HZO-B2* + Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28.10.2012
Wydruk: 29-10-2012 9:52:54 AM
R1 - LL
Data: 26-10-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R1 - LL Dokładności bez rozgrywki "Towarzyski", Tabela A; Art.238.1.1
(Competition No R1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--7PATAGONIA (233)AgnieszkaNOWAK056,10
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--7LAMBADA (132)FilipLASKOWSKI (J.1995)057,15
   Oldenburg / GER / mare / 1997 / - / - / Landkaiser / Papaya\Pablo
   - / Jerzy Cerba
    LKJ Abaria Iwno
1--7DICAPRIO (253)AntoniCHŁAPOWSKI057,85
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--7LAMBADA (132)FilipLASKOWSKI (J.1995)058,59
   Oldenburg / GER / mare / 1997 / - / - / Landkaiser / Papaya\Pablo
   - / Jerzy Cerba
    LKJ Abaria Iwno
1--7JOKER (96)MariaROŚCISZEWSKA (J.1996)059,53
   SP / POL / stallion / 1993 / - / - / Elvis / Jedlina\ Jehol
   - / SJ WKS Śląsk Wrocław
    Bez przynależności klubowej MAZ
1--7CURACAO (225)JacekMURACZEWSKI063,10
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--7JOKER (96)MariaROŚCISZEWSKA (J.1996)063,16
   SP / POL / stallion / 1993 / - / - / Elvis / Jedlina\ Jehol
   - / SJ WKS Śląsk Wrocław
    Bez przynależności klubowej MAZ
8CANDY S (177)MagdalenaMAJDAN (J.1994)465,38
   
   
    ZKS Drzonków
9--10PATAGONIA (233)AgnieszkaNOWAK857,72
   
   
    LKS Cwał Poznań
9--10CURACAO (225)JacekMURACZEWSKI861,96
   
   
    LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
HZO-B2* + Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28.10.2012
Wydruk: 29-10-2012 9:52:55 AM
R2 - L
Data: 26-10-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R2 - L Dokładności bez rozgrywki, Tabela A; Art.238.1.1
(Competition No R2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--24CONDOLISSA (255)AntoniCHŁAPOWSKI031,08
   - / - / mare / 2006 / - / - / Contendro-Star / Gagra\ Sir Salut
   
    KJ CH Jaszkowo
1--24CZOGORIA (196)ŁukaszSMOCZYK052,52
   
   
    Racocki KJ Racot
1--24JUNUS (170)PatrycjaCZAPLEWSKA055,55
   SP / POL / stallion / 1995 / - / siwa / Rotmistrz / Juna
   - / Gałopol Sp. z o.o.
    KJ Morena Sieraków Gałowo
1--24ARIST 0006 (193)AnnaPEMPERA055,79
   
   
    KJ Pony
1--24ESKADRON (197)ŁukaszSMOCZYK055,92
   
   
    Racocki KJ Racot
1--24LUBAWKA (209)GrzegorzTARASEK056,38
   
   
    Herson Bielin
1--24LOKARNO (210)GrzegorzTARASEK056,90
   
   
    Herson Bielin
1--24DONAU (254)AntoniCHŁAPOWSKI057,50
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--24ESKADRON (197)ŁukaszSMOCZYK057,60
   
   
    Racocki KJ Racot
1--24DON ROBERTO (50)KarolinaWAWRYNIUK (J.1996)057,81
   SP / POL / stallion / 1998 / 06089 / gn. / Robin II / Druza\Rahman
   - / Bożena Retka
    Stowarzyszenie Warszawski KJ
1--24CANTINO (113)MichałTYSZKO058,75
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
1--24BATIFA (34)MonikaJACKIEWICZ058,90
   
   
    KJ Jackiewiczów
1--24ALL INCLUSIVE (157)NataliaURBAN058,95
   
   
   
1--24BIAŁY JAR (148)DominikaRESZUTA058,96
   Wlpk. / POL / gelding / 1998 / 07800 / siwa / Orkisz / Bielica\ Cisoń
   - / Piotr Sawicki
    SKJ Sopot
1--24CAYETARGO (77)AlixGORJUX059,63
   
   
    Cleersense JT
1--24MERQUYL (57)JacekMYSZKOWSKI060,50
   
   
    SKJ
1--24OBORA'S LIMERO (208)KarolinaFRAGSTEIN-NIEMSDORFF060,69
   Old. / CZE / gelding / 2006 / - / gn. / Griseldi L / Dorina
   - / Karolina Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
1--24OBORA'S LIMERO (208)KarolinaFRAGSTEIN-NIEMSDORFF060,91
   Old. / CZE / gelding / 2006 / - / gn. / Griseldi L / Dorina
   - / Karolina Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
1--24LEONARDO (105)EmiliaLASKOWSKA061,56
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
1--24PATI (162)BeataSZUMIŃSKA062,33
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
1--24MISTER DU LIBAIRE (13)MartynaPAPROCKA (J.1995)063,44
   SF / FRA / stallion / 2000 / 07246 / gn. / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    KJ Bonin
1--24DJOSER (243)ŁukaszTROSZCZYŃSKI064,23
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--24VERITAN (277)ŁukaszBRZÓSKA064,93
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
1--24VERITAN (277)ŁukaszBRZÓSKA066,97
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
25MERCEDES PLUS S (158)JanCHRZANOWSKI167,81
   
   
    Bez przynależności klubowej SLA
26--34LOLA S (256)AntoniCHŁAPOWSKI455,86
   
   
    KJ CH Jaszkowo
26--34AURORA (198)ŁukaszSMOCZYK456,47
   
   
    Racocki KJ Racot
26--34MISTY (266)JanSZYMCZAK (J.1994)456,79
   
   
    WTK Hermanów
26--34MISTY (266)JanSZYMCZAK (J.1994)457,83
   
   
    WTK Hermanów
26--34GREAT LADY (147)DariuszRESZUTA457,91
   
   
    Sopocki KJ
26--34JOKER (96)MariaROŚCISZEWSKA (J.1996)460,84
   SP / POL / stallion / 1993 / - / - / Elvis / Jedlina\ Jehol
   - / SJ WKS Śląsk Wrocław
    Bez przynależności klubowej MAZ
26--34CANDY S (177)MagdalenaMAJDAN (J.1994)461,84
   
   
    ZKS Drzonków
26--34NOVITA (43)MateuszLESZCZYŃSKI462,05
   
   
    Łódzki Klub Jeździecki
26--34ROTEX (212)SzymonSTASIAK (JM.1998)464,25
   
   
    KJ Wolica Kalisz
35--37DJOSER (243)ŁukaszTROSZCZYŃSKI567,19
   
   
    KJ CH Jaszkowo
35--37AROMIR (271)KarolinaFRAGSTEIN-NIEMSDORFF570,29
   SP / POL / stallion / 2006 / 10997 / sk.gn. / Palegro / Arnika\ Carbano
   - / Karolina Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
35--37AROMIR (271)KarolinaFRAGSTEIN-NIEMSDORFF578,81
   SP / POL / stallion / 2006 / 10997 / sk.gn. / Palegro / Arnika\ Carbano
   - / Karolina Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
38--39CZOGORIA (196)ŁukaszSMOCZYK857,34
   
   
    Racocki KJ Racot
38--39RODEZJA (149)ZuzannaZYGOWSKA861,63
   SP / POL / mare / 2005 / 616009680034605 / gn. / Samurai M / Reja\ Barbur
   - / Agnieszka Knap
    SKJ Sopot
40LOKARNO (210)GrzegorzTARASEK968,68
   
   
    Herson Bielin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
40
Ukończyło koni
40
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
HZO-B2* + Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28.10.2012
Wydruk: 29-10-2012 9:52:57 AM
R3 - P
Data: 26-10-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R3 - P Dwufazowy, Tabela A; Art. 274.5.3.
(Competition No R3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ARMANI (173)ŁukaszWOŹNIAK048,65023,03300 PLN
   
   
    KJ Morena Sieraków Gałowo
2CANASTER (199)PawełCHUDZIAK049,37023,69200 PLN
   HANN / GER / gelding / 2006 / DE 481810267106 / gn. / Quintto de B / Walaen
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
3KAMELOT (91)KatarzynaTROJAŃCZYK (J.1994)053,06023,69100 PLN
   SP / POL / gelding / 2004 / 10289 / gn. / Campari M / Katoda\ Kartacz
   
    Bez Przynależności Klubowej MAZ
4LAMPART (178)GabrielaBIEDKA052,17023,98
   xo / POL / stallion / 2002 / 90011 / kara / Arcus / Lambda\ Campetot
   SK Walewice / Iga Biedka
    Bez przynależności klubowej WIE
5CAYETAN (244)ŁukaszTROSZCZYŃSKI052,19024,40
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411245006 / gn. / Cayetano L / Wonderful One\ Weinberg
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6GRANTAS (76)LisaCHRZANOWSKA (J.1996)049,22024,98
   Trak. / LT / stallion / 2001 / - / - / Heleris / Glorija
   - / Dominika Stefańska
    Bez przyależności klubowej MAZ
7CORDELLO TM (257)AntoniCHŁAPOWSKI052,94025,07
   SP / POL / gelding / 2004 / 10513 / siwa / Cassino / Haftka\ Clettos Son
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
8RADOŚĆ (129)FilipLASKOWSKI (J.1995)055,50025,58
   SP / POL / mare / 2005 / 11037 / gn. / Batman / Rafia\ Contender Son
   - / Wiesław Laskowski
    LKJ Abaria Iwno
9CZEDAN (201)DanielKURPIŃSKI052,07025,81
   Wlkp. / POL / stallion / 2007 / 11643 / siwa / Landor / Czuwajka\ Court
   - / N. Kosiński
    JKS " Dako- Galant " Skibno
10MARS (172)ŁukaszWOŹNIAK051,31026,44
   
   
    KJ Morena Sieraków Gałowo
11BONGO (137)RafałCHOYNOWSKI052,60026,50
   WLKP / - / stalion / 2006 / 11716 / ciemnogniada / Chef Supreme / Bogota
   
    KJ Gołębin Stary
12NICOLE (191)JakubKRZYŻOSIAK058,55026,61
   
   
    Bez przynależności klubowej DOS
13GREAT LADY (147)DariuszRESZUTA052,83026,79
   
   
    Sopocki KJ
14BEAGLE (190)MartinROZYNEK056,02027,21
   
   
    KJ Profil Piła
15IZOLLA (160)JanCHRZANOWSKI048,80027,58
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
16KASHMIR DE REVE (42)MateuszLESZCZYŃSKI053,80027,90
   OLD. / GER / gelding / 2001 / 07965 / gn. / Kashmir Van Schuttershof / Doxanna\Quick Star
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    Łódzki Klub Jeździecki
17ANNCHEN (135)KatarzynaWITKOWSKA053,83028,34
   
   
    KJ Gołębin Stary
18JUNUS (170)PatrycjaCZAPLEWSKA051,18028,52
   SP / POL / stallion / 1995 / - / siwa / Rotmistrz / Juna
   - / Gałopol Sp. z o.o.
    KJ Morena Sieraków Gałowo
19BATIFA (34)MonikaJACKIEWICZ059,98028,80
   
   
    KJ Jackiewiczów
20CONDOLISSA (255)AntoniCHŁAPOWSKI053,53028,89
   - / - / mare / 2006 / - / - / Contendro-Star / Gagra\ Sir Salut
   
    KJ CH Jaszkowo
21KASZMIR (232)KrzysztofMIKOŁAJCZYK055,21028,93
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / - / c.gn. / Piko / Kandela
   - / Łukasz Wawrzyniak
    KJ Agro-Handel Śrem
22CANTINO (113)MichałTYSZKO052,85029,32
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
23BIAŁY JAR (148)DominikaRESZUTA054,16029,60
   Wlpk. / POL / gelding / 1998 / 07800 / siwa / Orkisz / Bielica\ Cisoń
   - / Piotr Sawicki
    SKJ Sopot
24CORETTA (29)MagdalenaCYBULSKA060,19029,70
   
   
    Sobieski Jumping Team
25ROTEX (212)SzymonSTASIAK (JM.1998)051,69029,85
   
   
    KJ Wolica Kalisz
26BANDERAS (55)NataliaKRUPA052,26029,91
   SP / POL / stallion / 2003 / 10165 / gn. / Castilio / Bonita\ Cabrol
   - / Małgorzata Siergiej
    KJ "Poster" Piaseczno
27LITANOS-STAR (245)ŁukaszTROSZCZYŃSKI053,53030,34
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316724304 / gn. / Litas-Star / Andoga MDM\ Athletico
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
28ALLILAH (7)KrzysztofMAZUR050,93030,41
   
   
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
29GRANELLA II (219)ŁukaszKRAJEWSKI054,33031,12
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / 10902 / c.gn. / Luron / Grafika\ Alexus II
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
30HESTER (265)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK057,97031,64
    / Seul / Heinolia\ Nirkan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
31NADAL (116)IzabelaPRZERADOWSKA052,33031,79
   
   
    KJ Piaseczno SJ Poster
32ATLANTA (47)MartaGRUDZIEŃ (J.1995)060,70032,84
   SP / POL / mare / 1993 / 08046 / siwa / Grands / Arabella\ Jankes
   - / Sławomir Mazurek
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
33CRISTALL (92)ZofiaDZIEWOLSKA047,99032,93
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / 421000114706 / c.gn. / Cristo / Olana B\ Lantaan
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
34ALWEER UNO K (273)WaldemarROGOWSKI059,48034,60
   KWPN / NED / gelding / 2005 / 528003 05.12087 / c.gn. / Numero Uno / Pacotille\ Lux
   
    Klub Jeździecki HEAA
35BURSZTYN (121)JacekZAGOR059,31035,76
   SP / POL / stallion / 2004 / 10308 / kaszt. / Luron / Boliwia\ Berberys
   - / Roman Ferenc
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
36BAS (82)DawidRAKOCZY059,47036,35
   KWPN / NED / stallion / 2006 / 528003 06.09487 / gn. / Padinus / Utricia\ Zortin
   
    KJ Profil Piła
37GANDALF (272)MonikaJACKIEWICZ051,26428,29
   SP / POL / stallion / 2007 / 11561 / siwa / Caliro / Gracie\ Glockenklang
   
    KJ Jackiewiczów
38QUANTIM NIGHT (143)BłażejGILLA056,96429,11
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
39ARINOS (107)FilipPIECHOWIAK049,62429,59
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 10441 / gn. / Turbud Quirinus / Arieta\ Trachit
   
    KJ Sokół Damasławek
40KSERKSES (224)JacekMURACZEWSKI049,08429,67
   SP / POL / gelding / 2000 / 08058 / gn. / Louis / Korelacja\ Tabun
   
    LKS Cwał Poznań
41JENNIFER II (8)KrzysztofMAZUR056,26431,01
   
   
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
42PIA SANPIA (218)ŁukaszKRAJEWSKI056,86431,42
   SP / POL / mare / 2005 / 10903 / gn. / Santos / Pia Lotta 6\ Paramour
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
43BELICETTE K (19)KrzysztofLUDWICZAK058,12432,73
   
   
    Klub Jeździecki HEAA
44PATI (162)BeataSZUMIŃSKA056,97432,75
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
45MERQUYL (57)JacekMYSZKOWSKI053,79434,01
   
   
    SKJ
46MERCEDES PLUS S (158)JanCHRZANOWSKI060,36436,94
   
   
    Bez przynależności klubowej SLA
47ALHAMBRA (79)KarolinaCHIMKOWSKA053,27825,87
   SP / POL / mare / 2000 / - / - / Huncwot / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ Polo Klub
48CAYETARGO (77)AlixGORJUX053,141269,22
   
   
    Cleersense JT
49ABIGAIL 63 (93)ZofiaDZIEWOLSKA051,70Elim.
   OLD. / GER / mare / 2001 / 433330399801 / gn. / Air Jordan / Eginde\ Zeus
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
50SURRIMO (112)MichałTYSZKO053,41Elim.
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
51SANTORINI (23)PatrykWŁODARCZYK (JM.1998)049,90Rez.
   
   
    TKJ Garbówek
52AURORA (198)ŁukaszSMOCZYK446,80
   
   
    Racocki KJ Racot
53GRANDEZA (180)JagodaWSZĘDYBYŁ (JM.2000)448,90
   SP / POL / mare / 2006 / 11602 / gn. / Etos / Gaskonia\ Warus
   
    KJ Bachmat Wrocław
54CASMARON (68)KlaudynaJĘDRZEJEWSKA450,21
   
   
   
55CANTON (200)PawełCHUDZIAK450,45
   Holszt. / GER / gelding / 2006 / DE 421000178206 / siwa / Canto / Sina V
   - / Paweł CHudziak
    KS Idmar Krajkowo
56ORKIS (156)JanCHRZANOWSKI450,95
   
   
    Bez przynależności klubowej SLA
57LUBAWKA (209)GrzegorzTARASEK451,42
   
   
    Herson Bielin
58DON ROBERTO (50)KarolinaWAWRYNIUK (J.1996)451,96
   SP / POL / stallion / 1998 / 06089 / gn. / Robin II / Druza\Rahman
   - / Bożena Retka
    Stowarzyszenie Warszawski KJ
59ALL INCLUSIVE (157)NataliaURBAN453,88
   
   
   
60CANDY (56)MarcelinaMARYŃCZAK456,33
   
   
    KJ "Poster" Piaseczno
61POLI LOLI L (18)KrzysztofLUDWICZAK457,56
   
   
    Klub Jeździecki HEAA
62DAMBIS-J (62)AleksandraMADEJ457,78
   
   
    KJ Strzała Krubiczew
63LEGOLAS (268)WaldemarROGOWSKI458,32
   - / - / - / 2007 / - / - / Rekrut / Landfee 1\ Landcolt B
   - / Franciszek Spytek
    Klub Jeździecki HEAA
64ALAWAR (276)AleksandraRYT458,97
   
   
    LKJ Horsaj Drogomyśl
65LEONARDO (105)EmiliaLASKOWSKA459,23
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
66ARIST 0006 (193)AnnaPEMPERA850,89
   
   
    KJ Pony
67WALEZO-STAR (252)MartaŚMIAŁEK853,07
   HANN / GER / stallion / 2004 / - / - / Weltano / Gwendeline\ Golfclub
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
68QUANTINA (231)WaleryŁYSKOWKA853,84
   Old. / GER / mare / 2005 / - / c.gn. / Quidam de Revel / Cinderella
   - / Andrzej Rogowski
    KJ Pałac Śliwniki
69CONTENDRO SON (281)AgnieszkaNOWAK858,66
   HANN / GER / gelding / 2001 / DE 431314421402 / gn. / Contendro / Laurenta
   - / Paweł Chudziak
    LKS Cwał Poznań
70CATRIC (11)ŁukaszBRZÓSKA978,67
   - / GER / stallion / 2007 / - / siwa / Clearway / Orchestra I
   - / Janusz Paprocki
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
71POKRANT (145)WiktoriaREZMER1066,94
   
   
   
72NOVITA (43)MateuszLESZCZYŃSKI1252,51
   
   
    Łódzki Klub Jeździecki
73GROSS MONTANO STAR (251)MartaŚMIAŁEK1260,96
   
   
    KJ CH Jaszkowo
74RODEZJA (149)ZuzannaZYGOWSKA2772,61
   SP / POL / mare / 2005 / 616009680034605 / gn. / Samurai M / Reja\ Barbur
   - / Agnieszka Knap
    SKJ Sopot
 CZEREMCHA (115)AntoniTOMASZEWSKIElim.
   Wlkp. / - / mare / 2000 / - / - / Chef Supreme / Czadra
   - / Stanisław Grygier
    JKS Equita Warszawa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
330/210
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
61/39
Startowało koni
75
Ukończyło koni
74
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
HZO-B2* + Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28.10.2012
Wydruk: 29-10-2012 9:53:00 AM
1 - N
Data: 26-10-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - N Zwykły "Runda Otwarta"- Tabela A; Art. 238.2.1.
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KAMELOT (91)KatarzynaTROJAŃCZYK (J.1994)050,75500 PLN
   SP / POL / gelding / 2004 / 10289 / gn. / Campari M / Katoda\ Kartacz
   
    Bez Przynależności Klubowej MAZ
2VIP (126)JacekKUŚNIERCZAK051,94350 PLN
   SP / POL / stallion / 1998 / 07231 / c.gn. / Le Voltaire / Verica\ Folio
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
3DIGISPORT CANAVERAL (238)MściwojKIECOŃ054,74250 PLN
   Westf. / GER / stallion / 2006 / DE441411910706 / siwa / Cornet Obolensky / Par Exellence\ Pit I
   
    KJ Agro-Handel Śrem
4HEMIS (109)MichałBAZYL056,95100 PLN
   
   
    JKS Karolina
5BONGO (137)RafałCHOYNOWSKI057,86100 PLN
   WLKP / - / stalion / 2006 / 11716 / ciemnogniada / Chef Supreme / Bogota
   
    KJ Gołębin Stary
6CANTON (200)PawełCHUDZIAK058,4250 PLN
   Holszt. / GER / gelding / 2006 / DE 421000178206 / siwa / Canto / Sina V
   - / Paweł CHudziak
    KS Idmar Krajkowo
7GRANTAS (76)LisaCHRZANOWSKA (J.1996)059,1750 PLN
   Trak. / LT / stallion / 2001 / - / - / Heleris / Glorija
   - / Dominika Stefańska
    Bez przyależności klubowej MAZ
8CELANA Z (241)MściwojKIECOŃ059,7750 PLN
   Z / - / mare / 2005 / Z-684905 / kaszt. / Chellano Z / Lavendel\ Hugo
   
    KJ Agro-Handel Śrem
9CRISTALL (92)ZofiaDZIEWOLSKA061,9850 PLN
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / 421000114706 / c.gn. / Cristo / Olana B\ Lantaan
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
10CANTINA M (123)AnastazjaBRONIATOWSKA (JM.1999)063,2915 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / 11470 / sk.gn. / Cantanis / Hola\ Juror
   
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
11BAYARD Z (60)BarbaraJANKOWSKA064,3515 PLN
   Zangerscheide / NED / stallion / 2003 / - / - / Balougran Z / R Maube Z\ Rabiat Z
   - / B. Jankowska
    JKS Equus Szczecin
12NICOLE (191)JakubKRZYŻOSIAK065,5815 PLN
   
   
    Bez przynależności klubowej DOS
13GANDALF (272)MonikaJACKIEWICZ066,1115 PLN
   SP / POL / stallion / 2007 / 11561 / siwa / Caliro / Gracie\ Glockenklang
   
    KJ Jackiewiczów
14GRANELLA II (219)ŁukaszKRAJEWSKI066,2715 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / 10902 / c.gn. / Luron / Grafika\ Alexus II
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15BANDERAS (55)NataliaKRUPA066,2815 PLN
   SP / POL / stallion / 2003 / 10165 / gn. / Castilio / Bonita\ Cabrol
   - / Małgorzata Siergiej
    KJ "Poster" Piaseczno
16BARTINO (216)MarcinBĘTKOWSKI066,6915 PLN
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08318 / gn. / Ultimo / N.Jtriomf\ Julius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17NADAL (116)IzabelaPRZERADOWSKA066,70
   
   
    KJ Piaseczno SJ Poster
18LEGIUS (246)ŁukaszTROSZCZYŃSKI068,49
   HANN / GER / stallion / 2004 / DE431316723304 / kaszt. / Litas-Star / Female\ Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
19CARMEN (280)DariaWICHOWSKA069,12
   
   
    Bez przynależności klubowej
20ALHAMBRA (79)KarolinaCHIMKOWSKA069,24
   SP / POL / mare / 2000 / - / - / Huncwot / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ Polo Klub
21SURRIMO (112)MichałTYSZKO069,46
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
22MARCO POLO LG (87)FilipFALKIEWICZ070,25
   SP / POL / stallion / 2005 / 11193 / kara / Pink Floyd HL / Minerwa\ Metternich
   - / Maja Grombala-Falkiewicz
    Pomorska Liga Jeździecka
23BEAGLE (190)MartinROZYNEK070,46
   
   
    KJ Profil Piła
24ZALOUBET K (207)PiotrFRAGSTEIN-NIEMSDORFF071,31
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.13213 / siwa / Taloubet / Janneke\ Burggraaf
   - / SK Bielin
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
25BELICETTE K (19)KrzysztofLUDWICZAK071,43
   
   
    Klub Jeździecki HEAA
26BAS (82)DawidRAKOCZY073,50
   KWPN / NED / stallion / 2006 / 528003 06.09487 / gn. / Padinus / Utricia\ Zortin
   
    KJ Profil Piła
27DIONIZOS (152)AndrzejGŁOSKOWSKI073,56
   
   
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
28KEN (128)JacekBUCKI282,85
   SP / POL / gelding / 2003 / 09687 / gn. / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    KJ Agro-Handel Śrem
29LAMPART (178)GabrielaBIEDKA450,70
   xo / POL / stallion / 2002 / 90011 / kara / Arcus / Lambda\ Campetot
   SK Walewice / Iga Biedka
    Bez przynależności klubowej WIE
30REMBRANDT (39)WiktoriaOPAS (J.1996)454,97
   Old. / GER / gelding / 2005 / 418181110805 / gn. / Palegro / Russula\ Lombardo
   - / Jerzy Opas
    JKS ,,Elcon" Szczecin
31ARMANI (173)ŁukaszWOŹNIAK458,73
   
   
    KJ Morena Sieraków Gałowo
32RENS - GERRIT (176)WitoldBIENIEK463,11
   KWPN / NED / gelding / 1998 / - / - / Highline / Honnimoen\Zuidpool
   - / Witold Bieniek
    JKS Jantar Stryków
33FORTUNA (36)KatarzynaFALKIEWICZ467,15
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / 10562 / sk.gn. / Gluckespiltz / Falanga\ Antokol
   - / Paweł Falkiewicz
    KJ Jackiewiczów
34GANDIS (89)MartaBIRK467,17
   Wlkp. / POL / stallion / 2003 / 09438 / kaszt. / Maram / Gwadiana\ Czubaryk
   - / SO Starogard Gdański
    Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ
35POKRANT (145)WiktoriaREZMER467,70
   
   
   
36PIA SANPIA (218)ŁukaszKRAJEWSKI468,91
   SP / POL / mare / 2005 / 10903 / gn. / Santos / Pia Lotta 6\ Paramour
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
37KASZMIR (232)KrzysztofMIKOŁAJCZYK469,14
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / - / c.gn. / Piko / Kandela
   - / Łukasz Wawrzyniak
    KJ Agro-Handel Śrem
38LEGOLAS (268)WaldemarROGOWSKI470,07
   - / - / - / 2007 / - / - / Rekrut / Landfee 1\ Landcolt B
   - / Franciszek Spytek
    Klub Jeździecki HEAA
39HESTER (265)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK470,20
    / Seul / Heinolia\ Nirkan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
40QUANTIM NIGHT (143)BłażejGILLA470,48
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
41CORETTA (29)MagdalenaCYBULSKA471,51
   
   
    Sobieski Jumping Team
42DOMINIKA (213)OlimpiaBEMBENIK (JM.1998)474,05
   SP / POL / mare / 1999 / 07480 / kaszt. / Le Voltaire / Delfina\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
43CATRIC (11)ŁukaszBRZÓSKA474,82
   - / GER / stallion / 2007 / - / siwa / Clearway / Orchestra I
   - / Janusz Paprocki
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
44ATLANTA (47)MartaGRUDZIEŃ (J.1995)486,75
   SP / POL / mare / 1993 / 08046 / siwa / Grands / Arabella\ Jankes
   - / Sławomir Mazurek
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
45CRISMO (122)JacekZAGOR577,05
   
   
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
46DAMBIS-J (62)AleksandraMADEJ784,98
   
   
    KJ Strzała Krubiczew
47CECOTTO'S AS (239)MściwojKIECOŃ863,55
   Westf. / GER / - / 2006 / - / - / Cecotto / Penelope\ Althoff
   
    KJ Agro-Handel Śrem
48KASHMIR DE REVE (42)MateuszLESZCZYŃSKI863,91
   OLD. / GER / gelding / 2001 / 07965 / gn. / Kashmir Van Schuttershof / Doxanna\Quick Star
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    Łódzki Klub Jeździecki
49MARS (172)ŁukaszWOŹNIAK867,77
   
   
    KJ Morena Sieraków Gałowo
50CZEDAN (201)DanielKURPIŃSKI868,92
   Wlkp. / POL / stallion / 2007 / 11643 / siwa / Landor / Czuwajka\ Court
   - / N. Kosiński
    JKS " Dako- Galant " Skibno
51JAREMA (78)NataliaPĄGOWSKA871,43
   SP / POL / stallion / 2002 / 09625 / siwa / Power Prince / Janis\ Louis
   
    Bez prynależności klubowej MAZ
52ALADIN (58)KatarzynaJANKOWSKA888,75
   KWPN / NED / stallion / 2005 / - / - / Indoctro / Evita II\ Caretino
   - / Barbara Jankowska
    JKS Equus Szczecin
53ZACHROS (227)BartoszGOSZCZYŃSKI891,92
   
   
    KJ Sielanka Warka
54KSERKSES (224)JacekMURACZEWSKI979,80
   SP / POL / gelding / 2000 / 08058 / gn. / Louis / Korelacja\ Tabun
   
    LKS Cwał Poznań
55POLI LOLI L (18)KrzysztofLUDWICZAK994,93
   
   
    Klub Jeździecki HEAA
56CORDELLO TM (257)AntoniCHŁAPOWSKI1269,77
   SP / POL / gelding / 2004 / 10513 / siwa / Cassino / Haftka\ Clettos Son
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
57CONTENDRO SON (281)AgnieszkaNOWAK1271,30
   HANN / GER / gelding / 2001 / DE 431314421402 / gn. / Contendro / Laurenta
   - / Paweł Chudziak
    LKS Cwał Poznań
58ALAWAR (276)AleksandraRYT1275,35
   
   
    LKJ Horsaj Drogomyśl
59ARINOS (107)FilipPIECHOWIAK2062,78
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 10441 / gn. / Turbud Quirinus / Arieta\ Trachit
   
    KJ Sokół Damasławek
60CANDY (56)MarcelinaMARYŃCZAK23101,34
   
   
    KJ "Poster" Piaseczno
61SANTORINI (23)PatrykWŁODARCZYK (JM.1998)2472,12
   
   
    TKJ Garbówek
 CASMARON (68)KlaudynaJĘDRZEJEWSKAElim.
   
   
   
 ANNCHEN (135)KatarzynaWITKOWSKAElim.
   
   
    KJ Gołębin Stary

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
63
Ukończyło koni
61
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
HZO-B2* + Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28.10.2012
Wydruk: 29-10-2012 9:53:02 AM
1a - N
Data: 26-10-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1a - N Zwykły "Runda Otwarta"-Tabela A; Art. 238.2.1. II
(Competition No 1a)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHIN CHIN 22 (111)MichałTYSZKO048,78500 PLN
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
2LEXUS (247)ŁukaszTROSZCZYŃSKI048,79350 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2001 / 09152 / gn. / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    KJ CH Jaszkowo
3RONIN (146)DariuszRESZUTA050,08250 PLN
   
   
    Sopocki KJ
4SPEIK (192)JakubKRZYŻOSIAK051,09100 PLN
   
   
    Bez przynależności klubowej DOS
5GAYALL (217)ŁukaszKRAJEWSKI052,03100 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / 07734 / kaszt. / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6ZASŁUGA (204)AleksandraRYT054,1950 PLN
   SP / POL / mare / 2001 / - / - / Elvis / Zarina
   - / Alojzy Ryt
    LKJ Horsaj Drogomyśl
7HAKER (136)RafałCHOYNOWSKI056,7950 PLN
   SP / POL / gelding / 2003 / - / - / Landos I / Hinka\ Hajfong
   - / Mirosław Gradecki
    KJ Gołębin Stary
8ALEMAO 11 (64)JaninaSTRZAŁKOWSKA (JM.1998)057,7750 PLN
   Westf. / GER / gelding / 1999 / DE411146099 / gn. / Arpeggio / Pasadena\ Pilot
   
    KJ Strzała Krubiczew
9LISA BONA L (104)JanSZYMCZAK (J.1994)060,3815 PLN
   Westf. / GER / mare / 2005 / 441410947605 / gn. / Lissabon / Anneliese\ Avocado
   - / Dariusz Szymczak
    WTK Hermanów
10OLINTO DEL SAURO (69)AleksandraFURGO060,5715 PLN
   SI / ITA / gelding / 2002 / 09359 / gn. / Sirocco Rouge / Cindy del Sauro\ I Love You
   - / Aleksandra Furgo
    SKJ Sopot
11DALIA (61)BarbaraJANKOWSKA061,8015 PLN
   
   
    JKS Equus Szczecin
12ABIGAIL 63 (93)ZofiaDZIEWOLSKA062,5115 PLN
   OLD. / GER / mare / 2001 / 433330399801 / gn. / Air Jordan / Eginde\ Zeus
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
13URUGWAJ (183)BeataSZUBER063,2115 PLN
   SP / POL / stallion / 2005 / 11399 / kaszt. / O Key / Uroda\ Qumball
   
    KJ Bachmat Wrocław
14JUST DO IT (54)IwonaSITOWSKA063,7415 PLN
   
   
    KS Piaseczno SJ "Poster"
15HUBERTUS (211)SzymonSTASIAK (JM.1998)065,2115 PLN
   SP / POL / gelding / 1999 / 07991 / gn. / Louis / Hyrda\ Arak
   - / Ewa Janiak
    KJ Wolica Kalisz
16KRYKIET (46)JuliaOSTROWSKA (JM.1998)065,8315 PLN
   
   
    Polski Polo Klub
17WINA (163)KlaraKOSTRZEWA066,75
   KWPN / NED / mare / 2003 / 03.05920 / gn. / Numero Uno / Jina\ G. Ramiro Z
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
18SANCHO (242)MściwojKIECOŃ067,18
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
19NIKARAGUA (134)KatarzynaWITKOWSKA067,50
   SP / POL / mare / 2004 / - / - / Leandro / Nausica
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
20KING CORNET L (220)LeszekGRAMZA068,04
   Westf. / GER / stallion / 2006 / 441411904306 / siwa / Cornet Obolensky / Sabrina\ Sandro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
21KALAHARI DUKE (154)AdamGRZEGORZEWSKI (JM.1998)068,20
   kuc / IRL / gelding / 2003 / 372414004750838 / kaszt. / nn / nn
   - / Sylwia Grzegorzewska
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
22ZANTOS (108)MichałBAZYL068,30
   
   
    JKS Karolina
23CHACCO - RED (248)ŁukaszTROSZCZYŃSKI069,08
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE 441411243806 / kaszt. / Chacco-Blue / Granita\ Grannus
   - / Antoni CHłapowski
    KJ CH Jaszkowo
24--25DIGITAL (94)BartoszSZEWCZYK069,13
   SP / POL / stallion / 2003 / - / - / Golden Boy / Dekalina\ Kirpan
   
    Bez Przynależności Klubowej
24--25WERS (179)GabrielaBIEDKA069,13
   SP / POL / gelding / 2005 / 10623 / gn. / Szron / Wenera\ Arcus
   SK Ochaby / Paweł Biedka
    Bez przynależności klubowej WIE
26LITTLE MAN 7 (283)NataliaPĄGOWSKA070,44
   Thur / - / gelding / 1999 / 678000499 / gn. / Liberty Son / Anouk\ Cannonball
   
    Bez prynależności klubowej MAZ
27THOSWIN VELDHOEK (263)ŁukaszPIKSA070,84
   BWP / BEL / gelding / 2003 / - / - / Oswin / Datania
   - / S. Popławska
    LKS Cwał Poznań
28ZABOR (86)DawidRAKOCZY071,11
   
   
    KJ Profil Piła
29ONLY YOU (106)ZofiaPOŁCZYŃSKA071,29
   SP / POL / stallion / 2002 / - / - / Igman / Octet\Careful
   - / Zofia Połczyńska
    KJ Sokół Damasławek
30ADONUS (166)AleksandraKOZANECKA072,84
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
31DARK PEARL (17)KrzysztofLUDWICZAK074,63
   Reń. / GER / mare / 2004 / 443434023504 / c.gn. / Dutch Capitol / Riverdance\ Rupie Star
   - / Andrzej Opłatek
    Klub Jeździecki HEAA
32TISSOT (270)AndrzejGŁOSKOWSKI075,50
   - / POL / gelding / 2004 / - / - / nn / nn
   - / Sławomira Połczyńska
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
33COCO CHANEL K (127)JacekKUŚNIERCZAK177,23
   SP / POL / mare / 2006 / 11295 / gn. / Contendus / Czunita\ Gin Tonic Star
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
34QUIDAMS NOBLESSE (119)JacekZAGOR280,79
   Westf. / GER / mare / 2004 / DE441411739404 / kaszt. / Quidams Rubin / Favears Fea V\ Faveur
   - / Feliks Einhaus
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
35CASSIO (269)WaldemarROGOWSKI451,09
   Holszt. / GER / stallion / 2005 / 421000403205 / gn. / Cassiano / Panka\ Calando I
   - / Andrzej Opłatek
    Klub Jeździecki HEAA
36DON JUAN (240)MściwojKIECOŃ455,17
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
37TANOS (171)ŁukaszWOŹNIAK455,79
   
   
    KJ Morena Sieraków Gałowo
38EMANOR (44)NataliaSTEVNERT (J.1994)460,77
   
   
    KJ Aromer Józefin
39CIN CIN (95)MariaROŚCISZEWSKA (J.1996)460,92
   Zweibrucker / GER / gelding / 1999 / 09087 / kaszt. / Cash / Afrika\ Alexis
   - / Jakub Rościszewski
    Bez przynależności klubowej MAZ
40BOND BEY (45)JustynaPIRSZEL467,10
   
   
    KJ Aromer
41COOLENSKY (130)NataliaCZERNIK467,21
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
42CORIANAS MM (228)BartoszGOSZCZYŃSKI470,95
   
   
    KJ Sielanka Warka
43ASCO S (59)KatarzynaJANKOWSKA471,88
   KWPN / NED / stallion / 2005 / - / - / Cobra / Koltaire\ Voltaire
   - / Barbara Jankowska
    JKS Equus Szczecin
44ALWEER UNO K (273)WaldemarROGOWSKI473,31
   KWPN / NED / gelding / 2005 / 528003 05.12087 / c.gn. / Numero Uno / Pacotille\ Lux
   
    Klub Jeździecki HEAA
45WHIN WHIN WH (63)AleksandraMADEJ680,97
   KWPN / NED / stallion / 2003 / - / - / Phin Phin / Sanik\ Calvados
   - / Maciej Gałkiewicz
    KJ Strzała Krubiczew
46LUTHIEN (12)ŁukaszBRZÓSKA855,65
   - / - / - / 2005 / - / - / Aloube Junior / Landfee 1\ Landcolt B
   - / Grzegorz Spytek
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
47BRADOR (142)BłażejGILLA856,71
   SP / POL / gelding / 2002 / - / - / Labrador / Bażka\ Brek
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka
48CHOPIN 73 (2)IgaWRÓBLEWSKA862,78
   HESS / GER / gelding / 1995 / - / - / Chairman / Wende\Wendel
   - / Beata Wróblewska
    Bez przynależności klubowej MAZ
49CARY (202)DanielKURPIŃSKI868,82
   Wlkp. / POL / stallion / 2006 / 10912 / gn. / Landor / Czuwajka\ Court
   - / N. Kosiński
    JKS " Dako- Galant " Skibno
50CARAVELLA (258)AntoniCHŁAPOWSKI873,86
   SP / POL / mare / 1997 / 07969 / gn. / Cabrol / Czaka\ Czad
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
51HETMAN (33)MonikaJACKIEWICZ994,12
   
   
    KJ Jackiewiczów
52CANASTER (199)PawełCHUDZIAK1260,33
   HANN / GER / gelding / 2006 / DE 481810267106 / gn. / Quintto de B / Walaen
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
53GRANDEZA (180)JagodaWSZĘDYBYŁ (JM.2000)1262,37
   SP / POL / mare / 2006 / 11602 / gn. / Etos / Gaskonia\ Warus
   
    KJ Bachmat Wrocław
54UNIQUE LADY (97)MarcinTOMPOROWSKI1267,72
   Holszt. / GER / mare / 2004 / DE421000010404 / gn. / Carpaccio / Nightingale I\ Linaro
   - / Marcin Tomporowski
    Bez Przynależności Klubowej POM
55RADOŚĆ (129)FilipLASKOWSKI (J.1995)1268,47
   SP / POL / mare / 2005 / 11037 / gn. / Batman / Rafia\ Contender Son
   - / Wiesław Laskowski
    LKJ Abaria Iwno
56ULLA VAN DE HEYDEHOEK (181)IgaTOKARSKA (J.1994)1672,27
   BWP / BEL / mare / 1997 / 07937 / gn. / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
57QUANTINA (231)WaleryŁYSKOWKA2385,27
   Old. / GER / mare / 2005 / - / c.gn. / Quidam de Revel / Cinderella
   - / Andrzej Rogowski
    KJ Pałac Śliwniki
 VOLVOX (25)BarbaraKOLLARElim.
   HANN / GER / gelding / 2007 / - / - / Now or Never / Cestla Vie\ Calido
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
 POKEMON (167)ŁucjaMAJKAElim.
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
 TANIEC (144)BłażejGILLAElim.
   SP / POL / gelding / 2003 / - / - / Landos / Tanecznica\ Davidoff
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
60
Ukończyło koni
57
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
HZO-B2* + Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28.10.2012
Wydruk: 29-10-2012 9:53:04 AM
2 - C
Data: 26-10-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - C Zwykły "Mała Runda"- Tabela A; Art. 238.2.1.
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHICA BOOM (189)JarosławSKRZYCZYŃSKI050,40980 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
2MISTER DU LIBAIRE (13)ŁukaszBRZÓSKA053,29630 PLN
   SF / FRA / stallion / 2000 / 07246 / gn. / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
3ELEAR (275)GrzegorzKUBIAK054,24420 PLN
   
   
    Cleersense JT
4NEMO (32)MonikaJACKIEWICZ054,27280 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / 08624 / gn. / Nurjev / Bamba\Dłużnik
   - / K.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
5CECOTTO'S AS (239)MściwojKIECOŃ054,38140 PLN
   Westf. / GER / - / 2006 / - / - / Cecotto / Penelope\ Althoff
   
    KJ Agro-Handel Śrem
6LEGIUS (246)ŁukaszTROSZCZYŃSKI054,54140 PLN
   HANN / GER / stallion / 2004 / DE431316723304 / kaszt. / Litas-Star / Female\ Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
7ANGELA DE LA CRUZ (120)JacekZAGOR056,2170 PLN
   
   
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
8LADY LOU 94 (102)PawełKALICIŃSKI056,3870 PLN
   HOLSZT. / GER / mare / 2003 / DE421000152003 / gn. / Lansing / Dakordia\ Ahorn Z
   - / Włodzimierz Urbański
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
9CELANA Z (241)MściwojKIECOŃ057,2270 PLN
   Z / - / mare / 2005 / Z-684905 / kaszt. / Chellano Z / Lavendel\ Hugo
   
    KJ Agro-Handel Śrem
10STAKUDO MIRALEX (15)ŁukaszBRZÓSKA057,3120 PLN
   HANN / GER / stallion / 2005 / 431318801805 / gn. / Satisfaction I / Elvita\ Escudo
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
11LADY KRACHER 8 (110)MichałTYSZKO057,4520 PLN
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
12VOLUMIA (114)MichałTYSZKO058,5520 PLN
   NRPS / NED / mare / 2002 / 10367 / gn. / Andiamo / Mary Lou\ Excellent
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
13HAKER (136)RafałCHOYNOWSKI058,8920 PLN
   SP / POL / gelding / 2003 / - / - / Landos I / Hinka\ Hajfong
   - / Mirosław Gradecki
    KJ Gołębin Stary
14CHOOPERS CREEK (28)AgataMIZGIER060,2420 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2003 / 441411145803 / gn. / Cordobes II / Fantasie\ Fabuloso
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
15NUGATINO V.G.Z. (159)JanCHRZANOWSKI060,4720 PLN
   
   
    Bez przynależności klubowej SLA
16PLATER (175)WitoldBIENIEK060,4920 PLN
   
   
    JKS Jantar Stryków
17DELICJA (27)PaulinaJANUSZEWSKA (J.1995)060,5620 PLN
   
   
    Łódzki KJ
18WHIN WHIN WH (63)AleksandraMADEJ061,3220 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2003 / - / - / Phin Phin / Sanik\ Calvados
   - / Maciej Gałkiewicz
    KJ Strzała Krubiczew
19BARTINO (216)MarcinBĘTKOWSKI061,4320 PLN
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08318 / gn. / Ultimo / N.Jtriomf\ Julius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20CHARLIE (296)BartoszGOSZCZYŃSKI061,7520 PLN
   
   
    KJ Sielanka Warka
21ZALOUBET K (207)PiotrFRAGSTEIN-NIEMSDORFF062,7820 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.13213 / siwa / Taloubet / Janneke\ Burggraaf
   - / SK Bielin
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
22AMARILUS (84)DawidRAKOCZY062,8620 PLN
   
   
    KJ Profil Piła
23GOLDIK GIRL (75)AleksandraWIĘCKOWSKA (J.1994)063,0820 PLN
   OLD. / GER / mare / 2003 / 433331385303 / gn. / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Danuta Czajkowska
    Bez przynależności klubowej MAZ
24TOLA Z (215)MarcinBĘTKOWSKI063,5120 PLN
   SP / POL / mare / 2005 / - / - / Cartree Z / Toscania\ Marino
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
25WERS (179)GabrielaBIEDKA063,8220 PLN
   SP / POL / gelding / 2005 / 10623 / gn. / Szron / Wenera\ Arcus
   SK Ochaby / Paweł Biedka
    Bez przynależności klubowej WIE
26DENETOR (71)GrzegorzKUBIAK065,3320 PLN
   SP / POL / stallion / 2004 / - / - / Romualdo / Darola
   - / Domiinika Stefańska
    Cleersense JT
27ZABOR (86)DawidRAKOCZY065,38
   
   
    KJ Profil Piła
28WARRIOR (67)AntoniSTRZAŁKOWSKI066,39
   
   
    KJ Strzała Krubiczew
29BALTAZAR DU RUET (186)JarosławSKRZYCZYŃSKI066,92
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
30CHERY CORDIAL (37)KatarzynaFALKIEWICZ067,23
   SP / POL / stallion / 2003 / 10522 / gn. / Cordial / Chocolett\ Cheenook
   - / Paweł Falkiewicz
    KJ Jackiewiczów
31SAURON (14)ŁukaszBRZÓSKA069,40
   
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
32HETMAN (33)MonikaJACKIEWICZ069,84
   
   
    KJ Jackiewiczów
33BAGAZZA M (274)DawidKUBIAK070,31
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.00032 / gn. / Quidam De Revel / Ragazza Di Olympia\ Ramiro Z
   
    Cleersense JT
34ZALINA (6)KrzysztofMAZUR453,89
   KWPN / NED / mare / 2004 / 10074 / c.gn. / Ravanelli / Pulina\ Julius
   - / Z. Urban
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
35LISA BONA L (104)JanSZYMCZAK (J.1994)455,44
   Westf. / GER / mare / 2005 / 441410947605 / gn. / Lissabon / Anneliese\ Avocado
   - / Dariusz Szymczak
    WTK Hermanów
36CASSIO (269)WaldemarROGOWSKI456,03
   Holszt. / GER / stallion / 2005 / 421000403205 / gn. / Cassiano / Panka\ Calando I
   - / Andrzej Opłatek
    Klub Jeździecki HEAA
37AVALANCHE (83)DawidRAKOCZY456,71
   KWPN / NED / stallion / 2005 / 05.08023 / siwa / Tjungske / Wegrantana\ Wendekreis
   
    KJ Profil Piła
38DRAGON (26)PaulinaJANUSZEWSKA (J.1995)457,44
   
   
    Łódzki KJ
39KEN (128)JacekBUCKI458,33
   SP / POL / gelding / 2003 / 09687 / gn. / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    KJ Agro-Handel Śrem
40FENICJANKA (155)AdamGRZEGORZEWSKI (JM.1998)458,77
   SP / POL / mare / 2004 / 10346 / siwa / Corde / Fenicja\ Cantal
   - / Andrzej Kubik
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
41CLAYTON (66)AntoniSTRZAŁKOWSKI459,50
   
   
    KJ Strzała Krubiczew
42DIGISPORT CANAVERAL (238)MściwojKIECOŃ459,62
   Westf. / GER / stallion / 2006 / DE441411910706 / siwa / Cornet Obolensky / Par Exellence\ Pit I
   
    KJ Agro-Handel Śrem
43HEMIS (109)MichałBAZYL460,32
   
   
    JKS Karolina
44WINA (163)KlaraKOSTRZEWA460,59
   KWPN / NED / mare / 2003 / 03.05920 / gn. / Numero Uno / Jina\ G. Ramiro Z
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
45JUST DO IT (54)IwonaSITOWSKA460,81
   
   
    KS Piaseczno SJ "Poster"
46GAYALL (217)ŁukaszKRAJEWSKI461,12
   SP / POL / stallion / 2001 / 07734 / kaszt. / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
47PIKOTKA (98)MatyldaIGLIKOWSKA-CICHOSZ461,46
   SP / POL / mare / 2001 / - / - / Lavendel / Persona
   - / Alicja Iglikowska
    Pomorska Liga Jeździecka
48CASINO L (214)MarcinBĘTKOWSKI463,10
   HOLSZT. / GER / stallion / 2005 / 421000171505 / gn. / Cassiano / Othilda\ Contender
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
49CHACCO - RED (248)ŁukaszTROSZCZYŃSKI463,41
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE 441411243806 / kaszt. / Chacco-Blue / Granita\ Grannus
   - / Antoni CHłapowski
    KJ CH Jaszkowo
50URUGWAJ (183)BeataSZUBER464,07
   SP / POL / stallion / 2005 / 11399 / kaszt. / O Key / Uroda\ Qumball
   
    KJ Bachmat Wrocław
51KODY (168)ŁucjaMAJKA464,36
   - / GER / gelding / 1997 / - / - / Kolibri / -
   - / Cezary Kozanecki
    KJ Szumawa Bobrowiec
52KANNELLE Z (151)AndrzejGŁOSKOWSKI464,83
   
   
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
53KING CORNET L (220)LeszekGRAMZA465,61
   Westf. / GER / stallion / 2006 / 441411904306 / siwa / Cornet Obolensky / Sabrina\ Sandro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
54SANCHO (242)MściwojKIECOŃ466,30
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
55LARIUS-STAR (249)ŁukaszTROSZCZYŃSKI467,45
   Duńska gorąca krew / DEN / stallion / 2003 / 11275 / gn. / Solos Landtinus / Wiosa\ Wolkenstein II
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
56RONIN (146)DariuszRESZUTA471,19
   
   
    Sopocki KJ
57ZEDDAM (187)JarosławSKRZYCZYŃSKI575,19
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.07723 / gn. / Guidam / Tamara-Landa\ Numero Uno
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
58E COEVIT II PG (65)JaninaSTRZAŁKOWSKA (JM.1998)575,80
   SP / POL / gelding / 2003 / 09683 / siwa / Calderon / Evita\ Espri
   
    KJ Strzała Krubiczew
59SPEIK (192)JakubKRZYŻOSIAK851,92
   
   
    Bez przynależności klubowej DOS
60CAROLINE 84 (230)WaleryŁYSKOWKA851,94
   HANN. / GER / mare / 2001 / DE431316708801 / gn. / Contender / Sophia\ Singular Joter
   
    KJ Pałac Śliwniki
61HEKTOR (182)IgaTOKARSKA (J.1994)857,22
   SP / POL / gelding / 1997 / 06335 / c.gn. / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
62LEXUS (247)ŁukaszTROSZCZYŃSKI858,53
   Westf. / GER / gelding / 2001 / 09152 / gn. / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    KJ CH Jaszkowo
63HUBERTUS (211)SzymonSTASIAK (JM.1998)859,10
   SP / POL / gelding / 1999 / 07991 / gn. / Louis / Hyrda\ Arak
   - / Ewa Janiak
    KJ Wolica Kalisz
64DALIA (61)BarbaraJANKOWSKA860,22
   
   
    JKS Equus Szczecin
65EMANOR (44)NataliaSTEVNERT (J.1994)860,90
   
   
    KJ Aromer Józefin
66ADONUS (166)AleksandraKOZANECKA862,64
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
67CYKLON (101)PawełKALICIŃSKI862,78
   
   
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
68GANDIS (89)MartaBIRK863,24
   Wlkp. / POL / stallion / 2003 / 09438 / kaszt. / Maram / Gwadiana\ Czubaryk
   - / SO Starogard Gdański
    Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ
69JURAND (30)BartoszGAUZA (J.1995)863,76
   WLKP / POL / gelding / 1995 / - / - / Jankes / Iwa\Ink
   - / Krzysztof Połczyński
    WTK Hermanów
70YOUNG LADY (131)NataliaCZERNIK863,86
   Hol. / GER / mare / 2000 / - / - / Cambridge / G-Christine\Carolus I
   - / Wechta SA
    JKS Tornado Szczecin
71DARK PEARL (17)KrzysztofLUDWICZAK863,93
   Reń. / GER / mare / 2004 / 443434023504 / c.gn. / Dutch Capitol / Riverdance\ Rupie Star
   - / Andrzej Opłatek
    Klub Jeździecki HEAA
72ZANTOS (108)MichałBAZYL864,38
   
   
    JKS Karolina
73CASALLA (188)JarosławSKRZYCZYŃSKI864,76
   Holszt. / GER / mare / 2005 / 421000165105 / gn. / Casall / Ramira B\ Carvallo
   - / Patrycja Dziewolska
    KJ Agro-Handel Śrem
74FORTUNA (36)KatarzynaFALKIEWICZ866,27
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / 10562 / sk.gn. / Gluckespiltz / Falanga\ Antokol
   - / Paweł Falkiewicz
    KJ Jackiewiczów
75ASCO S (59)KatarzynaJANKOWSKA867,66
   KWPN / NED / stallion / 2005 / - / - / Cobra / Koltaire\ Voltaire
   - / Barbara Jankowska
    JKS Equus Szczecin
76CHIN CHIN 22 (111)MichałTYSZKO867,68
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
77NIKARAGUA (134)KatarzynaWITKOWSKA868,36
   SP / POL / mare / 2004 / - / - / Leandro / Nausica
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
78ALADIN (58)KatarzynaJANKOWSKA1080,31
   KWPN / NED / stallion / 2005 / - / - / Indoctro / Evita II\ Caretino
   - / Barbara Jankowska
    JKS Equus Szczecin
79COVER GIRL (1)IgaWRÓBLEWSKA1257,87
   Hol. / GER / mare / 1998 / 21 02178 98 / gn. / Contender / Banda IV\ Latino
   - / Beata Wróblewska
    Bez przynależności klubowej MAZ
80PARDOES G (100)UrszulaKALICIŃSKA (J.1996)1259,14
   KWPN / NED / gelding / 1997 / 08919 / - / Indoctro / Dynamite\ Nimmerdor
   - / Piotr Kaliciński
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
81TANOS (171)ŁukaszWOŹNIAK1259,64
   
   
    KJ Morena Sieraków Gałowo
82ALEMAO 11 (64)JaninaSTRZAŁKOWSKA (JM.1998)1259,79
   Westf. / GER / gelding / 1999 / DE411146099 / gn. / Arpeggio / Pasadena\ Pilot
   
    KJ Strzała Krubiczew
83MALBRON (90)AgataSTRYJKOWSKA (J.1994)1260,97
   Wlkp. / POL / stallion / 2004 / 616007660031204 / gn. / Luron / Mantyla\ Gordon I
   - / Agata Stryjkowska
    KJ Aromer Józefin
84POTOMAK (99)UrszulaKALICIŃSKA (J.1996)1261,68
   OLD / GER / gelding / 1996 / 04547 / kaszt. / Grundsteins Erbe / Parcia\Venator
   - / Piotr Kaliciński
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
85ROVETTO (174)WitoldBIENIEK1262,42
   OLD / GER / stallion / 2002 / - / - / Radiator / Semiramis
   - / Sasinowski, Bobik
    JKS Jantar Stryków
86THOSWIN VELDHOEK (263)ŁukaszPIKSA1264,19
   BWP / BEL / gelding / 2003 / - / - / Oswin / Datania
   - / S. Popławska
    LKS Cwał Poznań
87ONLY YOU (106)ZofiaPOŁCZYŃSKA1481,36
   SP / POL / stallion / 2002 / - / - / Igman / Octet\Careful
   - / Zofia Połczyńska
    KJ Sokół Damasławek
88VIP (126)JacekKUŚNIERCZAK1662,45
   SP / POL / stallion / 1998 / 07231 / c.gn. / Le Voltaire / Verica\ Folio
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
89ZAMELUS W (40)PaulinaENDRASZKA (J.1994)1665,94
   KWPN / NED / stallion / 2004 / 04.07591 / gn. / Namelus R / Geranda\ Astronaut
   - / Józef Szwychtenberg
    Sopocki KJ
90OLINTO DEL SAURO (69)AleksandraFURGO1669,14
   SI / ITA / gelding / 2002 / 09359 / gn. / Sirocco Rouge / Cindy del Sauro\ I Love You
   - / Aleksandra Furgo
    SKJ Sopot
91CARAVELLA (258)AntoniCHŁAPOWSKI1681,26
   SP / POL / mare / 1997 / 07969 / gn. / Cabrol / Czaka\ Czad
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
92ULLA VAN DE HEYDEHOEK (181)IgaTOKARSKA (J.1994)2463,11
   BWP / BEL / mare / 1997 / 07937 / gn. / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
 POKEMON (167)ŁucjaMAJKAelim
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
 TANIEC (144)BłażejGILLAelim
   SP / POL / gelding / 2003 / - / - / Landos / Tanecznica\ Davidoff
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka
 UNIQUE LADY (97)MarcinTOMPOROWSKIelim
   Holszt. / GER / mare / 2004 / DE421000010404 / gn. / Carpaccio / Nightingale I\ Linaro
   - / Marcin Tomporowski
    Bez Przynależności Klubowej POM
 BRADOR (142)BłażejGILLAelim
   SP / POL / gelding / 2002 / - / - / Labrador / Bażka\ Brek
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka
 KRYKIET (46)JuliaOSTROWSKA (JM.1998)elim
   
   
    Polski Polo Klub
 DON JUAN (240)MściwojKIECOŃelim
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 MARCO POLO LG (87)FilipFALKIEWICZrez
   SP / POL / stallion / 2005 / 11193 / kara / Pink Floyd HL / Minerwa\ Metternich
   - / Maja Grombala-Falkiewicz
    Pomorska Liga Jeździecka
 DIGITAL (94)BartoszSZEWCZYKrez
   SP / POL / stallion / 2003 / - / - / Golden Boy / Dekalina\ Kirpan
   
    Bez Przynależności Klubowej
 ZASŁUGA (204)AleksandraRYTrez
   SP / POL / mare / 2001 / - / - / Elvis / Zarina
   - / Alojzy Ryt
    LKJ Horsaj Drogomyśl
 CADOR 4 (31)BartoszGAUZA (J.1995)rez
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / 421000026103 / gn. / Cassini I / Mira G\ Linaro
   - / Monika Gauza
    WTK Hermanów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
102
Ukończyło koni
92
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
HZO-B2* + Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28.10.2012
Wydruk: 29-10-2012 9:53:07 AM
3 - CC
Data: 26-10-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - CC Dwufazowy "Duża Runda"- Tabela A; Art. 274.5.3.
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1OTELLO (297)ŁukaszBRZÓSKA046,91032,70900 PLN
   SP / POL / stallion / 2000 / - / - / Winner / Osnowa\Hajfong
   - / Łukasz Brzóska
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
2A NEW PRESIDENT (16)KrzysztofLUDWICZAK045,51034,31700 PLN
   Belgijska / BEL / gelding / 2004 / W-229705-BWP / siwa / President / Wassafras de Rialfo
   - / Andrzej Opłatek
    Klub Jeździecki HEAA
3MARCEPAN (5)KrzysztofMAZUR045,34036,78500 PLN
   SP / POL / gelding / 2002 / 08695 / c.gn. / Correro / Muza\ Sambór
   - / D.Jechna, K.Mazur
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
4CHOOPERS CREEK (28)AgataMIZGIER042,56037,47400 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2003 / 441411145803 / gn. / Cordobes II / Fantasie\ Fabuloso
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
5NUGATINO V.G.Z. (159)JanCHRZANOWSKI049,64038,85200 PLN
   
   
    Bez przynależności klubowej SLA
6CHERY CORDIAL (37)KatarzynaFALKIEWICZ047,21040,26100 PLN
   SP / POL / stallion / 2003 / 10522 / gn. / Cordial / Chocolett\ Cheenook
   - / Paweł Falkiewicz
    KJ Jackiewiczów
7BALTAZAR DU RUET (186)JarosławSKRZYCZYŃSKI045,87428,2950 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
8NEMO (32)MonikaJACKIEWICZ042,10429,1850 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / 08624 / gn. / Nurjev / Bamba\Dłużnik
   - / K.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
9GOLDIK GIRL (75)AleksandraWIĘCKOWSKA (J.1994)044,74436,4630 PLN
   OLD. / GER / mare / 2003 / 433331385303 / gn. / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Danuta Czajkowska
    Bez przynależności klubowej MAZ
10DELICJA (27)PaulinaJANUSZEWSKA (J.1995)043,87438,20
   
   
    Łódzki KJ
11WARRIOR (67)AntoniSTRZAŁKOWSKI049,35443,04
   
   
    KJ Strzała Krubiczew
12ZEDDAM (187)JarosławSKRZYCZYŃSKI047,64827,56
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.07723 / gn. / Guidam / Tamara-Landa\ Numero Uno
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
13LADY KRACHER 8 (110)MichałTYSZKO043,93833,16
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
14CASH (85)DawidRAKOCZY047,53834,18
   HANN / GER / stallion / 1996 / - / -
   
    KJ Profil Piła
15MALBRON (90)AgataSTRYJKOWSKA (J.1994)043,411852,43
   Wlkp. / POL / stallion / 2004 / 616007660031204 / gn. / Luron / Mantyla\ Gordon I
   - / Agata Stryjkowska
    KJ Aromer Józefin
16OCEANE DU LIBAIRE (9)ŁukaszBRZÓSKA043,98Elim.
   S.F. / FRA / mare / 2002 / 02022608M / kaszt. / Diaman De L Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
17ZALINA (6)KrzysztofMAZUR443,80
   KWPN / NED / mare / 2004 / 10074 / c.gn. / Ravanelli / Pulina\ Julius
   - / Z. Urban
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
18VOLUMIA (114)MichałTYSZKO443,90
   NRPS / NED / mare / 2002 / 10367 / gn. / Andiamo / Mary Lou\ Excellent
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
19HEKTOR (182)IgaTOKARSKA (J.1994)444,34
   SP / POL / gelding / 1997 / 06335 / c.gn. / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
20DRAGON (26)PaulinaJANUSZEWSKA (J.1995)445,41
   
   
    Łódzki KJ
21QUIDAMS NOBLESSE (119)JacekZAGOR446,19
   Westf. / GER / mare / 2004 / DE441411739404 / kaszt. / Quidams Rubin / Favears Fea V\ Faveur
   - / Feliks Einhaus
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
22LAZUR (203)PiotrFRAGSTEIN-NIEMSDORFF446,59
   
   
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
23MAKADI (103)PawełKALICIŃSKI448,11
   SP / POL / stallion / 2004 / 10747 / gn. / Mywill / Milena\ Jarabub
   - / Piotr Kaliciński
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
24CAROLINE 84 (230)WaleryŁYSKOWKA448,24
   HANN. / GER / mare / 2001 / DE431316708801 / gn. / Contender / Sophia\ Singular Joter
   
    KJ Pałac Śliwniki
25SKAYA (49)KrzysztofRETKA450,45
   
   
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
26ROXAVEL (150)AndrzejGŁOSKOWSKI450,73
   SP / POL / stallion / 2003 / 09838 / gn. / Aravel Waro / Roxana Waro\ Robin II Z
   - / SO Bogusławice
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
27LEVINSON (72)MichałKUBIAK451,20
   Westf. / GER / gelding / 1999 / - / gn. / L Ami / A Bllerina\ Aldatus
   
    Cleersense JT
28AVIATA 10 (73)DawidKUBIAK451,21
   HANN / GER / mare / 2000 / 431316738900 / gn. / Adlantus As / Goldtraum\ Gralsritter
   
    Cleersense JT
29DENETOR (71)GrzegorzKUBIAK661,37
   SP / POL / stallion / 2004 / - / - / Romualdo / Darola
   - / Domiinika Stefańska
    Cleersense JT
30ZAMELUS W (40)PaulinaENDRASZKA (J.1994)845,46
   KWPN / NED / stallion / 2004 / 04.07591 / gn. / Namelus R / Geranda\ Astronaut
   - / Józef Szwychtenberg
    Sopocki KJ
31KODY (168)ŁucjaMAJKA846,29
   - / GER / gelding / 1997 / - / - / Kolibri / -
   - / Cezary Kozanecki
    KJ Szumawa Bobrowiec
32PIKOTKA (98)MatyldaIGLIKOWSKA-CICHOSZ846,99
   SP / POL / mare / 2001 / - / - / Lavendel / Persona
   - / Alicja Iglikowska
    Pomorska Liga Jeździecka
33GRACJA (41)JakubKRZYŻOSIAK850,22
   
   
    Bez przynależności klubowej DOS
34CYKLON (101)PawełKALICIŃSKI1244,81
   
   
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
35CHARLIE (296)BartoszGOSZCZYŃSKI1269,47
   
   
    KJ Sielanka Warka
 LITTLE MAN 7 (185)JarosławSKRZYCZYŃSKIRez.
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
36
Ukończyło koni
35
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
HZO-B2* + Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28.10.2012
Wydruk: 29-10-2012 9:53:08 AM
R4 - LL
Data: 27-10-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R4 - LL Dokładności bez rozgrywki "Towarzyski", Tabela A; Art. 238.1.1.
(Competition No R4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--8ASCONIA (221)WiktorSZAŁA (JM.1997)045,76
   M / POL / mare / 1998 / 11162 / c.kaszt. / Empik / Ascona\ Larysz
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--8ADRIA (261)KatarzynaMASZTALERZ047,50
   
   
    FER Więckiewice
1--8ETER (278)JuliaPYTEL049,06
   Wlkp. / POL / gelding / 1992 / - / - / Epizod / Bałamutka
   - / Edmund Idkowiak
    CH Jaszkowo
1--8PATAGONIA (233)AgnieszkaNOWAK052,58
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--8JOKER (96)MariaROŚCISZEWSKA (J.1996)052,85
   SP / POL / stallion / 1993 / - / - / Elvis / Jedlina\ Jehol
   - / SJ WKS Śląsk Wrocław
    Bez przynależności klubowej MAZ
1--8KOLIBER (279)AleksandraRĘKOSIEWICZ054,83
   SP / POL / gelding / 2003 / 09943 / kaszt. / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    CH Jaszkowo
1--8KOLIBER (279)AleksandraRĘKOSIEWICZ055,74
   SP / POL / gelding / 2003 / 09943 / kaszt. / Turbud Quirinus / Kolonia\ Le Bon
   - / Antoni Chłapowski
    CH Jaszkowo
1--8DICAPRIO (253)AntoniCHŁAPOWSKI056,45
   
   
    KJ CH Jaszkowo
9--10ETER (278)JuliaPYTEL453,06
   Wlkp. / POL / gelding / 1992 / - / - / Epizod / Bałamutka
   - / Edmund Idkowiak
    CH Jaszkowo
9--10PATAGONIA (233)AgnieszkaNOWAK454,28
   
   
    LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
HZO-B2* + Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28.10.2012
Wydruk: 29-10-2012 9:53:09 AM
R5 - L
Data: 27-10-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R5 - L Dokładności bez rozgrywki, Tabela A; Art. 238.1.1.
(Competition No R5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--28ASCONIA (221)WiktorSZAŁA (JM.1997)046,96
   M / POL / mare / 1998 / 11162 / c.kaszt. / Empik / Ascona\ Larysz
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--28GIORGIO (223)MariaSTANISŁAWIAK (Mł.2001)048,88
   SP / POL / stallion / 1998 / 008462 / kara / Oder / Galaktika\Grim
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
1--28TITTANAS PLIUS (285)JoannaSKRZYPCZAK (JM.1997)048,90
   HANN / - / - / 2005 / - / - / Techas / Bachrama\ Charitonas
   
    KJ CH Jaszkowo
1--28DON ROBERTO (50)KarolinaWAWRYNIUK (J.1996)049,88
   SP / POL / stallion / 1998 / 06089 / gn. / Robin II / Druza\Rahman
   - / Bożena Retka
    Stowarzyszenie Warszawski KJ
1--28SAQUILA (235)JanKUREK050,74
   
   
    JUKS Abakus Kaczyna
1--28DONAU (254)AntoniCHŁAPOWSKI050,91
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--28JOKER (96)MariaROŚCISZEWSKA (J.1996)051,69
   SP / POL / stallion / 1993 / - / - / Elvis / Jedlina\ Jehol
   - / SJ WKS Śląsk Wrocław
    Bez przynależności klubowej MAZ
1--28LUBAWKA (209)GrzegorzTARASEK052,27
   
   
    Herson Bielin
1--28MERQUYL (57)JacekMYSZKOWSKI052,55
   
   
    SKJ
1--28LAMBADA (132)FilipLASKOWSKI (J.1995)052,79
   Oldenburg / GER / mare / 1997 / - / - / Landkaiser / Papaya\Pablo
   - / Jerzy Cerba
    LKJ Abaria Iwno
1--28ROTEX (212)SzymonSTASIAK (JM.1998)053,06
   
   
    KJ Wolica Kalisz
1--28FOR EVER (133)JagodaBRZYCHCY (JM.1997)054,33
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko
1--28OBORA'S LIMERO (208)KarolinaFRAGSTEIN-NIEMSDORFF054,86
   Old. / CZE / gelding / 2006 / - / gn. / Griseldi L / Dorina
   - / Karolina Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
1--28LIBELLO-STAR (290)PaulinaZIELIŃSKA (J.1994)055,43
   HANN / GER / stallion / 2004 / DE 431316723804 / kaszt. / Litas-Star / Amazone\ Amerigo Vespucci
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--28PATI (162)BeataSZUMIŃSKA056,33
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
1--28SAQUILA (235)JanKUREK056,65
   
   
    JUKS Abakus Kaczyna
1--28GREAT LADY (147)DariuszRESZUTA056,88
   
   
    Sopocki KJ
1--28DJOSER (243)ŁukaszTROSZCZYŃSKI057,44
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--28GROSS MONTANO STAR (251)MartaŚMIAŁEK057,67
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--28DJOSER (243)ŁukaszTROSZCZYŃSKI058,14
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--28ARIST 0006 (193)AnnaPEMPERA058,20
   
   
    KJ Pony
1--28MERCEDES PLUS S (158)JanCHRZANOWSKI058,60
   
   
    Bez przynależności klubowej SLA
1--28MISTER DU LIBAIRE (13)MartynaPAPROCKA (J.1995)059,47
   SF / FRA / stallion / 2000 / 07246 / gn. / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    KJ Bonin
1--28VERITAN (277)ŁukaszBRZÓSKA059,62
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
1--28VERITAN (277)ŁukaszBRZÓSKA060,51
   
   
    KS SJ Sokół Pniewy
1--28BLANCHE Z (237)JanKUREK060,52
   
   
    JUKS Abakus Kaczyna
1--28AROMIR (271)KarolinaFRAGSTEIN-NIEMSDORFF061,22
   SP / POL / stallion / 2006 / 10997 / sk.gn. / Palegro / Arnika\ Carbano
   - / Karolina Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
1--28BLANCHE Z (237)JanKUREK063,42
   
   
    JUKS Abakus Kaczyna
29--38ADRIA (261)KatarzynaMASZTALERZ447,00
   
   
    FER Więckiewice
29--38TERES (124)MarekSTRZYŻ447,69
   SP / POL / gelding / 2007 / - / gn. / Cancoon / Tara
   - / Marek Strzyż
    JKS Moskit Kalisz
29--38KADRYL B (262)MajaKANIEWSKA447,92
   SP / POL / gelding / 2003 / - / kaszt.
   - / Beata Kaniewska
    JKS Fer-Więckowice
29--38KADRYL B (262)MajaKANIEWSKA448,41
   SP / POL / gelding / 2003 / - / kaszt.
   - / Beata Kaniewska
    JKS Fer-Więckowice
29--38LAMBADA (132)FilipLASKOWSKI (J.1995)450,99
   Oldenburg / GER / mare / 1997 / - / - / Landkaiser / Papaya\Pablo
   - / Jerzy Cerba
    LKJ Abaria Iwno
29--38DURAWELLA (236)JanKUREK452,62
   
   
    JUKS Abakus Kaczyna
29--38JOKER (96)MariaROŚCISZEWSKA (J.1996)453,10
   SP / POL / stallion / 1993 / - / - / Elvis / Jedlina\ Jehol
   - / SJ WKS Śląsk Wrocław
    Bez przynależności klubowej MAZ
29--38CANDY S (177)MagdalenaMAJDAN (J.1994)454,97
   
   
    ZKS Drzonków
29--38NOVITA (43)MateuszLESZCZYŃSKI455,09
   
   
    Łódzki Klub Jeździecki
29--38CURACAO (225)JacekMURACZEWSKI460,84
   
   
    LKS Cwał Poznań
39MARCO (284)JoannaSKRZYPCZAK (JM.1997)570,28
   
   
    KJ CH Jaszkowo
40--44JUNUS (170)PatrycjaCZAPLEWSKA852,13
   SP / POL / stallion / 1995 / - / siwa / Rotmistrz / Juna
   - / Gałopol Sp. z o.o.
    KJ Morena Sieraków Gałowo
40--44LOKARNO (210)GrzegorzTARASEK852,41
   
   
    Herson Bielin
40--44LOKARNO (210)GrzegorzTARASEK853,27
   
   
    Herson Bielin
40--44LANZIO-STAR (291)PaulinaZIELIŃSKA (J.1994)856,19
   HANN / GER / stallion / 2005 / DE431316701805 / gn. / Litas-Star / Feline/Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
40--44RODEZJA (149)ZuzannaZYGOWSKA859,60
   SP / POL / mare / 2005 / 616009680034605 / gn. / Samurai M / Reja\ Barbur
   - / Agnieszka Knap
    SKJ Sopot
45CURACAO (225)JacekMURACZEWSKI986,56
   
   
    LKS Cwał Poznań
46--47ASCONIA (221)WiktorSZAŁA (JM.1997)1247,01
   M / POL / mare / 1998 / 11162 / c.kaszt. / Empik / Ascona\ Larysz
   
    KJ Agro-Handel Śrem
46--47DURAWELLA (236)JanKUREK1262,23
   
   
    JUKS Abakus Kaczyna
48CANDY S (177)MagdalenaMAJDAN (J.1994)33131,45
   
   
    ZKS Drzonków
 GIORGIO (223)MariaSTANISŁAWIAK (Mł.2001)Elim.
   SP / POL / stallion / 1998 / 008462 / kara / Oder / Galaktika\Grim
   - / Jan Ciesielski
    KJ Agro-Handel Śrem
 CZEREMCHA (115)AntoniTOMASZEWSKIElim.
   Wlkp. / - / mare / 2000 / - / - / Chef Supreme / Czadra
   - / Stanisław Grygier
    JKS Equita Warszawa
 LEONARDO (105)EmiliaLASKOWSKAElim.
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
51
Ukończyło koni
48
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
HZO-B2* + Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28.10.2012
Wydruk: 29-10-2012 9:53:11 AM
R6 - P
Data: 27-10-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R6 - P Zwykły, Tabela A; Art. 238.2.1.
(Competition No R6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
CAYETAN (244)ŁukaszTROSZCZYŃSKI041,16300 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411245006 / gn. / Cayetano L / Wonderful One\ Weinberg
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
ARMANI (173)ŁukaszWOŹNIAK043,13200 PLN
   
   
    KJ Morena Sieraków Gałowo
GRANTAS (76)LisaCHRZANOWSKA (J.1996)044,14100 PLN
   Trak. / LT / stallion / 2001 / - / - / Heleris / Glorija
   - / Dominika Stefańska
    Bez przyależności klubowej MAZ
ALHAMBRA (79)KarolinaCHIMKOWSKA044,48
   SP / POL / mare / 2000 / - / - / Huncwot / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ Polo Klub
BAS (82)DawidRAKOCZY044,94
   KWPN / NED / stallion / 2006 / 528003 06.09487 / gn. / Padinus / Utricia\ Zortin
   
    KJ Profil Piła
CANTON (200)PawełCHUDZIAK045,76
   Holszt. / GER / gelding / 2006 / DE 421000178206 / siwa / Canto / Sina V
   - / Paweł CHudziak
    KS Idmar Krajkowo
LITANOS-STAR (245)ŁukaszTROSZCZYŃSKI046,38
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316724304 / gn. / Litas-Star / Andoga MDM\ Athletico
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
NADAL (116)IzabelaPRZERADOWSKA046,63
   
   
    KJ Piaseczno SJ Poster
LEGOLAS (268)WaldemarROGOWSKI046,72
   - / - / - / 2007 / - / - / Rekrut / Landfee 1\ Landcolt B
   - / Franciszek Spytek
    Klub Jeździecki HEAA
DON ROBERTO (50)KarolinaWAWRYNIUK (J.1996)046,96
   SP / POL / stallion / 1998 / 06089 / gn. / Robin II / Druza\Rahman
   - / Bożena Retka
    Stowarzyszenie Warszawski KJ
BASTYLIA (125)MarekSTRZYŻ047,84
   SP / POL / mare / 2000 / 11431 / c.gn. / Carolus I / Brenna\ Elektor
   
    JKS Moskit Kalisz
GREAT LADY (147)DariuszRESZUTA047,86
   
   
    Sopocki KJ
QUANTIM NIGHT (143)BłażejGILLA049,89
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
DAMBIS-J (62)AleksandraMADEJ050,07
   
   
    KJ Strzała Krubiczew
KASZMIR (232)KrzysztofMIKOŁAJCZYK050,27
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / - / c.gn. / Piko / Kandela
   - / Łukasz Wawrzyniak
    KJ Agro-Handel Śrem
LUKSOR (286)KonradSTĘŻYCKI (J.1994)051,08
   SP / POL / gelding / 2002 / 10141 / gn. / Court / Lenora\ Idrys
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
WALEZO-STAR (252)MartaŚMIAŁEK051,32
   HANN / GER / stallion / 2004 / - / - / Weltano / Gwendeline\ Golfclub
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
BEAGLE (190)MartinROZYNEK051,64
   
   
    KJ Profil Piła
ABIGAIL 63 (93)ZofiaDZIEWOLSKA051,71
   OLD. / GER / mare / 2001 / 433330399801 / gn. / Air Jordan / Eginde\ Zeus
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
TALIN (52)MagdalenaWYGRAŁA051,77
   
   
    BPK
KSERKSES (224)JacekMURACZEWSKI051,80
   SP / POL / gelding / 2000 / 08058 / gn. / Louis / Korelacja\ Tabun
   
    LKS Cwał Poznań
FOR EVER (133)JagodaBRZYCHCY (JM.1997)051,82
   
   
    KJ Liljówka Stęszewko
CAYETARGO (77)AlixGORJUX052,31
   
   
    Cleersense JT
MERQUYL (57)JacekMYSZKOWSKI052,58
   
   
    SKJ
CONDOLISSA (255)AntoniCHŁAPOWSKI053,14
   - / - / mare / 2006 / - / - / Contendro-Star / Gagra\ Sir Salut
   
    KJ CH Jaszkowo
POKEMON (167)ŁucjaMAJKA053,49
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
BATIFA (34)MonikaJACKIEWICZ053,62
   
   
    KJ Jackiewiczów
BIANCO (53)KatarzynaKAŹMIERCZAK054,48
   
   
    KJ ,,Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp.
POLI LOLI L (18)KrzysztofLUDWICZAK054,55
   
   
    Klub Jeździecki HEAA
QUANTINA (231)WaleryŁYSKOWKA054,80
   Old. / GER / mare / 2005 / - / c.gn. / Quidam de Revel / Cinderella
   - / Andrzej Rogowski
    KJ Pałac Śliwniki
MISTER DU LIBAIRE (13)MartynaPAPROCKA (J.1995)055,47
   SF / FRA / stallion / 2000 / 07246 / gn. / Easy Boy / Hative du Libaire
   - / Łukasz Brzóska
    KJ Bonin
JENNIFER II (8)KrzysztofMAZUR056,58
   
   
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
BELICETTE K (19)KrzysztofLUDWICZAK057,28
   
   
    Klub Jeździecki HEAA
CRISTALL (92)ZofiaDZIEWOLSKA057,74
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / 421000114706 / c.gn. / Cristo / Olana B\ Lantaan
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
ALAWAR (276)AleksandraRYT058,33
   
   
    LKJ Horsaj Drogomyśl
IZOLLA (160)JanCHRZANOWSKI059,23
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
ALWEER UNO K (273)WaldemarROGOWSKI060,83
   KWPN / NED / gelding / 2005 / 528003 05.12087 / c.gn. / Numero Uno / Pacotille\ Lux
   
    Klub Jeździecki HEAA
CANASTER (199)PawełCHUDZIAK442,23
   HANN / GER / gelding / 2006 / DE 481810267106 / gn. / Quintto de B / Walaen
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
CORDELLO TM (257)AntoniCHŁAPOWSKI442,44
   SP / POL / gelding / 2004 / 10513 / siwa / Cassino / Haftka\ Clettos Son
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
GRANDEZA (180)JagodaWSZĘDYBYŁ (JM.2000)448,04
   SP / POL / mare / 2006 / 11602 / gn. / Etos / Gaskonia\ Warus
   
    KJ Bachmat Wrocław
GRANELLA II (219)ŁukaszKRAJEWSKI449,60
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / 10902 / c.gn. / Luron / Grafika\ Alexus II
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
LEONARDO (105)EmiliaLASKOWSKA449,80
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
KASHMIR DE REVE (42)MateuszLESZCZYŃSKI449,86
   OLD. / GER / gelding / 2001 / 07965 / gn. / Kashmir Van Schuttershof / Doxanna\Quick Star
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    Łódzki Klub Jeździecki
LUBAWKA (209)GrzegorzTARASEK449,88
   
   
    Herson Bielin
POKRANT (145)WiktoriaREZMER451,12
   
   
   
ARIST 0006 (193)AnnaPEMPERA452,03
   
   
    KJ Pony
ROTEX (212)SzymonSTASIAK (JM.1998)452,50
   
   
    KJ Wolica Kalisz
CONTENDRO SON (281)AgnieszkaNOWAK454,05
   HANN / GER / gelding / 2001 / DE 431314421402 / gn. / Contendro / Laurenta
   - / Paweł Chudziak
    LKS Cwał Poznań
LAVALLO-STAR (289)PaulinaZIELIŃSKA (J.1994)454,46
   HANN / GER / - / 2005 / - / - / Litas-Star / Grandacha MDM\ Graf Grannus
   
    KJ CH Jaszkowo
CANTINO (113)MichałTYSZKO454,65
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
OBORA'S LIMERO (208)KarolinaFRAGSTEIN-NIEMSDORFF454,75
   Old. / CZE / gelding / 2006 / - / gn. / Griseldi L / Dorina
   - / Karolina Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
BIAŁY JAR (148)DominikaRESZUTA456,09
   Wlpk. / POL / gelding / 1998 / 07800 / siwa / Orkisz / Bielica\ Cisoń
   - / Piotr Sawicki
    SKJ Sopot
MERCEDES PLUS S (158)JanCHRZANOWSKI460,77
   
   
    Bez przynależności klubowej SLA
ORKIS (156)MagdalenaSZKLARZ847,94
   
   
    Bez przynależności klubowej
JUNUS (170)PatrycjaCZAPLEWSKA848,22
   SP / POL / stallion / 1995 / - / siwa / Rotmistrz / Juna
   - / Gałopol Sp. z o.o.
    KJ Morena Sieraków Gałowo
LOLA S (256)AntoniCHŁAPOWSKI852,04
   
   
    KJ CH Jaszkowo
NOVITA (43)MateuszLESZCZYŃSKI853,44
   
   
    Łódzki Klub Jeździecki
FOR QUEEN (38)WiktoriaOPAS (J.1996)856,15
   HANN / GER / mare / 2005 / 431313302705 / sk.gn. / For Edition / Dynamo Queen\ Dynamo
   - / Agata Kruszyniewicz
    JKS ,,Elcon" Szczecin
TANIEC (144)BłażejGILLA1369,69
   SP / POL / gelding / 2003 / - / - / Landos / Tanecznica\ Davidoff
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka
GROSS MONTANO STAR (251)MartaŚMIAŁEK1654,15
   
   
    KJ CH Jaszkowo
RODEZJA (149)ZuzannaZYGOWSKA2058,54
   SP / POL / mare / 2005 / 616009680034605 / gn. / Samurai M / Reja\ Barbur
   - / Agnieszka Knap
    SKJ Sopot
 ALL INCLUSIVE (157)NataliaURBANElim.
   
   
   
 PATI (162)BeataSZUMIŃSKAElim.
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
 TERES (124)MarekSTRZYŻElim.
   SP / POL / gelding / 2007 / - / gn. / Cancoon / Tara
   - / Marek Strzyż
    JKS Moskit Kalisz
 CASMARON (68)KlaudynaJĘDRZEJEWSKAElim.
   
   
   
 AROMIR (271)KarolinaFRAGSTEIN-NIEMSDORFFRez.
   SP / POL / stallion / 2006 / 10997 / sk.gn. / Palegro / Arnika\ Carbano
   - / Karolina Fragstein
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
Startowało koni
66
Ukończyło koni
61
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
HZO-B2* + Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28.10.2012
Wydruk: 29-10-2012 9:53:13 AM
4 - N
Data: 27-10-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - N Dwufazowy "Runda Otwarta"-Tabela A; Art. 274.5.3.
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1LEXUS (247)ŁukaszTROSZCZYŃSKI042,91023,52650 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2001 / 09152 / gn. / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    KJ CH Jaszkowo
2KAMELOT (91)KatarzynaTROJAŃCZYK (J.1994)042,65024,69455 PLN
   SP / POL / gelding / 2004 / 10289 / gn. / Campari M / Katoda\ Kartacz
   
    Bez Przynależności Klubowej MAZ
3HUBERTUS (211)SzymonSTASIAK (JM.1998)042,42025,34325 PLN
   SP / POL / gelding / 1999 / 07991 / gn. / Louis / Hyrda\ Arak
   - / Ewa Janiak
    KJ Wolica Kalisz
4KALAHARI DUKE (154)AdamGRZEGORZEWSKI (JM.1998)043,31025,63130 PLN
   kuc / IRL / gelding / 2003 / 372414004750838 / kaszt. / nn / nn
   - / Sylwia Grzegorzewska
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
5DIGISPORT CANAVERAL (238)MściwojKIECOŃ045,91026,51130 PLN
   Westf. / GER / stallion / 2006 / DE441411910706 / siwa / Cornet Obolensky / Par Exellence\ Pit I
   
    KJ Agro-Handel Śrem
6ADONUS (166)AleksandraKOZANECKA042,62026,5265 PLN
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
7RONIN (146)DariuszRESZUTA042,32026,9065 PLN
   
   
    Sopocki KJ
8GRANTAS (76)LisaCHRZANOWSKA (J.1996)039,95027,5365 PLN
   Trak. / LT / stallion / 2001 / - / - / Heleris / Glorija
   - / Dominika Stefańska
    Bez przyależności klubowej MAZ
9URUGWAJ (183)BeataSZUBER044,29029,5965 PLN
   SP / POL / stallion / 2005 / 11399 / kaszt. / O Key / Uroda\ Qumball
   
    KJ Bachmat Wrocław
10CRISTALL (92)ZofiaDZIEWOLSKA041,35029,6365 PLN
   HOLSZT. / GER / mare / 2006 / 421000114706 / c.gn. / Cristo / Olana B\ Lantaan
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
11NIKARAGUA (134)KatarzynaWITKOWSKA046,55029,6465 PLN
   SP / POL / mare / 2004 / - / - / Leandro / Nausica
   - / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
12POKEMON (167)ŁucjaMAJKA043,98030,0020 PLN
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
13CARMEN (280)DariaWICHOWSKA045,34030,0320 PLN
   
   
    Bez przynależności klubowej
14ABIGAIL 63 (93)ZofiaDZIEWOLSKA040,77031,3820 PLN
   OLD. / GER / mare / 2001 / 433330399801 / gn. / Air Jordan / Eginde\ Zeus
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
15MARCO POLO LG (87)FilipFALKIEWICZ045,33031,4720 PLN
   SP / POL / stallion / 2005 / 11193 / kara / Pink Floyd HL / Minerwa\ Metternich
   - / Maja Grombala-Falkiewicz
    Pomorska Liga Jeździecka
16GANDALF (272)MonikaJACKIEWICZ045,07031,6020 PLN
   SP / POL / stallion / 2007 / 11561 / siwa / Caliro / Gracie\ Glockenklang
   
    KJ Jackiewiczów
17POLI LOLI L (18)KrzysztofLUDWICZAK045,86031,7920 PLN
   
   
    Klub Jeździecki HEAA
18DIGITAL (94)BartoszSZEWCZYK044,04033,0220 PLN
   SP / POL / stallion / 2003 / - / - / Golden Boy / Dekalina\ Kirpan
   
    Bez Przynależności Klubowej
19MARATON (288)PaulinaZIELIŃSKA (J.1994)043,98033,2720 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / - / - / Polder / Mila\Mandaryn
   - / Stow. CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
20CORETTA (29)MagdalenaCYBULSKA046,98033,3320 PLN
   
   
    Sobieski Jumping Team
21SURRIMO (112)MichałTYSZKO045,96033,5520 PLN
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
22SANCHO (242)MściwojKIECOŃ047,23033,9720 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
23ALAWAR (276)AleksandraRYT048,16034,4520 PLN
   
   
    LKJ Horsaj Drogomyśl
24COOLENSKY (130)NataliaCZERNIK049,43035,0220 PLN
   
   
    KJ Wechta Rosnówko
25BIANCO (53)KatarzynaKAŹMIERCZAK046,78035,4720 PLN
   
   
    KJ ,,Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp.
26VOLVOX (25)BarbaraKOLLAR047,45035,6420 PLN
   HANN / GER / gelding / 2007 / - / - / Now or Never / Cestla Vie\ Calido
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
27HESTER (265)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK046,59035,98
    / Seul / Heinolia\ Nirkan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
28CATRIC (11)ŁukaszBRZÓSKA049,46037,07
   - / GER / stallion / 2007 / - / siwa / Clearway / Orchestra I
   - / Janusz Paprocki
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
29TANIEC (144)BłażejGILLA046,47038,78
   SP / POL / gelding / 2003 / - / - / Landos / Tanecznica\ Davidoff
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka
30TISSOT (270)AndrzejGŁOSKOWSKI047,26040,31
   - / POL / gelding / 2004 / - / - / nn / nn
   - / Sławomira Połczyńska
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
31ANNCHEN (135)KatarzynaWITKOWSKA044,80427,45
   
   
    KJ Gołębin Stary
32EMANOR (44)NataliaSTEVNERT (J.1994)042,67427,78
   
   
    KJ Aromer Józefin
33BAS (82)DawidRAKOCZY047,28430,19
   KWPN / NED / stallion / 2006 / 528003 06.09487 / gn. / Padinus / Utricia\ Zortin
   
    KJ Profil Piła
34ZASŁUGA (204)AleksandraRYT042,91430,75
   SP / POL / mare / 2001 / - / - / Elvis / Zarina
   - / Alojzy Ryt
    LKJ Horsaj Drogomyśl
35BIAŁY JAR (148)DominikaRESZUTA045,00431,30
   Wlpk. / POL / gelding / 1998 / 07800 / siwa / Orkisz / Bielica\ Cisoń
   - / Piotr Sawicki
    SKJ Sopot
36DIONIZOS (152)AndrzejGŁOSKOWSKI049,92432,43
   
   
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
37BAYARD Z (60)BarbaraJANKOWSKA045,98433,26
   Zangerscheide / NED / stallion / 2003 / - / - / Balougran Z / R Maube Z\ Rabiat Z
   - / B. Jankowska
    JKS Equus Szczecin
38CIN CIN (95)MariaROŚCISZEWSKA (J.1996)042,72433,34
   Zweibrucker / GER / gelding / 1999 / 09087 / kaszt. / Cash / Afrika\ Alexis
   - / Jakub Rościszewski
    Bez przynależności klubowej MAZ
39NICOLE (191)JakubKRZYŻOSIAK045,72433,64
   
   
    Bez przynależności klubowej DOS
40KEN (128)JacekBUCKI044,65433,93
   SP / POL / gelding / 2003 / 09687 / gn. / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    KJ Agro-Handel Śrem
41BEATRICCI-G (287)KonradSTĘŻYCKI (J.1994)047,80434,69
   - / - / mare / 2005 / - / - / Bedford / Gipola\ Guido
   
    KJ CH Jaszkowo
42BANDERAS (55)NataliaKRUPA043,39436,63
   SP / POL / stallion / 2003 / 10165 / gn. / Castilio / Bonita\ Cabrol
   - / Małgorzata Siergiej
    KJ "Poster" Piaseczno
43ALLILAH (7)KrzysztofMAZUR044,77437,52
   
   
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
44BURSZTYN (121)JacekZAGOR049,66440,78
   SP / POL / stallion / 2004 / 10308 / kaszt. / Luron / Boliwia\ Berberys
   - / Roman Ferenc
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
45ATLANTA (47)MartaGRUDZIEŃ (J.1995)047,08549,65
   SP / POL / mare / 1993 / 08046 / siwa / Grands / Arabella\ Jankes
   - / Sławomir Mazurek
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
46GRANDEZA (180)JagodaWSZĘDYBYŁ (JM.2000)039,22827,76
   SP / POL / mare / 2006 / 11602 / gn. / Etos / Gaskonia\ Warus
   
    KJ Bachmat Wrocław
47KASZMIR (232)KrzysztofMIKOŁAJCZYK042,02829,98
   Wlkp. / POL / gelding / 2002 / - / c.gn. / Piko / Kandela
   - / Łukasz Wawrzyniak
    KJ Agro-Handel Śrem
48CHOPIN 73 (2)IgaWRÓBLEWSKA042,96830,75
   HESS / GER / gelding / 1995 / - / - / Chairman / Wende\Wendel
   - / Beata Wróblewska
    Bez przynależności klubowej MAZ
49RADOŚĆ (129)FilipLASKOWSKI (J.1995)041,531053,37
   SP / POL / mare / 2005 / 11037 / gn. / Batman / Rafia\ Contender Son
   - / Wiesław Laskowski
    LKJ Abaria Iwno
50UNIQUE LADY (97)MarcinTOMPOROWSKI045,971228,10
   Holszt. / GER / mare / 2004 / DE421000010404 / gn. / Carpaccio / Nightingale I\ Linaro
   - / Marcin Tomporowski
    Bez Przynależności Klubowej POM
51TALIN (52)MagdalenaWYGRAŁA042,66Elim.
   
   
    BPK
52DAMBIS-J (62)AleksandraMADEJ042,38Rez.
   
   
    KJ Strzała Krubiczew
53FORTUNA (36)KatarzynaFALKIEWICZ046,16Rez.
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / 10562 / sk.gn. / Gluckespiltz / Falanga\ Antokol
   - / Paweł Falkiewicz
    KJ Jackiewiczów
54BRADOR (142)BłażejGILLA046,60Rez.
   SP / POL / gelding / 2002 / - / - / Labrador / Bażka\ Brek
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka
55CANASTER (199)PawełCHUDZIAK438,33
   HANN / GER / gelding / 2006 / DE 481810267106 / gn. / Quintto de B / Walaen
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
56PIA SANPIA (218)ŁukaszKRAJEWSKI441,15
   SP / POL / mare / 2005 / 10903 / gn. / Santos / Pia Lotta 6\ Paramour
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
57NADAL (116)IzabelaPRZERADOWSKA441,46
   
   
    KJ Piaseczno SJ Poster
58CANTINA M (123)AnastazjaBRONIATOWSKA (JM.1999)441,62
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / 11470 / sk.gn. / Cantanis / Hola\ Juror
   
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
59CASSIO (269)WaldemarROGOWSKI442,06
   Holszt. / GER / stallion / 2005 / 421000403205 / gn. / Cassiano / Panka\ Calando I
   - / Andrzej Opłatek
    Klub Jeździecki HEAA
60MARS (172)ŁukaszWOŹNIAK442,08
   
   
    KJ Morena Sieraków Gałowo
61GAYALL (217)ŁukaszKRAJEWSKI442,25
   SP / POL / stallion / 2001 / 07734 / kaszt. / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
62CORDELLO TM (257)AntoniCHŁAPOWSKI442,34
   SP / POL / gelding / 2004 / 10513 / siwa / Cassino / Haftka\ Clettos Son
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
63TANOS (171)ŁukaszWOŹNIAK442,43
   
   
    KJ Morena Sieraków Gałowo
64ULLA VAN DE HEYDEHOEK (181)IgaTOKARSKA (J.1994)442,45
   BWP / BEL / mare / 1997 / 07937 / gn. / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
65LAMPART (178)GabrielaBIEDKA442,63
   xo / POL / stallion / 2002 / 90011 / kara / Arcus / Lambda\ Campetot
   SK Walewice / Iga Biedka
    Bez przynależności klubowej WIE
66REMBRANDT (39)WiktoriaOPAS (J.1996)442,78
   Old. / GER / gelding / 2005 / 418181110805 / gn. / Palegro / Russula\ Lombardo
   - / Jerzy Opas
    JKS ,,Elcon" Szczecin
67POKRANT (145)WiktoriaREZMER442,95
   
   
   
68SANTORINI (23)PatrykWŁODARCZYK (JM.1998)443,77
   
   
    TKJ Garbówek
69GRANELLA II (219)ŁukaszKRAJEWSKI443,89
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / 10902 / c.gn. / Luron / Grafika\ Alexus II
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
70OLINTO DEL SAURO (69)AleksandraFURGO444,21
   SI / ITA / gelding / 2002 / 09359 / gn. / Sirocco Rouge / Cindy del Sauro\ I Love You
   - / Aleksandra Furgo
    SKJ Sopot
71--72JAREMA (78)NataliaPĄGOWSKA444,24
   SP / POL / stallion / 2002 / 09625 / siwa / Power Prince / Janis\ Louis
   
    Bez prynależności klubowej MAZ
71--72BEAGLE (190)MartinROZYNEK444,24
   
   
    KJ Profil Piła
73LITANOS-STAR (245)ŁukaszTROSZCZYŃSKI444,54
   HANN / GER / gelding / 2004 / 431316724304 / gn. / Litas-Star / Andoga MDM\ Athletico
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
74CONDOLISSA (255)AntoniCHŁAPOWSKI444,59
   - / - / mare / 2006 / - / - / Contendro-Star / Gagra\ Sir Salut
   
    KJ CH Jaszkowo
75CAYETAN (244)ŁukaszTROSZCZYŃSKI445,56
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE441411245006 / gn. / Cayetano L / Wonderful One\ Weinberg
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
76WALEZO-STAR (252)MartaŚMIAŁEK445,68
   HANN / GER / stallion / 2004 / - / - / Weltano / Gwendeline\ Golfclub
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
77DON JUAN (240)MściwojKIECOŃ445,84
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
78LEGOLAS (268)WaldemarROGOWSKI447,13
   - / - / - / 2007 / - / - / Rekrut / Landfee 1\ Landcolt B
   - / Franciszek Spytek
    Klub Jeździecki HEAA
79LUTHIEN (12)ŁukaszBRZÓSKA447,51
   - / - / - / 2005 / - / - / Aloube Junior / Landfee 1\ Landcolt B
   - / Grzegorz Spytek
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
80BELICETTE K (19)KrzysztofLUDWICZAK448,46
   
   
    Klub Jeździecki HEAA
81ZACHROS (227)BartoszGOSZCZYŃSKI450,20
   
   
    KJ Sielanka Warka
82THOSWIN VELDHOEK (263)ŁukaszPIKSA557,37
   BWP / BEL / gelding / 2003 / - / - / Oswin / Datania
   - / S. Popławska
    LKS Cwał Poznań
83DOMINIKA (213)OlimpiaBEMBENIK (JM.1998)661,44
   SP / POL / mare / 1999 / 07480 / kaszt. / Le Voltaire / Delfina\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
84ARMANI (173)ŁukaszWOŹNIAK841,09
   
   
    KJ Morena Sieraków Gałowo
85BASTYLIA (125)MarekSTRZYŻ841,69
   SP / POL / mare / 2000 / 11431 / c.gn. / Carolus I / Brenna\ Elektor
   
    JKS Moskit Kalisz
86CONTENDRO SON (281)AgnieszkaNOWAK842,54
   HANN / GER / gelding / 2001 / DE 431314421402 / gn. / Contendro / Laurenta
   - / Paweł Chudziak
    LKS Cwał Poznań
87CANTON (200)PawełCHUDZIAK842,69
   Holszt. / GER / gelding / 2006 / DE 421000178206 / siwa / Canto / Sina V
   - / Paweł CHudziak
    KS Idmar Krajkowo
88BOND BEY (45)JustynaPIRSZEL843,10
   
   
    KJ Aromer
89ALHAMBRA (79)KarolinaCHIMKOWSKA843,92
   SP / POL / mare / 2000 / - / - / Huncwot / Ancy\ Cidre Bouche
   - / Stowarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ Polo Klub
90CANTINO (113)MichałTYSZKO844,24
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
91QUANTINA (231)WaleryŁYSKOWKA845,37
   Old. / GER / mare / 2005 / - / c.gn. / Quidam de Revel / Cinderella
   - / Andrzej Rogowski
    KJ Pałac Śliwniki
92ZANTOS (108)MichałBAZYL846,52
   
   
    JKS Karolina
93CORIANAS MM (228)BartoszGOSZCZYŃSKI851,50
   
   
    KJ Sielanka Warka
94ARINOS (107)FilipPIECHOWIAK1242,41
   Wlkp. / POL / gelding / 2004 / 10441 / gn. / Turbud Quirinus / Arieta\ Trachit
   
    KJ Sokół Damasławek
95KASHMIR DE REVE (42)MateuszLESZCZYŃSKI1242,58
   OLD. / GER / gelding / 2001 / 07965 / gn. / Kashmir Van Schuttershof / Doxanna\Quick Star
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    Łódzki Klub Jeździecki
96VIP (126)JacekKUŚNIERCZAK1243,71
   SP / POL / stallion / 1998 / 07231 / c.gn. / Le Voltaire / Verica\ Folio
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
97ALWEER UNO K (273)WaldemarROGOWSKI1359,97
   KWPN / NED / gelding / 2005 / 528003 05.12087 / c.gn. / Numero Uno / Pacotille\ Lux
   
    Klub Jeździecki HEAA
98QUANTIM NIGHT (143)BłażejGILLA1648,75
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
99KSERKSES (224)JacekMURACZEWSKI1658,12
   SP / POL / gelding / 2000 / 08058 / gn. / Louis / Korelacja\ Tabun
   
    LKS Cwał Poznań
100KRYKIET (46)JuliaOSTROWSKA (JM.1998)1967,01
   
   
    Polski Polo Klub
 CASMARON (68)KlaudynaJĘDRZEJEWSKAElim.
   
   
   
 COCO CHANEL K (127)JacekKUŚNIERCZAKElim.
   SP / POL / mare / 2006 / 11295 / gn. / Contendus / Czunita\ Gin Tonic Star
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
 ORKIS (156)MagdalenaSZKLARZRez.
   
   
    Bez przynależności klubowej

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
300/260
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/48
Startowało koni
103
Ukończyło koni
100
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
HZO-B2* + Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28.10.2012
Wydruk: 29-10-2012 9:53:17 AM
5 - C
Data: 27-10-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - C Dwufazowy "Mała Runda" Tabela A; Art. 274.5.3.
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1LEGIUS (246)ŁukaszTROSZCZYŃSKI047,59026,751080 PLN
   HANN / GER / stallion / 2004 / DE431316723304 / kaszt. / Litas-Star / Female\ Freedom
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
2SPEIK (192)JakubKRZYŻOSIAK048,18026,83840 PLN
   
   
    Bez przynależności klubowej DOS
3ELEAR (275)GrzegorzKUBIAK051,23027,50600 PLN
   
   
    Cleersense JT
4ZALINA (6)KrzysztofMAZUR047,38028,62480 PLN
   KWPN / NED / mare / 2004 / 10074 / c.gn. / Ravanelli / Pulina\ Julius
   - / Z. Urban
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
5CECOTTO'S AS (239)MściwojKIECOŃ052,65029,06240 PLN
   Westf. / GER / - / 2006 / - / - / Cecotto / Penelope\ Althoff
   
    KJ Agro-Handel Śrem
6CLAYTON (66)AntoniSTRZAŁKOWSKI049,12029,22120 PLN
   
   
    KJ Strzała Krubiczew
7PLATER (175)WitoldBIENIEK046,88029,3860 PLN
   
   
    JKS Jantar Stryków
8CAROLINE 84 (230)WaleryŁYSKOWKA052,24030,1160 PLN
   HANN. / GER / mare / 2001 / DE431316708801 / gn. / Contender / Sophia\ Singular Joter
   
    KJ Pałac Śliwniki
9KODY (168)ŁucjaMAJKA047,46030,8660 PLN
   - / GER / gelding / 1997 / - / - / Kolibri / -
   - / Cezary Kozanecki
    KJ Szumawa Bobrowiec
10ZALOUBET K (207)PiotrFRAGSTEIN-NIEMSDORFF052,20033,0860 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.13213 / siwa / Taloubet / Janneke\ Burggraaf
   - / SK Bielin
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
11DARK PEARL (17)KrzysztofLUDWICZAK051,66033,4336 PLN
   Reń. / GER / mare / 2004 / 443434023504 / c.gn. / Dutch Capitol / Riverdance\ Rupie Star
   - / Andrzej Opłatek
    Klub Jeździecki HEAA
12LARIUS-STAR (249)ŁukaszTROSZCZYŃSKI051,10034,4936 PLN
   Duńska gorąca krew / DEN / stallion / 2003 / 11275 / gn. / Solos Landtinus / Wiosa\ Wolkenstein II
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
13CASALLA (188)JarosławSKRZYCZYŃSKI053,12035,7236 PLN
   Holszt. / GER / mare / 2005 / 421000165105 / gn. / Casall / Ramira B\ Carvallo
   - / Patrycja Dziewolska
    KJ Agro-Handel Śrem
14KANNELLE Z (151)AndrzejGŁOSKOWSKI037,74037,7436 PLN
   
   
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
15DELICJA (27)PaulinaJANUSZEWSKA (J.1995)046,15425,8136 PLN
   
   
    Łódzki KJ
16COVER GIRL (1)IgaWRÓBLEWSKA049,58425,9636 PLN
   Hol. / GER / mare / 1998 / 21 02178 98 / gn. / Contender / Banda IV\ Latino
   - / Beata Wróblewska
    Bez przynależności klubowej MAZ
17DIGISPORT CANAVERAL (238)MściwojKIECOŃ050,38426,2536 PLN
   Westf. / GER / stallion / 2006 / DE441411910706 / siwa / Cornet Obolensky / Par Exellence\ Pit I
   
    KJ Agro-Handel Śrem
18TOLA Z (215)MarcinBĘTKOWSKI049,74426,3236 PLN
   SP / POL / mare / 2005 / - / - / Cartree Z / Toscania\ Marino
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
19FENICJANKA (155)AdamGRZEGORZEWSKI (JM.1998)047,82427,7336 PLN
   SP / POL / mare / 2004 / 10346 / siwa / Corde / Fenicja\ Cantal
   - / Andrzej Kubik
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
20CASSIO (269)WaldemarROGOWSKI045,36427,7536 PLN
   Holszt. / GER / stallion / 2005 / 421000403205 / gn. / Cassiano / Panka\ Calando I
   - / Andrzej Opłatek
    Klub Jeździecki HEAA
21CHOOPERS CREEK (28)AgataMIZGIER046,56428,1836 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2003 / 441411145803 / gn. / Cordobes II / Fantasie\ Fabuloso
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
22LISA BONA L (104)JanSZYMCZAK (J.1994)043,14429,0836 PLN
   Westf. / GER / mare / 2005 / 441410947605 / gn. / Lissabon / Anneliese\ Avocado
   - / Dariusz Szymczak
    WTK Hermanów
23FORTUNA (36)KatarzynaFALKIEWICZ053,96432,7936 PLN
   Wlkp. / POL / mare / 2004 / 10562 / sk.gn. / Gluckespiltz / Falanga\ Antokol
   - / Paweł Falkiewicz
    KJ Jackiewiczów
24ROVETTO (174)WitoldBIENIEK047,41433,3536 PLN
   OLD / GER / stallion / 2002 / - / - / Radiator / Semiramis
   - / Sasinowski, Bobik
    JKS Jantar Stryków
25ASCO S (59)KatarzynaJANKOWSKA054,74434,50
   KWPN / NED / stallion / 2005 / - / - / Cobra / Koltaire\ Voltaire
   - / Barbara Jankowska
    JKS Equus Szczecin
26ZASŁUGA (204)AleksandraRYT048,34435,70
   SP / POL / mare / 2001 / - / - / Elvis / Zarina
   - / Alojzy Ryt
    LKJ Horsaj Drogomyśl
27CHIN CHIN 22 (111)MichałTYSZKO045,76827,91
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
28PARDOES G (100)UrszulaKALICIŃSKA (J.1996)047,26829,06
   KWPN / NED / gelding / 1997 / 08919 / - / Indoctro / Dynamite\ Nimmerdor
   - / Piotr Kaliciński
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
29SANCHO (242)MściwojKIECOŃ049,11831,02
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
30POTOMAK (99)UrszulaKALICIŃSKA (J.1996)046,73Elim.
   OLD / GER / gelding / 1996 / 04547 / kaszt. / Grundsteins Erbe / Parcia\Venator
   - / Piotr Kaliciński
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
31CHICA BOOM (189)JarosławSKRZYCZYŃSKI049,58Rez.
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
32A NEW PRESIDENT (16)KrzysztofLUDWICZAK051,79Rez.
   Belgijska / BEL / gelding / 2004 / W-229705-BWP / siwa / President / Wassafras de Rialfo
   - / Andrzej Opłatek
    Klub Jeździecki HEAA
33WARRIOR (67)AntoniSTRZAŁKOWSKI053,34Rez.
   
   
    KJ Strzała Krubiczew
34CRISMO (122)JacekZAGOR156,18
   
   
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
35E COEVIT II PG (65)JaninaSTRZAŁKOWSKA (JM.1998)446,18
   SP / POL / gelding / 2003 / 09683 / siwa / Calderon / Evita\ Espri
   
    KJ Strzała Krubiczew
36ALEMAO 11 (64)JaninaSTRZAŁKOWSKA (JM.1998)446,61
   Westf. / GER / gelding / 1999 / DE411146099 / gn. / Arpeggio / Pasadena\ Pilot
   
    KJ Strzała Krubiczew
37BARTINO (216)MarcinBĘTKOWSKI446,96
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08318 / gn. / Ultimo / N.Jtriomf\ Julius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
38ADONUS (166)AleksandraKOZANECKA447,47
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
39HUBERTUS (211)SzymonSTASIAK (JM.1998)448,06
   SP / POL / gelding / 1999 / 07991 / gn. / Louis / Hyrda\ Arak
   - / Ewa Janiak
    KJ Wolica Kalisz
40WINA (163)KlaraKOSTRZEWA448,14
   KWPN / NED / mare / 2003 / 03.05920 / gn. / Numero Uno / Jina\ G. Ramiro Z
   - / Wojciech Kostrzewa
    KJ CH Jaszkowo
41KRYKIET (46)JuliaOSTROWSKA (JM.1998)448,15
   
   
    Polski Polo Klub
42DRAGON (26)PaulinaJANUSZEWSKA (J.1995)448,20
   
   
    Łódzki KJ
43WERS (179)GabrielaBIEDKA449,23
   SP / POL / gelding / 2005 / 10623 / gn. / Szron / Wenera\ Arcus
   SK Ochaby / Paweł Biedka
    Bez przynależności klubowej WIE
44AMARILUS (84)DawidRAKOCZY450,27
   
   
    KJ Profil Piła
45THOSWIN VELDHOEK (263)ŁukaszPIKSA451,42
   BWP / BEL / gelding / 2003 / - / - / Oswin / Datania
   - / S. Popławska
    LKS Cwał Poznań
46MARCO POLO LG (87)FilipFALKIEWICZ451,64
   SP / POL / stallion / 2005 / 11193 / kara / Pink Floyd HL / Minerwa\ Metternich
   - / Maja Grombala-Falkiewicz
    Pomorska Liga Jeździecka
47PIA SANPIA (218)ŁukaszKRAJEWSKI452,02
   SP / POL / mare / 2005 / 10903 / gn. / Santos / Pia Lotta 6\ Paramour
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
48CADOR 4 (31)BartoszGAUZA (J.1995)452,44
   HOLSZT. / GER / gelding / 2003 / 421000026103 / gn. / Cassini I / Mira G\ Linaro
   - / Monika Gauza
    WTK Hermanów
49ZAMELUS W (40)PaulinaENDRASZKA (J.1994)452,47
   KWPN / NED / stallion / 2004 / 04.07591 / gn. / Namelus R / Geranda\ Astronaut
   - / Józef Szwychtenberg
    Sopocki KJ
50KING CORNET L (220)LeszekGRAMZA452,48
   Westf. / GER / stallion / 2006 / 441411904306 / siwa / Cornet Obolensky / Sabrina\ Sandro
   
    KJ Agro-Handel Śrem
51CASINO L (214)MarcinBĘTKOWSKI452,56
   HOLSZT. / GER / stallion / 2005 / 421000171505 / gn. / Cassiano / Othilda\ Contender
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
52CELANA Z (241)MściwojKIECOŃ452,64
   Z / - / mare / 2005 / Z-684905 / kaszt. / Chellano Z / Lavendel\ Hugo
   
    KJ Agro-Handel Śrem
53CYKLON (101)PawełKALICIŃSKI452,66
   
   
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
54CARMEN (280)DariaWICHOWSKA453,58
   
   
    Bez przynależności klubowej
55CORETTA (29)MagdalenaCYBULSKA453,65
   
   
    Sobieski Jumping Team
56BAGAZZA M (274)DawidKUBIAK455,87
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.00032 / gn. / Quidam De Revel / Ragazza Di Olympia\ Ramiro Z
   
    Cleersense JT
57ANGELA DE LA CRUZ (120)JacekZAGOR557,30
   
   
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
58MALBRON (90)AgataSTRYJKOWSKA (J.1994)765,28
   Wlkp. / POL / stallion / 2004 / 616007660031204 / gn. / Luron / Mantyla\ Gordon I
   - / Agata Stryjkowska
    KJ Aromer Józefin
59CARAVELLA (258)AntoniCHŁAPOWSKI766,87
   SP / POL / mare / 1997 / 07969 / gn. / Cabrol / Czaka\ Czad
   - / Stawarzyszenie CH Jaszkowo
    KJ CH Jaszkowo
60HEMIS (109)MichałBAZYL846,21
   
   
    JKS Karolina
61JURAND (30)BartoszGAUZA (J.1995)848,77
   WLKP / POL / gelding / 1995 / - / - / Jankes / Iwa\Ink
   - / Krzysztof Połczyński
    WTK Hermanów
62LEXUS (247)ŁukaszTROSZCZYŃSKI849,59
   Westf. / GER / gelding / 2001 / 09152 / gn. / Lancer III / Falkenhofs Lucia\Landstreicher
   - / Agnieszka Szubert
    KJ CH Jaszkowo
63DON JUAN (240)MściwojKIECOŃ849,65
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
64CHACCO - RED (248)ŁukaszTROSZCZYŃSKI852,79
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE 441411243806 / kaszt. / Chacco-Blue / Granita\ Grannus
   - / Antoni CHłapowski
    KJ CH Jaszkowo
65SAURON (14)ŁukaszBRZÓSKA957,43
   
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
66ALADIN (58)KatarzynaJANKOWSKA1165,37
   KWPN / NED / stallion / 2005 / - / - / Indoctro / Evita II\ Caretino
   - / Barbara Jankowska
    JKS Equus Szczecin
67TANOS (171)ŁukaszWOŹNIAK1245,22
   
   
    KJ Morena Sieraków Gałowo
68CANTINA M (123)AnastazjaBRONIATOWSKA (JM.1999)1246,86
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / 11470 / sk.gn. / Cantanis / Hola\ Juror
   
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
69JUST DO IT (54)IwonaSITOWSKA1247,50
   
   
    KS Piaseczno SJ "Poster"
70EMANOR (44)NataliaSTEVNERT (J.1994)1247,52
   
   
    KJ Aromer Józefin
71GAYALL (217)ŁukaszKRAJEWSKI1249,18
   SP / POL / stallion / 2001 / 07734 / kaszt. / Luron / Galeria\Fanimo
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
72DALIA (61)BarbaraJANKOWSKA1249,25
   
   
    JKS Equus Szczecin
73UNIQUE LADY (97)MarcinTOMPOROWSKI1249,29
   Holszt. / GER / mare / 2004 / DE421000010404 / gn. / Carpaccio / Nightingale I\ Linaro
   - / Marcin Tomporowski
    Bez Przynależności Klubowej POM
74VIP (126)JacekKUŚNIERCZAK1250,62
   SP / POL / stallion / 1998 / 07231 / c.gn. / Le Voltaire / Verica\ Folio
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo Borkowice
75GANDIS (89)MartaBIRK1250,64
   Wlkp. / POL / stallion / 2003 / 09438 / kaszt. / Maram / Gwadiana\ Czubaryk
   - / SO Starogard Gdański
    Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ
76ZABOR (86)DawidRAKOCZY1251,92
   
   
    KJ Profil Piła
77HESTER (265)NataliaWŁODARCZAK-KUBIAK1252,55
    / Seul / Heinolia\ Nirkan
   
    KJ Agro-Handel Śrem
78KEN (128)JacekBUCKI1252,67
   SP / POL / gelding / 2003 / 09687 / gn. / Contendus / Kalina\ Elektron
   - / Jacek Kuśnierczak
    KJ Agro-Handel Śrem
79DIGITAL (94)BartoszSZEWCZYK1357,34
   SP / POL / stallion / 2003 / - / - / Golden Boy / Dekalina\ Kirpan
   
    Bez Przynależności Klubowej
80WHIN WHIN WH (63)AleksandraMADEJ1372,11
   KWPN / NED / stallion / 2003 / - / - / Phin Phin / Sanik\ Calvados
   - / Maciej Gałkiewicz
    KJ Strzała Krubiczew
81RENS - GERRIT (176)WitoldBIENIEK1373,51
   KWPN / NED / gelding / 1998 / - / - / Highline / Honnimoen\Zuidpool
   - / Witold Bieniek
    JKS Jantar Stryków
82ULLA VAN DE HEYDEHOEK (181)IgaTOKARSKA (J.1994)1648,07
   BWP / BEL / mare / 1997 / 07937 / gn. / Esprit de Conquete / Europe de Warhem
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
83ZANTOS (108)MichałBAZYL1862,94
   
   
    JKS Karolina
84BAYARD Z (60)BarbaraJANKOWSKA1967,11
   Zangerscheide / NED / stallion / 2003 / - / - / Balougran Z / R Maube Z\ Rabiat Z
   - / B. Jankowska
    JKS Equus Szczecin
 HETMAN (33)MonikaJACKIEWICZElim.
   
   
    KJ Jackiewiczów
 YOUNG LADY (131)NataliaCZERNIKElim.
   Hol. / GER / mare / 2000 / - / - / Cambridge / G-Christine\Carolus I
   - / Wechta SA
    JKS Tornado Szczecin
 BRADOR (142)BłażejGILLAElim.
   SP / POL / gelding / 2002 / - / - / Labrador / Bażka\ Brek
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka
 CHERY CORDIAL (37)KatarzynaFALKIEWICZElim.
   SP / POL / stallion / 2003 / 10522 / gn. / Cordial / Chocolett\ Cheenook
   - / Paweł Falkiewicz
    KJ Jackiewiczów
 URUGWAJ (183)BeataSZUBERRez.
   SP / POL / stallion / 2005 / 11399 / kaszt. / O Key / Uroda\ Qumball
   
    KJ Bachmat Wrocław
 OLINTO DEL SAURO (69)AleksandraFURGORez.
   SI / ITA / gelding / 2002 / 09359 / gn. / Sirocco Rouge / Cindy del Sauro\ I Love You
   - / Aleksandra Furgo
    SKJ Sopot
 BOND BEY (45)JustynaPIRSZELRez.
   
   
    KJ Aromer
 RONIN (146)DariuszRESZUTARez.
   
   
    Sopocki KJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
10/5
Dystans (m)
300/250
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/47
Startowało koni
92
Ukończyło koni
84
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
HZO-B2* + Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 26-28.10.2012
Wydruk: 29-10-2012 9:53:19 AM
6 - CC
Data: 27-10-2012
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - CC Zwykły "Duża Runda" Tabela A; Art. 238.2.1.
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1QUIDAMS NOBLESSE (119)JacekZAGOR051,081330 PLN
   Westf. / GER / mare / 2004 / DE441411739404 / kaszt. / Quidams Rubin / Favears Fea V\ Faveur
   - / Feliks Einhaus
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2ZEDDAM (187)JarosławSKRZYCZYŃSKI053,231010 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.07723 / gn. / Guidam / Tamara-Landa\ Numero Uno
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3BALTAZAR DU RUET (186)JarosławSKRZYCZYŃSKI053,31610 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
4NEMO (32)MonikaJACKIEWICZ054,40410 PLN
   SP / POL / gelding / 2001 / 08624 / gn. / Nurjev / Bamba\Dłużnik
   - / K.Jackiewicz
    KJ Jackiewiczów
5STAKUDO MIRALEX (15)ŁukaszBRZÓSKA054,68210 PLN
   HANN / GER / stallion / 2005 / 431318801805 / gn. / Satisfaction I / Elvita\ Escudo
   
    TPS KJ Miralex Gonitwa Skórka
6MAKADI (103)PawełKALICIŃSKI055,15210 PLN
   SP / POL / stallion / 2004 / 10747 / gn. / Mywill / Milena\ Jarabub
   - / Piotr Kaliciński
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
7ROXAVEL (150)AndrzejGŁOSKOWSKI058,15110 PLN
   SP / POL / stallion / 2003 / 09838 / gn. / Aravel Waro / Roxana Waro\ Robin II Z
   - / SO Bogusławice
    Stowarzyszenie ,,Agro-Aves" Gajewniki
8CAROLINE 84 (230)WaleryŁYSKOWKA059,46110 PLN
   HANN. / GER / mare / 2001 / DE431316708801 / gn. / Contender / Sophia\ Singular Joter
   
    KJ Pałac Śliwniki
9VOLUMIA (114)MichałTYSZKO061,29
   NRPS / NED / mare / 2002 / 10367 / gn. / Andiamo / Mary Lou\ Excellent
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
10PIKOTKA (98)MatyldaIGLIKOWSKA-CICHOSZ061,35
   SP / POL / mare / 2001 / - / - / Lavendel / Persona
   - / Alicja Iglikowska
    Pomorska Liga Jeździecka
11MARCEPAN (5)KrzysztofMAZUR061,47
   SP / POL / gelding / 2002 / 08695 / c.gn. / Correro / Muza\ Sambór
   - / D.Jechna, K.Mazur
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
12GRACJA (41)JakubKRZYŻOSIAK062,89
   
   
    Bez przynależności klubowej DOS
13LAZUR (203)PiotrFRAGSTEIN-NIEMSDORFF063,98
   
   
    UKS ,,Podkowa" w Moryniu
14CHERY CORDIAL (37)KatarzynaFALKIEWICZ065,56
   SP / POL / stallion / 2003 / 10522 / gn. / Cordial / Chocolett\ Cheenook
   - / Paweł Falkiewicz
    KJ Jackiewiczów
15DENETOR (71)GrzegorzKUBIAK458,70
   SP / POL / stallion / 2004 / - / - / Romualdo / Darola
   - / Domiinika Stefańska
    Cleersense JT
16AVALANCHE (83)DawidRAKOCZY861,26
   KWPN / NED / stallion / 2005 / 05.08023 / siwa / Tjungske / Wegrantana\ Wendekreis
   
    KJ Profil Piła
17LADY KRACHER 8 (110)MichałTYSZKO870,18
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
18CHOOPERS CREEK (28)AgataMIZGIER1258,41
   Westf. / GER / gelding / 2003 / 441411145803 / gn. / Cordobes II / Fantasie\ Fabuloso
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
19SKAYA (49)KrzysztofRETKA1270,10
   
   
    Stowarzyszenie ,,Warszawski KJ"
20HEKTOR (182)IgaTOKARSKA (J.1994)1658,49
   SP / POL / gelding / 1997 / 06335 / c.gn. / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
21CHARLIE (296)BartoszGOSZCZYŃSKI2190,69
   
   
    KJ Sielanka Warka
 GOLDIK GIRL (75)AleksandraWIĘCKOWSKA (J.1994)elim
   OLD. / GER / mare / 2003 / 433331385303 / gn. / Grandeur / Waikiki\ Lancado
&