Zawody Regionalne'', Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28 września 2008 r.
Wydruk: 29-09-2008 08:43:57
R1'' - L
Data: 26-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R1'' - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No R1'')

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1WEDNESDAY (84)MonikaKOCIĘCKA048,69032,38
   SP / POL / mare / 2001 / Rytm / Wafama\Fanimo
   - / Jarosław Kocięcki
    KJ Rancho Poznań
2NINA CAY (68)JuliaTOMCZYK053,47035,67
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
3BERYL (77)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)451,56
   Kuc / POL / gelding / 1996 / Batar xo / Balerina-kuc\Farah-Kajus
   - / Jerzy Kniat
    LKS Cwał Poznań
4KOLIBER (95)AntoniCHŁAPOWSKI455,00
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5LORETTO (93)AntoniCHŁAPOWSKI455,62
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6AMANTEMIO (83)MonikaKOCIĘCKA461,78
   
   
    KJ Rancho Poznań
7GOLDIK GIRL (44)KarolinaFRAGSTEIN855,78
   
   
    JKS Cavallo Bonin
8PIAWA (69)JuliaTOMCZYK2862,09
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
 DRAGON (78)KarolinaWALIGÓRAElim.
   
   
    LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100/105
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
350/270
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
65/50
Startowało koni
9
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne'', Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28 września 2008 r.
Wydruk: 29-09-2008 08:44:03
W1'' - P
Data: 26-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr W1'' - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No W1'')

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MARCO (103)TomaszMIELCAREK048,25250 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2KOLIBER (95)AntoniCHŁAPOWSKI050,40150 PLN
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3DUSZA ALBA (30)HubertPOLOWCZYK052,47100 PLN
   SP / POL / mare / 1994 / Dawidoff / Albania II\ Nemrod
   - / Ewa Niestrawska
    KJ HBC Lasocice
4MAXIMA (101)ŁukaszTROSZCZYŃSKI057,55
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5DONIA LAGOMERA (85)TadeuszPEŁESZUK058,65
   SP / POL / mare / 1998 / Elvis / Łaba/Akwen
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno
6WEDNESDAY (84)MonikaKOCIĘCKA061,82
   SP / POL / mare / 2001 / Rytm / Wafama\Fanimo
   - / Jarosław Kocięcki
    KJ Rancho Poznań
7NERON (23)KarolGODLEWSKI067,68
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Wechta Rosnówko
8ENZO III (48)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)446,99
   - / - / gelding / 1997
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
9GAUDI M (87)MarikaKWAŚNIEWSKA448,37
   
   
    KJ Zagorów
10COLMAN H (45)PiotrFRAGSTEIN449,48
   - / GER / gelding / 2001 / Colman / Urija\Casanova
   - / Mariusz Hadrysiak
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
11TANIEC (86)MarikaKWAŚNIEWSKA453,85
   
   
    KJ Zagorów
12LOTOS (96)AntoniCHŁAPOWSKI457,39
   Holst. / GER / stallion / 1997 / Levantos II / Romina\ Romino
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
13SAMARA M (35)KrzysztofMIKOŁAJCZAK459,02
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
14GOLDIKA (38)SławomirKLÓSKA462,52
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    KJ Lotus Poznań
15LEONARDO (42)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)464,36
   SP / GER / stallion / 1996 / Loxgraf / Donka\Alcatraz
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
16UDOLA B (51)MarcinBĘTKOWSKI466,47
   
   
    JKS Fer-Więckowice
17NINA CAY (68)JuliaTOMCZYK469,18
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
18HAMADA (13)MateuszKRZYŻOSIAK469,44
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
19BERYL (77)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)469,99
   Kuc / POL / gelding / 1996 / Batar xo / Balerina-kuc\Farah-Kajus
   - / Jerzy Kniat
    LKS Cwał Poznań
20CAMILLO SON (22)KarolGODLEWSKI780,13
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
21VEJOTTIE (7)MarekMARKIEWICZ852,02
   KWPN / NED / - / 2002 / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    KJ Koncepta Szczecin
22MODELKA (100)ŁukaszTROSZCZYŃSKI857,26
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
23CARBONIA (102)ŁukaszTROSZCZYŃSKI863,70
   
   
    KJ CH Jaszkowo
24PAT (BE) (43)PaulinaKUCHARSKA865,56
   
   
    LKJ Kiekrz
25GOLDIK GIRL (44)KarolinaFRAGSTEIN867,58
   
   
    JKS Cavallo Bonin
26LOSTERICO (62)MarekODZIMEK867,88
   DR / GER / - / 2000 / Lucky Luke / Isabell\Ico
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
27LORETTO (93)AntoniCHŁAPOWSKI1259,31
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
28AMANTEMIO (83)MonikaKOCIĘCKA1262,29
   
   
    KJ Rancho Poznań
29URANUS (60)MarekODZIMEK1880,00
   
   
    KJ Lotus Poznań
 UMARINA (61)MarekODZIMEKElim.
   KWPN / NED / mare / 2001 / Indoctro / Marina
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
30
Ukończyło koni
29
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne'', Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28 września 2008 r.
Wydruk: 29-09-2008 08:44:08
0 - N
Data: 26-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 0 - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 0)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1COLMAN H (45)PiotrFRAGSTEIN057,93300 PLN
   - / GER / gelding / 2001 / Colman / Urija\Casanova
   - / Mariusz Hadrysiak
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
2ENZO III (48)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)058,15200 PLN
   - / - / gelding / 1997
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
3KONI (25)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)059,40100 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 1994 / Baby Bid / Kabała
   - / Agnieszka Nowak
    JKS Fer Więckowice
4VICTOR (65)MściwojKIECOŃ060,74
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Phin Phin / Oviana\ Karandasj
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
5WIANKA (24)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)061,64
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Skaleń / Wiktoria
   - / Andrzej Rakowski
    JKS Fer Więckowice
6CAPROS (36)LeszekWARZECHA061,74
   HOLSZT. / GER / stallion / 2002
   - / E. Dulewicz
    Niezrzeszony
7RAVEN (39)SławomirKLÓSKA065,09
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Placido / Reonetty\ Belmondo
   
    KJ Lotus Poznań
8LEPTON (106)TomaszMIELCAREK066,31
   Wlkp. / POL / gelding / 2001
   
    KJ CH Jaszkowo
9VLORET B (33)KrzysztofMIKOŁAJCZAK067,87
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
10PRINCESS (40)SławomirKLÓSKA068,68
   OLD / - / mare / 2001 / Quattro / Glandora
   
    KJ Lotus Poznań
11DONNA ROBINIA (97)ŁukaszTROSZCZYŃSKI069,50
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
12VERSACE (64)MściwojKIECOŃ070,14
   KWPN / NED / mare / 2002 / Orame / Nightingale\ Indorado
   
    KJ Agro-Handel Śrem
13BAJOU DU ROUET (18)KrzysztofLUDWICZAK071,15
   HOLSZT. / GER / stallion / 2001 / Baloubet du Rouet / F-Viva\Calando I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
14GOLDIKA (38)SławomirKLÓSKA071,61
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    KJ Lotus Poznań
16JAKUCJA (105)TomaszMIELCAREK465,36
   SP / POL / mare / 2001 / Maramano / Jamajka\ Mordechai
   Jan Gołąbek / Ryszard Zaręba
    KJ CH Jaszkowo
17LUKSOR (99)ŁukaszTROSZCZYŃSKI469,57
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
18RYTMIKA (10)MichałWOŹNIAK471,58
   SP / POL / mare / 2002 / Rytm / Rosa Gala
   - / A. Woźniak
    BKJ Bogusławice
19CAMILLO SON (22)KarolGODLEWSKI472,29
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
20UDOLA B (51)MarcinBĘTKOWSKI473,33
   
   
    JKS Fer-Więckowice
21SAMARA M (35)KrzysztofMIKOŁAJCZAK473,96
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15NASTURCJA (107)TomaszMIELCAREK4
   SP / POL / mare / 1997 / Carrera D'Adriers / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
22DUSZA ALBA (30)HubertPOLOWCZYK784,32
   SP / POL / mare / 1994 / Dawidoff / Albania II\ Nemrod
   - / Ewa Niestrawska
    KJ HBC Lasocice
23GAUDI M (87)MarikaKWAŚNIEWSKA859,87
   
   
    KJ Zagorów
24TANIEC (86)MarikaKWAŚNIEWSKA861,34
   
   
    KJ Zagorów
25VEJOTTIE (7)MarekMARKIEWICZ866,01
   KWPN / NED / - / 2002 / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    KJ Koncepta Szczecin
26DONIA LAGOMERA (85)TadeuszPEŁESZUK868,65
   SP / POL / mare / 1998 / Elvis / Łaba/Akwen
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno
27SIBILLA (8)MichałWOŹNIAK873,53
   SP / POL / mare / 2002 / Travant / Siejka
   - / A.Woźniak
    BKJ Bogusławice
28HAMADA (13)MateuszKRZYŻOSIAK886,41
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
29NERON (23)KarolGODLEWSKI975,71
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Wechta Rosnówko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
29
Ukończyło koni
29
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne'', Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28 września 2008 r.
Wydruk: 29-09-2008 08:44:14
1 - C
Data: 26-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - C -zwykły - Mała Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LENA (74)JarosławSKRZYCZYŃSKI055,34600 PLN
   
   
    KJ Absolut
2GRAF PILOX (66)MściwojKIECOŃ057,38400 PLN
   HANN / GER / stallion / 2001 / Wogenbrecher / Gremlin
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
3BAJOU DU ROUET (18)KrzysztofLUDWICZAK062,97300 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 2001 / Baloubet du Rouet / F-Viva\Calando I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
4GRASANT (73)JarosławSKRZYCZYŃSKI063,62200 PLN
   
   
    KJ Absolut
5CON JUAN (67)MściwojKIECOŃ065,32100 PLN
   HANN / GER / gelding / 2001 / Contender / Donna Julia\ Don Juan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
6QUINTERA (71)JarosławSKRZYCZYŃSKI068,0025 PLN
   
   
    KJ Absolut
7GATSBY 144 (12)MateuszKRZYŻOSIAK070,2325 PLN
   HANN / GER / gelding / 1997 / Graf Grannus / Grandola
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
8BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (47)ŁukaszWASILEWSKI072,5325 PLN
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
9NEVILLE (72)JarosławSKRZYCZYŃSKI454,0425 PLN
   SP / POL / gelding / 1998 / Dansing / Newis\Elvis
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
10BOLERO DE RAVEL (63)MściwojKIECOŃ457,02
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    KJ Agro-Handel Śrem
11CANTERO (50)MarcinBĘTKOWSKI457,18
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
12VICTOR (65)MściwojKIECOŃ460,81
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Phin Phin / Oviana\ Karandasj
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
13CAPRICE (6)JuliaBIEGANOWSKA463,13
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Coronado / Zurla\Fasolt
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
14YOUNG LADY (19)KrzysztofLUDWICZAK465,45
   Hol. / GER / mare / 2000 / Cambridge / G-Christine\Carolus I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
15KALEW (37)LeszekWARZECHA466,44
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / Lew / Karlina
   - / Marcin Bajer
    Niezrzeszony
16KARTEL (32)KrzysztofMIKOŁAJCZAK466,59
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia\ Mangan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17VLORET B (33)KrzysztofMIKOŁAJCZAK466,82
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
18CAPROS (36)LeszekWARZECHA469,48
   HOLSZT. / GER / stallion / 2002
   - / E. Dulewicz
    Niezrzeszony
19CARAVELLA (91)AntoniCHŁAPOWSKI680,87
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
20CASPAR 55 (31)HubertPOLOWCZYK864,31
   HANN / GER / gelding / 1995 / Cashman / -\ Don Carlos
   
    KJ HBC Lasocice
21SYLVIO (49)MarcinBĘTKOWSKI865,69
   SP / POL / gelding / 2000 / Louis / Sza\Pergamon
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
22FAWORYT (76)NataliaWŁODARCZAK866,66
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
23PACO (53)JanKUREK868,73
   SP / - / stallion / 1999 / Widar / Panama
   
    JUKS Abakus Kaczyna
24LASKO (17)KrzysztofLUDWICZAK871,44
   HOLSZT. / GER / stallion / 1999 / Lennon / Badita I\ Capitol I
   
    KJ Wechta Rosnówko
25MADABA (54)JanKUREK872,93
   Młp. / POL / mare / 1997 / Dżamir / Malta\Manhpttan
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
26WMK-G-ALEXA (9)MichałWOŹNIAK1269,97
   - / AUS / mare / 1995 / nn / nn
   - / A. Woźniak
    BKJ Bogusławice
27MARATON (98)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1275,35
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
28WINNER (34)KrzysztofMIKOŁAJCZAK1290,31
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
29MALAJKA (75)NataliaWŁODARCZAK1483,00
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
30DOMINGO TENOR (4)KatarzynaWYGAS1778,62
   SP / POL / stallion / 1995 / Tenor De La Cour / Dąbrowa
   SK Ochaby / Krzysztof Rdest
    Niezrzeszona
 CAMPUS 4 (29)HubertPOLOWCZYKElim.
   Hol. / - / gelding / 1991 / Caretino / Banita\Corleone
   - / Andrzej Kramer
    KJ HBC Lasocice
 LIDER (92)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 WANTUS-V (5)KatarzynaWYGASElim.
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Caesar vd Helle / Thesaura vh
   - / Katarzyna Wygas
    Niezrzeszona

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
33
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne'', Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28 września 2008 r.
Wydruk: 29-09-2008 08:44:17
2 - C
Data: 26-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - C -dwufazowy - Runda Juniorska - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1VAN DAMM (58)WojciechDAHLKE (JM.1992)048,13038,68400 PLN
   KWPN / - / stallion / 2001
   
    BKS Kłos Budzyń
2MILTON K (27)AgataSZYMONIAK (J.1991)042,56845,34300 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
3LEVIS F (41)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)440,69200 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
4AKCENT (28)AgataSZYMONIAK (J.1991)443,81200 PLN
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
5UPERLEIN (14)NataliaDRAŃCZAREK (J.1991)447,16100 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Germus R / Bellaleen\Voltaire
   - / Natalia Drańczarek
    JKS Przybyszewo
6CORTON (59)WojciechDAHLKE (JM.1992)770,78100 PLN
   - / - / gelding / 2000 / Cortez / Magika
   
    BKS Kłos Budzyń
7KONI (25)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)1364,00
   Wlkp. / POL / mare / 1994 / Baby Bid / Kabała
   - / Agnieszka Nowak
    JKS Fer Więckowice
 WIANKA (24)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)Elim.
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Skaleń / Wiktoria
   - / Andrzej Rakowski
    JKS Fer Więckowice
 LIBERADO (15)NataliaDRAŃCZAREK (J.1991)Rez.
   HOLST. / GER / stallion / 2001 / Lancer II / Mara VI/Acord
   - / Jerzy Michalski
    JKS Przybyszewo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
360/270
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
62/47
Startowało koni
9
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne'', Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28 września 2008 r.
Wydruk: 29-09-2008 08:44:23
3 - CC
Data: 26-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - CC -dwufazowy - Duża Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1QUAMIRO (16)KrzysztofLUDWICZAK043,68042,221000 PLN
   Hol. / GER / stallion / 1995 / Quidam de Revel / Eleen\Ramiro Z
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
2BOLERO DE RAVEL (63)MściwojKIECOŃ042,44438,73700 PLN
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    KJ Agro-Handel Śrem
3LASKO (17)KrzysztofLUDWICZAK044,47442,52500 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 1999 / Lennon / Badita I\ Capitol I
   
    KJ Wechta Rosnówko
4LEO (11)JakubKRZYŻOSIAK047,06444,69400 PLN
   SP/Holst. / GER / stallion / 1998 / Lennon / Zakonda\Lacapo
   - / W. John, S. Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
5CON JUAN (67)MściwojKIECOŃ044,09445,09200 PLN
   HANN / GER / gelding / 2001 / Contender / Donna Julia\ Don Juan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
6GRASANT (73)JarosławSKRZYCZYŃSKI044,091248,04200 PLN
   
   
    KJ Absolut
7HBC LAKE BID (46)ŁukaszWASILEWSKI045,381856,21
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Cascavelle\ Ahorn Z
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
8MILTON K (27)AgataSZYMONIAK (J.1991)441,34
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
9ULLA V.D. HEYDEHOEK (80)BeataSZUBER443,81
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
10YOUNG LADY (19)KrzysztofLUDWICZAK444,31
   Hol. / GER / mare / 2000 / Cambridge / G-Christine\Carolus I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
11LEVIS F (41)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)839,93
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
12MADABA (54)JanKUREK841,90
   Młp. / POL / mare / 1997 / Dżamir / Malta\Manhpttan
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
13KALEW (37)LeszekWARZECHA842,90
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / Lew / Karlina
   - / Marcin Bajer
    Niezrzeszony
14AKCENT (28)AgataSZYMONIAK (J.1991)845,34
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
15GRAF PILOX (66)MściwojKIECOŃ845,72
   HANN / GER / stallion / 2001 / Wogenbrecher / Gremlin
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
16CORTON (59)WojciechDAHLKE (JM.1992)845,78
   - / - / gelding / 2000 / Cortez / Magika
   
    BKS Kłos Budzyń
17NEKTAR (94)AntoniCHŁAPOWSKI1641,78
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
18PACO (53)JanKUREK2044,65
   SP / - / stallion / 1999 / Widar / Panama
   
    JUKS Abakus Kaczyna
 WANTUS-V (5)KatarzynaWYGASElim.
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Caesar vd Helle / Thesaura vh
   - / Katarzyna Wygas
    Niezrzeszona

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/6
Liczba skoków (Jumps)
10/6
Dystans (m)
350/290
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
60/50
Startowało koni
19
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne'', Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28 września 2008 r.
Wydruk: 29-09-2008 08:44:29
R2'' - L
Data: 27-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R2'' - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No R2'')

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1GAROS (123)ŁukaszMARCINIAK (J.1990)053,94021,81
   SP / POL / gelding / 1999 / Campos / Gatve
   - / Bogusław Marciniak
    KJ Atrium Swarzędz
2LORETTO (93)AntoniCHŁAPOWSKI049,94423,64
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3LOSTERICO (62)MarekODZIMEK055,15430,12
   DR / GER / - / 2000 / Lucky Luke / Isabell\Ico
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
4HARPELLA (115)NataliaWŁODARCZAK050,62641,81
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
5HS GRAFIT I (108)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)048,05830,10
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
6KOLIBER (95)AntoniCHŁAPOWSKI447,12
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7DOSTATNIA (81)IgaTOKARSKA (JM.1994)447,85
   kuc / POL / mare / 2000 / Flop / Deirdre\ Vilnius
   - / Piotr Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
8FLEBEJRA (110)AnnaPRZONDO (JM.1993)450,06
   Traken. / BIAŁORUŚ / mare / 2000 / Plastik / Fieja/Efir
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
9LENOX (90)MariaCHOJNACKA450,47
   - / GER / gelding / 1999 / Levantos / Liandra
   - / Anna Kierznowska
    KJ Zagórów
10HUK (109)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)452,91
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
11SALADYN (89)SławomirKLÓSKA455,50
   
   
    KJ Lotus Poznań
12JAŁOWCÓWKA (121)TomaszMIELCAREK455,62
   SP / POL / mare / 2003 / Meksyk P / Jarka\ Jasyr
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
14AMANTEMIO (83)MonikaKOCIĘCKA560,85
   
   
    KJ Rancho Poznań
15CANDY MAN (70)KatarzynaMASEŁKOWSKA-PODREZ561,18
   Trak. / POL / gelding / 2000 / Ignac / Czarelia\Akcept
   - / Katarzyna Masełkowska
    KJ Atrium Swarzędz
16IRMA (120)TomaszMIELCAREK849,32
   SP / POL / mare / 2004 / Evento / Iga\ Arszenik
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
17CZINGIS (117)MichałNOWACKI (J.1991)850,25
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz. Lwówek
18PARADA (114)NataliaWŁODARCZAK852,78
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
19ORYS (119)TomaszMIELCAREK1248,94
   
   
    KJ CH Jaszkowo
20LIWIA (111)MateuszWOJCIECHOWSKI1570,03
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
21HIPIS (88)BarbaraRENNERT2447,13
   
   
    LKS Cwał Poznań
 DRAGON (78)KarolinaWALIGÓRAElim.
   
   
    LKS Cwał Poznań
 BERYL (77)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)Elim.
   Kuc / POL / gelding / 1996 / Batar xo / Balerina-kuc\Farah-Kajus
   - / Jerzy Kniat
    LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100/105
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
325/180
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/34
Startowało koni
22
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne'', Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28 września 2008 r.
Wydruk: 29-09-2008 08:44:36
W2'' - P
Data: 27-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr W2'' - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No W2'')

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MARCO (103)TomaszMIELCAREK045,23250 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2ENZO III (48)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)050,23150 PLN
   - / - / gelding / 1997
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
3COLMAN H (45)PiotrFRAGSTEIN050,41100 PLN
   - / GER / gelding / 2001 / Colman / Urija\Casanova
   - / Mariusz Hadrysiak
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
4GAUDI M (87)MarikaKWAŚNIEWSKA051,39
   
   
    KJ Zagorów
5TANIEC (86)MarikaKWAŚNIEWSKA055,80
   
   
    KJ Zagorów
6GAROS (123)ŁukaszMARCINIAK (J.1990)056,53
   SP / POL / gelding / 1999 / Campos / Gatve
   - / Bogusław Marciniak
    KJ Atrium Swarzędz
7CALANDA (20)MaksymilianWECHTA (JM.1993)059,32
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
8HEKTOR (82)IgaTOKARSKA (JM.1994)059,39
   SP / POL / gelding / 1997 / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
9MAXIMA (101)ŁukaszTROSZCZYŃSKI061,55
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
10DOSTATNIA (81)IgaTOKARSKA (JM.1994)062,43
   kuc / POL / mare / 2000 / Flop / Deirdre\ Vilnius
   - / Piotr Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
11CARBONIA (102)ŁukaszTROSZCZYŃSKI062,83
   
   
    KJ CH Jaszkowo
12MODELKA (100)ŁukaszTROSZCZYŃSKI063,63
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
13GOLDIK GIRL (44)KarolinaFRAGSTEIN065,00
   
   
    JKS Cavallo Bonin
14SAMARA M (35)KrzysztofMIKOŁAJCZAK065,03
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15UDOLA B (51)MarcinBĘTKOWSKI065,87
   
   
    JKS Fer-Więckowice
16LIBERADO (15)NataliaDRAŃCZAREK (J.1991)068,77
   HOLST. / GER / stallion / 2001 / Lancer II / Mara VI/Acord
   - / Jerzy Michalski
    JKS Przybyszewo
17NINA CAY (68)JuliaTOMCZYK167,46
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
18CANDY MAN (70)KatarzynaMASEŁKOWSKA-PODREZ458,16
   Trak. / POL / gelding / 2000 / Ignac / Czarelia\Akcept
   - / Katarzyna Masełkowska
    KJ Atrium Swarzędz
19PAT (BE) (43)PaulinaKUCHARSKA460,88
   
   
    LKJ Kiekrz
20LUGANA H (21)MaksymilianWECHTA (JM.1993)462,19
   HOLSZTYN / GER / mare / 1994 / Loutano / Candie\Rainando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
21GOLDIKA (38)SławomirKLÓSKA462,79
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    KJ Lotus Poznań
22DON ROBIN F (118)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)463,76
   SP / POL / stallion / 2002 / Robin II Z / Dziewiątka\ Rumb
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
23HAMADA (13)MateuszKRZYŻOSIAK777,68
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
24LOTOS (96)AntoniCHŁAPOWSKI857,56
   Holst. / GER / stallion / 1997 / Levantos II / Romina\ Romino
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
25URANUS (60)MarekODZIMEK860,07
   
   
    KJ Lotus Poznań
26HS GRAFIT I (108)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)860,13
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
27UMARINA (61)MarekODZIMEK861,56
   KWPN / NED / mare / 2001 / Indoctro / Marina
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
28VEJOTTIE (7)MarekMARKIEWICZ866,29
   KWPN / NED / - / 2002 / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    KJ Koncepta Szczecin
29LEONARDO (42)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)1089,84
   SP / GER / stallion / 1996 / Loxgraf / Donka\Alcatraz
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
30CZECZOTKA (116)MichałNOWACKI (J.1991)1250,02
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz. Lwówek
31BERYL (77)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)1260,01
   Kuc / POL / gelding / 1996 / Batar xo / Balerina-kuc\Farah-Kajus
   - / Jerzy Kniat
    LKS Cwał Poznań
32LIWIA (111)MateuszWOJCIECHOWSKI1662,63
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
33LORETTO (93)AntoniCHŁAPOWSKI1785,59
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
34AMANTEMIO (83)MonikaKOCIĘCKA2394,30
   
   
    KJ Rancho Poznań
 HUK (109)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)Elim.
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 WEDNESDAY (84)MonikaKOCIĘCKAElim.
   SP / POL / mare / 2001 / Rytm / Wafama\Fanimo
   - / Jarosław Kocięcki
    KJ Rancho Poznań
 KOLIBER (95)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 CHARLIE (122)EmiliaPTAKElim.
   SP / POL / gelding / 2001 / Marino / Czelia\Cordial
   - / Jolanta Szydłowska
    WKS Śląsk Wrocław
 LOSTERICO (62)MarekODZIMEKRez.
   DR / GER / - / 2000 / Lucky Luke / Isabell\Ico
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
39
Ukończyło koni
34
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne'', Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28 września 2008 r.
Wydruk: 29-09-2008 08:44:47
O' - N
Data: 27-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr O' - N -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No O')

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1SIBILLA (8)MichałWOŹNIAK043,31029,13300 PLN
   SP / POL / mare / 2002 / Travant / Siejka
   - / A.Woźniak
    BKJ Bogusławice
2RYTMIKA (10)MichałWOŹNIAK044,40030,46200 PLN
   SP / POL / mare / 2002 / Rytm / Rosa Gala
   - / A. Woźniak
    BKJ Bogusławice
3QUINTERA (71)JarosławSKRZYCZYŃSKI047,50035,64100 PLN
   
   
    KJ Absolut
4DON ROBIN F (118)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)043,71136,21
   SP / POL / stallion / 2002 / Robin II Z / Dziewiątka\ Rumb
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
5WANTUS-V (5)KatarzynaWYGAS040,89427,12
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Caesar vd Helle / Thesaura vh
   - / Katarzyna Wygas
    Niezrzeszona
6ENZO III (48)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)042,25428,30
   - / - / gelding / 1997
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
7VEJOTTIE (7)MarekMARKIEWICZ045,13428,50
   KWPN / NED / - / 2002 / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    KJ Koncepta Szczecin
8CALANDA (20)MaksymilianWECHTA (JM.1993)040,43429,62
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
9RAVEN (39)SławomirKLÓSKA042,85434,66
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Placido / Reonetty\ Belmondo
   
    KJ Lotus Poznań
10SAMARA M (35)KrzysztofMIKOŁAJCZAK047,94833,54
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
11NINA CAY (68)JuliaTOMCZYK043,78Rez.
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
12VERSACE (64)MściwojKIECOŃ047,09Rez.
   KWPN / NED / mare / 2002 / Orame / Nightingale\ Indorado
   
    KJ Agro-Handel Śrem
13BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (47)ŁukaszWASILEWSKI151,32
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
14GAUDI M (87)MarikaKWAŚNIEWSKA440,22
   
   
    KJ Zagorów
15NASTURCJA (107)TomaszMIELCAREK440,53
   SP / POL / mare / 1997 / Carrera D'Adriers / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
16LUKSOR (99)ŁukaszTROSZCZYŃSKI442,64
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
17HEKTOR (82)IgaTOKARSKA (JM.1994)442,69
   SP / POL / gelding / 1997 / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
18URANUS (60)MarekODZIMEK442,94
   
   
    KJ Lotus Poznań
19PRINCESS (40)SławomirKLÓSKA443,75
   OLD / - / mare / 2001 / Quattro / Glandora
   
    KJ Lotus Poznań
20DONNA ROBINIA (97)ŁukaszTROSZCZYŃSKI444,38
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
21UMARINA (61)MarekODZIMEK445,88
   KWPN / NED / mare / 2001 / Indoctro / Marina
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
22LEONARDO (42)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)446,78
   SP / GER / stallion / 1996 / Loxgraf / Donka\Alcatraz
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
23DUSZA ALBA (30)DariaKLIMECKA (J.1991)548,13
   SP / POL / mare / 1994 / Dawidoff / Albania II\ Nemrod
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Agro-Handel Śrem
24CAMILLO SON (22)KarolGODLEWSKI549,10
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
25CAMPUS 4 (29)DariaKLIMECKA (J.1991)551,29
   Hol. / - / gelding / 1991 / Caretino / Banita\Corleone
   - / Andrzej Kramer
    KJ Agro-Handel Śrem
26JAKUCJA (105)TomaszMIELCAREK840,90
   SP / POL / mare / 2001 / Maramano / Jamajka\ Mordechai
   Jan Gołąbek / Ryszard Zaręba
    KJ CH Jaszkowo
27COLMAN H (45)PiotrFRAGSTEIN842,22
   - / GER / gelding / 2001 / Colman / Urija\Casanova
   - / Mariusz Hadrysiak
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
28LUGANA H (21)MaksymilianWECHTA (JM.1993)842,84
   HOLSZTYN / GER / mare / 1994 / Loutano / Candie\Rainando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
29HAMADA (13)MateuszKRZYŻOSIAK845,38
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
30CAPROS (36)LeszekWARZECHA846,35
   HOLSZT. / GER / stallion / 2002
   - / E. Dulewicz
    Niezrzeszony
31GOLDIK GIRL (44)KarolinaFRAGSTEIN847,28
   
   
    JKS Cavallo Bonin
32UDOLA B (51)MarcinBĘTKOWSKI847,44
   
   
    JKS Fer-Więckowice
33CHARLIE (122)EmiliaPTAK847,87
   SP / POL / gelding / 2001 / Marino / Czelia\Cordial
   - / Jolanta Szydłowska
    WKS Śląsk Wrocław
34NERON (23)KarolGODLEWSKI950,41
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Wechta Rosnówko
35GOLDIKA (38)SławomirKLÓSKA1242,81
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    KJ Lotus Poznań
36GALON (79)BeataSZUBER1246,13
   SP / POL / stallion / 2002 / Ewerest / Gaja\ Orly
   
    KJ Bachmat Wrocław
37TANIEC (86)MarikaKWAŚNIEWSKA1452,22
   
   
    KJ Zagorów
38CZECZOTKA (116)MichałNOWACKI (J.1991)1645,41
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz. Lwówek
 LIBERADO (15)NataliaDRAŃCZAREK (J.1991)Rez.
   HOLST. / GER / stallion / 2001 / Lancer II / Mara VI/Acord
   - / Jerzy Michalski
    JKS Przybyszewo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/125
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
280/210
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
48/36
Startowało koni
39
Ukończyło koni
38
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne'', Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28 września 2008 r.
Wydruk: 29-09-2008 08:44:56
4 - C
Data: 27-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - C -dwufazowy - Mała Runda - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1NEVILLE (72)JarosławSKRZYCZYŃSKI050,22025,12600 PLN
   SP / POL / gelding / 1998 / Dansing / Newis\Elvis
   - / Ewa Paluch
    KJ Absolut
2VICTOR (65)MściwojKIECOŃ048,06027,77400 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Phin Phin / Oviana\ Karandasj
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
3BAJOU DU ROUET (18)KrzysztofLUDWICZAK050,28031,21300 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 2001 / Baloubet du Rouet / F-Viva\Calando I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
4LENA (74)JarosławSKRZYCZYŃSKI050,94426,87200 PLN
   
   
    KJ Absolut
5HBC LAKE BID (46)ŁukaszWASILEWSKI049,78427,49100 PLN
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Cascavelle\ Ahorn Z
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
6WINNER (34)KrzysztofMIKOŁAJCZAK048,31430,2835 PLN
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
7CASPAR 55 (31)HubertPOLOWCZYK050,56430,7935 PLN
   HANN / GER / gelding / 1995 / Cashman / -\ Don Carlos
   
    KJ HBC Lasocice
8GATSBY 144 (12)MateuszKRZYŻOSIAK048,59432,5135 PLN
   HANN / GER / gelding / 1997 / Graf Grannus / Grandola
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
9LASKO (17)KrzysztofLUDWICZAK052,13832,09
   HOLSZT. / GER / stallion / 1999 / Lennon / Badita I\ Capitol I
   
    KJ Wechta Rosnówko
10CANTERO (50)MarcinBĘTKOWSKI447,59
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
11VLORET B (33)KrzysztofMIKOŁAJCZAK449,50
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
12SYLVIO (49)MarcinBĘTKOWSKI451,22
   SP / POL / gelding / 2000 / Louis / Sza\Pergamon
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
13BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (47)ŁukaszWASILEWSKI451,25
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice
14CON JUAN (67)MściwojKIECOŃ451,28
   HANN / GER / gelding / 2001 / Contender / Donna Julia\ Don Juan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
15VERSACE (64)MściwojKIECOŃ451,94
   KWPN / NED / mare / 2002 / Orame / Nightingale\ Indorado
   
    KJ Agro-Handel Śrem
16CARAVELLA (91)AntoniCHŁAPOWSKI452,72
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
17FAWORYT (76)NataliaWŁODARCZAK452,76
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
18CAPRICE (6)JuliaBIEGANOWSKA846,40
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Coronado / Zurla\Fasolt
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
19WMK-G-ALEXA (9)MichałWOŹNIAK849,31
   - / AUS / mare / 1995 / nn / nn
   - / A. Woźniak
    BKJ Bogusławice
20DOMINGO TENOR (4)KatarzynaWYGAS849,59
   SP / POL / stallion / 1995 / Tenor De La Cour / Dąbrowa
   SK Ochaby / Krzysztof Rdest
    Niezrzeszona
21KARTEL (32)KrzysztofMIKOŁAJCZAK850,31
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia\ Mangan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
22PACO (53)JanKUREK851,94
   SP / - / stallion / 1999 / Widar / Panama
   
    JUKS Abakus Kaczyna
23MALAJKA (75)NataliaWŁODARCZAK853,72
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
24MARATON (98)ŁukaszTROSZCZYŃSKI854,22
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
25GALON (79)BeataSZUBER1246,06
   SP / POL / stallion / 2002 / Ewerest / Gaja\ Orly
   
    KJ Bachmat Wrocław
26CAPROS (36)LeszekWARZECHA1249,50
   HOLSZT. / GER / stallion / 2002
   - / E. Dulewicz
    Niezrzeszony
27KONI (25)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)1254,69
   Wlkp. / POL / mare / 1994 / Baby Bid / Kabała
   - / Agnieszka Nowak
    JKS Fer Więckowice
28LIDER (92)AntoniCHŁAPOWSKI1476,66
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 WANTUS-V (5)KatarzynaWYGASElim.
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Caesar vd Helle / Thesaura vh
   - / Katarzyna Wygas
    Niezrzeszona
 WIANKA (24)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)Elim.
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Skaleń / Wiktoria
   - / Andrzej Rakowski
    JKS Fer Więckowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
320/200
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
55/35
Startowało koni
30
Ukończyło koni
28
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne'', Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28 września 2008 r.
Wydruk: 29-09-2008 08:44:57
5 - C
Data: 27-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - C -zwykły - Runda Juniorska - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1AKCENT (28)AgataSZYMONIAK (J.1991)067,80400 PLN
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
2UPERLEIN (14)NataliaDRAŃCZAREK (J.1991)074,88300 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Germus R / Bellaleen\Voltaire
   - / Natalia Drańczarek
    JKS Przybyszewo
3LEVIS F (41)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)982,77200 PLN
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
4KONI (25)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)1271,85
   Wlkp. / POL / mare / 1994 / Baby Bid / Kabała
   - / Agnieszka Nowak
    JKS Fer Więckowice
 WIANKA (24)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)Elim.
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Skaleń / Wiktoria
   - / Andrzej Rakowski
    JKS Fer Więckowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
79
Startowało koni
5
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne'', Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28 września 2008 r.
Wydruk: 29-09-2008 08:45:00
6 - CC
Data: 27-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - CC -zwykły - Duża Runda - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1QUAMIRO (16)KrzysztofLUDWICZAK064,621000 PLN
   Hol. / GER / stallion / 1995 / Quidam de Revel / Eleen\Ramiro Z
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
2GRASANT (73)JarosławSKRZYCZYŃSKI067,54700 PLN
   
   
    KJ Absolut
3GRAF PILOX (66)MściwojKIECOŃ067,70500 PLN
   HANN / GER / stallion / 2001 / Wogenbrecher / Gremlin
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
4MILTON K (27)AgataSZYMONIAK (J.1991)068,73400 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
5LEO (11)JakubKRZYŻOSIAK075,19200 PLN
   SP/Holst. / GER / stallion / 1998 / Lennon / Zakonda\Lacapo
   - / W. John, S. Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
6BOLERO DE RAVEL (63)MściwojKIECOŃ467,21200 PLN
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    KJ Agro-Handel Śrem
7YOUNG LADY (19)KrzysztofLUDWICZAK468,34
   Hol. / GER / mare / 2000 / Cambridge / G-Christine\Carolus I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
8NEKTAR (94)AntoniCHŁAPOWSKI867,55
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
9CARAVELLA (91)AntoniCHŁAPOWSKI869,12
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
10MADABA (54)JanKUREK876,71
   Młp. / POL / mare / 1997 / Dżamir / Malta\Manhpttan
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
11ULLA V.D. HEYDEHOEK (80)BeataSZUBER1278,17
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
12KALEW (37)LeszekWARZECHA1381,54
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / Lew / Karlina
   - / Marcin Bajer
    Niezrzeszony

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
79
Startowało koni
12
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne'', Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28 września 2008 r.
Wydruk: 29-09-2008 08:45:04
R3'' - L
Data: 28-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R3'' - L -dwufazowy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No R3'')

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1BERYL (77)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)052,16024,46
   Kuc / POL / gelding / 1996 / Batar xo / Balerina-kuc\Farah-Kajus
   - / Jerzy Kniat
    LKS Cwał Poznań
2KOLIBER (95)AntoniCHŁAPOWSKI046,94026,46
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
3FLEBEJRA (110)AnnaPRZONDO (JM.1993)054,06027,80
   Traken. / BIAŁORUŚ / mare / 2000 / Plastik / Fieja/Efir
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
4LORETTO (93)AntoniCHŁAPOWSKI047,90424,96
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
5DRAGON (78)MarcinBĘTKOWSKI048,47428,35
   
   
    JKS Fer-Więckowice
6HARPELLA (115)NataliaWŁODARCZAK051,88429,21
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
7HUK (109)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)050,66Elim.
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
8ESTER (126)PrzemysławSICZYŃSKI448,68
   
   
    Racocki KJ Racot
9HS GRAFIT I (108)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)449,22
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
10PARADA (114)NataliaWŁODARCZAK449,34
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
11ORYS (119)TomaszMIELCAREK451,03
   
   
    KJ CH Jaszkowo
12IRMA (120)TomaszMIELCAREK453,06
   SP / POL / mare / 2004 / Evento / Iga\ Arszenik
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
13RAISA (124)AnnaPRZONDO (JM.1993)456,25
   - / ENG / mare / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
14DOSTATNIA (81)IgaTOKARSKA (JM.1994)674,87
   kuc / POL / mare / 2000 / Flop / Deirdre\ Vilnius
   - / Piotr Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
15PIAWA (69)JuliaTOMCZYK1662,15
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
 LEON (125)FilipPOLOWCZYK (J.1990)Elim.
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
 CZINGIS (117)MichałNOWACKI (J.1991)Elim.
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz. Lwówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
360/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
67/45
Startowało koni
17
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne'', Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28 września 2008 r.
Wydruk: 29-09-2008 08:45:11
W3'' - P
Data: 28-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr W3'' - P -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No W3'')

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MARCO (103)TomaszMIELCAREK049,59250 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / Quito MB / Marta\ Madryt
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2ENZO III (48)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)051,43150 PLN
   - / - / gelding / 1997
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
3LIDER (92)AntoniCHŁAPOWSKI052,92100 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4ZAIR (57)DominikKRAWCZYK057,32
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
5HEKTOR (82)IgaTOKARSKA (JM.1994)062,43
   SP / POL / gelding / 1997 / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
6URANUS (60)MarekODZIMEK062,50
   
   
    KJ Lotus Poznań
7UMARINA (61)MarekODZIMEK063,25
   KWPN / NED / mare / 2001 / Indoctro / Marina
   - / Marek Odzimek
    KJ Lotus Poznań
8GOLDIKA (38)SławomirKLÓSKA064,31
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    KJ Lotus Poznań
9NINA CAY (68)JuliaTOMCZYK066,21
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
10SAMARA M (35)KrzysztofMIKOŁAJCZAK066,41
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
11LIBERADO (15)NataliaDRAŃCZAREK (J.1991)273,03
   HOLST. / GER / stallion / 2001 / Lancer II / Mara VI/Acord
   - / Jerzy Michalski
    JKS Przybyszewo
12WIANKA (24)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)451,28
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Skaleń / Wiktoria
   - / Andrzej Rakowski
    JKS Fer Więckowice
13LOTOS (96)AntoniCHŁAPOWSKI456,92
   Holst. / GER / stallion / 1997 / Levantos II / Romina\ Romino
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
14LUGANA H (21)MaksymilianWECHTA (JM.1993)459,66
   HOLSZTYN / GER / mare / 1994 / Loutano / Candie\Rainando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
15CHARLIE (122)EmiliaPTAK460,23
   SP / POL / gelding / 2001 / Marino / Czelia\Cordial
   - / Jolanta Szydłowska
    WKS Śląsk Wrocław
16MAXIMA (101)ŁukaszTROSZCZYŃSKI460,94
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / Cassino / Majka\ Moran
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
17ESTER (126)PrzemysławSICZYŃSKI464,88
   
   
    Racocki KJ Racot
18HAMADA (13)MateuszKRZYŻOSIAK466,65
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
19RAISA (124)AnnaPRZONDO (JM.1993)466,80
   - / ENG / mare / 1995 / nn / nn
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
20CZECZOTKA (116)MichałNOWACKI (J.1991)467,19
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz. Lwówek
21LORETTO (93)AntoniCHŁAPOWSKI858,87
   Bayerisches Warmblut / GER / gelding / 2000 / Levantos I / Elastique\ Landwind II B
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
22MODELKA (100)ŁukaszTROSZCZYŃSKI860,56
   Wlkp. / POL / mare / 2003 / Lascado / Mironia\ Omar
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
23BERYL (77)NataliaMAJCHROWICZ (JM.1995)863,72
   Kuc / POL / gelding / 1996 / Batar xo / Balerina-kuc\Farah-Kajus
   - / Jerzy Kniat
    LKS Cwał Poznań
24HS GRAFIT I (108)KonradSTĘŻYCKI (JM.1994)864,92
   - / POL / gelding / 1998 / Adam XX / Gruzja
   
    KJ CH Jaszkowo
25NEVILLE (72)EmiliaPTAK1073,03
   SP / POL / gelding / 1998 / Dansing / Newis\Elvis
   - / Ewa Paluch
    WKS Śląsk Wrocław
26NERON (23)KarolGODLEWSKI1073,21
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Wechta Rosnówko
27PAT (BE) (43)PaulinaKUCHARSKA1261,34
   
   
    LKJ Kiekrz
28WEDNESDAY (84)MonikaKOCIĘCKA1263,75
   SP / POL / mare / 2001 / Rytm / Wafama\Fanimo
   - / Jarosław Kocięcki
    KJ Rancho Poznań
29CARBONIA (102)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1266,44
   
   
    KJ CH Jaszkowo
30LASER (56)DominikKRAWCZYK1283,10
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
31LEON (125)FilipPOLOWCZYK (J.1990)1284,22
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
32DOSTATNIA (81)IgaTOKARSKA (JM.1994)1284,94
   kuc / POL / mare / 2000 / Flop / Deirdre\ Vilnius
   - / Piotr Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
33AMANTEMIO (83)MonikaKOCIĘCKA1596,22
   
   
    KJ Rancho Poznań
34DON ROBIN F (118)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)1980,35
   SP / POL / stallion / 2002 / Robin II Z / Dziewiątka\ Rumb
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
 KOLIBER (95)AntoniCHŁAPOWSKIElim.
   SP / POL / stallion / 2003 / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 HUK (109)PaulinaZIELIŃSKA (JM.1994)Elim.
   - / POL / gelding / 2001 / Cisoń / Hania\Huron
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 REALIST 19 (55)NataliaJOHNElim.
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
37
Ukończyło koni
34
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne'', Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28 września 2008 r.
Wydruk: 29-09-2008 08:45:18
O'' - N
Data: 28-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr O'' - N -zwykły - Tabela A; Art. 238.2.1
(Competition No O'')

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ENZO III (48)KlaraKOSTRZEWA (JM.1993)048,38300 PLN
   - / - / gelding / 1997
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
2LEPTON (106)TomaszMIELCAREK052,54200 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 2001
   
    KJ CH Jaszkowo
3LIDER (92)AntoniCHŁAPOWSKI053,59100 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 1998 / Le Grand III / Dalina\ Corleonre
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
4COLMAN H (45)PiotrFRAGSTEIN054,47
   - / GER / gelding / 2001 / Colman / Urija\Casanova
   - / Mariusz Hadrysiak
    JKS,,Start Suchlica" Dębno
5PRINCESS (40)SławomirKLÓSKA056,88
   OLD / - / mare / 2001 / Quattro / Glandora
   
    KJ Lotus Poznań
6VEJOTTIE (7)MarekMARKIEWICZ058,54
   KWPN / NED / - / 2002 / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    KJ Koncepta Szczecin
7JAKUCJA (105)TomaszMIELCAREK060,64
   SP / POL / mare / 2001 / Maramano / Jamajka\ Mordechai
   Jan Gołąbek / Ryszard Zaręba
    KJ CH Jaszkowo
8NINA CAY (68)JuliaTOMCZYK062,55
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
9RAVEN (39)SławomirKLÓSKA457,59
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Placido / Reonetty\ Belmondo
   
    KJ Lotus Poznań
10NEKTAR (94)AntoniCHŁAPOWSKI459,25
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
11CALANDA (20)MaksymilianWECHTA (JM.1993)460,92
   Hol. / GER / mare / 2000 / Chambertin / Gaenseblume H\Lord Calando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
12CHARLIE (122)EmiliaPTAK463,63
   SP / POL / gelding / 2001 / Marino / Czelia\Cordial
   - / Jolanta Szydłowska
    WKS Śląsk Wrocław
13ZAIR (57)DominikKRAWCZYK466,08
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
14SAMARA M (35)KrzysztofMIKOŁAJCZAK466,29
   SP / POL / mare / 2003 / Paradys / Samarkanda
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15GOLDIK GIRL (44)KarolinaFRAGSTEIN569,04
   
   
    JKS Cavallo Bonin
16UDOLA B (51)MarcinBĘTKOWSKI570,95
   
   
    JKS Fer-Więckowice
17LIBERADO (15)NataliaDRAŃCZAREK (J.1991)674,72
   HOLST. / GER / stallion / 2001 / Lancer II / Mara VI/Acord
   - / Jerzy Michalski
    JKS Przybyszewo
18WIANKA (24)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)858,84
   Wlkp. / POL / mare / 1997 / Skaleń / Wiktoria
   - / Andrzej Rakowski
    JKS Fer Więckowice
19HEKTOR (82)IgaTOKARSKA (JM.1994)860,43
   SP / POL / gelding / 1997 / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
20DONNA ROBINIA (97)ŁukaszTROSZCZYŃSKI863,12
   SP / POL / mare / 1997 / Robin II Z / Druza\Rahman
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
21HAMADA (13)MateuszKRZYŻOSIAK868,69
   
   
    WKS Śląsk Wrocław
22LUGANA H (21)MaksymilianWECHTA (JM.1993)971,99
   HOLSZTYN / GER / mare / 1994 / Loutano / Candie\Rainando
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
23SIBILLA (8)MichałWOŹNIAK1074,88
   SP / POL / mare / 2002 / Travant / Siejka
   - / A.Woźniak
    BKJ Bogusławice
24LUKSOR (99)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1258,60
   SP / POL / gelding / 2002 / Lenora / Court\ Gazell
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
25NASTURCJA (107)TomaszMIELCAREK1259,06
   SP / POL / mare / 1997 / Carrera D'Adriers / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
26CZECZOTKA (116)MichałNOWACKI (J.1991)1266,42
   
   
    Posadowskie Tow. Jeźdz. Lwówek
27GOLDIKA (38)SławomirKLÓSKA1267,72
   SP / POL / mare / 2001 / Lambado / Girlsa\ Gracioso
   - / P.P.U ,,WYKOPY-SERWIS" Kopras
    KJ Lotus Poznań
28GALON (79)BeataSZUBER1665,73
   SP / POL / stallion / 2002 / Ewerest / Gaja\ Orly
   
    KJ Bachmat Wrocław
29CAMILLO SON (22)KarolGODLEWSKI1668,09
   HOL / GER / gelding / 2002 / Camillo Star / E-Christine\ Carolus I
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
30NERON (23)KarolGODLEWSKI1681,11
   - / POL / stallion / 2003 / Landos / Naomi\ Elmero
   - / P.H.P ,,Wechta"
    KJ Wechta Rosnówko
31DON ROBIN F (118)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)1769,35
   SP / POL / stallion / 2002 / Robin II Z / Dziewiątka\ Rumb
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
32NEVILLE (72)EmiliaPTAK1874,79
   SP / POL / gelding / 1998 / Dansing / Newis\Elvis
   - / Ewa Paluch
    WKS Śląsk Wrocław
 DUSZA ALBA (30)DariaKLIMECKA (J.1991)Elim.
   SP / POL / mare / 1994 / Dawidoff / Albania II\ Nemrod
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Agro-Handel Śrem
 CAMPUS 4 (29)DariaKLIMECKA (J.1991)Elim.
   Hol. / - / gelding / 1991 / Caretino / Banita\Corleone
   - / Andrzej Kramer
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69
Startowało koni
34
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne'', Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28 września 2008 r.
Wydruk: 29-09-2008 08:45:21
7 - C
Data: 28-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - C -o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - Tabela A; Art. 269.5
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DOMINGO TENOR (4)KatarzynaWYGAS6552,92400 PLN
   SP / POL / stallion / 1995 / Tenor De La Cour / Dąbrowa
   SK Ochaby / Krzysztof Rdest
    Niezrzeszona
2VLORET B (33)KrzysztofMIKOŁAJCZAK6556,54300 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Florett As / Bianca B
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3MADABA (54)JanKUREK6558,91200 PLN
   Młp. / POL / mare / 1997 / Dżamir / Malta\Manhpttan
   - / Franciszek Kurek
    JUKS Abakus Kaczyna
4QUINTERA (71)JarosławSKRZYCZYŃSKI6564,97200 PLN
   
   
    KJ Absolut
5VERSACE (64)MściwojKIECOŃ6261,32100 PLN
   KWPN / NED / mare / 2002 / Orame / Nightingale\ Indorado
   
    KJ Agro-Handel Śrem
6MALAJKA (75)NataliaWŁODARCZAK6264,59100 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 2000 / Alger xx / Messalina
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
7WANTUS-V (5)KatarzynaWYGAS6167,71
   BWP / BEL / gelding / 1999 / Caesar vd Helle / Thesaura vh
   - / Katarzyna Wygas
    Niezrzeszona
8KONI (25)AgnieszkaSZOPA (JM.1994)5772,74
   Wlkp. / POL / mare / 1994 / Baby Bid / Kabała
   - / Agnieszka Nowak
    JKS Fer Więckowice
9WMK-G-ALEXA (9)MichałWOŹNIAK5360,33
   - / AUS / mare / 1995 / nn / nn
   - / A. Woźniak
    BKJ Bogusławice
10NEKTAR (94)AntoniCHŁAPOWSKI5258,95
   SP / POL / stallion / 1996 / Demetrios / Natura
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
11MARATON (98)ŁukaszTROSZCZYŃSKI4566,34
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
12GALON (79)BeataSZUBER4458,14
   SP / POL / stallion / 2002 / Ewerest / Gaja\ Orly
   
    KJ Bachmat Wrocław
13RYTMIKA (10)MichałWOŹNIAK3861,48
   SP / POL / mare / 2002 / Rytm / Rosa Gala
   - / A. Woźniak
    BKJ Bogusławice
14PACO (53)JanKUREK2557,22
   SP / - / stallion / 1999 / Widar / Panama
   
    JUKS Abakus Kaczyna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
14
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne'', Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28 września 2008 r.
Wydruk: 29-09-2008 08:45:26
8 - C1
Data: 28-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - C1 -dwufazowy - Finał Małej Rundy - Tabela A; Art. 274.5.3
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1LENA (74)JarosławSKRZYCZYŃSKI057,03026,681500 PLN
   
   
    KJ Absolut
2CARAVELLA (91)AntoniCHŁAPOWSKI051,50028,511200 PLN
   SP / POL / mare / 1997 / Cabrol / Czaka
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
3BAJOU DU ROUET (18)KrzysztofLUDWICZAK054,88029,04700 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 2001 / Baloubet du Rouet / F-Viva\Calando I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
4GATSBY 144 (12)MateuszKRZYŻOSIAK052,34034,53400 PLN
   HANN / GER / gelding / 1997 / Graf Grannus / Grandola
   - / Mateusz Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
5CON JUAN (67)MściwojKIECOŃ055,18429,79300 PLN
   HANN / GER / gelding / 2001 / Contender / Donna Julia\ Don Juan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
6FAWORYT (76)NataliaWŁODARCZAK057,751854,83200 PLN
   SP / POL / gelding / 1999 / Rabiat II / Fantazja\ Fanimo
   - / Natalia Włodarczak
    KJ Agro-Handel Śrem
7CAPRICE (6)JuliaBIEGANOWSKA452,03
   HOLST. / GER / mare / 1995 / Coronado / Zurla\Fasolt
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
8VICTOR (65)MściwojKIECOŃ452,22
   KWPN / NED / gelding / 2002 / Phin Phin / Oviana\ Karandasj
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
9KARTEL (32)KrzysztofMIKOŁAJCZAK455,44
   SP / POL / gelding / 2002 / Correro / Klaudia\ Mangan
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
10CANTERO (50)MarcinBĘTKOWSKI456,50
   HOLSZTYN / GER / stallion / 1996 / Cambridge / Feine Deern\Carolus I
   - / E. Suszek, D.Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
11LASKO (17)KrzysztofLUDWICZAK457,56
   HOLSZT. / GER / stallion / 1999 / Lennon / Badita I\ Capitol I
   
    KJ Wechta Rosnówko
12CASPAR 55 (31)HubertPOLOWCZYK851,56
   HANN / GER / gelding / 1995 / Cashman / -\ Don Carlos
   
    KJ HBC Lasocice
13WINNER (34)KrzysztofMIKOŁAJCZAK852,93
   Baw. / GER / gelding / 2001 / Renoir / Chanel\Casaretto
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
14SYLVIO (49)MarcinBĘTKOWSKI856,12
   SP / POL / gelding / 2000 / Louis / Sza\Pergamon
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    JKS Fer-Więckowice
15CAPROS (36)LeszekWARZECHA859,19
   HOLSZT. / GER / stallion / 2002
   - / E. Dulewicz
    Niezrzeszony
16KALEW (37)LeszekWARZECHA1256,06
   Wlkp. / POL / stallion / 1999 / Lew / Karlina
   - / Marcin Bajer
    Niezrzeszony
 BAMBINO VAN'T ZORGVIELT (47)ŁukaszWASILEWSKIRez.
   BWP / BEL / stallion / 2001 / Chin Chin / Heartbreaker
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ HBC Lasocice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
9/5
Liczba skoków (Jumps)
10/6
Dystans (m)
390/270
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
67/47
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne'', Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28 września 2008 r.
Wydruk: 29-09-2008 08:45:27
9 - C1
Data: 28-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - C1 -zwykły z rozgrywką - Finał Rundy Juniorskiej - Tabela A; Art. 238.2.2
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1AKCENT (28)AgataSZYMONIAK (J.1991)071,41038,14750 PLN
   Wlkp. / POl / stallion / 1998 / Oder / Arabela\Labirynt
   - / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
2UPERLEIN (14)NataliaDRAŃCZAREK (J.1991)074,98040,06600 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2001 / Germus R / Bellaleen\Voltaire
   - / Natalia Drańczarek
    JKS Przybyszewo
3LEVIS F (41)ArkadiuszFIMMEL (JM.1992)469,09
   SP / POL / gelding / 2000 / Leonardo / Grand Lady\Lambada
   - / Marek Fimmel
    JUKS Mieczewo Borkowice
4VAN DAMM (58)WojciechDAHLKE (JM.1992)979,47
   KWPN / - / stallion / 2001
   
    BKS Kłos Budzyń

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
12/7
Liczba skoków (Jumps)
14/8
Dystans (m)
450/310
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
78/54
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Zawody Regionalne'', Zawody Ogólnopolskie 2* w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28 września 2008 r.
Wydruk: 29-09-2008 08:45:30
10 - CC1
Data: 28-09-2008
HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - CC1 -zwykły z rozgrywką - Grand Prix - Tabela A; Art. 238.2.2
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1GRASANT (73)JarosławSKRZYCZYŃSKI072,963500 PLN
   
   
    KJ Absolut
2GRAF PILOX (66)MściwojKIECOŃ469,102500 PLN
   HANN / GER / stallion / 2001 / Wogenbrecher / Gremlin
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
3YOUNG LADY (19)KrzysztofLUDWICZAK873,882000 PLN
   Hol. / GER / mare / 2000 / Cambridge / G-Christine\Carolus I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
4LEO (11)JakubKRZYŻOSIAK980,04
   SP/Holst. / GER / stallion / 1998 / Lennon / Zakonda\Lacapo
   - / W. John, S. Krzyżosiak
    WKS Śląsk Wrocław
5QUAMIRO (16)KrzysztofLUDWICZAK1669,84
   Hol. / GER / stallion / 1995 / Quidam de Revel / Eleen\Ramiro Z
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
6BOLERO DE RAVEL (63)MściwojKIECOŃ1672,67
   HOLSZT / GER / stallion / 1996 / Bachus / Estrada\Caretino
   - / Urszula Farysej
    KJ Agro-Handel Śrem
7HBC LAKE BID (46)ŁukaszWASILEWSKI2070,07
   HOLST / GER / stallion / 1999 / Lansing / Cascavelle\ Ahorn Z
   - / HBC Stal
    KJ HBC Lasocice
 MILTON K (27)AgataSZYMONIAK (J.1991)Elim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    LKS Sokół SJ Kunowo
 ULLA V.D. HEYDEHOEK (80)BeataSZUBERRez.
   BWP / BEL / mare / 1997 / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
145
Liczba przeszkód (Obstacles)
12/6
Liczba skoków (Jumps)
15/7
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
375/375
Norma czasu (Time allowed)
77
Startowało koni
9
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl