Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 17-18 maja 2008 r.
Wydruk: 19-05-2008 07:24:27
1 - 50 cm
Data: 17-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - 50 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BRUNTE (122)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)061,33
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2REWAST (83)JulitaDUSZA475,61
   
   
    KJ Kietlów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 17-18 maja 2008 r.
Wydruk: 19-05-2008 07:24:28
2 - 60 cm
Data: 17-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - 60 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1REWAST (83)OliwiaSYDOW065,79
   
   
    LKJ Abaria Iwno
2BRUNTE (122)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)456,66
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 17-18 maja 2008 r.
Wydruk: 19-05-2008 07:24:28
3 - 70 cm
Data: 17-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - 70 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZUBEK (124)JessicaKASZTELAN (JM.1993)056,86
   - / GER / gelding / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2MYLORD (84)JulitaDUSZA064,81
   
   
    KJ Kietlów
3BENSON (125)MałgorzataBAJDA (JM.1993)065,79
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4MICKEY MOUSE (123)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)451,46
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 17-18 maja 2008 r.
Wydruk: 19-05-2008 07:24:33
6 - LL
Data: 17-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - LL -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--18ALHAMBRA (126)MałgorzataBAJDA (JM.1993)042,07
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--18CZUBEK (124)JessicaKASZTELAN (JM.1993)044,90
   - / GER / gelding / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--18MYLORD (84)JulitaDUSZA045,01
   
   
    KJ Kietlów
1--18RODAN (12)JoannaKOMORNICZAK046,33
   SP / POL / gelding / 2001 / Niels / Roma\ Rodomo
   
    KJ Dominanta Kicin
1--18ZODOLIA (28)HubertPOLOWCZYK046,35
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--18LORETTO (88)AntoniCHŁAPOWSKI046,84
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--18CARMEL (75)ZuzannaARSKA (JM.1995)047,15
   Wlkp. / POL / gelding / 2001 / Bonsun / Cyranka\ Cervantes
   Adam Gawron / Anna Czarnecka
    Stow. Jeździeckie Baborówko
1--18CALVAROX (134)AndrzejJASZCZAK048,34
   - / SWE / gelding / 1996 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--18DALLAS (135)AndrzejJASZCZAK048,85
   - / POL / gelding / 1999 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--18RODAN (12)JoannaKOMORNICZAK049,33
   SP / POL / gelding / 2001 / Niels / Roma\ Rodomo
   
    KJ Dominanta Kicin
1--18JUSTA (66)MaciejPIASECKI049,83
   
   
    JKS Polonez Iwno
1--18CARMEL (75)ZuzannaARSKA (JM.1995)050,11
   Wlkp. / POL / gelding / 2001 / Bonsun / Cyranka\ Cervantes
   Adam Gawron / Anna Czarnecka
    Stow. Jeździeckie Baborówko
1--18ETER (42)ZuzannaTECŁAW050,28
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--18ROSALIE (137)RoxannaBOERSMA (JM.1994)050,76
   NRPS / - / mare / 2001 / Sergi Van Vreeburch / Mayflower\ Krimh
   
    KJ HBC Lasocice
1--18RYCERZ (58)DagmaraMOTEK050,83
   SP / POL / stallion / 1997 / Lombardo / Rurytania
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
1--18LORETTO (88)AntoniCHŁAPOWSKI051,05
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--18CASCO FORTUNA (13)SławomirKLÓSKA052,01
   
   
    KJ Lotus Poznań
1--18MON AMIE (130)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)053,31
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
19--21MICKEY MOUSE (123)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)440,58
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
19--21ARAMIS (44)PawełCHUDZIAK451,82
   SP / POL / stallion / 1997
   
    KS Idmar Krajkowo
19--21ARAMIS (44)PawełCHUDZIAK456,15
   SP / POL / stallion / 1997
   
    KS Idmar Krajkowo
22--24ZODOLIA (28)HubertPOLOWCZYK848,62
   
   
    KJ HBC Lasocice
22--24CASCO FORTUNA (13)SławomirKLÓSKA852,50
   
   
    KJ Lotus Poznań
22--24JUSTA (66)MaciejPIASECKI877,82
   
   
    JKS Polonez Iwno
 ALHAMBRA (126)MałgorzataBAJDA (JM.1993)Elim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65
Startowało koni
25
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 17-18 maja 2008 r.
Wydruk: 19-05-2008 07:24:36
7 - L
Data: 17-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - L -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--8CZARODZIEJ (59)JoannaPIWOŃSKA054,91
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
1--8CZARODZIEJ (59)MonikaPAWŁOWSKA058,11
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
1--8LIWIA (48)DawidWOJCIECHOWSKI058,19
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--8PERSJA (49)DawidWOJCIECHOWSKI060,00
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--8DAR (136)RobertRATAJCZAK060,46
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--8OBSESJA (56)SławomirKACZMAREK064,14
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
1--8ZENDER (27)ŁukaszWASILEWSKI064,97
   
   
    KJ HBC Lasocice
1--8HAMADA (4)MateuszKRZYŻOSIAK065,14
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
9G-LANDINI (5)MarcinBĘTKOWSKI166,60
   
   
    JKS Fer-Więckowice
10--13ETER (42)ZuzannaTECŁAW456,08
   
   
    KJ CH Jaszkowo
10--13DARTAN (43)GrzegorzJAROSZEWSKI457,56
   
   
    KJ CH Jaszkowo
10--13ZIPPO (29)HubertPOLOWCZYK461,56
   
   
    KJ HBC Lasocice
10--13ZENDER (27)ŁukaszWASILEWSKI465,36
   
   
    KJ HBC Lasocice
14--16GARD (76)MarekWOJNOWSKI566,16
   SP / POL / gelding / 1998 / Le Voltaire / Galeria\ Fanimo
   - / Marek Wojnowski
    Stow. Jeździeckie Baborówko
14--16G-LANDINI (5)MarcinBĘTKOWSKI567,36
   
   
    JKS Fer-Więckowice
14--16RYCERZ (58)DagmaraMOTEK569,59
   SP / POL / stallion / 1997 / Lombardo / Rurytania
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
17--18ZIPPO (29)HubertPOLOWCZYK858,23
   
   
    KJ HBC Lasocice
17--18ZANTOS HBC (26)ŁukaszWASILEWSKI859,40
   
   
    KJ HBC Lasocice
 BARAKUDA (62)AgnieszkaBOGUCKARez.
   
   
    KJ Hubertus Lusowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
66
Startowało koni
19
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 17-18 maja 2008 r.
Wydruk: 19-05-2008 07:24:40
8 - L
Data: 17-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1LIWIA (48)DawidWOJCIECHOWSKI048,81022,91
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
2ZANTOS HBC (26)ŁukaszWASILEWSKI053,22023,12
   
   
    KJ HBC Lasocice
3REWIR J (57)SławomirKACZMAREK051,42023,72
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
4PERSJA (49)DawidWOJCIECHOWSKI049,37024,24
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
5HS GRAFIT I (128)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)049,94024,84
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
6OBSESJA (56)SławomirKACZMAREK053,66024,84
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
7HUK (131)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)049,06024,96
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
8DAR (136)RobertRATAJCZAK050,72025,69
   
   
    KJ CH Jaszkowo
9BARAKUDA (62)AgnieszkaBOGUCKA050,75027,80
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
10HAMADA (4)MateuszKRZYŻOSIAK054,21030,39
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
11DARTAN (43)GrzegorzJAROSZEWSKI451,65
   
   
    KJ CH Jaszkowo
12ROSALIE (137)RoxannaBOERSMA (JM.1994)459,71
   NRPS / - / mare / 2001 / Sergi Van Vreeburch / Mayflower\ Krimh
   
    KJ HBC Lasocice
13PIOSENKA (132)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)666,60
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
14CHELLANO'S (31)HubertPOLOWCZYK977,15
   
   
    KJ HBC Lasocice
 GARD (76)MarekWOJNOWSKIElim.
   SP / POL / gelding / 1998 / Le Voltaire / Galeria\ Fanimo
   - / Marek Wojnowski
    Stow. Jeździeckie Baborówko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100/105
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
350/230
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
60/40
Startowało koni
15
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 17-18 maja 2008 r.
Wydruk: 19-05-2008 07:24:46
9 - P
Data: 17-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - P -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1KUŹNIK (1)MałgorzataMUCHA044,78030,25200 PLN
   Małopolska / POL / gelding / 2001 / First des Termes / Kuźnica\ Judex
   - / Ewa Stachowiak-Szajdak
    KJ Lotus Poznań
2REWIR J (57)SławomirKACZMAREK053,16032,54150 PLN
   
   
    KJ Jeziorki-Osieczna
3CASPA 55 (33)HubertPOLOWCZYK045,93033,28100 PLN
   
   
    KJ HBC Lasocice
4MADABA (119)JanKUREK048,78035,05
   Młp. / POL / mare / 1997 / Dżamir / Malta\Manhpttan
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
5TERCJA (80)AgataMIZGIER (JM.1992)047,78036,13
   Kuc / POL / mare / 1996 / Ardahan oo / Titania
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
6ABIGAIL (63)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)049,40038,78
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
7SHREK (18)SławomirKLÓSKA049,09039,12
   
   
    KJ Lotus Poznań
8LOTOS (86)AntoniCHŁAPOWSKI051,00442,40
   Holst. / GER / stallion / 1997 / Levantos II / Romina\ Romino
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9KOLIBER (85)AntoniCHŁAPOWSKI047,50651,17
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
10ORUNIA (3)MateuszKRZYŻOSIAK055,41755,80
   - / POL / mare / 2002 / Czad / Okaryna\ Herbatnik
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
11CHELLANO'S (31)HubertPOLOWCZYK044,72Elim.
   
   
    KJ HBC Lasocice
12ILMER (2)MałgorzataMUCHA444,19
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
13HS GRAFIT I (128)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)448,56
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
14RAVEN (15)SławomirKLÓSKA451,00
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Placido / Reonetty\ Belmondo
   
    KJ Lotus Poznań
15PALMERA (32)HubertPOLOWCZYK451,25
   
   
    KJ HBC Lasocice
16PACO (120)JanKUREK452,81
   SP / - / stallion / 1999 / Widar / Panama
   
    JUKS Abakus Kaczyna
17CINDER BAYNET (81)AgataMIZGIER (JM.1992)667,47
   DRP / GER / mare / 1996 / Casper / Nimbra's Baynet
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
18DON ROBIN F (52)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)848,91
   SP / POL / stallion / 2002 / Robin II Z / Dziewiątka\ Rumb
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
19HUK (131)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)1169,06
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
20PIOSENKA (132)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)1379,03
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/115
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
350/270
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
60/47
Startowało koni
20
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 17-18 maja 2008 r.
Wydruk: 19-05-2008 07:24:49
10 - N
Data: 17-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PACO (120)JanKUREK059,69300 PLN
   SP / - / stallion / 1999 / Widar / Panama
   
    JUKS Abakus Kaczyna
2MADABA (119)JanKUREK065,45200 PLN
   Młp. / POL / mare / 1997 / Dżamir / Malta\Manhpttan
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
3ABIGAIL (63)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)068,43100 PLN
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
4MALAJKA (54)NataliaWŁODARCZAK172,05
   Wlkp. / - / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5KORYS LAKMUS (116)MonikaDULCZEWSKA175,70
   SP / POL / stallion / 1998 / Laufer / Akacja\Akrobat
   - / Wojciech Dulczewski
    KJ Zbrosławice
6RAVEN (15)SławomirKLÓSKA276,14
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Placido / Reonetty\ Belmondo
   
    KJ Lotus Poznań
7FAWORYT (55)NataliaWŁODARCZAK381,97
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8CASPA 55 (33)HubertPOLOWCZYK471,57
   
   
    KJ HBC Lasocice
9LEPIKO (115)MonikaDULCZEWSKA486,33
   
   
    KJ Zbrosławice
10DAGESTAN (50)DawidWOJCIECHOWSKI864,57
   - / POL / stallion / 2000 / Mywill / Daglezja\ Wieland
   - / Dawid Wojciechowski
    KJ Agro-Handel Śrem
11TERCJA (80)AgataMIZGIER (JM.1992)887,83
   Kuc / POL / mare / 1996 / Ardahan oo / Titania
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
12SHREK (18)SławomirKLÓSKA1076,17
   
   
    KJ Lotus Poznań
13PALMERA (32)HubertPOLOWCZYK1095,36
   
   
    KJ HBC Lasocice
14ORUNIA (3)MateuszKRZYŻOSIAK1182,35
   - / POL / mare / 2002 / Czad / Okaryna\ Herbatnik
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
15KUŹNIK (1)MałgorzataMUCHA1389,29
   Małopolska / POL / gelding / 2001 / First des Termes / Kuźnica\ Judex
   - / Ewa Stachowiak-Szajdak
    KJ Lotus Poznań
16DON ROBIN F (52)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)1983,01
   SP / POL / stallion / 2002 / Robin II Z / Dziewiątka\ Rumb
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
 ILMER (2)MałgorzataMUCHAElim.
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
 CAMPUS 4 (19)DariaKLIMECKA (J.1991)Elim.
   Hol. / - / gelding / 1991 / Caretino / Banita\Corleone
   - / Andrzej Kramer
    KJ Agro-Handel Śrem
 CINDER BAYNET (81)AgataMIZGIER (JM.1992)Elim.
   DRP / GER / mare / 1996 / Casper / Nimbra's Baynet
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
19
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 17-18 maja 2008 r.
Wydruk: 19-05-2008 07:24:51
11 - C
Data: 17-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - C -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CARAVELLA (87)AntoniCHŁAPOWSKI466,07400 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
2KORYS LAKMUS (116)MonikaDULCZEWSKA572,43250 PLN
   SP / POL / stallion / 1998 / Laufer / Akacja\Akrobat
   - / Wojciech Dulczewski
    KJ Zbrosławice
3MALAJKA (54)NataliaWŁODARCZAK676,39150 PLN
   Wlkp. / - / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
4FAWORYT (55)NataliaWŁODARCZAK677,35
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5DAGESTAN (50)DawidWOJCIECHOWSKI868,89
   - / POL / stallion / 2000 / Mywill / Daglezja\ Wieland
   - / Dawid Wojciechowski
    KJ Agro-Handel Śrem
 LEVIS F (53)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)Elim.
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
 WALANTAINES (51)MateuszWOJCIECHOWSKIElim.
   SP / POL / stallion / 2002 / Wanta / Lambada
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
7
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 17-18 maja 2008 r.
Wydruk: 19-05-2008 07:24:51
12 - 50 cm
Data: 18-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - 50 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BRUNTE (122)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)065,46
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2REWAST (83)OliwiaSYDOW483,74
   
   
    LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
90
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 17-18 maja 2008 r.
Wydruk: 19-05-2008 07:24:52
13 - 60 cm
Data: 18-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - 60 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MYLORD (84)JulitaDUSZA060,13
   
   
    KJ Kietlów
2REWAST (83)OliwiaSYDOW084,73
   
   
    LKJ Abaria Iwno
 BRUNTE (122)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)Elim.
   - / SWE / gelding / 1992 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
90
Startowało koni
3
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 17-18 maja 2008 r.
Wydruk: 19-05-2008 07:24:53
14 - 70 cm
Data: 18-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - 70 cm -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MICKEY MOUSE (123)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)054,79
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2CZUBEK (124)JessicaKASZTELAN (JM.1993)064,64
   - / GER / gelding / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3MYLORD (84)JulitaDUSZA065,68
   
   
    KJ Kietlów
4BENSON (125)MałgorzataBAJDA (JM.1993)066,14
   kuc / SWE / gelding / 1994 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
90
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 17-18 maja 2008 r.
Wydruk: 19-05-2008 07:24:56
17 - LL
Data: 18-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - LL -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 17)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--13ILCO F (82)RyszardKOWALSKI049,23
   kuc / POL / stallion / 2002 / Ilco / Ewiwa
   - / Ryszard Kowalski
    JUKS Mieczewo Borkowice
1--13MICKEY MOUSE (123)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)050,36
   kuc walijski / POL / stallion / 2000 / Santara Danny's Boy / Winvine Minnie Mouse
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--13ALHAMBRA (126)MałgorzataBAJDA (JM.1993)051,20
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--13IBARRA (47)NataliaGOLEC051,46
   
   
    Niezrzeszona
1--13ILCO F (82)RyszardKOWALSKI052,15
   kuc / POL / stallion / 2002 / Ilco / Ewiwa
   - / Ryszard Kowalski
    JUKS Mieczewo Borkowice
1--13DALLAS (135)AndrzejJASZCZAK052,80
   - / POL / gelding / 1999 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--13DALIA (143)NataliaMICHALAK055,87
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--13SIR SHEDOU K (121)JanKUREK056,50
   
   
    JUKS Abakus Kaczyna
1--13IRMA (110)TomaszMIELCAREK056,80
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--13CASCO FORTUNA (13)SławomirKLÓSKA057,06
   
   
    KJ Lotus Poznań
1--13MON AMIE (130)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)058,25
   kuc / POL / mare / 1997 / nn / nn
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
1--13ISTAR (141)RobertSYDOW059,50
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--13KORSYKA (46)KarolinaGOLEC061,81
   
   
    Niezrzeszona
14--16BRANDA (112)DominikTUTAJ457,78
   
   
    KJ CH Jaszkowo
14--16ISTAR (141)RobertSYDOW458,26
   
   
    LKJ Abaria Iwno
14--16CZUBEK (124)JessicaKASZTELAN (JM.1993)463,31
   - / GER / gelding / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
17ORYS (109)TomaszMIELCAREK860,67
   
   
    KJ CH Jaszkowo
18ORYS (109)TomaszMIELCAREK1071,41
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 KASSTELLA (6)RyszardKOWALSKIElim.
   SP / POL / mare / 2001 / Lotos / Kopenhaga\ Sofix
   - / Ryszard Kowalski
    JUKS Mieczewo Borkowice
 KASSTELLA (6)RyszardKOWALSKIElim.
   SP / POL / mare / 2001 / Lotos / Kopenhaga\ Sofix
   - / Ryszard Kowalski
    JUKS Mieczewo Borkowice
 IRMA (110)TomaszMIELCAREKElim.
   
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
21
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 17-18 maja 2008 r.
Wydruk: 19-05-2008 07:25:01
18 - L
Data: 18-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 18 - L -dokładności bez rozgrywki - Table A; Art. 238.1.1
(Competition No 18)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--5NEGRO (79)AgataSZYMONIAK (J.1991)060,16
   HANN / GER / gelding / 2004 / Now or Never / Grace\ Graf Grannus
   - / Marta Roszkiewicz
    LKS Sokół SJ Kunowo
1--5LORETTO (88)AntoniCHŁAPOWSKI060,19
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--5ZELENA (117)MonikaDULCZEWSKA064,27
   
   
    KJ Zbrosławice
1--5HAMADA (4)MateuszKRZYŻOSIAK064,64
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
1--5CHILI CHOCOLATE (138)MonikaDULCZEWSKA065,27
   
   
    KJ Zbrosławice
6RATMAN (111)DominikTUTAJ273,01
   
   
    KJ CH Jaszkowo
7--11IBARRA (47)NataliaGOLEC454,61
   
   
    Niezrzeszona
7--11BORA (21)JacekGAŁCZYŃSKI463,53
   
   
    Racocki KJ Racot
7--11SIR SHEDOU K (121)JanKUREK463,65
   
   
    JUKS Abakus Kaczyna
7--11ZELENA (117)MonikaDULCZEWSKA465,49
   
   
    KJ Zbrosławice
7--11MILENKA (73)MariaTROJNARA466,95
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / nn / nn
   - / Anna Trojnara
    UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
12--13KORSYKA (46)KarolinaGOLEC567,08
   
   
    Niezrzeszona
12--13BORA (21)JacekGAŁCZYŃSKI570,70
   
   
    Racocki KJ Racot
14REMBRAND (96)ŁukaszTROSZCZYŃSKI778,32
   
   
    KJ CH Jaszkowo
15--16SALADYN (14)SławomirKLÓSKA864,12
   
   
    KJ Lotus Poznań
15--16SALADYN (14)SławomirKLÓSKA864,38
   
   
    KJ Lotus Poznań
17--18BRANDA (112)DominikTUTAJ969,20
   
   
    KJ CH Jaszkowo
17--18HEJNAŁ (71)GrzegorzKUBIK985,26
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Abak / Hejna
   - / Grzegorz Kubik
    UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
19--20BRULION (64)KrystianSTARKOWSKI1087,03
   
   
    LKS Błyskawica
19--20KORSYKA (46)KarolinaGOLEC1088,54
   
   
    Niezrzeszona
21IBARRA (47)NataliaGOLEC1257,14
   
   
    Niezrzeszona
22BARAKUDA (62)AgnieszkaBOGUCKA1386,23
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
23CHILI CHOCOLATE (138)MonikaDULCZEWSKA1682,12
   
   
    KJ Zbrosławice
24DEKALOG (74)AngelaGIEZEK1783,15
   
   
    UPKJ Gozdawa Kuśniczysko
 LIZBONA (72)ŻanetaWALORCZYKElim.
   Małopolska / POL / mare / 1994 / Lirnik / Despina
   - / Wioletta Dzikowska
    UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
 WEKTOR (8)MarcinWESOŁYElim.
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
26
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 17-18 maja 2008 r.
Wydruk: 19-05-2008 07:25:08
19 - L
Data: 18-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 19 - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 19)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1MARKIZA (99)RomanBARTKOWIAK056,21030,89
   Wlkp. / POL / mare / 2001 / Cassino / Mila\ Mandaryn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2NEGRO (79)AgataSZYMONIAK (J.1991)053,47034,31
   HANN / GER / gelding / 2004 / Now or Never / Grace\ Graf Grannus
   - / Marta Roszkiewicz
    LKS Sokół SJ Kunowo
3KOLIBER (85)AntoniCHŁAPOWSKI054,96034,85
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4HAMADA (4)MateuszKRZYŻOSIAK059,15038,07
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
5DEKALOG (74)AngelaGIEZEK059,31038,82
   
   
    UPKJ Gozdawa Kuśniczysko
6JAŁOWCÓWKA (103)TomaszMIELCAREK058,22438,01
   
   
    KJ CH Jaszkowo
7ARKA (100)RomanBARTKOWIAK054,66829,36
   Małopolska / POL / mare / 2002 / Agat / Abrazja\ Agar
   
    KJ CH Jaszkowo
8JEGOR (105)TomaszMIELCAREK055,87829,84
   
   
    KJ CH Jaszkowo
9BRULION (64)KrystianSTARKOWSKI053,72949,41
   
   
    LKS Błyskawica
10MILENKA (73)MariaTROJNARA050,63Elim.
   Wlkp. / POL / mare / 1999 / nn / nn
   - / Anna Trojnara
    UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
11HEJNAŁ (71)GrzegorzKUBIK058,04Rez.
   Wlkp. / POL / gelding / 1996 / Abak / Hejna
   - / Grzegorz Kubik
    UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
12CALVAROX (134)AndrzejJASZCZAK449,94
   - / SWE / gelding / 1996 / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
13NASTURCJA (104)TomaszMIELCAREK451,41
   
   
    KJ CH Jaszkowo
14HS GRAFIT I (128)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)451,82
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
15GAROS (7)BartoszMARCINIAK453,47
   SP / POL / gelding / 1999 / Campos / Gatve
   - / Bogusław Marciniak
    KJ Atrium Swarzędz
16BARAKUDA (62)AgnieszkaBOGUCKA453,78
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
17HUK (131)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)455,34
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
18LOTOS (86)AntoniCHŁAPOWSKI458,06
   Holst. / GER / stallion / 1997 / Levantos II / Romina\ Romino
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
19FLY HAWAI (78)HannaROSZKIEWICZ458,10
   HANN / GER / mare / 2002 / Fly High / Amara\ Airport
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
20ATAMAN (139)PrzemysławOLEJNIK459,16
   
   
    KS Idmar Krajkowo
21ALHAMBRA (126)MałgorzataBAJDA (JM.1993)1259,94
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 WEKTOR (8)MarcinWESOŁYElim.
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
 LIZBONA (72)ŻanetaWALORCZYKElim.
   Małopolska / POL / mare / 1994 / Lirnik / Despina
   - / Wioletta Dzikowska
    UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
 PIOSENKA (132)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)Elim.
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 RATMAN (111)DominikTUTAJRez.
   
   
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
360/280
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
62/48
Startowało koni
25
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 17-18 maja 2008 r.
Wydruk: 19-05-2008 07:25:14
20 - P
Data: 18-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 20 - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 20)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KUŹNIK (1)MałgorzataMUCHA049,63200 PLN
   Małopolska / POL / gelding / 2001 / First des Termes / Kuźnica\ Judex
   - / Ewa Stachowiak-Szajdak
    KJ Lotus Poznań
2BAJERA (101)RomanBARTKOWIAK051,00150 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3RAVEN (15)SławomirKLÓSKA055,91100 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Placido / Reonetty\ Belmondo
   
    KJ Lotus Poznań
4LUKSOR (91)ŁukaszTROSZCZYŃSKI056,50
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5DUX (97)RomanBARTKOWIAK057,55
   
   
    KJ CH Jaszkowo
6ABIGAIL (63)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)058,21
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
7RUBIKA (10)AdamWESOŁY058,39
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
8KOLIBER (85)AntoniCHŁAPOWSKI059,11
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9GAROS (7)BartoszMARCINIAK060,04
   SP / POL / gelding / 1999 / Campos / Gatve
   - / Bogusław Marciniak
    KJ Atrium Swarzędz
10FLY HAWAI (78)HannaROSZKIEWICZ071,62
   HANN / GER / mare / 2002 / Fly High / Amara\ Airport
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
11MODELKA (90)ŁukaszTROSZCZYŃSKI172,19
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
12CALAMBRIA (118)JanKUREK456,65
   SP / POL / mare / 1998 / Ober / Kriszuna\Kokoschka
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
13MARATON (92)ŁukaszTROSZCZYŃSKI465,20
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
14MAXIMA (89)ŁukaszTROSZCZYŃSKI465,56
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
15GROG (24)ŁukaszSMOCZYK469,18
   SP / POL / stallion / 2001 / Courage / Georgia
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
16ROMA (140)PrzemysławOLEJNIK470,81
   
   
    KS Idmar Krajkowo
17DON ROBIN F (52)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)471,72
   SP / POL / stallion / 2002 / Robin II Z / Dziewiątka\ Rumb
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
18GARDENIA (22)PrzemysławSICZYŃSKI574,30
   Wlkp. / POL / mare / 1993 / Mangan / Gruzja\Hataman
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
19ORUNIA (3)MateuszKRZYŻOSIAK677,40
   - / POL / mare / 2002 / Czad / Okaryna\ Herbatnik
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
20RUFINO MAGIC (98)RomanBARTKOWIAK780,39
   KWPN / NED / gelding / 1998 / Jupilot / Usina\ Rigoletto
   - / CH Jaszkowo Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
21MALKONTENT (9)AdamWESOŁY852,83
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
22ILMER (2)MałgorzataMUCHA858,22
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
23HUK (131)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)861,26
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
24CAMPUS 4 (19)DariaKLIMECKA (J.1991)974,73
   Hol. / - / gelding / 1991 / Caretino / Banita\Corleone
   - / Andrzej Kramer
    KJ Agro-Handel Śrem
25LUDO (16)SławomirKLÓSKA975,34
   - / POL / gelding / 2001
   
    KJ Lotus Poznań
26HS GRAFIT I (128)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)1180,16
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
27ATAMAN (139)PrzemysławOLEJNIK1266,85
   
   
    KS Idmar Krajkowo
28LOTOS (86)AntoniCHŁAPOWSKI1269,57
   Holst. / GER / stallion / 1997 / Levantos II / Romina\ Romino
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
29PRINCESS (17)SławomirKLÓSKA1374,67
   - / POL / mare / 2001
   
    KJ Lotus Poznań
30MARCO (107)TomaszMIELCAREK1476,34
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
31RAMBO (106)TomaszMIELCAREK2172,06
   
   
    KJ CH Jaszkowo
 PIOSENKA (132)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)Elim.
   Kuc / POL / mare / 2000 / Toledo / Palisada/Bastion
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 JAKUCJA (108)TomaszMIELCAREKElim.
   SP / POL / mare / 2001 / Maramano / Jamajka\ Mordechai
   Jan Gołąbek / Ryszard Zaręba
    KJ CH Jaszkowo
 KONGO (77)HannaROSZKIEWICZElim.
   xx / POL / gelding / 1998 / Special Power / Konwencja\ Orlov
   - / R. Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
 SUMMER (65)KrystianSTARKOWSKIElim.
   
   
    LKS Błyskawica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
35
Ukończyło koni
31
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 17-18 maja 2008 r.
Wydruk: 19-05-2008 07:25:20
21 - N
Data: 18-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 21 - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 21)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BAJERA (101)RomanBARTKOWIAK056,35300 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Binda
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2RAVEN (15)SławomirKLÓSKA059,36200 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Placido / Reonetty\ Belmondo
   
    KJ Lotus Poznań
3ABIGAIL (63)ZofiaDZIEWOLSKA (J.1990)061,32100 PLN
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
4DONNA ROBINIA (94)ŁukaszTROSZCZYŃSKI063,18
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
5PACO (120)JanKUREK063,27
   SP / - / stallion / 1999 / Widar / Panama
   
    JUKS Abakus Kaczyna
6IKAR (70)MaciejGŁUSZEK171,48
   SP / POL / gelding / 1999 / Genius / Ipomea
   - / Zbigniew Głuszek
    UKJ ,,Leśny Dwór'' Pakówka
7GROG (24)ŁukaszSMOCZYK273,87
   SP / POL / stallion / 2001 / Courage / Georgia
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
8CALAMBRIA (118)JanKUREK459,65
   SP / POL / mare / 1998 / Ober / Kriszuna\Kokoschka
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
9MADABA (119)JanKUREK462,58
   Młp. / POL / mare / 1997 / Dżamir / Malta\Manhpttan
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
10KANTARA (93)ŁukaszTROSZCZYŃSKI462,70
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
11PRINCESS (17)SławomirKLÓSKA465,82
   - / POL / mare / 2001
   
    KJ Lotus Poznań
12LEVIS F (53)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)467,05
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
13KUŹNIK (1)MałgorzataMUCHA467,07
   Małopolska / POL / gelding / 2001 / First des Termes / Kuźnica\ Judex
   - / Ewa Stachowiak-Szajdak
    KJ Lotus Poznań
14TIGRA (25)ŁukaszSMOCZYK572,41
   SP / POL / mare / 1998 / Caletto's Son / Toga\Lansjer
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
15EMILLY (69)MaciejGŁUSZEK673,79
   HANN. / - / mare / 1995 / Espri / Wienerin
   - / Zbigniew Głuszek
    UKJ ,,Leśny Dwór'' Pakówka
16CARAVELLA (87)AntoniCHŁAPOWSKI674,70
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
17CERKIEW (95)ŁukaszTROSZCZYŃSKI779,95
   SP / POL / mare / 2000 / Empiryk / Cykada\ Komandor
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
18CRUKS DAIR (102)RomanBARTKOWIAK863,10
   Belgisches WB / BEL / gelding / 1994 / Calvados / Jennya\Fend L'Air
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
19DAGESTAN (50)DawidWOJCIECHOWSKI969,40
   - / POL / stallion / 2000 / Mywill / Daglezja\ Wieland
   - / Dawid Wojciechowski
    KJ Agro-Handel Śrem
20LUDO (16)SławomirKLÓSKA970,32
   - / POL / gelding / 2001
   
    KJ Lotus Poznań
21ROMA (140)PrzemysławOLEJNIK1476,72
   
   
    KS Idmar Krajkowo
22ORUNIA (3)MateuszKRZYŻOSIAK1876,47
   - / POL / mare / 2002 / Czad / Okaryna\ Herbatnik
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
 WALANTAINES (51)MateuszWOJCIECHOWSKIDyskw.
   SP / POL / stallion / 2002 / Wanta / Lambada
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
 ILMER (2)MałgorzataMUCHAElim.
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
 JAKUCJA (108)TomaszMIELCAREKElim.
   SP / POL / mare / 2001 / Maramano / Jamajka\ Mordechai
   Jan Gołąbek / Ryszard Zaręba
    KJ CH Jaszkowo
 CAMPUS 4 (19)DariaKLIMECKA (J.1991)Elim.
   Hol. / - / gelding / 1991 / Caretino / Banita\Corleone
   - / Andrzej Kramer
    KJ Agro-Handel Śrem
 KONGO (77)HannaROSZKIEWICZElim.
   xx / POL / gelding / 1998 / Special Power / Konwencja\ Orlov
   - / R. Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
 DON ROBIN F (52)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)Elim.
   SP / POL / stallion / 2002 / Robin II Z / Dziewiątka\ Rumb
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
 GARDENIA (22)ŁukaszSMOCZYKElim.
   Wlkp. / POL / mare / 1993 / Mangan / Gruzja\Hataman
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
 MARATON (92)ŁukaszTROSZCZYŃSKIElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
30
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 17-18 maja 2008 r.
Wydruk: 19-05-2008 07:25:21
22 - C
Data: 18-05-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 22 - C -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 22)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MADABA (119)JanKUREK064,62400 PLN
   Młp. / POL / mare / 1997 / Dżamir / Malta\Manhpttan
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
2PACO (120)JanKUREK065,61250 PLN
   SP / - / stallion / 1999 / Widar / Panama
   
    JUKS Abakus Kaczyna
3LEVIS F (53)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)066,82150 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
4DONNA ROBINIA (94)ŁukaszTROSZCZYŃSKI866,10
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
5DAGESTAN (50)DawidWOJCIECHOWSKI969,06
   - / POL / stallion / 2000 / Mywill / Daglezja\ Wieland
   - / Dawid Wojciechowski
    KJ Agro-Handel Śrem
6CARAVELLA (87)AntoniCHŁAPOWSKI970,83
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
7TIGRA (25)ŁukaszSMOCZYK972,51
   SP / POL / mare / 1998 / Caletto's Son / Toga\Lansjer
   - / SK Racot
    Racocki KJ Racot
8KANTARA (93)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1770,92
   - / BEL / mare / 1994 / Siprano / Ancy\Cidre Bouche
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl