Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:24:42
T1 - 50
Data: 06-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr T1 - 50 -zwykły "Towarzyski" - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No T1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PYSIA (162)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)048,68
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2EMMA (157)HannaWYDORSKA058,72
   
   
    KJ CH Jaszkowo
3NANTINE (158)MagdalenaTYRAKOWSKA059,62
   Reitpony / GER / mare / 1994 / Doktus / Hauptstutbuch
   
    KJ CH Jaszkowo
4MELODY (207)WiktoriaKUPCZAK061,19
   Kuc / SWE / mare / 1994 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5YEKUS (134)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (Mł.1998)061,29
   Welsh A / GER / - / 1998 / Yedam's Claus / Nora
   
    KJ Mustang Rogalinek
6IGOR (132)ViktoriaDRĄŻKIEWICZ062,60
   
   
    Niezrzeszona
7WIELKI ORION (131)PatrycjaSOKÓŁ067,10
   
   
    LKS Cwał Poznań
8WIELKI ORION (131)PatrycjaSOKÓŁ069,67
   
   
    LKS Cwał Poznań
9LAGUNA (133)OliwiaŁĘC (Mł.1999)071,94
   kuc / POL / mare / - / nn / nn
   - / Firma ,,Salix" Kociałkowa Górka
    Niezrzeszona
10BRUNTE (156)AleksandraFITZERMAN463,65
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
11MAGIC I (155)AnnaKAŁUŻNA465,79
   kuc / POL / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
12LAGUNA (133)OliwiaŁĘC (Mł.1999)465,94
   kuc / POL / mare / - / nn / nn
   - / Firma ,,Salix" Kociałkowa Górka
    Niezrzeszona
13FERRARI (137)WiktoriaOLSZAK599,72
   
   
    Niezrzeszona

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
80
Startowało koni
13
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:24:46
T2 - 60
Data: 06-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr T2 - 60 -zwykły "Towarzyski" - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No T2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PYSIA (162)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)044,06
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2CZACZA (144)PaulinaŁUKIEWSKA048,25
   
   
    Niezrzeszona
3NANTINE (158)MagdalenaTYRAKOWSKA052,40
   Reitpony / GER / mare / 1994 / Doktus / Hauptstutbuch
   
    KJ CH Jaszkowo
4BENSON (159)MałgorzataBAJDA (JM.1993)054,36
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5EMMA (157)HannaWYDORSKA054,89
   
   
    KJ CH Jaszkowo
6YEKUS (134)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (Mł.1998)056,69
   Welsh A / GER / - / 1998 / Yedam's Claus / Nora
   
    KJ Mustang Rogalinek
7ROSALIE (152)MagdalenaHORBIK056,84
   NRPS / - / mare / 2001 / Sergi Van Vreeburch / Mayflower\ Krimh
   
    KJ HBC Lasocice
8SZAMAN (143)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)064,10
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
9IGOR (132)ViktoriaDRĄŻKIEWICZ067,78
   
   
    Niezrzeszona
10MAGIC I (155)AnnaKAŁUŻNA454,86
   kuc / POL / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
11BAZYLIA (165)JessicaKASZTELAN (JM.1993)464,77
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Biwak / Bylina\ Latopis
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 BRUNTE (156)AleksandraFITZERMANElim.
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
80
Startowało koni
12
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:24:49
1 - 70
Data: 06-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - 70 -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CARLO (142)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)053,24
   kuc / POL / stallion / 2002 / Dante / Coco
   - / Damian Wawrzyniak
    KJ Mustang Rogalinek
2ROSALIE (152)MagdalenaHORBIK054,37
   NRPS / - / mare / 2001 / Sergi Van Vreeburch / Mayflower\ Krimh
   
    KJ HBC Lasocice
3BAZYLIA (165)JessicaKASZTELAN (JM.1993)060,41
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Biwak / Bylina\ Latopis
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4BENSON (159)MałgorzataBAJDA (JM.1993)061,76
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5KAJERO (138)DajanaPAWLICKA (Mł.1998)466,50
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
6PEGAZ (130)AleksandraKALETA466,78
   
   
    KJ Picador Wrocław
7CZACZA (144)PaulinaŁUKIEWSKA867,45
   
   
    Niezrzeszona
8SZAMAN (143)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)873,24
   
   
    KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:24:52
2 - 80
Data: 06-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - 80 -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DAKOTA 195 (141)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)059,01
   kuc / GER / gelding / 1999 / Dagon / Nadja
   - / Włodzimierz Kowalski
    KJ Liljówka Stęszewko
2MICKEY MOUSE (161)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)059,34
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3TOP EVITA (149)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)061,41
   kuc / GER / stallion / 1999 / Nasty Boy / Graefin-W\ Ghandy
   - / Ryszard Wójcik
    KJ Liljówka Stęszewko
4LION (160)MałgorzataBAJDA (JM.1993)062,15
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Hebron / Lambada
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
5CARLO (142)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)062,82
   kuc / POL / stallion / 2002 / Dante / Coco
   - / Damian Wawrzyniak
    KJ Mustang Rogalinek
6KAJERO (138)DajanaPAWLICKA (Mł.1998)063,54
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
7EUFRAT (140)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)459,01
   kuc / POL / gelding / 2004 / Jambo / Euforia
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko
8PEGAZ (130)AleksandraKALETA867,70
   
   
    KJ Picador Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:24:54
3 - 90
Data: 06-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - 90 -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1RONALD R (153)RoxannaBOERSMA (JM.1994)051,82
   New Forest / - / gelding / 2002 / Carlo / Gerda\ Elegant
   
    KJ HBC Lasocice
2DAKOTA 195 (141)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)062,06
   kuc / GER / gelding / 1999 / Dagon / Nadja
   - / Włodzimierz Kowalski
    KJ Liljówka Stęszewko
3TOP EVITA (149)JagodaBRZYCHCY (Mł.1997)063,16
   kuc / GER / stallion / 1999 / Nasty Boy / Graefin-W\ Ghandy
   - / Ryszard Wójcik
    KJ Liljówka Stęszewko
4LION (160)MałgorzataBAJDA (JM.1993)461,18
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Hebron / Lambada
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
5MICKEY MOUSE (161)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)462,88
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6EUFRAT (140)HannaJACHIMOWICZ (Mł.1997)863,24
   kuc / POL / gelding / 2004 / Jambo / Euforia
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:25:03
4 - LL
Data: 06-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - LL -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--7KALIOPE (79)MarekLISZKOWSKI050,70
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
1--7CZARNY KOŃ (55)AureliaGANCZAR052,09
   
   
    Niezrzeszona
1--7ZAMALIA (18)HubertLUDWICZAK054,03
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
1--7QUATTRO-STAR (174)ŁukaszTROSZCZYŃSKI055,22
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--7ZAMALIA (18)HubertLUDWICZAK055,42
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
1--7MIRANDA (175)ŁukaszTROSZCZYŃSKI055,54
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--7CARLOS (47)MaciejGUŻKOWSKI059,12
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
8--15DUNAJ (42)MagdalenaWITKOWSKA448,81
   
   
    KJ Korona Wałcz
8--15SEJSZA (5)JudytaKOCZOROWSKA452,28
   
   
    Niezrzeszona
8--15LILLA VIANA (193)RomanBARTKOWIAK453,22
   
   
    KJ CH Jaszkowo
8--15FULL PLEASURE (9)KatarzynaBAWŁOWICZ454,93
   
   
    ZKS Drzonków
8--15KORA (54)DanielWIELICZKO460,39
   
   
    LUKS Nysa Gubin
8--15KORA (54)DanielWIELICZKO460,93
   
   
    LUKS Nysa Gubin
8--15CZARNY KOŃ (55)AureliaGANCZAR463,13
   
   
    Niezrzeszona
8--15POLINEGRI (12)MałgorzataBRODZIAK463,86
   
   
    KJ Picador Wrocław
16--18CORDELLO TM (194)RomanBARTKOWIAK855,82
   
   
    KJ CH Jaszkowo
16--18KLARNET (41)AgnieszkaKUSMAN857,26
   
   
    KJ Korona Wałcz
16--18POLINEGRI (12)MałgorzataBRODZIAK866,97
   
   
    KJ Picador Wrocław
19--20OLBRYCHT (105)KatarzynaWOŹNIAK1254,44
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
19--20ZICO DE JEU (122)KarolinaFRANAS1262,20
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
21WIKTOR (43)AlicjaPIETKIEWICZ1386,41
   
   
    KJ Korona Wałcz
22OLBRYCHT (105)KatarzynaWOŹNIAK1656,43
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 DUNAJ (42)MagdalenaWITKOWSKAElim.
   
   
    KJ Korona Wałcz
 FULL PLEASURE (9)KatarzynaBAWŁOWICZElim.
   
   
    ZKS Drzonków
 WIKTOR (43)AlicjaPIETKIEWICZElim.
   
   
    KJ Korona Wałcz
 KALIWIA (44)JoannaJANOWSKAElim.
   
   
    KJ Korona Wałcz
 SEJSZA (5)JudytaKOCZOROWSKAElim.
   
   
    Niezrzeszona

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70
Startowało koni
27
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:25:16
5 - L
Data: 06-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - L -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--13ZULINE (93)KrzysztofMIKOŁAJCZAK053,31
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--13WALOR (60)HubertPOLOWCZYK053,81
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--13WIARA (59)HubertPOLOWCZYK056,12
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--13TANGO (112)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)056,33
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Ewa Stachowiak
    LKJ Abaria Iwno
1--13LEON (32)EwaTYPAŃSKA056,97
   
   
    KJ TES Szczecin
1--13ZULINE (93)KrzysztofMIKOŁAJCZAK057,03
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--13ACHILLES (13)DariaSTRZĘBAŁA057,35
   
   
    KJ Picador Wrocław
1--13ZIEZO BALIA (67)KrzysztofTARASEK058,12
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
1--13ABSATZ (61)HubertPOLOWCZYK058,36
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--13WINDSOR (17)WojciechWOJCIANIEC058,99
   SP / POL / gelding / 2003 / Raimond / Wafama\ Fanimo
   - / Beata Kaczmarek
    KJ Cavallo Bonin
1--13ABSATZ (61)HubertPOLOWCZYK059,35
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--13AMON (107)PaulinaSZCZESZEK (JM.1992)060,18
   kuc / POL / gelding / 2002 / Nominał / Aura\Dyktat
   - / Paweł Podedworny
    KS SJ Sokół Pniewy
1--13ZEDDAM (88)JacekBUCKI060,72
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Guidam / Tamara-Landa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
14CYGANKA (87)KatarzynaDAWIDOWSKA-ZAWARTOWSKA270,42
   
   
    KS Idmar Krajkowo
15--27KALIWIA (44)JoannaJANOWSKA449,80
   
   
    KJ Korona Wałcz
15--27ZODOLIA (115)BogumiłaSĄSIADEK452,72
   
   
    KJ HBC Lasocice
15--27GLORIA (52)TomaszJASIŃSKI453,14
   
   
    KJ Zagost
15--27TANGO (112)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)453,46
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Ewa Stachowiak
    LKJ Abaria Iwno
15--27CARMEN (73)JakubSZECHOWICZ453,81
   
   
    ZKS Drzonków
15--27ZAMALIA (18)HubertLUDWICZAK454,90
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
15--27FLEBEJRA (205)AnnaPRZONDO (JM.1993)456,65
   Traken. / BIAŁORUŚ / mare / 2000 / Plastik / Fieja/Efir
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
15--27SZALUR (90)JoannaKRZYŻOSTANIAK457,80
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
15--27RAISA (206)AnnaPRZONDO (JM.1993)458,30
   - / ENG / mare / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
15--27NAGAR (78)WłodzimierzBORTLISZ458,74
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
15--27SZALUR (90)JoannaKRZYŻOSTANIAK459,36
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
15--27ZAZOU HBC (117)ŁukaszWASILEWSKI459,94
   
   
    KJ HBC Lasocice
15--27ZEDDAM (88)JacekBUCKI461,74
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Guidam / Tamara-Landa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
28MAJA N (85)MartaBERNACKA671,15
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Dar / Mona Liza
   - / Ryszard Górnaś
    JUKS Mieczewo Borkowice
29--33NIOBE (24)AndrzejKUŚWIK850,35
   
   
    KJ Wolica Kalisz
29--33ZIPPO (116)ŁukaszWASILEWSKI853,19
   
   
    KJ HBC Lasocice
29--33NIOBE (24)AndrzejKUŚWIK853,80
   
   
    KJ Wolica Kalisz
29--33ZICO DE JEU (122)KarolinaFRANAS855,57
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
29--33WINDSOR (17)WojciechWOJCIANIEC859,40
   SP / POL / gelding / 2003 / Raimond / Wafama\ Fanimo
   - / Beata Kaczmarek
    KJ Cavallo Bonin
34--38CARLOS (47)MaciejGUŻKOWSKI1254,50
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
34--38WIARA (59)HubertPOLOWCZYK1254,52
   
   
    KJ HBC Lasocice
34--38CISEK (8)KatarzynaBAWŁOWICZ1255,83
   SP / POL / gelding / 2002 / Le Voltaire / Cisna
   - / Katarzyna Bawłowicz
    ZKS Drzonków
34--38BRANDA (195)RomanBARTKOWIAK1255,87
   
   
    KJ CH Jaszkowo
34--38MONTANA (23)AgnieszkaMACIOŁEK1257,42
   
   
    JKS Elcon Szczecin
39KALIOPE (79)MarekLISZKOWSKI1647,29
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
 ZODOLIA (115)BogumiłaSĄSIADEKElim.
   
   
    KJ HBC Lasocice
 KLARNET (41)AgnieszkaKUSMANElim.
   
   
    KJ Korona Wałcz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65
Startowało koni
41
Ukończyło koni
39
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:25:35
6 - L
Data: 06-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1WALOR (60)HubertPOLOWCZYK044,63024,90
   
   
    KJ HBC Lasocice
2AHLERT (113)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)043,19025,40
   OLD. / GER / gelding / 2000 / Accorado / Rheingold
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
3CYGANKA (87)KatarzynaDAWIDOWSKA-ZAWARTOWSKA047,82026,31
   
   
    KS Idmar Krajkowo
4KOLIBER (202)AntoniCHŁAPOWSKI040,44026,78
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5ILMER (10)MałgorzataMUCHA043,82027,12
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
6IRMA (184)TomaszMIELCAREK042,84027,65
   SP / POL / mare / 2004 / Evento / Iga\ Arszenik
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7MASKADO (92)JoannaKRZYŻOSTANIAK042,62027,67
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
8HISZPAN (16)WojciechWOJCIANIEC043,25028,44
   - / POL / gelding / 2001
   - / Lesław Sarachman
    KJ Cavallo Bonin
9HILTON B (123)ŁukaszBRZÓSKA042,03031,28
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
10MATRIX (64)AdamWESOŁY041,34031,55
   SP / - / stallion / 2001 / Nurjev / Miss
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
11URIEL (45)KatarzynaPOETSCHKE043,40031,57
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W
   
    KJ Korona Wałcz
12IBIZA (100)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)044,50032,32
   - / - / mare / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
13ARKO S (74)WojciechSZESZYCKI043,19032,66
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
14ACHILLES (13)DariaSTRZĘBAŁA044,97032,87
   
   
    KJ Picador Wrocław
15ZAZOU HBC (117)BogumiłaSĄSIADEK044,28034,14
   
   
    KJ HBC Lasocice
16VALENTICA (118)ŁukaszWASILEWSKI042,87423,74
   
   
    KJ HBC Lasocice
17ROKATOR (91)JoannaKRZYŻOSTANIAK040,10424,89
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
18ZIPPO (116)ŁukaszWASILEWSKI042,72427,16
   
   
    KJ HBC Lasocice
19JĘDRUSIA (66)MarcinWESOŁY036,62428,42
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
20JEGOR (196)RomanBARTKOWIAK045,62430,40
   Małopolska / POL / stallion / 2003 / Dżamir / Jena\ Bolivar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
21LEON (32)EwaTYPAŃSKA045,28431,86
   
   
    KJ TES Szczecin
22CISEK (8)KatarzynaBAWŁOWICZ040,25432,07
   SP / POL / gelding / 2002 / Le Voltaire / Cisna
   - / Katarzyna Bawłowicz
    ZKS Drzonków
23CASANDRA (69)KrzysztofTARASEK043,16432,46
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
24NIGERIA (39)AgnieszkaKUSMAN038,661441,56
   SP / POL / mare / 2000 / Gajdar / Nida
   
    KJ Korona Wałcz
25WAVANTOS (119)ŁukaszWASILEWSKI045,06Elim.
   
   
    KJ HBC Lasocice
26RONALD R (153)RoxannaBOERSMA (JM.1994)436,44
   New Forest / - / gelding / 2002 / Carlo / Gerda\ Elegant
   
    KJ HBC Lasocice
27CHRYSOPRAS (40)AgnieszkaKUSMAN437,18
   
   
    KJ Korona Wałcz
28ATOS (106)DamianWAWRZYNIAK437,59
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
29PASSINI (57)DariaKLIMECKA (J.1991)438,10
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
30CONTENDER K (22)LeszekPAWLAK439,85
   
   
    JKS Elcon Szczecin
31ELINA (51)TomaszJASIŃSKI442,09
   
   
    KJ Zagost
32GLORIA (52)TomaszJASIŃSKI442,15
   
   
    KJ Zagost
33KORA (1)DanielKURPIŃSKI443,28
   
   
    KJ Polonez Iwno
34AMON (107)PaulinaSZCZESZEK (JM.1992)443,53
   kuc / POL / gelding / 2002 / Nominał / Aura\Dyktat
   - / Paweł Podedworny
    KS SJ Sokół Pniewy
35RAISA (206)AnnaPRZONDO (JM.1993)443,56
   - / ENG / mare / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
36CARMEN (73)JakubSZECHOWICZ444,59
   
   
    ZKS Drzonków
37FLEBEJRA (205)AnnaPRZONDO (JM.1993)445,56
   Traken. / BIAŁORUŚ / mare / 2000 / Plastik / Fieja/Efir
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
38GRYPLAN (68)KrzysztofTARASEK445,65
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
39ROADRUNNER 4 (86)NataliaKOWALSKA (JM.1992)456,62
   Wurtenberg / GER / gelding / 1993 / Raphael Son / Cordia
   - / Jarosław Poręba
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
40ZIEZO BALIA (67)KrzysztofTARASEK664,44
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
41NAGAR (78)WłodzimierzBORTLISZ665,35
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
42MAJA N (85)MartaBERNACKA857,63
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / Dar / Mona Liza
   - / Ryszard Górnaś
    JUKS Mieczewo Borkowice
43BENY (120)RoxannaBOERSMA (JM.1994)977,44
   SP / POL / gelding / 2000 / Elvis / Brenda
   - / Bogumiła Sąsiadek
    KJ HBC Lasocice
 MONA LIZA (84)MartaBERNACKAElim.
   SP / POL / mare / 2000 / Czersk / Mimi
   - / Ryszard Górnaś
    JUKS Mieczewo Borkowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
325/180
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/34
Startowało koni
44
Ukończyło koni
43
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:26:00
7 - P
Data: 06-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - P -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1WAVANTOS (119)ŁukaszWASILEWSKI042,91023,84200 PLN
   
   
    KJ HBC Lasocice
2ILMER (10)MałgorzataMUCHA043,81024,32150 PLN
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
3ABIGAIL 63 (111)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)040,13025,79100 PLN
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
4DUSZA ALBA (58)DariaKLIMECKA (J.1991)038,40025,98
   SP / POL / mare / 1994 / Dawidoff / Albania II\ Nemrod
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Agro-Handel Śrem
5ARENA (96)KrzysztofMIKOŁAJCZAK044,00026,09
   SP / POL / mare / 2003 / Castiglione L / Akcja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6CARPINO (70)KrzysztofTARASEK045,28026,91
   Holst. / - / - / 2003 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
7SAMARA M (95)KrzysztofMIKOŁAJCZAK045,00026,92
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8ROADRUNNER 4 (86)NataliaKOWALSKA (JM.1992)043,37027,58
   Wurtenberg / GER / gelding / 1993 / Raphael Son / Cordia
   - / Jarosław Poręba
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
9WIOLETTA (14)KatarzynaNEUBERG041,25028,54
   
   
    KJ Picador Wrocław
10IBIZA (100)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)045,19030,42
   - / - / mare / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
11RAMZES (2)DanielKURPIŃSKI044,00031,05
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / Biskwit / Rajala\ Orkisz
   - / Waldemar Chudzik
    KJ Polonez Iwno
12BONY D (15)DariaSTRZĘBAŁA043,56031,49
   
   
    KJ Picador Wrocław
13CALANDA (37)MaksymilianWECHTA (JM.1993)041,88031,55
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
14HILTON B (123)ŁukaszBRZÓSKA044,25032,07
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
15NERON (35)KarolGODLEWSKI046,41032,54
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Wechta Rosnówko
16URIEL (45)KatarzynaPOETSCHKE045,60033,66
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W
   
    KJ Korona Wałcz
17GRAMIRO (102)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)046,37033,71
   OLD. / GER / gelding / 1998 / Granulit / Rikkira
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
18LARGO (170)ŁukaszTROSZCZYŃSKI044,97134,87
   
   
    KJ CH Jaszkowo
19MARTEL (7)KrzysztofSCHROETER044,19422,62
   - / POL / stallion / 1995 / Retusz / Mera
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
20JĘDRUSIA (66)MarcinWESOŁY035,41424,44
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
21DOCENT (25)AndrzejKUŚWIK053,50424,81
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Markiez V / Delicja
   
    KJ Wolica Kalisz
22RUBIKA (65)AdamWESOŁY043,90427,37
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
23MAXIMA (186)TomaszMIELCAREK044,63428,02
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
24LIDER (198)AntoniCHŁAPOWSKI041,59428,41
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
25LORETTO (201)AntoniCHŁAPOWSKI039,78429,00
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
26CAMILLO SON (34)KarolGODLEWSKI043,69429,02
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
27KSERKSES (53)JacekMURACZEWSKI041,63430,46
   
   
    LKS Cwał Poznań
28ELINA (51)TomaszJASIŃSKI043,81430,87
   
   
    KJ Zagost
29ROKATOR (91)JoannaKRZYŻOSTANIAK043,50823,91
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
30VIA M (19)HubertLUDWICZAK040,40829,34
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
31GRYPLAN (68)KrzysztofTARASEK044,94832,63
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
32MARCO (181)TomaszMIELCAREK042,22Elim.
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
33ATOS (106)DamianWAWRZYNIAK439,10
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
34WAREG (94)KrzysztofMIKOŁAJCZAK439,16
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
35AHLERT (113)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)439,22
   OLD. / GER / gelding / 2000 / Accorado / Rheingold
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
36HISZPAN (16)WojciechWOJCIANIEC441,97
   - / POL / gelding / 2001
   - / Lesław Sarachman
    KJ Cavallo Bonin
37FINLANDIA (20)HubertLUDWICZAK442,63
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
38CZUMAK (6)ŁukaszWOŹNIAK442,66
   SP / POL / stallion / 1997 / Bujak / Czunia\Ajax
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
39ARKO S (74)WojciechSZESZYCKI444,31
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
40CONTENT (33)EwaTYPAŃSKA444,41
   
   
    KJ TES Szczecin
41CASANDRA (69)KrzysztofTARASEK445,03
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
42MODELKA (185)TomaszMIELCAREK446,12
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
43EKSPOSITA (208)MaksymilianWECHTA (JM.1993)457,09
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
44CARTER (75)WojciechSZESZYCKI563,07
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
45MASKADO (92)JoannaKRZYŻOSTANIAK841,38
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
46IZAURUS (63)HenrykŚWIĘCICKI842,63
   SP / POL / stallion / 2002 / Contender Son / Izuna\ Huncwot
   - / Henryk Święcicki
    Stow. Jeździeckie Baborówko
47MONTANA (23)AgnieszkaMACIOŁEK843,03
   
   
    JKS Elcon Szczecin
48KORA (1)DanielKURPIŃSKI844,32
   
   
    KJ Polonez Iwno
49VALENTICA (118)ŁukaszWASILEWSKI845,97
   
   
    KJ HBC Lasocice
50RAMBO (180)TomaszMIELCAREK848,62
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / Lascado / Rogala\ Rokos
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
51BENY (120)RoxannaBOERSMA (JM.1994)1065,66
   SP / POL / gelding / 2000 / Elvis / Brenda
   - / Bogumiła Sąsiadek
    KJ HBC Lasocice
52CONTENDER K (22)LeszekPAWLAK1240,65
   
   
    JKS Elcon Szczecin
53GUADIANA (49)MaciejGUŻKOWSKI1246,50
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
54HOJRAK (104)KatarzynaWOŹNIAK1250,65
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 PASSINI (57)DariaKLIMECKA (J.1991)Elim.
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 MONA LIZA (84)MartaBERNACKAElim.
   SP / POL / mare / 2000 / Czersk / Mimi
   - / Ryszard Górnaś
    JUKS Mieczewo Borkowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
325/180
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/34
Startowało koni
56
Ukończyło koni
54
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:26:17
8 - N
Data: 06-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FUZJA (3)DanielKURPIŃSKI063,08300 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Contas / Fryga\Saphir
   - / SK Iwno
    KJ Polonez Iwno
2WAREG (94)KrzysztofMIKOŁAJCZAK064,15200 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3WINNER (97)KrzysztofMIKOŁAJCZAK066,94100 PLN
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
4RAMIREZ K (98)MateuszWOJCIECHOWSKI068,57
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
5MARTEL (7)KrzysztofSCHROETER070,73
   - / POL / stallion / 1995 / Retusz / Mera
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
6GREAFIN (21)HubertLUDWICZAK071,26
   HAN / GER / mare / 1999 / Graf Top / H. Palienessa
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
7MALAJKA (127)NataliaWŁODARCZAK076,61
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8OCEANE DU LIBAIRE (126)ŁukaszBRZÓSKA077,46
   S.F. / FRA / mare / 2002 / Diaman De Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    KS SJ Sokół Pniewy
9FINLANDIA (20)HubertLUDWICZAK078,12
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
10CORTAZAR (197)AntoniCHŁAPOWSKI078,20
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
11CARBONIA (171)ŁukaszTROSZCZYŃSKI079,25
   
   
    KJ CH Jaszkowo
12GRAMIRO (102)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)079,30
   OLD. / GER / gelding / 1998 / Granulit / Rikkira
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
13FAWORYT (128)NataliaWŁODARCZAK081,03
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
14ABIGAIL 63 (111)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)467,12
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
15CAMILLO SON (34)KarolGODLEWSKI469,25
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
16ARENA (96)KrzysztofMIKOŁAJCZAK471,50
   SP / POL / mare / 2003 / Castiglione L / Akcja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17CONTENT (33)EwaTYPAŃSKA473,12
   
   
    KJ TES Szczecin
18VIA M (19)HubertLUDWICZAK473,67
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
19GIORGIO (103)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)474,63
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
20CHEYENNE 378 (76)WojciechSZESZYCKI475,59
   Holszt. / GER / mare / 1997 / Capitol / -
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
21CARPIANO (71)KrzysztofTARASEK475,72
   Holst. / - / - / 2002 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
22LACOSTE DE LACOURE (124)ŁukaszBRZÓSKA476,15
   SF / FRA / stallion / 1999 / Apache Du Plant / Gironde De La Cour
   - / Brzóska Łukasz
    KS SJ Sokół Pniewy
23RAMZES (2)DanielKURPIŃSKI477,34
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / Biskwit / Rajala\ Orkisz
   - / Waldemar Chudzik
    KJ Polonez Iwno
24DAGESTAN (99)DawidWOJCIECHOWSKI477,53
   - / POL / stallion / 2000 / Mywill / Daglezja\ Wieland
   - / Dawid Wojciechowski
    KJ Agro-Handel Śrem
25BONY D (15)DariaSTRZĘBAŁA478,50
   
   
    KJ Picador Wrocław
26CALANDA (37)MaksymilianWECHTA (JM.1993)480,63
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
27LUKSOR (173)ŁukaszTROSZCZYŃSKI481,21
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
28CARAVELLA (199)AntoniCHŁAPOWSKI482,23
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
29GUADIANA (49)MaciejGUŻKOWSKI483,70
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
30SAMARA M (95)KrzysztofMIKOŁAJCZAK483,97
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
31CZUMAK (6)ŁukaszWOŹNIAK867,31
   SP / POL / stallion / 1997 / Bujak / Czunia\Ajax
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
32PALMERA (62)HubertPOLOWCZYK870,37
    / Landos I / Psota/ Jesion
   
    KJ HBC Lasocice
33DOCENT (25)AndrzejKUŚWIK871,31
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Markiez V / Delicja
   
    KJ Wolica Kalisz
34NEKTAR (200)AntoniCHŁAPOWSKI874,23
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
35CARPINO (70)KrzysztofTARASEK874,97
   Holst. / - / - / 2003 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
36CARTER (75)WojciechSZESZYCKI880,77
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
37HOJRAK (104)KatarzynaWOŹNIAK1275,16
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
38CZTAN (89)JacekBUCKI1277,21
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
39KUŹNIK (125)ŁukaszBRZÓSKA1488,02
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
40KSERKSES (53)JacekMURACZEWSKI1595,97
   
   
    LKS Cwał Poznań
41NERON (35)KarolGODLEWSKI2184,17
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Wechta Rosnówko
42DONNA ROBINIA (192)RomanBARTKOWIAK2881,94
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
43CERKIEW (190)RomanBARTKOWIAK29101,00
   SP / POL / mare / 2000 / Empiryk / Cykada\ Komandor
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
44CHRYSOPRAS (40)AgnieszkaKUSMAN3384,78
   
   
    KJ Korona Wałcz
 NIGERIA (39)AgnieszkaKUSMANElim.
   SP / POL / mare / 2000 / Gajdar / Nida
   
    KJ Korona Wałcz
 DUSZA ALBA (58)DariaKLIMECKA (J.1991)Elim.
   SP / POL / mare / 1994 / Dawidoff / Albania II\ Nemrod
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Agro-Handel Śrem
 IZAURUS (63)HenrykŚWIĘCICKIElim.
   SP / POL / stallion / 2002 / Contender Son / Izuna\ Huncwot
   - / Henryk Święcicki
    Stow. Jeździeckie Baborówko
 WIOLETTA (14)KatarzynaNEUBERGElim.
   
   
    KJ Picador Wrocław
 MAILUNDS QUINTANA - STAR (204)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 DUX (189)RomanBARTKOWIAKElim.
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 NASTURCJA (182)TomaszMIELCAREKElim.
   SP / POL / mare / 1997 / Carrera D'Adriers / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 LIDER (198)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84
Startowało koni
52
Ukończyło koni
44
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:26:26
9 - C
Data: 06-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - C -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GREAFIN (21)HubertLUDWICZAK069,21400 PLN
   HAN / GER / mare / 1999 / Graf Top / H. Palienessa
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
2LACOSTE DE LACOURE (124)ŁukaszBRZÓSKA070,96250 PLN
   SF / FRA / stallion / 1999 / Apache Du Plant / Gironde De La Cour
   - / Brzóska Łukasz
    KS SJ Sokół Pniewy
3CHEYENNE 378 (76)WojciechSZESZYCKI072,22150 PLN
   Holszt. / GER / mare / 1997 / Capitol / -
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
4CARPIANO (71)KrzysztofTARASEK077,27
   Holst. / - / - / 2002 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
5CARUSO (72)KrzysztofTARASEK470,80
   Old. / - / - / 1999 / Coriolan / Bandeska
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
6PALMERA (62)HubertPOLOWCZYK471,20
    / Landos I / Psota/ Jesion
   
    KJ HBC Lasocice
7CZTAN (89)JacekBUCKI475,19
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8MALAJKA (127)NataliaWŁODARCZAK476,84
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
9WINNER (97)KrzysztofMIKOŁAJCZAK478,04
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
10CARAVELLA (199)AntoniCHŁAPOWSKI482,73
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
11MARATON (172)ŁukaszTROSZCZYŃSKI483,71
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
12RAMIREZ K (98)MateuszWOJCIECHOWSKI873,70
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
13KUŹNIK (125)ŁukaszBRZÓSKA874,77
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
14GIORGIO (103)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)874,87
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
15LEPTON (187)TomaszMIELCAREK879,77
   Wlkp. / POL / gelding / 2001
   
    KJ CH Jaszkowo
16OCEANE DU LIBAIRE (126)ŁukaszBRZÓSKA883,15
   S.F. / FRA / mare / 2002 / Diaman De Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    KS SJ Sokół Pniewy
17CORTAZAR (197)AntoniCHŁAPOWSKI1088,26
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
18FUZJA (3)DanielKURPIŃSKI1273,38
   SP / POL / mare / 1999 / Contas / Fryga\Saphir
   - / SK Iwno
    KJ Polonez Iwno
19DAGESTAN (99)DawidWOJCIECHOWSKI1277,06
   - / POL / stallion / 2000 / Mywill / Daglezja\ Wieland
   - / Dawid Wojciechowski
    KJ Agro-Handel Śrem
20NEKTAR (200)AntoniCHŁAPOWSKI2065,15
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
21FAWORYT (128)NataliaWŁODARCZAK22105,53
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 JAKUCJA (188)TomaszMIELCAREKElim.
   SP / POL / mare / 2001 / Maramano / Jamajka\ Mordechai
   Jan Gołąbek / Ryszard Zaręba
    KJ CH Jaszkowo
 CARTIER II (46)KatarzynaPOETSCHKEElim.
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84
Startowało koni
23
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:26:32
T3 - 50
Data: 07-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr T3 - 50 -zwykły "Towarzyski" - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No T3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LAGUNA (133)OliwiaŁĘC (Mł.1999)049,09
   kuc / POL / mare / - / nn / nn
   - / Firma ,,Salix" Kociałkowa Górka
    Niezrzeszona
2YEKUS (134)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (Mł.1998)049,73
   Welsh A / GER / - / 1998 / Yedam's Claus / Nora
   
    KJ Mustang Rogalinek
3FLOWER (211)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)050,60
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
4MELODY (207)WiktoriaKUPCZAK051,99
   Kuc / SWE / mare / 1994 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5IGOR (132)ViktoriaDRĄŻKIEWICZ052,23
   
   
    Niezrzeszona
6WIELKI ORION (131)PatrycjaSOKÓŁ052,46
   
   
    LKS Cwał Poznań
7NANTINE (158)MagdalenaTYRAKOWSKA052,62
   Reitpony / GER / mare / 1994 / Doktus / Hauptstutbuch
   
    KJ CH Jaszkowo
8BAJKA (212)JuliaELZANOWSKA054,08
   kuc / POL / mare / 1997 / Janek / Bera
   - / Julia Jakubowska
    Niezrzeszona
9BAJKA (212)JuliaELZANOWSKA054,54
   kuc / POL / mare / 1997 / Janek / Bera
   - / Julia Jakubowska
    Niezrzeszona
10EMMA (157)HannaWYDORSKA054,91
   
   
    KJ CH Jaszkowo
11MELODY (207)WiktoriaKUPCZAK056,28
   Kuc / SWE / mare / 1994 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
12LAGUNA (133)OliwiaŁĘC (Mł.1999)057,46
   kuc / POL / mare / - / nn / nn
   - / Firma ,,Salix" Kociałkowa Górka
    Niezrzeszona
13FERRARI (137)WiktoriaOLSZAK275,56
   
   
    Niezrzeszona
14MIŚNIA (139)AnnaBASZYŃSKA442,34
   
   
    UKJ Dżamajka Borek Wlkp.
15WIELKI ORION (131)PatrycjaSOKÓŁ447,95
   
   
    LKS Cwał Poznań
16BRUNTE (156)AleksandraFITZERMAN1093,55
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 MAGIC I (155)AnnaKAŁUŻNAElim.
   kuc / POL / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 BO BO (214)HannaOSIEKAElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 BO BO (214)HannaOSIEKAElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70
Startowało koni
19
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:26:38
T4 - 60
Data: 07-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr T4 - 60 -zwykły "Towarzyski" - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No T4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MARKUS (147)KarolinaSIEJAK041,96
   
   
    Niezrzeszona
2WOLLING'S LION KING (213)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)044,42
   kuc walijski / NED / stallion / 2004 / Sthehorst Celebration / Penoock Peregrine
   - / Julia Kuźniak
    KJ Mustang Rogalinek
3BAZYLIA (165)JessicaKASZTELAN (JM.1993)044,52
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Biwak / Bylina\ Latopis
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4YEKUS (134)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (Mł.1998)047,16
   Welsh A / GER / - / 1998 / Yedam's Claus / Nora
   
    KJ Mustang Rogalinek
5FLOWER (211)JuliaJAKUBOWSKA (Mł.1998)047,63
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
6NANTINE (158)MagdalenaTYRAKOWSKA050,75
   Reitpony / GER / mare / 1994 / Doktus / Hauptstutbuch
   
    KJ CH Jaszkowo
7JAMES (135)ZuzannaBURKERT (Mł.1996)050,93
   kuc / GER / gelding / - / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
    LKJ Abaria Iwno
8MAGIC I (155)AnnaKAŁUŻNA052,05
   kuc / POL / gelding / 1997 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9SPENSER (136)ZuzannaBURKERT (Mł.1996)052,25
   
   
    LKJ Abaria Iwno
10REWAST (154)OliwiaSYDOW (Mł.1997)054,16
   kuc / POL / gelding / 2004 / Astan / Rewia
   - / Robert Sydow
    LKJ Abaria Iwno
11PYSIA (162)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)437,83
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
12MIŚNIA (139)AnnaBASZYŃSKA439,13
   
   
    UKJ Dżamajka Borek Wlkp.
13IGOR (132)ViktoriaDRĄŻKIEWICZ447,72
   
   
    Niezrzeszona
14BENSON (159)MałgorzataBAJDA (JM.1993)447,87
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
15EMMA (157)HannaWYDORSKA458,41
   
   
    KJ CH Jaszkowo
16FERRARI (137)DajanaPAWLICKA (Mł.1998)467,35
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
 BRUNTE (156)AleksandraFITZERMANElim.
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:26:42
10 - 70
Data: 07-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - 70 -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1JAMES (135)ZuzannaBURKERT (Mł.1996)054,75
   kuc / GER / gelding / - / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
    LKJ Abaria Iwno
2PYSIA (162)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)055,16
   - / POL / mare / 1997 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3WOLLING'S LION KING (213)JuliaKUŹNIAK (Mł.1997)056,22
   kuc walijski / NED / stallion / 2004 / Sthehorst Celebration / Penoock Peregrine
   - / Julia Kuźniak
    KJ Mustang Rogalinek
4BAZYLIA (165)JessicaKASZTELAN (JM.1993)058,06
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Biwak / Bylina\ Latopis
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5BENSON (159)MałgorzataBAJDA (JM.1993)059,46
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6SPENSER (136)ZuzannaBURKERT (Mł.1996)062,52
   
   
    LKJ Abaria Iwno
7REWAST (154)OliwiaSYDOW (Mł.1997)373,92
   kuc / POL / gelding / 2004 / Astan / Rewia
   - / Robert Sydow
    LKJ Abaria Iwno
8CZACZA (144)PaulinaŁUKIEWSKA374,82
   
   
    Niezrzeszona
9MARKUS (147)KarolinaSIEJAK463,04
   
   
    Niezrzeszona
10KAJERO (138)DajanaPAWLICKA (Mł.1998)565,74
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
11APLA (145)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)670,26
   
   
    KJ Mustang Rogalinek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
64
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:26:45
11 - 80
Data: 07-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - 80 -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--2MICKEY MOUSE (161)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)058,87
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--2MON AMIE (163)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)058,87
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
3LION (160)MałgorzataBAJDA (JM.1993)063,87
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Hebron / Lambada
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
4APLA (145)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)165,68
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
5CZACZA (144)PaulinaŁUKIEWSKA165,77
   
   
    Niezrzeszona
6GASTON (146)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)459,72
   kuc / POL / gelding / 2003 / Alibaba / Gaspa\ Split
   - / Damian Wawrzyniak
    KJ Mustang Rogalinek
7MARKIZ (148)KarolinaSIEJAK566,82
   
   
    Niezrzeszona
8PEGAZ (130)AleksandraKALETA1484,30
   
   
    KJ Picador Wrocław
 KAJERO (138)DajanaPAWLICKA (Mł.1998)Elim.
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
64
Startowało koni
9
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:26:48
12 - 90
Data: 07-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - 90 -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DAKOTA 195 (141)NataliaKOWALSKA (JM.1992)055,41
   kuc / GER / gelding / 1999 / Dagon / Nadja
   - / Włodzimierz Kowalski
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
2LION (160)MałgorzataBAJDA (JM.1993)463,88
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Hebron / Lambada
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
3GASTON (146)MarikaWAWRZYNIAK (Mł.1997)772,07
   kuc / POL / gelding / 2003 / Alibaba / Gaspa\ Split
   - / Damian Wawrzyniak
    KJ Mustang Rogalinek
4MARKIZ (148)KarolinaSIEJAK855,47
   
   
    Niezrzeszona
5MICKEY MOUSE (161)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)861,56
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6MON AMIE (163)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)863,30
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
7PEGAZ (130)AleksandraKALETA877,60
   
   
    KJ Picador Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
64
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:26:56
13 - LL
Data: 07-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - LL -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--13ELKARO (26)DanutaWOŹNIAK055,93
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
1--13INCUBUS (222)RobertNAWROCKI057,00
   XX / POL / gelding / 1998 / Winds of Light / Indukcja
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--13INCUBUS (222)RobertNAWROCKI057,14
   XX / POL / gelding / 1998 / Winds of Light / Indukcja
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--13ZAMALIA (18)HubertLUDWICZAK061,41
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
1--13RAPTOR KG (129)MaciejCHARLIŃSKI061,65
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--13RESZKA (38)MartaSTOŁOWSKA061,96
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--13RESZKA (38)MartaSTOŁOWSKA062,53
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--13ZAMALIA (18)HubertLUDWICZAK062,91
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
1--13CORDELLO TM (194)RomanBARTKOWIAK063,23
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--13CALVAROX (216)AndrzejJASZCZAK063,32
   - / SWE / gelding / 1996 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--13MIRANDA (175)ŁukaszTROSZCZYŃSKI066,25
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--13WIKTOR (43)AlicjaPIETKIEWICZ066,56
   
   
    KJ Korona Wałcz
1--13WIKTOR (43)AlicjaPIETKIEWICZ066,76
   
   
    KJ Korona Wałcz
14--20WALTER (221)RobertNAWROCKI456,44
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Cisoń / Walia\Kosmos
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
14--20WALTER (221)RobertNAWROCKI457,12
   Wlkp. / POL / gelding / 1995 / Cisoń / Walia\Kosmos
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
14--20DUNAJ (42)MagdalenaWITKOWSKA457,88
   
   
    KJ Korona Wałcz
14--20DUNAJ (42)MagdalenaWITKOWSKA459,20
   
   
    KJ Korona Wałcz
14--20RAPTOR KG (129)MaciejCHARLIŃSKI463,44
   
   
    LKS Cwał Poznań
14--20FULL PLEASURE (9)KatarzynaBAWŁOWICZ465,97
   
   
    ZKS Drzonków
14--20ELKARO (26)DanutaWOŹNIAK466,22
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
21PAMIR (77)KatarzynaKOMORSKA575,58
   
   
    Racocki KJ Racot
22POLINEGRI (12)MałgorzataBRODZIAK681,97
   
   
    KJ Picador Wrocław
 KLARNET (41)AgnieszkaKUSMANElim.
   
   
    KJ Korona Wałcz
 HARTON (27)TomaszLEMBICZElim.
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
 SEJSZA (5)JudytaKOCZOROWSKAElim.
   
   
    Niezrzeszona
 SEJSZA (5)JudytaKOCZOROWSKAElim.
   
   
    Niezrzeszona

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
26
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:27:09
14 - L
Data: 07-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - L -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--8CZARTER (28)EwaNIESTRAWSKA061,12
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
1--8THE LITTLE PINK (220)MichałPRZYBYLSKI061,54
   XX / FRANCJA / - / 1995
   
    Niezrzeszony
1--8ZULINE (93)KrzysztofMIKOŁAJCZAK063,49
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--8ZULINE (93)KrzysztofMIKOŁAJCZAK064,05
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--8FULL PLEASURE (9)KatarzynaBAWŁOWICZ066,20
   
   
    ZKS Drzonków
1--8M-HARPELLA (218)NataliaWŁODARCZAK066,25
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--8PARADA (217)NataliaWŁODARCZAK066,73
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--8SZALUR (90)JoannaKRZYŻOSTANIAK067,40
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
9--10CYGANKA (87)KatarzynaDAWIDOWSKA-ZAWARTOWSKA170,87
   
   
    KS Idmar Krajkowo
9--10ZIEZO BALIA (67)KrzysztofTARASEK172,08
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
11POLINEGRI (12)MałgorzataBRODZIAK274,35
   
   
    KJ Picador Wrocław
12--20TANGO (112)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)464,59
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Ewa Stachowiak
    LKJ Abaria Iwno
12--20NAGAR (78)WłodzimierzBORTLISZ464,62
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
12--20DIANA (219)NataliaWŁODARCZAK465,12
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
12--20GLORIA (52)TomaszJASIŃSKI465,15
   
   
    KJ Zagost
12--20CARLOS (47)MaciejGUŻKOWSKI465,22
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
12--20SZALUR (90)JoannaKRZYŻOSTANIAK465,66
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
12--20CARLOS (47)MaciejGUŻKOWSKI465,70
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
12--20MONTANA (23)AgnieszkaMACIOŁEK466,17
   
   
    JKS Elcon Szczecin
12--20ZEDDAM (88)JacekBUCKI469,01
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Guidam / Tamara-Landa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
21PARADA (217)NataliaWŁODARCZAK570,49
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22--25WIARA (59)HubertPOLOWCZYK857,75
   
   
    KJ HBC Lasocice
22--25CZARTER (28)EwaNIESTRAWSKA863,30
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
22--25DIANA (219)NataliaWŁODARCZAK864,15
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22--25PAMIR (77)KatarzynaKOMORSKA866,88
   
   
    Racocki KJ Racot
26ZEDDAM (88)JacekBUCKI1090,19
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Guidam / Tamara-Landa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
27--31PAMIR (77)KatarzynaKOMORSKA1261,50
   
   
    Racocki KJ Racot
27--31ZICO DE JEU (122)KarolinaFRANAS1263,88
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
27--31M-HARPELLA (218)NataliaWŁODARCZAK1264,89
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
27--31WANDERIN (29)EwaNIESTRAWSKA1265,64
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
27--31ZAMALIA (18)HubertLUDWICZAK1282,34
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
32WIARA (59)HubertPOLOWCZYK1663,30
   
   
    KJ HBC Lasocice
33WANDERIN (29)EwaNIESTRAWSKA2066,56
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
34BRANDA (195)RomanBARTKOWIAK2571,93
   
   
    KJ CH Jaszkowo
35TRADYCJA (210)PrzemysławSICZYŃSKI2863,50
   
   
    KJ Salar Gierłachowo
 KALIWIA (44)JoannaJANOWSKAElim.
   
   
    KJ Korona Wałcz
 KLARNET (41)AgnieszkaKUSMANElim.
   
   
    KJ Korona Wałcz
 HARTON (27)TomaszLEMBICZElim.
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
 CALVAROX (216)AndrzejJASZCZAKElim.
   - / SWE / gelding / 1996 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
39
Ukończyło koni
35
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:27:26
15 - L
Data: 07-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 15)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CASANDRA (69)KrzysztofTARASEK048,32033,27
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
2ALPINA (209)DanielWIELICZKO047,56037,06
   
   
    LUKS Nysa Gubin
3ZIEZO BALIA (67)KrzysztofTARASEK050,56039,23
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
4URIEL (45)KatarzynaPOETSCHKE046,88039,65
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W
   
    KJ Korona Wałcz
5KORA (1)DanielKURPIŃSKI046,91041,30
   
   
    KJ Polonez Iwno
6GOBELIN (30)SylwiaSZUTKIEWICZ045,32043,66
   Małop. / - / gelding / 1994 / Bonaparte / Gorycja
   - / Sylwia Szutkiewicz
    KJ Jeziorki-Osieczna
7ELINA (51)TomaszJASIŃSKI044,90430,85
   
   
    KJ Zagost
8LEON (32)EwaTYPAŃSKA049,07437,34
   
   
    KJ TES Szczecin
9ATOS (106)DamianWAWRZYNIAK043,12437,69
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
10CISEK (8)KatarzynaBAWŁOWICZ046,88549,44
   SP / POL / gelding / 2002 / Le Voltaire / Cisna
   - / Katarzyna Bawłowicz
    ZKS Drzonków
11IBIZA (100)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)051,10755,39
   - / - / mare / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
12ARKO S (74)WojciechSZESZYCKI046,78841,51
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
13CHRYSOPRAS (40)AgnieszkaKUSMAN046,88845,59
   
   
    KJ Korona Wałcz
14HS GRAFIT I (164)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)039,15949,09
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
15CONTENDER K (22)LeszekPAWLAK044,821468,27
   
   
    JKS Elcon Szczecin
16ABSATZ (61)HubertPOLOWCZYK049,41Elim.
   
   
    KJ HBC Lasocice
17NIGERIA (39)AgnieszkaKUSMAN442,81
   SP / POL / mare / 2000 / Gajdar / Nida
   
    KJ Korona Wałcz
18DAKOTA 195 (141)NataliaKOWALSKA (JM.1992)445,81
   kuc / GER / gelding / 1999 / Dagon / Nadja
   - / Włodzimierz Kowalski
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
19TONGO (56)MieszkoDĄBROWSKI447,18
   
   
    KJ Agro Food Grabówiec
20GLORIA (52)TomaszJASIŃSKI447,90
   
   
    KJ Zagost
21TANGO (112)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)447,97
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Ewa Stachowiak
    LKJ Abaria Iwno
22NAGAR (78)WłodzimierzBORTLISZ449,15
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
23GRYPLAN (68)KrzysztofTARASEK449,40
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
24JEGOR (196)RomanBARTKOWIAK450,32
   Małopolska / POL / stallion / 2003 / Dżamir / Jena\ Bolivar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
25TORNADO (81)AgnieszkaKRZYSTYNIAK451,06
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
26FLEBEJRA (205)AnnaPRZONDO (JM.1993)451,50
   Traken. / BIAŁORUŚ / mare / 2000 / Plastik / Fieja/Efir
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
27HILTON B (123)ŁukaszBRZÓSKA453,56
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
28CYGANKA (87)KatarzynaDAWIDOWSKA-ZAWARTOWSKA453,60
   
   
    KS Idmar Krajkowo
29RAISA (206)AnnaPRZONDO (JM.1993)455,69
   - / ENG / mare / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
30TRADYCJA (210)PrzemysławSICZYŃSKI844,66
   
   
    KJ Salar Gierłachowo
31RUBIN (31)MariaLANGNER846,28
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
32IRMA (184)TomaszMIELCAREK849,03
   SP / POL / mare / 2004 / Evento / Iga\ Arszenik
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
33KALIWIA (44)JoannaJANOWSKA856,12
   
   
    KJ Korona Wałcz
34WINDSOR (17)WojciechWOJCIANIEC872,13
   SP / POL / gelding / 2003 / Raimond / Wafama\ Fanimo
   - / Beata Kaczmarek
    KJ Cavallo Bonin
35AMON (107)PaulinaSZCZESZEK (JM.1992)873,81
   kuc / POL / gelding / 2002 / Nominał / Aura\Dyktat
   - / Paweł Podedworny
    KS SJ Sokół Pniewy
36ZICO DE JEU (122)KarolinaFRANAS1246,81
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
 PASSINI (57)DariaKLIMECKA (J.1991)Elim.
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 THE LITTLE PINK (220)MichałPRZYBYLSKIElim.
   XX / FRANCJA / - / 1995
   
    Niezrzeszony

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
320/250
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/47
Startowało koni
38
Ukończyło koni
36
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:27:45
16 - P
Data: 07-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 16)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZUMAK (6)ŁukaszWOŹNIAK054,69200 PLN
   SP / POL / stallion / 1997 / Bujak / Czunia\Ajax
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
2MARTEL (7)KrzysztofSCHROETER056,21150 PLN
   - / POL / stallion / 1995 / Retusz / Mera
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
3ARENA (96)KrzysztofMIKOŁAJCZAK058,56100 PLN
   SP / POL / mare / 2003 / Castiglione L / Akcja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
4LIDER (198)AntoniCHŁAPOWSKI061,41
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5ROADRUNNER 4 (86)NataliaKOWALSKA (JM.1992)063,13
   Wurtenberg / GER / gelding / 1993 / Raphael Son / Cordia
   - / Jarosław Poręba
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
6CALANDA (37)MaksymilianWECHTA (JM.1993)066,79
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
7GRAMIRO (102)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)067,23
   OLD. / GER / gelding / 1998 / Granulit / Rikkira
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
8CONTENDER K (22)LeszekPAWLAK067,36
   
   
    JKS Elcon Szczecin
9EKSPOSITA (208)MaksymilianWECHTA (JM.1993)067,93
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
10AHLERT (113)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)068,24
   OLD. / GER / gelding / 2000 / Accorado / Rheingold
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
11FINLANDIA (20)HubertLUDWICZAK068,66
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
12GRYPLAN (68)KrzysztofTARASEK069,23
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
13ABSATZ (61)HubertPOLOWCZYK069,44
   
   
    KJ HBC Lasocice
14NERON (35)KarolGODLEWSKI069,78
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Wechta Rosnówko
15ARKO S (74)WojciechSZESZYCKI172,68
   - / - / stallion / 2003
   
    LZS Lech Gniezno
16CORRADO (177)ŁukaszTROSZCZYŃSKI173,02
   
   
    KJ CH Jaszkowo
17IBIZA (100)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)276,37
   - / - / mare / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
18HISZPAN (16)WojciechWOJCIANIEC457,45
   - / POL / gelding / 2001
   - / Lesław Sarachman
    KJ Cavallo Bonin
19WIOLETTA (14)KatarzynaNEUBERG458,50
   
   
    KJ Picador Wrocław
20ATOS (106)DamianWAWRZYNIAK459,61
   
   
    KJ Mustang Rogalinek
21VIA M (19)HubertLUDWICZAK460,12
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
22ELINA (51)TomaszJASIŃSKI461,48
   
   
    KJ Zagost
23IZAURUS (63)HenrykŚWIĘCICKI463,64
   SP / POL / stallion / 2002 / Contender Son / Izuna\ Huncwot
   - / Henryk Święcicki
    Stow. Jeździeckie Baborówko
24CASANDRA (69)KrzysztofTARASEK466,74
   
   
    KJ Koncepta Szczecin
25MAXIMA (186)TomaszMIELCAREK466,81
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
26MONTANA (23)AgnieszkaMACIOŁEK467,53
   
   
    JKS Elcon Szczecin
27CAMILLO SON (34)KarolGODLEWSKI468,18
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
28ACHILLES (13)DariaSTRZĘBAŁA468,60
   
   
    KJ Picador Wrocław
29MASKADO (92)JoannaKRZYŻOSTANIAK468,62
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
30RAMZES (2)DanielKURPIŃSKI468,99
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / Biskwit / Rajala\ Orkisz
   - / Waldemar Chudzik
    KJ Polonez Iwno
31CERKIEW (190)RomanBARTKOWIAK469,65
   SP / POL / mare / 2000 / Empiryk / Cykada\ Komandor
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
32LARGO (170)ŁukaszTROSZCZYŃSKI573,10
   
   
    KJ CH Jaszkowo
33ROKATOR (91)JoannaKRZYŻOSTANIAK782,61
   - / POL / gelding / 2001
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
34WAREG (94)KrzysztofMIKOŁAJCZAK852,27
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
35DONNA ROBINIA (192)RomanBARTKOWIAK858,18
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
36LORETTO (201)AntoniCHŁAPOWSKI860,04
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
37MARCO (181)TomaszMIELCAREK861,75
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
38RUBIN (31)MariaLANGNER863,04
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
39MODELKA (185)TomaszMIELCAREK866,81
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
40TORNADO (81)AgnieszkaKRZYSTYNIAK868,52
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
41ILMER (10)MałgorzataMUCHA974,78
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
42URIEL (45)KatarzynaPOETSCHKE1077,88
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W
   
    KJ Korona Wałcz
43HILTON B (123)ŁukaszBRZÓSKA1078,35
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
44CARTER (75)WojciechSZESZYCKI1078,37
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
45AMON (107)HubertPOLOWCZYK1262,31
   kuc / POL / gelding / 2002 / Nominał / Aura\Dyktat
   - / Paweł Podedworny
    KJ HBC Lasocice
46CARPINO (70)KrzysztofTARASEK1263,27
   Holst. / - / - / 2003 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
47KORA (1)DanielKURPIŃSKI1285,23
   
   
    KJ Polonez Iwno
48KOLIBER (202)AntoniCHŁAPOWSKI1286,95
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
49GOBELIN (30)SylwiaSZUTKIEWICZ1390,14
   Małop. / - / gelding / 1994 / Bonaparte / Gorycja
   - / Sylwia Szutkiewicz
    KJ Jeziorki-Osieczna
50KSERKSES (53)JacekMURACZEWSKI1478,09
   
   
    LKS Cwał Poznań
51WINDSOR (17)WojciechWOJCIANIEC1790,80
   SP / POL / gelding / 2003 / Raimond / Wafama\ Fanimo
   - / Beata Kaczmarek
    KJ Cavallo Bonin
52TONGO (56)MieszkoDĄBROWSKI2174,56
   
   
    KJ Agro Food Grabówiec
53RAMBO (180)TomaszMIELCAREK2462,75
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / Lascado / Rogala\ Rokos
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 DUX (189)RomanBARTKOWIAKElim.
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 ALPINA (209)DanielWIELICZKOElim.
   
   
    LUKS Nysa Gubin
 CISEK (8)KatarzynaBAWŁOWICZElim.
   SP / POL / gelding / 2002 / Le Voltaire / Cisna
   - / Katarzyna Bawłowicz
    ZKS Drzonków
 SAMARA M (95)KrzysztofMIKOŁAJCZAKElim.
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 PASSINI (57)DariaKLIMECKA (J.1991)Elim.
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 SAJDAK (4)MaciejPIASECKIRez.
   - / POL / - / 2001
   - / SK Iwno
    JKS Polonez Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
59
Ukończyło koni
53
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:28:00
17 - N
Data: 07-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 17)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FUZJA (3)DanielKURPIŃSKI054,94300 PLN
   SP / POL / mare / 1999 / Contas / Fryga\Saphir
   - / SK Iwno
    KJ Polonez Iwno
2KUŹNIK (125)ŁukaszBRZÓSKA057,96200 PLN
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
3MARTEL (7)KrzysztofSCHROETER058,52100 PLN
   - / POL / stallion / 1995 / Retusz / Mera
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
4CARPIANO (71)KrzysztofTARASEK058,86
   Holst. / - / - / 2002 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
5CZUMAK (6)ŁukaszWOŹNIAK059,22
   SP / POL / stallion / 1997 / Bujak / Czunia\Ajax
   - / SO Sieraków
    MLKS Morena Sieraków
6OCEANE DU LIBAIRE (126)ŁukaszBRZÓSKA060,22
   S.F. / FRA / mare / 2002 / Diaman De Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    KS SJ Sokół Pniewy
7CZTAN (89)JacekBUCKI061,29
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8ROADRUNNER 4 (86)NataliaKOWALSKA (JM.1992)063,57
   Wurtenberg / GER / gelding / 1993 / Raphael Son / Cordia
   - / Jarosław Poręba
    MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
9HISZPAN (16)WojciechWOJCIANIEC066,64
   - / POL / gelding / 2001
   - / Lesław Sarachman
    KJ Cavallo Bonin
10DUSZA ALBA (58)HubertPOLOWCZYK067,34
   SP / POL / mare / 1994 / Dawidoff / Albania II\ Nemrod
   - / Ewa Niestrawska
    KJ HBC Lasocice
11AHLERT (113)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)067,53
   OLD. / GER / gelding / 2000 / Accorado / Rheingold
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
12CONTENT (33)EwaTYPAŃSKA068,18
   
   
    KJ TES Szczecin
13CARTER (75)WojciechSZESZYCKI069,86
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Caretino / L-Callas\ Calando
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
14BONY D (15)DariaSTRZĘBAŁA073,83
   
   
    KJ Picador Wrocław
15GUADIANA (49)MaciejGUŻKOWSKI174,03
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
16GRAMIRO (102)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)174,90
   OLD. / GER / gelding / 1998 / Granulit / Rikkira
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
17NERON (35)KarolGODLEWSKI176,28
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Wechta Rosnówko
18CARTIER II (46)KatarzynaPOETSCHKE177,57
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
19ABIGAIL 63 (111)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)453,44
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
20RAMIREZ K (98)MateuszWOJCIECHOWSKI459,31
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
21CAMILLO SON (34)KarolGODLEWSKI463,46
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
22LUKSOR (173)ŁukaszTROSZCZYŃSKI464,75
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
23GIORGIO (103)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)467,61
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
24CARPINO (70)KrzysztofTARASEK468,43
   Holst. / - / - / 2003 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
25CHEYENNE 378 (76)WojciechSZESZYCKI468,58
   Holszt. / GER / mare / 1997 / Capitol / -
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
26FINLANDIA (20)HubertLUDWICZAK468,74
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
27CORTAZAR (197)AntoniCHŁAPOWSKI575,35
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
28ARENA (96)KrzysztofMIKOŁAJCZAK678,36
   SP / POL / mare / 2003 / Castiglione L / Akcja
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
29RAMZES (2)DanielKURPIŃSKI679,15
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / Biskwit / Rajala\ Orkisz
   - / Waldemar Chudzik
    KJ Polonez Iwno
30CARAVELLA (199)AntoniCHŁAPOWSKI855,81
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
31WAREG (94)KrzysztofMIKOŁAJCZAK865,60
   SP / POL / gelding / 2001 / Le Voltaire / Wendetta\Genius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
32CHRYSOPRAS (40)AgnieszkaKUSMAN866,33
   
   
    KJ Korona Wałcz
33VIA M (19)HubertLUDWICZAK867,77
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
34IZAURUS (63)HenrykŚWIĘCICKI869,10
   SP / POL / stallion / 2002 / Contender Son / Izuna\ Huncwot
   - / Henryk Święcicki
    Stow. Jeździeckie Baborówko
35SAJDAK (4)MaciejPIASECKI873,88
   - / POL / - / 2001
   - / SK Iwno
    JKS Polonez Iwno
36CALANDA (37)MaksymilianWECHTA (JM.1993)976,47
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
37ILMER (10)MałgorzataMUCHA1287,43
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
38CARBONIA (171)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1583,77
   
   
    KJ CH Jaszkowo
39DAGESTAN (99)DawidWOJCIECHOWSKI1669,53
   - / POL / stallion / 2000 / Mywill / Daglezja\ Wieland
   - / Dawid Wojciechowski
    KJ Agro-Handel Śrem
40KSERKSES (53)JacekMURACZEWSKI1774,93
   
   
    LKS Cwał Poznań
41WIOLETTA (14)KatarzynaNEUBERG1897,27
   
   
    KJ Picador Wrocław
42NEKTAR (200)AntoniCHŁAPOWSKI2057,71
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 NIGERIA (39)AgnieszkaKUSMANElim.
   SP / POL / mare / 2000 / Gajdar / Nida
   
    KJ Korona Wałcz
 DUX (189)RomanBARTKOWIAKElim.
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 SAMARA M (95)KrzysztofMIKOŁAJCZAKElim.
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
45
Ukończyło koni
42
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 06-07 grudzień 2008 r.
Wydruk: 09-12-2008 08:28:08
18 - C
Data: 07-12-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 18 - C -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 18)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CARTIER II (46)KatarzynaPOETSCHKE278,77400 PLN
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
2CONTENT (33)EwaTYPAŃSKA383,35250 PLN
   
   
    KJ TES Szczecin
3CZTAN (89)JacekBUCKI468,76150 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Atlas Bavaria / Czumka\Carewicz I
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
4ABIGAIL 63 (111)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)469,00
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
5CARUSO (72)KrzysztofTARASEK469,93
   Old. / - / - / 1999 / Coriolan / Bandeska
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
6KUŹNIK (125)ŁukaszBRZÓSKA473,15
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
7CHEYENNE 378 (76)WojciechSZESZYCKI575,80
   Holszt. / GER / mare / 1997 / Capitol / -
   - / Andrzej Szeszycki
    LZS Lech Gniezno
8CARPIANO (71)KrzysztofTARASEK575,99
   Holst. / - / - / 2002 / Carpaccio / Berajka
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
9LACOSTE DE LACOURE (124)ŁukaszBRZÓSKA577,41
   SF / FRA / stallion / 1999 / Apache Du Plant / Gironde De La Cour
   - / Brzóska Łukasz
    KS SJ Sokół Pniewy
10RAMIREZ K (98)MateuszWOJCIECHOWSKI678,90
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
11MARATON (172)ŁukaszTROSZCZYŃSKI785,12
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
12CORTAZAR (197)AntoniCHŁAPOWSKI1078,58
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
13GIORGIO (103)MałgorzataCIESIELSKA (J.1990)1183,97
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Galaktika\Grimm
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
14WINNER (97)KrzysztofMIKOŁAJCZAK1270,70
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15GREAFIN (21)HubertLUDWICZAK1582,46
   HAN / GER / mare / 1999 / Graf Top / H. Palienessa
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    GLKS Sokół Damasławek
16NEKTAR (200)AntoniCHŁAPOWSKI1670,82
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
17OCEANE DU LIBAIRE (126)ŁukaszBRZÓSKA1687,94
   S.F. / FRA / mare / 2002 / Diaman De Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    KS SJ Sokół Pniewy
 JAKUCJA (188)TomaszMIELCAREKElim.
   SP / POL / mare / 2001 / Maramano / Jamajka\ Mordechai
   Jan Gołąbek / Ryszard Zaręba
    KJ CH Jaszkowo
 GUADIANA (49)MaciejGUŻKOWSKIElim.
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
 LEPTON (187)TomaszMIELCAREKElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 2001
   
    KJ CH Jaszkowo
 CARAVELLA (199)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 DAGESTAN (99)DawidWOJCIECHOWSKIElim.
   - / POL / stallion / 2000 / Mywill / Daglezja\ Wieland
   - / Dawid Wojciechowski
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
22
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl