Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2011/2012

Jaszkowo, 21-23 października 2011 r.
Wydruk: 24-10-2011 8:39:12 AM
1 - N
Data: 21-10-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - N -zwykły - Runda Otwarta - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BRADOR (283)BłażejGILLA037,71250 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Labrador / Bażka\ Brek
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka
2POKUSA (165)AleksandraAKSZAK-OKIŃCZYC038,26200 PLN
   SP / POL / mare / 2004 / Makker / Pola
   - / A. Akszak-Okińczyc
    SKJ Poczernin
3HUBER DREAM L (40)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)039,15150 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / Drako / Higa
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko
4WILIA (268)AgnieszkaGABORSKA (JM.1997)039,92100 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Oder / Weronika\Conor Pass
   - / Zenon Krzyżosiak
    Bez przynależności klubowej
5HEKTOR (206)IgaTOKARSKA (J.1994)040,08100 PLN
   SP / POL / gelding / 1997 / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
6BIANOLA (154)AleksandraFURGO040,21100 PLN
   SP / POL / mare / 2003 / Marino / Bianka\ Marcus
   - / Artur Kiempa
    KJ Leśna Podkowa Damaszka
7BIRKE K (281)JanKUREK040,56100 PLN
   
   
    JUKS Abakus Kaczyna
8EURAS (289)NataliaKOZIAROWSKA040,57100 PLN
   Hol. / GER / stallion / 2000 / Laval II / Efigenija\ Elever
   - / Jacek Koziarowska
    WLKS Krakus Kraków
9SALUT (57)AmandaPIETRZAK040,8550 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Le Voltaire / Salwa
   - / Sławomir Pietrzak
    Bez przynależności klubowej
10NEO (179)EsteraSZELĄG041,0450 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Luron / Naira
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
11LUKRECJA (236)SzymonTĘCZA (JM.1995)041,6450 PLN
   SP / POL / mare / 2002 / Turbut Quirinus / Lozana\ Czad
   - / Marek Jóźwiakowski
    KJ Sokół Damasławek
12CASSIO (29)MarcinPAKUŁA041,6610 PLN
   Holszt. / GER / stallion / 2005 / Cassiano / Panka
   - / A. Pakuła
    Bez przynależności klubowej
13COLUMBUS Z (35)AndrzejOPŁATEK (JM.1997)041,8510 PLN
   Zangersheide / GER / gelding / 2001 / Carthago Z / Istouar D Amour
   - / Andrzej Opłatek
    Bez przynależności klubowej
14ARES (54)GrzegorzPSIUK042,1410 PLN
   Wlkp. / POL / stallion / 2005 / Cantanis / Armila
   - / Henryk Eron
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
15MAGNUM (284)BłażejGILLA042,2210 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Graf Quidam / Migracja\ Arnold
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka
16QIDA (109)WojciechSTASIUK (JM.1995)042,2510 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Turbud Quirinus / Grotka
   - / Robert Stasiuk
    WKJ Lublin SJ Krupiec
17GAYALL (167)MarcinBĘTKOWSKI042,2910 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
18GEJSZA (141)NataliaKUŹMA042,3210 PLN
   SP / POL / mare / - / Elvis / -
   - / Natalia Kuźma
    OSK Michalscy Trzebnica
19OLINTO DEL SAURO (153)AleksandraFURGO042,6510 PLN
   SI / ITA / gelding / 2002 / Sirocco Rouge / Cindy del Sauro
   - / Aleksandra Furgo
    KJ Leśna Podkowa Damaszka
20GAWROSZ (1)MagdaKAMIŃSKA042,7010 PLN
   SP / POL / gelding / 2003 / Szron / Granula
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
21OLIMP W (99)WiktoriaPOPŁAWSKA042,7610 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Oder / Paloma Picasso\ Palmer
   - / Wiktoria Popławska
    JKS Hanna
22MADABA (280)JanKUREK043,0610 PLN
   Młp. / POL / mare / 1997 / Dżamir / Malta\Manhpttan
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
23LAS VEGAS (143)DanielMIECHOWICZ043,0810 PLN
   HOLSZT. / GER / gelding / 2002 / Limbus / F-Charline\ Calando I
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
24TRUE LOVE (34)AndrzejOPŁATEK (JM.1997)043,2010 PLN
   Holszt. / GER / mare / 2003 / Con Air / On Y Va
   - / Andrzej Opłatek
    Bez przynależności klubowej
25MALBRON (64)AgataSTRYJKOWSKA (J.1994)043,4310 PLN
   Wlkp. / POL / stallion / 2004 / Luron / Mantyla
   - / Agata Stryjkowska
    KJ Aromer Józefin
26MILTON K (198)BartoszKRÓLIK (J.1994)043,6010 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Bez przynależności klubowej
27TAMI (152)KarolinaPĘCZYŃSKA043,6510 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Landjonker S / Tamiza
   - / Karolina Pęczyńska
    JKS Karolina
28WELFARE (219)KlaraKOSTRZEWA (J.1993)043,7910 PLN
   - / NED / gelding / 2003 / Pacific / -
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
29HALIK (260)MartaKWIATKOWSKA (J.1993)043,96
   SP / POL / gelding / 2004 / Opal / Henna\ Bolivar
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
30URANE (233)MariuszKĄKOL043,98
   KWPN / NED / - / 2001 / Murano / Marscha\ Harcos
   - / Mariusz Kąkol
    KJ ,,Olmet" Ostrów Wlkp.
31IDOL (194)MagdalenaBENEDYKTOWICZ044,12
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / Kurant / Indonezja\ Rokos
   - / Bogdan Benedyktowicz
    LKJ Olimp Prudnik
32ZANDO M (108)JarosławSKRZYCZYŃSKI044,15
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Placido / Nalette\ Goodwilll
   
    KJ Agro-Handel Śrem
33LEGIUS (302)ŁukaszTROSZCZYŃSKI044,19
   HANN / GER / - / 2004 / Litas-Star / Female\ Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
34KARIERA (110)ArturKUFEL044,23
   
   
    WKJ Lublin
35LEPANTINO L (137)MartynaPTAK (J.1993)044,39
   HOLST. / RFN / stallion / 1997 / Lord Lepanto / Elnia II\Alcatraz
   - / Zbigniew Dulewicz
    KKJ Sawanna Konin
36ZIPPO LA VIE (118)KatarzynaBAWŁOWICZ044,45
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Karandasj / Freixenett\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
37FULL PLEASURE (117)KatarzynaBAWŁOWICZ044,49
   HANN / GER / gelding / 2004 / Full House / Fritzi\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
38KANCLERZ (173)PiotrLIPIŃSKI044,51
   Wlkp. / POL / gelding / 2000 / Eskudo / Kalifornia\Louis
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
39CON JUAN (59)PiotrKALISZUK044,61
   HANN / GER / gelding / 2001 / Contender / Donna Julia\ Don Juan
   
    ZKJ Przylep - OSSM Drzonków
40CALIPH L (132)DinaZAWADZKA044,69
   SP / POL / gelding / 2000 / Corleone / Lascala\ Land Prinz
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
41CAROLINA Z (222)ŁucjaMAJKA044,77
   Z / - / mare / 2005 / Calvino Z / Ivory Coast\ Quick Star
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
42CANALETTO II (282)TomaszJASIŃSKI (JM.1995)044,86
   SP / POL / stallion / 2000 / Cabrol / Carmen
   - / Stanisław Jasiński
    Bez przynależności klubowej
43ABEL TASMAN (140)JoannaPOCIECHA-OCHAB044,87
   KWPN / NED / gelding / 2005 / Tenerife Vdl / Nibalia\ Nimmerdor
   
    OSK Michalscy Trzebnica
44MYLADY (124)MaksymilianWECHTA (J.1993)044,95
   HOLSZTYN / GER / mare / 1997 / Chambertin / E-Christine\Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
45VIP (183)KarolinaSOĆKO045,09
   SP / POL / stallion / 2000 / Rambo / Verica\ Folio
   - / Karolina Soćko
    CWKS Legia Warszawa
46CRAZY-QUICK (12)JarosławSKRZYCZYŃSKI045,15
   Old. / GER / gelding / 2005 / Chacco-Blue / Doxanna\ Quick Star
   
    KJ Agro-Handel Śrem
47CHERY CORDIAL (75)KatarzynaFALKIEWICZ045,87
   SP / POL / stallion / 2003 / Cordial / Chocolett
   - / Paweł Falkiewicz
    Pomorska Liga Jeździecka
48PARADA (237)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK045,91
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Eskudo / Poezja\ Czaromir
   
    KJ Agro-Handel Śrem
49URUGWAJ (205)BeataSZUBER046,01
   SP / POL / stallion / 2005 / O Key / Uroda\ Qumball
   
    KJ Bachmat Wrocław
50EMPERIO VAN'T ROOSAKKER (223)AleksandraKOZANECKA046,02
   BWP / BEL / gelding / 2004 / Nabab De Reve / Usha Vant Roosakker\ Chin Chin
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
51CALANDA (126)MaksymilianWECHTA (J.1993)046,21
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
52FALCON (100)AndrzejGŁOSKOWSKI046,32
   SP / POL / gelding / 2005 / Concorde / Bella-Canta R\ Darco
   - / Andrzej Kubik
    Bogusławicki KJ
53DE QUIDAN K (273)PiotrMORSZTYN046,34
   
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
54JUBILAT (60)JuliaMAKSYMOWICZ046,47
   SP / POL / gelding / 2004 / Landino / Juta
   - / Anna Maksymowicz
    KJK Romico Żywiec
55LACKY LUCK (186)MateuszTYSZKO046,83
   Old. / GER / gelding / 2002 / Landclassic / Liomf
   - / Anna Tyszko
    TKJ Garbówek
56ROLANDO (200)AdamKAŹMIERCZAK047,70
   KWPN / NED / gelding / 1998 / Furore / Katja
   - / Alina Ryszard Walas
    KJ Leśna Wola Głogów
57CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z (155)KlaudiaRORBACH047,82
   - / GER / stallion / 2002 / Carnute / Volage De Choisy\ Jalisco B
   - / Anna Tyszko
    TKJ Garbówek
58OSADKOWSKI BORODIN (274)PiotrMORSZTYN047,89
   KWPN / NED / stallion / 2006 / King Kolibri / Renette\ Julio Mariner
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
59CENTRIO S (130)MaksymilianMORAWSKI047,92
   HANN / GER / gelding / 1995 / Cheenook / Serenade
   - / Agnieszka Morawska
    Bez przynależności klubowej
60ZAFIERA G. (199)AdamKAŹMIERCZAK048,49
   KWPN / NED / mare / 2004 / Tangelo Van De Zuuth / Goldy\ Voltaire
   
    KJ Leśna Wola Głogów
61LANDOS 0027 (185)MateuszTYSZKO048,75
   Old. / GER / gelding / 2000 / Lord Pezi / Dorians Suesse\ Dorian
   
    TKJ Garbówek
62PASS AWAY (5)PaulinaWIELGÓRSKA049,01
   OLD. / GER / mare / 2006 / Larino / Lutine Rouge\ Papillon Rouge
   - / Paulina Wiegórska
    KJ Vena Rogoźnik
63STAKORADO (202)MichałKAŹMIERCZAK055,20
   HANN / GER / gelding / 2005 / Stakkato Gold / Acorada\ Acorado
   
    KJ Leśna Wola Głogów
64CALINKA (266)JakubKRZYŻOSIAK439,06
   SP / POL / mare / 1998 / Oder / Czata\ Wallon
   - / Józef Marciniak
    Bez przynależności klubowej
65CATANIA (269)IrenaMATYSIAK440,97
   Westf. / GER / mare / 2002 / Cockney / Watula\ Wehrsi
   - / Artur Mańczak
    Bez przynależności klubowej
66AVILLA (257)Jesus TorresVILLAR441,50
   
   
    Bez przyależności klubowej
67CHRONOS 27 (41)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)441,79
   Holszt. / GER / gelding / 2004 / Chello I / Ostara\ Zarewitsch
   
    KJ Liljówka Stęszewko
68GOLDIKA (180)EsteraSZELĄG441,97
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
69OLLINO (238)MieszkoDĄBROWSKI442,07
   KWPN / NED / gelding / 1996 / Karandasj / Hullino\Urtois Calipso
   - / BM Kobylin
    KJ BM Kobylin
70GANDIS (151)MartaBIRK443,59
   Wlkp. / POL / stallion / 2003 / Maram / Gwadiana
   - / SO Starogard Gdański
    Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ
71SKARBIEC (275)PiotrMORSZTYN443,86
   SP / POL / stallion / 2004 / Lando / Siejka\ Flirt
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
72MANSARDA (258)LisaCHRZANOWSKA443,91
   SP / POL / mare / 2000 / Myrwill / Magnezja
   
    Bez przyależności klubowej
73MILKA (169)SławomirPOLIKOWSKI444,06
   - / POL / mare / 2006 / Quirinus / Mila Mar
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
74C-KARAT CARTE DOR (297)MarekMODELEWSKI444,14
   SP / POL / gelding / 2001 / Nameless / Czelari\ Saphir
   
    ZKS Drzonków
75CARLOS (243)JoannaROSICKA444,40
   Westf. / GER / gelding / 2003 / Cordobes I / Discovery
   - / Izabela Zawadzka
    JKS Rafi
76SAROS S (309)MichałKORYZNA (JM.1996)444,88
   SP / POL / gelding / 2005 / Grand de la Cour / Sekwencja
   - / ,,Malak" Sp. z o.o.
    LKJ Abaria Iwno
77TEO (239)MieszkoDĄBROWSKI446,01
   Wlkp. / POL / stallion / 2005 / Cassino / Tara
   - / Paweł Frąckowiak
    KJ BM Kobylin
78WERS (77)GabrielaBIEDKA (J.1993)446,44
   SP / POL / gelding / 2005 / Szron / Wenera\ Arcus
   SK Ochaby / Paweł Biedka
    Bez przynależności klubowej
79CHELSEA K (16)TomaszOLSZEWSKI (JM.1995)446,49
   SP / POL / mare / 2005 / Contendus / Czunia
   - / Adam Olszewski
    GLKS Osielsko
80VOLUMIA (190)MichałTYSZKO446,74
   NRPS / NED / mare / 2002 / Andiamo / Mary Lou\ Excellent
   - / Anna Tyszko
    TKJ Garbówek
81ESCATO (52)EwaMAZUROWSKA446,76
   HANN / GER / stallion / 2004 / Escudo I / Dakota
   - / A. Michalak
    KJ Vertus Łódź
82FABIA R (234)MariuszKĄKOL448,37
   - / - / mare / 2002 / Renommee / Fantazja\ Fokus
   
    KJ ,,Olmet" Ostrów Wlkp.
83SALINA (226)JoannaMARCINIAK (JM.1997)448,48
   HOLSZT. / GER / mare / 2002 / Cassini I / Freya XIV\ Sacramento Son
   
    LKJ Ostroga Opole
84LIDER (317)KonradSTĘŻYCKI (J.1994)449,21
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
85HIP-HOP (83)JacekZAGOR449,47
   SP / POL / stallion / 2006 / Luron / Carlon
   - / Rafał Jerzy
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
86FIN WAL (129)MaksymilianMORAWSKI452,43
   SP / POL / stallion / 2001 / Faust Z / Finlandia
   - / Maksymilian Morawski
    Bez przynależności klubowej
87ALIDA 70 (81)MichałPIĄTKOWSKI454,19
   Old. / GER / mare / 2002 / Aloube Z / Camilla
   - / Procima Sp.z o.o.
    SKJ Trawers Nadarzyn
88MALAGA (197)BartoszKRÓLIK (J.1994)457,08
   SP / POL / mare / 2003 / Czumak / Madera\Empik
   - / Bartosz Królik
    Bez przynależności klubowej
89CONTESSA (264)MarcinMATELSKI457,10
   HOLSZT. / GER / mare / 2005 / Contact Me / Guschy\ Lambadero
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
90AURELIAN (252)AlicjaCHARUK (JM.1997)458,86
   KWPN / NED / gelding / 2005 / Ovidius / Midnight
   - / Jolanta Kulik
    Sopocki KJ
91LITANOS-STAR (306)RomanBARTKOWIAK561,05
   HANN / GER / gelding / 2004 / Litas-Star / Andoga MDM\ Athletico
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
92ULTIMO (267)JakubKRZYŻOSIAK664,56
   SP / POL / stallion / 2005 / Pro Savage / Ulana\ Ile De Bourbon
   
    Bez przynależności klubowej
93LANDRAT L (144)PaulinaZIELIŃSKA768,52
   HOLST. / GER / stallion / 2001 / Lordanos / Klische\Leonid
   - / Krzysztof Zieliński
    KJ Leśna Podkowa Damaszka
94MIRANDA (116)MartynaBRYLL (J.1994)841,63
   SP / POL / mare / 2005 / Eskudo / Mari Grandia P\ Grando
   - / Krzysztof Bryll
    JUKS Bryllandia Witaszyce
95NORWEGIA (98)EwaKOCON844,59
   SP / POL / mare / 2000 / Court / Nora\ Nafar
   
    Kujawsko-Pomorski KJ
96BAYLANDO (319)JuliaMAKSYMOWICZ846,41
   
   
    KJK Romico Żywiec
97CANUCK Z (253)DawidKUBIAK847,32
   Z / - / stallion / 2003 / Coriano Z / Rabatina Z\ Rabiat Z
   
    Bez przynależności klubowej
98ARMANI (131)DinaZAWADZKA1065,04
   SP / POL / stallion / 2005 / Robin / Roxynula
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
99LANDMANN 50 (270)IrenaMATYSIAK1242,10
   Holszt. / GER / gelding / 2002 / Landjonker / Rose\ Ritual
   - / Artur Mańczak
    Bez przynależności klubowej
100CALIPSO DE MUNISILE (96)JuliaMIESZCZAK1256,72
   
   
    Bez przynależności klubowej
101VIKI (261)AlixGARIOUX1256,80
   Węg. półkrew / HUN / mare / 2001 / Vital / Mónika\ Mohikan
   
    Bez przynależności klubowej
102WETENSCHAP (170)SławomirPOLIKOWSKI1259,89
   KWPN / NED / stallion / 2003 / Pythagoras / Samalia\ Karandasj
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
103ZAMELUS W (251)AlicjaCHARUK (JM.1997)1467,79
   KWPN / NED / stallion / 2004 / Namelus R / Geranda\ Astronaut
   - / Józef Szwychtenberg
    Sopocki KJ
104ICANDINO (232)JarosławSKRZYCZYŃSKI1647,22
   SP / POL / stallion / 2005 / Consul / Iltschi Me\ Cantus
   
    KJ Agro-Handel Śrem
105ATLETICO (142)DanielMIECHOWICZ1647,93
   SP / POL / gelding / 2003 / Turbud Quirinus / Admira\ Cabrol
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
106LATURNUS-STAR (305)RomanBARTKOWIAK1775,59
   HANN / GER / stallion / 2004 / Litas-Star / Letta\ Lamento
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
107SANTA MONICA (240)ŁukaszKRUK1970,34
   SP / POL / mare / 2002 / Sir Robin / Syrena\ Liman
   - / Łukasz Kruk
    Kielecki KJ
108DJEMBE VAN HET SCHAARBROEK (93)KrzysztofOKŁA (J.1994)2384,44
   BWP / BEL / gelding / 2003 / Gem of India / Granica V H Schaarbroek
   - / Krzysztof Okła
    Kielecki KJ
109TANIEC (286)BłażejGILLA2473,53
   SP / POL / gelding / 2003 / Landos / Tanecznica\ Davidoff
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka
 SUBIEKT (175)KrzysztofPOMIANKOWSKIElim.
   SP / POL / gelding / 2000 / Jim / Sułtanka
   - / J. Pomiankowska
    KS ,,Stangret" Kielce

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
60
Startowało koni
110
Ukończyło koni
109
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2011/2012

Jaszkowo, 21-23 października 2011 r.
Wydruk: 24-10-2011 8:39:26 AM
2 - C
Data: 21-10-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - C -zwykły - Mała Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BAJOU DU ROUET (119)KrzysztofLUDWICZAK046,70700 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 2001 / Baloubet du Rouet / F-Viva\Calando I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
2CAR (26)MarekLEWICKI046,85500 PLN
   SP / POL / stallion / 2002 / Courage / Carawela\ Calgary
   
    KJ Czahary Pogorzelica
3UNISCO (216)DawidRAKOCZY047,10450 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
4TURBUD CICERO (313)GrzegorzKUBIAK047,26300 PLN
   BWP / BEL / stallion / 2002 / Orlando 96 / Famagusta\Guignolet
   - / Z. Łoś
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
5RENAISCITA (224)MagdalenaSZTURMOWICZ047,94300 PLN
   - / GER / mare / 2001 / Quinar / Magic Lady
   - / Mirosław Szturmowicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
6MADABA (280)JanKUREK048,28200 PLN
   Młp. / POL / mare / 1997 / Dżamir / Malta\Manhpttan
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
7MAGNUM (284)BłażejGILLA049,41200 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Graf Quidam / Migracja\ Arnold
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka
8ZALINA (47)KrzysztofMAZUR049,97100 PLN
   KWPN / NED / mare / 2004 / Ravanelli / Pulina
   - / Z. Urban
    CWKS Legia Warszawa
9KARIERA (110)ArturKUFEL050,38100 PLN
   
   
    WKJ Lublin
10GAYALL (167)MarcinBĘTKOWSKI050,4150 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
11GAMON (22)NataliaTRZUSKOWSKA050,4850 PLN
   Młp. / POL / gelding / 2004 / Ester / Galina
   - / Marzena Koczanowska
    Świętokrzyski KJK w Brzezinkach
12CRANTHAGO (50)EwaMAZUROWSKA050,5050 PLN
   HANN / GER / stallion / 2004 / Cranach / Ramona
   - / A. Michalak
    KJ Vertus Łódź
13WAT NU (73)MirellaRUCZKA050,5950 PLN
   Old. / GER / gelding / 1996 / Welt Hit / Gloriane\ Figaro
   - / Bernard Ruczka
    KJ Turbud Brzeg
14ZETA (291)MonikaGRUNDKOWSKA (JM.1998)050,8650 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Elwis / Zarina\ Roeland
   
    WLKS Krakus Kraków
15LILLY (242)JoannaROSICKA051,5550 PLN
   
   
    JKS Rafi
16WALL STREET G (3)MagdaKAMIŃSKA051,7350 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2003 / Indoctro / Havanna
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
17ZANDO M (108)JarosławSKRZYCZYŃSKI052,1720 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Placido / Nalette\ Goodwilll
   
    KJ Agro-Handel Śrem
18CAROLINA Z (222)ŁucjaMAJKA052,2020 PLN
   Z / - / mare / 2005 / Calvino Z / Ivory Coast\ Quick Star
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
19DIAMANT (292)MonikaGRUNDKOWSKA (JM.1998)052,3020 PLN
   SP / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
    WLKS Krakus Kraków
20DELICJA (45)PaulinaJANUSZEWSKA (JM.1995)052,4820 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Ignam / Dar Nocy\ Diablo
   - / Paulina Januszewska
    Łódzki KJ
21AVILLA (257)Jesus TorresVILLAR052,5520 PLN
   
   
    Bez przyależności klubowej
22LAGERFELD (14)BartoszGOSZCZYŃSKI052,6420 PLN
   Holszt. / NED / stallion / 2002 / Levisto / K-Josy\ Lasino
   
    KJ Sielanka Warka
23DARK PEARL (33)MarcinPAKUŁA052,7120 PLN
   Reń. / GER / mare / 2004 / Dutch Capitol / Riverdance
   - / Andrzej Opłatek
    Bez przynależności klubowej
24CAPRIOLAND (134)BarbaraKOLLAR052,8220 PLN
   Saks. / GER / stallion / 2000 / Caprisio / Landrose
   - / Jolanta Kollar
    JKS Pogórze Glinik Zaborski
25CASSATO (67)WeronikaWILSKA (J.1994)052,9220 PLN
   Holszt. / GER / stallion / 2004 / Cassini II / Petite II\ Literat
   - / Paulina Wilska
    Sopocki KJ
26OLLINO (238)MieszkoDĄBROWSKI053,0220 PLN
   KWPN / NED / gelding / 1996 / Karandasj / Hullino\Urtois Calipso
   - / BM Kobylin
    KJ BM Kobylin
27EMPERIO VAN'T ROOSAKKER (223)AleksandraKOZANECKA053,3920 PLN
   BWP / BEL / gelding / 2004 / Nabab De Reve / Usha Vant Roosakker\ Chin Chin
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
28ZOWEJA (30)MarcinPAKUŁA053,9320 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2004 / Burggraaf / Lucia\ Libero H
   - / A. Opłatek
    Bez przynależności klubowej
29BIRKE K (281)JanKUREK053,9620 PLN
   
   
    JUKS Abakus Kaczyna
30CHOOPER'S CREEK (164)ArkadiuszFIMMEL054,1320 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2003 / Cordobes II / Fantasie
   - / Katarzyna Mizgier
    KJ Agro-Handel Śrem
31LAKIRA (187)MateuszTYSZKO054,1620 PLN
   Old. / GER / mare / 2000 / Lord Pezi / Fronde de Valios
   - / Anna Tyszko
    TKJ Garbówek
32LEPANTINO L (137)MartynaPTAK (J.1993)054,1920 PLN
   HOLST. / RFN / stallion / 1997 / Lord Lepanto / Elnia II\Alcatraz
   - / Zbigniew Dulewicz
    KKJ Sawanna Konin
33FULL PLEASURE (117)KatarzynaBAWŁOWICZ054,3120 PLN
   HANN / GER / gelding / 2004 / Full House / Fritzi\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
34SANTIAGO 7 (290)NataliaKOZIAROWSKA054,4020 PLN
   KWPN / NED / gelding / 1999 / Animo / Ennedy
   - / Jolanta Koziarowska
    WLKS Krakus Kraków
35ALBIN (24)MałgorzataCISZEK-LEWICKA054,9020 PLN
   - / SWE / gelding / 1996 / Robin Z / Annie Beach\ Beach Boy
   - / M. Lewicki
    KJ Czahary Pogorzelica
36LEGIUS (302)ŁukaszTROSZCZYŃSKI054,9320 PLN
   HANN / GER / - / 2004 / Litas-Star / Female\ Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
37NABUCHO DU SEREIN (157)KatarzynaORDYS (J.1993)055,1120 PLN
   xo / POL / stallion / 2001 / Ryon d' Anzex / Gaydge Palmaroux
   - / SO Łąck
    Śląska Akademia Jeździecka
38CON JUAN (59)PiotrKALISZUK055,2920 PLN
   HANN / GER / gelding / 2001 / Contender / Donna Julia\ Don Juan
   
    ZKJ Przylep - OSSM Drzonków
39GAMBO (138)TomaszGAŁCZYŃSKI055,3820 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / Oder / Gabi\Granit
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
40CANUCK Z (253)DawidKUBIAK055,3920 PLN
   Z / - / stallion / 2003 / Coriano Z / Rabatina Z\ Rabiat Z
   
    Bez przynależności klubowej
41ROLANDO (200)AdamKAŹMIERCZAK055,5420 PLN
   KWPN / NED / gelding / 1998 / Furore / Katja
   - / Alina Ryszard Walas
    KJ Leśna Wola Głogów
42ZAHROS R (15)BartoszGOSZCZYŃSKI055,71
   KWPN / NED / stallion / 2004 / Sam R / Zarah\ Rebel I Z
   
    KJ Sielanka Warka
43QUINTAL 2 (122)KrzysztofLUDWICZAK055,73
   Holszt. / GER / mare / 2004 / Quidams Rubin / Janett I\ Cassini I
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
44RIVERA L (177)BoguszDĄBROWSKI055,82
   OLD. / RFN / stallion / 2000 / Raphael / Zypirana\Zeus
   - / KJ Alexander
    KJ Alexander Elizówka
45ZANZIBAR (13)BartoszGOSZCZYŃSKI055,98
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Silverstone / -\ Grand Canyon
   - / Jan Waga
    KJ Sielanka Warka
46--47UDOLA B (168)MarcinBĘTKOWSKI056,77
   KWPN / NED / mare / 2001 / Emilion / Odola\ Indoctro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
46--47CARPEDIEM (71)DawidCZARNECKI056,77
   Holszt. / GER / stallion / 2002 / Coriano / Divola\ Caletto I
   - / Paulina Wilska
    KJ Stado Starogard Gd.
48--49URUGWAJ (205)BeataSZUBER056,88
   SP / POL / stallion / 2005 / O Key / Uroda\ Qumball
   
    KJ Bachmat Wrocław
48--49LACKY LUCK (186)MateuszTYSZKO056,88
   Old. / GER / gelding / 2002 / Landclassic / Liomf
   - / Anna Tyszko
    TKJ Garbówek
50ZARIA (204)MichałKAŹMIERCZAK056,96
   SP / POL / mare / 1999 / Elvis / Zarina\ Roeland
   
    KJ Leśna Wola Głogów
51CRAZY-QUICK (12)JarosławSKRZYCZYŃSKI057,60
   Old. / GER / gelding / 2005 / Chacco-Blue / Doxanna\ Quick Star
   
    KJ Agro-Handel Śrem
52SELECTION 3 (221)ZuzannaGOWIN (JM.1995)057,72
   Hes. / GER / gelding / 2000 / Saskan / Pina Colada\ Parodist I
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
53AGAT (320)GrzegorzPSIUK057,93
   SP / POL / stallion / 2004 / Sir Robin / -
   - / Kaja Koczurowska
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
54ZIPPO LA VIE (118)KatarzynaBAWŁOWICZ057,95
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Karandasj / Freixenett\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
55REMBRAND (304)ŁukaszTROSZCZYŃSKI057,96
   Mecklenburger / GER / gelding / 2000 / Romulus / Cindy II\ Carprilli
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
56HETMAN (36)MonikaJACKIEWICZ058,02
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Homoreska\Cezar
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
57QUIRIN 9 (220)ZuzannaGOWIN (JM.1995)058,25
   BAW / GER / stallion / 2000 / Quartier Latin / Phantasie\ Rolando
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
58LOVER (114)PiotrKALINOWSKI058,74
   Old. / GER / gelding / 1999 / Levantos I / Farubina
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
59CANDO (201)AdamKAŹMIERCZAK058,84
   HOLSZT. / GER / gelding / 2000 / Candillo / Bassia\Corleone
   - / Alina Ryszard Walas
    KJ Leśna Wola Głogów
60PI QUATORZE (4)PaulinaWIELGÓRSKA059,44
   S.F. / BEL / stallion / 2003 / Baloubet Du Rouet / Quadrophenia De L Ea\ Jus D
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
61AMORNIEK (123)KrzysztofLUDWICZAK059,51
   KWPN / NED / stallion / 2005 / Concetto / Theaniek\ Celano
   
    KJ Wechta Rosnówko
62Q-TWO (171)JacekPOLIKOWSKI059,75
   OLD. / GER / gelding / 2000 / Quattro B / Weissa\Falkner
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
63PANTENOL (7)PaulinaWIELGÓRSKA059,84
   CZEWB / CZE / gelding / 1998 / Landos / Panama
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
64VW RANDON (8)PaulinaWIELGÓRSKA060,04
   Holszt. / NED / gelding / 1993 / Sacramentoson / Randi
   - / Leszek Wielgórski
    KJ Vena Rogoźnik
65STAKORADO (202)MichałKAŹMIERCZAK060,06
   HANN / GER / gelding / 2005 / Stakkato Gold / Acorada\ Acorado
   
    KJ Leśna Wola Głogów
66VOLUMIA (190)MichałTYSZKO060,10
   NRPS / NED / mare / 2002 / Andiamo / Mary Lou\ Excellent
   - / Anna Tyszko
    TKJ Garbówek
67SZAMBELAN (156)KamilGRZELCZYK060,11
   SP / POL / stallion / 2004 / Balisco II / Szaki\ Kissovo
   - / Sławomir Grzelczyk
    Bogusławicki KJ
68QUIDAMS NOBLESSE (86)JacekZAGOR060,45
   Westf. / GER / mare / 2004 / Quidams Rubin / Faveur
   - / Feliks Einhaus
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
69UNDIAMO (72)MirellaRUCZKA062,88
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Andiamo / Idylle\ Columbus
   
    KJ Turbud Brzeg
70KORAL (160)SoniaGAJ (J.1993)063,09
   SP / POL / stallion / 2000 / Nobody / Komedia
   - / Jan Gaj
    JKS Czanki Międzyrzecze
71LENA 375 (107)JarosławSKRZYCZYŃSKI444,60
   Thuringer Reitpferd / GER / mare / 2002 / Acorus / Leonie\ Lionheart
   - / PHU Krzysztof Dyrek
    KJ Agro-Handel Śrem
72POKUSA (165)AleksandraAKSZAK-OKIŃCZYC447,19
   SP / POL / mare / 2004 / Makker / Pola
   - / A. Akszak-Okińczyc
    SKJ Poczernin
73BRADOR (283)BłażejGILLA448,77
   SP / POL / gelding / 2002 / Labrador / Bażka\ Brek
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka
74GAWROSZ (1)MagdaKAMIŃSKA449,10
   SP / POL / gelding / 2003 / Szron / Granula
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
75SOBIESKI AMBROSIO (254)DawidKUBIAK449,61
   Old. / GER / gelding / 1996 / Acord II / Prinzess
   - / K. Tryliński
    Bez przynależności klubowej
76NOBEL DU FOREST (316)MichałKUBIAK449,84
   SF / FRE / gelding / 2001 / Eliot du Forest / paola De Silla\ Garitchou
   
    Bez przynależności klubowej
77NICOLIEN 2 (293)MartaPACHOLSKA449,89
   Z / BEL / mare / 2004 / Nelson Z / Nikolette
   
    WLKS Krakus Kraków
78CHIN CHIN 25 (191)MichałTYSZKO450,00
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Phin Phin / Liomf\ Goodtimes
   - / Anna Tyszko
    TKJ Garbówek
79RUSAŁKA (90)KrzysztofOKŁA (J.1994)450,48
   SP / POL / mare / 2003 / Eskudo / Rubinka\ Barbur
   - / Andrzej Okła
    Kielecki KJ
80BANGKOK (184)TomaszPATRON450,64
   Holszt. / GER / gelding / 2001 / Lancer III / Butterfly\ Fernando
   - / Ewa Sekuła
    TKJ Garbówek
81LEVINSON (315)MichałKUBIAK451,10
   Westf. / GER / gelding / 1999 / L Ami / A Bllerina\ Aldatus
   
    Bez przynależności klubowej
82--83CEST LA VIE (25)MarekLEWICKI451,30
   HANN / GER / mare / 2005 / El Bundy / Wanessa\ Wanderbursch I
   
    KJ Czahary Pogorzelica
82--83QUEEN (74)PaulinaENDRASZKA (J.1994)451,30
   SP / POL / mare / 2000 / Turbud Quirinus / Cybrola\ Cabrol
   - / Ewa Endraszka
    Sopocki KJ
84NEMO (37)MonikaJACKIEWICZ452,10
   SP / POL / gelding / 2001 / Nurjev / Bamba\Dłużnik
   - / K.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
85LITANOS-STAR (306)RomanBARTKOWIAK452,91
   HANN / GER / gelding / 2004 / Litas-Star / Andoga MDM\ Athletico
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
86MALAGA (197)BartoszKRÓLIK (J.1994)454,00
   SP / POL / mare / 2003 / Czumak / Madera\Empik
   - / Bartosz Królik
    Bez przynależności klubowej
87TEO (239)MieszkoDĄBROWSKI454,07
   Wlkp. / POL / stallion / 2005 / Cassino / Tara
   - / Paweł Frąckowiak
    KJ BM Kobylin
88DOOR-S (19)MartaOKÓLSKA (J.1994)454,09
   SP / POL / gelding / 2000 / Power Prince / Dolores
   - / Paweł Okólski
    Kielecki KJ
89CASCH (217)DawidRAKOCZY454,29
   SP / POL / gelding / 2002 / Nurjev / Casablanca
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
90BIANOLA (154)AleksandraFURGO454,97
   SP / POL / mare / 2003 / Marino / Bianka\ Marcus
   - / Artur Kiempa
    KJ Leśna Podkowa Damaszka
91CHOPIN 73 (10)IgaWRÓBLEWSKA455,34
   HESS / GER / gelding / 1995 / Chairman / Wende\Wendel
   - / Beata Wróblewska
    Bez przynależności klubowej
92CARLOS (243)JoannaROSICKA455,40
   Westf. / GER / gelding / 2003 / Cordobes I / Discovery
   - / Izabela Zawadzka
    JKS Rafi
93HAWAJKA (102)AndrzejGŁOSKOWSKI455,52
   SP / POL / mare / 2003 / Luron / Hossa
   - / Damian Manitta
    Bogusławicki KJ
94CHERY CORDIAL (75)KatarzynaFALKIEWICZ455,90
   SP / POL / stallion / 2003 / Cordial / Chocolett
   - / Paweł Falkiewicz
    Pomorska Liga Jeździecka
95ZAFIERA G. (199)AdamKAŹMIERCZAK456,64
   KWPN / NED / mare / 2004 / Tangelo Van De Zuuth / Goldy\ Voltaire
   
    KJ Leśna Wola Głogów
96ZAVIRA (82)JacekZAGOR457,43
   KWPN / NED / mare / 2003 / Zacharias / Zandor Z
   - / Edmund Lazarewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
97SAM-SAM (56)AmandaPIETRZAK457,44
   KWPN / NED / gelding / 1999 / Indorado / Jodessa
   - / Sławomir Pietrzak
    Bez przynależności klubowej
98A NEW PRESIDENT (32)MarcinPAKUŁA457,59
   Belgijska / BEL / gelding / 2004 / President / Wassafras de Rialfo
   - / Andrzej Opłatek
    Bez przynależności klubowej
99SANTIAGO (18)MartaOKÓLSKA (J.1994)457,61
   OLD. / GER / stallion / 2004 / Kannan / Concerta
   - / Paweł Okólski
    Kielecki KJ
100GANDIS (151)MartaBIRK457,62
   Wlkp. / POL / stallion / 2003 / Maram / Gwadiana
   - / SO Starogard Gdański
    Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ
101FIGARO (225)JoannaMARCINIAK (JM.1997)457,63
   Westf. / GER / gelding / 2001 / Feraagamo / Desiree
   - / Józef Marciniak
    LKJ Ostroga Opole
102EXPOSITA (125)MaksymilianWECHTA (J.1993)457,87
   HOLSZT. / GER / mare / 1998 / Exkurs / Ida II\ Caletto I
   - / Wechta S.A.
    KJ Wechta Rosnówko
103ESKULAP II (80)PaulinaMALINOWSKA458,98
   - / POL / gelding / 2004 / Palegro / -
   - / Regina Psiuk
    KJ Szumawa Bobrowiec
104GOLDIKA II (262)MarcinMATELSKI459,52
   SP / POL / mare / 2002 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
105CARAVELLA (298)AntoniCHŁAPOWSKI459,62
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
106BALOUFINO (6)PaulinaWIELGÓRSKA460,30
   Old. / GER / stallion / 2004 / Baloubet Du Rouet / Drosselfee\ Drossan
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
107MR. T 4 (89)PiotrSZMYTKOWSKI460,70
   KWPN / NED / gelding / 2000 / Odermus R / O. Umonia 9\ Major De La Cours
   - / Witold Dzik
    Bez przynależności klubowej
108RAINBOLL (303)ŁukaszTROSZCZYŃSKI460,74
   HOLSZT / GER / - / 2003 / Ramiro'S S.II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
109CASAR 155 (84)JacekZAGOR461,80
   Holszt. / GER / stallion / 2006 / Carpaccio / Rocco
   - / Michał Szatkowski
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
110THE NEIGHBOUR (176)ŁukaszJOŃCZYK464,18
   KWPN / NED / gelding / 2000 / Madison / Nelissa\Burggraaf
   - / Eugeniusz Koczorski
    SKJ Poczernin
111CAMPARI F (163)ArkadiuszFIMMEL671,35
   SP / POL / gelding / 2003 / Calido L / Gracja\ Grando
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
112ROCKELLA S (218)KlaraKOSTRZEWA (J.1993)674,76
   - / NED / mare / 1998 / Little Rock / -
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
113VYKARLOS (227)JoannaMARCINIAK (JM.1997)777,51
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Numer Uno / Nykarla
   - / Józef Marciniak
    LKJ Ostroga Opole
114PABLO I (53)EwaMAZUROWSKA847,02
   HANN / GER / gelding / 2004 / Pic Labionic / Dacota
   - / D. Michalak
    KJ Vertus Łódź
115ARES (54)GrzegorzPSIUK848,15
   Wlkp. / POL / stallion / 2005 / Cantanis / Armila
   - / Henryk Eron
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
116IBIX (211)HubertLUDWICZAK850,28
   SP / POL / gelding / 1999 / Winner / Iberia\Ilion
   - / Jan Kuśmierkowski
    KJ Sokół Damasławek
117FENICJANKA (101)AndrzejGŁOSKOWSKI851,28
   SP / POL / mare / 2004 / Corde / Fenicja\ Cantal
   - / Andrzej Kubik
    Bogusławicki KJ
118DENTON (210)HubertLUDWICZAK852,19
   SP / POL / gelding / 1997 / Tik Tak / Drumla\Lawin
   - / Jan Kuśmierkowski
    KJ Sokół Damasławek
119LAS VEGAS (143)DanielMIECHOWICZ853,23
   HOLSZT. / GER / gelding / 2002 / Limbus / F-Charline\ Calando I
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
120SYNERGIA (48)KrzysztofMAZUR856,34
   SP / POL / mare / 1999 / Le Voltaire / Sylwia\Fanimo
   - / Wojciech Zawadzki
    CWKS Legia Warszawa
121LITTLE KEMM (139)TomaszGAŁCZYŃSKI856,99
   Maklenb. / GER / gelding / 2001 / Lord Kemm / Dibursa\ Dietar
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
122LARIUS-STAR (299)AntoniCHŁAPOWSKI858,06
   Duńska gorąca krew / DEN / stallion / 2003 / Solos Landtinus / Wiosa\ Wolkenstein II
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
123CENTRIO S (130)MaksymilianMORAWSKI858,98
   HANN / GER / gelding / 1995 / Cheenook / Serenade
   - / Agnieszka Morawska
    Bez przynależności klubowej
124SALINA (226)JoannaMARCINIAK (JM.1997)859,20
   HOLSZT. / GER / mare / 2002 / Cassini I / Freya XIV\ Sacramento Son
   
    LKJ Ostroga Opole
125RADETZKY (88)PiotrSZMYTKOWSKI860,51
   Trk. / POL / gelding / 2002 / Ignam / Rawka\ Sir Shostakovich
   - / Andrzej Grad
    Bez przynależności klubowej
126OLINTO DEL SAURO (153)AleksandraFURGO862,44
   SI / ITA / gelding / 2002 / Sirocco Rouge / Cindy del Sauro
   - / Aleksandra Furgo
    KJ Leśna Podkowa Damaszka
127VIP (183)KarolinaSOĆKO967,12
   SP / POL / stallion / 2000 / Rambo / Verica\ Folio
   - / Karolina Soćko
    CWKS Legia Warszawa
128GOOFI R (62)AdriannaKRZANOWSKA1074,17
   SP / POL / stallion / 2004 / Campari M / Gracja R
   - / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
129ZAZOU HBC (288)BeataSZUMIŃSKA (J.1993)1074,49
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Cantos / Tomke H
   - / Krzysztof Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec
130C-KARAT CARTE DOR (297)MarekMODELEWSKI1249,34
   SP / POL / gelding / 2001 / Nameless / Czelari\ Saphir
   
    ZKS Drzonków
131WINEGRA (196)OlgaGRABOWSKA1251,73
   SP / POL / mare / 2001 / Roland / Wineta\ Skaleń
   - / Beata Grabowska
    KS AZS UW Warszawa
132SARGASSO (181)MartynaGÓRSKA1253,50
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Cefal / Segowia
   - / Hanna Górska
    JKS Rywal Grudziądz
133GOLDIKA (180)EsteraSZELĄG1253,51
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
134WETENSCHAP (170)SławomirPOLIKOWSKI1256,06
   KWPN / NED / stallion / 2003 / Pythagoras / Samalia\ Karandasj
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
135ZOLA (23)MałgorzataCISZEK-LEWICKA1258,99
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Indoctro / Ratina\ Kroongraaf
   
    KJ Czahary Pogorzelica
136QUEBEC (174)PiotrLIPIŃSKI1266,03
   - / GER / gelding / 2004 / Quidam's Rubin / Cinderella
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
137MILTON K (198)BartoszKRÓLIK (J.1994)1279,52
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Bez przynależności klubowej
138CATANIA (269)IrenaMATYSIAK1650,15
   Westf. / GER / mare / 2002 / Cockney / Watula\ Wehrsi
   - / Artur Mańczak
    Bez przynależności klubowej
139DIGITAL (166)BartoszSZEWCZYK1651,88
   SP / POL / stallion / 2003 / Golden Boy / Dekalina\ Kirpan
   
    Bez Przynależności Klubowej
140CASIUS (263)MarcinMATELSKI1656,20
   Holszt. / GER / stallion / 2004 / Chambertin / Baby\ Lagos
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
141LANDOS 0027 (185)MateuszTYSZKO1660,66
   Old. / GER / gelding / 2000 / Lord Pezi / Dorians Suesse\ Dorian
   
    TKJ Garbówek
142SONIA (161)DominikSŁODCZYK (JM.1995)1665,36
   SP / POL / mare / 2002 / Graf Quidam / Skala
   
    KJ Zbrosławice
143DJEMBE VAN HET SCHAARBROEK (93)KrzysztofOKŁA (J.1994)1682,10
   BWP / BEL / gelding / 2003 / Gem of India / Granica V H Schaarbroek
   - / Krzysztof Okła
    Kielecki KJ
144CALIPH L (132)DinaZAWADZKA1769,55
   SP / POL / gelding / 2000 / Corleone / Lascala\ Land Prinz
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
145SARATOW (38)MonikaJACKIEWICZ1874,23
   SP / POL / stallion / 2000 / Le Voltaire / Sangara
   - / R. Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
146CARDINIO KAMA (212)HubertLUDWICZAK2053,76
   Holszt. / GER / gelding / 2002 / Cardino / Kima\ Contender
   - / Jan Kuśmierkowski
    KJ Sokół Damasławek
147URANE (233)TomaszKLEIN2055,25
   KWPN / NED / - / 2001 / Murano / Marscha\ Harcos
   - / Mariusz Kąkol
    KJ Turbud Brzeg
148GRANIT (244)RenataWÓJCIK2056,11
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    KJ Młyńska Struga
149UILSKUIKEN (172)JacekPOLIKOWSKI2183,27
   SP / NED / stallion / 2001 / Karandasj / Oase\Burggraaf
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
150LANDRAT L (144)PaulinaZIELIŃSKA2453,66
   HOLST. / GER / stallion / 2001 / Lordanos / Klische\Leonid
   - / Krzysztof Zieliński
    KJ Leśna Podkowa Damaszka
151IDOL (194)MagdalenaBENEDYKTOWICZ2454,89
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / Kurant / Indonezja\ Rokos
   - / Bogdan Benedyktowicz
    LKJ Olimp Prudnik
 WERS (77)GabrielaBIEDKA (J.1993)Elim.
   SP / POL / gelding / 2005 / Szron / Wenera\ Arcus
   SK Ochaby / Paweł Biedka
    Bez przynależności klubowej
 CHAMBERLAIN R (2)MagdaKAMIŃSKAElim.
   OLD. / GER / stalion / 1994 / Cordial Medoc / Annabella\Aircraft
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
 CZORT R (63)AdriannaKRZANOWSKAElim.
   SP / POL / stallion / 2003 / Campari M / Centerfold
   - / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
 CARLOS Z (65)BeataŻUKOWSKAElim.
   - / POL / gelding / 2003 / Campary H Z / Margaux
   
    KJ Aromer Józefin
 RASZKA (294)MajaŻYTKOWICZ (JM.1996)Elim.
   Ukr / UKR / mare / 2001 / Rubin / Galicja\ Harem
   - / Kazimierz Żytkowicz
    WLKS Krakus Kraków
 ALIDA 70 (81)MichałPIĄTKOWSKIElim.
   Old. / GER / mare / 2002 / Aloube Z / Camilla
   - / Procima Sp.z o.o.
    SKJ Trawers Nadarzyn
 KORDIAL 4 (135)BarbaraKOLLARElim.
   Saks. / GER / gelding / 1995 / Kolibri / Anita
   - / Jolanta Kollar
    JKS Pogórze Glinik Zaborski
 ISSOS (103)AndrzejGŁOSKOWSKIElim.
   Wlkp. / POL / stallion / 2004 / Cedrus / Idea
   - / SO Bogusławice
    Bogusławicki KJ
 ULTIMO (267)JakubKRZYŻOSIAKRez.
   SP / POL / stallion / 2005 / Pro Savage / Ulana\ Ile De Bourbon
   
    Bez przynależności klubowej
 ATLETICO (142)DanielMIECHOWICZRez.
   SP / POL / gelding / 2003 / Turbud Quirinus / Admira\ Cabrol
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
161
Ukończyło koni
151
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2011/2012

Jaszkowo, 21-23 października 2011 r.
Wydruk: 24-10-2011 8:39:36 AM
3 - C
Data: 21-10-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - C -dwufazowy - Runda Juniorska - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CALANDA (126)MaksymilianWECHTA (J.1993)040,42025,40250 PLN
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
2DON ROBERTO (229)KrzysztofRETKA (J.1993)044,79026,46200 PLN
   SP / POL / stallion / 1998 / Robin II / Druza\Rahman
   - / Bożena Retka
    Warszawski KJ
3MYLADY (124)MaksymilianWECHTA (J.1993)041,52026,76150 PLN
   HOLSZTYN / GER / mare / 1997 / Chambertin / E-Christine\Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
4RUSAŁKA (90)KrzysztofOKŁA (J.1994)042,06026,83100 PLN
   SP / POL / mare / 2003 / Eskudo / Rubinka\ Barbur
   - / Andrzej Okła
    Kielecki KJ
5NANU NANA III (92)KrzysztofOKŁA (J.1994)040,49027,45100 PLN
   Holszt. / GER / mare / 1998 / Calido I / Eleganz
   - / Andrzej Okła
    Kielecki KJ
6DOOR-S (19)MartaOKÓLSKA (J.1994)041,24028,2950 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Power Prince / Dolores
   - / Paweł Okólski
    Kielecki KJ
7M. CARANO (68)WeronikaWILSKA (J.1994)044,29030,0450 PLN
   - / GER / stallion / 2002 / Carano / Montana VI\ Caletto
   - / Paulina Wilska
    Sopocki KJ
8SANTIAGO (18)MartaOKÓLSKA (J.1994)042,26030,9850 PLN
   OLD. / GER / stallion / 2004 / Kannan / Concerta
   - / Paweł Okólski
    Kielecki KJ
9ZETA (291)MonikaGRUNDKOWSKA (JM.1998)038,03426,3515 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Elwis / Zarina\ Roeland
   
    WLKS Krakus Kraków
10CASSATO (67)WeronikaWILSKA (J.1994)040,78426,9515 PLN
   Holszt. / GER / stallion / 2004 / Cassini II / Petite II\ Literat
   - / Paulina Wilska
    Sopocki KJ
11FIGARO (225)JoannaMARCINIAK (JM.1997)043,30429,1415 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2001 / Feraagamo / Desiree
   - / Józef Marciniak
    LKJ Ostroga Opole
12ARES (69)WeronikaWILSKA (J.1994)042,77429,3015 PLN
   SP / POL / stallion / 1999 / Elvis / Ankara\ Aloube Z
   - / Paulina Wilska
    Sopocki KJ
13VYKARLOS (227)JoannaMARCINIAK (JM.1997)043,70430,49
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Numer Uno / Nykarla
   - / Józef Marciniak
    LKJ Ostroga Opole
14SELECTION 3 (221)ZuzannaGOWIN (JM.1995)044,06438,03
   Hes. / GER / gelding / 2000 / Saskan / Pina Colada\ Parodist I
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
15SCAYA (228)KrzysztofRETKA (J.1993)044,39827,91
   Wurt. / - / mare / 2002 / Sir Oldenbu / Amina
   - / Bożena Retka
    Warszawski KJ
16ŁACONA K (162)DominikSŁODCZYK (JM.1995)041,78Rez.
   SP / POL / mare / 2001 / Contender Son / Łada\ Arnold
   - / Bernard Ruczka
    KJ Zbrosławice
17AMBER 75 (159)AgnieszkaSZUBERT (J.1993)045,73Rez.
   - / GER / mare / 2002 / Laptop / Arielle
   - / Piotr Szubert
    LKJ Abaria Iwno
18SONIA (161)DominikSŁODCZYK (JM.1995)437,49
   SP / POL / mare / 2002 / Graf Quidam / Skala
   
    KJ Zbrosławice
19COLUMBUS Z (35)AndrzejOPŁATEK (JM.1997)438,94
   Zangersheide / GER / gelding / 2001 / Carthago Z / Istouar D Amour
   - / Andrzej Opłatek
    Bez przynależności klubowej
20QUEEN (74)PaulinaENDRASZKA (J.1994)440,02
   SP / POL / mare / 2000 / Turbud Quirinus / Cybrola\ Cabrol
   - / Ewa Endraszka
    Sopocki KJ
21TRUE LOVE (34)AndrzejOPŁATEK (JM.1997)441,07
   Holszt. / GER / mare / 2003 / Con Air / On Y Va
   - / Andrzej Opłatek
    Bez przynależności klubowej
22CADOR 4 (87)BartoszGAUZA (JM.1995)441,34
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / Cassini I / Mira G\ Linaro
   - / Monika Gauza
    WTK Hermanów
23DIAMANT (292)MonikaGRUNDKOWSKA (JM.1998)442,05
   SP / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
    WLKS Krakus Kraków
24ZGODA (296)AlbertORNAT (JM.1997)442,66
   SP / POL / mare / 1997 / Sofix / Zaduma\ Ali Bej
   - / Klezmerhojs
    WLKS Krakus Kraków
25CAMILLO SON (295)AlbertORNAT (JM.1997)442,76
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Klezmerhojs
    WLKS Krakus Kraków
26CHACORLA (308)MichałKORYZNA (JM.1996)443,32
   Mekl. / GER / mare / 2003 / Chacco-Blue / Corla\ Capriol
   - / ,,Malak" Sp. z o.o.
    LKJ Abaria Iwno
27WHEAWEIJ DE LANDETTA (145)AgataDAHLKE (J.1994)443,84
   KWPN / NED / gelding / 2003 / Carnute / Karoline I\ Cor De La Bryere
   
    BKS Kłos Budzyń
28DRAGON (44)PaulinaJANUSZEWSKA (JM.1995)444,13
   SP / POL / gelding / 2001 / Elvis / Dygresja
   - / Jarosław Januszewski
    Łódzki KJ
29HUBER DREAM L (40)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)837,29
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / Drako / Higa
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko
30MALBRON (64)AgataSTRYJKOWSKA (J.1994)839,23
   Wlkp. / POL / stallion / 2004 / Luron / Mantyla
   - / Agata Stryjkowska
    KJ Aromer Józefin
31HEKTOR (206)IgaTOKARSKA (J.1994)839,60
   SP / POL / gelding / 1997 / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
32QIDA (109)WojciechSTASIUK (JM.1995)839,93
   SP / POL / mare / 2000 / Turbud Quirinus / Grotka
   - / Robert Stasiuk
    WKJ Lublin SJ Krupiec
33DELICJA (45)PaulinaJANUSZEWSKA (JM.1995)840,10
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Ignam / Dar Nocy\ Diablo
   - / Paulina Januszewska
    Łódzki KJ
34ZAMELUS W (251)AlicjaCHARUK (JM.1997)840,69
   KWPN / NED / stallion / 2004 / Namelus R / Geranda\ Astronaut
   - / Józef Szwychtenberg
    Sopocki KJ
35RASZKA (294)MajaŻYTKOWICZ (JM.1996)841,04
   Ukr / UKR / mare / 2001 / Rubin / Galicja\ Harem
   - / Kazimierz Żytkowicz
    WLKS Krakus Kraków
36CANALETTO II (282)TomaszJASIŃSKI (JM.1995)841,58
   SP / POL / stallion / 2000 / Cabrol / Carmen
   - / Stanisław Jasiński
    Bez przynależności klubowej
37CHRONOS 27 (41)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)841,71
   Holszt. / GER / gelding / 2004 / Chello I / Ostara\ Zarewitsch
   
    KJ Liljówka Stęszewko
38LUKRECJA (236)SzymonTĘCZA (JM.1995)852,79
   SP / POL / mare / 2002 / Turbut Quirinus / Lozana\ Czad
   - / Marek Jóźwiakowski
    KJ Sokół Damasławek
39CARMEN (17)TomaszOLSZEWSKI (JM.1995)854,07
   SP / POL / mare / 2001 / Elvis / Calanda
   - / Adam Olszewski
    GLKS Osielsko
40LASSINI (287)AmandaKOŚCIESZA (JM.1995)1241,03
   Old. / GER / gelding / 2001 / Lady's King / Silvios Linda
   - / Małgorzata Kościesza
    KJ Strzała Krubiczew
41QULUMBUS (230)KonradPAWŁOWSKI (J.1994)1242,30
   Westf. / GER / gelding / 2003 / Quinar / Arkana
   - / Małgorzata Pawłowska
    SKJ Sopot
42ORSON (146)AgataDAHLKE (J.1994)1242,35
   SP / - / stallion / 2000 / Turbud Quirinus / Obrona\Cabrol
   
    BKS Kłos Budzyń
43FELINI (39)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)1642,08
   SP / POL / stallion / 2002 / Luron / Fanta
   - / SO Sieraków Wlkp. Sp. z o.o.
    KJ Liljówka Stęszewko
44QUIRIN 9 (220)ZuzannaGOWIN (JM.1995)1982,27
   BAW / GER / stallion / 2000 / Quartier Latin / Phantasie\ Rolando
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
 LEXUS (158)AgnieszkaSZUBERT (J.1993)Elim.
   Westf. / GER / stallion / 2001 / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
300/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/45
Startowało koni
45
Ukończyło koni
44
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2011/2012

Jaszkowo, 21-23 października 2011 r.
Wydruk: 24-10-2011 8:39:45 AM
4 - CC
Data: 21-10-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - CC -dwufazowy - Duża Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1LEGOLAS V (189)MichałTYSZKO042,27019,831500 PLN
   Old. / GER / gelding / 2001 / Lord Pezi / Freya
   - / Ewelina Tyszko
    TKJ Garbówek
2BOLIWIA (121)KrzysztofLUDWICZAK041,94020,831200 PLN
   SP / POL / mare / 2002 / Elvis / Brenda\ Farn
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
3AN-ETOLA (203)MichałKAŹMIERCZAK048,01021,371000 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / Elvis / Ankara\Aloube Z
   - / Alina Ryszard Walas
    KJ Leśna Wola Głogów
4PABLO (49)EwaMAZUROWSKA044,46021,56700 PLN
   Old. / GER / stallion / 2002 / Pik Labionica / Ondra\ Cor De Brillant
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
5ALGOT (28)MarekLEWICKI043,60021,86500 PLN
   - / SWE / stallion / 2000 / Cardento / Amy\ Corlando D H 476
   
    KJ Czahary Pogorzelica
6RENAISCITA (224)MagdalenaSZTURMOWICZ042,78021,98300 PLN
   - / GER / mare / 2001 / Quinar / Magic Lady
   - / Mirosław Szturmowicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
7ROXAVEL (104)AndrzejGŁOSKOWSKI047,38022,08200 PLN
   SP / POL / stallion / 2003 / Aravel Waro / Roxana Waro\ Robin II Z
   - / SO Bogusławice
    Bogusławicki KJ
8BALOUZINO (105)JarosławSKRZYCZYŃSKI044,56022,30200 PLN
   Old. / GER / stallion / 2003 / Baloubet Du Rouet / Zillo\ Zeus
   
    KJ Agro-Handel Śrem
9GAMBO (138)TomaszGAŁCZYŃSKI045,02022,31200 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / Oder / Gabi\Granit
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
10NEMO (37)MonikaJACKIEWICZ041,94022,33100 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Nurjev / Bamba\Dłużnik
   - / K.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
11LUCA TONI 18 (31)MarcinPAKUŁA042,70022,6550 PLN
   Old. / GER / gelding / 2004 / Lando / Cami-S Z
   - / A. Opłatek, M. Pakuła
    Bez przynależności klubowej
12ROSSINI (112)AntoniSTRZAŁKOWSKI (J.1993)048,37022,8050 PLN
   HANN / GER / gelding / 1999 / Rubico / Weinrebe\ Weingau
   
    KJ Strzała Krubiczew
13LAGERFELD (14)BartoszGOSZCZYŃSKI043,78022,9650 PLN
   Holszt. / NED / stallion / 2002 / Levisto / K-Josy\ Lasino
   
    KJ Sielanka Warka
14ERNI 31 (51)EwaMAZUROWSKA043,15023,0650 PLN
   HANN / GER / gelding / 2003 / Embassy / Facette
   - / D. Michalak
    KJ Vertus Łódź
15HOKUS (285)GrzegorzPSIUK044,46023,2250 PLN
   SP / POL / gelding / 2003 / Nurjev / Hiszpanka
   - / Błażej Gilla
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
16LEVINSON (315)MichałKUBIAK046,81023,4350 PLN
   Westf. / GER / gelding / 1999 / L Ami / A Bllerina\ Aldatus
   
    Bez przynależności klubowej
17CALMA (193)MarcinMATELSKI044,58023,7450 PLN
   HOLSZT. / GER / mare / 2003 / Ciacomo / Zullia\ Cantus
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
18COVER GIRL (9)IgaWRÓBLEWSKA045,71024,1850 PLN
   Hol. / GER / mare / 1998 / Contender / Banda IV
   - / Beata Wróblewska
    Bez przynależności klubowej
19PI QUATORZE (4)PaulinaWIELGÓRSKA047,09024,9450 PLN
   S.F. / BEL / stallion / 2003 / Baloubet Du Rouet / Quadrophenia De L Ea\ Jus D
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
20CANDO (201)AdamKAŹMIERCZAK043,69026,1450 PLN
   HOLSZT. / GER / gelding / 2000 / Candillo / Bassia\Corleone
   - / Alina Ryszard Walas
    KJ Leśna Wola Głogów
21KORAL (160)SoniaGAJ (J.1993)046,10026,5550 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Nobody / Komedia
   - / Jan Gaj
    JKS Czanki Międzyrzecze
22RAINBOLL (303)ŁukaszTROSZCZYŃSKI047,45027,5650 PLN
   HOLSZT / GER / - / 2003 / Ramiro'S S.II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
23ZULUS (128)MaksymilianWECHTA (J.1993)042,81027,7150 PLN
   SP / POL / stallion / 1999 / Elvis / Zazula\ Sztorm
   
    KJ Wechta Rosnówko
24M. CARANO (68)WeronikaWILSKA (J.1994)043,75028,3650 PLN
   - / GER / stallion / 2002 / Carano / Montana VI\ Caletto
   - / Paulina Wilska
    Sopocki KJ
25ROCKELLA S (218)KlaraKOSTRZEWA (J.1993)045,62028,7050 PLN
   - / NED / mare / 1998 / Little Rock / -
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
26CAMPARI F (163)ArkadiuszFIMMEL048,30030,5850 PLN
   SP / POL / gelding / 2003 / Calido L / Gracja\ Grando
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
27LITTLE MAN 7 (106)JarosławSKRZYCZYŃSKI046,09420,27
   Thur / - / gelding / 1999 / Liberty Son / Anouk
   
    KJ Agro-Handel Śrem
28TURBUD CICERO (313)GrzegorzKUBIAK044,14421,34
   BWP / BEL / stallion / 2002 / Orlando 96 / Famagusta\Guignolet
   - / Z. Łoś
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
29ALEMAO 11 (113)AntoniSTRZAŁKOWSKI (J.1993)042,22421,72
   Westf. / GER / gelding / 1999 / Arpeggio / Pasadena\ Pilot
   
    KJ Strzała Krubiczew
30AVIATA 10 (314)GrzegorzKUBIAK044,49421,98
   HANN / GER / mare / 2000 / Adlantus As / Goldtraum\ Gralsritter
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
31CASCH (217)DawidRAKOCZY045,60422,17
   SP / POL / gelding / 2002 / Nurjev / Casablanca
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
32NIGHT CARRY (70)DawidCZARNECKI043,54423,10
   Holszt. / GER / stallion / 2003 / Carry / Nightingale I\ Linaro
   - / Paulina Wilska
    KJ Stado Starogard Gd.
33LEO (265)JakubKRZYŻOSIAK044,37423,49
   SP/Holst. / GER / stallion / 1998 / Lennon / Zakonda\Lacapo
   - / W. John, S. Krzyżosiak
    Bez przynależności klubowej
34THE NEIGHBOUR (176)ŁukaszJOŃCZYK046,71423,84
   KWPN / NED / gelding / 2000 / Madison / Nelissa\Burggraaf
   - / Eugeniusz Koczorski
    SKJ Poczernin
35DILMAR (246)RenataWÓJCIK044,59424,45
   SP / POL / stallion / 2003 / Maram / Dilejt\ Sofix
   - / Renata Wójcik
    KJ Młyńska Struga
36AGA (245)RenataWÓJCIK042,55424,74
   - / - / mare / 2001 / Elvis / Albertina\ Aloube Z
   
    KJ Młyńska Struga
37SCAYA (228)KrzysztofRETKA (J.1993)047,00425,57
   Wurt. / - / mare / 2002 / Sir Oldenbu / Amina
   - / Bożena Retka
    Warszawski KJ
38EXPOSITA (125)MaksymilianWECHTA (J.1993)043,78426,06
   HOLSZT. / GER / mare / 1998 / Exkurs / Ida II\ Caletto I
   - / Wechta S.A.
    KJ Wechta Rosnówko
39LITTLE KEMM (139)TomaszGAŁCZYŃSKI043,97426,43
   Maklenb. / GER / gelding / 2001 / Lord Kemm / Dibursa\ Dietar
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
40MARCEPAN (46)KrzysztofMAZUR045,90428,62
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Correro / Muza\ Sambór
   - / D.Jechna, K.Mazur
    CWKS Legia Warszawa
41SZAMBELAN (156)KamilGRZELCZYK046,19430,67
   SP / POL / stallion / 2004 / Balisco II / Szaki\ Kissovo
   - / Sławomir Grzelczyk
    Bogusławicki KJ
42LONDON 32 (120)KrzysztofLUDWICZAK045,30431,39
   Old. / GER / stallion / 2002 / Landstreicher / De Luxe\ Aldato
   
    KJ Wechta Rosnówko
43ŁACONA K (162)DominikSŁODCZYK (JM.1995)044,13752,07
   SP / POL / mare / 2001 / Contender Son / Łada\ Arnold
   - / Bernard Ruczka
    KJ Zbrosławice
44VASCOUEL (214)HubertLUDWICZAK042,32826,08
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    KJ Sokół Damasławek
45REMBRAND (304)ŁukaszTROSZCZYŃSKI047,22837,89
   Mecklenburger / GER / gelding / 2000 / Romulus / Cindy II\ Carprilli
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
46WAIKIKI (85)JacekZAGOR044,70855,72
   KWPN / NED / mare / 2003 / Lovis Corinth / Madonna\ Farmer
   - / Roelof Bril
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
47CASIUS PG (148)WojciechDAHLKE046,09Elim.
   SP / POL / stallion / 2002 / Calderon / Pousette Z
   - / Remigiusz Makowski
    BKS Kłos Budzyń
48SANTIAGO 7 (290)NataliaKOZIAROWSKA045,27Rez.
   KWPN / NED / gelding / 1999 / Animo / Ennedy
   - / Jolanta Koziarowska
    WLKS Krakus Kraków
49OSADKOWSKI VAN HALEN (271)PiotrMORSZTYN045,59Rez.
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Hors La Loi I I / Horetta\ Cavalier
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
50BALOUFINO (6)PaulinaWIELGÓRSKA046,17Rez.
   Old. / GER / stallion / 2004 / Baloubet Du Rouet / Drosselfee\ Drossan
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
51ODMĘT (276)MonikaMORSZTYN048,57Rez.
   Wlkp. / POL / stallion / 1996 / Oder / Cyria\Cekin
   - / Wacław Przysada
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
52NABUCHO DU SEREIN (157)KatarzynaORDYS (J.1993)441,69
   xo / POL / stallion / 2001 / Ryon d' Anzex / Gaydge Palmaroux
   - / SO Łąck
    Śląska Akademia Jeździecka
53EUFORIA (91)KrzysztofOKŁA (J.1994)442,20
   SP / POL / mare / 1997 / Eskudo / Ambari
   - / Rinaldo Kiecoń
    Kielecki KJ
54WINEGRA (196)OlgaGRABOWSKA442,25
   SP / POL / mare / 2001 / Roland / Wineta\ Skaleń
   - / Beata Grabowska
    KS AZS UW Warszawa
55NICOLIEN 2 (293)MartaPACHOLSKA443,20
   Z / BEL / mare / 2004 / Nelson Z / Nikolette
   
    WLKS Krakus Kraków
56CARLOS (255)DawidKUBIAK443,38
   Westf. / GER / stallion / 1999 / Champion Du Lys / Comtess\ Contender
   - / Tomasz Gudzowaty
    Bez przynależności klubowej
57ORDAN (78)PaulinaMALINOWSKA443,45
   SP / POL / stallion / 1999 / Lombardo / Orchidea\ Ajax
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
58BANGKOK (184)TomaszPATRON443,54
   Holszt. / GER / gelding / 2001 / Lancer III / Butterfly\ Fernando
   - / Ewa Sekuła
    TKJ Garbówek
59CAR (26)MarekLEWICKI443,82
   SP / POL / stallion / 2002 / Courage / Carawela\ Calgary
   
    KJ Czahary Pogorzelica
60SOBIESKI AMBROSIO (254)DawidKUBIAK444,02
   Old. / GER / gelding / 1996 / Acord II / Prinzess
   - / K. Tryliński
    Bez przynależności klubowej
61Q-TWO (171)JacekPOLIKOWSKI444,10
   OLD. / GER / gelding / 2000 / Quattro B / Weissa\Falkner
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
62CARPEDIEM (71)DawidCZARNECKI444,50
   Holszt. / GER / stallion / 2002 / Coriano / Divola\ Caletto I
   - / Paulina Wilska
    KJ Stado Starogard Gd.
63NANU NANA III (92)KrzysztofOKŁA (J.1994)444,51
   Holszt. / GER / mare / 1998 / Calido I / Eleganz
   - / Andrzej Okła
    Kielecki KJ
64ZARIA (204)MichałKAŹMIERCZAK444,67
   SP / POL / mare / 1999 / Elvis / Zarina\ Roeland
   
    KJ Leśna Wola Głogów
65HUZAR (27)MarekLEWICKI444,78
   SP / POL / gelding / 2001 / Qumball / Hestia\ Hajfong
   
    KJ Czahary Pogorzelica
66UNISCO (216)DawidRAKOCZY444,90
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
67CARAVELLA (298)AntoniCHŁAPOWSKI444,92
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
68ZAZOU HBC (288)BeataSZUMIŃSKA (J.1993)445,02
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Cantos / Tomke H
   - / Krzysztof Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec
69ROTMISTRZ (215)DawidRAKOCZY445,63
   SP/Hol. / GER / stallion / 2000 / Ramirado / Hiazinthe/Carthago
   - / J. Cerba
    KJ Profil Piła
70SYNERGIA (48)KrzysztofMAZUR445,70
   SP / POL / mare / 1999 / Le Voltaire / Sylwia\Fanimo
   - / Wojciech Zawadzki
    CWKS Legia Warszawa
71CARDINIO KAMA (212)HubertLUDWICZAK445,77
   Holszt. / GER / gelding / 2002 / Cardino / Kima\ Contender
   - / Jan Kuśmierkowski
    KJ Sokół Damasławek
72AMBER 75 (159)AgnieszkaSZUBERT (J.1993)445,90
   - / GER / mare / 2002 / Laptop / Arielle
   - / Piotr Szubert
    LKJ Abaria Iwno
73A QUITE (150)WojciechDAHLKE446,15
   Węg. półkrew / HUN / gelding / 2004 / Quidams Rubin / Libelle\ Landor S
   
    BKS Kłos Budzyń
74LOVER (114)PiotrKALINOWSKI446,36
   Old. / GER / gelding / 1999 / Levantos I / Farubina
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
75QUALIBER (11)BartoszGOSZCZYŃSKI446,50
   - / DEN / stallion / 2002
   
    KJ Sielanka Warka
76ARIST 0006 (301)ŁukaszTROSZCZYŃSKI446,53
   Sachs. Reitpferd / GER / - / 1998 / Animo / Freya\ Donator 1382
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
77WALL STREET G (3)MagdaKAMIŃSKA446,68
   KWPN / NED / gelding / 2003 / Indoctro / Havanna
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
78CROS (192)MarcinMATELSKI446,94
   Holszt. / GER / stallion / 2004 / Chambertin / Zullia\ Cantus
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
79LADYKRACHER 8 (188)MichałTYSZKO447,19
   HANN / GER / stallion / 2002 / Landclassic / Beresina
   - / Anna Tyszko
    TKJ Garbówek
80VANDAMME (147)WojciechDAHLKE448,99
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Guidam / Robelina
   - / Antoni Dahlke
    BKS Kłos Budzyń
81MR. T 4 (89)PiotrSZMYTKOWSKI449,90
   KWPN / NED / gelding / 2000 / Odermus R / O. Umonia 9\ Major De La Cours
   - / Witold Dzik
    Bez przynależności klubowej
82CHOOPER'S CREEK (164)ArkadiuszFIMMEL452,19
   Westf. / GER / gelding / 2003 / Cordobes II / Fantasie
   - / Katarzyna Mizgier
    KJ Agro-Handel Śrem
83CZORT R (63)AdriannaKRZANOWSKA660,09
   SP / POL / stallion / 2003 / Campari M / Centerfold
   - / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
84ZAVIRA (82)JacekZAGOR661,75
   KWPN / NED / mare / 2003 / Zacharias / Zandor Z
   - / Edmund Lazarewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
85CASSINI KAMA (213)HubertLUDWICZAK661,90
   Holszt. / - / stallion / 2003 / Cassini I / Kaja IV
   - / Jan Kuśmierkowski
    KJ Sokół Damasławek
86QULUMBUS (230)KonradPAWŁOWSKI (J.1994)841,00
   Westf. / GER / gelding / 2003 / Quinar / Arkana
   - / Małgorzata Pawłowska
    SKJ Sopot
87ZIMBA (58)MałgorzataKOWALA (J.1993)842,71
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Karandasj / Tessa\ Quidam
   - / Tomasz Kowala
    ZKS Drzonków OSSM Drzonków
88RADETZKY (88)PiotrSZMYTKOWSKI844,15
   Trk. / POL / gelding / 2002 / Ignam / Rawka\ Sir Shostakovich
   - / Andrzej Grad
    Bez przynależności klubowej
89LITTLE EMPIRE (111)AntoniSTRZAŁKOWSKI (J.1993)844,36
   Baw. / GER / mare / 1999 / Lord Z / Memilion\ Emilion
   
    KJ Strzała Krubiczew
90RIVERA L (177)BoguszDĄBROWSKI847,55
   OLD. / RFN / stallion / 2000 / Raphael / Zypirana\Zeus
   - / KJ Alexander
    KJ Alexander Elizówka
91QUEBEC (174)PiotrLIPIŃSKI848,57
   - / GER / gelding / 2004 / Quidam's Rubin / Cinderella
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
92WILOT M (149)WojciechDAHLKE848,75
   KWPN / NED / gelding / 2003 / Quidam de Ravel / -
   
    BKS Kłos Budzyń
93DON ROBERTO (229)KrzysztofRETKA (J.1993)956,35
   SP / POL / stallion / 1998 / Robin II / Druza\Rahman
   - / Bożena Retka
    Warszawski KJ
94UDOLA B (168)MarcinBĘTKOWSKI958,35
   KWPN / NED / mare / 2001 / Emilion / Odola\ Indoctro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
95OMEN Z (79)PaulinaMALINOWSKA1243,14
   KWPN / BEL / gelding / 1999 / Omar / Magic Claire
   - / Marzena Domańska
    KJ Szumawa Bobrowiec
96CHIN CHIN 25 (191)MichałTYSZKO1245,03
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Phin Phin / Liomf\ Goodtimes
   - / Anna Tyszko
    TKJ Garbówek
97SARATOW (38)MonikaJACKIEWICZ1245,82
   SP / POL / stallion / 2000 / Le Voltaire / Sangara
   - / R. Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
98GRANIT (244)RenataWÓJCIK1246,40
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    KJ Młyńska Struga
99DIGITAL (166)BartoszSZEWCZYK1651,48
   SP / POL / stallion / 2003 / Golden Boy / Dekalina\ Kirpan
   
    Bez Przynależności Klubowej
 GOOFI R (62)AdriannaKRZANOWSKAElim.
   SP / POL / stallion / 2004 / Campari M / Gracja R
   - / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
 UILSKUIKEN (172)JacekPOLIKOWSKIElim.
   SP / NED / stallion / 2001 / Karandasj / Oase\Burggraaf
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
 LEXUS (158)AgnieszkaSZUBERT (J.1993)Elim.
   Westf. / GER / stallion / 2001 / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
300/220
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/41
Startowało koni
102
Ukończyło koni
99
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2011/2012

Jaszkowo, 21-23 października 2011 r.
Wydruk: 24-10-2011 8:39:51 AM
I - BCC - L
Data: 21-10-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr I - BCC - L -zwykły - Table A; Art. 238.2.1
(Competition No I - BCC)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HORMON (182)KrzysztofCHODORSKI038,94
   SP / POL / - / 2001 / Kenwood / Hadyna\ Hemar
   - / Krzysztof Chodorski
    KJ Hippica Polonia
2RUPIA R (21)AgnieszkaKOŁOMAŃSKA044,44
   SP / POL / mare / 2001 / City Boy R / Romana
   - / Agnieszka Kołomańska
    Kielecki KJ
3LADY WORLD CUP H (279)EwaDANIEL-KONIECZNA044,91
   Westf. / GER / mare / 1999 / Lancer III / Karate\ Kallistos
   - / Ewa Konieczna-Daniel
    JKS Czanki
4LATIGO BAY (133)EwaMAZUR047,82
   HANN / GER / gelding / 1995 / Landfriese I / Contessa
   - / Paweł Okólski
    Kielecki KJ
5JUNA (195)AnnaSNOCH048,61
   Młp. / POL / mare / 2002 / Ben / Janda
   - / Anna Snoch
    Kielecki KJ
6LANDINO (61)MałgorzataMRZYGŁÓD-BIEL048,66
   SP/HOLSZT / GER / stallion / 1990 / Landgraf / Palatina
   - / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
7CONTENDER BOY (231)PiotrSTASIAK049,05
   Holszt. / GER / stallion / 2004 / Contender / Paola T\ Narew
   
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.
8KASTOR (235)KonradSTEFAŃSKI439,84
   SP / POL / gelding / 2001 / Peres / Kora
   - / Konrad Stefański
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.
9NEO (179)MarekKOPRAS442,59
   SP / POL / stallion / 2000 / Luron / Naira
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
10VEKTRA (178)MarekKOPRAS445,12
   SP / POL / mare / 1998 / Markies V / Venesa\ Fanimo
   
    Kopras Sp. z o.o.
11DON DANDY (20)AgnieszkaKOŁOMAŃSKA445,50
   SP / POL / gelding / 1996 / Nidar / Dorine
   - / Agnieszka Kołomańska
    Kielecki KJ
12CANASTER (311)PawełCHUDZIAK447,47
   HANN / GER / gelding / 2006 / Quintto de B / Wale
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
13ALIEN (312)PawełCHUDZIAK453,90
   SP / POL / gelding / 1998 / Nidar / Agora
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
14GRANIT (318)MarcinTOMCZEWSKI848,59
   
   
    Bogusławicki KJ
15ICANDINO (232)PiotrSTASIAK848,67
   SP / POL / stallion / 2005 / Consul / Iltschi Me\ Cantus
   
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.
16DANCING QUEEN (76)AgataMOŚCICKA857,35
   SP / POL / mare / 2004 / Sir Neel / Delta
   - / Agata Mościcka
    LKS Cwał Poznań
17WIANKA (241)DariuszSKROCKI868,50
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Skaleń / Wiktoria
   - / Andrzej Rakowski
    LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70
Startowało koni
17
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2011/2012

Jaszkowo, 21-23 października 2011 r.
Wydruk: 24-10-2011 8:39:57 AM
5 - C
Data: 22-10-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - C -dwufazowy - Mała Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1BAJOU DU ROUET (119)KrzysztofLUDWICZAK039,22031,26700 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 2001 / Baloubet du Rouet / F-Viva\Calando I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
2COVER GIRL (9)IgaWRÓBLEWSKA041,91031,91450 PLN
   Hol. / GER / mare / 1998 / Contender / Banda IV
   - / Beata Wróblewska
    Bez przynależności klubowej
3PABLO I (53)EwaMAZUROWSKA040,45032,48300 PLN
   HANN / GER / gelding / 2004 / Pic Labionic / Dacota
   - / D. Michalak
    KJ Vertus Łódź
4ROLANDO (200)AdamKAŹMIERCZAK042,15034,66200 PLN
   KWPN / NED / gelding / 1998 / Furore / Katja
   - / Alina Ryszard Walas
    KJ Leśna Wola Głogów
5ZANZIBAR (13)BartoszGOSZCZYŃSKI041,78035,24200 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Silverstone / -\ Grand Canyon
   - / Jan Waga
    KJ Sielanka Warka
6FIGARO (225)JoannaMARCINIAK (JM.1997)042,88035,86100 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2001 / Feraagamo / Desiree
   - / Józef Marciniak
    LKJ Ostroga Opole
7CANUCK Z (253)DawidKUBIAK042,20037,64100 PLN
   Z / - / stallion / 2003 / Coriano Z / Rabatina Z\ Rabiat Z
   
    Bez przynależności klubowej
8BIANOLA (154)AleksandraFURGO040,58037,92100 PLN
   SP / POL / mare / 2003 / Marino / Bianka\ Marcus
   - / Artur Kiempa
    KJ Leśna Podkowa Damaszka
9VOLUMIA (190)MichałTYSZKO041,56038,8750 PLN
   NRPS / NED / mare / 2002 / Andiamo / Mary Lou\ Excellent
   - / Anna Tyszko
    TKJ Garbówek
10SZAMBELAN (156)KamilGRZELCZYK044,87039,8820 PLN
   SP / POL / stallion / 2004 / Balisco II / Szaki\ Kissovo
   - / Sławomir Grzelczyk
    Bogusławicki KJ
11QUINTAL 2 (122)KrzysztofLUDWICZAK042,69041,5320 PLN
   Holszt. / GER / mare / 2004 / Quidams Rubin / Janett I\ Cassini I
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
12WINEGRA (196)OlgaGRABOWSKA041,61430,9920 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / Roland / Wineta\ Skaleń
   - / Beata Grabowska
    KS AZS UW Warszawa
13ZANDO M (108)JarosławSKRZYCZYŃSKI042,46431,4220 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Placido / Nalette\ Goodwilll
   
    KJ Agro-Handel Śrem
14ZALINA (47)KrzysztofMAZUR041,38433,4520 PLN
   KWPN / NED / mare / 2004 / Ravanelli / Pulina
   - / Z. Urban
    CWKS Legia Warszawa
15CRANTHAGO (50)EwaMAZUROWSKA042,28433,4920 PLN
   HANN / GER / stallion / 2004 / Cranach / Ramona
   - / A. Michalak
    KJ Vertus Łódź
16CHIN CHIN 25 (191)MichałTYSZKO039,65433,7320 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Phin Phin / Liomf\ Goodtimes
   - / Anna Tyszko
    TKJ Garbówek
17CRAZY-QUICK (12)JarosławSKRZYCZYŃSKI043,95433,9720 PLN
   Old. / GER / gelding / 2005 / Chacco-Blue / Doxanna\ Quick Star
   
    KJ Agro-Handel Śrem
18STAKORADO (202)MichałKAŹMIERCZAK045,36434,0920 PLN
   HANN / GER / gelding / 2005 / Stakkato Gold / Acorada\ Acorado
   
    KJ Leśna Wola Głogów
19CASSIO (29)MarcinPAKUŁA038,32435,7820 PLN
   Holszt. / GER / stallion / 2005 / Cassiano / Panka
   - / A. Pakuła
    Bez przynależności klubowej
20LACKY LUCK (186)MateuszTYSZKO041,20439,4120 PLN
   Old. / GER / gelding / 2002 / Landclassic / Liomf
   - / Anna Tyszko
    TKJ Garbówek
21SOBIESKI AMBROSIO (254)DawidKUBIAK040,82654,8220 PLN
   Old. / GER / gelding / 1996 / Acord II / Prinzess
   - / K. Tryliński
    Bez przynależności klubowej
22ARES (54)GrzegorzPSIUK038,79836,62
   Wlkp. / POL / stallion / 2005 / Cantanis / Armila
   - / Henryk Eron
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
23SUNDAY (272)PiotrMORSZTYN040,72838,12
   HOL. / GER / - / 2002 / Conteur / Naomi\ Corrado I
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
24SYNERGIA (48)KrzysztofMAZUR043,53840,98
   SP / POL / mare / 1999 / Le Voltaire / Sylwia\Fanimo
   - / Wojciech Zawadzki
    CWKS Legia Warszawa
25CHAMBERLAIN R (2)MagdaKAMIŃSKA043,69847,45
   OLD. / GER / stalion / 1994 / Cordial Medoc / Annabella\Aircraft
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
26CZORT R (63)AdriannaKRZANOWSKA042,58952,95
   SP / POL / stallion / 2003 / Campari M / Centerfold
   - / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
27GAWROSZ (1)MagdaKAMIŃSKA043,54953,41
   SP / POL / gelding / 2003 / Szron / Granula
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
28HUBER DREAM L (40)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)037,031238,32
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / Drako / Higa
   - / Grzegorz Jachimowicz
    KJ Liljówka Stęszewko
29CEST LA VIE (25)MarekLEWICKI040,271239,40
   HANN / GER / mare / 2005 / El Bundy / Wanessa\ Wanderbursch I
   
    KJ Czahary Pogorzelica
30GAMON (22)NataliaTRZUSKOWSKA035,511240,26
   Młp. / POL / gelding / 2004 / Ester / Galina
   - / Marzena Koczanowska
    Świętokrzyski KJK w Brzezinkach
31GOLDIKA (180)EsteraSZELĄG041,331240,88
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
32OLINTO DEL SAURO (153)AleksandraFURGO039,951248,56
   SI / ITA / gelding / 2002 / Sirocco Rouge / Cindy del Sauro
   - / Aleksandra Furgo
    KJ Leśna Podkowa Damaszka
33ZAFIERA G. (199)AdamKAŹMIERCZAK041,831455,81
   KWPN / NED / mare / 2004 / Tangelo Van De Zuuth / Goldy\ Voltaire
   
    KJ Leśna Wola Głogów
34LARIUS-STAR (299)AntoniCHŁAPOWSKI041,03Rez.
   Duńska gorąca krew / DEN / stallion / 2003 / Solos Landtinus / Wiosa\ Wolkenstein II
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
35CAMPARI F (163)ArkadiuszFIMMEL041,80Rez.
   SP / POL / gelding / 2003 / Calido L / Gracja\ Grando
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
36ZARIA (204)MichałKAŹMIERCZAK045,01Rez.
   SP / POL / mare / 1999 / Elvis / Zarina\ Roeland
   
    KJ Leśna Wola Głogów
37RASZKA (294)MajaŻYTKOWICZ (JM.1996)436,31
   Ukr / UKR / mare / 2001 / Rubin / Galicja\ Harem
   - / Kazimierz Żytkowicz
    WLKS Krakus Kraków
38DENTON (210)HubertLUDWICZAK438,44
   SP / POL / gelding / 1997 / Tik Tak / Drumla\Lawin
   - / Jan Kuśmierkowski
    KJ Sokół Damasławek
39IBIX (211)HubertLUDWICZAK438,59
   SP / POL / gelding / 1999 / Winner / Iberia\Ilion
   - / Jan Kuśmierkowski
    KJ Sokół Damasławek
40KARIERA (110)ArturKUFEL439,29
   
   
    WKJ Lublin
41GAYALL (167)MarcinBĘTKOWSKI439,66
   SP / POL / stallion / 2001 / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
42SARGASSO (181)MartynaGÓRSKA439,96
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Cefal / Segowia
   - / Hanna Górska
    JKS Rywal Grudziądz
43REMBRAND (304)ŁukaszTROSZCZYŃSKI441,00
   Mecklenburger / GER / gelding / 2000 / Romulus / Cindy II\ Carprilli
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
44SONIA (161)DominikSŁODCZYK (JM.1995)441,17
   SP / POL / mare / 2002 / Graf Quidam / Skala
   
    KJ Zbrosławice
45ZAMELUS W (251)AlicjaCHARUK (JM.1997)441,21
   KWPN / NED / stallion / 2004 / Namelus R / Geranda\ Astronaut
   - / Józef Szwychtenberg
    Sopocki KJ
46CALIPH L (132)DinaZAWADZKA441,83
   SP / POL / gelding / 2000 / Corleone / Lascala\ Land Prinz
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
47LASSINI (287)AmandaKOŚCIESZA (JM.1995)442,15
   Old. / GER / gelding / 2001 / Lady's King / Silvios Linda
   - / Małgorzata Kościesza
    KJ Strzała Krubiczew
48URUGWAJ (205)BeataSZUBER442,32
   SP / POL / stallion / 2005 / O Key / Uroda\ Qumball
   
    KJ Bachmat Wrocław
49IDOL (194)MagdalenaBENEDYKTOWICZ442,73
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / Kurant / Indonezja\ Rokos
   - / Bogdan Benedyktowicz
    LKJ Olimp Prudnik
50ZAHROS R (15)BartoszGOSZCZYŃSKI443,29
   KWPN / NED / stallion / 2004 / Sam R / Zarah\ Rebel I Z
   
    KJ Sielanka Warka
51SAM-SAM (56)AmandaPIETRZAK443,32
   KWPN / NED / gelding / 1999 / Indorado / Jodessa
   - / Sławomir Pietrzak
    Bez przynależności klubowej
52LEGIUS (302)ŁukaszTROSZCZYŃSKI443,38
   HANN / GER / - / 2004 / Litas-Star / Female\ Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
53AMORNIEK (123)KrzysztofLUDWICZAK443,44
   KWPN / NED / stallion / 2005 / Concetto / Theaniek\ Celano
   
    KJ Wechta Rosnówko
54KORDIAL 4 (135)BarbaraKOLLAR443,83
   Saks. / GER / gelding / 1995 / Kolibri / Anita
   - / Jolanta Kollar
    JKS Pogórze Glinik Zaborski
55VW RANDON (8)PaulinaWIELGÓRSKA445,25
   Holszt. / NED / gelding / 1993 / Sacramentoson / Randi
   - / Leszek Wielgórski
    KJ Vena Rogoźnik
56HAWAJKA (102)AndrzejGŁOSKOWSKI445,76
   SP / POL / mare / 2003 / Luron / Hossa
   - / Damian Manitta
    Bogusławicki KJ
57CHRONOS 27 (41)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)446,97
   Holszt. / GER / gelding / 2004 / Chello I / Ostara\ Zarewitsch
   
    KJ Liljówka Stęszewko
58MAGNUM (284)BłażejGILLA661,36
   SP / POL / gelding / 2002 / Graf Quidam / Migracja\ Arnold
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka
59HETMAN (36)MonikaJACKIEWICZ764,42
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Homoreska\Cezar
   - / R.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
60CATANIA (269)IrenaMATYSIAK835,97
   Westf. / GER / mare / 2002 / Cockney / Watula\ Wehrsi
   - / Artur Mańczak
    Bez przynależności klubowej
61LUCA TONI 18 (31)MarcinPAKUŁA836,12
   Old. / GER / gelding / 2004 / Lando / Cami-S Z
   - / A. Opłatek, M. Pakuła
    Bez przynależności klubowej
62GANDIS (151)MartaBIRK839,10
   Wlkp. / POL / stallion / 2003 / Maram / Gwadiana
   - / SO Starogard Gdański
    Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ
63DJEMBE VAN HET SCHAARBROEK (93)KrzysztofOKŁA (J.1994)841,76
   BWP / BEL / gelding / 2003 / Gem of India / Granica V H Schaarbroek
   - / Krzysztof Okła
    Kielecki KJ
64C-KARAT CARTE DOR (297)MarekMODELEWSKI842,44
   SP / POL / gelding / 2001 / Nameless / Czelari\ Saphir
   
    ZKS Drzonków
65ESKULAP II (80)PaulinaMALINOWSKA843,32
   - / POL / gelding / 2004 / Palegro / -
   - / Regina Psiuk
    KJ Szumawa Bobrowiec
66PANTENOL (7)PaulinaWIELGÓRSKA843,40
   CZEWB / CZE / gelding / 1998 / Landos / Panama
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
67GOLDIKA II (262)MarcinMATELSKI843,78
   SP / POL / mare / 2002 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
68SALUT (57)AmandaPIETRZAK844,62
   SP / POL / stallion / 2001 / Le Voltaire / Salwa
   - / Sławomir Pietrzak
    Bez przynależności klubowej
69FENICJANKA (101)AndrzejGŁOSKOWSKI852,03
   SP / POL / mare / 2004 / Corde / Fenicja\ Cantal
   - / Andrzej Kubik
    Bogusławicki KJ
70CHOPIN 73 (10)IgaWRÓBLEWSKA853,08
   HESS / GER / gelding / 1995 / Chairman / Wende\Wendel
   - / Beata Wróblewska
    Bez przynależności klubowej
71BRADOR (283)BłażejGILLA1061,83
   SP / POL / gelding / 2002 / Labrador / Bażka\ Brek
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka
72CASIUS (263)MarcinMATELSKI1242,10
   Holszt. / GER / stallion / 2004 / Chambertin / Baby\ Lagos
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
73LANDOS 0027 (185)MateuszTYSZKO1243,33
   Old. / GER / gelding / 2000 / Lord Pezi / Dorians Suesse\ Dorian
   
    TKJ Garbówek
74CENTRIO S (130)MaksymilianMORAWSKI1462,84
   HANN / GER / gelding / 1995 / Cheenook / Serenade
   - / Agnieszka Morawska
    Bez przynależności klubowej
75SANTA MONICA (240)ŁukaszKRUK2055,11
   SP / POL / mare / 2002 / Sir Robin / Syrena\ Liman
   - / Łukasz Kruk
    Kielecki KJ
 LANDMANN 50 (270)IrenaMATYSIAKEim.
   Holszt. / GER / gelding / 2002 / Landjonker / Rose\ Ritual
   - / Artur Mańczak
    Bez przynależności klubowej
 MANSARDA (258)LisaCHRZANOWSKAElim
   SP / POL / mare / 2000 / Myrwill / Magnezja
   
    Bez przyależności klubowej
 GOOFI R (62)AdriannaKRZANOWSKAElim.
   SP / POL / stallion / 2004 / Campari M / Gracja R
   - / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
 CALINKA (266)JakubKRZYŻOSIAKElim.
   SP / POL / mare / 1998 / Oder / Czata\ Wallon
   - / Józef Marciniak
    Bez przynależności klubowej
 CARLOS Z (65)BeataŻUKOWSKAElim.
   - / POL / gelding / 2003 / Campary H Z / Margaux
   
    KJ Aromer Józefin
 CARAVELLA (298)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 FELINI (39)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)Rez.
   SP / POL / stallion / 2002 / Luron / Fanta
   - / SO Sieraków Wlkp. Sp. z o.o.
    KJ Liljówka Stęszewko
 LENA 375 (107)JarosławSKRZYCZYŃSKIRez.
   Thuringer Reitpferd / GER / mare / 2002 / Acorus / Leonie\ Lionheart
   - / PHU Krzysztof Dyrek
    KJ Agro-Handel Śrem
 QUIDAMS NOBLESSE (86)JacekZAGORRez.
   Westf. / GER / mare / 2004 / Quidams Rubin / Faveur
   - / Feliks Einhaus
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
7/6
Liczba skoków (Jumps)
8/7
Dystans (m)
300/270
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/50
Startowało koni
84
Ukończyło koni
75
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2011/2012

Jaszkowo, 21-23 października 2011 r.
Wydruk: 24-10-2011 8:40:03 AM
6 - C1
Data: 22-10-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - C1 -zwykły - Runda Juniorska - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SONIA (161)DominikSŁODCZYK (JM.1995)051,48250 PLN
   SP / POL / mare / 2002 / Graf Quidam / Skala
   
    KJ Zbrosławice
2QUEEN (74)PaulinaENDRASZKA (J.1994)052,57200 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Turbud Quirinus / Cybrola\ Cabrol
   - / Ewa Endraszka
    Sopocki KJ
3ŁACONA K (162)DominikSŁODCZYK (JM.1995)052,62150 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / Contender Son / Łada\ Arnold
   - / Bernard Ruczka
    KJ Zbrosławice
4ZIMBA (58)MałgorzataKOWALA (J.1993)053,73100 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Karandasj / Tessa\ Quidam
   - / Tomasz Kowala
    ZKS Drzonków OSSM Drzonków
5ARES (69)WeronikaWILSKA (J.1994)056,37100 PLN
   SP / POL / stallion / 1999 / Elvis / Ankara\ Aloube Z
   - / Paulina Wilska
    Sopocki KJ
6COLUMBUS Z (35)AndrzejOPŁATEK (JM.1997)056,7950 PLN
   Zangersheide / GER / gelding / 2001 / Carthago Z / Istouar D Amour
   - / Andrzej Opłatek
    Bez przynależności klubowej
7LITTLE EMPIRE (111)AntoniSTRZAŁKOWSKI (J.1993)057,0650 PLN
   Baw. / GER / mare / 1999 / Lord Z / Memilion\ Emilion
   
    KJ Strzała Krubiczew
8DIAMANT (292)MonikaGRUNDKOWSKA (JM.1998)057,9350 PLN
   SP / POL / gelding / 1997 / Diagram / Dongola\Janus
   - / Beata Grundkowska
    WLKS Krakus Kraków
9AMBER 75 (159)AgnieszkaSZUBERT (J.1993)057,9620 PLN
   - / GER / mare / 2002 / Laptop / Arielle
   - / Piotr Szubert
    LKJ Abaria Iwno
10AGAT (320)KrzysztofOKŁA (J.1994)060,6820 PLN
   SP / POL / stallion / 2004 / Sir Robin / -
   - / Kaja Koczurowska
    Kielecki KJ
11CANALETTO II (282)TomaszJASIŃSKI (JM.1995)061,2520 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Cabrol / Carmen
   - / Stanisław Jasiński
    Bez przynależności klubowej
12DOOR-S (19)MartaOKÓLSKA (J.1994)061,65
   SP / POL / gelding / 2000 / Power Prince / Dolores
   - / Paweł Okólski
    Kielecki KJ
13QIDA (109)WojciechSTASIUK (JM.1995)062,24
   SP / POL / mare / 2000 / Turbud Quirinus / Grotka
   - / Robert Stasiuk
    WKJ Lublin SJ Krupiec
14RUSAŁKA (90)KrzysztofOKŁA (J.1994)062,52
   SP / POL / mare / 2003 / Eskudo / Rubinka\ Barbur
   - / Andrzej Okła
    Kielecki KJ
15WHEAWEIJ DE LANDETTA (145)AgataDAHLKE (J.1994)064,98
   KWPN / NED / gelding / 2003 / Carnute / Karoline I\ Cor De La Bryere
   
    BKS Kłos Budzyń
16ZAMELUS W (251)AlicjaCHARUK (JM.1997)067,11
   KWPN / NED / stallion / 2004 / Namelus R / Geranda\ Astronaut
   - / Józef Szwychtenberg
    Sopocki KJ
17QUIRIN 9 (220)ZuzannaGOWIN (JM.1995)067,94
   BAW / GER / stallion / 2000 / Quartier Latin / Phantasie\ Rolando
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
18ZAZOU HBC (288)BeataSZUMIŃSKA (J.1993)070,04
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Cantos / Tomke H
   - / Krzysztof Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec
19CALANDA (126)MaksymilianWECHTA (J.1993)453,58
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
20RASZKA (294)MajaŻYTKOWICZ (JM.1996)455,93
   Ukr / UKR / mare / 2001 / Rubin / Galicja\ Harem
   - / Kazimierz Żytkowicz
    WLKS Krakus Kraków
21HEKTOR (206)IgaTOKARSKA (J.1994)456,28
   SP / POL / gelding / 1997 / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
22CADOR 4 (87)BartoszGAUZA (JM.1995)458,56
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / Cassini I / Mira G\ Linaro
   - / Monika Gauza
    WTK Hermanów
23CAMILLO SON (295)AlbertORNAT (JM.1997)459,82
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Klezmerhojs
    WLKS Krakus Kraków
24LUKRECJA (236)SzymonTĘCZA (JM.1995)460,27
   SP / POL / mare / 2002 / Turbut Quirinus / Lozana\ Czad
   - / Marek Jóźwiakowski
    KJ Sokół Damasławek
25CARMEN (17)TomaszOLSZEWSKI (JM.1995)461,61
   SP / POL / mare / 2001 / Elvis / Calanda
   - / Adam Olszewski
    GLKS Osielsko
26CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z (155)KlaudiaRORBACH461,68
   - / GER / stallion / 2002 / Carnute / Volage De Choisy\ Jalisco B
   - / Anna Tyszko
    TKJ Garbówek
27DRAGON (44)PaulinaJANUSZEWSKA (JM.1995)462,13
   SP / POL / gelding / 2001 / Elvis / Dygresja
   - / Jarosław Januszewski
    Łódzki KJ
28VYKARLOS (227)JoannaMARCINIAK (JM.1997)466,57
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Numer Uno / Nykarla
   - / Józef Marciniak
    LKJ Ostroga Opole
29LEXUS (158)AgnieszkaSZUBERT (J.1993)780,64
   Westf. / GER / stallion / 2001 / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    LKJ Abaria Iwno
30QULUMBUS (230)KonradPAWŁOWSKI (J.1994)853,87
   Westf. / GER / gelding / 2003 / Quinar / Arkana
   - / Małgorzata Pawłowska
    SKJ Sopot
31CASSATO (67)WeronikaWILSKA (J.1994)858,67
   Holszt. / GER / stallion / 2004 / Cassini II / Petite II\ Literat
   - / Paulina Wilska
    Sopocki KJ
32ZETA (291)MonikaGRUNDKOWSKA (JM.1998)859,46
   SP / POL / mare / 2000 / Elwis / Zarina\ Roeland
   
    WLKS Krakus Kraków
33TRUE LOVE (34)AndrzejOPŁATEK (JM.1997)859,62
   Holszt. / GER / mare / 2003 / Con Air / On Y Va
   - / Andrzej Opłatek
    Bez przynależności klubowej
34ZGODA (296)AlbertORNAT (JM.1997)861,35
   SP / POL / mare / 1997 / Sofix / Zaduma\ Ali Bej
   - / Klezmerhojs
    WLKS Krakus Kraków
35MYLADY (124)MaksymilianWECHTA (J.1993)862,15
   HOLSZTYN / GER / mare / 1997 / Chambertin / E-Christine\Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
36SANTIAGO (18)MartaOKÓLSKA (J.1994)863,30
   OLD. / GER / stallion / 2004 / Kannan / Concerta
   - / Paweł Okólski
    Kielecki KJ
37DELICJA (45)PaulinaJANUSZEWSKA (JM.1995)864,15
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Ignam / Dar Nocy\ Diablo
   - / Paulina Januszewska
    Łódzki KJ
38M. CARANO (68)WeronikaWILSKA (J.1994)868,10
   - / GER / stallion / 2002 / Carano / Montana VI\ Caletto
   - / Paulina Wilska
    Sopocki KJ
39CHACORLA (308)MichałKORYZNA (JM.1996)1260,96
   Mekl. / GER / mare / 2003 / Chacco-Blue / Corla\ Capriol
   - / ,,Malak" Sp. z o.o.
    LKJ Abaria Iwno
40FELINI (39)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)1269,78
   SP / POL / stallion / 2002 / Luron / Fanta
   - / SO Sieraków Wlkp. Sp. z o.o.
    KJ Liljówka Stęszewko
41FIGARO (225)JoannaMARCINIAK (JM.1997)1581,63
   Westf. / GER / gelding / 2001 / Feraagamo / Desiree
   - / Józef Marciniak
    LKJ Ostroga Opole
42MALBRON (64)AgataSTRYJKOWSKA (J.1994)1661,03
   Wlkp. / POL / stallion / 2004 / Luron / Mantyla
   - / Agata Stryjkowska
    KJ Aromer Józefin
43ORSON (146)AgataDAHLKE (J.1994)2278,15
   SP / - / stallion / 2000 / Turbud Quirinus / Obrona\Cabrol
   
    BKS Kłos Budzyń
 LASSINI (287)AmandaKOŚCIESZA (JM.1995)Rez.
   Old. / GER / gelding / 2001 / Lady's King / Silvios Linda
   - / Małgorzata Kościesza
    KJ Strzała Krubiczew

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
44
Ukończyło koni
43
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2011/2012

Jaszkowo, 21-23 października 2011 r.
Wydruk: 24-10-2011 8:40:10 AM
7 - CC
Data: 22-10-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - CC -zwykły - Duża Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1UNISCO (216)DawidRAKOCZY049,091500 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
2ROTMISTRZ (215)DawidRAKOCZY050,131200 PLN
   SP/Hol. / GER / stallion / 2000 / Ramirado / Hiazinthe/Carthago
   - / J. Cerba
    KJ Profil Piła
3BALOUZINO (105)JarosławSKRZYCZYŃSKI050,27800 PLN
   Old. / GER / stallion / 2003 / Baloubet Du Rouet / Zillo\ Zeus
   
    KJ Agro-Handel Śrem
4ALEMAO 11 (113)AntoniSTRZAŁKOWSKI (J.1993)050,93500 PLN
   Westf. / GER / gelding / 1999 / Arpeggio / Pasadena\ Pilot
   
    KJ Strzała Krubiczew
5THE NEIGHBOUR (176)ŁukaszJOŃCZYK051,13300 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2000 / Madison / Nelissa\Burggraaf
   - / Eugeniusz Koczorski
    SKJ Poczernin
6PABLO (49)EwaMAZUROWSKA052,79300 PLN
   Old. / GER / stallion / 2002 / Pik Labionica / Ondra\ Cor De Brillant
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
7QULUMBUS (230)KonradPAWŁOWSKI (J.1994)053,02200 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2003 / Quinar / Arkana
   - / Małgorzata Pawłowska
    SKJ Sopot
8NIGHT CARRY (70)DawidCZARNECKI055,02100 PLN
   Holszt. / GER / stallion / 2003 / Carry / Nightingale I\ Linaro
   - / Paulina Wilska
    KJ Stado Starogard Gd.
9ERNI 31 (51)EwaMAZUROWSKA055,1550 PLN
   HANN / GER / gelding / 2003 / Embassy / Facette
   - / D. Michalak
    KJ Vertus Łódź
10QUEEN (74)PaulinaENDRASZKA (J.1994)058,0450 PLN
   SP / POL / mare / 2000 / Turbud Quirinus / Cybrola\ Cabrol
   - / Ewa Endraszka
    Sopocki KJ
11CANDO (201)AdamKAŹMIERCZAK060,7950 PLN
   HOLSZT. / GER / gelding / 2000 / Candillo / Bassia\Corleone
   - / Alina Ryszard Walas
    KJ Leśna Wola Głogów
12MARCEPAN (46)KrzysztofMAZUR063,6450 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Correro / Muza\ Sambór
   - / D.Jechna, K.Mazur
    CWKS Legia Warszawa
13PI QUATORZE (4)PaulinaWIELGÓRSKA064,0050 PLN
   S.F. / BEL / stallion / 2003 / Baloubet Du Rouet / Quadrophenia De L Ea\ Jus D
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
14RIVERA L (177)BoguszDĄBROWSKI064,0650 PLN
   OLD. / RFN / stallion / 2000 / Raphael / Zypirana\Zeus
   - / KJ Alexander
    KJ Alexander Elizówka
15DON ROBERTO (229)KrzysztofRETKA (J.1993)064,2550 PLN
   SP / POL / stallion / 1998 / Robin II / Druza\Rahman
   - / Bożena Retka
    Warszawski KJ
16SELECTION 3 (221)ZuzannaGOWIN (JM.1995)064,6250 PLN
   Hes. / GER / gelding / 2000 / Saskan / Pina Colada\ Parodist I
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
17WALL STREET G (3)MagdaKAMIŃSKA065,0950 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2003 / Indoctro / Havanna
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
18ROCKELLA S (218)KlaraKOSTRZEWA (J.1993)067,6550 PLN
   - / NED / mare / 1998 / Little Rock / -
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
19RAINBOLL (303)ŁukaszTROSZCZYŃSKI068,1750 PLN
   HOLSZT / GER / - / 2003 / Ramiro'S S.II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
20ŁACONA K (162)DominikSŁODCZYK (JM.1995)451,16
   SP / POL / mare / 2001 / Contender Son / Łada\ Arnold
   - / Bernard Ruczka
    KJ Zbrosławice
21NEMO (37)MonikaJACKIEWICZ452,04
   SP / POL / gelding / 2001 / Nurjev / Bamba\Dłużnik
   - / K.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
22LONDON 32 (120)KrzysztofLUDWICZAK453,69
   Old. / GER / stallion / 2002 / Landstreicher / De Luxe\ Aldato
   
    KJ Wechta Rosnówko
23NANU NANA III (92)KrzysztofOKŁA (J.1994)458,37
   Holszt. / GER / mare / 1998 / Calido I / Eleganz
   - / Andrzej Okła
    Kielecki KJ
24RENAISCITA (224)MagdalenaSZTURMOWICZ459,43
   - / GER / mare / 2001 / Quinar / Magic Lady
   - / Mirosław Szturmowicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
25BANGKOK (184)TomaszPATRON460,18
   Holszt. / GER / gelding / 2001 / Lancer III / Butterfly\ Fernando
   - / Ewa Sekuła
    TKJ Garbówek
26UILSKUIKEN (172)JacekPOLIKOWSKI460,22
   SP / NED / stallion / 2001 / Karandasj / Oase\Burggraaf
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
27CARPEDIEM (71)DawidCZARNECKI460,26
   Holszt. / GER / stallion / 2002 / Coriano / Divola\ Caletto I
   - / Paulina Wilska
    KJ Stado Starogard Gd.
28NABUCHO DU SEREIN (157)KatarzynaORDYS (J.1993)460,67
   xo / POL / stallion / 2001 / Ryon d' Anzex / Gaydge Palmaroux
   - / SO Łąck
    Śląska Akademia Jeździecka
29ZOWEJA (30)MarcinPAKUŁA460,82
   KWPN / NED / stallion / 2004 / Burggraaf / Lucia\ Libero H
   - / A. Opłatek
    Bez przynależności klubowej
30LADYKRACHER 8 (188)MichałTYSZKO461,51
   HANN / GER / stallion / 2002 / Landclassic / Beresina
   - / Anna Tyszko
    TKJ Garbówek
31LEO (265)JakubKRZYŻOSIAK461,72
   SP/Holst. / GER / stallion / 1998 / Lennon / Zakonda\Lacapo
   - / W. John, S. Krzyżosiak
    Bez przynależności klubowej
32LEGOLAS V (189)MichałTYSZKO461,80
   Old. / GER / gelding / 2001 / Lord Pezi / Freya
   - / Ewelina Tyszko
    TKJ Garbówek
33GAMBO (138)TomaszGAŁCZYŃSKI462,12
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / Oder / Gabi\Granit
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
34CASSINI KAMA (213)HubertLUDWICZAK462,43
   Holszt. / - / stallion / 2003 / Cassini I / Kaja IV
   - / Jan Kuśmierkowski
    KJ Sokół Damasławek
35HUZAR (27)MarekLEWICKI462,49
   SP / POL / gelding / 2001 / Qumball / Hestia\ Hajfong
   
    KJ Czahary Pogorzelica
36ZULUS (128)MaksymilianWECHTA (J.1993)463,26
   SP / POL / stallion / 1999 / Elvis / Zazula\ Sztorm
   
    KJ Wechta Rosnówko
37QUALIBER (11)BartoszGOSZCZYŃSKI465,16
   - / DEN / stallion / 2002
   
    KJ Sielanka Warka
38LOVER (114)PiotrKALINOWSKI465,86
   Old. / GER / gelding / 1999 / Levantos I / Farubina
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
39MR. T 4 (89)PiotrSZMYTKOWSKI465,94
   KWPN / NED / gelding / 2000 / Odermus R / O. Umonia 9\ Major De La Cours
   - / Witold Dzik
    Bez przynależności klubowej
40SCAYA (228)KrzysztofRETKA (J.1993)466,30
   Wurt. / - / mare / 2002 / Sir Oldenbu / Amina
   - / Bożena Retka
    Warszawski KJ
41ROXAVEL (104)AndrzejGŁOSKOWSKI468,56
   SP / POL / stallion / 2003 / Aravel Waro / Roxana Waro\ Robin II Z
   - / SO Bogusławice
    Bogusławicki KJ
42LAGERFELD (14)BartoszGOSZCZYŃSKI469,60
   Holszt. / NED / stallion / 2002 / Levisto / K-Josy\ Lasino
   
    KJ Sielanka Warka
43AVIATA 10 (314)GrzegorzKUBIAK851,17
   HANN / GER / mare / 2000 / Adlantus As / Goldtraum\ Gralsritter
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
44ZAVIRA (82)JacekZAGOR852,29
   KWPN / NED / mare / 2003 / Zacharias / Zandor Z
   - / Edmund Lazarewicz
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
45CASIUS PG (148)WojciechDAHLKE854,23
   SP / POL / stallion / 2002 / Calderon / Pousette Z
   - / Remigiusz Makowski
    BKS Kłos Budzyń
46ARIST 0006 (301)ŁukaszTROSZCZYŃSKI858,98
   Sachs. Reitpferd / GER / - / 1998 / Animo / Freya\ Donator 1382
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
47CHOOPER'S CREEK (164)ArkadiuszFIMMEL859,82
   Westf. / GER / gelding / 2003 / Cordobes II / Fantasie
   - / Katarzyna Mizgier
    KJ Agro-Handel Śrem
48VASCOUEL (214)HubertLUDWICZAK860,18
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    KJ Sokół Damasławek
49DARK PEARL (33)MarcinPAKUŁA860,81
   Reń. / GER / mare / 2004 / Dutch Capitol / Riverdance
   - / Andrzej Opłatek
    Bez przynależności klubowej
50NICOLIEN 2 (293)MartaPACHOLSKA861,22
   Z / BEL / mare / 2004 / Nelson Z / Nikolette
   
    WLKS Krakus Kraków
51OMEN Z (79)PaulinaMALINOWSKA865,01
   KWPN / BEL / gelding / 1999 / Omar / Magic Claire
   - / Marzena Domańska
    KJ Szumawa Bobrowiec
52Q-TWO (171)JacekPOLIKOWSKI865,44
   OLD. / GER / gelding / 2000 / Quattro B / Weissa\Falkner
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
53LITTLE KEMM (139)TomaszGAŁCZYŃSKI866,03
   Maklenb. / GER / gelding / 2001 / Lord Kemm / Dibursa\ Dietar
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
54HOKUS (285)GrzegorzPSIUK1254,77
   SP / POL / gelding / 2003 / Nurjev / Hiszpanka
   - / Błażej Gilla
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
55CHIN CHIN 25 (191)MichałTYSZKO1259,14
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Phin Phin / Liomf\ Goodtimes
   - / Anna Tyszko
    TKJ Garbówek
56SARATOW (38)MonikaJACKIEWICZ1262,86
   SP / POL / stallion / 2000 / Le Voltaire / Sangara
   - / R. Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
57ZARIA (204)MichałKAŹMIERCZAK1266,08
   SP / POL / mare / 1999 / Elvis / Zarina\ Roeland
   
    KJ Leśna Wola Głogów
58CANUCK Z (253)DawidKUBIAK1476,10
   Z / - / stallion / 2003 / Coriano Z / Rabatina Z\ Rabiat Z
   
    Bez przynależności klubowej
59WILOT M (149)WojciechDAHLKE1476,12
   KWPN / NED / gelding / 2003 / Quidam de Ravel / -
   
    BKS Kłos Budzyń
60WINEGRA (196)OlgaGRABOWSKA1660,37
   SP / POL / mare / 2001 / Roland / Wineta\ Skaleń
   - / Beata Grabowska
    KS AZS UW Warszawa
61CARDINIO KAMA (212)HubertLUDWICZAK1660,51
   Holszt. / GER / gelding / 2002 / Cardino / Kima\ Contender
   - / Jan Kuśmierkowski
    KJ Sokół Damasławek
62GRANIT (244)RenataWÓJCIK1667,10
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    KJ Młyńska Struga
63A QUITE (150)WojciechDAHLKE1667,11
   Węg. półkrew / HUN / gelding / 2004 / Quidams Rubin / Libelle\ Landor S
   
    BKS Kłos Budzyń
64BALOUFINO (6)PaulinaWIELGÓRSKA1684,78
   Old. / GER / stallion / 2004 / Baloubet Du Rouet / Drosselfee\ Drossan
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
65KORAL (160)SoniaGAJ (J.1993)1685,91
   SP / POL / stallion / 2000 / Nobody / Komedia
   - / Jan Gaj
    JKS Czanki Międzyrzecze
66VANDAMME (147)WojciechDAHLKE1774,25
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Guidam / Robelina
   - / Antoni Dahlke
    BKS Kłos Budzyń
67CZORT R (63)AdriannaKRZANOWSKA2065,13
   SP / POL / stallion / 2003 / Campari M / Centerfold
   - / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
68CROS (192)MarcinMATELSKI2085,20
   Holszt. / GER / stallion / 2004 / Chambertin / Zullia\ Cantus
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
69RADETZKY (88)PiotrSZMYTKOWSKI2861,22
   Trk. / POL / gelding / 2002 / Ignam / Rawka\ Sir Shostakovich
   - / Andrzej Grad
    Bez przynależności klubowej
 DIGITAL (166)BartoszSZEWCZYKElim.
   SP / POL / stallion / 2003 / Golden Boy / Dekalina\ Kirpan
   
    Bez Przynależności Klubowej
 LEXUS (158)AgnieszkaSZUBERT (J.1993)Elim.
   Westf. / GER / stallion / 2001 / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    LKJ Abaria Iwno
 UDOLA B (168)MarcinBĘTKOWSKIElim.
   KWPN / NED / mare / 2001 / Emilion / Odola\ Indoctro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 WAIKIKI (85)JacekZAGORElim.
   KWPN / NED / mare / 2003 / Lovis Corinth / Madonna\ Farmer
   - / Roelof Bril
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
 CASAR 155 (84)JacekZAGORElim.
   Holszt. / GER / stallion / 2006 / Carpaccio / Rocco
   - / Michał Szatkowski
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
 A NEW PRESIDENT (32)MarcinPAKUŁARez.
   Belgijska / BEL / gelding / 2004 / President / Wassafras de Rialfo
   - / Andrzej Opłatek
    Bez przynależności klubowej
 CASCH (217)DawidRAKOCZYRez.
   SP / POL / gelding / 2002 / Nurjev / Casablanca
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
76
Ukończyło koni
69
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2011/2012

Jaszkowo, 21-23 października 2011 r.
Wydruk: 24-10-2011 8:40:16 AM
8 - C
Data: 22-10-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - C -zwykły z rozgrywką - I Kwalif. HPP Open ,,C"- Tabela A; Art. 238.2.2
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1GAWROSZ (1)MagdaKAMIŃSKA064,47031,741300 PLN
   SP / POL / gelding / 2003 / Szron / Granula
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
2LAKIRA (187)MateuszTYSZKO062,02032,081000 PLN
   Old. / GER / mare / 2000 / Lord Pezi / Fronde de Valios
   - / Anna Tyszko
    TKJ Garbówek
3LEVINSON (315)MichałKUBIAK067,99032,61600 PLN
   Westf. / GER / gelding / 1999 / L Ami / A Bllerina\ Aldatus
   
    Bez przynależności klubowej
4LILLY (242)JoannaROSICKA065,21033,38400 PLN
   
   
    JKS Rafi
5BIANOLA (154)AleksandraFURGO062,57038,10200 PLN
   SP / POL / mare / 2003 / Marino / Bianka\ Marcus
   - / Artur Kiempa
    KJ Leśna Podkowa Damaszka
6CAROLINA Z (222)ŁucjaMAJKA063,43038,54200 PLN
   Z / - / mare / 2005 / Calvino Z / Ivory Coast\ Quick Star
   
    KJ Kuźnia Nowowiejska
7MADABA (280)JanKUREK062,30430,52100 PLN
   Młp. / POL / mare / 1997 / Dżamir / Malta\Manhpttan
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
8WALL STREET G (3)MagdaKAMIŃSKA067,52431,63100 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2003 / Indoctro / Havanna
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
9BIRKE K (281)JanKUREK061,35829,0340 PLN
   
   
    JUKS Abakus Kaczyna
10WERS (77)GabrielaBIEDKA (J.1993)061,63834,1840 PLN
   SP / POL / gelding / 2005 / Szron / Wenera\ Arcus
   SK Ochaby / Paweł Biedka
    Bez przynależności klubowej
11LACKY LUCK (186)MateuszTYSZKO066,07837,0440 PLN
   Old. / GER / gelding / 2002 / Landclassic / Liomf
   - / Anna Tyszko
    TKJ Garbówek
12KARIERA (110)ArturKUFEL457,68
   
   
    WKJ Lublin
13CON JUAN (59)PiotrKALISZUK458,97
   HANN / GER / gelding / 2001 / Contender / Donna Julia\ Don Juan
   
    ZKJ Przylep - OSSM Drzonków
14EMPERIO VAN'T ROOSAKKER (223)AleksandraKOZANECKA460,78
   BWP / BEL / gelding / 2004 / Nabab De Reve / Usha Vant Roosakker\ Chin Chin
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
15FULL PLEASURE (117)KatarzynaBAWŁOWICZ462,46
   HANN / GER / gelding / 2004 / Full House / Fritzi\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
16MALAGA (197)BartoszKRÓLIK (J.1994)463,05
   SP / POL / mare / 2003 / Czumak / Madera\Empik
   - / Bartosz Królik
    Bez przynależności klubowej
17DIGITAL (166)BartoszSZEWCZYK463,24
   SP / POL / stallion / 2003 / Golden Boy / Dekalina\ Kirpan
   
    Bez Przynależności Klubowej
18CARLOS (243)JoannaROSICKA464,52
   Westf. / GER / gelding / 2003 / Cordobes I / Discovery
   - / Izabela Zawadzka
    JKS Rafi
19NOBEL DU FOREST (316)MichałKUBIAK465,01
   SF / FRE / gelding / 2001 / Eliot du Forest / paola De Silla\ Garitchou
   
    Bez przynależności klubowej
20WAT NU (73)MirellaRUCZKA467,34
   Old. / GER / gelding / 1996 / Welt Hit / Gloriane\ Figaro
   - / Bernard Ruczka
    KJ Turbud Brzeg
21POKUSA (165)AleksandraAKSZAK-OKIŃCZYC855,49
   SP / POL / mare / 2004 / Makker / Pola
   - / A. Akszak-Okińczyc
    SKJ Poczernin
22GAMON (22)NataliaTRZUSKOWSKA856,67
   Młp. / POL / gelding / 2004 / Ester / Galina
   - / Marzena Koczanowska
    Świętokrzyski KJK w Brzezinkach
23MAGNUM (284)BłażejGILLA860,33
   SP / POL / gelding / 2002 / Graf Quidam / Migracja\ Arnold
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka
24CHERY CORDIAL (75)KatarzynaFALKIEWICZ863,27
   SP / POL / stallion / 2003 / Cordial / Chocolett
   - / Paweł Falkiewicz
    Pomorska Liga Jeździecka
25OLLINO (238)MieszkoDĄBROWSKI863,70
   KWPN / NED / gelding / 1996 / Karandasj / Hullino\Urtois Calipso
   - / BM Kobylin
    KJ BM Kobylin
26OLINTO DEL SAURO (153)AleksandraFURGO865,40
   SI / ITA / gelding / 2002 / Sirocco Rouge / Cindy del Sauro
   - / Aleksandra Furgo
    KJ Leśna Podkowa Damaszka
27CENTRIO S (130)MaksymilianMORAWSKI866,09
   HANN / GER / gelding / 1995 / Cheenook / Serenade
   - / Agnieszka Morawska
    Bez przynależności klubowej
28VIP (183)KarolinaSOĆKO868,09
   SP / POL / stallion / 2000 / Rambo / Verica\ Folio
   - / Karolina Soćko
    CWKS Legia Warszawa
29HALIK (260)MartaKWIATKOWSKA (J.1993)972,76
   SP / POL / gelding / 2004 / Opal / Henna\ Bolivar
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
30ALBIN (24)MałgorzataCISZEK-LEWICKA1182,97
   - / SWE / gelding / 1996 / Robin Z / Annie Beach\ Beach Boy
   - / M. Lewicki
    KJ Czahary Pogorzelica
31CALIPH L (132)DinaZAWADZKA1264,43
   SP / POL / gelding / 2000 / Corleone / Lascala\ Land Prinz
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
32ZIPPO LA VIE (118)KatarzynaBAWŁOWICZ1265,66
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Karandasj / Freixenett\ For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
33C-KARAT CARTE DOR (297)MarekMODELEWSKI1266,58
   SP / POL / gelding / 2001 / Nameless / Czelari\ Saphir
   
    ZKS Drzonków
34ZOLA (23)MałgorzataCISZEK-LEWICKA1268,90
   KWPN / NED / gelding / 2004 / Indoctro / Ratina\ Kroongraaf
   
    KJ Czahary Pogorzelica
35QUEBEC (174)PiotrLIPIŃSKI1685,14
   - / GER / gelding / 2004 / Quidam's Rubin / Cinderella
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
36UNDIAMO (72)MirellaRUCZKA2398,08
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Andiamo / Idylle\ Columbus
   
    KJ Turbud Brzeg
37LEPANTINO L (137)MartynaPTAK (J.1993)2484,39
   HOLST. / RFN / stallion / 1997 / Lord Lepanto / Elnia II\Alcatraz
   - / Zbigniew Dulewicz
    KKJ Sawanna Konin
 MILTON K (198)BartoszKRÓLIK (J.1994)Elim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Bez przynależności klubowej
 LAS VEGAS (143)DanielMIECHOWICZElim.
   HOLSZT. / GER / gelding / 2002 / Limbus / F-Charline\ Calando I
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
 GANDIS (151)MartaBIRKElim.
   Wlkp. / POL / stallion / 2003 / Maram / Gwadiana
   - / SO Starogard Gdański
    Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ
 ALIDA 70 (81)MichałPIĄTKOWSKIElim.
   Old. / GER / mare / 2002 / Aloube Z / Camilla
   - / Procima Sp.z o.o.
    SKJ Trawers Nadarzyn
 LANDRAT L (144)PaulinaZIELIŃSKAElim.
   HOLST. / GER / stallion / 2001 / Lordanos / Klische\Leonid
   - / Krzysztof Zieliński
    KJ Leśna Podkowa Damaszka
 TEO (239)MieszkoDĄBROWSKIElim.
   Wlkp. / POL / stallion / 2005 / Cassino / Tara
   - / Paweł Frąckowiak
    KJ BM Kobylin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/6
Liczba skoków (Jumps)
12/7
Dystans (m)
380/280
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
71/52
Startowało koni
43
Ukończyło koni
37
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2011/2012

Jaszkowo, 21-23 października 2011 r.
Wydruk: 24-10-2011 8:40:19 AM
II-BCC - L
Data: 22-10-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr II-BCC - L -zwykły z rozgrywką - GRAND PRIX BCC - Tabela A; Art. 238.2.2
(Competition No II-BCC)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1KASTOR (235)KonradSTEFAŃSKI057,39033,08
   SP / POL / gelding / 2001 / Peres / Kora
   - / Konrad Stefański
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.
2FABIA R (234)MariuszKĄKOL065,77035,95
   - / - / mare / 2002 / Renommee / Fantazja\ Fokus
   
    KJ ,,Olmet" Ostrów Wlkp.
3NEO (179)MarekKOPRAS057,50038,41
   SP / POL / stallion / 2000 / Luron / Naira
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
4URANE (233)MariuszKĄKOL060,40040,86
   KWPN / NED / - / 2001 / Murano / Marscha\ Harcos
   - / Mariusz Kąkol
    KJ ,,Olmet" Ostrów Wlkp.
5LATIGO BAY (133)EwaMAZUR060,58443,10
   HANN / GER / gelding / 1995 / Landfriese I / Contessa
   - / Paweł Okólski
    Kielecki KJ
6CONTENDER BOY (231)PiotrSTASIAK057,37445,01
   Holszt. / GER / stallion / 2004 / Contender / Paola T\ Narew
   
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.
7LADY WORLD CUP H (279)EwaDANIEL-KONIECZNA061,63837,72
   Westf. / GER / mare / 1999 / Lancer III / Karate\ Kallistos
   - / Ewa Konieczna-Daniel
    JKS Czanki
8ICANDINO (232)PiotrSTASIAK060,85846,66
   SP / POL / stallion / 2005 / Consul / Iltschi Me\ Cantus
   
    KJ "Olmet" Ostrów Wlkp.
9ALIEN (312)PawełCHUDZIAK053,80848,14
   SP / POL / gelding / 1998 / Nidar / Agora
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
10LANDINO (61)MałgorzataMRZYGŁÓD-BIEL058,27Elim.
   SP/HOLSZT / GER / stallion / 1990 / Landgraf / Palatina
   - / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
11HORMON (182)KrzysztofCHODORSKI058,50Elim.
   SP / POL / - / 2001 / Kenwood / Hadyna\ Hemar
   - / Krzysztof Chodorski
    KJ Hippica Polonia
12CANASTER (311)PawełCHUDZIAK458,54
   HANN / GER / gelding / 2006 / Quintto de B / Wale
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
13WIANKA (241)DariuszSKROCKI461,27
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Skaleń / Wiktoria
   - / Andrzej Rakowski
    LKS Cwał Poznań
14GRANIT (318)MarcinTOMCZEWSKI461,39
   
   
    Bogusławicki KJ
15RUPIA R (21)AgnieszkaKOŁOMAŃSKA462,96
   SP / POL / mare / 2001 / City Boy R / Romana
   - / Agnieszka Kołomańska
    Kielecki KJ
16JUNA (195)AnnaSNOCH864,40
   Młp. / POL / mare / 2002 / Ben / Janda
   - / Anna Snoch
    Kielecki KJ
17VEKTRA (178)MarekKOPRAS1258,42
   SP / POL / mare / 1998 / Markies V / Venesa\ Fanimo
   
    Kopras Sp. z o.o.
18DON DANDY (20)AgnieszkaKOŁOMAŃSKA1263,42
   SP / POL / gelding / 1996 / Nidar / Dorine
   - / Agnieszka Kołomańska
    Kielecki KJ
19DANCING QUEEN (76)AgataMOŚCICKA1480,49
   SP / POL / mare / 2004 / Sir Neel / Delta
   - / Agata Mościcka
    LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9/6
Liczba skoków (Jumps)
11/7
Dystans (m)
370/280
Tempo (m/min)
300/300
Norma czasu (Time allowed)
74/56
Startowało koni
19
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie 3* w skokach przez przeszkody I Kwalif.HPP2011/2012

Jaszkowo, 21-23 października 2011 r.
Wydruk: 24-10-2011 8:40:23 AM
9 - N
Data: 22-10-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - N -dwufazowy - Runda Otwarta - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1LITANOS-STAR (306)RomanBARTKOWIAK040,86024,71250 PLN
   HANN / GER / gelding / 2004 / Litas-Star / Andoga MDM\ Athletico
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2MIRANDA (116)MartynaBRYLL (J.1994)037,95025,81200 PLN
   SP / POL / mare / 2005 / Eskudo / Mari Grandia P\ Grando
   - / Krzysztof Bryll
    JUKS Bryllandia Witaszyce
3TAMI (152)KarolinaPĘCZYŃSKA039,32026,14150 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Landjonker S / Tamiza
   - / Karolina Pęczyńska
    JKS Karolina
4CALINKA (266)JakubKRZYŻOSIAK041,92026,24100 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / Oder / Czata\ Wallon
   - / Józef Marciniak
    Bez przynależności klubowej
5MILKA (169)SławomirPOLIKOWSKI043,67026,89100 PLN
   - / POL / mare / 2006 / Quirinus / Mila Mar
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
6WELFARE (219)KlaraKOSTRZEWA (J.1993)038,70027,4750 PLN
   - / NED / gelding / 2003 / Pacific / -
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
7GEJSZA (141)NataliaKUŹMA041,01028,5350 PLN
   SP / POL / mare / - / Elvis / -
   - / Natalia Kuźma
    OSK Michalscy Trzebnica
8JUBILAT (60)JuliaMAKSYMOWICZ042,53029,3650 PLN
   SP / POL / gelding / 2004 / Landino / Juta
   - / Anna Maksymowicz
    KJK Romico Żywiec
9LAS VEGAS (143)DanielMIECHOWICZ041,20030,2510 PLN
   HOLSZT. / GER / gelding / 2002 / Limbus / F-Charline\ Calando I
   - / Katarzyna Onyszkiewicz
    KJ Koncepta Szczecin
10ALIDA 70 (81)MichałPIĄTKOWSKI042,21030,7110 PLN
   Old. / GER / mare / 2002 / Aloube Z / Camilla
   - / Procima Sp.z o.o.
    SKJ Trawers Nadarzyn
11SALINA (226)JoannaMARCINIAK (JM.1997)042,38031,1610 PLN
   HOLSZT. / GER / mare / 2002 / Cassini I / Freya XIV\ Sacramento Son
   
    LKJ Ostroga Opole
12ARMANI (131)DinaZAWADZKA043,16031,1610 PLN
   SP / POL / stallion / 2005 / Robin / Roxynula
   - / Dina Zawadzka
    KJ Aromer Józefin
13ESCATO (52)EwaMAZUROWSKA042,36031,4410 PLN
   HANN / GER / stallion / 2004 / Escudo I / Dakota
   - / A. Michalak
    KJ Vertus Łódź
14PARADA (237)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK040,12032,46
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / Eskudo / Poezja\ Czaromir
   
    KJ Agro-Handel Śrem
15PASS AWAY (5)PaulinaWIELGÓRSKA043,97134,65
   OLD. / GER / mare / 2006 / Larino / Lutine Rouge\ Papillon Rouge
   - / Paulina Wiegórska
    KJ Vena Rogoźnik
16URANE (233)MariuszKĄKOL043,51432,51
   KWPN / NED / - / 2001 / Murano / Marscha\ Harcos
   - / Mariusz Kąkol
    KJ ,,Olmet" Ostrów Wlkp.
17WILIA (268)AgnieszkaGABORSKA (JM.1997)036,031158,22
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Oder / Weronika\Conor Pass
   - / Zenon Krzyżosiak
    Bez przynależności klubowej
18POKUSA (165)AleksandraAKSZAK-OKIŃCZYC035,28Rez.
   SP / POL / mare / 2004 / Makker / Pola
   - / A. Akszak-Okińczyc
    SKJ Poczernin
19CONTESSA (264)MarcinMATELSKI438,65
   HOLSZT. / GER / mare / 2005 / Contact Me / Guschy\ Lambadero
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
20MANSARDA (258)LisaCHRZANOWSKA438,71
   SP / POL / mare / 2000 / Myrwill / Magnezja
   
    Bez przyależności klubowej
21GEORGIA (66)DariaKLIMECKA439,09
   Deutsches Sportpferd / GER / mare / 2003 / Glenn Mentino / Cascade\Cascavelle
   - / Roman Klimecki
    KJ Agro-Handel Śrem
22CHAMBERLAIN R (2)MagdaKAMIŃSKA441,13
   OLD. / GER / stalion / 1994 / Cordial Medoc / Annabella\Aircraft
   - / Magda Kamińska
    KJ Zbrosławice
23HALIK (260)MartaKWIATKOWSKA (J.1993)441,18
   SP / POL / gelding / 2004 / Opal / Henna\ Bolivar
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
24LANDMANN 50 (270)IrenaMATYSIAK441,32
   Holszt. / GER / gelding / 2002 / Landjonker / Rose\ Ritual
   - / Artur Mańczak
    Bez przynależności klubowej
25FABIA R (234)MariuszKĄKOL441,95
   - / - / mare / 2002 / Renommee / Fantazja\ Fokus
   
    KJ ,,Olmet" Ostrów Wlkp.
26SKARBIEC (275)PiotrMORSZTYN441,96
   SP / POL / stallion / 2004 / Lando / Siejka\ Flirt
   
    KJ Osadkowski Sp. z o.o.
27FALCON (100)AndrzejGŁOSKOWSKI442,04