Lady
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
16LEO (92)JakubKRZYŻOSIAK460,31
   SP/Holst. / GER / stallion / 1998 / Lennon / Zakonda\Lacapo
   - / W. John, S. Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
17ROTMISTRZ (84)DawidRAKOCZY462,85
   SP/Hol. / GER / stallion / 2000 / Ramirado / Hiazinthe/Carthago
   - / J. Cerba
    KJ Profil Piła
18CARLOS (74)IreneuszKONDRATOWICZ463,10
   Hanover / GER / gelding / 1998 / Calido / Ramina\Ramino
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
19MARINO (60)JacekBUCKI465,84
   KWPN / NED / stallion / 1994 / Zeoliet / Eugata\Jasper
   - / SO Starogard Gdański
    KJ Agro-Handel Śrem
20BOLIWIA (118)KrzysztofLUDWICZAK856,72
   SP / POL / mare / 2002 / Elvis / Brenda\ Farn
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
21OMEGA (29)RenataWÓJCIK863,70
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Orawa\ Jarabub
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
22PIKOTKA (20)MatyldaIGLIKOWSKA1976,22
   SP / POL / mare / 2001 / Lavendel / Persona
   - / Alicja Iglikowska
    Pomorska Liga Jeździecka
 UNISCO (22)MarekLEWICKIElim.
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Czahary Pogorzelica
 LENA (183)JarosławSKRZYCZYŃSKIElim.
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 GRANIT (28)RenataWÓJCIKElim.
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
 MALAJKA (173)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAKRez.
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
390/250
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
67/43
Startowało koni
26
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W. Smudziński, J. Limanowski, I. Pawlaczyk-Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 23-25 kwietnia 2010 r.
Wydruk: 2010-04-25 18:07:08
R3 - L
Data: 2010-04-24
HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R3 - L -dokładności bez rozgrywki - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--35PERSEFONA (171)ZuzannaARSKA (JM.1995)055,68
   Sp / POL / mare / 1998 / Winner / Persja
   - / Jacek Kuśnierczak
    Stow. Jeździeckie Baborówko
1--35HOJRAK (191)KatarzynaWOŹNIAK057,81
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--35KONI (170)ZuzannaNOWAK (JM.1995)058,61
   Wlkp. / POL / mare / 1994 / Baby Bid / Kabała
   - / Agnieszka Nowak
    JKS Fer-Więckowice
1--35WULKAN (174)MateuszWOJCIECHOWSKI059,71
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--35CARITA (123)SoniaBARAŃSKA060,58
   
   
    KJ ,,Europejczyk" Rogoźno
1--35VEKTRA (189)SławomirKLÓSKA060,88
   
   
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
1--35JUMPER (192)RobertRATAJCZAK061,18
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--35MILTON K (76)BartoszKRÓLIK (JM.1994)061,47
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Bez przynależności klubowej
1--35ETOLA (180)MateuszWOJCIECHOWSKI061,94
   SP / POL / mare / - / Landos / Etiologia\ Cabrol
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--35ISTAR (121)RobertSYDOW062,97
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--35VEKTRA (189)SławomirKLÓSKA063,62
   
   
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
1--35UITMUNTEND K (2)AnnaKUŚ063,83
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Cruising / Nathalie\ Contender
   - / Jakub Pękacz
    UKS Podkowa Moryń
1--35CAPRIS (42)AgataSZYMONIAK064,22
   HANN / GER / mare / 2003 / Carbid / Surprise\ Sao Paulo
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS Sokół SJ Kunowo
1--35KARTOUCHE (167)MarikaKWAŚNIEWSKA064,51
   
   
    KJ Zagórów
1--35ALVARO (166)MarikaKWAŚNIEWSKA064,80
   
   
    KJ Zagórów
1--35GOLDEN STAR (18)SławomirKLÓSKA064,99
   SP / POL / mare / 2005 / Cantanis / Goldika
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
1--35FOKUS (99)MaciejGUŻKOWSKI065,11
   
   
    KJ ,,Contendros" Barlinek
1--35DEL COR (1)AnnaKUŚ065,78
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Agnieszka Kuś
    UKS Podkowa Moryń
1--35JUMPER (192)RobertRATAJCZAK065,85
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--35HIT SAWANA (43)AgataSZYMONIAK065,95
   SP / POL / mare / 2006 / Superstar / Hajka\ Czeladnik
   - / Marcin Nobik
    LKS Sokół SJ Kunowo
1--35CADOR 4 (36)BartoszGAUZA (JM.1996)066,57
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / Cassini I / Mira G\ Linaro
   - / Monika Gauza
    WTK Hermanów
1--35LEGIUS (143)ŁukaszTROSZCZYŃSKI066,76
   HANN / GER / - / 2004 / Litas-Star / Female\ Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--35FOKUS (99)MaciejGUŻKOWSKI066,99
   
   
    KJ ,,Contendros" Barlinek
1--35CON JUAN (68)KrzysztofMIKOŁAJCZAK067,12
   HANN / GER / gelding / 2001 / Contender / Donna Julia\ Don Juan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--35ABERANT (67)KrzysztofMIKOŁAJCZAK067,63
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--35PIA SANPIA (69)KrzysztofMIKOŁAJCZAK067,85
   SP / POL / mare / 2005 / Santos / Pia Lotta 6\ Paramour
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--35KING CORNET L (63)MarcinBĘTKOWSKI068,39
   Westf. / GER / stallion / 2006 / Cornet Obolensky / Sabrina\ Sandro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--35CARITAS (139)UladzimirMARSHENIUK068,63
   
   
    KJ Bonin
1--35ORLENA-PLUS S (4)JanCHRZANOWSKI068,93
   SP / POL / mare / 2003 / Liberado / Omega
   - / Monika Pokorska
    Bez przynależności klubowej
1--35AVANTIJ (88)HubertPIETROWSKI069,04
   KWPN / NED / gelding / 2005 / Karandasj / Mystery-Lady\ Voltaire
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--35LUKRECJA (194)HubertLUDWICZAK069,08
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
1--35CONTENDEL L (130)KrzysztofMIKOŁAJCZAK069,21
   HOLSZT. / GER / stallion / 2005 / Contender / Gsassonia\ Silvester
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--35AS KIER (75)IreneuszKONDRATOWICZ070,45
   OLD. / GER / stallion / 2005 / Argentinus / Edelweiss
   
    LKS Cwał Poznań
1--35ULTIMO (96)MateuszKRZYŻOSIAK070,66
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
1--35ARUBIA (193)HubertLUDWICZAK071,13
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
36--53TERYNA (190)KatarzynaWOŹNIAK456,65
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
36--53BARA-BARA (44)MonikaNOBIK462,54
   SP / POL / mare / 1999
   - / Marcin Nobik
    KS SJ Sokół Pniewy
36--53ALVARO (166)MarikaKWAŚNIEWSKA462,70
   
   
    KJ Zagórów
36--53PIA SANPIA (69)KrzysztofMIKOŁAJCZAK462,75
   SP / POL / mare / 2005 / Santos / Pia Lotta 6\ Paramour
   
    KJ Agro-Handel Śrem
36--53ACCENT Q (89)HubertPIETROWSKI463,66
   KWPN / NED / gelding / 2005 / Quattro / Iretta\ Casimir
   
    KJ Agro-Handel Śrem
36--53KARTOUCHE (167)MarikaKWAŚNIEWSKA463,72
   
   
    KJ Zagórów
36--53LISA BONA L (131)MarcinBĘTKOWSKI464,59
   Westf. / GER / mare / 2005 / Lissabon / Anneliese\ Avocado
   
    KJ Agro-Handel Śrem
36--53LEONIDAS (152)RomanBARTKOWIAK465,78
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Hadrian / Lira\ Wisznu
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
36--53GOLDEN STAR (18)SławomirKLÓSKA466,04
   SP / POL / mare / 2005 / Cantanis / Goldika
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
36--53HIT SAWANA (43)AgataSZYMONIAK466,51
   SP / POL / mare / 2006 / Superstar / Hajka\ Czeladnik
   - / Marcin Nobik
    LKS Sokół SJ Kunowo
36--53MARI CHETI (144)ŁukaszTROSZCZYŃSKI467,36
   
   
    KJ CH Jaszkowo
36--53TOLA Z (70)KrzysztofMIKOŁAJCZAK468,02
   SP / POL / mare / 2005 / Cartree Z / Toscania\ Marino
   
    KJ Agro-Handel Śrem
36--53KOLIBER (165)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)468,08
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
36--53TOLA Z (70)KrzysztofMIKOŁAJCZAK468,43
   SP / POL / mare / 2005 / Cartree Z / Toscania\ Marino
   
    KJ Agro-Handel Śrem
36--53AVOCADO L (62)MarcinBĘTKOWSKI468,82
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
36--53AVANTIJ (88)HubertPIETROWSKI469,62
   KWPN / NED / gelding / 2005 / Karandasj / Mystery-Lady\ Voltaire
   
    KJ Agro-Handel Śrem
36--53ORLENA-PLUS S (4)JanCHRZANOWSKI470,20
   SP / POL / mare / 2003 / Liberado / Omega
   - / Monika Pokorska
    Bez przynależności klubowej
36--53FLAGA (161)SławowirBOROWSKI473,08
   
   
    KJ CH Jaszkowo
54CONVERTINA (124)RobertSYDOW787,50
   
   
    LKJ Abaria Iwno
55--56LISA BONA L (131)JanSZYMCZAK (JM.1994)860,48
   Westf. / GER / mare / 2005 / Lissabon / Anneliese\ Avocado
   
    WTK Hermanów
55--56KING CORNET L (63)MarcinBĘTKOWSKI866,50
   Westf. / GER / stallion / 2006 / Cornet Obolensky / Sabrina\ Sandro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
57BARA-BARA (44)MonikaNOBIK1587,58
   SP / POL / mare / 1999
   - / Marcin Nobik
    KS SJ Sokół Pniewy
58PERSIVAL (122)RobertSYDOW1693,25
   
   
    LKJ Abaria Iwno
59ACCENT Q (89)HubertPIETROWSKI20106,64
   KWPN / NED / gelding / 2005 / Quattro / Iretta\ Casimir
   
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
59
Ukończyło koni
59
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W. Smudziński, J. Limanowski, I. Pawlaczyk-Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 23-25 kwietnia 2010 r.
Wydruk: 2010-04-25 18:07:12
R4 - P
Data: 2010-04-24
HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R4 - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No R4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MARCO (164)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)046,71300 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2CROSS (140)UladzimirMARSHENIUK047,03200 PLN
   
   
    KJ Bonin
3REWIR J (33)SławomirKACZMAREK047,48100 PLN
   Wlkp. / POL / - / 2003 / Aviano / Rafula\ Contas
   Stanisław Grygier / Stanisław Grygier
    KJ Jeziorki-Osieczna
4GRAND RESORT (41)AgataSZYMONIAK047,65
   SP / POL / gelding / 2001 / Contender Son / Grana\ Grisbi
   - / Piotr Zakrzewski
    LKS Sokół SJ Kunowo
5GOLDIKA (15)EsteraSZELĄG048,74
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
6PERSEFONA (171)ZuzannaARSKA (JM.1995)048,88
   Sp / POL / mare / 1998 / Winner / Persja
   - / Jacek Kuśnierczak
    Stow. Jeździeckie Baborówko
7LATURNUS-STAR (154)RomanBARTKOWIAK049,42
   
   
    KJ CH Jaszkowo
8CYRON (79)JacekKUŚNIERCZAK049,76
   SP / POL / gelding / 2000 / Kontrgalop / Cyrlica\Dakar
   - / Ewa Solarska
    JUKS Mieczewo Borkowice
9KONI (170)ZuzannaNOWAK (JM.1995)049,91
   Wlkp. / POL / mare / 1994 / Baby Bid / Kabała
   - / Agnieszka Nowak
    JKS Fer-Więckowice
10ZALOUBET K (106)PiotrFRAGSTEIN050,64
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Taloubetz / Janneke\ Burgraf
   - / SK Bielin
    UKS Podkowa Moryń
11LITANOS-STAR (153)RomanBARTKOWIAK053,07
   HANN / GER / gelding / 2004 / Litas-Star / Andoga MDM\ Athletico
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
12BRONCO VAN DE VELDMOLEN (120)MaciejCHARLIŃSKI053,22
   
   
    LKJ Abaria Iwno
13GOLDIK GIRL (110)KarolinaFRAGSTEIN053,27
   OLD. / GER / - / 2003 / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Danuta Czajkowska
    UKS Podkowa Moryń
14HAPPY BOY (81)JacekKUŚNIERCZAK053,79
   Saks. / GER / gelding / 2001 / Kordatus / Gybsi\Graninie
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
15GLORIA (55)AngelikaOJCZENASZ055,27
   
   
    Bez przynależności klubowej
16JENISEJ (197)JanSZYMCZAK (JM.1994)056,23
   kuc / POL / gelding / 2000 / Puchacz / Jeremcza\ Neapolitano VIII
   - / Dariusz Szymczak
    WTK Hermanów
17WULKAN (174)MateuszWOJCIECHOWSKI056,61
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
18MILTON K (76)BartoszKRÓLIK (JM.1994)057,09
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Bez przynależności klubowej
19ARUBIA (193)HubertLUDWICZAK057,22
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
20CARITA (123)SoniaBARAŃSKA057,99
   
   
    KJ ,,Europejczyk" Rogoźno
21MALAGA (77)BartoszKRÓLIK (JM.1994)058,25
   SP / POL / mare / 2003 / Czumak / Madera\Empik
   - / Bartosz Królik
    Bez przynależności klubowej
22HIMALAJUS (53)AngelikaOJCZENASZ058,79
   
   
    Bez przynależności klubowej
23MANTUA (65)MarcinBĘTKOWSKI058,96
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
24VICKY (199)BartoszGOSZCZYŃSKI059,63
   
   
    KJ Warka Sielanka
25ELTORO (129)WojciechSZESZYCKI060,61
   
   
    LZS Lech Gniezno
26CONTENDEL L (130)KrzysztofMIKOŁAJCZAK060,72
   HOLSZT. / GER / stallion / 2005 / Contender / Gsassonia\ Silvester
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
27VALOUR (198)BartoszGOSZCZYŃSKI060,85
   
   
    KJ Warka Sielanka
28SUNDAY (46)EwelinaDULEWICZ061,10
   HOL. / GER / - / 2002 / Conteur / Naomi\ Corrado I
   
    KKJ Sawanna Konin
29CITTENZER (87)DawidRAKOCZY061,16
   BAW / GER / stallion / 2004 / Con Capitol / Vanessa
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
30MALINKA (162)AgataCHMIELEWSKA061,39
   
   
    Bez przynależności klubowej
31DARK DREAM F (176)ArkadiuszFIMMEL (J.1992)062,73
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
32GRAMIRO (90)MałgorzataCIESIELSKA063,06
   OLD. / GER / gelding / 1998 / Granulit / Rikkira
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
33UITMUNTEND K (2)AnnaKUŚ063,08
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Cruising / Nathalie\ Contender
   - / Jakub Pękacz
    UKS Podkowa Moryń
34AVOCADO L (62)MarcinBĘTKOWSKI063,53
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
35LUKRECJA (194)HubertLUDWICZAK064,33
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
36GRENADIER (95)MateuszKRZYŻOSIAK065,82
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
37LARGO (145)ŁukaszTROSZCZYŃSKI065,89
   Old. / GER / gelding / 1999 / Levantos I / Farina\ Fernal
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
38PERSIVAL (122)RobertSYDOW066,46
   
   
    LKJ Abaria Iwno
39CHE GUEVARA L (57)JacekBUCKI066,63
   HOLSZT. / GER / stallion / 2005 / Cassini I / Contendra\ Contender
   
    KJ Agro-Handel Śrem
40QUELLER RNF (105)PiotrFRAGSTEIN453,04
   HOLSZT. / GER / stallion / 2003 / Quebec / Legenda VII\ Corrado
   - / SK Bielin
    UKS Podkowa Moryń
41QUINARUS (83)LeszekWARZECHA454,97
   
   
    Bez przynależności klubowej
42TERYNA (190)KatarzynaWOŹNIAK456,57
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
43CADOR 4 (36)BartoszGAUZA (JM.1996)457,20
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / Cassini I / Mira G\ Linaro
   - / Monika Gauza
    WTK Hermanów
44BRYLANT (163)AgataCHMIELEWSKA458,33
   
   
    Bez przynależności klubowej
45VIP (80)JacekKUŚNIERCZAK458,36
   SP / POL / stallion / 1998 / Le Voltaire / Verica
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
46LEPANTINO L (82)MartynaPTAK (J.1993)458,37
   HOLST. / RFN / stallion / 1997 / Lord Lepanto / ElniaII\Alcatraz
   - / KJ Alexander
    KKJ Sawanna Konin
47DEL COR (1)AnnaKUŚ458,53
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Agnieszka Kuś
    UKS Podkowa Moryń
48CON JUAN (68)KrzysztofMIKOŁAJCZAK460,75
   HANN / GER / gelding / 2001 / Contender / Donna Julia\ Don Juan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
49ILONUS (113)WaldemarROGOWSKI461,25
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
50CAPRIS (42)AgataSZYMONIAK462,20
   HANN / GER / mare / 2003 / Carbid / Surprise\ Sao Paulo
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS Sokół SJ Kunowo
51ABERANT (67)KrzysztofMIKOŁAJCZAK462,73
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
52CARITAS (139)UladzimirMARSHENIUK462,77
   
   
    KJ Bonin
53NEO (16)EsteraSZELĄG463,70
   SP / POL / stallion / 2000 / Luron / Naira
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
54COLLIN (66)MarcinBĘTKOWSKI464,67
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
55AS KIER (75)IreneuszKONDRATOWICZ464,81
   OLD. / GER / stallion / 2005 / Argentinus / Edelweiss
   
    LKS Cwał Poznań
56CENTURIA (107)PiotrFRAGSTEIN466,24
   SP / POL / mare / 2005 / Efez / Cenzura\ West
   - / SK Bielin
    UKS Podkowa Moryń
57DONNA ROBINIA (160)SławowirBOROWSKI853,28
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
58ETOLA (180)MateuszWOJCIECHOWSKI856,94
   SP / POL / mare / - / Landos / Etiologia\ Cabrol
   
    KJ Agro-Handel Śrem
59KOLIBER (165)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)858,81
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
60NASTURCJA (159)SławowirBOROWSKI859,69
   SP / POL / mare / 1997 / Carrera D'Adriers / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
61ISTAR (121)RobertSYDOW861,12
   
   
    LKJ Abaria Iwno
62ULTIMO (96)MateuszKRZYŻOSIAK866,03
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
63GRAS F (178)MartynaBRYLL (JM.1994)985,48
   SP / POL / gelding / 2004 / Casaretto L / Gracja\ Grando
   - / Krzysztof Bryll
    JUKS Bryllandia Witaszyce
64HAWANA (5)MichałAIBIN1266,17
   SP / POL / mare / 2004 / Qumball / Heroina
   - / Michał Albin
    Bez przynależności klubowej
65GRANELLA II (64)MarcinBĘTKOWSKI1995,96
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Luron / Grafika\ Alexus II
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
66LADY LIBERO 2 (155)RomanBARTKOWIAK2098,67
   HANN / GER / - / 2003 / Libero Star / Maitresse\ Matcho AA
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
67BROKAT (179)MartynaBRYLL (JM.1994)2099,19
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Czardasz / Bibika\ Antokol
   - / Martyna Bryll
    JUKS Bryllandia Witaszyce
 WERS (7)GabrielaBIEDKA (J.1993)Rez.
   SP / POL / gelding / 2005 / Szron / Wenera
   SK Ochaby / Paweł Biedka
    KJS ,,Jako" Jarantów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
68
Ukończyło koni
67
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W. Smudziński, J. Limanowski, I. Pawlaczyk-Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 23-25 kwietnia 2010 r.
Wydruk: 2010-04-25 18:07:17
5 - N
Data: 2010-04-24
HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - N -zwykły - Runda Otwarta -Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WINDSOR (72)TomaszKUMOREK049,67400 PLN
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Melchiob / Nilli Van Met
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
2GRAND RESORT (41)AgataSZYMONIAK053,03300 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Contender Son / Grana\ Grisbi
   - / Piotr Zakrzewski
    LKS Sokół SJ Kunowo
3CALMA (141)UladzimirMARSHENIUK054,07200 PLN
   
   
    KJ Bonin
4GATSBY 144 (94)JakubKRZYŻOSIAK054,22100 PLN
   HANN / GER / gelding / 1997 / Graf Grannus / Grandola
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
5SALVATOR M (73)TomaszKUMOREK054,66100 PLN
   SP / POL / gelding / 2004 / Sokrates / Samarkanda P
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
6CYRON (79)JacekKUŚNIERCZAK055,2350 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Kontrgalop / Cyrlica\Dakar
   - / Ewa Solarska
    JUKS Mieczewo Borkowice
7CITTENZER (87)DawidRAKOCZY055,4550 PLN
   BAW / GER / stallion / 2004 / Con Capitol / Vanessa
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
8A'VOLTAIRE (196)HubertLUDWICZAK055,5250 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Voltaire / Aisza\Regen
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
9CROSS (140)UladzimirMARSHENIUK055,7913 PLN
   
   
    KJ Bonin
10SEGURA (56)AngelikaOJCZENASZ057,4013 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Solina\Lombard
   - / Martyna Kisielewska
    Bez przynależności klubowej
11PRINCESS (34)SławomirKLÓSKA057,4913 PLN
   OLD / GER / mare / 2001 / Quattro / Glandora
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
12MANTUA (65)MarcinBĘTKOWSKI057,8813 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
13GAYALL (59)JacekBUCKI058,9513 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
14NOUGATINO V.G.Z (3)JanCHRZANOWSKI059,0813 PLN
   - / BEL / gelding / 2004 / Nelson Z / Ulena v.g.\ Heartbreaker
   - / Jan Chrzanowski
    Bez przynależności klubowej
15SHREK (172)SławomirKLÓSKA060,7013 PLN
   
   
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
16LUCKY L (182)JarosławSKRZYCZYŃSKI060,9513 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
17GOLDIK GIRL (110)KarolinaFRAGSTEIN061,4613 PLN
   OLD. / GER / - / 2003 / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Danuta Czajkowska
    UKS Podkowa Moryń
18GOLD CARETINO (8)DanielWIELICZKO062,2513 PLN
   SP / POL / gelding / 2004 / Caretino K / Galacja\ Garantie
   - / Daniel Wieliczko
    Bez przynależności klubowej
19GRANELLA II (64)MarcinBĘTKOWSKI062,83
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Luron / Grafika\ Alexus II
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20REMBRAND (151)ŁukaszTROSZCZYŃSKI063,13
   Mecklenburger / GER / gelding / 2000 / Romulus / Cindy II\ Carprilli
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
21HAPPY BOY (81)JacekKUŚNIERCZAK064,28
   Saks. / GER / gelding / 2001 / Kordatus / Gybsi\Graninie
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
22GOLDIKA (15)EsteraSZELĄG064,42
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
23HIMALAJUS (53)AngelikaOJCZENASZ064,54
   
   
    Bez przynależności klubowej
24GRAS F (178)MartynaBRYLL (JM.1994)064,73
   SP / POL / gelding / 2004 / Casaretto L / Gracja\ Grando
   - / Krzysztof Bryll
    JUKS Bryllandia Witaszyce
25ELTORO (129)WojciechSZESZYCKI065,14
   
   
    LZS Lech Gniezno
26MALAGA (77)BartoszKRÓLIK (JM.1994)065,90
   SP / POL / mare / 2003 / Czumak / Madera\Empik
   - / Bartosz Królik
    Bez przynależności klubowej
27DON GRANDI P (137)NataliaDRAŃCZAREK068,35
   SP / POL / stallion / 2001 / Grandioso / Dunka
   
    JKS Przybyszewo
28RAINBOLL (148)ŁukaszTROSZCZYŃSKI068,50
   HOLSZT / GER / - / 2003 / Ramiro'S S.II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
29LAMPART (6)GabrielaBIEDKA (J.1993)068,90
   xo / POL / stallion / 2002 / Arcus / Lambda\ Campetot
   SK Walewice / Iga Biedka
    KJS ,,Jako" Jarantów
30AGA (26)RenataWÓJCIK069,33
   - / - / mare / 2001 / Elvis / Albertina\ Aloube Z
   
    GLKS Osielsko
31MARCO (164)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)069,53
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
32HILTON B (14)ŁukaszBRZÓSKA069,54
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
33LEPANTINO L (82)MartynaPTAK (J.1993)069,59
   HOLST. / RFN / stallion / 1997 / Lord Lepanto / ElniaII\Alcatraz
   - / KJ Alexander
    KKJ Sawanna Konin
34LANDRAT L (10)PaulinaZIELIŃSKA (J.1992)069,68
   HOLST. / GER / stallion / 2001 / Lordanos / Klische\Leonid
   - / Krzysztof Zieliński
    KJ Leśna Podkowa Damaszka
35VALOUR (198)BartoszGOSZCZYŃSKI070,23
   
   
    KJ Warka Sielanka
36VICKY (199)BartoszGOSZCZYŃSKI071,55
   
   
    KJ Warka Sielanka
37CALATO KAMA (186)KamilaKUŚMIERKOWSKA071,77
   HOLST. / GER / stallion / 2004 / Calato / Noblesse II
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
38QUINARUS (83)LeszekWARZECHA072,68
   
   
    Bez przynależności klubowej
39GRACJA (93)JakubKRZYŻOSIAK175,24
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
40ZALOUBET K (106)PiotrFRAGSTEIN175,34
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Taloubetz / Janneke\ Burgraf
   - / SK Bielin
    UKS Podkowa Moryń
41CAMPARI F (125)ArkadiuszFIMMEL (J.1992)175,46
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
42QUELLER RNF (105)PiotrFRAGSTEIN177,09
   HOLSZT. / GER / stallion / 2003 / Quebec / Legenda VII\ Corrado
   - / SK Bielin
    UKS Podkowa Moryń
43SUNDAY (46)EwelinaDULEWICZ177,31
   HOL. / GER / - / 2002 / Conteur / Naomi\ Corrado I
   
    KKJ Sawanna Konin
44DRACENA (11)PaulinaZIELIŃSKA (J.1992)454,07
   SP / POL / mare / 1996 / Orkisz / Drama
   - / Krzysztof Zieliński
    KJ Leśna Podkowa Damaszka
45TAHAMORKA (98)MaciejGUŻKOWSKI457,81
   
   
    KJ ,,Contendros" Barlinek
46NEO (16)EsteraSZELĄG462,78
   SP / POL / stallion / 2000 / Luron / Naira
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
47VIP (80)JacekKUŚNIERCZAK463,20
   SP / POL / stallion / 1998 / Le Voltaire / Verica
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
48BRONCO VAN DE VELDMOLEN (120)MaciejCHARLIŃSKI463,35
   
   
    LKJ Abaria Iwno
49GLORIA (55)AngelikaOJCZENASZ464,67
   
   
    Bez przynależności klubowej
50TOSCANIA (58)JacekBUCKI465,17
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
51ALMINUS (184)JarosławSKRZYCZYŃSKI465,59
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
52FLY HAWAI (40)HannaROSZKIEWICZ465,77
   HANN / GER / mare / 2002 / Fly High / Amara\ Airport
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
53CASSIO (24)MarekLEWICKI466,76
   - / - / - / 2005
   - / Chełstowski
    KJ Czahary Pogorzelica
54ARKO S (127)WojciechSZESZYCKI467,66
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
55ANDIAMO (54)AngelikaOJCZENASZ468,14
   
   
    Bez przynależności klubowej
56CHEYENNE 378 (128)WojciechSZESZYCKI470,97
   Holszt. / GER / mare / 1997 / Capitol / -
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
57QUITANA (97)MaciejGUŻKOWSKI471,12
   
   
    KJ ,,Contendros" Barlinek
58ABIGEJ (23)MarekLEWICKI471,53
   - / - / - / 2005
   - / Chełstowski
    KJ Czahary Pogorzelica
59ILONUS (113)WaldemarROGOWSKI472,09
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
60DUX (158)RomanBARTKOWIAK472,35
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
61GRENADIER (95)MateuszKRZYŻOSIAK575,87
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
62MODELKA (157)RomanBARTKOWIAK577,40
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
63VIA M (195)HubertLUDWICZAK863,16
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
64BROKAT (179)MartynaBRYLL (JM.1994)873,93
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Czardasz / Bibika\ Antokol
   - / Martyna Bryll
    JUKS Bryllandia Witaszyce
65HAWANA (5)MichałAIBIN1183,06
   SP / POL / mare / 2004 / Qumball / Heroina
   - / Michał Albin
    Bez przynależności klubowej
66MAXIMA (156)RomanBARTKOWIAK2087,46
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
67GIORGIO (91)MałgorzataCIESIELSKA26128,38
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
68COLLIN (66)MarcinBĘTKOWSKI2990,31
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 LUKSOR (188)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)Rez.
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 KILER (109)KarolinaFRAGSTEINRez.
   SP / POL / gelding / 1998 / West / Karta\Dem
   - / Poitr Fragstein
    UKS Podkowa Moryń

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
70
Ukończyło koni
68
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W. Smudziński, J. Limanowski, I. Pawlaczyk-Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 23-25 kwietnia 2010 r.
Wydruk: 2010-04-25 18:07:22
6 - C
Data: 2010-04-24
HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - C -dwufazowy - Mała Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1YOUNG LADY (114)WaldemarROGOWSKI055,54025,21450 PLN
   Hol. / GER / mare / 2000 / Cambridge / G-Christine\Carolus I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
2RAVEN (35)SławomirKLÓSKA059,26025,29350 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Placido / Reonetty\ Belmondo
   - / Marian Nickel
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
3CAMILLO SON (115)WaldemarROGOWSKI058,66025,36200 PLN
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
4OBSESJA (32)SławomirKACZMAREK058,54026,88150 PLN
   SP / POL / mare / 2003 / Santos / Opcja\ Cabrol
   Stanisław Grygier / Wytwórnia Lodów WSG Sp. z o.o.
    KJ Jeziorki-Osieczna
5VASCOUEL (49)KamilaKUŚMIERKOWSKA061,32027,57100 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
6CASH (86)DawidRAKOCZY061,49027,6350 PLN
   HANN / GER / stallion / 1996
   
    KJ Profil Piła
7CASSINI KAMA (50)KamilaKUŚMIERKOWSKA060,39028,2450 PLN
   Holszt. / - / stallion / 2003 / Cassini I / Kaja IV
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
8CALMA (141)UladzimirMARSHENIUK059,69028,9350 PLN
   
   
    KJ Bonin
9MALAJKA (173)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK062,46029,8125 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
10RAINBOLL (148)ŁukaszTROSZCZYŃSKI061,79030,5525 PLN
   HOLSZT / GER / - / 2003 / Ramiro'S S.II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
11GRACJA (93)JakubKRZYŻOSIAK063,65032,6125 PLN
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
12CORRADO BOY (17)SławomirKLÓSKA058,89032,8025 PLN
   OLD / GER / stallion / 2003 / Corrado I / Hanessa
   - / Marek Kopras
    Stowarzyszenie Hippiczne Grupy Nickel
13FLY HAWAI (40)HannaROSZKIEWICZ058,57035,12
   HANN / GER / mare / 2002 / Fly High / Amara\ Airport
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
14PIKOTKA (20)MatyldaIGLIKOWSKA062,09035,31
   SP / POL / mare / 2001 / Lavendel / Persona
   - / Alicja Iglikowska
    Pomorska Liga Jeździecka
15CONTENDOR (116)KrzysztofLUDWICZAK063,56428,63
    / Contendro / Classic Girl
   - / Maciuszonek
    KJ Wechta Rosnówko
16WINDSOR (72)TomaszKUMOREK058,98431,27
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Melchiob / Nilli Van Met
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
17AMBER 75 (31)AgnieszkaSZUBERT (J.1993)056,78431,91
   - / GER / mare / 2002 / Laptop / Arielle
   - / Piotr Szubert
    LKJ Abaria Iwno
18NOUGATINO V.G.Z (3)JanCHRZANOWSKI063,46432,48
   - / BEL / gelding / 2004 / Nelson Z / Ulena v.g.\ Heartbreaker
   - / Jan Chrzanowski
    Bez przynależności klubowej
19HAKER (39)LeszekWARZECHA060,88436,47
   SP / POL / gelding / 2003 / Landos I / Hinka
   - / Mirosław Gradecki
    Bez przynależności klubowej
20UNISCO (22)MarekLEWICKI060,41545,59
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Czahary Pogorzelica
21VIA M (195)HubertLUDWICZAK054,52753,17
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
22QUEEN (185)JarosławSKRZYCZYŃSKI061,39827,99
   SP / POL / mare / 2000 / Quirinus / Cybrola
   - / R.Jackiewicz
    KJ Agro-Handel Śrem
23SALVATOR M (73)TomaszKUMOREK060,16831,34
   SP / POL / gelding / 2004 / Sokrates / Samarkanda P
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
24PITAGORA (25)MarekLEWICKI063,351230,43
   - / - / - / 2004
   - / Chełstowski
    KJ Czahary Pogorzelica
25GOLDIKA (142)UladzimirMARSHENIUK059,17Elim.
   
   
    KJ Bonin
26DUX (158)RomanBARTKOWIAK062,64Elim.
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
27BOLIWIA (118)KrzysztofLUDWICZAK063,70Rez.
   SP / POL / mare / 2002 / Elvis / Brenda\ Farn
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
28DOMINIKA (61)JacekBUCKI064,15Rez.
   SP / POL / mare / 1999 / Le Voltaire / Delfina\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
29ALMINUS (184)JarosławSKRZYCZYŃSKI458,17
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
30CARDINIO KAMA (187)KamilaKUŚMIERKOWSKA458,70
   Holszt. / GER / gelding / 2002 / Cardino / Kima\ Contender
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
31TAHAMORKA (98)MaciejGUŻKOWSKI459,01
   
   
    KJ ,,Contendros" Barlinek
32CHEYENNE 378 (128)WojciechSZESZYCKI459,21
   Holszt. / GER / mare / 1997 / Capitol / -
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
33BACARDI (45)EwelinaDULEWICZ459,81
   SP / POL / - / 2001 / Largo / Bajka\ Borodino
   
    KKJ Sawanna Konin
34QUITANA (97)MaciejGUŻKOWSKI461,63
   
   
    KJ ,,Contendros" Barlinek
35MARATON (146)ŁukaszTROSZCZYŃSKI462,10
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
36CALANDA (117)KrzysztofLUDWICZAK462,63
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
37TOSCANIA (58)JacekBUCKI463,01
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
38UPERLEIN (138)NataliaDRAŃCZAREK463,31
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Germus R / Bellaleen\Voltaire
   - / Natalia Drańczarek
    JKS Przybyszewo
39KILER (109)KarolinaFRAGSTEIN463,92
   SP / POL / gelding / 1998 / West / Karta\Dem
   - / Poitr Fragstein
    UKS Podkowa Moryń
40DILMAR (27)RenataWÓJCIK464,90
   SP / POL / stallion / 2003 / Maram / Dilejt\ Sofix
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
41ARKO S (127)WojciechSZESZYCKI862,87
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
42WILOT M (133)KrystianOGRABEK881,28
   
   
    BKS Kłos Budzyń
43AGA (26)RenataWÓJCIK968,56
   - / - / mare / 2001 / Elvis / Albertina\ Aloube Z
   
    GLKS Osielsko
44ZADERMUS (132)KrystianOGRABEK984,25
   
   
    BKS Kłos Budzyń
45STOKBROENS CAMARO - STAR (147)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1470,24
   Danisches WB / DEN / - / 2002 / Bogelys Camaro / Turner\ Weltloewe
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
46GIORGIO (91)MałgorzataCIESIELSKA22104,84
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
 GRANIT (28)RenataWÓJCIKElim.
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
 DYNASTAR (9)DanielWIELICZKORez.
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Czyniec / Darima\ Dobosz
   - / Zenon Makowski
    Bez przynależności klubowej

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
380/250
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
66/43
Startowało koni
48
Ukończyło koni
46
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W. Smudziński, J. Limanowski, I. Pawlaczyk-Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 23-25 kwietnia 2010 r.
Wydruk: 2010-04-25 18:07:24
7 - C
Data: 2010-04-24
HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - C -zwykły - Runda Juniorska -Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LEXUS (30)AgnieszkaSZUBERT (J.1993)069,79450 PLN
   Westf. / GER / stallion / 2001 / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    LKJ Abaria Iwno
2LANDRAT L (10)PaulinaZIELIŃSKA (J.1992)470,53350 PLN
   HOLST. / GER / stallion / 2001 / Lordanos / Klische\Leonid
   - / Krzysztof Zieliński
    KJ Leśna Podkowa Damaszka
3LASKO (112)MaksymilianWECHTA (J.1993)473,18200 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 1999 / Lennon / Badita I\ Capitol I
   
    KJ Wechta Rosnówko
4ZALAMERO (134)WojciechDAHLKE (J.1992)586,02
   
   
    BKS Kłos Budzyń
5ORSON (135)WojciechDAHLKE (J.1992)864,16
   SP / - / stallion / 2000 / Turbud Quirinus / Obrona\Cabrol
   
    BKS Kłos Budzyń
 CAPRIOLAND (38)BarbaraKOLLAR (J.1992)Elim.
   Saks. / GER / stallion / 2000 / Caprisio / Landrose
   - / Jolanta Kollar
    Stowarzyszenie Agro Aves Gajewniki
 DRACENA (11)PaulinaZIELIŃSKA (J.1992)Elim.
   SP / POL / mare / 1996 / Orkisz / Drama
   - / Krzysztof Zieliński
    KJ Leśna Podkowa Damaszka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
83
Startowało koni
7
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W. Smudziński, J. Limanowski, I. Pawlaczyk-Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 23-25 kwietnia 2010 r.
Wydruk: 2010-04-25 18:07:25
8 - CC
Data: 2010-04-24
HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - CC -zwykły - Duża Runda -Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LENA (183)JarosławSKRZYCZYŃSKI060,59800 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
2KONKRET 2 (119)KrzysztofLUDWICZAK064,07600 PLN
   BRANDENBURG / GER / stallion / 1997 / Kolibri / Ulme\ Ussuri XX
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
3ORSON (135)WojciechDAHLKE (J.1992)068,10400 PLN
   SP / - / stallion / 2000 / Turbud Quirinus / Obrona\Cabrol
   
    BKS Kłos Budzyń
4PANKRACY (85)DawidRAKOCZY070,41300 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Pithagoras / Happy Lady
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
5VANDAMME (136)WojciechDAHLKE (J.1992)072,47200 PLN
   KWPN / - / stallion / 2001
   
    BKS Kłos Budzyń
6LEO (92)JakubKRZYŻOSIAK078,09100 PLN
   SP/Holst. / GER / stallion / 1998 / Lennon / Zakonda\Lacapo
   - / W. John, S. Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
7PIKOTKA (20)MatyldaIGLIKOWSKA080,37
   SP / POL / mare / 2001 / Lavendel / Persona
   - / Alicja Iglikowska
    Pomorska Liga Jeździecka
8ROTMISTRZ (84)DawidRAKOCZY470,60
   SP/Hol. / GER / stallion / 2000 / Ramirado / Hiazinthe/Carthago
   - / J. Cerba
    KJ Profil Piła
9UNISCO (22)MarekLEWICKI472,51
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Czahary Pogorzelica
10BOLIWIA (118)KrzysztofLUDWICZAK472,61
   SP / POL / mare / 2002 / Elvis / Brenda\ Farn
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
11SIR ROBIN (71)TomaszKUMOREK473,33
   SP / POL / stallion / 1997 / Robin Zet 2 / Sankcja\Jantar
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
12MAILUNDS QUINTANA - STAR (150)ŁukaszTROSZCZYŃSKI477,22
   
   
    KJ CH Jaszkowo
13ARIST 0006 (149)ŁukaszTROSZCZYŃSKI479,22
   Sachs. Reitpferd / GER / - / 1998 / Animo / Freya\ Donator 1382
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
14OMEGA (29)RenataWÓJCIK480,18
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Orawa\ Jarabub
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
15ALBIN (21)MarekLEWICKI868,51
   - / SWE / - / 1997
   - / M. Lewicki
    KJ Czahary Pogorzelica
16IBIX (48)KamilaKUŚMIERKOWSKA869,33
   SP / POL / gelding / 1999 / Winner / Iberia\Ilion
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
17MISTER DU LIBAIRE (12)ŁukaszBRZÓSKA873,87
   SF / FRA / stallion / 2000 / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
18CARLOS (74)IreneuszKONDRATOWICZ878,40
   Hanover / GER / gelding / 1998 / Calido / Ramina\Ramino
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
19LITTLE MAN 7 (181)JarosławSKRZYCZYŃSKI1262,42
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
20QUEEN (185)JarosławSKRZYCZYŃSKI1267,34
   SP / POL / mare / 2000 / Quirinus / Cybrola
   - / R.Jackiewicz
    KJ Agro-Handel Śrem
21CLAUDIUS VARUS (108)PiotrFRAGSTEIN1278,93
   HOLSZT. / GER / gelding / 2001 / Contender / \ Lord Calando
   - / SK Bielin
    UKS Podkowa Moryń

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
83
Startowało koni
21
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W. Smudziński, J. Limanowski, I. Pawlaczyk-Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 23-25 kwietnia 2010 r.
Wydruk: 2010-04-25 18:07:28
R5 - L
Data: 2010-04-25
HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R5 - L -dokładności bez rozgrywki - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--18CARITA (123)SoniaBARAŃSKA049,88
   
   
    KJ ,,Europejczyk" Rogoźno
1--18LUKSOR (188)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)050,64
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--18ARUBIA (193)HubertLUDWICZAK053,25
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
1--18MILTON K (76)BartoszKRÓLIK (JM.1994)053,84
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Bez przynależności klubowej
1--18KING CORNET L (63)MarcinBĘTKOWSKI054,11
   Westf. / GER / stallion / 2006 / Cornet Obolensky / Sabrina\ Sandro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--18CONVERTINA (124)RobertSYDOW056,08
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--18HIT SAWANA (43)AgataSZYMONIAK056,42
   SP / POL / mare / 2006 / Superstar / Hajka\ Czeladnik
   - / Marcin Nobik
    LKS Sokół SJ Kunowo
1--18AVOCADO L (62)MarcinBĘTKOWSKI057,09
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--18ISTAR (121)RobertSYDOW057,28
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--18LUKRECJA (194)HubertLUDWICZAK057,68
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
1--18ALUZJA (175)DawidWOJCIECHOWSKI057,96
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--18TOLA Z (70)KrzysztofMIKOŁAJCZAK058,22
   SP / POL / mare / 2005 / Cartree Z / Toscania\ Marino
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--18KARTOUCHE (167)MarikaKWAŚNIEWSKA058,27
   
   
    KJ Zagórów
1--18JUMPER (192)RobertRATAJCZAK059,09
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--18LEONIDAS (152)RomanBARTKOWIAK059,15
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Hadrian / Lira\ Wisznu
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--18M-HARPELLA (202)LeszekGRAMZA059,59
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
1--18KARTOUCHE (167)MarikaKWAŚNIEWSKA060,34
   
   
    KJ Zagórów
1--18PARADA (201)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK060,44
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
19--29JUMPER (192)RobertRATAJCZAK454,68
   
   
    KJ CH Jaszkowo
19--29CAPRIS (42)AgataSZYMONIAK455,45
   HANN / GER / mare / 2003 / Carbid / Surprise\ Sao Paulo
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS Sokół SJ Kunowo
19--29CADOR 4 (36)BartoszGAUZA (JM.1996)455,89
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / Cassini I / Mira G\ Linaro
   - / Monika Gauza
    WTK Hermanów
19--29HIT SAWANA (43)AgataSZYMONIAK457,09
   SP / POL / mare / 2006 / Superstar / Hajka\ Czeladnik
   - / Marcin Nobik
    LKS Sokół SJ Kunowo
19--29PIA SANPIA (69)KrzysztofMIKOŁAJCZAK458,48
   SP / POL / mare / 2005 / Santos / Pia Lotta 6\ Paramour
   
    KJ Agro-Handel Śrem
19--29CON JUAN (68)KrzysztofMIKOŁAJCZAK458,56
   HANN / GER / gelding / 2001 / Contender / Donna Julia\ Don Juan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
19--29ALVARO (166)MarikaKWAŚNIEWSKA459,15
   
   
    KJ Zagórów
19--29AVANTIJ (88)HubertPIETROWSKI460,24
   KWPN / NED / gelding / 2005 / Karandasj / Mystery-Lady\ Voltaire
   
    KJ Agro-Handel Śrem
19--29FLAGA (161)SławowirBOROWSKI462,12
   
   
    KJ CH Jaszkowo
19--29AVANTIJ (88)HubertPIETROWSKI462,50
   KWPN / NED / gelding / 2005 / Karandasj / Mystery-Lady\ Voltaire
   
    KJ Agro-Handel Śrem
19--29MARI CHETI (144)ŁukaszTROSZCZYŃSKI463,93
   
   
    KJ CH Jaszkowo
30PERSIVAL (122)RobertSYDOW672,78
   
   
    LKJ Abaria Iwno
31--33ACCENT Q (89)HubertPIETROWSKI856,43
   KWPN / NED / gelding / 2005 / Quattro / Iretta\ Casimir
   
    KJ Agro-Handel Śrem
31--33ORLENA-PLUS S (4)JanCHRZANOWSKI860,17
   SP / POL / mare / 2003 / Liberado / Omega
   - / Monika Pokorska
    Bez przynależności klubowej
31--33ORLENA-PLUS S (4)JanCHRZANOWSKI862,76
   SP / POL / mare / 2003 / Liberado / Omega
   - / Monika Pokorska
    Bez przynależności klubowej
34ALVARO (166)MarikaKWAŚNIEWSKA967,25
   
   
    KJ Zagórów
35CONVERTINA (124)RobertSYDOW1255,35
   
   
    LKJ Abaria Iwno
36ACCENT Q (89)HubertPIETROWSKI2093,81
   KWPN / NED / gelding / 2005 / Quattro / Iretta\ Casimir
   
    KJ Agro-Handel Śrem
37BARA-BARA (44)MonikaNOBIK2493,97
   SP / POL / mare / 1999
   - / Marcin Nobik
    KS SJ Sokół Pniewy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65
Startowało koni
37
Ukończyło koni
37
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W. Smudziński, J. Limanowski, I. Pawlaczyk-Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 23-25 kwietnia 2010 r.
Wydruk: 2010-04-25 18:07:31
R6 - P
Data: 2010-04-25
HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R6 - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No R6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WULKAN (174)MateuszWOJCIECHOWSKI050,37300 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
2REWIR J (33)SławomirKACZMAREK050,46200 PLN
   Wlkp. / POL / - / 2003 / Aviano / Rafula\ Contas
   Stanisław Grygier / Stanisław Grygier
    KJ Jeziorki-Osieczna
3LALLIJA (200)AgataMIZGIER (J.1992)050,51100 PLN
   Westf. / GER / mare / 2002 / Lacantus / Dessina\ Debutant
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
4LITANOS-STAR (153)RomanBARTKOWIAK050,95
   HANN / GER / gelding / 2004 / Litas-Star / Andoga MDM\ Athletico
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5BRONCO VAN DE VELDMOLEN (120)MaciejCHARLIŃSKI052,59
   
   
    LKJ Abaria Iwno
6HAWANA (5)MichałAIBIN054,09
   SP / POL / mare / 2004 / Qumball / Heroina
   - / Michał Albin
    Bez przynależności klubowej
7PERSIVAL (122)RobertSYDOW061,34
   
   
    LKJ Abaria Iwno
8ALUZJA (175)DawidWOJCIECHOWSKI062,67
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
9GRAS F (178)MartynaBRYLL (JM.1994)063,59
   SP / POL / gelding / 2004 / Casaretto L / Gracja\ Grando
   - / Krzysztof Bryll
    JUKS Bryllandia Witaszyce
10DEL COR (1)AnnaKUŚ064,07
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Agnieszka Kuś
    UKS Podkowa Moryń
11UITMUNTEND K (2)AnnaKUŚ064,22
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Cruising / Nathalie\ Contender
   - / Jakub Pękacz
    UKS Podkowa Moryń
12ARUBIA (193)HubertLUDWICZAK064,38
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
13ULTIMO (96)MateuszKRZYŻOSIAK064,97
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
14CARITAS (139)UladzimirMARSHENIUK065,22
   
   
    KJ Bonin
15MALAGA (77)BartoszKRÓLIK (JM.1994)065,47
   SP / POL / mare / 2003 / Czumak / Madera\Empik
   - / Bartosz Królik
    Bez przynależności klubowej
16CHE GUEVARA L (57)JacekBUCKI065,66
   HOLSZT. / GER / stallion / 2005 / Cassini I / Contendra\ Contender
   
    KJ Agro-Handel Śrem
17--18CONTENDEL L (130)KrzysztofMIKOŁAJCZAK066,90
   HOLSZT. / GER / stallion / 2005 / Contender / Gsassonia\ Silvester
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17--18LEGIUS (143)ŁukaszTROSZCZYŃSKI066,90
   HANN / GER / - / 2004 / Litas-Star / Female\ Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
19ABERANT (67)KrzysztofMIKOŁAJCZAK067,06
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
20WERS (7)GabrielaBIEDKA (J.1993)067,43
   SP / POL / gelding / 2005 / Szron / Wenera
   SK Ochaby / Paweł Biedka
    KJS ,,Jako" Jarantów
21CON JUAN (68)KrzysztofMIKOŁAJCZAK068,74
   HANN / GER / gelding / 2001 / Contender / Donna Julia\ Don Juan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22GRAMIRO (90)MałgorzataCIESIELSKA068,85
   OLD. / GER / gelding / 1998 / Granulit / Rikkira
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
23AS KIER (75)IreneuszKONDRATOWICZ169,11
   OLD. / GER / stallion / 2005 / Argentinus / Edelweiss
   
    LKS Cwał Poznań
24PIA SANPIA (69)KrzysztofMIKOŁAJCZAK170,69
   SP / POL / mare / 2005 / Santos / Pia Lotta 6\ Paramour
   
    KJ Agro-Handel Śrem
25MARCO (164)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)453,56
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
26LARGO (145)ŁukaszTROSZCZYŃSKI457,88
   Old. / GER / gelding / 1999 / Levantos I / Farina\ Fernal
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
27MALINKA (162)AgataCHMIELEWSKA458,71
   
   
    Bez przynależności klubowej
28CAPRIS (42)AgataSZYMONIAK460,86
   HANN / GER / mare / 2003 / Carbid / Surprise\ Sao Paulo
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS Sokół SJ Kunowo
29ISTAR (121)RobertSYDOW462,34
   
   
    LKJ Abaria Iwno
30BRYLANT (163)AgataCHMIELEWSKA462,84
   
   
    Bez przynależności klubowej
31ILONUS (113)WaldemarROGOWSKI463,05
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
32CENTURIA (107)PiotrFRAGSTEIN464,21
   SP / POL / mare / 2005 / Efez / Cenzura\ West
   - / SK Bielin
    UKS Podkowa Moryń
33LATURNUS-STAR (154)RomanBARTKOWIAK464,46
   
   
    KJ CH Jaszkowo
34LUKRECJA (194)HubertLUDWICZAK465,01
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
35COLLIN (66)MarcinBĘTKOWSKI465,09
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
36CADOR 4 (36)BartoszGAUZA (JM.1996)569,14
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / Cassini I / Mira G\ Linaro
   - / Monika Gauza
    WTK Hermanów
37TOLA Z (70)KrzysztofMIKOŁAJCZAK569,98
   SP / POL / mare / 2005 / Cartree Z / Toscania\ Marino
   
    KJ Agro-Handel Śrem
38LADY LIBERO 2 (155)RomanBARTKOWIAK674,37
   HANN / GER / - / 2003 / Libero Star / Maitresse\ Matcho AA
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
39DONNA ROBINIA (160)SławowirBOROWSKI858,19
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
40KOLIBER (165)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)858,23
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
41MILTON K (76)BartoszKRÓLIK (JM.1994)861,58
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Bez przynależności klubowej
42LUKSOR (188)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)861,66
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
43M-HARPELLA (202)LeszekGRAMZA1195,99
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
44NASTURCJA (159)SławowirBOROWSKI1260,07
   SP / POL / mare / 1997 / Carrera D'Adriers / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
45PARADA (201)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK1889,56
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 BROKAT (179)MartynaBRYLL (JM.1994)Elim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Czardasz / Bibika\ Antokol
   - / Martyna Bryll
    JUKS Bryllandia Witaszyce
 CARITA (123)SoniaBARAŃSKAElim.
   
   
    KJ ,,Europejczyk" Rogoźno
 GRAND RESORT (41)AgataSZYMONIAKRez.
   SP / POL / gelding / 2001 / Contender Son / Grana\ Grisbi
   - / Piotr Zakrzewski
    LKS Sokół SJ Kunowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
48
Ukończyło koni
45
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W. Smudziński, J. Limanowski, I. Pawlaczyk-Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 23-25 kwietnia 2010 r.
Wydruk: 2010-04-25 18:07:34
9 - N
Data: 2010-04-25
HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - N -zwykły - Runda Otwarta -Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GRAND RESORT (41)AgataSZYMONIAK046,10450 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Contender Son / Grana\ Grisbi
   - / Piotr Zakrzewski
    LKS Sokół SJ Kunowo
2NOUGATINO V.G.Z (3)JanCHRZANOWSKI048,91350 PLN
   - / BEL / gelding / 2004 / Nelson Z / Ulena v.g.\ Heartbreaker
   - / Jan Chrzanowski
    Bez przynależności klubowej
3A'VOLTAIRE (196)HubertLUDWICZAK049,72200 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Voltaire / Aisza\Regen
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
4CASSIO (24)MarekLEWICKI050,39150 PLN
   - / - / - / 2005
   - / Chełstowski
    KJ Czahary Pogorzelica
5NEO (16)EsteraSZELĄG055,53100 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Luron / Naira
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
6GLORIA (55)AngelikaOJCZENASZ057,5450 PLN
   
   
    Bez przynależności klubowej
7ABIGEJ (23)MarekLEWICKI060,1050 PLN
   - / - / - / 2005
   - / Chełstowski
    KJ Czahary Pogorzelica
8LEPANTINO L (82)MartynaPTAK (J.1993)061,2050 PLN
   HOLST. / RFN / stallion / 1997 / Lord Lepanto / ElniaII\Alcatraz
   - / KJ Alexander
    KKJ Sawanna Konin
9QUINARUS (83)LeszekWARZECHA062,3450 PLN
   
   
    Bez przynależności klubowej
10GAYALL (59)JacekBUCKI062,3750 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
11GOLDIKA (142)UladzimirMARSHENIUK062,69
   
   
    KJ Bonin
12--13MALAGA (77)BartoszKRÓLIK (JM.1994)062,76
   SP / POL / mare / 2003 / Czumak / Madera\Empik
   - / Bartosz Królik
    Bez przynależności klubowej
12--13LAMPART (6)GabrielaBIEDKA (J.1993)062,76
   xo / POL / stallion / 2002 / Arcus / Lambda\ Campetot
   SK Walewice / Iga Biedka
    KJS ,,Jako" Jarantów
14SUNDAY (46)EwelinaDULEWICZ065,15
   HOL. / GER / - / 2002 / Conteur / Naomi\ Corrado I
   
    KKJ Sawanna Konin
15GOLDIK GIRL (110)KarolinaFRAGSTEIN065,62
   OLD. / GER / - / 2003 / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Danuta Czajkowska
    UKS Podkowa Moryń
16HILTON B (14)ŁukaszBRZÓSKA066,28
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
17SALVATOR M (73)TomaszKUMOREK448,30
   SP / POL / gelding / 2004 / Sokrates / Samarkanda P
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
18CROSS (140)UladzimirMARSHENIUK454,62
   
   
    KJ Bonin
19MANTUA (65)MarcinBĘTKOWSKI455,28
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
20MARCO (164)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)461,37
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
21GRAS F (178)MartynaBRYLL (JM.1994)463,55
   SP / POL / gelding / 2004 / Casaretto L / Gracja\ Grando
   - / Krzysztof Bryll
    JUKS Bryllandia Witaszyce
22GRENADIER (95)MateuszKRZYŻOSIAK465,10
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
23ANDIAMO (54)AngelikaOJCZENASZ466,31
   
   
    Bez przynależności klubowej
24QUELLER RNF (105)PiotrFRAGSTEIN570,33
   HOLSZT. / GER / stallion / 2003 / Quebec / Legenda VII\ Corrado
   - / SK Bielin
    UKS Podkowa Moryń
25HIMALAJUS (53)AngelikaOJCZENASZ570,62
   
   
    Bez przynależności klubowej
26DRACENA (11)PaulinaZIELIŃSKA (J.1992)849,49
   SP / POL / mare / 1996 / Orkisz / Drama
   - / Krzysztof Zieliński
    KJ Leśna Podkowa Damaszka
27BRONCO VAN DE VELDMOLEN (120)MaciejCHARLIŃSKI854,36
   
   
    LKJ Abaria Iwno
28GATSBY 144 (94)JakubKRZYŻOSIAK855,92
   HANN / GER / gelding / 1997 / Graf Grannus / Grandola
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
29HAWANA (5)MichałAIBIN859,75
   SP / POL / mare / 2004 / Qumball / Heroina
   - / Michał Albin
    Bez przynależności klubowej
30MODELKA (157)RomanBARTKOWIAK863,95
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
31ZALOUBET K (106)PiotrFRAGSTEIN971,03
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Taloubetz / Janneke\ Burgraf
   - / SK Bielin
    UKS Podkowa Moryń
32LUCKY L (182)JarosławSKRZYCZYŃSKI1257,75
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
33CALATO KAMA (186)KamilaKUŚMIERKOWSKA1386,95
   HOLST. / GER / stallion / 2004 / Calato / Noblesse II
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
34ILONUS (113)WaldemarROGOWSKI1577,25
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
35GOLDIKA (15)EsteraSZELĄG1578,67
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
36GRANELLA II (64)MarcinBĘTKOWSKI24100,90
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Luron / Grafika\ Alexus II
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 CAMPARI F (125)ArkadiuszFIMMEL (J.1992)Elim.
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 BROKAT (179)MartynaBRYLL (JM.1994)Rez.
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Czardasz / Bibika\ Antokol
   - / Martyna Bryll
    JUKS Bryllandia Witaszyce

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
38
Ukończyło koni
36
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W. Smudziński, J. Limanowski, I. Pawlaczyk-Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 23-25 kwietnia 2010 r.
Wydruk: 2010-04-25 18:07:36
10 - C
Data: 2010-04-25
HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - C - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - Tabela A; Art. 269.5
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DUX (158)RomanBARTKOWIAK4448,87400 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2REMBRAND (151)ŁukaszTROSZCZYŃSKI4048,29300 PLN
   Mecklenburger / GER / gelding / 2000 / Romulus / Cindy II\ Carprilli
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3CARDINIO KAMA (187)KamilaKUŚMIERKOWSKA4054,07200 PLN
   Holszt. / GER / gelding / 2002 / Cardino / Kima\ Contender
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
4AGA (26)RenataWÓJCIK3774,95100 PLN
   - / - / mare / 2001 / Elvis / Albertina\ Aloube Z
   
    GLKS Osielsko
5GIORGIO (91)MałgorzataCIESIELSKA3660,68100 PLN
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
6ELTORO (129)WojciechSZESZYCKI3661,72
   
   
    LZS Lech Gniezno
7CAMPARI F (125)ArkadiuszFIMMEL (J.1992)3555,79
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
8BACARDI (45)EwelinaDULEWICZ3476,81
   SP / POL / - / 2001 / Largo / Bajka\ Borodino
   
    KKJ Sawanna Konin
9WINDSOR (72)TomaszKUMOREK3350,18
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Melchiob / Nilli Van Met
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
10ARKO S (127)WojciechSZESZYCKI3255,50
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
11QUITANA (97)MaciejGUŻKOWSKI3159,27
   
   
    KJ ,,Contendros" Barlinek
12CITTENZER (87)DawidRAKOCZY2966,86
   BAW / GER / stallion / 2004 / Con Capitol / Vanessa
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
13STOKBROENS CAMARO - STAR (147)ŁukaszTROSZCZYŃSKI2663,60
   Danisches WB / DEN / - / 2002 / Bogelys Camaro / Turner\ Weltloewe
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
14GRANIT (28)RenataWÓJCIK22103,37
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
15SEGURA (56)AngelikaOJCZENASZ2176,03
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Solina\Lombard
   - / Martyna Kisielewska
    Bez przynależności klubowej
16CAPRIOLAND (38)BarbaraKOLLAR (J.1992)478,74
   Saks. / GER / stallion / 2000 / Caprisio / Landrose
   - / Jolanta Kollar
    Stowarzyszenie Agro Aves Gajewniki
 GOLD CARETINO (8)DanielWIELICZKOElim.
   SP / POL / gelding / 2004 / Caretino K / Galacja\ Garantie
   - / Daniel Wieliczko
    Bez przynależności klubowej

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
64
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W. Smudziński, J. Limanowski, I. Pawlaczyk-Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 23-25 kwietnia 2010 r.
Wydruk: 2010-04-25 18:07:38
11 - C1
Data: 2010-04-25
HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - C1 -dwufazowy - Finał Małej Rundy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CALANDA (117)KrzysztofLUDWICZAK052,80018,651300 PLN
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
2CALMA (141)UladzimirMARSHENIUK051,64019,471000 PLN
   
   
    KJ Bonin
3PITAGORA (25)MarekLEWICKI054,94020,20700 PLN
   - / - / - / 2004
   - / Chełstowski
    KJ Czahary Pogorzelica
4CAMILLO SON (115)WaldemarROGOWSKI057,35020,21400 PLN
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
5OCEANE DU LIBAIRE (13)ŁukaszBRZÓSKA053,79020,39300 PLN
   S.F. / FRA / mare / 2002 / Diaman De Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    KS SJ Sokół Pniewy
6ALMINUS (184)JarosławSKRZYCZYŃSKI057,01021,06100 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
7FLY HAWAI (40)HannaROSZKIEWICZ051,28021,1450 PLN
   HANN / GER / mare / 2002 / Fly High / Amara\ Airport
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
8CASSINI KAMA (50)KamilaKUŚMIERKOWSKA056,70021,2750 PLN
   Holszt. / - / stallion / 2003 / Cassini I / Kaja IV
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
9RAINBOLL (148)ŁukaszTROSZCZYŃSKI057,91024,39
   HOLSZT / GER / - / 2003 / Ramiro'S S.II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
10DILMAR (27)RenataWÓJCIK058,69024,39
   SP / POL / stallion / 2003 / Maram / Dilejt\ Sofix
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
11KILER (109)KarolinaFRAGSTEIN055,23126,28
   SP / POL / gelding / 1998 / West / Karta\Dem
   - / Poitr Fragstein
    UKS Podkowa Moryń
12QUEEN (185)JarosławSKRZYCZYŃSKI054,23418,09
   SP / POL / mare / 2000 / Quirinus / Cybrola
   - / R.Jackiewicz
    KJ Agro-Handel Śrem
13OBSESJA (32)SławomirKACZMAREK054,18418,89
   SP / POL / mare / 2003 / Santos / Opcja\ Cabrol
   Stanisław Grygier / Wytwórnia Lodów WSG Sp. z o.o.
    KJ Jeziorki-Osieczna
14CONTENDOR (116)KrzysztofLUDWICZAK160,27
    / Contendro / Classic Girl
   - / Maciuszonek
    KJ Wechta Rosnówko
15VIA M (195)HubertLUDWICZAK450,50
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
16YOUNG LADY (114)WaldemarROGOWSKI452,86
   Hol. / GER / mare / 2000 / Cambridge / G-Christine\Carolus I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
17TOSCANIA (58)JacekBUCKI453,89
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Marino / Tosca\Tytan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
18MALAJKA (173)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK453,90
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
19HAKER (39)LeszekWARZECHA455,12
   SP / POL / gelding / 2003 / Landos I / Hinka
   - / Mirosław Gradecki
    Bez przynależności klubowej
20CASH (86)DawidRAKOCZY456,30
   HANN / GER / stallion / 1996
   
    KJ Profil Piła
21CHEYENNE 378 (128)WojciechSZESZYCKI456,96
   Holszt. / GER / mare / 1997 / Capitol / -
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
22GRACJA (93)JakubKRZYŻOSIAK458,54
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
23VASCOUEL (49)KamilaKUŚMIERKOWSKA459,27
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
24MARATON (146)ŁukaszTROSZCZYŃSKI459,88
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
25TAHAMORKA (98)MaciejGUŻKOWSKI855,72
   
   
    KJ ,,Contendros" Barlinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
350/150
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
60/26
Startowało koni
25
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W. Smudziński, J. Limanowski, I. Pawlaczyk-Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 23-25 kwietnia 2010 r.
Wydruk: 2010-04-25 18:07:40
12 - C1
Data: 2010-04-25
HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - C1 -zwykły z rozgrywką - Finał Rundy Juniorskiej - Tabela A; Art. 238.2.2
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1LEVIS F (126)ArkadiuszFIMMEL (J.1992)471,66034,17700 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
2LASKO (112)MaksymilianWECHTA (J.1993)473,06035,22600 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 1999 / Lennon / Badita I\ Capitol I
   
    KJ Wechta Rosnówko
3LEXUS (30)AgnieszkaSZUBERT (J.1993)469,92834,21400 PLN
   Westf. / GER / stallion / 2001 / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    LKJ Abaria Iwno
4AMBER 75 (31)AgnieszkaSZUBERT (J.1993)873,53
   - / GER / mare / 2002 / Laptop / Arielle
   - / Piotr Szubert
    LKJ Abaria Iwno
5EXPOSITA (111)MaksymilianWECHTA (J.1993)1987,33
   HOLSZT. / GER / mare / 1998 / Exkurs / Ida II\ Caletto I
   - / Wechta S.A.
    KJ Wechta Rosnówko
 LANDRAT L (10)PaulinaZIELIŃSKA (J.1992)Elim.
   HOLST. / GER / stallion / 2001 / Lordanos / Klische\Leonid
   - / Krzysztof Zieliński
    KJ Leśna Podkowa Damaszka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/6
Liczba skoków (Jumps)
14/7
Dystans (m)
460/260
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
79/45
Startowało koni
6
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


W. Smudziński, J. Limanowski, I. Pawlaczyk-Żak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 23-25 kwietnia 2010 r.
Wydruk: 2010-04-25 18:07:42
13 - CC1
Data: 2010-04-25
HUBERTUS 1.6.1.1 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - CC1 -zwykły z rozgrywką - Grand Prix - Tabela A; Art. 238.2.2
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1KONKRET 2 (119)KrzysztofLUDWICZAK072,96033,394000 PLN
   BRANDENBURG / GER / stallion / 1997 / Kolibri / Ulme\ Ussuri XX
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
2SIR ROBIN (71)TomaszKUMOREK075,57034,753000 PLN
   SP / POL / stallion / 1997 / Robin Zet 2 / Sankcja\Jantar
   - / Henryk Barda
    JKS Barda Szwadron Jankowice
3LEO (92)JakubKRZYŻOSIAK078,17036,112500 PLN
   SP/Holst. / GER / stallion / 1998 / Lennon / Zakonda\Lacapo
   - / W. John, S. Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
4DOMINIKA (61)JacekBUCKI073,88036,211500 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Le Voltaire / Delfina\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5VANDAMME (136)WojciechDAHLKE (J.1992)069,94438,33500 PLN
   KWPN / - / stallion / 2001
   
    BKS Kłos Budzyń
6IBIX (48)KamilaKUŚMIERKOWSKA469,99100 PLN
   SP / POL / gelding / 1999 / Winner / Iberia\Ilion
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
7LITTLE MAN 7 (181)JarosławSKRZYCZYŃSKI471,3975 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
8ROTMISTRZ (84)DawidRAKOCZY474,4475 PLN
   SP/Hol. / GER / stallion / 2000 / Ramirado / Hiazinthe/Carthago
   - / J. Cerba
    KJ Profil Piła
9UNISCO (22)MarekLEWICKI475,63
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Czahary Pogorzelica
10PANKRACY (85)DawidRAKOCZY476,92
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Pithagoras / Happy Lady
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
11ARIST 0006 (149)ŁukaszTROSZCZYŃSKI579,14
   Sachs. Reitpferd / GER / - / 1998 / Animo / Freya\ Donator 1382
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
12BOLIWIA (118)KrzysztofLUDWICZAK873,45
   SP / POL / mare / 2002 / Elvis / Brenda\ Farn
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
13PIKOTKA (20)MatyldaIGLIKOWSKA874,91
   SP / POL / mare / 2001 / Lavendel / Persona
   - / Alicja Iglikowska
    Pomorska Liga Jeździecka
14MAILUNDS QUINTANA - STAR (150)ŁukaszTROSZCZYŃSKI982,44