Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 02-03 lutego 2008 r
Wydruk: 04-02-2008 09:04:40
6 - LL
Data: 02-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - LL -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--21MICKEY MOUSE (154)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)039,45
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--21MICKEY MOUSE (154)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)040,14
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--21ROSALIE (64)RoxannaBOERSMA (JM.1994)041,33
   NRPS / - / mare / 2001 / Sergi Van Vreeburch / Mayflower\ Krimh
   
    KJ HBC Lasocice
1--21MASCADO (14)JoannaKRZYŻOSTANIAK041,58
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--21BILLY (187)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)041,74
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--21OLIMPIA (151)AgnieszkaSOSNOWSKA (JM.1993)041,88
   SP / POL / mare / 1997 / Gordon I / Operetka
   - / Melania Sosnowska
    KKJ Sawanna Konin
1--21LIWIA (78)DawidWOJCIECHOWSKI042,01
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--21REDFORD (153)MonikaHOJNA (J.1990)042,15
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--21OLIMPIA (151)AgnieszkaSOSNOWSKA (JM.1993)043,18
   SP / POL / mare / 1997 / Gordon I / Operetka
   - / Melania Sosnowska
    KKJ Sawanna Konin
1--21BILLY (187)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)044,06
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--21IRAK (122)RobertSYDOW044,82
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--21REDFORD (153)MonikaHOJNA (J.1990)045,09
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--21ZERO UNO (54)HubertPOLOWCZYK045,10
   
   
    KJ Cavallo Bonin
1--21JAMPER (176)RobertRATAJCZAK045,13
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--21IRAK (122)RobertSYDOW045,44
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--21CANDY MAN (53)KatarzynaMASEŁKOWSKA-PODREZ046,37
   Trak. / POL / gelding / 2000 / Ignac / Czarelia\Akcept
   - / Katarzyna Masełkowska
    KJ Atrium Swarzędz
1--21MARLENE (70)GrzegorzHOMZIUK047,27
   
   
    KJ Volta Miłocice
1--21MARLENE (70)GrzegorzHOMZIUK047,44
   
   
    KJ Volta Miłocice
1--21CALMA (25)MariuszMACHNIK048,83
   
   
    KJ Przymocze
1--21ETNA (168)TomaszMIELCAREK051,62
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
22--35MASCADO (14)JoannaKRZYŻOSTANIAK440,02
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22--35DAR (177)RobertRATAJCZAK441,66
   
   
    KJ CH Jaszkowo
22--35DALLAS (159)AndrzejJASZCZAK442,49
   - / POL / gelding / 1999 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
22--35MON AMIE (188)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)442,57
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
22--35MON AMIE (188)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)443,95
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
22--35ZENDER (55)HubertPOLOWCZYK444,47
   
   
    KJ Cavallo Bonin
22--35JAMPER (176)RobertRATAJCZAK444,62
   
   
    KJ CH Jaszkowo
22--35PERSJA (77)DawidWOJCIECHOWSKI444,71
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22--35KORETTO (84)WojciechWOJCIANIEC446,26
   
   
    KJ Cavallo Bonin
22--35CANDY MAN (53)KatarzynaMASEŁKOWSKA-PODREZ447,57
   Trak. / POL / gelding / 2000 / Ignac / Czarelia\Akcept
   - / Katarzyna Masełkowska
    KJ Atrium Swarzędz
22--35URIEL (68)KatarzynaPOETSCHKE447,90
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W
   
    KJ Korona Wałcz
22--35GANGSTER (35)AleksandraMATKIEWICZ448,12
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
22--35CALMA (25)MariuszMACHNIK448,28
   
   
    KJ Przymocze
22--35ZERO UNO (54)HubertPOLOWCZYK449,50
   
   
    KJ Cavallo Bonin
36BROKER (67)MarianGOMUŁKIEWICZ563,94
   
   
    KJ Picador Wrocław
37LOLITA (24)MariuszMACHNIK669,27
   
   
    KJ Przymocze
38--42SEZAR (155)MałgorzataBAJDA (JM.1993)841,47
   
   
    KJ CH Jaszkowo
38--42DAR (177)RobertRATAJCZAK843,54
   
   
    KJ CH Jaszkowo
38--42LIWIA (78)DawidWOJCIECHOWSKI845,12
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
38--42ZENDER (55)HubertPOLOWCZYK846,42
   
   
    KJ Cavallo Bonin
38--42WODALINE (97)KarolGODLEWSKI847,56
   KWPN / NED / mare / - / Namelus R / Godaline\ Darling Boy
   - / Agrosad
    KJ Profil Piła
43--46LOLITA (24)MariuszMACHNIK1243,89
   
   
    KJ Przymocze
43--46WODALINE (97)KarolGODLEWSKI1249,37
   KWPN / NED / mare / - / Namelus R / Godaline\ Darling Boy
   - / Agrosad
    KJ Profil Piła
43--46GANGSTER (35)AleksandraMATKIEWICZ1250,69
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
43--46PERSJA (77)DawidWOJCIECHOWSKI1255,69
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
47SEZAR (155)MałgorzataBAJDA (JM.1993)2040,84
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 URIEL (68)KatarzynaPOETSCHKEElim.
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W
   
    KJ Korona Wałcz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
310
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
62
Startowało koni
47
Ukończyło koni
46
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 02-03 lutego 2008 r
Wydruk: 04-02-2008 09:04:50
7 - L
Data: 02-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - L -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--17SALWADOR (184)MartaBUCHWALD049,70
   SP / POL / gelding / 1998 / Hilton / Sewilla\Dularus
   Henryk Święcicki / Grzegorz Hilt
    KJ CH Jaszkowo
1--17ROKATOR (8)KatarzynaBĄK050,66
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--17BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (62)ŁukaszWASILEWSKI052,17
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
1--17ARENA (15)JoannaKRZYŻOSTANIAK054,03
   SP / POL / mare / 2003 / Castiglione L / Akcja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--17GRACJA (2)MartynaKOŁODZIEJCZAK054,09
   
   
    KJ Cavallo Bonin
1--17NIGERIA (69)KatarzynaPOETSCHKE054,73
   SP / POL / mare / 2000 / Gajdar / Nida
   
    KJ Korona Wałcz
1--17GAWRON (36)KrzysztofSZCZAWIŃSKI054,85
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
1--17KOLIBER (179)AntoniCHŁAPOWSKI055,16
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--17FAWORYT (26)MariuszMACHNIK055,25
   
   
    KJ Przymocze
1--17CYGANKA (92)KatarzynaDAWIDOWSKA055,61
   
   
    KS Idmar Krajkowo
1--17ARGENTA (135)AleksandraLUSINA056,98
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--17ARGENTA (135)AleksandraLUSINA057,30
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--17RAMBO (169)TomaszMIELCAREK057,79
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
1--17QUINTERA (193)JarosławSKRZYCZYŃSKI058,86
   
   
    KJ Absolut
1--17WARUM NIGHT (98)KarolGODLEWSKI060,29
   KWPN / NED / mare / - / Lavito / Granville\ Renville
   - / Agrosad
    KJ Profil Piła
1--17MARCO (101)NataliaBADURA062,04
   
   
    KJ Picador Wrocław
1--17QUINTERA (193)JarosławSKRZYCZYŃSKI062,07
   
   
    KJ Absolut
18--33ROKATOR (8)KatarzynaBĄK448,23
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
18--33LINO (94)WojciechPYZIK449,69
   
   
    KJ Absolut
18--33BRODZIC (23)RafałCHORODEŃSKI449,77
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
18--33LINETTE (82)KatarzynaBAWŁOWICZ450,02
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Lincoln L / -
   - / Janusz Wargala
    ZKS Drzonków
18--33PRINZ (123)AgnieszkaBOGUCKA452,34
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
18--33DASTIFF (102)SławomirSTANISŁAWSKI452,53
   
   
    KJ Picador Wrocław
18--33MAXIMA (163)ŁukaszTROSZCZYŃSKI453,25
   
   
    KJ CH Jaszkowo
18--33DONNA MEKSYKANA P (30)WojciechWOJCIANIEC453,77
   
   
    KJ Cavallo Bonin
18--33LOTOS (180)AntoniCHŁAPOWSKI454,93
   
   
    KJ CH Jaszkowo
18--33DOMENA (37)AnnaWOROTNIAK454,95
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
18--33ARENA (15)JoannaKRZYŻOSTANIAK456,01
   SP / POL / mare / 2003 / Castiglione L / Akcja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
18--33WYLAURA (57)HubertPOLOWCZYK456,36
   
   
    KJ Cavallo Bonin
18--33ILIADA (194)JarosławSKRZYCZYŃSKI456,90
   
   
    KJ Absolut
18--33JEGOR (171)TomaszMIELCAREK457,66
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
18--33ILIADA (194)JarosławSKRZYCZYŃSKI457,98
   
   
    KJ Absolut
18--33VALENTICIA (56)HubertPOLOWCZYK458,48
   
   
    KJ Cavallo Bonin
34BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (62)ŁukaszWASILEWSKI566,94
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
35--41CANALETTO (93)WojciechPYZIK850,82
   
   
    KJ Absolut
35--41BENY (65)RoxannaBOERSMA (JM.1994)850,87
   
   
    KJ HBC Lasocice
35--41RAPORT (50)KarolinaDYSZY852,22
   
   
    KJ Cavallo Bonin
35--41DASTIFF (102)SławomirSTANISŁAWSKI852,80
   
   
    KJ Picador Wrocław
35--41JAŁOWCÓWKA (161)ŁukaszTROSZCZYŃSKI852,89
   
   
    KJ CH Jaszkowo
35--41VALENTICIA (56)HubertPOLOWCZYK858,72
   
   
    KJ Cavallo Bonin
35--41MARLENE (70)GrzegorzHOMZIUK858,75
   
   
    KJ Volta Miłocice
42NESTOR (142)MonikaDULCZEWSKA967,96
   
   
    KJ Zbrosławice
43DAMOKLES (83)HubertKIESIŃSKI1175,16
   WLKP / POL / gelding / 1994 / Kaliniec / Dada\Pistolet
   - / Anna Kiesińska
    KJ Skok Agrofood
44--47ORLIK (141)MonikaDULCZEWSKA1255,38
   
   
    KJ Zbrosławice
44--47DONNA MEKSYKANA P (30)WojciechWOJCIANIEC1255,39
   
   
    KJ Cavallo Bonin
44--47LION (158)AndrzejJASZCZAK1260,28
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Hebron / Lambada
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
44--47ZALVO (131)BartoszGOSZCZYŃSKI1262,12
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
48--50KORETTO (84)WojciechWOJCIANIEC1651,19
   
   
    KJ Cavallo Bonin
48--50GRACJA (2)MartynaKOŁODZIEJCZAK1654,06
   
   
    KJ Cavallo Bonin
48--50ZALVO (131)BartoszGOSZCZYŃSKI1661,42
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
51CANTANIO (1)MartynaKOŁODZIEJCZAK2078,09
   
   
    KJ Cavallo Bonin
52CARIBO (86)KrzysztofTARASEK2374,06
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
53CARIBO (86)KrzysztofTARASEK2460,81
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
 BROKER (67)MarianGOMUŁKIEWICZElim.
   
   
    KJ Picador Wrocław
 CISEK (80)KatarzynaBAWŁOWICZElim.
   SP / POL / gelding / 2002 / Le Voltaire / Cisna
   - / Katarzyna Bawłowicz
    ZKS Drzonków
 CANTANIO (1)MartynaKOŁODZIEJCZAKElim.
   
   
    KJ Cavallo Bonin
 PRINZ (123)AgnieszkaBOGUCKAElim.
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
 DAMOKLES (83)HubertKIESIŃSKIElim.
   WLKP / POL / gelding / 1994 / Kaliniec / Dada\Pistolet
   - / Anna Kiesińska
    KJ Skok Agrofood

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65
Startowało koni
58
Ukończyło koni
53
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 02-03 lutego 2008 r
Wydruk: 04-02-2008 09:05:01
8 - L
Data: 02-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ROSALIE (64)RoxannaBOERSMA (JM.1994)040,12022,34
   NRPS / - / mare / 2001 / Sergi Van Vreeburch / Mayflower\ Krimh
   
    KJ HBC Lasocice
2MARKIZA (181)AntoniCHŁAPOWSKI047,03023,36
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / Cassino / Mila\ Mandaryn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3CONTENDRO SON (76)MarcinMATELSKI052,91024,20
   - / GER / - / 2002
   
    KJ Agro-Handel Śrem
4WARUM NIGHT (98)KarolGODLEWSKI047,19024,62
   KWPN / NED / mare / - / Lavito / Granville\ Renville
   - / Agrosad
    KJ Profil Piła
5WAVANTOS (59)ŁukaszWASILEWSKI050,16025,69
   
   
    KJ HBC Lasocice
6NASTURCJA (157)AndrzejJASZCZAK045,96026,85
   
   
    KJ CH Jaszkowo
7GWAR (31)MarekMARKIEWICZ049,47026,95
   
   
    MKS SJ Dąb Dębno
8FLORET B (10)KrzysztofMIKOŁAJCZAK045,09026,98
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
9MARCO (200)AntoniCHŁAPOWSKI047,06029,14
   
   
    KJ CH Jaszkowo
10RAPORT (50)KarolinaDYSZY046,56029,50
   
   
    KJ Cavallo Bonin
11GAUDI M (88)MarikaKWAŚNIEWSKA044,78029,86
   
   
    KJ Zagorów
12CZTAN (4)JacekBUCKI047,68030,15
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
13CYGANKA (92)KatarzynaDAWIDOWSKA045,87030,38
   
   
    KS Idmar Krajkowo
14HAKER (90)LeszekWARZECHA053,41031,08
   
   
    LZS Lech Gniezno
15ORINOKO (195)JarosławSKRZYCZYŃSKI050,15033,26
   
   
    KJ Absolut
16MARCO (101)NataliaBADURA049,56035,96
   
   
    KJ Picador Wrocław
17ALIEN (75)MarcinMATELSKI046,60419,29
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
18SALWADOR (184)MartaBUCHWALD042,53423,38
   SP / POL / gelding / 1998 / Hilton / Sewilla\Dularus
   Henryk Święcicki / Grzegorz Hilt
    KJ CH Jaszkowo
19CARPINO (32)MarekMARKIEWICZ049,19428,84
   
   
    MKS SJ Dąb Dębno
20NIGERIA (69)KatarzynaPOETSCHKE047,06430,50
   SP / POL / mare / 2000 / Gajdar / Nida
   
    KJ Korona Wałcz
21ARKA (172)TomaszMIELCAREK048,94431,14
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
22FAWORYT (26)MariuszMACHNIK051,32434,38
   
   
    KJ Przymocze
23ORION (170)TomaszMIELCAREK041,69825,53
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
24ALPINA (125)DanielWIELICZKO049,19833,43
   
   
    LUKS Nysa Gubin
25ACHILLES (103)DariaSTRZĘBAŁA041,34848,16
   
   
    KJ Picador Wrocław
26BRODZIC (23)RafałCHORODEŃSKI045,16848,25
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
27BENY (65)RoxannaBOERSMA (JM.1994)048,69Elim.
   
   
    KJ HBC Lasocice
28ANNA SHILA (85)WojciechWOJCIANIEC442,53
   
   
    KJ Cavallo Bonin
29LINETTE (82)KatarzynaBAWŁOWICZ443,19
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Lincoln L / -
   - / Janusz Wargala
    ZKS Drzonków
30LAMUR (91)MirosławGRADECKI443,31
   SP / POL / gelding / 1994 / Filon / Larisa\Salomon
   - / Paweł Kasprzak
    KJ Zagórów
31FLEBEJRA (156)MałgorzataSZKUDLAREK443,50
   Traken. / BIAŁORUŚ / mare / 2000 / Plastik / Fieja/Efir
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
32ALOSCHA (16)JoannaKRZYŻOSTANIAK444,22
   SP / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
33CLASINI (19)PiotrFRAGSTEIN447,72
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / Clasido / Monika\ Capello
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
34AWIATOR (137)AleksandraLUSINA448,50
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
35BENAVIL (27)MariuszMACHNIK448,87
   
   
    KJ Przymocze
36WOLSBROEK (58)ŁukaszWASILEWSKI452,25
   
   
    KJ HBC Lasocice
37BODER (66)MarianGOMUŁKIEWICZ560,72
   
   
    KJ Picador Wrocław
38CATRINA (21)KarolinaFRAGSTEIN769,34
   HOLSZT. / GER / mare / 2003 / Con Air / Ises\ Alcatraz
   - / Edward Korzeniowski
    JKS Cavallo Bonin
39LORI (115)WłodzimierzBORTLISZ845,57
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
40MODELKA (162)ŁukaszTROSZCZYŃSKI845,60
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
41WYLAURA (57)HubertPOLOWCZYK848,88
   
   
    KJ Cavallo Bonin
42ORLIK (141)MonikaDULCZEWSKA848,93
   
   
    KJ Zbrosławice
43NESTOR (142)MonikaDULCZEWSKA849,44
   
   
    KJ Zbrosławice
44CISEK (80)KatarzynaBAWŁOWICZ1246,97
   SP / POL / gelding / 2002 / Le Voltaire / Cisna
   - / Katarzyna Bawłowicz
    ZKS Drzonków
45NEXI (114)WłodzimierzBORTLISZ1655,91
   
   
    KJ Wechta Rosnówko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100/105
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
310/190
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
58/36
Startowało koni
45
Ukończyło koni
45
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 02-03 lutego 2008 r
Wydruk: 04-02-2008 09:05:17
9 - P
Data: 02-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - P -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1LAMUR (91)MirosławGRADECKI049,06018,37200 PLN
   SP / POL / gelding / 1994 / Filon / Larisa\Salomon
   - / Paweł Kasprzak
    KJ Zagórów
2WINNER (11)KrzysztofMIKOŁAJCZAK054,56018,78150 PLN
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3KANTARA (166)ŁukaszTROSZCZYŃSKI053,03019,94100 PLN
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
4KAROLINKA CZE-KO-ROL (6)JacekBUCKI055,40020,79
   WLKP / POL / mare / 1998 / Baryton / Kryniczanka\Dalton
   - / jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5GARDENIA (108)ŁukaszSMOCZYK051,38021,04
   Wlkp. / POL / mare / 1993 / Mangan / Gruzja\Hataman
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
6KARTEL (9)KrzysztofMIKOŁAJCZAK056,06021,90
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
7IDEA (99)KarolGODLEWSKI056,94022,50
   SP / - / mare / -
   - / Agrosad
    KJ Profil Piła
8ALLEGRO (89)MarikaKWAŚNIEWSKA055,94022,78
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Acobat I / Georgia V\Cantus
   - / Urszula Farysej
    KJ Zagorów
9QUALANDER Z (132)BartoszGOSZCZYŃSKI058,47023,70
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
10FAWORYT (26)NataliaWŁODARCZAK060,60024,20
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
11VEJOTTIE (28)JuliaBIEGANOWSKA051,56024,53
   
   
    JKS Tornado Szczecin
12LUXOR (164)ŁukaszTROSZCZYŃSKI058,29024,86
   
   
    KJ CH Jaszkowo
13CZTAN (4)JacekBUCKI056,50025,17
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
14CARPINO (32)MarekMARKIEWICZ059,66025,23
   
   
    MKS SJ Dąb Dębno
15WAVANTOS (59)ŁukaszWASILEWSKI060,44025,51
   
   
    KJ HBC Lasocice
16LEONARDO (129)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)057,75025,69
   SP / GER / stallion / 1996 / Loxgraf / Donka\Alcatraz
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
17LEVIS F (130)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)056,03026,96
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
18DIOGENES (100)MartaBORODYCZ055,81027,38
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
19STROFA (12)KrzysztofMIKOŁAJCZAK055,19423,59
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Sagara\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20CONTENDRO SON (76)MarcinMATELSKI058,56425,82
   - / GER / - / 2002
   
    KJ Agro-Handel Śrem
21INULINA (42)MagdalenaPODSIADŁY059,28426,37
   SP / POL / mare / 1999 / Lombardo / Inula\Bujak
   - / Jacek Tarczyński
    OSK Michalscy Trzebnica
22AWIATOR (137)AleksandraLUSINA059,38428,36
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
23CRUKS DAIR (174)TomaszMIELCAREK060,75429,01
   Belgisches WB / BEL / gelding / 1994 / Calvados / Jennya\Fend L'Air
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    JUKS Mieczewo Borkowice
24JEGO WYSOKOŚĆ (79)KatarzynaBAWŁOWICZ054,19434,44
   XX / POL / gelding / 1994 / All Hands on Deck / Jego Pani
   - / Katarzyna Bawłowicz
    ZKS Drzonków
25HBC PLACIDO (61)ŁukaszWASILEWSKI054,75816,67
   KWPN / NED / - / 1997
   
    KJ HBC Lasocice
26GRZMOT (190)KrystianOGRABEK052,43820,21
   
   
    BKS Kłos Budzyń
27CORRADOLAND (136)AleksandraLUSINA161,18
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
28GWAR (31)MarekMARKIEWICZ162,88
   
   
    MKS SJ Dąb Dębno
29TMN CORIANA (196)JarosławSKRZYCZYŃSKI163,28
   
   
    KJ Absolut
30VALEUR (133)BartoszGOSZCZYŃSKI163,75
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
31HAKER (90)LeszekWARZECHA164,00
   
   
    LZS Lech Gniezno
32LINO (94)WojciechPYZIK453,56
   
   
    KJ Absolut
33ALOSCHA (16)JoannaKRZYŻOSTANIAK454,41
   SP / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
34CARPIANO (33)KrzysztofTARASEK454,56
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
35WIOLETTA (106)KatarzynaNEUBERG454,69
   
   
    KJ Picador Wrocław
36FLORET B (10)KrzysztofMIKOŁAJCZAK455,21
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
37WAREG (13)KrzysztofMIKOŁAJCZAK455,77
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
38ORTON (3)JacekBUCKI456,03
   SP / POL / stallion / 2000 / Nurjev / Ottawa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
39BONY D (104)DariaSTRZĘBAŁA456,75
   
   
    KJ Picador Wrocław
40SANDRO JUNIOR (38)TomaszGAŁCZYŃSKI457,04
   OLD. / GER / gelding / 2002 / Sandro Star / Baccardi\Tenor
   - / Jacek Tarczyński
    OSK Michalscy Trzebnica
41KARAT CARTE D'DOR (81)KatarzynaBAWŁOWICZ457,53
   SP / POL / gelding / 2001 / Nameless / Czelari\ Saphir
   - / Janusz Wargala
    ZKS Drzonków
42DOMENA (37)AnnaWOROTNIAK458,34
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
43WALANTAINES (17)MateuszWOJCIECHOWSKI459,06
   SP / POL / stallion / 2002 / Wanta / Lambada
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
44CLASINI (19)PiotrFRAGSTEIN459,41
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / Clasido / Monika\ Capello
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
45BENAVIL (27)MariuszMACHNIK459,75
   
   
    KJ Przymocze
46ALIEN (75)MarcinMATELSKI460,19
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
47CERKIEW (165)ŁukaszTROSZCZYŃSKI561,41
   
   
    KJ CH Jaszkowo
48MALAJKA (124)NataliaWŁODARCZAK562,47
   Wlkp. / - / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
49LITTLE KEMM (41)LeszekGRAMZA563,25
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
50CATRINA (21)KarolinaFRAGSTEIN665,53
   HOLSZT. / GER / mare / 2003 / Con Air / Ises\ Alcatraz
   - / Edward Korzeniowski
    JKS Cavallo Bonin
51WOLSBROEK (58)ŁukaszWASILEWSKI665,75
   
   
    KJ HBC Lasocice
52ANNA SHILA (85)WojciechWOJCIANIEC770,28
   
   
    KJ Cavallo Bonin
53TIGRA (109)ŁukaszSMOCZYK850,63
   SP / POL / mare / 1998 / Caletto's Son / Toga\Lansjer
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
54LORI (115)WłodzimierzBORTLISZ853,44
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
55CANALETTO (93)WojciechPYZIK854,25
   
   
    KJ Absolut
56RETTA (138)AleksandraLUSINA962,16
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
57BODER (66)MarianGOMUŁKIEWICZ1082,03
   
   
    KJ Picador Wrocław
58GAUDI M (88)MarikaKWAŚNIEWSKA1253,31
   
   
    KJ Zagorów
59WILOT M (189)KrystianOGRABEK1254,03
   
   
    BKS Kłos Budzyń
60HS GRAFIT I (178)AntoniCHŁAPOWSKI1275,68
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
61--62GAWRON (36)KrzysztofSZCZAWIŃSKI1361,47
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
61--62ARKA (172)TomaszMIELCAREK1361,47
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
63ALPINA (125)DanielWIELICZKO1361,94
   
   
    LUKS Nysa Gubin
64ORINOKO (195)JarosławSKRZYCZYŃSKI1378,68
   
   
    KJ Absolut
65PANAMA (72)AnnaMIŚKIEWICZ1585,50
   
   
    KJ Volta Miłocice
 KENIA (71)AnnaMIŚKIEWICZElim.
   
   
    KJ Volta Miłocice
 ACHILLES (103)DariaSTRZĘBAŁAElim.
   
   
    KJ Picador Wrocław
 NEXI (114)WłodzimierzBORTLISZElim.
   
   
    KJ Wechta Rosnówko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/115
Liczba przeszkód (Obstacles)
9/4
Liczba skoków (Jumps)
10/4
Dystans (m)
330/200
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
61/37
Startowało koni
68
Ukończyło koni
65
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 02-03 lutego 2008 r
Wydruk: 04-02-2008 09:05:26
10 - N
Data: 02-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ARISTO (18)MateuszWOJCIECHOWSKI050,33300 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
2TURKUS (34)KrzysztofTARASEK052,46200 PLN
   SP / POL / stallion / 1997 / Le Voltaire / Tuba
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
3IDEA (99)KarolGODLEWSKI052,54100 PLN
   SP / - / mare / -
   - / Agrosad
    KJ Profil Piła
4KARTEL (9)KrzysztofMIKOŁAJCZAK052,56
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5SILISTRJA (7)JacekBUCKI053,32
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Silesia\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6NEVILLE (198)JarosławSKRZYCZYŃSKI053,46
   SP / POL / gelding / 1998 / Dansing / Newis\Elvis
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
7COREL (201)LeszekGRAMZA054,77
   SP / GER / stallion / 2001 / Corgraf / Kasandra\Liberator
   - / J.Tarczyński
    OSK Michalscy Trzebnica
8CORTAZAR (182)AntoniCHŁAPOWSKI058,66
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
9FAWORYT (26)NataliaWŁODARCZAK059,57
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
10--11OLSZTYN WM (43)MagdalenaPODSIADŁY059,81
   SP / POL / gelding / 1996 / Poncz / Oksana WM\Adrar
   - / Magdalena Podsiadły
    OSK Michalscy Trzebnica
10--11CARPIANO (33)KrzysztofTARASEK059,81
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
12CORTON (191)WojciechDAHLKE (JM.1992)061,77
   
   
    BKS Kłos Budzyń
13DALIA (20)PiotrFRAGSTEIN062,33
   SP / POL / mare / 2000 / Bolero de Ravel / Dawinia\Conor Pass
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
14WARO-HEROS (139)ŁukaszIDKOWIAK063,67
   SP / POL / gelding / 1990 / Bandos / Herwia\Wenet
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
15QUALANDER Z (132)BartoszGOSZCZYŃSKI063,74
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
16RETTA (138)AleksandraLUSINA064,39
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
17ZETA (107)MałgorzataBRODZIAK451,19
   SP / POL / mare / 2000 / Elwis / Zarina
   - / Maria Czuchryta
    KJ Picador Wrocław
18KAROLINKA CZE-KO-ROL (6)JacekBUCKI452,26
   WLKP / POL / mare / 1998 / Baryton / Kryniczanka\Dalton
   - / jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
19WINNER (11)KrzysztofMIKOŁAJCZAK454,27
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20VEJOTTIE (28)JuliaBIEGANOWSKA456,23
   
   
    JKS Tornado Szczecin
21DONNA ROBINIA (167)ŁukaszTROSZCZYŃSKI457,78
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
22GRZMOT (190)KrystianOGRABEK460,53
   
   
    BKS Kłos Budzyń
23LEVIS F (130)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)460,94
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
24KARAT CARTE D'DOR (81)KatarzynaBAWŁOWICZ461,49
   SP / POL / gelding / 2001 / Nameless / Czelari\ Saphir
   - / Janusz Wargala
    ZKS Drzonków
25MALAJKA (124)NataliaWŁODARCZAK461,82
   Wlkp. / - / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
26LEONARDO (129)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)461,90
   SP / GER / stallion / 1996 / Loxgraf / Donka\Alcatraz
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
27INULINA (42)MagdalenaPODSIADŁY463,06
   SP / POL / mare / 1999 / Lombardo / Inula\Bujak
   - / Jacek Tarczyński
    OSK Michalscy Trzebnica
28CORRADOLAND (136)AleksandraLUSINA463,26
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
29HBC LAKE BID (63)ŁukaszWASILEWSKI463,53
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Kaja i\Cascavelle
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
30SANDRO JUNIOR (38)TomaszGAŁCZYŃSKI464,45
   OLD. / GER / gelding / 2002 / Sandro Star / Baccardi\Tenor
   - / Jacek Tarczyński
    OSK Michalscy Trzebnica
31LITTLE KEMM (41)LeszekGRAMZA465,26
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
32RAGNA T (22)KarolinaFRAGSTEIN465,56
   HOLSZT. / GER / mare / 2001 / Lancer II / Cascodur\ Caletto II
   - / Danuta Czajkowska
    JKS Cavallo Bonin
33TMN CORIANA (196)JarosławSKRZYCZYŃSKI470,09
   
   
    KJ Absolut
34HBC PLACIDO (61)ŁukaszWASILEWSKI856,05
   KWPN / NED / - / 1997
   
    KJ HBC Lasocice
35ORTON (3)JacekBUCKI857,11
   SP / POL / stallion / 2000 / Nurjev / Ottawa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
36WAREG (13)KrzysztofMIKOŁAJCZAK857,23
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
37TIGRA (109)ŁukaszSMOCZYK857,64
   SP / POL / mare / 1998 / Caletto's Son / Toga\Lansjer
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
38KANTARA (166)ŁukaszTROSZCZYŃSKI859,94
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
39CARUSO (87)KrzysztofTARASEK860,76
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
40WODAN (140)ŁukaszIDKOWIAK865,89
   SP / POL / gelding / 1995 / Suplement / Waluta
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
41BONY D (104)DariaSTRZĘBAŁA971,77
   
   
    KJ Picador Wrocław
42JEGO WYSOKOŚĆ (79)KatarzynaBAWŁOWICZ1078,44
   XX / POL / gelding / 1994 / All Hands on Deck / Jego Pani
   - / Katarzyna Bawłowicz
    ZKS Drzonków
43GARDENIA (108)ŁukaszSMOCZYK1255,19
   Wlkp. / POL / mare / 1993 / Mangan / Gruzja\Hataman
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
44STROFA (12)KrzysztofMIKOŁAJCZAK1257,48
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Sagara\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
45ALLEGRO (89)MarikaKWAŚNIEWSKA1268,69
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Acobat I / Georgia V\Cantus
   - / Urszula Farysej
    KJ Zagorów
46ENGEL (197)JarosławSKRZYCZYŃSKI1477,84
   SP / POL / stallion / 1999 / Le Volteire / Enigma\Genius
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
47VALEUR (133)BartoszGOSZCZYŃSKI1492,98
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
48KENIA (71)AnnaMIŚKIEWICZ1660,93
   
   
    KJ Volta Miłocice
49VAN DAMM (192)WojciechDAHLKE (JM.1992)1661,62
   KWPN / - / stallion / 2001
   
    BKS Kłos Budzyń
50WILOT M (189)KrystianOGRABEK2277,44
   
   
    BKS Kłos Budzyń
 PANAMA (72)AnnaMIŚKIEWICZElim.
   
   
    KJ Volta Miłocice
 CAPRICE (29)JuliaBIEGANOWSKAElim.
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Coronado / Zurla\Fasolt
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
 WIOLETTA (106)KatarzynaNEUBERGElim.
   
   
    KJ Picador Wrocław
 DIOGENES (100)MartaBORODYCZElim.
   
   
    WKS Śląsk Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
54
Ukończyło koni
50
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 02-03 lutego 2008 r
Wydruk: 04-02-2008 09:05:30
11 - C
Data: 02-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - C -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZETA (107)MałgorzataBRODZIAK051,92400 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Elwis / Zarina
   - / Maria Czuchryta
    KJ Picador Wrocław
2SILISTRJA (7)JacekBUCKI052,50250 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Silesia\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3NEVILLE (198)JarosławSKRZYCZYŃSKI053,73150 PLN
   SP / POL / gelding / 1998 / Dansing / Newis\Elvis
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
4DALIA (20)PiotrFRAGSTEIN057,48
   SP / POL / mare / 2000 / Bolero de Ravel / Dawinia\Conor Pass
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
5CORTAZAR (182)AntoniCHŁAPOWSKI062,62
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
6CAPRICE (29)JuliaBIEGANOWSKA063,86
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Coronado / Zurla\Fasolt
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
7WARO-HEROS (139)ŁukaszIDKOWIAK063,92
   SP / POL / gelding / 1990 / Bandos / Herwia\Wenet
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo
8RAGNA T (22)KarolinaFRAGSTEIN064,06
   HOLSZT. / GER / mare / 2001 / Lancer II / Cascodur\ Caletto II
   - / Danuta Czajkowska
    JKS Cavallo Bonin
9CARAVELLA (183)AntoniCHŁAPOWSKI454,36
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
10TURKUS (34)KrzysztofTARASEK454,66
   SP / POL / stallion / 1997 / Le Voltaire / Tuba
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
11ARISTO (18)MateuszWOJCIECHOWSKI454,86
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
12OLSZTYN WM (43)MagdalenaPODSIADŁY459,15
   SP / POL / gelding / 1996 / Poncz / Oksana WM\Adrar
   - / Magdalena Podsiadły
    OSK Michalscy Trzebnica
13CARUSO (87)KrzysztofTARASEK459,34
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
14DONNA ROBINIA (167)ŁukaszTROSZCZYŃSKI460,55
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
15ENGEL (197)JarosławSKRZYCZYŃSKI463,62
   SP / POL / stallion / 1999 / Le Volteire / Enigma\Genius
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
16HBC LAKE BID (63)ŁukaszWASILEWSKI469,41
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Kaja i\Cascavelle
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
17VAN DAMM (192)WojciechDAHLKE (JM.1992)858,62
   KWPN / - / stallion / 2001
   
    BKS Kłos Budzyń
18CORTON (191)WojciechDAHLKE (JM.1992)861,14
   
   
    BKS Kłos Budzyń
19COREL (201)LeszekGRAMZA861,21
   SP / GER / stallion / 2001 / Corgraf / Kasandra\Liberator
   - / J.Tarczyński
    OSK Michalscy Trzebnica
20LITTLE MAN 7 (199)JarosławSKRZYCZYŃSKI971,36
   
   
    KJ Absolut
21WODAN (140)ŁukaszIDKOWIAK1262,15
   SP / POL / gelding / 1995 / Suplement / Waluta
   - / Edmund Idkowiak
    KS Idmar Krajkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
21
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 02-03 lutego 2008 r
Wydruk: 04-02-2008 09:05:37
17 - LL
Data: 03-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - LL -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 17)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--16MICKEY MOUSE (154)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)039,29
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--16MICKEY MOUSE (154)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)040,04
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--16REDFORD (153)MonikaHOJNA (J.1990)040,90
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--16BILLY (187)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)041,12
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--16SEZAR (155)MałgorzataBAJDA (JM.1993)041,55
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--16BILLY (187)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)043,01
   kuc / SWE / stallion / 1995 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--16MON AMIE (188)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)044,54
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--16CANDY MAN (53)KatarzynaMASEŁKOWSKA-PODREZ044,62
   Trak. / POL / gelding / 2000 / Ignac / Czarelia\Akcept
   - / Katarzyna Masełkowska
    KJ Atrium Swarzędz
1--16PERSJA (77)DawidWOJCIECHOWSKI046,11
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--16ZERO UNO (54)HubertPOLOWCZYK046,53
   
   
    KJ Cavallo Bonin
1--16ZERO UNO (54)HubertPOLOWCZYK047,17
   
   
    KJ Cavallo Bonin
1--16LOLITA (24)MariuszMACHNIK047,41
   
   
    KJ Przymocze
1--16JAMPER (176)RobertRATAJCZAK050,08
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--16MON AMIE (188)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)050,49
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--16ZENDER (55)HubertPOLOWCZYK051,66
   
   
    KJ Cavallo Bonin
1--16BROKER (67)MarianGOMUŁKIEWICZ052,55
   
   
    KJ Picador Wrocław
17--29MASCADO (14)JoannaKRZYŻOSTANIAK441,48
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
17--29SEZAR (155)MałgorzataBAJDA (JM.1993)441,57
   
   
    KJ CH Jaszkowo
17--29MASCADO (14)JoannaKRZYŻOSTANIAK442,86
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
17--29URIEL (68)KatarzynaPOETSCHKE444,69
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W
   
    KJ Korona Wałcz
17--29CANDY MAN (53)KatarzynaMASEŁKOWSKA-PODREZ444,77
   Trak. / POL / gelding / 2000 / Ignac / Czarelia\Akcept
   - / Katarzyna Masełkowska
    KJ Atrium Swarzędz
17--29LIWIA (78)DawidWOJCIECHOWSKI445,34
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
17--29LOLITA (24)MariuszMACHNIK447,01
   
   
    KJ Przymocze
17--29LIWIA (78)DawidWOJCIECHOWSKI448,53
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
17--29REDFORD (153)MonikaHOJNA (J.1990)449,30
   Kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
17--29ZENDER (55)HubertPOLOWCZYK450,54
   
   
    KJ Cavallo Bonin
17--29DALLAS (159)AndrzejJASZCZAK453,31
   - / POL / gelding / 1999 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
17--29JAMPER (176)RobertRATAJCZAK455,45
   
   
    KJ CH Jaszkowo
17--29DAR (177)RobertRATAJCZAK456,45
   
   
    KJ CH Jaszkowo
30RATMAN (116)DominikTUTAJ560,76
   
   
    KJ CH Jaszkowo
31DAR (177)RobertRATAJCZAK667,67
   
   
    KJ CH Jaszkowo
32--34MARLENE (70)GrzegorzHOMZIUK768,26
   
   
    KJ Volta Miłocice
32--34URIEL (68)KatarzynaPOETSCHKE768,28
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W
   
    KJ Korona Wałcz
32--34LUKAS (110)AgnieszkaADAMCZAK768,36
   
   
    LKS Cwał Poznań
35--36PERSJA (77)DawidWOJCIECHOWSKI847,71
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
35--36ETNA (168)TomaszMIELCAREK853,79
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
 KARAT (152)JessicaKASZTELAN (JM.1993)Elim.
   Kuc / POL / gelding / 1995 / Witeź / Kinga I/Huk
   
    KJ CH Jaszkowo
 LUKAS (110)AgnieszkaADAMCZAKElim.
   
   
    LKS Cwał Poznań
 BROKER (67)MarianGOMUŁKIEWICZElim.
   
   
    KJ Picador Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
60
Startowało koni
39
Ukończyło koni
36
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 02-03 lutego 2008 r
Wydruk: 04-02-2008 09:05:39
18 - L
Data: 03-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 18 - L -z oceną stylu - KONKURS LICENCYJNY
(Competition No 18)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
 HEJNAŁ (145)GrzegorzKUBIK zaliczone
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Abak / Hejna
   - / Grzegorz Kubik
    UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
 LIZBONA (146)ŻanetaWALORCZYK zaliczone
   Małopolska / POL / mare / 1994 / Lirnik / Despina
   - / Wioletta Dzikowska
    UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
 DAMOKLES (83)HubertKIESIŃSKI zaliczony
   WLKP / POL / gelding / 1994 / Kaliniec / Dada\Pistolet
   - / Anna Kiesińska
    KJ Skok Agrofood
 DAMOKLES (83)HubertKIESIŃSKInie zalicz.
   WLKP / POL / gelding / 1994 / Kaliniec / Dada\Pistolet
   - / Anna Kiesińska
    KJ Skok Agrofood
 BRODZIC (23)RafałCHORODEŃSKInie zalicz.
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
 BRODZIC (23)RafałCHORODEŃSKInie zalicz.
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
63
Startowało koni
6
Ukończyło koni
0
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 02-03 lutego 2008 r
Wydruk: 04-02-2008 09:05:47
19 - L
Data: 03-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 19 - L -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 19)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--24ROSALIE (64)RoxannaBOERSMA (JM.1994)040,63
   NRPS / - / mare / 2001 / Sergi Van Vreeburch / Mayflower\ Krimh
   
    KJ HBC Lasocice
1--24FLEBEJRA (156)MałgorzataSZKUDLAREK044,77
   Traken. / BIAŁORUŚ / mare / 2000 / Plastik / Fieja/Efir
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--24TENOR (112)MałgorzataKOWALA (JM.1993)046,07
   
   
    ZKS Drzonków
1--24GRACJA (2)MartynaKOŁODZIEJCZAK047,53
   
   
    KJ Cavallo Bonin
1--24NASTURCJA (157)AndrzejJASZCZAK047,58
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--24TENOR (112)MałgorzataKOWALA (JM.1993)047,84
   
   
    ZKS Drzonków
1--24MAXIMA (163)ŁukaszTROSZCZYŃSKI047,91
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--24RAPORT (50)KarolinaDYSZY048,18
   
   
    KJ Cavallo Bonin
1--24BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (62)ŁukaszWASILEWSKI048,51
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
1--24RAMBO (169)TomaszMIELCAREK048,53
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
1--24MODELKA (162)ŁukaszTROSZCZYŃSKI048,65
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--24MODELKA (162)ŁukaszTROSZCZYŃSKI049,64
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--24CYGANKA (92)KatarzynaDAWIDOWSKA050,96
   
   
    KS Idmar Krajkowo
1--24JEGOR (171)TomaszMIELCAREK051,24
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
1--24ILIADA (194)JarosławSKRZYCZYŃSKI051,45
   
   
    KJ Absolut
1--24ARGENTA (135)AleksandraLUSINA051,56
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--24MARLENE (70)GrzegorzHOMZIUK051,56
   
   
    KJ Volta Miłocice
1--24VALENTICIA (56)HubertPOLOWCZYK051,69
   
   
    KJ Cavallo Bonin
1--24ILIADA (194)JarosławSKRZYCZYŃSKI051,87
   
   
    KJ Absolut
1--24HAKER (90)LeszekWARZECHA053,44
   
   
    LZS Lech Gniezno
1--24QUINTERA (193)JarosławSKRZYCZYŃSKI053,44
   
   
    KJ Absolut
1--24ARGENTA (135)AleksandraLUSINA053,46
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--24QUINTERA (193)JarosławSKRZYCZYŃSKI054,64
   
   
    KJ Absolut
1--24ZALVO (131)BartoszGOSZCZYŃSKI054,85
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
25--36ROKATOR (8)KatarzynaBĄK443,35
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
25--36JAŁOWCÓWKA (161)ŁukaszTROSZCZYŃSKI445,13
   
   
    KJ CH Jaszkowo
25--36JAŁOWCÓWKA (161)ŁukaszTROSZCZYŃSKI445,15
   
   
    KJ CH Jaszkowo
25--36DASTIFF (102)SławomirSTANISŁAWSKI447,04
   
   
    KJ Picador Wrocław
25--36CARIBO (86)KrzysztofTARASEK448,38
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
25--36CANTANIO (1)MartynaKOŁODZIEJCZAK448,61
   
   
    KJ Cavallo Bonin
25--36MAXIMA (163)ŁukaszTROSZCZYŃSKI449,40
   
   
    KJ CH Jaszkowo
25--36DASTIFF (102)SławomirSTANISŁAWSKI450,80
   
   
    KJ Picador Wrocław
25--36GANGSTER (35)AleksandraMATKIEWICZ452,37
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
25--36ACHILLES (103)DariaSTRZĘBAŁA457,12
   
   
    KJ Picador Wrocław
25--36CANTANIO (1)MartynaKOŁODZIEJCZAK461,56
   
   
    KJ Cavallo Bonin
25--36BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (62)ŁukaszWASILEWSKI461,79
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
37CHILI CHOCOLATE (204)MonikaDULCZEWSKA564,00
   
   
    KJ Zbrosławice
38--43KORETTO (84)WojciechWOJCIANIEC847,28
   
   
    KJ Cavallo Bonin
38--43KORETTO (84)WojciechWOJCIANIEC849,19
   
   
    KJ Cavallo Bonin
38--43DONNA MEKSYKANA P (30)WojciechWOJCIANIEC849,83
   
   
    KJ Cavallo Bonin
38--43ZALVO (131)BartoszGOSZCZYŃSKI859,24
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
38--43DONNA MEKSYKANA P (30)WojciechWOJCIANIEC859,98
   
   
    KJ Cavallo Bonin
38--43CISEK (80)KatarzynaBAWŁOWICZ861,04
   SP / POL / gelding / 2002 / Le Voltaire / Cisna
   - / Katarzyna Bawłowicz
    ZKS Drzonków
44--45WODALINE (97)KarolGODLEWSKI1068,04
   KWPN / NED / mare / - / Namelus R / Godaline\ Darling Boy
   - / Agrosad
    KJ Profil Piła
44--45VALENTICIA (56)HubertPOLOWCZYK1070,41
   
   
    KJ Cavallo Bonin
46--47EGON (111)AgnieszkaADAMCZAK1245,92
   
   
    LKS Cwał Poznań
46--47DASTIFF (102)SławomirSTANISŁAWSKI1260,17
   
   
    KJ Picador Wrocław
 MARLENE (70)GrzegorzHOMZIUKElim.
   
   
    KJ Volta Miłocice
 NESTOR (142)MonikaDULCZEWSKAElim.
   
   
    KJ Zbrosławice
 CALMA (25)MariuszMACHNIKElim.
   
   
    KJ Przymocze
 BROKER (67)MarianGOMUŁKIEWICZElim.
   
   
    KJ Picador Wrocław
 CARIBO (86)KrzysztofTARASEKElim.
   
   
    KJ Koncepta Szczecin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
63
Startowało koni
52
Ukończyło koni
47
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 02-03 lutego 2008 r
Wydruk: 04-02-2008 09:06:01
20 - L
Data: 03-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 20 - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 20)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ANNA SHILA (85)WojciechWOJCIANIEC041,75021,56
   
   
    KJ Cavallo Bonin
2ALIEN (75)MarcinMATELSKI051,00022,37
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
3MARKIZA (181)AntoniCHŁAPOWSKI043,97022,72
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / Cassino / Mila\ Mandaryn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4WARUM NIGHT (98)KarolGODLEWSKI046,13022,84
   KWPN / NED / mare / - / Lavito / Granville\ Renville
   - / Agrosad
    KJ Profil Piła
5ROSALIE (64)RoxannaBOERSMA (JM.1994)044,47023,40
   NRPS / - / mare / 2001 / Sergi Van Vreeburch / Mayflower\ Krimh
   
    KJ HBC Lasocice
6NIGERIA (69)KatarzynaPOETSCHKE045,54023,57
   SP / POL / mare / 2000 / Gajdar / Nida
   
    KJ Korona Wałcz
7CARPINO (32)MarekMARKIEWICZ049,15024,61
   
   
    MKS SJ Dąb Dębno
8GWAR (31)MarekMARKIEWICZ050,75024,86
   
   
    MKS SJ Dąb Dębno
9LORI (115)WłodzimierzBORTLISZ045,22024,98
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
10CANALETTO (93)WojciechPYZIK044,96027,87
   
   
    KJ Absolut
11BODER (66)MarianGOMUŁKIEWICZ050,50029,14
   
   
    KJ Picador Wrocław
12CATRINA (21)KarolinaFRAGSTEIN048,13031,64
   HOLSZT. / GER / mare / 2003 / Con Air / Ises\ Alcatraz
   - / Edward Korzeniowski
    JKS Cavallo Bonin
13CYGANKA (92)KatarzynaDAWIDOWSKA047,47032,37
   
   
    KS Idmar Krajkowo
14GAUDI M (88)MarikaKWAŚNIEWSKA047,31033,19
   
   
    KJ Zagorów
15CLASINI (19)PiotrFRAGSTEIN049,50034,48
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / Clasido / Monika\ Capello
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
16CONTENDOR (126)DariaKOBIERNIK050,34035,18
    / Contendro / Classic Girl
   - / Maciuszonek
    ZKS Drzonków
17CISEK (80)KatarzynaBAWŁOWICZ046,54039,31
   SP / POL / gelding / 2002 / Le Voltaire / Cisna
   - / Katarzyna Bawłowicz
    ZKS Drzonków
18MARCO (200)AntoniCHŁAPOWSKI043,94425,26
   
   
    KJ CH Jaszkowo
19ARENA (15)JoannaKRZYŻOSTANIAK043,75425,81
   SP / POL / mare / 2003 / Castiglione L / Akcja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20CZTAN (4)JacekBUCKI046,97430,42
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
21GAWRON (36)KrzysztofSZCZAWIŃSKI051,97430,65
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
22FLEBEJRA (156)MałgorzataSZKUDLAREK044,69432,50
   Traken. / BIAŁORUŚ / mare / 2000 / Plastik / Fieja/Efir
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
23LINETTE (82)KatarzynaBAWŁOWICZ049,53435,80
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Lincoln L / -
   - / Janusz Wargala
    ZKS Drzonków
24MAD-MAX (119)SylwesterJANUSZEWSKI048,72Rez.
   
   
    BKJ Bogusławice
25DON LOUIS (96)MichałKNAP (JM.1994)440,16
   
   
    ZKS Drzonków
26LIZBONA (146)ŻanetaWALORCZYK441,78
   Małopolska / POL / mare / 1994 / Lirnik / Despina
   - / Wioletta Dzikowska
    UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
27SALWADOR (184)MartaBUCHWALD442,28
   SP / POL / gelding / 1998 / Hilton / Sewilla\Dularus
   Henryk Święcicki / Grzegorz Hilt
    KJ CH Jaszkowo
28FRESCO (113)MałgorzataKOWALA (JM.1993)442,47
   
   
    ZKS Drzonków
29LAMUR (91)MirosławGRADECKI443,26
   SP / POL / gelding / 1994 / Filon / Larisa\Salomon
   - / Paweł Kasprzak
    KJ Zagórów
30REJA (95)MichałKNAP (JM.1994)443,31
   
   
    ZKS Drzonków
31NASTURCJA (157)AndrzejJASZCZAK443,93
   
   
    KJ CH Jaszkowo
32LINO (94)WojciechPYZIK445,31
   
   
    KJ Absolut
33BENY (65)RoxannaBOERSMA (JM.1994)445,64
   
   
    KJ HBC Lasocice
34RAPORT (50)KarolinaDYSZY445,85
   
   
    KJ Cavallo Bonin
35ORION (170)TomaszMIELCAREK446,06
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
36ELKARO (118)SylwesterJANUSZEWSKI446,44
   
   
    BKJ Bogusławice
37CHILI CHOCOLATE (204)MonikaDULCZEWSKA448,13
   
   
    KJ Zbrosławice
38RUFIN (127)DariaKOBIERNIK451,31
    / Rubin / Fame\ Forest
   - / Marek Małecki
    ZKS Drzonków
39MARCO (101)NataliaBADURA454,69
   
   
    KJ Picador Wrocław
40ACHILLES (103)DariaSTRZĘBAŁA556,38
   
   
    KJ Picador Wrocław
41CONTENDRO SON (76)MarcinMATELSKI559,84
   - / GER / - / 2002
   
    KJ Agro-Handel Śrem
42HEJNAŁ (145)GrzegorzKUBIK660,97
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Abak / Hejna
   - / Grzegorz Kubik
    UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
43WOLSBROEK (58)ŁukaszWASILEWSKI663,82
   
   
    KJ HBC Lasocice
44KOLIBER (179)AntoniCHŁAPOWSKI843,56
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
45LOTOS (180)AntoniCHŁAPOWSKI844,75
   
   
    KJ CH Jaszkowo
46NEXI (114)WłodzimierzBORTLISZ845,46
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
47EGON (111)AgnieszkaADAMCZAK846,66
   
   
    LKS Cwał Poznań
48ALOSCHA (16)JoannaKRZYŻOSTANIAK846,81
   SP / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
49NESTOR (142)MonikaDULCZEWSKA851,66
   
   
    KJ Zbrosławice
50ARKA (172)TomaszMIELCAREK852,10
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
51GRACJA (2)MartynaKOŁODZIEJCZAK871,68
   
   
    KJ Cavallo Bonin
52ORINOKO (195)JarosławSKRZYCZYŃSKI1253,10
   
   
    KJ Absolut
53WODALINE (97)KarolGODLEWSKI1669,71
   KWPN / NED / mare / - / Namelus R / Godaline\ Darling Boy
   - / Agrosad
    KJ Profil Piła
54ALPINA (125)DanielWIELICZKO2172,28
   
   
    LUKS Nysa Gubin
 FLORET B (10)KrzysztofMIKOŁAJCZAKElim.
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100/105
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
300/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/45
Startowało koni
55
Ukończyło koni
54
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 02-03 lutego 2008 r
Wydruk: 04-02-2008 09:06:12
21 - P
Data: 03-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 21 - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 21)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LAMUR (91)MirosławGRADECKI039,15200 PLN
   SP / POL / gelding / 1994 / Filon / Larisa\Salomon
   - / Paweł Kasprzak
    KJ Zagórów
2WAREG (13)KrzysztofMIKOŁAJCZAK040,53150 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3PANAMA (72)AnnaMIŚKIEWICZ041,78100 PLN
   
   
    KJ Volta Miłocice
4HS GRAFIT I (178)AntoniCHŁAPOWSKI041,93
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
5ARKA (172)TomaszMIELCAREK042,02
   
   
    JUKS Mieczewo Borkowice
6CARPIANO (33)KrzysztofTARASEK043,03
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
7WIOLETTA (106)KatarzynaNEUBERG043,53
   
   
    KJ Picador Wrocław
8LINO (94)WojciechPYZIK044,00
   
   
    KJ Absolut
9STROFA (12)KrzysztofMIKOŁAJCZAK044,48
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Sagara\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
10BENY (65)RoxannaBOERSMA (JM.1994)044,98
   
   
    KJ HBC Lasocice
11VEJOTTIE (28)JuliaBIEGANOWSKA045,43
   
   
    JKS Tornado Szczecin
12FLORET B (10)KrzysztofMIKOŁAJCZAK045,51
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
13BONY D (104)DariaSTRZĘBAŁA045,84
   
   
    KJ Picador Wrocław
14ALLEGRO (89)MarikaKWAŚNIEWSKA046,19
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Acobat I / Georgia V\Cantus
   - / Urszula Farysej
    KJ Zagorów
15NIGATA (121)SylwesterJANUSZEWSKI046,80
   
   
    BKJ Bogusławice
16LUXOR (164)ŁukaszTROSZCZYŃSKI047,60
   
   
    KJ CH Jaszkowo
17RETTA (138)AleksandraLUSINA048,26
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
18QUALANDER Z (132)BartoszGOSZCZYŃSKI048,78
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
19ROKATOR (8)KatarzynaBĄK048,81
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20CORRADOLAND (136)AleksandraLUSINA049,52
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
21AWIATOR (137)AleksandraLUSINA050,18
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22ORINOKO (195)JarosławSKRZYCZYŃSKI050,42
   
   
    KJ Absolut
23LITTLE KEMM (41)LeszekGRAMZA052,14
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
24ORTON (3)JacekBUCKI053,55
   SP / POL / stallion / 2000 / Nurjev / Ottawa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
25CONTENDOR (126)DariaKOBIERNIK058,04
    / Contendro / Classic Girl
   - / Maciuszonek
    ZKS Drzonków
26KARTEL (9)KrzysztofMIKOŁAJCZAK441,02
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
27CLASINI (19)PiotrFRAGSTEIN443,06
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / Clasido / Monika\ Capello
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
28CZTAN (4)JacekBUCKI443,50
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
29CANALETTO (93)WojciechPYZIK444,93
   
   
    KJ Absolut
30BODER (66)MarianGOMUŁKIEWICZ445,89
   
   
    KJ Picador Wrocław
31KANTARA (166)ŁukaszTROSZCZYŃSKI446,23
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
32NIGERIA (69)KatarzynaPOETSCHKE447,26
   SP / POL / mare / 2000 / Gajdar / Nida
   
    KJ Korona Wałcz
33GWAR (31)MarekMARKIEWICZ450,39
   
   
    MKS SJ Dąb Dębno
34DON LOUIS (96)MichałKNAP (JM.1994)451,22
   
   
    ZKS Drzonków
35CERKIEW (165)ŁukaszTROSZCZYŃSKI451,63
   
   
    KJ CH Jaszkowo
36WARUM NIGHT (98)KarolGODLEWSKI453,75
   KWPN / NED / mare / - / Lavito / Granville\ Renville
   - / Agrosad
    KJ Profil Piła
37VALEUR (133)BartoszGOSZCZYŃSKI454,37
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
38MARCO (101)NataliaBADURA455,04
   
   
    KJ Picador Wrocław
39KENIA (71)AnnaMIŚKIEWICZ455,08
   
   
    KJ Volta Miłocice
40HAKER (90)LeszekWARZECHA459,26
   
   
    LZS Lech Gniezno
41ELKARO (118)SylwesterJANUSZEWSKI459,56
   
   
    BKJ Bogusławice
42WOLSBROEK (58)ŁukaszWASILEWSKI569,17
   
   
    KJ HBC Lasocice
43LORI (115)WłodzimierzBORTLISZ845,44
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
44ALOSCHA (16)JoannaKRZYŻOSTANIAK846,41
   SP / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
45GAUDI M (88)MarikaKWAŚNIEWSKA847,32
   
   
    KJ Zagorów
46FRESCO (113)MałgorzataKOWALA (JM.1993)847,68
   
   
    ZKS Drzonków
47GOLDIKA (205)KrystianOGRABEK849,63
   
   
    BKS Kłos Budzyń
48IDEA (99)KarolGODLEWSKI852,74
   SP / - / mare / -
   - / Agrosad
    KJ Profil Piła
49CARPINO (32)MarekMARKIEWICZ853,10
   
   
    MKS SJ Dąb Dębno
50ALPINA (125)DanielWIELICZKO853,98
   
   
    LUKS Nysa Gubin
51LINETTE (82)KatarzynaBAWŁOWICZ856,49
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Lincoln L / -
   - / Janusz Wargala
    ZKS Drzonków
52CATRINA (21)KarolinaFRAGSTEIN857,29
   HOLSZT. / GER / mare / 2003 / Con Air / Ises\ Alcatraz
   - / Edward Korzeniowski
    JKS Cavallo Bonin
53CONTENDRO SON (76)MarcinMATELSKI861,59
   - / GER / - / 2002
   
    KJ Agro-Handel Śrem
54SANDRO JUNIOR (38)TomaszGAŁCZYŃSKI862,74
   OLD. / GER / gelding / 2002 / Sandro Star / Baccardi\Tenor
   - / Jacek Tarczyński
    OSK Michalscy Trzebnica
55ANNA SHILA (85)WojciechWOJCIANIEC864,22
   
   
    KJ Cavallo Bonin
56WAVANTOS (59)ŁukaszWASILEWSKI866,78
   
   
    KJ HBC Lasocice
57FAWORYT (26)AleksandraLUSINA969,75
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
58SALWADOR (184)MartaBUCHWALD1247,38
   SP / POL / gelding / 1998 / Hilton / Sewilla\Dularus
   Henryk Święcicki / Grzegorz Hilt
    KJ CH Jaszkowo
59ALIEN (75)MarcinMATELSKI1253,35
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
60GAWRON (36)KrzysztofSZCZAWIŃSKI1256,26
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
61REJA (95)MichałKNAP (JM.1994)1644,79
   
   
    ZKS Drzonków
62NEXI (114)WłodzimierzBORTLISZ1650,47
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
63RUFIN (127)DariaKOBIERNIK1665,11
    / Rubin / Fame\ Forest
   - / Marek Małecki
    ZKS Drzonków
64MAD-MAX (119)SylwesterJANUSZEWSKI1769,59
   
   
    BKJ Bogusławice
 DOMENA (37)AnnaWOROTNIAKElim.
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
 DIOGENES (100)MartaBORODYCZElim.
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
 ARENA (15)JoannaKRZYŻOSTANIAKElim.
   SP / POL / mare / 2003 / Castiglione L / Akcja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 CRUKS DAIR (174)TomaszMIELCAREKElim.
   Belgisches WB / BEL / gelding / 1994 / Calvados / Jennya\Fend L'Air
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    JUKS Mieczewo Borkowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
68
Ukończyło koni
64
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 02-03 lutego 2008 r
Wydruk: 04-02-2008 09:06:20
22 - N
Data: 03-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 22 - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 22)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WINNER (11)KrzysztofMIKOŁAJCZAK045,02300 PLN
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2HBC PLACIDO (61)ŁukaszWASILEWSKI047,27200 PLN
   KWPN / NED / - / 1997
   
    KJ HBC Lasocice
3KAROLINKA CZE-KO-ROL (6)JacekBUCKI047,33100 PLN
   WLKP / POL / mare / 1998 / Baryton / Kryniczanka\Dalton
   - / jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
4ZETA (107)MałgorzataBRODZIAK047,48
   SP / POL / mare / 2000 / Elwis / Zarina
   - / Maria Czuchryta
    KJ Picador Wrocław
5NEVILLE (198)JarosławSKRZYCZYŃSKI047,87
   SP / POL / gelding / 1998 / Dansing / Newis\Elvis
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
6WAREG (13)KrzysztofMIKOŁAJCZAK048,16
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
7SIMONE (202)WojciechDAHLKE (JM.1992)048,67
   KWPN / NED / mare / 1999 / Corland / Naomi\Ahorn
   - / Antoni Dahlke
    BKS Kłos Budzyń
8STROFA (12)KrzysztofMIKOŁAJCZAK051,45
   SP / POL / mare / 2001 / Le Voltaire / Sagara\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
9CORTAZAR (182)AntoniCHŁAPOWSKI052,41
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
10RETTA (138)AleksandraLUSINA052,86
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
11DWORUS (128)DariaKOBIERNIK053,86
    / Toledo / Dafne\ Campetot
   - / Daria Kobiernik
    ZKS Drzonków
12CARPIANO (33)KrzysztofTARASEK053,94
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
13LASCARA (203)WojciechDAHLKE (JM.1992)054,12
   - / GER / mare / 1991 / Landadel / Feldfrucht\Argentinus
   - / Lucyna Sołtysiak
    BKS Kłos Budzyń
14BONY D (104)DariaSTRZĘBAŁA054,41
   
   
    KJ Picador Wrocław
15SILVIO (74)HubertLUDWICZAK055,42
   
   
    KJ Lotus Poznań
16TMN CORIANA (196)JarosławSKRZYCZYŃSKI055,72
   
   
    KJ Absolut
17CANTERO (73)HubertLUDWICZAK056,04
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    KJ Lotus Poznań
18OLSZTYN WM (43)MagdalenaPODSIADŁY056,34
   SP / POL / gelding / 1996 / Poncz / Oksana WM\Adrar
   - / Magdalena Podsiadły
    OSK Michalscy Trzebnica
19RAGNA T (22)KarolinaFRAGSTEIN057,43
   HOLSZT. / GER / mare / 2001 / Lancer II / Cascodur\ Caletto II
   - / Danuta Czajkowska
    JKS Cavallo Bonin
20QUALANDER Z (132)BartoszGOSZCZYŃSKI062,78
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
21CORTON (191)WojciechDAHLKE (JM.1992)444,63
   
   
    BKS Kłos Budzyń
22KARTEL (9)KrzysztofMIKOŁAJCZAK449,42
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
23WIOLETTA (106)KatarzynaNEUBERG451,59
   
   
    KJ Picador Wrocław
24ORTON (3)JacekBUCKI452,12
   SP / POL / stallion / 2000 / Nurjev / Ottawa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
25ALLEGRO (89)MarikaKWAŚNIEWSKA453,14
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Acobat I / Georgia V\Cantus
   - / Urszula Farysej
    KJ Zagorów
26MALAJKA (124)NataliaWŁODARCZAK454,12
   Wlkp. / - / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
27SANDRO JUNIOR (38)TomaszGAŁCZYŃSKI456,93
   OLD. / GER / gelding / 2002 / Sandro Star / Baccardi\Tenor
   - / Jacek Tarczyński
    OSK Michalscy Trzebnica
28ENGEL (197)JarosławSKRZYCZYŃSKI457,94
   SP / POL / stallion / 1999 / Le Volteire / Enigma\Genius
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
29KANTARA (166)ŁukaszTROSZCZYŃSKI464,81
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
30GARDENIA (108)ŁukaszSMOCZYK850,29
   Wlkp. / POL / mare / 1993 / Mangan / Gruzja\Hataman
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
31CORRADOLAND (136)AleksandraLUSINA854,12
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
32FAWORYT (26)NataliaWŁODARCZAK854,26
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
33DONNA ROBINIA (167)ŁukaszTROSZCZYŃSKI854,85
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
34INULINA (42)MagdalenaPODSIADŁY855,33
   SP / POL / mare / 1999 / Lombardo / Inula\Bujak
   - / Jacek Tarczyński
    OSK Michalscy Trzebnica
35GOLDIKA (205)KrystianOGRABEK858,07
   
   
    BKS Kłos Budzyń
36AWIATOR (137)AleksandraLUSINA858,08
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
37LITTLE KEMM (41)LeszekGRAMZA1073,44
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
38TIGRA (109)ŁukaszSMOCZYK1253,58
   SP / POL / mare / 1998 / Caletto's Son / Toga\Lansjer
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
39COREL (201)LeszekGRAMZA1256,80
   SP / GER / stallion / 2001 / Corgraf / Kasandra\Liberator
   - / J.Tarczyński
    OSK Michalscy Trzebnica
40NIGATA (121)SylwesterJANUSZEWSKI1258,42
   
   
    BKJ Bogusławice
41CARAVELLA (183)AntoniCHŁAPOWSKI1259,65
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
42JEGO WYSOKOŚĆ (79)KatarzynaBAWŁOWICZ1266,11
   XX / POL / gelding / 1994 / All Hands on Deck / Jego Pani
   - / Katarzyna Bawłowicz
    ZKS Drzonków
43EMILLY (143)MaciejGŁUSZEK1578,14
   HANN. / - / mare / 1995 / Espri / Wienerin
   - / Zbigniew Głuszek
    UKJ ,,Leśny Dwór'' Pakówka
44DOMENA (37)TomaszGAŁCZYŃSKI1594,74
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
45CERKIEW (165)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1659,88
   
   
    KJ CH Jaszkowo
46IKAR (144)MaciejGŁUSZEK1663,24
   SP / POL / gelding / 1999 / Genius / Ipomea
   - / Zbigniew Głuszek
    UKJ ,,Leśny Dwór'' Pakówka
 PANAMA (72)AnnaMIŚKIEWICZElim.
   
   
    KJ Volta Miłocice
 KARAT CARTE D'DOR (81)KatarzynaBAWŁOWICZElim.
   SP / POL / gelding / 2001 / Nameless / Czelari\ Saphir
   - / Janusz Wargala
    ZKS Drzonków
 KENIA (71)AnnaMIŚKIEWICZElim.
   
   
    KJ Volta Miłocice
 IDEA (99)KarolGODLEWSKIRez.
   SP / - / mare / -
   - / Agrosad
    KJ Profil Piła

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
50
Ukończyło koni
46
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody na Kucach, Małych i Dużych Koniach

Jaszkowo, 02-03 lutego 2008 r
Wydruk: 04-02-2008 09:06:26
23 - C
Data: 03-02-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 23 - C -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 23)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HBC PLACIDO (61)ŁukaszWASILEWSKI045,79400 PLN
   KWPN / NED / - / 1997
   
    KJ HBC Lasocice
2KAROLINKA CZE-KO-ROL (6)JacekBUCKI046,50250 PLN
   WLKP / POL / mare / 1998 / Baryton / Kryniczanka\Dalton
   - / jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3CARAVELLA (183)AntoniCHŁAPOWSKI046,71150 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
4CORTON (191)WojciechDAHLKE (JM.1992)048,94
   
   
    BKS Kłos Budzyń
5WINNER (11)KrzysztofMIKOŁAJCZAK052,14
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6ENGEL (197)JarosławSKRZYCZYŃSKI052,59
   SP / POL / stallion / 1999 / Le Volteire / Enigma\Genius
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
7CARUSO (87)KrzysztofTARASEK053,91
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
8SILISTRJA (7)JacekBUCKI054,16
   SP / POL / mare / 1998 / Le Voltaire / Silesia\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
9LITTLE MAN 7 (199)JarosławSKRZYCZYŃSKI054,82
   
   
    KJ Absolut
10TMN CORIANA (196)JarosławSKRZYCZYŃSKI062,79
   
   
    KJ Absolut
11ZETA (107)MałgorzataBRODZIAK449,37
   SP / POL / mare / 2000 / Elwis / Zarina
   - / Maria Czuchryta
    KJ Picador Wrocław
12CAPRICE (29)JuliaBIEGANOWSKA451,61
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Coronado / Zurla\Fasolt
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
13SILVIO (74)HubertLUDWICZAK453,76
   
   
    KJ Lotus Poznań
14DONNA ROBINIA (167)ŁukaszTROSZCZYŃSKI454,45
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
15OLSZTYN WM (43)MagdalenaPODSIADŁY456,33
   SP / POL / gelding / 1996 / Poncz / Oksana WM\Adrar
   - / Magdalena Podsiadły
    OSK Michalscy Trzebnica
16MALAJKA (124)NataliaWŁODARCZAK457,52
   Wlkp. / - / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17DALIA (20)PiotrFRAGSTEIN457,79
   SP / POL / mare / 2000 / Bolero de Ravel / Dawinia\Conor Pass
   - / Edward Korzeniowski
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
18JEGO WYSOKOŚĆ (79)KatarzynaBAWŁOWICZ460,32
   XX / POL / gelding / 1994 / All Hands on Deck / Jego Pani
   - / Katarzyna Bawłowicz
    ZKS Drzonków
19COREL (201)LeszekGRAMZA460,61
   SP / GER / stallion / 2001 / Corgraf / Kasandra\Liberator
   - / J.Tarczyński
    OSK Michalscy Trzebnica
20HBC LAKE BID (63)ŁukaszWASILEWSKI462,70
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Kaja i\Cascavelle
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
21RAGNA T (22)KarolinaFRAGSTEIN462,74
   HOLSZT. / GER / mare / 2001 / Lancer II / Cascodur\ Caletto II
   - / Danuta Czajkowska
    JKS Cavallo Bonin
22NEVILLE (198)JarosławSKRZYCZYŃSKI848,24
   SP / POL / gelding / 1998 / Dansing / Newis\Elvis
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
23SIMONE (202)WojciechDAHLKE (JM.1992)851,00
   KWPN / NED / mare / 1999 / Corland / Naomi\Ahorn
   - / Antoni Dahlke
    BKS Kłos Budzyń
24LASCARA (203)WojciechDAHLKE (JM.1992)852,70
   - / GER / mare / 1991 / Landadel / Feldfrucht\Argentinus
   - / Lucyna Sołtysiak
    BKS Kłos Budzyń
25FAWORYT (26)NataliaWŁODARCZAK856,46
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
26DWORUS (128)DariaKOBIERNIK1254,78
    / Toledo / Dafne\ Campetot
   - / Daria Kobiernik
    ZKS Drzonków
27CANTERO (73)HubertLUDWICZAK1263,99
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    KJ Lotus Poznań
28TURKUS (34)KrzysztofTARASEK1657,24
   SP / POL / stallion / 1997 / Le Voltaire / Tuba
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
 KARAT CARTE D'DOR (81)KatarzynaBAWŁOWICZElim.
   SP / POL / gelding / 2001 / Nameless / Czelari\ Saphir
   - / Janusz Wargala
    ZKS Drzonków
 INULINA (42)MagdalenaPODSIADŁYElim.
   SP / POL / mare / 1999 / Lombardo / Inula\Bujak
   - / Jacek Tarczyński
    OSK Michalscy Trzebnica
 CORTAZAR (182)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
31
Ukończyło koni
28
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl