Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2009/2010

Jaszkowo, 23-25 października 2009 r.
Wydruk: 26-10-2009 09:09:20
1 - N
Data: 23-10-2009
HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - N -dwufazowy - Runda Otwarta - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ENZO III (226)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)035,34023,91250 PLN
   - / - / gelding / 1997
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
2AVATAR-S (170)MściwojKIECOŃ042,40024,99200 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
3TUTTI FRUTTI (177)MarzenaCHOCIEJ040,13025,01150 PLN
   - / POL / gelding / 2000 / Walor / Titania\Navajo
   - / M. Głodowski
    JKS Tornado Szczecin
4ABIGAIL 63 (95)ZofiaDZIEWOLSKA037,28025,12100 PLN
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
5OKTAWIA (154)IreneuszGANCARZ039,89025,79100 PLN
   
   
    KJ Absolut
6QUINCY 93 (229)MichałKUBIAK043,41025,9650 PLN
   
   
    SKJ Mierzeszyn Sylwia Szczęsna
7GODER (141)AgnieszkaKUSMAN038,21026,2250 PLN
   WLKP / POL / stallion / 1997 / Oder / Gietka
   - / Jerzy Ejma
    Niezrzeszona
8LIDER (259)AntoniCHŁAPOWSKI042,00026,6250 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9WANTUS-V (91)KatarzynaWYGAS043,53027,1410 PLN
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Caesar vd Helle / Thesaura vh
   - / Katarzyna Wygas
    Niezrzeszona
10COLOMBO (117)AdamNICPOŃ042,00028,1610 PLN
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
11UDOLA B (199)MarcinBĘTKOWSKI041,99028,1910 PLN
   
   
    JKS Fer-Więckowice
12L-CARDAN (160)KatarzynaUCHWAT043,98028,3810 PLN
   SP / POL / stallion / 2003 / Carbid / -
   - / Roman Roszkiewicz
    JKS Pogórze
13LALLIJA (198)AgataMIZGIER (J.1992)040,49028,5210 PLN
   Westf. / GER / mare / 2002 / Lacantus / Dessina\ Debutant
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
14LACOMME (274)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)038,52032,1910 PLN
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
15TIGRA (189)AnnaSZCZEŚNIAK042,34032,4310 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / Caletto's Son / Toga\Lansjer
   - / SK Racot
    KJ Gołębin Stary
16COLETT (13)MagdalenaPODSIADŁY037,52032,5510 PLN
   HANN / GER / mare / 2002 / Contendro I / Lastrada/ Lafonta
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
17TOP FARMS CETUS (187)KatarzynaWITKOWSKA040,36033,5410 PLN
   SP / POL / stallion / 2003 / Eliot / Cenzura
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
18A'VOLTAIRE (175)HubertLUDWICZAK035,91033,9210 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Voltaire / Aisza\Regen
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
19LIMOGE 3 (122)AlicjaGRYGIER042,90034,8110 PLN
   HANN / GER / mare / 2002 / Lux / Golden Girl\ Graf Grannus
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
20CARLOS (235)TheaDOUGAN045,06034,8810 PLN
   
   
    Niezrzeszona
21HOKUS (66)GrzegorzPSIUK046,11035,0310 PLN
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
22GOLDIK GIRL (120)KarolinaFRAGSTEIN044,11035,5810 PLN
   OLD. / GER / - / 2003 / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Danuta Czajkowska
    UKS Podkowa Moryń
23EUFORIA (172)NawojkaKIECOŃ (J.1992)043,09035,8710 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / Eskudo / Ambari
   - / Rinaldo Kiecoń
    LUKS Nysa Gubin
24KWAZAR (139)MariuszKLENIUK043,75036,9910 PLN
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
25FAWORYT (136)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK044,07037,0510 PLN
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
26FANTASTIC (246)AntoniSTRZAŁKOWSKI (JM.1993)042,53037,1410 PLN
   Branden. / GER / gelding / 2000 / Flores / Diana\Damour
   - / Jan Waga
    KJ Strzała Krubiczew
27CASSINI KAMA (272)KamilaKUŚMIERKOWSKA046,60037,4410 PLN
   Holszt. / - / stallion / 2003 / Cassini I / Kaja IV
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
28FELINI (94)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)043,95037,49
   SP / POL / stallion / 2002 / Luron / Fanta
   - / SO Sieraków Wlkp. Sp. z o.o.
    LKJ Abaria Iwno
29RAINBOLL (254)ŁukaszTROSZCZYŃSKI045,01037,59
   HOLSZT / GER / - / 2003 / Ramiro'S S.II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
30SUBIEKT (87)JoannaCEBULAK043,00037,85
   
   
    JKS Pogórze Glinnik
31GIORGIO (166)RobertUCHWAT043,51037,86
   
   
    JKS Pogórze
32MALMO (70)MichałRYNOWIECKI044,80038,69
   Wlkp. / POL / stallion / 1995 / Pigmalion / Maladetta\ Arianin
   - / SO St. Gdański
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.
33VASCOUEL (111)KamilaKUŚMIERKOWSKA043,54039,54
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
34DARK CARETINO (123)AlicjaGRYGIER044,96039,89
   Westf. / GER / stallion / 2003 / Caretino / Dark Monn\ Danenkonig
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
35DILMAR (239)RenataWÓJCIK045,26039,99
   SP / POL / stallion / 2003 / Maram / Dilejt\ Sofix
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
36GRACJA (155)JakubKRZYŻOSIAK047,48041,46
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
37LITTLE KEMM (11)LeszekGRAMZA046,87041,89
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
38LADYKRACHER 8 (153)MichałTYSZKO046,0944,25
   
   
    TKJ Garbówek
39DUX (256)RomanBARTKOWIAK041,60423,53
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
40TOP FARMS VIVARO (188)RafałCHOYNOWSKI041,14427,27
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Lester / Zermie
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
41LEXUS (200)MarcinBĘTKOWSKI043,08430,60
   Westf. / GER / stallion / 2001 / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   
    JKS Fer-Więckowice
42ZIEZO BALIA (216)KrzysztofTARASEK043,31433,35
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Marlon / Ibalia\Nimmerdoor
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
43PARLANDO (234)EmmaSANDERSON040,94433,55
   WESTF / GER / stallion / 1998 / Popcorn / Waldfee\ Windesi
   - / Marek Janicki
    Sopocki KJ
44ROXAVEL (5)AndrzejGŁOSKOWSKI045,75433,70
   PKSP / POL / stallion / 2003 / Aravel Waro / Roxana Waro\ Robin II Z
   - / SO Bogusławice
    BKJ Bogusławice
45ILMER (35)MałgorzataMUCHA040,30433,98
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
46GALON (218)BeataSZUBER041,06435,36
   SP / POL / stallion / 2002 / Ewerest / Gaja\ Orly
   
    KJ Bachmat Wrocław
47ASTERIX (85)AleksandraCEBULAK041,25435,53
   SP / POL / gelding / 2001 / Elvis / Ajanta\Aloube Z
   - / Janusz Cebulak
    JKS Pogórze Glinnik
48ZIMBA (76)ŁukaszPRZYBYLSKI (JM.1993)041,22437,76
   - / POL / mare / 2004 / Karandasj / Tessa\ Quidam
   
    Stow. Jeździeckie Baborówko OSSM Drzonków
49ZALAMERO (210)WojciechDAHLKE (J.1992)043,63439,17
   
   
    BKS Kłos Budzyń
50FLAMENCO (132)JuliaNALEPA (JM.1995)045,46440,02
   HANN / GER / gelding / 2002 / Fly High / Cualite
   - / Roman Roszkiewicz
    Warszawski KJ
51QUEBEC (197)PiotrLIPIŃSKI045,05441,25
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
52BIEGACZ (6)AndrzejGŁOSKOWSKI046,69442,08
   xo / POL / stallion / 2003 / Top Gun / Bieżnia
   - / SO Bogusławice
    BKJ Bogusławice
53JULIEN (125)DorotaKLIMECZKO045,04543,86
   
   
    JKS Czanki Międzyrzecze
54WHIN WHIN WH (273)DawidKUBIAK040,84826,69
   KWPN / NED / stallion / 2003 / Phin Phin / Sanik\ Calvados
   - / Maciej Gałkiewicz
    SKJ Mierzeszyn Sylwia Szczęsna
55JUSTE MILIEU (49)IzabelaPRZERADOWSKA037,99838,42
   SP / POL / mare / 1999 / Marino / Jugosławia\ Justin Damiro
   - / Natalia Stopa
    KJ Piaseczno SJ Poster
56CARDINIO KAMA (114)KamilaKUŚMIERKOWSKA043,38842,05
   Holszt. / GER / gelding / 2002 / Cardino / Kima\ Contender
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
57WILOT M (213)KrystianOGRABEK041,97Elim.
   
   
    BKS Kłos Budzyń
58STOKBROENS CAMARO - STAR (251)ŁukaszTROSZCZYŃSKI044,09Rez.
   Danisches WB / DEN / - / 2002 / Bogelys Camaro / Turner\ Weltloewe
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
59WOOLD (18)NinaWANDEL047,19Rez.
   KWPN / NED / stallion / 2003 / Pythagoras / Jezwyggy
   - / Nina Wandel
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
60LUKSOR (263)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)437,45
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
61VIA M (173)HubertLUDWICZAK438,15
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
62JORK (109)TomaszMIŚKIEWICZ (J.1992)438,74
   
   
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
63MARKIES V (77)MałgorzataKOWALA (JM.1993)439,18
   KWPN / NED / stallion / 1994 / Quidam / Qubha\ Voltaire
   
    ZKS Drzonków
64CAMARO (96)ZofiaDZIEWOLSKA439,24
   Maklenburska / - / stallion / 2001 / Cabrol Amicor / Lakara
   
    LKJ Abaria Iwno
65FORTUNA (64)MonikaSTELMACH440,18
   - / - / mare / -
   - / Monika Stelmach
    KKJ Kielce
66NOBEL DU FOREST (228)MichałKUBIAK440,25
   
   
    SKJ Mierzeszyn Sylwia Szczęsna
67PRIMUS MAJUS POLONUS (143)ZuzannaŁUKASIAK (J.1991)440,45
   SP / POL / gelding / 2000 / Romantiker / Picara
   - / Wiesława Liedtke
    SKJ Młyńska Struga
68ANIMO W (86)JoannaCEBULAK440,55
   
   
    JKS Pogórze Glinnik
69HEBAN (185)OlgaMOŻEJKO441,81
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Bujak / Herwana
   - / M. Szcześniak
    KJ Gołębin Stary
70CHITA (164)KrzysztofPOMIANKOWSKI442,13
   
   
    JKS Pogórze
71PARDOES G (131)UrszulaKALICIŃSKA (JM.1996)442,19
   KWPN / NED / gelding / 1997 / In Doctro / Dynamite
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
72GUBIN (38)MirosławUBERNA442,41
   xo / POL / gelding / 1991 / Łowicz / Gumka\Szafir
   - / Mirosław Adam Uberna
    ZKS Drzonków
73BAJADERA (236)AleksandraCHOTNICKA442,56
   SP / POL / mare / 2001 / Sofix / -
   - / Dariusz Miśkiewicz
    UKS Kluczek Perzanowo
74CASIUS PG (4)StanisławPRZEDPEŁSKI442,60
   SP / POL / stallion / 2002 / Calderon / Pousette Z
   - / Remigiusz Makowski
    KS Garo Zaborów
75PIN-QUINN (190)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)442,89
   OLD / GER / mare / 2001
   - / Jacek Kosow
    Stow. Jeździeckie Baborówko
76TANGO (93)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)442,95
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Ewa Stachowiak
    LKJ Abaria Iwno
77ZEFIR (180)CezaryKALINOWSKI (JM.1993)443,46
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
78LUCKY L (149)JarosławSKRZYCZYŃSKI444,27
   
   
    KJ Absolut
79--80LOVER (179)CezaryKALINOWSKI (JM.1993)444,65
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
79--80GRENADIER (270)MateuszKRZYŻOSIAK444,65
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
81REMBRAND (253)ŁukaszTROSZCZYŃSKI445,37
   Mecklenburger / GER / gelding / 2000 / Romulus / Cindy II\ Carprilli
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
82LARGO (255)ŁukaszTROSZCZYŃSKI445,41
   Old. / GER / gelding / 1999 / Levantos I / Farina\ Fernal
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
83MODELKA (267)RomanBARTKOWIAK445,53
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
84SCAYA (133)KrzysztofRETKA (JM.1993)445,64
   
   
    Warszawski KJ
85AMARANTHUS (116)AdamNICPOŃ445,93
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
86MAXIMA (257)RomanBARTKOWIAK447,78
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
87MOZART (100)PawełPIĄTKOWSKI449,66
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / My Will / Morena\Mapnik
   - / Stanisław Sikorski
    KJ Equus Węgrzce
88LEVINSON (97)AleksandraWIĘCKOWSKA (JM.1994)554,78
   
   
    Niezrzeszona
89MAXIMUS (231)DawidKUBIAK659,29
   
   
    SKJ Mierzeszyn Sylwia Szczęsna
90DOMINIKA (101)PawełPIĄTKOWSKI763,17
   SLOV TEP / SVK / mare / 1997 / Rosenthal / Doris\ Alarm VI-31
   - / Paweł Piątkowski
    KJ Equus Węgrzce
91PHANTOM (126)KarolinaWITNICKA763,57
   
   
    JKS Czanki Międzyrzecze
92AHLERT (144)HubertLUDWICZAK838,19
   OLD. / GER / gelding / 2000 / Accorado / Rheingold
   - / Patrycja Dziewolska
    GLKS Sokół Damasławek
93POLONIA (181)PiotrKALINOWSKI839,08
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
94SAM-SAM (14)AmandaPIETRZAK (J.1991)839,27
   KWPN / NED / gelding / 1999 / Indorado / Jodessa
   - / Sławomir Pietrzak
    SJ Bierzewice
95R'SECRET LOVE PG (192)MarcinKUCZMARSKI839,82
   
   
    Niezrzeszony
96LORETTO (261)AntoniCHŁAPOWSKI840,79
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
97RABIATELLA (178)MarzenaCHOCIEJ841,06
   SP / POL / mare / 1999 / Rabiates Turbud Z / Dioda\Makart
   - / M.Głodowski
    JKS Tornado Szczecin
98KOLIBER (262)AntoniCHŁAPOWSKI851,86
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
99BIAŁY BÓR (221)GrzegorzKUBIAK864,43
   SP / POL / stallion / 2000 / Top Gun / Baskonia\ Judex
   - / Robert Wiszowaty
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
100CALIPSO DU MESNIL (204)TomaszGAŁCZYŃSKI1162,14
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
101SKARTO (39)MirosławUBERNA1979,28
   
   
    ZKS Drzonków
102ARAGANO (275)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)2154,99
   Deutsches Reitpony / GER / stallion / 2003 / Aragon N / Laura\ Bouquet
   - / K. Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec
 SUMAK (103)KatarzynaKUCHEJDAElim.
   SP / POL / gelding / 2001 / Carbid / Surprise\ Sao Paulo
   - / Roman Roszkiewicz
    KJ Equus Węgrzce
 ZWEMMER (67)GabrielGŁUSEKElim.
   KWPN / NED / gelding / 2004
   
    Niezrzeszony
 HARTELLA (186)MariaNOWICKAElim.
   Wlkp. / POL / mare / 1998 / Calettos SON / Harda
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
 DROSSINI (191)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)Elim.
   HOLSZT / - / gelding / 1996
   
    Stow. Jeździeckie Baborówko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
7/5
Liczba skoków (Jumps)
8/5
Dystans (m)
280/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
52/43
Startowało koni
106
Ukończyło koni
102
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2009/2010

Jaszkowo, 23-25 października 2009 r.
Wydruk: 26-10-2009 09:10:04
2 - C
Data: 23-10-2009
HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - C -dwufazowy - Mała Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1SPOT (161)SławomirUCHWAT044,36024,79500 PLN
   HANN / GER / gelding / 1999 / Sao Paulo / Genda
   - / Roman Roszkiewicz
    JKS Pogórze
2ADMIRAŁ (162)SławomirUCHWAT045,32025,50350 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Ambaras / Ajaka
   - / Dubiel Witold
    JKS Pogórze
3WIKTOR (171)MściwojKIECOŃ045,18025,69250 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
4MISTER DU LIBAIRE (41)ŁukaszBRZÓSKA041,52025,94100 PLN
   SF / FRA / stallion / 2000 / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
5CAMILLO SON (29)WaldemarROGOWSKI046,29026,15100 PLN
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
6SATURDAY (2)ŁukaszJOŃCZYK044,88026,2550 PLN
   KWPN / NED / mare / 1999 / Animo / Jolie
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
7LAZUR (80)MarcinPAKUŁA043,89026,5750 PLN
   SP / POL / stallion / 2003 / Elliot / Luda\ Parnik
   - / SK Bielin
    LKJ Chersoń Bielin
8GAYALL (56)JacekBUCKI041,41026,8750 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
9SINA 355 (233)GrzegorzKUBIAK045,82026,8715 PLN
   SP / IRL / mare / 1999 / Amiro / Lady Hilda
   - / K.Tryliński
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
10GRAND CANYON (108)TomaszMIŚKIEWICZ (J.1992)042,98028,5915 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 2000 / Jeger / Gawenda
   - / Emilia Kaszubowska
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
11FANTAZJA (183)KrzysztofMAZUR043,34030,1615 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Fala
   - / K.Mazur, O.Jechna
    CWKS Legia Warszawa
12WANTUS-V (91)KatarzynaWYGAS044,08030,5315 PLN
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Caesar vd Helle / Thesaura vh
   - / Katarzyna Wygas
    Niezrzeszona
13CARPIANO (215)KrzysztofTARASEK043,38031,0415 PLN
   Holst. / - / - / 2002 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
14LEGOLAS V (150)MichałTYSZKO043,05031,0715 PLN
   
   
    TKJ Garbówek
15OKTAWIA (154)IreneuszGANCARZ042,74031,1215 PLN
   
   
    KJ Absolut
16TATJANA (17)NinaWANDEL045,12032,3715 PLN
   KWPN / NED / mare / 2000 / Voltaire / New Milion
   - / Nina Wandel
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
17ORDAN (222)PaulinaMALINOWSKA046,81032,6915 PLN
   SP / POL / stallion / 1999 / Lombardo / Orchidea\Ajax
   - / Aleksandra i Zbigniew Płatos
    KJ Szumawa Bobrowiec
18LITTLE KEMM (11)LeszekGRAMZA048,09034,4415 PLN
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
19LANCELOT (248)RadosławZALEWSKI045,33034,6315 PLN
   - / POL / gelding / 2002 / Elwis / Luna\ Lombard
   
    WKJ Lublin
20RIVALDO PG (165)RobertUCHWAT048,19035,1515 PLN
   
   
    JKS Pogórze
21KWAZAR (139)MariuszKLENIUK046,06035,1915 PLN
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
22IMEQUYL (7)AndrzejGŁOSKOWSKI049,72035,5815 PLN
   SP / POL / stallion / 1999 / Luron / Iluzja\Len
   - / SO Bogusławice
    BKJ Bogusławice
23GOLDIK GIRL (120)KarolinaFRAGSTEIN046,49146,8415 PLN
   OLD. / GER / - / 2003 / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Danuta Czajkowska
    UKS Podkowa Moryń
24KILER (119)PiotrFRAGSTEIN047,07427,1115 PLN
   SP / POL / gelding / 1998 / West / Karta\Dem
   - / Poitr Fragstein
    UKS Podkowa Moryń
25TOP FARMS VIVARO (188)RafałCHOYNOWSKI045,22427,3415 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Lester / Zermie
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
26DIALEKTYKA (163)SławomirUCHWAT045,42428,1315 PLN
   
   
    JKS Pogórze
27CENTURIA (107)TomaszMIŚKIEWICZ (J.1992)043,42428,5515 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Mazzel / Celtika
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
28ALCATRAZ (33)BeataSTRZAŁKOWSKA043,79428,5515 PLN
   
   
    KJ Cavallo Bonin
29CARAVELLA (258)AntoniCHŁAPOWSKI044,60429,3215 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
30QUINCY 93 (229)MichałKUBIAK042,97429,4515 PLN
   
   
    SKJ Mierzeszyn Sylwia Szczęsna
31VIA M (173)HubertLUDWICZAK042,50430,0615 PLN
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
32ULLA V.D. HEYDEHOEK (219)BeataSZUBER044,27431,8015 PLN
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
33VLORET B (59)KrzysztofMIKOŁAJCZAK044,69431,95
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
34FAWORYT (136)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK045,63433,16
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
35STOKBROENS CAMARO - STAR (251)ŁukaszTROSZCZYŃSKI045,72434,15
   Danisches WB / DEN / - / 2002 / Bogelys Camaro / Turner\ Weltloewe
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
36LEXUS (200)MarcinBĘTKOWSKI043,71752,43
   Westf. / GER / stallion / 2001 / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   
    JKS Fer-Więckowice
37BOLERO DE RAVEL (43)IzabelaZMYSŁOWSKA040,78826,90
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    JKS Tornado Szczecin
38L-CARDAN (160)KatarzynaUCHWAT046,27831,15
   SP / POL / stallion / 2003 / Carbid / -
   - / Roman Roszkiewicz
    JKS Pogórze
39SOBIESKI AMBROSIO (223)PaulinaMALINOWSKA044,75834,39
   Old. / GER / gelding / 1996 / Acord II / Prinzess
   - / K. Tryliński
    KJ Szumawa Bobrowiec
40SIONS STAR (104)JacekBOBIK043,76946,80
   
   
    LKS Dragon Nowielice
41SAM-SAM (14)AmandaPIETRZAK (J.1991)041,021049,80
   KWPN / NED / gelding / 1999 / Indorado / Jodessa
   - / Sławomir Pietrzak
    SJ Bierzewice
42MALMO (70)MichałRYNOWIECKI044,381551,27
   Wlkp. / POL / stallion / 1995 / Pigmalion / Maladetta\ Arianin
   - / SO St. Gdański
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.
43CALGARY (167)MściwojKIECOŃ045,51Elim.
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
44R.S. LORELEI (152)MichałTYSZKO046,74Elim.
   
   
    TKJ Garbówek
45CAMARO (96)ZofiaDZIEWOLSKA040,97Rez.
   Maklenburska / - / stallion / 2001 / Cabrol Amicor / Lakara
   
    LKJ Abaria Iwno
46JASPIS (20)JoannaROSICKA042,62Rez.
   SP / POL / stallion / 1997 / Winner / Jasełka\Dipol
   - / Lucyna Chrzanowska
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
47SALVO GOOSBY (9)LeszekGRAMZA045,52Rez.
   KWPN / NED / stallion / 1999 / Indorado / K-Elipse\Calvados
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
48CANDILLO'S BOY (121)AlicjaGRYGIER046,38Rez.
   HOLST / GER / gelding / 2000 / Candillo / Partie\Lido
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
49COTTON CLUB (30)MonikaLUBISZEWSKA440,56
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
50IBIX (112)KamilaKUŚMIERKOWSKA441,57
   SP / POL / gelding / 1999 / Winner / Iberia\Ilion
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
51JORK (109)TomaszMIŚKIEWICZ (J.1992)441,98
   
   
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
52JUSTE MILIEU (49)IzabelaPRZERADOWSKA442,27
   SP / POL / mare / 1999 / Marino / Jugosławia\ Justin Damiro
   - / Natalia Stopa
    KJ Piaseczno SJ Poster
53DUX (256)RomanBARTKOWIAK442,39
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
54WIANKA (201)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)442,62
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Skaleń / Wiktoria
   - / Andrzej Rakowski
    JKS Fer Więckowice
55TOP FARMS CETUS (187)KatarzynaWITKOWSKA442,78
   SP / POL / stallion / 2003 / Eliot / Cenzura
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
56UKELLINA (168)MściwojKIECOŃ442,94
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
57COLETT (13)MagdalenaPODSIADŁY442,98
   HANN / GER / mare / 2002 / Contendro I / Lastrada/ Lafonta
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
58ILMER (35)MałgorzataMUCHA443,48
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
59SUBIEKT (87)JoannaCEBULAK443,64
   
   
    JKS Pogórze Glinnik
60NOBEL DU FOREST (228)MichałKUBIAK443,69
   
   
    SKJ Mierzeszyn Sylwia Szczęsna
61URIAS (68)GabrielGŁUSEK444,28
   KWPN / NED / gwlding / 2001 / Indoctro / Ebilithya\ Ramiro Z
   
    Niezrzeszony
62YOUNG LADY (23)KrzysztofLUDWICZAK444,43
   Hol. / GER / mare / 2000 / Cambridge / G-Christine\Carolus I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
63CASIUS PG (4)StanisławPRZEDPEŁSKI444,71
   SP / POL / stallion / 2002 / Calderon / Pousette Z
   - / Remigiusz Makowski
    KS Garo Zaborów
64MALAJKA (135)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK444,91
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
65OLIVIA 108 (37)MonaKLARKOWSKA445,06
   Hol. / GER / mare / 1999 / Chambertin / Bolivia I\ Landgraf I
   - / Jerzy Zadrożny
    SKJ Sopot
66WILOT M (213)KrystianOGRABEK445,10
   
   
    BKS Kłos Budzyń
67CALIPH L (16)DinaZAWADZKA445,33
   SP / POL / gelding / 2000 / Corleone / Lascala\ Land Prinz
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
68BACHUS (12)TomaszGAŁCZYŃSKI445,58
   SP / POL / stallion / 2000 / Louis / Brema\Tabun
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
69CASANDRA (214)KrzysztofTARASEK445,65
   OLD / GER / mare / 2001 / Lord Pezi / Cassina\Zeus
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
70KARTEL (58)KrzysztofMIKOŁAJCZAK445,67
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia\ Mangan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
71LADYKRACHER 8 (153)MichałTYSZKO445,72
   
   
    TKJ Garbówek
72LARRON (31)BeataSTRZAŁKOWSKA445,87
   Hol. / - / stallion / 2001 / Lancer II / My Lady VI\ Linaro
   
    KJ Cavallo Bonin
73DENTON (113)KamilaKUŚMIERKOWSKA445,93
   SP / POL / gelding / 1997 / Tik Tak / Drumla\Lawin
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
74LIMOGE 3 (122)AlicjaGRYGIER445,99
   HANN / GER / mare / 2002 / Lux / Golden Girl\ Graf Grannus
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
75CARDINIO KAMA (114)KamilaKUŚMIERKOWSKA446,11
   Holszt. / GER / gelding / 2002 / Cardino / Kima\ Contender
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
76CALANDA (22)KrzysztofLUDWICZAK446,18
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
77MILADY (48)AntoniTOMASZEWSKI446,20
   - / - / mare / 2003 / Lawendel / Mila
   - / Jacek Dobrowolski
    JKS Equita Warszawa
78HOKUS (66)GrzegorzPSIUK446,42
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
79ARIST 0006 (250)ŁukaszTROSZCZYŃSKI446,43
   Sachs. Reitpferd / GER / - / 1998 / Animo / Freya\ Donator 1382
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
80GRANIT (207)RenataWÓJCIK446,60
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
81BY THE WAY (142)ZuzannaŁUKASIAK (J.1991)447,16
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Bafuria
   - / Zuzanna Łukasiak
    SKJ Młyńska Struga
82COLOMBO (117)AdamNICPOŃ447,37
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
83MARATON (252)ŁukaszTROSZCZYŃSKI447,81
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
84GRACJA (155)JakubKRZYŻOSIAK448,28
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
85PITAGORAS (46)MarekLEWICKI448,56
   - / - / - / 2003
   
    KJ Czahary Pogorzelica
86DARK CARETINO (123)AlicjaGRYGIER448,62
   Westf. / GER / stallion / 2003 / Caretino / Dark Monn\ Danenkonig
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
87GREAFIN (174)HubertLUDWICZAK450,23
   HAN / GER / mare / 1999 / Graf Top / H. Palienessa
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
88CORRERO (32)BeataSTRZAŁKOWSKA553,97
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Claudio / Finja XIII\Contender
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
89DYNASTAR (146)DanielWIELICZKO841,11
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Czyniec / Darima
   - / Zenon Makowski
    LUKS Nysa Gubin
90SONATA (47)MałgorzataCISZEK-LEWICKA841,71
   SP / POL / mare / 1994 / Sydan / Strzyba\Baby
   - / PHZ AgroPol
    KJ Czahary Pogorzelica
91FORTUNA (64)MonikaSTELMACH842,33
   - / - / mare / -
   - / Monika Stelmach
    KKJ Kielce
92WOOMERA (247)RadosławZALEWSKI843,69
   - / GER / mare / 2000 / Wogenbrecher / -
   
    WKJ Lublin
93MARCEPAN (184)KrzysztofMAZUR844,16
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Correro / Muza\ Sambór
   - / Z. Urban
    CWKS Legia Warszawa
94PRIMUS MAJUS POLONUS (143)ZuzannaŁUKASIAK (J.1991)844,88
   SP / POL / gelding / 2000 / Romantiker / Picara
   - / Wiesława Liedtke
    SKJ Młyńska Struga
95WINNER (57)JacekBUCKI844,98
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
96GATSBY 144 (156)JakubKRZYŻOSIAK845,49
   HANN / GER / gelding / 1997 / Graf Grannus / Grandola
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
97PHANTOM (126)KarolinaWITNICKA846,01
   
   
    JKS Czanki Międzyrzecze
98MAILUNDS QUINTANA - STAR (249)ŁukaszTROSZCZYŃSKI846,03
   
   
    KJ CH Jaszkowo
99UDOLA B (199)MarcinBĘTKOWSKI846,43
   
   
    JKS Fer-Więckowice
100LUCKY L (149)JarosławSKRZYCZYŃSKI846,53
   
   
    KJ Absolut
101RATINA (196)PiotrLIPIŃSKI847,11
   - / GER / mare / 2002 / Radiator / Juvena
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
102LASKO (28)WaldemarROGOWSKI848,24
   HOLSZT. / GER / stallion / 1999 / Lennon / Badita I\ Capitol I
   
    KJ Wechta Rosnówko
103UILSKUIKEN (194)AdamNICPOŃ848,32
   SP / NED / stallion / 2001 / Karandasj / Oase\Burggraaf
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
104LASSINI (195)AdamNICPOŃ849,40
   Old. / GER / gelding / 2001 / Lady's King / Silvios Linda
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
105GUBIN (38)MirosławUBERNA865,44
   xo / POL / gelding / 1991 / Łowicz / Gumka\Szafir
   - / Mirosław Adam Uberna
    ZKS Drzonków
106VASCOUEL (111)KamilaKUŚMIERKOWSKA1056,60
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
107POLONIA (181)PiotrKALINOWSKI1161,04
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
108CANDILLO-STAR (260)AntoniCHŁAPOWSKI1240,90
   HOLST. / GER / stallion / 2002 / Candillo / Junke\ Carolus I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
109AHLERT (144)HubertLUDWICZAK1241,15
   OLD. / GER / gelding / 2000 / Accorado / Rheingold
   - / Patrycja Dziewolska
    GLKS Sokół Damasławek
110OMEGA (208)RenataWÓJCIK1245,55
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Orawa\ Jarabub
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
111SHIROCCO (238)GrzegorzKUBIAK1247,72
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
112AMARANTHUS (116)AdamNICPOŃ1248,28
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
113TUTTI FRUTTI (177)MarzenaCHOCIEJ1265,71
   - / POL / gelding / 2000 / Walor / Titania\Navajo
   - / M. Głodowski
    JKS Tornado Szczecin
114WOOLD (18)NinaWANDEL1579,82
   KWPN / NED / stallion / 2003 / Pythagoras / Jezwyggy
   - / Nina Wandel
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
115GALON (218)BeataSZUBER1644,19
   SP / POL / stallion / 2002 / Ewerest / Gaja\ Orly
   
    KJ Bachmat Wrocław
116MAXIMA (257)RomanBARTKOWIAK1644,44
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
117CON JUAN (169)MściwojKIECOŃ1647,15
   HANN / GER / gelding / 2001 / Contender / Donna Julia\ Don Juan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
118JULIEN (125)DorotaKLIMECZKO1976,82
   
   
    JKS Czanki Międzyrzecze
119QUELLER RNF (81)MarcinPAKUŁA2446,03
   HOLSZT. / GER / stallion / 2003 / Quebec / -\ Corrado
   - / SK Bielin
    LKJ Chersoń Bielin
 CYRKON (90)AnnaTRZECIAKElim.
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Cyranka\Cavalliero
   - / Anna Trzeciak
    LKS Dragon Nowielice
 ABIGAIL 63 (95)ZofiaDZIEWOLSKAElim.
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
 SALVADOR (15)DinaZAWADZKAElim.
   KWPN / NED / gelding / 1999 / Calvados / Ilisa\Jasper
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
 ERYDAN (266)ŁukaszSZUSTOROWSKIElim.
   - / POL / gelding / 1998 / Elvis / Dolomira\Czubaruk
   - / Zbigniew Muźnierowski
    KJ Kietlów
 SKARTO (39)MirosławUBERNAElim.
   
   
    ZKS Drzonków
 ANIMO W (86)JoannaCEBULAKRez.
   
   
    JKS Pogórze Glinnik

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/130
Liczba przeszkód (Obstacles)
7/5
Liczba skoków (Jumps)
8/6
Dystans (m)
280/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
52/43
Startowało koni
125
Ukończyło koni
119
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2009/2010

Jaszkowo, 23-25 października 2009 r.
Wydruk: 26-10-2009 09:10:14
3 - C
Data: 23-10-2009
HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - C -zwykły - Runda Juniorska - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LALLIJA (198)AgataMIZGIER (J.1992)057,10250 PLN
   Westf. / GER / mare / 2002 / Lacantus / Dessina\ Debutant
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
2GODER (141)AgnieszkaKUSMAN058,50200 PLN
   WLKP / POL / stallion / 1997 / Oder / Gietka
   - / Jerzy Ejma
    Niezrzeszona
3QUAMIRO (26)MaksymilianWECHTA (JM.1993)061,29150 PLN
   Hol. / GER / stallion / 1995 / Quidam de Revel / Eleen\Ramiro Z
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
4LOXLEY (106)JanBOBIK (JM.1993)061,36100 PLN
   HANN / GER / gelding / 1998 / Laptop / Inhaculata/Il de Bovebon
   - / Sasinowski, Bobik
    LKS Dragon Nowielice
5ŻYWAGO (69)JuliaKRUSZYNIEWICZ (J.1992)062,46100 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Nurjev / Żytanes\Orange Bay
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS ,,ELCON" Szczecin
6ORSON (212)WojciechDAHLKE (J.1992)062,5650 PLN
   SP / - / stallion / 2000 / Turbud Quirinus / Obrona\Cabrol
   
    BKS Kłos Budzyń
7ARAMIS (271)KatarzynaKOWALIK (J.1992)064,9550 PLN
   HOLSZT. / - / stallion / 2001 / Art / Ramayana
   - / Kowalik
    TKKJ Mazovia Warszawa
8CENTURIA (107)TomaszMIŚKIEWICZ (J.1992)065,3250 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Mazzel / Celtika
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
9LEVINSON (97)AleksandraWIĘCKOWSKA (JM.1994)066,2850 PLN
   
   
    Niezrzeszona
10EN VIABLE (245)AntoniSTRZAŁKOWSKI (JM.1993)066,56
   SP / POL / stallion / 1993 / Elvis / Estera\Len
   - / Piotr Strzałkowski
    KJ Strzała Krubiczew
11CORTON (211)WojciechDAHLKE (J.1992)455,45
   - / - / gelding / 2000 / Cortez / Magika
   
    BKS Kłos Budzyń
12ENZO III (226)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)455,72
   - / - / gelding / 1997
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
13DON ROBERTO (134)KrzysztofRETKA (JM.1993)456,48
   SP / POL / stallion / 1998 / Robin II / Druza\Rahman
   - / Bożena Retka
    Warszawski KJ
14EXPOSITA (27)MaksymilianWECHTA (JM.1993)462,15
   HOLSZT. / GER / mare / 1998 / Exkurs / Ida II\ Caletto I
   - / Wechta S.A.
    KJ Wechta Rosnówko
15ZEFIR (180)CezaryKALINOWSKI (JM.1993)462,99
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
16POKORA (75)PiotrKALISZUK (J.1992)463,14
   - / POL / mare / 2003 / Carettino K / Pomona
   
    ZKJ Przylep - OSSM Drzonków
17GRAND CANYON (108)TomaszMIŚKIEWICZ (J.1992)463,37
   Wlkp. / POL / gelding / 2000 / Jeger / Gawenda
   - / Emilia Kaszubowska
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
18FANTASTIC (246)AntoniSTRZAŁKOWSKI (JM.1993)464,75
   Branden. / GER / gelding / 2000 / Flores / Diana\Damour
   - / Jan Waga
    KJ Strzała Krubiczew
19REGIEL (83)KamilGRZELCZYK (J.1991)673,58
   XO / POL / stallion / 1998 / Arcus / Rea
   - / SO Bogusławice
    BKJ Bogusławice
20GRAF (84)AnnaRĘBISZ (J.1992)675,66
   
   
    JKS Rywal Grudziądz
21R'SECRET LOVE PG (192)MarcinKUCZMARSKI863,18
   
   
    Niezrzeszony
22PARDOES G (131)UrszulaKALICIŃSKA (JM.1996)864,29
   KWPN / NED / gelding / 1997 / In Doctro / Dynamite
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
23ASTERIX (85)AleksandraCEBULAK972,13
   SP / POL / gelding / 2001 / Elvis / Ajanta\Aloube Z
   - / Janusz Cebulak
    JKS Pogórze Glinnik
24GRACJA R (217)KonradPAWŁOWSKI (JM.1994)1264,56
   
   
    SKJ Sopot
25WIANKA (201)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)1371,45
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Skaleń / Wiktoria
   - / Andrzej Rakowski
    JKS Fer Więckowice
26LOVER (179)CezaryKALINOWSKI (JM.1993)2067,03
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
27BAJADERA (236)AleksandraCHOTNICKA2273,94
   SP / POL / mare / 2001 / Sofix / -
   - / Dariusz Miśkiewicz
    UKS Kluczek Perzanowo
 EUFORIA (172)NawojkaKIECOŃ (J.1992)Elim.
   SP / POL / mare / 1997 / Eskudo / Ambari
   - / Rinaldo Kiecoń
    LUKS Nysa Gubin
 SZAL (92)MarcinKUCZMARSKIElim.
   
   
    Niezrzeszony

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
29
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2009/2010

Jaszkowo, 23-25 października 2009 r.
Wydruk: 26-10-2009 09:10:27
4 - CC
Data: 23-10-2009
HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - CC -zwykły - Duża Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EFEZ (8)AndrzejGŁOSKOWSKI050,141300 PLN
   SP / POL / stallion / 1997 / Czuwaj / Eneida\Famino
   - / SK Bielin
    BKJ Bogusławice
2LENA (147)JarosławSKRZYCZYŃSKI052,611000 PLN
   
   
    KJ Absolut
3TAUNUS (105)JacekBOBIK053,34600 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Lavendel / Tarcza\Czad
   - / Zdzisław Mikuła
    LKS Dragon Nowielice
4CORVALLO (242)TomaszKLEIN054,03400 PLN
   - / GER / stallion / 1998 / Coriano / Coretta II
   - / Tomasz Klein
    KJ Turbud Brzeg
5UKELLINA (168)MściwojKIECOŃ057,31200 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
6REGIEL (83)KamilGRZELCZYK (J.1991)058,29200 PLN
   XO / POL / stallion / 1998 / Arcus / Rea
   - / SO Bogusławice
    BKJ Bogusławice
7HURYSA (264)KrzysztofLUDWICZAK061,65100 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Enpiryk / Halma\Leuchtpfeil
   - / R.Jackiewicz
    KJ Wechta Rosnówko
8LEO (157)JakubKRZYŻOSIAK062,40100 PLN
   SP/Holst. / GER / stallion / 1998 / Lennon / Zakonda\Lacapo
   - / W. John, S. Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
9FANTAZJA (183)KrzysztofMAZUR062,5640 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Fala
   - / K.Mazur, O.Jechna
    CWKS Legia Warszawa
10LOVE PARADE 5 (3)StanisławPRZEDPEŁSKI062,8940 PLN
   Westf. / GER / mare / 1995 / Libero H / Paloma
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
11KILER (119)PiotrFRAGSTEIN063,1040 PLN
   SP / POL / gelding / 1998 / West / Karta\Dem
   - / Poitr Fragstein
    UKS Podkowa Moryń
12MAILUNDS QUINTANA - STAR (249)ŁukaszTROSZCZYŃSKI067,4640 PLN
   
   
    KJ CH Jaszkowo
13OMEN Z (232)GrzegorzKUBIAK451,5740 PLN
   KWPN / BEL / gelding / 1999 / Omar / Magic Claire
   - / Marzena Domańska
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
14ALBIN (44)MarekLEWICKI452,2240 PLN
   
   
    KJ Czahary Pogorzelica
15KONKRET 2 (25)KrzysztofLUDWICZAK454,6040 PLN
   BRANDENBURG / GER / stallion / 1997 / Kolibri / Ulme\ Ussuri XX
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
16LEGOLAS V (150)MichałTYSZKO459,84
   
   
    TKJ Garbówek
17CORRERO (32)BeataSTRZAŁKOWSKA460,61
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Claudio / Finja XIII\Contender
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
18BACHUS (12)TomaszGAŁCZYŃSKI460,99
   SP / POL / stallion / 2000 / Louis / Brema\Tabun
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
19DIALEKTYKA (163)SławomirUCHWAT462,14
   
   
    JKS Pogórze
20LASSINI (195)AdamNICPOŃ462,94
   Old. / GER / gelding / 2001 / Lady's King / Silvios Linda
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
21BALLADA (265)HubertKIERZNOWSKI463,36
   
   
    KJ Kietlów
22CORTON (211)WojciechDAHLKE (J.1992)464,85
   - / - / gelding / 2000 / Cortez / Magika
   
    BKS Kłos Budzyń
23AZUBI-S (151)MichałTYSZKO464,92
   HOLSZT / GER / gelding / 1993 / Acobat I / Z-Coco Chanel\Cantus
   - / Stanisław Figlerowicz
    TKJ Garbówek
24OTELLO (40)ŁukaszBRZÓSKA465,22
   SP / POL / stallion / 2000 / Winner / Osnowa\Hajfong
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
25LIMBO 0130 (230)DawidKUBIAK467,72
   HOLSZT / GER / gelding / 1999 / Limbus / Kaskaja\ Lasino
   - / Sylwia Szczesna
    SKJ Mierzeszyn Sylwia Szczęsna
26GAMBO (10)LeszekGRAMZA468,02
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / Oder / Gabi\Granit
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
27ARIST 0006 (250)ŁukaszTROSZCZYŃSKI468,06
   Sachs. Reitpferd / GER / - / 1998 / Animo / Freya\ Donator 1382
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
28DON GRANDI P (243)NataliaDRAŃCZAREK (J.1991)468,29
   SP / POL / stallion / 2001 / Grandioso / Dunka
   
    JKS Przybyszewo
29SATURDAY (2)ŁukaszJOŃCZYK851,29
   KWPN / NED / mare / 1999 / Animo / Jolie
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
30BOLERO DE RAVEL (43)IzabelaZMYSŁOWSKA860,20
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    JKS Tornado Szczecin
31DOMINIKA (55)JacekBUCKI861,01
   SP / POL / mare / 1999 / Le Voltaire / Delfina\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
32WIKTOR (171)MściwojKIECOŃ862,33
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
33JASPIS (20)JoannaROSICKA863,35
   SP / POL / stallion / 1997 / Winner / Jasełka\Dipol
   - / Lucyna Chrzanowska
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
34DENTON (113)KamilaKUŚMIERKOWSKA864,10
   SP / POL / gelding / 1997 / Tik Tak / Drumla\Lawin
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
35CANDILLO'S BOY (121)AlicjaGRYGIER865,77
   HOLST / GER / gelding / 2000 / Candillo / Partie\Lido
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
36ORDAN (222)PaulinaMALINOWSKA866,54
   SP / POL / stallion / 1999 / Lombardo / Orchidea\Ajax
   - / Aleksandra i Zbigniew Płatos
    KJ Szumawa Bobrowiec
37--38NURJEV (24)KrzysztofLUDWICZAK867,36
   SP-KWPN / NED / stallion / 1995 / Guidam / Inpuls\Pilot
   
    KJ Wechta Rosnówko
37--38SALVO GOOSBY (9)LeszekGRAMZA867,36
   KWPN / NED / stallion / 1999 / Indorado / K-Elipse\Calvados
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
39SMIRANA (244)WeronikaSOŁTYSIAK869,39
   KWPN / NED / mare / 1999 / Creol / Esmiran
   - / Weronika Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
40RIVALDO PG (165)RobertUCHWAT869,61
   
   
    JKS Pogórze
41LARRON (31)BeataSTRZAŁKOWSKA870,23
   Hol. / - / stallion / 2001 / Lancer II / My Lady VI\ Linaro
   
    KJ Cavallo Bonin
42MARINO (54)JacekBUCKI973,17
   KWPN / NED / stallion / 1994 / Zeoliet / Eugata\Jasper
   - / SO Starogard Gdański
    KJ Agro-Handel Śrem
43COTTON CLUB (30)MonikaLUBISZEWSKA1258,87
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
44IBIX (112)KamilaKUŚMIERKOWSKA1262,79
   SP / POL / gelding / 1999 / Winner / Iberia\Ilion
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
45MALAJKA (135)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK1266,11
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
46UNISCO (45)MarekLEWICKI1270,21
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Czahary Pogorzelica
47R.S. LORELEI (152)MichałTYSZKO1479,50
   
   
    TKJ Garbówek
48TORNADO (1)ŁukaszJOŃCZYK1655,59
   BWP / NED / gelding / 1996 / Landetto / Halla
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
49CONQUISTADOR (268)AntoniTOMASZEWSKI1656,38
   OLDENB / GER / gelding / 1997
   
    JKS Equita Warszawa
50CLAUDIUS VARUS (82)MarcinPAKUŁA1659,91
   HOLSZT. / GER / gelding / 2001 / Contender / \ Lord Calando
   - / SK Bielin
    LKJ Chersoń Bielin
51CON JUAN (169)MściwojKIECOŃ1663,00
   HANN / GER / gelding / 2001 / Contender / Donna Julia\ Don Juan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
52LANDAL (148)JarosławSKRZYCZYŃSKI1665,51
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Eleganza
   - / Edmund Idkowiak
    KJ Absolut
53OMEGA (208)RenataWÓJCIK1665,53
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Orawa\ Jarabub
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
54Q-TWO (193)JacekPOLIKOWSKI (J.1991)1671,01
   OLD. / GER / - / 2000 / Quattro B / Weissa\Falkner
   - / Agro-Pol Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
55BY THE WAY (142)ZuzannaŁUKASIAK (J.1991)1686,16
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Bafuria
   - / Zuzanna Łukasiak
    SKJ Młyńska Struga
56CHARLIE (65)GrzegorzPSIUK2059,52
   SP / POL / gelding / 2001 / Marino / Czelia\Cordial
   - / Jolanta Szydłowska
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
57ULLA V.D. HEYDEHOEK (219)BeataSZUBER2175,83
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
 ALCATRAZ (33)BeataSTRZAŁKOWSKARez.
   
   
    KJ Cavallo Bonin
 CALGARY (167)MściwojKIECOŃRez.
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 SINA 355 (233)GrzegorzKUBIAKRez.
   SP / IRL / mare / 1999 / Amiro / Lady Hilda
   - / K.Tryliński
    Sobieski Jumping Team Gdańsk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
60
Ukończyło koni
57
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2009/2010

Jaszkowo, 23-25 października 2009 r.
Wydruk: 26-10-2009 09:10:35
BCC1 - L1
Data: 23-10-2009
HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr BCC1 - L1 -zwykły - Table A; Art. 238.2.1
(Competition No BCC1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MOZART (100)PawełPIĄTKOWSKI048,24
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / My Will / Morena\Mapnik
   - / Stanisław Sikorski
    KJ Equus Węgrzce
2FAIR PLAY (140)JacekWARGALLA048,93
   HANN / GER / gelding / 1999 / Falkenstern II / Wespe
   - / Jacek Wargalla
    KJ Kuźnia Nowowiejska
3DOMINIKA (101)PawełPIĄTKOWSKI049,59
   SLOV TEP / SVK / mare / 1997 / Rosenthal / Doris\ Alarm VI-31
   - / Paweł Piątkowski
    KJ Equus Węgrzce
4PERSEFONA (202)DariuszSKROCKI050,96
   Sp / POL / mare / 1998 / Winner / Persja
   - / Jacek Kuśnierczak
    JKS Fer-Więckowice
5MACIOWELA (176)MarekSTRZYŻ055,43
   
   
    UKS Stadnina Studniewski Gutów
6WIN WIN WH (237)JarosławKRZEMIŃSKI056,47
   
   
    Niezrzeszony
7SUMAK (103)KatarzynaKUCHEJDA057,48
   SP / POL / gelding / 2001 / Carbid / Surprise\ Sao Paulo
   - / Roman Roszkiewicz
    KJ Equus Węgrzce
8DARLING (36)JacekDOBROWOLSKI058,47
   TRK / POL / gelding / 2001 / Burgund / -
   - / Jacek Dobrowolski
    JKS Equita Warszawa
9MAXIMUS (231)TheaDOUGAN060,00
   
   
    Niezrzeszona
10MISSISIPI (127)PawełCHUDZIAK447,76
   HAN / POL / mare / 1992 / Dakar- HAN / Miśnia- xx\Long Meadows
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
11ROTMISTRZ (63)KarolNIEMCZUK453,48
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Rycerz / Rata\Orkisz
   - / Karol Niemczuk
    ŚKJK Brzezinki
12OPTIMA (21)AgataMOŚCICKA453,67
   SP / POL / mare / 1995 / Kesar / Omega
   - / Agata Mościcka
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
13RUPIA R (62)AgnieszkaKOŁOMAŃSKA453,97
   SP / POL / mare / 2001 / City Boy R / Romana
   - / Agnieszka Kołomańska
    KKJ Kielce
14ALIEN (128)PawełCHUDZIAK454,61
   
   
    KS Idmar Krajkowo
15ATOS (203)DamianWAWRZYNIAK464,80
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
16ARAMIS (129)JarosławKOZŁOWSKI469,43
   - / POL / gelding / 2004 / Lewis / Arkadia
   - / Jarosław Kozłowski
    WTK Hermanów
17LIZBONA (72)KonradSTEFAŃSKI853,17
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Mangan / Laskari
   - / Magda Wygrała
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.
18GAROS (269)GerardBURDZIĄG858,49
   SP / POL / gelding / 1999 / Campos / Gatve
   - / Bogusław Marciniak
    KJ Sezam Bolesławiec
19SHIROCCO (238)JarosławKRZEMIŃSKI871,17
   
   
    Niezrzeszony
20RAWA (130)JarosławKOZŁOWSKI871,55
   
   
    WTK Hermanów
21PAN SAGANEK (224)KarolNIEMCZUK873,82
   
   
    ŚKJK Brzezinki
22INWENCJA (74)PiotrSTASIAK1252,61
   Wlkp. / POL / mare / 1995 / Fred / Iwanka
   - / Piotr Stasiak
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.
23WIZON (241)MariuszKĄKOL1262,95
   
   
    KJ ,,Olmet" Ostrów Wlkp.
24NIMMERDOR I (240)MariuszKĄKOL1285,22
   OLD. / GER / stallion / 1995 / Nimmerdor / Zarina\Zeus
   - / Marzena Buchowiecka
    KJ ,,Olmet" Ostrów Wlkp.
25PASJONAT (71)MariaSZCZEPANIAK1668,18
   SP / POL / gelding / 1998 / Lombardo / Pasja
   - / Maria Szczepaniak
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.
26ZAFIRA (110)GerardBURDZIĄG2399,73
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassini / Zarkadia
   - / Adam Jarmuszczak
    KJ Sezam Bolesławiec
 DORADO (73)PiotrSTASIAKElim.
   SP / POL / stallion / 2000 / Elvis / Dygresja
   - / Piotr Stasiak
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
27
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2009/2010

Jaszkowo, 23-25 października 2009 r.
Wydruk: 26-10-2009 09:10:48
5 - N
Data: 24-10-2009
HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - N -zwykły - Runda Otwarta -Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TUTTI FRUTTI (177)MarzenaCHOCIEJ038,44250 PLN
   - / POL / gelding / 2000 / Walor / Titania\Navajo
   - / M. Głodowski
    JKS Tornado Szczecin
2HEBAN (185)OlgaMOŻEJKO043,20200 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Bujak / Herwana
   - / M. Szcześniak
    KJ Gołębin Stary
3LUKSOR (263)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)043,89150 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4ABIGAIL 63 (95)ZofiaDZIEWOLSKA044,37100 PLN
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
5CHITA (164)KrzysztofPOMIANKOWSKI044,46100 PLN
   
   
    JKS Pogórze
6MAXIMUS (231)DawidKUBIAK045,0950 PLN
   
   
    SKJ Mierzeszyn Sylwia Szczęsna
7ZIEZO BALIA (216)KrzysztofTARASEK045,2350 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Marlon / Ibalia\Nimmerdoor
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
8HARTELLA (186)MariaNOWICKA045,2750 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1998 / Calettos SON / Harda
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
9MARKIES V (77)MałgorzataKOWALA (JM.1993)045,3910 PLN
   KWPN / NED / stallion / 1994 / Quidam / Qubha\ Voltaire
   
    ZKS Drzonków
10RABIATELLA (178)MarzenaCHOCIEJ046,6510 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Rabiates Turbud Z / Dioda\Makart
   - / M.Głodowski
    JKS Tornado Szczecin
11GIOCONDA (158)KrzysztofPOŁCZYŃSKI047,2110 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
12LORETTO (261)AntoniCHŁAPOWSKI047,7010 PLN
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
13PARDOES G (131)UrszulaKALICIŃSKA (JM.1996)048,0210 PLN
   KWPN / NED / gelding / 1997 / In Doctro / Dynamite
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
14EUFORIA (172)NawojkaKIECOŃ (J.1992)048,1210 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / Eskudo / Ambari
   - / Rinaldo Kiecoń
    LUKS Nysa Gubin
15TANGO (93)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)048,67
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Ewa Stachowiak
    LKJ Abaria Iwno
16CASSINI KAMA (272)KamilaKUŚMIERKOWSKA048,84
   Holszt. / - / stallion / 2003 / Cassini I / Kaja IV
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
17CYRKON (90)AnnaTRZECIAK049,61
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Cyranka\Cavalliero
   - / Anna Trzeciak
    LKS Dragon Nowielice
18WHIN WHIN WH (273)DawidKUBIAK050,13
   KWPN / NED / stallion / 2003 / Phin Phin / Sanik\ Calvados
   - / Maciej Gałkiewicz
    SKJ Mierzeszyn Sylwia Szczęsna
19LARGO (255)ŁukaszTROSZCZYŃSKI050,82
   Old. / GER / gelding / 1999 / Levantos I / Farina\ Fernal
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
20DILMAR (239)RenataWÓJCIK050,88
   SP / POL / stallion / 2003 / Maram / Dilejt\ Sofix
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
21OPTIMUS (278)KatarzynaSZCZYGLAK051,18
   SP / POL / gelding / 2003 / Landos I / Oskaka
   - / Agata Mościcka
    Niezrzeszona
22PARLANDO (234)EmmaSANDERSON051,30
   WESTF / GER / stallion / 1998 / Popcorn / Waldfee\ Windesi
   - / Marek Janicki
    Sopocki KJ
23REMBRAND (253)ŁukaszTROSZCZYŃSKI051,33
   Mecklenburger / GER / gelding / 2000 / Romulus / Cindy II\ Carprilli
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
24QUEBEC (197)PiotrLIPIŃSKI052,16
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
25ZIMBA (76)ŁukaszPRZYBYLSKI (JM.1993)052,38
   - / POL / mare / 2004 / Karandasj / Tessa\ Quidam
   
    Stow. Jeździeckie Baborówko OSSM Drzonków
26ZALAMERO (210)WojciechDAHLKE (J.1992)053,69
   
   
    BKS Kłos Budzyń
27DROSSINI (191)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)443,68
   HOLSZT / - / gelding / 1996
   
    Stow. Jeździeckie Baborówko
28ZAZOU HBC (276)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)443,73
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
29SUMAK (103)KatarzynaKUCHEJDA444,58
   SP / POL / gelding / 2001 / Carbid / Surprise\ Sao Paulo
   - / Roman Roszkiewicz
    KJ Equus Węgrzce
30GIORGIO (166)RobertUCHWAT445,40
   
   
    JKS Pogórze
31BIAŁY BÓR (221)GrzegorzKUBIAK445,80
   SP / POL / stallion / 2000 / Top Gun / Baskonia\ Judex
   - / Robert Wiszowaty
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
32HAPPY BOY (50)JacekKUŚNIERCZAK448,25
   Saks. / GER / gelding / 2001 / Kordatus / Gybsi\Graninie
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
33A'VOLTAIRE (175)HubertLUDWICZAK448,93
   SP / POL / gelding / 2000 / Voltaire / Aisza\Regen
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
34MOZART (100)PawełPIĄTKOWSKI449,89
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / My Will / Morena\Mapnik
   - / Stanisław Sikorski
    KJ Equus Węgrzce
35ONLY YOU (159)KrzysztofPOŁCZYŃSKI449,91
   SP / POL / stallion / 2002 / Igman / Octet\Careful
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
36GRACJA (155)JakubKRZYŻOSIAK454,95
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
37DOMINIKA (101)PawełPIĄTKOWSKI458,67
   SLOV TEP / SVK / mare / 1997 / Rosenthal / Doris\ Alarm VI-31
   - / Paweł Piątkowski
    KJ Equus Węgrzce
38LUCKY L (149)JarosławSKRZYCZYŃSKI843,55
   
   
    KJ Absolut
39SCAYA (133)KrzysztofRETKA (JM.1993)847,23
   
   
    Warszawski KJ
40TIGRA (189)AnnaSZCZEŚNIAK848,75
   SP / POL / mare / 1998 / Caletto's Son / Toga\Lansjer
   - / SK Racot
    KJ Gołębin Stary
41FELINI (94)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)849,27
   SP / POL / stallion / 2002 / Luron / Fanta
   - / SO Sieraków Wlkp. Sp. z o.o.
    LKJ Abaria Iwno
42LIMIT 57 (102)JuliaPIĄTKOWSKA862,13
   Westf. / GER / gelding / 2003 / Lisabon / Picola\ Phantom
   - / Paweł Piątkowski
    KJ Equus Węgrzce
43ANIMO W (86)JoannaCEBULAK1246,78
   
   
    JKS Pogórze Glinnik
44GALON (218)BeataSZUBER1248,70
   SP / POL / stallion / 2002 / Ewerest / Gaja\ Orly
   
    KJ Bachmat Wrocław
45VIP (51)JacekKUŚNIERCZAK1254,89
   SP / POL / stallion / 1998 / Le Voltaire / Verica
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
46MODELKA (267)RomanBARTKOWIAK1366,89
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
47GRENADIER (270)MateuszKRZYŻOSIAK1652,91
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
48CALIPSO DU MESNIL (204)TomaszGAŁCZYŃSKI2046,46
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
49ZWEMMER (67)GabrielGŁUSEK2048,50
   KWPN / NED / gelding / 2004
   
    Niezrzeszony
 DEL COR (118)AnnaKUŚElim.
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Agnieszka Kuś
    UKS Podkowa Moryń
 PIN-QUINN (190)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)Elim.
   OLD / GER / mare / 2001
   - / Jacek Kosow
    Stow. Jeździeckie Baborówko
 SILVER (277)KatarzynaSZCZYGLAKElim.
   kuc / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   - / Małgorzata Szczyglak
    Niezrzeszona
 LACOMME (274)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)Elim.
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
 FLAMENCO (132)JuliaNALEPA (JM.1995)Elim.
   HANN / GER / gelding / 2002 / Fly High / Cualite
   - / Roman Roszkiewicz
    Warszawski KJ
 ARAGANO (275)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)Elim.
   Deutsches Reitpony / GER / stallion / 2003 / Aragon N / Laura\ Bouquet
   - / K. Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec
 KOLIBER (262)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
63
Startowało koni
56
Ukończyło koni
49
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2009/2010

Jaszkowo, 23-25 października 2009 r.
Wydruk: 26-10-2009 09:11:04
6 - C
Data: 24-10-2009
HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - C -zwykły - Mała Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1YOUNG LADY (23)KrzysztofLUDWICZAK046,58700 PLN
   Hol. / GER / mare / 2000 / Cambridge / G-Christine\Carolus I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
2CALANDA (22)KrzysztofLUDWICZAK046,69450 PLN
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
3DIALEKTYKA (163)SławomirUCHWAT048,71300 PLN
   
   
    JKS Pogórze
4GIOCONDA (158)KrzysztofPOŁCZYŃSKI049,63200 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
5LEGOLAS V (150)MichałTYSZKO049,91100 PLN
   
   
    TKJ Garbówek
6CON JUAN (169)MściwojKIECOŃ050,03100 PLN
   HANN / GER / gelding / 2001 / Contender / Donna Julia\ Don Juan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
7CALIPH L (16)DinaZAWADZKA050,8050 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Corleone / Lascala\ Land Prinz
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
8ONLY YOU (159)KrzysztofPOŁCZYŃSKI052,8250 PLN
   SP / POL / stallion / 2002 / Igman / Octet\Careful
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
9LIMOGE 3 (122)AlicjaGRYGIER052,9320 PLN
   HANN / GER / mare / 2002 / Lux / Golden Girl\ Graf Grannus
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
10AVATAR-S (170)MściwojKIECOŃ054,4920 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
11CASIUS PG (4)StanisławPRZEDPEŁSKI054,7520 PLN
   SP / POL / stallion / 2002 / Calderon / Pousette Z
   - / Remigiusz Makowski
    KS Garo Zaborów
12GATSBY 144 (156)JakubKRZYŻOSIAK056,1220 PLN
   HANN / GER / gelding / 1997 / Graf Grannus / Grandola
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
13RATINA (196)PiotrLIPIŃSKI056,4020 PLN
   - / GER / mare / 2002 / Radiator / Juvena
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
14HOKUS (66)GrzegorzPSIUK056,7020 PLN
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
15MARCEPAN (184)KrzysztofMAZUR056,7820 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Correro / Muza\ Sambór
   - / Z. Urban
    CWKS Legia Warszawa
16UILSKUIKEN (194)AdamNICPOŃ057,9620 PLN
   SP / NED / stallion / 2001 / Karandasj / Oase\Burggraaf
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
17VASCOUEL (111)KamilaKUŚMIERKOWSKA058,3820 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
18ORDAN (222)PaulinaMALINOWSKA058,82
   SP / POL / stallion / 1999 / Lombardo / Orchidea\Ajax
   - / Aleksandra i Zbigniew Płatos
    KJ Szumawa Bobrowiec
19LIMIT 57 (102)JuliaPIĄTKOWSKA060,08
   Westf. / GER / gelding / 2003 / Lisabon / Picola\ Phantom
   - / Paweł Piątkowski
    KJ Equus Węgrzce
20GOLDIK GIRL (120)KarolinaFRAGSTEIN062,42
   OLD. / GER / - / 2003 / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Danuta Czajkowska
    UKS Podkowa Moryń
21ROXAVEL (5)AndrzejGŁOSKOWSKI062,51
   PKSP / POL / stallion / 2003 / Aravel Waro / Roxana Waro\ Robin II Z
   - / SO Bogusławice
    BKJ Bogusławice
22LITTLE KEMM (11)LeszekGRAMZA164,66
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
23JULIEN (125)DorotaKLIMECZKO166,72
   
   
    JKS Czanki Międzyrzecze
24MARATON (252)ŁukaszTROSZCZYŃSKI267,24
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
25WOOLD (18)NinaWANDEL267,61
   KWPN / NED / stallion / 2003 / Pythagoras / Jezwyggy
   - / Nina Wandel
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
26COTTON CLUB (30)MonikaLUBISZEWSKA448,53
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
27TORNADO (1)ŁukaszJOŃCZYK449,30
   BWP / NED / gelding / 1996 / Landetto / Halla
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
28CORRERO (32)BeataSTRZAŁKOWSKA451,35
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Claudio / Finja XIII\Contender
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
29TOP FARMS VIVARO (188)RafałCHOYNOWSKI452,07
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Lester / Zermie
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
30PRIMUS MAJUS POLONUS (143)ZuzannaŁUKASIAK (J.1991)453,14
   SP / POL / gelding / 2000 / Romantiker / Picara
   - / Wiesława Liedtke
    SKJ Młyńska Struga
31LADYKRACHER 8 (153)MichałTYSZKO453,69
   
   
    TKJ Garbówek
32SIONS STAR (104)JacekBOBIK454,86
   
   
    LKS Dragon Nowielice
33CASANDRA (214)KrzysztofTARASEK455,71
   OLD / GER / mare / 2001 / Lord Pezi / Cassina\Zeus
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
34EFEZ (8)AndrzejGŁOSKOWSKI456,23
   SP / POL / stallion / 1997 / Czuwaj / Eneida\Famino
   - / SK Bielin
    BKJ Bogusławice
35OKTAWIA (154)IreneuszGANCARZ456,63
   
   
    KJ Absolut
36AHLERT (144)HubertLUDWICZAK457,15
   OLD. / GER / gelding / 2000 / Accorado / Rheingold
   - / Patrycja Dziewolska
    GLKS Sokół Damasławek
37GRACJA (155)JakubKRZYŻOSIAK459,40
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
38OLIVIA 108 (37)MonaKLARKOWSKA460,18
   Hol. / GER / mare / 1999 / Chambertin / Bolivia I\ Landgraf I
   - / Jerzy Zadrożny
    SKJ Sopot
39SHIROCCO (238)GrzegorzKUBIAK460,25
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
40MILADY (48)AntoniTOMASZEWSKI460,82
   - / - / mare / 2003 / Lawendel / Mila
   - / Jacek Dobrowolski
    JKS Equita Warszawa
41PHANTOM (126)KarolinaWITNICKA461,50
   
   
    JKS Czanki Międzyrzecze
42WILOT M (213)KrystianOGRABEK563,08
   
   
    BKS Kłos Budzyń
43CARDINIO KAMA (114)KamilaKUŚMIERKOWSKA564,41
   Holszt. / GER / gelding / 2002 / Cardino / Kima\ Contender
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
44STOKBROENS CAMARO - STAR (251)ŁukaszTROSZCZYŃSKI566,83
   Danisches WB / DEN / - / 2002 / Bogelys Camaro / Turner\ Weltloewe
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
45SALVADOR (15)DinaZAWADZKA668,04
   KWPN / NED / gelding / 1999 / Calvados / Ilisa\Jasper
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
46BIEGACZ (6)AndrzejGŁOSKOWSKI851,84
   xo / POL / stallion / 2003 / Top Gun / Bieżnia
   - / SO Bogusławice
    BKJ Bogusławice
47WINNER (57)JacekBUCKI856,28
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
48LUCKY L (149)JarosławSKRZYCZYŃSKI858,49
   
   
    KJ Absolut
49TOP FARMS CETUS (187)KatarzynaWITKOWSKA860,68
   SP / POL / stallion / 2003 / Eliot / Cenzura
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
50PITAGORAS (46)MarekLEWICKI1068,88
   - / - / - / 2003
   
    KJ Czahary Pogorzelica
51RAINBOLL (254)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1083,39
   HOLSZT / GER / - / 2003 / Ramiro'S S.II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
52DARK CARETINO (123)AlicjaGRYGIER1260,70
   Westf. / GER / stallion / 2003 / Caretino / Dark Monn\ Danenkonig
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
53CYRKON (90)AnnaTRZECIAK1260,94
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Cyranka\Cavalliero
   - / Anna Trzeciak
    LKS Dragon Nowielice
54BY THE WAY (142)ZuzannaŁUKASIAK (J.1991)1261,64
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Bafuria
   - / Zuzanna Łukasiak
    SKJ Młyńska Struga
55LASKO (28)WaldemarROGOWSKI1278,49
   HOLSZT. / GER / stallion / 1999 / Lennon / Badita I\ Capitol I
   
    KJ Wechta Rosnówko
56SAM-SAM (14)AmandaPIETRZAK (J.1991)1364,66
   KWPN / NED / gelding / 1999 / Indorado / Jodessa
   - / Sławomir Pietrzak
    SJ Bierzewice
57KWAZAR (139)MariuszKLENIUK1658,21
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
58CANDILLO-STAR (260)AntoniCHŁAPOWSKI1765,93
   HOLST. / GER / stallion / 2002 / Candillo / Junke\ Carolus I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 BIAŁY BÓR (221)GrzegorzKUBIAKElim.
   SP / POL / stallion / 2000 / Top Gun / Baskonia\ Judex
   - / Robert Wiszowaty
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
 CALGARY (167)MściwojKIECOŃElim.
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 LAZUR (80)MarcinPAKUŁAElim.
   SP / POL / stallion / 2003 / Elliot / Luda\ Parnik
   - / SK Bielin
    LKJ Chersoń Bielin
 LIDER (259)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 LARRON (31)BeataSTRZAŁKOWSKARez.
   Hol. / - / stallion / 2001 / Lancer II / My Lady VI\ Linaro
   
    KJ Cavallo Bonin
 ALCATRAZ (33)BeataSTRZAŁKOWSKARez.
   
   
    KJ Cavallo Bonin
 MARKIES V (77)MałgorzataKOWALA (JM.1993)Rez.
   KWPN / NED / stallion / 1994 / Quidam / Qubha\ Voltaire
   
    ZKS Drzonków

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
63
Startowało koni
65
Ukończyło koni
58
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2009/2010

Jaszkowo, 23-25 października 2009 r.
Wydruk: 26-10-2009 09:11:13
7 - C1
Data: 24-10-2009
HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - C1 -dwufazowy - Runda Juniorska - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1REGIEL (83)KamilGRZELCZYK (J.1991)039,80027,14250 PLN
   XO / POL / stallion / 1998 / Arcus / Rea
   - / SO Bogusławice
    BKJ Bogusławice
2DON ROBERTO (134)KrzysztofRETKA (JM.1993)045,19028,04200 PLN
   SP / POL / stallion / 1998 / Robin II / Druza\Rahman
   - / Bożena Retka
    Warszawski KJ
3POKORA (75)PiotrKALISZUK (J.1992)042,44028,50150 PLN
   - / POL / mare / 2003 / Carettino K / Pomona
   
    ZKJ Przylep - OSSM Drzonków
4GRAND CANYON (108)TomaszMIŚKIEWICZ (J.1992)043,12028,81100 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 2000 / Jeger / Gawenda
   - / Emilia Kaszubowska
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
5FANTASTIC (246)AntoniSTRZAŁKOWSKI (JM.1993)040,89028,90100 PLN
   Branden. / GER / gelding / 2000 / Flores / Diana\Damour
   - / Jan Waga
    KJ Strzała Krubiczew
6ORSON (212)WojciechDAHLKE (J.1992)044,35428,9450 PLN
   SP / - / stallion / 2000 / Turbud Quirinus / Obrona\Cabrol
   
    BKS Kłos Budzyń
7GRAF (84)AnnaRĘBISZ (J.1992)043,25429,6650 PLN
   
   
    JKS Rywal Grudziądz
8PARDOES G (131)UrszulaKALICIŃSKA (JM.1996)043,53437,3850 PLN
   KWPN / NED / gelding / 1997 / In Doctro / Dynamite
   - / Piotr Kaliciński
    Warszawski KJ
9ARAMIS (271)KatarzynaKOWALIK (J.1992)045,18441,7750 PLN
   HOLSZT. / - / stallion / 2001 / Art / Ramayana
   - / Kowalik
    TKKJ Mazovia Warszawa
10LEVINSON (97)AleksandraWIĘCKOWSKA (JM.1994)045,39834,30
   
   
    Niezrzeszona
11ENZO III (226)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)038,39Rez.
   - / - / gelding / 1997
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
12JORK (109)TomaszMIŚKIEWICZ (J.1992)442,62
   
   
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
13EXPOSITA (27)MaksymilianWECHTA (JM.1993)443,14
   HOLSZT. / GER / mare / 1998 / Exkurs / Ida II\ Caletto I
   - / Wechta S.A.
    KJ Wechta Rosnówko
14BAJADERA (236)AleksandraCHOTNICKA444,64
   SP / POL / mare / 2001 / Sofix / -
   - / Dariusz Miśkiewicz
    UKS Kluczek Perzanowo
15SAM-SAM (14)AmandaPIETRZAK (J.1991)658,08
   KWPN / NED / gelding / 1999 / Indorado / Jodessa
   - / Sławomir Pietrzak
    SJ Bierzewice
16WIANKA (201)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)840,51
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Skaleń / Wiktoria
   - / Andrzej Rakowski
    JKS Fer Więckowice
17R'SECRET LOVE PG (192)MarcinKUCZMARSKI841,12
   
   
    Niezrzeszony
18LOVER (179)CezaryKALINOWSKI (JM.1993)843,83
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
19QUAMIRO (26)MaksymilianWECHTA (JM.1993)1060,10
   Hol. / GER / stallion / 1995 / Quidam de Revel / Eleen\Ramiro Z
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
20GRACJA R (217)KonradPAWŁOWSKI (JM.1994)1642,55
   
   
    SKJ Sopot
 SZAL (92)MarcinKUCZMARSKIElim.
   
   
    Niezrzeszony
 EUFORIA (172)NawojkaKIECOŃ (J.1992)Elim.
   SP / POL / mare / 1997 / Eskudo / Ambari
   - / Rinaldo Kiecoń
    LUKS Nysa Gubin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
290/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
54/45
Startowało koni
22
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2009/2010

Jaszkowo, 23-25 października 2009 r.
Wydruk: 26-10-2009 09:11:34
8 - CC1
Data: 24-10-2009
HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - CC1 -dwufazowy - Duża Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ADMIRAŁ (162)SławomirUCHWAT040,68026,111300 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Ambaras / Ajaka
   - / Dubiel Witold
    JKS Pogórze
2CORVALLO (242)TomaszKLEIN043,55026,321000 PLN
   - / GER / stallion / 1998 / Coriano / Coretta II
   - / Tomasz Klein
    KJ Turbud Brzeg
3HURYSA (264)KrzysztofLUDWICZAK041,68026,95600 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Enpiryk / Halma\Leuchtpfeil
   - / R.Jackiewicz
    KJ Wechta Rosnówko
4SATURDAY (2)ŁukaszJOŃCZYK042,76027,80400 PLN
   KWPN / NED / mare / 1999 / Animo / Jolie
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
5IMEQUYL (7)AndrzejGŁOSKOWSKI045,83029,68200 PLN
   SP / POL / stallion / 1999 / Luron / Iluzja\Len
   - / SO Bogusławice
    BKJ Bogusławice
6OTELLO (40)ŁukaszBRZÓSKA043,33030,86200 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Winner / Osnowa\Hajfong
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
7SINA 355 (233)GrzegorzKUBIAK043,60031,79100 PLN
   SP / IRL / mare / 1999 / Amiro / Lady Hilda
   - / K.Tryliński
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
8Q-TWO (193)JacekPOLIKOWSKI (J.1991)044,90031,88100 PLN
   OLD. / GER / - / 2000 / Quattro B / Weissa\Falkner
   - / Agro-Pol Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
9MAILUNDS QUINTANA - STAR (249)ŁukaszTROSZCZYŃSKI042,84031,9340 PLN
   
   
    KJ CH Jaszkowo
10LIMBO 0130 (230)DawidKUBIAK043,72032,9440 PLN
   HOLSZT / GER / gelding / 1999 / Limbus / Kaskaja\ Lasino
   - / Sylwia Szczesna
    SKJ Mierzeszyn Sylwia Szczęsna
11R.S. LORELEI (152)MichałTYSZKO043,21034,7640 PLN
   
   
    TKJ Garbówek
12WIKTOR (171)MściwojKIECOŃ041,93428,6140 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
13SPOT (161)SławomirUCHWAT039,79431,4340 PLN
   HANN / GER / gelding / 1999 / Sao Paulo / Genda
   - / Roman Roszkiewicz
    JKS Pogórze
14NURJEV (24)KrzysztofLUDWICZAK044,59431,6840 PLN
   SP-KWPN / NED / stallion / 1995 / Guidam / Inpuls\Pilot
   
    KJ Wechta Rosnówko
15SALVO GOOSBY (9)LeszekGRAMZA043,07432,8140 PLN
   KWPN / NED / stallion / 1999 / Indorado / K-Elipse\Calvados
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
16BALLADA (265)HubertKIERZNOWSKI041,51433,6940 PLN
   
   
    KJ Kietlów
17LOVE PARADE 5 (3)StanisławPRZEDPEŁSKI042,15435,25
   Westf. / GER / mare / 1995 / Libero H / Paloma
   - / Tomasz Gudzowaty
    KS Garo Zaborów
18CASIUS PG (4)StanisławPRZEDPEŁSKI043,26436,91
   SP / POL / stallion / 2002 / Calderon / Pousette Z
   - / Remigiusz Makowski
    KS Garo Zaborów
19COLOMBO (117)AdamNICPOŃ043,85437,63
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
20SOBIESKI AMBROSIO (223)PaulinaMALINOWSKA043,47438,60
   Old. / GER / gelding / 1996 / Acord II / Prinzess
   - / K. Tryliński
    KJ Szumawa Bobrowiec
21CON JUAN (169)MściwojKIECOŃ042,43828,52
   HANN / GER / gelding / 2001 / Contender / Donna Julia\ Don Juan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22UKELLINA (168)MściwojKIECOŃ040,67829,60
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
23CORTON (211)WojciechDAHLKE (J.1992)042,02833,81
   - / - / gelding / 2000 / Cortez / Magika
   
    BKS Kłos Budzyń
24SMIRANA (244)WeronikaSOŁTYSIAK043,49838,52
   KWPN / NED / mare / 1999 / Creol / Esmiran
   - / Weronika Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
25GRANIT (207)RenataWÓJCIK042,52838,88
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
26IBIX (112)KamilaKUŚMIERKOWSKA438,52
   SP / POL / gelding / 1999 / Winner / Iberia\Ilion
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
27LOXLEY (106)JanBOBIK (JM.1993)440,10
   HANN / GER / gelding / 1998 / Laptop / Inhaculata/Il de Bovebon
   - / Sasinowski, Bobik
    LKS Dragon Nowielice
28MALAJKA (135)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK440,28
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
29CLAUDIUS VARUS (82)MarcinPAKUŁA440,38
   HOLSZT. / GER / gelding / 2001 / Contender / \ Lord Calando
   - / SK Bielin
    LKJ Chersoń Bielin
30BACHUS (12)TomaszGAŁCZYŃSKI441,00
   SP / POL / stallion / 2000 / Louis / Brema\Tabun
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
31WOOMERA (247)RadosławZALEWSKI441,09
   - / GER / mare / 2000 / Wogenbrecher / -
   
    WKJ Lublin
32TAUNUS (105)JacekBOBIK441,46
   SP / POL / stallion / 2001 / Lavendel / Tarcza\Czad
   - / Zdzisław Mikuła
    LKS Dragon Nowielice
33CONQUISTADOR (268)AntoniTOMASZEWSKI441,89
   OLDENB / GER / gelding / 1997
   
    JKS Equita Warszawa
34CENTURIA (107)TomaszMIŚKIEWICZ (J.1992)442,04
   SP / POL / mare / 1999 / Mazzel / Celtika
   - / Dariusz Miśkiewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
35MISTER DU LIBAIRE (41)ŁukaszBRZÓSKA442,24
   SF / FRA / stallion / 2000 / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
36GAMBO (10)LeszekGRAMZA442,65
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / Oder / Gabi\Granit
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
37EN VIABLE (245)AntoniSTRZAŁKOWSKI (JM.1993)442,76
   SP / POL / stallion / 1993 / Elvis / Estera\Len
   - / Piotr Strzałkowski
    KJ Strzała Krubiczew
38MARINO (54)JacekBUCKI442,94
   KWPN / NED / stallion / 1994 / Zeoliet / Eugata\Jasper
   - / SO Starogard Gdański
    KJ Agro-Handel Śrem
39TATJANA (17)NinaWANDEL443,48
   KWPN / NED / mare / 2000 / Voltaire / New Milion
   - / Nina Wandel
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
40LASSINI (195)AdamNICPOŃ443,75
   Old. / GER / gelding / 2001 / Lady's King / Silvios Linda
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
41CHARLIE (65)GrzegorzPSIUK444,79
   SP / POL / gelding / 2001 / Marino / Czelia\Cordial
   - / Jolanta Szydłowska
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
42LANDAL (148)JarosławSKRZYCZYŃSKI446,35
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Eleganza
   - / Edmund Idkowiak
    KJ Absolut
43LEO (157)JakubKRZYŻOSIAK447,28
   SP/Holst. / GER / stallion / 1998 / Lennon / Zakonda\Lacapo
   - / W. John, S. Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
44COTTON CLUB (30)MonikaLUBISZEWSKA838,22
   HOLSZ. / GER / stallion / 1993 / Cantus / Plesona\Landgraf I
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
45DENTON (113)KamilaKUŚMIERKOWSKA842,16
   SP / POL / gelding / 1997 / Tik Tak / Drumla\Lawin
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
46RIVALDO PG (165)RobertUCHWAT842,83
   
   
    JKS Pogórze
47UNISCO (45)MarekLEWICKI843,43
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Czahary Pogorzelica
48LANCELOT (248)RadosławZALEWSKI844,99
   - / POL / gelding / 2002 / Elwis / Luna\ Lombard
   
    WKJ Lublin
49AMARANTHUS (116)AdamNICPOŃ847,47
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
50OMEN Z (232)GrzegorzKUBIAK848,78
   KWPN / BEL / gelding / 1999 / Omar / Magic Claire
   - / Marzena Domańska
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
51ULLA V.D. HEYDEHOEK (219)BeataSZUBER1239,06
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
52ALCATRAZ (33)BeataSTRZAŁKOWSKA1241,87
   
   
    KJ Cavallo Bonin
53ŻYWAGO (69)JuliaKRUSZYNIEWICZ (J.1992)1254,24
   SP / POL / stallion / 2001 / Nurjev / Żytanes\Orange Bay
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS ,,ELCON" Szczecin
54BY THE WAY (142)ZuzannaŁUKASIAK (J.1991)1361,62
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Bafuria
   - / Zuzanna Łukasiak
    SKJ Młyńska Struga
55OMEGA (208)RenataWÓJCIK1641,44
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Orawa\ Jarabub
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
56ARIST 0006 (250)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1644,77
   Sachs. Reitpferd / GER / - / 1998 / Animo / Freya\ Donator 1382
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 GATSBY 144 (156)JakubKRZYŻOSIAKElim.
   HANN / GER / gelding / 1997 / Graf Grannus / Grandola
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
 CORRERO (32)BeataSTRZAŁKOWSKAElim.
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Claudio / Finja XIII\Contender
   - / Urszula Farysej
    KJ Cavallo Bonin
 GAYALL (56)JacekBUCKIElim.
   SP / POL / stallion / 2001 / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 CANDILLO'S BOY (121)AlicjaGRYGIERElim.
   HOLST / GER / gelding / 2000 / Candillo / Partie\Lido
   - / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
 YOUNG LADY (23)KrzysztofLUDWICZAKRez.
   Hol. / GER / mare / 2000 / Cambridge / G-Christine\Carolus I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
 DOMINIKA (55)JacekBUCKIRez.
   SP / POL / mare / 1999 / Le Voltaire / Delfina\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 FAWORYT (136)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAKRez.
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
145
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
310/260
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
58/48
Startowało koni
63
Ukończyło koni
56
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2009/2010

Jaszkowo, 23-25 października 2009 r.
Wydruk: 26-10-2009 09:11:51
9 - C
Data: 24-10-2009
HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - C -zwykły z rozgrywką - I Kwalif. HPP Open - Tabela A; Art. 238.2.2
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1WANTUS-V (91)KatarzynaWYGAS050,45026,601500 PLN
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Caesar vd Helle / Thesaura vh
   - / Katarzyna Wygas
    Niezrzeszona
2SUBIEKT (87)JoannaCEBULAK049,14027,431200 PLN
   
   
    JKS Pogórze Glinnik
3CAMILLO SON (29)WaldemarROGOWSKI050,26427,93800 PLN
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
4BOLERO DE RAVEL (43)IzabelaZMYSŁOWSKA049,50428,16500 PLN
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    JKS Tornado Szczecin
5FORTUNA (64)MonikaSTELMACH051,33428,41300 PLN
   - / - / mare / -
   - / Monika Stelmach
    KKJ Kielce
6CARPIANO (215)KrzysztofTARASEK049,14438,97300 PLN
   Holst. / - / - / 2002 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
7ABIGAIL 63 (95)ZofiaDZIEWOLSKA045,78Rez.200 PLN
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
8LALLIJA (198)AgataMIZGIER (J.1992)448,73100 PLN
   Westf. / GER / mare / 2002 / Lacantus / Dessina\ Debutant
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
9MALMO (70)MichałRYNOWIECKI449,0350 PLN
   Wlkp. / POL / stallion / 1995 / Pigmalion / Maladetta\ Arianin
   - / SO St. Gdański
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.
10VLORET B (59)KrzysztofMIKOŁAJCZAK449,8350 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
11SALVADOR (15)DinaZAWADZKA449,8850 PLN
   KWPN / NED / gelding / 1999 / Calvados / Ilisa\Jasper
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
12ILMER (35)MałgorzataMUCHA449,9550 PLN
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
13OKTAWIA (154)IreneuszGANCARZ450,39
   
   
    KJ Absolut
14L-CARDAN (160)KatarzynaUCHWAT453,14
   SP / POL / stallion / 2003 / Carbid / -
   - / Roman Roszkiewicz
    JKS Pogórze
15LASKO (28)WaldemarROGOWSKI453,26
   HOLSZT. / GER / stallion / 1999 / Lennon / Badita I\ Capitol I
   
    KJ Wechta Rosnówko
16CARLOS (235)TheaDOUGAN453,53
   
   
    Niezrzeszona
17PHANTOM (126)KarolinaWITNICKA453,72
   
   
    JKS Czanki Międzyrzecze
18HBC PLACIDO (206)ŁukaszWASILEWSKI453,96
   KWPN / NED / stallion / 1997 / Animo / -
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
19JULIEN (125)DorotaKLIMECZKO455,57
   
   
    JKS Czanki Międzyrzecze
20GREAFIN (174)HubertLUDWICZAK455,70
   HAN / GER / mare / 1999 / Graf Top / H. Palienessa
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
21VIP (51)JacekKUŚNIERCZAK847,21
   SP / POL / stallion / 1998 / Le Voltaire / Verica
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
22JUSTE MILIEU (49)IzabelaPRZERADOWSKA847,27
   SP / POL / mare / 1999 / Marino / Jugosławia\ Justin Damiro
   - / Natalia Stopa
    KJ Piaseczno SJ Poster
23LEXUS (200)MarcinBĘTKOWSKI848,22
   Westf. / GER / stallion / 2001 / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   
    JKS Fer-Więckowice
24KARTEL (58)KrzysztofMIKOŁAJCZAK848,94
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia\ Mangan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
25VIA M (173)HubertLUDWICZAK848,97
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
26SONATA (47)MałgorzataCISZEK-LEWICKA849,24
   SP / POL / mare / 1994 / Sydan / Strzyba\Baby
   - / PHZ AgroPol
    KJ Czahary Pogorzelica
27URIAS (68)GabrielGŁUSEK850,11
   KWPN / NED / gwlding / 2001 / Indoctro / Ebilithya\ Ramiro Z
   
    Niezrzeszony
28CASANDRA (214)KrzysztofTARASEK850,13
   OLD / GER / mare / 2001 / Lord Pezi / Cassina\Zeus
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
29ERYDAN (266)ŁukaszSZUSTOROWSKI857,75
   - / POL / gelding / 1998 / Elvis / Dolomira\Czubaruk
   - / Zbigniew Muźnierowski
    KJ Kietlów
30COLETT (13)MagdalenaPODSIADŁY858,38
   HANN / GER / mare / 2002 / Contendro I / Lastrada/ Lafonta
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
31UDOLA B (199)MarcinBĘTKOWSKI860,83
   
   
    JKS Fer-Więckowice
32TUTTI FRUTTI (177)MarzenaCHOCIEJ1247,40
   - / POL / gelding / 2000 / Walor / Titania\Navajo
   - / M. Głodowski
    JKS Tornado Szczecin
33DORA (34)MartynaKOŁODZIEJCZAK1248,34
   SP / POL / mare / 1998 / Dawid / Iga
   - / Renata Wójcik
    KJ Cavallo Bonin
34NOBEL DU FOREST (228)MichałKUBIAK1252,46
   
   
    SKJ Mierzeszyn Sylwia Szczęsna
35MAXIMA (257)RomanBARTKOWIAK1650,89
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
36FAWORYT (136)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK1654,37
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
37ANIMO W (86)JoannaCEBULAK1664,51
   
   
    JKS Pogórze Glinnik
38DYNASTAR (146)DanielWIELICZKO2048,04
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Czyniec / Darima
   - / Zenon Makowski
    LUKS Nysa Gubin
39QUINCY 93 (229)MichałKUBIAK2572,49
   
   
    SKJ Mierzeszyn Sylwia Szczęsna
 HAPPY BOY (50)JacekKUŚNIERCZAKElim.
   Saks. / GER / gelding / 2001 / Kordatus / Gybsi\Graninie
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
 ASTERIX (85)AleksandraCEBULAKElim.
   SP / POL / gelding / 2001 / Elvis / Ajanta\Aloube Z
   - / Janusz Cebulak
    JKS Pogórze Glinnik
 GUBIN (38)MirosławUBERNAElim.
   xo / POL / gelding / 1991 / Łowicz / Gumka\Szafir
   - / Mirosław Adam Uberna
    ZKS Drzonków
 CARAVELLA (258)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 MALAJKA (135)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAKElim.
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 DUX (256)RomanBARTKOWIAKElim.
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 CALIPH L (16)DinaZAWADZKAElim.
   SP / POL / gelding / 2000 / Corleone / Lascala\ Land Prinz
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/6
Liczba skoków (Jumps)
12/7
Dystans (m)
380/270
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
71/50
Startowało koni
46
Ukończyło koni
39
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2009/2010

Jaszkowo, 23-25 października 2009 r.
Wydruk: 26-10-2009 09:12:01
BCC2 - L1
Data: 24-10-2009
HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr BCC2 - L1 -zwykły z rozgrywką - GRAND PRIX BCC - Tabela A; Art. 238.2.2
(Competition No BCC2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1MOZART (100)PawełPIĄTKOWSKI047,59024,19
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / My Will / Morena\Mapnik
   - / Stanisław Sikorski
    KJ Equus Węgrzce
2MACIOWELA (176)MarekSTRZYŻ048,47024,97
   
   
    UKS Stadnina Studniewski Gutów
3FAIR PLAY (140)JacekWARGALLA045,28025,22
   HANN / GER / gelding / 1999 / Falkenstern II / Wespe
   - / Jacek Wargalla
    KJ Kuźnia Nowowiejska
4DARLING (36)JacekDOBROWOLSKI047,52028,12
   TRK / POL / gelding / 2001 / Burgund / -
   - / Jacek Dobrowolski
    JKS Equita Warszawa
5SUMAK (103)KatarzynaKUCHEJDA047,69030,35
   SP / POL / gelding / 2001 / Carbid / Surprise\ Sao Paulo
   - / Roman Roszkiewicz
    KJ Equus Węgrzce
6PERSEFONA (202)DariuszSKROCKI444,51
   Sp / POL / mare / 1998 / Winner / Persja
   - / Jacek Kuśnierczak
    JKS Fer-Więckowice
7MISSISIPI (127)PawełCHUDZIAK445,51
   HAN / POL / mare / 1992 / Dakar- HAN / Miśnia- xx\Long Meadows
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
8PAN SAGANEK (224)MarcinMISIEK445,89
   
   
    Świętokrzyski KJK Brzezinki
9LIZBONA (72)KonradSTEFAŃSKI446,23
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Mangan / Laskari
   - / Magda Wygrała
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.
10OPTIMA (21)AgataMOŚCICKA446,48
   SP / POL / mare / 1995 / Kesar / Omega
   - / Agata Mościcka
    JKS ,,Wan-Ros" Rurka
11AAJEE (205)BogumiłaSĄSIADEK447,60
   
   
    KJ HBC Lasocice
12SHIROCCO (238)JarosławKRZEMIŃSKI450,13
   
   
    Niezrzeszony
13HBC PLACIDO (206)BogumiłaSĄSIADEK455,24
   KWPN / NED / stallion / 1997 / Animo / -
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
14ATOS (203)DamianWAWRZYNIAK455,90
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
15DOMINIKA (101)PawełPIĄTKOWSKI456,82
   SLOV TEP / SVK / mare / 1997 / Rosenthal / Doris\ Alarm VI-31
   - / Paweł Piątkowski
    KJ Equus Węgrzce
16ALIEN (128)PawełCHUDZIAK461,43
   
   
    KS Idmar Krajkowo
17INWENCJA (74)PiotrSTASIAK844,09
   Wlkp. / POL / mare / 1995 / Fred / Iwanka
   - / Piotr Stasiak
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.
18WIN WIN WH (237)JarosławKRZEMIŃSKI847,69
   
   
    Niezrzeszony
19RAWA (130)JarosławKOZŁOWSKI1244,95
   
   
    WTK Hermanów
20RUPIA R (62)AgnieszkaKOŁOMAŃSKA1250,43
   SP / POL / mare / 2001 / City Boy R / Romana
   - / Agnieszka Kołomańska
    KKJ Kielce
21PASJONAT (71)MariaSZCZEPANIAK1258,68
   SP / POL / gelding / 1998 / Lombardo / Pasja
   - / Maria Szczepaniak
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.
22WIZON (241)MariuszKĄKOL1662,80
   
   
    KJ ,,Olmet" Ostrów Wlkp.
 ZAFIRA (110)GerardBURDZIĄGElim.
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassini / Zarkadia
   - / Adam Jarmuszczak
    KJ Sezam Bolesławiec
 GAROS (269)GerardBURDZIĄGElim.
   SP / POL / gelding / 1999 / Campos / Gatve
   - / Bogusław Marciniak
    KJ Sezam Bolesławiec
 DORADO (73)PiotrSTASIAKElim.
   SP / POL / stallion / 2000 / Elvis / Dygresja
   - / Piotr Stasiak
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.
 NIMMERDOR I (240)MariuszKĄKOLElim.
   OLD. / GER / stallion / 1995 / Nimmerdor / Zarina\Zeus
   - / Marzena Buchowiecka
    KJ ,,Olmet" Ostrów Wlkp.
 ROTMISTRZ (63)KarolNIEMCZUKElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Rycerz / Rata\Orkisz
   - / Karol Niemczuk
    ŚKJK Brzezinki
 ARAMIS (129)JarosławKOZŁOWSKIElim.
   - / POL / gelding / 2004 / Lewis / Arkadia
   - / Jarosław Kozłowski
    WTK Hermanów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/6
Liczba skoków (Jumps)
12/7
Dystans (m)
380/270
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
71/50
Startowało koni
28
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2009/2010

Jaszkowo, 23-25 października 2009 r.
Wydruk: 26-10-2009 09:12:04
BCC3 - L1
Data: 25-10-2009
HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr BCC3 - L1 -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No BCC3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PERSEFONA (202)DariuszSKROCKI052,55
   Sp / POL / mare / 1998 / Winner / Persja
   - / Jacek Kuśnierczak
    JKS Fer-Więckowice
2DEL COR (118)AnnaKUŚ059,86
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Agnieszka Kuś
    UKS Podkowa Moryń
3ROTMISTRZ (63)KarolNIEMCZUK850,69
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Rycerz / Rata\Orkisz
   - / Karol Niemczuk
    ŚKJK Brzezinki
4PAN SAGANEK (224)MarcinMISIEK857,07
   
   
    Świętokrzyski KJK Brzezinki
5RUPIA R (62)AgnieszkaKOŁOMAŃSKA863,94
   SP / POL / mare / 2001 / City Boy R / Romana
   - / Agnieszka Kołomańska
    KKJ Kielce
 DORADO (73)MichałRYNOWIECKIElim.
   SP / POL / stallion / 2000 / Elvis / Dygresja
   - / Piotr Stasiak
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.
 SHIROCCO (238)JarosławKRZEMIŃSKIElim.
   
   
    Niezrzeszony

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
64
Startowało koni
7
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2009/2010

Jaszkowo, 23-25 października 2009 r.
Wydruk: 26-10-2009 09:12:16
10 - N
Data: 25-10-2009
HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - N -zwykły - Runda Otwarta -Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MAXIMUS (231)DawidKUBIAK052,47250 PLN
   
   
    SKJ Mierzeszyn Sylwia Szczęsna
2ZAZOU HBC (276)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)053,99200 PLN
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
3CASSINI KAMA (272)KamilaKUŚMIERKOWSKA055,04150 PLN
   Holszt. / - / stallion / 2003 / Cassini I / Kaja IV
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
4LIDER (259)AntoniCHŁAPOWSKI055,15100 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5ZIEZO BALIA (216)KrzysztofTARASEK055,25100 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Marlon / Ibalia\Nimmerdoor
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
6CHITA (164)KrzysztofPOMIANKOWSKI055,8550 PLN
   
   
    JKS Pogórze
7GIORGIO (166)RobertUCHWAT057,7250 PLN
   
   
    JKS Pogórze
8REMBRAND (253)ŁukaszTROSZCZYŃSKI059,0850 PLN
   Mecklenburger / GER / gelding / 2000 / Romulus / Cindy II\ Carprilli
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9POLONIA (181)PiotrKALINOWSKI059,5010 PLN
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
10HARTELLA (186)MariaNOWICKA059,5710 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1998 / Calettos SON / Harda
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
11PARLANDO (234)EmmaSANDERSON059,9410 PLN
   WESTF / GER / stallion / 1998 / Popcorn / Waldfee\ Windesi
   - / Marek Janicki
    Sopocki KJ
12GRACJA (155)JakubKRZYŻOSIAK060,1910 PLN
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
13A'VOLTAIRE (175)HubertLUDWICZAK061,3110 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Voltaire / Aisza\Regen
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
14TIGRA (189)AnnaSZCZEŚNIAK061,6710 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / Caletto's Son / Toga\Lansjer
   - / SK Racot
    KJ Gołębin Stary
15--16CARLOS (235)TheaDOUGAN062,05
   
   
    Niezrzeszona
15--16MOZART (100)PawełPIĄTKOWSKI062,05
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / My Will / Morena\Mapnik
   - / Stanisław Sikorski
    KJ Equus Węgrzce
17LOVER (179)CezaryKALINOWSKI (JM.1993)062,57
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
18HAPPY BOY (50)JacekKUŚNIERCZAK062,60
   Saks. / GER / gelding / 2001 / Kordatus / Gybsi\Graninie
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
19FELINI (94)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)062,70
   SP / POL / stallion / 2002 / Luron / Fanta
   - / SO Sieraków Wlkp. Sp. z o.o.
    LKJ Abaria Iwno
20TANGO (93)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)064,54
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Ewa Stachowiak
    LKJ Abaria Iwno
21SCAYA (133)KrzysztofRETKA (JM.1993)166,25
   
   
    Warszawski KJ
22GRENADIER (270)MateuszKRZYŻOSIAK168,67
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
23ZIMBA (76)ŁukaszPRZYBYLSKI (JM.1993)269,27
   - / POL / mare / 2004 / Karandasj / Tessa\ Quidam
   
    Stow. Jeździeckie Baborówko OSSM Drzonków
24DORA (34)MartynaKOŁODZIEJCZAK451,10
   SP / POL / mare / 1998 / Dawid / Iga
   - / Renata Wójcik
    KJ Cavallo Bonin
25HEBAN (185)OlgaMOŻEJKO455,24
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Bujak / Herwana
   - / M. Szcześniak
    KJ Gołębin Stary
26LUKSOR (263)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)457,05
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
27SUMAK (103)KatarzynaKUCHEJDA457,07
   SP / POL / gelding / 2001 / Carbid / Surprise\ Sao Paulo
   - / Roman Roszkiewicz
    KJ Equus Węgrzce
28GRACJA R (217)KonradPAWŁOWSKI (JM.1994)457,64
   
   
    SKJ Sopot
29MALMO (70)MichałRYNOWIECKI459,04
   Wlkp. / POL / stallion / 1995 / Pigmalion / Maladetta\ Arianin
   - / SO St. Gdański
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.
30OPTIMUS (278)KatarzynaSZCZYGLAK460,51
   SP / POL / gelding / 2003 / Landos I / Oskaka
   - / Agata Mościcka
    Niezrzeszona
31KWAZAR (139)MariuszKLENIUK460,62
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
32ZEFIR (180)CezaryKALINOWSKI (JM.1993)462,66
   
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
33CYRKON (90)AnnaTRZECIAK462,76
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Cyranka\Cavalliero
   - / Anna Trzeciak
    LKS Dragon Nowielice
34MODELKA (267)RomanBARTKOWIAK464,57
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
35QUEBEC (197)PiotrLIPIŃSKI566,46
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
36KOLIBER (262)AntoniCHŁAPOWSKI566,53
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
37LARGO (255)ŁukaszTROSZCZYŃSKI566,88
   Old. / GER / gelding / 1999 / Levantos I / Farina\ Fernal
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
38DOMINIKA (101)PawełPIĄTKOWSKI669,96
   SLOV TEP / SVK / mare / 1997 / Rosenthal / Doris\ Alarm VI-31
   - / Paweł Piątkowski
    KJ Equus Węgrzce
39CALIPSO DU MESNIL (204)TomaszGAŁCZYŃSKI671,31
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
40ASTERIX (85)AleksandraCEBULAK773,50
   SP / POL / gelding / 2001 / Elvis / Ajanta\Aloube Z
   - / Janusz Cebulak
    JKS Pogórze Glinnik
41VIA M (173)HubertLUDWICZAK860,72
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
42GALON (218)BeataSZUBER863,48
   SP / POL / stallion / 2002 / Ewerest / Gaja\ Orly
   
    KJ Bachmat Wrocław
43FLAMENCO (132)JuliaNALEPA (JM.1995)878,11
   HANN / GER / gelding / 2002 / Fly High / Cualite
   - / Roman Roszkiewicz
    Warszawski KJ
44ALCATRAZ (33)BeataSTRZAŁKOWSKA878,15
   
   
    KJ Cavallo Bonin
45DROSSINI (191)BognaSOŁTYSIAK (JM.1993)968,30
   HOLSZT / - / gelding / 1996
   
    Stow. Jeździeckie Baborówko
46VIP (51)JacekKUŚNIERCZAK1176,06
   SP / POL / stallion / 1998 / Le Voltaire / Verica
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
47ZALAMERO (210)WojciechDAHLKE (J.1992)1176,78
   
   
    BKS Kłos Budzyń
48FAIR PLAY (140)JacekWARGALLA1257,08
   HANN / GER / gelding / 1999 / Falkenstern II / Wespe
   - / Jacek Wargalla
    KJ Kuźnia Nowowiejska
49LORETTO (261)AntoniCHŁAPOWSKI1381,64
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
50ANIMO W (86)JoannaCEBULAK1658,60
   
   
    JKS Pogórze Glinnik
 PIN-QUINN (190)MarcinBĘTKOWSKIDyskw.
   OLD / GER / mare / 2001
   - / Jacek Kosow
    JKS Fer-Więckowice
 RABIATELLA (178)MarzenaCHOCIEJElim.
   SP / POL / mare / 1999 / Rabiates Turbud Z / Dioda\Makart
   - / M.Głodowski
    JKS Tornado Szczecin
 LACOMME (274)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)Elim.
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
 MARKIES V (77)MałgorzataKOWALA (JM.1993)Elim.
   KWPN / NED / stallion / 1994 / Quidam / Qubha\ Voltaire
   
    ZKS Drzonków
 ARAGANO (275)BeataSZUMIŃSKA (JM.1993)Elim.
   Deutsches Reitpony / GER / stallion / 2003 / Aragon N / Laura\ Bouquet
   - / K. Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65
Startowało koni
55
Ukończyło koni
50
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2009/2010

Jaszkowo, 23-25 października 2009 r.
Wydruk: 26-10-2009 09:12:22
11 - C
Data: 25-10-2009
HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - C - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - Tabela A; Art. 269.5
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1UNISCO (45)MarekLEWICKI4433,46250 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Czahary Pogorzelica
2UDOLA B (199)MarcinBĘTKOWSKI4435,26200 PLN
   
   
    JKS Fer-Więckowice
3GUBIN (38)MirosławUBERNA4436,09150 PLN
   xo / POL / gelding / 1991 / Łowicz / Gumka\Szafir
   - / Mirosław Adam Uberna
    ZKS Drzonków
4SONATA (47)MałgorzataCISZEK-LEWICKA4438,11100 PLN
   SP / POL / mare / 1994 / Sydan / Strzyba\Baby
   - / PHZ AgroPol
    KJ Czahary Pogorzelica
5AMARANTHUS (116)AdamNICPOŃ4439,06100 PLN
   
   
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
6MARATON (252)ŁukaszTROSZCZYŃSKI4441,8750 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
7SZAL (92)MarcinKUCZMARSKI4449,0750 PLN
   
   
    Niezrzeszony
8RAINBOLL (254)ŁukaszTROSZCZYŃSKI4452,9450 PLN
   HOLSZT / GER / - / 2003 / Ramiro'S S.II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9SALVADOR (15)DinaZAWADZKA4053,4150 PLN
   KWPN / NED / gelding / 1999 / Calvados / Ilisa\Jasper
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
10TUTTI FRUTTI (177)MarzenaCHOCIEJ3957,59
   - / POL / gelding / 2000 / Walor / Titania\Navajo
   - / M. Głodowski
    JKS Tornado Szczecin
11R'SECRET LOVE PG (192)MarcinKUCZMARSKI3843,13
   
   
    Niezrzeszony
12LALLIJA (198)AgataMIZGIER (J.1992)3737,12
   Westf. / GER / mare / 2002 / Lacantus / Dessina\ Debutant
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
13CAMARO (96)ZofiaDZIEWOLSKA3745,87
   Maklenburska / - / stallion / 2001 / Cabrol Amicor / Lakara
   
    LKJ Abaria Iwno
14BIEGACZ (6)AndrzejGŁOSKOWSKI3759,91
   xo / POL / stallion / 2003 / Top Gun / Bieżnia
   - / SO Bogusławice
    BKJ Bogusławice
15EUFORIA (172)NawojkaKIECOŃ (J.1992)2655,22
   SP / POL / mare / 1997 / Eskudo / Ambari
   - / Rinaldo Kiecoń
    LUKS Nysa Gubin
 MAXIMA (257)RomanBARTKOWIAK-141,25
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 WINNER (57)JacekBUCKIElim.
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 CALGARY (167)MściwojKIECOŃElim.
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 WIANKA (201)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)Elim.
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Skaleń / Wiktoria
   - / Andrzej Rakowski
    JKS Fer Więckowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
56
Startowało koni
19
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2009/2010

Jaszkowo, 23-25 października 2009 r.
Wydruk: 26-10-2009 09:12:28
12A - C1
Data: 25-10-2009
HUBERTUS 1.6.0.3 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12A - C1 -zwykły z rozgrywką - Finał Rundy Juniorskiej - Tabela A; Art. 238.2.2
(Competition No 12A)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1ORSON (212)WojciechDAHLKE (J.1992)071,17029,601500 PLN
   SP / - / stallion / 2000 / Turbud Quirinus / Obrona\Cabrol
   
    BKS Kłos Budzyń
2ENZO III (226)Klara