Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 24-26 kwietnia 2009 r.
Wydruk: 26-04-2009 17:57:18
R1 - L
Data: 24-04-2009
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R1 - L -dokładności bez rozgrywki - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--34NIOBE (178)AndrzejKUŚWIK053,10
   
   
    KJ Wolica Kalisz
1--34JENISEJ (232)JanSZYMCZAK (JM.1994)053,13
   kuc / POL / gelding / 2000 / Puchacz / Jeremcza\ Neapolitano VIII
   - / Dariusz Szymczak
    WTK Hermanów
1--34DEL COR (158)AnnaKUŚ054,44
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1--34CARLOS (155)JoannaCHRUŚCIEWICZ054,81
   Westf. / - / gelding / 2003 / Cordobes I / Discovery
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1--34WEDNESDAY (36)MonikaKOCIĘCKA055,00
   SP / POL / mare / 2001 / Rytm / Wafama\Fanimo
   - / Jarosław Kocięcki
    KJ Rancho Poznań
1--34JENISEJ (232)JanSZYMCZAK (JM.1994)055,15
   kuc / POL / gelding / 2000 / Puchacz / Jeremcza\ Neapolitano VIII
   - / Dariusz Szymczak
    WTK Hermanów
1--34LUBAŃ (69)AnetaKUŚMIERKOWSKA056,65
   Wlkp. / POL / gelding / 1991 / Makart / Lutecja\Czarlin
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
1--34TASSJA 5 (199)KatarzynaKOMORSKA056,78
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1--34SCARLET (148)EsteraSZELĄG057,00
   HOLSZT. / GER / mare / 2002 / Coronado / Meike III\ Julio Mariner
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
1--34BAKALAR (154)MarcinGROBELNY057,25
   
   
    WTK Hermanów
1--34ARTEDEUSZ (153)BartoszGAUZA (JM.1996)057,66
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Dłużnik / Artedora\Posejdon
   - / Bartosz Gauza
    WTK Hermanów
1--34GRACJA (204)MaciejCHARLIŃSKI058,13
   - / POL / mare / -
   - / Marek Charliński
    LKS Cwał Poznań
1--34OLIMP KG (203)RobertSYDOW058,63
   SP / POl / gelding / 2003 / Lumpi / Oklahoma
   - / Grzegorz Komin
    LKJ Abaria Iwno
1--34NESTOR (138)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)059,00
   - / POL / gelding / 2002 / Navaro / Nutka\ Nandy Man
   - / Katarzyna Poetschke
    LKS Cwał Poznań
1--34URIEL (42)KatarzynaPOETSCHKE059,06
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W\ Coriano
   
    KJ Korona Wałcz
1--34BARAKUDA (202)RobertSYDOW059,29
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--34RAFA (163)MateuszKRZYŻOSIAK059,47
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
1--34RAPIDO BOY (17)MałgorzataMUCHA059,59
   SP / POL / stallion / 2002 / Consor / Rami-Loxley
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
1--34OLIMP KG (203)RobertSYDOW059,94
   SP / POl / gelding / 2003 / Lumpi / Oklahoma
   - / Grzegorz Komin
    LKJ Abaria Iwno
1--34AMANTE MIO (35)MonikaKOCIĘCKA060,09
   
   
    KJ Rancho Poznań
1--34WULKAN (234)MateuszWOJCIECHOWSKI060,13
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--34ILONUS (12)WaldemarROGOWSKI060,18
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
1--34CARJONKER (119)MarcinBĘTKOWSKI060,41
   SP / POL / stallion / 2005 / Landjonkeer S / Carmen
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
1--34BARAKUDA (202)RobertSYDOW061,34
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--34CARJONKER (119)MarcinBĘTKOWSKI061,53
   SP / POL / stallion / 2005 / Landjonkeer S / Carmen
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
1--34URIEL (42)KatarzynaPOETSCHKE061,57
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W\ Coriano
   
    KJ Korona Wałcz
1--34ARMANII (60)MichałNOWACKI (J.1991)062,06
   OLD / GER / - / 2004 / Abke / Gragentina\ Argentinus
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
1--34KRAK (91)SławomirHARTMAN062,09
   SP / POL / stallion / 2004 / Romualdo / Kastella
   - / S. Hartman
    KJ Lotar Biskupiec
1--34EXMOOR (13)WaldemarROGOWSKI062,62
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
1--34OPTIMUS (139)MarcinBĘTKOWSKI063,19
   
   
    JKS Fer-Więckowice
1--34ARMANII (60)MichałNOWACKI (J.1991)063,91
   OLD / GER / - / 2004 / Abke / Gragentina\ Argentinus
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
1--34CHESTER (39)MarekODZIMEK064,00
   
   
    KJ Lotus Poznań
1--34MARINERA (231)KrzysztofPOŁCZYŃSKI064,90
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
35--43HAWANA (26)MichałAIBIN164,56
   SP / POL / mare / 2004 / Qumball / Heroina
   - / Michał Aibin
    KJ Absolut Wilczyce
35--43CZCIONKA (156)JoannaCHRUŚCIEWICZ164,72
   SP / POL / mare / - / Carewicz / Czumka
   - / Anna Kuś
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
35--43RAPIDO BOY (17)MałgorzataMUCHA165,62
   SP / POL / stallion / 2002 / Consor / Rami-Loxley
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
35--43KRAK (91)SławomirHARTMAN166,12
   SP / POL / stallion / 2004 / Romualdo / Kastella
   - / S. Hartman
    KJ Lotar Biskupiec
35--43ZELINDUS H (54)KrzysztofPOŁCZYŃSKI166,13
   KWPN / NED / gelding / 2004
   - / M. Odzimek
    GLKS Sokół Damasławek
35--43FELINI (28)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)166,69
   SP / POL / stallion / 2002 / Luron / Fanta
   - / SO Sieraków Wlkp. Sp. z o.o.
    LKJ Abaria Iwno
35--43WALEZO-STAR (228)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)166,75
   HANN / GER / stallion / 2004 / Weltano / Gwendeline\ Golfclub
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
35--43ZELENA (167)MonikaDULCZEWSKA167,06
   
   
    KJ Zbrosławice
35--43CHILI CHOCOLATE (168)MonikaDULCZEWSKA167,25
   
   
    KJ Zbrosławice
44--45TANGO (27)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)268,60
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Ewa Stachowiak
    LKJ Abaria Iwno
44--45ILONUS (12)WaldemarROGOWSKI271,22
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
46--50MALAGA (229)KatarzynaJANKOWSKA456,63
   
   
    JKS Equus Szczecin
46--50WULKAN (234)MateuszWOJCIECHOWSKI460,15
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
46--50OPTIMUS (139)MarcinBĘTKOWSKI461,84
   
   
    JKS Fer-Więckowice
46--50ENZO (230)ŁukaszPIKSA462,59
   SP / POL / stallion / 1998 / Elvis / Brinja\Renomee
   - / Alina Ryszard Walas
    LKS Cwał Poznań
46--50MAKLER (152)PrzemysławJĘDRASZAK464,00
   
   
    WTK Hermanów
51CASSINIS-STAR (212)AntoniCHŁAPOWSKI772,03
   HOLST. / GER / stallion / 2003 / Cassini II / India VI\ Condrieu
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
52LEON (57)ZofiaPOŁCZYŃSKA858,37
   BAW / POL / gelding / 2003 / Luberon / Graziella
   - / Z. Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
53--54CASTELLO (233)RyszardKOWALSKI (JM.1995)965,13
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Calido / Prinett\Calypso I
   - / Maria Magdalena Gołaś
    WTK Hermanów
53--54LEON (57)ZofiaPOŁCZYŃSKA983,22
   BAW / POL / gelding / 2003 / Luberon / Graziella
   - / Z. Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
55EXMOOR (13)WaldemarROGOWSKI1068,87
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
56--57LANTANA (43)KatarzynaPOETSCHKE1173,34
   SP / POL / mare / 2005 / Come On / Losita 2\ Landwind II B
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
56--57CAREN (118)MarcinBĘTKOWSKI1188,88
   SP / POL / mare / 2004 / Landjonker S / Carmen
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
 BAKALAR (154)MarcinGROBELNYElim.
   
   
    WTK Hermanów
 LANTANA (43)KatarzynaPOETSCHKEElim.
   SP / POL / mare / 2005 / Come On / Losita 2\ Landwind II B
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
 THOSWIN VELDHOEK (58)SaraPOPŁAWSKAElim.
   BWP / BEL / gelding / 2003 / Oswin / Datania
   - / S. Popławska
    GLKS Sokół Damasławek
 CASTELLO (233)RyszardKOWALSKI (JM.1995)Elim.
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Calido / Prinett\Calypso I
   - / Maria Magdalena Gołaś
    WTK Hermanów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
64
Startowało koni
60
Ukończyło koni
56
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 24-26 kwietnia 2009 r.
Wydruk: 26-04-2009 17:57:39
R2 - P
Data: 24-04-2009
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R2 - P -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No R2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1BAYARD Z (85)BarbaraJANKOWSKA050,92033,53300 PLN
   Zangerscheide / NED / stallion / 2003 / Balougran Z / R Maube Z
   - / B. Jankowska
    JKS Equus Szczecin
2FLY HAWAI (82)HannaROSZKIEWICZ (J.1991)047,29034,25200 PLN
   HANN / GER / mare / 2002 / Fly High / Amara\ Airport
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
3MALAGA (83)BartoszKRÓLIK (JM.1994)049,85035,42100 PLN
   SP / POL / mare / 2003 / Czumak / -
   - / Bartosz Królik
    Niezrzeszony
4DALIA (86)BarbaraJANKOWSKA053,91036,51
   SP / POL / mare / 2000 / Bolero de Ravel / Dawinia\Conor Pass
   - / B. Jankowska
    JKS Equus Szczecin
5CASSINI KAMA (68)KamilaKUŚMIERKOWSKA052,16037,92
   Holszt. / - / stallion / 2003 / Cassini I / Kaja IV
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
6ODYSZA (21)JakubKRZYŻOSIAK052,84040,47
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
7HS GRAFIT I (227)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)051,34041,25
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
8LUBAŃ (69)AnetaKUŚMIERKOWSKA049,44041,43
   Wlkp. / POL / gelding / 1991 / Makart / Lutecja\Czarlin
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
9CORRADO BOY (151)SławomirKLÓSKA054,50042,78
   OLD / GER / stallion / 2003 / Corrado I / Hanessa
   - / Marek Kopras
    KJ Lotus Poznań
10NEO (149)EsteraSZELĄG049,40043,38
   SP / POL / stallion / 2000 / Luron / Naira
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
11ILMER (18)MałgorzataMUCHA053,03044,39
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
13DILMAR (114)RenataWÓJCIK052,35047,61
   SP / POL / stallion / 2003 / Maram / Dilejt\ Sofix
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
14CHRISTIANO 2 (95)SławomirHARTMAN054,64047,62
   HOLSZT. / NED / stallion / 2002 / Coronado / Larissa
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
15CORDELLO TM (221)RomanBARTKOWIAK054,97050,39
   SP / POL / stallion / 2004 / Cassino / Haftka\ nn
   
    KJ CH Jaszkowo
16GOLDIK GIRL (75)KarolinaFRAGSTEIN053,35050,85
   OLD. / GER / - / 2003 / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Jan van Hamond
    UKS Podkowa Moryń
17COLETT (5)MagdalenaPODSIADŁY054,94154,55
   HANN / GER / mare / 2002 / Contendro I / Lastrada/ Lafonta
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
18MAXIMA (224)RomanBARTKOWIAK052,89433,24
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
19NERON (14)WaldemarROGOWSKI054,06434,57
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Wechta Rosnówko
20HAWANA (26)MichałAIBIN054,59442,93
   SP / POL / mare / 2004 / Qumball / Heroina
   - / Michał Aibin
    KJ Absolut Wilczyce
21SCARLET (148)EsteraSZELĄG048,03450,24
   HOLSZT. / GER / mare / 2002 / Coronado / Meike III\ Julio Mariner
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
22MAKLER (152)PrzemysławJĘDRASZAK053,71450,88
   
   
    WTK Hermanów
23CAMPARI F (161)ArkadiuszFIMMEL (J.1992)050,69660,62
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
24KOLIBER (209)AntoniCHŁAPOWSKI155,53
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
25ZELENA (167)MonikaDULCZEWSKA156,94
   
   
    KJ Zbrosławice
26MARINERA (231)KrzysztofPOŁCZYŃSKI157,08
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
27LARGO (213)ŁukaszTROSZCZYŃSKI157,12
   Old. / GER / gelding / 1999 / Levantos I / Farina\ Fernal
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
28CHILI CHOCOLATE (168)MonikaDULCZEWSKA157,97
   
   
    KJ Zbrosławice
29TANGO (27)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)158,03
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Ewa Stachowiak
    LKJ Abaria Iwno
30GRENADIER (23)MateuszKRZYŻOSIAK158,75
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
31CANTIANO L (79)ŁukaszPIKSA158,78
   
   
    LKS Cwał Poznań
32FELINI (28)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)259,21
   SP / POL / stallion / 2002 / Luron / Fanta
   - / SO Sieraków Wlkp. Sp. z o.o.
    LKJ Abaria Iwno
33MALAGA (229)KatarzynaJANKOWSKA449,44
   
   
    JKS Equus Szczecin
34KSERKSES (51)JacekMURACZEWSKI450,63
   
   
    LKS Cwał Poznań
35CZCIONKA (156)JoannaCHRUŚCIEWICZ452,97
   SP / POL / mare / - / Carewicz / Czumka
   - / Anna Kuś
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
36CALANDO CON AMORE (96)MarcinBĘTKOWSKI453,09
   - / POL / stallion / 2001
   
    JKS Fer-Więckowice
37REMBRAND (215)ŁukaszTROSZCZYŃSKI555,72
   Mecklenburger / GER / gelding / 2000 / Romulus / Cindy II\ Carprilli
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
38CARLOS (155)JoannaCHRUŚCIEWICZ556,28
   Westf. / - / gelding / 2003 / Cordobes I / Discovery
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
39ZELINDUS H (54)KrzysztofPOŁCZYŃSKI556,53
   KWPN / NED / gelding / 2004
   - / M. Odzimek
    GLKS Sokół Damasławek
40CHESTER (39)MarekODZIMEK557,65
   
   
    KJ Lotus Poznań
41LAWENDA (84)BarbaraJANKOWSKA558,97
   SP / POL / mare / 2003 / Kaczan / Legenda
   - / B. Jankowska
    JKS Equus Szczecin
42NESTOR (138)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)660,03
   - / POL / gelding / 2002 / Navaro / Nutka\ Nandy Man
   - / Katarzyna Poetschke
    LKS Cwał Poznań
43AHLERT (29)ZofiaDZIEWOLSKA764,56
   OLD. / GER / gelding / 2000 / Accorado / Rheingold
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
44DEL COR (158)AnnaKUŚ848,88
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
45WEDNESDAY (36)MonikaKOCIĘCKA851,25
   SP / POL / mare / 2001 / Rytm / Wafama\Fanimo
   - / Jarosław Kocięcki
    KJ Rancho Poznań
46NIOBE (178)AndrzejKUŚWIK852,07
   
   
    KJ Wolica Kalisz
47CAREN (118)MarcinBĘTKOWSKI867,83
   SP / POL / mare / 2004 / Landjonker S / Carmen
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
48CORRADO-STAR (214)ŁukaszTROSZCZYŃSKI958,02
   HANN / LT / stallion / 2002 / Corde Star / Wondera\ Graf Sponeck
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
49MILTON K (128)BartoszKRÓLIK (JM.1994)1166,34
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Niezrzeszony
50MODELKA (222)RomanBARTKOWIAK1252,59
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
51RAMBO (223)RomanBARTKOWIAK1252,75
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / Lascado / Rogala\ Rokos
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
52RAFA (163)MateuszKRZYŻOSIAK1253,00
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
53ENZO (230)ŁukaszPIKSA1356,94
   SP / POL / stallion / 1998 / Elvis / Brinja\Renomee
   - / Alina Ryszard Walas
    LKS Cwał Poznań
54DOCENT (179)AndrzejKUŚWIK1667,72
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Markiez V / Delicja
   
    KJ Wolica Kalisz
 AMANTE MIO (35)MonikaKOCIĘCKAElim.
   
   
    KJ Rancho Poznań
 ARTEDEUSZ (153)BartoszGAUZA (JM.1996)Elim.
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Dłużnik / Artedora\Posejdon
   - / Bartosz Gauza
    WTK Hermanów
 GRACJA (204)MaciejCHARLIŃSKIElim.
   - / POL / mare / -
   - / Marek Charliński
    LKS Cwał Poznań
 THOSWIN VELDHOEK (58)SaraPOPŁAWSKAElim.
   BWP / BEL / gelding / 2003 / Oswin / Datania
   - / S. Popławska
    GLKS Sokół Damasławek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
320/300
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
55/52
Startowało koni
57
Ukończyło koni
53
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 24-26 kwietnia 2009 r.
Wydruk: 26-04-2009 17:58:04
1 - N
Data: 24-04-2009
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - N -dwufazowy - Runda Otwarta - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CAMILLO SON (15)WaldemarROGOWSKI052,99036,78400 PLN
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
2LILLY (157)JoannaCHRUŚCIEWICZ050,56037,30300 PLN
   KWPN / NED / mare / 2003 / Montreux X-6301 / Nicole
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
3MALAGA (83)BartoszKRÓLIK (JM.1994)051,54037,71200 PLN
   SP / POL / mare / 2003 / Czumak / -
   - / Bartosz Królik
    Niezrzeszony
4D-CALIPSA (25)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA053,50039,09100 PLN
   SP / POL / mare / 2002 / Correro / Dolina\ Caletto's Son
   - / Mieczysław Świętochowski
    KJ Absolut Wilczyce
5AHLERT (29)ZofiaDZIEWOLSKA049,89039,81100 PLN
   OLD. / GER / gelding / 2000 / Accorado / Rheingold
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
6LASKO (16)WaldemarROGOWSKI053,51040,0650 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 1999 / Lennon / Badita I\ Capitol I
   
    KJ Wechta Rosnówko
7GOLDIKA (150)SławomirKLÓSKA048,24040,7950 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    KJ Lotus Poznań
8CARBONIA (217)ŁukaszTROSZCZYŃSKI052,54041,4750 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / Adrian / Czanda\ Cervantes
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9RARYTAS (92)SławomirHARTMAN053,56043,9113 PLN
   SP / POL / stallion / 2003 / Revel / Rumia
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
10GOLIAT (61)MichałNOWACKI (J.1991)051,75045,6213 PLN
   AUS PÓŁ. / AUT / gelding / 1995 / Garantie / Cavallera\Cavalier
   - / Karolina Musiał
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
11PIKOTKA (88)MatyldaIGLIKOWSKA050,55046,6513 PLN
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
12RAVEN (189)SławomirKLÓSKA050,86047,6113 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Placido / Reonetty\ Belmondo
   
    KJ Lotus Poznań
13NERON (14)WaldemarROGOWSKI050,06435,3213 PLN
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Wechta Rosnówko
14CASSINI KAMA (68)KamilaKUŚMIERKOWSKA050,24436,2713 PLN
   Holszt. / - / stallion / 2003 / Cassini I / Kaja IV
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
15WIANKA (111)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)051,11437,5013 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Skaleń / Wiktoria
   - / Andrzej Rakowski
    JKS Fer Więckowice
16FAWORYT (180)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK051,84437,9813 PLN
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17LORETTO (210)AntoniCHŁAPOWSKI050,86553,5213 PLN
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
18VASCOUEL (66)KamilaKUŚMIERKOWSKA051,79554,5113 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
19DUX (226)RomanBARTKOWIAK051,28833,25
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
20ARGUS (37)MarekODZIMEK050,34864,64
   OLDEN. / GER / gelding / 1997 / Argentinus / Wentina\Gervantus I
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
21RAMIREZ K (89)MateuszWOJCIECHOWSKI050,55866,88
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22RADON (56)ZofiaPOŁCZYŃSKA048,93Rez.
   SP / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   - / Dawid Rakoczy
    GLKS Sokół Damasławek
23CARAT (38)MarekODZIMEK050,26Rez.
   - / POL / stallion / 2001 / Adrian / Corsa\Componist
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
24GIOCONDA (55)ZofiaPOŁCZYŃSKA050,66Rez.
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
25ONLY YOU (53)KrzysztofPOŁCZYŃSKI051,47Rez.
   SP / POL / stallion / 2002 / Igman / Octet\Careful
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
26KANCLERZ (134)AdamNICPOŃ052,88Rez.
   Wlkp. / POL / gelding / 2000 / Eskudo / Kalifornia\Louis
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
27LAWENDA (84)BarbaraJANKOWSKA155,09
   SP / POL / mare / 2003 / Kaczan / Legenda
   - / B. Jankowska
    JKS Equus Szczecin
28TOP FARMS DOK (98)OlgaMOŻEJKO155,11
   Wlkp. / POL / gelding / 2001 / Lwowiec / Dolabella
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
29DAGESTAN (90)DawidWOJCIECHOWSKI155,35
   - / POL / stallion / 2000 / Mywill / Daglezja\ Wieland
   - / Dawid Wojciechowski
    KJ Agro-Handel Śrem
30SINEY (141)PiotrMORSZTYN155,50
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
31CALANDO CON AMORE (96)MarcinBĘTKOWSKI155,73
   - / POL / stallion / 2001
   
    JKS Fer-Więckowice
32MARLON (135)PiotrLIPIŃSKI156,64
   SP / POL / gelding / 2002 / Landor / Mila
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
33ODYSZA (21)JakubKRZYŻOSIAK156,69
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
34ABIGAIL 63 (30)ZofiaDZIEWOLSKA447,51
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
35FLY HAWAI (82)HannaROSZKIEWICZ (J.1991)448,09
   HANN / GER / mare / 2002 / Fly High / Amara\ Airport
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
36BELFAST (101)RafałCHOYNOWSKI448,98
   SP / POL / gelding / 2003 / Glueckspilz / Bella II
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
37LASER (44)DominikKRAWCZYK449,54
   SP / POL / gelding / 2003 / Lider / Izi
   - / Szymon John
    KJ Kalumet Boszkowo
38MALAJKA (181)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK449,96
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
39CORRADO BOY (151)SławomirKLÓSKA450,99
   OLD / GER / stallion / 2003 / Corrado I / Hanessa
   - / Marek Kopras
    KJ Lotus Poznań
40DILMAR (114)RenataWÓJCIK451,26
   SP / POL / stallion / 2003 / Maram / Dilejt\ Sofix
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
41WODAN (93)SławomirHARTMAN451,54
   KWPN / NED / stallion / 2003 / Fhin Fhin / Freesia\ Ahorn
   - / Sławomir Hartman
    KJ Lotar Biskupiec
42GRANIT (113)RenataWÓJCIK451,84
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
43BAYARD Z (85)BarbaraJANKOWSKA452,64
   Zangerscheide / NED / stallion / 2003 / Balougran Z / R Maube Z
   - / B. Jankowska
    JKS Equus Szczecin
44LUKSOR (216)ŁukaszTROSZCZYŃSKI452,66
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
45COLETT (5)MagdalenaPODSIADŁY453,43
   HANN / GER / mare / 2002 / Contendro I / Lastrada/ Lafonta
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
46TOP FARMS OKARYN (99)OlgaMOŻEJKO453,44
   SP / POL / gelding / 1996 / Czad / Okaryna
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
47GOLDIK GIRL (75)KarolinaFRAGSTEIN454,18
   OLD. / GER / - / 2003 / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Jan van Hamond
    UKS Podkowa Moryń
48CERKIEW (225)RomanBARTKOWIAK555,09
   SP / POL / mare / 2000 / Empiryk / Cykada\ Komandor
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
49UDOLA B (140)MarcinBĘTKOWSKI555,34
   
   
    JKS Fer-Więckowice
50KILER (76)KarolinaFRAGSTEIN556,74
   SP / POL / gelding / 1998 / West / Karta\Dem
   - / Edward Korzeniowski
    UKS Podkowa Moryń
51GRENADIER (23)MateuszKRZYŻOSIAK556,81
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
52RATINA (136)PiotrLIPIŃSKI557,09
   - / GER / mare / 2002 / Radiator / Juvena
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
53MAILUNDS QUINTANA - STAR (218)ŁukaszTROSZCZYŃSKI558,08
   
   
    KJ CH Jaszkowo
54PAT (BE) (77)ŁukaszPIKSA558,38
   
   
    LKS Cwał Poznań
55TOP FARMS RAVEL (104)MariaNOWICKA845,71
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Orkisz / Rawka
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
56TOP FARMS CETUS (102)KatarzynaWITKOWSKA848,18
   SP / POL / stallion / 2003 / Eliot / Cenzura
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
57ZAIR (45)DominikKRAWCZYK851,48
   SP / POL / gelding / 2000 / Elvis / Zazula
   - / Szymon John
    KJ Kalumet Boszkowo
58CANDILLO-STAR (211)AntoniCHŁAPOWSKI851,97
   HOLST. / GER / stallion / 2002 / Candillo / Junke\ Carolus I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
59NEKTAR (208)AntoniCHŁAPOWSKI852,87
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
60LEVANTINO L (78)ŁukaszPIKSA972,59
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Levantos / Halali\Granus
   - / Leszek Adamowicz
    LKS Cwał Poznań
61KSERKSES (51)JacekMURACZEWSKI1249,74
   
   
    LKS Cwał Poznań
62TOP FARMS VIVARO (100)RafałCHOYNOWSKI1252,70
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Lester / Zermie
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
63MODELKA (222)RomanBARTKOWIAK1356,15
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
64WETENSCHAP (129)AdamNICPOŃ1460,40
   KWPN / NED / stallion / 2003 / Pythagoras / Samalia\ Karandasj
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
65MAXIMA (224)RomanBARTKOWIAK1564,15
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
66ILMER (18)MałgorzataMUCHA1774,34
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
 DOCENT (179)AndrzejKUŚWIKElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Markiez V / Delicja
   
    KJ Wolica Kalisz
 LARS (145)PiotrMORSZTYNElim.
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
 CYRKON (112)AnnaTRZECIAKElim.
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Cyranka\Cavalliero
   - / Anna Trzeciak
    LKS Dragon Nowielice
 MILTON K (128)BartoszKRÓLIK (JM.1994)Elim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Niezrzeszony

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/9
Liczba skoków (Jumps)
5/6
Dystans (m)
320/300
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
55/52
Startowało koni
70
Ukończyło koni
66
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 24-26 kwietnia 2009 r.
Wydruk: 26-04-2009 17:58:21
2 - C
Data: 24-04-2009
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - C -zwykły - Mała Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1YOUNG LADY (7)KrzysztofLUDWICZAK050,31400 PLN
   Hol. / GER / mare / 2000 / Cambridge / G-Christine\Carolus I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
2IBIX (67)KamilaKUŚMIERKOWSKA052,81300 PLN
   SP / POL / gelding / 1999 / Winner / Iberia\Ilion
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
3KORYS LAKMUS (165)MonikaDULCZEWSKA055,44200 PLN
   SP / POL / stallion / 1998 / Laufer / Akacja\Akrobat
   - / Wojciech Dulczewski
    KJ Zbrosławice
4KORYS LADYLIKE (164)MonikaDULCZEWSKA055,53150 PLN
   SP / POL / stallion / 1997 / Laufer / Korys Dumna\Alegro
   - / Wojciech Dulczewski
    KJ Zbrosławice
5CANTERO (116)MarcinBĘTKOWSKI056,97100 PLN
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
6LASINNI (130)AdamNICPOŃ057,3850 PLN
   - / GER / gelding / 2001 / Lady's King / Silvios Linda
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
7ULLA V.D. HEYDEHOEK (182)BeataSZUBER058,5450 PLN
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
8WILIA (20)JakubKRZYŻOSIAK059,2250 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Oder / Weronika\Conor Pass
   - / Zenon Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
9KANCLERZ (134)AdamNICPOŃ060,5115 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 2000 / Eskudo / Kalifornia\Louis
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
10OMEGA (115)RenataWÓJCIK060,6415 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Orawa\ Jarabub
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
11LUCKY LORD LOXGRAF II (3)LeszekGRAMZA060,8115 PLN
   HANN / GER / stallion / 1999 / Landclassic / Bonita\Beach Boy
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
12RADON (56)ZofiaPOŁCZYŃSKA061,1215 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   - / Dawid Rakoczy
    GLKS Sokół Damasławek
13SONATA (124)MałgorzataCISZEK-LEWICKA061,6315 PLN
   SP / POL / mare / 1994 / Sydan / Strzyba\Baby
   - / PHZ AgroPol
    KJ Czahary Pogorzelica
14NURJEV (8)KrzysztofLUDWICZAK062,5315 PLN
   SP-KWPN / NED / stallion / 1995 / Guidam / Inpuls\Pilot
   
    KJ Wechta Rosnówko
15CAMILLO SON (15)WaldemarROGOWSKI062,7615 PLN
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
16LASKO (16)WaldemarROGOWSKI063,3615 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 1999 / Lennon / Badita I\ Capitol I
   
    KJ Wechta Rosnówko
17MAILUNDS QUINTANA - STAR (218)ŁukaszTROSZCZYŃSKI063,47
   
   
    KJ CH Jaszkowo
18CARTIER II (41)KatarzynaPOETSCHKE065,52
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
19RINGO (63)ZbigniewSZREJDER065,87
   Wlkp. / POL / stallion / 2000 / Okruch / Regresja
   - / Joanna Szrejder
    LJKS Piaf Osielsko
20ONLY YOU (53)KrzysztofPOŁCZYŃSKI066,02
   SP / POL / stallion / 2002 / Igman / Octet\Careful
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
21MALAJKA (181)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK067,58
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
22ARIST 0006 (219)ŁukaszTROSZCZYŃSKI069,16
   
   
    KJ CH Jaszkowo
23BACHUS (4)TomaszGAŁCZYŃSKI069,63
   SP / POL / stallion / 2000 / Louis / Brema\Tabun
   - / Jacek Tatrzyński
    OSK Michalscy Trzebnica
24D-CALIPSA (25)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA070,40
   SP / POL / mare / 2002 / Correro / Dolina\ Caletto's Son
   - / Mieczysław Świętochowski
    KJ Absolut Wilczyce
25DALIA (86)BarbaraJANKOWSKA172,65
   SP / POL / mare / 2000 / Bolero de Ravel / Dawinia\Conor Pass
   - / B. Jankowska
    JKS Equus Szczecin
26AGAWA (94)SławomirHARTMAN457,86
   SP / POL / mare / 2001 / Elvis / Arabiata\Aloube Z
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
27GRANIT (113)RenataWÓJCIK459,28
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
28KUŹNIK (46)ŁukaszBRZÓSKA460,26
   Małopolska / POL / gelding / 2001 / First des Termes / Kuźnica\ Judex
   - / Ewa Stachowiak-Szajdak
    KS SJ Sokół Pniewy
29UVENTI H (166)MonikaDULCZEWSKA461,23
   
   
    KJ Zbrosławice
30DENTON (65)KamilaKUŚMIERKOWSKA461,64
   SP / POL / gelding / 1997 / Tik Tak / Drumla\Lawin
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
31WOOLD (123)MarekLEWICKI461,83
   
   
    KJ Czahary Pogorzelica
32HEKTOR (184)JacekTOKARSKI461,90
   SP / POL / gelding / 1997 / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
33SILVIO (117)MarcinBĘTKOWSKI463,43
   
   
    JKS Fer-Więckowice
34VASCOUEL (66)KamilaKUŚMIERKOWSKA464,48
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
35RAVEN (189)SławomirKLÓSKA464,60
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Placido / Reonetty\ Belmondo
   
    KJ Lotus Poznań
36PIKOTKA (88)MatyldaIGLIKOWSKA466,78
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
37MARATON (220)ŁukaszTROSZCZYŃSKI469,83
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
38TAUNUS (71)JacekBOBIK679,44
   SP / POL / stallion / 2001 / Lavendel / Tarcza\Czad
   - / Zdzisław Mikuła
    LKS Dragon Nowielice
39GIOCONDA (55)ZofiaPOŁCZYŃSKA863,64
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
40WETENSCHAP (129)AdamNICPOŃ864,24
   KWPN / NED / stallion / 2003 / Pythagoras / Samalia\ Karandasj
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
41ABIGAIL 63 (30)ZofiaDZIEWOLSKA865,65
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
42TOP FARMS VIVARO (100)RafałCHOYNOWSKI869,40
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Lester / Zermie
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
43FAWORYT (180)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK869,51
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
44RATINA (136)PiotrLIPIŃSKI869,93
   - / GER / mare / 2002 / Radiator / Juvena
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
45RUBIN BEYM (122)MarekLEWICKI870,15
   
   
    KJ Czahary Pogorzelica
46DUX (226)RomanBARTKOWIAK870,20
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
47RAMIREZ K (89)MateuszWOJCIECHOWSKI1077,38
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
48LILLY (157)JoannaCHRUŚCIEWICZ1263,75
   KWPN / NED / mare / 2003 / Montreux X-6301 / Nicole
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
49CARAT (38)MarekODZIMEK1268,08
   - / POL / stallion / 2001 / Adrian / Corsa\Componist
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
50DAGESTAN (90)DawidWOJCIECHOWSKI1269,71
   - / POL / stallion / 2000 / Mywill / Daglezja\ Wieland
   - / Dawid Wojciechowski
    KJ Agro-Handel Śrem
51MISTER DU LIBAIRE (48)ŁukaszBRZÓSKA1286,85
   SF / FRA / stallion / 2000 / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
52SINEY (141)PiotrMORSZTYN1287,85
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
53TOP FARMS OKARYN (99)OlgaMOŻEJKO1374,23
   SP / POL / gelding / 1996 / Czad / Okaryna
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
54VLACIDO (143)PiotrMORSZTYN1895,40
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
 LIBAN (70)JacekBOBIKElim.
   HALFBREED / POL / stallion / 1996 / Cabrol / Lorderia\Dendryt
   - / Zdzisław Mikuła
    LKS Dragon Nowielice
 MARLON (135)PiotrLIPIŃSKIElim.
   SP / POL / gelding / 2002 / Landor / Mila
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
 OCEANE DU LIBAIRE (47)ŁukaszBRZÓSKAElim.
   S.F. / FRA / mare / 2002 / Diaman De Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    KS SJ Sokół Pniewy
 CYRKON (112)AnnaTRZECIAKElim.
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Cyranka\Cavalliero
   - / Anna Trzeciak
    LKS Dragon Nowielice
 UDOLA B (140)MarcinBĘTKOWSKIElim.
   
   
    JKS Fer-Więckowice
 LIDER (207)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 ARGUS (37)MarekODZIMEKElim.
   OLDEN. / GER / gelding / 1997 / Argentinus / Wentina\Gervantus I
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
 ROTMISTRZ (132)JacekPOLIKOWSKI (J.1991)Elim.
   SP/Hol. / GER / stallion / 2000 / Ramirado / Hiazinthe/Carthago
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
 QUATTRO (188)SławomirKLÓSKAElim.
   
   
    KJ Lotus Poznań
 VAN HALEN (146)PiotrMORSZTYNElim.
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Hors La Loi II / Horetta\ Cavalier
   - / Monika Przysada
    WKS Śląsk Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
64
Ukończyło koni
54
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 24-26 kwietnia 2009 r.
Wydruk: 26-04-2009 17:58:26
3 - C
Data: 24-04-2009
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - C -dwufazowy - Runda Juniorska - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1AKCENT (81)AgataSZYMONIAK (J.1991)044,25023,24400 PLN
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
2Q-TWO (131)JacekPOLIKOWSKI (J.1991)053,31238,02300 PLN
   OLD. / GER / - / 2000 / Quattro B / Weissa\Falkner
   - / Agro-Pol Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
3LOXLEY (72)JanBOBIK (JM.1993)042,93424,51200 PLN
   HANN / GER / gelding / 1998 / Laptop / Inhaculata/Il de Bovebon
   - / Sasinowski, Bobik
    LKS Dragon Nowielice
4GRAND RESORT (80)AgataSZYMONIAK (J.1991)043,38425,17150 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / Contender Son / Grana\ Grisbi
   - / Piotr Zakrzewski
    LKS Sokół SJ Kunowo
5BY THE WAY (73)ZuzannaŁUKASIAK (J.1991)046,761140,08100 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Bafuria
   - / Zuzanna Łukasiak
    SKJ Młyńska Struga
6CALANDA (10)MaksymilianWECHTA (JM.1993)446,1250 PLN
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
7PRIMUS MAJUS POLONUS (74)ZuzannaŁUKASIAK (J.1991)446,3650 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Romantiker / Picara
   - / Wiesława Liedtke
    SKJ Młyńska Struga
8LEONARDO (159)ArkadiuszFIMMEL (J.1992)446,6150 PLN
   SP / GER / stallion / 1996 / Loxgraf / Donka\Alcatraz
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
9WIANKA (111)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)974,32
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Skaleń / Wiktoria
   - / Andrzej Rakowski
    JKS Fer Więckowice
 EXPOSITA (11)MaksymilianWECHTA (JM.1993)Elim.
   HOLSZT. / GER / mare / 1998 / Exkurs / Ida II\ Caletto I
   - / Wechta S.A.
    KJ Wechta Rosnówko
 GOLIAT (61)MichałNOWACKI (J.1991)Elim.
   AUS PÓŁ. / AUT / gelding / 1995 / Garantie / Cavallera\Cavalier
   - / Karolina Musiał
    Posadowskie Tow. Jeźdz.

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
320/180
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
55/31
Startowało koni
11
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 24-26 kwietnia 2009 r.
Wydruk: 26-04-2009 17:58:39
4 - CC
Data: 24-04-2009
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - CC -dwufazowy - Duża Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1KONKRET 2 (9)KrzysztofLUDWICZAK049,09023,11800 PLN
   BRANDENBURG / GER / stallion / 1997 / Kolibri / Ulme\ Ussuri XX
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
2JOKER (144)PiotrMORSZTYN048,50024,95600 PLN
   SP / POL / stallion / 1993 / Elvis / Jedlina\ Jehol
   - / SJ WKS Śląsk Wrocław
    WKS Śląsk Wrocław
3LEO (19)JakubKRZYŻOSIAK050,89026,38400 PLN
   SP/Holst. / GER / stallion / 1998 / Lennon / Zakonda\Lacapo
   - / W. John, S. Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
4LACOSTE DE LACOURE (50)ŁukaszBRZÓSKA050,25030,32300 PLN
   SF / FRA / stallion / 1999 / Apache Du Plant / Gironde De La Cour
   - / Brzóska Łukasz
    KS SJ Sokół Pniewy
5CARLOS (24)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA048,02030,99150 PLN
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Celina\Cekin
   - / Mieczysław Śwętochowski
    KJ Absolut Wilczyce
6TAUNUS (71)JacekBOBIK045,57423,03100 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Lavendel / Tarcza\Czad
   - / Zdzisław Mikuła
    LKS Dragon Nowielice
7CANTERO (116)MarcinBĘTKOWSKI047,52426,1950 PLN
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
8CARLOS (125)IreneuszKONDRATOWICZ052,46427,6550 PLN
   Hanover / GER / gelding / 1998 / Calido / Ramina\Ramino
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
9OMEGA (115)RenataWÓJCIK049,31429,5050 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Orawa\ Jarabub
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
10OTELLO (49)ŁukaszBRZÓSKA047,87823,24
   SP / POL / stallion / 2000 / Winner / Osnowa\Hajfong
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
11MISTER DU LIBAIRE (48)ŁukaszBRZÓSKA047,53826,26
   SF / FRA / stallion / 2000 / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
12AKCENT (81)AgataSZYMONIAK (J.1991)044,421036,47
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
13HEKTOR (184)JacekTOKARSKI048,221227,35
   SP / POL / gelding / 1997 / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
14ULLA V.D. HEYDEHOEK (182)BeataSZUBER045,201229,25
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
15QUAMIRO (6)KrzysztofLUDWICZAK049,111854,72
   Hol. / GER / stallion / 1995 / Quidam de Revel / Eleen\Ramiro Z
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
16GAMBO (2)LeszekGRAMZA045,45Rez.
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / Oder / Gabi\Granit
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
17ROTMISTRZ (132)JacekPOLIKOWSKI (J.1991)049,05Rez.
   SP/Hol. / GER / stallion / 2000 / Ramirado / Hiazinthe/Carthago
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
18LUCKY LORD LOXGRAF II (3)LeszekGRAMZA444,49
   HANN / GER / stallion / 1999 / Landclassic / Bonita\Beach Boy
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
19DENTON (65)KamilaKUŚMIERKOWSKA444,80
   SP / POL / gelding / 1997 / Tik Tak / Drumla\Lawin
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
20LIBAN (70)JacekBOBIK445,23
   HALFBREED / POL / stallion / 1996 / Cabrol / Lorderia\Dendryt
   - / Zdzisław Mikuła
    LKS Dragon Nowielice
21SILVIO (117)MarcinBĘTKOWSKI447,12
   
   
    JKS Fer-Więckowice
22BACHUS (4)TomaszGAŁCZYŃSKI450,48
   SP / POL / stallion / 2000 / Louis / Brema\Tabun
   - / Jacek Tatrzyński
    OSK Michalscy Trzebnica
23KORYS LADYLIKE (164)MonikaDULCZEWSKA451,77
   SP / POL / stallion / 1997 / Laufer / Korys Dumna\Alegro
   - / Wojciech Dulczewski
    KJ Zbrosławice
24GRAND RESORT (80)AgataSZYMONIAK (J.1991)846,79
   SP / POL / gelding / 2001 / Contender Son / Grana\ Grisbi
   - / Piotr Zakrzewski
    LKS Sokół SJ Kunowo
25ALMETTO P (133)JacekPOLIKOWSKI (J.1991)847,01
   SP / POL / stallion / 1999 / Rabiatos Z / Aspazja\Aloube Z
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
26YOLSTRUPGAARD'S COMET (64)ZbigniewSZREJDER848,29
   DK DV / DEN / gelding / 2002 / Coronado II / Caletta
   - / Z. Szrejder
    LJKS Piaf Osielsko
27IBIX (67)KamilaKUŚMIERKOWSKA852,30
   SP / POL / gelding / 1999 / Winner / Iberia\Ilion
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
28UNISCO (120)MarekLEWICKI867,45
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Czahary Pogorzelica
29LASINNI (130)AdamNICPOŃ1254,79
   - / GER / gelding / 2001 / Lady's King / Silvios Linda
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
 CARTIER II (41)KatarzynaPOETSCHKEElim.
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
 UVENTI H (166)MonikaDULCZEWSKAElim.
   
   
    KJ Zbrosławice
 RINGO (63)ZbigniewSZREJDERElim.
   Wlkp. / POL / stallion / 2000 / Okruch / Regresja
   - / Joanna Szrejder
    LJKS Piaf Osielsko
 CARAVELLA (205)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 CORTAZAR (206)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 REKRUT (121)MarekLEWICKIElim.
   SP/Hol. / GER / stallion / 2000 / Ramirado / Fantasy/Alcatraz
   - / Jerzy Cerba
    KJ Czahary Pogorzelica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
10/5
Dystans (m)
320/180
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
55/31
Startowało koni
35
Ukończyło koni
29
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 24-26 kwietnia 2009 r.
Wydruk: 26-04-2009 17:58:55
R3 - L
Data: 25-04-2009
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R3 - L -dokładności bez rozgrywki - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1-32--33GRAS F (176)MartynaBRYLL (JM.1994)054,40
   - / POL / gelding / 2004 / Casaretto L / Gracja
   - / Krzysztof Bryll
    UKJ Bryllandia
1-32--33MILFORD DUSZKA (197)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)056,53
   Connemara / - / mare / 1998 / Ashfield / Milford Jenny
   - / Włodzimierz Majchrzak
    LKJ Abaria Iwno
1-32--33MILFORD DUSZKA (197)MagdalenaMAJCHRZAK (Mł.1997)057,91
   Connemara / - / mare / 1998 / Ashfield / Milford Jenny
   - / Włodzimierz Majchrzak
    LKJ Abaria Iwno
1-32--33DOSTATNIA (187)IgaTOKARSKA (JM.1994)058,12
   kuc / POL / mare / 2000 / Flop / Deirdre\ Vilnius
   - / Piotr Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
1-32--33LEANDRO F (235)AleksandraCHĘCIŃSKA (JM.1994)059,32
   - / POL / gelding / 2001 / Leonardo / Dziewiątka xxx
   - / Piotr Cyprian
    KJ Pony Jumping Team
1-32--33ISTAR (236)RobertSYDOW062,03
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1-32--33ODYSEUSZ (147)MarcinKOMOSA063,25
   SP / POL / stallion / 2004 / Campari M / Oklahoma\ Wieland
   Magdalena Stróżyńska / Bartosz Wroński
    LKS Cwał Poznań
1-32--33LUBAŃ (69)AnetaKUŚMIERKOWSKA064,00
   Wlkp. / POL / gelding / 1991 / Makart / Lutecja\Czarlin
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
1-32--33LEANDRO F (235)AleksandraCHĘCIŃSKA (JM.1994)064,19
   - / POL / gelding / 2001 / Leonardo / Dziewiątka xxx
   - / Piotr Cyprian
    KJ Pony Jumping Team
1-32--33DOBOSZ (183)BeataSZUBER065,09
   WLKP / POL / gelding / 1992
   
    KJ Bachmat Wrocław
1-32--33ISTAR (236)RobertSYDOW065,32
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1-32--33LALLIJA (127)AgataMIZGIER (J.1992)065,72
   Westf. / GER / mare / 2002 / Lacantus / Dessina\ Debutant
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
1-32--33TASSJA 5 (199)KatarzynaKOMORSKA065,81
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1-32--33LEXUS (31)AgnieszkaSZUBERT (JM.1993)065,91
   Westf. / GER / stallion / 2001 / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   
    LKJ Abaria Iwno
1-32--33QUIN STAR LEJTE (171)EmiliaPTAK066,13
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
1-32--33RAFA (163)KarolinaWALIGÓRA066,25
   
   
    LKS Cwał Poznań
1-32--33QUIN STAR LEJTE (171)EmiliaPTAK066,28
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
1-32--33MALAGA (229)KatarzynaJANKOWSKA066,53
   
   
    JKS Equus Szczecin
1-32--33GRACJA (204)MaciejCHARLIŃSKI066,65
   - / POL / mare / -
   - / Marek Charliński
    LKS Cwał Poznań
1-32--33PARADA (237)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK066,78
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1-32--33LANDPRINCE (185)JacekTOKARSKI067,19
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
1-32--33OLIMP KG (203)RobertSYDOW067,59
   SP / POl / gelding / 2003 / Lumpi / Oklahoma
   - / Grzegorz Komin
    LKJ Abaria Iwno
1-32--33HETMAN (169)AnnaGOLEŃ067,91
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
1-32--33ILONUS (12)WaldemarROGOWSKI067,93
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
1-32--33TASSJA 5 (199)KatarzynaKOMORSKA068,00
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1-32--33BURGHOF'S VOYAGER (32)AgnieszkaSZUBERT (JM.1993)068,14
   - / GER / gelding / 1997 / Voyage / Burghof's Diana\Folklore
   - / Piotr Szubert
    LKJ Abaria Iwno
1-32--33ILONUS (12)WaldemarROGOWSKI068,63
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
1-32--33CHESTER (39)MarekODZIMEK068,66
   
   
    KJ Lotus Poznań
1-32--33HAWANA (26)MichałAIBIN068,66
   SP / POL / mare / 2004 / Qumball / Heroina
   - / Michał Aibin
    KJ Absolut Wilczyce
1-32--33URIEL (42)KatarzynaPOETSCHKE068,75
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W\ Coriano
   
    KJ Korona Wałcz
1-32--33RAPIDO BOY (17)MałgorzataMUCHA068,90
   SP / POL / stallion / 2002 / Consor / Rami-Loxley
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
1-32--33THOSWIN VELDHOEK (58)KrzysztofPOŁCZYŃSKI069,00
   BWP / BEL / gelding / 2003 / Oswin / Datania
   - / S. Popławska
    GLKS Sokół Damasławek
1-32--33M-HARPELLA (238)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK069,00
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
34--37CAREN (118)MarcinBĘTKOWSKI169,19
   SP / POL / mare / 2004 / Landjonker S / Carmen
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
34--37OPTIMUS (139)MarcinBĘTKOWSKI170,65
   
   
    JKS Fer-Więckowice
34--37MARIOTTA (239)SławomirKLÓSKA171,44
   
   
    KJ Lotus Poznań
34--37SAMBA (196)TomaszOLSZEWSKI171,81
   Wlkp. / POL / mare / 1996 / Ibis / Symsarna\Sudan
   - / Dorota Zielińska
    GLKS Osielsko
38--39KRAK (91)SławomirHARTMAN273,85
   SP / POL / stallion / 2004 / Romualdo / Kastella
   - / S. Hartman
    KJ Lotar Biskupiec
38--39TANGO (27)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)273,85
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Ewa Stachowiak
    LKJ Abaria Iwno
40--45RAFA (163)KarolinaWALIGÓRA462,06
   
   
    LKS Cwał Poznań
40--45CARMEL (241)ZuzannaARSKA (JM.1995)463,16
   Wlkp. / POL / gelding / 2001 / Bonsun / Cyranka\ Cervantes
   Adam Gawron / Anna Czarnecka
    Stow. Jeździeckie Baborówko
40--45LEON (57)ZofiaPOŁCZYŃSKA465,60
   BAW / POL / gelding / 2003 / Luberon / Graziella
   - / Z. Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
40--45LEON (57)ZofiaPOŁCZYŃSKA466,84
   BAW / POL / gelding / 2003 / Luberon / Graziella
   - / Z. Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
40--45WIPNEUS (186)IgaTOKARSKA (JM.1994)467,52
   kuc walijski / GER / gelding / 2002 / Leuns Veld's Lo / Leuns's Gibby
   
    KJ Bachmat Wrocław
40--45OLIMP KG (203)RobertSYDOW467,75
   SP / POl / gelding / 2003 / Lumpi / Oklahoma
   - / Grzegorz Komin
    LKJ Abaria Iwno
46--49ARMANII (60)MichałNOWACKI (J.1991)571,25
   OLD / GER / - / 2004 / Abke / Gragentina\ Argentinus
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
46--49EXMOOR (13)WaldemarROGOWSKI571,78
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
46--49FELINI (28)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)572,62
   SP / POL / stallion / 2002 / Luron / Fanta
   - / SO Sieraków Wlkp. Sp. z o.o.
    LKJ Abaria Iwno
46--49RAPIDO BOY (17)MałgorzataMUCHA572,75
   SP / POL / stallion / 2002 / Consor / Rami-Loxley
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
50--51WALEZO-STAR (228)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)673,04
   HANN / GER / stallion / 2004 / Weltano / Gwendeline\ Golfclub
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
50--51MARIOTTA (239)SławomirKLÓSKA673,44
   
   
    KJ Lotus Poznań
52--55AMANTE MIO (35)MonikaKOCIĘCKA778,75
   
   
    KJ Rancho Poznań
52--55NIOBE (178)AndrzejKUŚWIK779,60
   
   
    KJ Wolica Kalisz
52--55SCARLET (148)EsteraSZELĄG780,38
   HOLSZT. / GER / mare / 2002 / Coronado / Meike III\ Julio Mariner
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
52--55GAROS (198)ŁukaszMARCINIAK781,00
   SP / POL / gelding / 1999 / Campos / Gatve
   - / Bogusław Marciniak
    KJ Atrium Swarzędz
56CARMEL (241)ZuzannaARSKA (JM.1995)858,53
   Wlkp. / POL / gelding / 2001 / Bonsun / Cyranka\ Cervantes
   Adam Gawron / Anna Czarnecka
    Stow. Jeździeckie Baborówko
57--59CASSINIS-STAR (212)AntoniCHŁAPOWSKI969,59
   HOLST. / GER / stallion / 2003 / Cassini II / India VI\ Condrieu
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
57--59LANTANA (43)KatarzynaPOETSCHKE971,00
   SP / POL / mare / 2005 / Come On / Losita 2\ Landwind II B
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
57--59WIPNEUS (186)IgaTOKARSKA (JM.1994)988,10
   kuc walijski / GER / gelding / 2002 / Leuns Veld's Lo / Leuns's Gibby
   
    KJ Bachmat Wrocław
60THOSWIN VELDHOEK (58)KrzysztofPOŁCZYŃSKI1092,44
   BWP / BEL / gelding / 2003 / Oswin / Datania
   - / S. Popławska
    GLKS Sokół Damasławek
61--63ENZO (230)ŁukaszPIKSA1593,37
   SP / POL / stallion / 1998 / Elvis / Brinja\Renomee
   - / Alina Ryszard Walas
    LKS Cwał Poznań
61--63LANTANA (43)KatarzynaPOETSCHKE1593,40
   SP / POL / mare / 2005 / Come On / Losita 2\ Landwind II B
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
61--63EXMOOR (13)WaldemarROGOWSKI1594,52
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
 QUIN STAR LEJTE (171)EmiliaPTAKElim.
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
 THOSWIN VELDHOEK (58)SaraPOPŁAWSKAElim.
   BWP / BEL / gelding / 2003 / Oswin / Datania
   - / S. Popławska
    GLKS Sokół Damasławek
 ALEKS (240)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / stallion / 1997 / Blibro / Arka
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 CHARLI (170)EmiliaPTAKElim.
   
   
    WKS Śląsk Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
67
Ukończyło koni
63
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 24-26 kwietnia 2009 r.
Wydruk: 26-04-2009 17:59:13
R4 - P
Data: 25-04-2009
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R4 - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No R4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MILTON K (128)BartoszKRÓLIK (JM.1994)058,93300 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Niezrzeszony
2FLY HAWAI (82)HannaROSZKIEWICZ (J.1991)059,87200 PLN
   HANN / GER / mare / 2002 / Fly High / Amara\ Airport
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
3BAYARD Z (85)BarbaraJANKOWSKA060,23100 PLN
   Zangerscheide / NED / stallion / 2003 / Balougran Z / R Maube Z
   - / B. Jankowska
    JKS Equus Szczecin
4TOP FARMS RAVEL (104)MariaNOWICKA060,42
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Orkisz / Rawka
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
5GOLDIKA (150)EsteraSZELĄG060,91
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
6CALANDO CON AMORE (96)MarcinBĘTKOWSKI061,08
   - / POL / stallion / 2001
   
    JKS Fer-Więckowice
7KOLIBER (209)AntoniCHŁAPOWSKI063,32
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
8AHLERT (29)ZofiaDZIEWOLSKA064,12
   OLD. / GER / gelding / 2000 / Accorado / Rheingold
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
9ILMER (18)MałgorzataMUCHA064,81
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
10GOLDIK GIRL (75)KarolinaFRAGSTEIN065,97
   OLD. / GER / - / 2003 / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Jan van Hamond
    UKS Podkowa Moryń
11RAMBO (223)RomanBARTKOWIAK066,99
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / Lascado / Rogala\ Rokos
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
12KSERKSES (51)JacekMURACZEWSKI069,29
   
   
    LKS Cwał Poznań
13CORDELLO TM (221)RomanBARTKOWIAK070,10
   SP / POL / stallion / 2004 / Cassino / Haftka\ nn
   
    KJ CH Jaszkowo
14CARBONIA (217)ŁukaszTROSZCZYŃSKI071,04
   SP / POL / mare / 1998 / Adrian / Czanda\ Cervantes
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
15NEO (149)EsteraSZELĄG071,09
   SP / POL / stallion / 2000 / Luron / Naira
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
16DOSTATNIA (187)IgaTOKARSKA (JM.1994)071,76
   kuc / POL / mare / 2000 / Flop / Deirdre\ Vilnius
   - / Piotr Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
17BURGHOF'S VOYAGER (32)AgnieszkaSZUBERT (JM.1993)072,43
   - / GER / gelding / 1997 / Voyage / Burghof's Diana\Folklore
   - / Piotr Szubert
    LKJ Abaria Iwno
18PARADA (237)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK073,38
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
19CZCIONKA (156)JoannaCHRUŚCIEWICZ074,41
   SP / POL / mare / - / Carewicz / Czumka
   - / Anna Kuś
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
20LALLIJA (127)AgataMIZGIER (J.1992)074,61
   Westf. / GER / mare / 2002 / Lacantus / Dessina\ Debutant
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
21ODYSEUSZ (147)MarcinKOMOSA074,96
   SP / POL / stallion / 2004 / Campari M / Oklahoma\ Wieland
   Magdalena Stróżyńska / Bartosz Wroński
    LKS Cwał Poznań
22GRENADIER (23)MateuszKRZYŻOSIAK075,35
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
23LAWENDA (84)BarbaraJANKOWSKA075,57
   SP / POL / mare / 2003 / Kaczan / Legenda
   - / B. Jankowska
    JKS Equus Szczecin
24NESTOR (138)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)075,69
   - / POL / gelding / 2002 / Navaro / Nutka\ Nandy Man
   - / Katarzyna Poetschke
    LKS Cwał Poznań
25SCARLET (148)EsteraSZELĄG179,50
   HOLSZT. / GER / mare / 2002 / Coronado / Meike III\ Julio Mariner
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
26LEXUS (31)AgnieszkaSZUBERT (JM.1993)179,69
   Westf. / GER / stallion / 2001 / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   
    LKJ Abaria Iwno
27CANTIANO L (79)ŁukaszPIKSA180,44
   
   
    LKS Cwał Poznań
28HAPPY BOY (34)JacekKUŚNIERCZAK282,07
   Saks. / GER / gelding / 2001 / Kordatus / Gybsi\Graninie
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
29LUBAŃ (69)AnetaKUŚMIERKOWSKA282,10
   Wlkp. / POL / gelding / 1991 / Makart / Lutecja\Czarlin
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
30ZELINDUS H (54)KrzysztofPOŁCZYŃSKI282,34
   KWPN / NED / gelding / 2004
   - / M. Odzimek
    GLKS Sokół Damasławek
31CAMPARI F (161)ArkadiuszFIMMEL (J.1992)284,13
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
32WEDNESDAY (36)MonikaKOCIĘCKA387,77
   SP / POL / mare / 2001 / Rytm / Wafama\Fanimo
   - / Jarosław Kocięcki
    KJ Rancho Poznań
33CYRKON (112)AnnaTRZECIAK388,91
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Cyranka\Cavalliero
   - / Anna Trzeciak
    LKS Dragon Nowielice
34LARS (145)PiotrMORSZTYN389,10
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
35FELINI (28)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)389,35
   SP / POL / stallion / 2002 / Luron / Fanta
   - / SO Sieraków Wlkp. Sp. z o.o.
    LKJ Abaria Iwno
36LORETTO (210)AntoniCHŁAPOWSKI463,30
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
37DEL COR (158)AnnaKUŚ467,05
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
38ODYSZA (21)JakubKRZYŻOSIAK472,21
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
39GAROS (198)ŁukaszMARCINIAK473,43
   SP / POL / gelding / 1999 / Campos / Gatve
   - / Bogusław Marciniak
    KJ Atrium Swarzędz
40HAWANA (26)MichałAIBIN473,96
   SP / POL / mare / 2004 / Qumball / Heroina
   - / Michał Aibin
    KJ Absolut Wilczyce
41TOP FARMS CETUS (102)KatarzynaWITKOWSKA475,57
   SP / POL / stallion / 2003 / Eliot / Cenzura
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
42HS GRAFIT I (227)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)475,93
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
43TANGO (27)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)493,31
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Ewa Stachowiak
    LKJ Abaria Iwno
45GRACJA (204)MaciejCHARLIŃSKI579,31
   - / POL / mare / -
   - / Marek Charliński
    LKS Cwał Poznań
46LANDPRINCE (185)JacekTOKARSKI581,15
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
47ZELENA (167)MonikaDULCZEWSKA581,50
   
   
    KJ Zbrosławice
48CHESTER (39)MarekODZIMEK683,51
   
   
    KJ Lotus Poznań
49DOBOSZ (183)BeataSZUBER683,52
   WLKP / POL / gelding / 1992
   
    KJ Bachmat Wrocław
50M-HARPELLA (238)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK684,30
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
51URIEL (42)KatarzynaPOETSCHKE685,21
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W\ Coriano
   
    KJ Korona Wałcz
52KEN (33)JacekKUŚNIERCZAK7103,81
   SP / POL / gelding / 2003 / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
53MALAGA (83)BartoszKRÓLIK (JM.1994)856,40
   SP / POL / mare / 2003 / Czumak / -
   - / Bartosz Królik
    Niezrzeszony
54TOP FARMS RELAX (97)MartaJÓZEFOWSKA (JM.1993)865,39
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Palaser / Romana
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
55GRAS F (176)MartynaBRYLL (JM.1994)866,93
   - / POL / gelding / 2004 / Casaretto L / Gracja
   - / Krzysztof Bryll
    UKJ Bryllandia
56DOCENT (179)AndrzejKUŚWIK872,16
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Markiez V / Delicja
   
    KJ Wolica Kalisz
57OPTIMUS (139)MarcinBĘTKOWSKI891,41
   
   
    JKS Fer-Więckowice
58CHILI CHOCOLATE (168)MonikaDULCZEWSKA996,19
   
   
    KJ Zbrosławice
59ENZO (230)ŁukaszPIKSA1085,03
   SP / POL / stallion / 1998 / Elvis / Brinja\Renomee
   - / Alina Ryszard Walas
    LKS Cwał Poznań
60SAMBA (196)TomaszOLSZEWSKI1085,09
   Wlkp. / POL / mare / 1996 / Ibis / Symsarna\Sudan
   - / Dorota Zielińska
    GLKS Osielsko
61AMANTE MIO (35)MonikaKOCIĘCKA11103,42
   
   
    KJ Rancho Poznań
62NIOBE (178)AndrzejKUŚWIK1267,49
   
   
    KJ Wolica Kalisz
63MARINERA (231)KrzysztofPOŁCZYŃSKI1290,62
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
64MALAGA (229)KatarzynaJANKOWSKA1293,44
   
   
    JKS Equus Szczecin
65ARMANII (60)MichałNOWACKI (J.1991)1293,79
   OLD / GER / - / 2004 / Abke / Gragentina\ Argentinus
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
66CORRADO-STAR (214)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1483,59
   HANN / LT / stallion / 2002 / Corde Star / Wondera\ Graf Sponeck
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
67CAREN (118)MarcinBĘTKOWSKI14101,33
   SP / POL / mare / 2004 / Landjonker S / Carmen
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
68HETMAN (169)AnnaGOLEŃ15104,55
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
 KRAK (91)SławomirHARTMANElim.
   SP / POL / stallion / 2004 / Romualdo / Kastella
   - / S. Hartman
    KJ Lotar Biskupiec
 CARLOS (155)JoannaCHRUŚCIEWICZElim.
   Westf. / - / gelding / 2003 / Cordobes I / Discovery
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
 CHARLI (170)EmiliaPTAKElim.
   
   
    WKS Śląsk Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
70
Ukończyło koni
67
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 24-26 kwietnia 2009 r.
Wydruk: 26-04-2009 17:59:30
5 - N
Data: 25-04-2009
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - N -zwykły - Runda Otwarta -Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DEL COR (158)JoannaCHRUŚCIEWICZ056,20400 PLN
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2CALANDO CON AMORE (96)MarcinBĘTKOWSKI057,69300 PLN
   - / POL / stallion / 2001
   
    JKS Fer-Więckowice
3CARAT (38)MarekODZIMEK062,56200 PLN
   - / POL / stallion / 2001 / Adrian / Corsa\Componist
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
4TOP FARMS RELAX (97)MartaJÓZEFOWSKA (JM.1993)063,63100 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Palaser / Romana
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
5CASSINI KAMA (68)KamilaKUŚMIERKOWSKA063,75100 PLN
   Holszt. / - / stallion / 2003 / Cassini I / Kaja IV
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
6WOOLD (123)MarekLEWICKI064,0350 PLN
   
   
    KJ Czahary Pogorzelica
7BELFAST (101)RafałCHOYNOWSKI064,5250 PLN
   SP / POL / gelding / 2003 / Glueckspilz / Bella II
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
8MAXIMA (224)RomanBARTKOWIAK065,7950 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9WILOT M (172)KrystianOGRABEK065,8413 PLN
   
   
    BKS Kłos Budzyń
10DILMAR (114)RenataWÓJCIK065,9513 PLN
   SP / POL / stallion / 2003 / Maram / Dilejt\ Sofix
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
11WETENSCHAP (129)AdamNICPOŃ065,9813 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2003 / Pythagoras / Samalia\ Karandasj
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
12ABIGAIL 63 (30)ZofiaDZIEWOLSKA067,0913 PLN
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
13TOP FARMS DOK (98)OlgaMOŻEJKO067,5213 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 2001 / Lwowiec / Dolabella
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
14PIKOTKA (88)MatyldaIGLIKOWSKA067,5813 PLN
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
15LUKSOR (216)ŁukaszTROSZCZYŃSKI069,1313 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
16RAVEN (189)SławomirKLÓSKA069,3113 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Placido / Reonetty\ Belmondo
   
    KJ Lotus Poznań
17NERON (14)WaldemarROGOWSKI069,68
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Wechta Rosnówko
18CORRADO BOY (151)SławomirKLÓSKA071,12
   OLD / GER / stallion / 2003 / Corrado I / Hanessa
   - / Marek Kopras
    KJ Lotus Poznań
19ILMER (18)MałgorzataMUCHA071,15
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
20NESTOR (138)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)071,71
   - / POL / gelding / 2002 / Navaro / Nutka\ Nandy Man
   - / Katarzyna Poetschke
    LKS Cwał Poznań
21LASER (44)DominikKRAWCZYK072,20
   SP / POL / gelding / 2003 / Lider / Izi
   - / Szymon John
    KJ Kalumet Boszkowo
22ZAIR (45)DominikKRAWCZYK072,75
   SP / POL / gelding / 2000 / Elvis / Zazula
   - / Szymon John
    KJ Kalumet Boszkowo
23HAPPY BOY (34)JacekKUŚNIERCZAK073,12
   Saks. / GER / gelding / 2001 / Kordatus / Gybsi\Graninie
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
24WEDNESDAY (36)MonikaKOCIĘCKA076,40
   SP / POL / mare / 2001 / Rytm / Wafama\Fanimo
   - / Jarosław Kocięcki
    KJ Rancho Poznań
25TOP FARMS CETUS (102)KatarzynaWITKOWSKA077,41
   SP / POL / stallion / 2003 / Eliot / Cenzura
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
26KILER (76)KarolinaFRAGSTEIN178,41
   SP / POL / gelding / 1998 / West / Karta\Dem
   - / Edward Korzeniowski
    UKS Podkowa Moryń
27CHRISTIANO 2 (95)SławomirHARTMAN178,64
   HOLSZT. / NED / stallion / 2002 / Coronado / Larissa
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
28LARS (145)PiotrMORSZTYN179,03
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
29EXPOSITA (11)MaksymilianWECHTA (JM.1993)180,99
   HOLSZT. / GER / mare / 1998 / Exkurs / Ida II\ Caletto I
   - / Wechta S.A.
    KJ Wechta Rosnówko
30LARGO (213)ŁukaszTROSZCZYŃSKI181,52
   Old. / GER / gelding / 1999 / Levantos I / Farina\ Fernal
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
31LEVANTINO L (78)ŁukaszPIKSA181,64
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Levantos / Halali\Granus
   - / Leszek Adamowicz
    LKS Cwał Poznań
32VAN HALEN (146)PiotrMORSZTYN282,12
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Hors La Loi II / Horetta\ Cavalier
   - / Monika Przysada
    WKS Śląsk Wrocław
33CALANDA (10)MaksymilianWECHTA (JM.1993)386,93
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
34KEN (33)JacekKUŚNIERCZAK388,49
   SP / POL / gelding / 2003 / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
35PAT (BE) (77)ŁukaszPIKSA388,65
   
   
    LKS Cwał Poznań
36RARYTAS (92)SławomirHARTMAN458,39
   SP / POL / stallion / 2003 / Revel / Rumia
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
37MILTON K (128)BartoszKRÓLIK (JM.1994)458,81
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Niezrzeszony
38NEKTAR (208)AntoniCHŁAPOWSKI460,04
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
39DOCENT (179)AndrzejKUŚWIK461,26
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Markiez V / Delicja
   
    KJ Wolica Kalisz
40FLY HAWAI (82)HannaROSZKIEWICZ (J.1991)465,66
   HANN / GER / mare / 2002 / Fly High / Amara\ Airport
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
41LIDER (207)AntoniCHŁAPOWSKI467,88
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
42GOLDIKA (150)EsteraSZELĄG468,82
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
43LAWENDA (84)BarbaraJANKOWSKA469,85
   SP / POL / mare / 2003 / Kaczan / Legenda
   - / B. Jankowska
    JKS Equus Szczecin
44NEO (149)EsteraSZELĄG471,38
   SP / POL / stallion / 2000 / Luron / Naira
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
45BAYARD Z (85)BarbaraJANKOWSKA472,89
   Zangerscheide / NED / stallion / 2003 / Balougran Z / R Maube Z
   - / B. Jankowska
    JKS Equus Szczecin
46GOLDIK GIRL (75)KarolinaFRAGSTEIN474,84
   OLD. / GER / - / 2003 / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Jan van Hamond
    UKS Podkowa Moryń
47CANDILLO-STAR (211)AntoniCHŁAPOWSKI476,31
   HOLST. / GER / stallion / 2002 / Candillo / Junke\ Carolus I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
48BARRAS (142)PiotrMORSZTYN493,96
   Old. / GER / gelding / 2002 / Baloubet du Rouet / Ristorante\ Grannus
   - / K.Dyrek, P.Morsztyn
    WKS Śląsk Wrocław
49MODELKA (222)RomanBARTKOWIAK578,13
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
50ODYSZA (21)JakubKRZYŻOSIAK579,54
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
51UDOLA B (140)MarcinBĘTKOWSKI597,88
   
   
    JKS Fer-Więckowice
52REMBRAND (215)ŁukaszTROSZCZYŃSKI682,70
   Mecklenburger / GER / gelding / 2000 / Romulus / Cindy II\ Carprilli
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
53AHLERT (29)ZofiaDZIEWOLSKA683,57
   OLD. / GER / gelding / 2000 / Accorado / Rheingold
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
54ZELENA (167)MonikaDULCZEWSKA787,73
   
   
    KJ Zbrosławice
55TOP FARMS RAVEL (104)MariaNOWICKA862,44
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Orkisz / Rawka
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
56MALAGA (83)BartoszKRÓLIK (JM.1994)863,31
   SP / POL / mare / 2003 / Czumak / -
   - / Bartosz Królik
    Niezrzeszony
57CERKIEW (225)RomanBARTKOWIAK868,23
   SP / POL / mare / 2000 / Empiryk / Cykada\ Komandor
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
58KSERKSES (51)JacekMURACZEWSKI873,92
   
   
    LKS Cwał Poznań
59COLETT (5)MagdalenaPODSIADŁY876,62
   HANN / GER / mare / 2002 / Contendro I / Lastrada/ Lafonta
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
60CYRKON (112)AnnaTRZECIAK893,13
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Cyranka\Cavalliero
   - / Anna Trzeciak
    LKS Dragon Nowielice
61GRENADIER (23)MateuszKRZYŻOSIAK980,23
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
62ARGUS (37)MarekODZIMEK18114,41
   OLDEN. / GER / gelding / 1997 / Argentinus / Wentina\Gervantus I
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
 CAMPARI F (161)ArkadiuszFIMMEL (J.1992)Elim.
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
63
Ukończyło koni
62
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 24-26 kwietnia 2009 r.
Wydruk: 26-04-2009 17:59:49
6 - C
Data: 25-04-2009
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - C -dwufazowy - Mała Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1KUŹNIK (46)ŁukaszBRZÓSKA062,79023,19400 PLN
   Małopolska / POL / gelding / 2001 / First des Termes / Kuźnica\ Judex
   - / Ewa Stachowiak-Szajdak
    KS SJ Sokół Pniewy
2UNISCO (120)MarekLEWICKI063,48023,37300 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Czahary Pogorzelica
3QUATTRO (188)SławomirKLÓSKA065,46026,36200 PLN
   
   
    KJ Lotus Poznań
4SONATA (124)MałgorzataCISZEK-LEWICKA060,64027,19150 PLN
   SP / POL / mare / 1994 / Sydan / Strzyba\Baby
   - / PHZ AgroPol
    KJ Czahary Pogorzelica
5GRANIT (113)RenataWÓJCIK066,88030,66100 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
6WILIA (20)JakubKRZYŻOSIAK065,35423,8750 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Oder / Weronika\Conor Pass
   - / Zenon Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
7KORYS LAKMUS (165)MonikaDULCZEWSKA063,44429,2250 PLN
   SP / POL / stallion / 1998 / Laufer / Akacja\Akrobat
   - / Wojciech Dulczewski
    KJ Zbrosławice
8VASCOUEL (66)KamilaKUŚMIERKOWSKA064,62429,9150 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2002 / Casco / Pardoes
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
9SINEY (141)PiotrMORSZTYN064,72430,3720 PLN
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
10MARATON (220)ŁukaszTROSZCZYŃSKI070,67431,2920 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
11GIOCONDA (55)ZofiaPOŁCZYŃSKA069,30432,2820 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Jankes / Gondolera\Arak
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
12OMEGA (115)RenataWÓJCIK068,73532,5720 PLN
   SP / POL / mare / 1998 / My Will / Orawa\ Jarabub
   - / Renata Wójcik
    GLKS Osielsko
13GAMBO (2)LeszekGRAMZA065,30741,3720 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / Oder / Gabi\Granit
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
14CAMILLO SON (15)WaldemarROGOWSKI066,451229,75
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
15WETENSCHAP (129)AdamNICPOŃ069,63Elim.
   KWPN / NED / stallion / 2003 / Pythagoras / Samalia\ Karandasj
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
16OCEANE DU LIBAIRE (47)ŁukaszBRZÓSKA071,75Elim.
   S.F. / FRA / mare / 2002 / Diaman De Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    KS SJ Sokół Pniewy
17D-CALIPSA (25)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA172,22
   SP / POL / mare / 2002 / Correro / Dolina\ Caletto's Son
   - / Mieczysław Świętochowski
    KJ Absolut Wilczyce
18CARAVELLA (205)AntoniCHŁAPOWSKI173,13
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
19WILOT M (172)KrystianOGRABEK461,03
   
   
    BKS Kłos Budzyń
20MARLON (135)PiotrLIPIŃSKI461,70
   SP / POL / gelding / 2002 / Landor / Mila
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
21TOP FARMS OKARYN (99)OlgaMOŻEJKO462,52
   SP / POL / gelding / 1996 / Czad / Okaryna
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
22WODAN (93)SławomirHARTMAN464,15
   KWPN / NED / stallion / 2003 / Fhin Fhin / Freesia\ Ahorn
   - / Sławomir Hartman
    KJ Lotar Biskupiec
23FAWORYT (180)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK466,26
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
24DAGESTAN (90)DawidWOJCIECHOWSKI466,94
   - / POL / stallion / 2000 / Mywill / Daglezja\ Wieland
   - / Dawid Wojciechowski
    KJ Agro-Handel Śrem
25WOOLD (123)MarekLEWICKI467,76
   
   
    KJ Czahary Pogorzelica
26ONLY YOU (53)KrzysztofPOŁCZYŃSKI468,27
   SP / POL / stallion / 2002 / Igman / Octet\Careful
   - / Zofia Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
27KANCLERZ (134)AdamNICPOŃ468,56
   Wlkp. / POL / gelding / 2000 / Eskudo / Kalifornia\Louis
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
28ARIST 0006 (219)ŁukaszTROSZCZYŃSKI469,08
   
   
    KJ CH Jaszkowo
29RADON (56)ZofiaPOŁCZYŃSKA469,29
   SP / POL / gelding / 2001 / nn / nn
   - / Dawid Rakoczy
    GLKS Sokół Damasławek
30VLACIDO (143)PiotrMORSZTYN470,60
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
31TOP FARMS VIVARO (100)RafałCHOYNOWSKI470,70
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Lester / Zermie
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
32LASKO (16)WaldemarROGOWSKI471,33
   HOLSZT. / GER / stallion / 1999 / Lennon / Badita I\ Capitol I
   
    KJ Wechta Rosnówko
33VAN HALEN (146)PiotrMORSZTYN471,71
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Hors La Loi II / Horetta\ Cavalier
   - / Monika Przysada
    WKS Śląsk Wrocław
34MISTER DU LIBAIRE (48)ŁukaszBRZÓSKA782,80
   SF / FRA / stallion / 2000 / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    KS SJ Sokół Pniewy
35RUBIN BEYM (122)MarekLEWICKI865,55
   
   
    KJ Czahary Pogorzelica
36WIANKA (111)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)869,56
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Skaleń / Wiktoria
   - / Andrzej Rakowski
    JKS Fer Więckowice
37PIKOTKA (88)MatyldaIGLIKOWSKA870,23
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
38REKRUT (121)MarekLEWICKI973,46
   SP/Hol. / GER / stallion / 2000 / Ramirado / Fantasy/Alcatraz
   - / Jerzy Cerba
    KJ Czahary Pogorzelica
39MAILUNDS QUINTANA - STAR (218)ŁukaszTROSZCZYŃSKI975,84
   
   
    KJ CH Jaszkowo
40RATINA (136)PiotrLIPIŃSKI1076,18
   - / GER / mare / 2002 / Radiator / Juvena
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
41UDOLA B (140)MarcinBĘTKOWSKI1077,15
   
   
    JKS Fer-Więckowice
42DALIA (86)BarbaraJANKOWSKA1181,05
   SP / POL / mare / 2000 / Bolero de Ravel / Dawinia\Conor Pass
   - / B. Jankowska
    JKS Equus Szczecin
43CARAT (38)MarekODZIMEK1269,23
   - / POL / stallion / 2001 / Adrian / Corsa\Componist
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
44UVENTI H (166)MonikaDULCZEWSKA18111,19
   
   
    KJ Zbrosławice
45COLETT (5)MagdalenaPODSIADŁY2380,72
   HANN / GER / mare / 2002 / Contendro I / Lastrada/ Lafonta
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
 ABIGAIL 63 (30)ZofiaDZIEWOLSKAElim.
   OLD. / GER / mare / 2001 / Air Jordan / Eginde
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
 RAMIREZ K (89)MateuszWOJCIECHOWSKIElim.
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 CORTAZAR (206)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
 GOLIAT (61)MichałNOWACKI (J.1991)Elim.
   AUS PÓŁ. / AUT / gelding / 1995 / Garantie / Cavallera\Cavalier
   - / Karolina Musiał
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
 DUX (226)RomanBARTKOWIAKElim.
   SP / POL / gelding / 2000 / Faust Z / Desiree\ Dux
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 QUAMIRO (6)KrzysztofLUDWICZAKRez.
   Hol. / GER / stallion / 1995 / Quidam de Revel / Eleen\Ramiro Z
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/135
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
420/180
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
72/31
Startowało koni
51
Ukończyło koni
45
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 24-26 kwietnia 2009 r.
Wydruk: 26-04-2009 17:59:53
7 - C
Data: 25-04-2009
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - C -zwykły - Runda Juniorska - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1VANDAMME (173)WojciechDAHLKE (J.1992)069,79400 PLN
   KWPN / - / stallion / 2001
   
    BKS Kłos Budzyń
2CORTON (174)WojciechDAHLKE (J.1992)072,94300 PLN
   - / - / gelding / 2000 / Cortez / Magika
   
    BKS Kłos Budzyń
3Q-TWO (131)JacekPOLIKOWSKI (J.1991)073,89200 PLN
   OLD. / GER / - / 2000 / Quattro B / Weissa\Falkner
   - / Agro-Pol Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
4LEONARDO (159)ArkadiuszFIMMEL (J.1992)073,95150 PLN
   SP / GER / stallion / 1996 / Loxgraf / Donka\Alcatraz
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
5BY THE WAY (73)ZuzannaŁUKASIAK (J.1991)085,06100 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Maram / Bafuria
   - / Zuzanna Łukasiak
    SKJ Młyńska Struga
6GOLIAT (61)MichałNOWACKI (J.1991)476,7750 PLN
   AUS PÓŁ. / AUT / gelding / 1995 / Garantie / Cavallera\Cavalier
   - / Karolina Musiał
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
7LOXLEY (72)JanBOBIK (JM.1993)481,0050 PLN
   HANN / GER / gelding / 1998 / Laptop / Inhaculata/Il de Bovebon
   - / Sasinowski, Bobik
    LKS Dragon Nowielice
8LEVIS F (160)ArkadiuszFIMMEL (J.1992)485,3950 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
9LILLY (157)JoannaCHRUŚCIEWICZ489,55
   KWPN / NED / mare / 2003 / Montreux X-6301 / Nicole
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
10WIANKA (111)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)885,25
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Skaleń / Wiktoria
   - / Andrzej Rakowski
    JKS Fer Więckowice
11CALANDA (10)MaksymilianWECHTA (JM.1993)1097,98
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
 EXPOSITA (11)MaksymilianWECHTA (JM.1993)Elim.
   HOLSZT. / GER / mare / 1998 / Exkurs / Ida II\ Caletto I
   - / Wechta S.A.
    KJ Wechta Rosnówko
 GRAND RESORT (80)AgataSZYMONIAK (J.1991)Elim.
   SP / POL / gelding / 2001 / Contender Son / Grana\ Grisbi
   - / Piotr Zakrzewski
    LKS Sokół SJ Kunowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
520
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
90
Startowało koni
13
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 24-26 kwietnia 2009 r.
Wydruk: 26-04-2009 18:00:02
8 - CC
Data: 25-04-2009
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - CC -zwykły - Duża Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1JOKER (144)PiotrMORSZTYN062,57800 PLN
   SP / POL / stallion / 1993 / Elvis / Jedlina\ Jehol
   - / SJ WKS Śląsk Wrocław
    WKS Śląsk Wrocław
2ORSON (175)WojciechDAHLKE (J.1992)070,02600 PLN
   SP / - / stallion / 2000 / Turbud Quirinus / Obrona\Cabrol
   
    BKS Kłos Budzyń
3NURJEV (8)KrzysztofLUDWICZAK071,79400 PLN
   SP-KWPN / NED / stallion / 1995 / Guidam / Inpuls\Pilot
   
    KJ Wechta Rosnówko
4LEO (19)JakubKRZYŻOSIAK073,14300 PLN
   SP/Holst. / GER / stallion / 1998 / Lennon / Zakonda\Lacapo
   - / W. John, S. Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
5AGAWA (94)SławomirHARTMAN076,68150 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / Elvis / Arabiata\Aloube Z
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
6LUCKY LORD LOXGRAF II (3)LeszekGRAMZA079,20100 PLN
   HANN / GER / stallion / 1999 / Landclassic / Bonita\Beach Boy
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
7LACOSTE DE LACOURE (50)ŁukaszBRZÓSKA082,9350 PLN
   SF / FRA / stallion / 1999 / Apache Du Plant / Gironde De La Cour
   - / Brzóska Łukasz
    KS SJ Sokół Pniewy
8YOUNG LADY (7)KrzysztofLUDWICZAK459,0950 PLN
   Hol. / GER / mare / 2000 / Cambridge / G-Christine\Carolus I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
9TAUNUS (71)JacekBOBIK464,5150 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / Lavendel / Tarcza\Czad
   - / Zdzisław Mikuła
    LKS Dragon Nowielice
10SILVIO (117)MarcinBĘTKOWSKI464,69
   
   
    JKS Fer-Więckowice
11ALMETTO P (133)JacekPOLIKOWSKI (J.1991)467,87
   SP / POL / stallion / 1999 / Rabiatos Z / Aspazja\Aloube Z
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
12JURAND (52)KrzysztofPOŁCZYŃSKI468,89
   WLKP / POL / gelding / 1995 / Jankes / Iwa\Ink
   - / Krzysztof Połczyński
    GLKS Sokół Damasławek
13SALVO GOOSBY (1)LeszekGRAMZA471,25
   KWPN / NED / stallion / 1999 / Indorado / K-Elipse\Calvados
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
14AKCENT (81)AgataSZYMONIAK (J.1991)474,25
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
15ULLA V.D. HEYDEHOEK (182)BeataSZUBER474,56
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
16HEKTOR (184)JacekTOKARSKI477,32
   SP / POL / gelding / 1997 / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
17LASINNI (130)AdamNICPOŃ479,90
   - / GER / gelding / 2001 / Lady's King / Silvios Linda
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
18CARLOS (125)IreneuszKONDRATOWICZ479,95
   Hanover / GER / gelding / 1998 / Calido / Ramina\Ramino
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
19CARTIER II (41)KatarzynaPOETSCHKE480,38
   HANN / GER / stallion / 1996 / Cheenok / Ellen
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
20GAMBO (2)LeszekGRAMZA481,03
   Wlkp. / POL / gelding / 1997 / Oder / Gabi\Granit
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
21CARLOS (24)AleksandraŚWIĘTOCHOWSKA590,49
   SP / POL / stallion / 1998 / Oder / Celina\Cekin
   - / Mieczysław Śwętochowski
    KJ Absolut Wilczyce
22MALAJKA (181)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK881,33
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
23QUATTRO (188)SławomirKLÓSKA881,85
   
   
    KJ Lotus Poznań
24BACHUS (4)TomaszGAŁCZYŃSKI883,48
   SP / POL / stallion / 2000 / Louis / Brema\Tabun
   - / Jacek Tatrzyński
    OSK Michalscy Trzebnica
25DENTON (65)KamilaKUŚMIERKOWSKA1280,44
   SP / POL / gelding / 1997 / Tik Tak / Drumla\Lawin
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
26UNISCO (120)MarekLEWICKI1280,91
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Manhattan / Kirone/Expert
   - / Jerzy Cerba
    KJ Czahary Pogorzelica
27RINGO (63)ZbigniewSZREJDER1393,92
   Wlkp. / POL / stallion / 2000 / Okruch / Regresja
   - / Joanna Szrejder
    LJKS Piaf Osielsko
28IBIX (67)KamilaKUŚMIERKOWSKA1684,06
   SP / POL / gelding / 1999 / Winner / Iberia\Ilion
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
29REKRUT (121)MarekLEWICKI1791,18
   SP/Hol. / GER / stallion / 2000 / Ramirado / Fantasy/Alcatraz
   - / Jerzy Cerba
    KJ Czahary Pogorzelica
 LIBAN (70)JacekBOBIKElim.
   HALFBREED / POL / stallion / 1996 / Cabrol / Lorderia\Dendryt
   - / Zdzisław Mikuła
    LKS Dragon Nowielice
 ROTMISTRZ (132)JacekPOLIKOWSKI (J.1991)Elim.
   SP/Hol. / GER / stallion / 2000 / Ramirado / Hiazinthe/Carthago
   - / Sławomir Polikowski
    JKS Agro-Pol Trzebiatów
 YOLSTRUPGAARD'S COMET (64)ZbigniewSZREJDERElim.
   DK DV / DEN / gelding / 2002 / Coronado II / Caletta
   - / Z. Szrejder
    LJKS Piaf Osielsko
 KORYS LADYLIKE (164)MonikaDULCZEWSKARez.
   SP / POL / stallion / 1997 / Laufer / Korys Dumna\Alegro
   - / Wojciech Dulczewski
    KJ Zbrosławice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
520
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
90
Startowało koni
33
Ukończyło koni
29
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 24-26 kwietnia 2009 r.
Wydruk: 26-04-2009 18:00:15
R5 - L
Data: 26-04-2009
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R5 - L -dokładności bez rozgrywki - Tabela A; Art. 238.1.1
(Competition No R5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--10ATAMAN (126)NataliaWIŚNIEWSKA060,34
   - / Ukraina / - / 2000 / nn / nn
   - / Maciej Wiśniewski
    SKJ Młyńska Struga
1--10GRAS F (176)MartynaBRYLL (JM.1994)061,42
   - / POL / gelding / 2004 / Casaretto L / Gracja
   - / Krzysztof Bryll
    UKJ Bryllandia
1--10HEBAN (244)OlgaMOŻEJKO064,19
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Bujak / Herwana
   - / M. Szcześniak
    KJ Gołębin Stary
1--10WIPNEUS (186)IgaTOKARSKA (JM.1994)064,90
   kuc walijski / GER / gelding / 2002 / Leuns Veld's Lo / Leuns's Gibby
   
    KJ Bachmat Wrocław
1--10RAFA (163)KarolinaWALIGÓRA064,95
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--10QUATTRO (188)MaciejCHARLIŃSKI066,28
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--10ARAMIS (242)PawełCHUDZIAK066,68
   SP / POL / stallion / 1997
   
    KS Idmar Krajkowo
1--10ALZACJA (190)JakubSZECHOWICZ068,45
   
   
    ZKS Drzonków
1--10ISTAR (236)RobertSYDOW068,57
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--10BARAKUDA (202)RobertSYDOW068,73
   
   
    LKJ Abaria Iwno
11--17LANTANA (43)KatarzynaPOETSCHKE170,03
   SP / POL / mare / 2005 / Come On / Losita 2\ Landwind II B
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
11--17RAPIDO BOY (17)MałgorzataMUCHA170,27
   SP / POL / stallion / 2002 / Consor / Rami-Loxley
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
11--17CARJONKER (119)MarcinBĘTKOWSKI170,49
   SP / POL / stallion / 2005 / Landjonkeer S / Carmen
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
11--17EXMOOR (13)WaldemarROGOWSKI171,87
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
11--17CHESTER (39)MarekODZIMEK172,00
   
   
    KJ Lotus Poznań
11--17LANTANA (43)KatarzynaPOETSCHKE172,67
   SP / POL / mare / 2005 / Come On / Losita 2\ Landwind II B
   - / Katarzyna Poetschke
    KJ Korona Wałcz
11--17KRAK (91)SławomirHARTMAN172,93
   SP / POL / stallion / 2004 / Romualdo / Kastella
   - / S. Hartman
    KJ Lotar Biskupiec
18--23MARIOTTA (239)SławomirKLÓSKA273,81
   
   
    KJ Lotus Poznań
18--23CARJONKER (119)MarcinBĘTKOWSKI274,15
   SP / POL / stallion / 2005 / Landjonkeer S / Carmen
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
18--23QUELLE (245)NataliaWIŚNIEWSKA274,53
   
   
    SKJ Młyńska Struga
18--23HARTELLA (108)AnnaNOWICKA274,85
   Wlkp. / POL / mare / 1998 / Calettos SON / Harda
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
18--23WALEZO-STAR (228)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)276,33
   HANN / GER / stallion / 2004 / Weltano / Gwendeline\ Golfclub
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
18--23ILONUS (12)WaldemarROGOWSKI276,54
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
24--32ATAMAN (126)NataliaWIŚNIEWSKA460,04
   - / Ukraina / - / 2000 / nn / nn
   - / Maciej Wiśniewski
    SKJ Młyńska Struga
24--32DOSTATNIA (187)IgaTOKARSKA (JM.1994)461,35
   kuc / POL / mare / 2000 / Flop / Deirdre\ Vilnius
   - / Piotr Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
24--32DOBOSZ (183)BeataSZUBER462,63
   WLKP / POL / gelding / 1992
   
    KJ Bachmat Wrocław
24--32CARMEL (241)ZuzannaARSKA (JM.1995)463,04
   Wlkp. / POL / gelding / 2001 / Bonsun / Cyranka\ Cervantes
   Adam Gawron / Anna Czarnecka
    Stow. Jeździeckie Baborówko
24--32WIPNEUS (186)IgaTOKARSKA (JM.1994)464,45
   kuc walijski / GER / gelding / 2002 / Leuns Veld's Lo / Leuns's Gibby
   
    KJ Bachmat Wrocław
24--32MALAGA (229)KatarzynaJANKOWSKA465,58
   
   
    JKS Equus Szczecin
24--32RODOLFO (106)MariaNOWICKA465,81
   HANN / GER / gelding / 2002 / Gold Camilla / Raphael
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
24--32ISTAR (236)RobertSYDOW468,87
   
   
    LKJ Abaria Iwno
24--32HETMAN (169)AnnaGOLEŃ481,74
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
33--36QUELLE (245)NataliaWIŚNIEWSKA569,74
   
   
    SKJ Młyńska Struga
33--36HAWANA (26)MichałAIBIN570,02
   SP / POL / mare / 2004 / Qumball / Heroina
   - / Michał Aibin
    KJ Absolut Wilczyce
33--36TASSJA 5 (199)KatarzynaKOMORSKA571,45
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
33--36CZADIS TM (103)KatarzynaWITKOWSKA572,19
   SP / POL / stallion / 2003 / Czad / Haftka
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
37--39KWANT (109)JuliaSŁOMIŃSKA673,05
   - / POL / gelding / 1998 / Lepton / Klawiatura
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
37--39EXMOOR (13)WaldemarROGOWSKI673,62
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
37--39ILONUS (12)WaldemarROGOWSKI674,87
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
40RAFA (163)KarolinaWALIGÓRA779,98
   
   
    LKS Cwał Poznań
41--42FIGARO (107)AnnaSZCZEŚNIAK857,68
   Wlkp. / POL / gelding / 2000 / Cedrus / Fobia
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
41--42ARAMIS (242)PawełCHUDZIAK867,52
   SP / POL / stallion / 1997
   
    KS Idmar Krajkowo
43--44TASSJA 5 (199)KatarzynaKOMORSKA972,81
   
   
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
43--44LEON (57)ZofiaPOŁCZYŃSKA987,03
   BAW / POL / gelding / 2003 / Luberon / Graziella
   - / Z. Połczyńska
    GLKS Sokół Damasławek
45THOSWIN VELDHOEK (58)SaraPOPŁAWSKA1073,97
   BWP / BEL / gelding / 2003 / Oswin / Datania
   - / S. Popławska
    GLKS Sokół Damasławek
46CARMEL (241)ZuzannaARSKA (JM.1995)1268,71
   Wlkp. / POL / gelding / 2001 / Bonsun / Cyranka\ Cervantes
   Adam Gawron / Anna Czarnecka
    Stow. Jeździeckie Baborówko
47ALZACJA (190)JakubSZECHOWICZ1386,28
   
   
    ZKS Drzonków
 THOSWIN VELDHOEK (58)SaraPOPŁAWSKAElim.
   BWP / BEL / gelding / 2003 / Oswin / Datania
   - / S. Popławska
    GLKS Sokół Damasławek
 FIGARO (107)AnnaSZCZEŚNIAKElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 2000 / Cedrus / Fobia
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
 URIEL (42)KatarzynaPOETSCHKEElim.
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W\ Coriano
   
    KJ Korona Wałcz
 KOSTEK (105)RoksanaPAWLAKElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Rokset / Kaja
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
 KOSTEK (105)RoksanaPAWLAKElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Rokset / Kaja
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
 SAMBA (196)TomaszOLSZEWSKIElim.
   Wlkp. / POL / mare / 1996 / Ibis / Symsarna\Sudan
   - / Dorota Zielińska
    GLKS Osielsko
 ALEKS (240)JoannaSKRZYPCZAK (Mł.1997)Elim.
   kuc / POL / stallion / 1997 / Blibro / Arka
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
54
Ukończyło koni
47
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 24-26 kwietnia 2009 r.
Wydruk: 26-04-2009 18:00:30
R6 - P
Data: 26-04-2009
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R6 - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No R6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HEBAN (244)OlgaMOŻEJKO053,04300 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / Bujak / Herwana
   - / M. Szcześniak
    KJ Gołębin Stary
2FLY HAWAI (82)HannaROSZKIEWICZ (J.1991)055,37200 PLN
   HANN / GER / mare / 2002 / Fly High / Amara\ Airport
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
3NEO (149)EsteraSZELĄG058,75100 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / Luron / Naira
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
4CORDELLO TM (221)RomanBARTKOWIAK059,13
   SP / POL / stallion / 2004 / Cassino / Haftka\ nn
   
    KJ CH Jaszkowo
5LORETTO (210)AntoniCHŁAPOWSKI060,94
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6LALLIJA (127)AgataMIZGIER (J.1992)063,35
   Westf. / GER / mare / 2002 / Lacantus / Dessina\ Debutant
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
7DOSTATNIA (187)IgaTOKARSKA (JM.1994)064,33
   kuc / POL / mare / 2000 / Flop / Deirdre\ Vilnius
   - / Piotr Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
8CORRADO-STAR (214)ŁukaszTROSZCZYŃSKI064,70
   HANN / LT / stallion / 2002 / Corde Star / Wondera\ Graf Sponeck
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9CASSINIS-STAR (212)AntoniCHŁAPOWSKI064,99
   HOLST. / GER / stallion / 2003 / Cassini II / India VI\ Condrieu
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
10HAWANA (26)MichałAIBIN065,22
   SP / POL / mare / 2004 / Qumball / Heroina
   - / Michał Aibin
    KJ Absolut Wilczyce
11LUBAŃ (69)AnetaKUŚMIERKOWSKA066,65
   Wlkp. / POL / gelding / 1991 / Makart / Lutecja\Czarlin
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
12RAPIDO BOY (17)MałgorzataMUCHA067,34
   SP / POL / stallion / 2002 / Consor / Rami-Loxley
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
13RODOLFO (106)MariaNOWICKA067,69
   HANN / GER / gelding / 2002 / Gold Camilla / Raphael
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
14CARBONIA (217)ŁukaszTROSZCZYŃSKI067,85
   SP / POL / mare / 1998 / Adrian / Czanda\ Cervantes
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
15DOBOSZ (183)BeataSZUBER068,49
   WLKP / POL / gelding / 1992
   
    KJ Bachmat Wrocław
16ZELINDUS H (54)KrzysztofPOŁCZYŃSKI069,60
   KWPN / NED / gelding / 2004
   - / M. Odzimek
    GLKS Sokół Damasławek
17CHESTER (39)MarekODZIMEK070,08
   
   
    KJ Lotus Poznań
18CZCIONKA (156)JoannaCHRUŚCIEWICZ070,69
   SP / POL / mare / - / Carewicz / Czumka
   - / Anna Kuś
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
19URIEL (42)KatarzynaPOETSCHKE071,20
   HOLST. / GER / mare / 2004 / Catoki / Lena W\ Coriano
   
    KJ Korona Wałcz
20KRAK (91)SławomirHARTMAN172,43
   SP / POL / stallion / 2004 / Romualdo / Kastella
   - / S. Hartman
    KJ Lotar Biskupiec
21CHILI CHOCOLATE (168)MonikaDULCZEWSKA172,86
   
   
    KJ Zbrosławice
22AMANTE MIO (35)MonikaKOCIĘCKA174,45
   
   
    KJ Rancho Poznań
23CANTIANO L (79)ŁukaszPIKSA174,91
   
   
    LKS Cwał Poznań
24CAREN (118)MarcinBĘTKOWSKI175,28
   SP / POL / mare / 2004 / Landjonker S / Carmen
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
25ENZO (230)ŁukaszPIKSA175,51
   SP / POL / stallion / 1998 / Elvis / Brinja\Renomee
   - / Alina Ryszard Walas
    LKS Cwał Poznań
26HETMAN (169)AnnaGOLEŃ276,15
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
27MARIOTTA (239)SławomirKLÓSKA276,31
   
   
    KJ Lotus Poznań
28TANGO (27)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)276,71
   SP / POL / gelding / 2002 / Biskwit / Traviata\ Louis
   - / Ewa Stachowiak
    LKJ Abaria Iwno
29HARTELLA (108)AnnaNOWICKA381,56
   Wlkp. / POL / mare / 1998 / Calettos SON / Harda
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
30MALAGA (83)BartoszKRÓLIK (JM.1994)450,86
   SP / POL / mare / 2003 / Czumak / -
   - / Bartosz Królik
    Niezrzeszony
31TOP FARMS RELAX (97)MartaJÓZEFOWSKA (JM.1993)455,79
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Palaser / Romana
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
32GRAS F (176)MartynaBRYLL (JM.1994)456,58
   - / POL / gelding / 2004 / Casaretto L / Gracja
   - / Krzysztof Bryll
    UKJ Bryllandia
33HS GRAFIT I (227)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)456,94
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
34DEL COR (158)AnnaKUŚ460,18
   - / POL / stallion / 1999 / Cortez / Delikata
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
35ARMANII (60)MichałNOWACKI (J.1991)469,97
   OLD / GER / - / 2004 / Abke / Gragentina\ Argentinus
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz.
36FELINI (28)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)484,89
   SP / POL / stallion / 2002 / Luron / Fanta
   - / SO Sieraków Wlkp. Sp. z o.o.
    LKJ Abaria Iwno
37CARMEN (191)JakubSZECHOWICZ572,87
   
   
    ZKS Drzonków
38LANDPRINCE (185)JacekTOKARSKI572,96
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
39KSERKSES (51)JacekMURACZEWSKI574,15
   
   
    LKS Cwał Poznań
40OPTIMUS (139)MarcinBĘTKOWSKI574,96
   
   
    JKS Fer-Więckowice
41MARINERA (231)KrzysztofPOŁCZYŃSKI677,67
   
   
    GLKS Sokół Damasławek
42CORTAZAR (206)AntoniCHŁAPOWSKI679,10
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Coronado / Landie\Caretino
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
43GRACJA (204)MaciejCHARLIŃSKI780,03
   - / POL / mare / -
   - / Marek Charliński
    LKS Cwał Poznań
44GOLDIKA (150)EsteraSZELĄG782,72
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.
45RAMBO (223)RomanBARTKOWIAK856,41
   Wlkp. / POL / gelding / 2003 / Lascado / Rogala\ Rokos
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
46CONTENDRO SON (200)MarcinMATELSKI871,50
   - / GER / - / 2002
   
    KJ Agro-Handel Śrem
47MILTON K (128)BartoszKRÓLIK (JM.1994)884,99
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Niezrzeszony
48LEXUS (31)AgnieszkaSZUBERT (JM.1993)885,31
   Westf. / GER / stallion / 2001 / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   
    LKJ Abaria Iwno
49CZADIS TM (103)KatarzynaWITKOWSKA886,99
   SP / POL / stallion / 2003 / Czad / Haftka
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
50MALAGA (229)KatarzynaJANKOWSKA1373,73
   
   
    JKS Equus Szczecin
51SCARLET (148)EsteraSZELĄG1599,48
   HOLSZT. / GER / mare / 2002 / Coronado / Meike III\ Julio Mariner
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
 KWANT (109)JuliaSŁOMIŃSKAElim.
   - / POL / gelding / 1998 / Lepton / Klawiatura
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
 BARAKUDA (202)RobertSYDOWElim.
   
   
    LKJ Abaria Iwno
 CARLOS (155)JoannaCHRUŚCIEWICZElim.
   Westf. / - / gelding / 2003 / Cordobes I / Discovery
   - / Izabela Mielcarek
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
 QUATTRO (188)MaciejCHARLIŃSKIElim.
   
   
    LKS Cwał Poznań
 SAMBA (196)TomaszOLSZEWSKIElim.
   Wlkp. / POL / mare / 1996 / Ibis / Symsarna\Sudan
   - / Dorota Zielińska
    GLKS Osielsko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
56
Ukończyło koni
51
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne, Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 24-26 kwietnia 2009 r.
Wydruk: 26-04-2009 18:00:43
9 - N
Data: 26-04-2009
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - N -zwykły - Runda Otwarta -Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CASSINI KAMA (68)KamilaKUŚMIERKOWSKA056,90400 PLN
   Holszt. / - / stallion / 2003 / Cassini I / Kaja IV
   - / Jan Kuśmierkowski
    MKS SJ Dąb Dębno
2RARYTAS (92)SławomirHARTMAN056,95300 PLN
   SP / POL / stallion / 2003 / Revel / Rumia
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
3LEXUS (31)AgnieszkaSZUBERT (JM.1993)064,66200 PLN
   Westf. / GER / stallion / 2001 / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   
    LKJ Abaria Iwno
4KILER (76)KarolinaFRAGSTEIN065,75100 PLN
   SP / POL / gelding / 1998 / West / Karta\Dem
   - / Edward Korzeniowski
    UKS Podkowa Moryń
5ZAIR (45)DominikKRAWCZYK066,00100 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Elvis / Zazula
   - / Szymon John
    KJ Kalumet Boszkowo
6VAN HALEN (146)PiotrMORSZTYN067,4250 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Hors La Loi II / Horetta\ Cavalier
   - / Monika Przysada
    WKS Śląsk Wrocław
7LEVANTINO L (78)ŁukaszPIKSA070,5850 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 2000 / Levantos / Halali\Granus
   - / Leszek Adamowicz
    LKS Cwał Poznań
8REMBRAND (215)ŁukaszTROSZCZYŃSKI071,7250 PLN
   Mecklenburger / GER / gelding / 2000 / Romulus / Cindy II\ Carprilli
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9LARS (145)PiotrMORSZTYN172,2613 PLN
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
10ODYSZA (21)JakubKRZYŻOSIAK173,7213 PLN
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
11FELINI (28)AnnaDZIEWOLSKA (J.1991)175,2513 PLN
   SP / POL / stallion / 2002 / Luron / Fanta
   - / SO Sieraków Wlkp. Sp. z o.o.
    LKJ Abaria Iwno
12BARRAS (142)PiotrMORSZTYN277,2313 PLN
   Old. / GER / gelding / 2002 / Baloubet du Rouet / Ristorante\ Grannus
   - / K.Dyrek, P.Morsztyn
    WKS Śląsk Wrocław
13PAT (BE) (77)PawełKALICIŃSKI278,8113 PLN
   
   
    Warszawski KJ
14MALAGA (83)BartoszKRÓLIK (JM.1994)452,38
   SP / POL / mare / 2003 / Czumak / -
   - / Bartosz Królik
    Niezrzeszony
15NEKTAR (208)AntoniCHŁAPOWSKI456,77
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
16TOP FARMS RELAX (97)MartaJÓZEFOWSKA (JM.1993)457,07
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Palaser / Romana
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
17CERKIEW (225)RomanBARTKOWIAK460,67
   SP / POL / mare / 2000 / Empiryk / Cykada\ Komandor
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
18MILTON K (128)BartoszKRÓLIK (JM.1994)461,83
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    Niezrzeszony
19ILMER (18)MałgorzataMUCHA461,97
   SP / POL / gelding / 1997 / Ishan / Luna\Lombard
   - / Małgorzata Mucha
    KJ Lotus Poznań
20LUKSOR (216)ŁukaszTROSZCZYŃSKI464,39
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
21NERON (14)WaldemarROGOWSKI464,64
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Wechta Rosnówko
22LALLIJA (127)AgataMIZGIER (J.1992)466,92
   Westf. / GER / mare / 2002 / Lacantus / Dessina\ Debutant
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
23LAWENDA (84)BarbaraJANKOWSKA467,23
   SP / POL / mare / 2003 / Kaczan / Legenda
   - / B. Jankowska
    JKS Equus Szczecin
24WEDNESDAY (36)MonikaKOCIĘCKA468,07
   SP / POL / mare / 2001 / Rytm / Wafama\Fanimo
   - / Jarosław Kocięcki
    KJ Rancho Poznań
25BAYARD Z (85)BarbaraJANKOWSKA468,27
   Zangerscheide / NED / stallion / 2003 / Balougran Z / R Maube Z
   - / B. Jankowska
    JKS Equus Szczecin
26NESTOR (138)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)469,01
   - / POL / gelding / 2002 / Navaro / Nutka\ Nandy Man
   - / Katarzyna Poetschke
    LKS Cwał Poznań
27GOLDIK GIRL (75)KarolinaFRAGSTEIN573,15
   OLD. / GER / - / 2003 / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Jan van Hamond
    UKS Podkowa Moryń
28ZELENA (167)MonikaDULCZEWSKA780,30
   
   
    KJ Zbrosławice
29CYRKON (112)AnnaTRZECIAK783,94
   SP / POL / stallion / 1999 / Cantanis / Cyranka\Cavalliero
   - / Anna Trzeciak
    LKS Dragon Nowielice
30NEO (149)EsteraSZELĄG859,51
   SP / POL / stallion / 2000 / Luron / Naira
   - / Kopras Sp. z o.o.
    Kopras Sp. z o.o.
31GOLDIKA (150)EsteraSZELĄG864,75
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    Kopras Sp. z o.o.